Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství ČR v MTBO middle, Český pohár MTBO – 12. kolo

Datum:
04.09.2022
Místo konání:
Hradec Králové
Pořadatel:
XHK - MTBO Racing team Hradec Králové
Kategorie:
M11     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     M70     MW10     OPEN     W11     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60    

M11 5.30 km, 15 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP1400 Horák Kryštof USK Praha C 8116691 60 Kč
LCE1111 Hubáček Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 8680393 60 Kč
VRL1601 Wohanka Metoděj OOS TJ Spartak Vrchlabí C zapůjčit 110 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8026573 60 Kč
ZUP1100 Bergl Jonáš MTBO ČZU Praha C 7202860 60 Kč
XHK1202 Macháček Jakub MTBO Racing team Hradec Králové C 8076589 0 Kč
XPU1502 Odvody Vilém PARDUBICE BIKERS C 8014508 60 Kč
SJC1201 Kazda František Sportcentrum Jičín C zapůjčit 110 Kč
VRL1304 Sedlák Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C zapůjčit 110 Kč
ABR1111 Jašek Vít A-team NOVO Bruntál C 8183170 60 Kč
XHK1100 Šafář Martin MTBO Racing team Hradec Králové C 8014455 0 Kč
SPC1302 Rypáček Radim SPORTICUS team C 8008303 60 Kč
SBK1414 Urban Mio KOB START Blansko C 8026576 60 Kč
SHK1104 Bohdanecký František OK Slavia Hradec Králové 8003635 0 Kč
DKP1206 Janeček Tomáš Oddíl OB Kotlářka 8648577 60 Kč
SHK1206 Mayer Antonín OK Slavia Hradec Králové 0 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín 8226418 60 Kč
VRL1301 Wohanka Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8019425 60 Kč
SMR1102 Buriánek Max SNS Smržovka C 8066786 60 Kč
PGP1101 Svatý Filip SK Praga zapůjčit 110 Kč

M14 8.00 km, 18 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 8208112 60 Kč
TBM0910 Malý Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 8680332 60 Kč
XHK1000 Kunart Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové C 8482087 0 Kč
MLA0800 Kváč Miroslav MLOK Mariánské Lázně C 8014558 60 Kč
XHK0800 Macháček Tomáš MTBO Racing team Hradec Králové C 8076023 0 Kč
TZL1004 Fišer Petr SKOB Zlín C 8660354 60 Kč
SBK1234 Urban Jan KOB START Blansko C 8119431 60 Kč
ZUP0800 Folprecht Lukáš MTBO ČZU Praha C 8226436 60 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín 8109334 60 Kč
SMR0900 Weber Sebastian SNS Smržovka C 8033278 60 Kč
SHK0908 Zástava Marek OK Slavia Hradec Králové 0 Kč
ZUP0801 Vaněček Jan MTBO ČZU Praha C 8670805 60 Kč
SHK0903 Sochor Jakub OK Slavia Hradec Králové 8022640 0 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 8005439 60 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 8001103 60 Kč
STB1000 Stránský Daniel TJ Stadion Nový Bor C 8660579 60 Kč
SJC0902 Kejval Vojtěch Sportcentrum Jičín C 2102077 60 Kč
SJC1004 Ticháček Jáchym Sportcentrum Jičín C 8250110 60 Kč
GIG0900 Toloch Otakar GIGANT Orienteering C 8116668 60 Kč
ZUP1000 Šňupárek Jenda MTBO ČZU Praha C 8680429 60 Kč
TZL1001 Honner Tomáš SKOB Zlín C 8662687 60 Kč
HOR0902 Bernard Mikuláš TJ Jiskra Hořice 8680365 60 Kč
SPC1010 Ouhrabka Vít SPORTICUS team C 8022695 60 Kč

M17 11.40 km, 27 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
GIG0601 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering A 8662686 150 Kč
SPC0807 Lesage Radek SPORTICUS team C 8022647 150 Kč
SPC0615 Lesage Marek SPORTICUS team C 8109415 150 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 8000710 150 Kč
MLA0701 Petruš Ondřej MLOK Mariánské Lázně C 8116798 150 Kč
STE0702 Buchta David SK SKI-OB Šternberk C 8030632 150 Kč
XPU0501 Šípek Ondřej PARDUBICE BIKERS C 8663154 150 Kč
VLI0606 Meier David Slavia Liberec orienteering C 8004347 150 Kč
BOR0604 Bogar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 8013870 150 Kč
SMR0700 Weber Maxmilian SNS Smržovka C 8109423 150 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 8662278 150 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno C 8663178 150 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 8680577 150 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín C 8190207 150 Kč
GIG0600 Toloch Eduard GIGANT Orienteering C 8116791 150 Kč
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc C 8113535 150 Kč
XPU0600 Munzar Jakub PARDUBICE BIKERS C 8013836 150 Kč
TBM0503 Račanský Jakub KOS TJ Tesla Brno C 8100029 150 Kč

M20 14.40 km, 31 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
GIG0300 Smolen Karel GIGANT Orienteering A 8226341 150 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662362 150 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662338 150 Kč
NEK0301 Horák Jáchym Nejdek Orienteering C 8031406 150 Kč
XPU0210 Vališ Jan PARDUBICE BIKERS C 8109304 150 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB T.J. Sokol Žamberk C 8629818 150 Kč
SLA0301 Čepička Václav SKOB Slaný C 8028872 150 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň C 8044641 150 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň A 8660913 150 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín E 8001809 150 Kč

M21E 17.60 km, 56 kontrol

(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC7608 Štěňha Martin SPORTICUS team E 8667520 250 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno E 8444884 250 Kč
SPC8207 Pruner Petr SPORTICUS team E 8660573 250 Kč
SPC9810 Mišoň Matěj SPORTICUS team E 8003616 250 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team E 8033200 250 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň E 8662312 250 Kč
STB9301 Ludvík Vojtěch TJ Stadion Nový Bor E 8656551 250 Kč
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor E 8660584 250 Kč
SJC9000 Stránský Vojtěch Sportcentrum Jičín E 8656552 250 Kč
KNC8803 Bitter Aleš Sokol Kostelec n. Č. l. E 8629814 250 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí E 8330550 250 Kč
TBM7632 Ševčík Martin KOS TJ Tesla Brno E 8662360 250 Kč
TZL8604 Hradil Jiří SKOB Zlín E 8066794 250 Kč
XPU9705 Kanta Martin PARDUBICE BIKERS E 8076585 250 Kč
TBM8907 Pospíšek Marek KOS TJ Tesla Brno E 8076022 250 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava E 8660510 250 Kč
GIG9410 Grundmann Jan GIGANT Orienteering E 8654891 250 Kč
SPC8108 Hegner Filip SPORTICUS team E 8116707 250 Kč
TZL9502 Chovanec David SKOB Zlín E 8007255 250 Kč
MFP9300 Štochel Miroslav Matfyz Praha E 8004355 250 Kč
54D7700 Huster Mark (GER) SV Sachsen 90 Werdau 8050377 250 Kč
EKP8431 Smrt Martin VŠTJ Ekonom Praha E 8631579 250 Kč
SBK7537 Urban Jan KOB START Blansko E 8303038 250 Kč
TZL8236 Graubner Jan SKOB Zlín E 8068608 250 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering E 8482548 250 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka E 8656561 250 Kč
VBA9601 Muller Matej ŠK VAZKA Bratislava E 8680283 250 Kč
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8230672 250 Kč
TBM7044 Rygl Jaroslav KOS TJ Tesla Brno E 8667970 250 Kč
SPC0009 Vacek Jan SPORTICUS team E 8028808 250 Kč
VSP8200 Laciga Radek USK Praha E 8162899 250 Kč
STB8100 Stránský Jiří TJ Stadion Nový Bor E 8663143 250 Kč
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně E 8656598 250 Kč
SPC7803 Sajal Martin SPORTICUS team E 8033209 250 Kč
TBM9120 Tišnovský Martin KOS TJ Tesla Brno E 8663201 250 Kč
BOR8904 Bogar František OK Jiskra Nový Bor E 8116722 250 Kč
BLI7803 Ohera Karel MTBO Bludný kořen E 8028830 250 Kč

M21A 13.90 km, 30 kontrol

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8500 Drobník Lukáš Sportcentrum Jičín A 8040385 250 Kč
KNC7001 Švarcbach Michal Sokol Kostelec n. Č. l. E 8013920 250 Kč
NEK0101 Newiak Nick Nejdek Orienteering A 8109361 250 Kč
HOR9700 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice A 8680422 250 Kč
SBK8501 Jiráček Josef KOB START Blansko A 8201285 250 Kč
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň A 8660467 250 Kč
0050001 Spazierer Filip 005 - Nejdek zapůjčit 300 Kč
XPU8206 Odvody Zdeněk PARDUBICE BIKERS A 8206000 250 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín A 8008104 250 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice A 8645928 250 Kč
SLA6803 Svoboda Petr SKOB Slaný A 8028802 250 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín A 8055001 250 Kč
SBK6922 Sochor Jan KOB START Blansko A 8663124 250 Kč
ABR8401 Vala Radek A-team NOVO Bruntál E 8028862 250 Kč
VSP8201 Bartoš Marián USK Praha E 8660511 250 Kč
TBM8008 Polášek Radek KOS TJ Tesla Brno A 8008780 250 Kč
SPC8112 Bednařík Jan SPORTICUS team A 8670468 250 Kč
VSP8301 Hora Vojtěch USK Praha A 8663123 250 Kč
VSP7901 Müller Pavel USK Praha A 8116706 250 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice A 8499979 250 Kč
ZUP8003 Vaněček Jan MTBO ČZU Praha A 8004120 250 Kč
VPM9001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň A 8680613 250 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8087305 250 Kč
GIG0011 Panovec Kryštof GIGANT Orienteering A 8662750 250 Kč
SMR7801 Buriánek Vojta SNS Smržovka A 8028837 250 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering A 8662745 250 Kč
DKP8203 Goder Josef Oddíl OB Kotlářka A 8517315 250 Kč
VRL7406 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí E 8003612 250 Kč
TAP7604 Šebesta Petr KOB Tretra Praha E 8032476 250 Kč
DMS7700 Haničák Tomáš Dynamo Malá Skála A 8014501 250 Kč
BLI8001 Ištok Martin MTBO Bludný kořen A 8028843 250 Kč

M21B 11.80 km, 24 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7200 Horák Pavel USK Praha A 8660356 250 Kč
TBM9228 Boček Milan KOS TJ Tesla Brno A 8019217 250 Kč
NEK0100 Wolf Vojtěch Nejdek Orienteering 8660517 250 Kč
LCE9101 Svízela Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice C 8663204 250 Kč
GIG0100 Kroc Kryštof GIGANT Orienteering A 8680420 250 Kč
SBK0101 Humlíček Tomáš KOB START Blansko C 8076003 250 Kč
TJN8401 Král Luboš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8014476 250 Kč
XHK8800 Doležal Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové 8662297 0 Kč
XPU8303 Žemlička Jan PARDUBICE BIKERS C 8116799 250 Kč
SPC9212 Bláha Adam SPORTICUS team C 8116809 250 Kč
XPU7601 Jirásek Aleš PARDUBICE BIKERS C 8100176 250 Kč

M40A 14.40 km, 33 kontrol

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín C 8010100 250 Kč
XBM7549 Bureš Pavel ABND RACING TEAM C 8621762 250 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno C 8007401 250 Kč
MLA7500 Petruš Marek MLOK Mariánské Lázně C 8116729 250 Kč
TSU8109 Sedláček Petr LKT 80 Šumperk C 8662355 250 Kč
ZUP7800 Bergl Tomáš MTBO ČZU Praha C 8201978 250 Kč
SJH7705 Potužník Martin SOS Jindřichův Hradec C 8237700 250 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 8008015 250 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín C 8250250 250 Kč
GIG7400 Kroc Dalibor GIGANT Orienteering C 8680300 250 Kč
ABR7600 Žák Pavel A-team NOVO Bruntál C 8662295 250 Kč
ABR7601 Jašek Petr A-team NOVO Bruntál C 8662350 250 Kč
ABR8200 Kaluža Luboš A-team NOVO Bruntál A 8014496 250 Kč
0070001 Coufal Ctibor 007 - HBC Hostivař 8113511 250 Kč
TBM7337 La Carbonara Claudio KOS TJ Tesla Brno C 8022288 250 Kč
SPC7506 Rypáček Miroslav SPORTICUS team C 8076616 250 Kč
ZUP7300 Folprecht Eduard MTBO ČZU Praha C 8670480 250 Kč
SMR7700 Hons Miši SNS Smržovka C 8414103 250 Kč
ZUP7400 Bašus Petr MTBO ČZU Praha C 8226400 250 Kč
VLI7505 Putík Jiří Slavia Liberec orienteering C 8656570 250 Kč
DKP7905 Janeček Petr Oddíl OB Kotlářka 8226347 250 Kč
XBM8102 Gebas Miroslav ABND RACING TEAM C zapůjčit 300 Kč
PGP7711 Dočkal Tomáš SK Praga C 8109336 250 Kč
TBM7305 Folprecht Jaroslav KOS TJ Tesla Brno C 8680615 250 Kč
VSP7403 Jirásek Milan USK Praha C 8116685 250 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 8028844 250 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8001607 250 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava C 8662358 250 Kč
0110001 Wenzel Falk 011 - (GER) USV TU Dresden 8071070 250 Kč
SJC7300 Kejval Jaromír Sportcentrum Jičín C 8226425 250 Kč
VPM7906 Les Martin KOS Slavia Plzeň C 8028813 250 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 8028816 250 Kč
XPU7901 Stryka Lukáš PARDUBICE BIKERS 8013850 250 Kč
TBM7228 Strejček Petr KOS TJ Tesla Brno C 8515529 250 Kč

M40B 11.50 km, 29 kontrol

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8149899 250 Kč
GIG7100 Kunz Martin GIGANT Orienteering C 8009153 250 Kč
SJC7501 Fejk Zbyněk Sportcentrum Jičín C 8680423 250 Kč
GIG7004 Kašpar Jaroslav GIGANT Orienteering C 8663115 250 Kč
TBM7606 Šafek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8000013 250 Kč
GIG7601 Chamraďa Dušan GIGANT Orienteering C 8656746 250 Kč
TBM7610 Malý Martin KOS TJ Tesla Brno C 8470600 250 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 8660551 250 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8076586 250 Kč
STE7700 Buchta Martin SK SKI-OB Šternberk C 8030642 250 Kč
SLA7300 Zemko Zdeněk SKOB Slaný C 8014550 250 Kč
GIG7502 Fišer Petr GIGANT Orienteering C 8662302 250 Kč
ABR7501 Hruška Miloš A-team NOVO Bruntál C 8680603 250 Kč
ABR8100 Láner Roman A-team NOVO Bruntál C 8183175 250 Kč
SBK7539 Humlíček Aleš KOB START Blansko C 8303303 250 Kč
TAP8003 Veruňák Jiří KOB Tretra Praha C 8461737 250 Kč
SMR7701 Weber Roman SNS Smržovka C 8026637 250 Kč
SBK8001 König Lukáš KOB START Blansko C 8234321 250 Kč
ZUP8002 Pucherna Petr MTBO ČZU Praha C 8001090 250 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové 8109416 0 Kč
TBM7301 Provazník Dušan KOS TJ Tesla Brno C 8482080 250 Kč
SLA7201 Čepička Václav SKOB Slaný C 8028857 250 Kč
XBM7601 Jiran Václav ABND RACING TEAM C 8667992 250 Kč
XBM7511 Vítek Tomáš ABND RACING TEAM C 8627115 250 Kč
TUR7301 Vřešťál Jan OOB TJ Turnov C 8680595 250 Kč
TSU8246 Medlík Jan LKT 80 Šumperk A 8003641 250 Kč
PGP7610 Svatý Jakub SK Praga 8648611 250 Kč
PHK7900 Matoušek Josef OK 99 Hradec Králové 8026589 250 Kč
BLI7402 Vozka Radim MTBO Bludný kořen C 8028848 250 Kč
SPC8003 Ouhrabka Jakub SPORTICUS team C 8119513 250 Kč

M50 12.70 km, 27 kontrol

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
GIG7118 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 8659415 250 Kč
LCE6702 Piše Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8663203 250 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 8680322 250 Kč
SPC7204 Lesage Martin SPORTICUS team C 8076040 250 Kč
OKP6605 Mach Radovan SK OK 24 Praha C 8631586 250 Kč
LCE6701 Mudrák Stanislav OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662441 250 Kč
GIG7101 Valík Luděk GIGANT Orienteering C 8004332 250 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 8000120 250 Kč
XPU6305 Kiac Jiří PARDUBICE BIKERS C 8414096 250 Kč
TJN6701 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8659409 250 Kč
ABR6301 Kolář Rudolf A-team NOVO Bruntál C 8663187 250 Kč
ABR6302 Řeháček Petr A-team NOVO Bruntál C 8663161 250 Kč
TBM6512 Náhlovský David KOS TJ Tesla Brno C 8028874 250 Kč
VLI6501 Kareis Martin Slavia Liberec orienteering C 8680572 250 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8660547 250 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno 8662331 250 Kč
XBM7107 Šňupárek Martin ABND RACING TEAM C 8667984 250 Kč
XBM6904 Pekárek Pavel ABND RACING TEAM C 8183069 250 Kč
SLA7200 Kouřimský Jan SKOB Slaný A 8107710 250 Kč
BOR6603 Bogar Leoš OK Jiskra Nový Bor C 8116755 250 Kč
VBA6501 Mlynárik Peter ŠK VAZKA Bratislava C 8402555 250 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662299 250 Kč
TBM7123 Otoupalík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8680391 250 Kč
SMR7001 Pařízek Petr SNS Smržovka C 8414115 250 Kč
TZL6700 Nekoranec Petr SKOB Zlín C 8482067 250 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 8660377 250 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 8656657 250 Kč
XHK6400 Chmelař Pavel MTBO Racing team Hradec Králové 8154971 0 Kč
GIG7000 Toloch Alexandr GIGANT Orienteering C 8662147 250 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8100027 250 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 8196082 250 Kč
TBM6901 Král Jan KOS TJ Tesla Brno C 8645929 250 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 8116719 250 Kč
VAM6101 Doležal Josef OB Vamberk C 8016308 250 Kč

M60 10.80 km, 26 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM6213 Argaláš Jaroslav KOS TJ Tesla Brno C 8662684 250 Kč
STB5701 Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 8660582 250 Kč
VEY5600 Kadlec Luděk YETTI Vejprty C 8116733 250 Kč
TBM6007 Pospíšek Zbyněk KOS TJ Tesla Brno C 8663197 250 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 8033205 250 Kč
RBA5902 Jánoška Jozef TJ Rapid Bratislava C 8100017 250 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8111113 250 Kč
SPC6201 Hejna Jiří SPORTICUS team C 8663134 250 Kč
ABR6102 Vrábel Jaromír A-team NOVO Bruntál C 8014511 250 Kč
KVS6200 Janků Josef SKOB Kobra Vsetín C 8680377 250 Kč
EKP5601 Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha C 8116818 250 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 250 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 8028814 250 Kč
RCP6041 Autrata Vlastimil RC&P TEAM Bratislava C 8016302 250 Kč
TSU5941 Král Jiří LKT 80 Šumperk C 8663159 250 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 8660478 250 Kč
VPM6001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň C 8656554 250 Kč
KNC5800 Havlíček Ivo Sokol Kostelec n. Č. l. C 8237694 250 Kč
SJC6000 Kuchař Pavel Sportcentrum Jičín C 8008787 250 Kč
KVS5901 Maliňák Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 8662677 250 Kč

M70 10.80 km, 28 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR4902 Kuchař Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8160171 250 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8656720 250 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd 8135135 250 Kč
SLA4202 Němec Vladimír SKOB Slaný C 8100015 250 Kč

MW10 3.00 km, 7 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC1502 Kalina Oskar SPORTICUS team C 2057920 60 Kč
SJC1300 Mrázek Emil Sportcentrum Jičín C 8010900 60 Kč
PBM1616 Šafek Jakub TJ Spartak 1. brněnská 53206 60 Kč
LPM1350 Hegnerová Viktorie OK Lokomotiva Plzeň C 60 Kč
ZUP1450 Berglová Amálie MTBO ČZU Praha C 51841 60 Kč
SJC1400 Tomeš Maxmilián Sportcentrum Jičín C 8141006 60 Kč
SJC1401 Kazda Albert Sportcentrum Jičín C 2114994 60 Kč
SJC1212 Musil Jakub Sportcentrum Jičín C 8251251 60 Kč
SJC1550 Musilová Alžběta Sportcentrum Jičín C 8351351 60 Kč
SPC1553 Bednaříková Eva SPORTICUS team C 8660566 60 Kč
TAP1450 Veruňáková Žofie KOB Tretra Praha C 8013909 60 Kč
TAP1700 Veruňák Jiří KOB Tretra Praha 60 Kč
XHK1350 Jedličková Michaela MTBO Racing team Hradec Králové C 0 Kč
ZBM1818 König Tobias SK Brno Žabovřesky 999666 60 Kč
ZBM1616 König Teodor SK Brno Žabovřesky 1234321 60 Kč
VSP1550 Müllerová Ludmila USK Praha 887608 60 Kč
VSP1450 Bartošová Natálie USK Praha C 8200095 60 Kč
VSP1700 Bartoš Martin USK Praha C 8200095 60 Kč
SJI1515 Lauerman Jan OK Jihlava C 2103711 60 Kč
XHK1450 Jiranová Veronika MTBO Racing team Hradec Králové 7209426 0 Kč
XHK1600 Jiran Tomáš MTBO Racing team Hradec Králové 888650 0 Kč
VSP1300 Kopecký Hynek USK Praha 49385 60 Kč
0120001 Bogar Jonáš 012 - nereg 682103 60 Kč
XPU1652 Jirásková Jasmína PARDUBICE BIKERS 998454 60 Kč
XPU1352 Jirásková Julie PARDUBICE BIKERS C 2080983 60 Kč
SJI1800 Moravec Adam OK Jihlava 7260022 60 Kč
SPC1902 Ouhrabka Lukáš SPORTICUS team C 2031372 60 Kč
SJC1502 Drobník Kryštof Sportcentrum Jičín C 1985821 120 Kč
SJC1301 Drobník Tadeáš Sportcentrum Jičín C 7431985 120 Kč

OPEN 11.60 km, 33 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRB7606 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8047203 100 Kč
0030001 Vrbatová Jana 003 - Chvojenec zapůjčit 150 Kč
0040002 Ropková Sofie 004 - Wander Book zapůjčit 150 Kč
HJL7600 Kušička Josef Sokol Horní Jelení 8285930 100 Kč
SPC8353 Bednaříková Jana SPORTICUS team C 8660532 100 Kč
SHK7950 Bohdanecká Barbora OK Slavia Hradec Králové 8003669 0 Kč
0130001 Punčochářová Simona 013 - Punčochářová zapůjčit 150 Kč

W11 5.30 km, 17 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL1355 Zajícová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí zapůjčit 110 Kč
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín C 8010800 60 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 8042134 60 Kč
TBM1165 Malá Lucie KOS TJ Tesla Brno C 8030635 60 Kč
SJC1150 Tomešová Evelína Sportcentrum Jičín C 8112161 60 Kč
XPU1252 Odvodyová Nikola PARDUBICE BIKERS C 8662348 60 Kč
TBM1156 La Carbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno C 8023023 60 Kč
SPC1151 Rypáčková Šárka SPORTICUS team C 8014509 60 Kč
SMR1150 Honsová Magda SNS Smržovka C 8026647 60 Kč
DKP1453 Janečková Eliška Oddíl OB Kotlářka 8012873 60 Kč
VSP1351 Müllerová Karla USK Praha C 8028810 60 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8047165 60 Kč
VSP1150 Jirásková Mia USK Praha C 8196033 60 Kč
VSP1151 Jirásková Viola USK Praha C 8105234 60 Kč
TBM1158 Ryglová Beáta KOS TJ Tesla Brno C 8482069 60 Kč
SJI1353 Lauermanová Eva OK Jihlava C 8420964 60 Kč
SPC1256 Ouhrabková Bára SPORTICUS team C 8022683 60 Kč

W14 8.00 km, 19 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 8014488 60 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 8461111 60 Kč
LCE0851 Hubáčková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice C 8482100 60 Kč
GIG1050 Chamraďa Elvira GIGANT Orienteering C 8183148 60 Kč
XHK0888 Kunartová Dominika MTBO Racing team Hradec Králové C 8482084 0 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 8226312 60 Kč
TZL0851 Fišerová Markéta SKOB Zlín C 8680330 60 Kč
TJN0863 Nagyová Zuzana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8030649 60 Kč
SHK1058 Ladýřová Alžběta OK Slavia Hradec Králové 8116828 0 Kč
SMR0850 Honsová Andrea SNS Smržovka C 8183135 60 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín 8000336 60 Kč
TBM0858 Folprecht Mia KOS TJ Tesla Brno C 8670789 60 Kč
ZUP1050 Vaněčková Anna MTBO ČZU Praha C 8026583 60 Kč
SHK0953 Sochorová Kristýna OK Slavia Hradec Králové 8461735 0 Kč
VSP0952 Jirásková Laura USK Praha C 8196090 60 Kč
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 8033296 60 Kč
VSP0951 Kopecká Marie USK Praha C 8226403 60 Kč
PGP0952 Svatá Lucie SK Praga 8076032 60 Kč
PHK0855 Matoušková Markéta OK 99 Hradec Králové 8003654 60 Kč
BLI1050 Vozková Veronika MTBO Bludný kořen C 8028812 60 Kč
SHK0861 Strejčková Klára OK Slavia Hradec Králové 410198 0 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 8003648 60 Kč

W17 10.40 km, 22 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662430 150 Kč
TBM0667 Kurečková Klára KOS TJ Tesla Brno C 8008286 150 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 8660529 150 Kč
ZUP0650 Folprechtová Julie MTBO ČZU Praha C 8013908 150 Kč
VPM0651 Tobrmanová Anna Sofie KOS Slavia Plzeň C zapůjčit 200 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 8414128 0 Kč
XPU0552 Kadaníková Tereza PARDUBICE BIKERS C zapůjčit 200 Kč

W20 12.40 km, 27 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8033294 150 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662431 150 Kč
GIG0450 Chamraďa Natali GIGANT Orienteering C 8183109 150 Kč
VEY0650 Kadlecová Tereza YETTI Vejprty C 8656571 150 Kč
VPM0254 Macholdová Tereza KOS Slavia Plzeň C 8656747 150 Kč
STB0851 Stránská Sofie TJ Stadion Nový Bor A 8660578 150 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí E 8656713 150 Kč

W21E 14.40 km, 33 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team E 8667533 250 Kč
VPM9191 Kamarytová Marie KOS Slavia Plzeň E 8656581 250 Kč
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team E 8629752 250 Kč
STB9450 Kamererová Valerie TJ Stadion Nový Bor E 8660581 250 Kč
VSP7852 Hrdinová Marie USK Praha E 8660472 250 Kč
TBM8485 Uhnavá Markéta KOS TJ Tesla Brno E 8010108 250 Kč
TBM8650 Tichovská Martina KOS TJ Tesla Brno E 8076544 250 Kč
XHK0250 Nedomlelová Lucie MTBO Racing team Hradec Králové E 8662718 0 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí E 8033284 250 Kč
XPU8954 Bártíková Zuzana PARDUBICE BIKERS E 8090145 250 Kč
SJC8355 Musilová Vendula Sportcentrum Jičín E 8350350 250 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín E 8631581 250 Kč
ABR9499 Haltof Ewa A-team NOVO Bruntál E 8660544 250 Kč
TSU8992 Linhartová Štěpánka LKT 80 Šumperk E 8660564 250 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary E zapůjčit 300 Kč
TSU8889 Reifová Naděžda LKT 80 Šumperk E 8656575 250 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha E 8183064 250 Kč
VSP8152 Lacigová Michaela USK Praha E 8008274 250 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno E 8656742 250 Kč
SPC9271 Hnátková Tereza SPORTICUS team E 8660537 250 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava E 8660557 250 Kč
SJC8450 Drobníková Markéta Sportcentrum Jičín E 8482121 500 Kč

W21A 12.40 km, 28 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk A 8033234 250 Kč
DKP8251 Blažková Kristina Oddíl OB Kotlářka A 8014545 250 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín A 8010200 250 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín A 8008010 250 Kč
XPU9952 Barnetová Veronika PARDUBICE BIKERS E 8116790 250 Kč
XPU8352 Odvodyová Šárka PARDUBICE BIKERS E 8352000 250 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha A 8028858 250 Kč
GIG0050 Zrníková Adéla GIGANT Orienteering A 8662727 250 Kč
TBM9150 Pospíšková Magdalena KOS TJ Tesla Brno A 8013910 250 Kč
XPU9953 Kiacová Veronika PARDUBICE BIKERS A 8116780 250 Kč
SBK8554 Beržinská Soňa KOB START Blansko A 8202028 250 Kč
ZUP7452 Folprechtová Kateřina MTBO ČZU Praha A 8670466 250 Kč
SMR8950 Hanáková TerKa SNS Smržovka A 8226317 250 Kč
VSP8455 Horová Klára USK Praha A 8008455 250 Kč
ZUP7950 Vaněčková Petra MTBO ČZU Praha A 8000318 250 Kč
ZUP8151 Ryšavá Vendula MTBO ČZU Praha A 8662726 250 Kč
TZL8052 Honnerová Blanka SKOB Zlín A 8052217 250 Kč
VSP0050 Lacigová Marie USK Praha A 8670500 250 Kč
EKP8851 Štembergová Lucie VŠTJ Ekonom Praha A 8014552 250 Kč
SPC8152 Ouhrabková Radka SPORTICUS team A 8033282 250 Kč

W21B 10.80 km, 30 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI8350 Izdná Petra OK Jihlava A 8516414 250 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška A 8660522 250 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 8013927 250 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering 8660521 250 Kč
NEK0250 Marešová Klára Nejdek Orienteering 8660518 250 Kč
TSU8894 Coufalová Markéta LKT 80 Šumperk A 8013846 250 Kč
SJC8759 Kovářová Eva Sportcentrum Jičín A 8008759 250 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín C zapůjčit 300 Kč
ZUP8350 Berglová Irena MTBO ČZU Praha C 8076587 250 Kč
0060001 Polanská Lucie 006 - Dalovice zapůjčit 300 Kč
SHK8251 Čížová Andrea OK Slavia Hradec Králové 8076029 0 Kč
TAP8350 Veruňáková Petra KOB Tretra Praha C 8076017 250 Kč
VPM8450 Jirková Petra KOS Slavia Plzeň C 8416122 250 Kč
TZL0056 Graubnerová Eliška SKOB Zlín A 8006746 250 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín 8033285 250 Kč
SBK8661 Königová Jana KOB START Blansko A 8000002 250 Kč
ZUP8759 Puchernová Radka MTBO ČZU Praha C 8708013 250 Kč
VPM9251 Fajtlová Lucie KOS Slavia Plzeň C 8033286 250 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové 8656672 0 Kč
VPM8850 Streckerová Jana KOS Slavia Plzeň A zapůjčit 300 Kč
XHK9151 Chmelařová Michaela MTBO Racing team Hradec Králové 8044394 0 Kč
XPU8660 Žemličková Lenka PARDUBICE BIKERS C 8033255 250 Kč
VSP8150 Kopecká Anežka USK Praha C 8013939 250 Kč
SPC9356 Hejnová Aneta SPORTICUS team C 8660588 250 Kč
XPU8454 Petrová Daniela PARDUBICE BIKERS C 8400365 250 Kč
0140001 Dudešková Soňa 014 - Zlín zapůjčit 300 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 8654890 250 Kč

W40 11.70 km, 28 kontrol

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE8151 Hubáčková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 8006763 250 Kč
GIG8051 Itaniemi Janita GIGANT Orienteering C 8183063 250 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8001411 250 Kč
TBM7991 Malá Alice KOS TJ Tesla Brno C 8670786 250 Kč
GIG7350 Valíková Petra GIGANT Orienteering C 8656684 250 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 8028831 250 Kč
ABR7752 Lánerová Leona A-team NOVO Bruntál C 8076590 250 Kč
ABR7751 Jašková Šárka A-team NOVO Bruntál C 8660585 250 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno E 8100026 250 Kč
SPC7955 Rypáčková Dana SPORTICUS team C 8660559 250 Kč
SBK7664 Humlíčková Kateřina KOB START Blansko C 8076004 250 Kč
KVS7450 Janků Kateřina SKOB Kobra Vsetín C 8482074 250 Kč
SMR7452 Macholdová Iva SNS Smržovka C 8022350 250 Kč
SMR7750 Honsová Lenka SNS Smržovka C 8116767 250 Kč
DKP8151 Janečková Markéta Oddíl OB Kotlářka 8033270 250 Kč
SMR7650 Weberová Ivana SNS Smržovka C 8196074 250 Kč
VRB7850 Kuncová Jana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8482104 250 Kč
SMR7151 Pařízková Věrka SNS Smržovka C 8033216 250 Kč
TBM7664 Jelínková Irena KOS TJ Tesla Brno C 8680408 250 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno 8007659 250 Kč
TZL7400 Vavrysová Lenka SKOB Zlín C 8636196 250 Kč
ZUP7551 Veselá Iva MTBO ČZU Praha C 8201275 250 Kč
VSP7799 Košíková Jitka USK Praha C 8020233 250 Kč
VSP7653 Jirásková Markéta USK Praha C 8196071 250 Kč
TBM7372 Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8660363 250 Kč
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava A 8008287 250 Kč
SJC7452 Tumová Jana Sportcentrum Jičín C 8001802 250 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8518812 250 Kč
TUR7450 Vřešťálová Lucie OOB TJ Turnov C 8022641 250 Kč
SMR7450 Buriánková Ivka SNS Smržovka C 8008288 250 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava E 8033211 250 Kč
SJC7450 Kejvalová Kamila Sportcentrum Jičín C 8226378 250 Kč
GIG7650 Michálková Alice GIGANT Orienteering C 8680315 250 Kč
GIG7550 Chmelíková Michaela GIGANT Orienteering C 8662361 250 Kč
TBM7898 Vokál Kabelová Radka KOS TJ Tesla Brno C 8670767 250 Kč

W50 10.10 km, 24 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC6754 Švarcbachová Jaroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 8670499 250 Kč
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 8660583 250 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 8109404 250 Kč
TUR6950 Ježková Hana OOB TJ Turnov C 8042129 250 Kč
TSU6550 Maliňáková Eva LKT 80 Šumperk C 8662711 250 Kč
XHK6351 Chmelařová Marie MTBO Racing team Hradec Králové 8663200 0 Kč

W60 10.10 km, 26 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5959 Pospíšková Luisa KOS TJ Tesla Brno C 8663184 250 Kč
VIP6251 Dohnalová Jindra SK VIPrahlo C 8635828 250 Kč
VSP5950 Lacigová Ivana USK Praha C 8116699 250 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8008289 250 Kč
TSU5896 Králová Dana LKT 80 Šumperk C 8662287 250 Kč
VBA4751 Kralova Eva ŠK VAZKA Bratislava C 8478747 250 Kč
TSU6183 Skácelová Naděžda LKT 80 Šumperk C 8033213 250 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindřiška Sokol Kostelec n. Č. l. C 8662276 250 Kč
TSU5850 Perůtková Ivana LKT 80 Šumperk C 8680404 250 Kč
celkem přihlášených: 480, vklad: 91730 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.