Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
01.10.2022
Místo konání:
Zubří, louka u rybníka
Pořadatel:
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P    
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM1451 Vernerová Johanka VSK Mendelu Brno C 49679 60 Kč
TBM1551 Hübnerová Johana KOS TJ Tesla Brno C 2082923 60 Kč
CHT1451 Matrasová Marie OOB SK Chrast C 232882 60 Kč
SJI1450 Buršíková Eliška OK Jihlava C 336770 60 Kč

D10

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1384 Šťastná Vendula KOS TJ Tesla Brno C 8047177 60 Kč
TZL1251 Svobodová Natálie SKOB Zlín C 7209290 60 Kč
RUZ1350 Polednová Dominika TJ Růžená C 53500 60 Kč
RUZ1252 Nevrklová Adéla TJ Růžená C 2133912 60 Kč
TZL1351 Chodúrová Elena SKOB Zlín C 7209282 60 Kč
CTB1253 Karbašová Kristýna SK OB Chotěboř C 2121757 60 Kč
TBM1377 Kurečková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 2060216 60 Kč
RUZ1251 Kubešová Klára TJ Růžená C 2125340 60 Kč

D12

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STA1151 Doleželová Jolana OK Střelka C 8482093 60 Kč
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 8001372 60 Kč
SKM1050 Myšáková Olga KOB Směr Kroměříž C 8005205 60 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno B 8042134 60 Kč
STA1152 Lubasová Nela OK Střelka B 8116807 60 Kč
RUZ1250 Polednová Helena TJ Růžená C 51780 60 Kč
CTB1152 Klusáčková Dorota SK OB Chotěboř B 8042140 60 Kč
CTB1153 Klusáčková Johana SK OB Chotěboř C 8012875 60 Kč
CTB1052 Petříčková Zita SK OB Chotěboř C 2039098 60 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast B 8047244 60 Kč
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 60 Kč
SJI1151 Rychnovská Eliška OK Jihlava B 8409865 60 Kč
OSN1151 Pilná Anna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8196052 60 Kč

D14

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno A 8077877 60 Kč
TZL0957 Héčová Kristýna SKOB Zlín C 2134311 60 Kč
STA0953 Lubasová Aneta OK Střelka B 8482112 60 Kč
TZL0960 Korčáková Laura SKOB Zlín C 60 Kč
CTB0851 Jelínková Michaela SK OB Chotěboř C 2121764 60 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř B 8648583 60 Kč
JHB0851 Honzáková Nela TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7210807 60 Kč
TZL0955 Mašláňová Ema SKOB Zlín B 8150409 60 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín B 8209279 60 Kč

D16

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0752 Škapová Markéta OOB SK Chrast B 8136478 100 Kč
STA0851 Plachá Nora OK Střelka B 8116821 100 Kč
RUZ0751 Komínová Vendula TJ Růžená C 2800116 100 Kč
CHT0852 Kellerová Alice OOB SK Chrast B 8013487 100 Kč
CTB0754 Bukáčková Šárka SK OB Chotěboř C 2039124 100 Kč
SJI0653 Wacková Anna OK Jihlava C 2126386 100 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8088288 100 Kč

D18

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7210814 100 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín A 8050121 100 Kč

D21C Rank. koef.: 1

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB9160 Zdobinská Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 100 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 8013927 100 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín R 8246428 100 Kč
VBM9353 Růžičková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 100 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava C 8014480 100 Kč
SKM9151 Sladčíková Christovová Neli KOB Směr Kroměříž C 331143 100 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 2084933 100 Kč
STA0551 Plachá Zita OK Střelka A 8116810 100 Kč
TBM0055 Nechanická Klára KOS TJ Tesla Brno E 8302000 100 Kč
TZL7979 Mašláňová Hana SKOB Zlín C 8482079 100 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno C 8656742 100 Kč

D21D Rank. koef.: 1

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 7003047 100 Kč
0090002 Ganzwohlová Petra 009 - Fanda Klub Dobronín 4774 200 Kč
TTR9352 Píro Radka OOB Třebíč C 2125373 100 Kč

D35

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 100 Kč
TRT7850 Mazzarese Jana KOS Třešť C 2102555 100 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 8154984 100 Kč
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 100 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 8013844 100 Kč
VBM8555 Vlčková Hana VSK Mendelu Brno C 2419914 100 Kč
PZR7850 Sovová Markéta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220400 100 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 8680321 100 Kč
PZR7951 Pařízková Kateřina UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2134287 100 Kč
PZR8181 Forstová Veronika UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8119527 100 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 100 Kč
0040001 Sedláčková Alžběta 004 - Bafto 2127864 200 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 100 Kč
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 100 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 2146034 100 Kč
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7207340 100 Kč
0050001 Hulsey Martina 005 - TBM 53246 200 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 8100202 100 Kč

D45

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 100 Kč
CHT6460 Kučerová Vladimíra OOB SK Chrast C 49857 100 Kč
LBM7450 Kyclová Jitka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 100 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8013857 100 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8001411 100 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 100 Kč
UBM7451 Čelechovská Zora MENISKOS Brno C 1410001 100 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8013883 100 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 100 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 100 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 100 Kč
STA7551 Plachá Radka OK Střelka C 2116452 100 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53196 100 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8013372 100 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 8003667 100 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8022352 100 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 8007713 100 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 8660357 100 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 100 Kč

D55

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 100 Kč
TZL6051 Hájová Jana SKOB Zlín C 7210880 100 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 100 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 8260628 100 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 8454012 100 Kč
TZL5954 Žaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 100 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 100 Kč

D65

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 100 Kč
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 8004451 100 Kč
SJI5252 Podhorská Věra OK Jihlava C 1000506 100 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8063069 100 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 100 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8662735 100 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 100 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659406 100 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 7209285 100 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT1500 Mazzarese Aiden KOS Třešť C 2148130 60 Kč
CHT1402 Matras Štěpán OOB SK Chrast C 51980 60 Kč
TZL1515 Krejčík Vít SKOB Zlín C 416043 60 Kč

H10

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL1400 Svoboda Šimon SKOB Zlín C 53337 60 Kč
PZR1201 Uchytil Ivo UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2080939 60 Kč
CTB1301 Šťastný Vilém SK OB Chotěboř C 8136477 60 Kč
TZL1200 Šidla Dalibor SKOB Zlín C 7053367 60 Kč
TZL1414 Smola Štěpán SKOB Zlín C 08615 60 Kč

H12

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL1009 Holý Jan SKOB Zlín C 2211991 60 Kč
TRT1100 Mazzarese David KOS Třešť C 8047195 60 Kč
TBM1108 Skřivanek František KOS TJ Tesla Brno C 7210862 60 Kč
TZL1004 Fišer Petr SKOB Zlín B 8660354 60 Kč
LBM1101 Eliášek Jakub TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8454043 60 Kč
TBM1112 Hübner Václav KOS TJ Tesla Brno C 2118463 60 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 60 Kč
SKM1002 Černoch Jakub KOB Směr Kroměříž B 08933 60 Kč
PZR1100 Forst Matouš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8680414 60 Kč
TBM1212 Sedláček Martin KOS TJ Tesla Brno C 8100042 60 Kč
CTB1101 Šťastný Antonín SK OB Chotěboř B 8003650 60 Kč
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř B 8003661 60 Kč
TZL1007 Lunga Viktor SKOB Zlín B 2113077 60 Kč
SJI1002 Buršík Matěj OK Jihlava C 2141936 60 Kč
TZL1005 Mašláň Prokop SKOB Zlín B 8050910 60 Kč
PZR1002 Broum Matěj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 7210401 60 Kč
TZL1101 Jahudka Štěpán SKOB Zlín C 2211988 60 Kč
CHT1001 Kopecký Vojtěch OOB SK Chrast C 2126238 60 Kč
TZL1111 Smola Jakub SKOB Zlín C 515174 60 Kč

H14

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKM0900 Rose Ondřej KOB Směr Kroměříž C 8482072 60 Kč
TBM0811 Navrátil Jakub KOS TJ Tesla Brno B 8014493 60 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín A 8240800 60 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava B 8033299 60 Kč
TZL0810 Pavlík Adam SKOB Zlín B 8662733 60 Kč
TZL0806 Hozík Štěpán SKOB Zlín A 8648637 60 Kč
TZL0819 Vystrčil Vojtěch SKOB Zlín C 8454007 60 Kč
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 8454004 60 Kč
TZL0814 Linhart Adam SKOB Zlín B 8109339 60 Kč
TZL0813 Linhart Jakub SKOB Zlín B 8660391 60 Kč
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210246 60 Kč
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín B 8090714 60 Kč
TZL0803 Ambrož Kryštof SKOB Zlín C 2113096 60 Kč
CHT0901 Škapa Jan OOB SK Chrast C 2115711 60 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž B 8660358 60 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř B 8003597 60 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč B 8107762 60 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 8003624 60 Kč
CTB0903 Jirásek Rostislav SK OB Chotěboř C 2039113 60 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno B 8058058 60 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín B 8680313 60 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava B 8015319 60 Kč
PZR0901 Vinopal Vojtěch UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 7210084 60 Kč
PZR0905 Dokulil Jiří UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8032757 60 Kč
TZL0815 Jahudka Tomáš SKOB Zlín A 8680386 60 Kč
SJI0806 Hudec David OK Jihlava C 2653481 60 Kč

H16

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno A 8070717 100 Kč
TZL0711 Václavík Vojtěch SKOB Zlín B 8051258 100 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava B 8014531 100 Kč
TZL0710 Valla Jakub SKOB Zlín B 8047116 100 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín A 8170602 100 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž A 8660395 100 Kč
PZR0701 Knap Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8024756 100 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast B 8061440 100 Kč
CTB0603 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř B 2081398 100 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 8226396 100 Kč
CTB0602 Kocourek Jiří SK OB Chotěboř C 8011039 100 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 8485648 100 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín B 8000119 100 Kč

H18

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 2092373 100 Kč
PZR0504 Pařízek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210903 100 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno A 8663178 100 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 100 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava B 2125372 100 Kč
SKM0400 Zácha David KOB Směr Kroměříž C 8680291 100 Kč

H21C Rank. koef.: 1

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč C 8109391 100 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 8662744 100 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8016309 100 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 8004592 100 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 8015316 100 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 8005132 100 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 8200032 100 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 100 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 8662694 100 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 8007835 100 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 100 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 8116817 100 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 100 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín A 8663152 100 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8660398 100 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava A 8109370 100 Kč
VBM8305 Sychra Tomáš VSK Mendelu Brno C 8030631 100 Kč
VBM8207 Šedivý Jiří VSK Mendelu Brno C 8136474 100 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 8003668 100 Kč
CHT8101 Dvořák Richard OOB SK Chrast C 2260137 100 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín R 8667971 100 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2059757 100 Kč
TTR8802 Píro Matěj OOB Třebíč C 1988888 100 Kč

H21D Rank. koef.: 1

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR9202 Sitař Václav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2148207 100 Kč
VBM8406 Růžička Tomáš VSK Mendelu Brno 2420037 200 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 100 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 8662674 100 Kč

H35

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STA7701 Doležel Tomáš OK Střelka C 05297 100 Kč
TBM8411 Liščinský Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8100052 100 Kč
TZL6835 Černoch Karel SKOB Zlín C 8003592 100 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 100 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 8670823 100 Kč
TZL7937 Svoboda Petr SKOB Zlín C 2181299 100 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 52240 100 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 8047209 100 Kč
RUZ8001 Poledna Miroslav TJ Růžená C 7208083 100 Kč
PZR7621 Uchytil Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8006730 100 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 8680419 100 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 100 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 8670802 100 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 100 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 100 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 100 Kč
TZL6808 Šidla Jan SKOB Zlín C 8053367 100 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 8648570 100 Kč
TZL7801 Mašláň Jakub SKOB Zlín C 8670811 100 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 8003608 100 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 100 Kč
0070001 Stehlík Ondřej 007 - S-team 2133066 200 Kč

H45

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 100 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 8237726 100 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 100 Kč
LBM7100 Kycl Miroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8004046 100 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8007191 100 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 100 Kč
RUZ7600 Nevrkla Tomáš TJ Růžená C 8014557 100 Kč
STA7101 Plachý Martin OK Střelka C 2116453 100 Kč
PZR7701 Pařízek Miloš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2144083 100 Kč
0040002 Sedláček Petr 004 - Bafto 2087653 200 Kč
RUZ7200 Komín Petr TJ Růžená C 2800299 100 Kč
CHT7703 Keller Ivo OOB SK Chrast C 2148244 100 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8109428 100 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Rosice C 2127611 100 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8022374 100 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 8680303 100 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8022351 100 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 8660471 100 Kč

H55

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 100 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 100 Kč
SJI6001 Kafka Václav OK Jihlava C 301295 100 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 8226365 100 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 100 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 8014465 100 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 100 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 100 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8047112 100 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 100 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8050030 100 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 8149879 100 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8226430 100 Kč
SKM6200 Moser Zdeněk KOB Směr Kroměříž C 1962624 100 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659407 100 Kč

H65

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 100 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 53237 100 Kč
TZL5601 Háj Bohumil SKOB Zlín C 7210888 100 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 100 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 100 Kč
PZR5603 Forst Vlastimil UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8162866 100 Kč
PZR5309 Novohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 100 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 100 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 100 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 100 Kč

H70

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 100 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 8409867 100 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 100 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 100 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 100 Kč
CHT4701 Vodrážka Oldřich OOB SK Chrast C 52323 100 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 100 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 8656614 100 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 100 Kč

HDR

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT1651 Sadílková Kateřina OOB SK Chrast C 4680 60 Kč
VBM1651 Vernerová Zita VSK Mendelu Brno C 53211 60 Kč
PZR1551 Forstová Viola UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210889 60 Kč
SJI1750 Buršíková Kateřina OK Jihlava C 51770 60 Kč
RUZ1600 Gregor Šimon TJ Růžená C 2088726 60 Kč
0060001 Klusáčková Amálka 006 - Amálka +Vašík 899179 120 Kč
SJI1551 Jirků Tereza OK Jihlava C 60 Kč
0070002 Stehlík Jakub 007 - S-team 416904 120 Kč
0080001 Dvořák Jakub 008 - Dvoraci 2061840 120 Kč
0080002 Dvořáková Anežka 008 - Dvoraci 2051511 120 Kč
0110001 Šidláková Natálka 011 - JHB - nereg 49825 120 Kč

P

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Vrbatová Jana 001 - Chvojenec 8144120 120 Kč
0020001 Černochová Lenka 002 - Kroměříž zapůjčit 160 Kč
0020002 Kuchařová Hana 002 - Kroměříž zapůjčit 160 Kč
0020003 Kuchař Matěj 002 - Kroměříž zapůjčit 160 Kč
0030001 Svobodová Marie 003 - SvoboTeam 52222 120 Kč
SJI7853 Wacková Hana OK Jihlava C 2126383 60 Kč
SJI8150 Buršíková Olga OK Jihlava C 2141924 60 Kč
0090001 Klusáček Josef 009 - Fanda Klub Dobronín zapůjčit 160 Kč
PZR7801 Kříž Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8710 60 Kč
0100001 Katolický Tomáš 010 - Vranov 2421377 120 Kč
PZR7402 Knap Miroslav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210811 60 Kč
celkem přihlášených: 305, vklad: 27620 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.