Logo

Přihlášky závodu: Czech O-Tour 2022 - Jizerky

Datum:
16.07.2022
Místo konání:
Jizerské hory, Ski areál Josefův Důl, GPS: 50.7739828N, 15.2359122E
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55A     D55B     D65A     D65B     D75     H10L     H10     H12     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65A     H65B     H75     HDR     NEBOJSA     NEBOJSA-X     OPEN-S     OPEN-L     OPEN-M     OPEN-M-2     ZACATECNIK    
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 Ano Ano Ano 450 Kč
TAP1550 Bednaříková Eva KOB Tretra Praha C 8660566 Ano Ano Ano 450 Kč
STB1453 Müller Ronja TJ Stadion Nový Bor C 2032226 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP1550 Svítilová Veronika SK Praga C 2131197 Ano Ano Ano 450 Kč
CHT1451 Matrasová Marie OOB SK Chrast C 232882 Ne Ne Ano 150 Kč
SCP1450 Vrabcová Olívie OK Sparta Praha C 51558 Ne Ano Ne 150 Kč
TBM1453 Stene Selma Vilemina KOS TJ Tesla Brno C 8100049 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM1451 Pelikánová Jitka OK Kamenice C 2214540 Ne Ano Ne 150 Kč

D10

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PLU1277 Otrubová Veronika TJ SOKOL Plumlov C 1400409 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP1352 Sedláková Helena Oddíl OB Kotlářka C 2118492 Ano Ano Ne 300 Kč
VLI1450 Horáčková Eliška Slavia Liberec orienteering C 500290 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM1452 Šímová Klaudie KOS TJ Tesla Brno C 553446 Ano Ano Ano 450 Kč

D12

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP1064 Adámková Sára Oddíl OB Kotlářka C 8025 Ano Ano Ano 450 Kč
PLU1051 Luterová Laura TJ SOKOL Plumlov B 8047160 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP1158 Gregorová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 2121756 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice B 8660577 Ano Ano Ano 450 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha B 8051246 Ano Ne Ano 300 Kč
DKP1063 Vaněčková Anna Oddíl OB Kotlářka C 2113500 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP1150 Jirásková Mia USK Praha C 51747 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP1151 Jirásková Viola USK Praha C 52266 Ano Ano Ano 450 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast B 8482073 Ano Ano Ano 450 Kč
TAP1151 Pohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 Ano Ano Ano 450 Kč
SAD1150 Fodorová Natálie Sportovní akademie Dobříš C 331259 Ano Ne Ano 300 Kč
LBE1153 Schwarzová Katarína Sofia TJ Lokomotiva Beroun C 7080080 Ano Ano Ano 450 Kč
71D1150 Löhning Lisa (GER) USV TU Dresden 2037295 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM1055 Šímová Julie KOS TJ Tesla Brno C 446329 Ano Ano Ano 450 Kč
JJN1052 Jiráková Adéla Team Jizerky C 8076042 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP1168 Tomešová Evelína Oddíl OB Kotlářka C 8112161 Ne Ano Ano 300 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov A 8061460 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava B 8516430 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP0952 Jirásková Laura USK Praha C 8253 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP0951 Štěpová Barbora SK Praga A 8005136 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8014548 Ano Ano Ano 450 Kč
JPV0850 Pinkavová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 8113502 Ano Ano Ano 450 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín B 8209279 Ano Ano Ano 0 Kč
LBE0951 Schwarzová Martina Justína TJ Lokomotiva Beroun C 2113736 Ano Ano Ano 450 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem B 8662284 Ano Ano Ano 450 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PLU0854 Slezáková Vendula TJ SOKOL Plumlov C 2061810 Ano Ano Ano 450 Kč
VPM0851 Sobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 8013929 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 2001998 Ne Ne Ano 150 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda B 2143338 Ano Ano Ne 300 Kč
VLI0956 Šírová Marie Slavia Liberec orienteering C 2000580 Ano Ano Ano 450 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP0758 Gregorová Alice Oddíl OB Kotlářka A 7208080 Ano Ano Ano 750 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka A 8080818 Ano Ano Ano 750 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice A 8660576 Ano Ano Ano 750 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice A 8116697 Ano Ano Ano 750 Kč
LTU0753 Kvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 8680392 Ano Ano Ano 750 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov B 8013963 Ano Ano Ano 750 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov B 8013964 Ano Ano Ano 750 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha A 8660533 Ano Ano Ano 750 Kč
LLI0654 Kvítková Kristýna LOK-o Liberec 2032132 Ano Ano Ano 750 Kč
HCE0653 Brodská Kateřina TJ Hostivice C 7001112 Ano Ano Ano 750 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DCH0657 Doubravová Barbora Radioelektronika Cheb C 2141925 Ano Ano Ano 750 Kč
DCH0655 Novotná Kristýna Radioelektronika Cheb C 2141928 Ano Ano Ano 750 Kč
VLI0659 Šírová Anna Slavia Liberec orienteering C 2260366 Ano Ano Ano 750 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín B 8008279 Ano Ano Ano 750 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 8517451 Ano Ano Ano 750 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 8667550 Ano Ano Ano 750 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice B 8116671 Ano Ano Ano 500 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 Ne Ne Ano 250 Kč
VCB0454 Votíková Tereza OB České Budějovice C 426387 Ano Ano Ano 750 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice A 8116770 Ano Ano Ano 750 Kč
JPV0551 Pinkavová Hana Oddíl OS SK Prostějov B 8012877 Ano Ano Ano 750 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha A 8028827 Ano Ano Ano 750 Kč
DKP0463 Szymanská Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 8014458 Ano Ano Ano 750 Kč
ZTC0451 Richtrová Kamila Západočeské sportovní centrum OB A 8629751 Ano Ano Ano 750 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov A 8013862 Ano Ano Ano 750 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 8026584 Ano Ano Ano 750 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka C 887612 Ano Ne Ne 250 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 8310220 Ano Ano Ano 750 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice R 8667519 Ano Ano Ano 750 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 8655372 Ano Ano Ne 500 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary C 8656573 Ano Ano Ano 750 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice C 8663175 Ano Ano Ano 750 Kč
LPU9460 Procházková Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 2073750 Ano Ano Ano 750 Kč
PHK8569 Šímová Jana OK 99 Hradec Králové C 553442 Ano Ano Ano 750 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov C 2020750 Ano Ano Ano 750 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 8119755 Ano Ano Ano 750 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP9150 Slavíková Lucie SK Praga C 8680366 Ano Ano Ano 750 Kč
SMR8850 Kurková Martina SNS Smržovka C 7260003 Ano Ano Ano 750 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 Ano Ano Ano 750 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové R 8670778 Ano Ano Ano 500 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové R 8656672 Ano Ano Ano 750 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 8450007 Ano Ano Ano 750 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8060505 Ano Ano Ne 500 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 8656734 Ano Ano Ano 750 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 Ano Ano Ano 750 Kč
SMR8451 Svobodová Katu SNS Smržovka C 8033266 Ano Ano Ano 750 Kč
CHA7952 Krtičková Michaela OK Chrastava C 8897 Ano Ne Ano 500 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 8033234 Ano Ano Ano 750 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky C 8656678 Ano Ano Ano 750 Kč
LTP7352 Johnová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7209365 Ano Ano Ano 750 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 8240702 Ano Ano Ne 500 Kč
DKP8251 Blažková Kristina Oddíl OB Kotlářka C 8014545 Ano Ano Ano 750 Kč
VCB9755 Gottfriedová Adéla OB České Budějovice C 426398 Ano Ano Ano 750 Kč
JZL0051 Kundratová Lucie TJ Jižní svahy Zlín C 7203458 Ano Ano Ano 0 Kč
PHK8750 Losmanová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 8328682 Ne Ano Ne 250 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200344 Ano Ano Ano 750 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 8080833 Ano Ano Ne 500 Kč
DKL9150 Pangrácová Anna KOB Kladno C 8518315 Ano Ano Ano 750 Kč
0210001 Macháčková Kateřina 021 - Krušnohorský sportovní klub psích spřežení 49861 Ano Ano Ano 750 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga C 8482105 Ne Ano Ano 500 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JIL9451 Malá Daniela OK Jilemnice C 405969 Ano Ano Ano 750 Kč
VAM8850 Klapalová Hana OB Vamberk C 52074 Ano Ano Ano 750 Kč
SMB0050 Albrechtová Zuzana SKOB Mladá Boleslav C zapůjčit Ano Ano Ne 600 Kč
CHA8850 Ježková Barbora OK Chrastava C 8004126 Ano Ano Ano 750 Kč
JIL9052 Jiřištová Klára OK Jilemnice C 2122272 Ano Ano Ano 750 Kč
DCH0165 Trpáková Daniela Radioelektronika Cheb C 2092353 Ano Ano Ano 750 Kč
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 8013918 Ano Ano Ano 750 Kč
JHB9160 Zdobinská Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 Ano Ano Ano 750 Kč
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov C 8656585 Ano Ano Ano 750 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 8033202 Ano Ano Ne 500 Kč
BOR9450 Macharová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8521 Ano Ano Ano 750 Kč
TUR0061 Paříková Iva OOB TJ Turnov C 8404050 Ano Ano Ano 750 Kč
SJC8761 Žaloudková Petra Sportcentrum Jičín C 7878000 Ano Ano Ano 750 Kč
LDC9151 Žukova Kateřina KOB Děčín C 416134 Ano Ano Ano 750 Kč
LPU8857 Kolešová Helena OK Lokomotiva Pardubice C 253357 Ano Ano Ano 750 Kč
0140001 Vaňková Martina 014 - SK Skivelo Olomouc 8107768 Ano Ano Ano 750 Kč
HAV8852 Klečková Lucie OB Havířov 52934 Ano Ne Ne 250 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka C 8653088 Ano Ano Ne 500 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 Ano Ne Ano 500 Kč
SLA9852 Zábranská Kristýna SKOB Slaný 420439 Ano Ano Ano 750 Kč
CHA8852 Hradcová Zuzana OK Chrastava C 995821 Ano Ano Ano 750 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662434 Ano Ano Ano 750 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 8516754 Ano Ano Ano 750 Kč
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 8517317 Ano Ano Ano 750 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 8515516 Ano Ano Ano 750 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 Ano Ano Ano 750 Kč
DKP8550 Tučková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2095927 Ano Ano Ne 500 Kč
TJP7950 Vaněčková Petra TJ Sokol Troja C 8000318 Ano Ano Ano 750 Kč
PLU7777 Otrubová Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 Ano Ano Ano 750 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662725 Ano Ano Ano 750 Kč
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 8022673 Ano Ano Ano 750 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 8109403 Ano Ano Ano 750 Kč
PDY8450 Hejtmánková Kateřina Běhej Poděbrady C 8328651 Ano Ano Ano 750 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 Ano Ano Ano 750 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 8047133 Ano Ano Ano 750 Kč
DKP8257 Collis Blanka Oddíl OB Kotlářka C 517704 Ano Ano Ano 750 Kč
DKP8162 Mikeszová Martina Oddíl OB Kotlářka C 2118478 Ano Ano Ne 500 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 Ano Ano Ano 750 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 Ano Ano Ano 750 Kč
SCP8257 Tesařová Anna OK Sparta Praha C 8105235 Ne Ano Ano 500 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 2102777 Ano Ano Ano 750 Kč
HCE8650 Kučerová Barbora TJ Hostivice C 8285920 Ano Ano Ano 750 Kč
TBM7957 Stene Dana KOS TJ Tesla Brno C 52474 Ano Ano Ano 750 Kč
HCE8250 Dudová Irena TJ Hostivice C 8013859 Ano Ano Ano 750 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 8008010 Ne Ano Ano 500 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PLU7878 Luterová Kristýna TJ SOKOL Plumlov C 2419928 Ano Ano Ano 750 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 Ano Ano Ano 750 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 Ano Ne Ano 500 Kč
PLU8350 Hubíková Iva TJ SOKOL Plumlov C 7208232 Ano Ano Ano 750 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 8516251 Ano Ano Ano 750 Kč
LDC8250 Dubnová Kateřina KOB Děčín C 7070681 Ano Ano Ano 750 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 8013858 Ano Ano Ano 750 Kč
ZBM7954 Dohnalová Květa SK Brno Žabovřesky C 2144067 Ano Ano Ano 750 Kč
DCH7852 Adámková Blanka Radioelektronika Cheb C 8078 Ano Ano Ano 750 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 Ano Ano Ano 750 Kč
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 8003637 Ano Ano Ano 750 Kč
SJH7853 Gregorová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 2096216 Ano Ano Ano 750 Kč
TBM7377 Ehlová Pavla KOS TJ Tesla Brno C 52037 Ano Ano Ano 750 Kč
SCP8250 Vrabcová Romana OK Sparta Praha C 2080934 Ne Ano Ne 250 Kč
DOK7850 Kmínková Michala OK Doksy C 2053501 Ano Ano Ano 750 Kč
71D7850 Löhning Susanne (GER) USV TU Dresden 8041178 Ano Ano Ano 750 Kč
0200001 Fejková Marcela 020 - SC Jičín 9910 Ano Ano Ano 750 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 Ano Ano Ano 750 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8149885 Ano Ano Ano 750 Kč
DKP7054 Škáchová Petra Oddíl OB Kotlářka C 8017712 Ano Ano Ano 750 Kč
71D6900 Eckardt Cornelia (GER) USV TU Dresden 8190769 Ano Ano Ano 750 Kč
VLI7454 Dvorská Marie Slavia Liberec orienteering C 2058473 Ano Ne Ano 500 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 8149889 Ano Ano Ano 750 Kč
VCB7254 Votíková Monika OB České Budějovice C 426341 Ano Ano Ano 750 Kč
VCB7450 Brossaud Petra OB České Budějovice C 426368 Ano Ano Ano 750 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 Ano Ano Ano 750 Kč
CHC7751 Biolik Agnieszka K.O.B. Choceň C 8197778 Ano Ano Ano 750 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 Ano Ano Ano 750 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 8047130 Ano Ano Ano 750 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 8680599 Ne Ne Ano 0 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 8421843 Ano Ano Ano 750 Kč
DOK7450 Dolejší Lenka OK Doksy C 8655448 Ne Ne Ano 0 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 8680334 Ano Ano Ano 750 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 Ano Ano Ano 750 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8445304 Ano Ano Ano 750 Kč
DKP7251 Vítečková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 7007201 Ano Ano Ano 750 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 8014556 Ano Ano Ano 750 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 8660357 Ano Ano Ano 0 Kč
0090001 Trykozko Urszula 009 - (POL) Team360 9072469 Ano Ano Ano 750 Kč
VLI7051 Procházková Alexandra Slavia Liberec orienteering C 940318 Ano Ano Ano 750 Kč
LBE7350 Bialeková Martina TJ Lokomotiva Beroun C 7201767 Ano Ano Ano 750 Kč
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga C 8014514 Ne Ano Ano 500 Kč
SMR7750 Honsová Lenka SNS Smržovka C 8116767 Ano Ne Ne 250 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 8033206 Ano Ano Ne 500 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 Ano Ano Ano 750 Kč
VLI7653 Benešová Radka Slavia Liberec orienteering C 2127548 Ano Ano Ano 750 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 Ano Ano Ano 750 Kč
VPM7250 Sobotová Jana KOS Slavia Plzeň C 8022362 Ano Ano Ano 750 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 8445321 Ano Ano Ano 750 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 Ano Ano Ano 750 Kč
VCB7552 Janošíková Olga OB České Budějovice C 426399 Ano Ano Ano 750 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 Ano Ano Ano 750 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 Ne Ne Ano 250 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 Ano Ano Ano 750 Kč
0030001 Zámečníková Jitka 003 - Zámečníci 8047213 Ano Ano Ano 750 Kč
SBR7750 Sklenářová Dita SKOB Bruntál C 8648636 Ano Ano Ano 750 Kč
NNN6022  Kubald Katrin              Neregistrovaní 8150269     Ano Ano Ano 750 Kč
VLI7350 Novotná Jana Slavia Liberec orienteering C 2058476 Ano Ano Ano 750 Kč
PGP7764 Svítilová Pavla SK Praga C 8660503 Ano Ano Ano 750 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 Ano Ano Ano 750 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 Ano Ano Ano 750 Kč
ODV7651 Berná Markéta TJ Aero Odolena Voda C 52889 Ano Ano Ne 500 Kč
ODV7751 Dudlová Jana TJ Aero Odolena Voda C 2135182 Ano Ne Ne 250 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 Ano Ano Ano 750 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426392 Ano Ano Ano 750 Kč
JPV7767 Pinkavová Helena Oddíl OS SK Prostějov C 2000550 Ano Ano Ano 750 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 Ano Ano Ano 750 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 8066753 Ano Ano Ano 750 Kč
0130002 Tomandlová Radka 013 - HORA 2099521 Ne Ne Ano 250 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 Ano Ano Ne 500 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 7209480 Ano Ano Ne 500 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 Ano Ano Ano 750 Kč
TUR7454 Novotná Hedvika OOB TJ Turnov C 416139 Ano Ne Ano 500 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 8149884 Ano Ano Ano 750 Kč
SLA7551 Beranová Jana SKOB Slaný C 515052 Ano Ano Ano 750 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 Ano Ano Ano 750 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 8030630 Ano Ne Ano 500 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 Ano Ano Ano 750 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 Ano Ano Ano 750 Kč
EKP6250 Hubáčková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 51295 Ano Ano Ano 750 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 Ano Ano Ne 500 Kč
LTU6752 Stodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 206478 Ano Ano Ano 750 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8013883 Ano Ano Ano 750 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 1416361 Ano Ano Ano 750 Kč
0070001 Veronika Lange 007 - (GER) USC Magdeburg 8241158 Ano Ano Ano 750 Kč
0070002 Martina Fritzsche 007 - (GER) USC Magdeburg 6317 Ano Ano Ano 750 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 Ano Ano Ano 750 Kč
VLI6552 Šírová Jana Slavia Liberec orienteering C 51226 Ano Ano Ano 750 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 Ano Ano Ano 750 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219240 Ano Ano Ano 750 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 Ano Ano Ano 750 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 Ano Ne Ne 250 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 8179 Ano Ano Ano 750 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8063055 Ano Ano Ano 750 Kč
PHK6152 Zelenková Lenka OK 99 Hradec Králové C 9920924 Ano Ano Ano 750 Kč
ADA6551 Marečková Iva OOB Spartak Adamov C 2032121 Ano Ano Ano 750 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680397 Ano Ano Ano 750 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 Ano Ano Ano 750 Kč
23P6250 Drągowska Marzena (POL) OK!Sport Warszawa 8033242 Ano Ano Ano 750 Kč
0170001 Krakorova Iva 017 - NER Malesice 22114472 Ano Ano Ano 750 Kč
LPU6152 Léharová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 2109765 Ano Ano Ano 750 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8410797 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8660376 Ano Ano Ano 600 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 Ano Ano Ano 600 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ano Ano 600 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 Ano Ano Ano 600 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 Ano Ano Ano 600 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 8113525 Ano Ano Ano 600 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 Ano Ne Ne 200 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 8285927 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 Ano Ne Ne 200 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SNA5052 Rufferová Iva TJ START Náchod C 09620 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 8448441 Ano Ano Ano 600 Kč

D75

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 887906 Ano Ano Ano 600 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 Ano Ano Ano 450 Kč
PLU1500 Hubík Radan TJ SOKOL Plumlov C 7790004 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA1200 Lankaš Antonín OK Chrastava C 8167 Ano Ano Ano 450 Kč
CHT1401 Korecký Radan OOB SK Chrast C 8003626 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR1400 Zachar Daniel OK Jiskra Nový Bor C 4402 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK1414 Černý Matouš OK 99 Hradec Králové C 9351 Ne Ne Ano 150 Kč
CHT1402 Matras Štěpán OOB SK Chrast C 51980 Ne Ne Ano 150 Kč
SAD1300 Fodor Patrik Sportovní akademie Dobříš C 981821 Ano Ne Ano 300 Kč

H10

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP1313 Karban Štěpán Oddíl OB Kotlářka C Ano Ano Ano 450 Kč
PLU1300 Hubík Hubert TJ SOKOL Plumlov C 2124774 Ano Ano Ano 450 Kč
PDY1303 Holata Vojtěch Běhej Poděbrady C 2115740 Ano Ano Ano 450 Kč
CTB1301 Šťastný Vilém SK OB Chotěboř C 51830 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI1300 Matějů Josef Slavia Liberec orienteering C 2181294 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI1400 Votava Jan Slavia Liberec orienteering C 2106735 Ano Ne Ano 300 Kč
KAM1203 Pelikán Vít OK Kamenice C 2148226 Ne Ano Ne 150 Kč
TJN1303 Novotný Metoděj Vavřinec OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111785 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM1213 Šíma Filip KOS TJ Tesla Brno C 446328 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC1400 Tomeš Maxmilián Sportcentrum Jičín C 8141006 Ne Ano Ano 300 Kč

H12

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PLU1001 Lutera Oliver TJ SOKOL Plumlov B 8085198 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI1100 Beneš Max Slavia Liberec orienteering B 8410767 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM1112 Hübner Václav KOS TJ Tesla Brno C 2118463 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP1100 Karban Ondřej Oddíl OB Kotlářka C Ano Ano Ano 450 Kč
CHA1000 Krtička Jáchym OK Chrastava C 2420039 Ano Ano Ano 450 Kč
TAP1104 Bednařík Vojtěch KOB Tretra Praha C 8003642 Ano Ano Ano 450 Kč
TRT1100 Mazzarese David KOS Třešť C 8047195 Ano Ano Ano 450 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice B 8519562 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor B 8421841 Ano Ano Ano 450 Kč
CTB1101 Šťastný Antonín SK OB Chotěboř B 8003650 Ano Ano Ano 450 Kč
NPA1101 Pavelec Daniel SK LOB Nová Paka B 8006751 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 8014562 Ano Ano Ano 450 Kč
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 2143374 Ano Ano Ne 300 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 8003621 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha B 8670452 Ano Ano Ano 450 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 8680602 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM1107 Stene Oskar KOS TJ Tesla Brno B 8100046 Ano Ano Ano 450 Kč
DOK1100 Kmínek Jan OK Doksy C 8113496 Ano Ano Ano 450 Kč
DOK1000 Kmínek Ondřej OK Doksy B 8113494 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN1105 Novotný Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080843 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 8196044 Ano Ano Ano 450 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 2073719 Ne Ne Ano 150 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 8006740 Ano Ne Ano 0 Kč
DKP0824 Vaněček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8670805 Ano Ano Ano 450 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod B 9616 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8028803 Ano Ano Ano 450 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8028824 Ano Ano Ano 450 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka B 8006771 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga B 8005120 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga B 8648593 Ano Ano Ano 450 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
1VD0900 Krč Tobias (GER) SG Zittau Süd 8211209 Ano Ano Ano 450 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice A 8022634 Ano Ano Ano 750 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 8518330 Ano Ano Ano 750 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec B 8662336 Ano Ano Ano 750 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga B 8670812 Ano Ano Ano 750 Kč
DKP0712 Černý Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8226356 Ano Ano Ano 750 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 8485648 Ano Ano Ano 0 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný B 8075984 Ano Ano Ano 750 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun B 7300274 Ano Ano Ano 750 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662288 Ano Ano Ano 750 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 Ano Ano Ano 750 Kč
HCE0700 Mackovič Adam TJ Hostivice C 8196081 Ne Ne Ano 250 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 Ano Ano Ne 500 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice A 8660477 Ano Ano Ano 750 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 8667537 Ano Ano Ano 750 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 Ano Ano Ano 750 Kč
LTU0502 Kotyk Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8085196 Ano Ano Ano 0 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 8667507 Ano Ano Ano 750 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod A 8076025 Ano Ano Ano 750 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 8680282 Ano Ano Ano 750 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662734 Ano Ano Ano 750 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov A 8440505 Ano Ano Ano 750 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8656604 Ano Ano Ano 750 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka A 8482062 Ano Ano Ano 750 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha A 8149881 Ano Ano Ano 750 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov C 8061467 Ano Ano Ano 750 Kč
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň B 8014568 Ano Ano Ano 750 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 Ne Ne Ano 250 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 Ano Ano Ano 750 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 8087007 Ano Ano Ano 750 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 Ano Ano Ano 750 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 8660474 Ano Ano Ano 750 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov C 8680583 Ano Ano Ano 750 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín C 8680318 Ano Ano Ano 750 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 8680589 Ano Ano Ano 750 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice R 8660463 Ano Ano Ano 750 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 Ano Ano Ano 750 Kč
LPM7820 Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 8656565 Ano Ano Ano 750 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 8076028 Ano Ano Ano 750 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 Ano Ano Ano 750 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 Ano Ano Ano 750 Kč
LPU8505 Herman Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9307 Ano Ano Ano 750 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov C 8183193 Ano Ano Ano 750 Kč
ZTC9502 Valeš Jiří Západočeské sportovní centrum OB R 8656689 Ano Ano Ano 750 Kč
PGP9606 Jonáš Martin SK Praga C 8667535 Ano Ano Ano 750 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové C 8656658 Ano Ne Ano 500 Kč
KAM9604 Šmelík Martin OK Kamenice C 682340 Ano Ano Ano 750 Kč
LPU8610 Koleš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1602619 Ano Ano Ano 750 Kč
FSP7909 Skripnik Štěpán VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7201806 Ano Ano Ne 500 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8656530 Ano Ano Ne 500 Kč
DKP9205 Kubina Matěj Oddíl OB Kotlářka C 7202574 Ano Ano Ano 750 Kč
0160001 Janata Karel 016 - HSK Benecko 7202573 Ano Ano Ano 750 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering C 8003620 Ano Ano Ano 750 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 Ano Ano Ano 750 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomas OOB TJ Turnov R 8013405 Ano Ano Ano 750 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 8403030 Ano Ano Ano 750 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP7705 Gregor Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014551 Ano Ano Ano 750 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 Ano Ano Ano 750 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 Ano Ano Ne 500 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 8200032 Ano Ano Ano 750 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka C 8656538 Ne Ne Ano 250 Kč
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice C 8001109 Ano Ano Ano 750 Kč
ZBM8512 Kožoušek Adam SK Brno Žabovřesky C 8660423 Ano Ano Ano 750 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka C 8656561 Ano Ano Ano 750 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 8659414 Ano Ano Ano 750 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8410802 Ano Ano Ano 750 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 8151151 Ano Ano Ano 750 Kč
CHA8604 Ježek Lukáš OK Chrastava C 8001212 Ano Ano Ano 750 Kč
JLI7700 Štryncl Pavel OB Jizerky C 8140177 Ano Ano Ano 750 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 8648595 Ano Ano Ano 750 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 Ano Ano Ano 750 Kč
TUR7135 Žemlík Pavel OOB TJ Turnov C 2119202 Ano Ano Ano 750 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 Ano Ano Ne 500 Kč
LLI0000 David Tomáš LOK-o Liberec C 2118932 Ano Ano Ano 750 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 8663202 Ano Ano Ano 750 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 Ano Ano Ano 750 Kč
PHK8005 Černý Michal OK 99 Hradec Králové C 9360 Ne Ne Ano 250 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 8047209 Ano Ano Ano 750 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 8309000 Ano Ano Ano 750 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec C 8656716 Ano Ano Ano 750 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8091018 Ano Ano Ano 750 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8667983 Ano Ano Ne 500 Kč
DKL8300 Spilka Marek KOB Kladno C 8003633 Ano Ano Ano 750 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha A 8061443 Ano Ano Ano 750 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice C 1418762 Ano Ano Ano 750 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 Ano Ano Ano 750 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov B 8061407 Ano Ano Ano 750 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga C 331157 Ano Ano Ano 750 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 Ano Ano Ano 750 Kč
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 Ano Ano Ano 750 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8557333 Ano Ano Ano 750 Kč
LDC8101 Duben Jiří KOB Děčín C 515463 Ano Ano Ano 750 Kč
LDC8501 Duben Jan KOB Děčín C 416132 Ano Ano Ano 750 Kč
JIL8802 Jiřišta Lubomír OK Jilemnice C 51117 Ano Ano Ano 750 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 Ne Ne Ano 250 Kč
DCH0012 Sládek Ondřej Radioelektronika Cheb C 8047 Ano Ano Ano 750 Kč
JJN9200 Řehoř Filip Team Jizerky C 2080823 Ano Ano Ano 750 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662708 Ano Ano Ano 750 Kč
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 Ano Ano Ano 750 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 Ano Ano Ano 750 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662326 Ano Ano Ano 750 Kč
LPM0300 Weissar Samuel OK Lokomotiva Plzeň B 8149876 Ano Ano Ano 750 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 Ano Ano Ano 750 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 Ano Ano Ano 0 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec C 8656597 Ano Ano Ano 750 Kč
KAM9804 Křemen Štěpán OK Kamenice C 7005177 Ano Ano Ano 750 Kč
PGP0207 Charousek Matěj SK Praga C 8140918 Ano Ano Ano 750 Kč
ZBM9203 Kovařovic Vojtěch SK Brno Žabovřesky C 8076550 Ano Ano Ano 750 Kč
0220001 Schejbal Martin 022 - Neregistrovaný 246866 Ano Ano Ano 750 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 Ano Ne Ano 500 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP8404 Třebický Vladimír Oddíl OB Kotlářka C 8651916 Ano Ano Ano 750 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 Ano Ano Ano 750 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 Ano Ano Ano 750 Kč
71D8100 Richter Friedmar (GER) USV TU Dresden 8003139 Ano Ano Ano 750 Kč
DKP8202 Tuček Michal Oddíl OB Kotlářka C 2103753 Ano Ano Ne 500 Kč
TJP8000 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 8004120 Ano Ano Ano 750 Kč
SCP8201 Kautský Jiří OK Sparta Praha C 7260018 Ano Ano Ano 750 Kč
PLU7501 Travnicek Jan TJ SOKOL Plumlov C 8660365 Ano Ano Ano 750 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 Ano Ano Ano 750 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 8226364 Ano Ano Ano 750 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SOS Jindřichův Hradec C 8003631 Ano Ano Ano 750 Kč
ZBM8404 Jurák Adam SK Brno Žabovřesky C 8076015 Ano Ano Ano 750 Kč
BOR8402 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8149892 Ano Ano Ano 750 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 8007185 Ne Ano Ano 500 Kč
SCP8501 Tesař Jan OK Sparta Praha C 1400437 Ano Ano Ano 750 Kč
KAM8200 Pelikán Tomáš OK Kamenice C 2420069 Ne Ano Ne 250 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 8648570 Ano Ano Ano 750 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 Ano Ano Ano 750 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PLU8101 Lutera Michal TJ SOKOL Plumlov C 2102795 Ano Ano Ano 750 Kč
TAP8000 Šubrt Evžen KOB Tretra Praha C 2085631 Ano Ne Ano 500 Kč
SPC8112 Bednařík Jan SPORTICUS team C 8670468 Ano Ano Ano 750 Kč
PLU8201 Hubík Hubert TJ SOKOL Plumlov C 8670809 Ano Ano Ano 750 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 8109351 Ano Ano Ano 750 Kč
ZBM8005 Dohnal Pavel SK Brno Žabovřesky C 2039117 Ano Ano Ano 500 Kč
PEN7700 Erbert Ladislav OK RECO Sport C 8516415 Ano Ano Ano 750 Kč
NPA8301 Bartoň Zdeněk SK LOB Nová Paka C 8047200 Ano Ano Ano 750 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680297 Ano Ano Ano 750 Kč
PDY8103 Holata Radek Běhej Poděbrady C 2067966 Ano Ano Ano 750 Kč
VLI7803 Raisr Ivo Slavia Liberec orienteering C 8008270 Ne Ne Ano 250 Kč
HCE7801 Mackovič Dušan TJ Hostivice C 1413898 Ne Ne Ano 250 Kč
DOK7801 Kmínek Jan OK Doksy C 2053502 Ano Ano Ano 750 Kč
DKP8005 Dvořák Petr Oddíl OB Kotlářka C 2219062 Ano Ano Ano 750 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 Ano Ano Ano 750 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 8008267 Ano Ano Ano 750 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8667966 Ano Ano Ano 750 Kč
PGP7205 Ptáček Jan SK Praga C 8149880 Ano Ano Ano 750 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 8003659 Ano Ano Ano 750 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 Ano Ano Ano 750 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 Ano Ano Ano 750 Kč
CHC7608 Biolik Grzegorz K.O.B. Choceň C 8210276 Ano Ano Ano 750 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 8022688 Ano Ano Ano 750 Kč
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 8454046 Ano Ano Ano 750 Kč
FYD6400 Macháček Aleš Jizerský klub OB Frýdlant C 8333 Ano Ne Ano 500 Kč
LOU7600 Šunka Jan SK Moravan Louňovice C 7205005 Ano Ano Ano 750 Kč
VSP7403 Jirásek Milan USK Praha C 8116685 Ano Ano Ano 750 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 8482085 Ano Ano Ano 750 Kč
26D6800 Finkenstaedt Björn (GER) OLV Potsdam 8657683 Ano Ano Ano 750 Kč
JLI7100 Zaydlar Michal OB Jizerky C 8107753 Ne Ne Ano 250 Kč
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 8660454 Ano Ano Ano 750 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8720322 Ano Ano Ano 750 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8149895 Ano Ano Ano 750 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 8662334 Ano Ano Ano 750 Kč
0060001 Tornai Szabolcs 006 - (HUN) Szabi SE 8434004 Ano Ano Ano 750 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 8116764 Ano Ano Ano 750 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 8670473 Ano Ano Ano 750 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 8140933 Ano Ano Ano 750 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 8656748 Ano Ano Ano 750 Kč
TBM7408 Stene Per Øyvind KOS TJ Tesla Brno C 1421892 Ano Ano Ano 750 Kč
71D7300 Löhning Michael (GER) USV TU Dresden 8300373 Ano Ano Ano 750 Kč
0030002 Zámečník Pavel 003 - Zámečníci 2801012 Ano Ano Ano 750 Kč
HCE7100 Strnad Pavel TJ Hostivice C 1417262 Ano Ano Ano 750 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8022689 Ano Ne Ne 250 Kč
TUR7405 Novotný Tomáš OOB TJ Turnov C 8410762 Ano Ano Ano 750 Kč
SMR7700 Hons Miši SNS Smržovka C 8414103 Ano Ne Ne 250 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 8008015 Ne Ano Ano 500 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JIL7001 Gernert Alan OK Jilemnice C 49414 Ano Ano Ano 750 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 Ano Ne Ano 500 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 Ano Ano Ano 750 Kč
DKP7103 Škácha Michal Oddíl OB Kotlářka C 7201769 Ano Ano Ano 750 Kč
VLI6801 Čaloun Michal Slavia Liberec orienteering C 2109695 Ano Ne Ano 500 Kč
PLU7407 Trhlík Tomáš TJ SOKOL Plumlov C 8071274 Ano Ano Ano 750 Kč
0010003 Dunka Štěpán 001 - Špindl sportuje 8151987 Ano Ano Ano 750 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 Ano Ano Ano 750 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava C 2095964 Ano Ano Ano 750 Kč
LTP7003 Martinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 9201628 Ano Ano Ano 750 Kč
DCH6101 Vlach Miroslav Radioelektronika Cheb C 2106737 Ano Ano Ano 750 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 8013397 Ano Ano Ano 750 Kč
SJI6803 Čech Jiří OK Jihlava C 980334 Ano Ne Ne 0 Kč
OTK7201 Müller Libor OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8660384 Ano Ne Ano 500 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 Ano Ano Ano 750 Kč
LTP7308 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207880 Ano Ano Ano 750 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 8008283 Ano Ne Ano 500 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 Ano Ano Ano 750 Kč
ODV7702 Berný Jan TJ Aero Odolena Voda C 52117 Ano Ano Ne 500 Kč
ODV7703 Dudl Jan TJ Aero Odolena Voda C 2134286 Ano Ne Ne 250 Kč
PVP7400 Cveček Martin VSK Přírodní vědy Praha C 8629813 Ano Ano Ano 750 Kč
ZAM6801 Levý Tomáš OB T.J. Sokol Žamberk C 331587 Ne Ne Ano 250 Kč
LPM7020 Weissar Petr OK Lokomotiva Plzeň C 8003619 Ano Ano Ano 750 Kč
JPV7606 Pinkava Roman Oddíl OS SK Prostějov C 2000579 Ano Ano Ano 750 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 Ano Ano Ano 750 Kč
0080001 Vogl Roland 008 - (AUT) SV Mietraching 8077022 Ano Ano Ano 0 Kč
0110001 Popjuk Viktor 011 - Radotín 515077 Ano Ano Ano 750 Kč
0130001 Tomandl Jan 013 - HORA 8454050 Ne Ne Ano 250 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 Ne Ano Ano 500 Kč
SLA7601 Beran Jaroslav SKOB Slaný C 2109694 Ano Ano Ano 750 Kč
JIL7103 Zemánek Mojmír OK Jilemnice C 9702 Ano Ano Ne 500 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 Ano Ano Ano 750 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8028835 Ano Ano Ano 750 Kč
71D6500 Gossel Heiko (GER) USV TU Dresden 8151265 Ano Ano Ano 750 Kč
PGP6004 Pasničenko Viktor SK Praga C 8116705 Ne Ne Ano 250 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8028878 Ano Ano Ano 750 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 Ano Ano Ano 750 Kč
STB6400 Müller Rico TJ Stadion Nový Bor C 8020222 Ano Ano Ano 750 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662683 Ano Ano Ano 750 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8662684 Ano Ano Ano 750 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 8656690 Ano Ano Ano 750 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 8174 Ano Ano Ano 750 Kč
NNN6021  Demmig Sven                Neregistrovaní 8200466     Ano Ano Ano 750 Kč
0050001 Johannes Matthews 005 - (GER) OLV Potsdam 8654363 Ano Ano Ano 750 Kč
ADA5901 Mareček Jiří OOB Spartak Adamov C 8091212 Ano Ano Ano 750 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 8680322 Ano Ano Ano 750 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 1400423 Ano Ano Ano 750 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 8414102 Ano Ano Ano 750 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 Ano Ano Ano 750 Kč
26D6500 Finkenstaedt Michael (GER) OLV Potsdam 8011012 Ano Ano Ano 750 Kč
23P5900 Drągowski Robert (POL) OK!Sport Warszawa 887222 Ano Ano Ano 750 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 Ano Ano Ano 750 Kč
NNN6023  van hoey hendrik           Neregistrovaní 8052185     Ano Ano Ano 750 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 8003600 Ano Ano Ne 500 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 Ano Ano Ano 750 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 2222796 Ano Ano Ano 750 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 8051254 Ano Ne Ano 500 Kč
1VD6300 Döring Jürgen (GER) SG Zittau Süd 1424610 Ano Ano Ano 750 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 Ano Ano Ano 750 Kč
MOV6000 Pavlíček Jaromír SKOB Ostrava C 52996 Ano Ano Ano 750 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 8515515 Ano Ano Ano 750 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 Ano Ano Ano 750 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 8180967 Ano Ano Ne 500 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680288 Ano Ano Ano 750 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 Ne Ano Ne 250 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 Ano Ano Ano 750 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP5203 Polák Zdeněk USK Praha C 51740 Ano Ne Ano 400 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 Ano Ano Ano 600 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 8303070 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 Ano Ano Ano 600 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 Ano Ano Ano 600 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8033205 Ano Ano Ano 600 Kč
LJN5301 Šikola Alexej OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 446348 Ne Ne Ano 200 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 331491 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 8004724 Ano Ano Ano 600 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 Ano Ano Ano 600 Kč

H75

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8013968 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 Ano Ne Ano 400 Kč
VLI4701 Urválek Jiří Slavia Liberec orienteering C 1602616 Ne Ano Ne 200 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 Ano Ne Ano 400 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 8420976 Ano Ano Ano 600 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8113504 Ano Ano Ano 600 Kč

HDR

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP1803 Třebický Vlk Oddíl OB Kotlářka C 51796 Ano Ano Ano 450 Kč
SMR1801 Kurka Jakub SNS Smržovka C 416834 Ano Ne Ano 300 Kč
SMR1800 Kurka Matěj SNS Smržovka C 416844 Ano Ne Ano 300 Kč
TBM1551 Hübnerová Johana KOS TJ Tesla Brno C 2082923 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP7700 Karban Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C Ano Ano Ano 450 Kč
DKP1552 Škáchová Evelína Oddíl OB Kotlářka C 51366 Ano Ano Ano 450 Kč
SMR1700 Lukavec Tomáš SNS Smržovka C Ano Ne Ano 300 Kč
SMR1850 Lukavcová Zuzana SNS Smržovka C Ano Ne Ano 300 Kč
VAM1600 Klapal Tomáš OB Vamberk C Ano Ano Ano 450 Kč
TRT1500 Mazzarese Aiden KOS Třešť C 2148130 Ano Ano Ano 450 Kč
LDC1600 Duben Jan KOB Děčín C Ano Ano Ano 450 Kč
LDC1700 Duben Antonín KOB Děčín C Ano Ano Ano 450 Kč
NNN1033 Bogar Jonáš Neregistrovaní 682103 Ano Ne Ano 300 Kč
CHA1500 Lankaš Vojtěch OK Chrastava C 8173 Ano Ano Ano 450 Kč
LPM1600 Šilhavý Matěj OK Lokomotiva Plzeň C Ano Ne Ano 300 Kč
LPM1650 Suchá Edita OK Lokomotiva Plzeň C 995848 Ano Ne Ano 300 Kč
CHT1701 Korecký Marek OOB SK Chrast C 515504 Ano Ano Ano 450 Kč
0040003 Lischka Vojtěch 004 - Lischčí smečka zapůjčit Ano Ne Ano 400 Kč
PDY1551 Holatová Veronika Běhej Poděbrady C 2260357 Ano Ne Ano 300 Kč
VLI1500 Matějů Emil Slavia Liberec orienteering C 515173 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP1500 Vrabec Adrian OK Sparta Praha C 51571 Ne Ano Ne 150 Kč
SCP1550 Tesařová Karin OK Sparta Praha C 51567 Ne Ano Ano 300 Kč
SJC1850 Žaloudková Barbora Sportcentrum Jičín C 7890000 Ano Ne Ano 300 Kč
VSP1600 Baldrian František USK Praha C 2075606 Ano Ano Ano 450 Kč
LDC1801 Žukov Jurij KOB Děčín C 232347 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP1650 Šístková Šárka OK Sparta Praha C 515102 Ne Ano Ano 300 Kč
PHK1850 Balcarová Anna OK 99 Hradec Králové C 2001994 Ano Ne Ne 150 Kč
PHK1650 Balcarová Klára OK 99 Hradec Králové C 995886 Ne Ano Ne 150 Kč
0120001 Hejzlarová Suriani 012 - Hejzlarovi 219221 Ano Ne Ano 300 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 Ano Ne Ano 300 Kč
JEN1601 Pavlíček František OB Jenišovice C 2224582 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA1951 Vejstrková Rozálie OK Chrastava C 8177 Ano Ne Ano 300 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
NNN1031 Čalounová Jana Neregistrovaní 2134294 Ano Ne Ano 500 Kč
0010004 Makaloušová Anna 001 - Špindl sportuje 8066763 Ano Ano Ano 750 Kč
BFM7951 Mikešková Veronika SKOB Frýdek - Místek 426342 Ano Ano Ano 750 Kč
LTU1050 Čapková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2143349 Ano Ne Ano 500 Kč
0040002 Lischková Olga 004 - Lischčí smečka zapůjčit Ano Ne Ano 600 Kč
LTP0301 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice B 52918 Ano Ano Ano 750 Kč
LTP7552 Šašková Hana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 Ano Ano Ano 750 Kč
TAP7758 Pohlová Petra KOB Tretra Praha C 9527 Ano Ano Ano 750 Kč
OKP9351 Červinková Barbora SK OK 24 Praha C 436949 Ano Ano Ano 750 Kč
TAP7450 Popová Veronika KOB Tretra Praha C 1418756 Ano Ne Ano 500 Kč
0230001 Konětopská Kristina 023 - tlapky v tahu 49817 Ano Ano Ano 750 Kč
0240001 Podivínská Ivana 024 - SK Podivín Šalingrad 51557 Ano Ano Ano 750 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
NNN6024  Helincks Sarah             Neregistrovaní zapůjčit Ne Ne Ano 650 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KON6917 Beneš Miroslav KOB Konice C 2125323 Ano Ano Ano 750 Kč
VPM7800 Sobota Petr KOS Slavia Plzeň C Ano Ano Ano 750 Kč
0010001 Makaloušová Hana 001 - Špindl sportuje 8005424 Ano Ano Ano 750 Kč
0010002 Erlebachová Aneta 001 - Špindl sportuje 8003632 Ano Ano Ano 750 Kč
SPC8353 Bednaříková Jana SPORTICUS team C 8660532 Ano Ano Ano 750 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 Ano Ano Ano 750 Kč
NNN1050 Perlíková Pavla Neregistrovaní 2115070 Ano Ne Ne 0 Kč
LTU7852 Čapková Eva OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9201756 Ano Ne Ano 500 Kč
LTU0801 Čapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2143370 Ano Ne Ano 500 Kč
LTU7803 Čapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 420417 Ano Ne Ano 500 Kč
CHA9152 Kubátová Jana OK Chrastava C 1008144 Ano Ano Ano 750 Kč
NNN1074  Havlíček Vojtěch           Neregistrovaní 2171115     Ano Ano Ne 500 Kč
KAM8350 Pelikánová Lenka OK Kamenice C 2181334 Ne Ano Ne 250 Kč
0180001 Koval Milan 018 - Kovárna 2087699 Ne Ano Ne 250 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha C 1418759 Ano Ne Ano 500 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJN8600 Francke Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045203 Ne Ne Ano 250 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 Ano Ano Ano 750 Kč
TRT7700 Mazzarese Kenneth KOS Třešť C 2214520 Ano Ano Ano 750 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 8107716 Ne Ne Ano 250 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 8107725 Ne Ne Ano 250 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 Ne Ne Ano 250 Kč
0040001 Lischka Martin 004 - Lischčí smečka 2224135 Ano Ne Ano 500 Kč
0010005 Zelenka Martin 001 - Zelenkovi 886259 Ano Ano Ano 750 Kč
0020001 Jireš František 002 - Zelenkovi 2 301639 Ano Ano Ano 750 Kč
0190001 Andrade Milena 019 - Terronska UTD 2081371 Ano Ano Ne 500 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha C 1418760 Ano Ne Ano 500 Kč
0240002 Podivínský Tomáš 024 - SK Podivín Šalingrad 8109331 Ano Ano Ano 750 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 Ano Ano Ano 1200 Kč
KUL7500 Wilfert Otakar KOB Ústí nad Labem C 8660594 Ano Ne Ano 800 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0120002 Hejzlarová Aiša 012 - Hejzlarovi 232969 Ne Ano Ano 500 Kč
celkem přihlášených: 647, vklad: 394550 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.