Logo

Přihlášky závodu: Republikový festival žactva

Datum:
03.06.2022
Místo konání:
Chotěboř, letní stadion
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
TAP - KOB Tretra Praha
Kategorie:
D11     D12     D13     D14     H11     H12     H13     H14     TRENÉR    

D11

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAN1150 Kubíčková Magdalena Hanácká oblast C 8655430 1500 Kč
ZCO1251 Škultéty Kristýna Západočeská oblast C 8066730 1500 Kč
ZCO1150 Juhaszová Tereza Západočeská oblast C 8004735 1500 Kč
ZCO1250 Gregorová Vendula Západočeská oblast C 2096220 1500 Kč
ZCO1252 Benešová Marie Západočeská oblast C 1421918 1500 Kč
POB1150 Havlíková Tereza Pražská oblast C 2420008 1500 Kč
POB1151 Havlíková Zuzana Pražská oblast C 2221458 1500 Kč
POB1250 Ptáčková Lucie Pražská oblast C 1500 Kč
POB1156 Snížková Žofie Pražská oblast C 2103703 1500 Kč
POB1152 Tomešová Evelína Pražská oblast C 8112161 1500 Kč
POB1155 Tomešová Stella Pražská oblast C 1500 Kč
VCO1153 Hepnerová Tereza Východočeská oblast 8121537 1500 Kč
VCO1154 Horáková Eliška Východočeská oblast 2099496 1500 Kč
VCO1159 Šolcová Elsa Východočeská oblast 804720 1500 Kč
POB1154 Procházková Aneta Pražská oblast C 2103718 1500 Kč
POB1153 Beranová Michaela Pražská oblast C 1500 Kč
POB1157 Öner Eda Pražská oblast C 2181317 1500 Kč
ZCO1151 Houbová Eliška Západočeská oblast B 2126275 1500 Kč

D12

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAN1051 Malasková Linda Hanácká oblast C 2151437 1500 Kč
HAN1052 Kopecká Tereza Hanácká oblast B 8013869 1500 Kč
HAN1055 Kvášová Kateřina Hanácká oblast C 2133904 1500 Kč
HAN1054 Jordánová Nelly Hanácká oblast B 8076623 1500 Kč
POB1050 Vondráčková Jolana Pražská oblast B 8330756 1500 Kč
VCO1051 Besedová Barbora Východočeská oblast 1410002 1500 Kč
VCO1050 Besedová Barbora Východočeská oblast 1410002 1500 Kč
VCO1052 Froschová Magdaléna Východočeská oblast 8014517 1500 Kč
VCO1055 Jedličková Lucie Východočeská oblast 8013848 1500 Kč
VCO1056 Jakubcová Karolína Východočeská oblast 8112770 1500 Kč
VCO1057 Málková Karolína Východočeská oblast 2124764 1500 Kč
VCO1058 Munzarová Monika Východočeská oblast 8013836 1500 Kč
VCO1060 Vrbatová Barbora Východočeská oblast 8410793 1500 Kč
POB1051 Ehlerová Michaela Pražská oblast B 8005127 1500 Kč

D13

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZCO0952 Hanáková Aneta Západočeská oblast B 8113491 1500 Kč
ZCO0951 Čadková Michaela Západočeská oblast C 8003647 1500 Kč
POB0950 Mullis Carolina Pražská oblast C 8080812 1500 Kč
POB0951 Řehořková Ema Pražská oblast B 8047240 1500 Kč
VCO0951 Hančová Karolína Východočeská oblast 8014548 1500 Kč
VCO0952 Havrdová Selina Východočeská oblast 8071009 1500 Kč
VCO0954 Jelínková Eva Východočeská oblast 8107726 1500 Kč
VCO0957 Nožičková Ema Východočeská oblast 8109429 1500 Kč
VCO0958 Salabová Pavlína Východočeská oblast 8482071 1500 Kč
VCO0959 Sochorová Kristýna Východočeská oblast 8461735 1500 Kč

D14

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HJL0851 Hamáková Adéla Sokol Horní Jelení B 8016306 1500 Kč
ZCO0852 Hermannová Natálie Západočeská oblast C 8016037 1500 Kč
HAN0850 Reichlová Pavla Hanácká oblast C 8670787 1500 Kč
POB0856 Nemšovská Magdalena Pražská oblast B 8515520 1500 Kč
POB0854 Snížková Adéla Pražská oblast C 8080814 1500 Kč
POB0855 Vondráčková Alžběta Pražská oblast A 8226349 1500 Kč
POB0851 Hladíková Julie Pražská oblast B 8116730 1500 Kč
VCO0850 Dominová Julie Východočeská oblast 8663171 1500 Kč
VCO0853 Chrástová Barbora Východočeská oblast 8033224 1500 Kč
VCO0855 Kynčlová Anna Východočeská oblast 8140914 1500 Kč
VCO0856 Markéta Čapková Východočeská oblast 8013911 1500 Kč
VCO0860 Viktorie Vyziblová Východočeská oblast 8226352 1500 Kč
VCO0861 Vltavská Eliška Východočeská oblast 8000336 1500 Kč
POB0857 Ehlerová Anna Pražská oblast B 8005141 1500 Kč

H11

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZCO1200 Soukup Ondřej Západočeská oblast C 8013491 1500 Kč
ZCO1201 Placek Nikolas Západočeská oblast C 888609 1500 Kč
ZCO1101 Kváč Martin Západočeská oblast C 2073704 1500 Kč
ZCO1102 Haller Maxmilián Západočeská oblast C 8113532 1500 Kč
POB1100 Balga Filip Pražská oblast C 8516913 1500 Kč
POB1101 Sedlák Václav Pražská oblast C 8008297 1500 Kč
POB1103 Hladík Filip Pražská oblast C 2096233 1500 Kč
POB1102 Baldrian Josef Pražská oblast C 8670452 1500 Kč
VCO1101 Chrtek Jan Východočeská oblast 8051261 1500 Kč
VCO1105 Macek Dan Východočeská oblast 8109424 1500 Kč
VCO1106 Matěj Čihák Východočeská oblast 2111759 1500 Kč
VCO1107 Fiala Matyáš Východočeská oblast 8042133 1500 Kč
VCO1109 Posolda Lukáš Východočeská oblast 8226418 1500 Kč
VCO1212 Vrbata Alan Východočeská oblast 8137516 1500 Kč
POB1104 Míka Luboš Pražská oblast C 8017720 1500 Kč
ZCO1300 Knot Ondřej Západočeská oblast C 2017667 1500 Kč

H12

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZCO1001 Beneš Jan Západočeská oblast B 1421924 1500 Kč
ZCO1002 Houba Vojtěch Západočeská oblast C 2127628 1500 Kč
ZCO1003 Černý Antonín Západočeská oblast B 8119462 1500 Kč
POB1000 Dobal David Pražská oblast C 1500 Kč
POB1001 Fanta Jáchym Pražská oblast C 2222843 1500 Kč
VCO1002 Kadaně Matěj Východočeská oblast 8109408 1500 Kč
VCO1003 Kárník Štěpán Východočeská oblast 8109417 1500 Kč
VCO1004 Lukeš Josef Východočeská oblast 8022334 1500 Kč
VCO1008 Novotný Kryštof Východočeská oblast 8656702 1500 Kč
VCO1010 Pouchlý Matěj Východočeská oblast 8183190 1500 Kč
VCO1011 Šimek Vojtěch Východočeská oblast 8113489 1500 Kč

H13

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZCO0900 Placek Tomas Západočeská oblast B 8014515 1500 Kč
POB0901 Engel Adam Pražská oblast B 8047223 1500 Kč
POB0900 Gajda Petr Pražská oblast C 8028811 1500 Kč
POB0902 Švarc František Pražská oblast C 1500 Kč
VCO0901 Čečka Matěj Východočeská oblast 8005119 1500 Kč
VCO0902 David Jakubský Východočeská oblast 8014481 1500 Kč
VCO0906 Jakub Čihák Východočeská oblast 8014569 1500 Kč
VCO0907 Jelínek František Východočeská oblast 8162886 1500 Kč
VCO0908 Kroupa Matyáš Východočeská oblast 8109402 1500 Kč
VCO0910 Kvášovský Filip Východočeská oblast 8028803 1500 Kč
VCO0915 Sochor Jakub Východočeská oblast 8022640 1500 Kč

H14

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAN0801 Paloncý Jan Hanácká oblast B 8680351 1500 Kč
POB0801 Brandejs Štěpán Pražská oblast B 8080813 1500 Kč
POB0807 Havlík Patrik Pražská oblast C 8014555 1500 Kč
POB0808 Šmíd František Pražská oblast C 8328685 1500 Kč
POB0800 Šubrt Jáchym Pražská oblast B 8080819 1500 Kč
POB0806 Junek Matouš Pražská oblast B 8670826 1500 Kč
VCO0803 Frosch Vítek Východočeská oblast 8656503 1500 Kč
VCO0804 Goláň Antonín Východočeská oblast 8656532 1500 Kč
VCO0805 Goláň František Východočeská oblast 8663151 1500 Kč
VCO0809 Kubeček Antonín Východočeská oblast 8022684 1500 Kč
VCO0811 MetelkaTomáš Východočeská oblast 8226302 1500 Kč
VCO0812 Ondřej Pešek Východočeská oblast 8226384 1500 Kč
VCO0813 Rémiš Šimon Východočeská oblast 8410769 1500 Kč
VCO0814 Rémiš Štěpán Východočeská oblast 8410778 1500 Kč
POB0809 Termer Štěpán Pražská oblast B 8404070 1500 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAN7500 Malaska Lukáš Hanácká oblast C 2224157 1200 Kč
HAN7800 Kopecký David Hanácká oblast C 8461740 1200 Kč
HAN6500 Kubíček Jiří Hanácká oblast C 8107752 1200 Kč
ZCO7850 Soukupová Andrea Západočeská oblast C 2145642 1200 Kč
ZCO8250 Placková Veronika Západočeská oblast C 8033229 1200 Kč
ZCO7851 Davidová Jana Západočeská oblast C 8154978 1200 Kč
VCO7200 Křivdová Lenka Východočeská oblast 8655490 1200 Kč
VCO6300 Mádlová Iva Východočeská oblast 9121 1200 Kč
ZCO7150 Hanáková Marta Západočeská oblast C 1200 Kč
celkem přihlášených: 118, vklad: 174300 Kč