Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KSU1262 | Profousová StellaProfousová Stella | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067337 | 70 Kč |
KON1353 | Čeřovská EliškaČeřovská Eliška | KOB Konice | C | 8116677 | 70 Kč |
PLU1277 | Otrubová VeronikaOtrubová Veronika | TJ SOKOL Plumlov | C | 8044612 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON1061 | Fialová AndreaFialová Andrea | KOB Konice | C | 8196086 | 70 Kč |
UOL1050 | Kopecká TerezaKopecká Tereza | SOB Olomouc | B | 8013869 | 70 Kč |
KSU1050 | Jordánová NellyJordánová Nelly | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8076623 | 70 Kč |
UOL1150 | Kubíčková MagdalenaKubíčková Magdalena | SOB Olomouc | B | 8655430 | 70 Kč |
PLU1051 | Luterová LauraLuterová Laura | TJ SOKOL Plumlov | B | 8047160 | 70 Kč |
KON1079 | Václavková AmálieVáclavková Amálie | KOB Konice | C | 8013874 | 70 Kč |
TBM1364 | Tomíčková IvanaTomíčková Ivana | KOS TJ Tesla Brno | C | 2096247 | 70 Kč |
UOL1051 | Kvášová KateřinaKvášová Kateřina | SOB Olomouc | C | 2133904 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON0979 | Zapletalová AnnaZapletalová Anna | KOB Konice | C | 8410771 | 70 Kč |
JPV0850 | Pinkavová EliškaPinkavová Eliška | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8113502 | 70 Kč |
UOL0953 | Křížová AmálieKřížová Amálie | SOB Olomouc | C | 8009523 | 70 Kč |
AOP0852 | Pachmannová IvaPachmannová Iva | Orientační Běh Opava | B | 8013944 | 70 Kč |
AOP0854 | Klöslová SofieKlöslová Sofie | Orientační Běh Opava | B | 8030634 | 70 Kč |
KSU0959 | Tomanková AliceTomanková Alice | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8680326 | 70 Kč |
KSU0979 | Kočandrlová NatálieKočandrlová Natálie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446412 | 70 Kč |
STE0852 | Burdová HanaBurdová Hana | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112745 | 70 Kč |
STE0952 | Gottwaldová AmálieGottwaldová Amálie | SK SKI-OB Šternberk | B | 8006759 | 70 Kč |
SSU0851 | Křapová NatálieKřapová Natálie | SK Severka Šumperk | C | 1406132 | 70 Kč |
TBM1054 | Tomíčková EliškaTomíčková Eliška | KOS TJ Tesla Brno | B | 7300558 | 70 Kč |
JPV0999 | Soldánová PavlínaSoldánová Pavlína | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8012881 | 70 Kč |
TBM0853 | Skřivanková AnnaSkřivanková Anna | KOS TJ Tesla Brno | B | 8047115 | 70 Kč |
KSU0888 | Reichlová PavlaReichlová Pavla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8420956 | 70 Kč |
PTE0850 | Vrbová MarieVrbová Marie | TJ Sokol Ptení | C | 8014447 | 70 Kč |
PTE0880 | Vavrdová KarolínaVavrdová Karolína | TJ Sokol Ptení | B | 8226431 | 70 Kč |
PTE0852 | Klapková AlžbětaKlapková Alžběta | TJ Sokol Ptení | B | 8013938 | 70 Kč |
SSU0850 | Holzerová NatálieHolzerová Natálie | SK Severka Šumperk | C | 2144036 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON0757 | Benešová AnežkaBenešová Anežka | KOB Konice | B | 1000509 | 120 Kč |
JPV0652 | Přikrylová JanaPřikrylová Jana | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8013963 | 120 Kč |
JPV0653 | Přikrylová IvanaPřikrylová Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8013964 | 120 Kč |
UOL0654 | Jílková LenkaJílková Lenka | SOB Olomouc | A | 8680425 | 120 Kč |
KON0777 | Dvořáková EmaDvořáková Ema | KOB Konice | B | 8183179 | 120 Kč |
KON0760 | Rozsívalová AdélaRozsívalová Adéla | KOB Konice | B | 2090865 | 120 Kč |
UOL0650 | Kopecká NelaKopecká Nela | SOB Olomouc | C | 8013868 | 120 Kč |
AOP0751 | Kovalčíková AlenaKovalčíková Alena | Orientační Běh Opava | A | 8004292 | 120 Kč |
SSU0752 | Zaoralová EliškaZaoralová Eliška | SK Severka Šumperk | B | 8482588 | 120 Kč |
PLU0888 | Otrubová KarolínaOtrubová Karolína | TJ SOKOL Plumlov | A | 8061460 | 120 Kč |
KSU0650 | Juřinová AdélaJuřinová Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058487 | 120 Kč |
JPV0751 | Rozehnalová AnnaRozehnalová Anna | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2222798 | 120 Kč |
JPV0750 | Balvanová VendulaBalvanová Vendula | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8303132 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0551 | Pinkavová HanaPinkavová Hana | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8012877 | 120 Kč |
JPV0555 | Plachá AnetaPlachá Aneta | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8662307 | 120 Kč |
KSU0494 | Šánová JulieŠánová Julie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8107739 | 120 Kč |
STE0451 | Lubrichová VeronikaLubrichová Veronika | SK SKI-OB Šternberk | B | 8660567 | 120 Kč |
STE0450 | Lukašáková SáraLukašáková Sára | SK SKI-OB Šternberk | B | 8680430 | 120 Kč |
UOL0451 | Smékalová KarolínaSmékalová Karolína | SOB Olomouc | B | 8660366 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON9888 | Škrabalová ŠárkaŠkrabalová Šárka | KOB Konice | C | 8039983 | 120 Kč |
TUR0253 | Martanová ElinMartanová Elin | OOB TJ Turnov | R | 8659420 | 120 Kč |
TBM8888 | Hlavová HanaHlavová Hana | KOS TJ Tesla Brno | C | 8635805 | 0 Kč |
VPM9191 | Kamarytová MarieKamarytová Marie | KOS Slavia Plzeň | C | 8064425 | 120 Kč |
RBK9252 | Mazalová MonikaMazalová Monika | SK Radioklub Blansko | C | 8667995 | 120 Kč |
UOL0352 | Bídová MarkétaBídová Markéta | SOB Olomouc | A | 8660531 | 120 Kč |
TVR9850 | Svačinková KateřinaSvačinková Kateřina | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 8034544 | 120 Kč |
UOL0450 | Smékalová ViktorieSmékalová Viktorie | SOB Olomouc | B | 8660355 | 120 Kč |
TSU8889 | Reifová NaděždaReifová Naděžda | LKT 80 Šumperk | 8656575 | 120 Kč | |
TBM0362 | Mulíčková MarkétaMulíčková Markéta | KOS TJ Tesla Brno | E | 8656699 | 180 Kč |
VBM8553 | Kociánová LenkaKociánová Lenka | VSK Mendelu Brno | C | 330625 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV7979 | Přikrylová JitkaPřikrylová Jitka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2109752 | 120 Kč |
JPV7676 | Plachá AndreaPlachá Andrea | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8516420 | 120 Kč |
UBM7852 | Janíková MarieJaníková Marie | MENISKOS Brno | C | 2126231 | 120 Kč |
PLU7852 | Otrubová JohanaOtrubová Johana | TJ SOKOL Plumlov | C | 8516754 | 120 Kč |
RBK8252 | Bártová PetraBártová Petra | SK Radioklub Blansko | C | 2151397 | 120 Kč |
STE7352 | Zbraňková MagdaZbraňková Magda | SK SKI-OB Šternberk | C | 2096137 | 120 Kč |
PLU8350 | Hubíková IvaHubíková Iva | TJ SOKOL Plumlov | C | 7208232 | 120 Kč |
KSU8080 | Juřinová RadkaJuřinová Radka | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 515179 | 120 Kč |
PLU7777 | Otrubová VěraOtrubová Věra | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035158 | 120 Kč |
PLU7878 | Luterová KristýnaLuterová Kristýna | TJ SOKOL Plumlov | C | 2419928 | 120 Kč |
PTE8365 | Mikušová IvanaMikušová Ivana | TJ Sokol Ptení | C | 1424645 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZPV6970 | Karásková MarcelaKarásková Marcela | KOB ZPV Prostějov | C | 2092440 | 120 Kč |
JPV7767 | Pinkavová HelenaPinkavová Helena | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8420960 | 120 Kč |
KON7676 | Škrabalová EvaŠkrabalová Eva | KOB Konice | C | 8076649 | 120 Kč |
JPV7552 | Poláčková MonikaPoláčková Monika | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8648634 | 120 Kč |
JPV6556 | Štorková SimonaŠtorková Simona | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8006556 | 120 Kč |
AOP7252 | Pachmannová HanaPachmannová Hana | Orientační Běh Opava | C | 8012874 | 120 Kč |
UBM7451 | Čelechovská ZoraČelechovská Zora | MENISKOS Brno | C | 1410001 | 120 Kč |
JPV6951 | Kašparová IvanaKašparová Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8234432 | 120 Kč |
KSU7552 | Tomanková MartinaTomanková Martina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8113521 | 120 Kč |
AOP7551 | Pometlová JanaPometlová Jana | Orientační Běh Opava | C | 7206538 | 120 Kč |
UOL6953 | Kotrlová GitaKotrlová Gita | SOB Olomouc | C | 352324 | 120 Kč |
UOL7151 | Janečková Moťková JitkaJanečková Moťková Jitka | SOB Olomouc | C | 1452447 | 120 Kč |
STE7251 | Janků RenataJanků Renata | SK SKI-OB Šternberk | C | 2035728 | 120 Kč |
STE7556 | Lubrichová EvaLubrichová Eva | SK SKI-OB Šternberk | C | 8670771 | 120 Kč |
STE7054 | Skyvová KristýnaSkyvová Kristýna | SK SKI-OB Šternberk | C | 8655383 | 120 Kč |
JPV7551 | Gottwaldová HanaGottwaldová Hana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8040975 | 120 Kč |
KUO6499 | Mutinská ZdeňkaMutinská Zdeňka | KOB Ústí nad Orlicí | C | 8482088 | 120 Kč |
UBM7654 | Rajnohová PavlaRajnohová Pavla | MENISKOS Brno | C | 515452 | 120 Kč |
UBM7351 | Humlíčková JanaHumlíčková Jana | MENISKOS Brno | C | 8041173 | 120 Kč |
0050001 | Jordanová BlankaJordanová Blanka | 005 - NN | 410321 | 120 Kč | |
TVR7350 | Slavíková LenkaSlavíková Lenka | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 8154988 | 120 Kč |
TVR7750 | Svačinková JitkaSvačinková Jitka | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 8137512 | 120 Kč |
SSU6591 | Ostřanská IvetaOstřanská Iveta | SK Severka Šumperk | C | 8061435 | 120 Kč |
JPV7777 | Balvanová MartinaBalvanová Martina | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8066792 | 120 Kč |
0090002 | Ženčáková MarieŽenčáková Marie | 009 - ASPV OA | 2032185 | 120 Kč | |
ZPV7076 | Křečková PetraKřečková Petra | KOB ZPV Prostějov | C | 8154990 | 120 Kč |
JPV7550 | Švestková HanaŠvestková Hana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2148093 | 120 Kč |
TYN6850 | Šišmová HanaŠišmová Hana | OOB SK Týniště nad Orlicí | C | 7209364 | 120 Kč |
JPV7650 | Chmelářová RadkaChmelářová Radka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8648640 | 180 Kč |
KSU7499 | Reichlová JiřinaReichlová Jiřina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 7211248 | 120 Kč |
KUO7451 | Brožková KvětaBrožková Květa | KOB Ústí nad Orlicí | C | 8680395 | 120 Kč |
PTE7650 | Bartošová DanaBartošová Dana | TJ Sokol Ptení | C | 2131187 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU6091 | Králová ZdenkaKrálová Zdenka | SK Severka Šumperk | C | 8409878 | 120 Kč |
RBK5761 | Jalová MarieJalová Marie | SK Radioklub Blansko | C | 49601 | 120 Kč |
UOL5852 | Špacírová DanušeŠpacírová Danuše | SOB Olomouc | C | 52730 | 120 Kč |
STE6751 | Neumannová KamilaNeumannová Kamila | SK SKI-OB Šternberk | C | 52514 | 120 Kč |
0090004 | Felklová JarmilaFelklová Jarmila | 009 - ASPV OA | 433098 | 120 Kč | |
JPV6363 | Vavrečková IvanaVavrečková Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52864 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SBK5251 | Kolaříková VěraKolaříková Věra | KOB START Blansko | C | 49685 | 70 Kč |
UOL5651 | Künstlerová MiladaKünstlerová Milada | SOB Olomouc | C | 52445 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP1302 | Liber TomášLiber Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 8047186 | 70 Kč |
STE1201 | Binar VítBinar Vít | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049585 | 70 Kč |
AOP1300 | Podmol OndřejPodmol Ondřej | Orientační Běh Opava | C | 8648542 | 70 Kč |
ASU1300 | Vala KarelVala Karel | Magnus Orienteering | C | 52556 | 70 Kč |
PLU1300 | Hubík HubertHubík Hubert | TJ SOKOL Plumlov | C | 8009528 | 70 Kč |
PLU1500 | Hubík RadanHubík Radan | TJ SOKOL Plumlov | C | 8107760 | 70 Kč |
UBM1402 | Eschler MartinEschler Martin | MENISKOS Brno | C | 2049601 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON1131 | Lipenský Jan FrantišekLipenský Jan František | KOB Konice | C | 2771942 | 70 Kč |
JPV1010 | Plachý MatyášPlachý Matyáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2115705 | 70 Kč |
KON1022 | Rozsíval MartinRozsíval Martin | KOB Konice | B | 2090866 | 70 Kč |
AOP1000 | Liber VáclavLiber Václav | Orientační Běh Opava | C | 8680606 | 70 Kč |
KSU1100 | Štábl VítŠtábl Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8183194 | 70 Kč |
UOL1100 | Bída OndřejBída Ondřej | SOB Olomouc | C | 2088178 | 70 Kč |
KSU1000 | Jordán DominikJordán Dominik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2103281 | 70 Kč |
KSU1030 | Profous ŠtěpánProfous Štěpán | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2056285 | 70 Kč |
RBK1101 | Bárta LadislavBárta Ladislav | SK Radioklub Blansko | B | 2151418 | 70 Kč |
KON1010 | Čeřovský FilipČeřovský Filip | KOB Konice | B | 8008300 | 70 Kč |
JPV1001 | Koutný OndřejKoutný Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8404142 | 70 Kč |
KON1132 | Václavek AloisVáclavek Alois | KOB Konice | C | 8014559 | 70 Kč |
SSU1005 | Szostek JiříSzostek Jiří | SK Severka Šumperk | C | 2653458 | 70 Kč |
TBM1108 | Skřivanek FrantišekSkřivanek František | KOS TJ Tesla Brno | C | 7210862 | 70 Kč |
HOB1101 | Kratochvíl DavidKratochvíl David | SK OB Horní Benešov | C | 8014494 | 70 Kč |
PTE1001 | Vrba AntonínVrba Antonín | TJ Sokol Ptení | C | 8014572 | 70 Kč |
PTE1111 | Pospíšil JáchymPospíšil Jáchym | TJ Sokol Ptení | C | 2135192 | 70 Kč |
SSU1003 | Prachař JáchymPrachař Jáchym | SK Severka Šumperk | C | 2771347 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON0830 | Lipenský MatoušLipenský Matouš | KOB Konice | B | 2229811 | 70 Kč |
KON0818 | Kočiřík AntonínKočiřík Antonín | KOB Konice | C | 2126251 | 70 Kč |
AOP0901 | Kovalčík PetrKovalčík Petr | Orientační Běh Opava | A | 8000245 | 70 Kč |
KSU0828 | Juřina MarekJuřina Marek | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 51309 | 70 Kč |
KSU0838 | Marek VítMarek Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058483 | 70 Kč |
0030002 | Sadil MartinSadil Martin | 003 - Neregistrovaný - Šeberov | 8107729 | 70 Kč | |
STE0909 | Matoušek JanMatoušek Jan | SK SKI-OB Šternberk | A | 8022645 | 70 Kč |
PLU0804 | Novotný JakubNovotný Jakub | TJ SOKOL Plumlov | C | 7005170 | 70 Kč |
UOL0806 | Kolář JanKolář Jan | SOB Olomouc | C | 8144129 | 70 Kč |
PLU1001 | Lutera OliverLutera Oliver | TJ SOKOL Plumlov | B | 8085198 | 70 Kč |
PLU0901 | Frélich MatyášFrélich Matyáš | TJ SOKOL Plumlov | C | 2124798 | 70 Kč |
SSU0901 | Pánek AntonínPánek Antonín | SK Severka Šumperk | C | 9005142 | 70 Kč |
KSU0929 | Sovadina JakubSovadina Jakub | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2108889 | 70 Kč |
SSU0905 | Szostek JakubSzostek Jakub | SK Severka Šumperk | C | 2653449 | 70 Kč |
SSU0900 | Heiser MatějHeiser Matěj | SK Severka Šumperk | B | 9102883 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0700 | Janeček JáchymJaneček Jáchym | SOB Olomouc | B | 8113535 | 120 Kč |
ASU0748 | Macek VojtěchMacek Vojtěch | Magnus Orienteering | B | 8140925 | 120 Kč |
UOL0701 | Robenek JiříRobenek Jiří | SOB Olomouc | C | 2148147 | 120 Kč |
JPV0707 | Plachý OndřejPlachý Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8662279 | 120 Kč |
KSU0701 | Miča JanMiča Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8482572 | 120 Kč |
KSU0616 | Šána RobertŠána Robert | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8670827 | 120 Kč |
KON0606 | Křupka TadeášKřupka Tadeáš | KOB Konice | C | 1417249 | 120 Kč |
AOP0801 | Čech ViktorČech Viktor | Orientační Běh Opava | A | 8004291 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0505 | Štorek JanŠtorek Jan | Oddíl OS SK Prostějov | A | 8440505 | 120 Kč |
AOP0504 | Klösel SamuelKlösel Samuel | Orientační Běh Opava | B | 8237738 | 120 Kč |
KSU0403 | Šperlich JanŠperlich Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8680405 | 120 Kč |
AOP0503 | Klapetek VáclavKlapetek Václav | Orientační Běh Opava | C | 8162833 | 120 Kč |
TVR0500 | Slavík OndřejSlavík Ondřej | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 232194 | 120 Kč |
SSU0505 | Hejtmánek ŠtěpánHejtmánek Štěpán | SK Severka Šumperk | C | 2001950 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL7100 | Horký JanHorký Jan | SOB Olomouc | C | 8113510 | 120 Kč |
JPV0202 | Štorek DavidŠtorek David | Oddíl OS SK Prostějov | A | 8663202 | 120 Kč |
MOV7400 | Vojvodík MartinVojvodík Martin | SKOB Ostrava | C | 8014474 | 120 Kč |
MOV0600 | Vojvodík EduardVojvodík Eduard | SKOB Ostrava | A | 8670493 | 120 Kč |
AOP7301 | Kovalčík TomášKovalčík Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 8003660 | 120 Kč |
JPV8235 | Perknovský RadimPerknovský Radim | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8235111 | 120 Kč |
KSU7410 | Tomanek DanielTomanek Daniel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8662343 | 120 Kč |
TBM8911 | Zimmermann JakubZimmermann Jakub | KOS TJ Tesla Brno | C | 8645930 | 0 Kč |
STE0800 | Světnický AntonínSvětnický Antonín | SK SKI-OB Šternberk | A | 8014451 | 120 Kč |
STE7607 | Fendrych MichalFendrych Michal | SK SKI-OB Šternberk | C | 8116678 | 120 Kč |
STE7200 | Silnoušek JiříSilnoušek Jiří | SK SKI-OB Šternberk | C | 8047120 | 120 Kč |
STE0204 | Světnický FrantišekSvětnický František | SK SKI-OB Šternberk | R | 8656687 | 120 Kč |
STE0207 | Svoboda RadekSvoboda Radek | SK SKI-OB Šternberk | B | 8022671 | 120 Kč |
VPM8807 | Kamaryt TomášKamaryt Tomáš | KOS Slavia Plzeň | C | 8662312 | 120 Kč |
JPV9807 | Vystavěl OndřejVystavěl Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8656693 | 120 Kč |
VBM8103 | Mazal ZdeněkMazal Zdeněk | VSK Mendelu Brno | C | 8656569 | 120 Kč |
ZBM9503 | Jordanov AlexandrJordanov Alexandr | SK Brno Žabovřesky | C | 8660419 | 120 Kč |
JPV8201 | Otrusina JiříOtrusina Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8662320 | 120 Kč |
GIG0300 | Smolen KarelSmolen Karel | GIGANT Orienteering | C | 8226341 | 120 Kč |
SSU8802 | Poklop MartinPoklop Martin | SK Severka Šumperk | E | 8660591 | 120 Kč |
TSU8300 | Tomeček KarelTomeček Karel | LKT 80 Šumperk | 8014560 | 120 Kč | |
OOL8801 | Zdráhal TomášZdráhal Tomáš | SK Haná orienteering | C | 8198811 | 120 Kč |
JPV7713 | Skřivanek MarcelSkřivanek Marcel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8005132 | 120 Kč |
ADA7512 | Procházka JiříProcházka Jiří | OOB Spartak Adamov | C | 49864 | 120 Kč |
SSU0202 | Seidenglanz JáchymSeidenglanz Jáchym | SK Severka Šumperk | B | 1407427 | 120 Kč |
012XXXX | Vavrečka PetrVavrečka Petr | 012 - (SVK) NoName | 352348 | 120 Kč | |
VPM0001 | Hašek JanHašek Jan | KOS Slavia Plzeň | C | 8076582 | 180 Kč |
VBM7401 | Kořan PavelKořan Pavel | VSK Mendelu Brno | C | 8116734 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZPV7301 | Karásek MartinKarásek Martin | KOB ZPV Prostějov | C | 2070849 | 120 Kč |
KSU7909 | Miča PetrMiča Petr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8017374 | 120 Kč |
UOL7800 | Kopecký DavidKopecký David | SOB Olomouc | C | 8461740 | 120 Kč |
OOL7501 | Binar RobertBinar Robert | SK Haná orienteering | C | 8116829 | 120 Kč |
PLU7501 | Travnicek JanTravnicek Jan | TJ SOKOL Plumlov | C | 8660365 | 120 Kč |
JPV8200 | Jura TomášJura Tomáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52862 | 120 Kč |
RBK7802 | Bárta LadislavBárta Ladislav | SK Radioklub Blansko | C | 2229812 | 120 Kč |
PLU8201 | Hubík HubertHubík Hubert | TJ SOKOL Plumlov | C | 8670809 | 120 Kč |
ASU7848 | Greschner LubošGreschner Luboš | Magnus Orienteering | C | 8107738 | 120 Kč |
PLU8101 | Lutera MichalLutera Michal | TJ SOKOL Plumlov | C | 2102795 | 120 Kč |
0090001 | Ženčák JaroslavŽenčák Jaroslav | 009 - ASPV OA | 8030639 | 120 Kč | |
UOL7503 | Smékal DavidSmékal David | SOB Olomouc | C | 8006736 | 120 Kč |
TBM7903 | Tomíček OldřichTomíček Oldřich | KOS TJ Tesla Brno | C | 8517311 | 120 Kč |
HOB7001 | Kratochvíl KarelKratochvíl Karel | SK OB Horní Benešov | C | 8003614 | 120 Kč |
PTE8204 | Mikuš OldřichMikuš Oldřich | TJ Sokol Ptení | C | 9201846 | 120 Kč |
PVP7400 | Cveček MartinCveček Martin | VSK Přírodní vědy Praha | C | 8285922 | 120 Kč |
STA8001 | Klimenko IgorKlimenko Igor | OK Střelka | C | 53676 | 120 Kč |
PLU8419 | Ježek TomášJežek Tomáš | TJ SOKOL Plumlov | C | 7203337 | 180 Kč |
UBM7904 | Eschler RadekEschler Radek | MENISKOS Brno | C | 2049609 | 180 Kč |
SSU7801 | Prachař DušanPrachař Dušan | SK Severka Šumperk | C | 2001958 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV7404 | Přikryl JiříPřikryl Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8663185 | 120 Kč |
JPV6909 | Holusek MilanHolusek Milan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2121898 | 120 Kč |
ASU6849 | Pavlík RadekPavlík Radek | Magnus Orienteering | C | 8666874 | 120 Kč |
KON7521 | Škrabal MilanŠkrabal Milan | KOB Konice | C | 2125331 | 120 Kč |
JPV7214 | Poláček LubošPoláček Luboš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112735 | 120 Kč |
JPV7606 | Pinkava RomanPinkava Roman | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8009531 | 120 Kč |
KSU7501 | Štábl RomanŠtábl Roman | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 897363 | 120 Kč |
SBR6302 | Řeháček PetrŘeháček Petr | SKOB Bruntál | C | 8663161 | 120 Kč |
PLU7407 | Trhlík TomášTrhlík Tomáš | TJ SOKOL Plumlov | C | 8071274 | 120 Kč |
AOP6702 | Tesař JiříTesař Jiří | Orientační Běh Opava | C | 352349 | 120 Kč |
0030001 | Sadil MilanSadil Milan | 003 - Neregistrovaný - Šeberov | 232350 | 120 Kč | |
UOL7005 | Kotrle MiroslavKotrle Miroslav | SOB Olomouc | C | 515079 | 120 Kč |
KSU7200 | Profous KamilProfous Kamil | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2104587 | 120 Kč |
UOL6500 | Kubíček JiříKubíček Jiří | SOB Olomouc | C | 8107752 | 120 Kč |
CEL6827 | Janeček JiříJaneček Jiří | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52407 | 120 Kč |
STE7600 | Burda TomášBurda Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108904 | 120 Kč |
KSU5749 | Janů ZdeněkJanů Zdeněk | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8663112 | 120 Kč |
STE7505 | Pudel JardaPudel Jarda | SK SKI-OB Šternberk | C | 8116758 | 120 Kč |
UBM7104 | Rajnoha MiroslavRajnoha Miroslav | MENISKOS Brno | C | 515472 | 120 Kč |
KUO6501 | Mutinský ViktorMutinský Viktor | KOB Ústí nad Orlicí | C | 8670813 | 120 Kč |
UBM7101 | Humlíček RenéHumlíček René | MENISKOS Brno | C | 8231271 | 120 Kč |
CEL6426 | Tomášek JiříTomášek Jiří | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 7210922 | 120 Kč |
VBM6501 | Jordanov NikolajJordanov Nikolaj | VSK Mendelu Brno | C | 8680303 | 120 Kč |
PLU7417 | Otruba MarekOtruba Marek | TJ SOKOL Plumlov | C | 8003659 | 120 Kč |
TVR6800 | Slavík TomášSlavík Tomáš | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 8004044 | 120 Kč |
KON7717 | Křupka TomášKřupka Tomáš | KOB Konice | C | 2108896 | 120 Kč |
TYN6901 | Šišma PavelŠišma Pavel | OOB SK Týniště nad Orlicí | C | 7210242 | 120 Kč |
JPV7501 | Chmelář JanChmelář Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2113078 | 180 Kč |
0110001 | Novotný PetrNovotný Petr | 011 - DUKLA Blansko | 2067992 | 120 Kč | |
UOL6503 | Šimek RomanŠimek Roman | SOB Olomouc | C | 8005432 | 120 Kč |
KUO6902 | Brožek TomášBrožek Tomáš | KOB Ústí nad Orlicí | C | 8680335 | 120 Kč |
UOL7301 | Janeček PetrJaneček Petr | SOB Olomouc | C | 2420067 | 120 Kč |
PTE7619 | Dušek VáclavDušek Václav | TJ Sokol Ptení | C | 8420965 | 120 Kč |
0120001 | Śvejda AntoninŚvejda Antonin | 012 - (SVK) NoName | 406977 | 120 Kč | |
AOP7001 | Čech TomášČech Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 8656547 | 120 Kč |
SSU7401 | Seidenglanz MarekSeidenglanz Marek | SK Severka Šumperk | C | 2067988 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV6217 | Chmelař MiroslavChmelař Miroslav | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8488884 | 120 Kč |
SSU6301 | Valenta JiříValenta Jiří | SK Severka Šumperk | C | 51508 | 120 Kč |
OOL5904 | Višňa MilanVišňa Milan | SK Haná orienteering | C | 8028829 | 120 Kč |
RBK5719 | Jalový JaroslavJalový Jaroslav | SK Radioklub Blansko | C | 8812 | 120 Kč |
ZPV6213 | Křeček MiroslavKřeček Miroslav | KOB ZPV Prostějov | C | 8660478 | 120 Kč |
JPV6526 | Soldán VladimírSoldán Vladimír | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8266526 | 120 Kč |
OOL5707 | Zdráhal RobertZdráhal Robert | SK Haná orienteering | C | 8451957 | 120 Kč |
SBR5501 | Vodička LuděkVodička Luděk | SKOB Bruntál | C | 8014529 | 120 Kč |
JPV5706 | Jaroš VojtěchJaroš Vojtěch | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8100857 | 120 Kč |
STE6307 | Hepnar LubošHepnar Luboš | SK SKI-OB Šternberk | C | 8140910 | 120 Kč |
0080001 | Buráň ZdeněkBuráň Zdeněk | 008 - NER - BzB - Buráňovi | 2127637 | 120 Kč | |
0090003 | Felkl LuděkFelkl Luděk | 009 - ASPV OA | 52589 | 120 Kč | |
TBM5711 | Minařík LubošMinařík Luboš | KOS TJ Tesla Brno | C | 53235 | 120 Kč |
JPV6505 | Štorek PetrŠtorek Petr | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8515515 | 120 Kč |
OOL6300 | Světnický AlexandrSvětnický Alexandr | SK Haná orienteering | C | 8008282 | 120 Kč |
UOL6600 | Raclavský VladislavRaclavský Vladislav | SOB Olomouc | C | 2092433 | 120 Kč |
SPR5100 | Pilc OldřichPilc Oldřich | SK SKI - SPORT Praděd | C | 8135135 | 120 Kč |
PTE6622 | Vítek ZbyněkVítek Zbyněk | TJ Sokol Ptení | C | 1421294 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
RBK5307 | Henek MilanHenek Milan | SK Radioklub Blansko | C | 52078 | 70 Kč |
ADA5505 | Věžník AntonínVěžník Antonín | OOB Spartak Adamov | C | 51368 | 70 Kč |
ADA5111 | Truhlář KarelTruhlář Karel | OOB Spartak Adamov | C | 2032151 | 70 Kč |
SOP5601 | Volný JiříVolný Jiří | OOB TJ Slezan Opava | C | 301232 | 70 Kč |
TZL5702 | Štípek RostislavŠtípek Rostislav | SKOB Zlín | C | 8051260 | 70 Kč |
SBK5406 | Kolařík ZdeněkKolařík Zdeněk | KOB START Blansko | C | 49683 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BOV4901 | Dvořák VlastimilDvořák Vlastimil | TJ Baník Ostrava OKD | C | 2113502 | 70 Kč |
UOL5201 | Janošík AntonínJanošík Antonín | SOB Olomouc | C | 2092418 | 70 Kč |
SBR4801 | Toman StanislavToman Stanislav | SKOB Bruntál | C | 8445312 | 70 Kč |
OOL4901 | Smolka MiloslavSmolka Miloslav | SK Haná orienteering | C | 52747 | 70 Kč |
TVR5000 | Pospíšil KarelPospíšil Karel | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 2001952 | 70 Kč |
ZPV4012 | Kroupa JaroslavKroupa Jaroslav | KOB ZPV Prostějov | C | 52869 | 70 Kč |
KON4617 | Skácel JaroslavSkácel Jaroslav | KOB Konice | C | 341715 | 70 Kč |
UOL5101 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 52440 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
0020001 | Bárta Vítězslav Bárta Vítězslav | 002 - RBK | zapůjčit | 70 Kč | |
JPV1400 | Gottwald PetrGottwald Petr | Oddíl OS SK Prostějov | C | 70 Kč | |
PTE1350 | Mikušová KateřinaMikušová Kateřina | TJ Sokol Ptení | C | 2102682 | 70 Kč |
PTE1250 | Frantíková NelaFrantíková Nela | TJ Sokol Ptení | C | 2127525 | 70 Kč |
PTE1351 | Zapletalová MarieZapletalová Marie | TJ Sokol Ptení | C | 2102680 | 70 Kč |
STA1251 | Klimenko NikolaKlimenko Nikola | OK Střelka | 53677 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KRN1451 | Polzerová AlenaPolzerová Alena | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 70 Kč | ||
KRN1750 | Polzerová LenkaPolzerová Lenka | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 2213768 | 70 Kč | |
KRN1353 | Adamová TerezaAdamová Tereza | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 70 Kč | |
ASU1600 | Vala JakubVala Jakub | Magnus Orienteering | 52560 | 70 Kč | |
STE1601 | Kryl RichardKryl Richard | SK SKI-OB Šternberk | C | 70 Kč | |
0040002 | KARÁSEK RichardKARÁSEK Richard | 004 - Mountain BEARS | 433096 | 70 Kč | |
0070002 | Pokluda FilipPokluda Filip | 007 - FreeRun Zlín | 2148239 | 70 Kč | |
0100001 | Fráňová LindaFráňová Linda | 010 - Horka nad Moravou | 7260019 | 70 Kč | |
TSU1301 | Tomeček AdamTomeček Adam | LKT 80 Šumperk | 8660549 | 70 Kč | |
JPV1600 | Chmelář SamuelChmelář Samuel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2085577 | 70 Kč |
SSU1450 | Szostková TerezaSzostková Tereza | SK Severka Šumperk | C | 2653455 | 70 Kč |
HOB1651 | Kratochvílová AmálieKratochvílová Amálie | SK OB Horní Benešov | C | 8013898 | 70 Kč |
KON1515 | Komínek VojtěchKomínek Vojtěch | KOB Konice | C | 2001968 | 70 Kč |
UBM1751 | Eschlerová LenkaEschlerová Lenka | MENISKOS Brno | C | 2049606 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZPV0555 | Karásková DenisaKarásková Denisa | KOB ZPV Prostějov | C | 206390 | 120 Kč |
0010001 | Bídová AliceBídová Alice | 001 - ABC | 420402 | 120 Kč | |
KSU0501 | Fabiánek JakubFabiánek Jakub | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 515459 | 120 Kč |
JPVXXXX | Koukal JakubKoukal Jakub | Oddíl OS SK Prostějov | 2108899 | 120 Kč | |
JPVXXXY | Polcrová KarolínaPolcrová Karolína | Oddíl OS SK Prostějov | 2108881 | 120 Kč | |
JPVXXYY | Chammas ViktorieChammas Viktorie | Oddíl OS SK Prostějov | 2081370 | 120 Kč | |
JPV6750 | Rozehnalová KarlaRozehnalová Karla | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2212727 | 120 Kč |
STE7651 | Burdová OlgaBurdová Olga | SK SKI-OB Šternberk | C | 2122260 | 120 Kč |
STE0813 | Dohnal JanDohnal Jan | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073434 | 120 Kč |
0030003 | Sadilová JanaSadilová Jana | 003 - Neregistrovaný - Šeberov | zapůjčit | 120 Kč | |
0060001 | Hladká VěraHladká Věra | 006 - Věra Hladká | zapůjčit | 120 Kč | |
0070003 | Pokludová KateřinaPokludová Kateřina | 007 - FreeRun Zlín | 8183068 | 120 Kč | |
0080002 | Buráňová HanaBuráňová Hana | 008 - NER - BzB - Buráňovi | 2108870 | 120 Kč | |
TVR6200 | Labudík MilanLabudík Milan | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 206457 | 120 Kč |
0100002 | Fráňová AnežkaFráňová Anežka | 010 - Horka nad Moravou | 446435 | 120 Kč | |
0100003 | Fráňa PetrFráňa Petr | 010 - Horka nad Moravou | zapůjčit | 120 Kč | |
UOL7850 | Smékalová JanaSmékalová Jana | SOB Olomouc | C | 2045207 | 120 Kč |
SSU7851 | Szostková ZuzanaSzostková Zuzana | SK Severka Šumperk | C | 2653448 | 120 Kč |
UBM0451 | Čelechovská RadkaČelechovská Radka | MENISKOS Brno | C | 2127614 | 120 Kč |
UOL7901 | Kváša MichalKváša Michal | SOB Olomouc | C | 2039812 | 120 Kč |
012XXXY | Kopecká SylvaKopecká Sylva | 012 - (SVK) NoName | 352348 | 120 Kč | |
JPV7853 | Dedková IvetaDedková Iveta | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2221436 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
0040001 | Karásková LucieKarásková Lucie | 004 - Mountain BEARS | 2120651 | 120 Kč | |
0070001 | Pokluda OndřejPokluda Ondřej | 007 - FreeRun Zlín | 8116684 | 120 Kč | |
0130001 | Kraus MartinKraus Martin | 013 - Martin Kraus | 2092384 | 180 Kč |