Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství ČR ve sprintu, WRE

Datum:
30.09.2023
Místo konání:
Opava
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Kategorie:
D16     D18     D20     H16     H18     H20     M21     W21    
Nahrávám data...

D16

(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava A 8445315 300 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8183102 300 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 8421842 300 Kč
SIT0851 Byrtusová Klára OK SILESIA B 8667954 300 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno A 8077877 300 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín A 8101007 300 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha B 8660527 300 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava A 8004292 300 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice A 8005429 300 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha A 8660533 300 Kč
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov A 8226380 300 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka A 8226349 300 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno A 8180908 300 Kč
TBM0759 Myšková Ema KOS TJ Tesla Brno A 8477377 300 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka A 8116730 300 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín A 8071009 300 Kč
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering A 8008268 300 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering A 8014518 300 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov A 8680596 300 Kč
KAM0760 Havlová Tereza OK Kamenice A 8510280 300 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha A 8085108 300 Kč
SJC0853 Vyziblová Viktorie Sportcentrum Jičín A 8226352 300 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec A 8033224 300 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava A 8226390 300 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové A 8515512 300 Kč
RBK0853 Fedrová Anežka SK Radioklub Blansko A 8113507 300 Kč
RBK0951 Jágrová Aneta SK Radioklub Blansko A 8516957 300 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc A 8226374 300 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov A 8014471 300 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov A 8061460 300 Kč
TZL0851 Fišerová Markéta SKOB Zlín A 8680330 300 Kč
STE0751 Matoušková Johana SK SKI-OB Šternberk A 8022633 300 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové A 8013911 300 Kč
PGP0951 Štěpová Barbora SK Praga A 8005136 300 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové A 8033203 300 Kč
BOR0767 Klymeniuk Iryna OK Jiskra Nový Bor A 8006849 300 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha B 8116720 300 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové A 8660536 300 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice A 8140914 300 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8033283 300 Kč
LPU0763 Kaláčová Anna OK Lokomotiva Pardubice A 8506938 300 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice A 8663190 300 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8116716 300 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice A 8670769 300 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor A 8051249 300 Kč
AOP0757 Rychlá Karolína Orientační Běh Opava A 8654881 300 Kč
LPM0951 Stehlíková Tereza OK Lokomotiva Plzeň A 8013914 300 Kč
DKP0758 Gregorová Alice Oddíl OB Kotlářka A 8076607 300 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Brno Žabovřesky A 8660429 300 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Brno Žabovřesky A 8660445 300 Kč
ZBM0862 Janíková Anna SK Brno Žabovřesky A 8648635 300 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory A 8116778 300 Kč
LCE0851 Hubáčková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice A 8482100 300 Kč
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga A 8013933 300 Kč
PBM0852 Strýčková Barbora TJ Spartak 1. brněnská A 8660375 300 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering A 8119509 300 Kč
JIL0954 Salabová Pavlína OK Jilemnice A 8482071 300 Kč

D18

(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga A 8003639 300 Kč
JPV0551 Pinkavová Hana Oddíl OS SK Prostějov B 8012877 300 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno A 8667974 300 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc A 8680425 300 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava A 8000238 300 Kč
TJN0650 Štemberová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662736 300 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha A 8208207 300 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava A 8660378 300 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava A 8501053 300 Kč
DKP0558 Koubová Hana Oddíl OB Kotlářka A 8149896 300 Kč
TUR0559 Mellanová Judita OOB TJ Turnov A 8660382 300 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov A 8014498 300 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno A 8414120 300 Kč
TBM0667 Kurečková Klára KOS TJ Tesla Brno A 8409890 300 Kč
ZTC0652 Kožíšková Kateřina Západočeské sportovní centrum OB A 8008298 300 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov A 8013862 300 Kč
MOV0551 Matoušková Jana SKOB Ostrava A 8670491 300 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno A 8149311 300 Kč
TUR0555 Martanová Lea OOB TJ Turnov A 8662713 300 Kč
MOV0654 Čudková Kristýna SKOB Ostrava B 8670474 300 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 8033222 300 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering A 8517331 300 Kč
CHC0658 Mimrová Kateřina K.O.B. Choceň B 8206485 300 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 8123459 300 Kč
PGP0557 Šimšová Pavla SK Praga A 8656743 300 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov A 8667550 300 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov A 8667973 300 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž E 8655378 300 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8517323 300 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 8116690 300 Kč
VLI0652 Heczková Anna Slavia Liberec orienteering A 8328656 300 Kč
STA0551 Plachá Zita OK Střelka A 8116810 300 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany A 8445334 300 Kč
UOL0656 Burdová Helena SOB Olomouc A 8516424 300 Kč
PGP0654 Vozábalová Hana SK Praga B 8510279 300 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov A 8026584 300 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš A 8116682 300 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín A 8050121 300 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové A 8414128 300 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka A 8080810 300 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice B 8054118 300 Kč
LPU0557 Srbová Michaela OK Lokomotiva Pardubice A 8660560 300 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice B 8116770 300 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole A 8116789 300 Kč
ZBM0651 Finstrlová Lucie SK Brno Žabovřesky B 8516451 300 Kč
ZBM0658 Tomanová Eliška SK Brno Žabovřesky A 8116744 300 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka A 8080818 300 Kč
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole A 8033297 300 Kč
PBM0651 Procházková Doubravka TJ Spartak 1. brněnská A 8028875 300 Kč
VLI0658 Balcarová Marie Slavia Liberec orienteering B 8016312 300 Kč
VIC0650 Rosíková Růžena Eliška OB Vizovice B 8512655 300 Kč

D20 Rank. koef.: 1.08

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STA0451 Čápová Eliška OK Střelka A 8482108 300 Kč
PGP0455 Krejčová Lucie SK Praga R 8517325 300 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha R 8107770 300 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka R 8022662 300 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha R 8654912 300 Kč
ZTC0452 Pecko Sára Západočeské sportovní centrum OB A 8116743 300 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava A 8004330 300 Kč
TBM0362 Mulíčková Markéta KOS TJ Tesla Brno E 8656699 300 Kč
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové B 8007192 300 Kč
TAP0457 Černá Ema KOB Tretra Praha R 8516925 300 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 8020280 300 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec A 8660369 300 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga A 8667539 300 Kč
PBM0352 Bídová Markéta TJ Spartak 1. brněnská A 8660531 300 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 8517451 300 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha R 867049 300 Kč
JJN0451 Pesničáková Soňa Team Jizerky A 8662749 300 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering R 8667522 300 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc A 8662703 300 Kč
SHK0463 Andrlová Lea OK Slavia Hradec Králové A 8409854 300 Kč
OPI0453 Počtová Klára Orientační sporty Písek A 8014535 300 Kč
LPU0457 Brožková Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 8667532 300 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice R 8656534 300 Kč
LPU0459 Hanušová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice R 8670740 300 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 300 Kč
LPU0458 Kubáková Nela OK Lokomotiva Pardubice A 8414138 300 Kč
LPU0455 Tučková Anna OK Lokomotiva Pardubice B 8013839 300 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec R 8663172 300 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole A 8116827 300 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice E 8656606 300 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Brno Žabovřesky R 8660403 300 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Brno Žabovřesky R 8660409 300 Kč
ZTC0451 Richtrová Kamila Západočeské sportovní centrum OB R 8629751 300 Kč
PBM0359 Bednaříková Emma TJ Spartak 1. brněnská R 8656786 300 Kč
JJN0454 Skácelová Adéla Team Jizerky A 8066769 300 Kč

H16

(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga A 8140934 300 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno A 8070717 300 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín A 8654570 300 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka A 8080829 300 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava A 8000245 300 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8208112 300 Kč
TUR0711 Tomášek Prokop OOB TJ Turnov A 8226402 300 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín A 8051111 300 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové A 8226302 300 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín A 8190207 300 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno A 8000710 300 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín A 8240800 300 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno A 8004271 300 Kč
AOP0801 Čech Viktor Orientační Běh Opava A 8004291 300 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov A 8667957 300 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž A 8660395 300 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka A 8080819 300 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha A 8061443 300 Kč
TRI0706 Krupa Jan TJ TŽ Třinec B 8116762 300 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice A 8663111 300 Kč
TZL0815 Jahudka Tomáš SKOB Zlín A 8680386 300 Kč
ZTC0700 Stehlík Jakub Západočeské sportovní centrum OB A 8013478 300 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha A 8028838 300 Kč
STE0909 Matoušek Jan SK SKI-OB Šternberk A 8022645 300 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka A 8080822 300 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering A 8663117 300 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor A 8304111 300 Kč
BOR0809 Hrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor A 8304117 300 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory A 8116831 300 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8028824 300 Kč
SNA0803 Kubeček Antonín TJ START Náchod A 8022684 300 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering B 8063050 300 Kč
ZVO0802 Linhart Jakub OB SK Zvole B 8226440 300 Kč
SHK0811 Macháček Tomáš OK Slavia Hradec Králové A 8076023 300 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové B 8410778 300 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové B 8410769 300 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové A 8005119 300 Kč
SJH0804 Jelínek Vít SOS Jindřichův Hradec B 8014566 300 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec A 8663132 300 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice A 8003519 300 Kč
LPU0803 Goláň František OK Lokomotiva Pardubice A 8663151 300 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8109319 300 Kč
LPU0714 Srb Vladimír OK Lokomotiva Pardubice A 8667506 300 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka A 8080813 300 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8445310 300 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Brno Žabovřesky A 8660413 300 Kč
ZBM0807 Bulička Martin SK Brno Žabovřesky A 8162909 300 Kč
ZTC0801 Turek Jakub Západočeské sportovní centrum OB A 8114119 300 Kč
LCE0704 Šmelík Daniel OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662739 300 Kč
LCE0703 Stacke Václav OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662435 300 Kč
PBM0712 Komenda Jakub TJ Spartak 1. brněnská B 8410766 300 Kč
PGP0808 Zápotocký Jiří SK Praga A 8648622 300 Kč
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc A 8113535 300 Kč

H18

(56)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0606 Meier David Slavia Liberec orienteering B 8004347 300 Kč
SIT0502 Byrtus Jakub OK SILESIA A 8663128 300 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha A 8005427 300 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč A 8666871 300 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno A 8660548 300 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha E 8170805 300 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno A 8663145 300 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov A 8440505 300 Kč
TZL0604 Huleja Martin SKOB Zlín B 8000604 300 Kč
ONO0603 Meduna Filip SKOB Ostrov A 8028820 300 Kč
TUR0601 Veselý Václav OOB TJ Turnov B 2126367 300 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno A 8663178 300 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín A 8663152 300 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín A 8170602 300 Kč
TAP0609 Kuchař Ondřej KOB Tretra Praha A 8667961 300 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha A 8033221 300 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava A 8670493 300 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava A 8116794 300 Kč
ZTC0501 Stehlík Šimon Západočeské sportovní centrum OB A 8670487 300 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko A 8660437 300 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 300 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov A 8667537 300 Kč
PHK0508 Kovalchuk Serafim OK 99 Hradec Králové A 8003649 300 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha A 8028832 300 Kč
PHK0608 Drach Ivan OK 99 Hradec Králové C 8501659 300 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice A 8670737 300 Kč
STE0504 Trepáč Adam SK SKI-OB Šternberk A 8071293 300 Kč
TBM0503 Račanský Jakub KOS TJ Tesla Brno A 8100029 300 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8663144 300 Kč
TUR0505 Hoetzel Hugo OOB TJ Turnov A 8680581 300 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8670783 300 Kč
KUL0601 Votava Matěj KOB Ústí nad Labem C 8482577 300 Kč
PGP0610 Koliáš Štěpán SK Praga A 8076030 300 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha A 8014512 300 Kč
TAP0615 Elleder David KOB Tretra Praha A 8116696 300 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha A 8660513 300 Kč
PGP0508 Kándl Matěj SK Praga B 2102710 300 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8116669 300 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice A 8680398 300 Kč
ZTC0504 Němec David Západočeské sportovní centrum OB A 8648544 300 Kč
LPU0612 Fajfr Marek OK Lokomotiva Pardubice A 8014543 300 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109314 300 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice A 8663189 300 Kč
ZBM0514 Valnoha David SK Brno Žabovřesky C 8076011 300 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Brno Žabovřesky A 8005438 300 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Brno Žabovřesky A 8670828 300 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Brno Žabovřesky A 8660418 300 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice A 8670814 300 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava B 8109369 300 Kč
PBM0500 Odehnal Tomáš TJ Spartak 1. brněnská A 8660444 300 Kč
PBM0501 Bukovác Filip TJ Spartak 1. brněnská A 8116740 300 Kč
PBM0503 Strýček Jan TJ Spartak 1. brněnská E 8028870 300 Kč
PBM0505 Zřídkaveselý Adam TJ Spartak 1. brněnská A 8660411 300 Kč
PBM0509 Bednařík Vilém TJ Spartak 1. brněnská A 8670461 300 Kč
PBM0512 Kasza Tomáš TJ Spartak 1. brněnská A 8116805 300 Kč
CHC0502 Nimshaus Viktor K.O.B. Choceň B 8012872 300 Kč

H20 Rank. koef.: 1.08

(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZTC0403 Donda Jiří Západočeské sportovní centrum OB E 8032771 300 Kč
SSU0400 Beneš Jindřich SK Severka Šumperk A 8660477 300 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava R 8648578 300 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 8080830 300 Kč
TUR0409 Waldhauser Štěpán OOB TJ Turnov A 8667503 300 Kč
ZTC0300 Tokár Radim Západočeské sportovní centrum OB R 8660914 300 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice R 8656715 300 Kč
JIL0404 Salaba Dan OK Jilemnice A 8680328 300 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga A 8656580 300 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka A 8226408 300 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8180018 300 Kč
JJN0400 Pokorný Jan Team Jizerky A 8659408 300 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice A 8226326 300 Kč
TUR0301 Štregl Matyáš OOB TJ Turnov E 8662306 300 Kč
PGP0313 Kohoutek Oldřich SK Praga A 8655420 300 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 8222007 300 Kč
KAM0311 Čech Vít OK Kamenice R 8004316 300 Kč
PGP0311 Bialožyt Marek SK Praga B 8629759 300 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga A 8654897 300 Kč
PHK0405 Tatarnikov Michal OK 99 Hradec Králové C 8003652 300 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha R 8667982 300 Kč
TRI0304 Martynek Petr TJ TŽ Třinec A 8042121 300 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec B 8655414 300 Kč
VSP0413 Kuchař Matěj USK Praha A 8667509 300 Kč
JJN0302 Vitebský Lukáš Team Jizerky R 8662688 300 Kč
JJN0401 Tkáč Matěj Team Jizerky R 8660911 300 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové E 8656647 300 Kč
VSP0412 Blaha Michal USK Praha A 8656733 300 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 300 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga A 8670467 300 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 8028817 300 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš Nathaniel OK Dobříš A 8654908 300 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové A 8005126 300 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové A 8656645 300 Kč
DKP0310 Škácha Vít Oddíl OB Kotlářka A 8654883 300 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice R 8656543 300 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice A 8656545 300 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 8109307 300 Kč
PGP0312 Havliček Albert SK Praga A 8144116 300 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava R 8116725 300 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 8662429 300 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Brno Žabovřesky A 8660439 300 Kč
LCE0308 Roháč Martin OOB TJ Slovan Luhačovice R 8017132 300 Kč
TJN0411 Skvortcov Yurii OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8409868 300 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha A 8151968 300 Kč

M21 Rank. koef.: 1.08

(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM9437 Horvát Petr KOS TJ Tesla Brno E 8644873 300 Kč
TUR9549 Kamenický Jeroným OOB TJ Turnov R 8651708 300 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň E 8460100 300 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň C 8656615 300 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 8010100 300 Kč
SSU8841 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 8063501 300 Kč
TBM0108 Pompura Daniel KOS TJ Tesla Brno E 8100023 300 Kč
KAM9602 Glonek Jakub OK Kamenice E 8656521 300 Kč
TBM0101 Adámek Filip KOS TJ Tesla Brno R 8656745 300 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov E 8680421 300 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové R 8656640 300 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 8662310 300 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8014489 300 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice R 8680382 300 Kč
SSU9001 Melecký Martin SK Severka Šumperk C 8680373 300 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice R 8656513 300 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 8656624 300 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8109430 300 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga E 8656739 300 Kč
TUR9911 Chupek Jakub OOB TJ Turnov E 8655373 300 Kč
ZTC0204 Richtr Lukáš Západočeské sportovní centrum OB E 8656696 300 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava R 8656686 300 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 8116817 300 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 8028815 300 Kč
0020001 Konotopetz Damian 002 - (CAN) Canada 8028941 300 Kč
0030001 Nemoto Keisuke 003 - (JPN) Keiyo OL 8506468 300 Kč
0040001 Ullmann Silvan 004 - (SUI) Ol biel seeland 8641415 300 Kč
0080001 Chun Ho Li 008 - (HKG) Malmo OK 8360817 300 Kč
0090001 Olejnik Michal 009 - (POL) Sodertalje Nykvarn Orientering 8032096 300 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava C 8008123 300 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové C 8656729 300 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 8656587 300 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice E 8656620 300 Kč
LPU7818 Srb Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 8667505 300 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8656530 300 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 8660591 300 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8414134 300 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662437 300 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Brno Žabovřesky R 8660432 300 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Brno Žabovřesky E 8501156 300 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Brno Žabovřesky R 8660414 300 Kč
0110001 Lima Tomás 011 - (POR) MS Parma 8681443 300 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 8629756 300 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662750 300 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656697 300 Kč
0130001 Stefanski Dawid 013 - (POL) IGTISA 8645199 300 Kč

W21 Rank. koef.: 1.08

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín E 8107998 300 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice R 8404001 300 Kč
TUR0156 Matějková Barbora OOB TJ Turnov E 8191119 300 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 8119755 300 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín R 8654917 300 Kč
PGP8153 Ryšavá Vendula SK Praga C 8662726 300 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice E 8656609 300 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice R 8116683 300 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov E 8660903 300 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 8656527 300 Kč
PHK0151 Kosová Tereza OK 99 Hradec Králové R 8660596 300 Kč
TBM0055 Nechanická Klára KOS TJ Tesla Brno R 8302000 300 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno C 8662300 300 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov E 8107724 300 Kč
SSU9953 Janošíková Tereza SK Severka Šumperk E 8310955 300 Kč
PGP0157 Surkova Polina SK Praga R 8014405 300 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice C 8660456 300 Kč
PGP9056 Bogarová Adélka SK Praga E 8663183 300 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň R 8425544 300 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 8655383 300 Kč
0050001 Matsumoto Moe 005 - (JPN) OLP Hyogo 8506465 300 Kč
CHC9051 Wiśniewska Hanna K.O.B. Choceň E 8640913 300 Kč
SSU9651 Fürstová Anna SK Severka Šumperk E 8640981 300 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 8651740 300 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 8656599 300 Kč
LPU9053 Stehlíková Jana OK Lokomotiva Pardubice E 8651929 300 Kč
ZBM8350 Hiklová Natalia SK Brno Žabovřesky R 8660431 300 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Brno Žabovřesky C 8660408 300 Kč
ZBM9350 Šimková Johanka SK Brno Žabovřesky E 8660401 300 Kč
LCE0250 Dittrichová Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656732 300 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice E 8670788 300 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 8246428 300 Kč
celkem přihlášených: 375, vklad: 112500 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.