Logo

Přihlášky závodu: Cena střední Moravy

Datum:
07.07.2023
Místo konání:
Žďárský Potok u Staré Vsi
Pořadatel:
KON - KOB Konice
OOL - SK Haná orienteering
Kategorie:
D10C     D12A     D14A     D16B     D18B     D21A     D21B     D35B     D35C     D45B     D45C     D55B     D55C     D65     H10C     H12A     H14A     H16B     H18B     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H45B     H45C     H55B     H55C     H65B     H65C     H75     HD10N     HDR     P    
Nahrávám data...
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAM1456 Voleská AndreaVoleská Andrea OK Kamenice C 2222807 Ano Ano Ano 360 Kč
KON1353 Čeřovská EliškaČeřovská Eliška KOB Konice C 8116677 Ano Ano Ano 0 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VBM1152 Chloupková KristýnaChloupková Kristýna VSK Mendelu Brno C 2116445 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM1252 Šedivá KristýnaŠedivá Kristýna VSK Mendelu Brno B 7207495 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM1372 Ptáčková LuciePtáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 8001372 Ano Ano Ano 360 Kč
KON1191 Lipenská Jana MarieLipenská Jana Marie KOB Konice C 8502680 Ano Ano Ano 0 Kč
LPU1154 Kroupová AnnaKroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 8013860 Ano Ano Ano 360 Kč
LBE1153 Schwarzová Katarína SofiaSchwarzová Katarína Sofia TJ Lokomotiva Beroun C 8016303 Ano Ano Ano 360 Kč
KSU1262 Profousová StellaProfousová Stella Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067337 Ano Ne Ne 140 Kč
PBM1253 Kocúrová BarboraKocúrová Barbora TJ Spartak 1. brněnská C 2067244 Ano Ano Ano 360 Kč
PBM1152 Vítková KateřinaVítková Kateřina TJ Spartak 1. brněnská B 8162910 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM1364 Tomíčková IvanaTomíčková Ivana KOS TJ Tesla Brno B 8196085 Ano Ano Ano 360 Kč
HJL1251 Kušičková LucieKušičková Lucie Sokol Horní Jelení C 8014454 Ano Ano Ano 470 Kč
ZBM1152 Beránková KamilaBeránková Kamila SK Brno Žabovřesky B 8107756 Ano Ano Ano 470 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VIC0952 Kubíčková LucieKubíčková Lucie OB Vizovice B 8063060 Ano Ano Ano 360 Kč
TRI0950 Walaská KláraWalaská Klára TJ TŽ Třinec B 8030646 Ano Ano Ano 360 Kč
27S0552 Szlováková JulkaSzlováková Julka (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124800 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM0980 Ptáčková JuliePtáčková Julie KOS TJ Tesla Brno A 8077877 Ano Ano Ano 360 Kč
TZL0953 Růžičková ŽofieRůžičková Žofie SKOB Zlín C 21130899 Ano Ano Ano 360 Kč
LBE0951 Schwarzová Martina JustínaSchwarzová Martina Justína TJ Lokomotiva Beroun C 8014483 Ano Ano Ano 360 Kč
KSU0979 Kočandrlová NatálieKočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446412 Ano Ne Ne 140 Kč
TBM1054 Tomíčková EliškaTomíčková Eliška KOS TJ Tesla Brno B 7300558 Ano Ano Ano 360 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie RebekaPetriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 Ano Ano Ano 360 Kč
SSU0950 Kranzler Stella MarieKranzler Stella Marie SK Severka Šumperk C 2653476 Ano Ano Ano 360 Kč
KON1079 Václavková AmálieVáclavková Amálie KOB Konice B 8013874 Ano Ano Ano 0 Kč
HJL1050 Hamáková ZuzanaHamáková Zuzana Sokol Horní Jelení C 2148107 Ano Ano Ano 470 Kč
ZBM0956 Beránková JulieBeránková Julie SK Brno Žabovřesky C 2111731 Ano Ano Ano 470 Kč
0210002 Trzeciak Klaudia Trzeciak Klaudia 021 - (POL) UKS Arkady Raszków 8091403 Ne Ano Ne 170 Kč
0210003 Waśko AnnaWaśko Anna 021 - (POL) UKS Arkady Raszków 8200977 Ne Ano Ne 170 Kč
PBM0952 Stašková SofieStašková Sofie TJ Spartak 1. brněnská B 8007609 Ano Ano Ano 360 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKL0851 Oliveriusová AnnaOliveriusová Anna KOB Kladno C 2119205 Ano Ano Ne 400 Kč
KON0757 Benešová AnežkaBenešová Anežka KOB Konice C 8196099 Ano Ano Ano 0 Kč
KON0760 Rozsívalová AdélaRozsívalová Adéla KOB Konice B 2090865 Ano Ano Ano 0 Kč
PBM0852 Strýčková BarboraStrýčková Barbora TJ Spartak 1. brněnská A 8660375 Ano Ano Ano 510 Kč
SSU0752 Zaoralová EliškaZaoralová Eliška SK Severka Šumperk B 8482588 Ano Ano Ano 510 Kč
ZBM0854 Rotková VeronikaRotková Veronika SK Brno Žabovřesky B 8076008 Ano Ano Ano 510 Kč
KON0777 Dvořáková EmaDvořáková Ema KOB Konice B 8183179 Ano Ano Ano 0 Kč
HJL0851 Hamáková AdélaHamáková Adéla Sokol Horní Jelení B 8016306 Ano Ano Ano 660 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RIC0655 Kotková AdélaKotková Adéla OB Říčany B 8445334 Ano Ano Ano 510 Kč
PBM0651 Procházková DoubravkaProcházková Doubravka TJ Spartak 1. brněnská A 8028875 Ano Ano Ano 510 Kč
PLU0651 Reichlová AnežkaReichlová Anežka TJ SOKOL Plumlov C 995800 Ne Ano Ne 240 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ADA9652 Čížková MarkétaČížková Markéta OOB Spartak Adamov C 49862 Ano Ano Ano 510 Kč
TZL9753 Kavánková IvaKavánková Iva SKOB Zlín R 8654917 Ano Ano Ano 510 Kč
43S0250 Kostercová ViktóriaKostercová Viktória (SVK) Športový klub Sandberg 8099114 Ano Ano Ano 510 Kč
OKP9450 Hájková KateřinaHájková Kateřina SK OK 24 Praha C 8183064 Ano Ano Ano 510 Kč
TBM8888 Hlavová HanaHlavová Hana KOS TJ Tesla Brno C 8635805 Ano Ano Ano 120 Kč
DKL9150 Pangrácová AnnaPangrácová Anna KOB Kladno C 8518315 Ano Ano Ano 510 Kč
DKL9051 Pangrácová MariePangrácová Marie KOB Kladno C 8028804 Ano Ano Ano 510 Kč
LPU0756 Pipková KarolínaPipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice A 8663190 Ano Ano Ano 510 Kč
KON8787 Krajíčková PetraKrajíčková Petra KOB Konice C 515153 Ano Ano Ano 0 Kč
PGP8154 Bartalošová JanaBartalošová Jana SK Praga C 2084985 Ano Ano Ano 510 Kč
ZBM9651 Hiršová GabrielaHiršová Gabriela SK Brno Žabovřesky E 8660421 Ano Ano Ano 510 Kč
ZBM9757 Odehnalová TerezaOdehnalová Tereza SK Brno Žabovřesky R 8660420 Ano Ano Ano 510 Kč
PGP8851 Jelínková ZoraJelínková Zora SK Praga C 8005130 Ano Ano Ano 510 Kč
PGP9153 Jelínková ŠárkaJelínková Šárka SK Praga C 8007177 Ano Ano Ano 510 Kč
PBM0352 Bídová MarkétaBídová Markéta TJ Spartak 1. brněnská A 8660531 Ano Ano Ano 510 Kč
LCE9250 Sklenářová RadkaSklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660599 Ano Ano Ano 660 Kč
LCE9751 Vavrysová BarbaraVavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice C 8680368 Ano Ne Ano 480 Kč
LCE9155 Hájková MagdalenaHájková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice C 8644878 Ano Ne Ne 240 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KUO9051 Potočková HanaPotočková Hana KOB Ústí nad Orlicí C 2144085 Ano Ano Ano 510 Kč
ADA0051 Čížková EliškaČížková Eliška OOB Spartak Adamov C 49863 Ano Ano Ano 510 Kč
KSU9559 Habigerová RadkaHabigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662732 Ano Ano Ano 510 Kč
ADA0351 Richterová JulieRichterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 Ano Ano Ano 510 Kč
KNC0250 Votavová ŽofieVotavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. C 8008265 Ano Ano Ano 510 Kč
DKP9052 Hořejší JanaHořejší Jana Oddíl OB Kotlářka C 8947 Ano Ne Ano 400 Kč
AOP7251 Kašparová ŠárkaKašparová Šárka Orientační Běh Opava C 7522295 Ano Ano Ano 510 Kč
UOL9053 Hornová LenkaHornová Lenka SOB Olomouc C 8414094 Ano Ano Ano 510 Kč
ZBM9956 Odehnalová KláraOdehnalová Klára SK Brno Žabovřesky C 8660446 Ano Ano Ano 510 Kč
ASU9250 Seitler AndreaSeitler Andrea Magnus Orienteering C 301589 Ano Ano Ano 510 Kč
EKP8459 Černá HanaČerná Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 Ano Ano Ano 510 Kč
0210004 Dobroś AleksandraDobroś Aleksandra 021 - (POL) UKS Arkady Raszków 8040123 Ne Ano Ne 240 Kč
PDY9350 Kotrčová LenkaKotrčová Lenka Běhej Poděbrady C 8183166 Ano Ano Ano 660 Kč
VSP9352 Ščehovičová ZuzanaŠčehovičová Zuzana USK Praha C 2039802 Ne Ano Ano 480 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CST8351 Málková ŠárkaMálková Šárka OB Strakonice C 8051083 Ano Ano Ano 510 Kč
KAM8050 Voleská AliceVoleská Alice OK Kamenice C 2051530 Ano Ano Ano 510 Kč
PGP8755 Králová VandaKrálová Vanda SK Praga C 8660507 Ano Ano Ano 510 Kč
VBM8455 Chloupková BarboraChloupková Barbora VSK Mendelu Brno C 8034539 Ano Ano Ano 510 Kč
HLV8451 Drábková KateřinaDrábková Kateřina OB Holešov z.s. C 8517324 Ano Ano Ano 510 Kč
JPV7552 Poláčková MonikaPoláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 8648634 Ne Ano Ne 200 Kč
TBM7374 Ptáčková VeronikaPtáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 Ano Ano Ano 510 Kč
TZL8151 Baťková ZuzanaBaťková Zuzana SKOB Zlín C 08585 Ano Ano Ano 510 Kč
PBM7454 Bukovacová AlenaBukovacová Alena TJ Spartak 1. brněnská C 8515557 Ano Ano Ano 510 Kč
KSU8691 Rajnošek TerezaRajnošek Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8180786 Ano Ano Ano 510 Kč
TBM8062 Tomíčková DanaTomíčková Dana KOS TJ Tesla Brno C 8518312 Ano Ano Ano 510 Kč
DOR7656 Petriláková PetraPetriláková Petra OK Dobříš C 8226435 Ano Ano Ano 510 Kč
UOL7651 Janošíková LenkaJanošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 Ano Ano Ano 510 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZAM8251 Venclová VeronikaVenclová Veronika OB T.J. Sokol Žamberk C 8003646 Ano Ano Ano 510 Kč
UOL8350 Krejčí LenkaKrejčí Lenka SOB Olomouc C 2224788 Ano Ano Ano 510 Kč
LIT8353 Benešová ZuzanaBenešová Zuzana KOB Litvínov C 2151450 Ano Ano Ano 510 Kč
STE7159 Maťátková MarcelaMaťátková Marcela SK SKI-OB Šternberk C 52532 Ano Ano Ano 510 Kč
LPU8154 Kroupová KateřinaKroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 8410803 Ano Ano Ano 510 Kč
KSU8080 Juřinová RadkaJuřinová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 Ano Ano Ne 400 Kč
PBM8151 Ramachová MagdaRamachová Magda TJ Spartak 1. brněnská C 2181328 Ano Ano Ano 510 Kč
0190002 Kozmonová Helena Kozmonová Helena 019 - Brno 8506934 Ano Ano Ano 660 Kč
PDY8050 Šilerová EvaŠilerová Eva Běhej Poděbrady C 8660526 Ano Ano Ano 660 Kč
PLU7950 Povýšilová PetraPovýšilová Petra TJ SOKOL Plumlov C 681869 Ne Ano Ne 240 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BZP7651 Papicová SilviePapicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 8014449 Ano Ano Ne 400 Kč
AOP7052 Sedlářová PavlaSedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 Ano Ano Ano 510 Kč
JPV6951 Kašparová IvanaKašparová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 8234432 Ano Ano Ano 510 Kč
PHK7551 Melicharová ZdeňkaMelicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 8028877 Ano Ano Ano 510 Kč
27S7551 Kotuliaková PetraKotuliaková Petra (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078494 Ano Ano Ano 510 Kč
RIC7352 Kotková LenkaKotková Lenka OB Říčany C 8667545 Ano Ano Ano 510 Kč
ZPV6553 Jirková RenataJirková Renata KOB ZPV Prostějov C 8047130 Ano Ano Ano 510 Kč
STE7556 Lubrichová EvaLubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 8670771 Ano Ano Ano 510 Kč
JHB6553 Fencíková VladislavaFencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8013883 Ano Ano Ano 510 Kč
AOP7151 Kostková JanaKostková Jana Orientační Běh Opava C 8648553 Ano Ano Ne 400 Kč
KSU7552 Tomanková MartinaTomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8113521 Ne Ano Ne 200 Kč
HLV7060 Sedláčková JanaSedláčková Jana OB Holešov z.s. C 2260118 Ano Ano Ano 510 Kč
LBE7350 Bialeková MartinaBialeková Martina TJ Lokomotiva Beroun C 8200027 Ano Ano Ano 510 Kč
AOP7852 Kovalčíková EvaKovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 2085619 Ano Ano Ano 510 Kč
LPU7156 Pipková TáňaPipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 8117156 Ano Ano Ano 510 Kč
KSU7787 Štáblová MichaelaŠtáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073735 Ano Ne Ne 200 Kč
DKP7251 Vítečková KateřinaVítečková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 7007201 Ano Ano Ano 510 Kč
ABM7052 Odehnalová KamilaOdehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 Ano Ne Ne 200 Kč
TVR7350 Slavíková LenkaSlavíková Lenka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 8154988 Ano Ano Ano 510 Kč
TVR7750 Svačinková JitkaSvačinková Jitka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 8137512 Ano Ano Ano 510 Kč
UOL6451 Poklopová IvanaPoklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 Ano Ano Ano 510 Kč
JPV7551 Gottwaldová HanaGottwaldová Hana Oddíl OS SK Prostějov C 8040975 Ano Ano Ano 510 Kč
UOL7752 Kubíčková EvaKubíčková Eva SOB Olomouc C 2419904 Ano Ano Ano 660 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TRI7450 Krhutová MartinaKrhutová Martina TJ TŽ Třinec C 2224484 Ano Ano Ano 510 Kč
SJI7854 Mazzarese JanaMazzarese Jana OK Jihlava C 2102555 Ano Ano Ano 510 Kč
SNA7155 Douchová JaroslavaDouchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 Ano Ano Ano 510 Kč
HOB7051 Hendrychová MarcelaHendrychová Marcela SK OB Horní Benešov C 301304 Ano Ano Ano 510 Kč
BFM7152 Řeháková JanaŘeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 Ano Ano Ano 510 Kč
ADA7451 Richterová NatašaRichterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 Ano Ano Ano 510 Kč
LPU7558 Krpatová ZuzanaKrpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 8042136 Ano Ano Ano 510 Kč
PZR7850 Sovová MarkétaSovová Markéta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220400 Ano Ano Ano 510 Kč
TBM7658 Hájková Klíčová KateřinaHájková Klíčová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2083409 Ano Ano Ano 510 Kč
ASU7750 Sekaninová JitkaSekaninová Jitka Magnus Orienteering C 2080969 Ano Ne Ne 200 Kč
PZR7070 Poláčková BohuslavaPoláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 Ano Ano Ano 510 Kč
MOV7752 Pannová VendulaPannová Vendula SKOB Ostrava C 8226371 Ne Ano Ano 480 Kč
ZBM7356 Beránková ŠárkaBeránková Šárka SK Brno Žabovřesky C 2067240 Ano Ano Ano 660 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SSU6591 Ostřanská IvetaOstřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 Ano Ano Ano 510 Kč
SOB6350 Choutková LenkaChoutková Lenka SOBSA C 2419963 Ano Ano Ano 510 Kč
STE6751 Neumannová KamilaNeumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 Ano Ano Ano 510 Kč
TYN6850 Šišmová HanaŠišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 Ne Ano Ano 400 Kč
VAM6451 Klapalová JanaKlapalová Jana OB Vamberk C 1416361 Ano Ano Ano 510 Kč
JEN6451 Švarcová LenkaŠvarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 Ano Ano Ano 510 Kč
VBM6155 Bravená AlexandraBravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 Ano Ano Ano 510 Kč
UOL6653 Šimková HanaŠimková Hana SOB Olomouc C 2011817 Ano Ano Ano 510 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CST6550 Málková VěraMálková Věra OB Strakonice C 8033691 Ano Ano Ano 510 Kč
LBM6460 Matyášová LenkaMatyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8063055 Ano Ano Ano 510 Kč
SSU6091 Králová ZdenkaKrálová Zdenka SK Severka Šumperk C 8409878 Ano Ano Ano 510 Kč
TTR6151 Syslová IvaSyslová Iva OOB Třebíč C 52237 Ano Ano Ano 510 Kč
KUO6499 Mutinská ZdeňkaMutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 8482088 Ano Ano Ano 510 Kč
0020002 Felklová JarmilaFelklová Jarmila 002 - ASPV OA 433098 Ano Ano Ano 510 Kč
TBM6363 Jašková MonikaJašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 8299099 Ano Ano Ano 510 Kč
0040002 Roubalíková IvaRoubalíková Iva 004 - ZŠ Těšetice 212820 Ano Ano Ano 510 Kč
VBM6851 Jordanová BlankaJordanová Blanka VSK Mendelu Brno C 410321 Ano Ano Ano 510 Kč
STE6450 Václavková ZdenkaVáclavková Zdenka SK SKI-OB Šternberk C 52527 Ano Ano Ano 510 Kč
SSU6751 Holečková LenkaHolečková Lenka SK Severka Šumperk C 2001922 Ano Ano Ano 510 Kč
STE6850 Poštulková MiladaPoštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 Ano Ano Ano 510 Kč

D65

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DCE5450 Procházková MilušeProcházková Miluše KOB Dobřichovice C 8303060 Ano Ano Ano 360 Kč
DCE5550 Mrázová PavlaMrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ano Ano 360 Kč
BOV4852 Sikorová MarieSikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 8051250 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU5654 Novotná JiřinaNovotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 8047142 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM5451 Eremiášová JanaEremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 Ano Ano Ano 360 Kč
OTK5250 Volencová IvanaVolencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP5851 Jelínková RadanaJelínková Radana SK Praga C 301361 Ano Ano Ano 360 Kč
TZL5757 Jelínková DagmarJelínková Dagmar SKOB Zlín C 7209285 Ano Ano Ano 360 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VIC1401 Kubíček OtaKubíček Ota OB Vizovice C 53138 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL1402 Krejčí ViktorKrejčí Viktor SOB Olomouc C 2151428 Ano Ano Ano 360 Kč
DKP1303 Duda WiktorDuda Wiktor Oddíl OB Kotlářka C 8409856 Ne Ano Ne 140 Kč
VBM1301 Chloupek FilipChloupek Filip VSK Mendelu Brno C 2116496 Ano Ano Ano 360 Kč
TZL1404 Růžička BořekRůžička Bořek SKOB Zlín C 08597 Ano Ano Ano 360 Kč
KSU1300 Mazák ŠimonMazák Šimon Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2220669 Ano Ano Ano 360 Kč
PBM1301 Kozmon LukášKozmon Lukáš TJ Spartak 1. brněnská C 8501564 Ano Ano Ano 360 Kč
MOV1300 Panna MatyášPanna Matyáš SKOB Ostrava C 2075664 Ne Ano Ano 340 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAM1103 Voleský ViktorVoleský Viktor OK Kamenice C 2102864 Ano Ano Ano 360 Kč
SJI1100 Mazzarese DavidMazzarese David OK Jihlava C 8047195 Ano Ano Ano 360 Kč
KON1131 Lipenský Jan FrantišekLipenský Jan František KOB Konice C 2771942 Ano Ano Ano 0 Kč
PZR1201 Uchytil IvoUchytil Ivo UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2080939 Ano Ano Ano 360 Kč
TZL1106 Růžička HubertRůžička Hubert SKOB Zlín C 52341 Ano Ano Ano 360 Kč
LCE1113 Škoda FrantišekŠkoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 9201376 Ano Ano Ano 360 Kč
KSU1100 Štábl VítŠtábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8183194 Ano Ne Ne 140 Kč
PBM1310 Vítek VojtěchVítek Vojtěch TJ Spartak 1. brněnská B 8162892 Ano Ano Ano 360 Kč
SSU1101 Hedrich JanHedrich Jan SK Severka Šumperk C 224899 Ano Ano Ano 360 Kč
KON1132 Václavek AloisVáclavek Alois KOB Konice C 8014559 Ano Ano Ano 0 Kč
PLU1203 Reichl VojtěchReichl Vojtěch TJ SOKOL Plumlov C 682687 Ne Ano Ne 170 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
27S1000 Kotuliak PeterKotuliak Peter (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2088215 Ano Ano Ano 360 Kč
KON1010 Čeřovský FilipČeřovský Filip KOB Konice B 8008300 Ano Ano Ano 0 Kč
LPU0902 Kroupa MatyášKroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109402 Ano Ano Ano 360 Kč
KON1022 Rozsíval MartinRozsíval Martin KOB Konice B 2090866 Ano Ano Ano 0 Kč
AOP0901 Kovalčík PetrKovalčík Petr Orientační Běh Opava A 8000245 Ano Ano Ano 360 Kč
KSU1030 Profous ŠtěpánProfous Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056285 Ano Ne Ne 140 Kč
PBM1003 Kocúr BorisKocúr Boris TJ Spartak 1. brněnská C 2126240 Ano Ano Ano 360 Kč
PBM1007 Bukovác LukášBukovác Lukáš TJ Spartak 1. brněnská C 8515555 Ano Ano Ano 360 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SNA0801 Doucha TomášDoucha Tomáš TJ START Náchod B 8019416 Ano Ano Ano 510 Kč
UOL0700 Janeček JáchymJaneček Jáchym SOB Olomouc A 8113535 Ano Ano Ano 510 Kč
MFP0702 Sadil MartinSadil Martin Matfyz Praha C 8107729 Ano Ano Ano 510 Kč
TBM0717 Ptáček JonášPtáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno A 8070717 Ano Ano Ano 510 Kč
KON0830 Lipenský MatoušLipenský Matouš KOB Konice B 8133263 Ano Ano Ano 0 Kč
ASU0748 Macek VojtěchMacek Vojtěch Magnus Orienteering C 8140925 Ano Ano Ano 510 Kč
PBM0712 Komenda JakubKomenda Jakub TJ Spartak 1. brněnská B 8410766 Ano Ano Ano 510 Kč
PBM0808 Zřídkaveselý MartinZřídkaveselý Martin TJ Spartak 1. brněnská B 8482114 Ano Ano Ano 510 Kč
PBM0800 Denemarek MaxDenemarek Max TJ Spartak 1. brněnská B 8080127 Ano Ano Ano 510 Kč
TBM0804 Hájek ŠtěpánHájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno B 8008044 Ano Ano Ano 510 Kč
SSU0705 Hedrich MiroslavHedrich Miroslav SK Severka Šumperk C 2001959 Ano Ano Ano 510 Kč
SJH0803 Parkan TomášParkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec A 8663132 Ano Ano Ano 660 Kč
0210005 Chmura Patryk Chmura Patryk 021 - (POL) UKS Arkady Raszków 8080904 Ne Ano Ne 240 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SNA0501 Doucha MartinDoucha Martin TJ START Náchod B 8076025 Ano Ano Ano 510 Kč
PBM0505 Zřídkaveselý AdamZřídkaveselý Adam TJ Spartak 1. brněnská A 8660411 Ano Ano Ano 510 Kč
PBM0509 Bednařík VilémBednařík Vilém TJ Spartak 1. brněnská A 8670461 Ano Ano Ano 510 Kč
AOP0600 Borunský MatějBorunský Matěj Orientační Běh Opava C 8000243 Ano Ano Ano 510 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAM7900 Voleský LeošVoleský Leoš OK Kamenice C 2049553 Ano Ano Ano 510 Kč
KSU9202 Jílek JakubJílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8162862 Ano Ano Ano 510 Kč
MOV9100 Fousek JanFousek Jan SKOB Ostrava C 8502740 Ano Ano Ano 510 Kč
DKP9404 Semerád JanSemerád Jan Oddíl OB Kotlářka C 8014522 Ano Ano Ano 510 Kč
TZL8808 Zbranek RomanZbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 Ano Ano Ano 510 Kč
43S0103 Kukurugya MatejKukurugya Matej (SVK) Športový klub Sandberg 8099132 Ano Ano Ano 510 Kč
43S0402 Kukurugya ŠimonKukurugya Šimon (SVK) Športový klub Sandberg 8103015 Ano Ano Ano 510 Kč
KAM9202 Hájek AdamHájek Adam OK Kamenice C 8499979 Ano Ano Ano 510 Kč
SKM9501 Krajcar IvoKrajcar Ivo KOB Směr Kroměříž C 8501499 Ano Ano Ano 510 Kč
JPV8201 Otrusina JiříOtrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8662320 Ano Ano Ano 510 Kč
KSU7410 Tomanek DanielTomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662343 Ano Ano Ne 400 Kč
BOR9006 Karvánek MatoušKarvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 8210813 Ano Ano Ano 510 Kč
TUR9701 Wolf FilipWolf Filip OOB TJ Turnov R 8655449 Ne Ano Ano 400 Kč
DKL8201 Klíma KamilKlíma Kamil KOB Kladno C 8667960 Ano Ano Ano 510 Kč
AOP7301 Kovalčík TomášKovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8003660 Ano Ano Ano 510 Kč
JPV9509 Fajkus RadimFajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8656711 Ano Ano Ano 510 Kč
OKP8901 Červinka JanČervinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 Ne Ne Ano 200 Kč
PBM7605 Bukovac MarošBukovac Maroš TJ Spartak 1. brněnská C 8518355 Ano Ano Ano 510 Kč
PBM6708 Přikryl PetrPřikryl Petr TJ Spartak 1. brněnská C 8351967 Ano Ano Ano 510 Kč
JHB8603 Stupal FrantišekStupal František TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8501566 Ano Ne Ne 200 Kč
CHC9201 Dutkowski MikolajDutkowski Mikolaj K.O.B. Choceň C 8010192 Ano Ano Ano 510 Kč
VLI7403 Šesták MarekŠesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 Ano Ano Ano 510 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš NathanielPetrilák Matouš Nathaniel OK Dobříš A 8654908 Ano Ano Ano 510 Kč
ASU9148 Seitler MilanSeitler Milan Magnus Orienteering C 8119436 Ano Ano Ano 510 Kč
EKP8511 Černý OndřejČerný Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8045215 Ano Ano Ano 510 Kč
SSU8802 Poklop MartinPoklop Martin SK Severka Šumperk E 8660591 Ano Ano Ano 510 Kč
SSU8243 Král VáclavKrál Václav SK Severka Šumperk C 8033246 Ano Ano Ano 510 Kč
TBM8911 Zimmermann JakubZimmermann Jakub KOS TJ Tesla Brno C 8645930 Ano Ano Ano 0 Kč
SSU9001 Melecký MartinMelecký Martin SK Severka Šumperk C 8680373 Ano Ano Ano 660 Kč
0180001 Dudek WojciechDudek Wojciech 018 - (POL) KOS Nowy Dwór Mazowiecki 8006528 Ano Ano Ano 660 Kč
LCE9300 Chloupek AdamChloupek Adam OOB TJ Slovan Luhačovice R 8660447 Ano Ano Ano 510 Kč
VSP0007 Bořánek MichalBořánek Michal USK Praha C 8076041 Ano Ano Ano 660 Kč
ZBM8919 Hájek DanielHájek Daniel SK Brno Žabovřesky C 8180189 Ano Ne Ne 240 Kč
SJI7313 Prášil MarekPrášil Marek OK Jihlava R 8116817 Ano Ano Ne 480 Kč
KSU9908 Jílek OndřejJílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662437 Ne Ano Ne 240 Kč
KSU9900 Gedeon DominikGedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8016299 Ano Ano Ano 510 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SSU0202 Seidenglanz JáchymSeidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk C 1407427 Ano Ano Ano 510 Kč
VSP9200 Šunda MarekŠunda Marek USK Praha C 8162902 Ano Ano Ano 510 Kč
VBM8207 Šedivý JiříŠedivý Jiří VSK Mendelu Brno C 8136474 Ano Ano Ano 510 Kč
LPU0403 Krpata MichalKrpata Michal OK Lokomotiva Pardubice A 8656545 Ano Ano Ano 510 Kč
VAM9000 Klapal JanKlapal Jan OB Vamberk C 515142 Ano Ano Ano 510 Kč
LPU0204 Šišma VojtěchŠišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 8663165 Ne Ano Ano 400 Kč
VSP9400 Gajdoš MartinGajdoš Martin USK Praha C 8502728 Ano Ano Ano 660 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CST8902 Málek MartinMálek Martin OB Strakonice C 8130389 Ano Ano Ano 510 Kč
UOL7100 Horký JanHorký Jan SOB Olomouc C 8113510 Ano Ano Ano 510 Kč
ADA0601 Richter RudolfRichter Rudolf OOB Spartak Adamov C 8107720 Ano Ano Ano 510 Kč
LCE8903 Klusáček MatějKlusáček Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662697 Ano Ano Ano 510 Kč
KAM9200 Rýdel JiříRýdel Jiří OK Kamenice C 8170892 Ano Ano Ano 510 Kč
JPV9717 Otruba VojtěchOtruba Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov C 1007529 Ano Ano Ano 510 Kč
0120001 Kaspar PetrKaspar Petr 012 - JPV 2069090 Ano Ano Ano 510 Kč
MOV9200 Šidík PetrŠidík Petr SKOB Ostrava C 253128 Ano Ano Ano 510 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SOB6301 Choutka JaroslavChoutka Jaroslav SOBSA C 1396839 Ano Ano Ano 510 Kč
LIT8501 Lužnický JiříLužnický Jiří KOB Litvínov C 8241085 Ano Ano Ano 510 Kč
TBM8411 Liščinský TomášLiščinský Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8100052 Ne Ano Ano 400 Kč
UOL6601 Krampla TomášKrampla Tomáš SOB Olomouc C 8454046 Ano Ano Ano 510 Kč
VBM8404 Chloupek TomášChloupek Tomáš VSK Mendelu Brno C 8121534 Ano Ano Ano 510 Kč
TBM7120 Ptáček OndřejPtáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 Ano Ano Ano 510 Kč
PHK7107 Mašata RomanMašata Roman OK 99 Hradec Králové C 8648595 Ano Ano Ano 510 Kč
PDY8700 Fojtů PetrFojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 Ano Ano Ano 510 Kč
LPU8106 Šabatka PetrŠabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 Ano Ano Ano 510 Kč
PGP8010 Bartaloš TomášBartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 Ano Ano Ano 510 Kč
ZBM7704 Rotek PavelRotek Pavel SK Brno Žabovřesky C 8107755 Ano Ano Ano 510 Kč
0170001 Hašek JakubHašek Jakub 017 - Haskovi 53812 Ano Ano Ano 510 Kč
ZAM8401 Andrš PetrAndrš Petr OB T.J. Sokol Žamberk C 8226348 Ne Ano Ne 240 Kč
SHK7701 Morávek MartinMorávek Martin OK Slavia Hradec Králové C 7207351 Ano Ano Ano 660 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SSU7401 Seidenglanz MarekSeidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 Ano Ano Ano 510 Kč
VIC7801 Kubíček PetrKubíček Petr OB Vizovice C 8409859 Ano Ano Ano 510 Kč
TRI8006 Walaski AntonínWalaski Antonín TJ TŽ Třinec C 8030646 Ano Ano Ano 510 Kč
DKP8107 Duda FrantišekDuda František Oddíl OB Kotlářka C 8028883 Ne Ano Ne 200 Kč
PVP7400 Cveček MartinCveček Martin VSK Přírodní vědy Praha C 8285922 Ano Ano Ano 510 Kč
LPU8103 Kroupa JanKroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8017401 Ano Ano Ano 510 Kč
PVP7700 Možný StanislavMožný Stanislav VSK Přírodní vědy Praha C 2115730 Ano Ano Ano 510 Kč
DKP8209 Hořejší JanHořejší Jan Oddíl OB Kotlářka C 2771943 Ano Ano Ne 400 Kč
KSU8600 Mazák LukášMazák Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk 897348 Ano Ano Ano 510 Kč
KSU7700 Kočandrle JaroslavKočandrle Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2088163 Ano Ne Ne 200 Kč
TBM7903 Tomíček OldřichTomíček Oldřich KOS TJ Tesla Brno C 8517311 Ano Ano Ano 510 Kč
SSU8300 Gebauer LubomírGebauer Lubomír SK Severka Šumperk C 224897 Ano Ano Ano 510 Kč
PBM8001 Ramach FilipRamach Filip TJ Spartak 1. brněnská C 8505194 Ano Ano Ano 510 Kč
0190001 Kozmon Petr Kozmon Petr 019 - Brno 8506940 Ano Ano Ano 660 Kč
ZBM8003 Polách DavidPolách David SK Brno Žabovřesky C 2144039 Ano Ano Ano 660 Kč
0220001 Dneboský FrantišekDneboský František 022 - OK Vršovice 7200582 Ano Ano Ano 660 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CST6501 Málek MartinMálek Martin OB Strakonice C 8246117 Ano Ano Ano 510 Kč
JPV6526 Soldán VladimírSoldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 8266526 Ano Ano Ano 510 Kč
SNA7105 Doucha JiříDoucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 Ano Ano Ano 510 Kč
ADA7101 Čížek PetrČížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 Ano Ano Ano 510 Kč
27S7400 Kotuliak IvanKotuliak Ivan (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078495 Ano Ano Ano 510 Kč
SSU7847 Krtička LuděkKrtička Luděk SK Severka Šumperk C 8409884 Ano Ano Ne 400 Kč
ADA7400 Odehnal LuděkOdehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 8237726 Ano Ano Ano 510 Kč
ADA7433 Oujeský TomášOujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 9101103 Ano Ano Ano 510 Kč
OTK7300 Sadílek OndřejSadílek Ondřej OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8116712 Ano Ano Ano 510 Kč
MFP7500 Sadil MilanSadil Milan Matfyz Praha C 8358888 Ano Ano Ano 510 Kč
43S6901 Jonáš RadoslavJonáš Radoslav (SVK) Športový klub Sandberg 8500686 Ano Ano Ano 510 Kč
SCP7201 Podivínský TomášPodivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 Ano Ano Ano 510 Kč
CEL6426 Tomášek JiříTomášek Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 7210922 Ano Ano Ano 510 Kč
CEL6827 Janeček JiříJaneček Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52407 Ano Ano Ano 510 Kč
PZR7621 Uchytil TomášUchytil Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8006730 Ano Ano Ano 510 Kč
KSU5801 Šrámek JaromírŠrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680320 Ano Ano Ano 510 Kč
LCE7034 Šuráň RenéŠuráň René OOB TJ Slovan Luhačovice C 436969 Ano Ano Ano 510 Kč
ASU6849 Pavlík RadekPavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 Ano Ano Ano 510 Kč
ASU7102 Macek KarelMacek Karel Magnus Orienteering C 51882 Ano Ano Ano 510 Kč
PLU7501 Travnicek JanTravnicek Jan TJ SOKOL Plumlov C 8660365 Ne Ano Ano 400 Kč
0110001 Lehmann KarstenLehmann Karsten 011 - (GER) Sommerkollektiv 8076031 Ano Ano Ano 510 Kč
AOP7700 Bencúr JurajBencúr Juraj Orientační Běh Opava C 8004329 Ano Ano Ano 510 Kč
LPU7310 Pipek KamilPipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 8516912 Ano Ano Ano 510 Kč
KSU7501 Štábl RomanŠtábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 897363 Ano Ne Ne 200 Kč
0160001 Pokluda OndřejPokluda Ondřej 016 - Pokludovi 8116684 Ano Ano Ano 510 Kč
PBM7201 Komenda KamilKomenda Kamil TJ Spartak 1. brněnská C 8516931 Ano Ano Ano 510 Kč
PBM7207 Zřídkaveselý LiborZřídkaveselý Libor TJ Spartak 1. brněnská C 8660433 Ano Ano Ano 510 Kč
DKP7201 Víteček JanVíteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8720322 Ano Ano Ano 510 Kč
AOP7402 Borunský TomášBorunský Tomáš Orientační Běh Opava C 8004294 Ano Ano Ano 510 Kč
UOL6500 Kubíček JiříKubíček Jiří SOB Olomouc C 8107752 Ano Ano Ano 510 Kč
PGP7510 Střelba OndřejStřelba Ondřej SK Praga C 8303009 Ano Ano Ano 510 Kč
LCE7125 Bednařík RadekBednařík Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 8680375 Ano Ano Ano 510 Kč
HAV7500 Badarycz PiotrBadarycz Piotr OB Havířov C 8237793 Ano Ano Ano 510 Kč
ZBM7705 Beránek MiroslavBeránek Miroslav SK Brno Žabovřesky C 2111737 Ano Ano Ano 660 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KUO7802 Falta RadimFalta Radim KOB Ústí nad Orlicí C 8017736 Ano Ano Ano 510 Kč
UOL7801 Krejčí PetrKrejčí Petr SOB Olomouc C 52485 Ano Ano Ano 510 Kč
TYN6901 Šišma PavelŠišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 Ne Ano Ano 400 Kč
LPU7403 Nekvapil OndřejNekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 8035529 Ano Ano Ano 510 Kč
JPV7214 Poláček LubošPoláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 Ne Ano Ne 200 Kč
0070001 Lasota MarekLasota Marek 007 - Lasota - Brno 2087636 Ano Ano Ano 510 Kč
PTE7619 Dušek VáclavDušek Václav TJ Sokol Ptení C 8420965 Ano Ano Ano 510 Kč
0090001 Lasota TomaszLasota Tomasz 009 - TAJM 2181311 Ano Ano Ano 510 Kč
CET7701 Vacek JiříVacek Jiří TJ Loko Česká Třebová C 8144130 Ano Ano Ano 510 Kč
STE6600 Poštulka ZdenekPoštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 Ano Ano Ano 510 Kč
HJL7600 Kušička JosefKušička Josef Sokol Horní Jelení C 8285930 Ano Ano Ano 660 Kč
LOV7101 Žebrák ZbyněkŽebrák Zbyněk lepus.cz C 232429 Ne Ano Ne 240 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
HAV6302 Krhut LiborKrhut Libor OB Havířov C 1396836 Ano Ano Ano 510 Kč
SJI5901 Zeman JaroslavZeman Jaroslav OK Jihlava C 8648620 Ano Ano Ano 510 Kč
0010001 Wrzesiński KrzysztofWrzesiński Krzysztof 001 - (POL) September Team 8210770 Ano Ano Ano 510 Kč
KUO6501 Mutinský ViktorMutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 8670813 Ano Ano Ano 510 Kč
JEN6201 Švarc JiříŠvarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 Ano Ano Ano 510 Kč
LPU5905 Novotný MiroslavNovotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 Ano Ano Ano 510 Kč
SCP6001 Hošek LadislavHošek Ladislav OK Sparta Praha C 8676001 Ano Ano Ano 510 Kč
VBM6501 Jordanov NikolajJordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 8680303 Ano Ano Ano 510 Kč
UOL6501 Pernica JiříPernica Jiří SOB Olomouc C 52478 Ano Ano Ano 510 Kč
SBR6201 Zítka JiříZítka Jiří SKOB Bruntál C 8196077 Ne Ano Ne 200 Kč
PHK6504 Melichar IgorMelichar Igor OK 99 Hradec Králové C 8028839 Ano Ano Ano 510 Kč
JPV6217 Chmelař MiroslavChmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 Ano Ne Ne 200 Kč
HLV6404 Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav OB Holešov z.s. C 7200377 Ano Ano Ano 510 Kč
SBR6601 Sklenář JosefSklenář Josef SKOB Bruntál C 8656690 Ano Ano Ano 510 Kč
TVR6800 Slavík TomášSlavík Tomáš TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 8004044 Ano Ano Ano 510 Kč
UOL6503 Šimek RomanŠimek Roman SOB Olomouc C 8005432 Ano Ano Ano 510 Kč
KSU6701 Matoušek MilanMatoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 Ne Ano Ano 400 Kč
KUN6201 Lux ZdeněkLux Zdeněk OB Kunvald C 7208208 Ano Ano Ano 510 Kč
SSU6301 Valenta JiříValenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 Ano Ano Ano 660 Kč
0200001 Raimondas OlisauskasRaimondas Olisauskas 020 - (GER) Berliner TSC 8001465 Ano Ano Ano 660 Kč
SJH6801 Parkan JiříParkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 8656643 Ano Ano Ano 660 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZAM6801 Levý TomášLevý Tomáš OB T.J. Sokol Žamberk C 331587 Ano Ano Ano 510 Kč
PTE6622 Vítek ZbyněkVítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8226430 Ano Ano Ano 510 Kč
0020001 Felkl LuděkFelkl Luděk 002 - ASPV OA 52589 Ano Ano Ano 510 Kč
TBM6201 Jašek MilanJašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 8311133 Ano Ano Ano 510 Kč
0040001 Roubalík RadovanRoubalík Radovan 004 - ZŠ Těšetice 8656544 Ano Ano Ano 510 Kč
0060001 Švejda AntoninŠvejda Antonin 006 - (SVK) No Name 406977 Ano Ano Ano 510 Kč
KNC6602 Votava PetrVotava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 8003604 Ano Ano Ano 510 Kč
FSP6104 Borovička MilanBorovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8196083 Ano Ano Ano 510 Kč
STE5701 Václavek JiříVáclavek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 1401181 Ano Ano Ano 510 Kč
MOV6701 Holec HonzaHolec Honza SKOB Ostrava C 8003657 Ano Ano Ano 510 Kč
UOL6600 Raclavský VladislavRaclavský Vladislav SOB Olomouc C 2092433 Ano Ano Ano 510 Kč
DOR6600 Petrilák MiroslavPetrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 Ano Ano Ano 510 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
HAV5701 Jakobi ZdeněkJakobi Zdeněk OB Havířov C 8113528 Ano Ano Ano 360 Kč
PHK5701 Běhoun PavelBěhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 8660393 Ano Ano Ano 360 Kč
SOP5601 Volný JiříVolný Jiří OOB TJ Slezan Opava C 301232 Ano Ano Ano 360 Kč
DCE5500 Procházka AntonínProcházka Antonín KOB Dobřichovice C 8303070 Ano Ano Ano 360 Kč
OOP5803 Ryšavý JiříRyšavý Jiří TJ Opava C 2049558 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI5201 Hickethier ManfredHickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 8606435 Ano Ano Ano 360 Kč
VSP5801 Šváb JanŠváb Jan USK Praha C 886277 Ano Ano Ano 360 Kč
TTR5201 Orálek MiroslavOrálek Miroslav OOB Třebíč C 8482589 Ano Ano Ano 360 Kč
TZL5702 Štípek RostislavŠtípek Rostislav SKOB Zlín C 8051260 Ano Ano Ano 360 Kč
PBM5303 Robotka LiborRobotka Libor TJ Spartak 1. brněnská C 8719038 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP5103 Jelínek MartinJelínek Martin SK Praga C 232091 Ano Ano Ano 360 Kč
KUN5201 Šroler ZdeněkŠroler Zdeněk OB Kunvald C 7208201 Ano Ano Ano 360 Kč
TZL5102 Jelínek VítJelínek Vít SKOB Zlín C 8662674 Ano Ano Ano 360 Kč
AOP5701 Kostka EvženKostka Evžen Orientační Běh Opava C 8014459 Ano Ne Ne 170 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM5711 Minařík LubošMinařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 Ano Ano Ano 360 Kč
BFM5701 Mutina VlastimilMutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 Ano Ano Ano 360 Kč
PHK5503 Souček PavelSouček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 Ano Ano Ne 280 Kč
LPU5401 Klimpl PetrKlimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 Ano Ano Ano 360 Kč
BBM5300 Ptáček LadislavPtáček Ladislav BETA URSUS Rosice C 2113090 Ano Ano Ano 360 Kč
TVR5000 Pospíšil KarelPospíšil Karel TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2001952 Ano Ano Ano 360 Kč
ZAM5801 Andrš MilanAndrš Milan OB T.J. Sokol Žamberk C 2085624 Ne Ano Ne 170 Kč

H75

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SSU4302 Ostřanský JosefOstřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 Ano Ano Ano 360 Kč
BOV4403 Vlach OldřichVlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 8051251 Ano Ano Ano 360 Kč
BOV4802 Sikora MiroslavSikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 8051255 Ano Ano Ano 360 Kč
HOB4601 Kašpar JosefKašpar Josef SK OB Horní Benešov C 2260142 Ano Ano Ano 360 Kč
BOV4401 Ptáček JiříPtáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 8006768 Ano Ano Ano 360 Kč
HLV4801 Peška AntonínPeška Antonín OB Holešov z.s. C 2214545 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP4300 Suchý KarelSuchý Karel SK Praga C 51640 Ano Ano Ano 360 Kč
ZLH4800 Novotný StanislavNovotný Stanislav OOB TJ Zlaté Hory C 8518356 Ne Ano Ne 140 Kč
SBR4801 Toman StanislavToman Stanislav SKOB Bruntál C 8445312 Ano Ano Ano 470 Kč
SJC3601 Havlík JaroslavHavlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 Ano Ano Ano 470 Kč
PZR4417 Pospíšil JaromírPospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 Ne Ano Ano 340 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TRI1400 Walaski VítekWalaski Vítek TJ TŽ Třinec C 02113099 Ano Ano Ano 360 Kč
SJI1502 Mazzarese AidenMazzarese Aiden OK Jihlava C 2148130 Ano Ano Ano 360 Kč
DKP1555 Dudová MartaDudová Marta Oddíl OB Kotlářka C 8332288 Ne Ano Ne 140 Kč
AOP1305 Strouhal MatějStrouhal Matěj Orientační Běh Opava C 2224517 Ne Ne Ano 140 Kč
PBM1552 Kozmonová SáraKozmonová Sára TJ Spartak 1. brněnská C 8506957 Ano Ano Ano 360 Kč
PBM1751 Matulová AdélaMatulová Adéla TJ Spartak 1. brněnská C 4015 Ano Ano Ano 360 Kč
SSU1400 Gebauer JanGebauer Jan SK Severka Šumperk C 2001991 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV1400 Gottwald PetrGottwald Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2080978 Ano Ano Ano 360 Kč

HDR

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CST1751 Málková AntonieMálková Antonie OB Strakonice C 1418753 Ano Ano Ano 360 Kč
VIC1650 Kubíčková PetraKubíčková Petra OB Vizovice C 2073737 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL1551 Krejčí JulieKrejčí Julie SOB Olomouc C 2151404 Ano Ano Ano 360 Kč
0030001 Karin BednarčíkováKarin Bednarčíková 003 - TJ Spartak Adamov zapůjčit Ano Ano Ano 360 Kč
DKP1804 Duda MarekDuda Marek Oddíl OB Kotlářka C 2124772 Ne Ano Ne 140 Kč
0050002 Sadílková MarkétaSadílková Markéta 005 - Saďouři 2134305 Ano Ano Ano 360 Kč
KSU1616 Šrámek DominikŠrámek Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C Ne Ne Ano 140 Kč
0090002 Lasota JoannaLasota Joanna 009 - TAJM 2771954 Ano Ano Ano 360 Kč
0090003 Lasota MikołajLasota Mikołaj 009 - TAJM 2221257 Ano Ano Ano 360 Kč
0150002 Koditek AdamKoditek Adam 015 - Hnátnice zapůjčit Ano Ano Ano 360 Kč
VAM8450 Klapalová MichaelaKlapalová Michaela OB Vamberk C 981834 Ano Ano Ano 360 Kč
0160002 Pokluda FilipPokluda Filip 016 - Pokludovi 2148239 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL1550 Bublová MatyldaBublová Matylda SOB Olomouc C 2045237 Ano Ano Ano 360 Kč
EKP1752 Černá AndreaČerná Andrea VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 Ano Ano Ano 360 Kč
VRB0414 Malý TomášMalý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8662353 Ne Ano Ne 140 Kč
MOV1601 Panna MarekPanna Marek SKOB Ostrava C 2080824 Ne Ano Ano 280 Kč
SSU1650 Gebauerová TerezaGebauerová Tereza SK Severka Šumperk C 2001912 Ano Ano Ano 360 Kč
0210001 Lis Aleksandra Lis Aleksandra 021 - (POL) UKS Arkady Raszków 8071218 Ne Ano Ne 140 Kč
CET1500 Vacek MartinVacek Martin TJ Loko Česká Třebová 9720 Ano Ano Ano 360 Kč

P

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VIC7950 Kubíčková EvaKubíčková Eva OB Vizovice C 2126305 Ano Ano Ano 510 Kč
HAV1201 Krutina VítKrutina Vít OB Havířov 336728 Ano Ne Ano 400 Kč
HAV7301 Krutina TomášKrutina Tomáš OB Havířov 253121 Ano Ne Ano 400 Kč
HAV7150 Martináková RadmilaMartináková Radmila OB Havířov 336725 Ano Ne Ano 400 Kč
AOP6702 Tesař JiříTesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 Ano Ano Ano 510 Kč
AOP7551 Pometlová JanaPometlová Jana Orientační Běh Opava C 7206538 Ne Ano Ano 400 Kč
27S8500 Babková MiroslavaBabková Miroslava (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2067259 Ano Ano Ano 510 Kč
HOB0001 Hanuš JaroslavHanuš Jaroslav SK OB Horní Benešov C 436928 Ano Ano Ano 510 Kč
DKP8152 Dudová AgnieszkaDudová Agnieszka Oddíl OB Kotlářka C 53171 Ne Ano Ne 200 Kč
0050001 Sadílková MartinaSadílková Martina 005 - Saďouři 2134272 Ano Ano Ano 510 Kč
0070002 Lasota JakubLasota Jakub 007 - Lasota - Brno 2067241 Ano Ano Ano 510 Kč
KNC6452 Votavová RenataVotavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 Ano Ano Ano 510 Kč
LCE9453 Klusáčková MarkétaKlusáčková Markéta OOB TJ Slovan Luhačovice C 303912 Ano Ano Ano 510 Kč
LCE7439 Škoda FrantišekŠkoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 9201374 Ano Ano Ano 510 Kč
0100001 Chytilová Michaela Chytilová Michaela 010 - HLV 53826 Ano Ano Ano 860 Kč
KSU7200 Profous KamilProfous Kamil Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2104587 Ano Ne Ne 200 Kč
0130001 Chmelařová BlankaChmelařová Blanka 013 - Péčkaři 8885 Ano Ne Ne 200 Kč
0140001 Podivínská IvanaPodivínská Ivana 014 - SK Podivín Šalingrad 51557 Ano Ano Ano 510 Kč
0140002 Podivínský TomášPodivínský Tomáš 014 - SK Podivín Šalingrad 8109331 Ano Ano Ano 510 Kč
OKP9351 Červinková BarboraČervinková Barbora SK OK 24 Praha C 436949 Ne Ne Ano 200 Kč
HOB6251 Hendrychová PavlaHendrychová Pavla SK OB Horní Benešov C 301312 Ne Ano Ne 200 Kč
0150001 Koditková IlonaKoditková Ilona 015 - Hnátnice zapůjčit Ano Ano Ano 510 Kč
0160003 Pokludová KateřinaPokludová Kateřina 016 - Pokludovi 8183068 Ano Ano Ano 510 Kč
TVR6200 Labudík MilanLabudík Milan TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 206457 Ano Ano Ne 400 Kč
TVR0500 Slavík OndřejSlavík Ondřej TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 232194 Ano Ano Ano 510 Kč
UOL7301 Janeček PetrJaneček Petr SOB Olomouc C 2420067 Ano Ano Ano 510 Kč
PBM5451 Robotková LenkaRobotková Lenka TJ Spartak 1. brněnská C 7209368 Ano Ano Ano 510 Kč
KSU7252 Švancárová HelenaŠvancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 Ne Ano Ano 400 Kč
SSU8052 Pospíšilová KarlaPospíšilová Karla SK Severka Šumperk C 2653479 Ano Ano Ne 400 Kč
VAM6452 Veverková YvetaVeverková Yveta OB Vamberk C 9678 Ano Ano Ano 510 Kč
0200002 Olisauske EditaOlisauske Edita 020 - (GER) Berliner TSC zapůjčit Ano Ano Ano 660 Kč
ZAM6051 Nováková MiloslavaNováková Miloslava OB T.J. Sokol Žamberk C 7210085 Ne Ano Ne 240 Kč
celkem přihlášených: 455, vklad: 197180 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.