Logo

Přihlášky závodu: Český pohár MTBO – 5. kolo

Datum:
29.05.2022
Místo konání:
Šaštín-Stráže
Pořadatel:
VBA - ŠK VAZKA Bratislava
SBK - KOB START Blansko
Kategorie:
M10     M11     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     M70     Open     W10     W11     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60    
Nahrávám data...

M10 1.60 km, 20 m, 5 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010002 Ježík ViktorJežík Viktor 001 - (SVK) KOB Sokol Pezinok 8060806 3 EUR
SPC1502 Kalina OskarKalina Oskar SPORTICUS team C 2057920 3 EUR
VRL1601 Wohanka MetodějWohanka Metoděj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 3 EUR
LME1400 Šimek PřemyslŠimek Přemysl SK Los Mělník C 2118504 3 EUR
TSU1301 Tomeček AdamTomeček Adam LKT 80 Šumperk C 1400407 3 EUR
PBM1616 Šafek JakubŠafek Jakub TJ Spartak 1. brněnská 53206 3 EUR
TAP1700 Veruňák JiříVeruňák Jiří KOB Tretra Praha 2181321 3 EUR
XPU1502 Odvody VilémOdvody Vilém PARDUBICE BIKERS C 828384 3 EUR
SJC1301 Drobník TadeášDrobník Tadeáš Sportcentrum Jičín C 1985821 3 EUR
SJC1502 Drobník KryštofDrobník Kryštof Sportcentrum Jičín C 7431985 3 EUR
SBK1818 Jirka MartinJirka Martin KOB START Blansko 52420 3 EUR

M11 6.50 km, 30 m, 11 kontrol Rank. koef.: 1

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE1111 Hubáček MariánHubáček Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 8680393 3 EUR
VSP1400 Horák KryštofHorák Kryštof USK Praha C 8116691 3 EUR
VRL1201 Wohanka AntonínWohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8026573 3 EUR
ABR1111 Jašek VítJašek Vít A-team MTBO C 8183170 3 EUR
XHK1100 Šafář MartinŠafář Martin MTBO Hradec Králové C 8014455 3 EUR
SBK1414 Urban MioUrban Mio KOB START Blansko C 1985526 3 EUR

M14 7.90 km, 55 m, 14 kontrol Rank. koef.: 1

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0910 Malý MatyášMalý Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 8680332 3 EUR
LCE0901 Mudrák MatoušMudrák Matouš OOB TJ Slovan Luhačovice C 2078474 3 EUR
MLA0800 Kváč MiroslavKváč Miroslav MLOK Mariánské Lázně C 8014558 3 EUR
TZL1004 Fišer PetrFišer Petr SKOB Zlín C 8660354 3 EUR
GIG0900 Toloch OtakarToloch Otakar GIGANT Orienteering C 8116668 3 EUR
SBK1234 Urban JanUrban Jan KOB START Blansko C 8119431 3 EUR
SJC0800 Tuma LukášTuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 8001103 3 EUR
ZUP0800 Folprecht LukášFolprecht Lukáš MTBO ČZU Praha C 8226436 3 EUR
ZUP0801 Vaněček JanVaněček Jan MTBO ČZU Praha C 8670805 3 EUR
0010004 Ondovčík DanielOndovčík Daniel 001 - (SVK) KOB Sokol Pezinok zapůjčit 5 EUR
SPC1010 Ouhrabka VítOuhrabka Vít SPORTICUS team C 8022695 3 EUR

M17 14.80 km, 150 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0710 Schwab FilipSchwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 8000710 6 EUR
SPC0807 Lesage RadekLesage Radek SPORTICUS team C 8022647 6 EUR
LCE0601 Mudrák ŠimonMudrák Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice C 7210097 6 EUR
TZL0601 Strakoš OndřejStrakoš Ondřej SKOB Zlín C 8000119 6 EUR
GIG0601 Zrník TomášZrník Tomáš GIGANT Orienteering A 8662686 6 EUR
GIG0600 Toloch EduardToloch Eduard GIGANT Orienteering C 8116791 6 EUR
MLA0702 Beneš JosefBeneš Josef MLOK Mariánské Lázně C 8033219 6 EUR
0140001 Šmelík DanielŠmelík Daniel 014 - (SVK) Bratislava Rapid 8662739 6 EUR
TBM0606 Folprecht MatyášFolprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 8662278 6 EUR

M20 22.70 km, 250 m, 17 kontrol Rank. koef.: 1

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
GIG0300 Smolen KarelSmolen Karel GIGANT Orienteering A 8226341 6 EUR
XHK0400 Černík AdamČerník Adam MTBO Hradec Králové E 8013922 6 EUR
ZAM0205 Moravec JanMoravec Jan OB T.J. Sokol Žamberk C 8667543 6 EUR
SLA0301 Čepička VáclavČepička Václav SKOB Slaný C 8028872 6 EUR
VRB0313 Peňáz RadekPeňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662362 6 EUR
VRB0303 Peňáz VojtěchPeňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662338 6 EUR
NEK0301 Horák JáchymHorák Jáchym Nejdek Orienteering C 8031406 6 EUR
VBA0301 Lago OliverLago Oliver ŠK VAZKA Bratislava 307360 6 EUR

M21E 33.90 km, 500 m, 24 kontrol Rank. koef.: 1

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC7608 Štěňha MartinŠtěňha Martin SPORTICUS team E 8667520 10 EUR
TBM7327 Štěpánek MartinŠtěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno E 8444884 10 EUR
STB9801 Ludvík MatyášLudvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor E 8660584 10 EUR
STB9301 Ludvík VojtěchLudvík Vojtěch TJ Stadion Nový Bor E 8656551 10 EUR
XHK9100 Chmelař LukášChmelař Lukáš MTBO Hradec Králové E 8663200 10 EUR
TBM7632 Ševčík MartinŠevčík Martin KOS TJ Tesla Brno E 8662360 10 EUR
SPC9810 Mišoň MatějMišoň Matěj SPORTICUS team E 8003616 10 EUR
SPC8211 Kalina MiroslavKalina Miroslav SPORTICUS team E 8033200 10 EUR
SJI8509 Plíhal TomášPlíhal Tomáš OK Jihlava E 8660510 10 EUR
VRL7501 Wohanka PavelWohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí E 8330550 10 EUR
VSP0102 Průša KryštofPrůša Kryštof USK Praha E 8410807 10 EUR
VPM8807 Kamaryt TomášKamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň E 8662312 10 EUR
EKP8431 Smrt MartinSmrt Martin VŠTJ Ekonom Praha E 8631579 10 EUR
TBM7205 Rygl MiroslavRygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8230672 10 EUR
14H9200 Bedő CsabaBedő Csaba (HUN) MTBO Hungary 8648821 10 EUR
14H7800 Tóth ZoltanTóth Zoltan (HUN) MTBO Hungary 8646370 10 EUR
TZL8236 Graubner JanGraubner Jan SKOB Zlín E 8068608 10 EUR
0050001 Papuga MiroslavPapuga Miroslav 005 - (SVK) ATU Košice 8200015 10 EUR
TBM7044 Rygl JaroslavRygl Jaroslav KOS TJ Tesla Brno E 8667970 10 EUR
SKL7401 Štáfek PavelŠtáfek Pavel SMS Team Kladno E 8660555 10 EUR
MFP9300 Štochel MiroslavŠtochel Miroslav Matfyz Praha E 8004355 10 EUR
DMS8101 David JosefDavid Josef Dynamo Malá Skála E 8013432 10 EUR
RBK8347 Jalový MilanJalový Milan SK Radioklub Blansko E 8667513 10 EUR
KNC8803 Bitter AlešBitter Aleš Sokol Kostelec n. Č. l. E 8629814 10 EUR
SJI9201 Suchý JiříSuchý Jiří OK Jihlava E 8136471 10 EUR
0110002 Mesics MatyasMesics Matyas 011 - (HUN) SMAFC 8009986 10 EUR
VBA9501 Čully AndrejČully Andrej ŠK VAZKA Bratislava E 9999903 10 EUR
TBM9120 Tišnovský MartinTišnovský Martin KOS TJ Tesla Brno E 8663201 10 EUR
SPC8207 Pruner PetrPruner Petr SPORTICUS team E 8660573 10 EUR
VPM0002 Hasman OndřejHasman Ondřej KOS Slavia Plzeň E 8656735 10 EUR
VPM0001 Hašek JanHašek Jan KOS Slavia Plzeň E 8076582 10 EUR
VPM9548 Šňupárek VáclavŠňupárek Václav KOS Slavia Plzeň E 7204504 10 EUR
TZL8604 Hradil JiříHradil Jiří SKOB Zlín E 8066794 10 EUR

M21A 23.60 km, 310 m, 21 kontrol Rank. koef.: 0.95

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM8104 Hegner LukášHegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň A 8660467 10 EUR
VLI7002 Urbaník RobertUrbaník Robert Slavia Liberec orienteering A 8662745 10 EUR
GIG0011 Panovec KryštofPanovec Kryštof GIGANT Orienteering A 8662750 10 EUR
SJI7727 Paulíček JiříPaulíček Jiří OK Jihlava A 8116713 10 EUR
VSP8201 Bartoš MariánBartoš Marián USK Praha E 8660511 10 EUR
KNC7001 Švarcbach MichalŠvarcbach Michal Sokol Kostelec n. Č. l. E 8013920 10 EUR
VRL7406 Štregl Tomᚊtregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí E 8003612 10 EUR
ABR8401 Vala RadekVala Radek A-team MTBO E 8028862 10 EUR
SPC8112 Bednařík JanBednařík Jan SPORTICUS team A 8670468 10 EUR
SBK8501 Jiráček JosefJiráček Josef KOB START Blansko A 8201285 10 EUR
TBM8008 Polášek RadekPolášek Radek KOS TJ Tesla Brno A 8008780 10 EUR
SLA6803 Svoboda PetrSvoboda Petr SKOB Slaný A 8028802 10 EUR
TJN0006 Nagy JosefNagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. E 8656507 10 EUR
TSU8300 Tomeček KarelTomeček Karel LKT 80 Šumperk A 8014504 10 EUR
NEK0101 Newiak NickNewiak Nick Nejdek Orienteering A 8109361 10 EUR
DMS7700 Haničák TomášHaničák Tomáš Dynamo Malá Skála A 8014501 10 EUR
SBK6922 Sochor JanSochor Jan KOB START Blansko A 8663124 10 EUR
XPU8206 Odvody ZdeněkOdvody Zdeněk PARDUBICE BIKERS A 8206000 10 EUR
ZUP8003 Vaněček JanVaněček Jan MTBO ČZU Praha A 8004120 10 EUR
TAP7604 Šebesta PetrŠebesta Petr KOB Tretra Praha E 8032476 10 EUR
SJC8500 Drobník LukášDrobník Lukáš Sportcentrum Jičín A 8105233 10 EUR

M21B 16.70 km, 155 m, 17 kontrol Rank. koef.: 0.95

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
12H7001 Molnár AttilaMolnár Attila (HUN) Tipo Orienteering Club 8484444 10 EUR
LCE9101 Svízela VojtěchSvízela Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice C 8663204 10 EUR
LCE9601 Mudrák ŠtěpánMudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice A 8645928 10 EUR
VSP7200 Horák PavelHorák Pavel USK Praha A 8660356 10 EUR
LCE9302 Vavrys JohanVavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662426 10 EUR
TZL8503 Pavlas RadekPavlas Radek SKOB Zlín C 8466648 10 EUR
GIG0100 Kroc KryštofKroc Kryštof GIGANT Orienteering A 8680420 10 EUR
XHK7700 Šafář JanŠafář Jan MTBO Hradec Králové A 8116828 10 EUR
XHK7302 Netuka MartinNetuka Martin MTBO Hradec Králové A 8197304 10 EUR
RBA8800 Jánoška JakubJánoška Jakub TJ Rapid Bratislava C 8307368 10 EUR
14H7001 Csaba SzabóCsaba Szabó (HUN) MTBO Hungary 8270770 10 EUR
0150001 Dulak SilvesterDulak Silvester 015 - (SVK) KOB Cingov 8071312 10 EUR

M40A 22.40 km, 255 m, 21 kontrol Rank. koef.: 1

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7401 Schwab DavidSchwab David KOS TJ Tesla Brno C 8007401 10 EUR
TSU8109 Sedláček PetrSedláček Petr LKT 80 Šumperk C 8662355 10 EUR
VPM7803 Tošner MichalTošner Michal KOS Slavia Plzeň C 8116749 10 EUR
GIG7400 Kroc DaliborKroc Dalibor GIGANT Orienteering C 8680300 10 EUR
ABR7601 Jašek PetrJašek Petr A-team MTBO C 8662350 10 EUR
ABR8200 Kaluža LubošKaluža Luboš A-team MTBO A 8014496 10 EUR
PGP7711 Dočkal TomášDočkal Tomáš SK Praga C 8109336 10 EUR
14H7700 Csordás KornélCsordás Kornél (HUN) MTBO Hungary 8150377 10 EUR
MLA7500 Petruš MarekPetruš Marek MLOK Mariánské Lázně C 8116729 10 EUR
14H7801 Ágoston EmberÁgoston Ember (HUN) MTBO Hungary 8645182 10 EUR
XBM7549 Bureš PavelBureš Pavel ABND RACING TEAM C 8621762 10 EUR
SJC7705 Musil PavelMusil Pavel Sportcentrum Jičín C 8250250 10 EUR
SJC7305 Tuma JaroslavTuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8001607 10 EUR
VLI7101 Hanovec PetrHanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 10 EUR
ZUP7300 Folprecht EduardFolprecht Eduard MTBO ČZU Praha C 8670480 10 EUR
TBM7337 La Carbonara ClaudioLa Carbonara Claudio KOS TJ Tesla Brno C 8022288 10 EUR
TBM7305 Folprecht JaroslavFolprecht Jaroslav KOS TJ Tesla Brno C 8680615 10 EUR

M40B 16.70 km, 155 m, 17 kontrol Rank. koef.: 0.95

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7613 Izdný PavelIzdný Pavel OK Jihlava C 8149899 10 EUR
TBM7610 Malý MartinMalý Martin KOS TJ Tesla Brno C 8470600 10 EUR
GIG7100 Kunz MartinKunz Martin GIGANT Orienteering C 8009153 10 EUR
LCE7439 Škoda FrantišekŠkoda František OOB TJ Slovan Luhačovice 8063070 10 EUR
LCE7708 Zicha JiříZicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 8140919 10 EUR
ABR8100 Láner RomanLáner Roman A-team MTBO C 8183175 10 EUR
GIG7601 Chamraďa DušanChamraďa Dušan GIGANT Orienteering C 8656746 10 EUR
SLA7300 Zemko ZdeněkZemko Zdeněk SKOB Slaný C 8014550 10 EUR
SLA7201 Čepička VáclavČepička Václav SKOB Slaný C 8028857 10 EUR
GIG7502 Fišer PetrFišer Petr GIGANT Orienteering C 8662302 10 EUR
TBM7606 Šafek JiříŠafek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8000013 10 EUR
SBK8001 König LukášKönig Lukáš KOB START Blansko C 8234321 10 EUR
TAP8003 Veruňák JiříVeruňák Jiří KOB Tretra Praha C 8461737 10 EUR
TBM7301 Provazník DušanProvazník Dušan KOS TJ Tesla Brno C 8482080 10 EUR
SPC8003 Ouhrabka JakubOuhrabka Jakub SPORTICUS team C 8119513 10 EUR

M50 18.10 km, 240 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1

(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL6345 Strakoš BohumilStrakoš Bohumil SKOB Zlín C 8000120 10 EUR
SPC7204 Lesage MartinLesage Martin SPORTICUS team C 8076040 10 EUR
TJN6701 Nagy JosefNagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8659409 10 EUR
LCE6701 Mudrák StanislavMudrák Stanislav OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662441 10 EUR
TBM6903 Gryc TomášGryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8100027 10 EUR
12H6900 Dankó IstvánDankó István (HUN) Tipo Orienteering Club 8646369 10 EUR
VLI6501 Kareis MartinKareis Martin Slavia Liberec orienteering C 8680572 10 EUR
GIG7118 Zrník TomášZrník Tomáš GIGANT Orienteering C 8659415 10 EUR
ABR6301 Kolář RudolfKolář Rudolf A-team MTBO C 8663187 10 EUR
ABR6849 Pavlík RadekPavlík Radek A-team MTBO C 8666874 10 EUR
TZL6601 Novotný PetrNovotný Petr SKOB Zlín C 8680411 10 EUR
XBM7107 Šňupárek MartinŠňupárek Martin ABND RACING TEAM C 8667984 10 EUR
14H7100 Holluby AndrásHolluby András (HUN) MTBO Hungary 8644164 10 EUR
OKP6605 Mach RadovanMach Radovan SK OK 24 Praha C 8631586 10 EUR
GIG7001 Skoupý JanSkoupý Jan GIGANT Orienteering C 8655402 10 EUR
ZPV6213 Křeček MiroslavKřeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 8660478 10 EUR
RCP7141 Klučár DanielKlučár Daniel RC&P TEAM Bratislava C 2051949 10 EUR
XBM6904 Pekárek PavelPekárek Pavel ABND RACING TEAM C 8183069 10 EUR
LME6300 Šimek MiroslavŠimek Miroslav SK Los Mělník C 8116719 10 EUR
XPU6305 Kiac JiříKiac Jiří PARDUBICE BIKERS C 8414096 10 EUR
TBM6512 Náhlovský DavidNáhlovský David KOS TJ Tesla Brno C 8028874 10 EUR
VRB7201 Klech RichardKlech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662299 10 EUR
GIG7000 Toloch AlexandrToloch Alexandr GIGANT Orienteering C 8662147 10 EUR
TZL6700 Nekoranec PetrNekoranec Petr SKOB Zlín C 8482067 10 EUR
ZPV6712 Holinka MartinHolinka Martin KOB ZPV Prostějov C 8660377 10 EUR
0100001 Jerguš MartinJerguš Martin 010 - (SVK) KOB ATU Košice 8017135 10 EUR
0100002 Ďurčo BorisĎurčo Boris 010 - (SVK) KOB ATU Košice 8003076 10 EUR
0100003 Tysz Vladimír Tysz Vladimír 010 - (SVK) KOB ATU Košice 416501 10 EUR
0100004 Duda Richard Duda Richard 010 - (SVK) KOB ATU Košice 362923 10 EUR
0110001 Mesics PeterMesics Peter 011 - (HUN) SMAFC 8000992 10 EUR
0120002 Schenk RóbertSchenk Róbert 012 - (SVK) Rapid Bratislava 434820 10 EUR
TBM6620 Tišnovský ZdeněkTišnovský Zdeněk KOS TJ Tesla Brno C 8663210 10 EUR
14H6800 Kinde KálmánKinde Kálmán (HUN) MTBO Hungary 8019680 10 EUR
14H7202 Neda LászlóNeda László (HUN) MTBO Hungary 8237720 10 EUR
VPM6902 Hašek OndřejHašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 8196082 10 EUR
TBM6901 Král JanKrál Jan KOS TJ Tesla Brno C 8645929 10 EUR

M60 15.30 km, 160 m, 12 kontrol Rank. koef.: 1

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM6213 Argaláš JaroslavArgaláš Jaroslav KOS TJ Tesla Brno C 8662684 10 EUR
VEY5600 Kadlec LuděkKadlec Luděk YETTI Vejprty C 8116733 10 EUR
STB5701 Ludvík PetrLudvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 8660582 10 EUR
KCK5701 Flašar JanFlašar Jan KOB Český Krumlov C 8028814 10 EUR
TBM6007 Pospíšek ZbyněkPospíšek Zbyněk KOS TJ Tesla Brno C 8663197 10 EUR
ABR6102 Vrábel JaromírVrábel Jaromír A-team MTBO C 8014511 10 EUR
ABR6201 Němec LubomírNěmec Lubomír A-team MTBO C 8013377 10 EUR
ABR5301 Vojtášek JanVojtášek Jan A-team MTBO C 352328 10 EUR
RBA5902 Jánoška JozefJánoška Jozef TJ Rapid Bratislava C 8100017 10 EUR
0040001 Vizi TamasVizi Tamas 004 - (HUN) Soproni MAFC 8110669 10 EUR
RCP6041 Autrata VlastimilAutrata Vlastimil RC&P TEAM Bratislava C 8016302 10 EUR
KVS6200 Janků JosefJanků Josef SKOB Kobra Vsetín C 8680377 10 EUR
0080001 Gondár KárolyGondár Károly 008 - (HUN) Tabáni Spartacus SKE 8353394 10 EUR
14H5600 Plájer LajosPlájer Lajos (HUN) MTBO Hungary 8110661 10 EUR
SPC6201 Hejna JiříHejna Jiří SPORTICUS team C 8663134 10 EUR
TSU5941 Král JiříKrál Jiří LKT 80 Šumperk C 8663159 10 EUR
0130001 Dvorský IljaDvorský Ilja 013 - neregistrovaný 8482075 10 EUR
SJC6000 Kuchař PavelKuchař Pavel Sportcentrum Jičín C 8008787 10 EUR

M70 15.30 km, 160 m, 12 kontrol Rank. koef.: 1

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5101 Nejedlý PetrNejedlý Petr SKOB Zlín C 8680304 10 EUR
0030001 Grauzel Vladimír Grauzel Vladimír 003 - (SVK) FBA 406974 10 EUR
14H4300 Deseő LászlóDeseő László (HUN) MTBO Hungary 8130343 10 EUR
14H4801 Zoltán BorosZoltán Boros (HUN) MTBO Hungary 8280648 10 EUR

Open 12.10 km, 110 m, 12 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0040002 Jungvirth JánosJungvirth János 004 - (HUN) Soproni MAFC zapůjčit 8 EUR
14H8650 Adrienn KissAdrienn Kiss (HUN) MTBO Hungary 8120248 6 EUR
14H6700 Gábor KissGábor Kiss (HUN) MTBO Hungary 8061174 6 EUR
14H7201 Imre TamaImre Tama (HUN) MTBO Hungary 8300077 6 EUR
SLA7454 Svobodová BlankaSvobodová Blanka SKOB Slaný C 8410800 6 EUR
TZL0056 Graubnerová EliškaGraubnerová Eliška SKOB Zlín A 8006746 6 EUR
ABM7210 Kurečka RobertKurečka Robert KOB ALFA Brno 8648589 6 EUR
VRB7606 Peňáz RadekPeňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8047203 6 EUR
LPM8354 Černá LucieČerná Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 8013969 6 EUR

W10 1.60 km, 20 m, 5 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LME1350 Straková NoraStraková Nora SK Los Mělník C 2020717 3 EUR
TAP1450 Veruňáková ŽofieVeruňáková Žofie KOB Tretra Praha C 8013909 3 EUR

W11 6.50 km, 30 m, 11 kontrol Rank. koef.: 1

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1165 Malá LucieMalá Lucie KOS TJ Tesla Brno C 8030635 3 EUR
TBM1158 Ryglová BeátaRyglová Beáta KOS TJ Tesla Brno C 2083404 3 EUR
XPU1252 Odvodyová NikolaOdvodyová Nikola PARDUBICE BIKERS C 8014508 3 EUR
SPC1256 Ouhrabková BáraOuhrabková Bára SPORTICUS team C 8022683 3 EUR
TBM1156 La Carbonara NoemiLa Carbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno C 8100053 3 EUR

W14 7.60 km, 40 m, 14 kontrol Rank. koef.: 1

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0863 Nagyová ZuzanaNagyová Zuzana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8030649 3 EUR
SPC0961 Kalinová EllaKalinová Ella SPORTICUS team C 8014488 3 EUR
SPC1158 Kalinová LisaKalinová Lisa SPORTICUS team C 8461111 3 EUR
LCE0851 Hubáčková SabinaHubáčková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice C 8482100 3 EUR
GIG1050 Chamraďa ElviraChamraďa Elvira GIGANT Orienteering C 8183148 3 EUR
XBM0950 Burešová EmaBurešová Ema ABND RACING TEAM C 8013378 3 EUR
LME0950 Šimková AnežkaŠimková Anežka SK Los Mělník C 8003648 3 EUR
TZL0851 Fišerová MarkétaFišerová Markéta SKOB Zlín C 8680330 3 EUR
TBM0857 Ryglová AdélaRyglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 8033296 3 EUR
ZUP1050 Vaněčková AnnaVaněčková Anna MTBO ČZU Praha C 8026583 3 EUR
TBM0858 Folprecht MiaFolprecht Mia KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 5 EUR

W17 13.50 km, 105 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0551 Zemková PavlínaZemková Pavlína SKOB Slaný C 8660529 6 EUR
TBM0667 Kurečková KláraKurečková Klára KOS TJ Tesla Brno C 8008286 6 EUR
14H0650 Lola EmberLola Ember (HUN) MTBO Hungary 8260616 6 EUR
ZUP0650 Folprechtová JulieFolprechtová Julie MTBO ČZU Praha C 8013908 6 EUR

W20 16.50 km, 190 m, 15 kontrol Rank. koef.: 1

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VEY0650 Kadlecová TerezaKadlecová Tereza YETTI Vejprty C 8656571 6 EUR
0010003 Ježíková NatáliaJežíková Natália 001 - (SVK) KOB Sokol Pezinok 8188801 6 EUR
GIG0450 Chamraďa NataliChamraďa Natali GIGANT Orienteering C 8183109 6 EUR
VRL0456 Messnerová LucieMessnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8033294 6 EUR
VBA0250 Navratilova AdelaNavratilova Adela ŠK VAZKA Bratislava 307455 6 EUR
SJC0251 Kuchařová RozálieKuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín E 8631581 6 EUR

W21E 25.00 km, 350 m, 20 kontrol Rank. koef.: 1

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC7160 Mědílková IvaMědílková Iva SPORTICUS team E 8667533 10 EUR
STB9450 Kamererová ValerieKamererová Valerie TJ Stadion Nový Bor E 8660581 10 EUR
SPC8259 Kalinová MarkétaKalinová Markéta SPORTICUS team E 8629752 10 EUR
TBM8650 Tichovská MartinaTichovská Martina KOS TJ Tesla Brno E 8656501 10 EUR
VSP7852 Hrdinová MarieHrdinová Marie USK Praha E 8660472 10 EUR
VRL7652 Wohanková GabrielaWohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí E 8033284 10 EUR
0020001 Tamás BiankaTamás Bianka 002 - (HUN) Diósgyőri VTK SE 8009961 10 EUR
VPM9191 Kamarytová MarieKamarytová Marie KOS Slavia Plzeň E 8656581 10 EUR
ABR9499 Haltof EwaHaltof Ewa A-team MTBO E 8660544 10 EUR
14H7650 Füzy AnnaFüzy Anna (HUN) MTBO Hungary 8180976 10 EUR
TSU8992 Linhartová ŠtěpánkaLinhartová Štěpánka LKT 80 Šumperk E 8660564 10 EUR
XPU8954 Bártíková ZuzanaBártíková Zuzana PARDUBICE BIKERS E 8090145 10 EUR
TBM8485 Uhnavá MarkétaUhnavá Markéta KOS TJ Tesla Brno E 8010108 10 EUR
SJC8355 Musilová VendulaMusilová Vendula Sportcentrum Jičín E 8350350 10 EUR
VBA8454 Ančicová StanislavaAnčicová Stanislava ŠK VAZKA Bratislava E 8407222 10 EUR
SJC8450 Drobníková MarkétaDrobníková Markéta Sportcentrum Jičín E 8482121 10 EUR
TSU8889 Reifová NaděždaReifová Naděžda LKT 80 Šumperk E 8656575 10 EUR

W21A 16.50 km, 190 m, 15 kontrol Rank. koef.: 0.95

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Ježíková ĽubomíraJežíková Ľubomíra 001 - (SVK) KOB Sokol Pezinok 2120015 10 EUR
TBM9859 Grycová VeronikaGrycová Veronika KOS TJ Tesla Brno 8125988 10 EUR
XPU9953 Kiacová VeronikaKiacová Veronika PARDUBICE BIKERS A 8116780 10 EUR
TBM9950 Králová VilmaKrálová Vilma KOS TJ Tesla Brno A 8656725 10 EUR
TSU8279 Tomečková ZuzanaTomečková Zuzana LKT 80 Šumperk A 8660549 10 EUR
DMS8350 Haničáková DenisaHaničáková Denisa Dynamo Malá Skála A 8013469 10 EUR
XPU8352 Odvodyová ŠárkaOdvodyová Šárka PARDUBICE BIKERS E 8352000 10 EUR
ZUP7452 Folprechtová KateřinaFolprechtová Kateřina MTBO ČZU Praha A 8670466 10 EUR
ZUP7950 Vaněčková PetraVaněčková Petra MTBO ČZU Praha A 8000318 10 EUR
SPC8152 Ouhrabková RadkaOuhrabková Radka SPORTICUS team A 8033282 10 EUR
SBK8383 Jirková LenkaJirková Lenka KOB START Blansko A 8076001 10 EUR

W21B 13.50 km, 105 m, 13 kontrol Rank. koef.: 0.95

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI8350 Izdná PetraIzdná Petra OK Jihlava A 8516414 10 EUR
DOB7956 Štěpánová DitaŠtěpánová Dita KOB Dobruška A 8660522 10 EUR
TSU8894 Coufalová MarkétaCoufalová Markéta LKT 80 Šumperk A 8013846 10 EUR
14H7251 Gabriella Szabóné ErősGabriella Szabóné Erős (HUN) MTBO Hungary 8061175 10 EUR
SBK8661 Königová JanaKönigová Jana KOB START Blansko A 8000002 10 EUR
TAP8350 Veruňáková PetraVeruňáková Petra KOB Tretra Praha C 8076017 10 EUR
VBA9151 Skrácaná SimoneSkrácaná Simone ŠK VAZKA Bratislava 8071306 10 EUR
14H8250 Vajda-Kovács ÁgnesVajda-Kovács Ágnes (HUN) MTBO Hungary 8212072 10 EUR

W40 16.30 km, 205 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL7400 Vavrysová LenkaVavrysová Lenka SKOB Zlín C 8636196 10 EUR
TBM7991 Malá AliceMalá Alice KOS TJ Tesla Brno C 8670786 10 EUR
LCE8151 Hubáčková RenataHubáčková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 10 EUR
ABR7751 Jašková ŠárkaJašková Šárka A-team MTBO C 8660585 10 EUR
ABR7752 Lánerová LeonaLánerová Leona A-team MTBO C 8076590 10 EUR
GIG8051 Itaniemi JanitaItaniemi Janita GIGANT Orienteering C 8183063 10 EUR
SLA7450 Zemková HelenaZemková Helena SKOB Slaný C 8028831 10 EUR
14H8150 Benke NoémiBenke Noémi (HUN) MTBO Hungary 8646372 10 EUR
KVS7450 Janků KateřinaJanků Kateřina SKOB Kobra Vsetín C 8482074 10 EUR
LME7950 Straková LindaStraková Linda SK Los Mělník C 8013864 10 EUR
VRB7850 Kuncová JanaKuncová Jana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8482104 10 EUR
GIG7650 Michálková AliceMichálková Alice GIGANT Orienteering C 8680315 10 EUR
TBM7372 Ryglová KateřinaRyglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8660363 10 EUR
ZUP7551 Veselá IvaVeselá Iva MTBO ČZU Praha C 8201275 10 EUR
0120001 Schenková KatarínaSchenková Katarína 012 - (SVK) Rapid Bratislava 8130169 10 EUR
0010005 Ondovčíková DanielaOndovčíková Daniela 001 - (SVK) KOB Sokol Pezinok 8101080 10 EUR
TBM7652 La Carbonara HanaLa Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno E 8100026 10 EUR
TBM7664 Jelínková IrenaJelínková Irena KOS TJ Tesla Brno C 8680408 10 EUR

W50 13.40 km, 125 m, 12 kontrol Rank. koef.: 1

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB6798 Abelová IvanaAbelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 8660583 10 EUR
KNC6754 Švarcbachová JaroslavaŠvarcbachová Jaroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 8670499 10 EUR
TSU6550 Maliňáková EvaMaliňáková Eva LKT 80 Šumperk C 8662711 10 EUR
12H6950 Németh ÁgnesNémeth Ágnes (HUN) Tipo Orienteering Club 8646379 10 EUR
14H6350 Ágnes TömördiÁgnes Tömördi (HUN) MTBO Hungary 8002655 10 EUR
0070001 Poštulková ZuzanaPoštulková Zuzana 007 - (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071300 10 EUR
14H7450 Lendvai KatalinLendvai Katalin (HUN) MTBO Hungary 8110372 10 EUR

W60 13.40 km, 125 m, 12 kontrol Rank. koef.: 1

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5959 Pospíšková LuisaPospíšková Luisa KOS TJ Tesla Brno C 8663184 10 EUR
TSU6183 Skácelová NaděždaSkácelová Naděžda LKT 80 Šumperk C 8033213 10 EUR
RBA6051 Jánošková TaťjanaJánošková Taťjana TJ Rapid Bratislava C 8400039 10 EUR
VIP6251 Dohnalová JindraDohnalová Jindra SK VIPrahlo C 8635828 10 EUR
VBA4751 Kralova EvaKralova Eva ŠK VAZKA Bratislava C 8478747 10 EUR
celkem přihlášených: 304, vklad: 2580 EUR
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.