Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ASU1456 | Rochovanská EliškaRochovanská Eliška | Magnus Orienteering | C | 2211963 | 100 Kč |
ASU1457 | Rochovanská ŠtěpánkaRochovanská Štěpánka | Magnus Orienteering | C | 2211964 | 100 Kč |
KON1353 | Čeřovská EliškaČeřovská Eliška | KOB Konice | C | 8116677 | 100 Kč |
KSU1454 | Vlčková BarboraVlčková Barbora | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058484 | 100 Kč |
STE1350 | Tomášková LucieTomášková Lucie | SK SKI-OB Šternberk | C | 232959 | 0 Kč |
PTE1351 | Zapletalová MarieZapletalová Marie | TJ Sokol Ptení | C | 2102682 | 100 Kč |
PTE1350 | Mikušová KateřinaMikušová Kateřina | TJ Sokol Ptení | C | 8154989 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ASU1150 | Pelantová NikolPelantová Nikol | Magnus Orienteering | C | 2212014 | 100 Kč |
KON1191 | Lipenská Jana MarieLipenská Jana Marie | KOB Konice | C | 8502680 | 100 Kč |
PLU1150 | Matyšková StelaMatyšková Stela | TJ SOKOL Plumlov | C | 2087695 | 100 Kč |
KSU1262 | Profousová StellaProfousová Stella | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067337 | 100 Kč |
PGP1255 | Košárková AnetaKošárková Aneta | SK Praga | C | 8656668 | 100 Kč |
PLU1277 | Otrubová VeronikaOtrubová Veronika | TJ SOKOL Plumlov | C | 8044612 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL1050 | Kopecká TerezaKopecká Tereza | SOB Olomouc | B | 8013869 | 100 Kč |
JPV0952 | Hýblová EliškaHýblová Eliška | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8226380 | 100 Kč |
KON1061 | Fialová AndreaFialová Andrea | KOB Konice | B | 8196086 | 100 Kč |
KON1079 | Václavková AmálieVáclavková Amálie | KOB Konice | B | 8013874 | 100 Kč |
KSU1050 | Jordánová NellyJordánová Nelly | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8076623 | 100 Kč |
KSU0950 | Paloncý AdélaPaloncý Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058485 | 100 Kč |
KSU0959 | Tomanková AliceTomanková Alice | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8680326 | 100 Kč |
KSU0979 | Kočandrlová NatálieKočandrlová Natálie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446412 | 100 Kč |
KSU1099 | Pavelková EvaPavelková Eva | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446448 | 100 Kč |
UOL0953 | Křížová AmálieKřížová Amálie | SOB Olomouc | C | 8009523 | 100 Kč |
AOP0950 | Borunská AlžbětaBorunská Alžběta | Orientační Běh Opava | C | 8648592 | 100 Kč |
UOL1150 | Kubíčková MagdalenaKubíčková Magdalena | SOB Olomouc | B | 8655430 | 100 Kč |
PLU1051 | Luterová LauraLuterová Laura | TJ SOKOL Plumlov | B | 8047160 | 100 Kč |
STE0952 | Gottwaldová AmálieGottwaldová Amálie | SK SKI-OB Šternberk | B | 8006759 | 0 Kč |
STE1051 | Tomášková AnnaTomášková Anna | SK SKI-OB Šternberk | B | 8183015 | 0 Kč |
SSU0950 | Kranzler Stella MarieKranzler Stella Marie | SK Severka Šumperk | C | 2653476 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON0757 | Benešová AnežkaBenešová Anežka | KOB Konice | C | 8196099 | 150 Kč |
JPV0850 | Pinkavová EliškaPinkavová Eliška | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8113502 | 150 Kč |
ASU0850 | Pelantová SáraPelantová Sára | Magnus Orienteering | C | 2212020 | 150 Kč |
SSU0752 | Zaoralová EliškaZaoralová Eliška | SK Severka Šumperk | B | 8482588 | 150 Kč |
KON0760 | Rozsívalová AdélaRozsívalová Adéla | KOB Konice | B | 2090865 | 150 Kč |
SSU0753 | Richtrová EmaRichtrová Ema | SK Severka Šumperk | C | 8409876 | 150 Kč |
VRB0777 | Malá KarolínaMalá Karolína | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | B | 8482104 | 150 Kč |
AOP0751 | Kovalčíková AlenaKovalčíková Alena | Orientační Běh Opava | A | 8004292 | 150 Kč |
KSU0888 | Reichlová PavlaReichlová Pavla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8420956 | 150 Kč |
KON0777 | Dvořáková EmaDvořáková Ema | KOB Konice | B | 8183179 | 150 Kč |
AOP0757 | Rychlá KarolínaRychlá Karolína | Orientační Běh Opava | A | 8445307 | 150 Kč |
JPV0750 | Balvanová VendulaBalvanová Vendula | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8303132 | 150 Kč |
SSU0851 | Křapová NatálieKřapová Natálie | SK Severka Šumperk | C | 2001914 | 150 Kč |
STE0853 | Kučerová KlaudieKučerová Klaudie | SK SKI-OB Šternberk | C | 2122246 | 0 Kč |
PTE0880 | Vavrdová KarolínaVavrdová Karolína | TJ Sokol Ptení | B | 8226431 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0551 | Pinkavová HanaPinkavová Hana | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8012877 | 150 Kč |
JPV0652 | Přikrylová JanaPřikrylová Jana | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8013963 | 150 Kč |
JPV0653 | Přikrylová IvanaPřikrylová Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8013964 | 150 Kč |
UOL0650 | Kopecká NelaKopecká Nela | SOB Olomouc | C | 8013868 | 150 Kč |
JPV0555 | Plachá AnetaPlachá Aneta | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8662307 | 150 Kč |
VRB0555 | Tomčíková EliškaTomčíková Eliška | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 8655461 | 150 Kč |
KSU0676 | Smýkalová EliškaSmýkalová Eliška | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067336 | 150 Kč |
UOL0656 | Burdová HelenaBurdová Helena | SOB Olomouc | A | 8516424 | 150 Kč |
AOP0651 | Holasová BarboraHolasová Barbora | Orientační Běh Opava | A | 8660378 | 150 Kč |
UOL0651 | Šaňáková MarieŠaňáková Marie | SOB Olomouc | B | 8226335 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PLU0453 | Lubrichová VeronikaLubrichová Veronika | TJ SOKOL Plumlov | B | 8660567 | 150 Kč |
UOL0450 | Smékalová ViktorieSmékalová Viktorie | SOB Olomouc | B | 8660355 | 150 Kč |
PLU0452 | Janečková AdélaJanečková Adéla | TJ SOKOL Plumlov | B | 8517451 | 150 Kč |
KSU0494 | Šánová JulieŠánová Julie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8107739 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0654 | Jílková LenkaJílková Lenka | SOB Olomouc | A | 8680425 | 150 Kč |
SSU9150 | Šašinková LucieŠašinková Lucie | SK Severka Šumperk | C | 515151 | 150 Kč |
KAM9450 | Jančová JanaJančová Jana | OK Kamenice | C | 8012863 | 150 Kč |
ASU9271 | Křečková LenkaKřečková Lenka | Magnus Orienteering | C | 8663157 | 150 Kč |
UOL9454 | Horová PavlaHorová Pavla | SOB Olomouc | C | 8656525 | 150 Kč |
PGP8155 | Košárková IvaKošárková Iva | SK Praga | C | 8656627 | 150 Kč |
KRN8559 | Rychlá PavlínaRychlá Pavlína | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 8654885 | 150 Kč |
TVR9850 | Svačinková KateřinaSvačinková Kateřina | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 8034544 | 150 Kč |
UOL7651 | Janošíková LenkaJanošíková Lenka | SOB Olomouc | C | 301554 | 150 Kč |
AOP0452 | Klechová KarolínaKlechová Karolína | Orientační Běh Opava | A | 8004330 | 150 Kč |
KSU9394 | Vozdová AnetaVozdová Aneta | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8680378 | 150 Kč |
UOL9853 | Holečková AnnaHolečková Anna | SOB Olomouc | C | 2115745 | 150 Kč |
ZPV9999 | Křečková JanaKřečková Jana | KOB ZPV Prostějov | C | 2073659 | 150 Kč |
LCE9250 | Sklenářová RadkaSklenářová Radka | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 8660599 | 150 Kč |
AOP0652 | Gallo NatálieGallo Natálie | Orientační Běh Opava | A | 8648623 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL8050 | Jílková HanaJílková Hana | SOB Olomouc | C | 8116765 | 150 Kč |
JPV7979 | Přikrylová JitkaPřikrylová Jitka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2109752 | 150 Kč |
VLI8456 | Kopcová MichaelaKopcová Michaela | Slavia Liberec orienteering | C | 8063086 | 150 Kč |
KON8155 | Václavková LenkaVáclavková Lenka | KOB Konice | C | 2020742 | 150 Kč |
JPV7676 | Plachá AndreaPlachá Andrea | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8516420 | 150 Kč |
KSU8080 | Juřinová RadkaJuřinová Radka | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 515179 | 150 Kč |
ZLH8150 | Plevačová AlexandraPlevačová Alexandra | OOB TJ Zlaté Hory | C | 8515556 | 150 Kč |
KON8277 | Ebnerová EvaEbnerová Eva | KOB Konice | C | 515485 | 150 Kč |
UOL8350 | Krejčí LenkaKrejčí Lenka | SOB Olomouc | C | 2224788 | 150 Kč |
PLU7852 | Otrubová JohanaOtrubová Johana | TJ SOKOL Plumlov | C | 8516754 | 150 Kč |
VRB7850 | Kuncová JanaKuncová Jana | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 9803 | 150 Kč |
AOP7853 | Holasová ŠárkaHolasová Šárka | Orientační Běh Opava | C | 8648596 | 150 Kč |
PLU7676 | Lorencová LindaLorencová Linda | TJ SOKOL Plumlov | C | 8014540 | 150 Kč |
UOL7752 | Kubíčková EvaKubíčková Eva | SOB Olomouc | C | 2419904 | 150 Kč |
UOL7051 | Bartoňová EvaBartoňová Eva | SOB Olomouc | C | 682350 | 150 Kč |
KSU7272 | Krčová MartinaKrčová Martina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8680374 | 150 Kč |
TBM7467 | Grycová PetraGrycová Petra | KOS TJ Tesla Brno | C | 8115113 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON7575 | Benešová PetraBenešová Petra | KOB Konice | C | 1418763 | 150 Kč |
JPV7767 | Pinkavová HelenaPinkavová Helena | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8420960 | 150 Kč |
JPV6556 | Štorková SimonaŠtorková Simona | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8006556 | 150 Kč |
ZPV6553 | Jirková RenataJirková Renata | KOB ZPV Prostějov | C | 8047130 | 150 Kč |
UOL7750 | Kopecká JitkaKopecká Jitka | SOB Olomouc | C | 2069081 | 150 Kč |
KON7474 | Hanousková MichaelaHanousková Michaela | KOB Konice | C | 2212713 | 150 Kč |
KON6389 | Hlavová MiroslavaHlavová Miroslava | KOB Konice | C | 8007713 | 150 Kč |
KSU7552 | Tomanková MartinaTomanková Martina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8113521 | 150 Kč |
0010001 | Sedláčková AlžbětaSedláčková Alžběta | 001 - Bafto | 2127864 | 150 Kč | |
JPV7474 | Hýblová IvetaHýblová Iveta | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2127879 | 150 Kč |
SSU6591 | Ostřanská IvetaOstřanská Iveta | SK Severka Šumperk | C | 8061435 | 150 Kč |
JPV7552 | Poláčková MonikaPoláčková Monika | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8648634 | 150 Kč |
AOP7052 | Sedlářová PavlaSedlářová Pavla | Orientační Běh Opava | C | 2096150 | 150 Kč |
AOP7852 | Kovalčíková EvaKovalčíková Eva | Orientační Běh Opava | C | 2085619 | 150 Kč |
KSU7499 | Reichlová JiřinaReichlová Jiřina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8670787 | 150 Kč |
UOL6953 | Kotrlová GitaKotrlová Gita | SOB Olomouc | C | 352324 | 150 Kč |
UOL7650 | Šaňáková ŠárkaŠaňáková Šárka | SOB Olomouc | C | 1420235 | 150 Kč |
JPV7650 | Chmelářová RadkaChmelářová Radka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8648640 | 150 Kč |
HOB7051 | Hendrychová MarcelaHendrychová Marcela | SK OB Horní Benešov | C | 301304 | 150 Kč |
KSU7878 | Paloncý JanaPaloncý Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 995833 | 150 Kč |
ASU7799 | Navrátilová HelenaNavrátilová Helena | Magnus Orienteering | C | 301698 | 150 Kč |
ASU7750 | Sekaninová JitkaSekaninová Jitka | Magnus Orienteering | C | 2080969 | 150 Kč |
TVR7350 | Slavíková LenkaSlavíková Lenka | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 8154988 | 150 Kč |
TVR7750 | Svačinková JitkaSvačinková Jitka | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 8137512 | 150 Kč |
PLU7878 | Luterová KristýnaLuterová Kristýna | TJ SOKOL Plumlov | C | 2419928 | 150 Kč |
JPV6951 | Kašparová IvanaKašparová Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8234432 | 150 Kč |
ZPV7076 | Křečková PetraKřečková Petra | KOB ZPV Prostějov | C | 8154990 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU6091 | Králová ZdenkaKrálová Zdenka | SK Severka Šumperk | C | 8409878 | 150 Kč |
KON5887 | Smičková EvaSmičková Eva | KOB Konice | C | 8454012 | 150 Kč |
UOL5852 | Špacírová DanušeŠpacírová Danuše | SOB Olomouc | C | 52730 | 150 Kč |
UOL6653 | Šimková HanaŠimková Hana | SOB Olomouc | C | 2011817 | 150 Kč |
JPV6773 | Fajkusová JitkaFajkusová Jitka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8006773 | 150 Kč |
0030003 | Felklová JarmilaFelklová Jarmila | 003 - ASPV OA | 433098 | 150 Kč | |
SSU6751 | Holečková LenkaHolečková Lenka | SK Severka Šumperk | C | 2001922 | 150 Kč |
SSU6450 | Gebauerová JanaGebauerová Jana | SK Severka Šumperk | C | 2001926 | 150 Kč |
JPV6363 | Vavrečková IvanaVavrečková Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52864 | 150 Kč |
KRN5950 | Holinková MiladaHolinková Milada | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52661 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH4950 | Mrkvicová LudmilaMrkvicová Ludmila | OOB TJ Zlaté Hory | C | 52782 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ASU1300 | Vala KarelVala Karel | Magnus Orienteering | C | 52556 | 100 Kč |
ASU1313 | Neoral OndřejNeoral Ondřej | Magnus Orienteering | C | 2211965 | 100 Kč |
PLU1400 | Matyšek JosefMatyšek Josef | TJ SOKOL Plumlov | C | 2096224 | 100 Kč |
UOL1402 | Krejčí ViktorKrejčí Viktor | SOB Olomouc | C | 2151428 | 100 Kč |
0070001 | Macháček JanMacháček Jan | 007 - DDM Olomouc | zapůjčit | 100 Kč | |
PLU1300 | Hubík HubertHubík Hubert | TJ SOKOL Plumlov | C | 8009528 | 100 Kč |
PLU1500 | Hubík RadanHubík Radan | TJ SOKOL Plumlov | C | 8107760 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ASU1212 | Lexman MartinLexman Martin | Magnus Orienteering | C | 2211972 | 100 Kč |
ASU1249 | Macek VáclavMacek Václav | Magnus Orienteering | C | 886264 | 100 Kč |
KON1131 | Lipenský Jan FrantišekLipenský Jan František | KOB Konice | C | 2771942 | 100 Kč |
ASU1200 | Baník MatyášBaník Matyáš | Magnus Orienteering | C | 2211967 | 100 Kč |
KON1132 | Václavek AloisVáclavek Alois | KOB Konice | C | 8014559 | 100 Kč |
STE1201 | Binar VítBinar Vít | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049585 | 0 Kč |
TBM1212 | Sedláček MartinSedláček Martin | KOS TJ Tesla Brno | B | 8100042 | 100 Kč |
VRB1100 | Malý DavidMalý David | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 2067390 | 100 Kč |
KSU1121 | Vlček AntonínVlček Antonín | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 52258 | 100 Kč |
ZLH1100 | Mrkvica JanMrkvica Jan | OOB TJ Zlaté Hory | B | 8516453 | 100 Kč |
VRB1111 | Peňáz JanPeňáz Jan | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 8047126 | 100 Kč |
HOB1101 | Kratochvíl DavidKratochvíl David | SK OB Horní Benešov | C | 8014494 | 100 Kč |
SSU1102 | Turek VáclavTurek Václav | SK Severka Šumperk | C | 2001973 | 100 Kč |
SSU1101 | Hedrich JanHedrich Jan | SK Severka Šumperk | C | 224899 | 100 Kč |
AOP1300 | Podmol OndřejPodmol Ondřej | Orientační Běh Opava | C | 8648542 | 100 Kč |
PTE1111 | Pospíšil JáchymPospíšil Jáchym | TJ Sokol Ptení | B | 8137502 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0902 | Fanta MaxmilianFanta Maxmilian | SOB Olomouc | C | 8196051 | 100 Kč |
ASU1000 | Štencl DavidŠtencl David | Magnus Orienteering | C | 2211968 | 100 Kč |
SSU0900 | Heiser MatějHeiser Matěj | SK Severka Šumperk | B | 8409866 | 100 Kč |
SSU1004 | Foret DominikForet Dominik | SK Severka Šumperk | C | 2771349 | 100 Kč |
SSU1003 | Prachař JáchymPrachař Jáchym | SK Severka Šumperk | C | 2771347 | 100 Kč |
KON1022 | Rozsíval MartinRozsíval Martin | KOB Konice | B | 2090866 | 100 Kč |
JPV1010 | Plachý MatyášPlachý Matyáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8026571 | 100 Kč |
KON1010 | Čeřovský FilipČeřovský Filip | KOB Konice | B | 8008300 | 100 Kč |
AOP0901 | Kovalčík PetrKovalčík Petr | Orientační Běh Opava | A | 8000245 | 100 Kč |
KSU1000 | Jordán DominikJordán Dominik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2103281 | 100 Kč |
KSU1030 | Profous ŠtěpánProfous Štěpán | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2056285 | 100 Kč |
PLU0902 | Kožnárek PavelKožnárek Pavel | TJ SOKOL Plumlov | B | 2061817 | 100 Kč |
SSU0904 | Turek JosefTurek Josef | SK Severka Šumperk | C | 2001983 | 100 Kč |
UOL1001 | Tempír LukášTempír Lukáš | SOB Olomouc | C | 8196079 | 100 Kč |
SSU1006 | Pospíšil TomášPospíšil Tomáš | SK Severka Šumperk | C | 2653446 | 100 Kč |
PLU1001 | Lutera OliverLutera Oliver | TJ SOKOL Plumlov | B | 8085198 | 100 Kč |
SSU1001 | Ryszkowski OndřejRyszkowski Ondřej | SK Severka Šumperk | B | 8063071 | 100 Kč |
SSU0903 | Richtr FrantišekRichtr František | SK Severka Šumperk | C | 2001965 | 100 Kč |
JPV1001 | Koutný OndřejKoutný Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8404142 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ASU0748 | Macek VojtěchMacek Vojtěch | Magnus Orienteering | C | 8140925 | 150 Kč |
KSU0701 | Miča JanMiča Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8482572 | 150 Kč |
KON0830 | Lipenský MatoušLipenský Matouš | KOB Konice | B | 8133263 | 150 Kč |
UOL0701 | Robenek JiříRobenek Jiří | SOB Olomouc | C | 2148147 | 150 Kč |
JPV0707 | Plachý OndřejPlachý Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8662279 | 150 Kč |
UOL0805 | Barták PetrBarták Petr | SOB Olomouc | B | 8162825 | 150 Kč |
KSU0808 | Paloncý JanPaloncý Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8680351 | 150 Kč |
KSU0828 | Juřina MarekJuřina Marek | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 51309 | 150 Kč |
KSU0838 | Marek VítMarek Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058483 | 150 Kč |
ZLH0800 | Mrkvica VáclavMrkvica Václav | OOB TJ Zlaté Hory | A | 8116831 | 150 Kč |
JPV0727 | Koukal JakubKoukal Jakub | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8501410 | 150 Kč |
UOL0700 | Janeček JáchymJaneček Jáchym | SOB Olomouc | B | 8113535 | 150 Kč |
DKP0822 | Wichterle DanielWichterle Daniel | Oddíl OB Kotlářka | C | 2075676 | 150 Kč |
STE0702 | Buchta DavidBuchta David | SK SKI-OB Šternberk | C | 2087799 | 0 Kč |
STE0813 | Dohnal JanDohnal Jan | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073434 | 0 Kč |
STE0811 | Máčala AntonínMáčala Antonín | SK SKI-OB Šternberk | B | 8047199 | 0 Kč |
STE0808 | Tomášek JosefTomášek Josef | SK SKI-OB Šternberk | B | 2106723 | 0 Kč |
PLU0804 | Novotný JakubNovotný Jakub | TJ SOKOL Plumlov | C | 7005170 | 150 Kč |
SSU0705 | Hedrich MiroslavHedrich Miroslav | SK Severka Šumperk | C | 2001959 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0505 | Štorek JanŠtorek Jan | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8440505 | 150 Kč |
KSU0606 | Štábl PatrikŠtábl Patrik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 8670783 | 150 Kč |
KSU0616 | Šána RobertŠána Robert | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8670827 | 150 Kč |
KSU0626 | Jordán AlexandrJordán Alexandr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8680281 | 150 Kč |
KSU0501 | Fabiánek JakubFabiánek Jakub | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058482 | 150 Kč |
KSU0525 | Bláha AdamBláha Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8680331 | 150 Kč |
KRN0601 | Špok PetrŠpok Petr | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 428288 | 150 Kč |
PLU0503 | Karásek AntonínKarásek Antonín | TJ SOKOL Plumlov | C | 8061467 | 150 Kč |
AOP0802 | Gallo OndřejGallo Ondřej | Orientační Běh Opava | B | 8648624 | 150 Kč |
PBM0712 | Komenda JakubKomenda Jakub | TJ Spartak 1. brněnská | B | 8410766 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU0400 | Beneš JindřichBeneš Jindřich | SK Severka Šumperk | A | 8660477 | 150 Kč |
JPV0202 | Štorek DavidŠtorek David | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8663202 | 150 Kč |
OOL8801 | Zdráhal TomášZdráhal Tomáš | SK Haná orienteering | C | 8198811 | 150 Kč |
UOL6601 | Krampla TomášKrampla Tomáš | SOB Olomouc | C | 8454046 | 150 Kč |
UOL9901 | Vostál DominikVostál Dominik | SOB Olomouc | C | 1400425 | 150 Kč |
LCE8903 | Klusáček MatějKlusáček Matěj | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 8662697 | 150 Kč |
VLI8203 | Kopec TomášKopec Tomáš | Slavia Liberec orienteering | C | 8047169 | 150 Kč |
OOL8804 | Hladík LadislavHladík Ladislav | SK Haná orienteering | C | 52436 | 150 Kč |
UOL7100 | Horký JanHorký Jan | SOB Olomouc | C | 8113510 | 150 Kč |
JPV8201 | Otrusina JiříOtrusina Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8662320 | 150 Kč |
LCE9300 | Chloupek AdamChloupek Adam | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 8660447 | 150 Kč |
KSU7410 | Tomanek DanielTomanek Daniel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8662343 | 150 Kč |
JPV0123 | Holusek JiříHolusek Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8445294 | 150 Kč |
AOP9501 | Sklenář MartinSklenář Martin | Orientační Běh Opava | C | 8648541 | 150 Kč |
PLU8007 | Matyšek RadoslavMatyšek Radoslav | TJ SOKOL Plumlov | C | 8116824 | 150 Kč |
KAM0311 | Čech VítČech Vít | OK Kamenice | R | 8004316 | 150 Kč |
SSU8802 | Poklop MartinPoklop Martin | SK Severka Šumperk | E | 8660591 | 150 Kč |
ASU8304 | Khýn VítězslavKhýn Vítězslav | Magnus Orienteering | C | 8226338 | 150 Kč |
VRB0414 | Malý TomášMalý Tomáš | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | B | 8662353 | 150 Kč |
AOP7301 | Kovalčík TomášKovalčík Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 8003660 | 150 Kč |
AOP9301 | Hadač FilipHadač Filip | Orientační Běh Opava | R | 8656686 | 150 Kč |
PGP7107 | Košárek PavelKošárek Pavel | SK Praga | C | 8656666 | 150 Kč |
ZLH7800 | Mrkvica PetrMrkvica Petr | OOB TJ Zlaté Hory | C | 8663166 | 150 Kč |
JPV9807 | Vystavěl OndřejVystavěl Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8656693 | 150 Kč |
AOP7700 | Bencúr JurajBencúr Juraj | Orientační Běh Opava | C | 8004329 | 150 Kč |
SSU9303 | Schuster MarekSchuster Marek | SK Severka Šumperk | C | 8656758 | 150 Kč |
VRB7201 | Klech RichardKlech Richard | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 8662299 | 150 Kč |
AOP7802 | Holas TomášHolas Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 8648545 | 150 Kč |
SSU0202 | Seidenglanz JáchymSeidenglanz Jáchym | SK Severka Šumperk | C | 1407427 | 150 Kč |
KRN8505 | Rychlý PavelRychlý Pavel | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 8414134 | 150 Kč |
AOP6502 | Schuster MartinSchuster Martin | Orientační Běh Opava | C | 8662321 | 150 Kč |
KSU9400 | Dvorský VojtěchDvorský Vojtěch | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8482075 | 150 Kč |
KSU9900 | Gedeon DominikGedeon Dominik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8016299 | 150 Kč |
0050001 | Kala Matěj Kala Matěj | 005 - NER - Kala | 8183074 | 150 Kč | |
SSU8243 | Král VáclavKrál Václav | SK Severka Šumperk | C | 8033246 | 150 Kč |
AOV7900 | Vlach JiříVlach Jiří | OOB TJ Baník Ostrava | C | 8667994 | 150 Kč |
AOP0801 | Čech ViktorČech Viktor | Orientační Běh Opava | A | 8004291 | 150 Kč |
MBM8740 | Zelinka JiříZelinka Jiří | O-mikron | C | 8656681 | 150 Kč |
TBM0406 | Gryc OndřejGryc Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | A | 8180018 | 150 Kč |
AOP6501 | Hadač MiroslavHadač Miroslav | Orientační Běh Opava | C | 8656723 | 150 Kč |
KRN6804 | Zavřel MichalZavřel Michal | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52643 | 150 Kč |
OKP8901 | Červinka JanČervinka Jan | SK OK 24 Praha | C | 8002400 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KSU7909 | Miča PetrMiča Petr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8017374 | 150 Kč |
UOL7800 | Kopecký DavidKopecký David | SOB Olomouc | C | 428280 | 150 Kč |
KON8216 | Václavek LeošVáclavek Leoš | KOB Konice | C | 515427 | 150 Kč |
OOL7501 | Binar RobertBinar Robert | SK Haná orienteering | C | 8116829 | 150 Kč |
KSU7700 | Kočandrle JaroslavKočandrle Jaroslav | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2088163 | 150 Kč |
PVP7400 | Cveček MartinCveček Martin | VSK Přírodní vědy Praha | C | 8285922 | 150 Kč |
PVP7700 | Možný StanislavMožný Stanislav | VSK Přírodní vědy Praha | C | 2115730 | 150 Kč |
AOP7402 | Borunský TomášBorunský Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 8004294 | 150 Kč |
0030001 | Ženčák JaroslavŽenčák Jaroslav | 003 - ASPV OA | 8030639 | 150 Kč | |
KON8215 | Ebner ZdeněkEbner Zdeněk | KOB Konice | C | 2090872 | 150 Kč |
KSU8011 | Vlček JanVlček Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886267 | 150 Kč |
PLU8101 | Lutera MichalLutera Michal | TJ SOKOL Plumlov | C | 2102795 | 150 Kč |
PLU7901 | Novotný MichalNovotný Michal | TJ SOKOL Plumlov | C | 8445306 | 150 Kč |
SOP8802 | Lichý OndřejLichý Ondřej | OOB TJ Slezan Opava | C | 49304 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL6501 | Pernica JiříPernica Jiří | SOB Olomouc | C | 52478 | 150 Kč |
SCP7201 | Podivínský TomášPodivínský Tomáš | OK Sparta Praha | C | 8663133 | 150 Kč |
JPV6909 | Holusek MilanHolusek Milan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2121898 | 150 Kč |
JPV7404 | Přikryl JiříPřikryl Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8663185 | 150 Kč |
JPV7606 | Pinkava RomanPinkava Roman | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8009531 | 150 Kč |
SSU7801 | Prachař DušanPrachař Dušan | SK Severka Šumperk | C | 2001958 | 150 Kč |
KON7219 | Procházka JosefProcházka Josef | KOB Konice | C | 8116756 | 150 Kč |
ASU7848 | Greschner LubošGreschner Luboš | Magnus Orienteering | C | 8107738 | 150 Kč |
ASU7501 | Kolek PetrKolek Petr | Magnus Orienteering | C | 8636194 | 150 Kč |
ASU6849 | Pavlík RadekPavlík Radek | Magnus Orienteering | C | 8666874 | 150 Kč |
ASU7102 | Macek KarelMacek Karel | Magnus Orienteering | C | 51882 | 150 Kč |
KON6111 | Grepl LadislavGrepl Ladislav | KOB Konice | C | 8660471 | 150 Kč |
0010002 | Sedláček PetrSedláček Petr | 001 - Bafto | 2087653 | 150 Kč | |
JPV7202 | Hýbl DušanHýbl Dušan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8420974 | 150 Kč |
KON6427 | Navrátil VáclavNavrátil Václav | KOB Konice | C | 8461738 | 150 Kč |
KSU7503 | Pavelka MartinPavelka Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073731 | 150 Kč |
SSU7301 | Heiser KamilHeiser Kamil | SK Severka Šumperk | C | 9939575 | 150 Kč |
UOL7504 | Malaska LukášMalaska Lukáš | SOB Olomouc | C | 2224157 | 150 Kč |
KSU5801 | Šrámek JaromírŠrámek Jaromír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8680320 | 150 Kč |
HOB7001 | Kratochvíl KarelKratochvíl Karel | SK OB Horní Benešov | C | 8003614 | 150 Kč |
UOL7005 | Kotrle MiroslavKotrle Miroslav | SOB Olomouc | C | 515079 | 150 Kč |
UOL6500 | Kubíček JiříKubíček Jiří | SOB Olomouc | C | 8107752 | 150 Kč |
JPV7501 | Chmelář JanChmelář Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2113078 | 150 Kč |
ASU7449 | Navrátil MartinNavrátil Martin | Magnus Orienteering | C | 7203338 | 150 Kč |
TVR6800 | Slavík TomášSlavík Tomáš | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 8004044 | 150 Kč |
SSU7847 | Krtička LuděkKrtička Luděk | SK Severka Šumperk | C | 7204982 | 150 Kč |
SSU7800 | Ryszkowski SlavomírRyszkowski Slavomír | SK Severka Šumperk | C | 2001992 | 150 Kč |
KSU6800 | Květoň VladimírKvětoň Vladimír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2090700 | 150 Kč |
PBM7201 | Komenda KamilKomenda Kamil | TJ Spartak 1. brněnská | C | 8516931 | 150 Kč |
LCE7125 | Bednařík RadekBednařík Radek | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 8680375 | 150 Kč |
SSU7401 | Seidenglanz MarekSeidenglanz Marek | SK Severka Šumperk | C | 2067988 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV6217 | Chmelař MiroslavChmelař Miroslav | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8488884 | 150 Kč |
JPV6505 | Štorek PetrŠtorek Petr | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8515515 | 150 Kč |
PTE6622 | Vítek ZbyněkVítek Zbyněk | TJ Sokol Ptení | C | 8226430 | 150 Kč |
SBR5501 | Vodička LuděkVodička Luděk | SKOB Bruntál | C | 8014529 | 150 Kč |
SBR6601 | Sklenář JosefSklenář Josef | SKOB Bruntál | C | 8656690 | 150 Kč |
OOL5904 | Višňa MilanVišňa Milan | SK Haná orienteering | C | 8028829 | 150 Kč |
OOL5707 | Zdráhal RobertZdráhal Robert | SK Haná orienteering | C | 8451957 | 150 Kč |
KON5713 | Komínek JaroslavKomínek Jaroslav | KOB Konice | C | 8031413 | 150 Kč |
JPV5706 | Jaroš VojtěchJaroš Vojtěch | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8100857 | 150 Kč |
SBR6302 | Řeháček PetrŘeháček Petr | SKOB Bruntál | C | 8663161 | 150 Kč |
UOL6600 | Raclavský VladislavRaclavský Vladislav | SOB Olomouc | C | 2092433 | 150 Kč |
UOL6503 | Šimek RomanŠimek Roman | SOB Olomouc | C | 8005432 | 150 Kč |
UOL5402 | Bednář JanBednář Jan | SOB Olomouc | C | 52473 | 150 Kč |
0030002 | Felkl LuděkFelkl Luděk | 003 - ASPV OA | 52589 | 150 Kč | |
KSU6349 | Paloncý PavelPaloncý Pavel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8680340 | 150 Kč |
0040001 | Rozsíval PavelRozsíval Pavel | 004 - PR-64 | 2213783 | 150 Kč | |
JPV6526 | Soldán VladimírSoldán Vladimír | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8266526 | 150 Kč |
TBM6709 | Gryc JanGryc Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 53233 | 150 Kč |
ZPV6213 | Křeček MiroslavKřeček Miroslav | KOB ZPV Prostějov | C | 8660478 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OOL4901 | Smolka MiloslavSmolka Miloslav | SK Haná orienteering | C | 52747 | 150 Kč |
KSU4900 | Komárek JaromírKomárek Jaromír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2102554 | 150 Kč |
UOL5201 | Janošík AntonínJanošík Antonín | SOB Olomouc | C | 2092418 | 150 Kč |
BOV5001 | Miřijovský PřemyslMiřijovský Přemysl | TJ Baník Ostrava OKD | C | 232153 | 150 Kč |
TVR5000 | Pospíšil KarelPospíšil Karel | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 2001952 | 150 Kč |
UOL5101 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 52440 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH4800 | Novotný StanislavNovotný Stanislav | OOB TJ Zlaté Hory | C | 8518356 | 150 Kč |
SSU4302 | Ostřanský JosefOstřanský Josef | SK Severka Šumperk | C | 8061472 | 150 Kč |
SBR4801 | Toman StanislavToman Stanislav | SKOB Bruntál | C | 8445312 | 150 Kč |
ZLH4801 | Babák JiříBabák Jiří | OOB TJ Zlaté Hory | C | 8515553 | 150 Kč |
KON4617 | Skácel JaroslavSkácel Jaroslav | KOB Konice | C | 341715 | 150 Kč |
ZLH4600 | Mrkvica MiroslavMrkvica Miroslav | OOB TJ Zlaté Hory | C | 64865 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON1515 | Komínek VojtěchKomínek Vojtěch | KOB Konice | C | 2001968 | 100 Kč |
UOL1400 | Bednář RichardBednář Richard | SOB Olomouc | C | 8655425 | 100 Kč |
KRN1500 | Rychlý JakubRychlý Jakub | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 8654881 | 100 Kč |
STE1402 | Kryl Jan MatějKryl Jan Matěj | SK SKI-OB Šternberk | C | 0 Kč | |
PTE1500 | Zapletal JosefZapletal Josef | TJ Sokol Ptení | C | 2135185 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH1600 | Mrkvica VítMrkvica Vít | OOB TJ Zlaté Hory | C | 8516456 | 100 Kč |
UOL1551 | Krejčí JulieKrejčí Julie | SOB Olomouc | C | 2151404 | 100 Kč |
KSU1551 | Kočandrlová AnežkaKočandrlová Anežka | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 229473 | 100 Kč |
ASU1600 | Vala JakubVala Jakub | Magnus Orienteering | C | 52560 | 100 Kč |
SSU2101 | Král Artuš MatyášKrál Artuš Matyáš | SK Severka Šumperk | C | 332966 | 100 Kč |
PTE1501 | Frantík TomášFrantík Tomáš | TJ Sokol Ptení | C | 2127575 | 100 Kč |
AOP1501 | Podmol VítPodmol Vít | Orientační Běh Opava | C | 2224519 | 100 Kč |
KRN1650 | Hrouzová HelenaHrouzová Helena | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 2151410 | 100 Kč |
VLI2000 | Kopec VítKopec Vít | Slavia Liberec orienteering | 232959 | 100 Kč | |
ASU1400 | Pátek ŠimonPátek Šimon | Magnus Orienteering | 232959 | 100 Kč | |
ASU1240 | Růžička MartinRůžička Martin | Magnus Orienteering | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL7151 | Janečková Moťková JitkaJanečková Moťková Jitka | SOB Olomouc | C | 1452447 | 150 Kč |
UOL7301 | Janeček PetrJaneček Petr | SOB Olomouc | C | 2420067 | 150 Kč |
ASU1010 | Sekanina MarekSekanina Marek | Magnus Orienteering | C | 920687 | 150 Kč |
KON8063 | Rozsívalová PetraRozsívalová Petra | KOB Konice | C | 2112772 | 150 Kč |
ASU0448 | Štoudek MartinŠtoudek Martin | Magnus Orienteering | C | 53112 | 150 Kč |
ASU8400 | Rochovanský FrantišekRochovanský František | Magnus Orienteering | C | 2211972 | 150 Kč |
KON8755 | Čeřovská AdélaČeřovská Adéla | KOB Konice | C | 8044627 | 150 Kč |
VRB7500 | Malý KarelMalý Karel | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 2067388 | 150 Kč |
KSU7200 | Profous KamilProfous Kamil | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2104587 | 150 Kč |
0020001 | Klička JanKlička Jan | 002 - UOL | 52461 | 150 Kč | |
KRN7100 | Špok PetrŠpok Petr | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 428248 | 150 Kč |
VRB7878 | Peňázová HanaPeňázová Hana | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 2092364 | 150 Kč |
KON6515 | Hlava MiroslavHlava Miroslav | KOB Konice | C | 500581 | 150 Kč |
UOL0801 | Kubíček VavřinecKubíček Vavřinec | SOB Olomouc | C | 2113097 | 150 Kč |
TVR0500 | Slavík OndřejSlavík Ondřej | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 232194 | 150 Kč |
STE7651 | Burdová OlgaBurdová Olga | SK SKI-OB Šternberk | C | 2122260 | 0 Kč |
STE0852 | Burdová HanaBurdová Hana | SK SKI-OB Šternberk | B | 2112745 | 0 Kč |
STE7450 | Glonková MartinaGlonková Martina | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073436 | 0 Kč |
STE0858 | Krylová Anna DanielaKrylová Anna Daniela | SK SKI-OB Šternberk | C | 0 Kč | |
STE7602 | Kučera MartinKučera Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2143405 | 0 Kč |
UOL7903 | Lýsek MartinLýsek Martin | SOB Olomouc | C | 2113056 | 150 Kč |
0060001 | Lýsek ŠtěpánLýsek Štěpán | 006 - Štěpán Lýsek | zapůjčit | 150 Kč | |
PTE8500 | Zapletal JaroslavZapletal Jaroslav | TJ Sokol Ptení | C | 2102717 | 150 Kč |
PTE0702 | Svoboda TomášSvoboda Tomáš | TJ Sokol Ptení | 2127543 | 150 Kč | |
UOL8151 | Kutá AlenaKutá Alena | SOB Olomouc | C | 2214509 | 150 Kč |
HOB7101 | Kulíšek TomášKulíšek Tomáš | SK OB Horní Benešov | C | 8105241 | 150 Kč |
AOP8252 | Podmolová VendulaPodmolová Vendula | Orientační Běh Opava | C | 2113515 | 150 Kč |
SSU0050 | Pospíšilová KarlaPospíšilová Karla | SK Severka Šumperk | 887909 | 150 Kč | |
KRN5900 | Malec VladimírMalec Vladimír | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 150 Kč | |
PLU0888 | Otrubová KarolínaOtrubová Karolína | TJ SOKOL Plumlov | A | 8061460 | 150 Kč |
UOL8805 | Špacír JanŠpacír Jan | SOB Olomouc | C | 500587 | 150 Kč |