Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.09.2023
Místo konání:
Dvůr Králové nad Labem
Pořadatel:
OAV - Orienteering Adventure
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H75C     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10N 3.44 km, 40 m, 5 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL1552 Kopecká InésKopecká Inés OK Jilemnice C 2144156 100 Kč
SRK1453 Purmová AlžbětaPurmová Alžběta SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091530 100 Kč
DKP1850 Kolínová AnitaKolínová Anita Oddíl OB Kotlářka C 9007701 100 Kč
SHK1452 Weinerová EliškaWeinerová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 9140 100 Kč
0050001 Bejrová AnitaBejrová Anita 005 - NPA 7162015 100 Kč
SJC1451 Podlipná KláraPodlipná Klára Sportcentrum Jičín C 8029202 100 Kč
PHK1452 Jiranová VeronikaJiranová Veronika OK 99 Hradec Králové C 7209426 100 Kč
SHK1550 Dubrovská TerezaDubrovská Tereza OK Slavia Hradec Králové C 2032109 100 Kč
KOR1350 Hladká EmmaHladká Emma OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2011867 100 Kč
STH1550 Chrástová MarkétaChrástová Markéta SK Studenec C 8460267 100 Kč
JIL1354 Špačková KateřinaŠpačková Kateřina OK Jilemnice C 331529 100 Kč
0290001 Sedláčková AdélaSedláčková Adéla 029 - ŠSK Újezd nad Lesy 1078112 100 Kč
LPU1652 Jirásková JasmínaJirásková Jasmína OK Lokomotiva Pardubice C 998454 100 Kč
LPU1651 Stryková KamilaStryková Kamila OK Lokomotiva Pardubice C 2075644 100 Kč
LPU1456 Šabatková PavlaŠabatková Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 9323 100 Kč
LPU1653 Šedová HanaŠedová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 2049560 100 Kč

D10C 1.85 km, 50 m, 8 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1380 Hrušová KateřinaHrušová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 434594 100 Kč
PHK1352 Novotná AnnaNovotná Anna OK 99 Hradec Králové C 2144152 100 Kč
PHK1451 Melicharová NinaMelicharová Nina OK 99 Hradec Králové C 224919 100 Kč
SHK1351 Lukešová HanaLukešová Hana OK Slavia Hradec Králové C 2144088 100 Kč
TYN1350 Nymsová Marie EmaNymsová Marie Ema OOB SK Týniště nad Orlicí C 9746 100 Kč
VRL1451 Kutlvašrová MartaKutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2001908 100 Kč
PHK1450 Tihonová MagdalenaTihonová Magdalena OK 99 Hradec Králové C 9088 100 Kč
SHK1356 Hanslíková AnnaHanslíková Anna OK Slavia Hradec Králové C 2029128 100 Kč
STH1451 Hakenová KateřinaHakenová Kateřina SK Studenec C 8133236 100 Kč
PHK1354 Johanisová NikolaJohanisová Nikola OK 99 Hradec Králové C 2219034 100 Kč
SJC1551 Vošvrdová EliškaVošvrdová Eliška Sportcentrum Jičín C 2082905 100 Kč
SHK1350 Jedličková MichaelaJedličková Michaela OK Slavia Hradec Králové C 8107722 100 Kč
VRL1355 Zajícová ZuzanaZajícová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 100 Kč
SJC1351 Hanousková MichaelaHanousková Michaela Sportcentrum Jičín C 8000334 100 Kč
SHK1353 Košťálová GabrielaKošťálová Gabriela OK Slavia Hradec Králové C 2143378 100 Kč
SHK1450 Mayerová AnnaMayerová Anna OK Slavia Hradec Králové C 8076036 100 Kč
SHK1451 Pouchlá SáraPouchlá Sára OK Slavia Hradec Králové C 2001987 100 Kč
LPU1452 Dvořáková MarieDvořáková Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 100 Kč
LPU1454 Fenclová ZuzanaFenclová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 887920 100 Kč
LPU1358 Horáčková AlžbětaHoráčková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2214532 100 Kč
LPU1353 Hovorková NikolHovorková Nikol OK Lokomotiva Pardubice C 8505177 100 Kč
LPU1352 Jirásková JulieJirásková Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2080983 100 Kč
LPU1356 Kuhnová ŠárkaKuhnová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 8409887 100 Kč
LPU1351 Stryková ZuzanaStryková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 8501565 100 Kč
LPU1360 Šedová SoňaŠedová Soňa OK Lokomotiva Pardubice C 2081390 100 Kč
LPU1365 Ševčíková KristýnaŠevčíková Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2102545 100 Kč
SJC1453 Cyrany MagdalenaCyrany Magdalena Sportcentrum Jičín C 2115014 100 Kč
SRK1451 Milská JosefaMilská Josefa SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091532 100 Kč

D12C 2.32 km, 55 m, 8 kontrol

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1155 Hepnerová TerezaHepnerová Tereza OK 99 Hradec Králové B 8121537 100 Kč
PHK1253 Korbelová EliškaKorbelová Eliška OK 99 Hradec Králové B 8162855 100 Kč
PHK1254 Korbelová TerezaKorbelová Tereza OK 99 Hradec Králové B 8420955 100 Kč
LTU1150 Vaňátková TheaVaňátková Thea OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8054112 100 Kč
SRK1152 Lepšová JulieLepšová Julie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8409882 100 Kč
SNA1151 Maráková SofieMaráková Sofie TJ START Náchod C 2148100 100 Kč
SRK1252 Pauerová ZitaPauerová Zita SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2144169 100 Kč
JIL1252 Vrdlovcová StellaVrdlovcová Stella OK Jilemnice C zapůjčit 100 Kč
SJC1152 Šolcová ElsaŠolcová Elsa Sportcentrum Jičín B 8047201 100 Kč
HJL1251 Kušičková LucieKušičková Lucie Sokol Horní Jelení C 8014454 100 Kč
HJL1153 Chotěnovská NelaChotěnovská Nela Sokol Horní Jelení B 8500022 100 Kč
PHK1152 Horáková EliškaHoráková Eliška OK 99 Hradec Králové B 8501500 100 Kč
SHK1155 Macháčková LucieMacháčková Lucie OK Slavia Hradec Králové A 8501571 100 Kč
VRL1151 Wohanková MichaelaWohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8047165 100 Kč
HJL1151 Pajerová LauraPajerová Laura Sokol Horní Jelení C 2126356 100 Kč
SJC1153 Krykorková ZuzanaKrykorková Zuzana Sportcentrum Jičín B 8076648 100 Kč
SNA1153 Matějková EliškaMatějková Eliška TJ START Náchod C 2419981 100 Kč
SHK1250 Jakubská LucieJakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové B 8500009 100 Kč
PHK1150 Kvapilová SimonaKvapilová Simona OK 99 Hradec Králové B 8501651 100 Kč
PHK1250 Kopecká EliškaKopecká Eliška OK 99 Hradec Králové B 8454017 100 Kč
LPU1256 Horáková Anna MarieHoráková Anna Marie OK Lokomotiva Pardubice C 8109317 100 Kč
LPU1154 Kroupová AnnaKroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 8013860 100 Kč
LPU1257 Křížová MagdalenaKřížová Magdalena OK Lokomotiva Pardubice C 8012570 100 Kč
LPU1153 Macháčková EliškaMacháčková Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 8013841 100 Kč
LPU1252 Odvodyová NikolaOdvodyová Nikola OK Lokomotiva Pardubice B 8014544 100 Kč
LPU1151 Stryková JohanaStryková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 8013850 100 Kč
LPU1251 Zitková MarkétaZitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 8662351 100 Kč
PHK1251 Pozdílková KateřinaPozdílková Kateřina OK 99 Hradec Králové B 8042139 100 Kč
HOR1251 Saifrtová BáraSaifrtová Bára TJ Jiskra Hořice B 2212035 100 Kč
SJC1253 Cyrany AnežkaCyrany Anežka Sportcentrum Jičín C 4336 100 Kč

D12D 2.18 km, 55 m, 7 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM1250 Jedlinská KateřinaJedlinská Kateřina OB Vamberk C 2212018 100 Kč
HJL1252 Kušičková JolanaKušičková Jolana Sokol Horní Jelení C 2419956 100 Kč
LPU1260 Šedová NatálieŠedová Natálie OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 100 Kč
LPU1169 Votroubková AnetaVotroubková Aneta OK Lokomotiva Pardubice C 2102524 100 Kč
VRL1251 Schmidtová EvaSchmidtová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096245 100 Kč

D14C 2.97 km, 60 m, 11 kontrol

(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1050 Hrušová LucieHrušová Lucie OK 99 Hradec Králové B 8022692 100 Kč
JIL0954 Salabová PavlínaSalabová Pavlína OK Jilemnice A 8482071 100 Kč
PHK0951 Růžičková MagdaRůžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 2080949 100 Kč
VAM0950 Netopilová SimonaNetopilová Simona OB Vamberk B 9478 100 Kč
SHK0953 Sochorová KristýnaSochorová Kristýna OK Slavia Hradec Králové B 8461735 100 Kč
CHC0951 Macháčková KateřinaMacháčková Kateřina K.O.B. Choceň C 8006073 100 Kč
VRL0952 Hančová KarolínaHančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8014548 100 Kč
VRL0955 Záveská EliškaZáveská Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2211449 100 Kč
SNA0951 Renská AdélaRenská Adéla TJ START Náchod C 2148124 100 Kč
SHK1051 Málková KarolínaMálková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 8501072 100 Kč
SJC0952 Polanecká AnežkaPolanecká Anežka Sportcentrum Jičín C 8047148 100 Kč
PHK1059 Linderová EmaLinderová Ema OK 99 Hradec Králové C 9463 100 Kč
CHC0953 Holingerová AlžbětaHolingerová Alžběta K.O.B. Choceň B 8006072 100 Kč
VRL0951 Kutlvašrová PavlaKutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8454047 100 Kč
VRL1054 Vrbatová BarboraVrbatová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8410793 100 Kč
SHK1058 Ladýřová AlžbětaLadýřová Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 8064427 100 Kč
SRK0951 Lepšová LucieLepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8663142 100 Kč
PHK1053 Mojžíšová NelaMojžíšová Nela OK 99 Hradec Králové C 8420979 100 Kč
STH1055 Nováková VěraNováková Věra SK Studenec C 2008988 100 Kč
PHK0999 Grusserová DianaGrusserová Diana OK 99 Hradec Králové B 8013885 100 Kč
SHK1050 Jedličková LucieJedličková Lucie OK Slavia Hradec Králové B 8013848 100 Kč
SJC1050 Jakubcová KarolínaJakubcová Karolína Sportcentrum Jičín B 8112770 100 Kč
HJL1050 Hamáková ZuzanaHamáková Zuzana Sokol Horní Jelení C 2148107 100 Kč
CHC0955 Komárková VeronikaKomárková Veronika K.O.B. Choceň B 8131413 100 Kč
LTU0951 Sadílková NatálieSadílková Natálie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 100 Kč
VRL0954 Bucharová MarieBucharová Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2214513 100 Kč
ZAM0953 Stratilová EliškaStratilová Eliška OB T.J. Sokol Žamberk C 2053567 100 Kč
STH0951 Šimková LucieŠimková Lucie SK Studenec B 2116482 100 Kč
STH1051 Buďárková LauraBuďárková Laura SK Studenec B 8003458 100 Kč
SJC0950 Havrdová SelinaHavrdová Selina Sportcentrum Jičín A 8071009 100 Kč
PHK0953 Jelínková EvaJelínková Eva OK 99 Hradec Králové B 8107726 100 Kč
PHK0950 Kvapilová MarkétaKvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové B 8137511 100 Kč
VRL1053 Nová KláraNová Klára OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8013842 100 Kč
LPU1054 Fenclová HanaFenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice A 8109335 100 Kč
LPU1052 Froschová MagdalenaFroschová Magdalena OK Lokomotiva Pardubice B 8014517 100 Kč
LPU1053 Fukátková LudmilaFukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice C 8030638 100 Kč
LPU0954 Hovorková ElenHovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice B 8013852 100 Kč
LPU0961 Macková GitaMacková Gita OK Lokomotiva Pardubice B 8109409 100 Kč
LPU0951 Macháčková TerezaMacháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 8109392 100 Kč
LPU1056 Munzarová MonikaMunzarová Monika OK Lokomotiva Pardubice A 8013836 100 Kč
LPU1051 Zitková VeronikaZitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 8663131 100 Kč
VRL0958 Movchanskaya SofiaMovchanskaya Sofia OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2124777 100 Kč
PHK0952 Pozdílková ZuzanaPozdílková Zuzana OK 99 Hradec Králové B 8042144 100 Kč

D14D 2.39 km, 60 m, 8 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL1052 Valdmanová AnnaValdmanová Anna OK Jilemnice C 2127633 100 Kč
ZAM1051 Venclová AnetaVenclová Aneta OB T.J. Sokol Žamberk C 8445289 100 Kč

D16C 4.04 km, 80 m, 16 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0857 Hlavsová TerezaHlavsová Tereza OK Slavia Hradec Králové B 2144078 130 Kč
SHK0758 Solařová LindaSolařová Linda OK Slavia Hradec Králové B 8109378 130 Kč
SNA0851 Balcarová OlgaBalcarová Olga TJ START Náchod B 8076019 130 Kč
SRK0751 Stavrinou KristýnaStavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8516423 130 Kč
SJC0850 Vltavská EliškaVltavská Eliška Sportcentrum Jičín B 8000336 130 Kč
FSP0850 Vondrová EliškaVondrová Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7200315 130 Kč
JIL0751 Malá AnežkaMalá Anežka OK Jilemnice A 8670769 130 Kč
PHK0852 Linderová AnnaLinderová Anna OK 99 Hradec Králové C 8506898 130 Kč
PHK0777 Novotná VendulaNovotná Vendula OK 99 Hradec Králové A 8033203 130 Kč
SHK0761 Šrůtková BarboraŠrůtková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 8501085 130 Kč
SHK0759 Šumpíková BarboraŠumpíková Barbora OK Slavia Hradec Králové B 8500471 130 Kč
HJL0851 Hamáková AdélaHamáková Adéla Sokol Horní Jelení B 8016306 130 Kč
SHK0850 Jedličková VeronikaJedličková Veronika OK Slavia Hradec Králové B 8501048 130 Kč
JIL0750 Votočková AmelieVotočková Amelie OK Jilemnice C 8047184 130 Kč
VRL0855 Laštovková JanaLaštovková Jana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2134347 130 Kč
VRL0851 Čivrná EliškaČivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8226375 130 Kč
STH0754 Hamáčková TáňaHamáčková Táňa SK Studenec B 2008994 130 Kč
ZAM0851 Julišová KateřinaJulišová Kateřina OB T.J. Sokol Žamberk C 8509047 130 Kč
SJC0750 Havrdová SheilaHavrdová Sheila Sportcentrum Jičín A 8101007 130 Kč
PHK0857 Čížková AlenaČížková Alena OK 99 Hradec Králové C 1428939 130 Kč
VRL0852 Hanušová MarkétaHanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8033283 130 Kč
PHK0855 Matoušková MarkétaMatoušková Markéta OK 99 Hradec Králové C 8003654 130 Kč
LPU0857 Dominová JulieDominová Julie OK Lokomotiva Pardubice B 8663171 130 Kč
LPU0864 Kaplanová ViktorieKaplanová Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 8006737 130 Kč
LPU0753 Nožičková LeaNožičková Lea OK Lokomotiva Pardubice B 8013856 130 Kč
LPU0756 Pipková KarolínaPipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice A 8663190 130 Kč
LPU0752 Švíglerová KateřinaŠvíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8116716 130 Kč
SJC0751 Brožková ElenaBrožková Elena Sportcentrum Jičín C 8501583 130 Kč

D18C 4.60 km, 85 m, 19 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0652 Holohlavská EmaHolohlavská Ema OK Jilemnice C 8510268 130 Kč
PHK0662 Rážová AnetaRážová Aneta OK 99 Hradec Králové B 8454022 130 Kč
LTU0753 Kvášovská LudmilaKvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 8680392 130 Kč
CHC0658 Mimrová KateřinaMimrová Kateřina K.O.B. Choceň B 8206485 130 Kč
PHK0654 Příkazská ZuzanaPříkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 8518314 130 Kč
SRK0554 Tomášová AnnaTomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8663141 130 Kč
SRK0557 Výchová VeronikaVýchová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8014445 130 Kč
STH0551 Chrástová MagdalénaChrástová Magdaléna SK Studenec B 8656541 130 Kč
PHK0561 Matušincová AnnaMatušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 2102541 130 Kč
NPA0652 Plecháčová MariePlecháčová Marie SK LOB Nová Paka B 2122274 130 Kč
VRL0651 Hájková MarieHájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 130 Kč
LPU0652 Kuhnová AlžbětaKuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice B 8054118 130 Kč

D21C 5.22 km, 105 m, 22 kontrol Rank. koef.: 1

(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8753 Balcarová JanaBalcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 8116686 130 Kč
PDY9350 Kotrčová LenkaKotrčová Lenka Běhej Poděbrady C 8183166 130 Kč
PHK9654 Šádková LucieŠádková Lucie OK 99 Hradec Králové C 224885 130 Kč
PHK8150 Hepnerová MartinaHepnerová Martina OK 99 Hradec Králové C 8656708 130 Kč
VSP0456 Štraitová JolanaŠtraitová Jolana USK Praha R 8670459 130 Kč
DKP8450 Kolínová KristýnaKolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka C 8450007 130 Kč
KUO9051 Potočková HanaPotočková Hana KOB Ústí nad Orlicí C 2144085 130 Kč
EKP8651 Hausmannová KláraHausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8013880 130 Kč
PHK8055 Vítková LucieVítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 8006766 130 Kč
KPY8650 Nedasová ZuzanaNedasová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8107703 130 Kč
JIL0852 Kynčlová AnnaKynčlová Anna OK Jilemnice A 8140914 130 Kč
STH0357 Pušová BáraPušová Bára SK Studenec B 8013925 130 Kč
PHK0454 Vrábelová HanaVrábelová Hana OK 99 Hradec Králové B 8007192 130 Kč
SHK8150 Jedličková ZuzanaJedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové R 8656667 130 Kč
SHK9351 Justová EliškaJustová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 8662297 130 Kč
PHK0353 Horáková VeronikaHoráková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 130 Kč
TUR0255 Chrástová TerezaChrástová Tereza OOB TJ Turnov C 8680409 130 Kč
VRL7652 Wohanková GabrielaWohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8033284 130 Kč
TUR8989 Baierová HanaBaierová Hana OOB TJ Turnov C 8001989 130 Kč
JIL0453 Janovská VendulaJanovská Vendula OK Jilemnice B 8013900 130 Kč
PHK0354 Zamouřilová AnežkaZamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové A 8020280 130 Kč
PBM8951 Mádlová VěraMádlová Věra TJ Spartak 1. brněnská C 8001707 130 Kč
ALB9050 Vandělíková MarieVandělíková Marie OOB Albrechtice nad Orlicí C 8076035 130 Kč
NPA9151 Nováková ZuzanaNováková Zuzana SK LOB Nová Paka C 8116676 130 Kč
CTB8152 Jelínková HanaJelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 130 Kč
CTB0851 Jelínková MichaelaJelínková Michaela SK OB Chotěboř C 2121764 130 Kč
SRK0153 Šklíbová VeronikaŠklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8659387 130 Kč
PHK0255 Vandasová AdélaVandasová Adéla OK 99 Hradec Králové E 8656623 130 Kč
LPU0457 Brožková TerezaBrožková Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 8667532 130 Kč
LPU7667 Fenclová MartaFenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 8651740 130 Kč
LPU9659 Fiala PetraFiala Petra OK Lokomotiva Pardubice C 8654895 130 Kč
LPU9456 Hladíková AlžbětaHladíková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2124771 130 Kč
LPU0351 Kološová VeronikaKološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 8109308 130 Kč
LPU9461 Kosová KláraKosová Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8660902 130 Kč
LPU8552 Udržalová PavlaUdržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8656526 130 Kč
SHK9151 Chmelařová MichaelaChmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 8044394 130 Kč

D21D 4.20 km, 90 m, 17 kontrol Rank. koef.: 1

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN8651 Nymsová MarieNymsová Marie OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 130 Kč
SRK9851 Lipovská MarkétaLipovská Markéta SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8501401 130 Kč
PHK9751 Novotná KláraNovotná Klára OK 99 Hradec Králové C 1398990 130 Kč
PHK9999 Kubíčková JanaKubíčková Jana OK 99 Hradec Králové C 8655422 130 Kč
TYN9750 Mlatečková TerezaMlatečková Tereza OOB SK Týniště nad Orlicí 9160 130 Kč

D35C 4.92 km, 100 m, 20 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8050 Hrušová DagmarHrušová Dagmar OK 99 Hradec Králové C 232255 130 Kč
PHK8252 Novotná KateřinaNovotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 130 Kč
PHK8255 Novotná MartinaNovotná Martina OK 99 Hradec Králové C 8076619 130 Kč
SRK7651 Šklíbová JanaŠklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8663139 130 Kč
PDY8450 Hejtmánková KateřinaHejtmánková Kateřina Běhej Poděbrady C 8328651 130 Kč
LTU7851 Komárková LucieKomárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662725 130 Kč
SHK8251 Čížová AndreaČížová Andrea OK Slavia Hradec Králové C 8076029 130 Kč
SNA8053 Renská LenkaRenská Lenka TJ START Náchod C 2148070 130 Kč
PHK8151 Lišková KateřinaLišková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 130 Kč
LTU8451 Rybářová JanaRybářová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 130 Kč
SJC8152 Podlipná VeronikaPodlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 130 Kč
SHK8552 Stulíková BarboraStulíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9161 130 Kč
VRL7752 Kutlvašrová VlaďkaKutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8511567 130 Kč
VRL8552 Vrbatová PetraVrbatová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8410781 130 Kč
PHK8651 Tihonová MartinaTihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 8500046 130 Kč
CHC8151 Nimshausová HanaNimshausová Hana K.O.B. Choceň C 8110513 130 Kč
PHK8254 Mojžíšová JanaMojžíšová Jana OK 99 Hradec Králové C 8410801 130 Kč
SOB7850 Kolaříková MarieKolaříková Marie SOBSA C 8196075 130 Kč
VRL7452 Randáková HelenaRandáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8518812 130 Kč
SHK8753 Dubrovská VeronikaDubrovská Veronika OK Slavia Hradec Králové C 2181322 130 Kč
PHK8152 Matušincová LucieMatušincová Lucie OK 99 Hradec Králové C 52185 130 Kč
SJC7756 Havrdová RenataHavrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 130 Kč
NPA8151 Píšová MonikaPíšová Monika SK LOB Nová Paka C 8454021 130 Kč
LPU7854 Kašparová EvaKašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 8013834 130 Kč
LPU8454 Petrová DanielaPetrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 8400365 130 Kč
LPU8359 Škodová PetraŠkodová Petra OK Lokomotiva Pardubice C 2025334 130 Kč
VRL7553 Schmidtová JanaSchmidtová Jana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 130 Kč

D35D 4.08 km, 80 m, 14 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR7950 Hladká PetraHladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 130 Kč
VAM8250 Drhlíková MarkétaDrhlíková Markéta OB Vamberk C 2134332 130 Kč
SHK8151 Culková DitaCulková Dita OK Slavia Hradec Králové C 2113082 130 Kč
CHC8052 Holingerová EvaHolingerová Eva K.O.B. Choceň C 2141906 130 Kč
SHK8050 Šafářová AnnaŠafářová Anna OK Slavia Hradec Králové C 1700078 130 Kč
SNA8052 Knedlíková ZuzanaKnedlíková Zuzana TJ START Náchod C 2122269 130 Kč
SJC7957 Posoldová EvaPosoldová Eva Sportcentrum Jičín C 8033285 130 Kč
SOB7150 Brabencová AlenaBrabencová Alena SOBSA C 8502678 130 Kč
STH8852 Vejrová IvaVejrová Iva SK Studenec C 8656522 130 Kč
EKP8452 Hanzlíčková MartinaHanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 8028858 130 Kč
STH8352 Nováková JanaNováková Jana SK Studenec C 2122248 130 Kč
KOR7550 Tichá KateřinaTichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087632 130 Kč
DOB7956 Štěpánová DitaŠtěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 130 Kč
0200001 Dousková JiřinaDousková Jiřina 020 - Čeřovka Jičín 2221500 130 Kč
ZAM8251 Venclová VeronikaVenclová Veronika OB T.J. Sokol Žamberk C 8003646 130 Kč
VRL7955 Wohanková KateřinaWohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425552 130 Kč
CET8051 Šafářová IvanaŠafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 2085582 130 Kč
SHK8154 Šumpíková KateřinaŠumpíková Kateřina OK Slavia Hradec Králové C 2039160 130 Kč
PHK7951 Matoušková PetraMatoušková Petra OK 99 Hradec Králové C 2129204 130 Kč
SJC7950 Kučerová PetraKučerová Petra Sportcentrum Jičín C 2102075 130 Kč
LPU8253 Kadaňová BarboraKadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 8013926 130 Kč
LPU8154 Kroupová KateřinaKroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 8410803 130 Kč
LPU8352 Odvodyová ŠárkaOdvodyová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 8352000 130 Kč
PHK8053 Pozdílková AlenaPozdílková Alena OK 99 Hradec Králové C 2122267 130 Kč

D45C 4.18 km, 80 m, 16 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7153 Růžičková KamilaRůžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 8445323 130 Kč
PHK7551 Melicharová ZdeňkaMelicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 8028877 130 Kč
HOR7350 Loukotová AndreaLoukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 8006743 130 Kč
LTU6752 Stodůlková LenkaStodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8047168 130 Kč
JIL7752 Malá VěraMalá Věra OK Jilemnice C 9077 130 Kč
VRL7655 Záveská LadislavaZáveská Ladislava OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2102800 130 Kč
LTU7350 Licková DanaLicková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 130 Kč
PHK6752 Kosová MichaelaKosová Michaela OK 99 Hradec Králové C 8660597 130 Kč
TYN6850 Šišmová HanaŠišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 130 Kč
PHK6651 Novotná PetraNovotná Petra OK 99 Hradec Králové C 8670748 130 Kč
JIL7553 Karlová KateřinaKarlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 130 Kč
VAM6251 Smutná JanaSmutná Jana OB Vamberk C 7210067 130 Kč
VRL7353 Smith LucieSmith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 130 Kč
CHC6951 Chaloupková LenkaChaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 8116901 130 Kč
LIP7650 Kubečková TerezieKubečková Terezie SOS Mamuti z Lipovky C 995872 130 Kč
CHC7251 Křivdová LenkaKřivdová Lenka K.O.B. Choceň C 8655490 130 Kč
KUO7451 Brožková KvětaBrožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 8680395 130 Kč
PHK7853 Kvapilová ZuzanaKvapilová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 8501065 130 Kč
VRL7656 Nová MartinaNová Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8500015 130 Kč
LPU6553 Čermáková RenataČermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 8013832 130 Kč
LPU6955 Demlová JitkaDemlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 8230369 130 Kč
LPU6854 Horáková JindraHoráková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8660598 130 Kč
LPU7156 Pipková TáňaPipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 8117156 130 Kč
LPU7658 Švíglerová PavlaŠvíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8013872 130 Kč
CET7554 Hájková LudmilaHájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 8501126 130 Kč
CHT6052 Juračková JanaJuračková Jana OOB SK Chrast C 8500452 130 Kč
SHK7051 Myslivcová LenkaMyslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 130 Kč

D45D 3.38 km, 60 m, 12 kontrol

(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová JitkaRykalová Jitka OB Vamberk C 7210243 130 Kč
PHK6757 Azebová MartinaAzebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 130 Kč
KOR7551 Rybínová IvaRybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 130 Kč
VAM7550 Mikysková IlonaMikysková Ilona OB Vamberk C 51469 130 Kč
JIL7256 Kynčlová DagmarKynčlová Dagmar OK Jilemnice C 9074 130 Kč
SRK7251 Lockerová MilenaLockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2151449 130 Kč
SHK7850 Lukešová KláraLukešová Klára OK Slavia Hradec Králové C 8454025 130 Kč
KOR7452 Smisitelová MarkétaSmisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2134281 130 Kč
SNA7155 Douchová JaroslavaDouchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 130 Kč
LTU7650 Sadílková MichaelaSadílková Michaela OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 20019287 130 Kč
JIL7258 Janovská VěraJanovská Věra OK Jilemnice C 2127634 130 Kč
TYN7452 Kašparová EvaKašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 130 Kč
SRK7373 Filipová IvanaFilipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8410772 130 Kč
VRL7053 Procingerová InkaProcingerová Inka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 130 Kč
VAM7651 Koblicová MilenaKoblicová Milena OB Vamberk 9528 130 Kč
VAM7752 Mudruňková RomanaMudruňková Romana OB Vamberk C 2109696 130 Kč
PHK7755 Vrábelová PetraVrábelová Petra OK 99 Hradec Králové C 51176 130 Kč
JIL7352 Jónová MarkétaJónová Markéta OK Jilemnice C 2134347 130 Kč
JIL7852 Pitrmucová ŠárkaPitrmucová Šárka OK Jilemnice C 2127629 130 Kč
VRL7851 Havlík Poláková PavlínaHavlík Poláková Pavlína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1409092 130 Kč
SHK7550 Štefaniková MarkétaŠtefaniková Markéta OK Slavia Hradec Králové C 2095932 130 Kč
KOR7450 Langrová LenkaLangrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 130 Kč
ZAM7151 Julišová JitkaJulišová Jitka OB T.J. Sokol Žamberk C 9040 130 Kč
0260003 Klimovičová DarjaKlimovičová Darja 026 - OŘJ Vamberk 8509987 130 Kč
VRL7654 Hanušová MonikaHanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 130 Kč
LTU6951 Bendáková JitkaBendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 130 Kč
LTU7551 Lasíková IvanaLasíková Ivana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001923 130 Kč
HOR7651 Čiháková OlgaČiháková Olga TJ Jiskra Hořice C 2104603 130 Kč
SHK7250 Raková MiroslavaRaková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 130 Kč
SHK7252 Dohnálková JanaDohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 1400421 130 Kč
0370001 Hronešová NikolaHronešová Nikola 037 - Slavia HK 7207030 130 Kč
LPU7053 Cibulková MarcelaCibulková Marcela OK Lokomotiva Pardubice C 8150271 130 Kč
LPU7558 Krpatová ZuzanaKrpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 8042136 130 Kč
LPU6654 Valachová JanaValachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 130 Kč
LPU7868 Vörösová MarkétaVörösová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2103253 130 Kč
HOR7551 Saifrtová JanaSaifrtová Jana TJ Jiskra Hořice C 2212043 130 Kč
SHK7750 Kodytková KarolínaKodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 130 Kč
PHK7752 Rychterová KateřinaRychterová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9409 130 Kč

D55C 3.62 km, 90 m, 15 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU6451 Hindráková MartinaHindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8667964 130 Kč
SMB5951 Svobodová HanaSvobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 130 Kč
PEN6350 Kábrtová IvaKábrtová Iva OK RECO Sport C 8030630 130 Kč
SHK6351 Mádlová IvaMádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 130 Kč
CHC6651 Semrádová JitkaSemrádová Jitka K.O.B. Choceň C 2025344 130 Kč
SHK6352 Chmelařová MarieChmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 130 Kč
OSN6654 Wurzelová DanaWurzelová Dana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006654 130 Kč
SHK6651 Thýnová IvanaThýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 130 Kč
LPU6152 Léharová IvaLéharová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 2109765 130 Kč
CET6450 Záveská AnnaZáveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 130 Kč

D55D 3.16 km, 75 m, 12 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK6150 Remešová AlenaRemešová Alena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7249 130 Kč
LTU6352 Hanušová JitkaHanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680397 130 Kč
PHK6153 Justová JanaJustová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 130 Kč
LTU5650 Filipová DagmarFilipová Dagmar OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8006752 130 Kč
HOR6850 Vaňurová MarcelaVaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 130 Kč
SHK6752 Fundová HanaFundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 130 Kč
0150001 Zelenková LenkaZelenková Lenka 015 - Zelenkovi 9920924 130 Kč
SHK6152 Hausvaterová MarcelaHausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 130 Kč
LPU6653 Kološová JanaKološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 130 Kč
LPU6055 Smrčková OlgaSmrčková Olga OK Lokomotiva Pardubice C 9301 130 Kč
LPU6351 Weisbauerová BlankaWeisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 130 Kč
SHK5951 Vychodilová JiřinaVychodilová Jiřina OK Slavia Hradec Králové C 9897 130 Kč

D65C 3.22 km, 60 m, 11 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK5752 Dusílková MarieDusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 100 Kč
SJC5752 Bienová VěraBienová Věra Sportcentrum Jičín C 8000438 100 Kč
SHK5451 Hepnerová DagmarHepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 100 Kč
SNA5351 Langrová EvaLangrová Eva TJ START Náchod C 8144128 100 Kč
SHK5652 Šabatková ZdeňkaŠabatková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 9112 100 Kč
VRL5451 Nýdrlová EvaNýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 100 Kč
ZAM5051 Martincová HelenaMartincová Helena OB T.J. Sokol Žamberk C 9033 100 Kč
CHA5351 Ševčíková AlenaŠevčíková Alena OK Chrastava C 8008272 100 Kč
PHK5651 Běhounová JiřinaBěhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 8648580 100 Kč
0040001 Hausmannová IrenaHausmannová Irena 004 - Bludičky 2079491 100 Kč
UVP4850 Kohoutová JitřenkaKohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 100 Kč
PHK5351 Jiranová AlenaJiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 100 Kč
JIL5362 Zlesáková VlastaZlesáková Vlasta OK Jilemnice C 8285927 100 Kč
NPA5552 Nováková JanaNováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 100 Kč
NPA5754 Hušková EvaHušková Eva SK LOB Nová Paka C 8409846 100 Kč
NPA5351 Kalibánová JiřinaKalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 8006771 100 Kč
LPU4950 Kellnerová StanislavaKellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 100 Kč
LPU5653 Lennerová EvaLennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 100 Kč
LPU5851 Víchová LadislavaVíchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 8014508 100 Kč

H10N 3.44 km, 40 m, 5 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL1616 Leštínský VojtěchLeštínský Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9201758 100 Kč
SRK1404 Janovec KarelJanovec Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2222821 100 Kč
SRK1406 Klícha JindřichKlícha Jindřich SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2222832 100 Kč
PHK1505 Tihon JanTihon Jan OK 99 Hradec Králové C 2078454 100 Kč
STH1501 Drápal ŠtěpánDrápal Štěpán SK Studenec C 8063074 100 Kč
PHK1600 Čapek SamuelČapek Samuel OK 99 Hradec Králové C 53164 100 Kč
STH1402 Novák KarelNovák Karel SK Studenec C 2134356 100 Kč
HJL1401 Mokrý DanielMokrý Daniel Sokol Horní Jelení C 2081380 100 Kč
CHC1501 Komárek JosefKomárek Josef K.O.B. Choceň C 9554 100 Kč
ZAM1301 Dvořák VítDvořák Vít OB T.J. Sokol Žamberk C 2075624 100 Kč
STH1304 Tauchman MatějTauchman Matěj SK Studenec C 2144173 100 Kč
SHK1401 Hrdinka AntonínHrdinka Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2421363 100 Kč
JIL1304 Kostečka AntonínKostečka Antonín OK Jilemnice C 2139466 100 Kč
LPU1602 Kříž ProkopKříž Prokop OK Lokomotiva Pardubice C 780722 100 Kč
LPU1406 Kučera ŠimonKučera Šimon OK Lokomotiva Pardubice C 2075617 100 Kč
HOR1600 Zollmann FilipZollmann Filip TJ Jiskra Hořice C 2212045 100 Kč
DOB1501 Gregor MatyášGregor Matyáš KOB Dobruška C 7221 100 Kč

H10C 1.91 km, 50 m, 7 kontrol

(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL1302 Kopecký ŠimonKopecký Šimon OK Jilemnice C 426379 100 Kč
JIL1502 Jiřišta VladimírJiřišta Vladimír OK Jilemnice C 2139478 100 Kč
SHK1302 Stránský FilipStránský Filip OK Slavia Hradec Králové C 331703 100 Kč
JIL1301 Kubíček JonášKubíček Jonáš OK Jilemnice C 2139481 100 Kč
PHK1515 Novotný MatoušNovotný Matouš OK 99 Hradec Králové C 886826 100 Kč
JIL1303 Valdman HynekValdman Hynek OK Jilemnice C 426353 100 Kč
JIL1503 Hauschwitz RadimHauschwitz Radim OK Jilemnice C 426352 100 Kč
PHK1501 Hepner MartinHepner Martin OK 99 Hradec Králové C 1398689 100 Kč
PDY1303 Holata VojtěchHolata Vojtěch Běhej Poděbrady C 8500448 100 Kč
CHC1301 Šimek JanŠimek Jan K.O.B. Choceň C 2134304 100 Kč
JIL1500 Kolín JonášKolín Jonáš OK Jilemnice C 8007701 100 Kč
TYN1300 Nymsa MatyášNymsa Matyáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 9747 100 Kč
SHK1307 Culek TiborCulek Tibor OK Slavia Hradec Králové C 2222847 100 Kč
VSP1400 Horák KryštofHorák Kryštof USK Praha C 8116691 100 Kč
PHK1313 Liška AlbertLiška Albert OK 99 Hradec Králové C 8005148 100 Kč
VRL1304 Sedlák AntonínSedlák Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8162882 100 Kč
SHK1303 Ladýř ŠtěpánLadýř Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 2181314 100 Kč
PHK1402 Vítek MichalVítek Michal OK 99 Hradec Králové C 8409841 100 Kč
PHK1414 Černý MatoušČerný Matouš OK 99 Hradec Králové C 2219058 100 Kč
SRK1402 Pauer LiborPauer Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2144160 100 Kč
SOB1300 Kolařík JiříKolařík Jiří SOBSA C 8502697 100 Kč
SJC1302 Ticháček JonášTicháček Jonáš Sportcentrum Jičín C 8150313 100 Kč
PHK1500 Vrábel OndřejVrábel Ondřej OK 99 Hradec Králové C 8063063 100 Kč
STH1303 Novák FrantišekNovák František SK Studenec C 2001975 100 Kč
SJC1503 Jakubec JanJakubec Jan Sportcentrum Jičín C 2112770 100 Kč
VRL1306 Hanč JanHanč Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2229850 100 Kč
TAP1401 Hýbl ŠimonHýbl Šimon KOB Tretra Praha C 8196088 100 Kč
VRL1601 Wohanka MetodějWohanka Metoděj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8409892 100 Kč
VRL1303 Štučka ŠtěpánŠtučka Štěpán OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8974 100 Kč
VRL1301 Wohanka JakubWohanka Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8987 100 Kč
CET1402 Šafář JanŠafář Jan TJ Loko Česká Třebová C 2213811 100 Kč
JIL1504 Votoček MartinVotoček Martin OK Jilemnice C 2133886 100 Kč
PHK1403 Solánský OndřejSolánský Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2212002 100 Kč
LPU1302 Fukátko VáclavFukátko Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8109313 100 Kč
LPU1404 Havel OndřejHavel Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 301629 100 Kč
LPU1403 Jirout FilipJirout Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2148062 100 Kč
LPU1304 Kakos MartinKakos Martin OK Lokomotiva Pardubice C 835307 100 Kč
LPU1502 Odvody VilémOdvody Vilém OK Lokomotiva Pardubice C 828384 100 Kč
LPU1305 Pýcha FrantišekPýcha František OK Lokomotiva Pardubice C 8501049 100 Kč
LPU1307 Samek ViktorSamek Viktor OK Lokomotiva Pardubice C 2112731 100 Kč
LPU1303 Udržal LukášUdržal Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 8063092 100 Kč
SJC1501 Palas TomášPalas Tomáš Sportcentrum Jičín C 500267 100 Kč

H12C 2.34 km, 55 m, 9 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1100 Chrtek JanChrtek Jan OK 99 Hradec Králové B 8051261 100 Kč
PHK1201 Pompach TobiášPompach Tobiáš OK 99 Hradec Králové B 8004053 100 Kč
SRK1206 Votroubek JanVotroubek Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8133200 100 Kč
PHK1106 Tatarnikov IvanTatarnikov Ivan OK 99 Hradec Králové B 2017671 100 Kč
SHK1103 Šatínský JanŠatínský Jan OK Slavia Hradec Králové C 2148180 100 Kč
SRK1207 Klabzuba JanKlabzuba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027216 100 Kč
SRK1209 Mrklovský JanMrklovský Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2222815 100 Kč
VRL1104 Paukert AdamPaukert Adam OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2126241 100 Kč
PHK1200 Mojžíš RadovanMojžíš Radovan OK 99 Hradec Králové C 8501551 100 Kč
SJC1203 Vošvrda VáclavVošvrda Václav Sportcentrum Jičín B 8202261 100 Kč
SJC1100 Posolda LukášPosolda Lukáš Sportcentrum Jičín B 8226418 100 Kč
SHK1107 Hanslík JaroslavHanslík Jaroslav OK Slavia Hradec Králové C 2222786 100 Kč
DKL1201 Komín KryštofKomín Kryštof KOB Kladno C 9767 100 Kč
HJL1100 Mokrý TadeášMokrý Tadeáš Sokol Horní Jelení C 8409860 100 Kč
SJC1103 Řehák JanŘehák Jan Sportcentrum Jičín C 8063059 100 Kč
VRL1201 Wohanka AntonínWohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8026573 100 Kč
SHK1202 Macháček JakubMacháček Jakub OK Slavia Hradec Králové B 8076589 100 Kč
STH1104 Šimek OldřichŠimek Oldřich SK Studenec C 2134336 100 Kč
CET1103 Šafář JakubŠafář Jakub TJ Loko Česká Třebová B 8064594 100 Kč
SHK1206 Mayer AntonínMayer Antonín OK Slavia Hradec Králové B 2219031 100 Kč
0240001 Antoš VítekAntoš Vítek 024 - 1.FK Nová Paka 889296 100 Kč
0240002 Antoš JáchymAntoš Jáchym 024 - 1.FK Nová Paka 7210092 100 Kč
0240003 Žalský JiříŽalský Jiří 024 - 1.FK Nová Paka 09698 100 Kč
NPA1101 Pavelec DanielPavelec Daniel SK LOB Nová Paka B 8006751 100 Kč
SHK1205 Hrdinka JosefHrdinka Josef OK Slavia Hradec Králové B 8509355 100 Kč
SJC1205 Polanecký JonášPolanecký Jonáš Sportcentrum Jičín C 04275 100 Kč
SHK1109 Šumpík FilipŠumpík Filip OK Slavia Hradec Králové B 8162911 100 Kč
HOR1100 Čihák MatějČihák Matěj TJ Jiskra Hořice B 8025655 100 Kč
PHK1102 Šafář MartinŠafář Martin OK 99 Hradec Králové C 8014455 100 Kč
LPU1103 Domin OndřejDomin Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 8014491 100 Kč
LPU1104 Macek DanMacek Dan OK Lokomotiva Pardubice B 8109424 100 Kč
LPU1209 Nachtigall JakubNachtigall Jakub OK Lokomotiva Pardubice B 8133207 100 Kč
LPU1100 Udržal JakubUdržal Jakub OK Lokomotiva Pardubice B 8501146 100 Kč

H12D 2.14 km, 50 m, 7 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1111 Liška ViktorLiška Viktor OK 99 Hradec Králové C 2102525 100 Kč
PHK1204 Volák JiříVolák Jiří OK 99 Hradec Králové C 2218992 100 Kč
SJC1202 Podlipný FilipPodlipný Filip Sportcentrum Jičín C 8056400 100 Kč
ZAM1201 Balcar DenisBalcar Denis OB T.J. Sokol Žamberk C 2053566 100 Kč
ZAM1210 Balcar ŠtěpánBalcar Štěpán OB T.J. Sokol Žamberk 416281 100 Kč
ZAM1103 Stejskal PetrStejskal Petr OB T.J. Sokol Žamberk 9029 100 Kč
HJL1202 Červinka DominikČervinka Dominik Sokol Horní Jelení C 8409851 100 Kč
SHK1209 Komárek JakubKomárek Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2073743 100 Kč
LPU1107 Šabatka FilipŠabatka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9269 100 Kč
STH1108 Jiřík MarekJiřík Marek SK Studenec C 2144172 100 Kč
HOR1200 Zollmann DavidZollmann David TJ Jiskra Hořice C 2211446 100 Kč

H14C 3.03 km, 60 m, 12 kontrol

(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1002 Novotný KryštofNovotný Kryštof OK 99 Hradec Králové B 8656702 100 Kč
SHK0910 Kyrylyshyn IhorKyrylyshyn Ihor OK Slavia Hradec Králové B 8071970 100 Kč
PHK0901 Novotný VítNovotný Vít OK 99 Hradec Králové A 8017734 100 Kč
SHK1002 Leško MichalLeško Michal OK Slavia Hradec Králové B 8510286 100 Kč
LTU0902 Kvášovský FilipKvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 8028803 100 Kč
SHK1005 Lukeš JosefLukeš Josef OK Slavia Hradec Králové B 8022334 100 Kč
CHC1002 Šimek VojtěchŠimek Vojtěch K.O.B. Choceň B 8113489 100 Kč
SHK0903 Sochor JakubSochor Jakub OK Slavia Hradec Králové A 8022640 100 Kč
CHC0902 Matoušek AlexMatoušek Alex K.O.B. Choceň B 8200920 100 Kč
SNA0903 Renský MatějRenský Matěj TJ START Náchod C 2148119 100 Kč
SHK0908 Zástava MarekZástava Marek OK Slavia Hradec Králové C 8500002 100 Kč
SHK1009 Pouchlý MatějPouchlý Matěj OK Slavia Hradec Králové B 8183190 100 Kč
VRL1002 Kutlvašr VladimírKutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8047122 100 Kč
PHK1010 Kunart LukášKunart Lukáš OK 99 Hradec Králové B 8482087 100 Kč
VRL1003 Novák VojtěchNovák Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2127656 100 Kč
SJC1004 Ticháček JáchymTicháček Jáchym Sportcentrum Jičín B 8250110 100 Kč
JIL0901 Gottstein MatoušGottstein Matouš OK Jilemnice B 8670751 100 Kč
VRL1004 Matějec JonášMatějec Jonáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2224138 100 Kč
DKL0901 Komín MatyášKomín Matyáš KOB Kladno B 2121871 100 Kč
SJC1005 Hanousek JanHanousek Jan Sportcentrum Jičín B 8519812 100 Kč
SHK1004 Košťál AntonínKošťál Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2148060 100 Kč
SHK1007 Štefanik MarekŠtefanik Marek OK Slavia Hradec Králové C 2144111 100 Kč
ZAM1010 Juliš JosefJuliš Josef OB T.J. Sokol Žamberk C 426332 100 Kč
HOR0900 Škorpil MarekŠkorpil Marek TJ Jiskra Hořice A 8064484 100 Kč
PHK0900 Jelínek FrantišekJelínek František OK 99 Hradec Králové A 8162886 100 Kč
SHK0905 Jakubský DavidJakubský David OK Slavia Hradec Králové B 8014481 100 Kč
PHK1001 Kopecký MatějKopecký Matěj OK 99 Hradec Králové B 8409899 100 Kč
LPU0901 Držka FilipDržka Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2102523 100 Kč
LPU1012 Jirout VilémJirout Vilém OK Lokomotiva Pardubice B 8014516 100 Kč
LPU1001 Kadaně MatějKadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice B 8501558 100 Kč
LPU1010 Kozel LukášKozel Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 2096140 100 Kč
LPU0902 Kroupa MatyášKroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109402 100 Kč
LPU0905 Maloch DavidMaloch David OK Lokomotiva Pardubice B 8109427 100 Kč
LPU1014 Vaněk OndřejVaněk Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 8501576 100 Kč
HOR1000 Saifrt MatějSaifrt Matěj TJ Jiskra Hořice C 2212036 100 Kč
VRL1005 Špinar FrantišekŠpinar František OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206476 100 Kč

H14D 2.68 km, 50 m, 10 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL1102 Hauschwitz RomanHauschwitz Roman OK Jilemnice C 425563 100 Kč
VRL0903 Červinka VojtěchČervinka Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2124762 100 Kč
SRK1004 Kouba JonášKouba Jonáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2017682 100 Kč
ZAM0903 Stejskal PavelStejskal Pavel OB T.J. Sokol Žamberk C 436955 100 Kč
SRK1001 Šíma AntonínŠíma Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2214507 100 Kč
LPU1011 Bednář FilipBednář Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2096132 100 Kč
LPU1006 Peška OndřejPeška Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2032156 100 Kč

H16C 4.52 km, 90 m, 16 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0805 Pleva StanislavPleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654389 130 Kč
SHK0802 Rémiš ŠtěpánRémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové B 8410778 130 Kč
SHK0801 Rémiš ŠimonRémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové B 8410769 130 Kč
SRK0801 Šeps MiroslavŠeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8516923 130 Kč
SHK0804 Čečka VojtěchČečka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2113080 130 Kč
SNA0801 Doucha TomášDoucha Tomáš TJ START Náchod B 8019416 130 Kč
CHC0701 Borovec ŠimonBorovec Šimon K.O.B. Choceň B 8189888 130 Kč
PHK0710 Tkachenko ArtemTkachenko Artem OK 99 Hradec Králové C 8003640 130 Kč
VAM0800 Jedlinský MartinJedlinský Martin OB Vamberk C 2211500 130 Kč
PHK0705 Vrábel ŠtěpánVrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové B 8006764 130 Kč
SHK0705 Štefanik JanŠtefanik Jan OK Slavia Hradec Králové C 2144114 130 Kč
PHK0701 Horák FilipHorák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 130 Kč
PHK0802 Matušinec JakubMatušinec Jakub OK 99 Hradec Králové C 2103293 130 Kč
SHK0703 Beneda VojtěchBeneda Vojtěch OK Slavia Hradec Králové B 8183072 130 Kč
JIL0803 Spilka PetrSpilka Petr OK Jilemnice B 8144118 130 Kč
LTU0803 Lasík MartinLasík Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8047153 130 Kč
SHK0806 Šlambora KryštofŠlambora Kryštof OK Slavia Hradec Králové B 8063097 130 Kč
SNA0803 Kubeček AntonínKubeček Antonín TJ START Náchod A 8022684 130 Kč
VRL0701 Kubát VojtěchKubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8680327 130 Kč
LPU0801 Frosch VítekFrosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice A 8003519 130 Kč
LPU0804 Goláň AntonínGoláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice B 8656532 130 Kč
LPU0803 Goláň FrantišekGoláň František OK Lokomotiva Pardubice A 8663151 130 Kč

H18C 5.46 km, 120 m, 23 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU0500 Lazák JanLazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662729 130 Kč
SRK0506 Stavrinou DavidStavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8680305 130 Kč
LTU0502 Kotyk VojtěchKotyk Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8085196 130 Kč
SHK0504 Houžvička FilipHoužvička Filip OK Slavia Hradec Králové C 8502690 130 Kč
SRK0503 Morávek MartinMorávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8663144 130 Kč
CHC0502 Nimshaus ViktorNimshaus Viktor K.O.B. Choceň B 8012872 130 Kč
CHC0503 Pirkl JakubPirkl Jakub K.O.B. Choceň B 8205420 130 Kč
VRL0501 Čivrný JanČivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8656604 130 Kč
SHK0507 Podolský PetrPodolský Petr OK Slavia Hradec Králové A 8014546 130 Kč
PHK0603 Severa LukášSevera Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2112750 130 Kč
LPU0607 Hájek DominikHájek Dominik OK Lokomotiva Pardubice B 8660514 130 Kč
LPU0512 Vališ VojtěchVališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8109312 130 Kč

H21C 6.71 km, 140 m, 28 kontrol Rank. koef.: 1

(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8602 Balcar AlešBalcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 8116783 130 Kč
SHK7601 Hepner DavidHepner David OK Slavia Hradec Králové C 8655416 130 Kč
PHK8101 Novotný TomášNovotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8670463 130 Kč
0030001 Raška MartinRaška Martin 003 - Prasátka 2021830 130 Kč
SRK0200 Locker DanielLocker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2222794 130 Kč
SNA0301 Balcar JiříBalcar Jiří TJ START Náchod A 8022679 130 Kč
FSP7600 Vondra JiříVondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680616 130 Kč
EKP9000 Pecka MarekPecka Marek VŠTJ Ekonom Praha C 8003623 130 Kč
PHK7901 Losman PetrLosman Petr OK 99 Hradec Králové R 8656658 130 Kč
SRK9802 Locker TomášLocker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8004341 130 Kč
SHK9801 Gebrt JanGebrt Jan OK Slavia Hradec Králové C 8656729 130 Kč
VAM9401 Dvořáček RadekDvořáček Radek OB Vamberk C 8509332 130 Kč
SRK8902 Dusílek AdamDusílek Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9504 130 Kč
ZAM0205 Moravec JanMoravec Jan OB T.J. Sokol Žamberk C 8629818 130 Kč
PHK8701 Justa PavelJusta Pavel OK 99 Hradec Králové C 8003625 130 Kč
JIL9804 Hrouda MatějHrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 130 Kč
VRL7501 Wohanka PavelWohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8330550 130 Kč
VAM9301 Smutný ŠimonSmutný Šimon OB Vamberk C 9589 130 Kč
VRL7305 Wohanka PetrWohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8087305 130 Kč
PBM8509 Pauschek KarelPauschek Karel TJ Spartak 1. brněnská C 8660430 130 Kč
ALB8501 Vandělík MichalVandělík Michal OOB Albrechtice nad Orlicí C 8012039 130 Kč
CTB7702 Jelínek JaromírJelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 130 Kč
NPA0401 Fajfer FilipFajfer Filip SK LOB Nová Paka A 8680282 130 Kč
NPA0402 Choutka MatějChoutka Matěj SK LOB Nová Paka B 8482062 130 Kč
NPA0404 Novák StanislavNovák Stanislav SK LOB Nová Paka B 8109325 130 Kč
CTB0603 Jelínek JaromírJelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 2081398 130 Kč
SHK9001 Šabatka JanŠabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 8136028 130 Kč
TYN9501 Mlateček JiříMlateček Jiří OOB SK Týniště nad Orlicí 2106878 130 Kč
SNA0402 Kubeček JosefKubeček Josef TJ START Náchod A 8107749 130 Kč
CHC8603 Pátek MichalPátek Michal K.O.B. Choceň C 8409870 130 Kč
TUR7603 Baier MartinBaier Martin OOB TJ Turnov C 8007603 130 Kč
LPU9502 Deml TomášDeml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8221295 130 Kč
LPU8701 Fiala PetrFiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8662325 130 Kč
LPU0713 Hlavatý JanHlavatý Jan OK Lokomotiva Pardubice B 8196084 130 Kč
LPU8608 Kafka MilošKafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 8517452 130 Kč
LPU9302 Kos OldřichKos Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 8107709 130 Kč
LPU9303 Kos TomášKos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8660901 130 Kč
LPU9114 Léhar AdamLéhar Adam OK Lokomotiva Pardubice C 8022693 130 Kč
LPU8002 Udržal TomášUdržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8656530 130 Kč
LPU0210 Vališ JanVališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8109304 130 Kč
LPU0010 Volák OndřejVolák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 8656613 130 Kč
ALB7800 Kupka JaroslavKupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 130 Kč
TJN9901 Novotný MarekNovotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680399 130 Kč
TUR8406 Kořínek JindřichKořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 130 Kč

H21D 5.49 km, 105 m, 19 kontrol Rank. koef.: 1

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU0404 Kuhn VojtěchKuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 8031407 130 Kč

H35C 5.54 km, 110 m, 23 kontrol

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7805 Kummer LukášKummer Lukáš OK 99 Hradec Králové C 8502711 130 Kč
JIL8500 Jiřišta VladimírJiřišta Vladimír OK Jilemnice C 8107736 130 Kč
VAM8201 Hladký ViktorHladký Viktor OB Vamberk C 8667969 130 Kč
SJC8002 Šnokhous JanŠnokhous Jan Sportcentrum Jičín C 8357666 130 Kč
PDY8200 Lounek JakubLounek Jakub Běhej Poděbrady C 8116667 130 Kč
VAM8301 Drhlík PetrDrhlík Petr OB Vamberk C 8501556 130 Kč
SHK8200 Souček TomášSouček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 8662339 130 Kč
VAM8601 Andrš JiříAndrš Jiří OB Vamberk C 8026572 130 Kč
PHK7703 Korbel MichalKorbel Michal OK 99 Hradec Králové C 8226379 130 Kč
SHK7911 Weiner JakubWeiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 8663208 130 Kč
SNA8301 Balek JanBalek Jan TJ START Náchod C 2211961 130 Kč
PHK8804 Vojta MarekVojta Marek OK 99 Hradec Králové C 8656695 130 Kč
PHK7601 Vítek PetrVítek Petr OK 99 Hradec Králové C 8007174 130 Kč
SRK7101 Filip LiborFilip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8137519 130 Kč
VRL7902 Novák TomášNovák Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 51598 130 Kč
PHK7905 Tihon MichalTihon Michal OK 99 Hradec Králové C 8226369 130 Kč
SJC8106 Jakubec PetrJakubec Petr Sportcentrum Jičín C 8115757 130 Kč
SRK8001 Krmaš VáclavKrmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8008111 130 Kč
ZAM8401 Andrš PetrAndrš Petr OB T.J. Sokol Žamberk C 8226348 130 Kč
NPA8001 Antoš FilipAntoš Filip SK LOB Nová Paka C 8047182 130 Kč
NPA8301 Bartoň ZdeněkBartoň Zdeněk SK LOB Nová Paka C 8047200 130 Kč
NPA7502 Novák JiříNovák Jiří SK LOB Nová Paka C 8063047 130 Kč
NPA7701 Novák ZdeněkNovák Zdeněk SK LOB Nová Paka C 8047121 130 Kč
SHK7701 Morávek MartinMorávek Martin OK Slavia Hradec Králové C 7207351 130 Kč
PHK7900 Matoušek JosefMatoušek Josef OK 99 Hradec Králové C 8026589 130 Kč
LPU8105 Fukátko JanFukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8636191 130 Kč
LPU7907 Hovorka JanHovorka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9337 130 Kč
LPU7804 Kříž LiborKříž Libor OK Lokomotiva Pardubice C 8007804 130 Kč
LPU8206 Odvody ZdeněkOdvody Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 8206000 130 Kč
LPU8106 Šabatka PetrŠabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 130 Kč

H35D 4.41 km, 90 m, 18 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN8502 Nymsa ZdeněkNymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 8015302 130 Kč
LTU8100 Vaňátko JakubVaňátko Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8047129 130 Kč
CHT8603 Bolech FilipBolech Filip OOB SK Chrast C 49634 130 Kč
PHK7902 Mojžíš RobertMojžíš Robert OK 99 Hradec Králové C 2148209 130 Kč
0080001 Držmíšek LukášDržmíšek Lukáš 008 - SK Sruby 2216268 130 Kč
0100001 Jedlinský RadekJedlinský Radek 010 - RHJ 2212009 130 Kč
SHK7900 Beneda JanBeneda Jan OK Slavia Hradec Králové C 8501138 130 Kč
STH8102 Haken AdamHaken Adam SK Studenec C 8445287 130 Kč
0110002 Johanis ViktorJohanis Viktor 011 - doprovod_OK99 2219036 130 Kč
CTB7910 Hanousek MartinHanousek Martin SK OB Chotěboř C 8003608 130 Kč
HJL7900 Mokrý MichalMokrý Michal Sokol Horní Jelení C 09316 130 Kč
SJC8008 Hanousek VáclavHanousek Václav Sportcentrum Jičín C 8482063 130 Kč
KOR7600 Hladký TomášHladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 130 Kč
CHC8001 Komárek JosefKomárek Josef K.O.B. Choceň C 2025366 130 Kč
STB8101 Bernášek JiříBernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 8033290 130 Kč
0350001 Kronika MiroslavKronika Miroslav 035 - SPORTeM 1398999 130 Kč
LPU7417 Goláň OldřichGoláň Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 8502692 130 Kč
LPU7908 Hovorka PavelHovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 8482109 130 Kč
LPU8103 Kroupa JanKroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8017401 130 Kč
LPU7718 Kuhn JiříKuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 130 Kč
LPU8210 Nachtigall PetrNachtigall Petr OK Lokomotiva Pardubice C 2102526 130 Kč
LPU8402 Zitka AdamZitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 8663196 130 Kč
SHK6601 Souček KarelSouček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 130 Kč

H45C 4.69 km, 100 m, 16 kontrol

(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7601 Pleva StanislavPleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654390 130 Kč
JIL7103 Zemánek MojmírZemánek Mojmír OK Jilemnice C 9702 130 Kč
PHK7402 Novotný RadekNovotný Radek OK 99 Hradec Králové C 8656595 130 Kč
LTU6900 Lazák JanLazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662675 130 Kč
PHK7806 Hruša PetrHruša Petr OK 99 Hradec Králové C 416203 130 Kč
SRK7001 Locker MartinLocker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8410782 130 Kč
SHK7801 Paclík RomanPaclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 7202780 130 Kč
VAM7401 Netopil LiborNetopil Libor OB Vamberk C 8061483 130 Kč
PEN7700 Erbert LadislavErbert Ladislav OK RECO Sport C 8516415 130 Kč
SNA7105 Doucha JiříDoucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 130 Kč
KUO7802 Falta RadimFalta Radim KOB Ústí nad Orlicí C 8017736 130 Kč
CHC7707 Holinger JiříHolinger Jiří K.O.B. Choceň C 8201177 130 Kč
VRL7601 Kutlvašr RudaKutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 130 Kč
VRL7802 Vrbata AlanVrbata Alan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8648606 130 Kč
VRL7201 Cupák JiříCupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8332334 130 Kč
PHK7701 Jiran JanJiran Jan OK 99 Hradec Králové C 8662364 130 Kč
PHK7604 Vrábel PetrVrábel Petr OK 99 Hradec Králové C 8051264 130 Kč
PHK7505 Grusser JanGrusser Jan OK 99 Hradec Králové C 2129249 130 Kč
PGP7405 Komín DavidKomín David SK Praga C 8116739 130 Kč
PHK6502 Novotný MilanNovotný Milan OK 99 Hradec Králové C 8663113 130 Kč
PGP7504 Hýbl LukášHýbl Lukáš SK Praga C 8116702 130 Kč
SNA7002 Volák PavelVolák Pavel TJ START Náchod C 8505212 130 Kč
VRL7408 Buchar MarcelBuchar Marcel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 09005 130 Kč
CET7001 Šafář MiroslavŠafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 2219028 130 Kč
JIL7041 Votoček TomášVotoček Tomáš OK Jilemnice C 2127658 130 Kč
PGP7408 Sedláček MilanSedláček Milan SK Praga C 8196041 130 Kč
LIP7600 Kubeček ŠtěpánKubeček Štěpán SOS Mamuti z Lipovky C 7207623 130 Kč
VAM7601 Koblic JanKoblic Jan OB Vamberk C 2032163 130 Kč
CHC6701 Křivda IvanKřivda Ivan K.O.B. Choceň C 9200535 130 Kč
SNA7602 Matějka LubošMatějka Luboš TJ START Náchod C 8144123 130 Kč
VAM6601 Vandas LuděkVandas Luděk OB Vamberk C 8261111 130 Kč
SHK7603 Jakubský RadekJakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 8013423 130 Kč
PHK6803 Kos MichalKos Michal OK 99 Hradec Králové C 8017398 130 Kč
HOR6900 Čihák PetrČihák Petr TJ Jiskra Hořice C 8409845 130 Kč
KUO6902 Brožek TomášBrožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 8680335 130 Kč
PHK7804 Kvapil OndřejKvapil Ondřej OK 99 Hradec Králové C 8663194 130 Kč
SJC7401 Tesař ZdeněkTesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8053543 130 Kč
LPU7421 Belej JiříBelej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9102564 130 Kč
LPU7106 Czagan JanCzagan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8226345 130 Kč
LPU7720 Doubek PetrDoubek Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8196038 130 Kč
LPU7604 Držka ŠtěpánDržka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 130 Kč
LPU6901 Fencl PetrFencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 2102522 130 Kč
LPU7601 Jirásek AlešJirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 8100176 130 Kč
LPU7517 Macek PavelMacek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 8003594 130 Kč
LPU7403 Nekvapil OndřejNekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 8035529 130 Kč
LPU7310 Pipek KamilPipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 8516912 130 Kč
LPU7600 Stohanzl JanStohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 130 Kč
LPU7816 Václavek JanVáclavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8461733 130 Kč
LPU6505 Valach PetrValach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 1400423 130 Kč
HOR7600 Saifrt TomášSaifrt Tomáš TJ Jiskra Hořice C 2212056 130 Kč
SHK7002 Myslivec TomášMyslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 130 Kč

H45D 3.82 km, 80 m, 14 kontrol

(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN7800 Gottwald OndřejGottwald Ondřej OOB SK Týniště nad Orlicí C 2156638 130 Kč
PHK7105 Strnad JiříStrnad Jiří OK 99 Hradec Králové C 436934 130 Kč
PHK7207 Pompach MartinPompach Martin OK 99 Hradec Králové C 8116751 130 Kč
JIL7502 Kohout PavelKohout Pavel OK Jilemnice C 8107715 130 Kč
CET7701 Vacek JiříVacek Jiří TJ Loko Česká Třebová C 8144130 130 Kč
SHK7200 Rémiš JaromírRémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 8454032 130 Kč
VAM7149 Mikyska AlanMikyska Alan OB Vamberk C 09684 130 Kč
LTU7802 Kvášovský JakubKvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680297 130 Kč
SRK7300 Vých LubošVých Luboš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2095976 130 Kč
CHC7701 Macháček MilanMacháček Milan K.O.B. Choceň C 9545 130 Kč
SJC7307 Bílek TomášBílek Tomáš Sportcentrum Jičín C 8515100 130 Kč
JIL7802 Valdman MilošValdman Miloš OK Jilemnice C 2211471 130 Kč
KOR6900 Vach VladimírVach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 130 Kč
JIL7202 Janovský PetrJanovský Petr OK Jilemnice C 2211474 130 Kč
TYN7001 Kašpar VáclavKašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 130 Kč
TYN6901 Šišma PavelŠišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 130 Kč
STH7501 Puš RomanPuš Roman SK Studenec C 8670476 130 Kč
STH6701 Hanuš KarelHanuš Karel SK Studenec C 8047127 130 Kč
SHK7802 Novák MichalNovák Michal OK Slavia Hradec Králové C 2420035 130 Kč
HJL7600 Kušička JosefKušička Josef Sokol Horní Jelení C 8285930 130 Kč
JIL7601 Zlesák OndřejZlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 130 Kč
JIL7703 Pitrmuc JanPitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 130 Kč
JIL7001 Gernert AlanGernert Alan OK Jilemnice C 49414 130 Kč
DOB7001 Dudášek KarelDudášek Karel KOB Dobruška C 888649 130 Kč
STH7101 Šimek OldřichŠimek Oldřich SK Studenec C 2116485 130 Kč
0260001 Kremzar PetrKremzar Petr 026 - OŘJ Vamberk 8409877 130 Kč
CHC7606 Borovec AlexandrBorovec Alexandr K.O.B. Choceň C 9550 130 Kč
SNA7001 Ptáček MilošPtáček Miloš TJ START Náchod C 8107772 130 Kč
0320001 Pouchlý JanPouchlý Jan 032 - JP 2212741 130 Kč
SHK7400 Šumpík MichalŠumpík Michal OK Slavia Hradec Králové C 2039174 130 Kč
LPU7107 Cibulka RadekCibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2049557 130 Kč
LPU7509 Horáček JosefHoráček Josef OK Lokomotiva Pardubice C 9326 130 Kč
LPU7819 Kakos TomášKakos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 7210076 130 Kč
LPU7515 Macháček LubomírMacháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 8014564 130 Kč
LPU7104 Vališ JanVališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8667967 130 Kč
LPU7103 Věříš JanVěříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8113506 130 Kč
PHK7803 Pozdílek MartinPozdílek Martin OK 99 Hradec Králové C 8047119 130 Kč
HOR7400 Kubín JanKubín Jan TJ Jiskra Hořice C 2126355 130 Kč

H55C 4.03 km, 80 m, 16 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5901 Chládek JosefChládek Josef OB T.J. Sokol Žamberk C 2060235 130 Kč
PHK6702 Růžička IvanRůžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 8162835 130 Kč
PHK6800 Metelka PavelMetelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 8006770 130 Kč
PEN6200 Vydra PavelVydra Pavel OK RECO Sport C 8051254 130 Kč
PHK6401 Hlaváček LubomírHlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 130 Kč
PHK6808 Zamouřil PetrZamouřil Petr OK 99 Hradec Králové C 2126381 130 Kč
CHC6602 Semrád PavelSemrád Pavel K.O.B. Choceň C 8006602 130 Kč
SHK6402 Chmelař PavelChmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 8154971 130 Kč
VRL6306 Čivrný PavelČivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8076637 130 Kč
OSN6005 Wurzel BřetislavWurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 130 Kč
KUN5801 Trejtnar PavelTrejtnar Pavel OB Kunvald C 9028 130 Kč
XHK6401 Košťál PavelKošťál Pavel MTBO Hradec Králové 8014478 130 Kč
PPU6200 Lederer VladimírLederer Vladimír KOB Pardubice 8500068 130 Kč
SHK5902 Číža PetrČíža Petr OK Slavia Hradec Králové C 2102550 130 Kč
0390001 Ženčák JaroslavŽenčák Jaroslav 039 - ASPV OA 8030639 130 Kč
LPU6501 Čermák PetrČermák Petr OK Lokomotiva Pardubice C 2144165 130 Kč
LPU6103 Jánek LadislavJánek Ladislav OK Lokomotiva Pardubice C 8482633 130 Kč
LPU6003 Kološ OldřichKološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 8047197 130 Kč
CET6301 Záveský RichardZáveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 130 Kč

H55D 3.29 km, 60 m, 13 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL6102 Malý EvženMalý Evžen OK Jilemnice C 9070 130 Kč
VAM6401 Rykala KarelRykala Karel OB Vamberk C 9671 130 Kč
LTU6501 Hanuš PavelHanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680288 130 Kč
PHK6101 Justa JaromírJusta Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 130 Kč
SNA6301 Imlauf MartinImlauf Martin TJ START Náchod C 9629 130 Kč
SNA6101 Klimeš JiříKlimeš Jiří TJ START Náchod C 2211450 130 Kč
SNA5702 Zákravský ZdeněkZákravský Zdeněk TJ START Náchod C 8016314 130 Kč
PHK6504 Melichar IgorMelichar Igor OK 99 Hradec Králové C 8028839 130 Kč
SHK5501 Filip AlešFilip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 8006742 130 Kč
0070001 Vošlajer RobertVošlajer Robert 007 - Dlouhá Ves - Rychnov nad Kněžnou 7207778 130 Kč
SHK6403 Funda MichalFunda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 130 Kč
SJC6001 Řehák PavelŘehák Pavel Sportcentrum Jičín C 8008020 130 Kč
KUN6201 Lux ZdeněkLux Zdeněk OB Kunvald C 8506947 130 Kč
SHK6200 Širůček JaromírŠirůček Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2085650 130 Kč
PHK5600 Čermák LiborČermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2181286 130 Kč
ZAM5801 Andrš MilanAndrš Milan OB T.J. Sokol Žamberk C 2085624 130 Kč
SHK6104 Novotný PavelNovotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 130 Kč
LPU6201 Cinkan ZdeněkCinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 130 Kč
LPU6004 Dvořák VladimírDvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 130 Kč
LPU6504 Procházka RadekProcházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 130 Kč
LPU6104 Tillmann WolfgangTillmann Wolfgang OK Lokomotiva Pardubice C 8502550 130 Kč
ALB6000 Černý PetrČerný Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 130 Kč
HOR6000 Horák JanHorák Jan TJ Jiskra Hořice C 2102540 130 Kč
SHK6301 Vychodil TomášVychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 130 Kč

H65C 3.39 km, 60 m, 13 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5002 Farář JaroslavFarář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8064524 100 Kč
SMB5801 Svoboda SlavomírSvoboda Slavomír SKOB Mladá Boleslav C 7260024 100 Kč
JIL5401 Kynčl StanislavKynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 100 Kč
JIL5201 Erlebach JosefErlebach Josef OK Jilemnice C 8516412 100 Kč
SNA5403 Langr StanislavLangr Stanislav TJ START Náchod C 8064492 100 Kč
PHK5702 Dušátko PetrDušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 8047155 100 Kč
CHA5003 Ševčík MilanŠevčík Milan OK Chrastava C 8022378 100 Kč
PHK5701 Běhoun PavelBěhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 8660393 100 Kč
VRL4901 Knobloch JindřichKnobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8004901 100 Kč
PHK5503 Souček PavelSouček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 100 Kč
CHT5001 Mrštík VáclavMrštík Václav OOB SK Chrast C 8656516 100 Kč
SNA5649 Kalibán PavelKalibán Pavel TJ START Náchod C 2122255 100 Kč
HOR5700 Škorpil MartinŠkorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 100 Kč
NPA5101 Kalibán JaroslavKalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 8680363 100 Kč
PHK5201 Vondrouš JaroslavVondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 100 Kč
VRL5601 Hanč PavelHanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 100 Kč
LPU5101 Knap JanKnap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8116813 100 Kč
LPU5408 Štěrba PavelŠtěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2116196 100 Kč
LPU5206 Třasák MilanTřasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 100 Kč
CHC5801 Grundman MartinGrundman Martin K.O.B. Choceň C 2060285 100 Kč
CHT5404 Juračka VojtěchJuračka Vojtěch OOB SK Chrast C 9234 100 Kč

H65D 3.06 km, 60 m, 11 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB5001 Stárek JiříStárek Jiří KOB Dobruška C 9818 100 Kč
SHK5703 Šabatka PetrŠabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 100 Kč
LPU5401 Klimpl PetrKlimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 100 Kč
LPU5502 Lulay MilošLulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 8003599 100 Kč
LPU5102 Sáňka BedřichSáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 8047128 100 Kč
LPU5801 Vícha VladimírVícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 8031405 100 Kč

H75C 3.17 km, 60 m, 12 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC3601 Havlík JaroslavHavlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 100 Kč
SJC4801 Bílek VratislavBílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 8518819 100 Kč
LTU4802 Procházka JiříProcházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 100 Kč
JIL4701 Zlesák ZdeněkZlesák Zdeněk OK Jilemnice C 8420976 100 Kč
ZAM4401 Tobiška VáclavTobiška Václav OB T.J. Sokol Žamberk C 9039 100 Kč
0180001 Vasyliev AnatoliiVasyliev Anatolii 018 - Khortytsia 8063080 100 Kč

HDR 3.50 km, 40 m, 5 kontrol

(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB2100 Gregor VilémGregor Vilém KOB Dobruška C 7203321 100 Kč
JIL1751 Jiřištová AnetaJiřištová Aneta OK Jilemnice C 9059 100 Kč
CET1500 Vacek MartinVacek Martin TJ Loko Česká Třebová 9720 100 Kč
FSP1950 Vondrová AnetaVondrová Aneta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 100 Kč
0060001 Bolehovská JanaBolehovská Jana 006 - Hajnice 2127584 100 Kč
SRK1515 Dan VotroubekDan Votroubek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 2039811 100 Kč
PHK1866 Černá HedvikaČerná Hedvika OK 99 Hradec Králové C 9351 100 Kč
0090001 Galajdová Lucie Galajdová Lucie 009 - Mostek zapůjčit 100 Kč
XHK1600 Jiran TomášJiran Tomáš MTBO Hradec Králové 888650 100 Kč
STH1601 Haken VáclavHaken Václav SK Studenec C 8501136 100 Kč
STH1801 Puš KryštofPuš Kryštof SK Studenec C 2124785 100 Kč
SOB1500 Kolařík JakubKolařík Jakub SOBSA C 07993 100 Kč
PHK1717 Grusser JanGrusser Jan OK 99 Hradec Králové C 2219001 100 Kč
0120001 Doubek Brennerová LenkaDoubek Brennerová Lenka 012 - Zámeček 2091545 100 Kč
0140001 Dubrovská JulieDubrovská Julie 014 - SHK 09182 100 Kč
VIP1950 Hýblová BeátaHýblová Beáta SK VIPrahlo C 7211289 100 Kč
KOR1600 Macháček JakubMacháček Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051472 100 Kč
ZAM1203 Stejskal AdamStejskal Adam OB T.J. Sokol Žamberk 426310 100 Kč
0260004 Hamerská KarinHamerská Karin 026 - OŘJ Vamberk 9674 100 Kč
SNA1651 Kalibánová BáraKalibánová Bára TJ START Náchod C 9646 100 Kč
STH1652 Tauchmanová VeronikaTauchmanová Veronika SK Studenec C 2008987 100 Kč
0300001 Solánská BarboraSolánská Barbora 030 - HK 2212040 100 Kč
ALB2050 Vandělíková AnnaVandělíková Anna OOB Albrechtice nad Orlicí 8279 100 Kč
NPA1701 Novák TadeášNovák Tadeáš SK LOB Nová Paka C 515421 100 Kč
0330001 Hrdinka VáclavHrdinka Václav 033 - xxx 2224515 100 Kč
LPU2424 Havel VojtěchHavel Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice 9215 100 Kč
LPU2425 Nachtigall MarekNachtigall Marek OK Lokomotiva Pardubice 2049515 100 Kč
LPU2426 Nachtigall LukášNachtigall Lukáš OK Lokomotiva Pardubice 515162 100 Kč
LPU1453 Křížová DorotaKřížová Dorota OK Lokomotiva Pardubice 7759073 100 Kč
LPU2052 Hovorková HedvikaHovorková Hedvika OK Lokomotiva Pardubice C 9338 100 Kč
LPU1752 Hovorková ŽofieHovorková Žofie OK Lokomotiva Pardubice C 2039122 100 Kč
LPU1951 Maclová AdinaMaclová Adina OK Lokomotiva Pardubice C 9867 100 Kč
LPU1551 Stohanzlová VilmaStohanzlová Vilma OK Lokomotiva Pardubice C 9281 100 Kč
STH1502 Gottvald ŠtěpánGottvald Štěpán SK Studenec C 2001935 100 Kč
0410003 Juříčková BeátaJuříčková Beáta 041 - MTBEJ team zapůjčit 100 Kč
CET1501 Hájek AlešHájek Aleš TJ Loko Česká Třebová C 2060236 100 Kč
CET1801 Hájek MartinHájek Martin TJ Loko Česká Třebová C 9722 100 Kč
XHK9100 Chmelař LukášChmelař Lukáš MTBO Hradec Králové C 9151 100 Kč
VAM1400 Drhlík JakubDrhlík Jakub OB Vamberk C 09518 100 Kč
SJC1777 Palasová TinaPalasová Tina Sportcentrum Jičín C 9956 100 Kč
STH1651 Válková BarboraVálková Barbora SK Studenec C 2001921 100 Kč

P 2.48 km, 60 m, 9 kontrol

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK7754 Stránská ZuzanaStránská Zuzana OK Slavia Hradec Králové C 2001974 100 Kč
KOR9200 Muzikář JiříMuzikář Jiří OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051501 100 Kč
SHK9999 Procházka MilošProcházka Miloš OK Slavia Hradec Králové 9133 100 Kč
SHK6101 Mádle PetrMádle Petr OK Slavia Hradec Králové C 7210127 100 Kč
SJC0653 Bílková KarolínaBílková Karolína Sportcentrum Jičín C 2114991 100 Kč
SRK0351 Filipová LucieFilipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 100 Kč
0100002 Jedlinská HanaJedlinská Hana 010 - RHJ 9508 100 Kč
SNA8051 Jiroutová EvaJiroutová Eva TJ START Náchod C 2144091 100 Kč
SOB0450 Brabencová AnnaBrabencová Anna SOBSA C 887945 100 Kč
0110001 Johanisová BlankaJohanisová Blanka 011 - doprovod_OK99 2151415 100 Kč
SOB7800 Kolařík LadislavKolařík Ladislav SOBSA C 07992 100 Kč
HJL7550 Kaplanová AlenaKaplanová Alena Sokol Horní Jelení C 2148137 100 Kč
0130001 Hanousková RadkaHanousková Radka 013 - Jičín 2115012 100 Kč
SNA5600 Sedloň JosefSedloň Josef TJ START Náchod C 7244 100 Kč
SNA9450 Sedloňová AnetaSedloňová Aneta TJ START Náchod C 9642 100 Kč
0160001 Borovičková VendulaBorovičková Vendula 016 - Ostružno 2115757 100 Kč
ZAM4651 Lhotská HanaLhotská Hana OB T.J. Sokol Žamberk C 2056289 100 Kč
ZAM7310 Balcar MichalBalcar Michal OB T.J. Sokol Žamberk 2058526 100 Kč
0220001 Ulvrová LucieUlvrová Lucie 022 - Luca zapůjčit 100 Kč
0230001 Tillmannová StanislavaTillmannová Stanislava 023 - GTC Čáslav 8619907 100 Kč
0200002 Šolc JakubŠolc Jakub 020 - Čeřovka Jičín 8047167 100 Kč
0260002 Hamerský DavidHamerský David 026 - OŘJ Vamberk 9672 100 Kč
0280001 Vošvrdová ŠárkaVošvrdová Šárka 028 - Kbelnice u Jičína 2102077 100 Kč
0280002 Vošvrda MichalVošvrda Michal 028 - Kbelnice u Jičína zapůjčit 100 Kč
STH7851 Buďárková EvaBuďárková Eva SK Studenec C 2144163 100 Kč
STH8103 Tauchman VítTauchman Vít SK Studenec C 100 Kč
STH9152 Tauchmanová JanaTauchmanová Jana SK Studenec C 100 Kč
SHK7752 Čížková DanaČížková Dana OK Slavia Hradec Králové C 8008276 100 Kč
ZAM6051 Nováková MiloslavaNováková Miloslava OB T.J. Sokol Žamberk C 7210085 100 Kč
0360001 Hebelka AlešHebelka Aleš 036 - SHK - hosté 2181338 100 Kč
0360002 Hebelka MichalHebelka Michal 036 - SHK - hosté 2000598 100 Kč
0360003 Hebelková KateřinaHebelková Kateřina 036 - SHK - hosté 2000569 100 Kč
CHC9852 Chaloupková VeronikaChaloupková Veronika K.O.B. Choceň C 8629753 100 Kč
LPU2427 Žabčík MarekŽabčík Marek OK Lokomotiva Pardubice 2082906 100 Kč
LPU2428 Nachtigallová AlenaNachtigallová Alena OK Lokomotiva Pardubice 1006615 100 Kč
LPU2429 Žáková AnnaŽáková Anna OK Lokomotiva Pardubice 100 Kč
LPU8259 Šedová JanaŠedová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 2096143 100 Kč
0400001 Tesař JaroslavTesař Jaroslav 040 - neregistrovaní Česká Lípa 8653297 100 Kč
0410002 Juříčková MichaelaJuříčková Michaela 041 - MTBEJ team zapůjčit 100 Kč
0420001 Horák PavelHorák Pavel 042 - PH 2088722 100 Kč

T 5.10 km, 110 m, 19 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Hušek JaroslavHušek Jaroslav 001 - Run4fun 2212714 130 Kč
0010002 Hušková JanaHušková Jana 001 - Run4fun 2213808 130 Kč
SRK4701 Vítek ZdeněkVítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 130 Kč
SRK8201 Votroubek JanVotroubek Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9201759 130 Kč
KOR7451 Sedláčková PetraSedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 130 Kč
SRK5301 Pohl ZdeněkPohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8501582 130 Kč
0060002 Bolehovská IvaBolehovská Iva 006 - Hajnice 2092417 130 Kč
PHK7850 Čapková PetraČapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 130 Kč
0150002 Jireš FrantišekJireš František 015 - Zelenkovi 301639 130 Kč
0170001 Jahoda JiříJahoda Jiří 017 - NER - (j)Elita 1428935 130 Kč
0170002 Sommer JaroslavSommer Jaroslav 017 - NER - (j)Elita 2148176 130 Kč
0170003 Markoš MartinMarkoš Martin 017 - NER - (j)Elita 2419870 130 Kč
KOR0401 Langr JakubLangr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8014469 130 Kč
0250001 Šafránková ZuzanaŠafránková Zuzana 025 - VRL 2211969 130 Kč
0270001 Zapletal JanZapletal Jan 027 - SK Karlov zapůjčit 130 Kč
STH7802 Buďárek RobertBuďárek Robert SK Studenec C 2124778 130 Kč
0380001 Kopecká TerezaKopecká Tereza 038 - Sovy Bělečko 2419864 130 Kč
PHK8001 Kopecký MartinKopecký Martin OK 99 Hradec Králové C 2058528 130 Kč
0340001 Houžvičková KateřinaHoužvičková Kateřina 034 - Já to dám 09136 130 Kč
LPU9102 Macl JanMacl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7209785 130 Kč
LPU7761 Věříšová LenkaVěříšová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2129221 130 Kč
0410001 Juříček TomášJuříček Tomáš 041 - MTBEJ team 8501403 130 Kč
SHK8800 Doležal LukášDoležal Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 8508119 130 Kč
celkem přihlášených: 909, vklad: 106080 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.