Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
05.11.2023
Místo konání:
Kolín, zimní stadion
Pořadatel:
MKP - SK Meteor Kačerov
PDY - Běhej Poděbrady
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14     D16     D18     D21L     D21K     D35     D45     D55     D60     D65     D75     H10F     H10     H12     H14     H16     H18     H21L     H21K     H35     H45     H55     H60     H65     H75     H80     T4     TF     Z1     Z2    
Nahrávám data...

D10 2.01 km, 14 m, 9 kontrol

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1458 Sankotová SáraSankotová Sára OK Kamenice C 8505174 120 Kč
KAM1457 Zoubková HanaZoubková Hana OK Kamenice C 2219048 120 Kč
KAM1450 Neškudlová KateřinaNeškudlová Kateřina OK Kamenice C 1418764 120 Kč
DKP1362 Heczková AnnaHeczková Anna Oddíl OB Kotlářka C 2213798 120 Kč
ZVO1451 Veselá AlenaVeselá Alena OB SK Zvole C 2451179 120 Kč
PGP1550 Svítilová VeronikaSvítilová Veronika SK Praga C 8006334 120 Kč
DKP1453 Janečková EliškaJanečková Eliška Oddíl OB Kotlářka C 8012873 120 Kč
SCP1450 Vrabcová OlívieVrabcová Olívie OK Sparta Praha C 51558 120 Kč
KAM1456 Voleská AndreaVoleská Andrea OK Kamenice C 2222807 120 Kč
DKP1352 Sedláková HelenaSedláková Helena Oddíl OB Kotlářka C 8044628 120 Kč
RIC1352 Kuthanová AmálieKuthanová Amálie OB Říčany C 2127577 120 Kč
RIC1350 Proxová VeronikaProxová Veronika OB Říčany C 8033237 120 Kč
PGP1353 Schindlerová BeátaSchindlerová Beáta SK Praga C 2152838 120 Kč
KAM1451 Pelikánová JitkaPelikánová Jitka OK Kamenice C 2214540 120 Kč
SCP1351 Tesařová FridaTesařová Frida OK Sparta Praha C 2127559 120 Kč
DOR1453 Haisová ŠtěpánkaHaisová Štěpánka OK Dobříš C 2224532 120 Kč
DOR1451 Hrušková TerezaHrušková Tereza OK Dobříš C 8512692 120 Kč
DOR1452 Hrušková ZuzanaHrušková Zuzana OK Dobříš C 8501541 120 Kč
DKL1353 Slejšková KláraSlejšková Klára KOB Kladno C 410721 120 Kč
ZVO1352 Michalíková StelaMichalíková Stela OB SK Zvole C 2214519 120 Kč
ROZ1451 Sýkorová ViktorieSýkorová Viktorie OK Roztoky C 2212716 120 Kč
DLP1355 Narovcová JulieNarovcová Julie OOB TJ Dukla Praha C 8509052 120 Kč
ZVO1450 Mikulová LauraMikulová Laura OB SK Zvole C 2127539 120 Kč
DKL1352 Lohová DoraLohová Dora KOB Kladno C 2211652 120 Kč
DKL1354 Trejbalová JohanaTrejbalová Johana KOB Kladno C 49643 120 Kč
DKL1355 Trejbalová JolanaTrejbalová Jolana KOB Kladno C 49644 120 Kč
RIC1351 Řeháková BertaŘeháková Berta OB Říčany C 2113041 120 Kč
DKP1452 Večerková KláraVečerková Klára Oddíl OB Kotlářka C 2181307 120 Kč
PGP1451 Litschmannová BarboraLitschmannová Barbora SK Praga C 2219088 120 Kč
TAP1450 Veruňáková ŽofieVeruňáková Žofie KOB Tretra Praha C 8013909 120 Kč
TAP1451 Kůdelová EliškaKůdelová Eliška KOB Tretra Praha C 9760324 120 Kč
FSP1450 Kurfürstová AnnaKurfürstová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 9690 120 Kč
0350001 Čermáková EmílieČermáková Emílie 035 - E+L 7003028 120 Kč
DKP1351 Izdná HelenaIzdná Helena Oddíl OB Kotlářka C 2222797 120 Kč

D10F 3.20 km, 15 m, 8 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010002 Peloušková BarboraPeloušková Barbora 001 - OB Brandýs 2000570 100 Kč
DKP1657 Jagerová GrétaJagerová Gréta Oddíl OB Kotlářka C 2159896 100 Kč
LOU1400 Hnátková KateřinaHnátková Kateřina SK Moravan Louňovice C 2143359 100 Kč
SCP1650 Šístková ŠárkaŠístková Šárka OK Sparta Praha C 515102 100 Kč
TAP1553 Bulířová DoraBulířová Dora KOB Tretra Praha C 2088202 100 Kč
TAP1650 Puchernová AdélaPuchernová Adéla KOB Tretra Praha C 8510254 100 Kč
KAM1459 Macková KLáraMacková KLára OK Kamenice C zapůjčit 150 Kč
KNC1450 Dvořáková AnežkaDvořáková Anežka Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 100 Kč
KNC1552 Dvořáková EmaDvořáková Ema Sokol Kostelec n. Č. l. C 224867 100 Kč
PGP1357 Zlatušková MarieZlatušková Marie SK Praga C zapůjčit 150 Kč
KNC1451 Pohořalá ViktoriePohořalá Viktorie Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 100 Kč
SCP1550 Tesařová KarinTesařová Karin OK Sparta Praha C 1400437 100 Kč
SOB1351 Ulvrová AnnaUlvrová Anna SOBSA C 100 Kč
TAP1550 Bednaříková EvaBednaříková Eva KOB Tretra Praha C 8660566 100 Kč
PGP1552 Hanslianová JulieHanslianová Julie SK Praga C 2419961 100 Kč
LOU1351 Kabáth Karolína IdaKabáth Karolína Ida SK Moravan Louňovice C 2157343 100 Kč
ODV1550 Lazarová DianaLazarová Diana TJ Aero Odolena Voda C 2211640 100 Kč
DKP1651 Mullis ElizabethMullis Elizabeth Oddíl OB Kotlářka C 2075697 100 Kč
0400001 Sedláčková AdélaSedláčková Adéla 040 - ŠSK Újezd nad Lesy 1078112 100 Kč
TAP1554 Horová ŽofieHorová Žofie KOB Tretra Praha C 1078116 100 Kč
MKP1451 Petrašová EliškaPetrašová Eliška SK Meteor Kačerov C 2260121 100 Kč
MKP1351 Suchanová NelaSuchanová Nela SK Meteor Kačerov C 2260141 100 Kč
0520001 Honzíková TerezaHonzíková Tereza 052 - - zapůjčit 150 Kč

D12 2.69 km, 24 m, 11 kontrol

(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1252 Dobyášová KateřinaDobyášová Kateřina OK Kamenice C 2039186 120 Kč
KAM1251 Rejšková KláraRejšková Klára OK Kamenice B 8625714 120 Kč
KAM1151 Pokorná ElenPokorná Elen OK Kamenice C 2420066 120 Kč
KAM1152 Neškudlová AnnaNeškudlová Anna OK Kamenice C 2152859 120 Kč
VSP1153 Zavadilová AdélaZavadilová Adéla USK Praha B 8183103 120 Kč
KAM1153 Fuchsová BarboraFuchsová Barbora OK Kamenice B 8502749 120 Kč
ZVO1156 Veselá KláraVeselá Klára OB SK Zvole B 2146230 120 Kč
PGP1352 Súkupová AnitaSúkupová Anita SK Praga C 2419862 120 Kč
SPC1158 Kalinová LisaKalinová Lisa SPORTICUS team B 8461111 120 Kč
LOU1250 Kolářová ZuzanaKolářová Zuzana SK Moravan Louňovice B 8500031 120 Kč
KAM1250 Bašusová OlgaBašusová Olga OK Kamenice B 8116709 120 Kč
TAP1256 Ouhrabková BáraOuhrabková Bára KOB Tretra Praha C 8509340 120 Kč
VSP1251 Mrázová LucieMrázová Lucie USK Praha C 2219002 120 Kč
RIC1150 Čevelová AdélaČevelová Adéla OB Říčany B 2146028 120 Kč
DKP1151 Snížková ŽofieSnížková Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2103703 120 Kč
VSP1154 Öner EdaÖner Eda USK Praha B 8445327 120 Kč
ROU1151 Brotánková KláraBrotánková Klára SKOB Roudnice nad Labem C 2144100 120 Kč
DKP1167 Havlíková ZuzanaHavlíková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8454037 120 Kč
DOR1252 Haisová AnnaHaisová Anna OK Dobříš C 2302098 120 Kč
DOR1152 Magazu SophiaMagazu Sophia OK Dobříš B 8016029 120 Kč
ODV1250 Štěpánková LindaŠtěpánková Linda TJ Aero Odolena Voda C 2211636 120 Kč
PGP1155 Mrázková BertaMrázková Berta SK Praga B 771771 120 Kč
DKP1255 Ptáčková LuciePtáčková Lucie Oddíl OB Kotlářka B 8501062 120 Kč
ROZ1252 Sýkorová ŽofieSýkorová Žofie OK Roztoky C 2213813 120 Kč
DKP1260 Faltusová JulieFaltusová Julie Oddíl OB Kotlářka C 2103743 120 Kč
PGP1150 Hrušková GabrielaHrušková Gabriela SK Praga B 2125327 120 Kč
ZVO1250 Mikulová StellaMikulová Stella OB SK Zvole B 8680608 120 Kč
DOR1254 Nalezencová TerezaNalezencová Tereza OK Dobříš C 2111602 120 Kč
DKP1256 Maroušková JulieMaroušková Julie Oddíl OB Kotlářka B 2129223 120 Kč
KAM1253 Bradnová LenkaBradnová Lenka OK Kamenice C 2181952 120 Kč
PGP1255 Košárková AnetaKošárková Aneta SK Praga C 8656668 120 Kč
DKP1168 Tomešová EvelínaTomešová Evelína Oddíl OB Kotlářka B 2102071 120 Kč
SCP1150 Rakovcová ZuzanaRakovcová Zuzana OK Sparta Praha C 52109 120 Kč
LBE1250 Králová HelenaKrálová Helena TJ Lokomotiva Beroun C 2220665 120 Kč
DKL1151 Lohová AnnaLohová Anna KOB Kladno C 2224149 120 Kč
RIC1251 Šimůnková KateřinaŠimůnková Kateřina OB Říčany C 2211462 120 Kč
TAP1150 Šubrtová BarboraŠubrtová Barbora KOB Tretra Praha B 2080988 120 Kč
FSP1250 Brdičková JanaBrdičková Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090846 120 Kč
FSP1152 Knýbelová AnnaKnýbelová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2000586 120 Kč
TAP1255 Kůdelová NelaKůdelová Nela KOB Tretra Praha C 515493 120 Kč
FSP1150 Bolinová EvelínaBolinová Evelína VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8511767 180 Kč
ROZ1152 Rybecká EliškaRybecká Eliška OK Roztoky C 2229848 180 Kč
DKP1158 Gregorová MagdalenaGregorová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 2121756 180 Kč

D14 2.95 km, 24 m, 11 kontrol

(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1051 Dobyášová AdélaDobyášová Adéla OK Kamenice B 8105238 120 Kč
KAM0952 Pokorná SáraPokorná Sára OK Kamenice C 8500062 120 Kč
PGP1053 Buganová PetraBuganová Petra SK Praga C 8119419 120 Kč
KAM0950 Žemlová MagdalenaŽemlová Magdalena OK Kamenice B 8116673 120 Kč
TAP0954 Ryppelová AnnaRyppelová Anna KOB Tretra Praha B 8034538 120 Kč
PGP1051 Dlouhá JulieDlouhá Julie SK Praga C 2099494 120 Kč
PGP1151 Súkupová SáraSúkupová Sára SK Praga B 2144052 120 Kč
SPC0961 Kalinová EllaKalinová Ella SPORTICUS team C 8014488 120 Kč
LOU1050 Kolářová VeronikaKolářová Veronika SK Moravan Louňovice B 8137518 120 Kč
ROZ0959 Vaňková BarboraVaňková Barbora OK Roztoky B 8196045 120 Kč
ZVO1052 Neubauerová MagdalénaNeubauerová Magdaléna OB SK Zvole B 8501406 120 Kč
PGP1052 Řepková AnnaŘepková Anna SK Praga A 2134299 120 Kč
TAP0956 Benáková NatálieBenáková Natálie KOB Tretra Praha C 8226397 120 Kč
ZVO0955 Sedmerová NelaSedmerová Nela OB SK Zvole C 2135178 120 Kč
TAP1056 Jirousová EditaJirousová Edita KOB Tretra Praha C 2113483 120 Kč
ZVO1053 Truhlářová DoraTruhlářová Dora OB SK Zvole B 8033268 120 Kč
PGP1058 Škodová DenisaŠkodová Denisa SK Praga B 8076645 120 Kč
PGP0967 Kabátová AnnaKabátová Anna SK Praga C 886298 120 Kč
SPC0955 Matoušková KateřinaMatoušková Kateřina SPORTICUS team C 2148068 120 Kč
TAP1060 Váchová SoňaVáchová Soňa KOB Tretra Praha C 2099500 120 Kč
ZVO0956 Fišerová EmmaFišerová Emma OB SK Zvole C 8501618 120 Kč
PGP0960 Tomášková InesTomášková Ines SK Praga C 2212049 120 Kč
PGP0961 Tomášková LindaTomášková Linda SK Praga C 2212003 120 Kč
TAP0953 Štěpánková EmmaŠtěpánková Emma KOB Tretra Praha C 8044585 120 Kč
DOR1151 Blehová BarboraBlehová Barbora OK Dobříš B 8445332 120 Kč
DOR1062 Havlíčková KateřinaHavlíčková Kateřina OK Dobříš C 7500304 120 Kč
DOR0956 Vaculovičová AlžbětaVaculovičová Alžběta OK Dobříš C 8006772 120 Kč
KAM0951 Balejová SofieBalejová Sofie OK Kamenice B 8660541 120 Kč
DKP0954 Ptáčková BarboraPtáčková Barbora Oddíl OB Kotlářka B 8196046 120 Kč
LOU1051 Šunková SáraŠunková Sára SK Moravan Louňovice B 8328653 120 Kč
SJC1050 Jakubcová KarolínaJakubcová Karolína Sportcentrum Jičín B 8112770 120 Kč
ZVO0953 Michalíková AlžbětaMichalíková Alžběta OB SK Zvole B 8033262 120 Kč
ZVO0954 Michalíková KláraMichalíková Klára OB SK Zvole B 8033280 120 Kč
ODV0951 Svobodová EmaSvobodová Ema TJ Aero Odolena Voda C 8196040 120 Kč
PGP0953 Hrušková TerezaHrušková Tereza SK Praga A 8140916 120 Kč
ROZ0956 Kuglerová AnnaKuglerová Anna OK Roztoky C 438643 120 Kč
RIC1051 Havlíčková ZuzanaHavlíčková Zuzana OB Říčany B 8016298 120 Kč
MFP0950 Blahutová LucieBlahutová Lucie Matfyz Praha B 405999 120 Kč
TAP1050 Hlaváčková LucieHlaváčková Lucie KOB Tretra Praha B 2080980 120 Kč
KAM1050 Mišeková LucieMišeková Lucie OK Kamenice B 8660577 120 Kč
PGP0963 Labská KateřinaLabská Kateřina SK Praga B 2224798 120 Kč
PGP1050 Bartalošová AdaBartalošová Ada SK Praga B 2085003 120 Kč
KAM0955 Slabá VeronikaSlabá Veronika OK Kamenice C 2421357 120 Kč
FSP0953 Bartoňová ElenaBartoňová Elena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029181 120 Kč
FSP1051 Stará MagdalenaStará Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2129210 120 Kč
FSP1050 Kurfürstová MarieKurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 1407430 120 Kč
VSP1050 Ehlerová MichaelaEhlerová Michaela USK Praha B 8005127 120 Kč
MFP1053 Nedbalová MagdalenaNedbalová Magdalena Matfyz Praha C 49639 120 Kč
LOU1056 Vaughanová BarboraVaughanová Barbora SK Moravan Louňovice C 2143389 120 Kč
DKP0956 Řehořková EmaŘehořková Ema Oddíl OB Kotlářka B 8502741 180 Kč
DKP1058 Vondráčková JolanaVondráčková Jolana Oddíl OB Kotlářka B 8330756 180 Kč

D16 3.31 km, 16 m, 14 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0751 Žemlová BarboraŽemlová Barbora OK Kamenice B 8116775 170 Kč
VSP0751 Baldrianová EvaBaldrianová Eva USK Praha A 8660533 170 Kč
KPY0750 Vejražková AnnaVejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8501151 170 Kč
ROU0950 Pěkná AlžbětaPěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem B 8662284 170 Kč
PGP0858 Honzáková NelaHonzáková Nela SK Praga B 7210807 170 Kč
DKP0850 Snížková AdélaSnížková Adéla Oddíl OB Kotlářka B 8080814 170 Kč
DKP0951 Mullis CarolinaMullis Carolina Oddíl OB Kotlářka A 8080812 170 Kč
DKL0852 Václavíková StelaVáclavíková Stela KOB Kladno C 2126368 170 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie RebekaPetriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 170 Kč
ODV0851 Berná KláraBerná Klára TJ Aero Odolena Voda B 8044490 170 Kč
ODV0752 Houdková KateřinaHoudková Kateřina TJ Aero Odolena Voda C 8418098 170 Kč
ODV0855 Matoušková SáraMatoušková Sára TJ Aero Odolena Voda C 2420054 170 Kč
VSP0752 Gajdová MichaelaGajdová Michaela USK Praha B 8660527 170 Kč
LOU0850 Šunková BertaŠunková Berta SK Moravan Louňovice B 8032776 170 Kč
TAP0862 Bednářová ŠtěpánkaBednářová Štěpánka KOB Tretra Praha C 2113396 170 Kč
ZVO0851 Mikulová TerezaMikulová Tereza OB SK Zvole B 8033261 170 Kč
RIC0853 Havlíčková VeronikaHavlíčková Veronika OB Říčany B 8109375 170 Kč
RIC0950 Seidlová MagdalenaSeidlová Magdalena OB Říčany A 8061502 170 Kč
PGP0853 Bartalošová AnežkaBartalošová Anežka SK Praga B 2084992 170 Kč
FSP0853 Hüblová AgátaHüblová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029179 170 Kč
VSP0854 Ehlerová AnnaEhlerová Anna USK Praha B 8005141 170 Kč
ZVO0752 Švejdová KarolínaŠvejdová Karolína OB SK Zvole B 2148129 170 Kč
MFP0850 Nedbalová KláraNedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 170 Kč
LOU0853 Vaughanová SáraVaughanová Sára SK Moravan Louňovice C 2143394 170 Kč
ODV0854 Dudlová HanaDudlová Hana TJ Aero Odolena Voda C 8418099 250 Kč
VSP0855 Malečková PavlínaMalečková Pavlína USK Praha A 8030637 250 Kč

D18 3.59 km, 18 m, 15 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLP0550 Sobotová AlžbětaSobotová Alžběta OOB TJ Dukla Praha B 2125365 170 Kč
PGP0951 Štěpová BarboraŠtěpová Barbora SK Praga A 8005136 170 Kč
VSP0554 Tulachová AnnaTulachová Anna USK Praha B 8013965 170 Kč
KPY0552 Pokorná TerezaPokorná Tereza SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8510269 170 Kč
PGP0654 Vozábalová HanaVozábalová Hana SK Praga B 2106747 170 Kč
RIC0555 Volná HanaVolná Hana OB Říčany C 2148201 170 Kč
MFP0550 Blahutová MartinaBlahutová Martina Matfyz Praha C 53611 170 Kč

D21L 5.07 km, 26 m, 18 kontrol Rank. koef.: 1

(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8251 Blažková KristinaBlažková Kristina Oddíl OB Kotlářka C 7300472 170 Kč
PGP7763 Lošťáková IvanaLošťáková Ivana SK Praga C 8014514 170 Kč
KAM7850 Albrechtová EvaAlbrechtová Eva OK Kamenice C 8648602 170 Kč
KAM9950 Albrechtová IvetaAlbrechtová Iveta OK Kamenice C 8660456 170 Kč
KON9888 Škrabalová ŠárkaŠkrabalová Šárka KOB Konice C 8039983 170 Kč
DKP8255 Míková ŠárkaMíková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 8022636 170 Kč
KPY0050 Míchalová ŠárkaMíchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8410806 170 Kč
VSP7850 Baldrianová BarboraBaldrianová Barbora USK Praha C 8501557 170 Kč
TAP9755 Šimůnková GabrielaŠimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 7779755 170 Kč
KNC9850 Kopecká EliškaKopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 8445297 170 Kč
KPY8650 Nedasová ZuzanaNedasová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8107703 170 Kč
PGP9353 Mikulášová HelenaMikulášová Helena SK Praga C 8140929 170 Kč
KAM0760 Havlová TerezaHavlová Tereza OK Kamenice A 8510280 170 Kč
MFP8050 Nedbalová JanaNedbalová Jana Matfyz Praha C 8501530 170 Kč
ROU9554 Koubová LenkaKoubová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 8044551 170 Kč
DKP8651 Plochová DominikaPlochová Dominika Oddíl OB Kotlářka C 7207077 170 Kč
EKP8651 Hausmannová KláraHausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8013880 170 Kč
TUR8989 Baierová HanaBaierová Hana OOB TJ Turnov C 8001989 170 Kč
LPU9056 Mrózková VendulaMrózková Vendula OK Lokomotiva Pardubice C 7200905 170 Kč
PGP9654 Hrabánková KláraHrabánková Klára SK Praga C 8200023 170 Kč
TAP0851 Šimůnková MichaelaŠimůnková Michaela KOB Tretra Praha A 2152857 170 Kč
TBM9898 Korpasová TerezaKorpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno E 9101703 170 Kč
TBM0151 Korpasová LucieKorpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 9101707 170 Kč
RIC0651 Kotenová MarkétaKotenová Markéta OB Říčany B 8226391 170 Kč
KPY8852 Kohlová ZuzanaKohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8154981 170 Kč
VSP7752 Gajdová KristinaGajdová Kristina USK Praha C 8505712 170 Kč
ROZ0050 Sedláčková LindaSedláčková Linda OK Roztoky C 8516755 170 Kč
KAM0756 Mišeková KateřinaMišeková Kateřina OK Kamenice B 8226411 170 Kč
0150001 Westin EmilieWestin Emilie 015 - (NOR) Nydalen SK 8221331 170 Kč
PZR0152 Polanská NellyPolanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2088199 170 Kč
HCE8250 Dudová IrenaDudová Irena TJ Hostivice C 8013859 170 Kč
DKP8853 Karochová SimonaKarochová Simona Oddíl OB Kotlářka C 8282888 170 Kč
KAM0754 Kudrnáčová MartaKudrnáčová Marta OK Kamenice A 8005429 170 Kč
DKP0857 Hladíková JulieHladíková Julie Oddíl OB Kotlářka A 8116730 170 Kč
PGP8155 Košárková IvaKošárková Iva SK Praga C 2082714 170 Kč
SJC8451 Tomešová DanielaTomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 981842 170 Kč
RIC0452 Kotenová BarboraKotenová Barbora OB Říčany B 8109328 170 Kč
PGP8154 Bartalošová JanaBartalošová Jana SK Praga C 2084985 170 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová JanaKolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 170 Kč
ZVO7951 Mikulová ZuzanaMikulová Zuzana OB SK Zvole C 8667989 170 Kč
VSP7450 Svobodová JitkaSvobodová Jitka USK Praha C 8648547 170 Kč
SJC8952 Fujáčková IvanaFujáčková Ivana Sportcentrum Jičín C 8000426 170 Kč
MFP8450 Pecoldová PavlínaPecoldová Pavlína Matfyz Praha C 8066680 170 Kč
DKP8756 Pospíšilová MariePospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka C 8080824 170 Kč
TAP8971 Hošková TerezaHošková Tereza KOB Tretra Praha C 9998971 250 Kč
PGP0660 Lošťáková SáraLošťáková Sára SK Praga A 8003639 250 Kč
VSP0553 Malečková HanaMalečková Hana USK Praha A 2067999 250 Kč
ALB9050 Vandělíková MarieVandělíková Marie OOB Albrechtice nad Orlicí C 8076035 250 Kč
TAP9053 Zajícová KateřinaZajícová Kateřina KOB Tretra Praha C 8660524 250 Kč
ROZ9752 Voltrová HanaVoltrová Hana OK Roztoky C 8656678 250 Kč

D21K 3.59 km, 18 m, 15 kontrol Rank. koef.: 1

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LOU9250 Malá AnnaMalá Anna SK Moravan Louňovice C 2143359 170 Kč
DKL0050 Benešová HanaBenešová Hana KOB Kladno C 8113516 170 Kč
SLA9851 Uhlířová LudmilaUhlířová Ludmila SKOB Slaný C 8162898 170 Kč
BOR9350 Chvojková RenataChvojková Renata OK Jiskra Nový Bor C 8527 170 Kč
EKP7257 Konečná MarcelaKonečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 170 Kč
FSP0450 Cincibusová LenkaCincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 170 Kč
TAP8150 Šubrtová VěraŠubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 170 Kč
SJC8759 Kovářová EvaKovářová Eva Sportcentrum Jičín C 8008759 170 Kč
PGP8656 Masopustová ElisMasopustová Elis SK Praga C 8662717 170 Kč
LBE9150 Kalinová TerezaKalinová Tereza TJ Lokomotiva Beroun C 52316 170 Kč

D35 4.03 km, 16 m, 14 kontrol

(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM8052 Dobyášová ZuzanaDobyášová Zuzana OK Kamenice C 2039085 170 Kč
PGP8755 Králová VandaKrálová Vanda SK Praga C 8660507 170 Kč
KAM8551 Fuchsová AnetaFuchsová Aneta OK Kamenice C 2152837 170 Kč
KAM7750 Rejšková AlenaRejšková Alena OK Kamenice C 8511571 170 Kč
KAM8051 Slámová MichaelaSlámová Michaela OK Kamenice C 2148061 170 Kč
CEP8050 Pilařová KateřinaPilařová Kateřina Čepíci 2800224 170 Kč
PGP7858 Dlouhá MartaDlouhá Marta SK Praga C 1886930 170 Kč
ZVO8052 Veselá LenkaVeselá Lenka OB SK Zvole C 7500852 170 Kč
SPC8259 Kalinová MarkétaKalinová Markéta SPORTICUS team C 8629752 170 Kč
PGP8455 Horová KláraHorová Klára SK Praga C 8008455 170 Kč
DLP8250 Sobotová JanaSobotová Jana OOB TJ Dukla Praha C 2222850 170 Kč
DKP8151 Janečková MarkétaJanečková Markéta Oddíl OB Kotlářka C 8033270 170 Kč
SCP8250 Vrabcová RomanaVrabcová Romana OK Sparta Praha C 2080934 170 Kč
SJC8658 Palasová PetraPalasová Petra Sportcentrum Jičín C 8008016 170 Kč
LCE8451 Salingerová EliškaSalingerová Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice C 8501501 170 Kč
VSP7652 Arnoštová KateřinaArnoštová Kateřina USK Praha C 8226388 170 Kč
DKP7251 Vítečková KateřinaVítečková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 7007201 170 Kč
TAP8453 Puchernová ZuzanaPuchernová Zuzana KOB Tretra Praha C 8190384 170 Kč
LBE7951 Baxová IrenaBaxová Irena TJ Lokomotiva Beroun C 2148217 170 Kč
RIC8350 Proxová LadaProxová Lada OB Říčany C 8502459 170 Kč
SLA8150 Hrstková MarieHrstková Marie SKOB Slaný C 2148214 170 Kč
PGP8156 Súkupová HanaSúkupová Hana SK Praga C 2224777 170 Kč
ROU8152 Brotánková LenkaBrotánková Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2420003 170 Kč
0100001 Stanovska EvaStanovska Eva 010 - Stanovsky family 232242 170 Kč
DOR8051 Haisová StanislavaHaisová Stanislava OK Dobříš C 2039822 170 Kč
HCE8350 Pinkrová ŠárkaPinkrová Šárka TJ Hostivice C 2126387 170 Kč
ZVO8151 Perknerová BarboraPerknerová Barbora OB SK Zvole C 2099523 170 Kč
DOR8251 Nalezencová IvanaNalezencová Ivana OK Dobříš C 2125352 170 Kč
ROU8350 Hrádková KateřinaHrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 8507956 170 Kč
LBE8152 Žufníčková PavlaŽufníčková Pavla TJ Lokomotiva Beroun C 981803 170 Kč
DKL8052 Trejbalová Lohová MonikaTrejbalová Lohová Monika KOB Kladno C 8008263 170 Kč
RIC7955 Seidlová BarboraSeidlová Barbora OB Říčany C 7207365 170 Kč
MFP7953 Blahutová HankaBlahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 170 Kč
KAM7851 Mišeková MartinaMišeková Martina OK Kamenice C 2800344 170 Kč
TAP8152 Jakubská JitkaJakubská Jitka KOB Tretra Praha C 2124803 170 Kč
TAP8153 Nováková HelenaNováková Helena KOB Tretra Praha C 2092438 170 Kč
0300002 Ukolova AnastasiaUkolova Anastasia 030 - m. SVOBODA 8502748 170 Kč
KAM7550 Žemlová EvaŽemlová Eva OK Kamenice C 8033217 170 Kč
CST8351 Málková ŠárkaMálková Šárka OB Strakonice C 8051083 170 Kč
LIT8353 Benešová ZuzanaBenešová Zuzana KOB Litvínov C 2151450 170 Kč
DKP8051 Izdná PetraIzdná Petra Oddíl OB Kotlářka C 2103714 170 Kč
BZP8650 Přívozníková PavlaPřívozníková Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 7203455 170 Kč
0420001 Sedláčková PetraSedláčková Petra 042 - Újezd nad Lesy 981850 170 Kč
DKP8551 Havlíková BarboraHavlíková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2221458 170 Kč
ROU8151 Bazinková BlankaBazinková Blanka SKOB Roudnice nad Labem C 866505 250 Kč
DKP7856 Vondráčková MarkétaVondráčková Markéta Oddíl OB Kotlářka C 2120867 250 Kč

D45 3.59 km, 18 m, 15 kontrol

(58)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7452 Pokorná KamilaPokorná Kamila OK Kamenice C 2118482 170 Kč
ZVO7451 Marholdová MartinaMarholdová Martina OB SK Zvole C 438635 170 Kč
ROZ6150 Voltrová SvatavaVoltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 170 Kč
SOB7750 Janderová MarkétaJanderová Markéta SOBSA C 2051485 170 Kč
TAP7751 Bublíková ZuzanaBublíková Zuzana KOB Tretra Praha C 2108884 170 Kč
DKP6952 Heczková JanaHeczková Jana Oddíl OB Kotlářka C 2152854 170 Kč
KNC7851 Havlová EvaHavlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 8003637 170 Kč
LOU7750 Bartůňková LucieBartůňková Lucie SK Moravan Louňovice C 8509347 170 Kč
TAP7151 Longinová LenkaLonginová Lenka KOB Tretra Praha C 981829 170 Kč
KPY6850 Míchalová MarcelaMíchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8501528 170 Kč
TAP7753 Motyčková ZuzanaMotyčková Zuzana KOB Tretra Praha C 2127583 170 Kč
SCP6950 Tloušťová EvaTloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 170 Kč
LTU7552 Bolehovská IvaBolehovská Iva OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2092417 170 Kč
SLA6950 Hrdličková LudmilaHrdličková Ludmila SKOB Slaný C 8033240 170 Kč
KPY7550 Varhaníková HalkaVarhaníková Halka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2087668 170 Kč
VSP7650 Městková KateřinaMěstková Kateřina USK Praha C 8033206 170 Kč
SOB7250 Pláničková LibušePláničková Libuše SOBSA C 53023 170 Kč
ROU7150 Buková JanaBuková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2075666 170 Kč
RIC7853 Čevelová IvanaČevelová Ivana OB Říčany C 2102678 170 Kč
RIC7252 Kotenová KláraKotenová Klára OB Říčany C 8226424 170 Kč
RIC7850 Pračková ZitaPračková Zita OB Říčany C 2045228 170 Kč
PGP7456 Štěpová DanaŠtěpová Dana SK Praga C 2099486 170 Kč
LBM7362 Korpasová IvanaKorpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 170 Kč
SPC7160 Mědílková IvaMědílková Iva SPORTICUS team C 7204522 170 Kč
PGP7350 Ptáčková KateřinaPtáčková Kateřina SK Praga C 8149889 170 Kč
SOB7150 Brabencová AlenaBrabencová Alena SOBSA C 8502678 170 Kč
DCE7550 Kándlová AdélaKándlová Adéla KOB Dobřichovice C 2113044 170 Kč
DOR7555 Hrušková BlankaHrušková Blanka OK Dobříš C 2134295 170 Kč
DOR7853 Magazu RadmilaMagazu Radmila OK Dobříš C 8012880 170 Kč
ODV7651 Berná MarkétaBerná Markéta TJ Aero Odolena Voda C 8501552 170 Kč
KAM7253 Balejová VeronikaBalejová Veronika OK Kamenice C 2115760 170 Kč
DKP7750 Ptáčková HelenaPtáčková Helena Oddíl OB Kotlářka C 2419969 170 Kč
ZVO7152 Polanová PavlaPolanová Pavla OB SK Zvole C 2083418 170 Kč
VSP7252 Štraitová JitkaŠtraitová Jitka USK Praha C 682665 170 Kč
SLA7551 Beranová JanaBeranová Jana SKOB Slaný C 515052 170 Kč
TAP7251 Brumovská RheaBrumovská Rhea KOB Tretra Praha C 2224524 170 Kč
TAP7250 Černá JanaČerná Jana KOB Tretra Praha C 2102563 170 Kč
SJC7752 Kazdová JanaKazdová Jana Sportcentrum Jičín C 2115001 170 Kč
OAV7755 Šimková MarkétaŠimková Markéta Orienteering Adventure C 2045245 170 Kč
SLA7850 Grisová KateřinaGrisová Kateřina SKOB Slaný C 2109679 170 Kč
PGP7151 Čtrnáctová MagdalenaČtrnáctová Magdalena SK Praga C 8005137 170 Kč
RIC7575 Rožková PetraRožková Petra OB Říčany C 8660563 170 Kč
RIC7650 Tolarová IvanaTolarová Ivana OB Říčany C 2073688 170 Kč
TAP7756 Hlaváčková KláraHlaváčková Klára KOB Tretra Praha C 2081363 170 Kč
TAP7552 Siegerová LucieSiegerová Lucie KOB Tretra Praha C 51850 170 Kč
SOB7850 Kolaříková MarieKolaříková Marie SOBSA C 8196075 170 Kč
FSP7550 Bartoňová TerezieBartoňová Terezie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029180 170 Kč
FSP7750 Hüblová KateřinaHüblová Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2000593 170 Kč
FSP7852 Kurfürstová MagdalenaKurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 170 Kč
VSP7855 Ehlerová PetraEhlerová Petra USK Praha C 8047193 170 Kč
TAP7152 Melišíková RadkaMelišíková Radka KOB Tretra Praha C 8008273 170 Kč
DKL7552 Hoffmannová LucieHoffmannová Lucie KOB Kladno C 2157344 170 Kč
FSP7555 Fibírová ZuzanaFibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 170 Kč
TAP6851 Šimůnková MartinaŠimůnková Martina KOB Tretra Praha C 2152988 170 Kč
STH7451 Junková PetraJunková Petra SK Studenec C 220254 170 Kč
SLA7353 Raymond-Bertrandová JanaRaymond-Bertrandová Jana SKOB Slaný C 2109689 170 Kč
ODV7751 Dudlová JanaDudlová Jana TJ Aero Odolena Voda C 2135182 250 Kč
DKP7853 Brandejsová PetraBrandejsová Petra Oddíl OB Kotlářka C 8113490 250 Kč

D55 2.99 km, 21 m, 14 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6050 Freyová MichaelaFreyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 170 Kč
DKL5950 Rančáková StáňaRančáková Stáňa KOB Kladno C 1450164 170 Kč
JEN6451 Švarcová LenkaŠvarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 170 Kč
TEH5751 Sládková EvaSládková Eva Sokol Tehov C 51398 170 Kč
SCP6451 Veljačiková MarkétaVeljačiková Markéta OK Sparta Praha C 8506651 170 Kč
DOR6150 Bochenková JanaBochenková Jana OK Dobříš C 8116687 170 Kč
VSP6650 Němečková JarmilaNěmečková Jarmila USK Praha C 2103280 170 Kč
DOR6451 Tachezy RuthTachezy Ruth OK Dobříš C 2080904 170 Kč
MFP6850 Forstová LenkaForstová Lenka Matfyz Praha C 2222801 170 Kč
FSP6651 Cincibusová IvanaCincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8116688 170 Kč
TBM5855 Kuchařová AdaKuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 170 Kč
KPY6051 Kohlová AlenaKohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 170 Kč
PGP5850 Zelená MarkétaZelená Markéta SK Praga C 2080958 170 Kč
DCE5450 Procházková MilušeProcházková Miluše KOB Dobřichovice C 8303060 170 Kč
PEN6350 Kábrtová IvaKábrtová Iva OK RECO Sport C 8030630 170 Kč
SCP5550 Jahnová HelenaJahnová Helena OK Sparta Praha C 8113525 170 Kč

D60 2.99 km, 21 m, 14 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6250 Hrabánková IlonaHrabánková Ilona SK Praga C 8013881 170 Kč
KNC6251 Kohoutová PavlaKohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 170 Kč
TAP6253 Tihonová JindraTihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232158 170 Kč

D65 2.41 km, 15 m, 11 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5550 Doležalová VlastaDoležalová Vlasta SK Praga C 52095 120 Kč
UVP5450 Beranová VlastaBeranová Vlasta Slovan Praha C 7917 120 Kč
DCE5550 Mrázová PavlaMrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 120 Kč
KPY5850 Trdá IvaTrdá Iva SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 120 Kč
DKL5550 Cabrnochová HanaCabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 120 Kč
ZBM5582 Kabáthová JitkaKabáthová Jitka SK Brno Žabovřesky C 232005 120 Kč
DCE5650 Štrossová JiřinaŠtrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 120 Kč
DKP5752 Dudová HanaDudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51756 120 Kč
0340001 Hausmannová IrenaHausmannová Irena 034 - Bludičky 2079491 120 Kč

D75 2.12 km, 12 m, 10 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková MílaZmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 120 Kč
PGP4050 Haňkovská JanaHaňkovská Jana SK Praga C 8063085 120 Kč
TJP4750 Ryšavá LubomíraRyšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 120 Kč
PGP4750 Kubátová MiladaKubátová Milada SK Praga C 2067222 120 Kč

H10F 3.20 km, 15 m, 8 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CEP1300 Pilař JiříPilař Jiří Čepíci 1413334 100 Kč
DKP1308 Melichar MaxMelichar Max Oddíl OB Kotlářka C 1000461 100 Kč
PGP1616 Hora DamiánHora Damián SK Praga C 1006283 100 Kč
SCP1500 Vrabec AdrianVrabec Adrian OK Sparta Praha C 51571 100 Kč
DKP1309 Větvička AntonínVětvička Antonín Oddíl OB Kotlářka C 2157329 100 Kč
0050001 Salgueiro AntonioSalgueiro Antonio 005 - Salgueiro 515029 100 Kč
PGP1600 Schindler TadeášSchindler Tadeáš SK Praga C 2219055 100 Kč
KAM1703 Macek MartinMacek Martin OK Kamenice C zapůjčit 150 Kč
KPY1500 Kameník MatějKameník Matěj SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2221441 100 Kč
TAP1311 Tóth LeventeTóth Levente KOB Tretra Praha C zapůjčit 150 Kč
DKP1507 Faltus JanFaltus Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103710 100 Kč
PGP1501 Matějů AntonínMatějů Antonín SK Praga C 682623 100 Kč
SCP1501 Rakovec PavelRakovec Pavel OK Sparta Praha C 1700085 100 Kč
0200001 Šindela JanŠindela Jan 020 - Atletika Český Brod 51392 100 Kč
LBE1500 Král JaroslavKrál Jaroslav TJ Lokomotiva Beroun C 1451524 100 Kč
KPY1400 Vitásek VáclavVitásek Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2060247 100 Kč
DOR1401 Jiroušek LukášJiroušek Lukáš OK Dobříš 2420058 100 Kč
VLI1501 Kolaja JaromírKolaja Jaromír Slavia Liberec orienteering C 2067313 100 Kč
TAP1700 Veruňák JurášVeruňák Juráš KOB Tretra Praha C 8502736 100 Kč
FSP1404 Šafránek MichalŠafránek Michal VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 2260156 100 Kč
PGP1402 Veselý HubertVeselý Hubert SK Praga C 2220678 100 Kč
TAP1502 Suchý ProkopSuchý Prokop KOB Tretra Praha C 2145900 100 Kč
FSP1500 Beneš LukášBeneš Lukáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7000509 100 Kč
0520002 Honzík JanHonzík Jan 052 - - zapůjčit 150 Kč
TUR1508 Tůma JáchymTůma Jáchym OOB TJ Turnov C 100 Kč

H10 2.06 km, 14 m, 9 kontrol

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1301 Fuchs VojtěchFuchs Vojtěch OK Kamenice C 2221472 120 Kč
KAM1700 Albrecht JiříAlbrecht Jiří OK Kamenice C 515490 120 Kč
TAP1302 Hora KarelHora Karel KOB Tretra Praha C 8512710 120 Kč
DKP1401 Jager RobertJager Robert Oddíl OB Kotlářka C 2212004 120 Kč
SPC1502 Kalina OskarKalina Oskar SPORTICUS team C 8109400 120 Kč
VSP1600 Baldrian FrantišekBaldrian František USK Praha C 8506630 120 Kč
VSP1500 Skalka JindřichSkalka Jindřich USK Praha C 8511751 120 Kč
LOU1301 Hendrich JáchymHendrich Jáchym SK Moravan Louňovice C 2219012 120 Kč
SJC1501 Palas TomášPalas Tomáš Sportcentrum Jičín C 500267 120 Kč
DKP1403 Rippel NikolasRippel Nikolas Oddíl OB Kotlářka C 8066793 120 Kč
PGP1404 Čížek VojtěchČížek Vojtěch SK Praga C 2152972 120 Kč
TAP1600 Stuchlík EduardStuchlík Eduard KOB Tretra Praha C 8512671 120 Kč
TAP1307 Stuchlík AntonínStuchlík Antonín KOB Tretra Praha C 8506949 120 Kč
PGP1301 Vach MatyášVach Matyáš SK Praga C 2218993 120 Kč
PGP1502 Vach ŠtěpánVach Štěpán SK Praga C 2145629 120 Kč
TAP1400 Pucherna ŠtěpánPucherna Štěpán KOB Tretra Praha C 8509353 120 Kč
RIC1300 Čevela MarekČevela Marek OB Říčany C 2039997 120 Kč
RIC1302 Kuthan MikulášKuthan Mikuláš OB Říčany C 2049634 120 Kč
RIC1400 Pračka MichalPračka Michal OB Říčany C 426373 120 Kč
ROU1401 Brotánek JanBrotánek Jan SKOB Roudnice nad Labem C 2181327 120 Kč
ROU13xx Rajman JanRajman Jan SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 170 Kč
TAP1401 Hýbl ŠimonHýbl Šimon KOB Tretra Praha C 51628 120 Kč
ODV1401 Štěpánek ŠimonŠtěpánek Šimon TJ Aero Odolena Voda C 2148160 120 Kč
DKP1406 Klečka JakubKlečka Jakub Oddíl OB Kotlářka C 331213 120 Kč
HCE1300 Pinkr JanPinkr Jan TJ Hostivice C 2220663 120 Kč
SJC1503 Jakubec JanJakubec Jan Sportcentrum Jičín C 2112770 120 Kč
PGP1306 Vyskočil JanVyskočil Jan SK Praga C 2152847 120 Kč
PGP1405 Kazda AlbertKazda Albert SK Praga C 2114994 120 Kč
DLP1501 Chabr EduardChabr Eduard OOB TJ Dukla Praha C 2145626 120 Kč
SJC1400 Tomeš MaxmiliánTomeš Maxmilián Sportcentrum Jičín C 2102072 120 Kč
RIC1401 Lhotský FrantišekLhotský František OB Říčany C 2211490 120 Kč
RIC1407 Seidl KryštofSeidl Kryštof OB Říčany C 51610 120 Kč
TAP1304 Jakubský FilipJakubský Filip KOB Tretra Praha C 2120646 120 Kč
VLI1301 Kolaja BedřichKolaja Bedřich Slavia Liberec orienteering C 1398538 120 Kč
SOB1300 Kolařík JiříKolařík Jiří SOBSA C 8502697 120 Kč
FSP1300 Skripnik KiliánSkripnik Kilián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028833 120 Kč
PGP1307 Kovanda ZdeněkKovanda Zdeněk SK Praga C 2219079 120 Kč
PGP1503 Doležel VáclavDoležel Václav SK Praga C 2152839 120 Kč
TAP1310 Suchý VojtěchSuchý Vojtěch KOB Tretra Praha C 2219060 120 Kč
DKP1301 Míka ZbyněkMíka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 8410799 180 Kč

H12 3.00 km, 18 m, 11 kontrol

(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1207 Sankot JakubSankot Jakub OK Kamenice C 8502719 120 Kč
KAM1102 Čížik MatyášČížik Matyáš OK Kamenice B 8410790 120 Kč
KAM1208 Holeček JakubHoleček Jakub OK Kamenice C zapůjčit 170 Kč
SAD1200 Arnošt DanielArnošt Daniel Sportovní akademie Dobříš C 434596 120 Kč
ROZ1201 Homuta EliášHomuta Eliáš OK Roztoky C 2224778 120 Kč
KAM1201 Sláma MarekSláma Marek OK Kamenice B 8501176 120 Kč
SAD1201 Prior JiříPrior Jiří Sportovní akademie Dobříš C 53162 120 Kč
CEP1100 Paulů MaxPaulů Max Čepíci 2127871 120 Kč
SAD1102 Homolka VojtěchHomolka Vojtěch Sportovní akademie Dobříš C 361921 120 Kč
VSP1100 Baldrian JosefBaldrian Josef USK Praha B 8670452 120 Kč
TAP1106 Sedlář ProkopSedlář Prokop KOB Tretra Praha C 8076650 120 Kč
PGP1205 Štola KristiánŠtola Kristián SK Praga C 2219044 120 Kč
DKP1206 Janeček TomášJaneček Tomáš Oddíl OB Kotlářka B 8648577 120 Kč
SLA1200 Zápotocký TomášZápotocký Tomáš SKOB Slaný B 8461732 120 Kč
DKP1115 Větvička VojtěchVětvička Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 2152981 120 Kč
KAM1103 Voleský ViktorVoleský Viktor OK Kamenice C 8501496 120 Kč
PGP1203 Řehák ProkopŘehák Prokop SK Praga C 2420053 120 Kč
RIC1204 Martinez Galicia PabloMartinez Galicia Pablo OB Říčany C 2113061 120 Kč
TAP1203 Šavel JanŠavel Jan KOB Tretra Praha C zapůjčit 170 Kč
DKP1119 Šíma MarekŠíma Marek Oddíl OB Kotlářka C 2157333 120 Kč
KAM1205 Bína RichardBína Richard OK Kamenice B 8501047 120 Kč
KAM1203 Pelikán VítPelikán Vít OK Kamenice B 2148226 120 Kč
DKP1116 Valenta OndřejValenta Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2155971 120 Kč
KPY1100 Hendrych LukášHendrych Lukáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2213770 120 Kč
DOR1113 Baláš JanBaláš Jan OK Dobříš C 2039827 120 Kč
DOR1202 Dostál VáclavDostál Václav OK Dobříš C 8857 120 Kč
DOR1104 Etrych MatějEtrych Matěj OK Dobříš C 2135176 120 Kč
DOR1105 Jetel VáclavJetel Václav OK Dobříš B 2039792 120 Kč
ODV1100 Trnobranský DominikTrnobranský Dominik TJ Aero Odolena Voda C 2219069 120 Kč
DKP1204 Ptáček OndřejPtáček Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8196098 120 Kč
HCE1200 Pinkr JosefPinkr Josef TJ Hostivice B 1417247 120 Kč
MKP1100 Burgr AdamBurgr Adam SK Meteor Kačerov C 51704 120 Kč
MKP1104 Čermák JanČermák Jan SK Meteor Kačerov C 2260167 120 Kč
PGP1207 Kazda FrantišekKazda František SK Praga C 8515818 120 Kč
TAP1105 Kamenický KarelKamenický Karel KOB Tretra Praha B 8196049 120 Kč
PGP1103 Tesař JonášTesař Jonáš SK Praga C zapůjčit 170 Kč
RIC1101 Černohorský ValentýnČernohorský Valentýn OB Říčany C 2049635 120 Kč
RIC1206 Krejčík DanielKrejčík Daniel OB Říčany C 2060263 120 Kč
RIC1100 Seidl MarekSeidl Marek OB Říčany C 888643 120 Kč
KAM1300 Mišek MichalMišek Michal OK Kamenice C 2088709 120 Kč
DKP1104 Balga FilipBalga Filip Oddíl OB Kotlářka C 8516913 120 Kč
TAP1109 Jakubský PavelJakubský Pavel KOB Tretra Praha B 2120625 120 Kč
LOU1200 Šunka HubertŠunka Hubert SK Moravan Louňovice C 8328680 120 Kč
FSP1103 Hübl HugoHübl Hugo VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2000572 120 Kč
TAP1200 Petráň LukášPetráň Lukáš KOB Tretra Praha C 8501054 120 Kč
PGP1201 Veselý VilémVeselý Vilém SK Praga C 2302109 120 Kč
DKL1201 Komín KryštofKomín Kryštof KOB Kladno C 9767 120 Kč
PGP1202 Doležel AdamDoležel Adam SK Praga C 7500849 120 Kč
DKP1212 Junek KryštofJunek Kryštof Oddíl OB Kotlářka C 2008986 120 Kč
FSP1105 Beneš TadeášBeneš Tadeáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 0000085 180 Kč
MKP1106 Honetschläger VojtěchHonetschläger Vojtěch SK Meteor Kačerov C 2260170 180 Kč
PGP1100 Benda DanielBenda Daniel SK Praga C 7207866 180 Kč

H14 3.62 km, 24 m, 12 kontrol

(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0903 Cichra PatrikCichra Patrik KOB Tretra Praha B 8007172 120 Kč
PDY0902 Cháma OndřejCháma Ondřej Běhej Poděbrady B 8009524 120 Kč
KAM1002 Rejšek ČeněkRejšek Čeněk OK Kamenice B 8488600 120 Kč
KAM1000 Sláma KryštofSláma Kryštof OK Kamenice B 8501052 120 Kč
TAP0912 Hrdý KryštofHrdý Kryštof KOB Tretra Praha C 2148203 120 Kč
KAM1005 Neškudla JanNeškudla Jan OK Kamenice B 8226404 120 Kč
CEP0900 Pilař FrantišekPilař František Čepíci 7300820 120 Kč
VSP0904 Zavadil MatějZavadil Matěj USK Praha B 8026650 120 Kč
TAP1107 Doleček DavidDoleček David KOB Tretra Praha C 2181933 120 Kč
DKP1101 Míka LubošMíka Luboš Oddíl OB Kotlářka B 8017720 120 Kč
KAM1004 Bašus OndřejBašus Ondřej OK Kamenice B 8007178 120 Kč
ROZ1101 Vaněk LukášVaněk Lukáš OK Roztoky B 8154992 120 Kč
TAP1002 Ouhrabka VítOuhrabka Vít KOB Tretra Praha C 8022695 120 Kč
LOU1003 Hendrich MatyášHendrich Matyáš SK Moravan Louňovice C 2419975 120 Kč
LBE1000 Kofroň JanKofroň Jan TJ Lokomotiva Beroun C 8236 120 Kč
DKP1105 Sedlák VáclavSedlák Václav Oddíl OB Kotlářka B 8008297 120 Kč
RIC1003 Prox JanProx Jan OB Říčany B 8226428 120 Kč
DKL1001 Homola ŠimonHomola Šimon KOB Kladno C 2126358 120 Kč
PGP1006 Stanovský LukášStanovský Lukáš SK Praga C 8509059 120 Kč
0100002 Stanovský JanStanovský Jan 010 - Stanovsky family 53181 120 Kč
DOR1005 Beller ŠtěpánBeller Štěpán OK Dobříš C 2224528 120 Kč
DOR1002 Hruška TomášHruška Tomáš OK Dobříš B 2000603 120 Kč
DOR0904 Porsch JanPorsch Jan OK Dobříš B 8137508 120 Kč
DOR1004 Vaculovič MatějVaculovič Matěj OK Dobříš B 8003628 120 Kč
ODV1000 Berný JáchymBerný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 8107769 120 Kč
ODV1006 Houdek JakubHoudek Jakub TJ Aero Odolena Voda C 8196063 120 Kč
HCE1000 Müller KarelMüller Karel TJ Hostivice C 8680602 120 Kč
MFP0901 Forst AlbertForst Albert Matfyz Praha C 2079501 120 Kč
ROU1000 Hrádek VojtěchHrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem B 8662370 120 Kč
TAP0913 Pazák EduardPazák Eduard KOB Tretra Praha C 2419970 120 Kč
TAP0909 Kamenický PavelKamenický Pavel KOB Tretra Praha C 2134256 120 Kč
DOR1102 Jiroušek ŠtěpánJiroušek Štěpán OK Dobříš B 2151399 120 Kč
DKL1101 Lukavský VítLukavský Vít KOB Kladno C 2127553 120 Kč
FSP1100 Bartoň TheodorBartoň Theodor VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8026639 120 Kč
DKL0901 Komín MatyášKomín Matyáš KOB Kladno B 2121871 120 Kč
ZVO0902 Švejda JáchymŠvejda Jáchym OB SK Zvole C 2212737 120 Kč
DOR1001 Gregor KevinGregor Kevin OK Dobříš B 2125357 120 Kč
DKP1011 Junek ŠimonJunek Šimon Oddíl OB Kotlářka B 7756777 120 Kč
FSP1003 Nosek JakubNosek Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2217345 180 Kč
FSP0906 Roberts JamesRoberts James VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 2159893 180 Kč
FSP0901 Bolina EduardBolina Eduard VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2140844 180 Kč
FSP0902 Krutský VavřinecKrutský Vavřinec VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 2116476 180 Kč
DKP1005 Brandejs HynekBrandejs Hynek Oddíl OB Kotlářka C 2095971 180 Kč
DKP0913 Svoboda AdamSvoboda Adam Oddíl OB Kotlářka B 2148236 180 Kč

H16 3.96 km, 18 m, 15 kontrol

(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0810 Sedlář LumírSedlář Lumír KOB Tretra Praha C 8226359 170 Kč
KAM0901 Zavadil AdamZavadil Adam OK Kamenice B 8004883 170 Kč
PGP0807 Zyma PetrZyma Petr SK Praga B 2113491 170 Kč
PGP0700 Jandera KryštofJandera Kryštof SK Praga C 7300279 170 Kč
DKP0708 Melichar ŠimonMelichar Šimon Oddíl OB Kotlářka C 8154983 170 Kč
ZVO0704 Neubauer RenéNeubauer René OB SK Zvole B 2019229 170 Kč
VSP0807 Termer ŠtěpánTermer Štěpán USK Praha B 8404070 170 Kč
TAP0704 Motyčka FilipMotyčka Filip KOB Tretra Praha C 1420233 170 Kč
ZVO0802 Linhart JakubLinhart Jakub OB SK Zvole B 2115685 170 Kč
TAP0705 Jirous ErikJirous Erik KOB Tretra Praha C 8007181 170 Kč
PGP0806 Šnejdar MartinŠnejdar Martin SK Praga B 8076039 170 Kč
LBE0800 Baxa DavidBaxa David TJ Lokomotiva Beroun B 8045205 170 Kč
DKP0818 Veljačik JonášVeljačik Jonáš Oddíl OB Kotlářka B 8007188 170 Kč
SPC0701 Štěňha DavidŠtěňha David SPORTICUS team C 7204486 170 Kč
ROZ0700 Svoboda FrantišekSvoboda František OK Roztoky B 416137 170 Kč
DOR0907 Etrych JonášEtrych Jonáš OK Dobříš A 8016296 170 Kč
DOR0808 Kubeček TomášKubeček Tomáš OK Dobříš C 2125344 170 Kč
DOR0805 Magazu LukasMagazu Lukas OK Dobříš B 8663147 170 Kč
VSP0903 Gajda PetrGajda Petr USK Praha A 8028811 170 Kč
TAP0706 Brumovský ŠtěpánBrumovský Štěpán KOB Tretra Praha C 8032753 170 Kč
PGP0804 Tučný KryštofTučný Kryštof SK Praga B 2302100 170 Kč
RIC0807 Volný OndřejVolný Ondřej OB Říčany C 2148148 170 Kč
TAP0703 Pohl LukášPohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 170 Kč
TAP0801 Šubrt OndřejŠubrt Ondřej KOB Tretra Praha B 2085632 170 Kč
FSP0710 Brdička TomášBrdička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029174 170 Kč
FSP0806 Pinkava VojtěchPinkava Vojtěch VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8506946 170 Kč
FSP0706 Vrba MatyášVrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8116787 170 Kč
MFP0702 Sadil MartinSadil Martin Matfyz Praha C 8107729 170 Kč
HCE0700 Mackovič AdamMackovič Adam TJ Hostivice C 8196081 170 Kč
DKP0817 Junek MatoušJunek Matouš Oddíl OB Kotlářka B 1302784 170 Kč
PGP0801 Chmelař DavidChmelař David SK Praga C 2106731 250 Kč
ROU0802 Bazinek LukášBazinek Lukáš SKOB Roudnice nad Labem C 8660353 250 Kč
ZVO0805 Kolář DavidKolář David OB SK Zvole B 8667541 250 Kč
VSP0803 Rod MatyášRod Matyáš USK Praha B 8066787 250 Kč
DKP0807 Brandejs ŠtěpánBrandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka A 8080813 250 Kč
DKP0823 Štys JáchymŠtys Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 2220654 250 Kč
PGP0809 Luhan JakubLuhan Jakub SK Praga C 8501781 250 Kč

H18 4.22 km, 23 m, 14 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0506 Jíra FilipJíra Filip OK Kamenice B 8663163 170 Kč
KPY0507 Valenta MartinValenta Martin SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8328664 170 Kč
ZVO0603 Perkner VítPerkner Vít OB SK Zvole C 2099526 170 Kč
LBE0602 Hůla TomášHůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun B 7300274 170 Kč
TAP0700 Hlaváček VojtěchHlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha B 8014443 170 Kč
PGP0503 Bartaloš MatyášBartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 170 Kč
TAP0613 Vyhnis ŠimonVyhnis Šimon KOB Tretra Praha B 2039206 170 Kč
SLA0601 Václavík MartinVáclavík Martin SKOB Slaný B 8109398 170 Kč

H21L 6.20 km, 25 m, 22 kontrol Rank. koef.: 1

(83)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8700 Szenczi GabrielSzenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 170 Kč
KAM9105 Šafka DanielŠafka Daniel OK Kamenice C 8109377 170 Kč
ROZ6900 Šimík DanielŠimík Daniel OK Roztoky C 8662318 170 Kč
PGP8000 Hora ZbyněkHora Zbyněk SK Praga C 9780 170 Kč
PGP8605 Vlach MartinVlach Martin SK Praga C 8140912 170 Kč
PGP8302 Sysel OndřejSysel Ondřej SK Praga C 515038 170 Kč
DKP8802 Vágner LiborVágner Libor Oddíl OB Kotlářka C 8301188 170 Kč
DKP8109 Tomeš JaroslavTomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 170 Kč
PGP0207 Charousek MatějCharousek Matěj SK Praga C 8140918 170 Kč
KNC9103 Šedivý OndřejŠedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 8028853 170 Kč
SPC8211 Kalina MiroslavKalina Miroslav SPORTICUS team C 8033200 170 Kč
PGP0311 Bialožyt MarekBialožyt Marek SK Praga B 2099502 170 Kč
ROU9601 Buk MichalBuk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 8662301 170 Kč
PGP8401 Buzek MartinBuzek Martin SK Praga C 7051263 170 Kč
DOB8002 Janda MartinJanda Martin KOB Dobruška C 920696 170 Kč
KNC9300 Vacek VladimírVacek Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667542 170 Kč
TAP9805 Ransdorf JakubRansdorf Jakub KOB Tretra Praha C 8655405 170 Kč
PGP8301 Hora VojtěchHora Vojtěch SK Praga C 8663123 170 Kč
0020001 Danylyshyn Nazar Danylyshyn Nazar 002 - KSO IF-DEAF 8501568 170 Kč
EKP9000 Pecka MarekPecka Marek VŠTJ Ekonom Praha C 8003623 170 Kč
SCP8303 Vrabec OndřejVrabec Ondřej OK Sparta Praha C 1420800 170 Kč
PGP0808 Zápotocký JiříZápotocký Jiří SK Praga A 8648622 170 Kč
TAP8101 Hejna MartinHejna Martin KOB Tretra Praha C 8022652 170 Kč
SJC8507 Palas JanPalas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 170 Kč
FSP7612 Hrouda MartinHrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 170 Kč
PGP8700 Sysel CtiborSysel Ctibor SK Praga R 515161 170 Kč
KAM7900 Voleský LeošVoleský Leoš OK Kamenice C 2049553 170 Kč
PGP6401 Janovský TomášJanovský Tomáš SK Praga C 8667530 170 Kč
TAP7701 Pucherna JanPucherna Jan KOB Tretra Praha C 8151177 170 Kč
RIC7302 Pračka TomášPračka Tomáš OB Říčany C 8116718 170 Kč
SPC7604 Matoušek MartinMatoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 170 Kč
PGP9405 Uhlíř MarekUhlíř Marek SK Praga C 8162894 170 Kč
KAM8100 Sankot JaroslavSankot Jaroslav OK Kamenice C 8501587 170 Kč
SPC7608 Štěňha MartinŠtěňha Martin SPORTICUS team C 7003036 170 Kč
LPU9405 Zelinka JanZelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 207824 170 Kč
DKP0816 Sedláček PatrikSedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka A 8080829 170 Kč
PGP0508 Kándl MatějKándl Matěj SK Praga B 2102710 170 Kč
SLP7803 Sajal MartinSajal Martin OOB Slavia Praha C 9005230 170 Kč
VLI6300 Petr JosefPetr Josef Slavia Liberec orienteering C 8287 170 Kč
VSP6201 Němeček JanNěmeček Jan USK Praha C 8028885 170 Kč
SJC8102 Mrázek JanMrázek Jan Sportcentrum Jičín E 7717777 170 Kč
LCE7835 Hanslian DavidHanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice C 995852 170 Kč
LOU7600 Šunka JanŠunka Jan SK Moravan Louňovice C 8162908 170 Kč
FSP7600 Vondra JiříVondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 170 Kč
SLA0700 Beran FrantišekBeran František SKOB Slaný B 8075984 170 Kč
TAP8706 Cikhardt JakubCikhardt Jakub KOB Tretra Praha C 8509344 170 Kč
TJN8200 Petr JanPetr Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8282288 170 Kč
SJC8006 Kazda JiříKazda Jiří Sportcentrum Jičín C 8055001 170 Kč
ROU8301 Hrádek TomášHrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C 8063062 170 Kč
PGP7107 Košárek PavelKošárek Pavel SK Praga C 8656666 170 Kč
FSP7611 Nitsch KarelNitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 170 Kč
VSP0007 Bořánek MichalBořánek Michal USK Praha C 8076041 170 Kč
LIT8501 Lužnický JiříLužnický Jiří KOB Litvínov C 7205016 170 Kč
PGP7708 Tesař PavelTesař Pavel SK Praga C 51709 170 Kč
RIC7902 Havlíček JanHavlíček Jan OB Říčany C 8667980 170 Kč
RIC8003 Krejčík JanKrejčík Jan OB Říčany C 2073690 170 Kč
RIC7403 Rožek DavidRožek David OB Říčany C 8047210 170 Kč
0260001 Planeta ŠtefanPlaneta Štefan 026 - (SVK) Extreme obstacle runners 8511595 170 Kč
KPY8600 Kohl OndřejKohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 170 Kč
ROU0001 Buk PetrBuk Petr SKOB Roudnice nad Labem C 8516425 170 Kč
LCE8101 Špringer Tomᚊpringer Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088142 170 Kč
CHT8603 Bolech FilipBolech Filip OOB SK Chrast C 49634 170 Kč
VLI8100 Kolaja JanKolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 170 Kč
PGP0300 Kožina ŠtěpánKožina Štěpán SK Praga A 8656580 170 Kč
TAP0502 Melišík JanMelišík Jan KOB Tretra Praha A 8660513 170 Kč
SJC8104 Kovář MiroslavKovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 170 Kč
FSP7901 Fibír TomášFibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081385 170 Kč
VSP7000 Bořánek PetrBořánek Petr USK Praha C 8648561 170 Kč
LCE8001 Červák JanČervák Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8016297 170 Kč
STH7801 Junek PetrJunek Petr SK Studenec C 9090 170 Kč
DKP8717 Pospíšil OndřejPospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 170 Kč
TAP8737 Hošek RadimHošek Radim KOB Tretra Praha C 9998737 250 Kč
TJP8400 Junek VladimírJunek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 250 Kč
KAM9300 Němeček JanNěmeček Jan OK Kamenice C 8648633 250 Kč
ZVO7901 Kolář JanKolář Jan OB SK Zvole C 8471111 250 Kč
OPI0300 Sobotka RadimSobotka Radim Orientační sporty Písek B 8226333 250 Kč
0490001 Merka AlexMerka Alex 049 - QOC - Quantico Orienteering Club 8487117 250 Kč
SJC8401 Prášil OndřejPrášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 8170284 250 Kč
VSP0202 Bolehovský MichalBolehovský Michal USK Praha C 8414097 250 Kč
PGP8610 Flašar JanFlašar Jan SK Praga R 9418870 250 Kč
TAP8610 Zajíc VítězslavZajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 8482650 250 Kč
ALB8501 Vandělík MichalVandělík Michal OOB Albrechtice nad Orlicí C 8012039 250 Kč
DOK8700 Novák DanielNovák Daniel OK Doksy C 8656618 250 Kč

H21K 4.22 km, 23 m, 14 kontrol Rank. koef.: 1

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš MiroslavBeneš Miroslav KOB Konice C 1418762 170 Kč
DKL9800 Beneš JanBeneš Jan KOB Kladno C 8008306 170 Kč
MFP6300 Hric JanHric Jan Matfyz Praha C 515200 170 Kč
BOR7710 Klusáček RadimKlusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8028866 170 Kč

H35 4.64 km, 22 m, 16 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7802 Dobyáš PetrDobyáš Petr OK Kamenice C 8162878 170 Kč
0010001 Peloušek JiříPeloušek Jiří 001 - OB Brandýs 4646 170 Kč
KAM8000 Neškudla JanNeškudla Jan OK Kamenice C 8105248 170 Kč
SLA7200 Kouřimský JanKouřimský Jan SKOB Slaný C 8107710 170 Kč
PGP7900 Súkup JaroslavSúkup Jaroslav SK Praga C 8105281 170 Kč
SLA7602 Hill RichardHill Richard SKOB Slaný C 1150693 170 Kč
DKP7905 Janeček PetrJaneček Petr Oddíl OB Kotlářka C 8226347 170 Kč
TAP8808 Hodek MichalHodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 170 Kč
LBE8001 Kofroň JanKofroň Jan TJ Lokomotiva Beroun C 1459072 170 Kč
0040001 Vach Ondřej Vach Ondřej 004 - O-VACH 2220664 170 Kč
PGP7902 Stepanenko SergiyStepanenko Sergiy SK Praga C 1088801 170 Kč
TJN8401 Král LubošKrál Luboš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8014476 170 Kč
KPY7900 Kameník JanKameník Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2129232 170 Kč
SPC8112 Bednařík JanBednařík Jan SPORTICUS team C 8670468 170 Kč
HCE8200 Pinkr JosefPinkr Josef TJ Hostivice C 1421894 170 Kč
SJC8106 Jakubec PetrJakubec Petr Sportcentrum Jičín C 8115757 170 Kč
ZVO8002 Michalík BohumilMichalík Bohumil OB SK Zvole C 2419954 170 Kč
DKP8405 Mašek PetrMašek Petr Oddíl OB Kotlářka C 8509065 170 Kč
ROU8802 Rokoš JanRokoš Jan SKOB Roudnice nad Labem C 8410808 170 Kč
BOR8402 Ledecký VladimírLedecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8149892 170 Kč
MKP8402 Burgr RichardBurgr Richard SK Meteor Kačerov C 336744 170 Kč
TAP7900 Kamenický JanKamenický Jan KOB Tretra Praha C 8680588 170 Kč
DKL8501 Trejbal LukášTrejbal Lukáš KOB Kladno C 336741 170 Kč
RIC8600 Lhotský OndřejLhotský Ondřej OB Říčany C 2211469 170 Kč
0300001 Sedykh IlyaSedykh Ilya 030 - m. SVOBODA 8519862 170 Kč
DKP8005 Dvořák PetrDvořák Petr Oddíl OB Kotlářka C 2219062 170 Kč
0360001 Koten PetrKoten Petr 036 - 001 2001999 170 Kč
PGP8005 Doležel JiříDoležel Jiří SK Praga C 8502742 170 Kč
0410001 Suchý OndřejSuchý Ondřej 041 - Lokomotiva Plzeň 1467 170 Kč
FSP7903 Beneš TomášBeneš Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8509985 250 Kč
0460001 Knespl TomášKnespl Tomáš 046 - Autoškola Pelikán MB 07706 250 Kč
0460002 Pelikán KarelPelikán Karel 046 - Autoškola Pelikán MB 07730 250 Kč
STB8101 Bernášek JiříBernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 8033290 250 Kč

H45 4.22 km, 23 m, 14 kontrol

(76)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7510 Střelba OndřejStřelba Ondřej SK Praga C 8303009 170 Kč
SHK7001 Netuka JanNetuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 170 Kč
ZBP7302 Vaněk PetrVaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 170 Kč
KAM7105 Žemla Tomᚎemla Tomáš OK Kamenice C 8090129 170 Kč
JLI7100 Zaydlar MichalZaydlar Michal OB Jizerky C 8107753 170 Kč
SOB7300 Jandera TomášJandera Tomáš SOBSA C 7300190 170 Kč
CEP7700 Pilař MarekPilař Marek Čepíci 2800223 170 Kč
VSP6710 Zavadil VladimírZavadil Vladimír USK Praha C 8183149 170 Kč
KNC7800 Havel JosefHavel Josef Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 170 Kč
KAM6401 Zavadil PavelZavadil Pavel OK Kamenice C 8501069 170 Kč
LOU7700 Kolář DavidKolář David SK Moravan Louňovice C 2143398 170 Kč
DLP7200 Šindelka AntonínŠindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 8004051 170 Kč
PGP7712 Šnejdar OndřejŠnejdar Ondřej SK Praga C 2001953 170 Kč
SLA7500 Zápotocký LubošZápotocký Luboš SKOB Slaný C 7300545 170 Kč
PGP7203 Baldrian PetrBaldrian Petr SK Praga C 8140933 170 Kč
TAP7400 Benák RostislavBenák Rostislav KOB Tretra Praha C 8663179 170 Kč
SCP7507 Šístek DanielŠístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 170 Kč
DLP7500 Klíž MichalKlíž Michal OOB TJ Dukla Praha C 8183091 170 Kč
KPY7700 Galuška OndřejGaluška Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060245 170 Kč
KPY7400 Vejražka JiříVejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 170 Kč
VSP7301 Arnošt KamilArnošt Kamil USK Praha C 8007180 170 Kč
DKP7201 Víteček JanVíteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8720322 170 Kč
ROU7505 Černý MichalČerný Michal SKOB Roudnice nad Labem C 8105251 170 Kč
SJC7307 Bílek TomášBílek Tomáš Sportcentrum Jičín C 8515100 170 Kč
PGP6901 Kabát JanKabát Jan SK Praga C 8140922 170 Kč
DLP7400 Dostál TomášDostál Tomáš OOB TJ Dukla Praha C 2131186 170 Kč
RIC7406 Prox JakubProx Jakub OB Říčany C 8506965 170 Kč
DKP7600 Snížek JanSnížek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103758 170 Kč
SLA7501 Hrstka PavelHrstka Pavel SKOB Slaný C 8107759 170 Kč
SCP6200 Veljačik PavelVeljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 170 Kč
PGP7504 Hýbl LukášHýbl Lukáš SK Praga C 7210112 170 Kč
ROZ7100 Svoboda OndřejSvoboda Ondřej OK Roztoky C 2102709 170 Kč
SCP7300 Sliva JanSliva Jan OK Sparta Praha C 8648543 170 Kč
DOR7300 Etrych TomášEtrych Tomáš OK Dobříš C 8044386 170 Kč
DOR7505 Vaculovič RadimVaculovič Radim OK Dobříš C 8119443 170 Kč
DKP6901 Kalousek JiříKalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8105246 170 Kč
ODV7702 Berný JanBerný Jan TJ Aero Odolena Voda C 8501408 170 Kč
KAM7201 Balej JiříBalej Jiří OK Kamenice C 8680586 170 Kč
TAP7604 Šebesta PetrŠebesta Petr KOB Tretra Praha C 9760324 170 Kč
DKP7204 Ptáček JosefPtáček Josef Oddíl OB Kotlářka C 2420028 170 Kč
SLA7601 Beran JaroslavBeran Jaroslav SKOB Slaný C 2109694 170 Kč
TAP7202 Brumovský MartinBrumovský Martin KOB Tretra Praha C 2229843 170 Kč
TAP7200 Černý DanielČerný Daniel KOB Tretra Praha C 2103742 170 Kč
BOR6900 Machara MartinMachara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8149895 170 Kč
DKP7402 Maroušek JanMaroušek Jan Oddíl OB Kotlářka C 8667501 170 Kč
LBE7300 Hůla PavelHůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 170 Kč
SLA7600 Grisa PetrGrisa Petr SKOB Slaný C 2109693 170 Kč
PGP6501 Kondrát MartinKondrát Martin SK Praga C 8004312 170 Kč
0220001 Gutak MykhayloGutak Mykhaylo 022 - (UKR) Azymut(Ukraine) 8071309 170 Kč
MFP7500 Sadil MilanSadil Milan Matfyz Praha C 8358888 170 Kč
RIC7301 Tolar JanTolar Jan OB Říčany C 8007176 170 Kč
MFP7301 Blahuta MarekBlahuta Marek Matfyz Praha C 897349 170 Kč
SLA7000 Doubek PetrDoubek Petr SKOB Slaný C 8648574 170 Kč
KAM7202 Mišek MichalMišek Michal OK Kamenice C 2800300 170 Kč
TAP7606 Pohl ZdeněkPohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 8662334 170 Kč
CHT7502 Votruba PetrVotruba Petr OOB SK Chrast C 2148258 170 Kč
TAP7700 Jakubský OndřejJakubský Ondřej KOB Tretra Praha C 7701 170 Kč
DKL7800 Lukavský JiříLukavský Jiří KOB Kladno C 8660907 170 Kč
FSP7000 Bartoň JanBartoň Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 170 Kč
FSP7602 Knýbel PavelKnýbel Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 170 Kč
FSP7400 Kurfürst PavelKurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 170 Kč
TAP6102 Tihon JaroslavTihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 170 Kč
SJC7401 Tesař ZdeněkTesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8053543 170 Kč
DKL7100 Švorc MartinŠvorc Martin KOB Kladno C 2144087 170 Kč
EKP7510 Čermák DanielČermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 8028876 170 Kč
VLI7101 Hanovec PetrHanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 170 Kč
PGP7405 Komín DavidKomín David SK Praga C 8116739 170 Kč
0390001 Hruška PeterHruška Peter 039 - Neregistrovaní Hruškovi 2125321 170 Kč
PGP7408 Sedláček MilanSedláček Milan SK Praga C 8196041 170 Kč
MFP7102 Gemperle FrantišekGemperle František Matfyz Praha C 8680580 170 Kč
DKP7502 Lacina MartinLacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 170 Kč
TJP7300 Mička AlešMička Aleš TJ Sokol Troja C 7800365 250 Kč
ODV7703 Dudl JanDudl Jan TJ Aero Odolena Voda C 2134286 250 Kč
VSP7423 Rod JanRod Jan USK Praha C 8196080 250 Kč
0540001 Štys MarekŠtys Marek 054 - OB Kotlářk 2220676 250 Kč
DKP7704 Vondráček MartinVondráček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2120894 250 Kč

H55 3.91 km, 15 m, 15 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU6103 Jánek LadislavJánek Ladislav OK Lokomotiva Pardubice C 8482633 170 Kč
KPY6201 Kohl JiříKohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 170 Kč
KAS6000 Mrva PavelMrva Pavel KOB Kamenický Šenov C 8501060 170 Kč
JEN6201 Švarc JiříŠvarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 170 Kč
SOB6800 Plánička JiříPlánička Jiří SOBSA C 53024 170 Kč
LBM6113 Korpas JaroslavKorpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 170 Kč
DCE6100 Pavlů JaroslavPavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 2222796 170 Kč
LPU6801 Dvořák LubošDvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice C 9232 170 Kč
KPY5701 Dobeš VáclavDobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 170 Kč
DKL6600 Beneš JanBeneš Jan KOB Kladno C 49646 170 Kč
HAV6508 Korčák MariánKorčák Marián OB Havířov C 232612 170 Kč
ZVO6802 Polan MiroslavPolan Miroslav OB SK Zvole C 2152933 170 Kč
HCE6800 Müller JanMüller Jan TJ Hostivice C 7208085 170 Kč
FSP6605 Cincibus PavelCincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8226358 170 Kč
SJP6800 Bláha JanBláha Jan KČT Slavoj Praha C 1407424 170 Kč
DCE5500 Procházka AntonínProcházka Antonín KOB Dobřichovice C 8303070 170 Kč
LPU6301 Fencl JiříFencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 8454031 170 Kč
SHK6200 Širůček JaromírŠirůček Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2085650 250 Kč
EKP6301 Koucký RomanKoucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 250 Kč

H60 3.91 km, 15 m, 15 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6001 Hošek LadislavHošek Ladislav OK Sparta Praha C 8676001 170 Kč
PGP6004 Pasničenko ViktorPasničenko Viktor SK Praga C 8116705 170 Kč
ROU6202 Buk MiloslavBuk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 8501520 170 Kč
PGP6301 Přibík JanPřibík Jan SK Praga C 8226367 170 Kč
PGP6305 Hurta VladimírHurta Vladimír SK Praga C 8409893 170 Kč
ZVO6101 Strejc JaroslavStrejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 170 Kč
DKP6001 Valenta PetrValenta Petr Oddíl OB Kotlářka C 2155968 170 Kč
FSP6104 Borovička MilanBorovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 888613 170 Kč
MFP6301 Forst LiborForst Libor Matfyz Praha C 1418752 170 Kč
PPU6200 Lederer VladimírLederer Vladimír KOB Pardubice 8500068 170 Kč
PEN6200 Vydra PavelVydra Pavel OK RECO Sport C 8051254 170 Kč
PGP6000 Kožina PetrKožina Petr SK Praga C 8670455 170 Kč

H65 3.31 km, 16 m, 14 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP5500 Cedrych KarelCedrych Karel TJ Sokol Troja C 53523 120 Kč
DKL5501 Jirka JiříJirka Jiří KOB Kladno C 8014450 120 Kč
MFP5700 Minchev IvanMinchev Ivan Matfyz Praha C 51769 120 Kč
DLP5500 John VladimírJohn Vladimír OOB TJ Dukla Praha C 8185555 120 Kč
DKL5400 Cabrnoch JiříCabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 120 Kč
DOR5800 Nentvich LubomírNentvich Lubomír OK Dobříš C 8033232 120 Kč
DOR5802 Tachezy JanTachezy Jan OK Dobříš C 416159 120 Kč
VLI4701 Urválek JiříUrválek Jiří Slavia Liberec orienteering C 1602616 120 Kč
JHB5702 Hrstka VladislavHrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7209360 120 Kč
SCP5500 Jahn PavelJahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 120 Kč
PGP4900 Kotecký RomanKotecký Roman SK Praga C 8040749 180 Kč

H75 2.41 km, 15 m, 11 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák MilošNovák Miloš OK Sparta Praha C 52299 120 Kč
TJP4700 Ryšavý VítRyšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 120 Kč
KPY4600 Duda FrantišekDuda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 120 Kč
0030001 Vasyliev AnatoliiVasyliev Anatolii 003 - Kchortytsia 8063080 120 Kč
PGP4300 Suchý KarelSuchý Karel SK Praga C 51640 120 Kč
FSP4300 Čadil JanČadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 120 Kč
DKL4601 Novotný JiříNovotný Jiří KOB Kladno C 8506755 120 Kč

H80 2.12 km, 12 m, 10 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka ZdenkoProcházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 120 Kč
SLA4202 Němec VladimírNěmec Vladimír SKOB Slaný C 8162900 120 Kč
SJP3501 Bláha SvatoplukBláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 8797 120 Kč

T4 3.87 km, 23 m, 14 kontrol

(79)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7752 Cichrová IvetaCichrová Iveta KOB Tretra Praha C 21111618 170 Kč
ROZ7350 Jírová MonikaJírová Monika OK Roztoky C 1415713 170 Kč
ROZ7550 Homutová MartaHomutová Marta OK Roztoky C 2157328 170 Kč
CEP7301 Paulů RobertPaulů Robert Čepíci 2801499 170 Kč
ROZ7950 Vaňková AliceVaňková Alice OK Roztoky C 2229813 170 Kč
LTU7850 Termerová JanaTermerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 170 Kč
LTU6700 Skalka MichalSkalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 170 Kč
TAP7201 Jirous JiříJirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 170 Kč
TAP7653 Jirousová EvaJirousová Eva KOB Tretra Praha C 442878 170 Kč
TAP7401 Cichra PavelCichra Pavel KOB Tretra Praha C 8509066 170 Kč
LBE1200 Kofroň OndřejKofroň Ondřej TJ Lokomotiva Beroun C 1426044 170 Kč
LBE8050 Kofroňová EditaKofroňová Edita TJ Lokomotiva Beroun C 2219017 170 Kč
JHB0551 Honzáková LenkaHonzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7210814 170 Kč
RIC7200 Koten PavelKoten Pavel OB Říčany C 8109350 170 Kč
0060001 Šíma MichalŠíma Michal 006 - 0 2157323 170 Kč
KAM8650 Bínová JanaBínová Jana OK Kamenice C 2219019 170 Kč
VLI8650 Szenczi KristýnaSzenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 8013918 170 Kč
0090001 Jetel VáclavJetel Václav 009 - Velká Hraštice zapůjčit 220 Kč
ZBP7751 Jílková RadkaJílková Radka OOB SK Zbraslav 2113048 170 Kč
ZBP1200 Vaněk PetrVaněk Petr OOB SK Zbraslav C 2219072 170 Kč
ROU82xx Rajman JanRajman Jan SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 220 Kč
KAM8200 Pelikán TomášPelikán Tomáš OK Kamenice C 2420069 170 Kč
KAM8350 Pelikánová LenkaPelikánová Lenka OK Kamenice C 2181334 170 Kč
KPY8001 Žák DavidŽák David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2421374 170 Kč
0110001 Tillmannová StanislavaTillmannová Stanislava 011 - GTC Čáslav 8619907 170 Kč
0120001 Kožnar PavelKožnar Pavel 012 - 012 2029153 170 Kč
SCP0601 Slíva MikulášSlíva Mikuláš OK Sparta Praha C 8196065 170 Kč
DOR8250 Dostálová AnnaDostálová Anna OK Dobříš C 2039814 170 Kč
DOR9801 Los JagoLos Jago OK Dobříš C 2104700 170 Kč
DOR0351 Nentvichová JulieNentvichová Julie OK Dobříš C 2044900 170 Kč
KPY8050 Kameníková PetraKameníková Petra SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2213784 170 Kč
ODV8001 Houdek RichardHoudek Richard TJ Aero Odolena Voda C 2148164 170 Kč
ODV7851 Štěpánková ZdenkaŠtěpánková Zdenka TJ Aero Odolena Voda C 2211626 170 Kč
0130001 Zíma MartinZíma Martin 013 - ODV- 2 2211662 170 Kč
SOB7950 Ulvrová MarkétaUlvrová Markéta SOBSA C 170 Kč
SPC8353 Bednaříková JanaBednaříková Jana SPORTICUS team C 8660532 170 Kč
TAP1104 Bednařík VojtěchBednařík Vojtěch KOB Tretra Praha C 8003642 170 Kč
KAM7501 Čížik MarekČížik Marek OK Kamenice C 8154982 170 Kč
ZVO8051 Michalíková JanaMichalíková Jana OB SK Zvole C 2222799 170 Kč
0140001 Sýkora RudolfSýkora Rudolf 014 - RS 2152971 170 Kč
FSP0500 Vondra TomášVondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2102774 170 Kč
FSP3300 Vondra JaroslavVondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 170 Kč
0170001 Vyskočil JanVyskočil Jan 017 - Neregistrovaný zapůjčit 220 Kč
ZVO8001 Perkner RadimPerkner Radim OB SK Zvole C 2115681 170 Kč
KAM6250 Kudrnáčová HanaKudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 170 Kč
PGP8853 Syslová EditaSyslová Edita SK Praga C 52106 170 Kč
MKP8550 Bernášková JanaBernášková Jana SK Meteor Kačerov 2155959 170 Kč
0210001 Šnejdarová MiroslavaŠnejdarová Miroslava 021 - není členem 2420046 170 Kč
0200003 Šindela JanŠindela Jan 020 - Atletika Český Brod zapůjčit 220 Kč
0230001 Tučný JanTučný Jan 023 - OB Tučňáci 2131195 170 Kč
0240001 Durdová MiroslavaDurdová Miroslava 024 - KB Kapslovna 1000463 170 Kč
0250001 Vodička JanVodička Jan 025 - Neregistrovaní 9944 170 Kč
0250002 Vodičková PavlínaVodičková Pavlína 025 - Neregistrovaní 2056290 170 Kč
SJP7350 Bláhová KateřinaBláhová Kateřina KČT Slavoj Praha C 446359 170 Kč
RIC7901 Kindl JiříKindl Jiří OB Říčany C 2049633 170 Kč
0270001 Večerka DanielVečerka Daniel 027 - NoWay 7002605 170 Kč
DKP5651 Klusáková JitkaKlusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8660376 170 Kč
DKP7302 Balga JiříBalga Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2134331 170 Kč
0280001 Havlinova AlenaHavlinova Alena 028 - Metelesku z Lesku 2104705 170 Kč
0130002 Lazar MichalLazar Michal 013 - ODV- 2 2148169 170 Kč
DCE8250 Štrossová VeronikaŠtrossová Veronika KOB Dobřichovice 7869 170 Kč
SOB7800 Kolařík LadislavKolařík Ladislav SOBSA C 07992 170 Kč
TAP8350 Veruňáková PetraVeruňáková Petra KOB Tretra Praha C 8076017 170 Kč
DKP6150 Malačková JanaMalačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 170 Kč
0330001 Stuchlíková MartinaStuchlíková Martina 033 - N/A 8510251 170 Kč
0330002 Stuchlík MartinStuchlík Martin 033 - N/A 51851 170 Kč
SJI6051 Hrstková DanaHrstková Dana OK Jihlava C 8656651 170 Kč
0370002 Doleželová Lišková EvaDoleželová Lišková Eva 037 - Dezorienteering 7005179 170 Kč
ZVO0454 Švejdová EliškaŠvejdová Eliška OB SK Zvole C 2125341 170 Kč
0380001 Švejda KarelŠvejda Karel 038 - Zvole 2219022 170 Kč
DOR7552 Gregor TahminaGregor Tahmina OK Dobříš C 2127585 170 Kč
LPU6104 Tillmann WolfgangTillmann Wolfgang OK Lokomotiva Pardubice C 8502550 170 Kč
0430001 Dostalová Eliška Dostalová Eliška 043 - Stříbro zapůjčit 220 Kč
0440001 Kaska MichalKaska Michal 044 - KASKA zapůjčit 300 Kč
ROZ8200 Homuta JanHomuta Jan OK Roztoky C 2157345 250 Kč
SCP8257 Tesařová AnnaTesařová Anna OK Sparta Praha C 8105235 250 Kč
SCP8501 Tesař JanTesař Jan OK Sparta Praha C 8508023 250 Kč
0480001 Kadlec JiříKadlec Jiří 048 - Bílá Hora 2220666 250 Kč
0500001 Labská KláraLabská Klára 050 - Lamy 2218999 250 Kč

TF 3.20 km, 15 m, 8 kontrol

(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC1902 Ouhrabka LukášOuhrabka Lukáš SPORTICUS team C 2031372 100 Kč
SJC1777 Palasová TinaPalasová Tina Sportcentrum Jičín C 9956 100 Kč
SCP1800 Šístek AdamŠístek Adam OK Sparta Praha C 1406141 100 Kč
DKP1656 Rippelová AnitaRippelová Anita Oddíl OB Kotlářka C 2224514 100 Kč
KAM1650 Bínová EvaBínová Eva OK Kamenice C 2213799 100 Kč
VIP1950 Hýblová BeátaHýblová Beáta SK VIPrahlo C 7211289 100 Kč
SLP1650 Sajalová MichaelaSajalová Michaela OOB Slavia Praha C 9005226 100 Kč
KPY1700 Kameník LukášKameník Lukáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2222841 100 Kč
LCE1952 Hanslianová LindaHanslianová Linda OOB TJ Slovan Luhačovice C 100 Kč
FSP1950 Vondrová AnetaVondrová Aneta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 100 Kč
HCE1600 Duda JaroslavDuda Jaroslav TJ Hostivice C 1407428 100 Kč
DLP1650 Podholová AnnaPodholová Anna OOB TJ Dukla Praha C 2419977 100 Kč
DLP1551 Ondová KláraOndová Klára OOB TJ Dukla Praha C 2419995 100 Kč
PGP1801 Matějů FrantišekMatějů František SK Praga C 995832 100 Kč
CEP1900 Komůrka KryštofKomůrka Kryštof Čepíci 2148120 100 Kč
MKP1251 Bernášková KristýnaBernášková Kristýna SK Meteor Kačerov 2216254 100 Kč
MKP1403 Bernášek VojtěchBernášek Vojtěch SK Meteor Kačerov 2155967 100 Kč
0200002 Šindela JosefŠindela Josef 020 - Atletika Český Brod 51391 100 Kč
0250003 Vodičková AnnaVodičková Anna 025 - Neregistrovaní zapůjčit 150 Kč
0250004 Vodičková BětaVodičková Běta 025 - Neregistrovaní zapůjčit 150 Kč
PGP1650 Svobodová MarieSvobodová Marie SK Praga C 2220658 100 Kč
DKP1553 Balgová AnetaBalgová Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2039213 100 Kč
DKP1700 Balga DanielBalga Daniel Oddíl OB Kotlářka C 2029191 100 Kč
0320001 Kolaja CyrilKolaja Cyril 032 - budoucí Slavia Liberec orienteering 8007280 100 Kč
CST1751 Málková AntonieMálková Antonie OB Strakonice C 1418753 100 Kč
CST1950 Málková BerenikaMálková Berenika OB Strakonice C 2112761 100 Kč
RIC1550 Krejčíková KateřinaKrejčíková Kateřina OB Říčany 2073695 100 Kč
FSP2000 Skripnik JonatanSkripnik Jonatan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 100 Kč
FSP1650 Šafránková MarkétaŠafránková Markéta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 2260154 100 Kč
0350002 Čermáková LeaČermáková Lea 035 - E+L 1066205 100 Kč
SJC1701 Fujáček VojtěchFujáček Vojtěch Sportcentrum Jičín C 897345 100 Kč
0370001 Doleželová ŽofieDoleželová Žofie 037 - Dezorienteering 2219013 100 Kč
DKP1554 Izdná AlžbětaIzdná Alžběta Oddíl OB Kotlářka C 2100980 100 Kč
BZP1900 Červák LukášČervák Lukáš Báječné ženy v orientačním běhu 7205564 100 Kč
DKP1771 Pospíšilová RebekaPospíšilová Rebeka Oddíl OB Kotlářka C 7875600 100 Kč
TUR2020 Schulhof MatějSchulhof Matěj OOB TJ Turnov C 8100 100 Kč
0470001 Junek MartinJunek Martin 047 - Sokol Troja 2212008 100 Kč
0470002 Junková KateřinaJunková Kateřina 047 - Sokol Troja 2152879 100 Kč
0480002 Kadlec DanielKadlec Daniel 048 - Bílá Hora 2218995 100 Kč
SJC1651 Prášilová AlžbětaPrášilová Alžběta Sportcentrum Jičín C 7207016 100 Kč
0530001 Narovcová ViolaNarovcová Viola 053 - Torpédo 5 zapůjčit 150 Kč
0560001 Filipec MichalFilipec Michal 056 - SCP 51567 100 Kč

Z1 2.03 km, 14 m, 10 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1503 Asanaliev ArturAsanaliev Artur KOB Tretra Praha C 100 Kč
TAP1651 Matysková EliškaMatysková Eliška KOB Tretra Praha C 100 Kč
TAP1602 Cikhardt VáclavCikhardt Václav KOB Tretra Praha C 232143 100 Kč
CEP9050 Komůrková EvaKomůrková Eva Čepíci 7300819 100 Kč
0530002 Narovcová JustýnaNarovcová Justýna 053 - Torpédo 5 zapůjčit 150 Kč

Z2 2.66 km, 20 m, 11 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SAD7651 Priorová DanielaPriorová Daniela Sportovní akademie Dobříš 51648 100 Kč
0060002 Šímová LenkaŠímová Lenka 006 - 0 0 100 Kč
0080001 Dvořáková JanaDvořáková Jana 008 - KNC 438614 100 Kč
DKL7050 Benešová JaroslavaBenešová Jaroslava KOB Kladno C 100 Kč
ODV7853 Houdková LenkaHoudková Lenka TJ Aero Odolena Voda C 2211645 100 Kč
0190001 Valentová MarketaValentová Marketa 019 - OB Kotlářka zapůjčit 150 Kč
0310001 Borovičková VendulaBorovičková Vendula 031 - Ostružno 2115757 100 Kč
ODV0600 Dudl VojtěchDudl Vojtěch TJ Aero Odolena Voda C 52891 100 Kč
0480003 Kadlecová JanaKadlecová Jana 048 - Bílá Hora 2152846 100 Kč
0480004 Kadlec AdamKadlec Adam 048 - Bílá Hora 2212748 100 Kč
celkem přihlášených: 970, vklad: 148500 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.