Logo

Přihlášky závodu: 1. závod Žaket Pražský pohár žactva - DsM

Datum:
11.05.2022
Místo konání:
Víceúčelové hřiště v ulici Kaplanova
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Kategorie:
D10     D12     D14     H10     H12     H14     T1     T2     TF     Z1    

D10 1.30 km, 12 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1550 Bednaříková Eva KOB Tretra Praha C 8660566 60 Kč
PGP1352 Súkupová Anita SK Praga C 2419862 60 Kč
DKP1260 Faltusová Julie Oddíl OB Kotlářka C 2086457 60 Kč
DKP1262 Rážová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 2086458 60 Kč
DKP1352 Sedláková Helena Oddíl OB Kotlářka C 2118492 60 Kč
DKP1361 Staňková Karla Oddíl OB Kotlářka C 2086465 60 Kč
PGP1451 Litschmannová Barbora SK Praga C 7003029 60 Kč
LBE1350 Černická Anežka TJ Lokomotiva Beroun C 2419916 60 Kč
DKP1261 Evanová Anna Lydie Oddíl OB Kotlářka C 2086467 60 Kč
TAP1257 Hančová Alice KOB Tretra Praha C 2085610 60 Kč
DKP1351 Izdná Helena Oddíl OB Kotlářka C 2222797 60 Kč
LBE1251 Brzokoupilová Eva TJ Lokomotiva Beroun C 981803 60 Kč
DKP1358 Výborná Barbora Oddíl OB Kotlářka C 888632 60 Kč
DLP1451 Hudíková Michaela OOB TJ Dukla Praha C 2181918 60 Kč
TAP1256 Ouhrabková Bára KOB Tretra Praha C 8022683 60 Kč
PGP1353 Schindlerová Beáta SK Praga C 51658 60 Kč
RIC1350 Proxová Veronika OB Říčany C 2115715 60 Kč
VSP1250 Reichelová Šárka USK Praha C 2148132 60 Kč
DKP1255 Ptáčková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2214530 60 Kč
DKP1253 Ledinská Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2127572 60 Kč
ROZ1252 Sýkorová Žofie OK Roztoky C 2213813 60 Kč
TJP1450 Berglová Amálie TJ Sokol Troja C 07904 60 Kč
DKP1256 Maroušková Julie Oddíl OB Kotlářka C 2129223 60 Kč
DLP1350 Němečková Matylda OOB TJ Dukla Praha C 2419995 60 Kč
DLP1452 Drvotová Klára OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 60 Kč
VSP1251 Mrázová Lucie USK Praha C zapůjčit 60 Kč
LOU1250 Kolářová Zuzana SK Moravan Louňovice C 2143350 60 Kč
DKP1453 Janečková Eliška Oddíl OB Kotlářka C 8012873 60 Kč
ROZ1250 Jelínková Alžběta OK Roztoky C 2092427 60 Kč

D12 1.50 km, 13 kontrol

(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1155 Rypáčková Šárka KOB Tretra Praha C 8014509 60 Kč
DKP1051 Kváčová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2143331 60 Kč
PGP1052 Řepková Anna SK Praga B 2134299 60 Kč
PGP1151 Súkupová Sára SK Praga C 2144052 60 Kč
TAP1151 Pohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 60 Kč
KAM1051 Dobyášová Adéla OK Kamenice B 8105238 60 Kč
TAP1050 Hlaváčková Lucie KOB Tretra Praha B 8328655 60 Kč
DKP1168 Tomešová Evelína Oddíl OB Kotlářka C 8112161 60 Kč
DKP1162 Rafaelová Ema Oddíl OB Kotlářka C 2086456 60 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga B 2085003 60 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2103718 60 Kč
DKP1169 Břešťanová Karla Oddíl OB Kotlářka C 2086461 60 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice B 8660577 60 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 8461111 60 Kč
PGP1150 Hrušková Gabriela SK Praga B 2125327 60 Kč
DKP1151 Snížková Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2103703 60 Kč
DKP1166 Havlíková Tereza Oddíl OB Kotlářka C 2420008 60 Kč
DKP1167 Havlíková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2221458 60 Kč
KAM1151 Pokorná Elen OK Kamenice C 2420066 60 Kč
VSP1154 Öner Eda USK Praha C 2181317 60 Kč
0050001 Beranova Michaela 005 - DDMP6 2260345 60 Kč
DKP1161 Jičínská Markéta Oddíl OB Kotlářka C 2086469 60 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha B 8107742 60 Kč
TAP1057 Mikovcová Lucie KOB Tretra Praha C 2181288 60 Kč
KAM1153 Fuchsová Barbora OK Kamenice C 2221442 60 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha B 8005127 60 Kč
PGP1152 Šňupárková Barborka SK Praga C 8066729 60 Kč
PGP1058 Škodová Denisa SK Praga C 8076645 60 Kč
LBE1155 Zápotocká Ema TJ Lokomotiva Beroun C 1452976 60 Kč
SCP1150 Rakovcová Zuzana OK Sparta Praha C 52109 60 Kč
PGP1055 Starostová Lucie SK Praga C 2151445 60 Kč
PGP1155 Mrázková Berta SK Praga B 771771 60 Kč
VSP1153 Zavadilová Adéla USK Praha C 8183103 60 Kč
PGP1053 Buganová Petra SK Praga C 8119419 60 Kč
ROZ1151 Juhaszová Tereza OK Roztoky C 8004735 60 Kč
LBE1152 Králová Žofie TJ Lokomotiva Beroun C 1451524 60 Kč
LOU1051 Šunková Sára SK Moravan Louňovice B 8328653 60 Kč
PGP1056 Šmídová Barbora SK Praga C 09893 60 Kč
ROZ1054 Rozkydalová Karolína OK Roztoky 2103774 60 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 8051246 60 Kč
LOU1050 Kolářová Veronika SK Moravan Louňovice B 8137518 60 Kč
DKP1056 Uhlíková Augustina Oddíl OB Kotlářka C 2144044 60 Kč
ROZ1152 Rybecká Eliška OK Roztoky C 2103283 60 Kč
DKP1058 Vondráčková Jolana Oddíl OB Kotlářka B 8330756 60 Kč
DKP1165 Tarešová Sofie Oddíl OB Kotlářka C 1078115 60 Kč

D14 1.90 km, 20 kontrol

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga B 8454048 60 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 8014488 60 Kč
PGP0953 Hrušková Tereza SK Praga B 8140916 60 Kč
SPC0955 Matoušková Kateřina SPORTICUS team C 2148068 60 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka C 8080814 60 Kč
KAM0952 Pokorná Sára OK Kamenice C 2118500 60 Kč
LBE0851 Kollmannová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun C 52316 60 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 8085108 60 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice B 8116673 60 Kč
TAP0954 Ryppelová Anna KOB Tretra Praha C 8034538 60 Kč
TAP0858 Mikovcová Magdalena KOB Tretra Praha C 2181339 60 Kč
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga A 8013933 60 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha B 8005141 60 Kč
PGP0956 Dvořáková Lucie SK Praga B 8410787 60 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice B 8660541 60 Kč
PGP0958 Vladařová Anna SK Praga C 2001919 60 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka B 8116730 60 Kč
PGP0960 Tomášková Ines SK Praga C 2212049 60 Kč
PGP0961 Tomášková Linda SK Praga C 2212003 60 Kč
TAP0861 Blažková Cecilie KOB Tretra Praha C 2222803 60 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany B 8061502 60 Kč
ROZ0952 Schuhmeierová Alena OK Roztoky C 2420033 60 Kč
PGP0962 Žambochová Anežka SK Praga C zapůjčit 60 Kč
TAP0953 Štěpánková Emma KOB Tretra Praha C 2053563 60 Kč
DKP0954 Ptáčková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2419959 60 Kč
LOU0850 Šunková Berta SK Moravan Louňovice B 8032776 60 Kč
LOU0853 Vaughanová Sára SK Moravan Louňovice C 2143394 60 Kč
FSP0953 Bartoňová Elena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2029181 60 Kč
TAP0960 Volešová Edita KOB Tretra Praha C 2222806 60 Kč
MKP0950 Hercubová Dominika SK Meteor Kačerov C 2260139 60 Kč
MKP0951 Blahůtová Alžběta SK Meteor Kačerov C 2260152 60 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka A 8226349 60 Kč

H10 1.50 km, 13 kontrol

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1303 Rypáček Radim KOB Tretra Praha C 8008303 60 Kč
DKP1301 Míka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 8410799 60 Kč
DKP1304 Žižkovský Daniel Oddíl OB Kotlářka C 2086455 60 Kč
SJC1400 Tomeš Maxmilián Sportcentrum Jičín C 8141006 60 Kč
SJC1301 Drobník Tadeáš Sportcentrum Jičín C 1985821 60 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 60 Kč
PGP1202 Doležel Adam SK Praga C 2219013 60 Kč
PGP1201 Veselý Vilém SK Praga C 2001984 60 Kč
DKP1303 Duda Wiktor Oddíl OB Kotlářka C 2124772 60 Kč
DKP1212 Junek Kryštof Oddíl OB Kotlářka C 2008986 60 Kč
DKP1211 Červený Antonín Oddíl OB Kotlářka C 2181921 60 Kč
DKP1213 Evan Marek Amos Oddíl OB Kotlářka C 2086468 60 Kč
TAP1200 Petráň Lukáš KOB Tretra Praha C 301359 60 Kč
TAP1402 Hanč Marek KOB Tretra Praha C 981811 60 Kč
LBE1301 Beran Matouš TJ Lokomotiva Beroun C 2099525 60 Kč
DKP1203 Majer David Oddíl OB Kotlářka C 8632138 60 Kč
SPC1304 Ženka Oldřich SPORTICUS team C 2029175 60 Kč
TAP1304 Jakubský Filip KOB Tretra Praha C 2120646 60 Kč
SJC1300 Mrázek Emil Sportcentrum Jičín C 9900 60 Kč
TAP1305 Blažek Vojtěch KOB Tretra Praha C 2222802 60 Kč
TAP1302 Hora Karel KOB Tretra Praha C 2181931 60 Kč
DKP1307 Růžička Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2092360 60 Kč
KAM1201 Sláma Marek OK Kamenice C 2116462 60 Kč
DLP1300 Smutný Martin OOB TJ Dukla Praha C 2141938 60 Kč
DKP1204 Ptáček Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2029121 60 Kč
ROZ1201 Homuta Eliáš OK Roztoky C 2224778 60 Kč
RIC1301 Grimmer Kryštof OB Říčany C 2069053 60 Kč
LOU1200 Šunka Hubert SK Moravan Louňovice C 8328680 60 Kč
KAM1205 Bína Richard OK Kamenice C 2213799 60 Kč
KAM1206 Bürger Adam OK Kamenice C 2212745 60 Kč
LBE1400 Baxa Daniel TJ Lokomotiva Beroun C 52976 60 Kč
FSP1300 Skripnik Kilián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 60 Kč
DKP1206 Janeček Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 8648577 60 Kč
TAP1401 Hýbl Šimon KOB Tretra Praha C 51628 60 Kč
PGP1304 Řehoř Šimon SK Praga C zapůjčit 60 Kč
0290001 Kratochvíl Matyáš 029 - Kratochvíl a Mikule 2419977 60 Kč
0290002 Mikule Oliver 029 - Kratochvíl a Mikule 49500 60 Kč
DKP1402 Valenta Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 60 Kč
DKP1210 Valenta Filip Oddíl OB Kotlářka C 60 Kč

H12 1.70 km, 17 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1104 Bednařík Vojtěch KOB Tretra Praha C 8003642 60 Kč
TAP1007 Novák Denis KOB Tretra Praha C 2260330 60 Kč
DKP1012 Šťovíček Jan Oddíl OB Kotlářka C 428233 60 Kč
DLP1102 Vyskočil Vilém OOB TJ Dukla Praha C 2771504 60 Kč
SPC1101 Slavíček Martin SPORTICUS team C 8183197 60 Kč
DKP1011 Junek Šimon Oddíl OB Kotlářka C 7756777 60 Kč
DKP1008 Červený Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2260367 60 Kč
LME1111 Albl Matouš SK Los Mělník C 2102696 60 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 60 Kč
PGP1005 Šňupárek Jenda SK Praga C 8680429 60 Kč
DKP1015 Dobal David Oddíl OB Kotlářka C 2086454 60 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka B 8080823 60 Kč
DLP1100 Halfar Matyáš OOB TJ Dukla Praha C 2060227 60 Kč
DKP1102 Hladík Filip Oddíl OB Kotlářka C 2096233 60 Kč
TAP1002 Ouhrabka Vít KOB Tretra Praha C 8022695 60 Kč
TAP1105 Kamenický Karel KOB Tretra Praha C 2134256 60 Kč
TAP1109 Jakubský Pavel KOB Tretra Praha C 2120625 60 Kč
RIC1003 Prox Jan OB Říčany B 8226428 60 Kč
LBE1002 Kapoun Jáchym TJ Lokomotiva Beroun C 145523 60 Kč
DKP1017 Růžička Vilém Oddíl OB Kotlářka C 2103743 60 Kč
KAM1000 Sláma Kryštof OK Kamenice B 2116478 60 Kč
PGP1104 Černý Dominik SK Praga C 2151452 60 Kč
ROZ1101 Vaněk Lukáš OK Roztoky B 8154992 60 Kč
TJP1100 Bergl Jonáš TJ Sokol Troja C 51841 60 Kč
KAM1004 Bašus Ondřej OK Kamenice B 8007178 60 Kč
FSP1100 Bartoň Theodor VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2029180 60 Kč
0210002 Dlask Kvído 021 - ZŠ Lyčkovo náměstí 2000575 60 Kč
ROZ1000 Vokůrka Václav OK Roztoky C 8047192 60 Kč
DKP1117 Gába Šimon Oddíl OB Kotlářka C 2103710 60 Kč
KAM1102 Čížik Matyáš OK Kamenice C 8410790 60 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice B 2135200 60 Kč
EKP1111 Ondráček Lubor VŠTJ Ekonom Praha C 52852 60 Kč
0230004 Hamouz Ondřej 023 - Radioklub OK1KYP 2148143 60 Kč

H14 2.20 km, 23 kontrol

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0920 Daniel Mauric Oddíl OB Kotlářka C 2086459 60 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha B 8007172 60 Kč
CEP0900 Pilař František Čepíci 7300820 60 Kč
DKP0922 Pejchar Matyáš Oddíl OB Kotlářka C 2086463 60 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka A 8080829 60 Kč
SPC0902 Zradička Matyáš SPORTICUS team C 2029156 60 Kč
PGP0804 Tučný Kryštof SK Praga C 2801414 60 Kč
KAM0901 Zavadil Adam OK Kamenice B 8004883 60 Kč
KAM0902 Zavadil Štěpán OK Kamenice C 2148177 60 Kč
TAP0807 Tejkl Štěpán KOB Tretra Praha B 8090146 60 Kč
DKP0921 Plieštik Mikoláš Maxmilián Oddíl OB Kotlářka C 2086466 60 Kč
DKP0817 Junek Matouš Oddíl OB Kotlářka B 8670826 60 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 8404070 60 Kč
PGP0806 Šnejdar Martin SK Praga C 8076039 60 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha B 8066787 60 Kč
PGP0807 Zyma Petr SK Praga C 2113491 60 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 60 Kč
TAP0909 Kamenický Pavel KOB Tretra Praha B 2080913 60 Kč
RIC0805 Kohoutek Lukáš OB Říčany C 8226412 60 Kč
0130001 Motejzík Prokop 013 - DLP 2039171 60 Kč
LBE0801 Kapoun Matěj TJ Lokomotiva Beroun C 7210909 60 Kč
SPC0921 Dadák Matouš SPORTICUS team C 2029213 60 Kč
SPC0908 Dadák Metoděj SPORTICUS team C 2148218 60 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 60 Kč
PGP0906 Černý Jakub SK Praga C 2221455 60 Kč
VSP0904 Zavadil Matěj USK Praha B 8026650 60 Kč
DKP0913 Svoboda Adam Oddíl OB Kotlářka C 2148236 60 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8080813 60 Kč
DKP0821 Šmíd František Oddíl OB Kotlářka C 8328685 60 Kč
KAM0900 Kříž Matěj OK Kamenice B 8002892 60 Kč
KAM0802 Hylmar Vojtěch OK Kamenice C 8012865 60 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 8006740 60 Kč
LBE0800 Baxa David TJ Lokomotiva Beroun B 8045205 60 Kč
PGP0808 Zápotocký Jiří SK Praga A 8648622 60 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha A 8028838 60 Kč
FSP0900 Fibír Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8014524 60 Kč
0210003 Srb Matyáš 021 - ZŠ Lyčkovo náměstí 2039177 60 Kč
0210005 Friš Jonáš 021 - ZŠ Lyčkovo náměstí 8667968 60 Kč
0210006 Ton Andreas 021 - ZŠ Lyčkovo náměstí 8667976 60 Kč
0230003 Pajskr Štěpán 023 - Radioklub OK1KYP 2419944 60 Kč

T1 2.10 km, 15 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM8052 Dobyášová Zuzana OK Kamenice C 2039085 100 Kč
DKP8162 Mikeszová Martina Oddíl OB Kotlářka C 2118478 100 Kč
DKP8659 Johanovská Tereza Oddíl OB Kotlářka C 889286 100 Kč
0040001 Tučný Jan 004 - Tučňáci OB 2131195 100 Kč
0050002 Beranová Alžběta 005 - DDMP6 2135167 100 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 100 Kč
DKP0715 Salinger Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2134283 100 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha A 8660533 100 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 8517320 100 Kč
PGP8110 Schindler Václav SK Praga C 51660 100 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 100 Kč
RIC0758 Herynková Klára OB Říčany C 8033253 100 Kč
KAM7452 Pokorná Kamila OK Kamenice C 2118482 100 Kč
KAM8051 Slámová Michaela OK Kamenice C 2148061 100 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole A 8116789 100 Kč
RIC0754 Grimmerová Valerie OB Říčany C 2085573 100 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2801021 100 Kč
DKP0720 Štůla Vincent Oddíl OB Kotlářka C 2103749 100 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav 2113048 100 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 100 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 8515518 100 Kč
0190001 Langová Veronika 019 - *** 2224537 100 Kč
0190002 Langová Ema 019 - *** 2224531 100 Kč
0190003 Lang Marek 019 - *** 2229846 100 Kč
ROZ0750 Čelikovská Tereza OK Roztoky C 2419924 100 Kč

T2 2.80 km, 20 kontrol

(147)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7900 Súkup Jaroslav SK Praga C 2029214 100 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 9101101 100 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 100 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 8662334 100 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 100 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 100 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 100 Kč
TAP7756 Hlaváčková Klára KOB Tretra Praha C 2081363 100 Kč
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 8014443 100 Kč
CEP7800 Černý Ondřej Čepíci 2801043 100 Kč
TAP7602 Novák Filip KOB Tretra Praha C 218783 100 Kč
DKP8207 Fröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 100 Kč
DKP7852 Hladíková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2092421 100 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 8008015 100 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 8008010 100 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 100 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 8140933 100 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 8042126 100 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice A 8660576 100 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 8008273 100 Kč
SCP5100 Dubský Miloš OK Sparta Praha C 410736 100 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka C 8656538 100 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 8033200 100 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 8109323 100 Kč
DLP5500 John Vladimír OOB TJ Dukla Praha C 8185555 100 Kč
DKP8107 Duda František Oddíl OB Kotlářka C 8028883 100 Kč
0020001 Šlapáková Michaela 002 - GC 2111770 100 Kč
DKP8503 Šlapák Martin Oddíl OB Kotlářka C 9443 100 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 8004051 100 Kč
LBE0703 Bureš Šimon TJ Lokomotiva Beroun C 1150699 100 Kč
SPC7509 Slavíček Petr SPORTICUS team C 8015307 100 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 8654893 100 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 100 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 100 Kč
PGP8755 Králová Vanda SK Praga C 8660507 100 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 100 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun B 7300274 100 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 100 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 100 Kč
DKP8252 Červená Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2213796 100 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka B 8648614 100 Kč
0060001 Šlapáková Libuše 006 - GC old 09447 100 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 8013488 100 Kč
MKP7050 Mašková Zuzana SK Meteor Kačerov C 51703 100 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 100 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK Meteor Kačerov C 51706 100 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 8330759 100 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 8090129 100 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice B 8116775 100 Kč
DKP8251 Blažková Kristina Oddíl OB Kotlářka C 8014545 100 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 100 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 8226429 100 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky C 8516755 100 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 100 Kč
DLP0703 Strnad Jakub OOB TJ Dukla Praha C 515033 100 Kč
0080001 Janichová Magdalena 008 - --- zapůjčit 100 Kč
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga C 8014514 100 Kč
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga A 8003639 100 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 100 Kč
TAP8250 Hančová Marie KOB Tretra Praha C 8226423 100 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 51597 100 Kč
PGP8153 Ryšavá Vendula SK Praga C 8662726 100 Kč
0090001 Perlíková Pavla 009 - NA 2115070 100 Kč
LBE0702 Friedel Matěj TJ Lokomotiva Beroun C 981846 100 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. A 8116754 100 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8303009 100 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 8680586 100 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 100 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801009 100 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 8662277 100 Kč
PGP7712 Šnejdar Ondřej SK Praga C 2001953 100 Kč
0100001 Šnejdarová Miroslava 010 - není členem 2420046 100 Kč
SPC8152 Ouhrabková Radka SPORTICUS team C 8033282 100 Kč
TAP7900 Kamenický Jan KOB Tretra Praha C 8680588 100 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 500556 100 Kč
DKP7001 Vydra Lukáš Oddíl OB Kotlářka C 2181310 100 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín R 7717777 100 Kč
RIC7305 Herynek Petr OB Říčany C 8004274 100 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 8061461 100 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 8004315 100 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 8109328 100 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 8226391 100 Kč
RIC7406 Prox Jakub OB Říčany C 2111745 100 Kč
RIC8350 Proxová Lada OB Říčany C 2111736 100 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 8670552 100 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 8660563 100 Kč
RIC7407 Seidl Miroslav OB Říčany C 8033245 100 Kč
0120001 Reichel Vít 012 - BC 2148162 100 Kč
0120002 Reichel Tomáš 012 - BC 2113413 100 Kč
0120003 Reichelová Monika 012 - BC 2148243 100 Kč
LBE7400 Kapoun Luděk TJ Lokomotiva Beroun C 7008099 100 Kč
KAM6401 Zavadil Pavel OK Kamenice C 2148219 100 Kč
0150001 Bauerová Pavla 015 - Bez klubu 8226433 100 Kč
DKP7251 Vítečková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 7007201 100 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8720322 100 Kč
VSP6710 Zavadil Vladimír USK Praha C 8183149 100 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice A 8005429 100 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 100 Kč
ROZ9950 Klinkerová Magdaléna OK Roztoky C 7209448 100 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 100 Kč
DKP7750 Ptáčková Helena Oddíl OB Kotlářka C 2419969 100 Kč
PGP0557 Šimšová Pavla SK Praga A 8656743 100 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole B 8667515 100 Kč
CEP0600 Brabec Vojtěch Čepíci 2148153 100 Kč
0160001 Štec Tomáš 016 - Jeffer 2113501 100 Kč
0170001 Vojtěchovský Martin 017 - Dezorientovaní 2419918 100 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 100 Kč
DKP7402 Maroušek Jan Oddíl OB Kotlářka C 8667501 100 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 8005128 100 Kč
KPY0552 Pokorná Tereza SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 100 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8119424 100 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 100 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 100 Kč
DLP8350 Kopecká Šárka Matesová OOB TJ Dukla Praha C 8445295 100 Kč
DLP8052 Šichová Jaroslava OOB TJ Dukla Praha C 8113495 100 Kč
KPY0751 Chadimová Julie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091542 100 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 8226325 100 Kč
LBE7951 Baxová Irena TJ Lokomotiva Beroun C 2148217 100 Kč
KPY0504 Bozděch Tobiáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 8119573 100 Kč
LBE0651 Baxová Kateřina TJ Lokomotiva Beroun C 2419974 100 Kč
LOU7750 Bartůňková Lucie SK Moravan Louňovice C 2143389 100 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 100 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 8662291 100 Kč
FSP7550 Bartoňová Terezie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 100 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8028832 100 Kč
LOU7600 Šunka Jan SK Moravan Louňovice C 7205005 100 Kč
RIC0760 Vařeková Marianna OB Říčany C 8109332 100 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 100 Kč
0200001 Janečková Markéta 020 - Hejvy's Intimmate Team 8033270 100 Kč
0200002 Janeček Petr 020 - Hejvy's Intimmate Team 8226347 100 Kč
0210004 Dlask Kryšpín 021 - ZŠ Lyčkovo náměstí 2000551 100 Kč
CEP0602 Dlask Kašpar Čepíci 2148187 100 Kč
0220001 Nováková Alice 022 - jdu náhodou kolem 1424646 100 Kč
PGP6351 Šrůtová Marcela SK Praga C 8077 100 Kč
0230001 Voráčková Eliška 023 - Radioklub OK1KYP 53718 100 Kč
0230002 Pajskrová Tereza 023 - Radioklub OK1KYP 2039091 100 Kč
ROZ0602 Jirásek Šimon OK Roztoky C 7948 100 Kč
0250001 Hrušková Jana 025 - Neregistrovaní Hruškovi 2121891 100 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 100 Kč
0270001 Hrdličková Jana 027 - KK Slavia Praha 8107771 100 Kč
DKP7704 Vondráček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2120894 100 Kč
DKP7856 Vondráčková Markéta Oddíl OB Kotlářka C 2120867 100 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 100 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 100 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 8719071 100 Kč
0090002 Havlíček Vojtěch 009 - NA 2171115 100 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 100 Kč

TF 1.40 km, 13 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CEP1300 Pilař Jiří Čepíci 1413334 60 Kč
LTU1500 Skalka Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2113047 60 Kč
VSP1600 Baldrian František USK Praha C 2075606 60 Kč
SCP1501 Rakovec Pavel OK Sparta Praha C 1700085 60 Kč
TAP1202 Kada Tomáš KOB Tretra Praha C 60 Kč

Z1 1.30 km, 13 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO1500 Beneš Lukáš SKOB Ostrov C 8682 60 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 8003629 60 Kč
DKP1507 Faltus Jan Oddíl OB Kotlářka C 2086460 60 Kč
DKP1406 Klečka Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2086464 60 Kč
0020002 Šlapák Jan 002 - GC 2181942 60 Kč
0030001 Svobodová Marie 003 - LLMB zapůjčit 60 Kč
DKP1851 Johanovská Veronika Oddíl OB Kotlářka C 231951 60 Kč
LME0660 Alblová Zuzana SK Los Mělník C 206359 60 Kč
DKP1306 Kolár Marek Oddíl OB Kotlářka C 887932 60 Kč
SPC1502 Kalina Oskar SPORTICUS team C 2057920 60 Kč
SCP1650 Šístková Šárka OK Sparta Praha C 515102 60 Kč
SPC1902 Ouhrabka Lukáš SPORTICUS team C 2031372 60 Kč
0180001 Slama Derek 018 - EstaKlub 2111819 60 Kč
PGP1501 Matějů Antonín SK Praga C 8662333 60 Kč
DLP1500 Šich Jan OOB TJ Dukla Praha C 2181292 60 Kč
0240001 Bulva Radek 024 - NER 2051513 60 Kč
0260001 Maroušek Erik 026 - Lužnice Team 2800225 60 Kč
0260002 Maroušek Vojtěch 026 - Lužnice Team 0 60 Kč
EKP1515 Ondráček Viktor VŠTJ Ekonom Praha C 51595 60 Kč
celkem přihlášených: 414, vklad: 31720 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.