Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.05.2022
Místo konání:
Hlubočec (Slepičárna)
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     DH10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P    
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SFM1252 Ligocká Alžběta O-RUNNAŘI Beskydy C 2212740 70 Kč
STE1350 Tomášková Lucie SK SKI-OB Šternberk C 232959 70 Kč
SIT1251 Jurčková Sofie OK SILESIA C 7200590 70 Kč
SFM1251 Klose Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy C 2127595 70 Kč
SFM1250 Létalová Eva O-RUNNAŘI Beskydy C 2151396 70 Kč
PLU1277 Otrubová Veronika TJ SOKOL Plumlov C 1400409 70 Kč
SSU1251 Michlová Barbora SK Severka Šumperk C 2001927 70 Kč
KON1353 Čeřovská Eliška KOB Konice C 8116677 100 Kč
PGP1255 Košárková Aneta SK Praga C 8656668 100 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI1052 Kolarczyková Sofie TJ TŽ Třinec C 49330 70 Kč
TRI1154 Lankoczová Soňa TJ TŽ Třinec C 7862 70 Kč
BFM1153 Burešová Sofie SKOB Frýdek - Místek C 2039168 70 Kč
AOV1050 Hrubá Eliška OOB TJ Baník Ostrava C 361955 70 Kč
AOV1150 Vellechová Marie OOB TJ Baník Ostrava C 52961 70 Kč
STE1051 Tomášková Anna SK SKI-OB Šternberk C 2102861 70 Kč
UOL1053 Malasková Linda SOB Olomouc C 2151437 70 Kč
SIT1151 Skupieńová Eliška OK SILESIA C 8655467 70 Kč
42P1050 Dzik Zofia (POL) Team360 428768 70 Kč
KSU1050 Jordánová Nelly Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8076623 70 Kč
KSU1090 Rýznarová Berenika Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053541 70 Kč
AOP1051 Bokišová Johana Orientační Běh Opava C 410176 0 Kč
AOP1150 Kotůlková Dorota Orientační Běh Opava C 0 Kč
MOV1150 Horálková Gabriela SKOB Ostrava C 436421 70 Kč
BFM1053 Juračáková Judita SKOB Frýdek - Místek B 2129250 70 Kč
PLU1051 Luterová Laura TJ SOKOL Plumlov B 8047160 70 Kč
TRI1150 Urbanczyková Nela TJ TŽ Třinec C 307455 70 Kč
0040001 Kijonková Lucie 004 - SVČ FOKUS Nový Jičín 2051537 70 Kč
0040002 Kubálková Lada 004 - SVČ FOKUS Nový Jičín 2051542 70 Kč
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc C 8655430 70 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc B 8013869 70 Kč
BFM1057 Mydlářová Viola SKOB Frýdek - Místek C 49492 100 Kč
UOL1051 Kvášová Kateřina SOB Olomouc C 2133904 100 Kč
KON1079 Václavková Amálie KOB Konice C 8013874 100 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0953 Cymorková Julie TJ TŽ Třinec B 8004343 70 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec B 8030646 70 Kč
BFM0955 Burešová Eliška SKOB Frýdek - Místek B 8035525 70 Kč
AOV0951 Vellechová Eliška OOB TJ Baník Ostrava C 2103766 70 Kč
MOV0855 Aleksieieva Kseniia SKOB Ostrava C 420438 70 Kč
MOV0957 Ismahilova Mariia SKOB Ostrava C 428235 70 Kč
AOV0850 Dreiseitelová Elen OOB TJ Baník Ostrava C 2050482 70 Kč
BFM0952 Máchová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 2087506 70 Kč
STE0952 Gottwaldová Amálie SK SKI-OB Šternberk B 8006759 70 Kč
SIT0951 Kawuloková Tereza OK SILESIA B 8003651 70 Kč
JPV0850 Pinkavová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 8113502 70 Kč
12P0850 Porada Jagoda (POL) UKS Reflex Rybnik 8200899 70 Kč
KSU0950 Paloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 70 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680326 70 Kč
KSU0979 Kočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446412 70 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8670787 70 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení B 8226431 70 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov A 8061460 70 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071292 70 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071304 70 Kč
PTE0852 Klapková Alžběta TJ Sokol Ptení B 8013938 70 Kč
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 8226380 70 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 100 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc B 8680425 120 Kč
TRI0659 Sližová Lucie TJ TŽ Třinec B 8022675 120 Kč
TRI0652 Walicová Eva TJ TŽ Třinec C 53215 120 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 8226335 120 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc B 8226373 120 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice B 2090865 120 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov B 8013963 120 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov B 8013964 120 Kč
KSU0650 Juřinová Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058487 120 Kč
KSU0676 Smýkalová Eliška Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067336 120 Kč
SSU0752 Zaoralová Eliška SK Severka Šumperk B 2001924 120 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 8013868 120 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk B 8516424 180 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8670381 120 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec B 8033258 120 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec B 7002089 120 Kč
JPV0551 Pinkavová Hana Oddíl OS SK Prostějov B 8012877 120 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 8660567 120 Kč
STE0554 Venusová Anna SK SKI-OB Šternberk B 2148071 120 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8107739 120 Kč
KSU0565 Müllerová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8076633 120 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov B 8662307 120 Kč
MOV0552 Vojkůvková Hana SKOB Ostrava B 8445291 120 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 8517451 120 Kč
PTE0553 Klapková Anežka TJ Sokol Ptení C 301571 120 Kč

D21C Rank. koef.: 1

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec A 8660369 120 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory C 8410810 120 Kč
12P9850 Porada Lilianna (POL) UKS Reflex Rybnik 1998716 120 Kč
KYL9350 Hájková Petra SK SP Kylešovice C 8670481 120 Kč
SFM0250 Urbánková Tereza O-RUNNAŘI Beskydy C 2143388 120 Kč
TVR9850 Svačinková Kateřina TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436926 120 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 8047130 120 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 120 Kč
SSU0252 Marková Ema SK Severka Šumperk R 8655379 180 Kč
BFM8751 Čablová Kristina SKOB Frýdek - Místek C 9005140 180 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 8656627 180 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654901 180 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec B 8061463 180 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec C 8660373 180 Kč
AOV8750 Vlachová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 8016301 180 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL8050 Jílková Hana SOB Olomouc C 8116765 120 Kč
SFM8450 Ligocká Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy C 2219030 120 Kč
PTE8350 Krejčí Lenka TJ Sokol Ptení C 2224788 120 Kč
BFM8051 Hrabalová Eva SKOB Frýdek - Místek C 2087510 120 Kč
HAV8550 Křižáková Kateřina OB Havířov C 1420857 120 Kč
BFM7855 Burešová Petra SKOB Frýdek - Místek C 2039172 120 Kč
AOV8050 Vellechová Radka OOB TJ Baník Ostrava C 2103790 120 Kč
BFM7854 Růžičková Klára SKOB Frýdek - Místek C 7300142 120 Kč
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 120 Kč
BFM7851 Chudíková Pavla SKOB Frýdek - Místek C 2087514 120 Kč
MOV8053 Kireeva Olesia SKOB Ostrava C 2222830 120 Kč
BFM8052 Červinková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2102862 120 Kč
BFM7753 Máchová Markéta SKOB Frýdek - Místek C 2102872 120 Kč
STE8250 Tomášková Petra SK SKI-OB Šternberk C 2143383 120 Kč
SIT8451 Kawuloková Zdeňka OK SILESIA C 7200588 120 Kč
ZLH8150 Plevačová Alexandra OOB TJ Zlaté Hory C 8515556 120 Kč
MOV8250 Masny Anna SKOB Ostrava C 428759 120 Kč
KSU8080 Juřinová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 120 Kč
SFM7351 Klose Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 49482 120 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 2800304 120 Kč
ZLH8250 Vojčáková Ivana OOB TJ Zlaté Hory C 8410795 120 Kč
SFM7850 Palarčíková Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy C 2148135 120 Kč
SFM7650 Urbánková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 2143390 120 Kč
UOL7752 Kubíčková Eva SOB Olomouc C 2419904 120 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680374 120 Kč
0060001 Gruchalová Lucie 006 - Nereg. 9102566 120 Kč
KON8755 Čeřovská Adéla KOB Konice C 52722 180 Kč
UOL7650 Šaňáková Šárka SOB Olomouc C 1420235 180 Kč
KSU7878 Paloncý Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995833 180 Kč
KSU8691 Rajnošek Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7865718 180 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 180 Kč
KON8155 Václavková Lenka KOB Konice C 2020742 180 Kč
BFM7951 Mikešková Veronika SKOB Frýdek - Místek 426342 180 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 120 Kč
HAV7152 Králová Gabriela OB Havířov C 2121892 120 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 120 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8113521 120 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8034543 120 Kč
JPV7767 Pinkavová Helena Oddíl OS SK Prostějov C 2000550 120 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 2011817 120 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 1425330 120 Kč
AOV7650 Dreiseitelová Dagmar OOB TJ Baník Ostrava C 52291 120 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 120 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 8670771 120 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 120 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073735 120 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7211248 120 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 120 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 120 Kč
TVR7350 Slavíková Lenka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2067389 120 Kč
TVR7750 Svačinková Jitka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436921 120 Kč
14P7452 Marszałek Maria (POL) UKS Kometa Gliwice 2032317 120 Kč
SFM7651 Davidová Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 2125376 120 Kč
PTE7150 Klapková Jarmila TJ Sokol Ptení C 2127533 120 Kč
JPV7474 Hýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 2127879 120 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 8648634 120 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2069081 120 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 120 Kč
HOB7051 Hendrychová Marcela SK OB Horní Benešov C 301304 180 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 2148225 180 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 180 Kč
JPV6666 Jarošová Petra Oddíl OS SK Prostějov C 8150666 180 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 120 Kč
SFM6650 Kocurová Sylva O-RUNNAŘI Beskydy C 2151416 120 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8670488 120 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 8482076 120 Kč
KYL6350 Hájková Iveta SK SP Kylešovice C 515180 120 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 120 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 8012045 120 Kč
KRN5950 Holinková Milada KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8648621 180 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4950 Mrkvicová Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52782 180 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM1351 Najdková Laura SKOB Frýdek - Místek 49455 70 Kč
AOV1250 Dreiseitelová Ida OOB TJ Baník Ostrava C 52955 70 Kč
SIT1202 Maroszczyk Witold OK SILESIA C 8119474 70 Kč
SIT1204 Kluz Vojtěch OK SILESIA C 2229815 70 Kč
12P0200 Korus Zofia (POL) UKS Reflex Rybnik 1451063 70 Kč
AOP1305 Strouhal Matěj Orientační Běh Opava C 2224317 0 Kč
AOP1303 Bokiš Matěj Orientační Běh Opava C 410174 0 Kč
AOP1250 Holušová Veronika Orientační Běh Opava C 0 Kč
SFM1450 Létalová Jana O-RUNNAŘI Beskydy C 2035152 70 Kč
PTE1350 Mikušová Kateřina TJ Sokol Ptení C 2102682 70 Kč
KSU1313 Rajnošek Samuel Klub vytrvalostních sportů Šumperk 515128 100 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI1204 Zielina Tomasz TJ TŽ Třinec C 49319 70 Kč
TRI1201 Myslivec Lukáš TJ TŽ Třinec C 49371 70 Kč
BFM1202 Hrabal Václav SKOB Frýdek - Místek C 49456 70 Kč
AOP1300 Podmol Ondřej Orientační Běh Opava C 8648542 0 Kč
AOP1302 Liber Tomáš Orientační Běh Opava C 2127594 0 Kč
AOP1202 Rinka Vojtěch Orientační Běh Opava C 2224511 0 Kč
AOP1301 Kotůlek Vít Orientační Běh Opava C 0 Kč
STE1201 Binar Vít SK SKI-OB Šternberk C 2049585 70 Kč
TRI1203 Kowalczyk Jáchym TJ TŽ Třinec C 49396 100 Kč
KRN1300 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2211633 100 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI1004 Zielina Jakub TJ TŽ Třinec C 49378 70 Kč
BFM1001 Hrabal František SKOB Frýdek - Místek C 2087497 70 Kč
MOV1006 Lettovský Jan SKOB Ostrava C 428262 70 Kč
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 8516453 70 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 70 Kč
SIT1201 Kawulok Matyáš OK SILESIA C 8445328 70 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8183194 70 Kč
MOV1005 Masny Przemyslaw SKOB Ostrava C 338910 70 Kč
KSU1000 Jordán Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2103281 70 Kč
KSU1101 Smýkal Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995815 70 Kč
AOP1003 Špiller Vojtěch Orientační Běh Opava C 2224508 0 Kč
SFM1000 Klose Albert O-RUNNAŘI Beskydy C 2061790 70 Kč
PLU1001 Lutera Oliver TJ SOKOL Plumlov B 8085198 70 Kč
38S1000 Volkov Vladyslav (SVK) Slávia ŽU Žilina 1301900 70 Kč
HOB1101 Kratochvíl David SK OB Horní Benešov C 8014494 70 Kč
VRB1111 Peňáz Jan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8047126 100 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 100 Kč
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice B 8008300 100 Kč
TRI1002 Kubien Tomáš TJ TŽ Třinec C 8659 100 Kč
KON1132 Václavek Alois KOB Konice C 8014559 100 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec B 8515524 70 Kč
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec B 8003598 70 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory B 8116831 70 Kč
BFM0806 Červinka Ondřej SKOB Frýdek - Místek B 2087518 70 Kč
STE0810 Kropáček Matěj SK SKI-OB Šternberk C 2143386 70 Kč
STE0811 Máčala Antonín SK SKI-OB Šternberk C 8047199 70 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 70 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk B 8014451 70 Kč
STE0808 Tomášek Josef SK SKI-OB Šternberk C 2106723 70 Kč
DKP0822 Wichterle Daniel Oddíl OB Kotlářka C 2075676 70 Kč
MOV0802 Masny Tadeusz SKOB Ostrava C 1416219 70 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680351 70 Kč
KSU0828 Juřina Marek Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 70 Kč
KSU0838 Marek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 70 Kč
KSU0848 Jurčík Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 70 Kč
SFM0901 Létal Jonáš O-RUNNAŘI Beskydy B 8022666 70 Kč
PLU0902 Kožnárek Pavel TJ SOKOL Plumlov B 2061817 70 Kč
SSU0900 Heiser Matěj SK Severka Šumperk C 9102883 70 Kč
14P1002 Marszałek Dawid (POL) UKS Kometa Gliwice 8631667 70 Kč
SSU0901 Pánek Antonín SK Severka Šumperk C 9005142 70 Kč
UOL0801 Kubíček Vavřinec SOB Olomouc C 2113097 70 Kč
PLU0800 Kubeš David TJ SOKOL Plumlov C 70 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0706 Krupa Jan TJ TŽ Třinec B 8116762 120 Kč
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec B 8667990 120 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670783 120 Kč
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc B 8113535 120 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670827 120 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680281 120 Kč
KSU0701 Miča Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2108916 120 Kč
SSU0702 Pánek Ondřej SK Severka Šumperk B 9200527 120 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071316 120 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov A 2075670 120 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 8660477 120 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662429 120 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680405 120 Kč
KSU0501 Fabiánek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515459 120 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8680413 120 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680331 120 Kč
MOV0504 Řepka Michal SKOB Ostrava B 436424 120 Kč
SSU0505 Hejtmánek Štěpán SK Severka Šumperk C 2001950 120 Kč
0040005 Kubálek Miroslav 004 - SVČ FOKUS Nový Jičín 2051538 120 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 8667537 180 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 180 Kč

H21C Rank. koef.: 1

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 120 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 8011036 120 Kč
TRI0304 Martynek Petr TJ TŽ Třinec B 8042121 120 Kč
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec B 8662309 120 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 8663166 120 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 120 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8656711 120 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662343 120 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 120 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 8667994 120 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 8116678 120 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 8116758 120 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8655374 120 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 8660459 120 Kč
MOV0503 Zádrapa Marian Petr SKOB Ostrava B 8670495 120 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8667983 120 Kč
VSP0411 Blaha Jiří USK Praha A 8655423 120 Kč
VSP0412 Blaha Michal USK Praha A 8655418 120 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662428 120 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 120 Kč
UOL9801 Chaloupka Josef SOB Olomouc C 2090849 120 Kč
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 2148092 120 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 8461740 120 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk C 1407427 180 Kč
KSU8506 Rajnošek Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8230285 180 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 8656636 180 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek B 8109360 180 Kč
MOV9200 Šidík Petr SKOB Ostrava C 253128 180 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654914 180 Kč
TRI9500 Kostkan Tomáš TJ TŽ Třinec C 2060276 180 Kč
SOP8802 Lichý Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 49304 180 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM7801 Hrabal Zdeněk SKOB Frýdek - Místek C 2087499 120 Kč
BFM7802 Najdek David SKOB Frýdek - Místek C 2087500 120 Kč
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 2102570 120 Kč
STE8001 Tomášek Petr SK SKI-OB Šternberk C 52462 120 Kč
STE8400 Zafiu-Marinescu Daniel-Bogdan SK SKI-OB Šternberk C 2073435 120 Kč
SIT8001 Kawulok Marek OK SILESIA C 8003610 120 Kč
SIT8501 Maroszczyk Marek OK SILESIA C 8119454 120 Kč
KSU7909 Miča Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 120 Kč
OOL7501 Binar Robert SK Haná orienteering C 8116829 120 Kč
KSU7504 Videcký Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8414126 120 Kč
0040006 Adámek Martin 004 - SVČ FOKUS Nový Jičín 247344 120 Kč
0040007 Kijonka Petr 004 - SVČ FOKUS Nový Jičín 247351 120 Kč
0040008 Mička Jiří 004 - SVČ FOKUS Nový Jičín 8084 120 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071296 120 Kč
38S8700 Volkov Oleg (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 120 Kč
PTE8204 Mikuš Oldřich TJ Sokol Ptení C 9201846 120 Kč
HOB7001 Kratochvíl Karel SK OB Horní Benešov C 8003614 120 Kč
0070001 Hořejší Zbyněk 007 - Ústí nad Labem 445675 180 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 8028819 180 Kč
KON8518 Čeřovský Petr KOB Konice C 180 Kč
UOL8000 Zbíral Robert SOB Olomouc C 8516911 180 Kč
TRI7800 Ryška Kamil TJ TŽ Třinec C 53294 180 Kč
JPV7700 Martinek Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 8123477 180 Kč
KON8216 Václavek Leoš KOB Konice C 52720 180 Kč
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI7601 Sliž Eduard TJ TŽ Třinec C 8003662 120 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 120 Kč
JPV7606 Pinkava Roman Oddíl OS SK Prostějov C 2000579 120 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 8660471 120 Kč
AOV7301 Hrubý Miroslav OOB TJ Baník Ostrava C 361945 120 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 8014553 120 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 8663161 120 Kč
HAV7300 Mastela Rafal OB Havířov C 2032312 120 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 8005432 120 Kč
HAV7500 Badarycz Piotr OB Havířov C 8237793 120 Kč
BFM7103 Chudík Michael SKOB Frýdek - Místek C 2087516 120 Kč
STE7603 Kropáček Ivo SK SKI-OB Šternberk C 2221512 120 Kč
STE7103 Mikoška Eman SK SKI-OB Šternberk C 2112775 120 Kč
UOL7504 Malaska Lukáš SOB Olomouc C 2224157 120 Kč
MOV7300 Velička Aleš SKOB Ostrava C 8012886 120 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 8003657 120 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 8461738 120 Kč
12P7200 Porada Robert (POL) UKS Reflex Rybnik 1972223 120 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 120 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 897363 120 Kč
42P7100 Dzik Mirosław (POL) Team360 8003267 120 Kč
KYL6800 Hájek Marek SK SP Kylešovice C 515146 120 Kč
MOV7200 Kunath Pavel SKOB Ostrava C 1417132 120 Kč
MOV7001 Rýc-Bednář René SKOB Ostrava C 2143379 120 Kč
MOV7600 Masny Krzysztof SKOB Ostrava C 8003915 120 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 8116759 120 Kč
ODR7300 Král Jiří SKOB Odry C 49326 120 Kč
TVR6800 Slavík Tomáš TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436923 120 Kč
14P7301 Marszałek Waldemar (POL) UKS Kometa Gliwice 2032328 120 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 120 Kč
SFM7401 David Vladimír O-RUNNAŘI Beskydy C 2800312 120 Kč
0050001 Zeman Radek 005 - Neregistrovaný 2032199 120 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 8107752 120 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2090700 120 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680320 120 Kč
JPV7202 Hýbl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 2127873 120 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 180 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 8656690 180 Kč
SFM7400 Urbánek Martin O-RUNNAŘI Beskydy C 2143366 180 Kč
SBR7600 Holý Ondřej SKOB Bruntál C 2135163 180 Kč
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108904 180 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 8008264 120 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 120 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 120 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 8014529 120 Kč
SBR6201 Zítka Jiří SKOB Bruntál C 8196077 120 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 8008282 120 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 8648582 120 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 120 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 120 Kč
KSU6349 Paloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680340 180 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 180 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 180 Kč
MOV6000 Pavlíček Jaromír SKOB Ostrava C 8105236 180 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 7210885 180 Kč
JPV5706 Jaroš Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov C 8100857 180 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5601 Šrajer Jan TJ Opava C 2112739 120 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 120 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 120 Kč
SOP5701 Pospíšil Václav OOB TJ Slezan Opava C 49391 120 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 8005138 120 Kč
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 120 Kč
OOP5400 Sýkora Jiří TJ Opava C 8863 180 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 180 Kč
SOP5601 Volný Jiří OOB TJ Slezan Opava C 301232 180 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 7207625 0 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4800 Novotný Stanislav OOB TJ Zlaté Hory C 8518356 120 Kč
MOV4102 Vávra Jiří SKOB Ostrava C 52773 120 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 1421901 120 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 120 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 8445312 120 Kč
KRN5202 Sukeník Mojmír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9987654 120 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 120 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 2113502 120 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 120 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 120 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 120 Kč
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 52984 120 Kč
HOB4701 Klech Josef SK OB Horní Benešov C 8482107 120 Kč
HOB4601 Kašpar Josef SK OB Horní Benešov C 51937 120 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 120 Kč
TVR5000 Pospíšil Karel TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2001952 120 Kč
ZLH4600 Mrkvica Miroslav OOB TJ Zlaté Hory C 64865 180 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 8515553 180 Kč

HDR

(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI1650 Sližová Kateřina TJ TŽ Třinec C 416125 70 Kč
PTE1550 Krejčí Julie TJ Sokol Ptení C 2151404 70 Kč
PTE1401 Krejčí Viktor TJ Sokol Ptení C 2151428 70 Kč
BFM1501 Najdek Jonáš SKOB Frýdek - Místek 49452 70 Kč
HAV1201 Krutina Vít OB Havířov 336728 70 Kč
ZLH1600 Mrkvica Vít OOB TJ Zlaté Hory C 8516456 70 Kč
0010001 Kubiczek Lukáš 001 - Kubiczkovi zapůjčit 100 Kč
HAV1600 Volejníček Vincent OB Havířov 253120 70 Kč
STE1400 Kropáček Šimon SK SKI-OB Šternberk C 2143381 70 Kč
MOV1750 Veličková Valérie SKOB Ostrava C 2222827 70 Kč
AOP1501 Podmol Vít Orientační Běh Opava C 2224519 0 Kč
OOP0661 Nosek Amélie TJ Opava 70 Kč
12P0250 Korus Joanna (POL) UKS Reflex Rybnik 1451062 70 Kč
AOP1551 Hudečková Vanda Orientační Běh Opava C 889275 0 Kč
AOP1154 Macháčová Viktorie Orientační Běh Opava C 0 Kč
AOP1255 Komzáková Lucie Orientační Běh Opava C 49494 0 Kč
AOP0908 Kohoutek Jakub Orientační Běh Opava C 0 Kč
0030001 Pavlačka Tomáš 003 - SK OB Odry zapůjčit 100 Kč
OOP1501 Hudeczek Benjamín Teodor TJ Opava C 70 Kč
SFM1701 Koťátko Albert O-RUNNAŘI Beskydy C 2031348 70 Kč
38S1500 Volkov Stanyslav (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 70 Kč
KRN1500 Rychlý Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654881 70 Kč
PTE1250 Frantíková Nela TJ Sokol Ptení C 70 Kč
PTE1501 Frantík Tomáš TJ Sokol Ptení C 70 Kč
HOB1651 Kratochvílová Amálie SK OB Horní Benešov C 8013898 70 Kč
AOP1306 Kerlin Vojtěch Orientační Běh Opava C 0 Kč
HOB0902 Kurečka Šimon SK OB Horní Benešov C 436924 70 Kč
KSU1414 Rajnošek Matouš Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52611 70 Kč
UOL1400 Bednář Richard SOB Olomouc C 301556 70 Kč
BFM1253 Mydlářová Nikol SKOB Frýdek - Místek 49496 70 Kč
KRN1650 Hrouzová Helena KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2151410 70 Kč
SSU1600 Pánek Milan SK Severka Šumperk C 2001954 70 Kč
BFM1599 Horáková Zuzana SKOB Frýdek - Místek 410791 70 Kč
BFM1598 Horák Petr SKOB Frýdek - Místek 410792 70 Kč
OOP1452 Hlačíková Eva TJ Opava C 70 Kč
OOP1153 Lanková Tereza TJ Opava C 70 Kč

P

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI8001 Zielina Marek TJ TŽ Třinec C 8656 120 Kč
ODR6100 Šauman Petr SKOB Odry C 331055 120 Kč
HAV9150 Volejničková Nikol OB Havířov 301297 120 Kč
STE0813 Dohnal Jan SK SKI-OB Šternberk C 2073434 120 Kč
STE7450 Glonková Martina SK SKI-OB Šternberk C 2073436 120 Kč
MOV0904 Velička Viktor SKOB Ostrava C 2222818 120 Kč
UOL7151 Janečková Moťková Jitka SOB Olomouc C 1452447 120 Kč
AOP7851 Kotůlková Veronika Orientační Běh Opava C 232166 0 Kč
MOV7152 Vojkůvková Jarmila SKOB Ostrava C 436420 120 Kč
0020001 Kavcová Lucie 002 - neregistrovaná 2126362 120 Kč
TRI7152 Cymorková Kateřina TJ TŽ Třinec C 2073677 120 Kč
TRI7000 Cymorek Petr TJ TŽ Třinec C 53180 120 Kč
HOB5655 Krumpholcová Jarmila SK OB Horní Benešov C 301308 120 Kč
HOB5551 Ledabylová Alena SK OB Horní Benešov C 4684 120 Kč
TVR6200 Labudík Milan TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 206457 120 Kč
TVR0500 Slavík Ondřej TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 232194 120 Kč
TVR0450 Svačinková Berenika TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2067394 120 Kč
TRI7402 Kolarczyk Kamil TJ TŽ Třinec 7210919 120 Kč
OOP8000 Hudeczek Radek TJ Opava C 120 Kč
OOP1000 Hudeczek Samuel Jan TJ Opava C 120 Kč
SFM8651 Koťátková Barbora O-RUNNAŘI Beskydy C 2035161 120 Kč
0040003 Adámková Vendula 004 - SVČ FOKUS Nový Jičín 2051484 120 Kč
0040004 Kubálková Olga 004 - SVČ FOKUS Nový Jičín 247358 120 Kč
VRB7878 Peňázová Hana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 120 Kč
HOB5601 Hendrych Vlastimil SK OB Horní Benešov C 231950 120 Kč
HOB6701 Hendrych Jiří SK OB Horní Benešov C 301309 120 Kč
HOB6251 Hendrychová Pavla SK OB Horní Benešov C 301312 120 Kč
HOB6001 Hendrych Jaromír SK OB Horní Benešov C 301316 120 Kč
HOB9301 Hendrych Jan SK OB Horní Benešov C 04755 120 Kč
HOB7952 Kurečková Pavla SK OB Horní Benešov C 2260126 120 Kč
TRI8201 Kowalczyk Marek TJ TŽ Třinec C 53176 120 Kč
KRN5900 Malec Vladimír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8076621 120 Kč
UOL7901 Kváša Michal SOB Olomouc C 2039812 120 Kč
ZLH1050 Vojčáková Anastázie OOB TJ Zlaté Hory C 52658 120 Kč
STE7800 Venus Ctibor SK SKI-OB Šternberk C 2144041 120 Kč
SBR1050 Holá Veronika SKOB Bruntál C 52493 120 Kč
STE7651 Burdová Olga SK SKI-OB Šternberk C 2122260 120 Kč
TRI9900 Navrátil Adam TJ TŽ Třinec C 8482090 120 Kč
BFM7952 Mecová Jana SKOB Frýdek - Místek 428271 120 Kč
celkem přihlášených: 465, vklad: 50410 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.