Logo

Přihlášky závodu: O-VÍKEND / ubytování

Datum:
25.11.2022
Místo konání:
Chotěboř
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice R 8680382 120 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice R 8680302 120 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 8013922 200 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 8052300 200 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha R 200 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8076658 200 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov A 200 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice A 8660595 200 Kč
LPU0254 Jelínková Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 200 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice R 200 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava R 200 Kč
PBM0503 Strýček Jan TJ Spartak 1. brněnská E 120 Kč
PGP0154 Doubková Emma SK Praga C 200 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 200 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 200 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové E 120 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň C 200 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov E 8680421 200 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 120 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 120 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice B 120 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice A 120 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 120 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 8109377 120 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice C 120 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň R 120 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava C 120 Kč
PGP0455 Krejčová Lucie SK Praga A 120 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659385 120 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 120 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 120 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka A 120 Kč
JJN0303 Řehoř Vojta Team Jizerky B 8662740 120 Kč
TBM0200 Nechanický Jan KOS TJ Tesla Brno R 120 Kč
TBM0055 Nechanická Klára KOS TJ Tesla Brno E 120 Kč
TBM9437 Horvát Petr KOS TJ Tesla Brno E 120 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga A 120 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové C 120 Kč
TBM0362 Mulíčková Markéta KOS TJ Tesla Brno E 120 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 120 Kč
DOK0602 Dolejší Jan OK Doksy A 120 Kč
DOK0156 Dolejší Kateřina OK Doksy C 120 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering C 120 Kč
PGP0557 Šimšová Pavla SK Praga A 120 Kč
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov C 7205012 120 Kč
KAM0459 Čapková Lucie OK Kamenice B 8226331 120 Kč
DKP0558 Koubová Hana Oddíl OB Kotlářka A 120 Kč
CHA9850 Knížková Šárka OK Chrastava C 8659402 120 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov C 8663148 120 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov C 8430131 120 Kč
DOK0052 Riby Rose OK Doksy C 120 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec C 120 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec C 120 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 120 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 120 Kč
TBM0005 Goldschmidt Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 120 Kč
BOR9750 Nedbálková Hana OK Jiskra Nový Bor C 120 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660383 120 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Brno Žabovřesky E 120 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 120 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice R 8404001 120 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice C 8100500 120 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice R 8100401 120 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 120 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín E 120 Kč
TJN9902 Šklíba David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8044639 120 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 120 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga A 120 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 120 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno A 120 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680399 120 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8670806 120 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov A 2095950 120 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha A 120 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov A 8014498 120 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka C 120 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 120 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové A 120 Kč
ZTC0303 Čepička Ladislav Západočeské sportovní centrum OB R 120 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 120 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2049549 120 Kč
VSP0450 Arnoštová Veronika USK Praha A 120 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 120 Kč
TBM0667 Kurečková Klára KOS TJ Tesla Brno A 120 Kč
SHK0463 Andrlová Lea OK Slavia Hradec Králové B 120 Kč
DKP0358 Poborská Eliška Oddíl OB Kotlářka A 120 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 120 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec A 120 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové B 120 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové C 120 Kč
VSP0554 Tulachová Anna USK Praha B 8013965 120 Kč
JJN0400 Pokorný Jan Team Jizerky A 8659408 120 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice C 2035716 120 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 120 Kč
TUR0409 Waldhauser Štěpán OOB TJ Turnov A 8667503 120 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha E 8170805 120 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 120 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno A 120 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno B 120 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga R 120 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga C 120 Kč
0060001 Uzlová Adéla 006 - Mlýnské Struhadlo zapůjčit 120 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 120 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice R 120 Kč
LCE0256 Končáková Alžběta OOB TJ Slovan Luhačovice C 120 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 120 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 120 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice C 120 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice 120 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice 120 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava R 120 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 120 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 120 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga A 120 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň C 120 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň C 120 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 120 Kč
TUR0555 Martanová Lea OOB TJ Turnov A 8662713 120 Kč
TBM9700 Bořil Jan KOS TJ Tesla Brno C 120 Kč
JJN0102 Růta Matyáš Team Jizerky C 8659386 120 Kč
TUR0253 Martanová Elin OOB TJ Turnov R 8659420 120 Kč
KAM0113 Janda Ondřej OK Kamenice C 8663176 120 Kč
PGP0610 Koliáš Štěpán SK Praga A 120 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha R 120 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava C 120 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka R 120 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 120 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava C 120 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava C 120 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava C 120 Kč
ZTC0451 Richtrová Kamila Západočeské sportovní centrum OB A 120 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice R 8221133 120 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering A 120 Kč
TBM9919 Horčička Vít KOS TJ Tesla Brno E 120 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha A 120 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 120 Kč
0100001 Aschermann Daniel 010 - Kamenice 90101945 120 Kč
JJN0001 Šmaus Antonín Team Jizerky C 2025357 120 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 120 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové R 120 Kč
celkem přihlášených: 140, vklad: 17920 Kč