Logo

Přihlášky závodu: Veřejný závod při MČR KT - neděle

Datum:
05.06.2022
Místo konání:
Horní stanice lyžařského vleku v obci Nová Ves nad Nisou (okres Jablonec nad Nisou)
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Kategorie:
Borůvka     Jahoda     Malina     Pistácie     Vanilka    

Borůvka 4.52 km, 110 m, 19 kontrol

(55)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 150 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha C 8410807 150 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 8007502 150 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 8659398 150 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 7040267 150 Kč
0020001 Janeček Oldřich 002 - (AUT) Lauftreff Tauerneck 8215015 150 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 8109414 150 Kč
TAP8101 Hejna Martin KOB Tretra Praha C 8022652 150 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 150 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 150 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 150 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8119424 150 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8515523 150 Kč
BOR8402 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8149892 150 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 8656636 150 Kč
PHK9813 Starý Ondra OK 99 Hradec Králové C 8680293 150 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 150 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 150 Kč
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov C 7205012 150 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 8151151 150 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8655374 150 Kč
88P7500 Jończy Daniel (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra C 1411015 150 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 8656594 150 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 150 Kč
CHC8904 Stefański Dawid K.O.B. Choceň C 8645199 150 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové C 8660921 150 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 8648561 150 Kč
TUR0201 Mencl Jan OOB TJ Turnov B 2108873 150 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8667983 150 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 150 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8662745 150 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028842 150 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 150 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice C 7208206 150 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 150 Kč
LPU8505 Herman Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8026621 150 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8660901 150 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 8140933 150 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 150 Kč
PGP8006 Dvořák Josef SK Praga C 682615 150 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec C 8656716 150 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 9995599 150 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 8662374 200 Kč
VLI8002 Ježowicz Roman Slavia Liberec orienteering C 8076614 200 Kč
TRI9203 Gazda Viktor TJ TŽ Třinec C 49382 200 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 8309000 200 Kč
TZL9206 Benroth Martin SKOB Zlín C 553455 200 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 8662291 200 Kč
PLU7823 Matyšek Bronislav TJ SOKOL Plumlov C 515418 200 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 8005116 200 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice C 981828 150 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 150 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662438 200 Kč
0010003 Svoboda Tomáš 001 - Free 995893 200 Kč
0010008 Stehlík Petr 001 - Free 906217 200 Kč

Jahoda 2.24 km, 25 m, 7 kontrol

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN1105 Novotný Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080843 150 Kč
TJN1303 Novotný Metoděj Vavřinec OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111785 150 Kč
VLI0956 Šírová Marie Slavia Liberec orienteering C 2000580 150 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 2001998 150 Kč
PGP1255 Košárková Aneta SK Praga C 8656668 150 Kč
PDY1303 Holata Vojtěch Běhej Poděbrady C 2115740 150 Kč
VSP1600 Baldrian František USK Praha C 2075606 150 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 150 Kč
SHK8800 Doležal Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 9151 150 Kč
VLI1300 Matějů Josef Slavia Liberec orienteering C 2181294 150 Kč
JHB1550 Kubáková Laura TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 9201757 150 Kč
TUV1000 Lazar Matyáš SOK TJ Turnov C 2126360 150 Kč
TUV1251 Lazarová Nela SOK TJ Turnov C 2126364 150 Kč
VSP0952 Jirásková Laura USK Praha C 8196090 150 Kč
VSP1150 Jirásková Mia USK Praha C 8196033 150 Kč
VSP1151 Jirásková Viola USK Praha C 8105234 150 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 8015312 150 Kč
LPU6055 Smrčková Olga OK Lokomotiva Pardubice C 9301 150 Kč
SHK1202 Macháček Jakub OK Slavia Hradec Králové C 8076589 150 Kč
0080001 Kateřina Vašáková 008 - Kroužek OB při Waldorf Liberec 7200367 150 Kč
SHK1155 Macháčková Lucie OK Slavia Hradec Králové B 8022643 150 Kč
JJN1351 Jasanská Kateřina Anja Team Jizerky C zapůjčit 230 Kč
JJN1052 Jiráková Adéla Team Jizerky C 8076042 150 Kč
VSP1250 Reichelová Šárka USK Praha C 2148132 150 Kč
0050001 Hetnar Emilia 005 - (POL) UKS Orientpark.pl Iwiny 1396727 150 Kč
SSU2101 Král Artuš Matyáš SK Severka Šumperk C 332966 150 Kč
DOR1002 Hruška Tomáš OK Dobříš C 2000603 200 Kč
JJN1155 Kottíková Anežka Team Jizerky C 2111796 200 Kč
0010004 Staňkoová Monika 001 - Free zapůjčit 230 Kč
0010005 Staněk Jakub 001 - Free zapůjčit 230 Kč
0010006 Staněk Matěj 001 - Free zapůjčit 230 Kč
0010007 Staněk Martin 001 - Free zapůjčit 230 Kč

Malina 3.66 km, 50 m, 14 kontrol

(90)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8160182 150 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 8000235 150 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8303009 150 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 150 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 150 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 995864 150 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 150 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 150 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 8109425 150 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 150 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 8109351 150 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 8109353 150 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 8226405 150 Kč
TUR0951 Zabořilová Anna OOB TJ Turnov B 8012867 150 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 8012882 150 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 8014539 150 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8149895 150 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava B 8004331 150 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava B 8000245 150 Kč
PDY8450 Hejtmánková Kateřina Běhej Poděbrady C 8328651 150 Kč
PDY8103 Holata Radek Běhej Poděbrady C 2067966 150 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 150 Kč
LIP7600 Kubeček Štěpán SOS Mamuti z Lipovky C 7207623 150 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 8113499 150 Kč
HCE7801 Mackovič Dušan TJ Hostivice C 1413898 150 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 2102777 150 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 7200597 150 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 8680353 150 Kč
FYD6952 Würzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 8670782 150 Kč
FYD9451 Kočí Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 8014460 150 Kč
VSP7559 Malečková Iva USK Praha C 2067949 150 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 8008283 150 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 8648558 150 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 150 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 8648547 150 Kč
LTP7352 Johnová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7209365 150 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 150 Kč
JLI7100 Zaydlar Michal OB Jizerky C 8107753 150 Kč
DKP7251 Vítečková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 7007201 150 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8720322 150 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 150 Kč
SJH9452 Tichá Tereza SOS Jindřichův Hradec C 150 Kč
ROU9554 Koubová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 8518325 150 Kč
VSP7403 Jirásek Milan USK Praha C 8116685 150 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 150 Kč
FSP7800 Starý Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1450166 150 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 8003522 150 Kč
TUR8750 Jirků Martina OOB TJ Turnov C 8221 150 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2103282 150 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga B 8648593 150 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 8014526 150 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 8116759 150 Kč
JJN9350 Strachotová Pavlína Team Jizerky C 8005131 150 Kč
XHK7601 Macháček Jiří MTBO Racing team Hradec Králové 8109421 150 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 150 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 150 Kč
CHC8651 Vojta Grundmanová Lenka K.O.B. Choceň C 8662340 150 Kč
CHC8701 Vojta Dominik K.O.B. Choceň C 7207886 150 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 8226435 150 Kč
ZVO7951 Mikulová Zuzana OB SK Zvole C 8667989 150 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 150 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec C 8656597 150 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 150 Kč
SJH1502 Běhal Matěj SOS Jindřichův Hradec C 150 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 150 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8660398 150 Kč
0090001 Reichel Vít 009 - BC 2148162 150 Kč
0090002 Reichel Tomáš 009 - BC 2113413 150 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 150 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 8003634 150 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 8014533 150 Kč
PBM8509 Pauschek Karel TJ Spartak 1. brněnská C 8660430 150 Kč
PBM7207 Zřídkaveselý Libor TJ Spartak 1. brněnská C 8660433 150 Kč
0050004 Pachnik Dariusz 005 - (POL) UKS Orientpark.pl Iwiny 8170969 150 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 8518320 150 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 8414109 150 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 8663146 200 Kč
DOR7000 Hruška Jan OK Dobříš C 2125349 200 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 8109410 200 Kč
TRI9252 Roznětinská Barbora TJ TŽ Třinec 995871 200 Kč
TUR0061 Paříková Iva OOB TJ Turnov C 8404050 200 Kč
TBM8452 Drábková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 8100025 200 Kč
UOL7051 Bartoňová Eva SOB Olomouc C 682350 200 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 8015316 200 Kč
JHB9160 Zdobinská Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 200 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 150 Kč
0120001 Hrdličková Jana 012 - KK Slavie Praha 8107771 200 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680297 200 Kč
KAM9150 Škvorová Barbora OK Kamenice C 8033276 200 Kč
CHC7901 Šimek Jiří K.O.B. Choceň C 8109554 200 Kč

Pistácie 2.98 km, 80 m, 11 kontrol

(124)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 150 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8160189 150 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 8660534 150 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 888630 150 Kč
TUV7252 Gibbonsová Jitka SOK TJ Turnov C 2126365 150 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8149885 150 Kč
JPV7767 Pinkavová Helena Oddíl OS SK Prostějov C 2000550 150 Kč
JPV7606 Pinkava Roman Oddíl OS SK Prostějov C 2000579 150 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 150 Kč
JPV0850 Pinkavová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 8113502 150 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 8005137 150 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 150 Kč
VLI7653 Benešová Radka Slavia Liberec orienteering C 2127548 150 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč B 8107762 150 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 8663138 150 Kč
VLI0659 Šírová Anna Slavia Liberec orienteering C 2260366 150 Kč
VLI6552 Šírová Jana Slavia Liberec orienteering C 51226 150 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 150 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 8002888 150 Kč
PGP8454 Voborská Jana SK Praga C 9332 150 Kč
DKP7103 Škácha Michal Oddíl OB Kotlářka C 8039980 150 Kč
DKP7054 Škáchová Petra Oddíl OB Kotlářka C 8017712 150 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 150 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 8516251 150 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 150 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 899177 150 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 150 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8663139 150 Kč
VLI6801 Čaloun Michal Slavia Liberec orienteering C 2109695 150 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 8670771 150 Kč
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C 8680290 150 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod B 9616 150 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 150 Kč
LIP7650 Kubečková Terezie SOS Mamuti z Lipovky C 995872 150 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8659399 150 Kč
TRI7601 Sliž Eduard TJ TŽ Třinec C 8003662 150 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 150 Kč
PHK6752 Kosová Michaela OK 99 Hradec Králové C 8660597 150 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 150 Kč
VSP0554 Tulachová Anna USK Praha B 8013965 150 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8116721 150 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 150 Kč
DOK7450 Dolejší Lenka OK Doksy C 8655448 150 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 8113500 150 Kč
HCE0700 Mackovič Adam TJ Hostivice C 8196081 150 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 150 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 8660563 150 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 150 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 150 Kč
JEN6101 Mareš Hynek OB Jenišovice C 8042132 150 Kč
TUV6850 Linková Iva SOK TJ Turnov C 8061486 150 Kč
88P0801 Jończy Michał (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8058863 150 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 8066753 150 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 8660357 150 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 8061476 150 Kč
SKV6401 Štěrba Jiří TJ Slovan Karlovy Vary C 8226401 150 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8080813 150 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 150 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 8170272 150 Kč
JEN7556 Menclová Jana OB Jenišovice C 7789 150 Kč
JEN7301 Mencl Martin OB Jenišovice C 411613 150 Kč
SRK5551 Bártová Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9484 150 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering B 8149871 150 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 8008273 150 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 150 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 8109403 150 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 150 Kč
0010001 Seryogina Olga 001 - Free 49952 0 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 150 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 8030636 150 Kč
DKP7600 Snížek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103758 150 Kč
KPY0507 Valenta Martin SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 150 Kč
0070001 Vašata Josef 007 - Gingers Mladé Buky zapůjčit 230 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8116813 150 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 150 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8047207 150 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 8013866 150 Kč
DOK0000 Meduna Jakub OK Doksy C 888634 150 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 8017400 150 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 150 Kč
SHK0811 Macháček Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2141903 150 Kč
XHK7650 Macháčková Markéta MTBO Racing team Hradec Králové 8109324 150 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 150 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 150 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 150 Kč
LLI0600 Bradáč Václav LOK-o Liberec C 2049555 150 Kč
LLI0654 Kvítková Kristýna LOK-o Liberec 2032132 150 Kč
JJN0004 Pavel Martin Team Jizerky C 2045201 150 Kč
JJN7100 Pavel Jiří Team Jizerky C 2070804 150 Kč
JJN7650 Pavlova Irena Team Jizerky C 2073667 150 Kč
0090003 Reichelová Monika 009 - BC 2148243 150 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 8033227 150 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 8102561 150 Kč
VSP0856 Reichelová Helena USK Praha C 2148067 150 Kč
0050002 Hetnar Damian 005 - (POL) UKS Orientpark.pl Iwiny 2025001 150 Kč
0050003 Hetnar Oliwia 005 - (POL) UKS Orientpark.pl Iwiny 8090517 150 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 8183070 150 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 8516255 150 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 8045137 150 Kč
PGP4900 Kotecký Roman SK Praga C 8040749 150 Kč
DOR7555 Hrušková Blanka OK Dobříš C 2134295 200 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav LOK-o Liberec C 682678 200 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 8026579 200 Kč
CHT8052 Zoulíková Iveta OOB SK Chrast C 7207872 200 Kč
CHT0753 Zoulíková Vendula OOB SK Chrast B 8022651 200 Kč
CHT0852 Kellerová Alice OOB SK Chrast B 8013487 200 Kč
TAP7950 Sotonová Jitka KOB Tretra Praha C 2420031 200 Kč
DOK6800 Bílý Petr OK Doksy C 51279 200 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast B 8061440 200 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 8076619 200 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava B 8033299 200 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 8515518 200 Kč
PHK6808 Zamouřil Petr OK 99 Hradec Králové C 2126381 200 Kč
0110001 Zamouřil Jáchym 011 - RajP 2102586 200 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 200 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice B 8667965 200 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 200 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 200 Kč
UOL7851 Paulíčková Barbara SOB Olomouc C 2116467 200 Kč
PLU1001 Lutera Oliver TJ SOKOL Plumlov B 8085198 200 Kč
PLU0902 Kožnárek Pavel TJ SOKOL Plumlov B 2061817 200 Kč
CHT7703 Keller Ivo OOB SK Chrast C 2148244 200 Kč
SHK0553 Otreshko Eva Maria OK Slavia Hradec Králové C 8330704 0 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 8680602 150 Kč

Vanilka 2.32 km, 35 m, 10 kontrol

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 150 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 150 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 8482089 150 Kč
EKP6250 Hubáčková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 51295 150 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 150 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 150 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 150 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 8030630 150 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 8051254 150 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 8516753 150 Kč
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 150 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 150 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8266333 150 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 8162864 150 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 150 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 150 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 150 Kč
DKP0463 Szymanská Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 8014458 150 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 150 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 150 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary B 8013923 150 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice C 9102089 150 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 150 Kč
LDC5701 Stibal Ivan KOB Děčín C 8337 150 Kč
LDC6051 Stibalová Věra KOB Děčín C 8344 150 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2116196 150 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 7667667 150 Kč
CHC8951 Grundmanová Kateřina K.O.B. Choceň C 2049551 150 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 8013881 150 Kč
KRL6951 Škrlová Hana Kometa Kralovice C 207825 150 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 8962019 150 Kč
0010002 Zezulová Zuzana 001 - Free zapůjčit 280 Kč
celkem přihlášených: 333, vklad: 52660 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.