Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
03.06.2023
Místo konání:
Velký Újezd
Pořadatel:
UOL - SOB Olomouc
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H75C     HD10N     HDR     P    
Nahrávám data...

D10C 1.80 km, 50 m, 8 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV1353 Szwedová Emilie SKOB Ostrava C 8047134 100 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 100 Kč
KSU1454 Vlčková Barbora Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058484 100 Kč
KON1353 Čeřovská Eliška KOB Konice C 8116677 100 Kč
STE1350 Tomášková Lucie SK SKI-OB Šternberk C 232959 100 Kč
UOL1450 Paulíčková Veronika SOB Olomouc C 2069082 100 Kč
ASU1456 Rochovanská Eliška Magnus Orienteering C 2212020 100 Kč
ASU1457 Rochovanská Štěpánka Magnus Orienteering C 2212014 100 Kč

D12C 1.80 km, 55 m, 9 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV1150 Horálková Gabriela SKOB Ostrava B 8500479 100 Kč
BFM1153 Burešová Sofie SKOB Frýdek - Místek B 8420967 100 Kč
KSU1262 Profousová Stella Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067337 100 Kč
0030002 Kijonková Lucie 003 - SVČ Fokus Nový Jičín 2051537 100 Kč
0030003 Kubálková Lada 003 - SVČ Fokus Nový Jičín 2051542 100 Kč
SSU1150 Tichá Anna SK Severka Šumperk C 2121007 100 Kč
ASU1150 Pelantová Nikol Magnus Orienteering C 2211963 100 Kč
AOP1150 Kotůlková Dorota Orientační Běh Opava C 8196097 100 Kč
SIT1251 Jurčková Sofie OK SILESIA C 2771964 100 Kč
PLU1277 Otrubová Veronika TJ SOKOL Plumlov C 8044612 100 Kč
SSU1252 Kopecká Eliška SK Severka Šumperk C 2771933 100 Kč
SIT1151 Skupieńová Eliška OK SILESIA B 8507928 100 Kč
SFM1252 Ligocká Alžběta O-RUNNAŘI Beskydy C 2213795 100 Kč
SFM1250 Létalová Eva O-RUNNAŘI Beskydy C 2151396 100 Kč

D14C 2.50 km, 80 m, 14 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec B 8030646 100 Kč
TRI0953 Cymorková Julie TJ TŽ Třinec B 8004343 100 Kč
TRI0956 Kawuloková Tereza TJ TŽ Třinec B 8003651 100 Kč
TRI1052 Kolarczyková Sofie TJ TŽ Třinec C 2224501 100 Kč
BFM0955 Burešová Eliška SKOB Frýdek - Místek B 8035525 100 Kč
TRI0959 Volkova Maja TJ TŽ Třinec B 8071304 100 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc B 8013869 100 Kč
UOL1053 Malasková Linda SOB Olomouc B 8107767 100 Kč
KSU1050 Jordánová Nelly Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8076623 100 Kč
KSU0950 Paloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 100 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680326 100 Kč
KSU1099 Pavelková Eva Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446448 100 Kč
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 8226380 100 Kč
BFM0952 Máchová Barbora SKOB Frýdek - Místek C 8162843 100 Kč
KON0979 Zapletalová Anna KOB Konice C 2112748 100 Kč
KON1061 Fialová Andrea KOB Konice B 8196086 100 Kč
AOP1051 Bokišová Johana Orientační Běh Opava C 8144126 100 Kč
BFM1051 Chudíková Magdalena SKOB Frýdek - Místek B 8482573 100 Kč
BFM1053 Juračáková Judita SKOB Frýdek - Místek B 8501545 100 Kč
STE0952 Gottwaldová Amálie SK SKI-OB Šternberk B 8006759 100 Kč
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc B 8655430 100 Kč
AOP1052 Šamárková Amélie Orientační Běh Opava C 2419905 100 Kč
SIT1053 Tomanová Karolína OK SILESIA 2771955 100 Kč
SSU1051 Kopecká Veronika SK Severka Šumperk C 2653473 100 Kč
PLU1051 Luterová Laura TJ SOKOL Plumlov B 8047160 100 Kč
KON1079 Václavková Amálie KOB Konice B 8013874 150 Kč
JPV0950 Gottwaldová Anna Oddíl OS SK Prostějov C 8402009 150 Kč

D16C 3.50 km, 110 m, 18 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0850 Pinkavová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 8113502 150 Kč
KON0757 Benešová Anežka KOB Konice C 8196099 150 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava A 8004292 150 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava B 8013944 150 Kč
TRI0854 Czerneková Adéla TJ TŽ Třinec C 49365 150 Kč
JPV0762 Chammas Viktoria Oddíl OS SK Prostějov C 8500476 150 Kč
SSU0752 Zaoralová Eliška SK Severka Šumperk B 8482588 150 Kč
JPV0754 Polcrová Karolína Oddíl OS SK Prostějov C 8501874 150 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8420956 150 Kč
AOP0854 Klöslová Sofie Orientační Běh Opava B 8044500 150 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8482104 150 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov A 8061460 150 Kč
ASU0850 Pelantová Sára Magnus Orienteering C 2211964 150 Kč
JPV0750 Balvanová Vendula Oddíl OS SK Prostějov C 8303132 150 Kč
STE0751 Matoušková Johana SK SKI-OB Šternberk A 8022633 150 Kč
SSU0753 Richtrová Ema SK Severka Šumperk C 8409876 150 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení B 8226431 150 Kč
PTE0850 Vrbová Marie TJ Sokol Ptení C 8014447 150 Kč
SIT0851 Byrtusová Klára OK SILESIA B 8667954 150 Kč
SSU0851 Křapová Natálie SK Severka Šumperk C 2001914 225 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk B 2112745 225 Kč

D18C 3.90 km, 135 m, 17 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0551 Pinkavová Hana Oddíl OS SK Prostějov B 8012877 150 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov B 8013963 150 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov B 8013964 150 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov B 8662307 150 Kč
KRN0652 Olekšová Natálie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8022346 150 Kč
KSU0650 Juřinová Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058487 150 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8655461 150 Kč
PLU0651 Reichlová Anežka TJ SOKOL Plumlov 995800 150 Kč
MOV0552 Vojkůvková Hana SKOB Ostrava B 8445291 150 Kč

D21C 4.60 km, 155 m, 22 kontrol Rank. koef.: 1

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0453 Lubrichová Veronika TJ SOKOL Plumlov B 8660567 150 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 150 Kč
AOP0757 Rychlá Karolína Orientační Běh Opava A 8445307 150 Kč
SFM0251 Bernatíková Hana O-RUNNAŘI Beskydy C 8662702 150 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice C 8648600 150 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 8061463 150 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 8655383 150 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 7522295 150 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662732 150 Kč
SFM0250 Urbánková Tereza O-RUNNAŘI Beskydy C 8420954 150 Kč
KON8787 Krajíčková Petra KOB Konice C 515153 150 Kč
SFM0252 Davidová Tereza O-RUNNAŘI Beskydy C 2121755 150 Kč

D35C 4.50 km, 160 m, 19 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP8050 Librová Lucie Orientační Běh Opava C 8047132 150 Kč
AOP7853 Holasová Šárka Orientační Běh Opava C 8648596 150 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 8516420 150 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 8047130 150 Kč
0010001 Kesely Lenka 001 - Závada team 2146227 150 Kč
KRN7753 Kozlíková Veronika KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52646 150 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680374 150 Kč
PLU7676 Lorencová Linda TJ SOKOL Plumlov C 8014540 150 Kč
KON7979 Zapletalová Kamila KOB Konice C 2126256 150 Kč
HAV8550 Křižáková Kateřina OB Havířov C 1420857 150 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 8516754 150 Kč
MOV8053 Kireeva Olesia SKOB Ostrava C 51372 150 Kč
BFM7851 Chudíková Pavla SKOB Frýdek - Místek C 2087514 150 Kč
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 8517317 150 Kč
PLU8350 Hubíková Iva TJ SOKOL Plumlov C 7208232 150 Kč
KSU8080 Juřinová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 150 Kč
STE7951 Matoušková Jana SK SKI-OB Šternberk C 8006732 150 Kč
STE8250 Tomášková Petra SK SKI-OB Šternberk C 2143383 150 Kč
ZLH8150 Plevačová Alexandra OOB TJ Zlaté Hory C 8515556 150 Kč
PLU7777 Otrubová Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 150 Kč
SSU8000 Kopecká Tereza SK Severka Šumperk C 2221430 150 Kč
SIT8451 Kawuloková Zdeňka OK SILESIA C 7209795 150 Kč
PLU7950 Povýšilová Petra TJ SOKOL Plumlov C 681869 150 Kč
SFM8450 Ligocká Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy C 2212740 150 Kč
KON8155 Václavková Lenka KOB Konice C 2020742 225 Kč

D45C 3.50 km, 95 m, 18 kontrol

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 150 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 150 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 150 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 150 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 8012874 150 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 2085619 150 Kč
TRI7450 Krhutová Martina TJ TŽ Třinec C 2224484 150 Kč
HAV7152 Králová Gabriela OB Havířov C 2121892 150 Kč
HAV7150 Martináková Radmila OB Havířov 336725 150 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 150 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8113521 150 Kč
KON7474 Hanousková Michaela KOB Konice C 8030641 150 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 8648634 150 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 8648553 150 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 8501786 150 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 8226371 150 Kč
KSU7878 Paloncý Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995833 150 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 8648640 150 Kč
STE7450 Glonková Martina SK SKI-OB Šternberk C 2073422 150 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 8670771 150 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 150 Kč
ASU7750 Sekaninová Jitka Magnus Orienteering C 2080969 150 Kč
SFM7850 Palarčíková Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy C 2148135 150 Kč
PTE7650 Bartošová Dana TJ Sokol Ptení C 2131187 150 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 150 Kč
PLU7878 Luterová Kristýna TJ SOKOL Plumlov C 2419928 150 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073735 150 Kč
SFM7651 Davidová Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 2125376 150 Kč
JPV7550 Švestková Hana Oddíl OS SK Prostějov C 2148093 150 Kč
MOV7152 Vojkůvková Jarmila SKOB Ostrava C 436420 150 Kč
JPV7551 Gottwaldová Hana Oddíl OS SK Prostějov C 8040975 225 Kč

D55C 2.80 km, 90 m, 15 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 8409878 150 Kč
TRI6150 Denysenko Tamara TJ TŽ Třinec C 8012045 150 Kč
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 2214550 150 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8034543 150 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 8113529 150 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 8006773 150 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 8454012 150 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 150 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 8047139 150 Kč

D65C 2.50 km, 85 m, 13 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4950 Mrkvicová Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52782 225 Kč

H10C 1.80 km, 50 m, 9 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP1302 Liber Tomáš Orientační Běh Opava C 8047186 100 Kč
JPV1313 Chammas Maxim Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 100 Kč
MOV1300 Panna Matyáš SKOB Ostrava C 2075664 100 Kč
AOP1303 Bokiš Matěj Orientační Běh Opava C 410174 100 Kč
PLU1300 Hubík Hubert TJ SOKOL Plumlov C 8009528 100 Kč
PLU1500 Hubík Radan TJ SOKOL Plumlov C 8107760 100 Kč
UOL1300 Tempír Jáchym SOB Olomouc C 8196078 100 Kč
AOP1305 Strouhal Matěj Orientační Běh Opava C 2224517 100 Kč
AOP1301 Kotůlek Vít Orientační Běh Opava C 410105 100 Kč
KRN1300 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2211633 100 Kč
KSU1300 Mazák Šimon Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2220669 150 Kč

H12C 1.90 km, 55 m, 11 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI1200 Mokrosz Tomasz TJ TŽ Třinec C 8183137 100 Kč
TRI1201 Myslivec Lukáš TJ TŽ Třinec C 8501877 100 Kč
JPV1111 Chammas Alex Oddíl OS SK Prostějov C 2108899 100 Kč
HAV1201 Krutina Vít OB Havířov 336728 100 Kč
ASU1200 Baník Matyáš Magnus Orienteering C 2211972 100 Kč
KON1131 Lipenský Jan František KOB Konice C 2771942 100 Kč
AOP1300 Podmol Ondřej Orientační Běh Opava C 8648542 100 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8183194 100 Kč
KSU1121 Vlček Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 52258 100 Kč
VRB1111 Peňáz Jan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8047126 100 Kč
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory B 8516453 100 Kč
UOL1203 Lýsek Štěpán SOB Olomouc C 2113056 100 Kč
KON1111 Zapletal David KOB Konice C 2112764 100 Kč
HAV1200 Fuják Adam OB Havířov C 1426051 100 Kč
STE1201 Binar Vít SK SKI-OB Šternberk C 2049585 100 Kč
SSU1102 Turek Václav SK Severka Šumperk C 2001973 100 Kč
SIT1201 Kawulok Matyáš OK SILESIA B 8445328 100 Kč
PTE1111 Pospíšil Jáchym TJ Sokol Ptení B 8137502 100 Kč
SSU1101 Hedrich Jan SK Severka Šumperk C 224899 100 Kč
HOB1101 Kratochvíl David SK OB Horní Benešov C 8014494 100 Kč
KON1132 Václavek Alois KOB Konice C 8014559 150 Kč
ASU1249 Macek Václav Magnus Orienteering C 886264 150 Kč

H14C 2.60 km, 85 m, 16 kontrol

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU0900 Heiser Matěj SK Severka Šumperk B 8409866 100 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava A 8000245 100 Kč
AOP1000 Liber Václav Orientační Běh Opava B 8680606 100 Kč
TRI0902 Mokrosz Mateusz TJ TŽ Třinec B 8014500 100 Kč
BFM0903 Otta Tobiáš SKOB Frýdek - Místek C 2129255 100 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 8026571 100 Kč
TRI1005 Volkov Vladyslav TJ TŽ Třinec C 8071292 100 Kč
KRN0903 Keprt Dominil KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2214953 100 Kč
KRN0900 Matela Lumír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2214956 100 Kč
SSU1006 Pospíšil Tomáš SK Severka Šumperk C 2653446 100 Kč
SSU0903 Richtr František SK Severka Šumperk C 2001965 100 Kč
KSU1000 Jordán Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2103281 100 Kč
KSU1030 Profous Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056285 100 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava A 8004331 100 Kč
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice B 8008300 100 Kč
PLU0902 Kožnárek Pavel TJ SOKOL Plumlov B 8663160 100 Kč
STE0909 Matoušek Jan SK SKI-OB Šternberk A 8022645 100 Kč
SSU0904 Turek Josef SK Severka Šumperk C 2001983 100 Kč
UOL1001 Tempír Lukáš SOB Olomouc C 8196079 100 Kč
SSU0901 Pánek Antonín SK Severka Šumperk C 9005142 100 Kč
AOP0908 Kohoutek Jakub Orientační Běh Opava C 2103796 100 Kč
AOP1003 Špiller Vojtěch Orientační Běh Opava C 2224508 100 Kč
0030004 Dorazil Prokop 003 - SVČ Fokus Nový Jičín 2051496 100 Kč
ASU1010 Sekanina Marek Magnus Orienteering C 2102553 100 Kč
PTE1001 Vrba Antonín TJ Sokol Ptení C 8014572 100 Kč
KSU1009 Havlík Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 100 Kč
PLU1001 Lutera Oliver TJ SOKOL Plumlov B 8085198 100 Kč
JPV1001 Koutný Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 8404142 100 Kč
OOP1000 Hudeczek Samuel Jan TJ Opava C 2421382 150 Kč
SSU1004 Foret Dominik SK Severka Šumperk C 2771349 150 Kč
MOV1002 Berger Tomáš SKOB Ostrava B 1400415 150 Kč

H16C 3.90 km, 135 m, 17 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0800 Vojkovský Václav TJ TŽ Třinec C 8660 150 Kč
TRI0803 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec C 07862 150 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 8662279 150 Kč
TRI0708 Volkov Maksym TJ TŽ Třinec B 8071316 150 Kč
KON0830 Lipenský Matouš KOB Konice B 8133263 150 Kč
KRN0704 Veliký Lukáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2214954 150 Kč
KRN0801 Edelsberger Adam Kryštof KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2214973 150 Kč
KRN0706 Musil Kristián KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2214968 150 Kč
KRN0705 Ranostaj Vojtěch KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2214957 150 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680351 150 Kč
KSU0828 Juřina Marek Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 150 Kč
KSU0838 Marek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 150 Kč
KSU0701 Miča Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8482572 150 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory A 8116831 150 Kč
STE0813 Dohnal Jan SK SKI-OB Šternberk C 2073434 150 Kč
STE0810 Kropáček Matěj SK SKI-OB Šternberk C 2143386 150 Kč
STE0811 Máčala Antonín SK SKI-OB Šternberk B 8047199 150 Kč
STE0808 Tomášek Josef SK SKI-OB Šternberk B 2106723 150 Kč
SSU0702 Pánek Ondřej SK Severka Šumperk C 9200527 150 Kč
PLU0804 Novotný Jakub TJ SOKOL Plumlov C 7005170 150 Kč
SPR0800 Světnický Antonín SK SKI - SPORT Praděd A 8014451 150 Kč
SSU0705 Hedrich Miroslav SK Severka Šumperk C 2001959 150 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 8140925 225 Kč

H18C 5.20 km, 200 m, 22 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec B 8667990 150 Kč
BFM0608 Otta Kryštof SKOB Frýdek - Místek C 2129253 150 Kč
AOP0503 Klapetek Václav Orientační Běh Opava B 8162833 150 Kč
KRN0601 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428288 150 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8670783 150 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670827 150 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680281 150 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680331 150 Kč
MOV0504 Řepka Michal SKOB Ostrava C 436424 150 Kč
AOP0504 Klösel Samuel Orientační Běh Opava B 8237738 150 Kč

H21C 5.70 km, 220 m, 28 kontrol Rank. koef.: 1

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU0400 Beneš Jindřich SK Severka Šumperk A 8660477 150 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8003660 150 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava A 8670493 150 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava C 8663153 150 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 8648545 150 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8162862 150 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 150 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8414134 150 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8662353 150 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8656711 150 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy C 8014473 150 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8235111 150 Kč
0040001 Vostrejš Pavel 004 - Tchýniny jazyky 53599 150 Kč
TRI9900 Navrátil Adam TJ TŽ Třinec C 2224507 150 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8445294 150 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8016299 150 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 8006749 150 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 8667994 150 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662429 150 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 8660591 150 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava C 8648541 150 Kč
SIT0502 Byrtus Jakub OK SILESIA B 8663128 150 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk C 1407427 150 Kč
AOP7700 Bencúr Juraj Orientační Běh Opava C 8004329 150 Kč
MOV9200 Šidík Petr SKOB Ostrava C 253128 225 Kč

H35C 5.30 km, 165 m, 24 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV8003 Horálek Jaroslav SKOB Ostrava C 51318 150 Kč
JPV8118 Chammas Jean Marc Oddíl OS SK Prostějov C 2155962 150 Kč
JPV8817 Navrátil Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C 1602632 150 Kč
TRI8700 Volkov Oleg TJ TŽ Třinec C 7200270 150 Kč
KSU8011 Vlček Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886267 150 Kč
0020001 Mička Jiří 002 - Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 8084 150 Kč
JPV7700 Martinek Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 8123477 150 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 8004294 150 Kč
0020002 Kijonka Petr 002 - Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 247358 150 Kč
OOL7501 Binar Robert SK Haná orienteering C 8116829 150 Kč
STE8001 Tomášek Petr SK SKI-OB Šternberk C 52462 150 Kč
STE8400 Zafiu-Marinescu Daniel-Bogdan SK SKI-OB Šternberk C 2171121 150 Kč
SOP8600 Peterek Vít OOB TJ Slezan Opava C 8501798 150 Kč
KSU7504 Videcký Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8414126 150 Kč
AOP7801 Kotůlek Jan Orientační Běh Opava C 232166 150 Kč
PVP7700 Možný Stanislav VSK Přírodní vědy Praha C 2115730 150 Kč
KSU7800 Havlík Jindřich Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8328659 150 Kč
PLU7901 Novotný Michal TJ SOKOL Plumlov C 8445306 150 Kč
SIT7702 Byrtus Petr OK SILESIA C 8237667 150 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 897363 150 Kč
SIT8001 Kawulok Marek OK SILESIA C 8003610 150 Kč
SSU8300 Gebauer Lubomír SK Severka Šumperk C 224897 150 Kč
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 8030646 150 Kč
ASU8400 Rochovanský František Magnus Orienteering C 2212025 150 Kč
JPV8303 Hubáček Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 8109329 150 Kč

H45C 4.70 km, 165 m, 24 kontrol

(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8482090 150 Kč
JPV7606 Pinkava Roman Oddíl OS SK Prostějov C 8009531 150 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 8660471 150 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8663185 150 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 8113528 150 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 150 Kč
MOV7400 Vojvodík Martin SKOB Ostrava C 8014474 150 Kč
TRI7801 Myslivec Jiří TJ TŽ Třinec C 2224499 150 Kč
BFM7603 Otta Jakub SKOB Frýdek - Místek C 8501538 150 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 8014553 150 Kč
JPV6909 Holusek Milan Oddíl OS SK Prostějov C 2121898 150 Kč
LCE7125 Bednařík Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 8680375 150 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 150 Kč
MOV7500 Řepka Miroslav SKOB Ostrava C 2421355 150 Kč
TRI7800 Ryška Kamil TJ TŽ Třinec C 53294 150 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 150 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2090700 150 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 8648610 150 Kč
0020003 Šperlich Pavel 002 - Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 53753 150 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 150 Kč
BFM7103 Chudík Michael SKOB Frýdek - Místek C 2087516 150 Kč
JPV7501 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2113078 150 Kč
STE7603 Kropáček Ivo SK SKI-OB Šternberk C 2260129 150 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 8047120 150 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 8461738 150 Kč
0020004 Zajíc Karel 002 - Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 53790 150 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 150 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 150 Kč
SFM7401 David Vladimír O-RUNNAŘI Beskydy C 2800312 150 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 8656690 150 Kč
JPV7300 Koutný Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 2148110 150 Kč
KON7219 Procházka Josef KOB Konice C 8116756 150 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680320 150 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 8415431 150 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 51882 225 Kč
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2118486 225 Kč

H55C 4.50 km, 135 m, 17 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 150 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 8515515 150 Kč
AOP6402 Liber Vlastimil Orientační Běh Opava C 8454019 150 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 150 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 8663138 150 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 8014529 150 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 150 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 150 Kč
SBR6201 Zítka Jiří SKOB Bruntál C 8196077 150 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 150 Kč
MOV6000 Pavlíček Jaromír SKOB Ostrava C 8105236 150 Kč
KSU6349 Paloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680340 150 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 8006112 150 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8140910 150 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8116698 150 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 8051251 150 Kč
BOV5200 Herdegen Ondřej TJ Baník Ostrava OKD C 7203331 150 Kč
DKL5501 Jirka Jiří KOB Kladno C 8014450 150 Kč
JPV5706 Jaroš Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov C 8100857 150 Kč
2AP6100 Polewski Dariusz (POL) Jedynka Zdzieszowice 8024911 150 Kč

H65C 2.80 km, 90 m, 14 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 150 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 8014459 150 Kč
BOV5001 Miřijovský Přemysl TJ Baník Ostrava OKD C 232153 150 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 2113502 150 Kč
TVR5000 Pospíšil Karel TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2001952 150 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8031413 150 Kč
OOL4901 Smolka Miloslav SK Haná orienteering C 52747 150 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 8005138 150 Kč

H75C 2.50 km, 85 m, 13 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 150 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 8445312 150 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 8006768 150 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 150 Kč

HD10N 1.80 km, 50 m, 7 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI1400 Walaski Vítek TJ TŽ Třinec C 02113099 100 Kč
AOP1650 Tesařová Eva Orientační Běh Opava C 232620 100 Kč
KRN1500 Rychlý Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654881 100 Kč
UOL1401 Kindl Oskar SOB Olomouc C 2181315 100 Kč
MOV1600 Brychlec Jan SKOB Ostrava C 7207617 100 Kč
JPV1600 Chmelář Samuel Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 100 Kč
STE1400 Kropáček Šimon SK SKI-OB Šternberk C 2143381 100 Kč
STE1402 Kryl Jan Matěj SK SKI-OB Šternberk C 100 Kč
SSU1600 Pánek Milan SK Severka Šumperk C 2001954 100 Kč
AOP1551 Hudečková Vanda Orientační Běh Opava C 8144127 100 Kč
OOP1501 Hudeczek Benjamín Teodor TJ Opava C 232358 150 Kč
UOL1400 Bednář Richard SOB Olomouc C 8655425 150 Kč
JPV1400 Gottwald Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2080978 150 Kč

HDR 1.80 km, 50 m, 14 kontrol

(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP1400 Král Šimon TJ Opava C 100 Kč
TRI1500 Volkov Stanyslav TJ TŽ Třinec C 502260 100 Kč
KRN1352 Kalová Veronika KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2214950 100 Kč
KRN1400 Ocásek Matyáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2214955 100 Kč
KRN1503 Mašek David KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2214966 100 Kč
KRN1600 Turýn Florián KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2214971 100 Kč
KRN1701 Smolka Adam KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2214972 100 Kč
KRN1450 Mašková Eva KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2214975 100 Kč
KRN1650 Hrouzová Helena KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2151410 100 Kč
ASU1600 Vala Jakub Magnus Orienteering C 52560 100 Kč
ZLH1600 Mrkvica Vít OOB TJ Zlaté Hory C 8516456 100 Kč
MOV1601 Panna Marek SKOB Ostrava C 2080824 100 Kč
0060001 Pavlačka Tomáš 006 - Olomouc zapůjčit 110 Kč
TRI1651 Mokroszová Izabela TJ TŽ Třinec C 49312 100 Kč
MOV8551 Brychlecová Eva SKOB Ostrava C 7210801 100 Kč
0070001 Holcová Rozárka 007 - Holcová 52295 100 Kč
0070002 Holcová Štěpánka 007 - Holcová 8003657 100 Kč
KRN1651 Kozelská Zola KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2214959 100 Kč
SFM1401 Ligocký Ondřej O-RUNNAŘI Beskydy C 2152842 100 Kč
OOP1850 Hudeczková Elizabeth TJ Opava C 232526 100 Kč
SLP1650 Sajalová Michaela OOB Slavia Praha C 100 Kč
0100001 Bretschneider Lukáš 010 - --- zapůjčit 110 Kč
0100002 Bretschneider Radim 010 - --- zapůjčit 110 Kč
0100003 Bretschneider Ondřej 010 - --- zapůjčit 110 Kč
0110001 Švarcová Hana 011 - Berňačky zapůjčit 110 Kč
0110002 Slotová Eliška 011 - Berňačky zapůjčit 110 Kč
0110003 Slotová Lucia 011 - Berňačky zapůjčit 110 Kč
0110004 Slota Matyáš 011 - Berňačky zapůjčit 110 Kč
0110005 Kupová Šárka 011 - Berňačky zapůjčit 110 Kč
0110006 Brostík Šimon 011 - Berňačky zapůjčit 110 Kč
0120001 Čejková Terezie 012 - Hrubčice zapůjčit 110 Kč
0120002 Coufalová Zuzana 012 - Hrubčice zapůjčit 110 Kč
0120003 Čejka Martin 012 - Hrubčice 9005230 100 Kč
0120004 Čejka Mikuláš 012 - Hrubčice 51616 100 Kč
0120005 Šmíd Ondřej 012 - Hrubčice zapůjčit 110 Kč
0130001 Minarčík Damian 013 - SK Černé plíce Ostrava 9910199 100 Kč
0130002 Minarčík Dorian 013 - SK Černé plíce Ostrava 8043 100 Kč

P 2.50 km, 80 m, 14 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI7850 Myslivcová Kateřina TJ TŽ Třinec C 2224500 150 Kč
JPV8388 Chammas Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2155987 150 Kč
HAV7301 Krutina Tomáš OB Havířov 253121 150 Kč
AOP7551 Pometlová Jana Orientační Běh Opava C 7206538 150 Kč
ODR6100 Šauman Petr SKOB Odry C 331055 150 Kč
TRI7000 Cymorek Petr TJ TŽ Třinec C 53180 150 Kč
TRI7152 Cymorková Kateřina TJ TŽ Třinec C 2073677 150 Kč
SSU8052 Pospíšilová Karla SK Severka Šumperk C 2653479 150 Kč
KSU7200 Profous Kamil Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2104587 150 Kč
0030001 Hrudka Jiří 003 - SVČ Fokus Nový Jičín 2051527 150 Kč
VRB7878 Peňázová Hana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2092364 150 Kč
0050001 Chmelařová Blanka 005 - Péčkaři 8885 150 Kč
OOP5500 Kraml František TJ Opava C 52763 150 Kč
OOP6250 Kramlová Karin TJ Opava C 511171 150 Kč
TRI8400 Mokrosz Marek TJ TŽ Třinec C 8658 150 Kč
STE7750 Krylová Daniela SK SKI-OB Šternberk C 150 Kč
SSU7850 Pánková Jitka SK Severka Šumperk C 150 Kč
0020005 Arnoštová Veronika 002 - Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 53787 150 Kč
0020006 Dorazil Jan 002 - Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 2051471 150 Kč
0090001 Polcrová Kateřina 009 - OS SK Prostějov zapůjčit 160 Kč
UOL1002 Malaska Vojtěch SOB Olomouc C 2151437 150 Kč
UOL7654 Malasková Markéta SOB Olomouc C 2218997 150 Kč
STE7651 Burdová Olga SK SKI-OB Šternberk C 2122260 150 Kč
celkem přihlášených: 445, vklad: 59965 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.