Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství ČR na krátké trati (kvalifikace)

Datum:
08.06.2024
Místo konání:
Pastuchovice
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Kategorie:
D16     D18     D20     D21     H16     H18     H20     H21    
Nahrávám data...

D16

(95)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0957 Tomášková MatildaTomášková Matilda OOB TJ Turnov A 8656542 550 Kč
TUR0853 Novotná KarolínaNovotná Karolína OOB TJ Turnov A 8680596 550 Kč
PGP0951 Štěpová BarboraŠtěpová Barbora SK Praga A 8005136 550 Kč
PGP0957 Lošťáková ElaLošťáková Ela SK Praga A 8013933 550 Kč
SRK0951 Lepšová LucieLepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8663142 550 Kč
PGP0968 Blahutová LucieBlahutová Lucie SK Praga B 8500440 550 Kč
CHA0851 Březinová AntonieBřezinová Antonie OK Chrastava B 8516430 550 Kč
VSP0950 Kučerová KateřinaKučerová Kateřina USK Praha A 8013954 550 Kč
VRL0951 Kutlvašrová PavlaKutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8454047 550 Kč
DKP0951 Mullis CarolinaMullis Carolina Oddíl OB Kotlářka A 8080812 550 Kč
ZTC0951 Stehlíková TerezaStehlíková Tereza Západočeské sportovní centrum OB A 8013914 550 Kč
TUR0951 Zabořilová AnnaZabořilová Anna OOB TJ Turnov A 8012867 550 Kč
PLU0888 Otrubová KarolínaOtrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov A 8061460 550 Kč
JPV0850 Pinkavová EliškaPinkavová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 8113502 550 Kč
VIC0951 Vlčková MarkétaVlčková Markéta OB Vizovice A 8482070 550 Kč
BOR0952 Soukupová MarieSoukupová Marie OK Jiskra Nový Bor A 8518329 550 Kč
ROU0950 Pěkná AlžbětaPěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem B 8662284 550 Kč
ONO0950 Ječmenová VeronikaJečmenová Veronika SKOB Ostrov B 8016054 550 Kč
DKP0958 Vaňková BarboraVaňková Barbora Oddíl OB Kotlářka A 8196045 550 Kč
VIC0952 Kubíčková LucieKubíčková Lucie OB Vizovice B 8063060 550 Kč
JPV0952 Hýblová EliškaHýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov A 8226380 550 Kč
LCE0851 Hubáčková SabinaHubáčková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice B 8482100 550 Kč
TRI0956 Kawuloková TerezaKawuloková Tereza TJ TŽ Třinec B 8003651 550 Kč
VLI0851 Kunášková KarolínaKunášková Karolína Slavia Liberec orienteering B 8014518 550 Kč
ODV0851 Berná KláraBerná Klára TJ Aero Odolena Voda B 8044490 550 Kč
STE0852 Burdová HanaBurdová Hana SK SKI-OB Šternberk B 8507623 550 Kč
STE0952 Gottwaldová AmálieGottwaldová Amálie SK SKI-OB Šternberk A 8006759 550 Kč
KAM0950 Žemlová MagdalenaŽemlová Magdalena OK Kamenice B 8116673 550 Kč
ONO0851 Ritterová LídaRitterová Lída SKOB Ostrov B 8154991 550 Kč
VLI0852 Flossmannová LucieFlossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering A 8008268 550 Kč
TZL0955 Mašláňová EmaMašláňová Ema SKOB Zlín A 8150409 550 Kč
DKP0850 Snížková AdélaSnížková Adéla Oddíl OB Kotlářka B 8080814 550 Kč
TAP0851 Šimůnková MichaelaŠimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 8085108 550 Kč
PHK0999 Grusserová DianaGrusserová Diana OK 99 Hradec Králové B 8013885 550 Kč
BSO0858 Hlinková AnežkaHlinková Anežka KOB Baník Sokolov C 8022639 550 Kč
ZTC0852 Mayerová DanielaMayerová Daniela Západočeské sportovní centrum OB A 8116778 550 Kč
PHK0952 Pozdílková ZuzanaPozdílková Zuzana OK 99 Hradec Králové B 8042144 550 Kč
VRL0952 Hančová KarolínaHančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8014548 550 Kč
JJN0852 Nožičková EvaNožičková Eva Team Jizerky B 8680401 550 Kč
JJN0853 Pražáková NellaPražáková Nella Team Jizerky B 8662699 550 Kč
PHK0850 Čapková MarkétaČapková Markéta OK 99 Hradec Králové A 8013911 550 Kč
SJC0950 Havrdová SelinaHavrdová Selina Sportcentrum Jičín A 8071009 550 Kč
SJC0853 Vyziblová ViktorieVyziblová Viktorie Sportcentrum Jičín A 8226352 550 Kč
VSP0855 Malečková PavlínaMalečková Pavlína USK Praha A 8030637 550 Kč
DKP0857 Hladíková JulieHladíková Julie Oddíl OB Kotlářka A 8116730 550 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza EsterKamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8183102 550 Kč
VRL0852 Hanušová MarkétaHanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8033283 550 Kč
TRI0959 Volkova MajaVolkova Maja TJ TŽ Třinec A 8071304 550 Kč
PHK0953 Jelínková EvaJelínková Eva OK 99 Hradec Králové B 8107726 550 Kč
JIL0852 Kynčlová AnnaKynčlová Anna OK Jilemnice R 8140914 550 Kč
PHK0963 Sochorová KristýnaSochorová Kristýna OK 99 Hradec Králové B 8461735 550 Kč
VIC0956 Štěpánková AnnaŠtěpánková Anna OB Vizovice B 8680388 550 Kč
STH0851 Chrástová BarboraChrástová Barbora SK Studenec A 8033224 550 Kč
TBM0888 Čechová JohanaČechová Johana KOS TJ Tesla Brno A 8180908 550 Kč
DKP0864 Vondráčková AlžbětaVondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka A 8226349 550 Kč
DKP0956 Řehořková EmaŘehořková Ema Oddíl OB Kotlářka B 8502741 550 Kč
JIL0954 Salabová PavlínaSalabová Pavlína OK Jilemnice A 8482071 550 Kč
LPU0961 Macková GitaMacková Gita OK Lokomotiva Pardubice B 8109409 550 Kč
RIC0950 Seidlová MagdalenaSeidlová Magdalena OB Říčany A 8061502 550 Kč
TZL0950 Kundratová EvaKundratová Eva SKOB Zlín A 8209279 550 Kč
RBK0853 Fedrová AnežkaFedrová Anežka SK Radioklub Blansko A 8113507 550 Kč
RBK0951 Jágrová AnetaJágrová Aneta SK Radioklub Blansko A 8516957 550 Kč
RBK0852 Veselá VeronikaVeselá Veronika SK Radioklub Blansko C 8014571 550 Kč
TZL0953 Růžičková ŽofieRůžičková Žofie SKOB Zlín B 8508292 550 Kč
TRI0953 Cymorková JulieCymorková Julie TJ TŽ Třinec B 8004343 550 Kč
KSU0888 Reichlová PavlaReichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8420956 550 Kč
KSU0959 Tomanková AliceTomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8680326 550 Kč
KSU0979 Kočandrlová NatálieKočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8522895 550 Kč
FSP0853 Hüblová AgátaHüblová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2029179 550 Kč
OPI0951 Sobotková LadaSobotková Lada Orientační sporty Písek A 8226381 550 Kč
VRL0851 Čivrná EliškaČivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8226375 550 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie RebekaPetriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 550 Kč
VSP0854 Ehlerová AnnaEhlerová Anna USK Praha B 8005141 550 Kč
PGP0953 Hrušková TerezaHrušková Tereza SK Praga A 8140916 550 Kč
VAM0950 Netopilová SimonaNetopilová Simona OB Vamberk B 8063083 550 Kč
SNA0851 Balcarová OlgaBalcarová Olga TJ START Náchod C 8076019 550 Kč
TBM0857 Ryglová AdélaRyglová Adéla KOS TJ Tesla Brno A 8033296 550 Kč
PGP0858 Honzáková NelaHonzáková Nela SK Praga B 8514482 550 Kč
ZBM0850 Kočová KláraKočová Klára SK Brno Žabovřesky B 8660445 550 Kč
ZBM0854 Rotková VeronikaRotková Veronika SK Brno Žabovřesky B 8076008 550 Kč
ZBM0953 Coufalová ReaCoufalová Rea SK Brno Žabovřesky A 8076013 550 Kč
ZBM0954 Marková EvaMarková Eva SK Brno Žabovřesky A 8517355 550 Kč
ZBM0957 Kučerová TerezaKučerová Tereza SK Brno Žabovřesky B 8047164 550 Kč
SJC0850 Vltavská EliškaVltavská Eliška Sportcentrum Jičín B 8000336 550 Kč
PGP0853 Bartalošová AnežkaBartalošová Anežka SK Praga B 2084992 550 Kč
LPU0954 Hovorková ElenHovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice B 8013852 550 Kč
VLI0853 Šestáková JohanaŠestáková Johana Slavia Liberec orienteering A 8119509 550 Kč
ZTC0851 Sobotová KateřinaSobotová Kateřina Západočeské sportovní centrum OB B 8013929 550 Kč
TUR0952 Houžvičková KateřinaHoužvičková Kateřina OOB TJ Turnov A 815289 550 Kč
KRL0951 Hanáková AnetaHanáková Aneta Kometa Kralovice A 8113491 550 Kč
CHC0953 Holingerová AlžbětaHolingerová Alžběta K.O.B. Choceň B 8006072 550 Kč
PBM0852 Strýčková BarboraStrýčková Barbora TJ Spartak 1. brněnská A 8660375 550 Kč
PBM0952 Stašková SofieStašková Sofie TJ Spartak 1. brněnská A 8007609 550 Kč
CHT0852 Kellerová AliceKellerová Alice OOB SK Chrast B 8013487 550 Kč
LPU0857 Dominová JulieDominová Julie OK Lokomotiva Pardubice B 8663171 550 Kč

D18

(83)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0753 Lipenská BarboraLipenská Barbora OK Chrastava B 8445315 550 Kč
TAP0653 Měšťanová TerezaMěšťanová Tereza KOB Tretra Praha A 8208207 550 Kč
PGP0657 Štěpová KateřinaŠtěpová Kateřina SK Praga R 8522953 550 Kč
PGP0660 Lošťáková SáraLošťáková Sára SK Praga A 8003639 550 Kč
LPU0752 Švíglerová KateřinaŠvíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8116716 550 Kč
TUR0660 Lamačová KateřinaLamačová Kateřina OOB TJ Turnov B 8014498 550 Kč
SRK0751 Stavrinou KristýnaStavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8516423 550 Kč
UOL0654 Jílková LenkaJílková Lenka SOB Olomouc A 8680425 550 Kč
VSP0752 Gajdová MichaelaGajdová Michaela USK Praha B 8660527 550 Kč
AOP0651 Holasová BarboraHolasová Barbora Orientační Běh Opava R 8660378 550 Kč
PGP0662 Bambousková JulieBambousková Julie SK Praga A 8660590 550 Kč
JIL0751 Malá AnežkaMalá Anežka OK Jilemnice A 8670769 550 Kč
DKP0758 Gregorová AliceGregorová Alice Oddíl OB Kotlářka A 8076607 550 Kč
LPU0763 Kaláčová AnnaKaláčová Anna OK Lokomotiva Pardubice A 8506938 550 Kč
DKP0655 Škáchová ViktorieŠkáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka A 8080810 550 Kč
JIL0652 Holohlavská EmaHolohlavská Ema OK Jilemnice B 8510268 550 Kč
MOV0751 Štětínská TerezaŠtětínská Tereza SKOB Ostrava A 8670475 550 Kč
TBM0653 Fuchsová EmaFuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno A 8667974 550 Kč
ZTC0652 Kožíšková KateřinaKožíšková Kateřina Západočeské sportovní centrum OB A 8008298 550 Kč
TBM0655 Ehlová MartinaEhlová Martina KOS TJ Tesla Brno A 8667955 550 Kč
LPU0652 Kuhnová AlžbětaKuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice B 8054118 550 Kč
TBM0659 Doušková HanaDoušková Hana KOS TJ Tesla Brno A 8149311 550 Kč
UOL0750 Paulíčková TerezaPaulíčková Tereza SOB Olomouc A 8226374 550 Kč
KAM0756 Mišeková KateřinaMišeková Kateřina OK Kamenice B 8226411 550 Kč
VSP0751 Baldrianová EvaBaldrianová Eva USK Praha A 8660533 550 Kč
KAM0760 Havlová TerezaHavlová Tereza OK Kamenice A 8510280 550 Kč
AOP0757 Rychlá KarolínaRychlá Karolína Orientační Běh Opava A 8654881 550 Kč
STE0751 Matoušková JohanaMatoušková Johana SK SKI-OB Šternberk A 8022633 550 Kč
KAM0751 Žemlová BarboraŽemlová Barbora OK Kamenice B 8116775 550 Kč
CHC0658 Mimrová KateřinaMimrová Kateřina K.O.B. Choceň B 8206485 550 Kč
SSU0752 Zaoralová EliškaZaoralová Eliška SK Severka Šumperk A 8482588 550 Kč
TUR0751 Houžvičková DanielaHoužvičková Daniela OOB TJ Turnov A 8014471 550 Kč
VCB0752 Janošíková MarieJanošíková Marie OB České Budějovice A 8116697 550 Kč
DKP0656 Škáchová ZuzanaŠkáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 8080818 550 Kč
SSU0753 Richtrová EmaRichtrová Ema SK Severka Šumperk B 8409876 550 Kč
PHK0662 Rážová AnetaRážová Aneta OK 99 Hradec Králové B 8454022 550 Kč
PGP0654 Vozábalová HanaVozábalová Hana SK Praga B 8510279 550 Kč
JJN0750 Baloghová MilenaBaloghová Milena Team Jizerky B 8228091 550 Kč
AOP0652 Gallo NatálieGallo Natálie Orientační Běh Opava B 8501053 550 Kč
JJN0650 Podoubská AdélaPodoubská Adéla Team Jizerky B 8410780 550 Kč
SJH0651 Benešová MichaelaBenešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 8005147 550 Kč
SJC0750 Havrdová SheilaHavrdová Sheila Sportcentrum Jičín A 8101007 550 Kč
VSP0754 Lichtenbergová ZuzanaLichtenbergová Zuzana USK Praha A 8501397 550 Kč
KAM0754 Kudrnáčová MartaKudrnáčová Marta OK Kamenice A 8005429 550 Kč
LPU0659 Šmídová TerezieŠmídová Terezie OK Lokomotiva Pardubice A 8520821 550 Kč
PHK0777 Novotná VendulaNovotná Vendula OK 99 Hradec Králové A 8033203 550 Kč
MOV0654 Čudková KristýnaČudková Kristýna SKOB Ostrava B 8670474 550 Kč
TUR0759 Jurčíková NinaJurčíková Nina OOB TJ Turnov B 8071310 550 Kč
AOP0751 Kovalčíková AlenaKovalčíková Alena Orientační Běh Opava A 8004292 550 Kč
RIC0655 Kotková AdélaKotková Adéla OB Říčany A 8445334 550 Kč
DOR0655 Housková BarboraHousková Barbora OK Dobříš A 8116682 550 Kč
DOR0657 Magazu AnnabelleMagazu Annabelle OK Dobříš B 8033231 550 Kč
LPU0756 Pipková KarolínaPipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice A 8663190 550 Kč
TBM0679 Doušková KateřinaDoušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 8123459 550 Kč
VLI0652 Heczková AnnaHeczková Anna Slavia Liberec orienteering A 8328656 550 Kč
ROU0653 Krejčová HanaKrejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 8662337 550 Kč
FSP0753 Geffertová AgátaGeffertová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2029168 550 Kč
FSP0755 Leinweberová JulieLeinweberová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8042141 550 Kč
FSP0653 Svobodová AdrianaSvobodová Adriana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8183056 550 Kč
TBM0660 Hlaváčová LucieHlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8088288 550 Kč
NPA0652 Plecháčová MariePlecháčová Marie SK LOB Nová Paka B 2122274 550 Kč
FSP0777 Fibírová LucieFibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8079930 550 Kč
JPV0754 Polcrová KarolínaPolcrová Karolína Oddíl OS SK Prostějov B 8501874 550 Kč
SJI0751 Oranyová SylvaOranyová Sylva OK Jihlava A 8410786 550 Kč
BOR0752 Kocmanová AdélaKocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor B 8051249 550 Kč
VLI0655 Vilémová EliškaVilémová Eliška Slavia Liberec orienteering A 8517331 550 Kč
ZBM0651 Finstrlová LucieFinstrlová Lucie SK Brno Žabovřesky B 8516451 550 Kč
ZBM0658 Tomanová EliškaTomanová Eliška SK Brno Žabovřesky A 8116744 550 Kč
ZBM0752 Finstrlová KristýnaFinstrlová Kristýna SK Brno Žabovřesky A 8660429 550 Kč
ZBM0755 Hiklová EvaHiklová Eva SK Brno Žabovřesky B 8003521 550 Kč
0050001 Mikes JankaMikes Janka 005 - (HUN) Hungarian National Team 8060812 550 Kč
SJI0750 Vítková HanaVítková Hana OK Jihlava A 8226390 550 Kč
KUL0653 Gruntová AlenaGruntová Alena KOB Ústí nad Labem C 8482629 550 Kč
KUL0705 Řádková AnnaŘádková Anna KOB Ústí nad Labem C 8285923 550 Kč
SHK0750 Netuková AnežkaNetuková Anežka OK Slavia Hradec Králové A 8660536 550 Kč
SHK0652 Košková MartinaKošková Martina OK Slavia Hradec Králové B 8113524 550 Kč
SHK0650 Čečková KarolínaČečková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 8414128 550 Kč
PZR0752 Baďurová EliškaBaďurová Eliška UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8033281 550 Kč
KRL0651 Fišarová AdélaFišarová Adéla Kometa Kralovice C 8003647 550 Kč
KRL0757 Pokorná AnežkaPokorná Anežka Kometa Kralovice B 8003638 550 Kč
PBM0651 Procházková DoubravkaProcházková Doubravka TJ Spartak 1. brněnská A 8028875 550 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová ŠtěpánkaHofhanzlová Štěpánka TJ Růžená C 8116689 550 Kč
DKP0760 Šilerová PetraŠilerová Petra Oddíl OB Kotlářka B 8113509 550 Kč

D20

(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0555 Martanová LeaMartanová Lea OOB TJ Turnov R 8662713 550 Kč
CHA0555 Matyášová KristýnaMatyášová Kristýna OK Chrastava R 8116690 550 Kč
LPU0458 Kubáková NelaKubáková Nela OK Lokomotiva Pardubice A 8414138 550 Kč
VSP0458 Kodejšová MarkétaKodejšová Markéta USK Praha A 8660543 550 Kč
VTA0551 Kosobudová AnnaKosobudová Anna SC vebr-sport B 8670798 550 Kč
TUR0450 Hudská ŠtěpánkaHudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 8666872 550 Kč
SRK0551 Morávková ZuzanaMorávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8517323 550 Kč
SJI0550 Plachá ZitaPlachá Zita OK Jihlava A 852956 550 Kč
JPV0551 Pinkavová HanaPinkavová Hana Oddíl OS SK Prostějov B 8012877 550 Kč
SJI0451 Čápová EliškaČápová Eliška OK Jihlava A 8522650 550 Kč
SKM0551 Dittrichová LucieDittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž E 8655378 550 Kč
TAP0457 Černá EmaČerná Ema KOB Tretra Praha E 8516925 550 Kč
JPV0555 Plachá AnetaPlachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov B 8662307 550 Kč
AOP0452 Klechová KarolínaKlechová Karolína Orientační Běh Opava A 8004330 550 Kč
TAP0452 Bulířová EmaBulířová Ema KOB Tretra Praha R 8107770 550 Kč
VSP0454 Aschermannová KláraAschermannová Klára USK Praha B 8149886 550 Kč
TAP0455 Tomášková LindaTomášková Linda KOB Tretra Praha A 8162891 550 Kč
PGP0557 Šimšová PavlaŠimšová Pavla SK Praga R 8656743 550 Kč
VSP0553 Malečková HanaMalečková Hana USK Praha A 8502727 550 Kč
VLI0551 Pecková TerezaPecková Tereza Slavia Liberec orienteering A 8667966 550 Kč
TBM0554 Dušková TerezaDušková Tereza KOS TJ Tesla Brno A 8414120 550 Kč
MOV0551 Matoušková JanaMatoušková Jana SKOB Ostrava R 8670491 550 Kč
TUR0559 Mellanová JuditaMellanová Judita OOB TJ Turnov A 8522869 550 Kč
JJN0554 Zoubková ŠárkaZoubková Šárka Team Jizerky B 8421840 550 Kč
JJN0451 Pesničáková SoňaPesničáková Soňa Team Jizerky A 8662749 550 Kč
TUR0552 Novotná BarboraNovotná Barbora OOB TJ Turnov R 8026584 550 Kč
ZTC0551 Beránková ŠárkaBeránková Šárka Západočeské sportovní centrum OB B 8516419 550 Kč
TAP0458 Pračková EmaPračková Ema KOB Tretra Praha A 8004317 550 Kč
JJN0454 Skácelová AdélaSkácelová Adéla Team Jizerky A 8066769 550 Kč
TUR0551 Novotná MichaelaNovotná Michaela OOB TJ Turnov E 8013862 550 Kč
ZTC0450 Štraitová JolanaŠtraitová Jolana Západočeské sportovní centrum OB R 8670459 550 Kč
STB0550 Kubecová MagdalenaKubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 8033222 550 Kč
VCB0451 Teringlová VendulaTeringlová Vendula OB České Budějovice B 8116671 550 Kč
JIL0451 Gottsteinová EmaGottsteinová Ema OK Jilemnice A 8670793 550 Kč
LPU0459 Hanušová KateřinaHanušová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice R 8670740 550 Kč
SJH0454 Novotná JitkaNovotná Jitka SOS Jindřichův Hradec R 8663172 550 Kč
OPI0453 Počtová KláraPočtová Klára Orientační sporty Písek B 8014535 550 Kč
PGP0455 Krejčová LucieKrejčová Lucie SK Praga R 8517325 550 Kč
VSP0453 Kopecká ValentýnaKopecká Valentýna USK Praha C 8033251 550 Kč
ONO0553 Holíková SimonaHolíková Simona SKOB Ostrov A 8154979 550 Kč
VSP0554 Tulachová AnnaTulachová Anna USK Praha B 8013965 550 Kč
TZL0556 Michačová EmaMichačová Ema SKOB Zlín A 8517354 550 Kč
VLI0452 Šestáková MarieŠestáková Marie Slavia Liberec orienteering R 8667522 550 Kč
VRL0452 Randáková AdélaRandáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8660465 550 Kč
ZBM0455 Rotková MarkétaRotková Markéta SK Brno Žabovřesky R 8660409 550 Kč
ZBM0552 Finstrlová JulieFinstrlová Julie SK Brno Žabovřesky B 8660424 550 Kč
ZVO0557 Švecová KarolínaŠvecová Karolína OB SK Zvole A 8116789 550 Kč
0050002 Kiss KamillaKiss Kamilla 005 - (HUN) Hungarian National Team 8241024 550 Kč
0050003 Koren AnikóKoren Anikó 005 - (HUN) Hungarian National Team 8668962 550 Kč
0050004 Gerzsényi BodzaGerzsényi Bodza 005 - (HUN) Hungarian National Team 8005930 550 Kč
KUL0550 Derflová EliškaDerflová Eliška KOB Ústí nad Labem B 8226415 550 Kč
SHK0463 Andrlová LeaAndrlová Lea OK Slavia Hradec Králové A 8409854 550 Kč
ZTC0451 Richtrová KamilaRichtrová Kamila Západočeské sportovní centrum OB R 8629751 1100 Kč
DKP0558 Koubová HanaKoubová Hana Oddíl OB Kotlářka A 8149896 1100 Kč

D21

(105)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE9353 Horčičková VendulaHorčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice E 8644881 550 Kč
TUR9751 Linková AlenaLinková Alena OOB TJ Turnov C 8670822 550 Kč
TZL9753 Kavánková IvaKavánková Iva SKOB Zlín E 8654917 550 Kč
PHK9150 Kosová DenisaKosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 8063475 550 Kč
PHK0255 Vandasová AdélaVandasová Adéla OK 99 Hradec Králové E 8656623 550 Kč
PHK0151 Kosová TerezaKosová Tereza OK 99 Hradec Králové R 8514490 550 Kč
PHK8150 Hepnerová MartinaHepnerová Martina OK 99 Hradec Králové C 8656708 550 Kč
PGP7763 Lošťáková IvanaLošťáková Ivana SK Praga C 8014514 550 Kč
TUR8354 Rufferová IvaRufferová Iva OOB TJ Turnov C 8310220 550 Kč
CHC9951 Semrádová JanaSemrádová Jana K.O.B. Choceň R 8425544 550 Kč
CHA7850 Kašková KateřinaKašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 550 Kč
CHA8850 Ježková BarboraJežková Barbora OK Chrastava C 8004126 550 Kč
CHA9152 Kubátová JanaKubátová Jana OK Chrastava C 8137507 550 Kč
TBM7952 Kozáková ZdenkaKozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 8663149 550 Kč
PGP9956 Kopecká JohanaKopecká Johana SK Praga C 2021848 550 Kč
TUR8650 Luštická LucieLuštická Lucie OOB TJ Turnov C 8680582 550 Kč
LPU0254 Jelínková AdélaJelínková Adéla OK Lokomotiva Pardubice C 8013867 550 Kč
FSP8650 Studničná LenkaStudničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 550 Kč
TUR8989 Baierová HanaBaierová Hana OOB TJ Turnov C 8001989 550 Kč
DOK0053 Pavlíková MarkétaPavlíková Markéta OK Doksy C 8006747 550 Kč
KAM9488 Hájková KateřinaHájková Kateřina OK Kamenice C 8501531 550 Kč
PGP9056 Bogarová AdélkaBogarová Adélka SK Praga E 8663183 550 Kč
SJI9851 Petráčková KristýnaPetráčková Kristýna OK Jihlava C 8044606 550 Kč
PHK9951 Chaloupská BarboraChaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové E 8644879 550 Kč
LCE0250 Dittrichová MichaelaDittrichová Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice R 8656732 550 Kč
KRL9651 Žákovcová MagdaŽákovcová Magda Kometa Kralovice C 8013942 550 Kč
SSU8952 Petrželová LenkaPetrželová Lenka SK Severka Šumperk R 8648618 550 Kč
SSU9651 Fürstová AnnaFürstová Anna SK Severka Šumperk E 8640981 550 Kč
DKP0156 Škáchová MagdalenaŠkáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka R 8654888 550 Kč
TAP0356 Smolková BarboraSmolková Barbora KOB Tretra Praha E 8654912 550 Kč
TAP9053 Zajícová KateřinaZajícová Kateřina KOB Tretra Praha C 8660524 550 Kč
DOK7350 Johnová LenkaJohnová Lenka OK Doksy C 8501543 550 Kč
LPU8357 Zvěřinová MartinaZvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 8656548 550 Kč
ROZ6150 Voltrová SvatavaVoltrová Svatava OK Roztoky C 8013396 550 Kč
LCE0254 Nevěřilová KateřinaNevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662434 550 Kč
TBM9898 Korpasová TerezaKorpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno E 8656527 550 Kč
DKP0358 Poborská EliškaPoborská Eliška Oddíl OB Kotlářka R 8414107 550 Kč
DKP0359 Smutná Anna MarieSmutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka R 8022662 550 Kč
PGP8155 Košárková IvaKošárková Iva SK Praga C 8656627 550 Kč
KAM9850 Zimmerová KateřinaZimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 550 Kč
SJC9951 Zlámalová NikolaZlámalová Nikola Sportcentrum Jičín E 8523679 550 Kč
LPU0352 Koberová KateřinaKoberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 8654913 550 Kč
MFP8050 Nedbalová JanaNedbalová Jana Matfyz Praha C 8501530 550 Kč
STE7054 Skyvová KristýnaSkyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 8655383 550 Kč
ROZ9752 Voltrová HanaVoltrová Hana OK Roztoky C 8656678 550 Kč
SRK0153 Šklíbová VeronikaŠklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8659387 550 Kč
DKP0250 Sanna KarinSanna Karin Oddíl OB Kotlářka C 8240702 550 Kč
LCE8951 Jirčáková MartinaJirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice R 8662427 550 Kč
TUR0252 Pekařová JanaPekařová Jana OOB TJ Turnov E 8107724 550 Kč
PGP9850 Janovská KateřinaJanovská Kateřina SK Praga C 8350120 550 Kč
DKP8758 Bochenková MartinaBochenková Martina Oddíl OB Kotlářka R 8656549 550 Kč
TBM0151 Korpasová LucieKorpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 8655372 550 Kč
BOR9954 Janoušková LucieJanoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8120499 550 Kč
TBM0050 Špringlová KamilaŠpringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno C 8662300 550 Kč
TAP9251 Hermannová AnnaHermannová Anna KOB Tretra Praha C 8667510 550 Kč
JJN8950 Svobodová BarboraSvobodová Barbora Team Jizerky C 8662281 550 Kč
LPU0360 Fejfarová TerezaFejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice R 8656534 550 Kč
TBM0199 Hlaváčová AnežkaHlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno C 8656742 550 Kč
TUR0253 Martanová ElinMartanová Elin OOB TJ Turnov C 8659420 550 Kč
KAM9354 Landovská PetraLandovská Petra OK Kamenice R 8102793 550 Kč
JHB9160 Zdobinská LucieZdobinská Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8512690 550 Kč
TAP0258 Kosobudová KateřinaKosobudová Kateřina KOB Tretra Praha C 8501585 550 Kč
VRL9955 Matoušová KateřinaMatoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8420963 550 Kč
KAM9852 Čechová TerezaČechová Tereza OK Kamenice E 8511354 550 Kč
PBM0352 Bídová MarkétaBídová Markéta TJ Spartak 1. brněnská R 8660531 550 Kč
TUR9999 Sokolářová ŠárkaSokolářová Šárka OOB TJ Turnov E 8660903 550 Kč
KSU9394 Vozdová AnetaVozdová Aneta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680378 550 Kč
JJN0151 Rýdlová AdélaRýdlová Adéla Team Jizerky C 8655484 550 Kč
KAM0250 Semíková LucieSemíková Lucie OK Kamenice E 8670788 550 Kč
PGP8154 Bartalošová JanaBartalošová Jana SK Praga C 2084985 550 Kč
TUR0156 Matějková BarboraMatějková Barbora OOB TJ Turnov E 8191119 550 Kč
DKP8254 Krásná JitřenkaKrásná Jitřenka Oddíl OB Kotlářka C 8116737 550 Kč
DKP8450 Kolínová KristýnaKolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka C 8450007 550 Kč
LPU9053 Stehlíková JanaStehlíková Jana OK Lokomotiva Pardubice E 8651929 550 Kč
PHK8051 Rollier MonikaRollier Monika OK 99 Hradec Králové R 8680379 550 Kč
BOR9161 Havlová AdélaHavlová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 8660528 550 Kč
LPU0057 Peterová JanaPeterová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 8656599 550 Kč
PGP9055 Bialožytová TerezaBialožytová Tereza SK Praga C 8087800 550 Kč
PGP0157 Surkova PolinaSurkova Polina SK Praga R 8014405 550 Kč
ASU9271 Křečková LenkaKřečková Lenka Magnus Orienteering C 8663157 550 Kč
STB9999 Kubecová KateřinaKubecová Kateřina TJ Stadion Nový Bor C 8044747 550 Kč
PGP9350 Kožinová AnnaKožinová Anna SK Praga C 8005121 550 Kč
ZBM8954 Hendrychová ZuzanaHendrychová Zuzana SK Brno Žabovřesky C 8660408 550 Kč
ZBM9153 Finstrlová AdélaFinstrlová Adéla SK Brno Žabovřesky E 8644883 550 Kč
ZBM9350 Šimková JohankaŠimková Johanka SK Brno Žabovřesky E 8660401 550 Kč
ZBM9354 Zháňalová BarboraZháňalová Barbora SK Brno Žabovřesky R 8644886 550 Kč
ZBM9456 Kaiser MarkétaKaiser Markéta SK Brno Žabovřesky R 8660416 550 Kč
ZBM9651 Hiršová GabrielaHiršová Gabriela SK Brno Žabovřesky R 8660421 550 Kč
ZBM9757 Odehnalová TerezaOdehnalová Tereza SK Brno Žabovřesky R 8660420 550 Kč
TUR0255 Chrástová TerezaChrástová Tereza OOB TJ Turnov C 8680409 550 Kč
ZVO0352 Švecová AnežkaŠvecová Anežka OB SK Zvole C 8116827 550 Kč
0040003 Kostercová ViktóriaKostercová Viktória 004 - (SVK) ŠK Sandberg 8099114 550 Kč
0050009 Gerber CsengeGerber Csenge 005 - (HUN) Hungarian National Team 8118098 550 Kč
TBM0058 Grycová KateřinaGrycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8409879 550 Kč
SHK9251 Kettner KarolínaKettner Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 550 Kč
SHK9051 Voštová LenkaVoštová Lenka OK Slavia Hradec Králové R 8642186 550 Kč
SHK8150 Jedličková ZuzanaJedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové R 8656667 550 Kč
SHK0250 Holečková PetraHolečková Petra OK Slavia Hradec Králové R 8660572 550 Kč
SHK0051 Thýnová NikolaThýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové C 8656672 550 Kč
LPU7667 Fenclová MartaFenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice R 8651740 550 Kč
SHK9151 Chmelařová MichaelaChmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 8044394 550 Kč
PHK0353 Horáková VeronikaHoráková Veronika OK 99 Hradec Králové C 8514502 550 Kč
PBM0359 Bednaříková EmmaBednaříková Emma TJ Spartak 1. brněnská R 8656786 550 Kč
PBM8951 Mádlová VěraMádlová Věra TJ Spartak 1. brněnská C 8001707 550 Kč
SJH9452 Tichá TerezaTichá Tereza SOS Jindřichův Hradec C 8500045 550 Kč

H16

(97)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0802 Gallo OndřejGallo Ondřej Orientační Běh Opava B 8648624 550 Kč
LPU0801 Frosch VítekFrosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice A 8003519 550 Kč
VSP0903 Gajda PetrGajda Petr USK Praha A 8028811 550 Kč
AOP0900 Holas ŠtěpánHolas Štěpán Orientační Běh Opava A 8004331 550 Kč
DKP0816 Sedláček PatrikSedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka A 8080829 550 Kč
VSP0900 Kučera JakubKučera Jakub USK Praha A 8042137 550 Kč
TBM0829 Jiřík MartinJiřík Martin KOS TJ Tesla Brno B 550 Kč
TUR0909 Žemlík EduardŽemlík Eduard OOB TJ Turnov A 8680592 550 Kč
SRK0801 Šeps MiroslavŠeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8516923 550 Kč
PGP0808 Zápotocký JiříZápotocký Jiří SK Praga A 8648622 550 Kč
SJI0901 Prášil AdamPrášil Adam OK Jihlava A 8033299 550 Kč
TAP0807 Tejkl ŠtěpánTejkl Štěpán KOB Tretra Praha B 8090146 550 Kč
ZTC0801 Turek JakubTurek Jakub Západočeské sportovní centrum OB A 8114119 550 Kč
ZTC0802 Vodrážka ŠtěpánVodrážka Štěpán Západočeské sportovní centrum OB B 8022383 550 Kč
DKP0910 Engel AdamEngel Adam Oddíl OB Kotlářka A 8047223 550 Kč
TUR0902 Pešek JáchymPešek Jáchym OOB TJ Turnov A 8013901 550 Kč
TBM0910 Malý MatyášMalý Matyáš KOS TJ Tesla Brno B 8680332 550 Kč
KAM0900 Kříž MatějKříž Matěj OK Kamenice B 8002892 550 Kč
AOP0901 Kovalčík PetrKovalčík Petr Orientační Běh Opava A 8000245 550 Kč
KAM0901 Zavadil AdamZavadil Adam OK Kamenice B 8004883 550 Kč
STE0811 Máčala AntonínMáčala Antonín SK SKI-OB Šternberk B 8047199 550 Kč
STE0909 Matoušek JanMatoušek Jan SK SKI-OB Šternberk A 8022645 550 Kč
PGP0809 Luhan JakubLuhan Jakub SK Praga C 8501781 550 Kč
BOR0809 Hrůzek OndřejHrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 8304117 550 Kč
HOR0901 Čihák JakubČihák Jakub TJ Jiskra Hořice A 8014569 550 Kč
ZTC0901 Anděl RobinAnděl Robin Západočeské sportovní centrum OB A 8109411 550 Kč
MLA0801 Herman OndřejHerman Ondřej MLOK Mariánské Lázně A 8656612 550 Kč
PHK0900 Jelínek FrantišekJelínek František OK 99 Hradec Králové A 8162886 550 Kč
AOP0908 Kohoutek JakubKohoutek Jakub Orientační Běh Opava B 8509334 550 Kč
AOP0907 Slaný DavidSlaný David Orientační Běh Opava B 8047242 550 Kč
ZTC0902 Materna JosefMaterna Josef Západočeské sportovní centrum OB B 8007996 550 Kč
SJI0801 Venhoda LukášVenhoda Lukáš OK Jihlava B 8015319 550 Kč
TZL0800 Pernička MartinPernička Martin SKOB Zlín A 8240800 550 Kč
TZL0902 Slováček OndřejSlováček Ondřej SKOB Zlín A 8090714 550 Kč
TZL0810 Pavlík AdamPavlík Adam SKOB Zlín A 8662733 550 Kč
PHK0901 Novotný VítNovotný Vít OK 99 Hradec Králové A 8017734 550 Kč
TZL0813 Linhart JakubLinhart Jakub SKOB Zlín A 8660391 550 Kč
PHK0906 Sochor JakubSochor Jakub OK 99 Hradec Králové A 8022640 550 Kč
PGP0806 Šnejdar MartinŠnejdar Martin SK Praga B 8076039 550 Kč
VSP0803 Rod MatyášRod Matyáš USK Praha B 8066787 550 Kč
TBM0809 Štěpánek OndřejŠtěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8208112 550 Kč
DKP0803 Machar EdaMachar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 550 Kč
SJH0803 Parkan TomášParkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 8663132 550 Kč
PGP0800 Šimerka OndřejŠimerka Ondřej SK Praga A 8648593 550 Kč
JIL0901 Gottstein MatoušGottstein Matouš OK Jilemnice B 8670751 550 Kč
VSP0807 Termer ŠtěpánTermer Štěpán USK Praha B 8524142 550 Kč
DKP0807 Brandejs ŠtěpánBrandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka A 8080813 550 Kč
RIC0904 Cháma OndřejCháma Ondřej OB Říčany B 8009524 550 Kč
DOR0907 Etrych JonášEtrych Jonáš OK Dobříš A 8016296 550 Kč
DKP1002 Machar DanMachar Dan Oddíl OB Kotlářka B 8080823 550 Kč
TUR0901 Lamač FrantišekLamač František OOB TJ Turnov A 8014470 550 Kč
LPU0901 Držka FilipDržka Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2102523 550 Kč
CHC0902 Matoušek AlexMatoušek Alex K.O.B. Choceň B 8200920 550 Kč
DKP0924 Novák AdamNovák Adam Oddíl OB Kotlářka B 8154985 550 Kč
BOR0902 Patka MarekPatka Marek OK Jiskra Nový Bor A 8304112 550 Kč
DKP0800 Šubrt JáchymŠubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka A 8080819 550 Kč
VLI0804 Heczko ErikHeczko Erik Slavia Liberec orienteering A 8116802 550 Kč
FSP0800 Skripnik MatoušSkripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha A 8028838 550 Kč
VLI0805 Šebelka MatějŠebelka Matěj Slavia Liberec orienteering A 8149871 550 Kč
TJN0811 Lesák MarekLesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8482115 550 Kč
ZTC0903 Minařík JosefMinařík Josef Západočeské sportovní centrum OB B 8226414 550 Kč
ZLH0800 Mrkvica VáclavMrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory B 8116831 550 Kč
VRL0903 Červinka VojtěchČervinka Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8523701 550 Kč
VLI0901 Skácel JanSkácel Jan Slavia Liberec orienteering B 8076629 550 Kč
DKP0817 Junek MatoušJunek Matouš Oddíl OB Kotlářka B 8670826 550 Kč
HOR0900 Škorpil MarekŠkorpil Marek TJ Jiskra Hořice A 8064484 550 Kč
MAS0804 Šlegl JakubŠlegl Jakub OOB Aš C 301510 550 Kč
VSP0904 Zavadil MatějZavadil Matěj USK Praha B 8026650 550 Kč
LPU0903 Lučan MatějLučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice B 8109396 550 Kč
VLI0906 Maděra JakubMaděra Jakub Slavia Liberec orienteering B 8119579 550 Kč
LTU0902 Kvášovský FilipKvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 8028803 550 Kč
SKM1000 Dittrich MatoušDittrich Matouš KOB Směr Kroměříž A 8660358 550 Kč
BSO0900 Gregor RichardGregor Richard KOB Baník Sokolov C 8109365 550 Kč
MLA0901 Prinz MikulášPrinz Mikuláš MLOK Mariánské Lázně B 8656644 550 Kč
ZBM0905 Florian RadekFlorian Radek SK Brno Žabovřesky B 8107776 550 Kč
ZBM0916 Václavek PetrVáclavek Petr SK Brno Žabovřesky B 8501529 550 Kč
ZBM0919 Toman MatějToman Matěj SK Brno Žabovřesky B 8003624 550 Kč
KUL0800 Cabalka AntonínCabalka Antonín KOB Ústí nad Labem B 8144119 550 Kč
VPM0800 Pícl KryštofPícl Kryštof KOS Slavia Plzeň B 8410773 550 Kč
LPU0803 Goláň FrantišekGoláň František OK Lokomotiva Pardubice A 8663151 550 Kč
KRE0900 Troják ŠimonTroják Šimon OOB TJ Sokol Křemže B 8077482 550 Kč
SNA0803 Kubeček AntonínKubeček Antonín TJ START Náchod A 8022684 550 Kč
SHK0901 Čečka MatějČečka Matěj OK Slavia Hradec Králové A 8005119 550 Kč
SHK0811 Macháček TomášMacháček Tomáš OK Slavia Hradec Králové A 8076023 550 Kč
SHK0802 Rémiš ŠtěpánRémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové B 8410778 550 Kč
SHK0801 Rémiš ŠimonRémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové B 8410769 550 Kč
PHK0808 Kubín OtaKubín Ota OK 99 Hradec Králové C 8144121 550 Kč
TZL0815 Jahudka TomášJahudka Tomáš SKOB Zlín B 8510291 550 Kč
0070001 Jobke KarlJobke Karl 007 - (GER) USV TU Dresden 8008036 550 Kč
PZR0800 Šimon EduardŠimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8501056 550 Kč
PBM0800 Denemarek MaxDenemarek Max TJ Spartak 1. brněnská B 8080127 550 Kč
PBM0808 Zřídkaveselý MartinZřídkaveselý Martin TJ Spartak 1. brněnská B 8482114 550 Kč
PBM0901 Svoboda JakubSvoboda Jakub TJ Spartak 1. brněnská B 8162917 550 Kč
RUZ0902 Hofhanzl AntonínHofhanzl Antonín TJ Růžená A 8116806 550 Kč
TZL0806 Hozík ŠtěpánHozík Štěpán SKOB Zlín B 8648637 550 Kč
DOR0805 Magazu LukasMagazu Lukas OK Dobříš B 8663147 1100 Kč
ZTC0800 Krs JakubKrs Jakub Západočeské sportovní centrum OB B 8014479 1100 Kč

H18

(92)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0711 Tomášek ProkopTomášek Prokop OOB TJ Turnov A 8226402 550 Kč
SRK0602 Jiroušek DominikJiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8670741 550 Kč
SJC0704 Ticháček JakubTicháček Jakub Sportcentrum Jičín A 8190207 550 Kč
VLI0700 Podrábský CtiborPodrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering A 8663117 550 Kč
TBM0717 Ptáček JonášPtáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno A 8070717 550 Kč
LPU0633 Flos TomášFlos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109314 550 Kč
SRK0605 Šimerda VáclavŠimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8518323 550 Kč
TAP0609 Kuchař OndřejKuchař Ondřej KOB Tretra Praha A 8667961 550 Kč
ZTC0700 Stehlík JakubStehlík Jakub Západočeské sportovní centrum OB A 8013478 550 Kč
LCE0704 Šmelík DanielŠmelík Daniel OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662739 550 Kč
DKP0712 Černý VojtěchČerný Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8226356 550 Kč
UOL0700 Janeček JáchymJaneček Jáchym SOB Olomouc A 8113535 550 Kč
TBM0710 Schwab FilipSchwab Filip KOS TJ Tesla Brno A 8000710 550 Kč
TUR0701 Drahoňovský TomášDrahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov A 8667957 550 Kč
HOR0601 Čihák JanČihák Jan TJ Jiskra Hořice A 8670737 550 Kč
VIC0713 Vlček TomášVlček Tomáš OB Vizovice A 8663111 550 Kč
PGP0610 Koliáš ŠtěpánKoliáš Štěpán SK Praga A 8076030 550 Kč
JPV0707 Plachý OndřejPlachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 8662279 550 Kč
ONO0600 Ječmen MatyášJečmen Matyáš SKOB Ostrov B 8061404 550 Kč
PHK0608 Drach IvanDrach Ivan OK 99 Hradec Králové A 8501659 550 Kč
JIL0701 Třešňák MatějTřešňák Matěj OK Jilemnice A 8670765 550 Kč
SJC0702 Kopecký MatyášKopecký Matyáš Sportcentrum Jičín A 8654570 550 Kč
SJH0701 Blažek CyrilBlažek Cyril SOS Jindřichův Hradec B 8662336 550 Kč
VLI0606 Meier DavidMeier David Slavia Liberec orienteering B 8004347 550 Kč
ONO0700 Donda JakubDonda Jakub SKOB Ostrov A 8656617 550 Kč
BOR0701 Studničný AdamStudničný Adam OK Jiskra Nový Bor B 8511573 550 Kč
VCB0702 Teringl VojtěchTeringl Vojtěch OB České Budějovice A 8022634 550 Kč
VCB0610 Nechvátal AdamNechvátal Adam OB České Budějovice B 8454005 550 Kč
TBM0611 Čech RadanČech Radan KOS TJ Tesla Brno B 8663178 550 Kč
TZL0604 Huleja MartinHuleja Martin SKOB Zlín B 8000604 550 Kč
TAP0613 Vyhnis ŠimonVyhnis Šimon KOB Tretra Praha B 8154987 550 Kč
LPU0603 Štichhauer AdamŠtichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice B 8663189 550 Kč
BSO0602 Havlíček ViktorHavlíček Viktor KOB Baník Sokolov B 8028801 550 Kč
JJN0602 Habán OliverHabán Oliver Team Jizerky A 8655464 550 Kč
SLA0700 Beran FrantišekBeran František SKOB Slaný B 8075984 550 Kč
VRL0604 Hanuš FilipHanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8116669 550 Kč
VSP0701 Štrait VilémŠtrait Vilém USK Praha A 8061443 550 Kč
TRI0708 Volkov MaksymVolkov Maksym TJ TŽ Třinec B 8071316 550 Kč
LPU0703 Kadaně MarekKadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice A 8109319 550 Kč
TAP0700 Hlaváček VojtěchHlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha B 8014443 550 Kč
SKM0700 Pěček JakubPěček Jakub KOB Směr Kroměříž A 8660395 550 Kč
TAP0615 Elleder David DanielElleder David Daniel KOB Tretra Praha A 8116696 550 Kč
TBM0607 Štěpánek JanŠtěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno A 8660548 550 Kč
TUR0618 Syrový TomášSyrový Tomáš OOB TJ Turnov A 8400090 550 Kč
PGP0704 Kosák EliášKosák Eliáš SK Praga A 8140934 550 Kč
ROZ0700 Svoboda FrantišekSvoboda František OK Roztoky B 416137 550 Kč
ROZ0602 Jirásek ŠimonJirásek Šimon OK Roztoky C 7949 550 Kč
DOR0604 Hruška MarekHruška Marek OK Dobříš B 8506935 550 Kč
DOR0701 Jiras AntonínJiras Antonín OK Dobříš A 8116815 550 Kč
DOR0704 Španěl FilipŠpaněl Filip OK Dobříš B 8509342 550 Kč
TBM0604 Eliáš VojtěchEliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 8100047 550 Kč
RBK0606 Brosch OndřejBrosch Ondřej SK Radioklub Blansko R 8660437 550 Kč
DKP0725 Weiss HugoWeiss Hugo Oddíl OB Kotlářka B 8509048 550 Kč
LPU0713 Hlavatý JanHlavatý Jan OK Lokomotiva Pardubice B 8196084 550 Kč
SJI0704 Růžička VojtěchRůžička Vojtěch OK Jihlava B 8183195 550 Kč
TBM0629 Mudrák DanielMudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 8663145 550 Kč
ONO0701 Kule OliverKule Oliver SKOB Ostrov B 8648612 550 Kč
OPI0701 Hrodek Ondřej OttoHrodek Ondřej Otto Orientační sporty Písek B 8077477 550 Kč
KSU0626 Jordán AlexandrJordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8680281 550 Kč
KSU0701 Miča JanMiča Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8482572 550 Kč
KSU0606 Štábl PatrikŠtábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8670783 550 Kč
FSP0600 Skripnik NikolaSkripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha A 8028832 550 Kč
VLI0702 Hyxa JanHyxa Jan Slavia Liberec orienteering A 8022656 550 Kč
VLI0701 Miklas OndřejMiklas Ondřej Slavia Liberec orienteering B 8063050 550 Kč
TBM0706 Račanský JiříRačanský Jiří KOS TJ Tesla Brno A 8004271 550 Kč
MAS0701 Brabec MatějBrabec Matěj OOB Aš B 8109362 550 Kč
ONO0603 Meduna FilipMeduna Filip SKOB Ostrov A 8028820 550 Kč
BOR0704 Zeman JakubZeman Jakub OK Jiskra Nový Bor B 8042120 550 Kč
BOR0702 Patka KryštofPatka Kryštof OK Jiskra Nový Bor B 8304111 550 Kč
STH0703 Buďárek ŠimonBuďárek Šimon SK Studenec B 8162893 550 Kč
PHK0705 Vrábel ŠtěpánVrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové B 8006764 550 Kč
ASU0748 Macek VojtěchMacek Vojtěch Magnus Orienteering B 8140925 550 Kč
TZL0602 Pernička VáclavPernička Václav SKOB Zlín B 8170602 550 Kč
PGP0703 Matyšek OndřejMatyšek Ondřej SK Praga B 8019443 550 Kč
DKP0613 Kopecký MatyášKopecký Matyáš Oddíl OB Kotlářka B 8017713 550 Kč
ZBM0602 Koča VojtěchKoča Vojtěch SK Brno Žabovřesky B 8005438 550 Kč
ZBM0604 Urbánek TomášUrbánek Tomáš SK Brno Žabovřesky R 8670828 550 Kč
ZBM0605 Kučera TomášKučera Tomáš SK Brno Žabovřesky A 8660418 550 Kč
ZBM0706 Marek FilipMarek Filip SK Brno Žabovřesky A 8660413 550 Kč
KUL0603 Balej MartinBalej Martin KOB Ústí nad Labem B 8662371 550 Kč
KUL0601 Votava MatějVotava Matěj KOB Ústí nad Labem B 8512695 550 Kč
JES0602 Vaníček ViktorVaníček Viktor OK Rakovník C 8162819 550 Kč
SHK0703 Beneda VojtěchBeneda Vojtěch OK Slavia Hradec Králové B 8183072 550 Kč
0060001 Saupe DavidSaupe David 006 - (GER) Postsportverein Dresden e.V. 8606416 550 Kč
LPU0714 Srb VladimírSrb Vladimír OK Lokomotiva Pardubice A 8667506 550 Kč
0080001 Dequiedt LoicDequiedt Loic 008 - (GER) SV Robotron Dresden 8635837 550 Kč
KRL0703 Bejvančický JosefBejvančický Josef Kometa Kralovice C 8520987 550 Kč
PHK0701 Horák FilipHorák Filip OK 99 Hradec Králové B 8514540 550 Kč
PBM0712 Komenda JakubKomenda Jakub TJ Spartak 1. brněnská B 8410766 550 Kč
SJC0705 Vaníček JanVaníček Jan Sportcentrum Jičín A 8051111 550 Kč
TJN0605 Zurynek JanZurynek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662746 1100 Kč
ZTC0601 Svoboda AntonínSvoboda Antonín Západočeské sportovní centrum OB A 8651736 1100 Kč

H20

(73)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0501 Doucha MartinDoucha Martin TJ START Náchod B 8076025 550 Kč
KAM0405 Gajda MartinGajda Martin OK Kamenice E 8656715 550 Kč
JIL0401 Valenta OndřejValenta Ondřej OK Jilemnice A 8226326 550 Kč
LTU0502 Kotyk VojtěchKotyk Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8085196 550 Kč
CHA0401 Bumbálek ŠtěpánBumbálek Štěpán OK Chrastava B 2049590 550 Kč
ZTC0504 Němec DavidNěmec David Západočeské sportovní centrum OB R 8648544 550 Kč
SIT0502 Byrtus JakubByrtus Jakub OK SILESIA A 8663128 550 Kč
JJN0400 Pokorný JanPokorný Jan Team Jizerky A 8659408 550 Kč
TUR0409 Waldhauser ŠtěpánWaldhauser Štěpán OOB TJ Turnov A 8667503 550 Kč
JIL0404 Salaba DanSalaba Dan OK Jilemnice A 8680328 550 Kč
ZTC0501 Stehlík ŠimonStehlík Šimon Západočeské sportovní centrum OB A 8670487 550 Kč
PHK0405 Tatarnikov MykhailoTatarnikov Mykhailo OK 99 Hradec Králové C 8003652 550 Kč
ONO0403 Donda JiříDonda Jiří SKOB Ostrov E 8032771 550 Kč
DKP0503 Kohoutek VojtěchKohoutek Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8042119 550 Kč
PLU0501 Otruba FrantišekOtruba František TJ SOKOL Plumlov A 8667537 550 Kč
VSP0406 Průša DominikPrůša Dominik USK Praha R 8667982 550 Kč
JPV0505 Štorek JanŠtorek Jan Oddíl OS SK Prostějov A 8440505 550 Kč
LCE0502 Sláma ŠimonSláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice A 8670814 550 Kč
CHC0502 Nimshaus ViktorNimshaus Viktor K.O.B. Choceň B 8012872 550 Kč
TAP0500 Smolka JakubSmolka Jakub KOB Tretra Praha A 8033221 550 Kč
DKP0416 Petrilák Matouš NathanielPetrilák Matouš Nathaniel Oddíl OB Kotlářka A 8654908 550 Kč
PGP0508 Kándl MatějKándl Matěj SK Praga B 8512726 550 Kč
PHK0411 Skvortcov YuriiSkvortcov Yurii OK 99 Hradec Králové A 8409868 550 Kč
TZL0502 Pekárek TobiasPekárek Tobias SKOB Zlín R 8663152 550 Kč
AOP0503 Klapetek VáclavKlapetek Václav Orientační Běh Opava B 8162833 550 Kč
TAP0402 Černý AntonínČerný Antonín KOB Tretra Praha B 8116720 550 Kč
TAP0502 Melišík JanMelišík Jan KOB Tretra Praha A 8660513 550 Kč
VSP0413 Kuchař MatějKuchař Matěj USK Praha A 8667509 550 Kč
TUR0505 Hoetzel HugoHoetzel Hugo OOB TJ Turnov A 8680581 550 Kč
TAP0501 Černý MatoušČerný Matouš KOB Tretra Praha B 8014512 550 Kč
LPU0515 Pekárek TomášPekárek Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 8014532 550 Kč
TUR0500 Heřmánek PetrHeřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8680593 550 Kč
CHC0503 Pirkl JakubPirkl Jakub K.O.B. Choceň B 8205420 550 Kč
MOV0503 Zádrapa Marian PetrZádrapa Marian Petr SKOB Ostrava B 8670495 550 Kč
VSP0508 Bolehovský DanielBolehovský Daniel USK Praha E 8414097 550 Kč
VSP0500 Nemšovský FilipNemšovský Filip USK Praha A 8005427 550 Kč
LPU0512 Vališ VojtěchVališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8109312 550 Kč
DOR0403 Janda JakubJanda Jakub OK Dobříš C 8662308 550 Kč
DOR0405 Snížek MartinSnížek Martin OK Dobříš B 8116738 550 Kč
PGP0503 Bartaloš MatyášBartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 550 Kč
KSU0401 Štábl AdamŠtábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 8662429 550 Kč
KSU0501 Fabiánek JakubFabiánek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8514525 550 Kč
TBM0401 Doušek TomášDoušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 8222007 550 Kč
LPU0514 Jelínek FilipJelínek Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8020220 550 Kč
SSU0400 Beneš JindřichBeneš Jindřich SK Severka Šumperk A 8660477 550 Kč
NPA0402 Choutka MatějChoutka Matěj SK LOB Nová Paka B 8482062 550 Kč
NPA0404 Novák StanislavNovák Stanislav SK LOB Nová Paka B 8109325 550 Kč
VRL0501 Čivrný JanČivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8656604 550 Kč
MLA0502 Janoch Samuel JanJanoch Samuel Jan MLOK Mariánské Lázně A 8656638 550 Kč
SJI0401 Orany VojtěchOrany Vojtěch OK Jihlava R 8116725 550 Kč
LPU0403 Krpata MichalKrpata Michal OK Lokomotiva Pardubice A 8656545 550 Kč
LPU0401 Haas FilipHaas Filip OK Lokomotiva Pardubice R 8656543 550 Kč
SNA0402 Kubeček JosefKubeček Josef TJ START Náchod A 8107749 550 Kč
PGP0401 Čtrnáct FrantišekČtrnáct František SK Praga A 8514489 550 Kč
ZBM0410 Marek VojtěchMarek Vojtěch SK Brno Žabovřesky A 8660439 550 Kč
ZBM0513 Dvořáček MichalDvořáček Michal SK Brno Žabovřesky B 8517357 550 Kč
ZBM0514 Valnoha DavidValnoha David SK Brno Žabovřesky B 8507662 550 Kč
0040001 Kukurugya ŠimonKukurugya Šimon 004 - (SVK) ŠK Sandberg 8103015 550 Kč
0050005 Csoboth MártonCsoboth Márton 005 - (HUN) Hungarian National Team 8664612 550 Kč
0050007 Balatoni TamásBalatoni Tamás 005 - (HUN) Hungarian National Team 8515580 550 Kč
0050008 Tőczik VendelTőczik Vendel 005 - (HUN) Hungarian National Team 8519734 550 Kč
SJI0500 Vítek MatějVítek Matěj OK Jihlava A 8116794 550 Kč
SJI0505 Venhauer VojtěchVenhauer Vojtěch OK Jihlava B 8501847 550 Kč
SHK0507 Podolský PetrPodolský Petr OK Slavia Hradec Králové A 8014546 550 Kč
SHK0403 Dohnálek TomášDohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové R 8656645 550 Kč
SKV0401 Štěrba MarekŠtěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary A 8654894 550 Kč
OPI0403 Pelc MatyášPelc Matyáš Orientační sporty Písek B 8109386 550 Kč
PBM0501 Bukovác FilipBukovác Filip TJ Spartak 1. brněnská A 8116740 550 Kč
PBM0503 Strýček JanStrýček Jan TJ Spartak 1. brněnská R 8028870 550 Kč
PBM0505 Zřídkaveselý AdamZřídkaveselý Adam TJ Spartak 1. brněnská R 8660411 550 Kč
PBM0509 Bednařík VilémBednařík Vilém TJ Spartak 1. brněnská R 8670461 550 Kč
PBM0512 Kasza TomášKasza Tomáš TJ Spartak 1. brněnská A 8116805 550 Kč
TTR0501 Prášil TomášPrášil Tomáš OOB Třebíč A 8666871 550 Kč

H21

(143)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9403 Kettner LukášKettner Lukáš OK Kamenice C 8654886 550 Kč
TUR9911 Chupek JakubChupek Jakub OOB TJ Turnov E 8655373 550 Kč
PHK8900 Šabatka ZdeněkŠabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 8660923 550 Kč
TUR9100 Wolf DanielWolf Daniel OOB TJ Turnov R 8086808 550 Kč
KAM0311 Čech VítČech Vít OK Kamenice R 8004316 550 Kč
CHC9701 Semrád LadislavSemrád Ladislav K.O.B. Choceň C 8053577 550 Kč
PHK9805 Vandas DanielVandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 8656624 550 Kč
KSU9043 Vozda VojtěchVozda Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 8680357 550 Kč
ZTC0303 Čepička LadislavČepička Ladislav Západočeské sportovní centrum OB R 8648588 550 Kč
ZTC9300 Pova OndřejPova Ondřej Západočeské sportovní centrum OB C 8522913 550 Kč
TUR9549 Kamenický JeronýmKamenický Jeroným OOB TJ Turnov R 8651708 550 Kč
TBM0108 Pompura DanielPompura Daniel KOS TJ Tesla Brno E 8100023 550 Kč
LPU8002 Udržal TomášUdržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656530 550 Kč
VLI7801 Heczko RobertHeczko Robert Slavia Liberec orienteering C 8044622 550 Kč
CHC9901 Křivda TomášKřivda Tomáš K.O.B. Choceň E 8460100 550 Kč
DKP0210 Malačka MilanMalačka Milan Oddíl OB Kotlářka R 8080811 550 Kč
CHA9101 Kubát PavelKubát Pavel OK Chrastava E 8644491 550 Kč
TBM9502 Šrom JakubŠrom Jakub KOS TJ Tesla Brno C 8048538 550 Kč
TBM8201 Kozák OsvaldKozák Osvald KOS TJ Tesla Brno E 8201000 550 Kč
PHK9200 Petržela JanPetržela Jan OK 99 Hradec Králové E 8627109 550 Kč
LPU0209 Macek OndřejMacek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 8656535 550 Kč
PGP8407 Procházka JanProcházka Jan SK Praga R 8409111 550 Kč
CHC0101 Švadlena MichalŠvadlena Michal K.O.B. Choceň R 8656615 550 Kč
KAM9601 Kettner VojtěchKettner Vojtěch OK Kamenice C 8644887 550 Kč
TBM9437 Horvát PetrHorvát Petr KOS TJ Tesla Brno E 8644873 550 Kč
ROU0001 Buk PetrBuk Petr SKOB Roudnice nad Labem C 8516425 550 Kč
KAM9602 Glonek JakubGlonek Jakub OK Kamenice E 8656521 550 Kč
BOR9503 Pavlovec JanPavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 8116796 550 Kč
SJC8507 Palas JanPalas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 550 Kč
LPU9410 Grundmann JanGrundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8654891 550 Kč
DOB8002 Janda MartinJanda Martin KOB Dobruška C 8662322 550 Kč
KAM9301 Rusý TomášRusý Tomáš OK Kamenice C 8660571 550 Kč
TBM7701 Ehl JiříEhl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 550 Kč
ROU9601 Buk MichalBuk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 8662301 550 Kč
DKP8207 Fröhlich MartinFröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 550 Kč
JPV0202 Štorek DavidŠtorek David Oddíl OS SK Prostějov C 8663202 550 Kč
CTB7902 Hübner JanHübner Jan SK OB Chotěboř C 8200032 550 Kč
LCE0011 Panovec KryštofPanovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662750 550 Kč
BOR9402 Bogar KryštofBogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 8054115 550 Kč
KAM9900 Škvor OtaŠkvor Ota OK Kamenice R 8680382 550 Kč
LCE9601 Mudrák ŠtěpánMudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice C 8645928 550 Kč
TAP0100 Měšťan OndřejMěšťan Ondřej KOB Tretra Praha C 8201203 550 Kč
CHT9501 Hledík JakubHledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 550 Kč
LCE7901 Glončák PeterGlončák Peter OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670774 550 Kč
TUR8700 Luštický MartinLuštický Martin OOB TJ Turnov C 8680589 550 Kč
SJI7313 Prášil MarekPrášil Marek OK Jihlava R 8116817 550 Kč
TUR7135 Žemlík PavelŽemlík Pavel OOB TJ Turnov C 8505181 550 Kč
TBM9700 Bořil JanBořil Jan KOS TJ Tesla Brno R 8515513 550 Kč
DKP0310 Škácha VítŠkácha Vít Oddíl OB Kotlářka C 8654883 550 Kč
DOK9602 Fürst MatoušFürst Matouš OK Doksy R 8651739 550 Kč
LPU9036 Kamenický MatějKamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 8137666 550 Kč
PGP8700 Sysel CtiborSysel Ctibor SK Praga C 515161 550 Kč
LPU9113 Procházka DavidProcházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 550 Kč
VBM7246 Fučík KarelFučík Karel VSK Mendelu Brno C 8210972 550 Kč
ROU8301 Hrádek TomášHrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C 8063062 550 Kč
TUR8401 Váňa MartinVáňa Martin OOB TJ Turnov C 8403030 550 Kč
LCE8803 Cahel MarekCahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662442 550 Kč
AOP0201 Kostka JiříKostka Jiří Orientační Běh Opava E 8012870 550 Kč
PHK8802 Panchártek JanPanchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 8662676 550 Kč
SJI8306 Kadlec JanKadlec Jan OK Jihlava C 8028807 550 Kč
DOK9800 Koštejn VítKoštejn Vít OK Doksy C 8657100 550 Kč
SJC8102 Mrázek JanMrázek Jan Sportcentrum Jičín R 8010100 550 Kč
PGP7107 Košárek PavelKošárek Pavel SK Praga C 8656666 550 Kč
LCE0308 Roháč MartinRoháč Martin OOB TJ Slovan Luhačovice R 8017132 550 Kč
AOP9301 Hadač FilipHadač Filip Orientační Běh Opava R 8656686 550 Kč
ZTC0300 Tokár RadimTokár Radim Západočeské sportovní centrum OB R 8660914 550 Kč
SSU8802 Poklop MartinPoklop Martin SK Severka Šumperk R 8660591 550 Kč
KSU9045 Janů ZdeněkJanů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662682 550 Kč
MBM8740 Zelinka JiříZelinka Jiří O-mikron C 8656681 550 Kč
KSU7410 Tomanek DanielTomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662343 550 Kč
TUR8103 Fodor PetrFodor Petr OOB TJ Turnov C 8680583 550 Kč
TAP0200 Melišík MartinMelišík Martin KOB Tretra Praha R 8511348 550 Kč
PHK0101 Metelka OndřejMetelka Ondřej OK 99 Hradec Králové E 8514677 550 Kč
JJN0302 Vitebský LukášVitebský Lukáš Team Jizerky R 8662688 550 Kč
BOR0001 Pavlovec DanPavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor C 8655456 550 Kč
SJI0001 Čech PetrČech Petr OK Jihlava C 8656540 550 Kč
SJI0301 Venhoda MatějVenhoda Matěj OK Jihlava C 8109370 550 Kč
DKP9600 Illner VojtěchIllner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka R 8648562 550 Kč
PGP9503 Veselý JakubVeselý Jakub SK Praga R 8662310 550 Kč
KRN8505 Rychlý PavelRychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8414134 550 Kč
CHC9402 Sháněl JanSháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 550 Kč
JJN8508 Dlabaja ŠtěpánDlabaja Štěpán Team Jizerky C 8185818 550 Kč
DKP8811 Polášek Jan FerdinandPolášek Jan Ferdinand Oddíl OB Kotlářka C 8518311 550 Kč
CHC8502 Pešek OndřejPešek Ondřej K.O.B. Choceň C 8662296 550 Kč
TBM9919 Horčička VítHorčička Vít KOS TJ Tesla Brno C 8656558 550 Kč
BOR8904 Bogar FrantišekBogar František OK Jiskra Nový Bor C 8116722 550 Kč
LCE9501 Hubáček JonášHubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 8629756 550 Kč
TZL9703 Mikel DavidMikel David SKOB Zlín C 8662440 550 Kč
TUR0212 Hájek KryštofHájek Kryštof OOB TJ Turnov E 8680421 550 Kč
TUR7603 Baier MartinBaier Martin OOB TJ Turnov C 8007603 550 Kč
TUR0214 Světnický FrantišekSvětnický František OOB TJ Turnov C 8656687 550 Kč
BOR9608 Burda MatějBurda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 8200008 550 Kč
TZL8808 Zbranek RomanZbranek Roman SKOB Zlín C 8422248 550 Kč
TBM0101 Adámek FilipAdámek Filip KOS TJ Tesla Brno E 8656745 550 Kč
KAM0105 Gajda JanGajda Jan OK Kamenice E 8656513 550 Kč
LIT8002 Kučerka JanKučerka Jan KOB Litvínov C 8026646 550 Kč
TUR7900 Šurgan ŠtefanŠurgan Štefan OOB TJ Turnov C 8680573 550 Kč
TUR9003 Dragowski KubaDragowski Kuba OOB TJ Turnov R 8628698 550 Kč
PGP8202 Laciga RadekLaciga Radek SK Praga C 8162899 550 Kč
LPU9307 Kubelka TomášKubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 8656587 550 Kč
LPU9005 Nožka RadekNožka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 8656519 550 Kč
TUR9904 Thoř TomášThoř Tomáš OOB TJ Turnov C 8430131 550 Kč
LPU7710 Lučan VladimírLučan Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 8508306 550 Kč
KAM0114 Lima TomasLima Tomas OK Kamenice R 8501519 550 Kč
DKP7701 Kolín JanKolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 550 Kč
JIL0107 Gottstein JonášGottstein Jonáš OK Jilemnice C 8660463 550 Kč
JIL9804 Hrouda MatějHrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 550 Kč
AOP9701 Mielec JaromírMielec Jaromír Orientační Běh Opava C 8008123 550 Kč
KAS0301 Hnízdil MatějHnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 8116704 550 Kč
PGP0101 Janovský TomášJanovský Tomáš SK Praga E 8656739 550 Kč
LPU8208 Zvěřina PetrZvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656529 550 Kč
PGP9708 Bjørlo Håkon RaadalBjørlo Håkon Raadal SK Praga R 8027451 550 Kč
LPU0002 Roudný MartinRoudný Martin OK Lokomotiva Pardubice E 8656620 550 Kč
ZTC0204 Richtr LukášRichtr Lukáš Západočeské sportovní centrum OB E 8656696 550 Kč
FSP7901 Fibír TomášFibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8014524 550 Kč
PHK0001 Samek TomášSamek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8656629 550 Kč
LPU9303 Kos TomášKos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8660901 550 Kč
LLI7502 Peterka VojtěchPeterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 550 Kč
KSU9202 Jílek JakubJílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8162862 550 Kč
KSU9908 Jílek OndřejJílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 8662437 550 Kč
PHK8101 Novotný TomášNovotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8670463 550 Kč
PGP0200 Janas PetrJanas Petr SK Praga C 8663127 550 Kč
ZBM0200 Coufal JáchymCoufal Jáchym SK Brno Žabovřesky E 8660432 550 Kč
ZBM9005 Nykodým MilošNykodým Miloš SK Brno Žabovřesky E 8656728 550 Kč
ZBM9101 Zimmermann ŠtěpánZimmermann Štěpán SK Brno Žabovřesky C 8660448 550 Kč
ZBM9202 Mokrý StanislavMokrý Stanislav SK Brno Žabovřesky R 8660442 550 Kč
ZBM9444 Minář MarekMinář Marek SK Brno Žabovřesky R 8396969 550 Kč
ZBM9503 Jordanov AlexandrJordanov Alexandr SK Brno Žabovřesky C 8660419 550 Kč
ZBM9801 Hirš OtakarHirš Otakar SK Brno Žabovřesky R 8656722 550 Kč
ZBM9810 Ullmann SilvanUllmann Silvan SK Brno Žabovřesky C 8641415 550 Kč
0040002 Kukurugya MatejKukurugya Matej 004 - (SVK) ŠK Sandberg 8099132 550 Kč
LPU9902 Fencl JonášFencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice C 8656603 550 Kč
SJI7201 Vítek JaroslavVítek Jaroslav OK Jihlava C 8028815 550 Kč
CHC8801 Grundman VojtěchGrundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 8080807 550 Kč
ASU8304 Khýn VítězslavKhýn Vítězslav Magnus Orienteering C 8226338 550 Kč
SHK9801 Gebrt JanGebrt Jan OK Slavia Hradec Králové C 8656729 550 Kč
SHK9701 Netuka VojtěchNetuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 550 Kč
SHK7601 Hepner DavidHepner David OK Slavia Hradec Králové C 8655416 550 Kč
SHK7309 Jedlička MichalJedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 8024748 550 Kč
SHK0000 Tichý RadomírTichý Radomír OK Slavia Hradec Králové C 8670465 550 Kč
LPU7818 Srb VladimírSrb Vladimír OK Lokomotiva Pardubice R 8667505 550 Kč
VCB8748 Vošta ZdeněkVošta Zdeněk OB České Budějovice C 7207704 550 Kč
KAM9203 Navrátil BorisNavrátil Boris OK Kamenice C 8656539 1100 Kč
celkem přihlášených: 742, vklad: 411950 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.