Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

pro kategorii: H21C

Datum:
26.03.2022
Místo konání:
Kovalovice u Kojetína
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov

H21C 5.00 km, 135 m, 18 kontrol Rank. koef.: 1

(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice C 1418762 120 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 120 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 120 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 8113510 120 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 120 Kč
0010001 Gladecki Dawid 001 - (POL) UKS OSiR Gora Kalwaria 8664844 120 Kč
UOL9801 Chaloupka Josef SOB Olomouc C 2090849 120 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662343 120 Kč
TBM8911 Zimmermann Jakub KOS TJ Tesla Brno C 8645930 120 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 8116678 120 Kč
STE7504 Matoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 8006748 120 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 8006749 120 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8013460 120 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8655374 120 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8003660 120 Kč
STE7601 Jašek Petr SK SKI-OB Šternberk C 8662350 120 Kč
KSU9400 Dvorský Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8482075 120 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662445 120 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662437 120 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8004341 120 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 8662444 120 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680426 120 Kč
TUR0306 Jurčík Tomáš OOB TJ Turnov C 8071294 120 Kč
TUR7900 Šurgan Štefan OOB TJ Turnov C 8680573 120 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov B 8061407 120 Kč
GIG0300 Smolen Karel GIGANT Orienteering C 8226341 120 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk C 1407427 120 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662682 120 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 8660591 120 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno E 8201000 120 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 8033246 120 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 120 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 8648545 180 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava R 8648541 180 Kč
KAM9200 Rýdel Jiří OK Kamenice C 8170892 180 Kč
0110001 Hala Lukáš 011 - Nereg. Šlapanice 301244 180 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8414134 180 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654914 180 Kč