Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
22.10.2022
Místo konání:
Tři Studně, Autokemp Sykovec
Pořadatel:
PBM - TJ Spartak 1. brněnská
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P    

D10N 3.20 km, 50 m, 6 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LOU1351 Kabáth Karolína Ida SK Moravan Louňovice C 232005 60 Kč
CHT1451 Matrasová Marie OOB SK Chrast C 232882 60 Kč
VBM1251 Sychrová Markéta VSK Mendelu Brno C 2653477 60 Kč
VBM1352 Sychrová Hana VSK Mendelu Brno C 2116459 60 Kč
TBM1552 Kozáková Michaela KOS TJ Tesla Brno C 515006 60 Kč
TBM1551 Hübnerová Johana KOS TJ Tesla Brno C 2082923 60 Kč
ZBM1552 Pala Tereza SK Brno Žabovřesky C 2181917 60 Kč
VBM1451 Vernerová Johanka VSK Mendelu Brno C 49679 60 Kč
STA1254 Šimotová Anna OK Střelka C 2224799 60 Kč
VBM1351 Čechová Adéla VSK Mendelu Brno C 209751 90 Kč

D10 2.20 km, 45 m, 9 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT1351 Krejsová Markéta OOB SK Chrast C 8012871 60 Kč
TBM1352 Kozáková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 9577 60 Kč
VBM1252 Šedivá Kristýna VSK Mendelu Brno C 7207495 60 Kč
CTB1253 Karbašová Kristýna SK OB Chotěboř C 2121757 60 Kč
SJI1353 Lauermanová Eva OK Jihlava C 8420964 60 Kč
SJH1351 Komárková Ondřejka SOS Jindřichův Hradec C 8662283 60 Kč
RUZ1350 Polednová Dominika TJ Růžená C 53500 60 Kč
RUZ1252 Nevrklová Adéla TJ Růžená C 2133912 60 Kč
TBM1351 Vedrová Anika KOS TJ Tesla Brno C 8033220 60 Kč
ZBM1253 Dohnalová Eliška SK Brno Žabovřesky C 8019434 60 Kč
ZBM1351 Marková Lucie SK Brno Žabovřesky C 2092361 60 Kč
ZBM1354 Pala Barbora SK Brno Žabovřesky C 2181926 60 Kč
ZBM1356 Smítalová Meda SK Brno Žabovřesky C 1051213 60 Kč
SBK1353 Daňková Viktorie KOB START Blansko C 219251 60 Kč
TBM1361 Kroutilová Eliška KOS TJ Tesla Brno C 8100041 60 Kč
PBM1257 Stašková Tereza TJ Spartak 1. brněnská C 8060908 0 Kč
PBM1351 Soběslavská Anna Marie TJ Spartak 1. brněnská C 8013974 0 Kč
TBM1358 Doušková Daniela KOS TJ Tesla Brno C 2087676 60 Kč
TBM1452 Šímová Klaudie KOS TJ Tesla Brno C 553446 60 Kč
RBK1351 Redlichová Kateřina SK Radioklub Blansko C 2026163 60 Kč
TBM1364 Tomíčková Ivana KOS TJ Tesla Brno C 2096247 60 Kč

D12 3.00 km, 45 m, 8 kontrol

(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 8001372 60 Kč
TBM1158 Ryglová Beáta KOS TJ Tesla Brno B 8482069 60 Kč
TBM1165 Malá Lucie KOS TJ Tesla Brno C 8030635 60 Kč
CTB1152 Klusáčková Dorota SK OB Chotěboř B 8042140 60 Kč
CTB1153 Klusáčková Johana SK OB Chotěboř C 8012875 60 Kč
CHT1153 Havlíčková Hana OOB SK Chrast B 2419858 60 Kč
CHT1056 Lorencová Barbora OOB SK Chrast C 336706 60 Kč
TBM1384 Šťastná Vendula KOS TJ Tesla Brno C 8047117 60 Kč
VBM1151 Fučíková Ema VSK Mendelu Brno C 49674 60 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno B 8042134 60 Kč
VBM1152 Chloupková Kristýna VSK Mendelu Brno C 2116445 60 Kč
RBK1051 Jágrová Zuzana SK Radioklub Blansko B 8013953 60 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast B 8047244 60 Kč
TBM1177 Urválková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2127877 60 Kč
CTB1052 Petříčková Zita SK OB Chotěboř C 2039098 60 Kč
SJH1152 Svitáková Ludmila SOS Jindřichův Hradec C 8047163 60 Kč
SJH1050 Pobudová Marie SOS Jindřichův Hradec B 8515514 60 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8302010 60 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko B 8140939 60 Kč
OSN1151 Pilná Anna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8196052 60 Kč
RUZ1250 Polednová Helena TJ Růžená C 51780 60 Kč
RUZ1251 Kubešová Klára TJ Růžená C 2125340 60 Kč
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 60 Kč
PZR0953 Fialová Barbora UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 2420044 60 Kč
SJI1151 Rychnovská Eliška OK Jihlava B 8409865 60 Kč
ZBM1050 Coufalová Thea SK Brno Žabovřesky B 2092407 60 Kč
ZBM1051 Bašeová Jolana SK Brno Žabovřesky B 2103690 60 Kč
ZBM1057 Janíková Klára SK Brno Žabovřesky B 8011043 60 Kč
ZBM1150 Pařízková Eliška SK Brno Žabovřesky C 2181915 60 Kč
ZBM1152 Beránková Kamila SK Brno Žabovřesky B 8107756 60 Kč
PBM1150 Robotková Tereza TJ Spartak 1. brněnská C 8488543 0 Kč
PBM1151 Ramachová Michaela TJ Spartak 1. brněnská C 2181329 0 Kč
PBM1152 Vítková Kateřina TJ Spartak 1. brněnská C 8162910 0 Kč
PBM1153 Králová Marie TJ Spartak 1. brněnská B 8410789 0 Kč
PBM1156 Slavíková Anna TJ Spartak 1. brněnská C 1444010 0 Kč
0330001 Mackanič Sára 033 - RBK_ zapůjčit 100 Kč
0340002 Fleissigová Kateřina 034 - Rychtářov 2152856 60 Kč
TBM1055 Šímová Julie KOS TJ Tesla Brno C 8285915 60 Kč
TBM1156 La Carbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno C 8197607 60 Kč
TBM1054 Tomíčková Eliška KOS TJ Tesla Brno B 7300558 60 Kč
KSU1250 Růžičková Zuzana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2051479 60 Kč
OSN1260 Voráčková Anežka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52142 60 Kč

D14 3.20 km, 60 m, 11 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB0851 Honzáková Nela TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7210807 60 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno A 8077877 60 Kč
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno B 8033296 60 Kč
0020006 Raabová Karolína 002 - Dánielovi-Zimovi-Raabovi zapůjčit 100 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno A 8180908 60 Kč
CTB0851 Jelínková Michaela SK OB Chotěboř C 2121764 60 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř B 8648583 60 Kč
CHT0951 Slavíková Bára OOB SK Chrast C 2120993 60 Kč
RBK0951 Jágrová Aneta SK Radioklub Blansko A 8516957 60 Kč
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec B 8003655 60 Kč
TBM0851 Vrbková Adéla KOS TJ Tesla Brno C 2127867 60 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 60 Kč
RBK0853 Fedrová Anežka SK Radioklub Blansko B 8113507 60 Kč
TBM0853 Skřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno B 8047115 60 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Brno Žabovřesky A 8660445 60 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Brno Žabovřesky B 8076008 60 Kč
ZBM0860 Peňázová Charlotte SK Brno Žabovřesky B 8033247 60 Kč
ZBM0862 Janíková Anna SK Brno Žabovřesky A 8648635 60 Kč
ZBM0953 Coufalová Rea SK Brno Žabovřesky B 8076013 60 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Brno Žabovřesky A 8517355 60 Kč
ZBM0956 Beránková Julie SK Brno Žabovřesky C 2111731 60 Kč
ZBM0957 Kučerová Tereza SK Brno Žabovřesky C 2094514 60 Kč
OSN0990 Drápová Justýna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8119491 60 Kč
PBM0952 Stašková Sofie TJ Spartak 1. brněnská B 8007609 0 Kč
PBM0953 Stratilová Barbora TJ Spartak 1. brněnská B 436988 0 Kč
STA0954 Šimotová Elen OK Střelka C 8047297 60 Kč

D16 3.60 km, 70 m, 16 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020005 Dánielová Lenka 002 - Dánielovi-Zimovi-Raabovi 2109751 120 Kč
PZR0752 Baďurová Eliška UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8033281 120 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno B 8663207 120 Kč
CHT0656 Slavíková Tereza OOB SK Chrast B 8226328 120 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno B 8667955 120 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8183102 120 Kč
CHT0852 Kellerová Alice OOB SK Chrast B 8013487 120 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno B 8120028 120 Kč
CTB0754 Bukáčková Šárka SK OB Chotěboř C 2039124 120 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SOS Jindřichův Hradec B 2088158 120 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec B 8014456 120 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 8005147 120 Kč
CTB0753 Paulová Barbora SK OB Chotěboř B 8003665 120 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8004350 120 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 8116689 120 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8312007 120 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř B 8003607 120 Kč
ZBM0755 Hiklová Eva SK Brno Žabovřesky B 8003521 120 Kč
ABM0757 Taslerová Martina KOB ALFA Brno C 2771358 120 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno A 8667974 120 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno A 8149311 120 Kč
SJI0650 Mácová Amálie OK Jihlava C 52331 120 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 8123459 120 Kč

D18 4.10 km, 90 m, 18 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7210814 120 Kč
TBM0451 Porubská Lenka KOS TJ Tesla Brno B 8668997 120 Kč
CHT0752 Škapová Markéta OOB SK Chrast B 8136478 120 Kč
PZR0455 Králíčková Michala UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 1425359 120 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec B 8226309 120 Kč
ZBM0658 Tomanová Eliška SK Brno Žabovřesky A 8116744 120 Kč

D21C 5.00 km, 90 m, 20 kontrol Rank. koef.: 1

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava C 8014480 120 Kč
CHT9753 Štefanová Jana OOB SK Chrast C 8655451 120 Kč
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 120 Kč
VBM9353 Růžičková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 120 Kč
TBM0055 Nechanická Klára KOS TJ Tesla Brno E 8302000 120 Kč
CHT0353 Kropáčková Vendula OOB SK Chrast B 2148235 120 Kč
TBM8650 Tichovská Martina KOS TJ Tesla Brno C 8076544 120 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 8663149 120 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava A 8410786 120 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec A 8663172 120 Kč
SJH0252 Blažková Katka SOS Jindřichův Hradec A 8656531 120 Kč
SJH8251 Míková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 2079502 120 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice E 8656609 120 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava C 336763 120 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava A 8226390 120 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 8656527 120 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 8063089 120 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7207775 120 Kč
ZBM0060 Auermüllerová Anna SK Brno Žabovřesky C 410338 120 Kč
ZBM9452 Klusáčková Magdaléna SK Brno Žabovřesky R 8660440 120 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Brno Žabovřesky E 8660420 120 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Brno Žabovřesky C 122 120 Kč
ABM0361 Taslerová Tereza KOB ALFA Brno B 2081393 120 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín R 8654917 120 Kč
TBM0667 Kurečková Klára KOS TJ Tesla Brno A 8008286 120 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 8663167 120 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín R 8246428 120 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc A 8662703 120 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava C 8033298 120 Kč
PHK8569 Šímová Jana OK 99 Hradec Králové C 8064485 120 Kč
STA0551 Plachá Zita OK Střelka A 8116810 120 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 120 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno R 8063087 120 Kč
0410001 Korobko Anna 041 - Brno 8261357 180 Kč

D21D 4.10 km, 85 m, 17 kontrol Rank. koef.: 1

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI8350 Izdná Petra OK Jihlava C 8516414 120 Kč
CHT9351 Kysilková Rebeka OOB SK Chrast C 2219024 120 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast C 9102283 120 Kč
0200001 Linhartová Iva 020 - není 8107766 120 Kč
0240001 Přikrylová Lenka 024 - Endeka Bassta team zapůjčit 160 Kč
UBM7651 Taslerová Renata MENISKOS Brno C 2116460 120 Kč
LPU9456 Hladíková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2124771 120 Kč
PBM8352 Košíková Jana TJ Spartak 1. brněnská C 8014554 0 Kč
SJI8152 Mácová Kamila OK Jihlava C 141 120 Kč
0380003 Lejsková Barbora 038 - OB Rocks! 53334 120 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec R 8656518 120 Kč

D35 4.40 km, 100 m, 19 kontrol

(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7207340 120 Kč
UBM7852 Janíková Marie MENISKOS Brno C 2126231 120 Kč
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 120 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8013857 120 Kč
0020001 Zimová Kristýna 002 - Dánielovi-Zimovi-Raabovi 2421370 120 Kč
0020004 Dánielová Iva 002 - Dánielovi-Zimovi-Raabovi 49677 120 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 120 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 120 Kč
TBM7372 Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8660363 120 Kč
TRT7850 Mazzarese Jana KOS Třešť C 2102555 120 Kč
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 120 Kč
TBM7991 Malá Alice KOS TJ Tesla Brno C 8670786 120 Kč
0040001 Sedláčková Alžběta 004 - Bafto 2127864 120 Kč
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 120 Kč
VBM8458 Sychrová Daniela VSK Mendelu Brno C 2116456 120 Kč
RBK8252 Bártová Petra SK Radioklub Blansko C 2151397 120 Kč
VBM8455 Chloupková Barbora VSK Mendelu Brno C 8034539 120 Kč
PZR7951 Pařízková Kateřina UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2134287 120 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava C 8033211 120 Kč
SJH7853 Gregorová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 2096216 120 Kč
SJH8051 Kinštová Dominka SOS Jindřichův Hradec C 330592 120 Kč
SJH7652 Potužníková Eva SOS Jindřichův Hradec C 2113481 120 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8226322 120 Kč
PZR8181 Forstová Veronika UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8119527 120 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava C 8660557 120 Kč
PZR7850 Sovová Markéta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220400 120 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 120 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 120 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 2081356 120 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 8047133 120 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 2146034 120 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 8013844 120 Kč
RUZ8053 Nevrklová Martina TJ Růžená C 2133899 120 Kč
RUZ7951 Hofhanzlová Hana TJ Růžená C 2801046 120 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8149893 120 Kč
CTB8053 Běloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 120 Kč
ZBM7654 Kučerová Renata SK Brno Žabovřesky C 2090859 120 Kč
ZBM7755 Coufalová Martina SK Brno Žabovřesky C 2067925 120 Kč
ZBM7954 Dohnalová Květa SK Brno Žabovřesky C 2144067 120 Kč
ZBM8051 Šichová Radka SK Brno Žabovřesky C 434829 120 Kč
ZBM8053 Smítalová Jana SK Brno Žabovřesky C 1111280 120 Kč
ZBM8160 Kočová Lenka SK Brno Žabovřesky C 815422 120 Kč
ZBM8558 Janováčová Petra SK Brno Žabovřesky C 2181924 120 Kč
ZBM8676 Dvořáková Hana SK Brno Žabovřesky C 52165 120 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 8154984 120 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 8007503 120 Kč
TBM7861 Kroutilová Eva KOS TJ Tesla Brno C 8100045 120 Kč
PBM7950 Robotková Naďa TJ Spartak 1. brněnská C 2214544 0 Kč
PBM7952 Vítková Barbora TJ Spartak 1. brněnská C 0 0 Kč
PBM8051 Soběslavská Vendula TJ Spartak 1. brněnská C 8461734 0 Kč
PBM8151 Ramachová Magda TJ Spartak 1. brněnská C 2181328 0 Kč
PBM8554 Růžková Kateřina TJ Spartak 1. brněnská C 8116680 0 Kč
0340001 Fleissigová Eva 034 - Rychtářov 52010 120 Kč
CHT7852 Vacková Petra OOB SK Chrast C 4329 120 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno C 8100026 120 Kč
SJI8151 Bartáková Petra OK Jihlava C 8076038 120 Kč
OSN8555 Voráčková Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 590124 120 Kč

D45 3.80 km, 85 m, 18 kontrol

(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 120 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 120 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8022352 120 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 120 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53196 120 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 120 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8410797 120 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 120 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8007659 120 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8648571 120 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8001411 120 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 8003667 120 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko C 8662315 120 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 8007713 120 Kč
CHT6460 Kučerová Vladimíra OOB SK Chrast C 49857 120 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 8660392 120 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SOS Jindřichův Hradec C 8116757 120 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 120 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 120 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 120 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 8149884 120 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 8009530 120 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8013372 120 Kč
CHT6052 Juračková Jana OOB SK Chrast C 9237 120 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8013883 120 Kč
LBM7450 Kyclová Jitka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 120 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 8656651 120 Kč
ZBM7356 Beránková Šárka SK Brno Žabovřesky C 2067240 120 Kč
ZBM7551 Urbánková Lenka SK Brno Žabovřesky C 2051480 120 Kč
ZBM7553 Václavková Petra SK Brno Žabovřesky C 2771966 120 Kč
ZBM7752 Nováčková Obelczová Věra SK Brno Žabovřesky C 2212721 120 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 219256 120 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 120 Kč
ABM7054 Otrusinová Helena KOB ALFA Brno C 7209784 120 Kč
ABM7451 Radová Martina KOB ALFA Brno C 8010 120 Kč
0250002 Debefová Zuzana 025 - Jihlava 2211504 120 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 120 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670819 120 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8221278 120 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 120 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. brněnská C 8013977 0 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 120 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 120 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 120 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 995875 120 Kč
VSP7799 Košíková Jitka USK Praha C 8020233 180 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 180 Kč

D55 3.20 km, 65 m, 12 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 120 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 120 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 120 Kč
OSN6654 Wurzelová Dana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006654 120 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 8454012 120 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 52237 120 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 8005134 120 Kč
RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko C 2067938 120 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 2080979 120 Kč
LPU6152 Léharová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 2109765 120 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Rosice C 331257 120 Kč

D65 2.50 km, 55 m, 12 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8063069 120 Kč
SJI5252 Podhorská Věra OK Jihlava C 1000506 120 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 120 Kč
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 8004451 120 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 120 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Brno Žabovřesky C 8076009 120 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 120 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 120 Kč

H10 2.20 km, 45 m, 9 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UBM1301 Janík Jan MENISKOS Brno C 2039202 60 Kč
VBM1301 Chloupek Filip VSK Mendelu Brno C 2116496 60 Kč
PZR1201 Uchytil Ivo UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2080939 60 Kč
STA1303 Klíma Matouš OK Střelka C 8047292 60 Kč
CTB1301 Šťastný Vilém SK OB Chotěboř C 8136477 60 Kč
CTB1200 Fikar Michal SK OB Chotěboř C 2082924 60 Kč
PZR1202 Nedělka František UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121882 60 Kč
PZR1101 Doležal Vojtěch Lubomír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2420002 60 Kč
ZBM1203 Smítal Vendelín SK Brno Žabovřesky C 1280112 60 Kč
ZBM1206 Paul Radim SK Brno Žabovřesky C 136 60 Kč
ZBM1207 Nováček Kryštof SK Brno Žabovřesky C 2212709 60 Kč
PBM1310 Vítek Vojtěch TJ Spartak 1. brněnská C 8162892 0 Kč
STE1201 Binar Vít SK SKI-OB Šternberk C 2049585 60 Kč
TBM1213 Šíma Filip KOS TJ Tesla Brno C 8025571 60 Kč
TBM1304 Janča Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 899170 90 Kč

H10N 3.20 km, 50 m, 6 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT1501 Krejsa Josef OOB SK Chrast C 53155 60 Kč
TRT1500 Mazzarese Aiden KOS Třešť C 2148130 60 Kč
CHT1402 Matras Štěpán OOB SK Chrast C 51980 60 Kč
SJI1515 Lauerman Jan OK Jihlava C 2103711 60 Kč
0120001 Brabec Lukáš 012 - Brabici 520540 60 Kč
RBK1301 Bárta Zbyněk SK Radioklub Blansko C 2152928 60 Kč
0130001 Bárta Vítězslav 013 - RBK zapůjčit 100 Kč
PZR1200 Kocmánek Lukáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210087 60 Kč
ZBM1208 Adler Tomáš SK Brno Žabovřesky C 130 60 Kč
ZBM1405 Kocourek Vít SK Brno Žabovřesky C 2212743 60 Kč
ZBM1501 Meissner Otto SK Brno Žabovřesky C 2151385 60 Kč
ZBM1502 Papež Marek SK Brno Žabovřesky C 2213816 60 Kč
0370001 Redlich Jan 037 - RBK Blansko zapůjčit 100 Kč
SJI1401 Prošek Filip OK Jihlava C 888644 60 Kč

H12 3.00 km, 50 m, 10 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 60 Kč
LBM1101 Eliášek Jakub TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8454043 60 Kč
TBM1212 Sedláček Martin KOS TJ Tesla Brno B 8100042 60 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno B 8119519 60 Kč
TBM1101 Kozák Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 53103 60 Kč
RBK1101 Bárta Ladislav SK Radioklub Blansko B 2151418 60 Kč
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř B 8003661 60 Kč
TTR1111 Věžník Roman OOB Třebíč C 2115150 60 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SOS Jindřichův Hradec C 2079498 60 Kč
PZR1100 Forst Matouš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8680414 60 Kč
BBM1000 Široký Jakub BETA URSUS Rosice C 2224623 60 Kč
STA1003 Klíma Štěpán OK Střelka C 8008304 60 Kč
PZR1002 Broum Matěj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 7210401 60 Kč
CTB1101 Šťastný Antonín SK OB Chotěboř B 8003650 60 Kč
TBM1112 Hübner Václav KOS TJ Tesla Brno C 2118463 60 Kč
CHT1001 Kopecký Vojtěch OOB SK Chrast C 2126238 60 Kč
PZR0708 Čáslavský Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 2420004 60 Kč
TBM1108 Skřivanek František KOS TJ Tesla Brno C 7210862 60 Kč
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C 8004049 60 Kč
ZBM1002 Šicha Matěj SK Brno Žabovřesky C 2127531 60 Kč
ZBM1100 Koča František SK Brno Žabovřesky B 2111735 60 Kč
SBK1010 Daněk František KOB START Blansko C 811213 60 Kč
PBM1001 Svoboda Adam TJ Spartak 1. brněnská B 2127524 0 Kč
TBM1201 Hájek Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 8100051 60 Kč
PBM1002 Fictum Maxmilián TJ Spartak 1. brněnská C 0 Kč

H14 3.50 km, 60 m, 13 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava B 2125311 60 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava B 8015319 60 Kč
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 8454004 60 Kč
TBM0829 Jiřík Martin KOS TJ Tesla Brno C 53234 60 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno B 8008044 60 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč B 8107762 60 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava B 8033299 60 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř B 8003597 60 Kč
SJI0900 Dočkal Matouš OK Jihlava C 2029126 60 Kč
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210246 60 Kč
PZR0905 Dokulil Jiří UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8032757 60 Kč
CTB0903 Jirásek Rostislav SK OB Chotěboř C 2039113 60 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 8014562 60 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SOS Jindřichův Hradec B 8022661 60 Kč
SJH0805 Těthal Josef SOS Jindřichův Hradec B 8107773 60 Kč
PZR0901 Vinopal Vojtěch UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 7210084 60 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 8003624 60 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená B 8116806 60 Kč
CHT0902 Češík František OOB SK Chrast C 2260133 60 Kč
SJI0907 Růžička Tomáš OK Jihlava C 52298 60 Kč
ZBM0811 Dohnal František SK Brno Žabovřesky B 232852 60 Kč
ZBM0903 Pařízek Jakub SK Brno Žabovřesky C 2181934 60 Kč
ZBM0913 Popovič Jan SK Brno Žabovřesky C 7005176 60 Kč
ZBM0916 Václavek Petr SK Brno Žabovřesky C 2771493 60 Kč
SJI0809 Debef Alan OK Jihlava C 8017749 60 Kč
TBM0902 Mikula Marek KOS TJ Tesla Brno B 410254 60 Kč
TBM0908 Kresta Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 2127875 60 Kč
TBM0928 Kroutil Tadeáš KOS TJ Tesla Brno B 8117119 60 Kč
PBM0901 Svoboda Jakub TJ Spartak 1. brněnská C 2111747 0 Kč
SJI0905 Černý Petr OK Jihlava B 2129213 60 Kč
STA0901 Wierer Antonín OK Střelka C 2771363 60 Kč
KSU0901 Růžička Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8076548 60 Kč
ZBM0905 Florian Radek SK Brno Žabovřesky C 104 90 Kč

H16 4.10 km, 90 m, 18 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0600 Jirků František OK Jihlava B 2039823 120 Kč
TBM0811 Navrátil Jakub KOS TJ Tesla Brno B 8014493 120 Kč
0020002 Zima Vojtěch 002 - Dánielovi-Zimovi-Raabovi 2112753 120 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava B 8014531 120 Kč
TBM0915 Svirák Benjamin KOS TJ Tesla Brno B 2111764 120 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8208112 120 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno A 8070717 120 Kč
CTB0603 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř B 2081398 120 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 8226396 120 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno A 8000710 120 Kč
PZR0701 Knap Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8024756 120 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast B 8061440 120 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno B 8100019 120 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec A 8663132 120 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec B 8662336 120 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno A 8004271 120 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 2420061 120 Kč
CTB0602 Kocourek Jiří SK OB Chotěboř C 8011039 120 Kč
SJI0704 Růžička Vojtěch OK Jihlava B 8183195 120 Kč
ZBM0609 Petrášek Eduard SK Brno Žabovřesky B 8517358 120 Kč
ZBM0614 Václavek Jan SK Brno Žabovřesky C 2181948 120 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Brno Žabovřesky B 8660413 120 Kč
ZBM0715 Milichovský Marek SK Brno Žabovřesky C 1403415 120 Kč
ZBM0807 Bulička Martin SK Brno Žabovřesky A 8660380 120 Kč
TBM0712 Kroutil Jošt KOS TJ Tesla Brno B 8188288 120 Kč
PBM0701 Pazdziora Tomáš TJ Spartak 1. brněnská C 2151423 0 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno B 8058058 120 Kč
STA0701 Wierer Jan OK Střelka B 8015288 120 Kč
AOP0801 Čech Viktor Orientační Běh Opava A 8004291 120 Kč

H18 4.70 km, 95 m, 18 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0910 Malý Matyáš KOS TJ Tesla Brno B 8680332 120 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno A 8663178 120 Kč
TBM0613 Hanousek Prokop KOS TJ Tesla Brno B 2083417 120 Kč
PZR0504 Pařízek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210903 120 Kč
SJH0405 Smékal Jan SOS Jindřichův Hradec B 8013484 120 Kč
SJH0402 Kinšt Jan SOS Jindřichův Hradec C 330596 120 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 2092373 120 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 8663162 120 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8302005 120 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Brno Žabovřesky B 2051518 120 Kč
ZBM0513 Dvořáček Michal SK Brno Žabovřesky B 8517357 120 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Brno Žabovřesky A 8005438 120 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 8028817 120 Kč
PBM0712 Komenda Jakub TJ Spartak 1. brněnská B 8410766 0 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno A 8663145 120 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast B 2067939 120 Kč

H21C 6.30 km, 120 m, 23 kontrol Rank. koef.: 1

(67)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 120 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8410802 120 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8557333 120 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 8004592 120 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 8028816 120 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava A 8109370 120 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8016309 120 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 8116817 120 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 8015316 120 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč A 8666871 120 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 120 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 120 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 8044545 120 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 8210972 120 Kč
0060001 Dvořáček Radek 006 - Doudleby nad Orlicí 682344 120 Kč
CHT8101 Dvořák Richard OOB SK Chrast C 2260137 120 Kč
VBM8305 Sychra Tomáš VSK Mendelu Brno C 8030631 120 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno E 8201000 120 Kč
SJI9203 Škrabánek Matěj OK Jihlava C 8026655 120 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 8648548 120 Kč
VBM8207 Šedivý Jiří VSK Mendelu Brno C 8136474 120 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava C 8656540 120 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava A 8116725 120 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava C 8662358 120 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SOS Jindřichův Hradec C 331357 120 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 8210813 120 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 7300192 120 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052352 120 Kč
0180001 Dobrovský Michal 018 - ASK Blansko zapůjčit 160 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 8200032 120 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 8116734 120 Kč
0230003 Čerbák Adam 023 - + zapůjčit 160 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 8005132 120 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Brno Žabovřesky R 8660426 120 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Brno Žabovřesky A 8670828 120 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Brno Žabovřesky A 8660418 120 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Brno Žabovřesky C 8660410 120 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Brno Žabovřesky E 8091209 120 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Brno Žabovřesky R 8660442 120 Kč
ZBM9301 Klusáček Jan SK Brno Žabovřesky C 899179 120 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Brno Žabovřesky C 8660419 120 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 120 Kč
ABM9205 Bouška Tomáš KOB ALFA Brno C 337647 120 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 8063095 120 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 120 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 8409848 120 Kč
LPU9114 Léhar Adam OK Lokomotiva Pardubice C 8022693 120 Kč
SSU9001 Melecký Martin SK Severka Šumperk R 8680373 120 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 8645931 120 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 8022691 120 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 8028807 120 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč C 8109391 120 Kč
PBM0503 Strýček Jan TJ Spartak 1. brněnská A 8028870 0 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 8170593 120 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava C 7205966 120 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava C 8113526 120 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron R 8656681 120 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8648630 120 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava C 8109368 120 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 120 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava C 682090 120 Kč
CHT8801 Musil Marek OOB SK Chrast C 52301 180 Kč
TUR9549 Kamenický Jeroným OOB TJ Turnov E 8651708 120 Kč
UBM8805 Stejskal Ondřej MENISKOS Brno C 515445 180 Kč
TBM9547 Hraboš Matej KOS TJ Tesla Brno C 8071299 180 Kč
0410002 Pikuz Sergej 041 - Brno zapůjčit 220 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava C 7200364 180 Kč

H21D 4.40 km, 100 m, 19 kontrol Rank. koef.: 1

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7900 Jirků František OK Jihlava C 2039175 120 Kč
VBM8406 Růžička Tomáš VSK Mendelu Brno 2420037 120 Kč
RBK8004 Brodecký Radek SK Radioklub Blansko C 410332 120 Kč
PZR9202 Sitař Václav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2148207 120 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 120 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 120 Kč
PZR8901 Rosecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51357 120 Kč
PZR7905 Vinopal Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220398 120 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 120 Kč
0160001 Hladik Jiri 016 - ROB PCE 2141918 120 Kč
SJI7702 Rychnovský Radek OK Jihlava C 2771362 120 Kč
LBM0300 Kycl Lukáš TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52026 120 Kč
LBM0500 Kycl Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52047 120 Kč
LBM0501 Kycl Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52082 120 Kč
ZBM8006 Nováček Michal SK Brno Žabovřesky C 2212706 120 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno C 8680585 120 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 120 Kč
0380002 Lejsek Tadeáš 038 - OB Rocks! 51675 120 Kč
TBM7903 Tomíček Oldřich KOS TJ Tesla Brno C 8517311 120 Kč
KSU7849 Růžička Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8226438 120 Kč
ASU9148 Seitler Milan Magnus Orienteering C 8119436 180 Kč

H35 5.50 km, 100 m, 21 kontrol

(74)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM8411 Liščinský Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 810052 120 Kč
CHT8602 Štefan Jan OOB SK Chrast C 2073746 120 Kč
TBM7302 Porubský Július KOS TJ Tesla Brno C 8042130 120 Kč
0020003 Dániel Vladimír 002 - Dánielovi-Zimovi-Raabovi zapůjčit 160 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 120 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 120 Kč
VBM8206 Dokoupil Zbyněk VSK Mendelu Brno C 53210 120 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 8047209 120 Kč
0050001 Šťastný Jan 005 - _ 8047177 120 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno C 8444884 120 Kč
CHT8601 Kysilko Zdeněk OOB SK Chrast C 52304 120 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 52240 120 Kč
MBM8448 Suchomel Vít O-mikron C 7200320 120 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 120 Kč
0070001 Ptáček Jindřich 007 - Klondajk u Sázavy zapůjčit 160 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno C 8007401 120 Kč
TBM7228 Strejček Petr KOS TJ Tesla Brno C 8515529 120 Kč
0100001 Pala Libor 010 - Žabovřesky - 120 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SOS Jindřichův Hradec C 8003631 120 Kč
SJH8003 Duba Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 8013940 120 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8014444 120 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SOS Jindřichův Hradec C 8420953 120 Kč
SJH7705 Potužník Martin SOS Jindřichův Hradec C 8237700 120 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 8636796 120 Kč
RBK7802 Bárta Ladislav SK Radioklub Blansko C 2229812 120 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 8482111 120 Kč
PZR7621 Uchytil Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8006730 120 Kč
STA7902 Klíma David OK Střelka C 2224789 120 Kč
PZR7808 Broum Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53152 120 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 7201210 120 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 120 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 8226364 120 Kč
SJI7700 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080936 120 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 8648570 120 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 8200033 120 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 8003608 120 Kč
OSN6901 Sláma Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1232505 120 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8007171 120 Kč
CTB7602 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 120 Kč
ZBM6700 Coufal Svatoš SK Brno Žabovřesky C 1396843 120 Kč
ZBM7203 Cenek Radim SK Brno Žabovřesky C 2181929 120 Kč
ZBM7402 Baše Tomáš SK Brno Žabovřesky C 2103686 120 Kč
ZBM7541 Holáň Radim SK Brno Žabovřesky C 8162826 120 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Brno Žabovřesky C 8107755 120 Kč
ZBM7705 Beránek Miroslav SK Brno Žabovřesky C 2111737 120 Kč
ZBM7804 Janováč Dušan SK Brno Žabovřesky C 2181920 120 Kč
ZBM7903 Smítal Rostislav SK Brno Žabovřesky C 1260179 120 Kč
ZBM8003 Polách David SK Brno Žabovřesky C 2144039 120 Kč
ZBM8005 Dohnal Pavel SK Brno Žabovřesky C 2039117 120 Kč
ZBM8206 Koča Jaroslav SK Brno Žabovřesky C 8420962 120 Kč
ZBM8242 Brabec Jaroslav SK Brno Žabovřesky C 8202202 120 Kč
ZBM8404 Jurák Adam SK Brno Žabovřesky C 8076015 120 Kč
ZBM8425 Dvořák Martin SK Brno Žabovřesky C 52011 120 Kč
ZBM8502 Papež Zdeněk SK Brno Žabovřesky C 2212747 120 Kč
ZBM8512 Kožoušek Adam SK Brno Žabovřesky C 8660423 120 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 7000511 120 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 8090147 120 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 120 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 8008112 120 Kč
VBM8404 Chloupek Tomáš VSK Mendelu Brno C 8121534 120 Kč
OSN8002 Červinka Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 682677 120 Kč
SFM8302 Sebera Václav O-RUNNAŘI Beskydy C 8014513 120 Kč
PBM7800 Robotka Jan TJ Spartak 1. brněnská C 7209359 0 Kč
PBM8001 Ramach Filip TJ Spartak 1. brněnská C 2181323 0 Kč
PBM8402 Rudolf Tomáš TJ Spartak 1. brněnská C 2419966 0 Kč
SJI7800 Máca Tomáš OK Jihlava C 2087651 120 Kč
0300001 Vala Ferdinand 030 - SKI team VYSOČINA 8076611 120 Kč
SJI8100 Černý Petr OK Jihlava C 2127647 120 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno C 8232425 120 Kč
CET7901 Šutera Josef TJ Loko Česká Třebová C 120 Kč
MAS8200 Redlich Tomáš OOB Aš C 9097 120 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 8028823 120 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8200013 120 Kč
AOP7700 Bencúr Juraj Orientační Běh Opava C 8004329 180 Kč

H45 5.00 km, 90 m, 20 kontrol

(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Rosice C 2112721 120 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 120 Kč
TBM7411 Vostal Petr KOS TJ Tesla Brno C 2000581 120 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8022374 120 Kč
0010001 Navrátil Ondřej 001 - KMCH 2122287 120 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8007191 120 Kč
ADA7301 Provazník Dušan OOB Spartak Adamov C 8482080 120 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 120 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 8516924 120 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 8237726 120 Kč
0040002 Sedláček Petr 004 - Bafto 2087653 120 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8149899 120 Kč
OSN6600 Kovačič Marek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8670817 120 Kč
SBK7549 Jágr Jaroslav KOB START Blansko C 410339 120 Kč
PZR7701 Pařízek Miloš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2144083 120 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 120 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 8656643 120 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 120 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8003622 120 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442845 120 Kč
SJH7504 Šteflíček Martin SOS Jindřichův Hradec C 2079509 120 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8022351 120 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 120 Kč
0150001 Tlustoš David 015 - Nereg. Dejf 8162896 120 Kč
CTB7601 Paul Pavel SK OB Chotěboř C 2039076 120 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656601 120 Kč
TBM7610 Malý Martin KOS TJ Tesla Brno C 8470600 120 Kč
SJI6803 Čech Jiří OK Jihlava C 980334 120 Kč
CHT7502 Votruba Petr OOB SK Chrast C 2148258 120 Kč
RUZ7600 Nevrkla Tomáš TJ Růžená C 8014557 120 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 8654910 120 Kč
CHT7503 Češík Libor OOB SK Chrast C 2260140 120 Kč
LBM7100 Kycl Miroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8004046 120 Kč
ZBM7303 Urbánek Petr SK Brno Žabovřesky C 2103688 120 Kč
ZBM7608 Kučera Viktor SK Brno Žabovřesky C 1400413 120 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 120 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 232879 120 Kč
ABM7105 Tasler David KOB ALFA Brno C 2116480 120 Kč
0250001 Debef Dominik 025 - Jihlava zapůjčit 160 Kč
0260001 Mikula Martin 026 - - 2127857 120 Kč
0270001 Kresta Aleš 027 - Kresťáci 2088149 120 Kč
TBM7101 Fuchs Jan KOS TJ Tesla Brno C 8300041 120 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. brněnská C 8008296 0 Kč
OOL7501 Binar Robert SK Haná orienteering C 8116829 120 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 8680303 120 Kč
PZR7402 Knap Miroslav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210811 120 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8100027 120 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 8116742 120 Kč
VSP6600 Mach Radovan USK Praha C 8631586 120 Kč
ZBM6701 Auermüller Vít SK Brno Žabovřesky C 8076006 120 Kč
SBK7539 Humlíček Aleš KOB START Blansko C 8303303 120 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 8656547 120 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515472 120 Kč

H55 4.10 km, 85 m, 17 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 120 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8226430 120 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 120 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 120 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8047112 120 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 8149879 120 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8050030 120 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 120 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 8014465 120 Kč
TBM5622 Cigoš Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8482621 120 Kč
SJI6001 Kafka Václav OK Jihlava C 301295 120 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 120 Kč
SJH6502 Novotný Petr SOS Jindřichův Hradec C 2079504 120 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 8003617 120 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 120 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 8009526 120 Kč
0170001 Pospíšil Aleš 017 - YBM YBM6001 120 Kč
OSN5501 Hruška Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 550310 120 Kč
CHT5801 Štefec Jaroslav OOB SK Chrast C 52327 120 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 8680347 120 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 120 Kč
0220001 Buráň Zdeněk 022 - NER - BzB - Buráňovi 2127637 120 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 2801047 120 Kč
TBM5103 Uhmann Petr KOS TJ Tesla Brno C 8005103 120 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 8656509 120 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. brněnská C 8719038 0 Kč
0360001 Fuchs Vladimír 036 - FV 2139485 120 Kč
SJI6000 Šenkýř Vladimír OK Jihlava C 2044881 120 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 8648620 120 Kč

H65 3.20 km, 65 m, 15 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 120 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 120 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 120 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 8409867 120 Kč
PZR5603 Forst Vlastimil UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8162866 120 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 120 Kč
CHT5404 Juračka Vojtěch OOB SK Chrast C 9234 120 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 120 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 120 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 120 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Rosice C 2113090 120 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 53237 120 Kč

H70 2.60 km, 50 m, 13 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 120 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 120 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 120 Kč
CHT4701 Vodrážka Oldřich OOB SK Chrast C 52323 120 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 120 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 120 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Rosice C 7510216 120 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 8656614 120 Kč

HDR 3.20 km, 50 m, 10 kontrol

(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020007 Raab Filip 002 - Dánielovi-Zimovi-Raabovi zapůjčit 100 Kč
VBM1553 Dokoupilová Simona VSK Mendelu Brno C 53306 60 Kč
0030001 Janováč Marek 003 - Drnovice zapůjčit 100 Kč
0030002 Janováčová Tereza 003 - Drnovice zapůjčit 100 Kč
CHT2001 Dvořák Antonín OOB SK Chrast C zapůjčit 100 Kč
VBM1601 Sychra Jakub VSK Mendelu Brno C 2116498 60 Kč
CTB1751 Provazníková Stella SK OB Chotěboř C 2121778 60 Kč
VBM1502 Šedivý Ondřej VSK Mendelu Brno 2121762 60 Kč
0080001 Klusáčková Amálka 008 - Amálka +Vašík 899179 60 Kč
0110001 Strejček Tomáš 011 - KOS Tesla Brno zapůjčit 100 Kč
CHT1651 Sadílková Kateřina OOB SK Chrast C 4680 60 Kč
0120002 Brabcová Tina 012 - Brabici 845424 60 Kč
0120003 Brabcová Ema 012 - Brabici 52054 60 Kč
SJH1601 Míchal Jáchym SOS Jindřichův Hradec C 2420068 60 Kč
PZR1551 Forstová Viola UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210889 60 Kč
SJI1800 Moravec Adam OK Jihlava C 7260022 60 Kč
ADA1701 Strýček Matěj OOB Spartak Adamov 2073676 60 Kč
STA1501 Klíma Albert OK Střelka C 8004043 60 Kč
0190001 Šidláková Naty 019 - JHB - nereg 7201753 60 Kč
CTB1552 Fikarová Magdalena SK OB Chotěboř C 232861 60 Kč
VBM1551 Kořanová Daniela VSK Mendelu Brno C 889316 60 Kč
RUZ1650 Hofhanzlová Magdaléna TJ Růžená C 2801042 60 Kč
PZR1352 Olišarová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 2121893 60 Kč
SJI1501 Růžička Ondřej OK Jihlava C 51772 60 Kč
ZBM1406 Rybák Štěpán SK Brno Žabovřesky C 49376 60 Kč
ZBM1503 Dvořák Jakub SK Brno Žabovřesky C 2051511 60 Kč
ZBM1603 Pařízek Matěj SK Brno Žabovřesky C 52454 60 Kč
ZBM1653 Nováčková Anika SK Brno Žabovřesky C 2212703 60 Kč
ZBM1752 Holáňová Silvie SK Brno Žabovřesky C 2212722 60 Kč
ZBM1851 Dvořáková Anežka SK Brno Žabovřesky C 2061840 60 Kč
SJI1551 Jirků Tereza OK Jihlava C 52192 60 Kč
VBM1651 Vernerová Zita VSK Mendelu Brno C 53211 60 Kč
PBM1501 Trš Josef TJ Spartak 1. brněnská C 2126288 0 Kč
PBM1650 Růžková Amálie TJ Spartak 1. brněnská C 0 0 Kč
PBM1651 Ramachová Kateřina TJ Spartak 1. brněnská C 52027 0 Kč
CET1503 Šutera Matěj TJ Loko Česká Třebová C 60 Kč
0340003 Fleissigová Hana 034 - Rychtářov 2218998 60 Kč
TBM1510 Šíma Robin KOS TJ Tesla Brno C 553442 60 Kč
0380001 Lejsek Mikuláš 038 - OB Rocks! 53693 60 Kč
CHT1701 Korecký Marek OOB SK Chrast C 8033277 60 Kč
SJI1550 Boučková Alžběta OK Jihlava C 140 60 Kč
SJI1851 Boučková Gabriela OK Jihlava 142 60 Kč
STA1801 Šimota Michal OK Střelka 2139468 60 Kč
OSN1701 Voráček Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52130 60 Kč
VBM1604 Čech Vilém VSK Mendelu Brno 2124752 60 Kč
PBM1616 Šafek Jakub TJ Spartak 1. brněnská C 53206 0 Kč
0430002 Jakoubek Martin 043 - SJI - neregistrovaní 112 60 Kč
0430003 Jakoubek Štěpán 043 - SJI - neregistrovaní 115 60 Kč
0430004 Dorážka Tadeáš 043 - SJI - neregistrovaní 51774 60 Kč

P 3.00 km, 55 m, 14 kontrol

(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7750 Jirků Olga OK Jihlava C 2039188 120 Kč
JHB0801 Šidlák Dominik TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49825 60 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 60 Kč
TBM0912 Jiřík Michal KOS TJ Tesla Brno C 60 Kč
0020008 Raabová Tereza 002 - Dánielovi-Zimovi-Raabovi zapůjčit 100 Kč
0020009 Tichý Zdeněk 002 - Dánielovi-Zimovi-Raabovi zapůjčit 100 Kč
VBM6651 Pinterová Kateřina VSK Mendelu Brno C 515032 60 Kč
CHT8354 Burešová Petra OOB SK Chrast C 232888 60 Kč
0030003 Katolický Karel 003 - Drnovice zapůjčit 100 Kč
TBM7256 Ježková Ilona KOS TJ Tesla Brno C 2067219 60 Kč
TBM0051 Boučková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2083423 60 Kč
TBM7282 Hanousková Boučková Daniela KOS TJ Tesla Brno C 2081392 60 Kč
0090001 Jeřábek Jaromír 009 - OK Častolovice 2075680 60 Kč
0110002 Strejčková Klára 011 - KOS Tesla Brno 53272 60 Kč
SJH7852 Svitáková Eva SOS Jindřichův Hradec C 2096234 60 Kč
SJH8252 Míchalová Zuzana SOS Jindřichův Hradec C 2419915 60 Kč
PBM1101 Pospíšil Matěj TJ Spartak 1. brněnská C 434571 0 Kč
PBM7750 Pospíšilová Iva TJ Spartak 1. brněnská C 232339 0 Kč
0140001 Žoudlíková Adéla 014 - SOSJH 2051486 60 Kč
CHT8054 Kellerová Lenka OOB SK Chrast C 2148247 60 Kč
0210001 Vymazal Michal 021 - nereg. 2127556 60 Kč
0220002 Buráňová Hana 022 - NER - BzB - Buráňovi 2108870 60 Kč
ZBM7850 Vršková Dagmar SK Brno Žabovřesky C 2094515 60 Kč
ZBM8351 Pařízková Zuzana SK Brno Žabovřesky C 53172 60 Kč
ABM6502 Obrátil Miroslav KOB ALFA Brno C 361974 60 Kč
0250003 Debefová Julie 025 - Jihlava 2213781 60 Kč
0280001 Hrůza Vladimír 028 - Nereg 2117402 60 Kč
0290001 Široký Roman 029 - neregistrovaný 2088166 60 Kč
0310001 Katolický Tomáš 031 - Vranov 2421377 60 Kč
TBM7555 Mudráková Michaela KOS TJ Tesla Brno C 232377 60 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8662331 60 Kč
0320001 Jordanová Blanka 032 - NN 410321 60 Kč
CET8351 Šuterová Kateřina TJ Loko Česká Třebová C 60 Kč
0330002 Mackanič Štefan 033 - RBK_ zapůjčit 100 Kč
0350001 Karásek Antonín 035 - Wanami 2181336 60 Kč
0350002 Slováková Jana 035 - Wanami 2222849 60 Kč
66S7650 Porubská Andrea (SVK) ŠK Triturus Nitra 7540754 60 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 60 Kč
0390001 Petříčková Lenka 039 - Lenka Petříčková - CTB 2080977 60 Kč
0070002 Vencovská Stanislava 007 - Klondajk u Sázavy zapůjčit 100 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 1421294 60 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 8107720 60 Kč
0400001 Konšelová Tereza 040 - Fanúšik KOS Tesla Brno 7698697 60 Kč
CTB7952 Hübnerová Helena SK OB Chotěboř 51833 60 Kč
0420001 Šicner Štěpán 042 - ABC zapůjčit 100 Kč
0430001 Prášilová Monika 043 - SJI - neregistrovaní 2127589 60 Kč
TBM0953 Mudráková Natálie KOS TJ Tesla Brno B 8149878 60 Kč
celkem přihlášených: 788, vklad: 76330 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.