Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
23.09.2023
Místo konání:
Zdislavice
Pořadatel:
SKM - KOB Směr Kroměříž
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D45C     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H45C     H55C     H65C     H75C     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10N 3.80 km, 75 m, 5 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL1551 Krejčí Julie SOB Olomouc C 2151404 100 Kč
AOP1650 Tesařová Eva Orientační Běh Opava C 232620 100 Kč
VIC1560 Starostová Ema OB Vizovice C 515037 100 Kč
AOP1450 Kostková Emilly Orientační Běh Opava C 2224525 100 Kč
MOV1350 Swietoňová Eliška SKOB Ostrava C 8047135 100 Kč
ASU1661 Rochovanská Julie Magnus Orienteering 2211963 200 Kč

D10C 2.24 km, 70 m, 5 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU1456 Rochovanská Eliška Magnus Orienteering C 2212020 100 Kč
ASU1457 Rochovanská Štěpánka Magnus Orienteering C 2212014 100 Kč
VIC1351 Vlčková Alžběta OB Vizovice C 8509228 100 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 100 Kč
TZL1352 Vallová Dorota SKOB Zlín C 2211980 100 Kč
STE1350 Tomášková Lucie SK SKI-OB Šternberk C 232959 100 Kč
UOL1351 Šaňáková Anna SOB Olomouc C 2124801 100 Kč
TZL1551 Vintrová Matylda SKOB Zlín C 53341 100 Kč
TZL1350 Přibylová Ema SKOB Zlín C 889320 100 Kč
TZL1351 Chodúrová Elena SKOB Zlín C 7209282 100 Kč
KSU1350 Havlíková Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2039191 100 Kč
KSU1454 Vlčková Barbora Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058484 100 Kč
UOL1450 Paulíčková Veronika SOB Olomouc C 2069082 100 Kč

D12C 2.60 km, 75 m, 8 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1191 Lipenská Jana Marie KOB Konice C 8502680 100 Kč
MOV1150 Horálková Gabriela SKOB Ostrava B 8500479 100 Kč
VIC1250 Štěpánková Adéla OB Vizovice C 8660374 100 Kč
TZL1251 Svobodová Natálie SKOB Zlín B 7209290 100 Kč
TZL1150 Nešporová Viktorie Anna SKOB Zlín B 7200901 100 Kč
KON1353 Čeřovská Eliška KOB Konice C 8116677 100 Kč
AOP1255 Komzáková Lucie Orientační Běh Opava C 8144125 100 Kč
LCE1253 Slámová Emílie Inka OOB TJ Slovan Luhačovice B 51298 100 Kč
LCE1251 Stacke Viktorie OOB TJ Slovan Luhačovice C 7053853 100 Kč
HLV1154 Brázdilová Kristýna KČT - OB Holešov B 8063058 100 Kč
HLV1250 Dvořáková Klára KČT - OB Holešov C 53832 100 Kč
TZL1250 Kořenová Helena SKOB Zlín C 8005209 100 Kč
TZL1152 Struhařová Sára SKOB Zlín B 2070833 100 Kč
MOV1250 Dudová Nikol SKOB Ostrava C 8047136 100 Kč
PLU1150 Matyšková Stela TJ SOKOL Plumlov C 2087695 100 Kč
PLU1277 Otrubová Veronika TJ SOKOL Plumlov C 8044612 100 Kč
SSU1252 Kopecká Eliška SK Severka Šumperk C 2771933 100 Kč
SJI1151 Rychnovská Eliška OK Jihlava B 8409865 100 Kč
TBM1384 Šťastná Vendula KOS TJ Tesla Brno B 8047117 100 Kč
SKM1150 Rytířová Denisa KOB Směr Kroměříž C 7210864 100 Kč

D14C 3.55 km, 105 m, 10 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKM1050 Myšáková Olga KOB Směr Kroměříž C 8005205 100 Kč
BFM0952 Máchová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 8162843 100 Kč
SKM0952 Hanáková Ema KOB Směr Kroměříž C 8063100 100 Kč
UOL1053 Malasková Linda SOB Olomouc B 8107767 100 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín A 8209279 100 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec B 8030646 100 Kč
KON1079 Václavková Amálie KOB Konice B 8013874 100 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc B 8013869 100 Kč
LCE1051 Slámová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice B 8660362 100 Kč
KON1061 Fialová Andrea KOB Konice B 8196086 100 Kč
BBM1052 Kadlecová Jolana BETA URSUS Rosice C 2001996 100 Kč
TZL0955 Mašláňová Ema SKOB Zlín A 8150409 100 Kč
TZL0959 Řezníčková Klára SKOB Zlín B 8051256 100 Kč
BFM1051 Chudíková Magdalena SKOB Frýdek - Místek B 8482573 100 Kč
TZL1050 Kořenová Hana SKOB Zlín C 8454014 100 Kč
SKM0954 Běhalová Alice KOB Směr Kroměříž C 8454013 100 Kč
KSU1050 Jordánová Nelly Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8076623 100 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8680326 100 Kč
KSU0979 Kočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446412 100 Kč
KSU1099 Pavelková Eva Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446448 100 Kč
TZL0953 Růžičková Žofie SKOB Zlín B 8508292 100 Kč
SSU1051 Kopecká Veronika SK Severka Šumperk C 2653473 100 Kč
UOL0951 Paulíčková Adela SOB Olomouc C 8509231 100 Kč
UOL0953 Křížová Amálie SOB Olomouc C 8009523 100 Kč
TZL1051 Poslušná Katka SKOB Zlín B 2121120 100 Kč

D16C 4.24 km, 110 m, 10 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0757 Benešová Anežka KOB Konice C 8196099 150 Kč
JPV0762 Chammas Viktoria Oddíl OS SK Prostějov C 8500476 150 Kč
LCE0751 Hrbáčková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice B 8680292 150 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8420956 150 Kč
SSU0851 Křapová Natálie SK Severka Šumperk C 2001914 150 Kč
TZL0858 Lázničková Alžběta SKOB Zlín B 8105227 225 Kč

D18C 5.35 km, 180 m, 10 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0552 Vojkůvková Hana SKOB Ostrava B 8445291 150 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 8013868 150 Kč
PLU0651 Reichlová Anežka TJ SOKOL Plumlov C 995800 150 Kč

D21C 6.85 km, 200 m, 12 kontrol Rank. koef.: 1

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL7979 Mašláňová Hana SKOB Zlín C 8482079 150 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 150 Kč
TZL8052 Honnerová Blanka SKOB Zlín C 8052217 150 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec C 8660373 150 Kč

D21D 4.90 km, 170 m, 10 kontrol Rank. koef.: 1

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL9151 Koutná Štěpánka SOB Olomouc C 52465 150 Kč
KON8155 Václavková Lenka KOB Konice C 2020742 150 Kč
ZBM8282 Mesiarkinová Kamila SK Brno Žabovřesky C 7200319 150 Kč
PLU7950 Povýšilová Petra TJ SOKOL Plumlov C 681869 150 Kč
TVR9850 Svačinková Kateřina TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 8034544 150 Kč
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 150 Kč

D35C 5.52 km, 175 m, 11 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 150 Kč
TZL8151 Baťková Zuzana SKOB Zlín C 08585 150 Kč
KSU8080 Juřinová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 150 Kč
JPV8388 Chammas Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2155987 150 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 8047130 150 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 8516420 150 Kč
TZL8152 Brucháčková Markéta SKOB Zlín C 8507946 150 Kč
KON7979 Zapletalová Kamila KOB Konice C 8154986 150 Kč
TZL7550 Kočová Eva SKOB Zlín C 8680338 150 Kč
0030001 Kesely Lenka 003 - Závada team 2146227 300 Kč
UOL8350 Krejčí Lenka SOB Olomouc C 2224788 150 Kč
ZBM8451 Stachoňová Barbara SK Brno Žabovřesky C 8076012 150 Kč
SVS8151 Bouzková Katka Orientklub Vsetín C 53385 150 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 8063048 150 Kč
LCE8151 Hubáčková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 8006763 150 Kč
LCE8560 Macková Petra OOB TJ Slovan Luhačovice C 2032130 150 Kč
LCE8253 Slámová Alena OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080838 150 Kč
HLV8451 Drábková Kateřina KČT - OB Holešov C 8517324 150 Kč
BFM8052 Červinková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2102862 150 Kč
MOV8053 Kireeva Olesia SKOB Ostrava C 51372 150 Kč
PLU8350 Hubíková Iva TJ SOKOL Plumlov C 7208232 150 Kč
TZL8053 Kurfürstová Irena SKOB Zlín C 53129 150 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 8063089 150 Kč
PLU7777 Otrubová Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 150 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 150 Kč

D45C 4.82 km, 165 m, 9 kontrol

(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7474 Hanousková Michaela KOB Konice C 8030641 150 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 150 Kč
HAV7152 Králová Gabriela OB Havířov C 8501546 150 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 150 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 150 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7211248 150 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8113521 150 Kč
BFM7753 Máchová Markéta SKOB Frýdek - Místek C 2102872 150 Kč
AOP7551 Pometlová Jana Orientační Běh Opava C 7206538 150 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Rosice C 52346 150 Kč
0050001 Sedláčková Alžběta 005 - Bafto 2127864 300 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 8121171 150 Kč
MOV7152 Vojkůvková Jarmila SKOB Ostrava C 436420 150 Kč
TRI7450 Krhutová Martina TJ TŽ Třinec C 2224484 150 Kč
TRI7850 Myslivcová Kateřina TJ TŽ Třinec C 2224500 150 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 150 Kč
OOP7453 Leciánová Vanda TJ Opava C 8162846 150 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 1425330 150 Kč
JPV6951 Kašparová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 8234432 150 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 8660357 150 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 150 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 8012874 150 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 150 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670733 150 Kč
HOB7051 Hendrychová Marcela SK OB Horní Benešov C 301304 150 Kč
JPV7767 Pinkavová Helena Oddíl OS SK Prostějov C 8420960 150 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073735 150 Kč
KVS7450 Janků Kateřina SKOB Kobra Vsetín C 8482074 150 Kč
MOV7452 Bergrová Petra SKOB Ostrava C 52981 150 Kč
0080002 Ženčáková Marie 008 - ASPV OA 2032185 300 Kč
BFM7851 Chudíková Pavla SKOB Frýdek - Místek C 2087514 150 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 8648634 150 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 150 Kč
UOL7650 Šaňáková Šárka SOB Olomouc C 1420235 150 Kč
TVR7350 Slavíková Lenka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 8154988 150 Kč
ASU7750 Sekaninová Jitka Magnus Orienteering C 2080969 150 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 8501786 150 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 150 Kč
UOL7851 Paulíčková Barbara SOB Olomouc C 2116467 150 Kč
0160001 Varhaníčková Jana 016 - NER - Varhaníčková 2222787 300 Kč
KUB7360 Pavlicová Anna KUB Koala Uherský Brod C 8501547 150 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 8648640 150 Kč
JPV7551 Gottwaldová Hana Oddíl OS SK Prostějov C 8040975 150 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670819 225 Kč

D55C 4.35 km, 125 m, 10 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 7209283 150 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 8113529 150 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 9200524 150 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 150 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8670488 150 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 8063099 150 Kč
OOL5850 Janošíková Jaroslava SK Haná orienteering C 2092434 150 Kč
0080004 Felklová Jarmila 008 - ASPV OA 433098 300 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 8006773 150 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8034543 150 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Rosice C 331257 150 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 8680428 150 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 150 Kč
SSU6450 Gebauerová Jana SK Severka Šumperk C 2001926 150 Kč
KRN5950 Holinková Milada KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8648621 225 Kč

D65C 3.83 km, 110 m, 11 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 150 Kč
LCE5551 Stackeová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660387 150 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 150 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 8454012 150 Kč
JIL5254 Horynová Eva OK Jilemnice C 8662735 150 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 150 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 7209285 150 Kč

H10N 3.80 km, 75 m, 5 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV1313 Chammas Maxim Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 100 Kč
TRI1400 Walaski Vítek TJ TŽ Třinec C 02113099 100 Kč
STE1400 Kropáček Šimon SK SKI-OB Šternberk C 2143381 100 Kč
KRN1500 Rychlý Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8503919 100 Kč
SKM1400 Hrouzek David KOB Směr Kroměříž C 8063075 100 Kč
UOL1400 Bednář Richard SOB Olomouc C 8655425 100 Kč
PLU1400 Matyšek Josef TJ SOKOL Plumlov C 2096224 100 Kč
LCE1401 Nemeškal Jáchym OOB TJ Slovan Luhačovice C 2653442 100 Kč

H10C 2.24 km, 70 m, 5 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL1404 Růžička Bořek SKOB Zlín C 08597 100 Kč
TZL1500 Brucháček Matěj SKOB Zlín C 7209286 100 Kč
TZL1402 Kaňka Vilém SKOB Zlín C 2211994 100 Kč
TZL1400 Svoboda Šimon SKOB Zlín C 2181299 100 Kč
ZBM1404 Stachoň Ondřej SK Brno Žabovřesky C 7905090 100 Kč
SVS1300 Bouzek David Orientklub Vsetín C 253143 100 Kč
AOP1301 Kotůlek Vít Orientační Běh Opava C 410105 100 Kč
AOP1305 Strouhal Matěj Orientační Běh Opava C 2224517 100 Kč
LCE1313 Macka Matyáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 331424 100 Kč
AOP1303 Bokiš Matěj Orientační Běh Opava C 410174 100 Kč
PLU1301 Ježek Oliver TJ SOKOL Plumlov C 8501616 100 Kč
TZL1300 Vintr Otakar SKOB Zlín C 53379 100 Kč
TZL1302 Honner Martin SKOB Zlín C 8033257 100 Kč
PLU1300 Hubík Hubert TJ SOKOL Plumlov C 8009528 100 Kč
PLU1500 Hubík Radan TJ SOKOL Plumlov C 8107760 100 Kč
KSU1300 Mazák Šimon Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2220669 200 Kč
0110001 Tesák Matyáš 011 - tesinci Číslo SI čipu 200 Kč
UOL1301 Macháček Jan SOB Olomouc C zapůjčit 140 Kč
TZL1414 Smola Štěpán SKOB Zlín C 2219095 100 Kč
VIC1401 Kubíček Ota OB Vizovice C 53138 100 Kč
UOL1401 Kindl Oskar SOB Olomouc C 2181315 100 Kč
SSU1600 Pánek Milan SK Severka Šumperk C 9200527 100 Kč
TZL1403 Couffin Mudřík Nino SKOB Zlín C 2211999 100 Kč

H12C 2.91 km, 90 m, 6 kontrol

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL1106 Růžička Hubert SKOB Zlín B 21130899 100 Kč
JPV1111 Chammas Alex Oddíl OS SK Prostějov C 2108899 100 Kč
TZL1201 Brucháček Jan SKOB Zlín C 8680364 100 Kč
TZL1202 Kaňka Jan SKOB Zlín C 2124754 100 Kč
KON1111 Zapletal David KOB Konice C 8196043 100 Kč
AOP1202 Rinka Vojtěch Orientační Běh Opava C 2224511 100 Kč
TZL1205 Plaček Jiří SKOB Zlín C 2211989 100 Kč
TBM1212 Sedláček Martin KOS TJ Tesla Brno B 8100042 100 Kč
SKM1100 Pěček Tobiáš KOB Směr Kroměříž B 8680301 100 Kč
ZBM1212 Stachoň Štěpán SK Brno Žabovřesky C 7906090 100 Kč
TRI1201 Myslivec Lukáš TJ TŽ Třinec C 8501877 100 Kč
TRI1204 Zielina Tomasz TJ TŽ Třinec C 2214535 100 Kč
TRI1203 Kowalczyk Jáchym TJ TŽ Třinec C 8501572 100 Kč
KON1132 Václavek Alois KOB Konice C 8014559 100 Kč
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory B 8516453 100 Kč
STE1201 Binar Vít SK SKI-OB Šternberk C 2049585 100 Kč
LCE1111 Hubáček Marián OOB TJ Slovan Luhačovice B 8680393 100 Kč
LCE1112 Macka Sebastián OOB TJ Slovan Luhačovice B 8006756 100 Kč
HLV1113 Boledovič Adam KČT - OB Holešov C půjčit čip. 100 Kč
HLV1114 Tvrdoň Samuel KČT - OB Holešov C 8409843 100 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8183194 100 Kč
TZL1100 Malaník Viktor SKOB Zlín C 2134321 100 Kč
ASU1249 Macek Václav Magnus Orienteering C 886264 100 Kč
HOB1101 Kratochvíl David SK OB Horní Benešov C 8014494 100 Kč
TZL1105 Přibyl František SKOB Zlín B 2091553 100 Kč
KSU1121 Vlček Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 52258 100 Kč
TZL1111 Smola Jakub SKOB Zlín C 515174 100 Kč
TZL1101 Jahudka Štěpán SKOB Zlín B 8047183 100 Kč
SSU1101 Hedrich Jan SK Severka Šumperk C 224899 100 Kč
TZL1200 Šidla Dalibor SKOB Zlín B 8250121 100 Kč
UOL1203 Lýsek Štěpán SOB Olomouc C 8162839 150 Kč

H14C 4.34 km, 135 m, 10 kontrol

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL1008 Mička Gabriel Felix SKOB Zlín B 8508295 100 Kč
UOL0902 Fanta Maxmilian SOB Olomouc C 8196051 100 Kč
TZL1006 Koč Juraj SKOB Zlín C 8660396 100 Kč
TZL1012 Štětkář Jáchym SKOB Zlín C 2211981 100 Kč
AOP0907 Slaný David Orientační Běh Opava C 8047242 100 Kč
TZL1004 Fišer Petr SKOB Zlín B 8660354 100 Kč
TRI1004 Zielina Jakub TJ TŽ Třinec C 2224505 100 Kč
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec B 8003598 100 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec B 8515524 100 Kč
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice B 8008300 100 Kč
AOP0908 Kohoutek Jakub Orientační Běh Opava C 8509334 100 Kč
AOP1003 Špiller Vojtěch Orientační Běh Opava C 2419933 100 Kč
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín A 8090714 100 Kč
LCE0904 Michalica Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice C 8508289 100 Kč
LCE1001 Stacke Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8140944 100 Kč
LCE1003 Trubelík Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice C 2212050 100 Kč
HLV0905 Brázdil Lukáš KČT - OB Holešov C 8409888 100 Kč
MOV1002 Berger Tomáš SKOB Ostrava B 1400415 100 Kč
TZL1005 Mašláň Prokop SKOB Zlín B 8050910 100 Kč
BBM1000 Široký Jakub BETA URSUS Rosice C 2224623 100 Kč
TZL1001 Honner Tomáš SKOB Zlín C 8662687 100 Kč
KSU1009 Havlík Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 100 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 8026571 100 Kč
SSU1006 Pospíšil Tomáš SK Severka Šumperk C 2653446 100 Kč
SSU0903 Richtr František SK Severka Šumperk C 2001965 100 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín A 8680313 100 Kč
TZL1010 Kovalčík Lukáš SKOB Zlín C 2211992 100 Kč
TZL0906 Zdráhal Matěj SKOB Zlín C 2134314 100 Kč
SSU0901 Pánek Antonín SK Severka Šumperk C 9005142 100 Kč
BFM0903 Otta Tobiáš SKOB Frýdek - Místek C 2129255 100 Kč
JPV1001 Koutný Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 8404142 100 Kč
MOV1003 Menzel František SKOB Ostrava B 428276 100 Kč

H16C 5.12 km, 175 m, 9 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0830 Lipenský Matouš KOB Konice B 8133263 150 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 8662279 150 Kč
TZL0803 Ambrož Kryštof SKOB Zlín C 2113096 150 Kč
TZL0819 Vystrčil Vojtěch SKOB Zlín C 8454007 150 Kč
TZL0710 Valla Jakub SKOB Zlín B 8047116 150 Kč
STE0810 Kropáček Matěj SK SKI-OB Šternberk C 2143386 150 Kč
BFM0806 Červinka Ondřej SKOB Frýdek - Místek B 8420978 150 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 8140925 150 Kč
KSU0828 Juřina Marek Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 150 Kč
KSU0848 Jurčík Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 150 Kč
PLU0804 Novotný Jakub TJ SOKOL Plumlov C 7005170 150 Kč
VIC0712 Veselý Štěpán OB Vizovice B 8482099 150 Kč
TZL0816 Čuda Ondřej SKOB Zlín B 8648628 150 Kč
UOL0807 Stejskal Jan SOB Olomouc C 8509064 150 Kč
SSU0705 Hedrich Miroslav SK Severka Šumperk C 2001959 150 Kč
MOV0700 Menzel Antonín SKOB Ostrava B 8670494 150 Kč
TZL0702 Novotný Miloš SKOB Zlín C 7210410 225 Kč

H18C 6.42 km, 230 m, 10 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TVR0500 Slavík Ondřej TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 8137517 150 Kč
JPV0628 Mička Jan Oddíl OS SK Prostějov C 8501396 150 Kč
BFM0608 Otta Kryštof SKOB Frýdek - Místek C 2129253 150 Kč

H21C 9.21 km, 310 m, 18 kontrol Rank. koef.: 1

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 2148092 150 Kč
OOL8804 Hladík Ladislav SK Haná orienteering C 8509043 150 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 8663166 150 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 8461740 150 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 8662694 150 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 8116678 150 Kč
ZBM8607 Šrubař Michal SK Brno Žabovřesky C 8002099 150 Kč
TZL7803 Honner Jaroslav SKOB Zlín C 8109412 150 Kč
PLU8419 Ježek Tomáš TJ SOKOL Plumlov C 7203337 150 Kč
SKM0100 Hireš Jan KOB Směr Kroměříž 8655387 300 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8414134 150 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8445294 150 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 8116734 150 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 8116824 150 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín C 8667971 150 Kč
TRI9500 Kostkan Tomáš TJ TŽ Třinec C 2060276 150 Kč

H21D 6.23 km, 200 m, 10 kontrol Rank. koef.: 1

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice C 1418762 150 Kč
KON8216 Václavek Leoš KOB Konice C 515427 150 Kč
PLU8201 Hubík Hubert TJ SOKOL Plumlov C 8670809 150 Kč
UOL9802 Klička Jan SOB Olomouc C 52461 225 Kč

H35C 7.87 km, 290 m, 15 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV8118 Chammas Jean Marc Oddíl OS SK Prostějov C 2155962 150 Kč
KSU7700 Kočandrle Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2088163 150 Kč
ASU8400 Rochovanský František Magnus Orienteering C 2212025 150 Kč
MOV7400 Vojvodík Martin SKOB Ostrava C 8014474 150 Kč
TZL7937 Svoboda Petr SKOB Zlín C 8511600 150 Kč
KSU8011 Vlček Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886267 150 Kč
UBM8805 Stejskal Ondřej MENISKOS Brno C 515445 150 Kč
TZL8503 Pavlas Radek SKOB Zlín C 8466648 150 Kč
TRI8600 Czudek Tomasz TJ TŽ Třinec C 8501586 150 Kč
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 2102570 150 Kč
SVS7901 Bouzek Petr Orientklub Vsetín C 8133237 150 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 2017666 150 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 150 Kč
0080001 Ženčák Jaroslav 008 - ASPV OA 8030639 300 Kč
TZL7801 Mašláň Jakub SKOB Zlín C 8670811 150 Kč
TZL7804 Přibyl Martin SKOB Zlín C 2211984 150 Kč
KSU8600 Mazák Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk 897348 300 Kč
PLU7901 Novotný Michal TJ SOKOL Plumlov C 8445306 150 Kč
VIC7801 Kubíček Petr OB Vizovice C 8409859 150 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 150 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 150 Kč
SOP8600 Peterek Vít OOB TJ Slezan Opava C 8501798 150 Kč
KUB7501 Pavlica Jiří KUB Koala Uherský Brod C 2116484 150 Kč
0130001 Chodúr Miroslav 013 - Zlín 2211983 300 Kč
TZL6808 Šidla Jan SKOB Zlín C 8053367 150 Kč
UOL7903 Lýsek Martin SOB Olomouc C 2113056 225 Kč

H45C 6.23 km, 200 m, 10 kontrol

(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6909 Holusek Milan Oddíl OS SK Prostějov C 2121898 150 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 8461738 150 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 8660471 150 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 8014553 150 Kč
UOL7801 Krejčí Petr SOB Olomouc C 52485 150 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 150 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 150 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Rosice C 553435 150 Kč
JPV7700 Martinek Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 8123477 150 Kč
OTK7201 Müller Libor OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8660384 150 Kč
UOL7504 Malaska Lukáš SOB Olomouc C 2224157 150 Kč
HAV7500 Badarycz Piotr OB Havířov C 8237793 150 Kč
TRI7801 Myslivec Jiří TJ TŽ Třinec C 2224499 150 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 7200377 150 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 150 Kč
LCE7702 Hrbáček Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 1399000 150 Kč
LCE7439 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 9201374 150 Kč
STE7603 Kropáček Ivo SK SKI-OB Šternberk C 2260129 150 Kč
HLV7421 Kroutil Milan KČT - OB Holešov C 331687 150 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 897363 150 Kč
JPV7606 Pinkava Roman Oddíl OS SK Prostějov C 8009531 150 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 51882 150 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52017 150 Kč
TZL7701 Vintr Radek SKOB Zlín C 8680410 150 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 150 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 8107752 150 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 8518353 150 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 8648610 150 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 8123400 150 Kč
BFM7603 Otta Jakub SKOB Frýdek - Místek C 52377 150 Kč
SJI7702 Rychnovský Radek OK Jihlava C 2771362 150 Kč
SFM7401 David Vladimír O-RUNNAŘI Beskydy C 2800312 150 Kč
JPV7501 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2113078 150 Kč
JPV7300 Koutný Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 2148110 150 Kč
OTK7300 Sadílek Ondřej OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8116712 150 Kč
LCE7125 Bednařík Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 8680375 150 Kč

H55C 5.35 km, 150 m, 11 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8226430 150 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 8008264 150 Kč
MOV6000 Pavlíček Jaromír SKOB Ostrava C 8105236 150 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 8663138 150 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 8014529 150 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 150 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 150 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 8007175 150 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 150 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 150 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 8271053 150 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 8006760 150 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 150 Kč
KVS6200 Janků Josef SKOB Kobra Vsetín C 8680377 150 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 8515515 150 Kč
0080003 Felkl Luděk 008 - ASPV OA 52589 300 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8140910 150 Kč
HAV6302 Krhut Libor OB Havířov C 1396836 150 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 150 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 8663161 150 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 7210885 150 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 8662674 150 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 8014457 150 Kč

H65C 4.44 km, 135 m, 10 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OTK5700 Krajča Pavel OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8006735 150 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 150 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 8451957 150 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 150 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 2113502 150 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 8116117 300 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 8113528 150 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 150 Kč
JZL5201 Chromčák František TJ Jižní svahy Zlín 53801 300 Kč
OTK5300 Polínek Jaroslav OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067305 150 Kč
TZL5702 Štípek Rostislav SKOB Zlín C 8051260 150 Kč
OOL5600 Janošík Zdeněk SK Haná orienteering C 682075 150 Kč
OTK5707 Štěpáník Otakar OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53804 150 Kč
TVR5000 Pospíšil Karel TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2001952 150 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Rosice C 8507966 150 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 150 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 150 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 8662705 150 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Rosice C 7510216 150 Kč
OOL4901 Smolka Miloslav SK Haná orienteering C 52747 225 Kč

H75C 3.28 km, 105 m, 9 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 150 Kč
ZLH4800 Novotný Stanislav OOB TJ Zlaté Hory C 8518356 150 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 8445312 150 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 2214545 150 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 8006768 150 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 8515553 150 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 8051251 150 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 150 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 150 Kč

HDR 3.80 km, 75 m, 5 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU1551 Kočandrlová Anežka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 229473 100 Kč
TZL1401 Vladovič Martin SKOB Zlín C 2121123 100 Kč
26A5650 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 100 Kč
UOL6452 Štrajtová Zuzana SOB Olomouc C 52466 100 Kč
SKM1103 Grégr Ondřej KOB Směr Kroměříž 100 Kč
0060002 Štětkář T 006 - Štětysi zapůjčit 140 Kč
VIC1760 Starostová Marie OB Vizovice C 100 Kč
UOL2000 Štrajt Jakub SOB Olomouc C 2115747 100 Kč
ZBM1652 Stachoňová Karolína SK Brno Žabovřesky C 976000 100 Kč
SVS1600 Bouzek Eduard Orientklub Vsetín 53388 100 Kč
AOP7452 Krasnokutská Magda Orientační Běh Opava C 49494 100 Kč
AOP1552 Samiec Tereza Orientační Běh Opava C 783124 100 Kč
ZLH1600 Mrkvica Vít OOB TJ Zlaté Hory C 8516456 100 Kč
0070001 Růžička Valentýna 007 - Paseky 52341 100 Kč
SKM1700 Hrouzek Aleš KOB Směr Kroměříž 53811 100 Kč
STE1250 Dratvová Sára SK SKI-OB Šternberk 100 Kč
SKM23xx Holer Oliver KOB Směr Kroměříž 100 Kč
SKM1701 Ošmera Šimon KOB Směr Kroměříž 8680307 100 Kč
0120002 Pokluda Filip 012 - Pokludovi 2148239 100 Kč
LCE1451 Tomalová Ema OOB TJ Slovan Luhačovice C 7790025 100 Kč
0150001 Smolová Zoe Anna 015 - Štípa 8615 100 Kč
VIC1650 Kubíčková Petra OB Vizovice C 2073737 100 Kč
SSU8000 Kopecká Tereza SK Severka Šumperk C 2221430 100 Kč
UOL7902 Kindl Miroslav SOB Olomouc C 2800229 100 Kč
UOL1550 Bublová Matylda SOB Olomouc C 301554 100 Kč
JPV1600 Chmelář Samuel Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 100 Kč

P 2.87 km, 90 m, 10 kontrol

(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Fantová Lenka 001 - :-) 2214499 150 Kč
0040001 Svobodová Marie 004 - SvoboTeam 52222 150 Kč
0050002 Sedláček Petr 005 - Bafto 2087653 150 Kč
0060001 Štětkář Jan 006 - Štětysi 2156619 150 Kč
0060003 Štětkářová Klára 006 - Štětysi zapůjčit 190 Kč
UOL8400 Štrajt Přemysl SOB Olomouc C 52464 150 Kč
TRI8001 Zielina Marek TJ TŽ Třinec C 2214556 150 Kč
KON8755 Čeřovská Adéla KOB Konice C 8044627 150 Kč
LCE8152 Hrbáčková Karla OOB TJ Slovan Luhačovice C 331031 150 Kč
STE8050 Kropáčková Lucie SK SKI-OB Šternberk 150 Kč
HOB6251 Hendrychová Pavla SK OB Horní Benešov C 301312 150 Kč
HOB9301 Hendrych Jan SK OB Horní Benešov C 04755 150 Kč
UOL1002 Malaska Vojtěch SOB Olomouc C 8505193 150 Kč
UOL7654 Malasková Markéta SOB Olomouc C 2218997 150 Kč
BFM7103 Chudík Michael SKOB Frýdek - Místek C 2087516 150 Kč
0090001 Kořenová Jana 009 - nemám klub 2800231 150 Kč
0090002 Kouba Karel 009 - nemám klub zapůjčit 190 Kč
0090003 Parker Daniel 009 - nemám klub zapůjčit 190 Kč
TZL8054 Struhařová Kateřina SKOB Zlín C 416155 150 Kč
0110002 Tesák Petr 011 - tesinci Číslo SI čipu 150 Kč
KSU7800 Havlík Jindřich Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8328659 150 Kč
ASU0745 Sekanina Ondřej Magnus Orienteering C 2102553 150 Kč
0120003 Pokludová Kateřina 012 - Pokludovi 8183068 150 Kč
0140001 Chmelařová Blanka 014 - Xyz 8885 150 Kč
SSU7850 Pánková Jitka SK Severka Šumperk C 2001954 150 Kč
SFM7651 Davidová Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 2125376 150 Kč
0170002 Šťastná Helena 017 - ... 8510285 150 Kč
0180001 Rychnovská Anna 018 - Bezklubáci 2080936 150 Kč
0180002 Rychnovský Adam 018 - Bezklubáci 2115732 150 Kč
MOV7201 Menzel Pavel SKOB Ostrava C 2219057 150 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 150 Kč
0190001 Vintrová Alžběta 019 - AV 4635 150 Kč
UOL0801 Kubíček Vavřinec SOB Olomouc C 8655430 150 Kč
KRN5900 Malec Vladimír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8076621 150 Kč
0220002 Kaňková Helena 022 - Kaňkovi 2211985 150 Kč
SKMxx01 Novotny Vladimír KOB Směr Kroměříž zapůjčit 190 Kč
SKMxx02 Novotná Hana KOB Směr Kroměříž 1417261 150 Kč

T 4.96 km, 180 m, 11 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKMxxx Myšák Miroslav KOB Směr Kroměříž 150 Kč
LCE9702 Trubelík Ivan OOB TJ Slovan Luhačovice C 331216 150 Kč
0100001 Kadlček Václav 010 - neregistrovaný - Kadlček 682616 150 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 150 Kč
0120001 Pokluda Ondřej 012 - Pokludovi 8116684 150 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 8003659 150 Kč
VIC7950 Kubíčková Eva OB Vizovice C 2126305 150 Kč
0200001 Brucháček Rudolf 020 - Příluky 2219029 150 Kč
0210001 Valášek Ján 021 - Karviňáci válej zapůjčit 190 Kč
0210002 Valášková Kateřina 021 - Karviňáci válej zapůjčit 190 Kč
0220001 Kaňka Jan 022 - Kaňkovi 2211975 150 Kč
0170003 Šťastný Jan 017 - ... 8047177 150 Kč
celkem přihlášených: 497, vklad: 68345 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.