Logo

Přihlášky závodu: Krajský přebor škol - Ústecký kraj

Datum:
10.05.2023
Místo konání:
Ústí nad Labem
Pořadatel:
KUL - KOB Ústí nad Labem
Kategorie:
D3     D5     D7     D9     DS     H3     H5     H7     H9     HS    
Nahrávám data...

D3 0.90 km, 20 m, 10 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010002 Kučerková AdélaKučerková Adéla 001 - ZŠ a MŠ Litvínov, Podkrušnohorská 1589 8500067 0 Kč
0040013 Nehasilová AnnaNehasilová Anna 004 - ZŠ Kamenická, Děčín 8655487 0 Kč
0120001 Canincová MonikaCanincová Monika 012 - ZŠ Mírová Ústí nad Labem zapůjčit 0 Kč
0120002 Jeníčková SabinaJeníčková Sabina 012 - ZŠ Mírová Ústí nad Labem zapůjčit 0 Kč
0120003 Šedivá AnežkaŠedivá Anežka 012 - ZŠ Mírová Ústí nad Labem zapůjčit 0 Kč
0150006 Koszty ViktorieKoszty Viktorie 015 - ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická zapůjčit 0 Kč
0150007 Povejšilová EliškaPovejšilová Eliška 015 - ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická zapůjčit 0 Kč

D5 1.40 km, 40 m, 12 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0090001 Babková KláraBabková Klára 009 - ZŠ Svět, Děčín 8501157 0 Kč
0120004 Urbíková LeontýnaUrbíková Leontýna 012 - ZŠ Mírová Ústí nad Labem zapůjčit 0 Kč
0120005 Dvořáková ViktorieDvořáková Viktorie 012 - ZŠ Mírová Ústí nad Labem zapůjčit 0 Kč
0130001 Dvořáková ViktoriaDvořáková Viktoria 013 - Základní škola, Teplice, U Nových lázní 1102, zapůjčit 0 Kč
0130002 Vondrušová ElenaVondrušová Elena 013 - Základní škola, Teplice, U Nových lázní 1102, zapůjčit 0 Kč
0130003 Dušková JasmínaDušková Jasmína 013 - Základní škola, Teplice, U Nových lázní 1102, zapůjčit 0 Kč
0130004 Růžičková TerezaRůžičková Tereza 013 - Základní škola, Teplice, U Nových lázní 1102, zapůjčit 0 Kč
0130005 Prejzová ElianaPrejzová Eliana 013 - Základní škola, Teplice, U Nových lázní 1102, zapůjčit 0 Kč
0150013 Kubová LucieKubová Lucie 015 - ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická zapůjčit 0 Kč
0150014 Synáčková KamilaSynáčková Kamila 015 - ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická zapůjčit 0 Kč
0150015 Trnková NatálieTrnková Natálie 015 - ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická zapůjčit 0 Kč
0150016 Varcholová KateřinaVarcholová Kateřina 015 - ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická zapůjčit 0 Kč
0150017 Ečerová KateřinaEčerová Kateřina 015 - ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická zapůjčit 0 Kč
0150040 Laube LucieLaube Lucie 015 - ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická zapůjčit 0 Kč

D7 1.70 km, 60 m, 13 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020001 Leginová LucieLeginová Lucie 002 - ZŠ a MŠ Březová, Děčín zapůjčit 0 Kč
0020005 Capoušková EliškaCapoušková Eliška 002 - ZŠ a MŠ Březová, Děčín zapůjčit 0 Kč
0020006 Doová LindaDoová Linda 002 - ZŠ a MŠ Březová, Děčín zapůjčit 0 Kč
0020007 Ortová MartinaOrtová Martina 002 - ZŠ a MŠ Březová, Děčín zapůjčit 0 Kč
0100002 Sokolová EmmaSokolová Emma 010 - Gymnázium Teplice zapůjčit 0 Kč
0100017 Jelínková AnnaJelínková Anna 010 - Gymnázium Teplice 7202578 0 Kč
0100020 Vybulková JaroslavaVybulková Jaroslava 010 - Gymnázium Teplice zapůjčit 0 Kč
0100024 Šponarová MagdalénaŠponarová Magdaléna 010 - Gymnázium Teplice zapůjčit 0 Kč
0110001 Zítová KateřinaZítová Kateřina 011 - Gymnázium Děčín 1420237 0 Kč
0110002 Studená JindřiškaStudená Jindřiška 011 - Gymnázium Děčín 347916 0 Kč
0110003 Plachá BělaPlachá Běla 011 - Gymnázium Děčín zapůjčit 0 Kč
0120006 Smutná AdinaSmutná Adina 012 - ZŠ Mírová Ústí nad Labem zapůjčit 0 Kč
0120007 Stejskalová BarboraStejskalová Barbora 012 - ZŠ Mírová Ústí nad Labem zapůjčit 0 Kč
0120008 Neumanová BarboraNeumanová Barbora 012 - ZŠ Mírová Ústí nad Labem zapůjčit 0 Kč
0120009 Bílá ŠtěpánkaBílá Štěpánka 012 - ZŠ Mírová Ústí nad Labem zapůjčit 0 Kč
0120010 Holá KateřinaHolá Kateřina 012 - ZŠ Mírová Ústí nad Labem zapůjčit 0 Kč
0130011 Málková BarboraMálková Barbora 013 - Základní škola, Teplice, U Nových lázní 1102, zapůjčit 0 Kč
0130012 Van de Belt TerezaVan de Belt Tereza 013 - Základní škola, Teplice, U Nových lázní 1102, zapůjčit 0 Kč
0140025 Ryšánková AliceRyšánková Alice 014 - Gymnázium Jateční 8660594 0 Kč
0140026 Portz ViktoriaPortz Viktoria 014 - Gymnázium Jateční 8133235 0 Kč
0140027 Taussigová KristýnaTaussigová Kristýna 014 - Gymnázium Jateční 8482629 0 Kč
0140028 Čmejlová KláraČmejlová Klára 014 - Gymnázium Jateční zapůjčit 0 Kč
0150023 Šturcová AdélaŠturcová Adéla 015 - ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická zapůjčit 0 Kč
0150024 Vrzalová TerezieVrzalová Terezie 015 - ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická zapůjčit 0 Kč
0150025 Cermanová MarijanaCermanová Marijana 015 - ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická zapůjčit 0 Kč
0150026 Stará NinaStará Nina 015 - ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická zapůjčit 0 Kč
0150027 Bryndová LucieBryndová Lucie 015 - ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická zapůjčit 0 Kč
0160004 Bílková DenisaBílková Denisa 016 - ZŠ a MŠ SNP 6, Ústí nad Labem zapůjčit 0 Kč
0160005 Luzumová KristýnaLuzumová Kristýna 016 - ZŠ a MŠ SNP 6, Ústí nad Labem zapůjčit 0 Kč
0160006 Vokřálová TerezaVokřálová Tereza 016 - ZŠ a MŠ SNP 6, Ústí nad Labem zapůjčit 0 Kč
0170008 Růžičková AnetaRůžičková Aneta 017 - ZŠ Anežky České zapůjčit 0 Kč
0170009 Straková JulieStraková Julie 017 - ZŠ Anežky České zapůjčit 0 Kč
0170010 Lerchová AdélaLerchová Adéla 017 - ZŠ Anežky České zapůjčit 0 Kč

D9 2.40 km, 70 m, 19 kontrol

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020013 Leginová TerezaLeginová Tereza 002 - ZŠ a MŠ Březová, Děčín zapůjčit 0 Kč
0020014 Doová AnnaDoová Anna 002 - ZŠ a MŠ Březová, Děčín zapůjčit 0 Kč
0020015 Čtvrtníková NicolČtvrtníková Nicol 002 - ZŠ a MŠ Březová, Děčín zapůjčit 0 Kč
0040001 Kopecká AdélaKopecká Adéla 004 - ZŠ Kamenická, Děčín 2451313 0 Kč
0040002 Fenglová KláraFenglová Klára 004 - ZŠ Kamenická, Děčín 2451307 0 Kč
0040003 Šuberová BarboraŠuberová Barbora 004 - ZŠ Kamenická, Děčín 2451299 0 Kč
0040004 Moravcová AnežkaMoravcová Anežka 004 - ZŠ Kamenická, Děčín 2451295 0 Kč
0040005 Marková AlenaMarková Alena 004 - ZŠ Kamenická, Děčín 2451309 0 Kč
0080001 Burdová AdélaBurdová Adéla 008 - ZŠ Nativity, Děčín 2000596 0 Kč
0100005 Sedlecká MarkétaSedlecká Markéta 010 - Gymnázium Teplice 2151453 0 Kč
0100012 Vosátková KarlaVosátková Karla 010 - Gymnázium Teplice zapůjčit 0 Kč
0100018 Novotná EliškaNovotná Eliška 010 - Gymnázium Teplice zapůjčit 0 Kč
0100026 Jiráková EliškaJiráková Eliška 010 - Gymnázium Teplice zapůjčit 0 Kč
0120011 Hrubcová KateřinaHrubcová Kateřina 012 - ZŠ Mírová Ústí nad Labem zapůjčit 0 Kč
0120012 Tůmová JustýnaTůmová Justýna 012 - ZŠ Mírová Ústí nad Labem zapůjčit 0 Kč
0120013 Soldánová NatálieSoldánová Natálie 012 - ZŠ Mírová Ústí nad Labem zapůjčit 0 Kč
0130015 Kolomiyets SandraKolomiyets Sandra 013 - Základní škola, Teplice, U Nových lázní 1102, zapůjčit 0 Kč
0140016 Zdvořáčková AdélaZdvořáčková Adéla 014 - Gymnázium Jateční zapůjčit 0 Kč
0140017 Votavová VendulaVotavová Vendula 014 - Gymnázium Jateční zapůjčit 0 Kč
0140018 Eisenhammerová MarieEisenhammerová Marie 014 - Gymnázium Jateční zapůjčit 0 Kč
0140019 Tatarlová PetraTatarlová Petra 014 - Gymnázium Jateční zapůjčit 0 Kč
0140020 Nováková BarboraNováková Barbora 014 - Gymnázium Jateční zapůjčit 0 Kč
0150033 Červíková MarieČervíková Marie 015 - ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická zapůjčit 0 Kč
0150034 Matušová JanaMatušová Jana 015 - ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická zapůjčit 0 Kč
0150035 Šlinská AmálieŠlinská Amálie 015 - ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická 8017377 0 Kč
0150036 Kománková LeontýnaKománková Leontýna 015 - ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická zapůjčit 0 Kč
0150037 Komárkova AdélaKomárkova Adéla 015 - ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická 2141901 0 Kč
0170003 Grusová TerezaGrusová Tereza 017 - ZŠ Anežky České zapůjčit 0 Kč
0170004 Cidlinová VeronikaCidlinová Veronika 017 - ZŠ Anežky České zapůjčit 0 Kč
0170005 Drbalová LucieDrbalová Lucie 017 - ZŠ Anežky České zapůjčit 0 Kč

DS 3.10 km, 80 m, 24 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0030006 Gulyásová NellyGulyásová Nelly 003 - SPŠ Reslova, Ústí nad Labem zapůjčit 0 Kč
0030007 Syroťuková KristýnaSyroťuková Kristýna 003 - SPŠ Reslova, Ústí nad Labem zapůjčit 0 Kč
0030008 Stejskalová PavlínaStejskalová Pavlína 003 - SPŠ Reslova, Ústí nad Labem 8500023 0 Kč
0100003 Rožcová EliškaRožcová Eliška 010 - Gymnázium Teplice zapůjčit 0 Kč
0100006 Kindlová LilianaKindlová Liliana 010 - Gymnázium Teplice zapůjčit 0 Kč
0100009 Žejdlíková EliškaŽejdlíková Eliška 010 - Gymnázium Teplice 8420968 0 Kč
0100011 Pykalová EliškaPykalová Eliška 010 - Gymnázium Teplice zapůjčit 0 Kč
0110006 Bajcurová VeronikaBajcurová Veronika 011 - Gymnázium Děčín 2000607 0 Kč
0110007 Šourová AnnaŠourová Anna 011 - Gymnázium Děčín zapůjčit 0 Kč
0110008 Slavíková KláraSlavíková Klára 011 - Gymnázium Děčín zapůjčit 0 Kč
0110009 Ludvíková AliceLudvíková Alice 011 - Gymnázium Děčín zapůjčit 0 Kč
0140006 Derflová EliškaDerflová Eliška 014 - Gymnázium Jateční 8226387 0 Kč
0140007 Kubecová MagdalenaKubecová Magdalena 014 - Gymnázium Jateční 20192212 0 Kč
0140008 Schleiferová AnetaSchleiferová Aneta 014 - Gymnázium Jateční zapůjčit 0 Kč
0140009 Synáčková BarboraSynáčková Barbora 014 - Gymnázium Jateční zapůjčit 0 Kč
0140010 Gruntová AlenaGruntová Alena 014 - Gymnázium Jateční zapůjčit 0 Kč

H3 0.90 km, 20 m, 10 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0040014 Bartl JanBartl Jan 004 - ZŠ Kamenická, Děčín 7204511 0 Kč
0070001 Zít VáclavZít Václav 007 - ZŠ Na Stráni 2111720 0 Kč
0120014 Šebík PetŠebík Pet 012 - ZŠ Mírová Ústí nad Labem zapůjčit 0 Kč
0120015 Kubálek FrantišekKubálek František 012 - ZŠ Mírová Ústí nad Labem zapůjčit 0 Kč
0120016 Malý JakubMalý Jakub 012 - ZŠ Mírová Ústí nad Labem zapůjčit 0 Kč
0150001 Alinče MichalAlinče Michal 015 - ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická zapůjčit 0 Kč
0150002 Jeřábek AdamJeřábek Adam 015 - ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická zapůjčit 0 Kč
0150003 Hejčl JakubHejčl Jakub 015 - ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická zapůjčit 0 Kč
0150004 Vrba JanVrba Jan 015 - ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická zapůjčit 0 Kč
0150005 Bouchacha AdamBouchacha Adam 015 - ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická zapůjčit 0 Kč
0150038 Válek AntonínVálek Antonín 015 - ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická zapůjčit 0 Kč

H5 1.50 km, 40 m, 13 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0040011 Nehasil FrantišekNehasil František 004 - ZŠ Kamenická, Děčín 8655486 0 Kč
0040012 Semirád VítSemirád Vít 004 - ZŠ Kamenická, Děčín 7131415 0 Kč
0050001 Erik PlachýErik Plachý 005 - ZŠ Vojanova, Děčín 2000585 0 Kč
0060001 Javůrek TomášJavůrek Tomáš 006 - ZŠ Bynov, Děčín 347864 0 Kč
0120017 Jalovecký AdamJalovecký Adam 012 - ZŠ Mírová Ústí nad Labem zapůjčit 0 Kč
0120018 Huml TobiášHuml Tobiáš 012 - ZŠ Mírová Ústí nad Labem zapůjčit 0 Kč
0120019 Absolon KarelAbsolon Karel 012 - ZŠ Mírová Ústí nad Labem zapůjčit 0 Kč
0120020 Morávek OndřejMorávek Ondřej 012 - ZŠ Mírová Ústí nad Labem zapůjčit 0 Kč
0130006 Brůna OliverBrůna Oliver 013 - Základní škola, Teplice, U Nových lázní 1102, zapůjčit 0 Kč
0130007 Hadraba MatějHadraba Matěj 013 - Základní škola, Teplice, U Nových lázní 1102, zapůjčit 0 Kč
0130008 Jaromír MyšíkJaromír Myšík 013 - Základní škola, Teplice, U Nových lázní 1102, zapůjčit 0 Kč
0130009 Al Ryan AhmadieAl Ryan Ahmadie 013 - Základní škola, Teplice, U Nových lázní 1102, zapůjčit 0 Kč
0130010 Riedel ŠimonRiedel Šimon 013 - Základní škola, Teplice, U Nových lázní 1102, zapůjčit 0 Kč
0150008 Bureš MatějBureš Matěj 015 - ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická zapůjčit 0 Kč
0150009 Polák MarekPolák Marek 015 - ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická zapůjčit 0 Kč
0150010 Přibyl OndřejPřibyl Ondřej 015 - ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická zapůjčit 0 Kč
0150011 Sochocky JakubSochocky Jakub 015 - ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická zapůjčit 0 Kč
0150012 Tůma TomášTůma Tomáš 015 - ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická zapůjčit 0 Kč
0180001 Klein DavidKlein David 018 - ZŠ Svážná 8107758 0 Kč

H7 1.90 km, 60 m, 18 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Kučerka RadekKučerka Radek 001 - ZŠ a MŠ Litvínov, Podkrušnohorská 1589 8500047 0 Kč
0020002 Volner SamuelVolner Samuel 002 - ZŠ a MŠ Březová, Děčín zapůjčit 0 Kč
0020003 Miškovský VojtěchMiškovský Vojtěch 002 - ZŠ a MŠ Březová, Děčín zapůjčit 0 Kč
0020004 Tesař DavidTesař David 002 - ZŠ a MŠ Březová, Děčín zapůjčit 0 Kč
0020008 Drobúl JanDrobúl Jan 002 - ZŠ a MŠ Březová, Děčín zapůjčit 0 Kč
0020009 Sládeček TomášSládeček Tomáš 002 - ZŠ a MŠ Březová, Děčín zapůjčit 0 Kč
0100013 Král MatějKrál Matěj 010 - Gymnázium Teplice zapůjčit 0 Kč
0100015 Kolenatý VojtěchKolenatý Vojtěch 010 - Gymnázium Teplice zapůjčit 0 Kč
0100019 Mžyk JosefMžyk Josef 010 - Gymnázium Teplice zapůjčit 0 Kč
0100021 Kulich DanielKulich Daniel 010 - Gymnázium Teplice zapůjčit 0 Kč
0110012 Bacura TomášBacura Tomáš 011 - Gymnázium Děčín zapůjčit 0 Kč
0120021 Staněk OndřejStaněk Ondřej 012 - ZŠ Mírová Ústí nad Labem zapůjčit 0 Kč
0120022 Šerc AdamŠerc Adam 012 - ZŠ Mírová Ústí nad Labem zapůjčit 0 Kč
0120023 Kiml AntonínKiml Antonín 012 - ZŠ Mírová Ústí nad Labem zapůjčit 0 Kč
0120024 Gallert PetrGallert Petr 012 - ZŠ Mírová Ústí nad Labem zapůjčit 0 Kč
0130013 Novák MartinNovák Martin 013 - Základní škola, Teplice, U Nových lázní 1102, zapůjčit 0 Kč
0130014 Zajíček VítZajíček Vít 013 - Základní škola, Teplice, U Nových lázní 1102, zapůjčit 0 Kč
0110013 Vyskočil OndřejVyskočil Ondřej 011 - Gymnázium Děčín zapůjčit 0 Kč
0140021 Stibor OndřejStibor Ondřej 014 - Gymnázium Jateční zapůjčit 0 Kč
0140022 Vlačiha VáclavVlačiha Václav 014 - Gymnázium Jateční zapůjčit 0 Kč
0140023 Loučka TomášLoučka Tomáš 014 - Gymnázium Jateční 8482577 0 Kč
0140024 Šulc RichardŠulc Richard 014 - Gymnázium Jateční zapůjčit 0 Kč
0150018 Zamrazil AlexZamrazil Alex 015 - ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická zapůjčit 0 Kč
0150019 Wolf SamuelWolf Samuel 015 - ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická zapůjčit 0 Kč
0150020 Přenosil AdamPřenosil Adam 015 - ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická zapůjčit 0 Kč
0150021 Ečer OndřejEčer Ondřej 015 - ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická zapůjčit 0 Kč
0150022 Hlad OndřejHlad Ondřej 015 - ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická zapůjčit 0 Kč
0160001 Jindřich TomášJindřich Tomáš 016 - ZŠ a MŠ SNP 6, Ústí nad Labem 8662286 0 Kč
0160002 Havlat MatyášHavlat Matyáš 016 - ZŠ a MŠ SNP 6, Ústí nad Labem zapůjčit 0 Kč
0160003 Rotsch JakubRotsch Jakub 016 - ZŠ a MŠ SNP 6, Ústí nad Labem 8226319 0 Kč
0170006 Belák GarikBelák Garik 017 - ZŠ Anežky České zapůjčit 0 Kč
0170007 Bašník DenisBašník Denis 017 - ZŠ Anežky České zapůjčit 0 Kč
0140029 Los AntonínLos Antonín 014 - Gymnázium Jateční zapůjčit 0 Kč

H9 2.60 km, 70 m, 21 kontrol

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020010 Miškovský JanMiškovský Jan 002 - ZŠ a MŠ Březová, Děčín zapůjčit 0 Kč
0020011 Jaroš MilanJaroš Milan 002 - ZŠ a MŠ Březová, Děčín zapůjčit 0 Kč
0020012 Rangl MatějRangl Matěj 002 - ZŠ a MŠ Březová, Děčín zapůjčit 0 Kč
0020016 Doležal JanDoležal Jan 002 - ZŠ a MŠ Březová, Děčín zapůjčit 0 Kč
0040009 Konáš KryštofKonáš Kryštof 004 - ZŠ Kamenická, Děčín 2451301 0 Kč
0040010 Doležal MatyášDoležal Matyáš 004 - ZŠ Kamenická, Děčín 2451294 0 Kč
0040006 Kuric MatyášKuric Matyáš 004 - ZŠ Kamenická, Děčín 2451308 0 Kč
0040007 Šafařík JiříŠafařík Jiří 004 - ZŠ Kamenická, Děčín 2451292 0 Kč
0040008 Ridzák LukášRidzák Lukáš 004 - ZŠ Kamenická, Děčín 2451310 0 Kč
0100007 Lammel FrantišekLammel František 010 - Gymnázium Teplice zapůjčit 0 Kč
0100016 Jelínek VáclavJelínek Václav 010 - Gymnázium Teplice 7208229 0 Kč
0100022 Sebránek ProkopSebránek Prokop 010 - Gymnázium Teplice zapůjčit 0 Kč
0100023 Cingl VojtěchCingl Vojtěch 010 - Gymnázium Teplice zapůjčit 0 Kč
0100025 Šašek JakubŠašek Jakub 010 - Gymnázium Teplice 8028824 0 Kč
0100027 Peremský JanPeremský Jan 010 - Gymnázium Teplice zapůjčit 0 Kč
0110004 Baco OndřejBaco Ondřej 011 - Gymnázium Děčín 2000589 0 Kč
0110005 Novotný MikulášNovotný Mikuláš 011 - Gymnázium Děčín zapůjčit 0 Kč
0120025 Zajíc JakubZajíc Jakub 012 - ZŠ Mírová Ústí nad Labem zapůjčit 0 Kč
0120026 Kiml JanKiml Jan 012 - ZŠ Mírová Ústí nad Labem zapůjčit 0 Kč
0120027 Králíček JanKrálíček Jan 012 - ZŠ Mírová Ústí nad Labem zapůjčit 0 Kč
0110014 Václav HraběVáclav Hrabě 011 - Gymnázium Děčín zapůjčit 0 Kč
0140011 Háma JanHáma Jan 014 - Gymnázium Jateční 8500073 0 Kč
0140012 Kryl ŠtěpánKryl Štěpán 014 - Gymnázium Jateční zapůjčit 0 Kč
0140013 Musil LukášMusil Lukáš 014 - Gymnázium Jateční zapůjčit 0 Kč
0140014 Mála VáclavMála Václav 014 - Gymnázium Jateční zapůjčit 0 Kč
0140015 Pešek MichalPešek Michal 014 - Gymnázium Jateční zapůjčit 0 Kč
0150028 Nepovolný JakubNepovolný Jakub 015 - ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická zapůjčit 0 Kč
0150029 Šuma MarekŠuma Marek 015 - ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická zapůjčit 0 Kč
0150030 Přenosil MarekPřenosil Marek 015 - ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická 8116703 0 Kč
0150031 Veselý LukášVeselý Lukáš 015 - ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická zapůjčit 0 Kč
0150032 Prokeš DavidProkeš David 015 - ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická zapůjčit 0 Kč
0150039 Šustr MatějŠustr Matěj 015 - ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická zapůjčit 0 Kč
0170001 Kunc VítKunc Vít 017 - ZŠ Anežky České zapůjčit 0 Kč
0170002 Vaněk JanVaněk Jan 017 - ZŠ Anežky České zapůjčit 0 Kč

HS 3.50 km, 90 m, 26 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0030001 Radla VojtěchRadla Vojtěch 003 - SPŠ Reslova, Ústí nad Labem 8226415 0 Kč
0030002 Jareš OndřejJareš Ondřej 003 - SPŠ Reslova, Ústí nad Labem 8076027 0 Kč
0030003 Carska PatrikCarska Patrik 003 - SPŠ Reslova, Ústí nad Labem 8662304 0 Kč
0030004 Werner OndřejWerner Ondřej 003 - SPŠ Reslova, Ústí nad Labem 8226409 0 Kč
0030005 Mareček PavelMareček Pavel 003 - SPŠ Reslova, Ústí nad Labem 8133211 0 Kč
0100001 Šimek VojtěchŠimek Vojtěch 010 - Gymnázium Teplice 8662368 0 Kč
0100004 Šoltézs VojtěchŠoltézs Vojtěch 010 - Gymnázium Teplice 7208204 0 Kč
0100008 Slíva OndřejSlíva Ondřej 010 - Gymnázium Teplice zapůjčit 0 Kč
0100010 Riby Philip BenjaminRiby Philip Benjamin 010 - Gymnázium Teplice 8662288 0 Kč
0100014 Špalek JanŠpalek Jan 010 - Gymnázium Teplice zapůjčit 0 Kč
0110010 Slášek LukášSlášek Lukáš 011 - Gymnázium Děčín zapůjčit 0 Kč
0110011 Volf DanielVolf Daniel 011 - Gymnázium Děčín zapůjčit 0 Kč
0140001 Votava Matěj VojtěchVotava Matěj Vojtěch 014 - Gymnázium Jateční 8226351 0 Kč
0140002 Balej MartinBalej Martin 014 - Gymnázium Jateční 8144119 0 Kč
0140003 Mužíček MartinMužíček Martin 014 - Gymnázium Jateční 2107022 0 Kč
0140004 Ryšánek VojtěchRyšánek Vojtěch 014 - Gymnázium Jateční 8662371 0 Kč
0140005 Fuchs SamuelFuchs Samuel 014 - Gymnázium Jateční 8285923 0 Kč
celkem přihlášených: 214, vklad: 0 Kč