Logo

Přihlášky závodu: Žebříček B-Morava

Datum:
23.06.2024
Místo konání:
Roštín, koupaliště
Pořadatel:
SKM - KOB Směr Kroměříž
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D75B     D80B     DH10N     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     HDR     P     T    
Nahrávám data...
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1552 Kozáková MichaelaKozáková Michaela KOS TJ Tesla Brno C 515006 100 Kč
AOP1451 Tesařová LucieTesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 100 Kč
SFM1450 Létalová JanaLétalová Jana O-RUNNAŘI Beskydy C 2035152 100 Kč
RBK1552 Janováčová TerezaJanováčová Tereza SK Radioklub Blansko C 8501536 100 Kč
LCE1452 Zapletalová VeronikaZapletalová Veronika OOB TJ Slovan Luhačovice C 2212057 100 Kč
PBM1552 Kozmonová SáraKozmonová Sára TJ Spartak 1. brněnská C 8506957 100 Kč
ZBM1556 Křížová ElisaKřížová Elisa SK Brno Žabovřesky C 2049566 100 Kč
TBM1452 Šímová KlaudieŠímová Klaudie KOS TJ Tesla Brno C 553446 100 Kč
TZL1551 Vintrová MatyldaVintrová Matylda SKOB Zlín C 53341 100 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1352 Kozáková ZuzanaKozáková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 8512645 100 Kč
LCE1253 Slámová Emílie InkaSlámová Emílie Inka OOB TJ Slovan Luhačovice B 8006762 100 Kč
KUB1253 Beňovská MarieBeňovská Marie KUB Koala Uherský Brod C 2212032 100 Kč
TZL1351 Chodúrová ElenaChodúrová Elena SKOB Zlín C 8512663 100 Kč
VBM1252 Šedivá KristýnaŠedivá Kristýna VSK Mendelu Brno B 7207495 100 Kč
TRI1253 Mauritzová AnnaMauritzová Anna TJ TŽ Třinec C 2214554 100 Kč
STE1251 Dratvová SáraDratvová Sára SK SKI-OB Šternberk C 8655386 100 Kč
STE1350 Tomášková LucieTomášková Lucie SK SKI-OB Šternberk C 232959 100 Kč
LCE1251 Stacke ViktorieStacke Viktorie OOB TJ Slovan Luhačovice C 8512636 100 Kč
VIC1250 Štěpánková AdélaŠtěpánková Adéla OB Vizovice C 8660374 100 Kč
SFM1251 Klose KateřinaKlose Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy C 8510287 100 Kč
TZL1352 Vallová DorotaVallová Dorota SKOB Zlín C 2211980 100 Kč
RBK1353 Daňková ViktorieDaňková Viktorie SK Radioklub Blansko C 8511377 100 Kč
PBM1253 Kocúrová BarboraKocúrová Barbora TJ Spartak 1. brněnská C 2067244 100 Kč
ZBM1358 Křížová EmaKřížová Ema SK Brno Žabovřesky C 8507659 100 Kč
TBM1364 Tomíčková IvanaTomíčková Ivana KOS TJ Tesla Brno B 8196085 100 Kč
PLU1277 Otrubová VeronikaOtrubová Veronika TJ SOKOL Plumlov B 8044612 100 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM1052 Kadlecová JolanaKadlecová Jolana BETA URSUS Rosice B 2001996 160 Kč
TZL1150 Nešporová Viktorie AnnaNešporová Viktorie Anna SKOB Zlín B 7200901 160 Kč
BFM1153 Burešová SofieBurešová Sofie SKOB Frýdek - Místek B 8420967 160 Kč
27S1050 Szlováková JulianaSzlováková Juliana (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124800 160 Kč
LCE1051 Slámová JulieSlámová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice B 8660362 160 Kč
KON1191 Lipenská Jana MarieLipenská Jana Marie KOB Konice B 8502680 160 Kč
UOL1053 Malasková LindaMalasková Linda SOB Olomouc C 8107767 160 Kč
TBM1188 Schwabová BarboraSchwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno B 8042134 160 Kč
KSU1099 Pavelková EvaPavelková Eva Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8510288 160 Kč
TBM1052 Eliášová ViktorieEliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno A 8088388 160 Kč
TBM1177 Urválková AnnaUrválková Anna KOS TJ Tesla Brno B 8524020 160 Kč
STE1051 Tomášková AnnaTomášková Anna SK SKI-OB Šternberk B 8183015 160 Kč
RBK1151 Broschová AlžbětaBroschová Alžběta SK Radioklub Blansko B 8140939 160 Kč
BBM1150 Krejčiříková ZuzanaKrejčiříková Zuzana BETA URSUS Rosice C 2116477 160 Kč
OOP1150 Hudečková StellaHudečková Stella TJ Opava C 49401 160 Kč
RBK1051 Jágrová ZuzanaJágrová Zuzana SK Radioklub Blansko B 8013953 160 Kč
RBK1052 Veselá MartinaVeselá Martina SK Radioklub Blansko C 2034000 160 Kč
TBM1161 Průšová ZuzanaPrůšová Zuzana KOS TJ Tesla Brno B 53160 160 Kč
TBM1165 Malá LucieMalá Lucie KOS TJ Tesla Brno B 8030635 160 Kč
BFM1051 Chudíková MagdalenaChudíková Magdalena SKOB Frýdek - Místek B 8482573 160 Kč
TZL1156 Svobodová AnetaSvobodová Aneta SKOB Zlín C 2161300 160 Kč
PBM1150 Robotková TerezaRobotková Tereza TJ Spartak 1. brněnská B 8488543 160 Kč
PBM1152 Vítková KateřinaVítková Kateřina TJ Spartak 1. brněnská B 8162910 160 Kč
PBM1153 Králová MarieKrálová Marie TJ Spartak 1. brněnská B 8410789 160 Kč
PLU1051 Luterová LauraLuterová Laura TJ SOKOL Plumlov B 8047160 160 Kč
KON1079 Václavková AmálieVáclavková Amálie KOB Konice B 8013874 160 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC0952 Kubíčková LucieKubíčková Lucie OB Vizovice B 8063060 200 Kč
KSU0979 Kočandrlová NatálieKočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8522895 200 Kč
TRI0953 Cymorková JulieCymorková Julie TJ TŽ Třinec B 8004343 200 Kč
TRI0950 Walaská KláraWalaská Klára TJ TŽ Třinec B 8030646 200 Kč
TRI0956 Kawuloková TerezaKawuloková Tereza TJ TŽ Třinec B 8003651 200 Kč
JPV0850 Pinkavová EliškaPinkavová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 8113502 200 Kč
TRI0955 Labová TaťánaLabová Taťána TJ TŽ Třinec C 2224480 200 Kč
BFM0955 Burešová EliškaBurešová Eliška SKOB Frýdek - Místek B 8035525 200 Kč
LCE0851 Hubáčková SabinaHubáčková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice B 8482100 200 Kč
TBM0851 Vrbková AdélaVrbková Adéla KOS TJ Tesla Brno B 2127867 200 Kč
KSU0959 Tomanková AliceTomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8680326 200 Kč
KSU0888 Reichlová PavlaReichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8420956 200 Kč
STE0852 Burdová HanaBurdová Hana SK SKI-OB Šternberk B 8507623 200 Kč
STE0952 Gottwaldová AmálieGottwaldová Amálie SK SKI-OB Šternberk A 8006759 200 Kč
OOP0950 Švidrnochová NelaŠvidrnochová Nela TJ Opava C 7210910 200 Kč
PLU0888 Otrubová KarolínaOtrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov A 8061460 200 Kč
TZL0953 Růžičková ŽofieRůžičková Žofie SKOB Zlín B 8508292 200 Kč
VIC0956 Štěpánková AnnaŠtěpánková Anna OB Vizovice B 8680388 200 Kč
RBK0853 Fedrová AnežkaFedrová Anežka SK Radioklub Blansko A 8113507 200 Kč
RBK0951 Jágrová AnetaJágrová Aneta SK Radioklub Blansko A 8516957 200 Kč
RBK0852 Veselá VeronikaVeselá Veronika SK Radioklub Blansko C 8014571 200 Kč
TBM0853 Skřivanková AnnaSkřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno B 8047115 200 Kč
TZL0950 Kundratová EvaKundratová Eva SKOB Zlín A 8209279 200 Kč
TBM0860 Peňázová CharlottePeňázová Charlotte KOS TJ Tesla Brno B 8033247 200 Kč
SSU0950 Kranzler Stella MarieKranzler Stella Marie SK Severka Šumperk B 8511592 200 Kč
SKM0952 Hanáková EmaHanáková Ema KOB Směr Kroměříž C 8063100 200 Kč
ZBM0850 Kočová KláraKočová Klára SK Brno Žabovřesky B 8660445 200 Kč
ZBM0854 Rotková VeronikaRotková Veronika SK Brno Žabovřesky B 8076008 200 Kč
ZBM0863 Krejčí LucieKrejčí Lucie SK Brno Žabovřesky C 8520404 200 Kč
ZBM0864 Batistová KarolínaBatistová Karolína SK Brno Žabovřesky C 2212703 200 Kč
ZBM0953 Coufalová ReaCoufalová Rea SK Brno Žabovřesky A 8076013 200 Kč
ZBM0957 Kučerová TerezaKučerová Tereza SK Brno Žabovřesky B 8047164 200 Kč
TZL0858 Lázničková AlžbětaLázničková Alžběta SKOB Zlín B 8105227 200 Kč
UOL0953 Křížová AmálieKřížová Amálie SOB Olomouc B 8009523 200 Kč
SKM0951 Kolaříková ErikaKolaříková Erika KOB Směr Kroměříž C 8680289 200 Kč
SKM0954 Běhalová AliceBěhalová Alice KOB Směr Kroměříž C 8454013 200 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0652 Gallo NatálieGallo Natálie Orientační Běh Opava B 8501053 200 Kč
JPV0652 Přikrylová JanaPřikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov B 8013963 200 Kč
JPV0653 Přikrylová IvanaPřikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov B 8013964 200 Kč
KON0760 Rozsívalová AdélaRozsívalová Adéla KOB Konice B 2090865 200 Kč
TBM0756 Kubáňová TerezaKubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno B 8663207 200 Kč
MOV0654 Čudková KristýnaČudková Kristýna SKOB Ostrava B 8670474 200 Kč
UOL0656 Burdová HelenaBurdová Helena SOB Olomouc B 8516424 200 Kč
KSU0650 Juřinová AdélaJuřinová Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8510271 200 Kč
SSU0753 Richtrová EmaRichtrová Ema SK Severka Šumperk B 8409876 200 Kč
JPV0754 Polcrová KarolínaPolcrová Karolína Oddíl OS SK Prostějov B 8501874 200 Kč
TZL0757 Kovalčíková NelaKovalčíková Nela SKOB Zlín B 8051263 200 Kč
MOV0650 Pavlová EliškaPavlová Eliška SKOB Ostrava A 8670472 200 Kč
ZBM0651 Finstrlová LucieFinstrlová Lucie SK Brno Žabovřesky B 8516451 200 Kč
ZBM0755 Hiklová EvaHiklová Eva SK Brno Žabovřesky B 8003521 200 Kč
SSU0752 Zaoralová EliškaZaoralová Eliška SK Severka Šumperk A 8482588 200 Kč
JPV0750 Balvanová VendulaBalvanová Vendula Oddíl OS SK Prostějov B 8303132 300 Kč
UOL0654 Jílková LenkaJílková Lenka SOB Olomouc A 8680425 300 Kč

D20B Rank. koef.: 1.04

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0551 Pinkavová HanaPinkavová Hana Oddíl OS SK Prostějov B 8012877 200 Kč
TRI0450 Bruková PetraBruková Petra TJ TŽ Třinec A 8660369 200 Kč
JPV0555 Plachá AnetaPlachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov B 8662307 200 Kč
PLU0452 Janečková AdélaJanečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 8517451 200 Kč
PLU0453 Lubrichová VeronikaLubrichová Veronika TJ SOKOL Plumlov B 8660567 200 Kč
MOV0552 Vojkůvková HanaVojkůvková Hana SKOB Ostrava B 8445291 200 Kč
PLU0577 Otrubová AnnaOtrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 8667550 200 Kč
ZBM0552 Finstrlová JulieFinstrlová Julie SK Brno Žabovřesky B 8660424 200 Kč

D21B Rank. koef.: 1.04

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7952 Kozáková ZdenkaKozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 8663149 220 Kč
UOL9053 Hornová LenkaHornová Lenka SOB Olomouc C 8414094 0 Kč
TRI0250 Navrátilová AdélaNavrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 8061463 220 Kč
DKL9051 Pangrácová MariePangrácová Marie KOB Kladno C 8028804 0 Kč
DKL9150 Pangrácová AnnaPangrácová Anna KOB Kladno C 8518315 0 Kč
KUB9850 Hauerlandová NatálieHauerlandová Natálie KUB Koala Uherský Brod C 253367 220 Kč
TBM8888 Hlavová HanaHlavová Hana KOS TJ Tesla Brno R 8635805 220 Kč
KVS8550 Muchová BarboraMuchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 8007195 220 Kč
SSU0252 Marková EmaMarková Ema SK Severka Šumperk C 8655379 220 Kč
AOP8050 Librová LucieLibrová Lucie Orientační Běh Opava C 8047132 220 Kč
TBM0151 Korpasová LucieKorpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 8655372 220 Kč
TBM9898 Korpasová TerezaKorpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno E 8656527 220 Kč
TBM0199 Hlaváčová AnežkaHlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno C 8656742 220 Kč
TBM0058 Grycová KateřinaGrycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8409879 220 Kč
TZL9753 Kavánková IvaKavánková Iva SKOB Zlín E 8654917 220 Kč
ASU9271 Křečková LenkaKřečková Lenka Magnus Orienteering C 8663157 220 Kč
RBK9999 Matušková JanaMatušková Jana SK Radioklub Blansko C 8662330 220 Kč
TZL9453 Jeřábková JitkaJeřábková Jitka SKOB Zlín C 8246428 220 Kč
PBM0359 Bednaříková EmmaBednaříková Emma TJ Spartak 1. brněnská R 8656786 220 Kč
ZBM0658 Tomanová EliškaTomanová Eliška SK Brno Žabovřesky A 8116744 220 Kč
ZBM9153 Finstrlová AdélaFinstrlová Adéla SK Brno Žabovřesky E 8644883 220 Kč
TBM8062 Tomíčková DanaTomíčková Dana KOS TJ Tesla Brno C 8518312 220 Kč
0320001 Kočová HalinaKočová Halina 032 - Mente et Corde 8680338 440 Kč
VBM9353 Růžičková ZuzanaRůžičková Zuzana VSK Mendelu Brno C 2157325 220 Kč
LPU9460 Procházková ŠtěpánkaProcházková Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 8015315 330 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL7653 Pekárková EvaPekárková Eva SKOB Zlín C 8663119 200 Kč
RBK8558 Janováčová PetraJanováčová Petra SK Radioklub Blansko C 8003461 200 Kč
STE8250 Tomášková PetraTomášková Petra SK SKI-OB Šternberk C 2143383 200 Kč
TZL8151 Baťková ZuzanaBaťková Zuzana SKOB Zlín C 08585 200 Kč
RBK8151 Kozumplíková AliceKozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 8116776 200 Kč
PLU7677 Otrubová IvonaOtrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 8454026 200 Kč
VBM8256 Sýkorová IvaSýkorová Iva VSK Mendelu Brno C 8445311 200 Kč
PBM8450 Sladká MagdalenaSladká Magdalena TJ Spartak 1. brněnská C 8226315 200 Kč
PBM8751 Kozmonová HelenaKozmonová Helena TJ Spartak 1. brněnská C 8506934 200 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON8063 Rozsívalová PetraRozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 200 Kč
JPV7676 Plachá AndreaPlachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 8516420 200 Kč
LCE8151 Hubáčková RenataHubáčková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 8006763 200 Kč
TZL8053 Zlatníková IrenaZlatníková Irena SKOB Zlín C 53129 200 Kč
SFM8252 Létalová SoňaLétalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 2800304 200 Kč
TZL8152 Brucháčková MarkétaBrucháčková Markéta SKOB Zlín C 8507946 200 Kč
RBK8051 Zemánková VladimíraZemánková Vladimíra SK Radioklub Blansko C 2161651 200 Kč
HLV8451 Drábková KateřinaDrábková Kateřina OB Holešov z.s. C 8517324 200 Kč
MOV8053 Kireeva OlesiaKireeva Olesia SKOB Ostrava C 8162918 200 Kč
SBK8151 Daňková VeronikaDaňková Veronika KOB START Blansko C 8007503 200 Kč
RBK8252 Bártová PetraBártová Petra SK Radioklub Blansko C 8514473 200 Kč
KON8155 Václavková LenkaVáclavková Lenka KOB Konice C 2020742 200 Kč
BFM8052 Červinková JanaČervinková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2102862 200 Kč
SIT8451 Kawuloková ZdeňkaKawuloková Zdeňka OK SILESIA C 8044681 200 Kč
TZL7550 Kočová EvaKočová Eva SKOB Zlín C 2091546 200 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7767 Pinkavová HelenaPinkavová Helena Oddíl OS SK Prostějov C 8420960 200 Kč
TZL7652 Nešporová BarboraNešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 200 Kč
JPV7552 Poláčková MonikaPoláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 8648634 200 Kč
AOP7551 Pometlová JanaPometlová Jana Orientační Běh Opava C 7206538 200 Kč
BFM7855 Burešová PetraBurešová Petra SKOB Frýdek - Místek C 8510276 200 Kč
LCE6569 Hubáčková DagmarHubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670733 200 Kč
KUB7750 Mikulčíková IrenaMikulčíková Irena KUB Koala Uherský Brod C 8140920 200 Kč
AOP7853 Holasová ŠárkaHolasová Šárka Orientační Běh Opava C 8648596 200 Kč
UOL7051 Bartoňová EvaBartoňová Eva SOB Olomouc C 682350 200 Kč
TBM7872 Sedláčková AlžbětaSedláčková Alžběta KOS TJ Tesla Brno C 2127864 200 Kč
STE7556 Lubrichová EvaLubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 8670771 200 Kč
OOP7751 Švidrnochová HanaŠvidrnochová Hana TJ Opava C 8656605 200 Kč
TZL7350 Kundratová JanaKundratová Jana SKOB Zlín C 8660357 200 Kč
PLU7852 Otrubová JohanaOtrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 8516754 200 Kč
BBM7850 Krejčiříková NikolKrejčiříková Nikol BETA URSUS Rosice C 331476 200 Kč
JPV7650 Chmelářová RadkaChmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 8648640 200 Kč
0140003 Sebe KrisztinaSebe Krisztina 014 - (HUN) PVSK 8142153 200 Kč
ABM7451 Radová MartinaRadová Martina KOB ALFA Brno C 8505721 200 Kč
KUB7360 Pavlicová AnnaPavlicová Anna KUB Koala Uherský Brod C 8501547 200 Kč
KSU7787 Štáblová MichaelaŠtáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073735 200 Kč
SBK7789 Jágrová VlastaJágrová Vlasta KOB START Blansko C 8662315 200 Kč
JPV7550 Švestková HanaŠvestková Hana Oddíl OS SK Prostějov C 200 Kč
BFM7851 Chudíková PavlaChudíková Pavla SKOB Frýdek - Místek C 2087514 200 Kč
MOV7752 Pannová VendulaPannová Vendula SKOB Ostrava C 8226371 200 Kč
PBM7454 Bukovacová AlenaBukovacová Alena TJ Spartak 1. brněnská C 8515557 200 Kč
ZBM7553 Václavková PetraVáclavková Petra SK Brno Žabovřesky C 2771966 200 Kč
ZBM7557 Lvovská LenyLvovská Leny SK Brno Žabovřesky C 53298 200 Kč
ZBM7852 Janíková MarieJaníková Marie SK Brno Žabovřesky C 8502710 200 Kč
PLU7878 Luterová KristýnaLuterová Kristýna TJ SOKOL Plumlov C 2419928 200 Kč
BFM7753 Máchová MarkétaMáchová Markéta SKOB Frýdek - Místek C 2102872 200 Kč
TZL7352 Vrubelová JanaVrubelová Jana SKOB Zlín C 7210876 200 Kč
PLU7777 Otrubová VěraOtrubová Věra TJ SOKOL Plumlov C 8514501 200 Kč
JPV7551 Gottwaldová HanaGottwaldová Hana Oddíl OS SK Prostějov C 8040975 200 Kč
JPV7777 Balvanová MartinaBalvanová Martina Oddíl OS SK Prostějov C 8066792 300 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI7450 Krhutová MartinaKrhutová Martina TJ TŽ Třinec C 2224484 200 Kč
SOP7351 Procházková MartinaProcházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 8005206 200 Kč
TRI7150 Bruková JanaBruková Jana TJ TŽ Třinec C 7207881 200 Kč
PHK7150 Čermáková LucieČermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 200 Kč
TBM7275 Kubáňová JanaKubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 200 Kč
KON7474 Hanousková MichaelaHanousková Michaela KOB Konice C 8030641 200 Kč
LBM7362 Korpasová IvanaKorpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8013857 200 Kč
STE7251 Janků RenataJanků Renata SK SKI-OB Šternberk C 2035728 200 Kč
HLV7060 Sedláčková JanaSedláčková Jana OB Holešov z.s. C 2260118 200 Kč
TAP6950 Úlehlová MonikaÚlehlová Monika KOB Tretra Praha C 8066753 200 Kč
SFM7351 Klose PetraKlose Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 8522568 200 Kč
MOV7152 Vojkůvková JarmilaVojkůvková Jarmila SKOB Ostrava C 8162883 200 Kč
MOV7451 Pavlová LibušePavlová Libuše SKOB Ostrava C 8004042 200 Kč
UOL6451 Poklopová IvanaPoklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 200 Kč
ZPV7076 Křečková PetraKřečková Petra KOB ZPV Prostějov C 8154990 200 Kč
TVR7350 Slavíková LenkaSlavíková Lenka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 8154988 200 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6591 Ostřanská IvetaOstřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 200 Kč
JPV6556 Štorková SimonaŠtorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 200 Kč
TZL6751 Lázničková MarcelaLázničková Marcela SKOB Zlín C 9200524 200 Kč
OOP6750 Kociánová EvaKociánová Eva TJ Opava C 8680428 200 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL6351 Koláriková IrenaKoláriková Irena SKOB Zlín C 7209283 200 Kč
LCE5852 Vlažná MirkaVlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660397 200 Kč
TRI6150 Denysenko TamaraDenysenko Tamara TJ TŽ Třinec C 8510194 200 Kč
SSU6091 Králová ZdenkaKrálová Zdenka SK Severka Šumperk C 8409878 200 Kč
KRN5950 Holinková MiladaHolinková Milada KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8648621 200 Kč
LCE6351 Slezáková JitkaSlezáková Jitka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52701 200 Kč
LCE6461 Ferdusová EvaFerdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 8063099 200 Kč
MOV6351 Rokoszová JaroslavaRokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 8047139 200 Kč
SSU6450 Gebauerová JanaGebauerová Jana SK Severka Šumperk C 2001926 200 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE5451 Cahlová SlávkaCahlová Slávka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416063 180 Kč
OTK5250 Volencová IvanaVolencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 180 Kč
JIL5254 Horynová EvaHorynová Eva OK Jilemnice C 8662735 180 Kč
TZL5757 Jelínková DagmarJelínková Dagmar SKOB Zlín C 7209285 180 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4950 Mrkvicová LudmilaMrkvicová Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 2217334 180 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4251 Stará PavlaStará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 180 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP1650 Tesařová EvaTesařová Eva Orientační Běh Opava C 232620 100 Kč
RBK1451 Zemánková MagdalénaZemánková Magdaléna SK Radioklub Blansko C 2161693 100 Kč
0120002 Šalmik BrunoŠalmik Bruno 012 - (SVK) VZA - Slávia Žilinská univerzita 1423325 100 Kč
BBM1550 Krejčiříková KamilaKrejčiříková Kamila BETA URSUS Rosice C 219273 100 Kč
UOL1650 Petřivalská AnežkaPetřivalská Anežka SOB Olomouc C 1004660 100 Kč
0170001 Průšová BarboraPrůšová Barbora 017 - SKOL Brno 515049 200 Kč
MOV1601 Panna MarekPanna Marek SKOB Ostrava C 2080824 100 Kč
VBM1602 Sýkora JindřichSýkora Jindřich VSK Mendelu Brno C 2067217 100 Kč
ZBM1657 Brabcová TinaBrabcová Tina SK Brno Žabovřesky C 520540 100 Kč
TBM1510 Šíma RobinŠíma Robin KOS TJ Tesla Brno C 553442 100 Kč
SKM1400 Hrouzek DavidHrouzek David KOB Směr Kroměříž C 8063075 100 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUB1400 Beňovský JanBeňovský Jan KUB Koala Uherský Brod C 2653466 100 Kč
TZL1401 Vladovič MartinVladovič Martin SKOB Zlín C 2121123 100 Kč
TZL1404 Růžička BořekRůžička Bořek SKOB Zlín C 08597 100 Kč
TZL1414 Smola ŠtěpánSmola Štěpán SKOB Zlín C 2219095 100 Kč
TZL1515 Krejčík VítKrejčík Vít SKOB Zlín C 416043 100 Kč
ZBM1409 Rajnošek JanRajnošek Jan SK Brno Žabovřesky C 52966 100 Kč
ZBM1410 Maksimenko MarkMaksimenko Mark SK Brno Žabovřesky C 2212721 100 Kč
ZBM1412 Brabec LukášBrabec Lukáš SK Brno Žabovřesky C 8202203 100 Kč
ZBM1502 Papež MarekPapež Marek SK Brno Žabovřesky C 8150312 100 Kč
RBK1501 Bárta VítězslavBárta Vítězslav SK Radioklub Blansko C 2151418 100 Kč
UOL1601 Tempír VilémTempír Vilém SOB Olomouc C 2214511 100 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
27S0050 Ježík ViktorJežík Viktor (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 1407843 100 Kč
ASU1249 Macek VáclavMacek Václav Magnus Orienteering B 8501539 100 Kč
TZL1201 Brucháček JanBrucháček Jan SKOB Zlín B 8680364 100 Kč
RBK1202 Zemánek JakubZemánek Jakub SK Radioklub Blansko C 8512707 100 Kč
KSU1300 Mazák ŠimonMazák Šimon Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8509331 100 Kč
TZL1209 Novák OliverNovák Oliver SKOB Zlín C 2156625 100 Kč
TRI1201 Myslivec LukášMyslivec Lukáš TJ TŽ Třinec B 8501877 100 Kč
LCE1202 Zapletal MartinZapletal Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 2771350 100 Kč
MOV1300 Panna MatyášPanna Matyáš SKOB Ostrava C 2075664 100 Kč
KSU1313 Rajnošek SamuelRajnošek Samuel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8180786 100 Kč
ZBM1309 Janda KryštofJanda Kryštof SK Brno Žabovřesky C 8509352 100 Kč
RBK1301 Bárta ZbyněkBárta Zbyněk SK Radioklub Blansko C 2152928 100 Kč
TZL1200 Šidla DaliborŠidla Dalibor SKOB Zlín B 8250121 100 Kč
TBM1213 Šíma FilipŠíma Filip KOS TJ Tesla Brno C 8025571 100 Kč
TZL1208 Tesák MatyášTesák Matyáš SKOB Zlín C 2156617 100 Kč
STE1201 Binar VítBinar Vít SK SKI-OB Šternberk C 8512693 100 Kč
UOL1300 Tempír JáchymTempír Jáchym SOB Olomouc C 8196078 100 Kč
TZL1300 Vintr OtakarVintr Otakar SKOB Zlín C 8610557 100 Kč
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL1005 Mašláň ProkopMašláň Prokop SKOB Zlín B 8050910 160 Kč
TZL1000 Pekárek DavidPekárek David SKOB Zlín A 8680313 160 Kč
KON1022 Rozsíval MartinRozsíval Martin KOB Konice B 2090866 160 Kč
JPV1010 Plachý MatyášPlachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 8026571 160 Kč
27S1005 Kanávor RichardKanávor Richard (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2039142 160 Kč
TBM1001 Kubáň PatrikKubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno B 8119519 160 Kč
LCE1113 Škoda FrantišekŠkoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 8610560 160 Kč
KON1131 Lipenský Jan FrantišekLipenský Jan František KOB Konice C 2771942 160 Kč
ZLH1100 Mrkvica JanMrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory B 8516453 160 Kč
SKM10xx Burda FilipBurda Filip KOB Směr Kroměříž zapůjčit 200 Kč
SIT1201 Kawulok MatyášKawulok Matyáš OK SILESIA B 8445328 160 Kč
LCE1112 Macka SebastiánMacka Sebastián OOB TJ Slovan Luhačovice B 8006756 160 Kč
KSU1100 Štábl VítŠtábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8183194 160 Kč
STE1100 Marek MartinMarek Martin SK SKI-OB Šternberk B 8501527 160 Kč
TZL1013 Graubner MikulášGraubner Mikuláš SKOB Zlín C 8509339 160 Kč
SKM1100 Pěček TobiášPěček Tobiáš KOB Směr Kroměříž B 8680301 160 Kč
SSU1006 Pospíšil TomášPospíšil Tomáš SK Severka Šumperk C 8512642 160 Kč
JPV1001 Koutný OndřejKoutný Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 8404142 160 Kč
SFM1000 Klose AlbertKlose Albert O-RUNNAŘI Beskydy C 8017399 160 Kč
MOV1002 Berger TomášBerger Tomáš SKOB Ostrava B 1400415 160 Kč
TZL1008 Mička Gabriel FelixMička Gabriel Felix SKOB Zlín B 8508295 160 Kč
TZL1106 Růžička HubertRůžička Hubert SKOB Zlín B 2113089 160 Kč
SKM1000 Dittrich MatoušDittrich Matouš KOB Směr Kroměříž A 8660358 160 Kč
PBM1001 Svoboda AdamSvoboda Adam TJ Spartak 1. brněnská B 8162872 160 Kč
PBM1003 Kocúr BorisKocúr Boris TJ Spartak 1. brněnská B 2126240 160 Kč
PBM1007 Bukovác LukášBukovác Lukáš TJ Spartak 1. brněnská B 8515555 160 Kč
PBM1102 Báňa MartinBáňa Martin TJ Spartak 1. brněnská B 8047125 160 Kč
PBM1103 Vlach MaxVlach Max TJ Spartak 1. brněnská C 0 160 Kč
PBM1301 Kozmon LukášKozmon Lukáš TJ Spartak 1. brněnská B 8514520 160 Kč
PBM1310 Vítek VojtěchVítek Vojtěch TJ Spartak 1. brněnská B 8162892 160 Kč
TZL1101 Jahudka ŠtěpánJahudka Štěpán SKOB Zlín B 8047183 160 Kč
ZBM1011 Janda FilipJanda Filip SK Brno Žabovřesky C 8502713 160 Kč
ZBM1100 Koča FrantišekKoča František SK Brno Žabovřesky B 8501513 160 Kč
ZBM1105 Kopáč FrantišekKopáč František SK Brno Žabovřesky B 8510274 160 Kč
RBK1101 Bárta LadislavBárta Ladislav SK Radioklub Blansko B 8500016 160 Kč
KON1132 Václavek AloisVáclavek Alois KOB Konice B 8014559 160 Kč
TZL1105 Přibyl FrantišekPřibyl František SKOB Zlín B 8508281 160 Kč
TBM1201 Hájek VojtěchHájek Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 8100051 160 Kč
UOL1001 Tempír LukášTempír Lukáš SOB Olomouc C 8196079 160 Kč
TZL1006 Koč JurajKoč Juraj SKOB Zlín C 8660396 160 Kč
TZL1010 Kovalčík LukášKovalčík Lukáš SKOB Zlín C 8508283 160 Kč
HOB1101 Kratochvíl DavidKratochvíl David SK OB Horní Benešov C 8014494 160 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0802 Gallo OndřejGallo Ondřej Orientační Běh Opava B 8648624 200 Kč
UOL0902 Fanta MaxmilianFanta Maxmilian SOB Olomouc B 8196051 200 Kč
TBM0829 Jiřík MartinJiřík Martin KOS TJ Tesla Brno B 200 Kč
TRI0901 Bruk LukášBruk Lukáš TJ TŽ Třinec B 8515524 200 Kč
TRI0900 Bruk TomášBruk Tomáš TJ TŽ Třinec B 8003598 200 Kč
SFM0901 Létal JonášLétal Jonáš O-RUNNAŘI Beskydy B 8022666 200 Kč
TBM0904 Doušek VilémDoušek Vilém KOS TJ Tesla Brno B 8058058 200 Kč
KON0830 Lipenský MatoušLipenský Matouš KOB Konice B 8133263 200 Kč
ZLH0800 Mrkvica VáclavMrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory B 8116831 200 Kč
AOP0907 Slaný DavidSlaný David Orientační Běh Opava B 8047242 200 Kč
STE0811 Máčala AntonínMáčala Antonín SK SKI-OB Šternberk B 8047199 200 Kč
STE0909 Matoušek JanMatoušek Jan SK SKI-OB Šternberk A 8022645 200 Kč
STE0808 Tomášek JosefTomášek Josef SK SKI-OB Šternberk C 2106723 200 Kč
TZL0810 Pavlík AdamPavlík Adam SKOB Zlín A 8662733 200 Kč
AOP0908 Kohoutek JakubKohoutek Jakub Orientační Běh Opava B 8509334 200 Kč
0140001 Laczik ZsomborLaczik Zsombor 014 - (HUN) PVSK zapůjčit 240 Kč
0140002 Laczik KeveLaczik Keve 014 - (HUN) PVSK zapůjčit 240 Kč
TBM0902 Mikula MarekMikula Marek KOS TJ Tesla Brno B 2127857 200 Kč
TZL0806 Hozík ŠtěpánHozík Štěpán SKOB Zlín B 8648637 200 Kč
TBM0910 Malý MatyášMalý Matyáš KOS TJ Tesla Brno B 8680332 200 Kč
SSU0903 Richtr FrantišekRichtr František SK Severka Šumperk B 8514564 200 Kč
PLU0804 Novotný JakubNovotný Jakub TJ SOKOL Plumlov C 7005170 200 Kč
PBM0800 Denemarek MaxDenemarek Max TJ Spartak 1. brněnská B 8080127 200 Kč
PBM0901 Svoboda JakubSvoboda Jakub TJ Spartak 1. brněnská B 8162917 200 Kč
TZL0815 Jahudka TomášJahudka Tomáš SKOB Zlín B 8510291 200 Kč
ZBM0814 Eliášek PatrikEliášek Patrik SK Brno Žabovřesky B 8454004 200 Kč
ZBM0905 Florian RadekFlorian Radek SK Brno Žabovřesky B 8107776 200 Kč
ZBM0916 Václavek PetrVáclavek Petr SK Brno Žabovřesky B 8501529 200 Kč
ZBM0919 Toman MatějToman Matěj SK Brno Žabovřesky B 8003624 200 Kč
PBM0808 Zřídkaveselý MartinZřídkaveselý Martin TJ Spartak 1. brněnská B 8482114 200 Kč
SSU0904 Turek JosefTurek Josef SK Severka Šumperk B 8514569 200 Kč
BFM0806 Červinka OndřejČervinka Ondřej SKOB Frýdek - Místek B 8420978 200 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0604 Huleja MartinHuleja Martin SKOB Zlín B 8000604 200 Kč
TBM0611 Čech RadanČech Radan KOS TJ Tesla Brno A 8663178 200 Kč
JPV0707 Plachý OndřejPlachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 8662279 200 Kč
ASU0748 Macek VojtěchMacek Vojtěch Magnus Orienteering B 8140925 200 Kč
TZL0602 Pernička VáclavPernička Václav SKOB Zlín B 8170602 200 Kč
TBM0629 Mudrák DanielMudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 8663145 200 Kč
KSU0616 Šána RobertŠána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670827 200 Kč
KSU0701 Miča JanMiča Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8482572 200 Kč
TZL0711 Václavík VojtěchVáclavík Vojtěch SKOB Zlín B 8051258 200 Kč
TZL0700 Kundrata VítKundrata Vít SKOB Zlín B 8485648 200 Kč
MOV0600 Vojvodík EduardVojvodík Eduard SKOB Ostrava B 8670493 200 Kč
TBM0710 Schwab FilipSchwab Filip KOS TJ Tesla Brno A 8000710 200 Kč
PBM0712 Komenda JakubKomenda Jakub TJ Spartak 1. brněnská B 8410766 200 Kč
ZBM0602 Koča VojtěchKoča Vojtěch SK Brno Žabovřesky B 8005438 200 Kč
ZBM0605 Kučera TomášKučera Tomáš SK Brno Žabovřesky A 8660418 200 Kč
TBM0604 Eliáš VojtěchEliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 8100047 200 Kč
UOL0700 Janeček JáchymJaneček Jáchym SOB Olomouc A 8113535 300 Kč

H20B Rank. koef.: 1.04

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU0525 Bláha AdamBláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680331 200 Kč
ABM0404 Rada ŠtěpánRada Štěpán KOB ALFA Brno B 8028817 200 Kč
ZBM0513 Dvořáček MichalDvořáček Michal SK Brno Žabovřesky B 8517357 200 Kč
ZBM0514 Valnoha DavidValnoha David SK Brno Žabovřesky B 8507662 200 Kč
AOP0503 Klapetek VáclavKlapetek Václav Orientační Běh Opava B 8162833 200 Kč
TVR0500 Slavík OndřejSlavík Ondřej TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 8137517 200 Kč

H21B Rank. koef.: 1.04

(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9404 Semerád JanSemerád Jan Oddíl OB Kotlářka C 8014522 0 Kč
TBM8201 Kozák OsvaldKozák Osvald KOS TJ Tesla Brno E 8201000 220 Kč
JPV8201 Otrusina JiříOtrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8662320 220 Kč
JPV0202 Štorek DavidŠtorek David Oddíl OS SK Prostějov C 8663202 220 Kč
JPV0505 Štorek JanŠtorek Jan Oddíl OS SK Prostějov A 8440505 220 Kč
MOV0004 Vavřík TomášVavřík Tomáš SKOB Ostrava C 8663153 220 Kč
JPV8235 Perknovský RadimPerknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8235111 220 Kč
JPV0123 Holusek JiříHolusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8445294 220 Kč
DKL8201 Klíma KamilKlíma Kamil KOB Kladno C 8667960 0 Kč
LPU9001 Hovorka LukášHovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 8402048 220 Kč
DKL8300 Spilka MarekSpilka Marek KOB Kladno C 8003633 0 Kč
MOV9500 Dvořák JakubDvořák Jakub SKOB Ostrava C 8520951 220 Kč
KON7219 Procházka JosefProcházka Josef KOB Konice C 8116756 0 Kč
BFM0305 Bjolek MichalBjolek Michal SKOB Frýdek - Místek C 8109360 220 Kč
TBM7701 Ehl JiříEhl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 220 Kč
STH0107 Heczko StanislavHeczko Stanislav SK Studenec C 8510267 220 Kč
KSU0606 Štábl PatrikŠtábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8670783 220 Kč
SHK8901 Jirásek MichalJirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 8656557 220 Kč
TZL8131 Smola MichalSmola Michal SKOB Zlín C 8667971 220 Kč
SBK7911 Dressler JanDressler Jan KOB START Blansko C 2045244 220 Kč
TBM0005 Goldschmidt TobiášGoldschmidt Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 8200031 220 Kč
MOV9200 Šidík PetrŠidík Petr SKOB Ostrava C 8509069 220 Kč
TZL8002 Slováček TomášSlováček Tomáš SKOB Zlín C 8662694 220 Kč
RBK8605 Henek MichalHenek Michal SK Radioklub Blansko C 8116695 220 Kč
TZL8001 Novotný JiříNovotný Jiří SKOB Zlín C 8662744 220 Kč
LCE0502 Sláma ŠimonSláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice A 8670814 220 Kč
UOL6601 Krampla TomášKrampla Tomáš SOB Olomouc C 8454046 220 Kč
SSU8802 Poklop MartinPoklop Martin SK Severka Šumperk R 8660591 220 Kč
KSU8506 Rajnošek ZdeněkRajnošek Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8230285 220 Kč
PBM0501 Bukovác FilipBukovác Filip TJ Spartak 1. brněnská A 8116740 220 Kč
PBM0512 Kasza TomášKasza Tomáš TJ Spartak 1. brněnská R 8116805 220 Kč
PBM7605 Bukovac MarošBukovac Maroš TJ Spartak 1. brněnská C 8518355 220 Kč
PBM8301 Kozmon PetrKozmon Petr TJ Spartak 1. brněnská C 8506940 220 Kč
ZBM0112 Macháček PetrMacháček Petr SK Brno Žabovřesky C 8016058 220 Kč
ZBM8511 Drábek JanDrábek Jan SK Brno Žabovřesky C 8660410 220 Kč
ZBM8801 Rajnošek MatějRajnošek Matěj SK Brno Žabovřesky C 515128 220 Kč
ZBM9101 Zimmermann ŠtěpánZimmermann Štěpán SK Brno Žabovřesky C 8660448 220 Kč
ZBM9607 Jelínek TomášJelínek Tomáš SK Brno Žabovřesky C 8502668 220 Kč
MBM8740 Zelinka JiříZelinka Jiří O-mikron C 8656681 220 Kč
TZL6808 Šidla JanŠidla Jan SKOB Zlín C 8053367 220 Kč
ABM0307 Palát TomášPalát Tomáš KOB ALFA Brno C 8501788 220 Kč
SSU0202 Seidenglanz JáchymSeidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk C 1407427 220 Kč
KSU0626 Jordán AlexandrJordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8680281 330 Kč
KRN8505 Rychlý PavelRychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8414134 330 Kč
AOP7700 Bencúr JurajBencúr Juraj Orientační Běh Opava C 8004329 330 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC7801 Kubíček PetrKubíček Petr OB Vizovice C 8409859 200 Kč
KSU7700 Kočandrle JaroslavKočandrle Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8522894 200 Kč
VBM8207 Šedivý JiříŠedivý Jiří VSK Mendelu Brno C 8136474 200 Kč
LCE7439 Škoda FrantišekŠkoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 8063070 200 Kč
TBM8603 Kavan TomášKavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8410802 200 Kč
TBM8809 Karlík JanKarlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8557333 200 Kč
ZLH7800 Mrkvica PetrMrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 8663166 200 Kč
LCE8103 Sláma LumírSláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 8680402 200 Kč
SFM8201 Šatánek MartinŠatánek Martin O-RUNNAŘI Beskydy C 8520958 200 Kč
STE8001 Tomášek PetrTomášek Petr SK SKI-OB Šternberk C 52462 200 Kč
KSU8600 Mazák LukášMazák Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8523660 200 Kč
0120001 Šalmik StanislavŠalmik Stanislav 012 - (SVK) VZA - Slávia Žilinská univerzita 8522891 200 Kč
TZL8503 Pavlas RadekPavlas Radek SKOB Zlín C 8466648 200 Kč
KSU7909 Miča PetrMiča Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8017374 200 Kč
SFM8302 Sebera VáclavSebera Václav O-RUNNAŘI Beskydy C 8014513 200 Kč
KRN8600 Žaloudík JiříŽaloudík Jiří KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8630865 200 Kč
VBM8003 Sýkora LukášSýkora Lukáš VSK Mendelu Brno C 8076612 200 Kč
ZBM7541 Holáň RadimHoláň Radim SK Brno Žabovřesky C 8162826 200 Kč
ZBM8502 Papež ZdeněkPapež Zdeněk SK Brno Žabovřesky C 8051206 200 Kč
TBM7903 Tomíček OldřichTomíček Oldřich KOS TJ Tesla Brno C 8517311 200 Kč
UOL7702 Tempír TomášTempír Tomáš SOB Olomouc C 8509067 200 Kč
ABM7415 Palát PetrPalát Petr KOB ALFA Brno C 8090147 200 Kč
SSU7401 Seidenglanz MarekSeidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 200 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI8006 Walaski AntonínWalaski Antonín TJ TŽ Třinec C 2102570 200 Kč
MOV7400 Vojvodík MartinVojvodík Martin SKOB Ostrava C 8014474 200 Kč
JPV8111 Burda MartinBurda Martin Oddíl OS SK Prostějov C 8509060 200 Kč
RBK7111 Brosch PetrBrosch Petr SK Radioklub Blansko C 8482111 200 Kč
KUB7501 Pavlica JiříPavlica Jiří KUB Koala Uherský Brod C 2116484 200 Kč
RBK7502 Veselý MartinVeselý Martin SK Radioklub Blansko C 751114 200 Kč
SBK7541 Daněk RomanDaněk Roman KOB START Blansko C 8008112 200 Kč
PLU7917 Otruba KarelOtruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 200 Kč
TBM8411 Liščinský TomášLiščinský Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8100052 200 Kč
ZBM8003 Polách DavidPolách David SK Brno Žabovřesky C 2144039 200 Kč
SIT8001 Kawulok MarekKawulok Marek OK SILESIA C 8003610 200 Kč
RBK7802 Bárta LadislavBárta Ladislav SK Radioklub Blansko C 2229812 200 Kč
JPV8303 Hubáček OndřejHubáček Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 8109329 200 Kč
KON8216 Václavek LeošVáclavek Leoš KOB Konice C 515427 300 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7606 Pinkava RomanPinkava Roman Oddíl OS SK Prostějov C 8009531 200 Kč
TZL6835 Černoch KarelČernoch Karel SKOB Zlín C 8003592 200 Kč
UOL7504 Malaska LukášMalaska Lukáš SOB Olomouc C 2224157 200 Kč
AOP7802 Holas TomášHolas Tomáš Orientační Běh Opava C 8648545 200 Kč
KSU7503 Pavelka MartinPavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 200 Kč
RBK7804 Janováč DušanJanováč Dušan SK Radioklub Blansko C 8500482 200 Kč
TBM6107 Urválek JiříUrválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8509396 200 Kč
STE7600 Burda TomášBurda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8501550 200 Kč
STE7501 Marek AntonínMarek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 8028819 200 Kč
JPV7501 Chmelář JanChmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2113078 200 Kč
ODR7101 Rigó MarekRigó Marek SKOB Odry C 8670763 200 Kč
KSU7501 Štábl RomanŠtábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 897363 200 Kč
SBK7549 Jágr JaroslavJágr Jaroslav KOB START Blansko C 8133233 200 Kč
TRI7801 Myslivec JiříMyslivec Jiří TJ TŽ Třinec C 2224499 200 Kč
JPV6909 Holusek MilanHolusek Milan Oddíl OS SK Prostějov C 2121898 200 Kč
UOL7700 Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 200 Kč
TBM7319 Sedlář PetrSedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 8109199 200 Kč
LCE7125 Bednařík RadekBednařík Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 8680375 200 Kč
PBM7609 Pátek RichardPátek Richard TJ Spartak 1. brněnská C 7700077 200 Kč
ZBM7302 Zelený PavelZelený Pavel SK Brno Žabovřesky C 8660434 200 Kč
ZBM7304 Šácha Tomᚊácha Tomáš SK Brno Žabovřesky C 2151392 200 Kč
ZBM7542 Janda PetrJanda Petr SK Brno Žabovřesky C 8509335 200 Kč
ZBM7608 Kučera ViktorKučera Viktor SK Brno Žabovřesky C 1400413 200 Kč
ZBM7610 Kopáč DavidKopáč David SK Brno Žabovřesky C 2224159 200 Kč
ZBM7704 Rotek PavelRotek Pavel SK Brno Žabovřesky C 8107755 200 Kč
ZBM7902 Finstrle LuděkFinstrle Luděk SK Brno Žabovřesky C 8660402 200 Kč
TZL7804 Přibyl MartinPřibyl Martin SKOB Zlín C 2211984 200 Kč
OOL7501 Binar RobertBinar Robert SK Haná orienteering C 8116829 200 Kč
TZL7701 Vintr RadekVintr Radek SKOB Zlín C 8680410 200 Kč
ASU7501 Kolek PetrKolek Petr Magnus Orienteering C 8636194 200 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7202 Svěchota MilanSvěchota Milan SKOB Ostrava C 8014553 200 Kč
ASU7102 Macek KarelMacek Karel Magnus Orienteering C 8162903 200 Kč
TZL7336 Pernička PetrPernička Petr SKOB Zlín C 8104170 200 Kč
KUB7301 Švestka VítězslavŠvestka Vítězslav KUB Koala Uherský Brod C 8670745 200 Kč
RBK7001 Matuška PavelMatuška Pavel SK Radioklub Blansko C 8116742 200 Kč
JPV7214 Poláček LubošPoláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 200 Kč
KVS7400 Furmánek ZdeněkFurmánek Zdeněk SKOB Kobra Vsetín C 8116816 200 Kč
BFM7103 Chudík MichaelChudík Michael SKOB Frýdek - Místek C 2087516 200 Kč
PBM7201 Komenda KamilKomenda Kamil TJ Spartak 1. brněnská C 8516931 200 Kč
AOV6901 Mielec JaromírMielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 8415431 200 Kč
PLU7417 Otruba MarekOtruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 8003659 200 Kč
HOB7001 Kratochvíl KajišKratochvíl Kajiš SK OB Horní Benešov C 8003614 200 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6601 Navrátil RostislavNavrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8482090 200 Kč
PTE6622 Vítek ZbyněkVítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8226430 200 Kč
UOL6503 Šimek RomanŠimek Roman SOB Olomouc C 8005432 200 Kč
KON6427 Navrátil VáclavNavrátil Václav KOB Konice C 8461738 200 Kč
KON6111 Grepl LadislavGrepl Ladislav KOB Konice C 8660471 200 Kč
AOP6702 Tesař JiříTesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 200 Kč
ASU6849 Pavlík RadekPavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 200 Kč
JPV6515 Plachý MartinPlachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 8663138 200 Kč
KUB6801 Beňovský JiříBeňovský Jiří KUB Koala Uherský Brod C 8524806 200 Kč
UOL6501 Pernica JiříPernica Jiří SOB Olomouc C 8510273 200 Kč
AOP6501 Hadač MiroslavHadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8509044 200 Kč
TZL5704 Krejčík ZbyněkKrejčík Zbyněk SKOB Zlín C 8071221 200 Kč
STE6907 Petřivalský MarekPetřivalský Marek SK SKI-OB Šternberk C 8660455 200 Kč
MOV6901 Berger TomášBerger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 200 Kč
BFM6701 Svoboda MartinSvoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 8501842 200 Kč
TZL6701 Láznička LiborLáznička Libor SKOB Zlín C 331193 200 Kč
TZL6401 Vrubel KarelVrubel Karel SKOB Zlín C 8007255 200 Kč
LPU6504 Procházka RadekProcházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 8509986 200 Kč
TVR6800 Slavík TomášSlavík Tomáš TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 8004044 200 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6102 Maceček OtakarMaceček Otakar SKOB Ostrava C 8008264 200 Kč
MOV6000 Pavlíček JaromírPavlíček Jaromír SKOB Ostrava C 8105236 200 Kč
SSU6301 Valenta JiříValenta Jiří SK Severka Šumperk C 8140921 200 Kč
LBM6113 Korpas JaroslavKorpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8007191 200 Kč
LCE6207 Slezák LiborSlezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662710 200 Kč
MOV5901 Hostaš JindřichHostaš Jindřich SKOB Ostrava C 8162889 200 Kč
AOP6402 Liber VlastimilLiber Vlastimil Orientační Běh Opava C 8454019 200 Kč
STE6307 Hepnar LubošHepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8140910 200 Kč
HLV6404 Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav OB Holešov z.s. C 7200377 200 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM5329 Hanzl VlastimilHanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 8226365 180 Kč
HAV5701 Jakobi ZdeněkJakobi Zdeněk OB Havířov C 8113528 180 Kč
PHK5600 Čermák LiborČermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2181286 180 Kč
KUB5501 Hauerland JaroslavHauerland Jaroslav KUB Koala Uherský Brod C 53398 180 Kč
VIC5711 Lužný JosefLužný Josef OB Vizovice C 8012869 180 Kč
OOL5904 Višňa MilanVišňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 180 Kč
OOL5707 Zdráhal RobertZdráhal Robert SK Haná orienteering C 8451957 180 Kč
OOP5803 Ryšavý JiříRyšavý Jiří TJ Opava C 2049558 180 Kč
KON5713 Komínek JaroslavKomínek Jaroslav KOB Konice C 8031413 180 Kč
0140004 Nagy GyörgyNagy György 014 - (HUN) PVSK 8061419 180 Kč
0250001 Buráň ZdeněkBuráň Zdeněk 025 - NER - BzB - Buráňovi 2127637 360 Kč
TBM5622 Cigoš PavelCigoš Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8482621 270 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP5101 Jurčák KarelJurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 180 Kč
SBK5400 Novák MiroslavNovák Miroslav KOB START Blansko C 8007006 180 Kč
BBM5300 Ptáček LadislavPtáček Ladislav BETA URSUS Rosice C 8507966 180 Kč
KVS5301 Hrbas VladimírHrbas Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 8670810 180 Kč
OTK5300 Polínek JaroslavPolínek Jaroslav OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067305 180 Kč
OOP5001 Ševčík BřetislavŠevčík Břetislav TJ Opava C 8680346 180 Kč
TZL5102 Jelínek VítJelínek Vít SKOB Zlín C 8662674 180 Kč
UOL5101 Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 180 Kč
PBM5303 Robotka LiborRobotka Libor TJ Spartak 1. brněnská C 8719038 180 Kč
OOP5302 Rychlý MilošRychlý Miloš TJ Opava C 8196095 180 Kč
TVR5000 Pospíšil KarelPospíšil Karel TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2001952 180 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR4801 Toman StanislavToman Stanislav SKOB Bruntál C 8445312 180 Kč
BOV4403 Vlach OldřichVlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 8051251 180 Kč
ZLH4800 Novotný StanislavNovotný Stanislav OOB TJ Zlaté Hory C 8518356 180 Kč
ZLH4600 Mrkvica MiroslavMrkvica Miroslav OOB TJ Zlaté Hory C 2161664 180 Kč
TZL3613 Láznička AloisLáznička Alois SKOB Zlín C 8680310 180 Kč
OTK4601 Šidla AntonínŠidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 180 Kč
HLV4801 Peška AntonínPeška Antonín OB Holešov z.s. C 2214545 180 Kč
MOV4803 Rokosz BohumilRokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 180 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský JosefOstřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 180 Kč
TBM4231 Dufek JanDufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 8409867 180 Kč

HDR

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZR1750 Rajnošek LénaRajnošek Léna Bratrstvo Ždárských vrchů C 100 Kč
0060001 Brabcová EmaBrabcová Ema 006 - Brabici 845424 100 Kč
ZLH1600 Mrkvica VítMrkvica Vít OOB TJ Zlaté Hory C 8516456 100 Kč
0110001 Žáčková VeronikaŽáčková Veronika 011 - Pezani 8510256 100 Kč
0110002 Žáček VítŽáček Vít 011 - Pezani 8524289 100 Kč
SHK2100 Jirásek TobiášJirásek Tobiáš OK Slavia Hradec Králové C 7777400 100 Kč
JPV1600 Chmelář SamuelChmelář Samuel Oddíl OS SK Prostějov C 100 Kč
SKM1550 Pěčková NatáliePěčková Natálie KOB Směr Kroměříž C 52199 100 Kč
KRN1850 Žaloudíková KláraŽaloudíková Klára KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106875 100 Kč
KRN2000 Žaloudík VojtěchŽaloudík Vojtěch KOS TJ Lokomotiva Krnov C 53534 100 Kč
ZBM1902 Janda TobiášJanda Tobiáš SK Brno Žabovřesky C 8162857 100 Kč
SKM1700 Hrouzek AlešHrouzek Aleš KOB Směr Kroměříž C 8512647 100 Kč
0180001 Varhaníček OndřejVarhaníček Ondřej 018 - NER - Varhaníčková 2222787 100 Kč

P

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Fantová LenkaFantová Lenka 001 - :-) 2214499 150 Kč
0020002 Kříž PavelKříž Pavel 002 - 911 2067209 150 Kč
0030001 Jandová EliškaJandová Eliška 003 - J007 zapůjčit 190 Kč
LCE7702 Hrbáček TomášHrbáček Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 8680292 150 Kč
LCE8152 Hrbáčková KarlaHrbáčková Karla OOB TJ Slovan Luhačovice C 331031 150 Kč
UOL1002 Malaska VojtěchMalaska Vojtěch SOB Olomouc C 8505193 150 Kč
UOL7654 Malasková MarkétaMalasková Markéta SOB Olomouc C 2218997 150 Kč
KRN5900 Malec VladimírMalec Vladimír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8076621 150 Kč
0080001 Sedláček PetrSedláček Petr 008 - Bafto 2087653 150 Kč
0090002 Rösslerová JitkaRösslerová Jitka 009 - bez klubu 2156626 150 Kč
RBK1302 Janováč MarekJanováč Marek SK Radioklub Blansko C 8162876 150 Kč
STE7651 Burdová OlgaBurdová Olga SK SKI-OB Šternberk C 2122260 150 Kč
OOP8252 Hudečková PetraHudečková Petra TJ Opava C 2106729 150 Kč
OOP1450 Hudečková AdinaHudečková Adina TJ Opava C 232338 150 Kč
0170002 Sobková LenkaSobková Lenka 017 - SKOL Brno zapůjčit 190 Kč
SBK1010 Daněk FrantišekDaněk František KOB START Blansko C 811213 150 Kč
0230001 Urban FrantišekUrban František 023 - RBK 2111809 150 Kč
0240001 Pokluda OndřejPokluda Ondřej 024 - Pokludovi 8116684 150 Kč
0240002 Pokluda FilipPokluda Filip 024 - Pokludovi 2148239 150 Kč
0240003 Pokludová Kateřina Pokludová Kateřina 024 - Pokludovi 8183068 150 Kč
0250002 Buráňová HanaBuráňová Hana 025 - NER - BzB - Buráňovi 2108870 150 Kč
SSU1101 Hedrich JanHedrich Jan SK Severka Šumperk C 224899 150 Kč
SSU0705 Hedrich MiroslavHedrich Miroslav SK Severka Šumperk C 2001959 150 Kč
UOL8151 Kutá AlenaKutá Alena SOB Olomouc C 2214509 150 Kč

T

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
27S8500 Babková MiroslavaBabková Miroslava (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2067259 150 Kč
LCE9702 Trubelík IvanTrubelík Ivan OOB TJ Slovan Luhačovice C 2212050 150 Kč
0090001 Vladovič PranabVladovič Pranab 009 - bez klubu 2156624 150 Kč
0220001 Kadlček VáclavKadlček Václav 022 - neregistrovaný - Kadlček 8511591 150 Kč
0260001 Valla DaliborValla Dalibor 026 - Žádný 52212 150 Kč
0190001 Tesák Petr Tesák Petr 019 - SKRZlin 2161630 150 Kč
BFM0601 Bjolek JanBjolek Jan SKOB Frýdek - Místek 2087708 150 Kč
VBM8406 Růžička TomášRůžička Tomáš VSK Mendelu Brno C 2420037 150 Kč
0330001 Sramota JanSramota Jan 033 - (NOR) NTNU BIL zapůjčit 190 Kč
38S7750 Ďurčová AlenaĎurčová Alena (SVK) Slávia ŽU Žilina 8140941 150 Kč
celkem přihlášených: 600, vklad: 108530 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.