Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
07.05.2022
Místo konání:
Spytihněv, přístaviště Baťova kanálu
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     H90C     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10C 1.22 km, 12 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1353 Čeřovská EliškaČeřovská Eliška KOB Konice C 8116677 80 Kč
TZL1350 Přibylová EmaPřibylová Ema SKOB Zlín C 889320 80 Kč
TZL1252 Krumlová AnežkaKrumlová Anežka SKOB Zlín C 7209282 80 Kč
TZL1351 Chodúrová ElenaChodúrová Elena SKOB Zlín C 80 Kč
KSU1262 Profousová StellaProfousová Stella Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067337 80 Kč
TZL1251 Svobodová NatálieSvobodová Natálie SKOB Zlín C 7209290 80 Kč
AOP1250 Holušová VeronikaHolušová Veronika Orientační Běh Opava C 8004293 80 Kč
LCE1352 Škodová MichaelaŠkodová Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice C 80 Kč
LCE1253 Slámová Emílie InkaSlámová Emílie Inka OOB TJ Slovan Luhačovice C 51298 80 Kč
LCE1251 Stacke ViktorieStacke Viktorie OOB TJ Slovan Luhačovice C 7053853 80 Kč
PLU1277 Otrubová VeronikaOtrubová Veronika TJ SOKOL Plumlov C 1400409 80 Kč
SSU1252 Kopecká EliškaKopecká Eliška SK Severka Šumperk C 2771933 80 Kč
PTE1350 Mikušová KateřinaMikušová Kateřina TJ Sokol Ptení C 2102682 80 Kč
KSU1350 Havlíková MichaelaHavlíková Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2039191 160 Kč

D12C 1.39 km, 12 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1191 Lipenská Jana MarieLipenská Jana Marie KOB Konice C 2224529 80 Kč
UOL1053 Malasková LindaMalasková Linda SOB Olomouc C 2151437 80 Kč
KSU1050 Jordánová NellyJordánová Nelly Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8076623 80 Kč
TZL1153 Svobodová AnnaSvobodová Anna SKOB Zlín C 426326 80 Kč
AOP1150 Kotůlková DorotaKotůlková Dorota Orientační Běh Opava C 8013966 80 Kč
PLU1051 Luterová LauraLuterová Laura TJ SOKOL Plumlov B 8047160 80 Kč
UOL1050 Kopecká TerezaKopecká Tereza SOB Olomouc B 8013869 80 Kč
TZL1051 Poslušná KatkaPoslušná Katka SKOB Zlín C 2121120 80 Kč
SKM1050 Myšáková OlgaMyšáková Olga KOB Směr Kroměříž C 436932 80 Kč
SKM1150 Rytířová DenisaRytířová Denisa KOB Směr Kroměříž C 7210864 80 Kč
LCE1051 Slámová JulieSlámová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice B 2116500 80 Kč
AOP1052 Šamárková AmélieŠamárková Amélie Orientační Běh Opava C 2419905 80 Kč
STE1051 Tomášková AnnaTomášková Anna SK SKI-OB Šternberk C 2102861 80 Kč
TZL1150 Nešporová Viktorie AnnaNešporová Viktorie Anna SKOB Zlín C 8611 80 Kč
PTE1051 Bábková AmálieBábková Amálie TJ Sokol Ptení C 8003670 120 Kč

D14C 1.57 km, 17 kontrol

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0850 Pinkavová EliškaPinkavová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 8113502 80 Kč
TZL0950 Kundratová EvaKundratová Eva SKOB Zlín B 8209279 80 Kč
TZL0953 Růžičková ŽofieRůžičková Žofie SKOB Zlín C 2113089 80 Kč
JPV0952 Hýblová EliškaHýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 8226380 80 Kč
JPV0950 Gottwaldová AnnaGottwaldová Anna Oddíl OS SK Prostějov C 8402009 80 Kč
AOP0854 Klöslová SofieKlöslová Sofie Orientační Běh Opava C 8030634 80 Kč
TZL0952 Novosadová KláraNovosadová Klára SKOB Zlín C 8680336 80 Kč
TZL0851 Fišerová MarkétaFišerová Markéta SKOB Zlín B 8680330 80 Kč
TZL0858 Lázničková AlžbětaLázničková Alžběta SKOB Zlín B 331753 80 Kč
PLU0888 Otrubová KarolínaOtrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov A 8061460 80 Kč
KSU0959 Tomanková AliceTomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680326 80 Kč
KSU0979 Kočandrlová NatálieKočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446412 80 Kč
KSU0888 Reichlová PavlaReichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8670787 80 Kč
PLU0851 Štefková MichaelaŠtefková Michaela TJ SOKOL Plumlov B 8663160 80 Kč
TZL0957 Héčová KristýnaHéčová Kristýna SKOB Zlín C 2134311 80 Kč
TZL0955 Mašláňová EmaMašláňová Ema SKOB Zlín B 8150409 80 Kč
TZL0959 Řezníčková KláraŘezníčková Klára SKOB Zlín B 8090126 80 Kč
STE0852 Burdová HanaBurdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 80 Kč
STE0952 Gottwaldová AmálieGottwaldová Amálie SK SKI-OB Šternberk B 8006759 80 Kč
STE0853 Kučerová KlaudieKučerová Klaudie SK SKI-OB Šternberk C 2122246 80 Kč
TZL0956 Klimešová HanaKlimešová Hana SKOB Zlín C 2121121 80 Kč
SKM0952 Hanáková EmaHanáková Ema KOB Směr Kroměříž C 331683 80 Kč
SKM0954 Běhalová AliceBěhalová Alice KOB Směr Kroměříž C 253379 80 Kč
LCE0851 Hubáčková SabinaHubáčková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice B 8482100 80 Kč
LCE0852 Škodová ŠtěpánkaŠkodová Štěpánka OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080938 80 Kč
AOP0852 Pachmannová IvaPachmannová Iva Orientační Běh Opava B 8013944 80 Kč
LCE0855 Kubáčková TerezaKubáčková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice C 80 Kč
KVS0953 Belžíková NellyBelžíková Nelly SKOB Kobra Vsetín C 7062009 80 Kč
KSU0950 Paloncý AdélaPaloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 80 Kč
SIT0851 Byrtusová KláraByrtusová Klára OK SILESIA B 8667954 80 Kč
PTE0852 Klapková AlžbětaKlapková Alžběta TJ Sokol Ptení B 8013938 80 Kč
PTE0850 Vrbová MarieVrbová Marie TJ Sokol Ptení C 8014447 80 Kč
PTE0880 Vavrdová KarolínaVavrdová Karolína TJ Sokol Ptení B 8226431 80 Kč
SSU0950 Kranzler Stella MarieKranzler Stella Marie SK Severka Šumperk C 2001958 80 Kč
TZL0853 Kopečková ViktorieKopečková Viktorie SKOB Zlín C 2091565 120 Kč

D16C 1.99 km, 19 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0652 Přikrylová JanaPřikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov B 8013963 120 Kč
JPV0653 Přikrylová IvanaPřikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov B 8013964 120 Kč
UOL0652 Dráčová BarboraDráčová Barbora SOB Olomouc B 8226373 120 Kč
KON0760 Rozsívalová AdélaRozsívalová Adéla KOB Konice B 2090865 120 Kč
KSU0676 Smýkalová EliškaSmýkalová Eliška Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067336 120 Kč
TZL0757 Kovalčíková NelaKovalčíková Nela SKOB Zlín C 8051263 120 Kč
SSU0752 Zaoralová EliškaZaoralová Eliška SK Severka Šumperk B 2001924 120 Kč
STE0653 Burdová HelenaBurdová Helena SK SKI-OB Šternberk B 8516424 120 Kč
UOL0651 Šaňáková MarieŠaňáková Marie SOB Olomouc B 8226335 120 Kč
UOL0650 Kopecká NelaKopecká Nela SOB Olomouc C 8013868 120 Kč
LCE0751 Hrbáčková MichaelaHrbáčková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice B 8680292 120 Kč
ZBM0755 Hiklová EvaHiklová Eva SK Brno Žabovřesky B 1633330 120 Kč
JPV0750 Balvanová VendulaBalvanová Vendula Oddíl OS SK Prostějov C 8303132 120 Kč
JPV0751 Rozehnalová AnnaRozehnalová Anna Oddíl OS SK Prostějov C 2222798 120 Kč
TZL0651 Kusáková ValentýnaKusáková Valentýna SKOB Zlín B 8680314 180 Kč
STE0751 Matoušková JohanaMatoušková Johana SK SKI-OB Šternberk B 8022633 240 Kč

D18C 2.02 km, 18 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0551 Pinkavová HanaPinkavová Hana Oddíl OS SK Prostějov B 8012877 120 Kč
KSU0494 Šánová JulieŠánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8107739 120 Kč
PLU0452 Janečková AdélaJanečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 8517451 120 Kč
PLU0577 Otrubová AnnaOtrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 8667550 120 Kč
JPV0555 Plachá AnetaPlachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov B 8662307 120 Kč
AOP0452 Klechová KarolínaKlechová Karolína Orientační Běh Opava A 8004330 120 Kč
SKM0550 Ošmerová TerezaOšmerová Tereza KOB Směr Kroměříž B 8680307 120 Kč
LCE0551 Pišová AdélaPišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662430 120 Kč
PTE0553 Klapková AnežkaKlapková Anežka TJ Sokol Ptení C 301571 120 Kč

D21C 2.36 km, 24 kontrol Rank. koef.: 1

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVS8550 Muchová BarboraMuchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 8007195 120 Kč
ZBM8451 Stachoňová BarbaraStachoňová Barbara SK Brno Žabovřesky C 7906090 120 Kč
SVS8751 Maliňáková PetraMaliňáková Petra Orientklub Vsetín C 53387 120 Kč
KVS9551 Mrázková VeronikaMrázková Veronika SKOB Kobra Vsetín C 8670766 120 Kč
KVS8950 Vaňková MartinaVaňková Martina SKOB Kobra Vsetín C 8107768 120 Kč
SVS8151 Bouzková KatkaBouzková Katka Orientklub Vsetín C 53385 120 Kč
STE9572 Vlachová EliškaVlachová Eliška SK SKI-OB Šternberk C 8410788 120 Kč
SOP9951 Poláková TerezaPoláková Tereza OOB TJ Slezan Opava C 8648576 120 Kč
0040001 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana 004 - (SVK) SPE Pezinok 8119490 120 Kč
LCE0252 Bednaříková SáraBednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice R 8660400 120 Kč
LCE9052 Dékány PavlaDékány Pavla OOB TJ Slovan Luhačovice C 8006767 120 Kč
LCE0254 Nevěřilová KateřinaNevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662434 120 Kč
TZL0056 Graubnerová EliškaGraubnerová Eliška SKOB Zlín C 8006746 120 Kč
LCE9251 Kukolová ŠárkaKukolová Šárka OOB TJ Slovan Luhačovice C 889304 120 Kč
ZBM8350 Hiklová NataliaHiklová Natalia SK Brno Žabovřesky E 8660431 120 Kč
KAM9851 Hájková EliškaHájková Eliška OK Kamenice R 8404001 120 Kč
KRN8559 Rychlá PavlínaRychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 120 Kč
TZL0051 Nešporová AlžbětaNešporová Alžběta SKOB Zlín C 8662719 120 Kč
SOP0151 Poláková LenkaPoláková Lenka OOB TJ Slezan Opava C 8656721 180 Kč
AOP7251 Kašparová ŠárkaKašparová Šárka Orientační Běh Opava C 7522295 180 Kč

D35C 2.05 km, 18 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7979 Přikrylová JitkaPřikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 120 Kč
AOP8050 Librová LucieLibrová Lucie Orientační Běh Opava C 49386 120 Kč
KON8063 Rozsívalová PetraRozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 120 Kč
UOL7051 Bartoňová EvaBartoňová Eva SOB Olomouc C 682350 120 Kč
PLU7852 Otrubová JohanaOtrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 8516754 120 Kč
GIG7750 Linhartová MartinaLinhartová Martina GIGANT Orienteering C 8033241 120 Kč
PLU7677 Otrubová IvonaOtrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 8517317 120 Kč
STE7951 Matoušková JanaMatoušková Jana SK SKI-OB Šternberk C 8006732 120 Kč
JPV7676 Plachá AndreaPlachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 8516420 120 Kč
SKM7750 Dittrichová AndreaDittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 8680321 120 Kč
LCE6569 Hubáčková DagmarHubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670733 120 Kč
LCE8151 Hubáčková RenataHubáčková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 120 Kč
LCE8253 Slámová AlenaSlámová Alena OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080838 120 Kč
AOP7853 Holasová ŠárkaHolasová Šárka Orientační Běh Opava C 8648596 120 Kč
PLU7878 Luterová KristýnaLuterová Kristýna TJ SOKOL Plumlov C 2419928 120 Kč
KSU7878 Paloncý JanaPaloncý Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995833 120 Kč
PLU7777 Otrubová VěraOtrubová Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 120 Kč
AOP7650 Beranová LenkaBeranová Lenka Orientační Běh Opava C 52645 120 Kč
PLU8350 Hubíková IvaHubíková Iva TJ SOKOL Plumlov C 7208232 120 Kč
PTE8365 Mikušová IvanaMikušová Ivana TJ Sokol Ptení C 1424645 120 Kč
PTE7850 Zrůbková DanaZrůbková Dana TJ Sokol Ptení C 2127543 180 Kč

D45C 1.57 km, 17 kontrol

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7767 Pinkavová HelenaPinkavová Helena Oddíl OS SK Prostějov C 2000550 120 Kč
JPV7474 Hýblová IvetaHýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 2127879 120 Kč
JPV7551 Gottwaldová HanaGottwaldová Hana Oddíl OS SK Prostějov C 8040975 120 Kč
KVS7750 Mikulčíková IrenaMikulčíková Irena SKOB Kobra Vsetín C 2001910 120 Kč
KVS7450 Janků KateřinaJanků Kateřina SKOB Kobra Vsetín C 8482074 120 Kč
JPV6556 Štorková SimonaŠtorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 120 Kč
STE7150 Mikošková IvetaMikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 120 Kč
STE6850 Poštulková MiladaPoštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 120 Kč
AOP7151 Kostková JanaKostková Jana Orientační Běh Opava C 8648553 120 Kč
UOL7750 Kopecká JitkaKopecká Jitka SOB Olomouc C 2069081 120 Kč
KVS7351 Sedláčková DagmarSedláčková Dagmar SKOB Kobra Vsetín C 416092 120 Kč
KVS7360 Pavlicová AnnaPavlicová Anna SKOB Kobra Vsetín C 2116450 120 Kč
SKM7351 Blank RadkaBlank Radka KOB Směr Kroměříž C 8660386 120 Kč
SKM7350 Pěčková MonikaPěčková Monika KOB Směr Kroměříž C 2017677 120 Kč
SKM7250 Mičíková LadaMičíková Lada KOB Směr Kroměříž C 8680394 120 Kč
LCE6461 Ferdusová EvaFerdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 8063099 120 Kč
LCE6359 Vavrysová IvaVavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670819 120 Kč
AOP7252 Pachmannová HanaPachmannová Hana Orientační Běh Opava C 8012874 120 Kč
KSU7552 Tomanková MartinaTomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8113521 120 Kč
JPV7552 Poláčková MonikaPoláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 8648634 120 Kč
JPV7550 Švestková HanaŠvestková Hana Oddíl OS SK Prostějov C 2148093 120 Kč
LBM7751 Tomanová VeronikaTomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8013372 120 Kč
KSU7070 Rozsívalová HelenaRozsívalová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443067 120 Kč
HLV7060 Sedláčková JanaSedláčková Jana OB Holešov z.s. C 2260118 120 Kč
PTE7650 Bartošová DanaBartošová Dana TJ Sokol Ptení C 2131187 120 Kč
PTE7150 Klapková JarmilaKlapková Jarmila TJ Sokol Ptení C 2127533 120 Kč
JPV7777 Balvanová MartinaBalvanová Martina Oddíl OS SK Prostějov C 8066792 120 Kč
BBM7155 Kunzová IvanaKunzová Ivana BETA URSUS Rosice C 52346 120 Kč
27S6950 Šmelíkova HanaŠmelíkova Hana (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8071314 120 Kč
TZL7652 Nešporová BarboraNešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 120 Kč
JPV7650 Chmelářová RadkaChmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 8648640 120 Kč

D55C 1.39 km, 14 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6091 Králová ZdenkaKrálová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 120 Kč
LCE5451 Cahlová SlávkaCahlová Slávka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416063 120 Kč
LCE5852 Vlažná MirkaVlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660397 120 Kč

D65C 1.39 km, 12 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVS5551 Hrbasová JanaHrbasová Jana SKOB Kobra Vsetín C 8482065 120 Kč
KVS5651 Trávníčková JitkaTrávníčková Jitka SKOB Kobra Vsetín C 2021856 120 Kč
OTK5250 Volencová IvanaVolencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 120 Kč
LCE5551 Stackeová AnnaStackeová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660387 120 Kč
JZL5450 Chromčáková IvanaChromčáková Ivana TJ Jižní svahy Zlín C 2070845 120 Kč

H10C 1.22 km, 12 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL1201 Brucháček JanBrucháček Jan SKOB Zlín C 7209286 80 Kč
JPV1400 Gottwald PetrGottwald Petr Oddíl OS SK Prostějov C 80 Kč
AOP1302 Liber TomášLiber Tomáš Orientační Běh Opava C 2127594 80 Kč
AOP1300 Podmol OndřejPodmol Ondřej Orientační Běh Opava C 8648542 80 Kč
AOP1301 Kotůlek VítKotůlek Vít Orientační Běh Opava C 8013949 80 Kč
ZBM1404 Stachoň OndřejStachoň Ondřej SK Brno Žabovřesky C 7905090 80 Kč
ZBM1212 Stachoň ŠtěpánStachoň Štěpán SK Brno Žabovřesky C 976000 80 Kč
TZL1202 Kaňka JanKaňka Jan SKOB Zlín C 2124754 80 Kč
TZL1414 Smola ŠtěpánSmola Štěpán SKOB Zlín C 08615 80 Kč
ASU1249 Macek VáclavMacek Václav Magnus Orienteering C 886264 80 Kč
TZL1200 Šidla DaliborŠidla Dalibor SKOB Zlín C 8053367 80 Kč
LCE1313 Macka MatyášMacka Matyáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 331424 80 Kč
LCE1202 Zapletal MartinZapletal Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 80 Kč
AOP1305 Strouhal MatějStrouhal Matěj Orientační Běh Opava C 2224317 80 Kč
TZL1300 Vintr OtakarVintr Otakar SKOB Zlín C 53379 80 Kč
PLU1300 Hubík HubertHubík Hubert TJ SOKOL Plumlov C 2124774 80 Kč
PLU1500 Hubík RadanHubík Radan TJ SOKOL Plumlov C 682687 80 Kč
TZL1302 Honner MartinHonner Martin SKOB Zlín C 8033257 120 Kč

H12C 1.39 km, 12 kontrol

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1010 Čeřovský FilipČeřovský Filip KOB Konice B 8008300 80 Kč
TZL1105 Přibyl FrantišekPřibyl František SKOB Zlín C 2091553 80 Kč
KON1131 Lipenský Jan FrantišekLipenský Jan František KOB Konice C 2771942 80 Kč
AOP1000 Liber VáclavLiber Václav Orientační Běh Opava C 8680606 80 Kč
KON1022 Rozsíval MartinRozsíval Martin KOB Konice C 2090866 80 Kč
TZL1004 Fišer PetrFišer Petr SKOB Zlín B 8660354 80 Kč
TZL1000 Pekárek DavidPekárek David SKOB Zlín B 8680313 80 Kč
TZL1100 Malaník ViktorMalaník Viktor SKOB Zlín C 8598 80 Kč
KSU1000 Jordán DominikJordán Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2103281 80 Kč
KSU1030 Profous ŠtěpánProfous Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056285 80 Kč
KSU1100 Štábl VítŠtábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8183194 80 Kč
KSU1101 Smýkal LukášSmýkal Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995815 80 Kč
PLU1001 Lutera OliverLutera Oliver TJ SOKOL Plumlov B 8085198 80 Kč
TZL1005 Mašláň ProkopMašláň Prokop SKOB Zlín B 8050910 80 Kč
KVS1004 Spitzer JiříSpitzer Jiří SKOB Kobra Vsetín C 53673 80 Kč
JPV1010 Plachý MatyášPlachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 80 Kč
TZL1111 Smola JakubSmola Jakub SKOB Zlín C 515174 80 Kč
SKM1000 Dittrich MatoušDittrich Matouš KOB Směr Kroměříž B 8660358 80 Kč
SKM1100 Pěček TobiášPěček Tobiáš KOB Směr Kroměříž C 8680301 80 Kč
LCE1111 Hubáček MariánHubáček Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 8680393 80 Kč
LCE1112 Macka SebastiánMacka Sebastián OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 80 Kč
LCE1113 Škoda FrantišekŠkoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 9201376 80 Kč
LCE1001 Stacke JanStacke Jan OOB TJ Slovan Luhačovice B 8140944 80 Kč
LCE1003 Trubelík ŠtěpánTrubelík Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice C 80 Kč
HOB1101 Kratochvíl DavidKratochvíl David SK OB Horní Benešov C 8014494 80 Kč
AOP1103 Šamárek AdamŠamárek Adam Orientační Běh Opava C 2419933 80 Kč
TZL1006 Koč JurajKoč Juraj SKOB Zlín C 8660396 80 Kč
JPV1001 Koutný OndřejKoutný Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 8404142 80 Kč
TZL1101 Jahudka ŠtěpánJahudka Štěpán SKOB Zlín C 2113062 80 Kč
HLV1000 Sedláček MatějSedláček Matěj OB Holešov z.s. C 53834 80 Kč
PTE1001 Vrba AntonínVrba Antonín TJ Sokol Ptení C 8014572 80 Kč
HLV1113 Boledovič AdamBoledovič Adam OB Holešov z.s. C 53830 80 Kč
HLV1114 Tvrdoň SamuelTvrdoň Samuel OB Holešov z.s. C 53832 80 Kč
TZL1102 Pechanec DavidPechanec David SKOB Zlín C 2121127 80 Kč
UOL1101 Hasal JiříHasal Jiří SOB Olomouc C 8119514 120 Kč
TZL1008 Mička Gabriel FelixMička Gabriel Felix SKOB Zlín C zapůjčit 160 Kč
LCE1004 Pešek JosefPešek Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 120 Kč
TZL1001 Honner TomášHonner Tomáš SKOB Zlín C 8662687 120 Kč
KSU1009 Havlík JakubHavlík Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056276 160 Kč

H14C 2.02 km, 18 kontrol

(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0800 Pernička MartinPernička Martin SKOB Zlín A 8240800 80 Kč
UOL0902 Fanta MaxmilianFanta Maxmilian SOB Olomouc C 2214499 80 Kč
TZL0806 Hozík ŠtěpánHozík Štěpán SKOB Zlín A 8648637 80 Kč
KON0830 Lipenský MatoušLipenský Matouš KOB Konice C 2229811 80 Kč
TZL0810 Pavlík AdamPavlík Adam SKOB Zlín B 8662733 80 Kč
TZL0903 Hustý MatějHustý Matěj SKOB Zlín C 2096138 80 Kč
TZL0813 Linhart JakubLinhart Jakub SKOB Zlín B 8660391 80 Kč
TZL0814 Linhart AdamLinhart Adam SKOB Zlín C 8109339 80 Kč
TZL0907 Kubáček VlastimilKubáček Vlastimil SKOB Zlín C 7752223 80 Kč
KSU0838 Marek VítMarek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 80 Kč
KSU0848 Jurčík JanJurčík Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 80 Kč
AOP0901 Kovalčík PetrKovalčík Petr Orientační Běh Opava B 8000245 80 Kč
TZL0816 Čuda OndřejČuda Ondřej SKOB Zlín B 8648628 80 Kč
PLU0902 Kožnárek PavelKožnárek Pavel TJ SOKOL Plumlov B 2061817 80 Kč
TZL0906 Zdráhal MatějZdráhal Matěj SKOB Zlín B 2134314 80 Kč
STE0811 Máčala AntonínMáčala Antonín SK SKI-OB Šternberk C 8047199 80 Kč
STE0909 Matoušek JanMatoušek Jan SK SKI-OB Šternberk B 8022645 80 Kč
STE0807 Mikoška JanMikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 80 Kč
SSU0900 Heiser MatějHeiser Matěj SK Severka Šumperk C 9102883 80 Kč
PLU0901 Frélich MatyášFrélich Matyáš TJ SOKOL Plumlov C 2124798 80 Kč
PLU0903 Suchánek MatyášSuchánek Matyáš TJ SOKOL Plumlov C 995816 80 Kč
SSU0901 Pánek AntonínPánek Antonín SK Severka Šumperk C 9005142 80 Kč
AOP0907 Slaný DavidSlaný David Orientační Běh Opava C 8013936 80 Kč
SKM0900 Rose OndřejRose Ondřej KOB Směr Kroměříž C 8482072 80 Kč
LCE0805 Krajča PetrKrajča Petr OOB TJ Slovan Luhačovice C 739410690 80 Kč
LCE0904 Michalica ŠtěpánMichalica Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice C 2001917 80 Kč
OOL0800 Petřivalský NilPetřivalský Nil SK Haná orienteering C 2051491 80 Kč
KSU0808 Paloncý JanPaloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680351 80 Kč
LBM0909 Toman MatějToman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 8003624 80 Kč
STE0800 Světnický AntonínSvětnický Antonín SK SKI-OB Šternberk B 8014451 80 Kč
TZL0815 Jahudka TomášJahudka Tomáš SKOB Zlín B 8680386 80 Kč
LCE0901 Mudrák MatoušMudrák Matouš OOB TJ Slovan Luhačovice C 2078474 80 Kč
PLU0804 Novotný JakubNovotný Jakub TJ SOKOL Plumlov C 7005170 80 Kč
TZL0900 Kusák AlexanderKusák Alexander SKOB Zlín C 08594 120 Kč
TZL0819 Vystrčil VojtěchVystrčil Vojtěch SKOB Zlín C 2113096 80 Kč
TZL0902 Slováček OndřejSlováček Ondřej SKOB Zlín B 8090714 120 Kč

H16C 2.05 km, 18 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0700 Kundrata VítKundrata Vít SKOB Zlín B 8485648 120 Kč
TZL0601 Strakoš OndřejStrakoš Ondřej SKOB Zlín B 8000119 120 Kč
KVS0600 Švestka ŠtěpánŠvestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín C 8482098 120 Kč
TZL0711 Václavík VojtěchVáclavík Vojtěch SKOB Zlín B 8051258 120 Kč
TZL0713 Kužela MichalKužela Michal SKOB Zlín C 889320 120 Kč
KSU0616 Šána RobertŠána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670827 120 Kč
KSU0701 Miča JanMiča Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2108916 120 Kč
TZL0710 Valla JakubValla Jakub SKOB Zlín B 8047116 120 Kč
TZL0708 Petrla MichalPetrla Michal SKOB Zlín C 53886 120 Kč
JPV0707 Plachý OndřejPlachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 8662279 120 Kč
ASU0748 Macek VojtěchMacek Vojtěch Magnus Orienteering B 8518317 120 Kč
SSU0702 Pánek OndřejPánek Ondřej SK Severka Šumperk B 9200527 120 Kč
SKM0700 Pěček JakubPěček Jakub KOB Směr Kroměříž A 8660395 120 Kč
LCE0703 Stacke VáclavStacke Václav OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662435 120 Kč
TZL0709 Minařík PetrMinařík Petr SKOB Zlín C 2134319 120 Kč
UOL0700 Janeček JáchymJaneček Jáchym SOB Olomouc B 8113535 120 Kč
LCE0601 Mudrák ŠimonMudrák Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 7210097 120 Kč
LCE0704 Šmelík DanielŠmelík Daniel OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662739 180 Kč

H18C 2.36 km, 24 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0505 Štorek JanŠtorek Jan Oddíl OS SK Prostějov A 8440505 120 Kč
AOP0504 Klösel SamuelKlösel Samuel Orientační Běh Opava B 8237738 120 Kč
AOP0503 Klapetek VáclavKlapetek Václav Orientační Běh Opava C 8013961 120 Kč
PLU0501 Otruba FrantišekOtruba František TJ SOKOL Plumlov B 8667537 120 Kč
KSU0403 Šperlich JanŠperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680405 120 Kč
KSU0501 Fabiánek JakubFabiánek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515459 120 Kč
TZL0602 Pernička VáclavPernička Václav SKOB Zlín A 8170602 120 Kč
PLU0500 Černoch MartinČernoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 120 Kč
PLU0503 Karásek AntonínKarásek Antonín TJ SOKOL Plumlov C 8061467 120 Kč
SSU0505 Hejtmánek ŠtěpánHejtmánek Štěpán SK Severka Šumperk C 2001950 120 Kč
SKM0400 Zácha DavidZácha David KOB Směr Kroměříž C 8680291 120 Kč
SIT0502 Byrtus JakubByrtus Jakub OK SILESIA A 8663128 120 Kč
LCE0502 Sláma ŠimonSláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 8670814 180 Kč

H21C 2.71 km, 25 kontrol Rank. koef.: 1

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0202 Štorek DavidŠtorek David Oddíl OS SK Prostějov B 8663202 120 Kč
AOP6501 Hadač MiroslavHadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 120 Kč
PLU0301 Karásek FrantišekKarásek František TJ SOKOL Plumlov B 8061407 120 Kč
SOP9904 Gilík MarekGilík Marek OOB TJ Slezan Opava C 8022629 120 Kč
KVS9000 Mrázek PetrMrázek Petr SKOB Kobra Vsetín C 8482068 120 Kč
SVS7901 Bouzek PetrBouzek Petr Orientklub Vsetín C 53388 120 Kč
JPV9509 Fajkus RadimFajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8656711 120 Kč
AOP6502 Schuster MartinSchuster Martin Orientační Běh Opava C 8662321 120 Kč
LCE8803 Cahel MarekCahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice R 8662442 120 Kč
LCE9101 Svízela VojtěchSvízela Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice C 8663204 120 Kč
LCE8901 Vlažný JanVlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8091018 120 Kč
LPU9001 Hovorka LukášHovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 8402048 120 Kč
JPV9807 Vystavěl OndřejVystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 8656693 120 Kč
TZL8236 Graubner JanGraubner Jan SKOB Zlín C 8068608 120 Kč
LBM7517 Toman OndřejToman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8109428 120 Kč
KSU0201 Hecl FrantišekHecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662428 120 Kč
SSU0202 Seidenglanz JáchymSeidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk C 1407427 120 Kč
LCE7602 Horyna RomanHoryna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662439 120 Kč
LCE9601 Mudrák ŠtěpánMudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice R 8645928 120 Kč
ZBM7205 Fiala JanFiala Jan SK Brno Žabovřesky C 8636192 120 Kč
ZBM8100 Hikl TomášHikl Tomáš SK Brno Žabovřesky C 8660441 120 Kč
KAM9602 Glonek JakubGlonek Jakub OK Kamenice E 8656521 120 Kč
27S8100 Bukovac PaľoBukovac Paľo (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8115118 120 Kč
KRN8505 Rychlý PavelRychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8414134 120 Kč
JPV0123 Holusek JiříHolusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 180 Kč
ASU9148 Seitler MilanSeitler Milan Magnus Orienteering C 8119436 240 Kč
TZL8601 Polášek JanPolášek Jan SKOB Zlín C 8109348 240 Kč

H35C 2.36 km, 24 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OTK7201 Müller LiborMüller Libor OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8660384 120 Kč
SKM7000 Vlček RomanVlček Roman KOB Směr Kroměříž C 8670823 120 Kč
ZBM7804 Janováč DušanJanováč Dušan SK Brno Žabovřesky C 2181920 120 Kč
KVS7301 Švestka VítězslavŠvestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 8670745 120 Kč
SKM8014 Stachoň ZdeněkStachoň Zdeněk KOB Směr Kroměříž C 8670825 120 Kč
UOL7700 Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 120 Kč
STE7504 Matoušek JiříMatoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 8006748 120 Kč
KVS7501 Pavlica JiříPavlica Jiří SKOB Kobra Vsetín C 2116484 120 Kč
UOL7800 Kopecký DavidKopecký David SOB Olomouc C 8461740 120 Kč
SKM7501 Dittrich PavelDittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 8680419 120 Kč
SKM7325 Rytíř MichalRytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 8015283 120 Kč
SKM7104 Pěček VítězslavPěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 8670802 120 Kč
LCE8103 Sláma LumírSláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 120 Kč
LCE7708 Zicha JiříZicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 8140919 120 Kč
HOB7001 Kratochvíl KarelKratochvíl Karel SK OB Horní Benešov C 8003614 120 Kč
UOL8600 Vraštil JaroslavVraštil Jaroslav SOB Olomouc C 1078108 120 Kč
AOP7801 Kotůlek JanKotůlek Jan Orientační Běh Opava C 8013952 120 Kč
SIT7702 Byrtus PetrByrtus Petr OK SILESIA C 8237667 120 Kč
PLU8201 Hubík HubertHubík Hubert TJ SOKOL Plumlov C 8670809 120 Kč
PLU8101 Lutera MichalLutera Michal TJ SOKOL Plumlov C 2102795 120 Kč
LCE6701 Mudrák StanislavMudrák Stanislav OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662441 120 Kč
PLU7901 Novotný MichalNovotný Michal TJ SOKOL Plumlov C 8445306 120 Kč
PTE8204 Mikuš OldřichMikuš Oldřich TJ Sokol Ptení C 9201846 120 Kč
TZL78xx Přibyl MartinPřibyl Martin SKOB Zlín 120 Kč
KSU7800 Havlík JindraHavlík Jindra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8328659 240 Kč

H45C 2.02 km, 18 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7404 Přikryl JiříPřikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8663185 120 Kč
AOP6702 Tesař JiříTesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 120 Kč
HLV7137 Tomeček LadislavTomeček Ladislav OB Holešov z.s. C 331485 120 Kč
JPV7202 Hýbl DušanHýbl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 2127873 120 Kč
JPV7606 Pinkava RomanPinkava Roman Oddíl OS SK Prostějov C 2000579 120 Kč
KVS7400 Furmánek ZdeněkFurmánek Zdeněk SKOB Kobra Vsetín C 8116816 120 Kč
UOL7504 Malaska LukášMalaska Lukáš SOB Olomouc C 2224157 120 Kč
UOL6503 Šimek RomanŠimek Roman SOB Olomouc C 8005432 120 Kč
KSU7501 Štábl RomanŠtábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 897363 120 Kč
STE6901 Gentric MarcGentric Marc SK SKI-OB Šternberk C 8013403 120 Kč
STE6600 Poštulka ZdenekPoštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 120 Kč
ASU7102 Macek KarelMacek Karel Magnus Orienteering C 51882 120 Kč
OOL6300 Světnický AlexandrSvětnický Alexandr SK Haná orienteering C 8008282 120 Kč
LCE7702 Hrbáček TomášHrbáček Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 1399000 120 Kč
STE6907 Petřivalský MarekPetřivalský Marek SK SKI-OB Šternberk C 1004660 120 Kč
PLU7417 Otruba MarekOtruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 8003659 120 Kč
MOV7202 Svěchota MilanSvěchota Milan SKOB Ostrava C 8014553 120 Kč
HLV6404 Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav OB Holešov z.s. C 7200377 120 Kč
OTK7300 Sadílek OndřejSadílek Ondřej OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8116712 120 Kč
OTK7202 Šiška OtoŠiška Oto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 425524 120 Kč
JPV7501 Chmelář JanChmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2113078 120 Kč
JPV6909 Holusek MilanHolusek Milan Oddíl OS SK Prostějov C 2121898 180 Kč

H55C 1.99 km, 19 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař MiroslavChmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 120 Kč
AOP6402 Liber VlastimilLiber Vlastimil Orientační Běh Opava C 2127600 120 Kč
KVS6200 Janků JosefJanků Josef SKOB Kobra Vsetín C 8680377 120 Kč
SSU6301 Valenta JiříValenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 120 Kč
JPV6515 Plachý MartinPlachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 8663138 120 Kč
UOL5402 Bednář JanBednář Jan SOB Olomouc C 52473 120 Kč
LCE6118 Plášek MartinPlášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 8006760 120 Kč
UOL6600 Raclavský VladislavRaclavský Vladislav SOB Olomouc C 2092433 120 Kč
0050001 Dvorský IljaDvorský Ilja 005 - neregistrovaný 416082 240 Kč
KVS5904 Kaloč VítězslavKaloč Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 2021853 120 Kč
KSU6349 Paloncý PavelPaloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680340 120 Kč
SPR5100 Pilc OldřichPilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 120 Kč
LCE6207 Slezák LiborSlezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662710 120 Kč
MOV6701 Holec HonzaHolec Honza SKOB Ostrava C 8003657 180 Kč

H65C 1.57 km, 17 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVS5301 Hrbas VladimírHrbas Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 8670810 120 Kč
OTK5300 Polínek JaroslavPolínek Jaroslav OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067305 120 Kč
TZL3613 Láznička AloisLáznička Alois SKOB Zlín C 8680310 120 Kč
TZL4902 Jelínek PetrJelínek Petr SKOB Zlín C 8662705 120 Kč
JZL5201 Chromčák FrantišekChromčák František TJ Jižní svahy Zlín C 53801 120 Kč
HLV4801 Peška AntonínPeška Antonín OB Holešov z.s. C 2214545 120 Kč

H70C 1.39 km, 14 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL5101 Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 120 Kč
SSU4302 Ostřanský JosefOstřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 120 Kč

H90C 1.01 km, 9 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL3125 Valla StanislavValla Stanislav SKOB Zlín C 53321 120 Kč

HDR 1.23 km, 11 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL1600 Dráč AdamDráč Adam SOB Olomouc C 2109764 80 Kč
AOP1650 Tesařová EvaTesařová Eva Orientační Běh Opava C 232620 80 Kč
AOP1451 Tesařová LucieTesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 80 Kč
TZL1400 Svoboda ŠimonSvoboda Šimon SKOB Zlín C 53337 80 Kč
ZBM1652 Stachoňová KarolínaStachoňová Karolína SK Brno Žabovřesky C 8076012 80 Kč
SVS1300 Bouzek DavidBouzek David Orientklub Vsetín C 253143 80 Kč
SVS1600 Bouzek EduardBouzek Eduard Orientklub Vsetín 80 Kč
KVS1700 Spitzer TeodorSpitzer Teodor SKOB Kobra Vsetín C 51530 80 Kč
UOL1400 Bednář RichardBednář Richard SOB Olomouc C 301556 80 Kč
SKM1400 Hrouzek DavidHrouzek David KOB Směr Kroměříž C 53811 80 Kč
SKM18XX Hrouzek AlešHrouzek Aleš KOB Směr Kroměříž 51305 80 Kč
SKM1550 Pěčková NatáliePěčková Natálie KOB Směr Kroměříž C 52199 80 Kč
LCE1601 Dékány MatějDékány Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice C 889310 80 Kč
LCEXXXX Michalica FilipMichalica Filip OOB TJ Slovan Luhačovice 80 Kč
LCE1802 Vlažný ViliamVlažný Viliam OOB TJ Slovan Luhačovice C 52707 80 Kč
PLU1599 Herzingerová LindaHerzingerová Linda TJ SOKOL Plumlov C 887939 80 Kč
AOP1501 Podmol VítPodmol Vít Orientační Běh Opava C 2224519 80 Kč
HOB1651 Kratochvílová AmálieKratochvílová Amálie SK OB Horní Benešov C 8013898 80 Kč
TZL2250 Graubnerová SofieGraubnerová Sofie SKOB Zlín 331800 80 Kč
0060002 Pokluda FilipPokluda Filip 006 - FreeRun Zlín 2148239 80 Kč
HLV1656 Drábková KarolínaDrábková Karolína OB Holešov z.s. C 331791 80 Kč
0080001 Růžička HubertRůžička Hubert 008 - Paseky 52341 80 Kč
0080002 Růžička BořekRůžička Bořek 008 - Paseky 08597 80 Kč
0090001 Brucháček MatějBrucháček Matěj 009 - Neregistrovan 8582 80 Kč
KRN1500 Rychlý JakubRychlý Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654881 80 Kč
TZLxxx1 Klimešová EmaKlimešová Ema SKOB Zlín 80 Kč
PTE1402 Bábek TomBábek Tom TJ Sokol Ptení C 52737 80 Kč
SSU1600 Pánek MilanPánek Milan SK Severka Šumperk C 2001954 80 Kč
LCExxx1 Zichová MarianaZichová Mariana OOB TJ Slovan Luhačovice 80 Kč

P 1.36 km, 13 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Fantová LenkaFantová Lenka 001 - :-) zapůjčit 160 Kč
UOL7201 Dráč PavelDráč Pavel SOB Olomouc C 2109764 120 Kč
AOP7551 Pometlová JanaPometlová Jana Orientační Běh Opava C 7206538 120 Kč
UOL7301 Janeček PetrJaneček Petr SOB Olomouc C 2420067 120 Kč
STE7602 Kučera MartinKučera Martin SK SKI-OB Šternberk C 2143405 120 Kč
STE7551 Pospíšilová LuciePospíšilová Lucie SK SKI-OB Šternberk C 2102551 120 Kč
LCE8152 Hrbáčková KarlaHrbáčková Karla OOB TJ Slovan Luhačovice C 331031 120 Kč
AOP8252 Podmolová VendulaPodmolová Vendula Orientační Běh Opava C 2113515 120 Kč
STE7651 Burdová OlgaBurdová Olga SK SKI-OB Šternberk C 2122260 120 Kč
KVS7105 Belžík KarelBelžík Karel SKOB Kobra Vsetín C 7208222 120 Kč
0060003 Pokludová KateřinaPokludová Kateřina 006 - FreeRun Zlín 8116684 120 Kč
STE7450 Glonková MartinaGlonková Martina SK SKI-OB Šternberk C 120 Kč
STE8400 Zafiu-Marinescu Daniel-BogdanZafiu-Marinescu Daniel-Bogdan SK SKI-OB Šternberk C 120 Kč
PTE7375 Mikšíková KateřinaMikšíková Kateřina TJ Sokol Ptení C 2127575 120 Kč
0090002 Brucháčková MarkétaBrucháčková Markéta 009 - Neregistrovan zapůjčit 160 Kč
JPV6750 Rozehnalová KarlaRozehnalová Karla Oddíl OS SK Prostějov C 2212727 120 Kč
KSU7200 Profous KamilProfous Kamil Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2104587 120 Kč
TZL0756 Lorencová AnnaLorencová Anna SKOB Zlín B 2121128 120 Kč
0100001 Pavlasová MarcelaPavlasová Marcela 010 - Pavlasovic familie 2121126 120 Kč
STE0813 Dohnal JanDohnal Jan SK SKI-OB Šternberk C 120 Kč

T 2.05 km, 18 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL8151 Baťková ZuzanaBaťková Zuzana SKOB Zlín C 08585 120 Kč
0060001 Pokluda OndřejPokluda Ondřej 006 - FreeRun Zlín 8183068 120 Kč
HLV7421 Kroutil MilanKroutil Milan OB Holešov z.s. C 331687 120 Kč
celkem přihlášených: 442, vklad: 47380 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.