Logo

Přihlášky závodu: Republikový festival žactva

Datum:
10.06.2023
Místo konání:
Brno - Medlánky
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Kategorie:
D11     D12     D13     D14     H11     H12     H13     H14     T    
Nahrávám data...

D11 1.77 km, 16 kontrol

(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
POB1250 Ptáčková Lucie Pražská oblast C 8501062 1000 Kč
POB1251 Mrázová Lucie Pražská oblast C 2219002 1000 Kč
POB1254 Maroušková Julie Pražská oblast C 2129223 1000 Kč
POB1253 Evanová Anna Lydie Pražská oblast C 2086469 1000 Kč
POB1252 Collis Emma Pražská oblast C 8196034 1000 Kč
POB1350 Sedláková Helena Pražská oblast C 8044628 1000 Kč
POB1255 Ouhrabková Bára Pražská oblast C 8022683 1000 Kč
MSK1251 Jurčková Sofie Moravskoslezský kraj C 2771964 1000 Kč
MSK1252 Klose Kateřina Moravskoslezský kraj C 2127595 1000 Kč
MSK1250 Létalová Eva Moravskoslezský kraj C 2151396 1000 Kč
MSK1450 Létalová Jana Moravskoslezský kraj C 2035152 1000 Kč
MSK1253 Ligocká Alžběta Moravskoslezský kraj C 2213795 1000 Kč
MSK1254 Prokešová Ema Moravskoslezský kraj C 2151443 1000 Kč
MSK1351 Szwedová Emilie Moravskoslezský kraj C 8047134 1000 Kč
POB1351 Dvořáková Šarlota Pražská oblast C 2219068 1000 Kč
JEO1251 Bábková Klára Ještědská oblast C 8501157 1000 Kč
VCO1259 Horáková Anna Marie Východočeská oblast 7001406 1000 Kč
VCO1260 Jakubská Lucie Východočeská oblast 8500009 1000 Kč
VCO1261 Jedličková Michaela Východočeská oblast 8107722 1000 Kč
VCO1262 Korbelová Eliška Východočeská oblast 8162855 1000 Kč
VCO1263 Korbelová Tereza Východočeská oblast 8420955 1000 Kč
VCO1264 Kušičková Lucie Východočeská oblast 8014454 1000 Kč
VCO1265 Kušičková Jolana Východočeská oblast 8285930 1000 Kč
VCO1266 Zvěřinová Nina Východočeská oblast 2125366 1000 Kč
VCO1367 Stryková Zuzana Východočeská oblast 8501565 1000 Kč
JEO1252 Maděrová Klára Ještědská oblast C 8028859 1000 Kč
JEO1250 Heczková Emma Ještědská oblast C 8196060 1000 Kč
HAN1350 Čeřovská Eliška Hanácká oblast C 1000 Kč
HAN1250 Otrubová Veronika Hanácká oblast C 8044612 1000 Kč
VYS1350 Komárková Ondřejka Oblast Vysočina C 8662283 1000 Kč
VYS1251 Hudečková Mariana Oblast Vysočina C 52000 1000 Kč
VYS1250 Voráčková Anežka Oblast Vysočina C 8621390 1000 Kč
ZCO1252 Benešová Marie Západočeská oblast C 1421918 1000 Kč
ZCO1251 Škultéty Kristýna Západočeská oblast C 8066730 1000 Kč
ZCO1250 Gregorová Vendula Západočeská oblast C 2146036 1000 Kč
VAL1253 Slámová Emílie Inka Valašská oblast 51298 1000 Kč
VAL1351 Chodúrová Elena Valašská oblast 7209282 1000 Kč
VAL1251 Svobodová Natálie Valašská oblast C 7209290 1000 Kč
VAL1250 Štěpánková Adéla Valašská oblast 8660374 1000 Kč
JMO1253 Dohnalová Eliška Jihomoravská oblast C 8019434 1000 Kč
JMO1372 Ptáčková Lucie Jihomoravská oblast C 8001372 1000 Kč
JMO1384 Šťastná Vendula Jihomoravská oblast C 8047117 1000 Kč
JMO1364 Tomíčková Ivana Jihomoravská oblast C 8196085 1000 Kč
ZCO1351 Gelnerová Karolína Západočeská oblast C 2126273 1000 Kč
STC1254 Šimůnková Kateřina Středočeská oblast C 2211462 1000 Kč
STC1253 Kolářová Zuzana Středočeská oblast C 8500031 1000 Kč
ZCO1350 Pávková Anna Západočeská oblast C 2126273 1000 Kč
POB1256 Reichelová Šárka Pražská oblast C 2148132 1000 Kč
JMO1377 Kurečková Zuzana Jihomoravská oblast C 2060216 1000 Kč
JMO1261 Hubíková Nela Jihomoravská oblast C 1000 Kč

D12 1.77 km, 16 kontrol

(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
POB1162 Rypáčková Šárka Pražská oblast B 8014509 1000 Kč
POB1160 Mrázková Berta Pražská oblast B 8010800 1000 Kč
POB1152 Tomešová Evelína Pražská oblast C 8112161 1000 Kč
POB1156 Snížková Žofie Pražská oblast C 2103703 1000 Kč
POB1154 Procházková Aneta Pražská oblast B 8044653 1000 Kč
POB1163 Gregorová Magdalena Pražská oblast C 2121756 1000 Kč
POB1159 Rodová Anežka Pražská oblast B 8107742 1000 Kč
POB1153 Beranová Michaela Pražská oblast C 213167 1000 Kč
POB1167 Šňupárková Barborka Pražská oblast C 8066729 1000 Kč
POB1166 Tarešová Sofie Pražská oblast C 1409093 1000 Kč
POB1165 Jirásková Viola Pražská oblast C 8105234 1000 Kč
POB1164 Jirásková Mia Pražská oblast C 8196033 1000 Kč
MSK1153 Burešová Sofie Moravskoslezský kraj B 8420967 1000 Kč
MSK1151 Skupieńová Eliška Moravskoslezský kraj B 2771913 1000 Kč
POB1155 Tomešová Stella Pražská oblast C 8196042 1000 Kč
MSK1150 Horálková Gabriela Moravskoslezský kraj B 8500479 1000 Kč
POB1168 Dvořáková Alžběta Pražská oblast C 2219066 1000 Kč
POB1151 Havlíková Zuzana Pražská oblast C 8014555 1000 Kč
POB1150 Havlíková Tereza Pražská oblast C 8454037 1000 Kč
JEO1154 Zítová Kateřina Ještědská oblast B 8501078 1000 Kč
VCO1151 Hepnerová Tereza Východočeská oblast 8121537 1000 Kč
VCO1152 Horáková Eliška Východočeská oblast 8501500 1000 Kč
VCO1155 Macháčková Lucie Východočeská oblast 8501571 1000 Kč
VCO1156 Stryková Johana Východočeská oblast 8013850 1000 Kč
VCO1157 Šolcová Elsa Východočeská oblast 8047201 1000 Kč
VCO1158 Wohanková Michaela Východočeská oblast 8047165 1000 Kč
HAN1150 Kubíčková Magdalena Hanácká oblast B 8655430 1000 Kč
VYS1150 Klusáčková Dorota Oblast Vysočina B 8042140 1000 Kč
VYS1151 Klusáčková Johana Oblast Vysočina B 8012875 1000 Kč
VYS1152 Komárková Radka Oblast Vysočina B 8003655 1000 Kč
ZCO1152 Urbánková Lucie Západočeská oblast B 8013924 1000 Kč
VAL1150 Nešporová Viktorie Anna Valašská oblast 7200901 1000 Kč
POB1169 Bolinová Evelína Pražská oblast C 7000509 1000 Kč
POB1158 Knýbelová Anna Pražská oblast B 2000586 1000 Kč
ZCO1151 Houbová Eliška Západočeská oblast B 2126275 1000 Kč
JMO1151 Broschová Alžběta Jihomoravská oblast B 8140939 1000 Kč
JMO1155 Mackanič Sára Jihomoravská oblast C 2211511 1000 Kč
JMO1156 La Carbonara Noemi Jihomoravská oblast C 8197607 1000 Kč
JMO1165 Malá Lucie Jihomoravská oblast C 8030635 1000 Kč
JMO1157 Michálková Adéla Jihomoravská oblast C 8409885 1000 Kč
JMO1158 Ryglová Beáta Jihomoravská oblast B 8482069 1000 Kč
JMO1188 Schwabová Barbora Jihomoravská oblast B 8042134 1000 Kč
JMO1177 Urválková Anna Jihomoravská oblast C 8017701 1000 Kč
JMO1150 Králová Marie Jihomoravská oblast B 8410789 1000 Kč
JMO1153 Robotková Tereza Jihomoravská oblast C 8488543 1000 Kč
STC1150 Kalinová Lisa Středočeská oblast B 8461111 1000 Kč
VCO1160 Chotěnovská Nela Východočeská oblast 8500022 1000 Kč
VCO1161 Krykorková Zuzana Východočeská oblast 8076648 1000 Kč
JMO1152 Beránková Kamila Jihomoravská oblast B 8107756 1000 Kč

D13 2.10 km, 21 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
POB1051 Ehlerová Michaela Pražská oblast B 8005127 1000 Kč
POB1053 Hlaváčková Lucie Pražská oblast B 8328655 1000 Kč
POB1050 Vondráčková Jolana Pražská oblast B 8330756 1000 Kč
MSK1052 Bokišová Johana Moravskoslezský kraj C 8144126 1000 Kč
MSK1051 Chudíková Magdalena Moravskoslezský kraj B 8482573 1000 Kč
MSK1053 Juračáková Judita Moravskoslezský kraj B 8501545 1000 Kč
MSK1056 Tomanová Karolína Moravskoslezský kraj 1000 Kč
POB1054 Bartalošová Ada Pražská oblast B 8454048 1000 Kč
VCO1077 Fenclová Hana Východočeská oblast 8109335 1000 Kč
VCO1078 Froschová Magdalena Východočeská oblast 8014517 1000 Kč
VCO1079 Hamáková Zuzana Východočeská oblast 2148107 1000 Kč
VCO1080 Hrušová Lucie Východočeská oblast 8022692 1000 Kč
VCO1081 Jedličková Lucie Východočeská oblast 8013848 1000 Kč
VCO1082 Munzarová Monika Východočeská oblast 8013836 1000 Kč
VCO1083 Stratilová Anna Východočeská oblast 2053566 1000 Kč
VCO1084 Venclová Aneta Východočeská oblast 8445289 1000 Kč
HAN1052 Kopecká Tereza Hanácká oblast B 8013869 1000 Kč
HAN1051 Malasková Linda Hanácká oblast B 8107767 1000 Kč
HAN1056 Václavková Amálie Hanácká oblast B 8013874 1000 Kč
ZCO1051 Vodrážková Barbora Západočeská oblast B 8022340 1000 Kč
ZCO1050 Hynková Marie Západočeská oblast B 301490 1000 Kč
VAL1052 Slámová Julie Valašská oblast 8660362 1000 Kč
JMO1051 Jágrová Zuzana Jihomoravská oblast B 8013953 1000 Kč
JMO1053 Janíková Klára Jihomoravská oblast B 8011043 1000 Kč
JMO1054 Coufalová Thea Jihomoravská oblast B 2092407 1000 Kč
JMO1056 Tomíčková Eliška Jihomoravská oblast B 7300558 1000 Kč
STC1055 Šunková Sára Středočeská oblast B 8328653 1000 Kč
STC1053 Kolářová Veronika Středočeská oblast B 8137518 1000 Kč
STC1052 Havlíčková Zuzana Středočeská oblast B 8016298 1000 Kč
JEO1055 Rudolfová Elisabeth Ještědská oblast B 8044638 1000 Kč
JEO1051 Jiráková Adéla Ještědská oblast B 8076042 1000 Kč
STC0955 Baštová Justýna Středočeská oblast B 8007179 1000 Kč
JMO1057 Francová Hedvika Jihomoravská oblast C 8007275 1000 Kč

D14 2.10 km, 21 kontrol

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
POB0953 Kučerová Kateřina Pražská oblast B 8013954 1000 Kč
POB0950 Mullis Carolina Pražská oblast B 8080812 1000 Kč
POB0956 Ptáčková Barbora Pražská oblast B 8196046 1000 Kč
POB0955 Štěpová Barbora Pražská oblast A 8005136 1000 Kč
POB0952 Kuiper Jana Simona Pražská oblast C 8044743 1000 Kč
MSK0955 Burešová Eliška Moravskoslezský kraj B 8035525 1000 Kč
MSK0951 Kawuloková Tereza Moravskoslezský kraj B 8003651 1000 Kč
MSK0954 Máchová Barbora Moravskoslezský kraj C 8162843 1000 Kč
MSK0953 Cymorková Julie Moravskoslezský kraj B 8004343 1000 Kč
POB0951 Řehořková Ema Pražská oblast B 8502741 1000 Kč
POB0957 Lošťáková Ela Pražská oblast A 8013933 1000 Kč
POB0958 Dvořáková Lucie Pražská oblast B 8410787 1000 Kč
VCO0968 Grusserová Diana Východočeská oblast 8013885 1000 Kč
VCO0969 Hančová Karolína Východočeská oblast 7201198 1000 Kč
VCO0970 Havrdová Selina Východočeská oblast 8071009 1000 Kč
VCO0971 Jelínková Eva Východočeská oblast 8107726 1000 Kč
VCO0972 Kopecká Cecílie Východočeská oblast 2053564 1000 Kč
VCO0973 Kutlvašrová Pavla Východočeská oblast 2096243 1000 Kč
VCO0974 Salabová Pavlína Východočeská oblast 8482071 1000 Kč
VCO0975 Sochorová Kristýna Východočeská oblast 8461735 1000 Kč
VCO0976 Stratilová Eliška Východočeská oblast 2053567 1000 Kč
HAN0952 Gottwaldová Amálie Hanácká oblast B 8006759 1000 Kč
HAN0951 Hýblová Eliška Hanácká oblast B 8226380 1000 Kč
HAN0953 Lýsková Terezie Hanácká oblast C 2219078 1000 Kč
VYS0950 Nováková Anna Marie Oblast Vysočina B 8648583 1000 Kč
VAL0950 Kundratová Eva Valašská oblast 8209279 1000 Kč
VAL0961 Vlčková Markéta Valašská oblast 8482070 1000 Kč
VAL0966 Štěpánková Anna Valašská oblast 8680388 1000 Kč
VAL0963 Růžičková Žofie Valašská oblast 2113089 1000 Kč
VAL0962 Kubíčková Lucie Valašská oblast 8063060 1000 Kč
VAL0972 Vyoralová Talma Valašská oblast 8030643 1000 Kč
HAN0954 Zapletalová Anna Hanácká oblast C 8410771 1000 Kč
JMO0950 Beránková Julie Jihomoravská oblast C 2111731 1000 Kč
JMO0954 Marková Eva Jihomoravská oblast A 8517355 1000 Kč
JMO0956 Finstrlová Denisa Jihomoravská oblast C 2061853 1000 Kč
JMO0957 Kučerová Tereza Jihomoravská oblast C 2094514 1000 Kč
ZCO0953 Stehlíková Tereza Západočeská oblast B 8013914 1000 Kč
STC0950 Seidlová Magdalena Středočeská oblast B 8061502 1000 Kč
STC0952 Pěkná Alžběta Středočeská oblast B 8662284 1000 Kč
STC0956 Kalinová Ella Středočeská oblast C 8014488 1000 Kč

H11 1.95 km, 17 kontrol

(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
POB1300 Rypáček Radim Pražská oblast C 8008303 1000 Kč
POB1301 Míka Zbyněk Pražská oblast C 8410799 1000 Kč
POB1200 Petráň Lukáš Pražská oblast C 8501054 1000 Kč
POB1201 Ptáček Ondřej Pražská oblast C 8196098 1000 Kč
POB1302 Hora Karel Pražská oblast C 2181931 1000 Kč
POB1202 Kazda František Pražská oblast C 8515818 1000 Kč
POB1203 Evan Marek Amos Pražská oblast C 2086461 1000 Kč
POB1303 Duda Wiktor Pražská oblast C 8409856 1000 Kč
POB1304 Jakubský Filip Pražská oblast C 2120646 1000 Kč
MSK1302 Bokiš Matěj Moravskoslezský kraj C 410174 1000 Kč
MSK1201 Kawulok Matyáš Moravskoslezský kraj B 8445328 1000 Kč
MSK1300 Liber Tomáš Moravskoslezský kraj C 8047186 1000 Kč
MSK1202 Myslivec Lukáš Moravskoslezský kraj C 8501877 1000 Kč
MSK1301 Podmol Ondřej Moravskoslezský kraj C 8648542 1000 Kč
JEO1201 Matějů Eda Ještědská oblast C 2181916 1000 Kč
JEO1300 Matějů Josef Ještědská oblast C 2181294 1000 Kč
JEO1400 Votava Jan Ještědská oblast C 8501152 1000 Kč
JEO1302 Zít Václav Ještědská oblast C 8013440 1000 Kč
VCO1211 Klabzuba Jan Východočeská oblast 2027216 1000 Kč
VCO1213 Mayer Antonín Východočeská oblast 2219031 1000 Kč
VCO1214 Nachtigal Jakub Východočeská oblast 2102526 1000 Kč
VCO1216 Vošvrda Václav Východočeská oblast 8202261 1000 Kč
VCO1217 Wohanka Antonín Východočeská oblast 8026573 1000 Kč
VCO1203 Hrdinka Josef Východočeská oblast 2181914 1000 Kč
HAN1200 Lýsek Štěpán Hanácká oblast C 1000 Kč
VYS1200 Běloušek Matěj Oblast Vysočina C 8004049 1000 Kč
ZCO1201 Placek Nikolas Západočeská oblast C 8109418 1000 Kč
ZCO1200 Soukup Ondřej Západočeská oblast C 8013491 1000 Kč
VAL1201 Brucháček Jan Valašská oblast 8680364 1000 Kč
VAL1200 Šidla Dalibor Valašská oblast 8250121 1000 Kč
VAL1300 Vintr Otakar Valašská oblast 53379 1000 Kč
POB1305 Skripnik Kilián Pražská oblast C 2092380 1000 Kč
JMO1234 Urban Jan Jihomoravská oblast C 8119431 1000 Kč
JMO1213 Čechák Vojtěch Jihomoravská oblast C 232852 1000 Kč
JMO1210 Staněk Daniel Jihomoravská oblast C 1000 Kč
JMO1200 Hájek Vojtěch Jihomoravská oblast B 8100051 1000 Kč
JMO1212 Sedláček Martin Jihomoravská oblast B 8100042 1000 Kč
JMO1301 Kozmon Lukáš Jihomoravská oblast C 8501564 1000 Kč
STC1200 Zápotocký Tomáš Středočeská oblast B 8461732 1000 Kč
STC1201 Šunka Hubert Středočeská oblast C 8328680 1000 Kč
VCO1220 Macháček Jakub Východočeská oblast 8076589 1000 Kč

H12 1.95 km, 17 kontrol

(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
POB1104 Míka Luboš Pražská oblast B 8017720 1000 Kč
POB1102 Baldrian Josef Pražská oblast B 8670452 1000 Kč
POB1108 Jakubský Pavel Pražská oblast C 2120625 1000 Kč
POB1109 Větvička Vojtěch Pražská oblast C 2152981 1000 Kč
JEO1104 Beneš Maxmilián Ještědská oblast B 8410767 1000 Kč
JEO1106 Kmínek Jan Ještědská oblast B 8113496 1000 Kč
JEO1103 Kubišta Anton Ještědská oblast C 8044610 1000 Kč
JEO1100 Lamač Vítek Ještědská oblast B 8421841 1000 Kč
JEO1108 Plachý Erik Ještědská oblast C 8022628 1000 Kč
VCO1102 Fiala Matyáš Východočeská oblast 8042133 1000 Kč
VCO1104 Chrtek Jan Východočeská oblast 8051261 1000 Kč
VCO1108 Šafář Jakub Východočeská oblast 8064594 1000 Kč
VCO1110 Tatarnikov Ivan Východočeská oblast 2017671 1000 Kč
HAN1101 Mrkvica Jan Hanácká oblast B 8516453 1000 Kč
HAN1102 Václavek Alois Hanácká oblast C 8014559 1000 Kč
VYS1100 Novák Tobiáš Oblast Vysočina B 8003661 1000 Kč
VYS1101 Šťastný Antonín Oblast Vysočina B 8003650 1000 Kč
VYS1102 Beran Antonín Oblast Vysočina B 8014505 1000 Kč
JEO1102 Janata Matěj Ještědská oblast B 8013463 1000 Kč
ZCO1101 Kváč Martin Západočeská oblast C 2073704 1000 Kč
ZCO1102 Haller Maxmilián Západočeská oblast B 8113532 1000 Kč
VAL1100 Pěček Tobiáš Valašská oblast 8680301 1000 Kč
VAL1111 Jahudka Štěpán Valašská oblast 2211988 1000 Kč
VAL1106 Růžička Hubert Valašská oblast 52341 1000 Kč
VYS1103 Forst Matouš Oblast Vysočina B 8680414 1000 Kč
JMO1102 Bárta Ladislav Jihomoravská oblast B 8500016 1000 Kč
JMO1100 Koča František Jihomoravská oblast B 2111735 1000 Kč
JMO1109 Kolář Kryštof Jihomoravská oblast C 1000 Kč
JMO1103 Eliášek Jakub Jihomoravská oblast C 8454043 1000 Kč
JMO1101 Kozák Vojtěch Jihomoravská oblast B 8063051 1000 Kč
JMO1114 Verner Jan Jihomoravská oblast B 2083371 1000 Kč
STC1100 Vaněk Lukáš Středočeská oblast B 8154992 1000 Kč
ZCO1103 Jedlička Josef Západočeská oblast C 8501061 1000 Kč
VCO1120 Čihák Matěj Východočeská oblast 8025655 1000 Kč
VCO1121 Lučan Ondřej Východočeská oblast 8109426 1000 Kč
VCO1122 Macek Dan Východočeská oblast 8109424 1000 Kč
VCO1123 Posolda Lukáš Východočeská oblast 8226418 1000 Kč
VCO1124 Šumpík Filip Východočeská oblast 8162911 1000 Kč

H13 2.22 km, 22 kontrol

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
POB1003 Šťovíček Jan Pražská oblast C 428233 1000 Kč
POB1000 Dobal David Pražská oblast C 1409089 1000 Kč
POB1004 Ouhrabka Vít Pražská oblast C 8022695 1000 Kč
POB1005 Šňupárek Jenda Pražská oblast C 8420969 1000 Kč
MSK1002 Koberský Mikuláš Moravskoslezský kraj C 2224147 1000 Kč
MSK1004 Létal Hynek Moravskoslezský kraj B 8500018 1000 Kč
MSK1005 Liber Václav Moravskoslezský kraj B 8680606 1000 Kč
MSK1003 Menzel František Moravskoslezský kraj B 428276 1000 Kč
POB1002 Elleder Jan Pražská oblast B 8014503 1000 Kč
POB1006 Machar Dan Pražská oblast B 8080823 1000 Kč
VCO1026 Kadaně Matěj Východočeská oblast 8501558 1000 Kč
VCO1027 Kutlvašr Vladimír Východočeská oblast 8047122 1000 Kč
VCO1028 Lukeš Josef Východočeská oblast 8022334 1000 Kč
VCO1029 Novák Vojtěch Východočeská oblast 2127656 1000 Kč
VCO1030 Novotný Kryštof Východočeská oblast 8656702 1000 Kč
VCO1031 Peška Ondřej Východočeská oblast 2032156 1000 Kč
VCO1032 Šimek Vojtěch Východočeská oblast 8113489 1000 Kč
VCO1015 Pouchlý Matěj Východočeská oblast 8183190 1000 Kč
JEO1003 Krtička Jáchym Ještědská oblast C 8013847 1000 Kč
HAN1001 Čeřovský Filip Hanácká oblast B 8008300 1000 Kč
HAN1005 Malaska Vojtěch Hanácká oblast C 2151437 1000 Kč
HAN1006 Tempír Lukáš Hanácká oblast C 8196079 1000 Kč
VYS1000 Míchal Jakub Oblast Vysočina B 8022661 1000 Kč
VYS1001 Blažek Vojtěch Oblast Vysočina B 8014562 1000 Kč
VCO1033 Kunart Lukáš Východočeská oblast 8482087 1000 Kč
ZCO1001 Beneš Jan Západočeská oblast B 8196039 1000 Kč
ZCO1003 Černý Antonín Západočeská oblast B 8119462 1000 Kč
VAL1000 Pekárek David Valašská oblast 8680313 1000 Kč
VAL1021 Honner Tomáš Valašská oblast 8662687 1000 Kč
VAL1008 Mička Gabriel Felix Valašská oblast 2134312 1000 Kč
VAL1005 Mašláň Prokop Valašská oblast 8050910 1000 Kč
VAL1022 Dittrich Matouš Valašská oblast 8660358 1000 Kč
VAL1004 Fišer Petr Valašská oblast 8660354 1000 Kč
VAL1007 Lunga Viktor Valašská oblast 2113077 1000 Kč
VAL1010 Kovalčík Lukáš Valašská oblast 2211992 1000 Kč
VAL1006 Koč Juraj Valašská oblast 8660396 1000 Kč
ZCO1004 Parula Egon Západočeská oblast B 8107721 1000 Kč
ZCO1002 Houba Vojtěch Západočeská oblast C 2127628 1000 Kč
JMO1011 Janda Filip Jihomoravská oblast C 0 1000 Kč
JMO1001 Kubáň Patrik Jihomoravská oblast B 8119519 1000 Kč

H14 2.22 km, 22 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
POB0900 Gajda Petr Pražská oblast B 8028811 1000 Kč
POB0903 Kučera Jakub Pražská oblast B 8042137 1000 Kč
POB0901 Engel Adam Pražská oblast B 8047223 1000 Kč
MSK0901 Létal Jonáš Moravskoslezský kraj B 8022666 1000 Kč
MSK0903 Potyka Marek Moravskoslezský kraj C 2151416 1000 Kč
JEO0904 Maděra Jakub Ještědská oblast B 8119579 1000 Kč
JEO0900 Skácel Jan Ještědská oblast B 8076629 1000 Kč
VCO0918 Čečka Matěj Východočeská oblast 8005119 1000 Kč
VCO0919 Čihák Jakub Východočeská oblast 8014569 1000 Kč
VCO0920 Jakubský David Východočeská oblast 8014481 1000 Kč
VCO0921 Jelínek František Východočeská oblast 8162886 1000 Kč
VCO0922 Kvášovský Filip Východočeská oblast 8028803 1000 Kč
VCO0923 Kyrylyshyn Ihor Východočeská oblast 8071970 1000 Kč
VCO0924 Novotný Vít Východočeská oblast 8017734 1000 Kč
VCO0925 Sochor Jakub Východočeská oblast 8022640 1000 Kč
HAN0904 Fanta Maxmilian Hanácká oblast C 8196051 1000 Kč
HAN0901 Matoušek Jan Hanácká oblast A 8022645 1000 Kč
VYS0901 Jirásek Rostislav Oblast Vysočina C 8026651 1000 Kč
VYS0900 Klusáček Mikuláš Oblast Vysočina B 8003597 1000 Kč
ZCO0900 Placek Tomas Západočeská oblast B 8109418 1000 Kč
VAL0906 Zdráhal Matěj Valašská oblast 2134314 1000 Kč
VAL0908 Borah John Lukáš Valašská oblast 2211990 1000 Kč
VAL0904 Michalica Štěpán Valašská oblast 2001917 1000 Kč
JMO0909 Toman Matěj Jihomoravská oblast B 8003624 1000 Kč
JMO0903 Florian Radek Jihomoravská oblast C 8107776 1000 Kč
JMO1003 Šalomon Tomáš Jihomoravská oblast C 2213809 1000 Kč
JMO0900 Doušek Vilém Jihomoravská oblast B 8058058 1000 Kč
JMO0928 Kroutil Tadeáš Jihomoravská oblast B 8117119 1000 Kč
JMO0910 Malý Matyáš Jihomoravská oblast B 8680332 1000 Kč

T 2.28 km, 24 kontrol

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
POB8650 Plochová Dominika Pražská oblast C 8080833 1000 Kč
POB7850 Ehlerová Petra Pražská oblast C 8047193 1000 Kč
POB8050 Procházková Jana Pražská oblast C 8042126 1000 Kč
POB0106 Novák Přemysl Pražská oblast C 8656538 1000 Kč
POB9800 Ransdorf Jakub Pražská oblast C 8500475 1000 Kč
POB7750 Gajdová Kristina Pražská oblast C 8505712 1000 Kč
MSK7150 Kostková Jana Moravskoslezský kraj C 8648553 1000 Kč
MSK8450 Kawuloková Zdeňka Moravskoslezský kraj C 8044681 1000 Kč
MSK7100 Štětínský Pavel Moravskoslezský kraj C 52780 1000 Kč
JEO7451 Podrábská Marie Ještědská oblast C 8670761 1000 Kč
JEO7500 Lamač Vratislav Ještědská oblast C 7111317 1000 Kč
MSK8252 Létalová Soňa Moravskoslezský kraj C 2800304 1000 Kč
VCO6851 Horáková Jindra Východočeská oblast 8660598 1000 Kč
VCO7252 Křivdová Lenka Východočeská oblast 8655490 1000 Kč
VCO6353 Mádlová Iva Východočeská oblast 9121 1000 Kč
VCO0054 Rückerová Šárka Východočeská oblast 8013831 1000 Kč
VCO7655 Švíglerová Pavla Východočeská oblast 8013872 1000 Kč
VCO6656 Thýnová Ivana Východočeská oblast 2017663 1000 Kč
VCO8257 Venclová Veronika Východočeská oblast 2053565 1000 Kč
HAN6500 Kubíček Jiří Hanácká oblast C 8107752 1000 Kč
HAN7500 Malaska Lukáš Hanácká oblast C 2224157 1000 Kč
HAN7201 Hýbl Dušan Hanácká oblast C 8420974 1000 Kč
HAN7650 Malasková Markéta Hanácká oblast C 2218997 1000 Kč
HAN8200 Václavek Leoš Hanácká oblast C 52720 1000 Kč
HAN8150 Václavková Lenka Hanácká oblast C 2020742 1000 Kč
VYS7700 Komárek Arnošt Oblast Vysočina C 8014444 1000 Kč
VYS8050 Klusáčková Lenka Oblast Vysočina C 232874 1000 Kč
VYS6850 Voborníková Eva Oblast Vysočina C 8003667 1000 Kč
ZCO8250 Placková Veronika Západočeská oblast C 8033229 1000 Kč
ZCO7850 Soukupová Andrea Západočeská oblast C 2145642 1000 Kč
ZCO8350 Kožíšková Hana Západočeská oblast C 8044631 1000 Kč
VAL7937 Svoboda Petr Valašská oblast 2181299 1000 Kč
VAL5551 Stackeová Anna Valašská oblast 8660387 1000 Kč
VAL7701 Vintr Radek Valašská oblast 8680410 1000 Kč
VAL8152 Brucháčková Markéta Valašská oblast 2219029 1000 Kč
POB8051 Skripniková Kateřina Pražská oblast C 8116721 1000 Kč
ZCO8251 Houbová Hana Západočeská oblast C 2148065 1000 Kč
STC7400 Seidl Miroslav Středočeská oblast C 8033245 1000 Kč
JEO0259 Podrábská Marie Ještědská oblast 8660394 1000 Kč
JMO6250 Hrušková Lenka Jihomoravská oblast C 8516455 1000 Kč
celkem přihlášených: 360, vklad: 360000 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.