Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT1351 | Krejsová MarkétaKrejsová Markéta | OOB SK Chrast | C | 8012871 | 60 Kč |
JHB1352 | Brychtová LucieBrychtová Lucie | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 2103771 | 60 Kč |
CTB1253 | Karbašová KristýnaKarbašová Kristýna | SK OB Chotěboř | C | 2121757 | 60 Kč |
SJH1252 | Jelínková AnnaJelínková Anna | SOS Jindřichův Hradec | C | 681884 | 60 Kč |
RUZ1350 | Polednová DominikaPolednová Dominika | TJ Růžená | C | 53500 | 60 Kč |
CHT1452 | Klumparová AnetaKlumparová Aneta | OOB SK Chrast | C | 2260135 | 60 Kč |
CHT1352 | Klumparová BarboraKlumparová Barbora | OOB SK Chrast | C | 2260145 | 60 Kč |
SJI1353 | Lauermanová EvaLauermanová Eva | OK Jihlava | C | 886813 | 60 Kč |
STA1254 | Šimotová AnnaŠimotová Anna | OK Střelka | C | 2224799 | 60 Kč |
OSN1350 | Přibylová MariePřibylová Marie | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJH1351 | Komárková OndřejkaKomárková Ondřejka | SOS Jindřichův Hradec | C | 8662283 | 60 Kč |
RUZ1251 | Kubešová KláraKubešová Klára | TJ Růžená | C | 2125340 | 60 Kč |
RUZ1250 | Polednová HelenaPolednová Helena | TJ Růžená | C | 51780 | 60 Kč |
PGP1352 | Súkupová AnitaSúkupová Anita | SK Praga | C | 2419862 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
STA1152 | Lubasová NelaLubasová Nela | OK Střelka | B | 8116807 | 60 Kč |
CTB1052 | Petříčková ZitaPetříčková Zita | SK OB Chotěboř | C | 2039098 | 60 Kč |
OSN1050 | Dvořáčková EvaDvořáčková Eva | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | B | 8302010 | 60 Kč |
DKP1158 | Gregorová MagdalenaGregorová Magdalena | Oddíl OB Kotlářka | C | 2121756 | 60 Kč |
SJH1151 | Komárková RadkaKomárková Radka | SOS Jindřichův Hradec | B | 8003655 | 60 Kč |
RUZ1050 | Kubešová KristýnaKubešová Kristýna | TJ Růžená | C | 361944 | 60 Kč |
CHT1053 | Vítková EvaVítková Eva | OOB SK Chrast | B | 8047244 | 60 Kč |
CTB1152 | Klusáčková DorotaKlusáčková Dorota | SK OB Chotěboř | C | 8042140 | 60 Kč |
CTB1153 | Klusáčková JohanaKlusáčková Johana | SK OB Chotěboř | C | 8012875 | 60 Kč |
CHT1153 | Havlíčková HanaHavlíčková Hana | OOB SK Chrast | B | 2419858 | 60 Kč |
OSN1151 | Pilná AnnaPilná Anna | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 436927 | 60 Kč |
SJI1151 | Rychnovská EliškaRychnovská Eliška | OK Jihlava | C | 2115732 | 60 Kč |
UOL1050 | Kopecká TerezaKopecká Tereza | SOB Olomouc | B | 8013869 | 60 Kč |
PGP1151 | Súkupová SáraSúkupová Sára | SK Praga | C | 2144052 | 60 Kč |
CHT1056 | Lorencová BarboraLorencová Barbora | OOB SK Chrast | C | 336706 | 60 Kč |
CHT1054 | Korecká EvaKorecká Eva | OOB SK Chrast | B | 8482073 | 60 Kč |
STA1151 | Doleželová JolanaDoleželová Jolana | OK Střelka | C | 8482093 | 60 Kč |
TTR1152 | Sobotková KarolínaSobotková Karolína | OOB Třebíč | C | 52244 | 60 Kč |
CTB1051 | Čermáková NelaČermáková Nela | SK OB Chotěboř | C | 2121754 | 90 Kč |
RUZ0950 | Bednářová KristýnaBednářová Kristýna | TJ Růžená | 2087716 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JHB0851 | Honzáková NelaHonzáková Nela | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 7210807 | 60 Kč |
OSN0888 | Kamenická Tereza EsterKamenická Tereza Ester | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | B | 8081227 | 60 Kč |
OSN0990 | Drápová JustýnaDrápová Justýna | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | B | 8119491 | 60 Kč |
STA0953 | Lubasová AnetaLubasová Aneta | OK Střelka | B | 8482112 | 60 Kč |
STA0952 | Čápová DenisaČápová Denisa | OK Střelka | C | 8680427 | 60 Kč |
CHT0852 | Kellerová AliceKellerová Alice | OOB SK Chrast | B | 8013487 | 60 Kč |
CTB0951 | Nováková Anna MarieNováková Anna Marie | SK OB Chotěboř | B | 8648583 | 60 Kč |
STA0954 | Šimotová ElenŠimotová Elen | OK Střelka | C | 2139468 | 60 Kč |
CTBXXX2 | Fialová RozálieFialová Rozálie | SK OB Chotěboř | 2039103 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI0750 | Vítková HanaVítková Hana | OK Jihlava | A | 8226390 | 100 Kč |
CTB0752 | Běloušková KateřinaBěloušková Kateřina | SK OB Chotěboř | B | 8003607 | 100 Kč |
CTB0754 | Bukáčková ŠárkaBukáčková Šárka | SK OB Chotěboř | C | 2039124 | 100 Kč |
CTB0753 | Paulová BarboraPaulová Barbora | SK OB Chotěboř | B | 8003665 | 100 Kč |
PZR0752 | Baďurová EliškaBaďurová Eliška | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8655465 | 100 Kč |
DKP0758 | Gregorová AliceGregorová Alice | Oddíl OB Kotlářka | A | 7208080 | 100 Kč |
SJH0751 | Komárková ZbyňkaKomárková Zbyňka | SOS Jindřichův Hradec | B | 8014456 | 100 Kč |
SJH0651 | Benešová MichaelaBenešová Michaela | SOS Jindřichův Hradec | B | 8005147 | 100 Kč |
SJH0752 | Kopencová AnnaKopencová Anna | SOS Jindřichův Hradec | B | 2088158 | 100 Kč |
CHT0752 | Škapová MarkétaŠkapová Markéta | OOB SK Chrast | C | 8136478 | 100 Kč |
CHT0753 | Zoulíková VendulaZoulíková Vendula | OOB SK Chrast | B | 8022651 | 100 Kč |
OSN0757 | Dvořáčková JanaDvořáčková Jana | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8312007 | 100 Kč |
CHT0656 | Slavíková TerezaSlavíková Tereza | OOB SK Chrast | B | 8226328 | 150 Kč |
SJI0653 | Wacková AnnaWacková Anna | OK Jihlava | C | 2126386 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JHB0551 | Honzáková LenkaHonzáková Lenka | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 7210814 | 100 Kč |
OSN0550 | Nepustilová KateřinaNepustilová Kateřina | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 2080832 | 100 Kč |
SJH0551 | Blažková VeronikaBlažková Veronika | SOS Jindřichův Hradec | B | 8226309 | 100 Kč |
OSN0551 | Přibylová AnežkaPřibylová Anežka | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 2126374 | 100 Kč |
UOL0650 | Kopecká NelaKopecká Nela | SOB Olomouc | C | 8013868 | 100 Kč |
OSN0450 | Marečková EmaMarečková Ema | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8656602 | 100 Kč |
CTBXXX1 | Fialová NatálieFialová Natálie | SK OB Chotěboř | 2082930 | 200 Kč | |
CHT0552 | Veselá TerezaVeselá Tereza | OOB SK Chrast | B | 7207628 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI9854 | Vacková AnnaVacková Anna | OK Jihlava | C | 336765 | 100 Kč |
SJI9851 | Petráčková KristýnaPetráčková Kristýna | OK Jihlava | C | 336763 | 100 Kč |
CHT9652 | Kašparová LucieKašparová Lucie | OOB SK Chrast | C | 8033202 | 100 Kč |
SOB8851 | Randíková MagdalénaRandíková Magdaléna | SOBSA | C | 2067886 | 100 Kč |
SJH0454 | Novotná JitkaNovotná Jitka | SOS Jindřichův Hradec | A | 8663172 | 100 Kč |
SJH9451 | Benešová JanaBenešová Jana | SOS Jindřichův Hradec | R | 8656518 | 100 Kč |
SJH8150 | Gregorová KamilaGregorová Kamila | SOS Jindřichův Hradec | E | 8660904 | 100 Kč |
SJH0252 | Blažková KateřinaBlažková Kateřina | SOS Jindřichův Hradec | A | 8656531 | 100 Kč |
SJH8251 | Míková MichaelaMíková Michaela | SOS Jindřichův Hradec | C | 2079502 | 100 Kč |
SJI0051 | Foltýnová EvaFoltýnová Eva | OK Jihlava | C | 8033298 | 100 Kč |
CHT8651 | Binková JanaBinková Jana | OOB SK Chrast | C | 52312 | 100 Kč |
CHT0353 | Kropáčková VendulaKropáčková Vendula | OOB SK Chrast | B | 2148235 | 100 Kč |
SJI7850 | Chudíková BarboraChudíková Barbora | OK Jihlava | C | 8033211 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT9351 | Kysilková RebekaKysilková Rebeka | OOB SK Chrast | C | 2219024 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PZR8181 | Forstová VeronikaForstová Veronika | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8119527 | 100 Kč |
CHT8152 | Krejsová MartinaKrejsová Martina | OOB SK Chrast | C | 52175 | 100 Kč |
JHB7753 | Honzáková JanaHonzáková Jana | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 7207340 | 100 Kč |
CST8351 | Málková ŠárkaMálková Šárka | OB Strakonice | C | 8051083 | 100 Kč |
SJI7852 | Vítková LenkaVítková Lenka | OK Jihlava | C | 8107734 | 100 Kč |
CHT7151 | Švecová IvaŠvecová Iva | OOB SK Chrast | C | 53167 | 100 Kč |
OSN7850 | Dvořáčková JanaDvořáčková Jana | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8226322 | 100 Kč |
TTR8154 | Dvořáčková JanaDvořáčková Jana | OOB Třebíč | C | 224888 | 100 Kč |
SJH7853 | Gregorová LenkaGregorová Lenka | SOS Jindřichův Hradec | C | 2096216 | 100 Kč |
RUZ8151 | Kubešová EvaKubešová Eva | TJ Růžená | C | 2146034 | 100 Kč |
RUZ8051 | Polednová HanaPolednová Hana | TJ Růžená | C | 8013844 | 100 Kč |
CHT8054 | Kellerová LenkaKellerová Lenka | OOB SK Chrast | C | 2148247 | 100 Kč |
OSN7853 | Přibylová JanaPřibylová Jana | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 2023960 | 100 Kč |
OSN7557 | Nechanická DanielaNechanická Daniela | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8656600 | 100 Kč |
SJI8151 | Bartáková PetraBartáková Petra | OK Jihlava | C | 8076038 | 100 Kč |
UOL7750 | Kopecká JitkaKopecká Jitka | SOB Olomouc | C | 2069081 | 100 Kč |
CHT8753 | Klumparová RadkaKlumparová Radka | OOB SK Chrast | C | 53148 | 100 Kč |
CHT8053 | Korecká LenkaKorecká Lenka | OOB SK Chrast | C | 7207853 | 100 Kč |
JHB8360 | Nováková HanaNováková Hana | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 8014477 | 100 Kč |
RUZ7951 | Hofhanzlová HanaHofhanzlová Hana | TJ Růžená | C | 2801046 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SHK7350 | Kroniková JanaKroniková Jana | OK Slavia Hradec Králové | C | 8662671 | 100 Kč |
PZR7070 | Poláčková BohuslavaPoláčková Bohuslava | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2052393 | 100 Kč |
JHB6553 | Fencíková VladislavaFencíková Vladislava | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 8013883 | 100 Kč |
OSN6955 | Kamenická LenkaKamenická Lenka | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8648571 | 100 Kč |
PZR6969 | Nechutová AlenaNechutová Alena | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8022352 | 100 Kč |
TTR7452 | Cíchová PavlínaCíchová Pavlína | OOB Třebíč | C | 2092365 | 100 Kč |
SJH7051 | Benešová IvaBenešová Iva | SOS Jindřichův Hradec | C | 8660392 | 100 Kč |
SJH7550 | Blažková MarkétaBlažková Markéta | SOS Jindřichův Hradec | C | 2067998 | 100 Kč |
SOB6350 | Choutková LenkaChoutková Lenka | SOBSA | C | 2419963 | 100 Kč |
LPU6955 | Demlová JitkaDemlová Jitka | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8230369 | 100 Kč |
PZR7352 | Suková RenataSuková Renata | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 53196 | 100 Kč |
CHT7352 | Zlesáková StáňaZlesáková Stáňa | OOB SK Chrast | C | 52154 | 100 Kč |
OSN7550 | Marečková KateřinaMarečková Kateřina | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 2011896 | 100 Kč |
STA7651 | Vítovcová RadanaVítovcová Radana | OK Střelka | C | 2118112 | 100 Kč |
TTR7251 | Nešporová MarieNešporová Marie | OOB Třebíč | C | 52242 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CST6550 | Málková VěraMálková Věra | OB Strakonice | C | 2118474 | 100 Kč |
PZR5654 | Rosecká AlenaRosecká Alena | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8655485 | 100 Kč |
SJI6751 | Foltýnová LenkaFoltýnová Lenka | OK Jihlava | C | 2080979 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRT5350 | Oulická HanaOulická Hana | KOS Třešť | C | 2102564 | 100 Kč |
PZR5051 | Křížová ZdenkaKřížová Zdenka | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8659406 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CTB1200 | Fikar MichalFikar Michal | SK OB Chotěboř | C | 2082924 | 60 Kč |
SJI1401 | Prošek FilipProšek Filip | OK Jihlava | C | 888644 | 60 Kč |
CHT1401 | Korecký RadanKorecký Radan | OOB SK Chrast | C | 8003626 | 60 Kč |
SJI1515 | Lauerman JanLauerman Jan | OK Jihlava | C | 2103711 | 60 Kč |
OSN1313 | Glier MatyášGlier Matyáš | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8183127 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CTB1301 | Šťastný VilémŠťastný Vilém | SK OB Chotěboř | C | 8136477 | 60 Kč |
CTB1202 | Běloušek MatějBěloušek Matěj | SK OB Chotěboř | C | 8004049 | 60 Kč |
PZR1201 | Uchytil IvoUchytil Ivo | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2080939 | 60 Kč |
MFP1201 | Král EduardKrál Eduard | Matfyz Praha | 2053580 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CTB1101 | Šťastný AntonínŠťastný Antonín | SK OB Chotěboř | C | 8003650 | 60 Kč |
PZR1100 | Forst MatoušForst Matouš | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8680414 | 60 Kč |
TBM1112 | Hübner VáclavHübner Václav | KOS TJ Tesla Brno | C | 2118463 | 0 Kč |
PZR1002 | Broum MatějBroum Matěj | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | B | 7210401 | 60 Kč |
SJH1101 | Beran AntonínBeran Antonín | SOS Jindřichův Hradec | C | 8014505 | 60 Kč |
SJH1003 | Blažek VojtěchBlažek Vojtěch | SOS Jindřichův Hradec | B | 8014562 | 60 Kč |
SJH1001 | Míchal JakubMíchal Jakub | SOS Jindřichův Hradec | B | 8022661 | 60 Kč |
CHT1002 | Svoboda JanSvoboda Jan | OOB SK Chrast | C | 336706 | 60 Kč |
CHT1001 | Kopecký VojtěchKopecký Vojtěch | OOB SK Chrast | C | 2126238 | 60 Kč |
CTB1103 | Novák TobiášNovák Tobiáš | SK OB Chotěboř | B | 8003661 | 60 Kč |
SJH1104 | Nouza VítekNouza Vítek | SOS Jindřichův Hradec | C | 2079498 | 60 Kč |
SJI1002 | Buršík MatějBuršík Matěj | OK Jihlava | C | 2141936 | 90 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI0801 | Venhoda LukášVenhoda Lukáš | OK Jihlava | B | 8015319 | 60 Kč |
SJI0907 | Růžička TomášRůžička Tomáš | OK Jihlava | C | 52298 | 60 Kč |
SJI0806 | Hudec DavidHudec David | OK Jihlava | C | 2088724 | 60 Kč |
CTB0903 | Jirásek RostislavJirásek Rostislav | SK OB Chotěboř | C | 2039113 | 60 Kč |
SJI0904 | Jirků OndřejJirků Ondřej | OK Jihlava | B | 2125311 | 60 Kč |
SJH0803 | Parkan TomášParkan Tomáš | SOS Jindřichův Hradec | B | 8663132 | 60 Kč |
SJH0804 | Jelínek VítJelínek Vít | SOS Jindřichův Hradec | B | 8014566 | 60 Kč |
CHT0801 | Vítek VojtěchVítek Vojtěch | OOB SK Chrast | B | 8061440 | 60 Kč |
CTB0902 | Klusáček MikulášKlusáček Mikuláš | SK OB Chotěboř | B | 8003597 | 60 Kč |
OSN0808 | Přibyl DanielPřibyl Daniel | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 2011898 | 60 Kč |
PZR0905 | Dokulil JiříDokulil Jiří | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | B | 8032757 | 60 Kč |
CHT0902 | Češík FrantišekČešík František | OOB SK Chrast | C | 2260133 | 60 Kč |
CHT0901 | Škapa JanŠkapa Jan | OOB SK Chrast | C | 2115711 | 60 Kč |
SJI0901 | Prášil AdamPrášil Adam | OK Jihlava | B | 8033299 | 60 Kč |
PZR0800 | Šimon EduardŠimon Eduard | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 7210246 | 60 Kč |
RUZ0900 | Fraj DavidFraj David | TJ Růžená | C | 8013392 | 60 Kč |
RUZ0902 | Hofhanzl AntonínHofhanzl Antonín | TJ Růžená | C | 8116806 | 60 Kč |
MFP0801 | Král SamuelKrál Samuel | Matfyz Praha | C | 7205563 | 60 Kč |
TTR0901 | Prášil ŠimonPrášil Šimon | OOB Třebíč | B | 8107762 | 90 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI0704 | Růžička VojtěchRůžička Vojtěch | OK Jihlava | C | 51772 | 100 Kč |
SJI0601 | Hendrych VítHendrych Vít | OK Jihlava | B | 8109369 | 100 Kč |
PZR0701 | Knap JakubKnap Jakub | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | B | 8024756 | 100 Kč |
CHT0601 | Zlesák MatyášZlesák Matyáš | OOB SK Chrast | C | 336786 | 100 Kč |
SJI0702 | Prášil JakubPrášil Jakub | OK Jihlava | B | 8014531 | 100 Kč |
SCP0601 | Slíva MikulášSlíva Mikuláš | OK Sparta Praha | C | zapůjčit | 140 Kč |
CTB0601 | Novák MatyášNovák Matyáš | SK OB Chotěboř | B | 8226396 | 100 Kč |
STA0702 | Krätzer MatějKrätzer Matěj | OK Střelka | C | 2118111 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI0500 | Vítek MatějVítek Matěj | OK Jihlava | B | 8116794 | 100 Kč |
TTR0401 | Cícha VáclavCícha Václav | OOB Třebíč | B | 2092373 | 100 Kč |
SJH0401 | Dundáček KarelDundáček Karel | SOS Jindřichův Hradec | B | 8662342 | 100 Kč |
SJH0405 | Smékal JanSmékal Jan | SOS Jindřichův Hradec | B | 8013484 | 100 Kč |
CHT0401 | Hybeš MichalHybeš Michal | OOB SK Chrast | C | 336711 | 100 Kč |
CHT0503 | Keller FilipKeller Filip | OOB SK Chrast | B | 2115707 | 100 Kč |
OSN0505 | Dvořáček TomášDvořáček Tomáš | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | B | 8302005 | 100 Kč |
TTR0502 | Nešpor JiříNešpor Jiří | OOB Třebíč | C | 995847 | 100 Kč |
CHT0501 | Vacek FrantišekVacek František | OOB SK Chrast | B | 2067939 | 150 Kč |
TTR0501 | Prášil TomášPrášil Tomáš | OOB Třebíč | A | 8666871 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI7104 | Venhoda MilanVenhoda Milan | OK Jihlava | C | 8028816 | 100 Kč |
SJI0301 | Venhoda MatějVenhoda Matěj | OK Jihlava | B | 8109370 | 100 Kč |
CST8902 | Málek MartinMálek Martin | OB Strakonice | C | 8130389 | 100 Kč |
CST6501 | Málek MartinMálek Martin | OB Strakonice | C | 8246117 | 100 Kč |
SJI7201 | Vítek JaroslavVítek Jaroslav | OK Jihlava | C | 8028815 | 100 Kč |
PZR8814 | Hladílek JanHladílek Jan | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8016309 | 100 Kč |
TTR0203 | Novotný VojtěchNovotný Vojtěch | OOB Třebíč | B | 8410798 | 100 Kč |
TTR0305 | Novotný TomášNovotný Tomáš | OOB Třebíč | C | 8003602 | 100 Kč |
LPU9302 | Kos OldřichKos Oldřich | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8107709 | 100 Kč |
SJI0304 | Hudec FilipHudec Filip | OK Jihlava | B | 9201980 | 100 Kč |
TBM0101 | Adámek FilipAdámek Filip | KOS TJ Tesla Brno | E | 8656745 | 100 Kč |
TBM0103 | Kligl RadimKligl Radim | KOS TJ Tesla Brno | C | 8655419 | 100 Kč |
CHT9001 | Krejsa MartinKrejsa Martin | OOB SK Chrast | C | 8656563 | 100 Kč |
TTR0102 | Cícha MatějCícha Matěj | OOB Třebíč | C | 8109391 | 100 Kč |
SJH0302 | Pobuda VojtěchPobuda Vojtěch | SOS Jindřichův Hradec | B | 8515514 | 100 Kč |
RUZ7100 | Čermák MartinČermák Martin | TJ Růžená | C | 2134278 | 100 Kč |
SJI9702 | Frýba DominikFrýba Dominik | OK Jihlava | C | 8113526 | 100 Kč |
SJI9602 | Vacek VojtěchVacek Vojtěch | OK Jihlava | C | 8014480 | 100 Kč |
SJI9801 | Foltýn TomášFoltýn Tomáš | OK Jihlava | C | 7205966 | 100 Kč |
SJI7415 | Prášil AlešPrášil Aleš | OK Jihlava | C | 8015316 | 100 Kč |
SCP7300 | Sliva JanSliva Jan | OK Sparta Praha | C | 8648543 | 100 Kč |
SJI7419 | Lauerman JanLauerman Jan | OK Jihlava | C | 8662358 | 100 Kč |
SJI9501 | Koumar FrantišekKoumar František | OK Jihlava | C | 682090 | 100 Kč |
SJI0001 | Čech PetrČech Petr | OK Jihlava | C | 8656540 | 100 Kč |
OSN0301 | Chrást LukášChrást Lukáš | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | B | 52000 | 100 Kč |
SJI8306 | Kadlec JanKadlec Jan | OK Jihlava | C | 8028807 | 100 Kč |
SJI9902 | Šenkýř MatějŠenkýř Matěj | OK Jihlava | C | 2045309 | 150 Kč |
PZR8903 | Novohradský PetrNovohradský Petr | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 53700 | 150 Kč |
TUR9549 | Kamenický JeronýmKamenický Jeroným | OOB TJ Turnov | E | 8651708 | 100 Kč |
SJI7313 | Prášil MarekPrášil Marek | OK Jihlava | R | 8116817 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI7900 | Jirků FrantišekJirků František | OK Jihlava | C | 2039175 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PZR7621 | Uchytil TomášUchytil Tomáš | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8006730 | 100 Kč |
OSN7502 | Dvořáček JiříDvořáček Jiří | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8007171 | 100 Kč |
CHT8601 | Kysilko ZdeněkKysilko Zdeněk | OOB SK Chrast | C | 52304 | 100 Kč |
SJH7601 | Blažek ZdeněkBlažek Zdeněk | SOS Jindřichův Hradec | C | 8003631 | 100 Kč |
SJH7702 | Komárek ArnoštKomárek Arnošt | SOS Jindřichův Hradec | C | 8014444 | 100 Kč |
SJH8003 | Duba VojtěchDuba Vojtěch | SOS Jindřichův Hradec | C | 8013940 | 100 Kč |
SJH7802 | Míchal JiříMíchal Jiří | SOS Jindřichův Hradec | C | 2096231 | 100 Kč |
SOB6301 | Choutka JaroslavChoutka Jaroslav | SOBSA | C | 1396839 | 100 Kč |
CHT8002 | Leksa RobertLeksa Robert | OOB SK Chrast | C | 301340 | 100 Kč |
RUZ7500 | Gregor PetrGregor Petr | TJ Růžená | C | 8648570 | 100 Kč |
OSN7801 | Přibyl JanPřibyl Jan | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 2023952 | 100 Kč |
CHT7500 | Klvaňa MilanKlvaňa Milan | OOB SK Chrast | C | 8226323 | 100 Kč |
CHT8101 | Dvořák RichardDvořák Richard | OOB SK Chrast | C | 100 Kč | |
SJI7823 | Prošek MichalProšek Michal | OK Jihlava | C | 8028823 | 100 Kč |
SJI8309 | Jirků RomanJirků Roman | OK Jihlava | C | 301273 | 100 Kč |
UOL7800 | Kopecký DavidKopecký David | SOB Olomouc | C | 8461740 | 100 Kč |
PGP7900 | Súkup JaroslavSúkup Jaroslav | SK Praga | C | 2029214 | 100 Kč |
CHT7702 | Klumpar JiříKlumpar Jiří | OOB SK Chrast | C | 51930 | 100 Kč |
CHT7901 | Korecký MiroslavKorecký Miroslav | OOB SK Chrast | C | 8226364 | 100 Kč |
MFP7808 | Král AlešKrál Aleš | Matfyz Praha | C | 887613 | 100 Kč |
SFM8301 | Sebera JosefSebera Josef | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 49442 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SHK7704 | Slovák MiroslavSlovák Miroslav | OK Slavia Hradec Králové | C | 9101117 | 100 Kč |
SJI6901 | Vacek MilanVacek Milan | OK Jihlava | C | 219243 | 100 Kč |
PZR7007 | Nechuta MilanNechuta Milan | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8022374 | 100 Kč |
TTR7701 | Dvořáček JanDvořáček Jan | OOB Třebíč | C | 52240 | 100 Kč |
OSN7700 | Nepustil PetrNepustil Petr | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 2091526 | 100 Kč |
TTR7503 | Cícha RadekCícha Radek | OOB Třebíč | C | 2092381 | 100 Kč |
SJH6801 | Parkan JiříParkan Jiří | SOS Jindřichův Hradec | C | 8656643 | 100 Kč |
SJH7001 | Beneš JanBeneš Jan | SOS Jindřichův Hradec | C | 8651725 | 100 Kč |
SJH7403 | Pobuda MichalPobuda Michal | SOS Jindřichův Hradec | C | 442845 | 100 Kč |
SJH7504 | Šteflíček MartinŠteflíček Martin | SOS Jindřichův Hradec | C | 2079509 | 100 Kč |
SJH7402 | Blažek PetrBlažek Petr | SOS Jindřichův Hradec | C | 8636796 | 100 Kč |
PZR6701 | Suk MarekSuk Marek | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 410394 | 100 Kč |
CHT7302 | Zlesák MartinZlesák Martin | OOB SK Chrast | C | 52155 | 100 Kč |
CHT7503 | Češík LiborČešík Libor | OOB SK Chrast | C | 2260140 | 100 Kč |
CHT7502 | Votruba PetrVotruba Petr | OOB SK Chrast | C | 2148258 | 100 Kč |
OSN7701 | Glier JanGlier Jan | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8107719 | 100 Kč |
RUZ7200 | Komín PetrKomín Petr | TJ Růžená | C | 2800299 | 100 Kč |
SJH6501 | Nouza PetrNouza Petr | SOS Jindřichův Hradec | C | 8003622 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI6002 | Kopecký ZdeněkKopecký Zdeněk | OK Jihlava | C | 52360 | 100 Kč |
SJI6301 | Petráček AlešPetráček Aleš | OK Jihlava | C | 53631 | 100 Kč |
OSN6004 | Kamenický RadanKamenický Radan | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8122027 | 100 Kč |
SJI6115 | Kaňák PetrKaňák Petr | OK Jihlava | C | 8149879 | 100 Kč |
PZR4800 | Kříž PavelKříž Pavel | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8659407 | 100 Kč |
SJH5901 | Nosek VladimírNosek Vladimír | SOS Jindřichův Hradec | C | 8003617 | 100 Kč |
TTR6701 | Drábek PetrDrábek Petr | OOB Třebíč | C | 2801047 | 100 Kč |
PZR6106 | Skryja BořivojSkryja Bořivoj | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 232492 | 100 Kč |
CHT6049 | Kopáček MiroslavKopáček Miroslav | OOB SK Chrast | C | 8656509 | 100 Kč |
SJI6000 | Šenkýř VladimírŠenkýř Vladimír | OK Jihlava | C | 2044881 | 100 Kč |
SJI6001 | Kafka VáclavKafka Václav | OK Jihlava | C | 301295 | 100 Kč |
TTR6101 | Nešpor JanNešpor Jan | OOB Třebíč | C | 8663162 | 100 Kč |
OSN6005 | Wurzel BřetislavWurzel Břetislav | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8006005 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PZR4417 | Pospíšil JaromírPospíšil Jaromír | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8656611 | 100 Kč |
TTR5401 | Koudelný JiříKoudelný Jiří | OOB Třebíč | C | 52251 | 100 Kč |
RUZ5306 | Kubálek ZdeněkKubálek Zdeněk | TJ Růžená | C | 897365 | 100 Kč |
CHT5301 | Matras JaroslavMatras Jaroslav | OOB SK Chrast | C | 51953 | 100 Kč |
TTR5601 | Klusáček MartinKlusáček Martin | OOB Třebíč | C | 2103756 | 100 Kč |
PZR5309 | Novohradský JanNovohradský Jan | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 232741 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRT5100 | Blecha LadislavBlecha Ladislav | KOS Třešť | C | 8140927 | 100 Kč |
CHT5101 | Zlesák MilanZlesák Milan | OOB SK Chrast | C | 51951 | 100 Kč |
CHT4802 | Vítek JosefVítek Josef | OOB SK Chrast | C | 51948 | 100 Kč |
CHT4701 | Vodrážka OldřichVodrážka Oldřich | OOB SK Chrast | C | 52323 | 100 Kč |
TTR5201 | Orálek MiroslavOrálek Miroslav | OOB Třebíč | C | 7001410 | 100 Kč |
BBM5100 | Denemarek OldřichDenemarek Oldřich | BETA URSUS Rosice | C | 7510216 | 100 Kč |
RUZ5105 | Kodys VáclavKodys Václav | TJ Růžená | C | 51920 | 100 Kč |
CHT4801 | Starka FrantišekStarka František | OOB SK Chrast | C | 51949 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PZR1551 | Forstová ViolaForstová Viola | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 7210889 | 60 Kč |
TBM1551 | Hübnerová JohanaHübnerová Johana | KOS TJ Tesla Brno | C | 2082923 | 0 Kč |
CHT1501 | Krejsa JosefKrejsa Josef | OOB SK Chrast | C | 53155 | 60 Kč |
SOB1800 | Randík JakubRandík Jakub | SOBSA | C | 53027 | 60 Kč |
SJH1602 | Komárek ŠtěpánKomárek Štěpán | SOS Jindřichův Hradec | C | 2025364 | 60 Kč |
SJH1601 | Míchal JáchymMíchal Jáchym | SOS Jindřichův Hradec | C | 2420068 | 60 Kč |
RUZ1600 | Gregor ŠimonGregor Šimon | TJ Růžená | C | 2088726 | 60 Kč |
CTB1702 | Pavlas ŠtěpánPavlas Štěpán | SK OB Chotěboř | C | 51837 | 60 Kč |
CTB1552 | Fikarová MagdalenaFikarová Magdalena | SK OB Chotěboř | C | 232861 | 60 Kč |
CTB1701 | Šťastný HynekŠťastný Hynek | SK OB Chotěboř | C | 51830 | 60 Kč |
SJI1650 | Prošková AndreaProšková Andrea | OK Jihlava | C | 51774 | 60 Kč |
CHT1701 | Korecký MarekKorecký Marek | OOB SK Chrast | C | 515504 | 60 Kč |
RUZ1650 | Hofhanzlová MagdalénaHofhanzlová Magdaléna | TJ Růžená | C | 2801042 | 60 Kč |
MFP1501 | Král MaxmiliánKrál Maxmilián | Matfyz Praha | 51835 | 60 Kč | |
CTB1350 | Cipryánová ViktorieCipryánová Viktorie | SK OB Chotěboř | C | 2113489 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
LPU7153 | Kosová LeonaKosová Leona | OK Lokomotiva Pardubice | C | 416272 | 60 Kč |
SJH7854 | Jelínková MartaJelínková Marta | SOS Jindřichův Hradec | C | 442885 | 60 Kč |
SJH8252 | Míchalová ZuzanaMíchalová Zuzana | SOS Jindřichův Hradec | C | 2419915 | 60 Kč |
PGP8156 | Súkupová HanaSúkupová Hana | SK Praga | C | 2224777 | 60 Kč |
RUZ7502 | Fraj OldřichFraj Oldřich | TJ Růžená | C | 232335 | 60 Kč |
SJI7853 | Wacková HanaWacková Hana | OK Jihlava | C | 2126383 | 60 Kč |
0080001 | Karolína SádeckáKarolína Sádecká | 008 - -- | zapůjčit | 100 Kč |