Logo

Přihlášky závodu: 5 Days MTBO ORIENT EXPRESS 2022

Datum:
02.07.2022
Místo konání:
Hlubočky
Pořadatel:
GIG - GIGANT Orienteering
Kategorie:
M11     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     M70     MW10     Open     W11     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60     W70    

M11

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
LCE1111 Hubáček Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 8680393 Ano Ano Ano Ano Ano 300 Kč
VRL1301 Wohanka Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
VSP1400 Horák Kryštof USK Praha C 8116691 Ano Ano Ano Ano Ano 300 Kč
SMR1102 Buriánek Max SNS Smržovka C 8066786 Ano Ano Ano Ano Ano 300 Kč
SBK1414 Urban Mio KOB START Blansko C 8026576 Ano Ano Ano Ano Ano 300 Kč
ABR1111 Jašek Vít A-team NOVO Bruntál C 8183170 Ano Ano Ano Ano Ano 300 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8026573 Ano Ano Ano Ano Ano 300 Kč

M14

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava 8000245 Ne Ne Ne Ano Ano 180 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava 8004331 Ne Ne Ne Ano Ano 180 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 8001103 Ano Ano Ano Ano Ano 300 Kč
SBK1234 Urban Jan KOB START Blansko C 8119431 Ano Ano Ano Ano Ano 300 Kč
0250006 Stankūnas Matas 025 - (LTU) O! Klaipėda 8237754 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
LCE0901 Mudrák Matouš OOB TJ Slovan Luhačovice C 2078474 Ne Ne Ano Ano Ano 180 Kč
MLA0800 Kváč Miroslav MLOK Mariánské Lázně C 8014558 Ano Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0910 Malý Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 8680332 Ano Ano Ano Ano Ne 240 Kč
TBM0801 La Carbonara Matteo KOS TJ Tesla Brno C 8023023 Ano Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TZL1004 Fišer Petr SKOB Zlín C 8660354 Ano Ano Ano Ano Ano 300 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 8076629 Ano Ano Ano Ano Ano 300 Kč
SMR0900 Weber Sebastian SNS Smržovka C 8033278 Ano Ano Ano Ano Ano 300 Kč
STB1000 Stránský Daniel TJ Stadion Nový Bor C 8660579 Ano Ano Ano Ano Ano 300 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 8005439 Ano Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 8208112 Ne Ne Ano Ano Ano 270 Kč

M17

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SPC0807 Lesage Radek SPORTICUS team C 8022647 Ne Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VLI0606 Meier David Slavia Liberec orienteering C 8004347 Ne Ano Ano Ano Ne 450 Kč
0180004 Traversi Montani Matteo 018 - (ITA) Semiperdo Or.Maniago 8001441 Ano Ano Ano Ano Ano 1125 Kč
0220001 Janowski Filip 022 - (POL) Polish MTBO Team 8080305 Ano Ano Ano Ano Ne 900 Kč
0230013 PISZCZOROWICZ Hugo 023 - (FRA) FRENCH TEAM FFCO 8002025 Ano Ano Ano Ano Ano 1125 Kč
0230014 LECLERE Augustin 023 - (FRA) FRENCH TEAM FFCO 8003252 Ano Ano Ano Ano Ano 1125 Kč
0230015 LESQUER Antoine 023 - (FRA) FRENCH TEAM FFCO 8251105 Ano Ano Ano Ano Ano 1125 Kč
0230016 LAURET Jocelyn 023 - (FRA) FRENCH TEAM FFCO 8260091 Ano Ano Ano Ano Ano 1125 Kč
0230017 LAUDET Alexis 023 - (FRA) FRENCH TEAM FFCO 2113828 Ano Ano Ano Ano Ano 1125 Kč
0230018 BROCHOT Remi 023 - (FRA) FRENCH TEAM FFCO 8002209 Ano Ano Ano Ano Ano 1125 Kč
0250004 Sausaitis Arnas 025 - (LTU) O! Klaipėda 8001153 Ano Ano Ano Ano Ano 1125 Kč
LCE0601 Mudrák Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice C 7210097 Ne Ne Ano Ano Ano 450 Kč
MLA0701 Petruš Ondřej MLOK Mariánské Lázně C 8116798 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 8662278 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SMR0700 Weber Maxmilian SNS Smržovka C 8109423 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 8000710 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
0420002 Sliuzelis Mykolas 042 - (LTU) Dainava OK 8353835 Ano Ano Ano Ano Ano 1125 Kč
0420003 Sinkunas Gvidas 042 - (LTU) Dainava OK 8118007 Ano Ano Ano Ano Ano 1125 Kč

M20

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň C 2042505 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SPC0808 Lesage Radek SPORTICUS team 8022647 Ano Ne Ne Ne Ne 150 Kč
0180003 Traversi Montani Michele 018 - (ITA) Semiperdo Or.Maniago 8237794 Ano Ano Ano Ano Ano 1125 Kč
0180005 Martinatti Stefano 018 - (ITA) Semiperdo Or.Maniago 2091663 Ano Ano Ano Ano Ano 1125 Kč
XHK0400 Černík Adam MTBO Racing team Hradec Králové E 8013922 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín E 8001809 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB T.J. Sokol Žamberk C 8667543 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
54A0400 Hnilica Hannes (AUT) Austria MTBO Team 8070504 Ano Ano Ano Ano Ano 1125 Kč
54A0401 Wieser Lukas (AUT) Austria MTBO Team 8060904 Ano Ano Ano Ano Ano 1125 Kč
0230003 BLOT Timothy 023 - (FRA) FRENCH TEAM FFCO 8662149 Ano Ano Ano Ano Ano 1125 Kč
0230004 LAUVERGNE Noa 023 - (FRA) FRENCH TEAM FFCO 8131003 Ano Ano Ano Ano Ano 1125 Kč
0230005 VAYSSAT Mathieu 023 - (FRA) FRENCH TEAM FFCO 8020104 Ano Ano Ano Ano Ano 1125 Kč
SLA0301 Čepička Václav SKOB Slaný C 8028872 Ano Ano Ano Ano Ne 600 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň A 8660913 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
GIG0601 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering A 8662686 Ano Ne Ne Ne Ne 0 Kč
GIG0300 Smolen Karel GIGANT Orienteering A 8226341 Ano Ne Ne Ne Ne 0 Kč
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team E 8033200 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
0050001 Peat Martin 005 - (NZL) Counties Manukau Orienteering 8020304 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
SPC7608 Štěňha Martin SPORTICUS team E 8667520 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
0060001 Juodisius Julius 006 - (LTU) Fortuna OK 8001234 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň E 8656735 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň E 8076582 Ne Ano Ano Ano Ne 750 Kč
SPC7803 Sajal Martin SPORTICUS team E 8033209 Ne Ano Ano Ano Ne 750 Kč
KNC8803 Bitter Aleš Sokol Kostelec n. Č. l. E 8629814 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka E 8656561 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
TZL8236 Graubner Jan SKOB Zlín E 8068608 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
0120001 Voss Lennart 012 - (GER) O-Team Kiel 8670850 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
VSP8200 Laciga Radek USK Praha E 8162899 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
TZL8604 Hradil Jiří SKOB Zlín E 8066794 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň E 8662312 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
MFP9300 Štochel Miroslav Matfyz Praha E 8004355 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8230672 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava E 8660510 Ano Ano Ano Ne Ne 750 Kč
XHK9100 Chmelař Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové E 8663200 Ne Ano Ne Ano Ne 500 Kč
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor E 8660584 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
STB9301 Ludvík Vojtěch TJ Stadion Nový Bor E 8656551 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
SBK8403 Jirka Michal KOB START Blansko E 8401151 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
SPC8108 Hegner Filip SPORTICUS team E 8116707 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
0220002 Niebielski Bartosz 022 - (POL) Polish MTBO Team 8000846 Ano Ano Ano Ano Ne 1500 Kč
0220003 Hyla Damian 022 - (POL) Polish MTBO Team 8631683 Ano Ano Ano Ano Ne 1500 Kč
SBK7537 Urban Jan KOB START Blansko E 8303038 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
54A0100 Illig Martin (AUT) Austria MTBO Team 8122609 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
54A0000 Koffler Georg (AUT) Austria MTBO Team 8282015 Ano Ano Ne Ne Ne 750 Kč
54A9400 Waldmann Andreas (AUT) Austria MTBO Team 8112114 Ano Ano Ne Ne Ne 750 Kč
54A7900 Klimo Thomas (AUT) Austria MTBO Team 8100379 Ano Ano Ne Ne Ne 750 Kč
0240001 Fuchs Baptiste 024 - (FRA) COCS 73 8310187 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
TBM7044 Rygl Jaroslav KOS TJ Tesla Brno E 8667970 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
0260002 Wilms Lukas 026 - (GER) O-Team Kiel 8050006 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno E 8444884 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
XPU9705 Kanta Martin PARDUBICE BIKERS E 8116811 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
BOR9402 Bogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor E 8656508 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering E 8656596 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
LPM8803 Popule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň E 8033218 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí E 8330550 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
SPC8207 Pruner Petr SPORTICUS team E 8660573 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
TBM7632 Ševčík Martin KOS TJ Tesla Brno E 8662360 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
SKL7401 Štáfek Pavel SMS Team Kladno E 8660555 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
SJC9000 Stránský Vojtěch Sportcentrum Jičín E 8656552 Ne Ano Ano Ano Ne 750 Kč
SLA0100 Wohanka Richard SKOB Slaný E 8656731 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
0380001 Ryzhov Anton 038 - (GER) ESV Dresden MTBO 8284828 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
EKP8431 Smrt Martin VŠTJ Ekonom Praha E 8631579 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
STB8100 Stránský Jiří TJ Stadion Nový Bor E 8663143 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
VSP8201 Bartoš Marián USK Praha E 8660511 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8087305 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
NEK0101 Newiak Nick Nejdek Orienteering A 8109361 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
KNC7001 Švarcbach Michal Sokol Kostelec n. Č. l. E 8013920 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
LDC9800 Horák Jan KOB Děčín A 8019937 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
SBK8501 Jiráček Josef KOB START Blansko A 8201285 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
SMR7801 Buriánek Vojta SNS Smržovka A 8028837 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
TBM8008 Polášek Radek KOS TJ Tesla Brno A 8008780 Ne Ano Ano Ano Ne 750 Kč
21A0100 Jakob Kratky (AUT) OLT Transdanubien 8140301 Ano Ano Ne Ne Ne 750 Kč
21A9900 Kratky Paul (AUT) OLT Transdanubien 8290799 Ano Ano Ne Ne Ne 750 Kč
TSU8300 Tomeček Karel LKT 80 Šumperk A 8014560 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
XPU8206 Odvody Zdeněk PARDUBICE BIKERS A 8206000 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
SBK6922 Sochor Jan KOB START Blansko A 8663124 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662426 Ne Ne Ne Ano Ano 500 Kč
SJI7727 Paulíček Jiří OK Jihlava A 8116713 Ne Ano Ano Ano Ne 750 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8109407 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
VSP7901 Müller Pavel USK Praha A 8116706 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering A 8662745 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice A 8645928 Ano Ne Ne Ano Ano 750 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
12H7001 Molnár Attila (HUN) Tipo Orienteering Club 8484444 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
SPC8404 Merenus Štěpán SPORTICUS team C 8014475 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
VSP7200 Horák Pavel USK Praha A 8660356 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 8662311 Ne Ano Ano Ano Ne 750 Kč
TBM9228 Boček Milan KOS TJ Tesla Brno A 8019217 Ne Ano Ano Ano Ne 750 Kč
XHK7302 Netuka Martin MTBO Racing team Hradec Králové A 8197304 Ne Ano Ano Ano Ne 750 Kč
LCE9101 Svízela Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice C 8663204 Ne Ne Ne Ano Ano 500 Kč
0370001 Rohweder Leon 037 - (SUI) Ski-O Swiss 8040401 Ne Ne Ano Ano Ano 1125 Kč
TBM8503 Hubík Martin KOS TJ Tesla Brno C 8648597 Ne Ano Ano Ano Ne 750 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8091018 Ne Ne Ano Ano Ano 750 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
45S7400 Raj Gregor (SLO) OK Slovenj Gradec 8277075 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
0030001 MacLassen Johan 003 - (DEN) Navet MTBO 8261082 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň A 8660467 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
0100001 Pilz Mark 010 - (GER) SV Sachsen 90 Werdau 8200070 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
0100002 Hartung Thomas 010 - (GER) SV Sachsen 90 Werdau 8664484 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
VPM7906 Les Martin KOS Slavia Plzeň C 8028813 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava 8003660 Ne Ne Ne Ano Ano 750 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava 8648545 Ne Ne Ne Ano Ano 750 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8001607 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
TSU8109 Sedláček Petr LKT 80 Šumperk C 8662355 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
ABR7601 Jašek Petr A-team NOVO Bruntál C 8662350 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
ABR8200 Kaluža Luboš A-team NOVO Bruntál A 8014496 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
ABR7600 Žák Pavel A-team NOVO Bruntál C 8662295 Ne Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
0270001 Hendrik Heß 027 - (GER) USV TU Dresden 8301933 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
0200001 Lasmanis Martins 020 - (LAT) Auseklis IK 8007373 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
TBM7711 Rovensky Milan KOS TJ Tesla Brno C 8301177 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
MLA7500 Petruš Marek MLOK Mariánské Lázně C 8116729 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
TBM7610 Malý Martin KOS TJ Tesla Brno C 8470600 Ano Ano Ano Ano Ne 1000 Kč
TBM7305 Folprecht Jaroslav KOS TJ Tesla Brno C 8680615 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
SMR7700 Hons Miši SNS Smržovka C 8414103 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
TBM7337 La Carbonara Claudio KOS TJ Tesla Brno C 8022288 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín C 8250250 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno C 8007401 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava C 8662358 Ne Ano Ano Ano Ne 750 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň C 8252429 Ne Ne Ano Ano Ano 750 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 8028844 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
LCE7439 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice 8063070 Ano Ano Ne Ne Ne 0 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 8656718 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 8140919 Ano Ano Ne Ne Ne 500 Kč
14H8000 Vajda Péter (HUN) MTBO Hungary 8012262 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
14H7700 Csordás Kornél (HUN) MTBO Hungary 8150377 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
0140001 Zdanavicius Tomas 014 - (LTU) OK Dainava 8209272 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8149899 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
TBM7301 Provazník Dušan KOS TJ Tesla Brno C 8482080 Ano Ano Ano Ano Ne 1000 Kč
TBM7606 Šafek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8000013 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
ABR7501 Hruška Miloš A-team NOVO Bruntál C 8680603 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
SJC7501 Fejk Zbyněk Sportcentrum Jičín C 8680423 Ne Ano Ano Ano Ne 750 Kč
SLA7300 Zemko Zdeněk SKOB Slaný C 8014550 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
SLA7201 Čepička Václav SKOB Slaný C 8028857 Ano Ano Ano Ano Ne 1000 Kč
GIG7502 Fišer Petr GIGANT Orienteering C 8662302 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
0330001 Pais Mart 033 - (EST) Metsaratturid MTBO 8454545 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
JIL7501 Hlaváč David OK Jilemnice C 8663114 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
HOB7101 Kulíšek Tomáš SK OB Horní Benešov 8105241 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
SMR7701 Weber Roman SNS Smržovka C 8026637 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
BLI7402 Vozka Radim MTBO Bludný kořen C 8028848 Ne Ano Ano Ano Ne 750 Kč
SBK7539 Humlíček Aleš KOB START Blansko C 8303303 Ne Ano Ano Ano Ne 750 Kč
0360001 Pročke Michal 036 - Hakoach 436445 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 8660551 Ne Ano Ano Ne Ne 500 Kč
TAP8003 Veruňák Jiří KOB Tretra Praha C 8461737 Ano Ano Ne Ne Ne 500 Kč

M50

(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
0020001 Bossi Thomas 002 - (SUI) VELBOSSITY 8231265 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
45S7100 Dudić Marko (SLO) OK Slovenj Gradec 8277076 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
XPU6305 Kiac Jiří PARDUBICE BIKERS C 8414096 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
0090001 Niggli Jurg 009 - (FRA) OJura 8201167 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
VLI6501 Kareis Martin Slavia Liberec orienteering C 8680572 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
0130001 Ropek Rudolf 013 - Wander Book zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 2125 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 8660478 Ne Ano Ano Ano Ne 750 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 2060391 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
LCE6702 Piše Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8663203 Ano Ano Ne Ne Ne 500 Kč
LDC7100 Horák Martin KOB Děčín C 8019924 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
TJN6701 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8659409 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
SPC7204 Lesage Martin SPORTICUS team C 8076040 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
0150001 Deijgers Dirk 015 - (BEL) HAMOK 8010238 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
0170001 Rubaževičius Jurgis 017 - (LTU) OK Fortūna 8001171 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
0190001 Strumskis Mindaugas 019 - (LTU) Perkunas 8629868 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
0210001 Conn Andy 021 - (GBR) GBR Masters 8250390 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
27A6800 Hnilica Thomas (AUT) Wiener Schulcup WSC 8171068 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
ABR6302 Řeháček Petr A-team NOVO Bruntál C 8663161 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
ABR6301 Kolář Rudolf A-team NOVO Bruntál C 8663187 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
ABR6849 Pavlík Radek A-team NOVO Bruntál C 8666874 Ne Ne Ano Ano Ne 500 Kč
14H6800 Kinde Kálmán (HUN) MTBO Hungary 8019680 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
0250001 Tėvelis Ričardas 025 - (LTU) O! Klaipėda 8652578 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
0250003 Sausaitis Mindaugas 025 - (LTU) O! Klaipėda 8418012 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
12H6900 Dankó István (HUN) Tipo Orienteering Club 8646369 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 8116820 Ano Ano Ano Ano Ne 1000 Kč
LCE6701 Mudrák Stanislav OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662441 Ne Ne Ano Ano Ano 750 Kč
BOR6603 Bogar Leoš OK Jiskra Nový Bor C 8116755 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
TZL6601 Novotný Petr SKOB Zlín C 8680411 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
SJC6602 Antoš Svatopluk Sportcentrum Jičín C 8654568 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
0320001 Stockmayer Manfred 032 - (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 8631100 Ne Ano Ano Ne Ne 750 Kč
VAM6101 Doležal Josef OB Vamberk C 8016308 Ne Ne Ne Ano Ne 250 Kč
SMR7001 Pařízek Petr SNS Smržovka C 8414115 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
VBA6501 Mlynárik Peter ŠK VAZKA Bratislava C 8402555 Ne Ano Ano Ano Ne 750 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 8660377 Ne Ano Ano Ano Ne 750 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8100027 Ne Ne Ano Ano Ne 500 Kč
OKP6605 Mach Radovan SK OK 24 Praha C 8631586 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
AOP6402 Liber Vlastimil Orientační Běh Opava 8047132 Ne Ne Ne Ano Ano 750 Kč

M60

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
45S5600 Vodovnik Mirko (SLO) OK Slovenj Gradec 8277077 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
22H5800 Jankó Tamás (HUN) Hegyisport Szentendre Egy. 8300958 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
0040001 Pickering Kevin 004 - (GBR) Wimborne Orienteers 8008956 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
VEY5600 Kadlec Luděk YETTI Vejprty C 8116733 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
0070002 Luttenberger Johann 007 - (AUT) HSV Feldbach 8008083 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
KNC5800 Havlíček Ivo Sokol Kostelec n. Č. l. C 8237694 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
TBM6213 Argaláš Jaroslav KOS TJ Tesla Brno C 8662684 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
TZL5418 Dravetz Walter SKOB Zlín C 8230954 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
0110001 Doehler Bernd 011 - (GER) TUS Karlsruhe-Rueppurr 8190454 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
BOR5501 Maennel Harald OK Jiskra Nový Bor C 8644826 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
RBA5902 Jánoška Jozef TJ Rapid Bratislava C 8100017 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
74D6000 Heinrich Peter (GER) ESV Dresden MTBO 8005663 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
0160002 Vaupel Andreas 016 - (GER) Eisleber RC Mansfelder Land 8200170 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
TBM6007 Pospíšek Zbyněk KOS TJ Tesla Brno C 8663197 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
1ZD0000 Sonnenberg Sergej (GER) Osnabrücker TB 8629992 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
0230001 HERMET ANDRE 023 - (FRA) FRENCH TEAM FFCO 8631432 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
0230002 DENAIX Michel 023 - (FRA) FRENCH TEAM FFCO 8210460 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
ABR6201 Němec Lubomír A-team NOVO Bruntál C 8013377 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
ABR6102 Vrábel Jaromír A-team NOVO Bruntál C 8014511 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 8016049 Ano Ano Ano Ano Ne 1000 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 8028814 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
0310001 Lalevée Jean-Charles 031 - (FRA) MTBO France 8004360 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
TBM5913 Hubík Petr KOS TJ Tesla Brno C 8149883 Ano Ano Ne Ne Ne 500 Kč
TSU5941 Král Jiří LKT 80 Šumperk C 8663159 Ne Ano Ano Ano Ne 750 Kč
VPM6001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň C 8656554 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
0370002 Rohweder Arne 037 - (SUI) Ski-O Swiss 8170162 Ne Ne Ano Ano Ano 1125 Kč
SJC6000 Kuchař Pavel Sportcentrum Jičín C 8008787 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
0390001 Müller Peter 039 - (SUI) Mythen Sport 555755 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
0400001 Dawson Keith 040 - (GBR) GBMTBO 8484828 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
0430001 Melcher Michael 043 - (AUT) OLKFV bobomap 8160262 Ne Ano Ano Ano Ne 1125 Kč
VSP5200 Laciga Zdeněk USK Praha C 8667549 Ne Ano Ano Ano Ne 750 Kč

M70

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
0010001 Eberle Wolf 001 - (AUT) Wolf Eberle 8161245 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
14H4800 Hidas Sándor (HUN) MTBO Hungary 8120248 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
TZL5101 Nejedlý Petr SKOB Zlín C 8680304 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
14H4300 Deseő László (HUN) MTBO Hungary 8130343 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
BOR4902 Kuchař Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8160171 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
0340001 Skácel Jaroslav 034 - KOB_Konice zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 2125 Kč
0420001 Kviecinskas Kestutis 042 - (LTU) Dainava OK 8260003 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SMR1700 Lukavec Tomáš SNS Smržovka C 7204495 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
SMR1850 Lukavcová Zuzana SNS Smržovka C 7204493 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
PBM1616 Šafek Jakub TJ Spartak 1. brněnská 53206 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
SBK1818 Jirka Martin KOB START Blansko 52430 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
XPU1502 Odvody Vilém PARDUBICE BIKERS C 828384 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
0290003 Svoboda Marek 029 - STS Červenka 9138 Ano Ne Ne Ne Ne 0 Kč
VRL1601 Wohanka Metoděj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
45S1450 Raj Ida Antonija (SLO) OK Slovenj Gradec 8277084 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
0330002 Pais Marta 033 - (EST) Metsaratturid MTBO 656569 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
0330003 Pais Martina 033 - (EST) Metsaratturid MTBO 656566 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
VSP1550 Müllerová Ludmila USK Praha 8008274 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
SJI1800 Moravec Adam OK Jihlava 7260022 Ne Ano Ano Ano Ne 0 Kč
SJI1515 Lauerman Jan OK Jihlava C 2103711 Ne Ano Ano Ano Ne 0 Kč
SJI1353 Lauermanová Eva OK Jihlava C 886813 Ne Ano Ano Ano Ne 0 Kč
TAP1450 Veruňáková Žofie KOB Tretra Praha C 8013909 Ano Ano Ne Ne Ne 0 Kč
TAP1700 Veruňák Jiří KOB Tretra Praha Ano Ano Ne Ne Ne 0 Kč
SPC1502 Kalina Oskar SPORTICUS team C 2057920 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
0080001 Střelák Jakub 008 - Bez klubové příslušnosti zapůjčit Ano Ne Ne Ne Ne 150 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc zapůjčit Ne Ne Ne Ano Ne 150 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno 8648589 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
48D6500 Kröber Andrea (GER) OL-Team Wehrsdorf 8210665 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
0290001 Svoboda Lukáš 029 - STS Červenka 8656634 Ne Ano Ne Ne Ne 100 Kč
0290002 Svobodová Jana 029 - STS Červenka 8656634 Ano Ne Ne Ne Ne 100 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov zapůjčit Ne Ne Ne Ano Ne 150 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov zapůjčit Ne Ne Ne Ano Ne 150 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk 2096137 Ne Ne Ne Ano Ne 100 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk 2035723 Ne Ne Ne Ano Ne 100 Kč
SKV9451 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary 8008510 Ne Ano Ne Ano Ano 300 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava 8047139 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
ZPV0555 Karásková Denisa KOB ZPV Prostějov zapůjčit Ne Ne Ne Ano Ne 150 Kč
VPM0651 Tobrmanová Anna Sofie KOS Slavia Plzeň C zapůjčit Ano Ne Ano Ano Ano 600 Kč

W11

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TBM1158 Ryglová Beáta KOS TJ Tesla Brno C 8482069 Ano Ano Ano Ano Ano 300 Kč
XPU1252 Odvodyová Nikola PARDUBICE BIKERS C 8662348 Ano Ano Ano Ano Ano 300 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8047165 Ano Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TBM1165 Malá Lucie KOS TJ Tesla Brno C 8030635 Ano Ano Ano Ano Ne 240 Kč
TBM1156 La Carbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno C 8100053 Ano Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 8042134 Ne Ne Ano Ano Ne 120 Kč
VSP1351 Müllerová Karla USK Praha C 887608 Ano Ano Ano Ano Ano 300 Kč

W14

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 8014488 Ano Ano Ano Ano Ano 300 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 8461111 Ano Ano Ano Ano Ano 300 Kč
45S0850 Raj Ema Pika (SLO) OK Slovenj Gradec 8277078 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
45S1050 Raj Lili Ivana (SLO) OK Slovenj Gradec 8277080 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
45S1001 Mezga Frida (SLO) OK Slovenj Gradec 8277079 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
LCE0851 Hubáčková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice C 8482100 Ano Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0863 Nagyová Zuzana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8030649 Ano Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 8033296 Ano Ano Ano Ano Ano 300 Kč
0190002 Strumskyte Liepa 019 - (LTU) Perkunas 8264018 Ano Ano Ano Ano Ano 450 Kč
TBM0858 Folprecht Mia KOS TJ Tesla Brno C 8670789 Ano Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TZL0851 Fišerová Markéta SKOB Zlín C 8680330 Ano Ano Ano Ano Ano 300 Kč
BLI1050 Vozková Veronika MTBO Bludný kořen C 8028812 Ne Ano Ano Ano Ne 180 Kč
TZL0957 Héčová Kristýna SKOB Zlín 8009153 Ano Ne Ne Ne Ne 90 Kč

W17

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TBM0667 Kurečková Klára KOS TJ Tesla Brno C 8008286 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
0230008 BOUSSIER Jade 023 - (FRA) FRENCH TEAM FFCO 8200405 Ano Ano Ano Ano Ano 1125 Kč
0230009 COLLE Lola 023 - (FRA) FRENCH TEAM FFCO 8162919 Ano Ano Ano Ano Ano 1125 Kč
0230010 SIPOS Anne-Caroline 023 - (FRA) FRENCH TEAM FFCO 1603766 Ano Ano Ano Ano Ano 1125 Kč
0230011 TISSANDIER Agathe 023 - (FRA) FRENCH TEAM FFCO 8181105 Ano Ano Ano Ano Ano 1125 Kč
0230012 LAUVERGNE Gaîa 023 - (FRA) FRENCH TEAM FFCO 8150606 Ano Ano Ano Ano Ano 1125 Kč
0250002 Tėvelytė Eidvilė 025 - (LTU) O! Klaipėda 8088077 Ano Ano Ano Ano Ano 1125 Kč
0250005 Šimkutė Beatričė 025 - (LTU) O! Klaipėda 8001146 Ano Ano Ano Ano Ano 1125 Kč
0300002 Vytene Puisyte 030 - (LTU) IOSK BUDAKALNIS 8648818 Ano Ano Ano Ano Ano 1125 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 8660529 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 8660546 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč

W20

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
VEY0650 Kadlecová Tereza YETTI Vejprty C 8656571 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín E 8631581 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662431 Ano Ano Ano Ne Ne 450 Kč
0180002 Pecorari Iris Aurora 018 - (ITA) Semiperdo Or.Maniago 8004754 Ano Ano Ano Ano Ano 1125 Kč
54A0450 Hnilica Jana (AUT) Austria MTBO Team 8240102 Ano Ano Ano Ano Ano 1125 Kč
0230006 COLLE Lou 023 - (FRA) FRENCH TEAM FFCO 8030902 Ano Ano Ano Ano Ano 1125 Kč
0230007 LECLERC Margaux 023 - (FRA) FRENCH TEAM FFCO 8002107 Ano Ano Ano Ano Ano 1125 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí E 8656713 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8033294 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
STB0851 Stránská Sofie TJ Stadion Nový Bor A 8660578 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
GIG0450 Chamraďa Natali GIGANT Orienteering C 8183109 Ano Ne Ne Ne Ne 0 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team E 8629752 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team E 8667533 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
0060002 Mickeviciute Juodisiene Karolina 006 - (LTU) Fortuna OK 8401234 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
VSP7852 Hrdinová Marie USK Praha E 8660472 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
XPU8954 Bártíková Zuzana PARDUBICE BIKERS E 8090145 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
VPM9191 Kamarytová Marie KOS Slavia Plzeň E 8656581 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
TSU8889 Reifová Naděžda LKT 80 Šumperk E 8656575 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
STB9450 Kamererová Valerie TJ Stadion Nový Bor E 8660581 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
TBM8485 Uhnavá Markéta KOS TJ Tesla Brno E 8010108 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary E 8656573 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
0220004 Szaturska Aleksandra 022 - (POL) Polish MTBO Team 8198205 Ano Ano Ano Ano Ne 1500 Kč
54A9150 Reiner Marina (AUT) Austria MTBO Team 8282011 Ano Ano Ne Ne Ne 750 Kč
54A7750 Gigon Michaela (AUT) Austria MTBO Team 8177771 Ano Ano Ne Ne Ne 750 Kč
ABR9499 Haltof Ewa A-team NOVO Bruntál E 8660544 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
14H7650 Füzy Anna (HUN) MTBO Hungary 8180976 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
0260001 Steckhan Dorothea 026 - (GER) O-Team Kiel 8670855 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
0280001 Tamás Bianka 028 - (HUN) Diósgyőri VTK SE 8345018 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
TSU8992 Linhartová Štěpánka LKT 80 Šumperk E 8660564 Ne Ano Ano Ano Ne 750 Kč
XHK0250 Nedomlelová Lucie MTBO Racing team Hradec Králové E 8662718 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
SPC9271 Hnátková Tereza SPORTICUS team E 8660537 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
TBM8650 Tichovská Martina KOS TJ Tesla Brno E 8076544 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí E 8033284 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary E 8008510 Ne Ne Ano Ne Ne 250 Kč
SJC8355 Musilová Vendula Sportcentrum Jičín E 8350350 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
VBA8454 Ančicová Stanislava ŠK VAZKA Bratislava E 8407222 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
VSP8152 Lacigová Michaela USK Praha E 8008274 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava E 8660557 Ne Ano Ano Ano Ne 750 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
45S8350 Balažič Petja (SLO) OK Slovenj Gradec 8277081 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering A 8196060 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka A 8656734 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
XPU9953 Kiacová Veronika PARDUBICE BIKERS A 8116780 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
XPU9952 Barnetová Veronika PARDUBICE BIKERS E 8116790 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
SBK8383 Jirková Lenka KOB START Blansko A 8076001 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
SMR8850 Kurková Martina SNS Smržovka A 8116727 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
SBK8554 Beržinská Soňa KOB START Blansko A 8202028 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
TSU8279 Tomečková Zuzana LKT 80 Šumperk A 8660549 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
XPU8352 Odvodyová Šárka PARDUBICE BIKERS E 8352000 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk A 8033234 Ne Ano Ano Ano Ne 750 Kč
BLI7650 Matoušková Petra MTBO Bludný kořen A 8014528 Ne Ano Ano Ano Ne 750 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 8656742 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TZL0056 Graubnerová Eliška SKOB Zlín A 8006746 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
14H8250 Vajda-Kovács Ágnes (HUN) MTBO Hungary 8212072 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška A 8660522 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
SJI8350 Izdná Petra OK Jihlava A 8516414 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
LDC0351 Horáková Kateřina KOB Děčín C 8662319 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
TSU8894 Coufalová Markéta LKT 80 Šumperk A 8013846 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
0330004 Rohtla Merle 033 - (EST) Metsaratturid MTBO 8454546 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
JIL8551 Hlaváčová Bára OK Jilemnice A 8670793 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
VPM8850 Streckerová Jana KOS Slavia Plzeň A 8033286 Ne Ano Ano Ano Ne 750 Kč
VPM8450 Jirková Petra KOS Slavia Plzeň C 8416122 Ano Ano Ne Ne Ne 500 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8075000 Ne Ne Ano Ano Ne 500 Kč
LOV7351 Zajícová Petra lepus.cz C 52952 Ne Ne Ano Ne Ne 375 Kč
TAP8350 Veruňáková Petra KOB Tretra Praha C 8076017 Ano Ano Ne Ne Ne 500 Kč

W40

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
45S0000 Raj Nastja (SLO) OK Slovenj Gradec 8277082 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
LCE8151 Hubáčková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
SMR6950 Rychterová Dana SNS Smržovka C 8116694 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
TBM7850 Walther Katja KOS TJ Tesla Brno C 8170678 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
14H8150 Benke Noémi (HUN) MTBO Hungary 2066499 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
TBM7372 Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8660363 Ano Ano Ano Ano Ne 1000 Kč
ZUP7551 Veselá Iva MTBO ČZU Praha C 8201275 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
SMR7450 Buriánková Ivka SNS Smržovka C 8008288 Ano Ne Ne Ano Ne 500 Kč
0180001 Zambiasi Clizia 018 - (ITA) Semiperdo Or.Maniago 8088086 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
SJC7452 Tumová Jana Sportcentrum Jičín C 8001802 Ano Ne Ne Ano Ne 500 Kč
ABR7751 Jašková Šárka A-team NOVO Bruntál C 8660585 Ne Ano Ano Ano Ne 750 Kč
21A8050 Rovensky Dagmar (AUT) OLT Transdanubien 8051180 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
0300001 Puisiene Roma 030 - (LTU) IOSK BUDAKALNIS 8166876 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
TBM7991 Malá Alice KOS TJ Tesla Brno C 8670786 Ano Ano Ano Ano Ne 1000 Kč
TBM7664 Jelínková Irena KOS TJ Tesla Brno C 8680408 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 8028831 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
SMR7750 Honsová Lenka SNS Smržovka C 8116767 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno E 8100026 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
VLI7250 Zápotocká Anna Slavia Liberec orienteering C 51217 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
SMR7650 Weberová Ivana SNS Smržovka C 8196074 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
SBK7664 Humlíčková Kateřina KOB START Blansko C 8076003 Ne Ano Ano Ano Ne 750 Kč
0350001 Reinartaitė Vaida 035 - (LTU) Fortuna 8653235 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
SMR7151 Pařízková Věrka SNS Smržovka C 8033216 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8001411 Ne Ne Ano Ano Ne 500 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 8006765 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava E 8033211 Ne Ano Ano Ano Ne 750 Kč
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava A 8008287 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
VPM7350 Kovářová Jitka KOS Slavia Plzeň C 8656583 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč

W50

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
0110002 Spehr Uta 011 - (GER) TUS Karlsruhe-Rueppurr 8655887 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
KNC6754 Švarcbachová Jaroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 8670499 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
TSU6550 Maliňáková Eva LKT 80 Šumperk C 8662711 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
0160001 Baumbach Heidi 016 - (GER) Eisleber RC Mansfelder Land 8646248 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
0170002 Rubaževičienė Giedrė 017 - (LTU) OK Fortūna 8001170 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 8660583 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 8109404 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
27A6850 Hnilica Sonja (AUT) Wiener Schulcup WSC 8050268 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
12H6950 Németh Ágnes (HUN) Tipo Orienteering Club 8646379 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
0400002 Hanley Karena 040 - (GBR) GBMTBO 8210128 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
0430002 Finder Gaby 043 - (AUT) OLKFV bobomap 8062865 Ne Ano Ano Ano Ne 1125 Kč

W60

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
45S6050 Balažič Irena (SLO) OK Slovenj Gradec 8277083 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
0070001 Luttenberger Marie-Luise 007 - (AUT) HSV Feldbach 8108083 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindřiška Sokol Kostelec n. Č. l. C 8662276 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
VIP6251 Dohnalová Jindra SK VIPrahlo C 8635828 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
TBM5959 Pospíšková Luisa KOS TJ Tesla Brno C 8663184 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
1ZD5850 Sonnenberg Olga (GER) Osnabrücker TB 8269050 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
TSU5850 Perůtková Ivana LKT 80 Šumperk C 8680404 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
VSP5950 Lacigová Ivana USK Praha C 8116699 Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
TSU5896 Králová Dana LKT 80 Šumperk C 8662287 Ne Ano Ano Ano Ne 750 Kč
TSU6183 Skácelová Naděžda LKT 80 Šumperk C 8033213 Ne Ano Ano Ano Ne 750 Kč

W70

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
0030002 MacLassen Annelise 003 - (DEN) Navet MTBO 8240429 Ano Ano Ano Ano Ano 1875 Kč
celkem přihlášených: 434, vklad: 452730 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.