Logo

Přihlášky závodu: Český pohár, ŽA, ŽB - sprint

Datum:
11.02.2023
Místo konání:
Roudnice v Krkonoších
Pořadatel:
STH - SK Studenec
Kategorie:
D12     D14A     D17A     D20A     D21E     D21A     D35B     D45B     D55B     D65B     H12     H14A     H17A     H20A     H21E     H21A     H35B     H45B     H55B     H65B     H75B     P     T    

D12

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 8042134 150 Kč
TBM1158 Ryglová Beáta KOS TJ Tesla Brno C 8482069 150 Kč
SJC1152 Šolcová Elsa Sportcentrum Jičín C 8047201 150 Kč
TBM1156 La Carbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno C 8197607 150 Kč
SJC1150 Tomešová Evelína Sportcentrum Jičín C 8112161 150 Kč
SPC1256 Ouhrabková Bára SPORTICUS team C 8022683 150 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 8461111 150 Kč
SPC1151 Rypáčková Šárka SPORTICUS team C 8014509 150 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 8013924 150 Kč
DKP1352 Sedláková Helena Oddíl OB Kotlářka C 8044628 150 Kč
DKP1255 Ptáčková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 8501062 150 Kč
DOR1155 Košťáková Emma OK Dobříš C 2224513 150 Kč
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín C 8010800 150 Kč
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice 2081379 150 Kč
MLA1250 Benešová Marie MLOK Mariánské Lázně C 1421918 150 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8047165 150 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM1050 Vodrážková Barbora KOS Slavia Plzeň C 8022340 150 Kč
VPM0950 Stehlíková Tereza KOS Slavia Plzeň C 8013914 150 Kč
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 8088388 150 Kč
VPM1051 Beránková Julie KOS Slavia Plzeň C 8500499 150 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín A 8071009 150 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín 8112770 150 Kč
TUR0957 Tomášková Matilda OOB TJ Turnov C 8656542 150 Kč
BFM1053 Juračáková Judita SKOB Frýdek - Místek C 8501545 150 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 8014488 150 Kč
SIT0951 Kawuloková Tereza OK SILESIA C 8003651 150 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8454047 150 Kč
SJC0952 Polanecká Anežka Sportcentrum Jičín 8047148 150 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8014548 150 Kč
VRL1053 Nová Klára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8013842 150 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 8648592 150 Kč
DKP0954 Ptáčková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 8196046 150 Kč
DOR0957 Košťáková Anna OK Dobříš C 7008092 150 Kč
VSP0953 Kuiper Jana Simona USK Praha C 2219008 150 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno B 8077877 150 Kč
JIL0954 Salabová Pavlína OK Jilemnice A 8482071 150 Kč
DCH0959 Fryšová Žaneta Radioelektronika Cheb C 8109359 150 Kč
VRL1054 Vrbatová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí 8410793 150 Kč
TUR0951 Zabořilová Anna OOB TJ Turnov C 8012867 150 Kč
DKP1058 Vondráčková Jolana Oddíl OB Kotlářka C 8330756 150 Kč
DOR0956 Vaculovičová Alžběta OK Dobříš C 8006772 150 Kč
JIL1052 Valdmanová Anna OK Jilemnice C 2127633 150 Kč
VRL0955 Záveská Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí 2211449 150 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0753 Jílková Pavla SOB Olomouc C 8670784 180 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc B 8680425 180 Kč
VPM0750 Kadlecová Barbora KOS Slavia Plzeň C 8026585 180 Kč
VPM0851 Sobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 8013929 180 Kč
VPM0652 Kožíšková Kateřina KOS Slavia Plzeň C 8008298 180 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno B 8667955 180 Kč
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 8033296 180 Kč
TBM0760 Ryšavá Viktorie KOS TJ Tesla Brno 8100048 180 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8088288 180 Kč
VEY0650 Kadlecová Tereza YETTI Vejprty C 8656571 180 Kč
VPM0850 Beránková Hedvika KOS Slavia Plzeň C 8013879 180 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín B 8101007 180 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava C 8445315 180 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov C 8014498 180 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 8660533 180 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha A 8000237 180 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov C 8667973 180 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 8660527 180 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov C 8014471 180 Kč
AOP0757 Rychlá Karolína Orientační Běh Opava B 8445307 180 Kč
TJN0863 Nagyová Zuzana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8030649 180 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno C 8667974 180 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 8663207 180 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno C 8120028 180 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha A 8009888 180 Kč
DCH0760 Fryšová Andrea Radioelektronika Cheb 8144124 180 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec A 8033224 180 Kč
SJC0853 Vyziblová Viktorie Sportcentrum Jičín C 8226352 180 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice C 8116697 180 Kč
88P0850 Dutkiewicz Wiktoria (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8170608 180 Kč
88P0101 Durka Martyna (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8032140 180 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 8421842 180 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc A 8226374 180 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0553 Malečková Hana USK Praha A 8028827 180 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí E 8660465 180 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering A 8667966 180 Kč
VSP0554 Tulachová Anna USK Praha C 8013965 180 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 8663167 180 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov C 8154979 180 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 8656541 180 Kč
LPU0557 Srbová Michaela OK Lokomotiva Pardubice A 8660560 180 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8655461 180 Kč
PVP0450 Čechmánková Anna VSK Přírodní vědy Praha A 8660550 180 Kč
DKP0358 Poborská Eliška Oddíl OB Kotlářka C 8414107 180 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň C 8629751 180 Kč
VPM0450 Štraitová Jolana KOS Slavia Plzeň B 8670459 180 Kč
STH0357 Pušová Bára SK Studenec A 8013925 180 Kč
(6)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8351 4013 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín E 8010200 180 Kč
SJC8451 39173 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín E 8008010 180 Kč
VRL7452 4805 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí E 8518812 180 Kč
DCE9750 20919 Edman Erica KOB Dobřichovice E 8199702 180 Kč
STH0251 27096 Chrástová Tereza SK Studenec A 8680409 180 Kč
SKV9452 20101 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary A zapůjčit 230 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 8660373 180 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka E 8181015 180 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník C 8656555 180 Kč
DOR8151 Košťáková Petra OK Dobříš C 8196035 180 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga E 8654900 180 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering A 8629817 180 Kč
DKP7855 Baldrianová Barbora Oddíl OB Kotlářka A 2102777 180 Kč
DCH0165 Trpáková Daniela Radioelektronika Cheb C 8196087 180 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast A 8013927 180 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno C 8100026 180 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava B 8670479 180 Kč
SPC8152 Ouhrabková Radka SPORTICUS team C 8033282 180 Kč
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team C 8629752 180 Kč
SPC7955 Rypáčková Dana SPORTICUS team C 8660559 180 Kč
DKP8151 Janečková Markéta Oddíl OB Kotlářka 8033270 180 Kč
DKP8162 Mikeszová Martina Oddíl OB Kotlářka C 2118478 180 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8116721 180 Kč
VSP7852 Hrdinová Marie USK Praha C 8660472 180 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM7250 Sobotová Jana KOS Slavia Plzeň C 8022362 180 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 180 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 180 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 180 Kč
TUR7451 Lamačová Dana OOB TJ Turnov C 2111603 180 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 8013408 180 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 8006765 180 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8107731 180 Kč
JJN7450 Mairichová Radka Team Jizerky C 8662696 180 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 180 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2103288 180 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 8515516 180 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 8002888 180 Kč
VSP7559 Malečková Iva USK Praha C 2067949 180 Kč
DKP7856 Vondráčková Markéta Oddíl OB Kotlářka C 8460270 180 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 8033225 180 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8013872 180 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 8013396 180 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 180 Kč
SSP6250 Hrabánková Ilona SK Stopa Praha C 8013881 180 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSK Přírodní vědy Praha C 8515531 180 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 8285927 150 Kč

H12

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 8516453 150 Kč
VRL1304 Sedlák Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C zapůjčit 200 Kč
SPC1302 Rypáček Radim SPORTICUS team C 8008303 150 Kč
DKP1206 Janeček Tomáš Oddíl OB Kotlářka 8648577 150 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 150 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 8008297 150 Kč
DKP1204 Ptáček Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8196098 150 Kč
DOR1305 Košťák Hubert OK Dobříš C 7008105 150 Kč
VRB1111 Peňáz Jan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8047126 150 Kč
SPC1109 Bednařík Vojtěch SPORTICUS team C 8003642 150 Kč
VRL1303 Štučka Štěpán OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8974 150 Kč
SJC1201 Kazda František Sportcentrum Jičín zapůjčit 200 Kč
FSP1300 Skripnik Kilián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 150 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 8680407 150 Kč
VSP1400 Horák Kryštof USK Praha C 8116691 150 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice C 8008300 150 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 8119519 150 Kč
DKP0910 Engel Adam Oddíl OB Kotlářka B 8047223 150 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 8058058 150 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava A 8000245 150 Kč
VPM0902 Materna Josef KOS Slavia Plzeň C 8007996 150 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 8304112 150 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8026573 150 Kč
TUR0901 Lamač František OOB TJ Turnov C 8014470 150 Kč
SPC1010 Ouhrabka Vít SPORTICUS team C 8022695 150 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8047122 150 Kč
DOR0907 Etrych Jonáš OK Dobříš C 8016296 150 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha A 8028811 150 Kč
SJI0906 Hofhanzl Antonín OK Jihlava B 8116806 150 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 8014562 150 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SOS Jindřichův Hradec C 8022661 150 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice 8109408 150 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice 8109402 150 Kč
DOR1001 Gregor Kevin OK Dobříš C 2125357 150 Kč
DOR1004 Vaculovič Matěj OK Dobříš C 8003628 150 Kč
MLA1000 Beneš Jan MLOK Mariánské Lázně C 8044631 150 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 8519562 150 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 8680325 150 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň B 8022383 180 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň A 8651736 180 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 8015319 180 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8482115 180 Kč
VPM0700 Stehlík Jakub KOS Slavia Plzeň C 8013478 180 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka A 8080819 180 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka A 8080630 180 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 8445310 180 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 8662278 180 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 8100047 180 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory A 8116831 180 Kč
MLA0701 Petruš Ondřej MLOK Mariánské Lázně B 8116798 180 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 8304111 180 Kč
TJN0605 Zurynek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662746 180 Kč
MLA0702 Beneš Josef MLOK Mariánské Lázně C 8033219 180 Kč
TUR0711 Tomášek Prokop OOB TJ Turnov C 8226402 180 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov C 8667957 180 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha C 8404070 180 Kč
BOR0711 Shyp Oleksii OK Jiskra Nový Bor C 8061222 180 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice B 8022634 180 Kč
SKV0801 Turek Jakub TJ Slovan Karlovy Vary C 8114119 180 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec C 8662336 180 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha A 8061443 180 Kč
JJN0600 Mairich Filip Team Jizerky A 8662716 180 Kč
LPU0714 Srb Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 8667506 180 Kč
PVP0600 Čechmánek Václav VSK Přírodní vědy Praha B 8005434 180 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 8001103 180 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 8663132 180 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8028838 180 Kč
88P0801 Jończy Michał (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8058863 180 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec B 8670826 180 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň C 8014568 180 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 8109370 180 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659385 180 Kč
JIL0404 Salaba Dan OK Jilemnice A 8680328 180 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 8061505 180 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka C 8226408 180 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8662362 180 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8662338 180 Kč
MLA0503 Pivec Jan MLOK Mariánské Lázně 8116803 180 Kč
VSP0304 Kolář Matyáš USK Praha C 8654897 180 Kč
VSP0503 Šubrt Vojtěch USK Praha A 8080825 180 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha A 8004888 180 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 8663186 180 Kč
88P0300 Jończy Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8071103 180 Kč
(22)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM7702 17824 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň A 995796 180 Kč
SJI7104 17712 Venhoda Milan OK Jihlava E 8028816 180 Kč
DCE9901 20938 Hlaváč Ondřej KOB Dobřichovice E 8651709 180 Kč
SZP6800 15108 Pospíšil Vítek TJ Slovan Praha Zdravotník A 8659382 180 Kč
AOP7301 12054 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava E 8003660 180 Kč
PGP6401 11136 Janovský Tomáš SK Praga E 8667530 180 Kč
VSP7310 30252 Průša Michal USK Praha E 8667547 180 Kč
SJC8102 13873 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 8010100 180 Kč
DCE9300 19819 Rusý Tomáš KOB Dobřichovice E 8660571 180 Kč
DCE0102 43014 Průša Kryštof KOB Dobřichovice E 8410807 180 Kč
DCE9800 27020 Starý Ondra KOB Dobřichovice E 8680293 180 Kč
DCE9400 25165 Kettner Lukáš KOB Dobřichovice A 8654886 180 Kč
DCE9600 20171 Kettner Vojtěch KOB Dobřichovice A 8644887 180 Kč
TBM7205 15702 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8230672 180 Kč
TUR8702 17818 Vlček Martin OOB TJ Turnov A 8656670 180 Kč
VLI8800 18563 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering E 8482548 180 Kč
SZP0011 45645 Panovec Kryštof TJ Slovan Praha Zdravotník E 8662750 180 Kč
JIL8702 13209 Malý Aleš OK Jilemnice E 8087007 180 Kč
VLI8100 22533 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering E 8627111 180 Kč
DCE9701 23039 Navrátil Šimon KOB Dobřichovice C 8644884 180 Kč
DKP9301 11801 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka E 8080832 180 Kč
VRB9606 13407 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem E 8076610 180 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP0100 Reichl Tomáš SK Stopa Praha C 8042118 180 Kč
DCE9302 Němeček Jan KOB Dobřichovice B 8648633 180 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB T.J. Sokol Žamberk C 8629818 180 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 8656509 180 Kč
DOR8003 Košťák Vojtěch OK Dobříš C 1078109 180 Kč
TJN8401 Král Luboš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8014476 180 Kč
DCE9401 Ohnisko Jan KOB Dobřichovice C 8051795 180 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8080826 180 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8656602 180 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 8654893 180 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 180 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha A 8033245 180 Kč
LPU0222 Mareček Šimon OK Lokomotiva Pardubice B 8000543 180 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8087305 180 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 180 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 180 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 8033200 180 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 8663166 180 Kč
SPC8112 Bednařík Jan SPORTICUS team C 8670468 180 Kč
PGP7104 Kolář Tomáš SK Praga C 8654898 180 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 8028844 180 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 8055001 180 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 180 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8720322 180 Kč
SJC7100 Kouba Otakar Sportcentrum Jičín C 8076606 180 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 8008015 180 Kč
97P7100 Gorczyca Jacek (POL) KS Hades Poznań 8000834 180 Kč
97P7200 Nowak Remigiusz (POL) KS Hades Poznań 8000833 180 Kč
MLA7500 Petruš Marek MLOK Mariánské Lázně C 8116729 180 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 180 Kč
SPC7506 Rypáček Miroslav SPORTICUS team C 8076616 180 Kč
DOR7300 Etrych Tomáš OK Dobříš C 8044386 180 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 8140933 180 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 8004294 180 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 8196080 180 Kč
VRB7606 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8047203 180 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8659399 180 Kč
SJI7300 Hofhanzl Abrahám OK Jihlava C 8654910 180 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 180 Kč
LPU7818 Srb Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 8667505 180 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8001607 180 Kč
TUR7135 Žemlík Pavel OOB TJ Turnov C 2119202 180 Kč
DKP7704 Vondráček Martin Oddíl OB Kotlářka C 8047162 180 Kč
OAV7801 Leštínský Tomáš Orienteering Adventure 8061401 180 Kč
DOR7404 Gregor Radovan OK Dobříš C 2125353 180 Kč
DOR7505 Vaculovič Radim OK Dobříš C 8119443 180 Kč
88P7700 Dutkiewicz Damian (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8040477 180 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP6400 Reichl Michal SK Stopa Praha C 8200021 180 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 8005432 180 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8662684 180 Kč
39P6800 Bartczak Jarosław (POL) UMKS Orkan Ostróda 8081268 180 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8409863 180 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 180 Kč
ONO6701 Urbánek Lumír SKOB Ostrov C 8013394 180 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8076637 180 Kč
TJN6701 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8659409 180 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8028835 180 Kč
DCH6101 Vlach Miroslav Radioelektronika Cheb C 8196100 180 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 8226422 180 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 8656643 180 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8111113 150 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 150 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 8516412 150 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP4201 Němec Vladimír SK Stopa Praha C 8100015 150 Kč
SSP4600 Nosál Stanislav SK Stopa Praha C 8022665 150 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 150 Kč

P

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 150 Kč
VRL7656 Nová Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8500015 150 Kč
MLA1650 Pivcová Lucie MLOK Mariánské Lázně 1421925 150 Kč
SPC1553 Bednaříková Eva SPORTICUS team C 8660566 150 Kč
VSP1600 Baldrian František USK Praha C 2075606 150 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SOS Jindřichův Hradec 8420953 150 Kč

T

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga 8680329 180 Kč
MLA7600 Pivec Lukáš MLOK Mariánské Lázně 8116735 180 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2103290 180 Kč
PVP9900 Neumann Jindřich VSK Přírodní vědy Praha C 331313 180 Kč
celkem přihlášených: 317, vklad: 54390 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.