Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.05.2022
Místo konání:
Matějovec u Českého Rudolce
Pořadatel:
RUZ - TJ Růžená
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P    
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI1353 Lauermanová Eva OK Jihlava C 886813 60 Kč
TCB1551 Němcová Veronika SK Technik České Budějovice C 446414 60 Kč
RUZ1350 Polednová Dominika TJ Růžená C 53500 60 Kč
SJH1252 Jelínková Anna SOS Jindřichův Hradec C 681891 60 Kč
SJI1450 Buršíková Eliška OK Jihlava C 336770 60 Kč

D10

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUZ1250 Polednová Helena TJ Růžená C 51780 60 Kč
RUZ1251 Kubešová Klára TJ Růžená C 2125340 60 Kč
RUZ1252 Nevrklová Adéla TJ Růžená C 2133912 60 Kč
SJH1351 Komárková Ondřejka SOS Jindřichův Hradec C 8662283 60 Kč

D12

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1158 Gregorová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 2121756 60 Kč
STA1152 Lubasová Nela OK Střelka C 8116807 60 Kč
SJI1151 Rychnovská Eliška OK Jihlava C 2115732 60 Kč
CTB1052 Petříčková Zita SK OB Chotěboř C 2039098 60 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast B 8047244 60 Kč
CHT1056 Lorencová Barbora OOB SK Chrast C 336706 60 Kč
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 60 Kč
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec B 8003655 60 Kč
SJH1152 Svitáková Ludmila SOS Jindřichův Hradec C 2096234 60 Kč
OSN1151 Pilná Anna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 436927 60 Kč
CHT1153 Havlíčková Hana OOB SK Chrast B 2419858 60 Kč
TTR1152 Sobotková Karolína OOB Třebíč C 52244 60 Kč
CTB1152 Klusáčková Dorota SK OB Chotěboř C 8042140 60 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8302010 90 Kč

D14

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8183102 60 Kč
OSN0990 Drápová Justýna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8119491 60 Kč
STA0953 Lubasová Aneta OK Střelka B 8482112 60 Kč
CHT0951 Slavíková Bára OOB SK Chrast C 2120993 60 Kč
STA0851 Plachá Nora OK Střelka B 8116821 60 Kč
STA0952 Čápová Denisa OK Střelka C 8680427 60 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 60 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř B 8648583 90 Kč

D16

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0758 Gregorová Alice Oddíl OB Kotlářka A 8076607 100 Kč
CTB0754 Bukáčková Šárka SK OB Chotěboř C 2039124 100 Kč
CHT0752 Škapová Markéta OOB SK Chrast C 8136478 100 Kč
RUZ0751 Komínová Vendula TJ Růžená C 2092371 100 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava A 8410786 100 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava A 8226390 100 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SOS Jindřichův Hradec B 2088158 100 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 8005147 100 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec B 8014456 100 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8004350 100 Kč
CTB0753 Paulová Barbora SK OB Chotěboř B 8003665 100 Kč
PZR0752 Baďurová Eliška UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210868 100 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř B 8003607 100 Kč
CHT0656 Slavíková Tereza OOB SK Chrast B 8226328 150 Kč

D18

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STA0551 Plachá Zita OK Střelka A 8116810 100 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec A 8414138 100 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec B 8226309 100 Kč
CHT0552 Veselá Tereza OOB SK Chrast C 7207628 100 Kč
CTB0551 Paulová Pavlína SK OB Chotěboř C 8003591 100 Kč

D21C Rank. koef.: 1

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice E 8656609 100 Kč
SJH8150 Gregorová Kamila SOS Jindřichův Hradec E 8660904 100 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec A 8663172 100 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec B 8116766 100 Kč
SJH8251 Míková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 2079502 100 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 8656531 100 Kč
STA0451 Čápová Eliška OK Střelka A 8482108 100 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř C 8660906 100 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2088199 150 Kč

D21D Rank. koef.: 1

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7853 Gregorová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 2096216 100 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 416215 100 Kč

D35

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TCB8551 Němcová Martina SK Technik České Budějovice C 52190 100 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava C 8033211 100 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 100 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 2081356 100 Kč
SJH7652 Potužníková Eva SOS Jindřichův Hradec C 2113481 100 Kč
SJH8050 Rychtáriková Eliška SOS Jindřichův Hradec C 2103754 100 Kč
SJH8051 Kinštová Dominka SOS Jindřichův Hradec C 330592 100 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava C 8660557 100 Kč
CTB7851 Paulová Hana SK OB Chotěboř C 2039078 100 Kč
PZR7951 Pařízková Kateřina UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2134287 100 Kč
SJI8151 Bartáková Petra OK Jihlava C 8076038 100 Kč
PZR8181 Forstová Veronika UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8119527 100 Kč
CTB8053 Běloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 100 Kč
TTR8151 Sobotková Lenka OOB Třebíč C 52239 100 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8226322 100 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 100 Kč

D45

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 100 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 8033239 100 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 8660563 100 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8648571 100 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8022352 100 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53196 100 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 100 Kč
KAM6952 Himmelová Marie OK Kamenice C 51681 100 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 8149884 100 Kč
STA7551 Plachá Radka OK Střelka C 2116452 100 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 8660392 100 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SOS Jindřichův Hradec C 2090840 100 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 8482089 100 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 100 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SOS Jindřichův Hradec C 8116757 100 Kč
CHT6460 Kučerová Vladimíra OOB SK Chrast C 49857 100 Kč
STA7651 Vítovcová Radana OK Střelka C 2118112 100 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 100 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 100 Kč

D55

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TCB5851 Soudková Alena SK Technik České Budějovice C 52191 100 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 52237 100 Kč

D65

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 100 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 100 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 52253 100 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI1515 Lauerman Jan OK Jihlava C 2103711 60 Kč
TCB1301 Němec Matouš SK Technik České Budějovice C 52188 60 Kč
STA1501 Klíma Albert OK Střelka C 2224775 60 Kč
SJH1302 Kaška Jakub SOS Jindřichův Hradec C 2115076 60 Kč
OSN1313 Glier Matyáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8183127 60 Kč
SFM1400 Sebera Eduard O-RUNNAŘI Beskydy C 2031358 60 Kč
SFM1200 Sebera Hugo O-RUNNAŘI Beskydy C 8162860 60 Kč
SJI1401 Prošek Filip OK Jihlava C 888644 60 Kč

H10

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STA1303 Klíma Matouš OK Střelka C 2224795 60 Kč
SJH1201 Rychtárik Jáchym SOS Jindřichův Hradec C 436407 60 Kč
STA1202 Holzäpfel Jan OK Střelka C 2001934 60 Kč
CTB1301 Šťastný Vilém SK OB Chotěboř C 8136477 60 Kč
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C 8004049 60 Kč

H12

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT1100 Mazzarese David KOS Třešť C 8047195 60 Kč
SJH1005 Hadrava Lukáš SOS Jindřichův Hradec C 436450 60 Kč
TBM1112 Hübner Václav KOS TJ Tesla Brno C 2118463 60 Kč
CHT1001 Kopecký Vojtěch OOB SK Chrast C 2126238 60 Kč
STA1003 Klíma Štěpán OK Střelka C 2224794 60 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 8014562 60 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SOS Jindřichův Hradec B 8022661 60 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SOS Jindřichův Hradec C 2079498 60 Kč
SJI1002 Buršík Matěj OK Jihlava C 2141936 60 Kč
CTB1101 Šťastný Antonín SK OB Chotěboř C 8003650 60 Kč
PZR1100 Forst Matouš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8680414 60 Kč
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř C 8003661 90 Kč

H14

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0914 Gregor Marek Oddíl OB Kotlářka C 887165 60 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava B 8033299 60 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava B 8015319 60 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast B 8061440 60 Kč
CHT0901 Škapa Jan OOB SK Chrast C 2115711 60 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená C 8116806 60 Kč
CHT0902 Češík František OOB SK Chrast C 2260133 60 Kč
SJH0804 Jelínek Vít SOS Jindřichův Hradec B 8014566 60 Kč
SJH0901 Rychtárik Tadeáš SOS Jindřichův Hradec C 2801422 60 Kč
SJH0805 Těthal Josef SOS Jindřichův Hradec C 8107773 60 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 8663132 60 Kč
PZR0905 Dokulil Jiří UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8032757 60 Kč
SJI0809 Debef Alan OK Jihlava C 8017749 60 Kč
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210246 60 Kč
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava B 2125311 60 Kč
PZR0901 Vinopal Vojtěch UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 7210084 60 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř B 8003597 60 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 8013392 60 Kč

H16

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec B 8662336 100 Kč
SJI0704 Růžička Vojtěch OK Jihlava C 8183195 100 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava B 8014531 100 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava B 2039823 100 Kč
STA0703 Hruška Tadeáš OK Střelka C 8136465 100 Kč
STA0702 Krätzer Matěj OK Střelka C 2118111 100 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 8226396 150 Kč

H18

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast C 336711 100 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 8662342 100 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SOS Jindřichův Hradec B 8003611 100 Kč
SJH0402 Kinšt Jan SOS Jindřichův Hradec C 330596 100 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava B 2125372 100 Kč
PZR0504 Pařízek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210903 100 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 995847 100 Kč

H21C Rank. koef.: 1

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8016309 100 Kč
PBM6708 Přikryl Petr TJ Spartak 1. brněnská C 8351967 100 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř C 8003667 100 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 8200032 100 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava C 8142154 100 Kč
SJI9203 Škrabánek Matěj OK Jihlava C 8026655 100 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava C 8662358 100 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 8109370 100 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava C 8656540 100 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč A 8666871 100 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava A 8116725 100 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 8028815 100 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 8116794 100 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec A 8004613 100 Kč
SJH9300 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8090148 100 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 8116817 100 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava C 682090 100 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava B 8109369 100 Kč
CTB7602 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 100 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 7300192 100 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8648630 100 Kč
LPU0514 Jelínek Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8020220 0 Kč

H21D Rank. koef.: 1

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 100 Kč
PZR9202 Sitař Václav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2148207 100 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 100 Kč
SJI7900 Jirků František OK Jihlava C 2039175 100 Kč
RUZ0000 Pavlík Lukáš TJ Růžená C 129 100 Kč

H35

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7700 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080936 100 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 8226323 100 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 100 Kč
STA7902 Klíma David OK Střelka C 2224789 100 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SOS Jindřichův Hradec C 8003631 100 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8014444 100 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SOS Jindřichův Hradec C 2096231 100 Kč
SJH7705 Potužník Martin SOS Jindřichův Hradec C 8237700 100 Kč
SJH8001 Rychtárik Ladislav SOS Jindřichův Hradec C 2103731 100 Kč
SJH8003 Duba Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 8013940 100 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 8636796 100 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 8022691 100 Kč
0030001 Vala Fred 003 - SKI team VYSOČINA 2096133 200 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 8028816 100 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 100 Kč
SFM8301 Sebera Josef O-RUNNAŘI Beskydy C 49442 100 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 8028823 100 Kč

H45

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 100 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 52240 100 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 8226334 100 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 100 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8022374 100 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 8015316 100 Kč
OSN6901 Sláma Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1232505 100 Kč
STA7101 Plachý Martin OK Střelka C 2116453 100 Kč
CHT7503 Češík Libor OOB SK Chrast C 2260140 100 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656601 100 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 100 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 8656643 100 Kč
SJH7002 Hojný Jaroslav SOS Jindřichův Hradec C 8680296 100 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 995864 100 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8003622 100 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8022351 100 Kč
SJI6803 Čech Jiří OK Jihlava C 980334 100 Kč
CHT7502 Votruba Petr OOB SK Chrast C 2148258 100 Kč
SCP7300 Sliva Jan OK Sparta Praha C 8648543 100 Kč
SJH7504 Šteflíček Martin SOS Jindřichův Hradec C 2079509 100 Kč
OSN7701 Glier Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8107719 100 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 100 Kč
PZR7701 Pařízek Miloš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2144083 100 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 8414102 100 Kč
STA7301 Čáp Radim OK Střelka C 2134353 100 Kč

H55

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 100 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 100 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 8149879 100 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 100 Kč
0020001 Fuchs Vladimír 002 - FV 2139485 200 Kč
TCB5601 Soudek Vojtěch SK Technik České Budějovice C 52189 100 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 100 Kč
SJH6502 Novotný Petr SOS Jindřichův Hradec C 2079504 100 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 8003617 100 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 100 Kč
CHT5801 Štefec Jaroslav OOB SK Chrast C 52327 100 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 8663162 100 Kč

H65

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Hones Sepp 001 - (AUT) 001 8116117 200 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 100 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 100 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 100 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 100 Kč
PZR5603 Forst Vlastimil UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 100 Kč

H70

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 8140927 100 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 100 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 100 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 7001410 100 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Rosice C 7510216 100 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 100 Kč

HDR

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT1500 Mazzarese Aiden KOS Třešť C 2148130 60 Kč
0010002 Haider Anna 001 - (AUT) 001 8630860 60 Kč
TBM1551 Hübnerová Johana KOS TJ Tesla Brno C 2082923 60 Kč
JHB1550 Kubáková Laura TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 9201757 60 Kč
SJH1602 Komárek Štěpán SOS Jindřichův Hradec C 2025364 60 Kč
SJH1601 Míchal Jáchym SOS Jindřichův Hradec C 2420068 60 Kč
SJH1551 Rychtáriková Sofie SOS Jindřichův Hradec C 2118501 60 Kč
SJH1603 Kaška Šimon SOS Jindřichův Hradec C 2113490 60 Kč
CHT1651 Sadílková Kateřina OOB SK Chrast C 4680 60 Kč
SJI1800 Moravec Adam OK Jihlava C 7260022 60 Kč
SJI1750 Buršíková Kateřina OK Jihlava C 51770 60 Kč
SJI1650 Prošková Andrea OK Jihlava C 51774 60 Kč
PZR1551 Forstová Viola UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210889 60 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 60 Kč
0050003 Řeřichová Tereza 005 - TECNOCAP zapůjčit 40 Kč
0050004 Řeřichová Simona 005 - TECNOCAP zapůjčit 40 Kč
0050005 Řeřichová Táňa 005 - TECNOCAP zapůjčit 40 Kč
0050006 Mocková Izabela 005 - TECNOCAP zapůjčit 40 Kč
0050007 Sejrek Michal 005 - TECNOCAP zapůjčit 40 Kč
0050008 Zákostelská Nela 005 - TECNOCAP zapůjčit 40 Kč
0070001 Jírová Kristýna 007 - MAXXISAMPLE zapůjčit 40 Kč
0070002 Pavlíková Mariana 007 - MAXXISAMPLE zapůjčit 40 Kč
0080001 Krejčová Anička 008 - oddíl Růžená zapůjčit 100 Kč

P

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7702 Rychnovský Radek OK Jihlava C 2771362 60 Kč
TCB8451 Soudková Šárka SK Technik České Budějovice zapůjčit 100 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 7003047 60 Kč
KAM6503 Himmel Petr OK Kamenice C 303918 60 Kč
SJH7852 Svitáková Eva SOS Jindřichův Hradec C 331352 60 Kč
SJH7854 Jelínková Marta SOS Jindřichův Hradec C 442885 60 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442845 60 Kč
STA7451 Holzäpfelová Lenka OK Střelka 2134325 60 Kč
SJI7750 Jirků Olga OK Jihlava C 2039188 60 Kč
0040001 Prášilová Monika 004 - Rantířov 07926 60 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 60 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 60 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 60 Kč
0050001 Březinová Marie 005 - TECNOCAP zapůjčit 40 Kč
0050002 Rytířová Marcela 005 - TECNOCAP zapůjčit 40 Kč
0060001 Debef Dominik 006 - Jihlava zapůjčit 100 Kč
0060002 Debefová Zuzana 006 - Jihlava zapůjčit 100 Kč
celkem přihlášených: 291, vklad: 24940 Kč