Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
07.05.2022
Místo konání:
Jihlava
Pořadatel:
SJI - OK Jihlava
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P    

D10 1.30 km, 35 m, 12 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB1253 Karbašová Kristýna SK OB Chotěboř C 2121757 60 Kč
VTA1252 Leitnerová Marie SC vebr-sport C 2019552 60 Kč
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 8007184 60 Kč
VIM1350 Roučková Tereza Ski klub Šumava Vimperk C 2151421 60 Kč
RUZ1251 Kubešová Klára TJ Růžená C 2125340 60 Kč
RUZ1250 Polednová Helena TJ Růžená C 51780 60 Kč
SJH1351 Komárková Ondřejka SOS Jindřichův Hradec C 8662283 60 Kč
KRE1250 Hendrychová Karolína OOB TJ Sokol Křemže C 8660908 60 Kč

D10N 1.30 km, 35 m, 12 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN1456 Voráčková Karolína SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8009 60 Kč
JHB1352 Brychtová Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103771 60 Kč
RUZ1350 Polednová Dominika TJ Růžená C 53500 60 Kč
SJH1252 Jelínková Anna SOS Jindřichův Hradec C 681891 60 Kč
SJI1353 Lauermanová Eva OK Jihlava C 886813 60 Kč
0040002 Bečvářová Adéla 004 - Neregistrovaní 08703 120 Kč

D12 1.60 km, 35 m, 15 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN1260 Voráčková Anežka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52142 60 Kč
CTB1052 Petříčková Zita SK OB Chotěboř C 2039098 60 Kč
OSN1151 Pilná Anna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 436927 60 Kč
VTA1053 Kůrková Ema SC vebr-sport C 8670756 60 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast B 8047244 60 Kč
CHT1153 Havlíčková Hana OOB SK Chrast B 2419858 60 Kč
CTB1152 Klusáčková Dorota SK OB Chotěboř C 8042140 60 Kč
CTB1153 Klusáčková Johana SK OB Chotěboř C 8012875 60 Kč
CHT1056 Lorencová Barbora OOB SK Chrast C 336706 60 Kč
SJI1151 Rychnovská Eliška OK Jihlava C 2115732 60 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast B 8482073 60 Kč
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 60 Kč
SJH1152 Svitáková Ludmila SOS Jindřichův Hradec C 2096234 60 Kč
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec B 8003655 60 Kč
SJH1050 Pobudová Marie SOS Jindřichův Hradec B 443107 60 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8302010 60 Kč

D14 1.90 km, 40 m, 15 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA0952 Legátová Alice SC vebr-sport C 8670755 60 Kč
VTA0957 Novotná Barbora SC vebr-sport B 8670754 60 Kč
OPI0951 Sobotková Lada Orientační sporty Písek B 8226381 60 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8183102 60 Kč
OSN0990 Drápová Justýna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8119491 60 Kč
STA0952 Čápová Denisa OK Střelka C 8680427 60 Kč
VTA0958 Leitnerová Anna SC vebr-sport C 8670753 60 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř B 8648583 60 Kč
STA0851 Plachá Nora OK Střelka B 8116821 60 Kč
CHT0951 Slavíková Bára OOB SK Chrast C 2120993 60 Kč
CHT0852 Kellerová Alice OOB SK Chrast B 8013487 60 Kč
OPI0953 Velátová Tereza Orientační sporty Písek C 2088196 60 Kč
KRE0952 Jungvirtová Markéta OOB TJ Sokol Křemže C 8077470 60 Kč
KRE0850 Maršíková Lucie OOB TJ Sokol Křemže B 8077465 60 Kč
VCB0950 Jarošová Linda OB České Budějovice B 8013897 60 Kč
0040001 Bečvářová Barbora 004 - Neregistrovaní 08709 120 Kč

D16 2.00 km, 40 m, 14 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0754 Bukáčková Šárka SK OB Chotěboř C 2039124 100 Kč
CTB0753 Paulová Barbora SK OB Chotěboř B 8003665 100 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice A 8116697 100 Kč
CHT0753 Zoulíková Vendula OOB SK Chrast B 8022651 100 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř B 8003607 100 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 8116689 100 Kč
RUZ0751 Komínová Vendula TJ Růžená C 2092371 100 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec B 8014456 100 Kč
SJH0754 Potužníková Adéla SOS Jindřichův Hradec C 2113415 100 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SOS Jindřichův Hradec B 2088158 100 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 8005147 100 Kč
KRE0650 Hendrychová Veronika OOB TJ Sokol Křemže B 8516927 100 Kč
KRE0751 Čerklová Eva OOB TJ Sokol Křemže B 8516427 100 Kč
0070001 Yakimenko Milla 007 - TJ OB České Budějovice 8516252 100 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8004350 100 Kč
CHT0656 Slavíková Tereza OOB SK Chrast B 8226328 100 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8312007 100 Kč
PZR0752 Baďurová Eliška UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210868 150 Kč

D18 2.60 km, 60 m, 15 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0551 Paulová Pavlína SK OB Chotěboř C 8003591 100 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice A 8116770 100 Kč
CHT0552 Veselá Tereza OOB SK Chrast B 7207628 100 Kč
STA0551 Plachá Zita OK Střelka A 8116810 100 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec A 8414138 100 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec B 8226309 100 Kč
OPI0453 Počtová Klára Orientační sporty Písek B 8014535 150 Kč

D21C 3.10 km, 65 m, 21 kontrol Rank. koef.: 1

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT6655 Bulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 100 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř C 8660906 100 Kč
STA0451 Čápová Eliška OK Střelka A 8482108 100 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice E 8656609 100 Kč
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 100 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 8013927 100 Kč
BBM9999 Nechutová Aneta BETA URSUS Rosice C 8033293 100 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 8033202 100 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec A 8663172 100 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9669 100 Kč
KRE0150 Štráchalová Diana OOB TJ Sokol Křemže C 7207771 100 Kč
CTB0051 Boháčová Anna SK OB Chotěboř C 8884 100 Kč

D21D 2.70 km, 60 m, 19 kontrol Rank. koef.: 1

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7854 Jelínková Marta SOS Jindřichův Hradec C 442885 100 Kč
0120001 Ganzwohlová Petra 012 - Fanda klub Dobronín 4774 200 Kč

D35 2.60 km, 60 m, 15 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 8116776 100 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 8013928 100 Kč
JHB8053 Brychtová Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103783 100 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 100 Kč
CTB7851 Paulová Hana SK OB Chotěboř C 2039078 100 Kč
VIM8350 Roučková Romana Ski klub Šumava Vimperk C 51270 100 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 100 Kč
CHT8052 Zoulíková Iveta OOB SK Chrast C 7207872 100 Kč
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 8237724 100 Kč
CHT8054 Kellerová Lenka OOB SK Chrast C 2148247 100 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 100 Kč
CTB8053 Běloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 100 Kč
CHT8751 Kratochvílová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 100 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 8226364 100 Kč
RUZ7951 Hofhanzlová Hana TJ Růžená C 2801046 100 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 2146034 100 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 8013844 100 Kč
SJH7853 Gregorová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 2096216 100 Kč
SJH7652 Potužníková Eva SOS Jindřichův Hradec C 2113481 100 Kč
SJH7851 Beranová Jana SOS Jindřichův Hradec C 2035147 100 Kč
SJH8051 Kinštová Dominka SOS Jindřichův Hradec C 330592 100 Kč
PZR8181 Forstová Veronika UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8119527 100 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8226322 100 Kč
CTB7850 Cipryánová Alena SK OB Chotěboř C 7207851 150 Kč

D45 2.00 km, 40 m, 14 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8022352 100 Kč
VTA6951 Hudečková Helena SC vebr-sport C 8655469 100 Kč
VTA7551 Legátová Ivana SC vebr-sport C 2221509 100 Kč
VTA6851 Poláková Jolana SC vebr-sport C 897379 100 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 100 Kč
OPI7401 Sobotková Lenka Orientační sporty Písek C 2091538 100 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 8003667 100 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8013883 100 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8648571 100 Kč
CHT6460 Kučerová Vladimíra OOB SK Chrast C 49857 100 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 100 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53196 100 Kč
STA7551 Plachá Radka OK Střelka C 2116452 100 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 100 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 8660392 100 Kč
VCB7551 Jarošová Irena OB České Budějovice C 8121536 100 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8680294 100 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 100 Kč
UBM7451 Čelechovská Zora MENISKOS Brno C 1410001 100 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 100 Kč

D55 1.90 km, 40 m, 15 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU6152 Léharová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 2109765 100 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 100 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 8299099 100 Kč
VTA6751 Vorlíčková Lenka SC vebr-sport C 7208093 150 Kč

D65 1.70 km, 40 m, 13 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659406 100 Kč
LPU4752 Kubíková Květoslava OK Lokomotiva Pardubice C 8471811 100 Kč
SJI5252 Podhorská Věra OK Jihlava C 1000506 100 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 52253 100 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 8301247 150 Kč

H10N 1.30 km, 35 m, 12 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STA1303 Klíma Matouš OK Střelka C 2224795 60 Kč
OSN1313 Glier Matyáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8183127 60 Kč
VCB1403 Míka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 60 Kč
CHT1401 Korecký Radan OOB SK Chrast C 8003626 60 Kč
SJI1515 Lauerman Jan OK Jihlava C 2103711 60 Kč
SJI1401 Prošek Filip OK Jihlava C 888644 60 Kč

H10 1.30 km, 35 m, 12 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR1201 Uchytil Ivo UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2080939 60 Kč
CTB1301 Šťastný Vilém SK OB Chotěboř C 8136477 60 Kč
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C 8004049 60 Kč
PZR1200 Kocmánek Lukáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210087 60 Kč
SJH1302 Kaška Jakub SOS Jindřichův Hradec C 2115076 60 Kč
STA1202 Holzäpfel Jan OK Střelka C 2001934 60 Kč
VCB1101 Brossaud Thomas OB České Budějovice C 426355 120 Kč

H12 1.60 km, 35 m, 15 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice B 8007194 60 Kč
STA1003 Klíma Štěpán OK Střelka C 2224794 60 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice B 8519562 60 Kč
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř B 8003661 60 Kč
VIM1100 Roučka Tomáš Ski klub Šumava Vimperk C 2224796 60 Kč
CTB1101 Šťastný Antonín SK OB Chotěboř C 8003650 60 Kč
TTR1111 Věžník Roman OOB Třebíč C 8014510 60 Kč
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice B 7207856 60 Kč
CHT1001 Kopecký Vojtěch OOB SK Chrast C 2126238 60 Kč
SJI1002 Buršík Matěj OK Jihlava C 2141936 60 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 8014562 60 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SOS Jindřichův Hradec B 8022661 60 Kč
SJH1101 Beran Antonín SOS Jindřichův Hradec C 2067961 60 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SOS Jindřichův Hradec C 2079498 60 Kč
KRE1100 Novák Michal OOB TJ Sokol Křemže C 8116772 60 Kč
PZR1100 Forst Matouš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8680414 60 Kč
CHT1002 Svoboda Jan OOB SK Chrast C 336706 60 Kč

H14 2.00 km, 40 m, 14 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava B 8015319 60 Kč
SJI0907 Růžička Tomáš OK Jihlava C 52298 60 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice B 8226414 60 Kč
SJI0806 Hudec David OK Jihlava C 2088724 60 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava B 8033299 60 Kč
SJI0810 Šerý Tobiáš OK Jihlava C zapůjčit 100 Kč
CTB0903 Jirásek Rostislav SK OB Chotěboř C 2039113 60 Kč
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava B 2125311 60 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast B 8061440 60 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř B 8003597 60 Kč
SJI0809 Debef Alan OK Jihlava C 8017749 60 Kč
SJI0905 Černý Petr OK Jihlava B 2129213 60 Kč
CHT0902 Češík František OOB SK Chrast C 2260133 60 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená C 8116806 60 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 8663132 60 Kč
SJH0804 Jelínek Vít SOS Jindřichův Hradec B 8014566 60 Kč
SJH0805 Těthal Josef SOS Jindřichův Hradec C 8107773 60 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 8013392 60 Kč
KRE0900 Troják Šimon OOB TJ Sokol Křemže B 8077482 60 Kč
KRE0801 Vačkář Štěpán OOB TJ Sokol Křemže C 8077476 60 Kč
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210246 90 Kč
VCB0804 Jelínek Šimon OB České Budějovice C 426362 90 Kč

H16 2.70 km, 60 m, 19 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KDZ0700 Kašpar Patrik Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144072 100 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno B 8100019 100 Kč
CTB0602 Kocourek Jiří SK OB Chotěboř C 8011039 100 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 8226396 100 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 8662280 100 Kč
PZR0701 Knap Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8024756 100 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec B 8662336 100 Kč
STA0701 Wierer Jan OK Střelka B 2116465 100 Kč
VTA0601 Novisedlák Patrik SC vebr-sport C 8047166 100 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 8107720 100 Kč

H18 3.00 km, 65 m, 21 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 2092373 100 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SOS Jindřichův Hradec B 8003611 100 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 8662342 100 Kč
SJH0405 Smékal Jan SOS Jindřichův Hradec B 2113419 100 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast B 2067939 100 Kč

H21C 3.60 km, 90 m, 27 kontrol Rank. koef.: 1

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 8116695 100 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 100 Kč
TTR0203 Novotný Vojtěch OOB Třebíč B 8410798 100 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč C 8109391 100 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300171 100 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8016309 100 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř C 436413 100 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 8648548 100 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 100 Kč
0060001 Dvořáček Radek 006 - Doudleby nad Orlicí 682344 200 Kč
RUZ0001 Čermák Marek TJ Růžená C 2127532 100 Kč
RUZ7100 Čermák Martin TJ Růžená C 2134278 100 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SOS Jindřichův Hradec C 331357 100 Kč
PBM0500 Odehnal Tomáš TJ Spartak 1. brněnská A 8660444 100 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662742 100 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Rosice C 2127611 150 Kč

H21D 2.70 km, 60 m, 21 kontrol Rank. koef.: 1

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KDZ9700 Kmet Šimon Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144106 100 Kč
TTR9303 Vacek Jan OOB Třebíč C 117 100 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 100 Kč
VRL0103 Krampera Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425565 100 Kč

H35 3.10 km, 65 m, 21 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR8202 Bříza David OOB Třebíč C 2115137 100 Kč
OSN8001 Močuba Stanislav Andy SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7202897 100 Kč
CTB7903 Dostálek Tomáš SK OB Chotěboř C 2039079 100 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8461733 100 Kč
VIM8000 Roučka Martin Ski klub Šumava Vimperk C 2224141 100 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 8226323 100 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 100 Kč
CTB7602 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 100 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 8003608 100 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SOS Jindřichův Hradec C 8003631 100 Kč
SJH7705 Potužník Martin SOS Jindřichův Hradec C 8237700 100 Kč
SJH8003 Duba Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 8013940 100 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8014444 100 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SOS Jindřichův Hradec C 2096231 100 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 8636796 100 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 8648570 100 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 7204619 100 Kč
STA7702 Wierer Martin OK Střelka C 2029215 100 Kč

H45 2.70 km, 60 m, 19 kontrol

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8022374 100 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 100 Kč
OPI7300 Sobotka Petr Orientační sporty Písek C 8226333 100 Kč
0030001 Vala Fred 003 - SKI team VYSOČINA 2096133 200 Kč
STA7301 Čáp Radim OK Střelka C 2134353 100 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 100 Kč
OPI7700 Klimeš Petr Orientační sporty Písek C 682673 100 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 8582019 100 Kč
CTB7601 Paul Pavel SK OB Chotěboř C 2039076 100 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 8311133 100 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 100 Kč
OSN7701 Glier Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8107719 100 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 8005128 100 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 8237726 100 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 100 Kč
STA7101 Plachý Martin OK Střelka C 2116453 100 Kč
CHT7502 Votruba Petr OOB SK Chrast C 2148258 100 Kč
CHT7503 Češík Libor OOB SK Chrast C 2260140 100 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 100 Kč
RUZ7200 Komín Petr TJ Růžená C 2800299 100 Kč
RUZ7600 Nevrkla Tomáš TJ Růžená C 8014557 100 Kč
TBM7009 Dobrovolný Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083370 100 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 8656643 100 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442845 100 Kč
SJH7504 Šteflíček Martin SOS Jindřichův Hradec C 2079509 100 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 100 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8003622 100 Kč
KRE7301 Hendrych František OOB TJ Sokol Křemže C 7207867 100 Kč
KRE7300 Novák Milan OOB TJ Sokol Křemže C 8116675 100 Kč
VCB7100 Jaroš Jakub OB České Budějovice C 8107730 100 Kč
VTA7501 Novisedlák Dušan SC vebr-sport C 7210406 100 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 8636194 100 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 8414102 100 Kč
RUZ7502 Fraj Oldřich TJ Růžená C 232335 100 Kč

H55 2.60 km, 60 m, 15 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 2801047 100 Kč
KDZ6700 Beneš Petr Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 8003595 100 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659407 100 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8028835 100 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8122027 100 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 2103756 100 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 8656509 100 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 8003617 100 Kč
KRE6600 Maršík Miloš OOB TJ Sokol Křemže C 2127618 100 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 100 Kč

H65 1.90 km, 40 m, 15 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JBM5700 Gawel Jiří JG Sport 8666873 200 Kč
PZR5309 Novohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 100 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 100 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 100 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 100 Kč
PZR5603 Forst Vlastimil UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 100 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 8226329 100 Kč
VTA5401 Khýn Miroslav SC vebr-sport C 2221502 150 Kč

H70 1.70 km, 40 m, 13 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 8140927 100 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 100 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 100 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 100 Kč
CHT4701 Vodrážka Oldřich OOB SK Chrast C 52323 100 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Rosice C 7510216 100 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 100 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 7001410 100 Kč

HDR 1.30 km, 35 m, 12 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR1403 Bříza Leoš OOB Třebíč C 2115135 60 Kč
STA1501 Klíma Albert OK Střelka C 2224775 60 Kč
OSN1701 Voráček Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52130 60 Kč
CHT1651 Sadílková Kateřina OOB SK Chrast C 4680 60 Kč
JHB1550 Kubáková Laura TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 9201757 60 Kč
CHT1701 Korecký Marek OOB SK Chrast C 515504 60 Kč
VCB1500 Mackerle Jonáš OB České Budějovice C 2118441 60 Kč
RUZ1650 Hofhanzlová Magdaléna TJ Růžená C 2801042 60 Kč
SJH1602 Komárek Štěpán SOS Jindřichův Hradec C 2025364 60 Kč
SJH1601 Míchal Jáchym SOS Jindřichův Hradec C 2420068 60 Kč
SJH1603 Kaška Šimon SOS Jindřichův Hradec C 2113490 60 Kč
PZR1551 Forstová Viola UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210889 60 Kč
SJI1650 Prošková Andrea OK Jihlava C 51774 60 Kč
SJI1551 Jirků Tereza OK Jihlava C 301273 60 Kč
CTB1350 Cipryánová Viktorie SK OB Chotěboř C 2113489 60 Kč
0130001 Kratochvílovy Anna a Kateřina 013 - Neregistrované 995877 60 Kč

P 2.00 km, 35 m, 13 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020001 Jilek Martin 002 - Jilkovi zapůjčit 100 Kč
0050001 Kůrková Iveta 005 - Kůrkovci 2221505 60 Kč
TTR6451 Vacková Iva OOB Třebíč C zapůjčit 100 Kč
SJH7852 Svitáková Eva SOS Jindřichův Hradec C 331352 60 Kč
STA7451 Holzäpfelová Lenka OK Střelka 2134325 60 Kč
ADA5113 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 352315 60 Kč
0040003 Bečvářová Hana 004 - Neregistrovaní 433091 60 Kč
celkem přihlášených: 326, vklad: 28870 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.