Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
20.05.2023
Místo konání:
Lukov
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H75C     H90C     HD10N     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10C 1.89 km, 95 m, 9 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL1352 Vallová DorotaVallová Dorota SKOB Zlín C 2211980 100 Kč
TZL1353 Slezáková ViktorieSlezáková Viktorie SKOB Zlín C 2211986 100 Kč
UOL1450 Paulíčková VeronikaPaulíčková Veronika SOB Olomouc C 2069082 100 Kč
KON1353 Čeřovská EliškaČeřovská Eliška KOB Konice C 8116677 100 Kč
ASU1456 Rochovanská EliškaRochovanská Eliška Magnus Orienteering C 2212014 100 Kč
ASU1457 Rochovanská ŠtěpánkaRochovanská Štěpánka Magnus Orienteering C 2212020 100 Kč
VIC1351 Vlčková AlžbětaVlčková Alžběta OB Vizovice C 7210090 100 Kč
TZL1351 Chodúrová ElenaChodúrová Elena SKOB Zlín C 7209282 100 Kč
KSU1454 Vlčková BarboraVlčková Barbora Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058484 100 Kč

D12C 2.04 km, 85 m, 10 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1191 Lipenská Jana MarieLipenská Jana Marie KOB Konice C 8502680 100 Kč
TZL1254 Štychová HedaŠtychová Heda SKOB Zlín C 2211977 100 Kč
TZL1154 Rozsypalová ElaRozsypalová Ela SKOB Zlín C 2211979 100 Kč
0050002 Kubálková LadaKubálková Lada 005 - SVČ Fokus Nový Jičín 2051542 100 Kč
VIC1250 Štěpánková AdélaŠtěpánková Adéla OB Vizovice C 8660374 100 Kč
SKM1150 Rytířová DenisaRytířová Denisa KOB Směr Kroměříž C 7210864 100 Kč
SSU1150 Tichá AnnaTichá Anna SK Severka Šumperk C 2121007 100 Kč
TZL1251 Svobodová NatálieSvobodová Natálie SKOB Zlín C 7209290 100 Kč
TZL1153 Svobodová AnnaSvobodová Anna SKOB Zlín C 426326 100 Kč
PLU1277 Otrubová VeronikaOtrubová Veronika TJ SOKOL Plumlov C 8044612 100 Kč
KUB1253 Beňovská MarieBeňovská Marie KUB Koala Uherský Brod C 2212032 100 Kč
HLV1250 Dvořáková KláraDvořáková Klára OB Holešov z.s. C 53832 100 Kč
TZL1152 Struhařová SáraStruhařová Sára SKOB Zlín B 2070833 100 Kč
LCE1253 Slámová Emílie InkaSlámová Emílie Inka OOB TJ Slovan Luhačovice B 51298 100 Kč
LCE1251 Stacke ViktorieStacke Viktorie OOB TJ Slovan Luhačovice C 7053853 100 Kč
KON1171 Ebnerová AlenaEbnerová Alena KOB Konice C 4634081 100 Kč
PLU1150 Matyšková StelaMatyšková Stela TJ SOKOL Plumlov C 2087695 100 Kč
0200002 Fleissigová KateřinaFleissigová Kateřina 020 - Rychtářov 2152856 100 Kč
TZL1150 Nešporová Viktorie AnnaNešporová Viktorie Anna SKOB Zlín B 7200901 100 Kč

D14C 2.29 km, 90 m, 12 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL1050 Kopecká TerezaKopecká Tereza SOB Olomouc B 8013869 100 Kč
TZL0962 Vyoralová TalmaVyoralová Talma SKOB Zlín C 8030643 100 Kč
UOL0951 Paulíčková AdelaPaulíčková Adela SOB Olomouc C 2118494 100 Kč
TZL1051 Poslušná KatkaPoslušná Katka SKOB Zlín B 2121120 100 Kč
TZL0955 Mašláňová EmaMašláňová Ema SKOB Zlín B 8150409 100 Kč
VIC0952 Kubíčková LucieKubíčková Lucie OB Vizovice B 8063060 100 Kč
TZL0952 Novosadová KláraNovosadová Klára SKOB Zlín C 8680336 100 Kč
TZL1055 Pavlíková LuciePavlíková Lucie SKOB Zlín C 2211993 100 Kč
SKM0951 Kolaříková ErikaKolaříková Erika KOB Směr Kroměříž C 8680289 100 Kč
VIC0951 Vlčková MarkétaVlčková Markéta OB Vizovice B 8482070 100 Kč
VIC0956 Štěpánková AnnaŠtěpánková Anna OB Vizovice B 8680388 100 Kč
PLU1051 Luterová LauraLuterová Laura TJ SOKOL Plumlov B 8047160 100 Kč
TZL0950 Kundratová EvaKundratová Eva SKOB Zlín B 8209279 100 Kč
JPV0952 Hýblová EliškaHýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 8226380 100 Kč
STE0952 Gottwaldová AmálieGottwaldová Amálie SK SKI-OB Šternberk B 8006759 100 Kč
KON1079 Václavková AmálieVáclavková Amálie KOB Konice B 8013874 100 Kč
BFM1051 Chudíková MagdalenaChudíková Magdalena SKOB Frýdek - Místek B 8482573 100 Kč
SSU0950 Kranzler Stella MarieKranzler Stella Marie SK Severka Šumperk C 2653476 100 Kč
STE1051 Tomášková AnnaTomášková Anna SK SKI-OB Šternberk B 8183015 100 Kč
LCE1051 Slámová JulieSlámová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice B 2116500 100 Kč
KSU1050 Jordánová NellyJordánová Nelly Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8076623 100 Kč
KSU0959 Tomanková AliceTomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680326 100 Kč
KSU1099 Pavelková EvaPavelková Eva Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446448 100 Kč
UOL1051 Kvášová KateřinaKvášová Kateřina SOB Olomouc C 2133904 100 Kč
UOL0953 Křížová AmálieKřížová Amálie SOB Olomouc C 8009523 100 Kč
UOL1150 Kubíčková MagdalenaKubíčková Magdalena SOB Olomouc B 8655430 100 Kč

D16C 2.53 km, 95 m, 13 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0850 Pinkavová EliškaPinkavová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 8113502 150 Kč
KON0757 Benešová AnežkaBenešová Anežka KOB Konice C 8196099 150 Kč
TZL0857 Klapilová KarolinaKlapilová Karolina SKOB Zlín C 2211998 150 Kč
KON0760 Rozsívalová AdélaRozsívalová Adéla KOB Konice B 2090865 150 Kč
SSU0752 Zaoralová EliškaZaoralová Eliška SK Severka Šumperk B 8482588 150 Kč
PLU0888 Otrubová KarolínaOtrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov A 8061460 150 Kč
STE0852 Burdová HanaBurdová Hana SK SKI-OB Šternberk B 2112745 150 Kč
TZL0757 Kovalčíková NelaKovalčíková Nela SKOB Zlín C 8051263 150 Kč
TZL0858 Lázničková AlžbětaLázničková Alžběta SKOB Zlín B 8105227 150 Kč
TZL0851 Fišerová MarkétaFišerová Markéta SKOB Zlín A 8680330 150 Kč
LCE0751 Hrbáčková MichaelaHrbáčková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice B 8680292 150 Kč
LCE0851 Hubáčková SabinaHubáčková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice A 8482100 150 Kč
KSU0888 Reichlová PavlaReichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8420956 150 Kč
PLU0854 Slezáková VendulaSlezáková Vendula TJ SOKOL Plumlov C 2061810 150 Kč
JPV0750 Balvanová VendulaBalvanová Vendula Oddíl OS SK Prostějov C 8303132 150 Kč
PTE0880 Vavrdová KarolínaVavrdová Karolína TJ Sokol Ptení B 8226431 150 Kč
PTE0850 Vrbová MarieVrbová Marie TJ Sokol Ptení C 8014447 150 Kč

D18C 2.69 km, 105 m, 14 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0551 Pinkavová HanaPinkavová Hana Oddíl OS SK Prostějov B 8012877 150 Kč
JPV0652 Přikrylová JanaPřikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov B 8013963 150 Kč
JPV0653 Přikrylová IvanaPřikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov B 8013964 150 Kč
UOL0651 Šaňáková MarieŠaňáková Marie SOB Olomouc B 8226335 150 Kč
JPV0555 Plachá AnetaPlachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov B 8662307 150 Kč
UOL0652 Dráčová BarboraDráčová Barbora SOB Olomouc B 8226373 150 Kč
VIC0650 Rosíková Růžena EliškaRosíková Růžena Eliška OB Vizovice B 2001960 150 Kč
TZL0651 Kusáková ValentýnaKusáková Valentýna SKOB Zlín B 8680314 150 Kč
PLU0651 Reichlová AnežkaReichlová Anežka TJ SOKOL Plumlov C 995800 150 Kč
KSU0650 Juřinová AdélaJuřinová Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058487 150 Kč

D21C 3.17 km, 135 m, 17 kontrol Rank. koef.: 1.02

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVS8550 Muchová BarboraMuchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 8007195 150 Kč
TBM9859 Grycová VeronikaGrycová Veronika KOS TJ Tesla Brno C 8125988 150 Kč
TBM8888 Hlavová HanaHlavová Hana KOS TJ Tesla Brno C 8635805 150 Kč
PLU0453 Lubrichová VeronikaLubrichová Veronika TJ SOKOL Plumlov B 8660567 150 Kč
PLU0452 Janečková AdélaJanečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 8517451 150 Kč
KSU0494 Šánová JulieŠánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8107739 150 Kč
UOL0452 Binarová AdélaBinarová Adéla SOB Olomouc A 8662703 150 Kč
KRN8559 Rychlá PavlínaRychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 150 Kč
PLU0577 Otrubová AnnaOtrubová Anna TJ SOKOL Plumlov A 8667550 150 Kč
UOL7651 Janošíková LenkaJanošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 150 Kč
LCE0352 Mudráková EliškaMudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice C 8680306 150 Kč
LCE0254 Nevěřilová KateřinaNevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662434 150 Kč
LCE9751 Vavrysová BarbaraVavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice C 8680368 150 Kč
0150001 Novotná BarboraNovotná Barbora 015 - Novas 2045204 150 Kč

D35C 2.56 km, 115 m, 14 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7979 Přikrylová JitkaPřikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 150 Kč
JPV7676 Plachá AndreaPlachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 8516420 150 Kč
KON8063 Rozsívalová PetraRozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 150 Kč
KON8277 Ebnerová EvaEbnerová Eva KOB Konice C 515485 150 Kč
SKM7750 Dittrichová AndreaDittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 8680321 150 Kč
KUB7750 Mikulčíková IrenaMikulčíková Irena KUB Koala Uherský Brod C 8140920 150 Kč
PLU7852 Otrubová JohanaOtrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 8516754 150 Kč
PLU7777 Otrubová VěraOtrubová Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 150 Kč
STE7159 Maťátková MarcelaMaťátková Marcela SK SKI-OB Šternberk C 52532 150 Kč
HLV8451 Drábková KateřinaDrábková Kateřina OB Holešov z.s. C 8517324 150 Kč
PLU7677 Otrubová IvonaOtrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 8517317 150 Kč
LCE8152 Hrbáčková KarlaHrbáčková Karla OOB TJ Slovan Luhačovice C 331031 150 Kč
LCE8151 Hubáčková RenataHubáčková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 8006763 150 Kč
LCE8253 Slámová AlenaSlámová Alena OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080838 150 Kč
VPM8450 Jirková PetraJirková Petra KOS Slavia Plzeň C 8416122 150 Kč
0140001 Chytilová MichaelaChytilová Michaela 014 - KČT Holešov 53826 150 Kč
PLU7950 Povýšilová PetraPovýšilová Petra TJ SOKOL Plumlov C 681869 150 Kč
KSU8080 Juřinová RadkaJuřinová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 150 Kč
KUB7360 Pavlicová AnnaPavlicová Anna KUB Koala Uherský Brod C 8501547 150 Kč
TZL7351 Batani HanaBatani Hana SKOB Zlín C 8100202 150 Kč
0200001 Fleissigová EvaFleissigová Eva 020 - Rychtářov 52010 150 Kč
KSU7272 Krčová MartinaKrčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680374 150 Kč
UOL7752 Kubíčková EvaKubíčková Eva SOB Olomouc C 2419904 150 Kč

D45C 2.65 km, 105 m, 14 kontrol

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7767 Pinkavová HelenaPinkavová Helena Oddíl OS SK Prostějov C 8420960 150 Kč
KON7575 Benešová PetraBenešová Petra KOB Konice C 1418763 150 Kč
JPV7650 Chmelářová RadkaChmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 8648640 150 Kč
GIG7750 Linhartová MartinaLinhartová Martina GIGANT Orienteering C 8044442 150 Kč
JPV6556 Štorková SimonaŠtorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 150 Kč
UOL7750 Kopecká JitkaKopecká Jitka SOB Olomouc C 2069081 150 Kč
SSU6591 Ostřanská IvetaOstřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 150 Kč
KON7474 Hanousková MichaelaHanousková Michaela KOB Konice C 2212713 150 Kč
UOL6653 Šimková HanaŠimková Hana SOB Olomouc C 2011817 150 Kč
UOL7650 Šaňáková ŠárkaŠaňáková Šárka SOB Olomouc C 1420235 150 Kč
SKM7350 Pěčková MonikaPěčková Monika KOB Směr Kroměříž C 2017677 150 Kč
UOL7851 Paulíčková BarbaraPaulíčková Barbara SOB Olomouc C 2116467 150 Kč
KSU7552 Tomanková MartinaTomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8113521 150 Kč
JPV6951 Kašparová IvanaKašparová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 8234432 150 Kč
PLU7878 Luterová KristýnaLuterová Kristýna TJ SOKOL Plumlov C 2419928 150 Kč
JPV7552 Poláčková MonikaPoláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 8648634 150 Kč
SKM7351 Blank RadkaBlank Radka KOB Směr Kroměříž C 8660386 150 Kč
KSU7499 Reichlová JiřinaReichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8670787 150 Kč
JPV7474 Hýblová IvetaHýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 8501548 150 Kč
KVS7450 Janků KateřinaJanků Kateřina SKOB Kobra Vsetín C 8482074 150 Kč
STE7450 Glonková MartinaGlonková Martina SK SKI-OB Šternberk C 2073436 150 Kč
STE7556 Lubrichová EvaLubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 8670771 150 Kč
HLV7060 Sedláčková JanaSedláčková Jana OB Holešov z.s. C 2260118 150 Kč
AOP7151 Kostková JanaKostková Jana Orientační Běh Opava C 8648553 150 Kč
KUB7351 Sedláčková DagmarSedláčková Dagmar KUB Koala Uherský Brod C 416092 150 Kč
KUB7850 Pinďáková VeronikaPinďáková Veronika KUB Koala Uherský Brod C 2212019 150 Kč
KSU7787 Štáblová MichaelaŠtáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073735 150 Kč
BFM7851 Chudíková PavlaChudíková Pavla SKOB Frýdek - Místek C 2087514 150 Kč
BBM7155 Kunzová IvanaKunzová Ivana BETA URSUS Rosice C 52346 150 Kč
LCE6569 Hubáčková DagmarHubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670733 150 Kč
JPV7777 Balvanová MartinaBalvanová Martina Oddíl OS SK Prostějov C 8066792 150 Kč
PTE7650 Bartošová DanaBartošová Dana TJ Sokol Ptení C 2131187 150 Kč
TZL7352 Vrubelová JanaVrubelová Jana SKOB Zlín C 7210876 150 Kč
JPV7550 Švestková HanaŠvestková Hana Oddíl OS SK Prostějov C 150 Kč
TZL7652 Nešporová BarboraNešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 150 Kč

D55C 2.20 km, 80 m, 11 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6091 Králová ZdenkaKrálová Zdenka SK Severka Šumperk C 8409878 150 Kč
KON5887 Smičková EvaSmičková Eva KOB Konice C 8454012 150 Kč
OOP6150 Hrabicová IvaHrabicová Iva TJ Opava C 8005139 150 Kč
JPV6363 Vavrečková IvanaVavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 150 Kč
LCE5852 Vlažná MirkaVlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660397 150 Kč
TZL5954 Žaludková MiroslavaŽaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 150 Kč
TZL6351 Koláriková IrenaKoláriková Irena SKOB Zlín C 7209283 150 Kč
KRN5950 Holinková MiladaHolinková Milada KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8648621 225 Kč

D65C 2.12 km, 60 m, 10 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OTK5250 Volencová IvanaVolencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 150 Kč
JZL5450 Chromčáková IvanaChromčáková Ivana TJ Jižní svahy Zlín 2070845 150 Kč
ZLH4950 Mrkvicová LudmilaMrkvicová Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52782 150 Kč
JIL5254 Horynová EvaHorynová Eva OK Jilemnice C 8662735 150 Kč

H10C 1.89 km, 95 m, 9 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC1401 Kubíček OtaKubíček Ota OB Vizovice C 53138 100 Kč
TZL1400 Svoboda ŠimonSvoboda Šimon SKOB Zlín C 53337 100 Kč
TZL1414 Smola ŠtěpánSmola Štěpán SKOB Zlín C 2219095 100 Kč
KUB1400 Beňovský JanBeňovský Jan KUB Koala Uherský Brod C 2653466 100 Kč
KRN1300 Hrouza JanHrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2211633 100 Kč
TZL1302 Honner MartinHonner Martin SKOB Zlín C 8033257 100 Kč
LCE1313 Macka MatyášMacka Matyáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 331424 100 Kč
TZL1300 Vintr OtakarVintr Otakar SKOB Zlín C 53379 100 Kč
TZL1500 Brucháček MatějBrucháček Matěj SKOB Zlín C 7209286 100 Kč
PLU1400 Matyšek JosefMatyšek Josef TJ SOKOL Plumlov C 2096224 100 Kč
0200003 Fleissig AntonínFleissig Antonín 020 - Rychtářov 2218998 100 Kč
UOL1300 Tempír JáchymTempír Jáchym SOB Olomouc C 8196078 100 Kč

H12C 2.13 km, 90 m, 11 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1131 Lipenský Jan FrantišekLipenský Jan František KOB Konice C 2771942 100 Kč
TZL1101 Jahudka ŠtěpánJahudka Štěpán SKOB Zlín B 2211988 100 Kč
TZL1200 Šidla DaliborŠidla Dalibor SKOB Zlín C 8250121 100 Kč
SKM1100 Pěček TobiášPěček Tobiáš KOB Směr Kroměříž B 8680301 100 Kč
ZLH1100 Mrkvica JanMrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory B 8516453 100 Kč
TZL1111 Smola JakubSmola Jakub SKOB Zlín C 515174 100 Kč
ASU1249 Macek VáclavMacek Václav Magnus Orienteering C 886264 100 Kč
KSU1100 Štábl VítŠtábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8183194 100 Kč
KON1132 Václavek AloisVáclavek Alois KOB Konice C 8014559 100 Kč
STE1100 Marek MartinMarek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 100 Kč
HLV1113 Boledovič AdamBoledovič Adam OB Holešov z.s. C 8063049 100 Kč
HLV1114 Tvrdoň SamuelTvrdoň Samuel OB Holešov z.s. C 8409843 100 Kč
TZL1100 Malaník ViktorMalaník Viktor SKOB Zlín C 2134321 100 Kč
LCE1111 Hubáček MariánHubáček Marián OOB TJ Slovan Luhačovice B 8680393 100 Kč
LCE1112 Macka SebastiánMacka Sebastián OOB TJ Slovan Luhačovice B 8006756 100 Kč
LCE1101 Trčka DanielTrčka Daniel OOB TJ Slovan Luhačovice C 2653467 100 Kč
LCE1202 Zapletal MartinZapletal Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 2771350 100 Kč
KSU1220 Jäckel VilémJäckel Vilém Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52544 100 Kč
KSU1121 Vlček AntonínVlček Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 52258 100 Kč
TZL1201 Brucháček JanBrucháček Jan SKOB Zlín C 8680364 100 Kč
TZL1105 Přibyl FrantišekPřibyl František SKOB Zlín B 2091553 100 Kč
HOB1101 Kratochvíl DavidKratochvíl David SK OB Horní Benešov C 8014494 100 Kč
SSU1101 Hedrich JanHedrich Jan SK Severka Šumperk C 224899 100 Kč
TZL1206 Galetka MikulášGaletka Mikuláš SKOB Zlín C 2121129 150 Kč

H14C 2.93 km, 130 m, 15 kontrol

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL1000 Pekárek DavidPekárek David SKOB Zlín B 8680313 100 Kč
UOL0902 Fanta MaxmilianFanta Maxmilian SOB Olomouc C 8196051 100 Kč
JPV1010 Plachý MatyášPlachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 8026571 100 Kč
SSU0900 Heiser MatějHeiser Matěj SK Severka Šumperk B 8409866 100 Kč
TZL0908 Borah John LukášBorah John Lukáš SKOB Zlín C 2211990 100 Kč
KON1022 Rozsíval MartinRozsíval Martin KOB Konice B 2090866 100 Kč
TZL0902 Slováček OndřejSlováček Ondřej SKOB Zlín B 8090714 100 Kč
TZL1013 Graubner MikulášGraubner Mikuláš SKOB Zlín C 2067256 100 Kč
TZL1005 Mašláň ProkopMašláň Prokop SKOB Zlín B 8050910 100 Kč
TZL1008 Mička Gabriel FelixMička Gabriel Felix SKOB Zlín B 2134312 100 Kč
TZL1012 Štětkář JáchymŠtětkář Jáchym SKOB Zlín C 2211981 100 Kč
KON1010 Čeřovský FilipČeřovský Filip KOB Konice B 8008300 100 Kč
SKM1000 Dittrich MatoušDittrich Matouš KOB Směr Kroměříž B 8660358 100 Kč
TZL1006 Koč JurajKoč Juraj SKOB Zlín C 8660396 100 Kč
PLU1001 Lutera OliverLutera Oliver TJ SOKOL Plumlov B 8085198 100 Kč
SSU0904 Turek JosefTurek Josef SK Severka Šumperk C 2001983 100 Kč
TZL1007 Lunga ViktorLunga Viktor SKOB Zlín C 2113077 100 Kč
TZL1010 Kovalčík LukášKovalčík Lukáš SKOB Zlín C 2211992 100 Kč
SSU1006 Pospíšil TomášPospíšil Tomáš SK Severka Šumperk C 2653446 100 Kč
TZL0900 Kusák AlexanderKusák Alexander SKOB Zlín B 08594 100 Kč
TZL1001 Honner TomášHonner Tomáš SKOB Zlín C 8662687 100 Kč
TZL1004 Fišer PetrFišer Petr SKOB Zlín B 8660354 100 Kč
LCE1004 Pešek JosefPešek Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 100 Kč
LCE1001 Stacke JanStacke Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8140944 100 Kč
LCE1003 Trubelík ŠtěpánTrubelík Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice C 2653433 100 Kč
KSU1000 Jordán DominikJordán Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2103281 100 Kč
KSU1009 Havlík JakubHavlík Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 100 Kč
KSU1020 Jäckel MaxmiliánJäckel Maxmilián Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108906 100 Kč
KSU1030 Profous ŠtěpánProfous Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056285 100 Kč
SSU1001 Ryszkowski OndřejRyszkowski Ondřej SK Severka Šumperk B 8063071 100 Kč
0050003 Dorazil ProkopDorazil Prokop 005 - SVČ Fokus Nový Jičín 2051496 100 Kč
SSU0901 Pánek AntonínPánek Antonín SK Severka Šumperk C 9005142 100 Kč
SSU1003 Prachař JáchymPrachař Jáchym SK Severka Šumperk C 2771347 100 Kč
SSU0903 Richtr FrantišekRichtr František SK Severka Šumperk C 2001965 100 Kč
TZL0903 Hustý MatějHustý Matěj SKOB Zlín C 2096138 100 Kč
PTE1001 Vrba AntonínVrba Antonín TJ Sokol Ptení C 8014572 100 Kč
JPV1001 Koutný OndřejKoutný Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 8404142 100 Kč
UOL1001 Tempír LukášTempír Lukáš SOB Olomouc C 8196079 100 Kč
TZL0906 Zdráhal MatějZdráhal Matěj SKOB Zlín C 2134314 100 Kč

H16C 2.91 km, 140 m, 16 kontrol

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0813 Linhart JakubLinhart Jakub SKOB Zlín B 8660391 150 Kč
TZL0810 Pavlík AdamPavlík Adam SKOB Zlín B 8662733 150 Kč
TZL0800 Pernička MartinPernička Martin SKOB Zlín A 8240800 150 Kč
TZL0711 Václavík VojtěchVáclavík Vojtěch SKOB Zlín B 8051258 150 Kč
TZL0710 Valla JakubValla Jakub SKOB Zlín B 8047116 150 Kč
TZL0816 Čuda OndřejČuda Ondřej SKOB Zlín B 8648628 150 Kč
JPV0707 Plachý OndřejPlachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 8662279 150 Kč
TZL0806 Hozík ŠtěpánHozík Štěpán SKOB Zlín B 8648637 150 Kč
KON0830 Lipenský MatoušLipenský Matouš KOB Konice B 8133263 150 Kč
TZL0815 Jahudka TomášJahudka Tomáš SKOB Zlín A 8680386 150 Kč
ZLH0800 Mrkvica VáclavMrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory A 8116831 150 Kč
TZL0814 Linhart AdamLinhart Adam SKOB Zlín B 8109339 150 Kč
SKM0700 Pěček JakubPěček Jakub KOB Směr Kroměříž A 8660395 150 Kč
VIC0713 Vlček TomášVlček Tomáš OB Vizovice A 8663111 150 Kč
VIC0712 Veselý ŠtěpánVeselý Štěpán OB Vizovice B 8482099 150 Kč
ASU0748 Macek VojtěchMacek Vojtěch Magnus Orienteering C 8140925 150 Kč
STE0813 Dohnal JanDohnal Jan SK SKI-OB Šternberk C 2073434 150 Kč
TZL0700 Kundrata VítKundrata Vít SKOB Zlín B 8485648 150 Kč
TZL0820 Kozlík MaximKozlík Maxim SKOB Zlín C 2113077 150 Kč
TZL0819 Vystrčil VojtěchVystrčil Vojtěch SKOB Zlín C 8454007 150 Kč
TZL0701 Honner JaroslavHonner Jaroslav SKOB Zlín C 7207358 150 Kč
TZL0702 Novotný MilošNovotný Miloš SKOB Zlín C 8501077 150 Kč
KSU0701 Miča JanMiča Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8482572 150 Kč
KSU0828 Juřina MarekJuřina Marek Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 150 Kč
KSU0838 Marek VítMarek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 150 Kč
KSU0848 Jurčík JanJurčík Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 150 Kč
UOL0700 Janeček JáchymJaneček Jáchym SOB Olomouc B 8113535 150 Kč
SSU0702 Pánek OndřejPánek Ondřej SK Severka Šumperk C 9200527 150 Kč
PLU0804 Novotný JakubNovotný Jakub TJ SOKOL Plumlov C 7005170 150 Kč
STE0810 Kropáček MatějKropáček Matěj SK SKI-OB Šternberk C 2143386 150 Kč
SSU0705 Hedrich MiroslavHedrich Miroslav SK Severka Šumperk C 2001959 150 Kč
TZL0803 Ambrož KryštofAmbrož Kryštof SKOB Zlín C 2113096 225 Kč

H18C 3.32 km, 145 m, 16 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0505 Štorek JanŠtorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 8440505 150 Kč
0050001 Kubálek MiroslavKubálek Miroslav 005 - SVČ Fokus Nový Jičín 2051538 150 Kč
TZL0601 Strakoš OndřejStrakoš Ondřej SKOB Zlín B 8000119 150 Kč
KSU0606 Štábl PatrikŠtábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8670783 150 Kč
VIC0606 Hala JaromírHala Jaromír OB Vizovice B 425427 150 Kč
KSU0616 Šána RobertŠána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670827 150 Kč
KSU0626 Jordán AlexandrJordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680281 150 Kč
KSU0525 Bláha AdamBláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680331 150 Kč
TZL0606 Čepický ŠimonČepický Šimon SKOB Zlín C 7848411 150 Kč
PLU0500 Černoch MartinČernoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 150 Kč

H21C 4.52 km, 215 m, 22 kontrol Rank. koef.: 1.02

(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV8201 Otrusina JiříOtrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8662320 150 Kč
SSU0400 Beneš JindřichBeneš Jindřich SK Severka Šumperk A 8660477 150 Kč
JPV0202 Štorek DavidŠtorek David Oddíl OS SK Prostějov C 8663202 150 Kč
MOV7400 Vojvodík MartinVojvodík Martin SKOB Ostrava C 8014474 150 Kč
MOV0600 Vojvodík EduardVojvodík Eduard SKOB Ostrava A 8670493 150 Kč
UOL9801 Chaloupka JosefChaloupka Josef SOB Olomouc C 2090849 150 Kč
TZL6808 Šidla JanŠidla Jan SKOB Zlín C 8053367 150 Kč
UOL7701 Paulíček MichalPaulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 150 Kč
SSU9001 Melecký MartinMelecký Martin SK Severka Šumperk C 8680373 150 Kč
ZLH7800 Mrkvica PetrMrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 8663166 150 Kč
PBM0712 Komenda JakubKomenda Jakub TJ Spartak 1. brněnská B 8410766 150 Kč
TZL9753 Kavánková IvaKavánková Iva SKOB Zlín R 8654917 150 Kč
SSU0202 Seidenglanz JáchymSeidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk C 1407427 150 Kč
OOL8801 Zdráhal TomášZdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 8198811 150 Kč
PLU0501 Otruba FrantišekOtruba František TJ SOKOL Plumlov A 8667537 150 Kč
SKM0400 Zácha DavidZácha David KOB Směr Kroměříž B 8680291 150 Kč
VIC0411 Veselý JonášVeselý Jonáš OB Vizovice B 8482077 150 Kč
STE7505 Pudel JardaPudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 8116758 150 Kč
STE7607 Fendrych MichalFendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 8116678 150 Kč
LCE9601 Mudrák ŠtěpánMudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice C 8645928 150 Kč
KSU0403 Šperlich JanŠperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680405 150 Kč
TZL0602 Pernička VáclavPernička Václav SKOB Zlín A 8170602 150 Kč
TZL0407 Graubner TadeášGraubner Tadeáš SKOB Zlín B 8007182 150 Kč
MBM8740 Zelinka JiříZelinka Jiří O-mikron C 8656681 150 Kč
KSU0401 Štábl AdamŠtábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662429 150 Kč
JPV9509 Fajkus RadimFajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8656711 150 Kč
LCE8803 Cahel MarekCahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662442 150 Kč
LCE7602 Horyna RomanHoryna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662439 150 Kč
LCE6127 Hubáček JosefHubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 8006756 150 Kč
LCE0011 Panovec KryštofPanovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662750 150 Kč
LCE0502 Sláma ŠimonSláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice A 8670814 150 Kč
LCE9101 Svízela VojtěchSvízela Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice C 8663204 150 Kč
LCE9302 Vavrys JohanVavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662426 150 Kč
LCE8901 Vlažný JanVlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8091018 150 Kč
JHB8603 Stupal FrantišekStupal František TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8501566 150 Kč
0160001 Kadlček VáclavKadlček Václav 016 - neregistrovaný - Kadlček 8008266 150 Kč
KSU7410 Tomanek DanielTomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662343 150 Kč
KSU0201 Hecl FrantišekHecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662428 150 Kč
KSU0306 Stryk ŠtěpánStryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680426 150 Kč
PLU8007 Matyšek RadoslavMatyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 8116824 150 Kč
SSU8243 Král VáclavKrál Václav SK Severka Šumperk C 8033246 150 Kč
JPV0123 Holusek JiříHolusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8445294 225 Kč
AOP7700 Bencúr JurajBencúr Juraj Orientační Běh Opava C 8004329 225 Kč

H35C 3.90 km, 170 m, 20 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKM7301 Pěček MartinPěček Martin KOB Směr Kroměříž C 8030647 150 Kč
SKM7501 Dittrich PavelDittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 8680419 150 Kč
SKM7000 Vlček RomanVlček Roman KOB Směr Kroměříž C 8670823 150 Kč
KON8215 Ebner ZdeněkEbner Zdeněk KOB Konice C 2090872 150 Kč
VIC7801 Kubíček PetrKubíček Petr OB Vizovice C 8409859 150 Kč
SKM7104 Pěček VítězslavPěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 8670802 150 Kč
0040001 Mička JiříMička Jiří 004 - Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 8084 150 Kč
KUB7301 Švestka VítězslavŠvestka Vítězslav KUB Koala Uherský Brod C 8670745 150 Kč
VIC7700 Vlček JiříVlček Jiří OB Vizovice C 8051253 150 Kč
PLU8101 Lutera MichalLutera Michal TJ SOKOL Plumlov C 2102795 150 Kč
SKM7325 Rytíř MichalRytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 8015283 150 Kč
STE7501 Marek AntonínMarek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 8028819 150 Kč
SKM7800 Ošmera JakubOšmera Jakub KOB Směr Kroměříž C 8670759 150 Kč
BBM7101 Kunz MartinKunz Martin BETA URSUS Rosice C 553435 150 Kč
KSU8011 Vlček JanVlček Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886267 150 Kč
GIG7502 Fišer PetrFišer Petr GIGANT Orienteering C 8662302 150 Kč
LCE8103 Sláma LumírSláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 150 Kč
VPM7905 Jirka JakubJirka Jakub KOS Slavia Plzeň C 8252429 150 Kč
KSU7909 Miča PetrMiča Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8017374 150 Kč
0040004 Kijonka PetrKijonka Petr 004 - Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 247358 150 Kč
UOL7901 Kváša MichalKváša Michal SOB Olomouc C 2039812 150 Kč
PLU7917 Otruba KarelOtruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 150 Kč
KUB7501 Pavlica JiříPavlica Jiří KUB Koala Uherský Brod C 2116484 150 Kč
UOL7702 Tempír TomášTempír Tomáš SOB Olomouc C 2214531 150 Kč
VIC7624 Marek MartinMarek Martin OB Vizovice C 8660360 225 Kč
TZL7937 Svoboda PetrSvoboda Petr SKOB Zlín C 2181299 225 Kč
TZL7804 Přibyl MartinPřibyl Martin SKOB Zlín C 2211984 225 Kč

H45C 3.15 km, 135 m, 16 kontrol

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6909 Holusek MilanHolusek Milan Oddíl OS SK Prostějov C 2121898 150 Kč
JPV7606 Pinkava RomanPinkava Roman Oddíl OS SK Prostějov C 8009531 150 Kč
KON6427 Navrátil VáclavNavrátil Václav KOB Konice C 8461738 150 Kč
JPV7501 Chmelář JanChmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2113078 150 Kč
OTK6800 Riessler OttoRiessler Otto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433092 150 Kč
UOL6503 Šimek RomanŠimek Roman SOB Olomouc C 8005432 150 Kč
KON6111 Grepl LadislavGrepl Ladislav KOB Konice C 8660471 150 Kč
PBM7201 Komenda KamilKomenda Kamil TJ Spartak 1. brněnská C 8516931 150 Kč
0060001 Mička MarekMička Marek 006 - TSO CleverPower zapůjčit 190 Kč
ASU6849 Pavlík RadekPavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 150 Kč
JPV7214 Poláček LubošPoláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 150 Kč
STE7603 Kropáček IvoKropáček Ivo SK SKI-OB Šternberk C 2260129 150 Kč
ASU7102 Macek KarelMacek Karel Magnus Orienteering C 51882 150 Kč
PLU7417 Otruba MarekOtruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 8003659 150 Kč
KSU7501 Štábl RomanŠtábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 897363 150 Kč
OTK7300 Sadílek OndřejSadílek Ondřej OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8116712 150 Kč
KVS7400 Furmánek ZdeněkFurmánek Zdeněk SKOB Kobra Vsetín C 8116816 150 Kč
HLV6404 Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav OB Holešov z.s. C 7200377 150 Kč
VIC7601 Hala MiroslavHala Miroslav OB Vizovice C 416057 150 Kč
0040002 Zajíc KarelZajíc Karel 004 - Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 53790 150 Kč
LCE7125 Bednařík RadekBednařík Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 887909 150 Kč
AOP6702 Tesař JiříTesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 150 Kč
TZL5702 Štípek RostislavŠtípek Rostislav SKOB Zlín C 8051260 150 Kč
KSU5801 Šrámek JaromírŠrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680320 150 Kč
KSU7503 Pavelka MartinPavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 150 Kč
0040003 Šperlich PavelŠperlich Pavel 004 - Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 53753 150 Kč
SSU7800 Ryszkowski SlavomírRyszkowski Slavomír SK Severka Šumperk C 2001992 150 Kč
0040005 Adámek MartinAdámek Martin 004 - Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 53792 150 Kč
SSU7801 Prachař DušanPrachař Dušan SK Severka Šumperk C 2001958 150 Kč
JPV7300 Koutný PavelKoutný Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 2148110 150 Kč
OTK7202 Šiška OtoŠiška Oto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 425524 150 Kč
HOB7001 Kratochvíl KarelKratochvíl Karel SK OB Horní Benešov C 8003614 150 Kč
KSU6800 Květoň VladimírKvětoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2090700 150 Kč
UOL6500 Kubíček JiříKubíček Jiří SOB Olomouc C 8107752 150 Kč
KSU7806 Jäckel PavelJäckel Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 225 Kč

H55C 2.97 km, 125 m, 16 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař MiroslavChmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 150 Kč
SOP5101 Jurčák KarelJurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 150 Kč
SBR5501 Vodička LuděkVodička Luděk SKOB Bruntál C 8014529 150 Kč
JPV6505 Štorek PetrŠtorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 8515515 150 Kč
PTE6622 Vítek ZbyněkVítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8226430 150 Kč
JPV6515 Plachý MartinPlachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 8663138 150 Kč
BOV4403 Vlach OldřichVlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 8051251 150 Kč
SSU6301 Valenta JiříValenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 150 Kč
JPV6526 Soldán VladimírSoldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 8266526 150 Kč
TZL5402 Slováček RudolfSlováček Rudolf SKOB Zlín C 8014457 150 Kč
OOL5904 Višňa MilanVišňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 150 Kč
UOL6600 Raclavský VladislavRaclavský Vladislav SOB Olomouc C 2092433 150 Kč
STE6307 Hepnar LubošHepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8140910 150 Kč
KUB6801 Beňovský JiříBeňovský Jiří KUB Koala Uherský Brod C 53371 150 Kč
JPV6112 Jeřábek LubošJeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 8006112 150 Kč
SKM6200 Moser ZdeněkMoser Zdeněk KOB Směr Kroměříž C 1962624 150 Kč
OOL5707 Zdráhal RobertZdráhal Robert SK Haná orienteering C 8451957 150 Kč
KON5713 Komínek JaroslavKomínek Jaroslav KOB Konice C 8031413 150 Kč
LCE6118 Plášek MartinPlášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 8006760 150 Kč
HAV6000 Lužný LadislavLužný Ladislav OB Havířov C 8660919 150 Kč
BOV5200 Herdegen OndřejHerdegen Ondřej TJ Baník Ostrava OKD C 7203331 150 Kč
HAV6301 Sochor TomášSochor Tomáš OB Havířov C 515436 150 Kč
TZL6345 Strakoš BohumilStrakoš Bohumil SKOB Zlín C 8000120 150 Kč

H65C 2.40 km, 85 m, 13 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020001 Válek JaroslavVálek Jaroslav 002 - Aquadrop 426340 150 Kč
OTK5300 Polínek JaroslavPolínek Jaroslav OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067305 150 Kč
OTK5707 Štěpáník OtakarŠtěpáník Otakar OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53804 150 Kč
TZL3613 Láznička AloisLáznička Alois SKOB Zlín C 8680310 150 Kč
0030001 Lužný JosefLužný Josef 003 - SK Orfeus Trnava 8012869 150 Kč
OOP5001 Ševčík BřetislavŠevčík Břetislav TJ Opava C 8680346 150 Kč
JZL5201 Chromčák FrantišekChromčák František TJ Jižní svahy Zlín 53801 150 Kč
UOL5201 Janošík AntonínJanošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 150 Kč
HLV4801 Peška AntonínPeška Antonín OB Holešov z.s. C 2214545 150 Kč
OTK4601 Šidla AntonínŠidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 150 Kč
UOL5101 Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 150 Kč
TVR5000 Pospíšil KarelPospíšil Karel TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2001952 150 Kč

H75C 2.26 km, 65 m, 12 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský JosefOstřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 150 Kč
ZPV4012 Kroupa JaroslavKroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 150 Kč
SBR4801 Toman StanislavToman Stanislav SKOB Bruntál C 8445312 150 Kč
OOP4401 Nosek JiříNosek Jiří TJ Opava C 52766 150 Kč
ZLH4800 Novotný StanislavNovotný Stanislav OOB TJ Zlaté Hory C 8518356 150 Kč
ZLH4600 Mrkvica MiroslavMrkvica Miroslav OOB TJ Zlaté Hory C 64865 150 Kč

H90C 1.53 km, 85 m, 7 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL3125 Valla StanislavValla Stanislav SKOB Zlín C 2134320 150 Kč

HD10N 1.77 km, 100 m, 7 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL1515 Krejčík VítKrejčík Vít SKOB Zlín C 416043 100 Kč
SKM1400 Hrouzek DavidHrouzek David KOB Směr Kroměříž C 8063075 100 Kč
STE1400 Kropáček ŠimonKropáček Šimon SK SKI-OB Šternberk C 2143381 100 Kč
HLV1422 Ovesný VojtěchOvesný Vojtěch OB Holešov z.s. C 416084 100 Kč
TZL1403 Couffin Mudřík NinoCouffin Mudřík Nino SKOB Zlín C 2211999 100 Kč
KRN1500 Rychlý JakubRychlý Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654881 100 Kč
AOP1451 Tesařová LucieTesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 100 Kč
0170001 Pátek ŠimonPátek Šimon 017 - Magnus orientering 2211972 100 Kč
0170003 Chmelařová KláraChmelařová Klára 017 - Magnus orientering 2211967 100 Kč
UOL1601 Tempír VilémTempír Vilém SOB Olomouc C 2214511 100 Kč
TZL1551 Vintrová MatyldaVintrová Matylda SKOB Zlín C 53341 100 Kč

HDR 1.96 km, 105 m, 7 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL1401 Vladovič MartinVladovič Martin SKOB Zlín C 2121123 100 Kč
0010001 Erlebachová EvelínaErlebachová Evelína 001 - Eveli 416264 100 Kč
JPV1600 Chmelář SamuelChmelář Samuel Oddíl OS SK Prostějov C 100 Kč
UOL1600 Dráč AdamDráč Adam SOB Olomouc C 100 Kč
ZLH1600 Mrkvica VítMrkvica Vít OOB TJ Zlaté Hory C 8516456 100 Kč
VIC1650 Kubíčková PetraKubíčková Petra OB Vizovice C 2073737 100 Kč
SKM1550 Pěčková NatáliePěčková Natálie KOB Směr Kroměříž C 52199 100 Kč
0070002 Pokluda FilipPokluda Filip 007 - Pokludovi 2148239 100 Kč
HLV1623 Ovesný LukášOvesný Lukáš OB Holešov z.s. C 53830 100 Kč
KRN1650 Hrouzová HelenaHrouzová Helena KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2151410 100 Kč
SKM1701 Ošmera ŠimonOšmera Šimon KOB Směr Kroměříž 8680307 100 Kč
OOL2000 de Oliveira Aaronde Oliveira Aaron SK Haná orienteering C 342014 100 Kč
LCE1451 Tomalová EmaTomalová Ema OOB TJ Slovan Luhačovice C 100 Kč
AOP1650 Tesařová EvaTesařová Eva Orientační Běh Opava C 232620 100 Kč
VPM9999 Jirka VašekJirka Vašek KOS Slavia Plzeň 52429 100 Kč
0200004 Fleissigová HanaFleissigová Hana 020 - Rychtářov zapůjčit 140 Kč
SSU2101 Král Artuš MatyášKrál Artuš Matyáš SK Severka Šumperk C 332966 100 Kč
TZLXX06 Rozsypalová JosefinaRozsypalová Josefina SKOB Zlín 2067384 100 Kč
TZLXX07 Štětkář Tobiᚊtětkář Tobiáš SKOB Zlín 2067383 100 Kč
TZLXX08 Štětkářová StelaŠtětkářová Stela SKOB Zlín 2067382 100 Kč
TZLXX09 Hegmonová AmálieHegmonová Amálie SKOB Zlín 2067381 100 Kč
TZLXX10 Couffin Mudříková LouisaCouffin Mudříková Louisa SKOB Zlín 2067380 100 Kč
TZLXX11 Couffin Mudřík EnkiCouffin Mudřík Enki SKOB Zlín 2067379 100 Kč
TZLXX12 Nováková AnnaNováková Anna SKOB Zlín 8680334 100 Kč
TZLXX16 Galetková MarieGaletková Marie SKOB Zlín 2067378 100 Kč
TZLXX20 Štychová NinaŠtychová Nina SKOB Zlín 2067377 100 Kč

P 1.97 km, 105 m, 10 kontrol

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OTK6650 Riesslerová JolanaRiesslerová Jolana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433085 150 Kč
KON6515 Hlava MiroslavHlava Miroslav KOB Konice C 8005125 150 Kč
UOL7201 Dráč PavelDráč Pavel SOB Olomouc C 2109764 150 Kč
KON6389 Hlavová MiroslavaHlavová Miroslava KOB Konice C 8007713 150 Kč
SKM85xx Hrouzková AlenaHrouzková Alena KOB Směr Kroměříž 436932 150 Kč
VIC7950 Kubíčková EvaKubíčková Eva OB Vizovice C 2126305 150 Kč
ASU8400 Rochovanský FrantišekRochovanský František Magnus Orienteering C 2212025 150 Kč
SKM78XX Pěčková AlenaPěčková Alena KOB Směr Kroměříž 51305 150 Kč
SSU8052 Pospíšilová KarlaPospíšilová Karla SK Severka Šumperk C 2653479 150 Kč
0070003 Pokludová KateřinaPokludová Kateřina 007 - Pokludovi 8183068 150 Kč
TZL0859 Péčková KarolinaPéčková Karolina SKOB Zlín C 2211996 150 Kč
0090001 Perničková LenkaPerničková Lenka 009 - OK Malenovice 7207038 150 Kč
0100001 Kovalčíková MichaelaKovalčíková Michaela 010 - xx 887934 150 Kč
ASU7599 Christodoulou IvaChristodoulou Iva Magnus Orienteering C 433095 150 Kč
BFM7103 Chudík MichaelChudík Michael SKOB Frýdek - Místek C 2087516 150 Kč
0130001 Šišková AnnaŠišková Anna 013 - LCE 889290 150 Kč
TZL8054 Struhařová KateřinaStruhařová Kateřina SKOB Zlín C 416155 150 Kč
AOP7551 Pometlová JanaPometlová Jana Orientační Běh Opava C 7206538 150 Kč
KSU7200 Profous KamilProfous Kamil Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2104587 150 Kč
0170002 Pátková EvaPátková Eva 017 - Magnus orientering 2211972 150 Kč
UOL7301 Janeček PetrJaneček Petr SOB Olomouc C 2420067 150 Kč
0180001 Vítková MiroslavaVítková Miroslava 018 - SK 1421294 150 Kč
0190001 Vašek KarelVašek Karel 019 - OB Vítovka 301592 150 Kč
KSU7800 Havlík JindřichHavlík Jindřich Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8328659 150 Kč
TZL6401 Vrubel KarelVrubel Karel SKOB Zlín C 8007255 150 Kč
UOL8151 Kutá AlenaKutá Alena SOB Olomouc C 2214509 150 Kč
KSU8255 Jäckelová KamilaJäckelová Kamila Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 897370 150 Kč
0210001 Chmelařová Blanka Chmelařová Blanka 021 - Péčkaři 8885 150 Kč
TZLXX01 Vyoralová EvaVyoralová Eva SKOB Zlín 52710 150 Kč
TZLXX02 Štětkář JanŠtětkář Jan SKOB Zlín 2067376 150 Kč
TZLXX03 Pálka RomanPálka Roman SKOB Zlín 2067375 150 Kč
TZLXX04 Pálková Kozlíková PavlaPálková Kozlíková Pavla SKOB Zlín 2067374 150 Kč
TZLXX05 Slezáková DorotaSlezáková Dorota SKOB Zlín 2067373 150 Kč
LCExxx1 Šišková AnnaŠišková Anna OOB TJ Slovan Luhačovice 889290 150 Kč
TZLXX17 Galetka MatyášGaletka Matyáš SKOB Zlín 2067372 150 Kč
TZLXX18 Galetka MarekGaletka Marek SKOB Zlín 2067371 150 Kč
KRN5900 Malec VladimírMalec Vladimír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8076621 150 Kč
0220001 Benrothová IrenaBenrothová Irena 022 - Neregistrovaní - Benrothová 416065 150 Kč
TZLXX19 Štych LiborŠtych Libor SKOB Zlín 2067370 150 Kč
TZLXX21 Poslušná JitkaPoslušná Jitka SKOB Zlín 2067369 150 Kč

T 2.84 km, 115 m, 14 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVS6402 Rohlík PetrRohlík Petr SKOB Kobra Vsetín C 426339 150 Kč
0070001 Pokluda OndřejPokluda Ondřej 007 - Pokludovi 8116684 150 Kč
0080001 Kovář PavelKovář Pavel 008 - Pavel Kovář 1316234 150 Kč
HLV8302 Ovesný FilipOvesný Filip OB Holešov z.s. C 416088 150 Kč
0130002 Kubíček VáclavKubíček Václav 013 - LCE 52707 150 Kč
LCE9702 Trubelík IvanTrubelík Ivan OOB TJ Slovan Luhačovice C 150 Kč
0040006 Dorazil JanDorazil Jan 004 - Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 2051471 150 Kč
ASU9243 Ostřanský FilipOstřanský Filip Magnus Orienteering 8061501 150 Kč
STE5902 Neumann JaroslavNeumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8116698 150 Kč
TZLXX13 Vladovič PranabVladovič Pranab SKOB Zlín 2067368 150 Kč
TZLXX14 Slezák JiříSlezák Jiří SKOB Zlín 2067367 150 Kč
TZLXX15 Kaňka JanKaňka Jan SKOB Zlín 2067366 150 Kč
LCExxx2 Kubíček VáclavKubíček Václav OOB TJ Slovan Luhačovice 150 Kč
celkem přihlášených: 519, vklad: 70280 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.