Logo

Přihlášky závodu: Český pohár 17. kolo

Datum:
30.09.2023
Místo konání:
Kostelec nad Černými lesy
Pořadatel:
SPC - SPORTICUS team
KNC - Sokol Kostelec n. Č. l.
Kategorie:
M12     M14     M17     M20     M21     M40     M50     M60     M70     MB     ME     MW10     OPEN_L     W12     W14     W17     W20     W21     W40     W50     W60     WB     WE    
Nahrávám data...

M12 3.80 km, 80 m, 9 kontrol Rank. koef.: 1

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP1400 Horák KryštofHorák Kryštof USK Praha C 8116691 100 Kč
SJC1300 Mrázek EmilMrázek Emil Sportcentrum Jičín C 8010900 100 Kč
SPC1302 Rypáček RadimRypáček Radim SPORTICUS team C 8008303 0 Kč
SPC1502 Kalina OskarKalina Oskar SPORTICUS team C 8109400 0 Kč
XHK1100 Šafář MartinŠafář Martin MTBO Hradec Králové C 8014455 100 Kč
KAM1300 Mišek MichalMišek Michal OK Kamenice C 8133301 100 Kč
SJC1212 Musil JakubMusil Jakub Sportcentrum Jičín C 8251251 100 Kč
XHK1202 Macháček JakubMacháček Jakub MTBO Hradec Králové C 8076589 100 Kč
ABR1111 Jašek VítJašek Vít A-team MTBO C 8183170 100 Kč
VRL1601 Wohanka MetodějWohanka Metoděj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8409892 100 Kč
VRL1304 Sedlák AntonínSedlák Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8162882 100 Kč
SBK1414 Urban MilanUrban Milan KOB START Blansko C 8026576 100 Kč
DKP1206 Janeček TomášJaneček Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 8648577 100 Kč
SLA1101 Kunst MiroslavKunst Miroslav SKOB Slaný C 8026590 100 Kč
DKP1303 Duda WiktorDuda Wiktor Oddíl OB Kotlářka 8409856 100 Kč
VRL1303 Štučka ŠtěpánŠtučka Štěpán OOS TJ Spartak Vrchlabí C zapůjčit 150 Kč
SPC1102 Zýka ProkopZýka Prokop SPORTICUS team C 8017381 0 Kč
SJC1201 Kazda FrantišekKazda František Sportcentrum Jičín C 8515818 100 Kč
SJC1401 Kazda AlbertKazda Albert Sportcentrum Jičín C zapůjčit 150 Kč
BLI1200 Vozka OndřejVozka Ondřej MTBO Bludný kořen C 8502745 100 Kč
XPU1502 Odvody VilémOdvody Vilém PARDUBICE BIKERS C 8663126 100 Kč
VRL1301 Wohanka JakubWohanka Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8019425 100 Kč

M14 6.41 km, 225 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC1010 Ouhrabka VítOuhrabka Vít SPORTICUS team C 8022695 0 Kč
SPC0907 Dočkal ŠtěpánDočkal Štěpán SPORTICUS team C 8502703 0 Kč
TUR1011 Bégoc DanyBégoc Dany OOB TJ Turnov zapůjčit 150 Kč
XHK1000 Kunart LukášKunart Lukáš MTBO Hradec Králové C 8482087 100 Kč
VRL1201 Wohanka AntonínWohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8026573 100 Kč
SPC1109 Bednařík VojtěchBednařík Vojtěch SPORTICUS team C 8003642 0 Kč
SBK1234 Urban JanUrban Jan KOB START Blansko C 8119431 100 Kč
GIG0900 Toloch OtakarToloch Otakar GIGANT Orienteering C 8116668 100 Kč
VLI0901 Skácel JanSkácel Jan Slavia Liberec orienteering C 8076629 100 Kč
TZL1014 Václavík MarekVáclavík Marek SKOB Zlín C 8508287 100 Kč
TBM0910 Malý MatyášMalý Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 8680332 100 Kč

M17 9.59 km, 350 m, 22 kontrol Rank. koef.: 1

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC0807 Lesage RadekLesage Radek SPORTICUS team C 8022647 0 Kč
SPC0703 Geisler RichardGeisler Richard SPORTICUS team C 8519565 0 Kč
SJC0800 Tuma LukášTuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 8001103 200 Kč
SKL0801 Vaníček FilipVaníček Filip SMS Team Kladno C 8014530 200 Kč
BSO0800 Vít TomášVít Tomáš KOB Baník Sokolov C 8116771 200 Kč
MLA0701 Petruš OndřejPetruš Ondřej MLOK Mariánské Lázně C 8502723 200 Kč
SBK0701 Sochor KryštofSochor Kryštof KOB START Blansko 8506647 200 Kč
ZUP0800 Folprecht LukášFolprecht Lukáš MTBO ČZU Praha C 8226436 200 Kč
CHA0801 Polák TomášPolák Tomáš OK Chrastava C 8005439 200 Kč
GIG0600 Toloch EduardToloch Eduard GIGANT Orienteering C 8116791 200 Kč
GIG0601 Zrník TomášZrník Tomáš GIGANT Orienteering C 8662686 200 Kč
SMR0700 Weber MaxmilianWeber Maxmilian SNS Smržovka C 8109423 200 Kč

M20 10.68 km, 400 m, 22 kontrol Rank. koef.: 1

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
XPU0501 Šípek OndřejŠípek Ondřej PARDUBICE BIKERS C 8663154 200 Kč
LCE0505 Prusenovský AdamPrusenovský Adam OOB TJ Slovan Luhačovice C zapůjčit 250 Kč
GIG0300 Smolen KarelSmolen Karel GIGANT Orienteering E 8226341 200 Kč
XHK0400 Černík AdamČerník Adam MTBO Hradec Králové E 8013922 200 Kč

M21 9.51 km, 365 m, 22 kontrol Rank. koef.: 1

(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
XPU0210 Vališ JanVališ Jan PARDUBICE BIKERS C 8109304 300 Kč
SJI8509 Plíhal TomášPlíhal Tomáš OK Jihlava E 8660510 300 Kč
SBK8501 Jiráček JosefJiráček Josef KOB START Blansko E 8201285 300 Kč
LPM8104 Hegner LukášHegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň E 8660467 300 Kč
MFP9300 Štochel MiroslavŠtochel Miroslav Matfyz Praha E 8004355 300 Kč
LPM8803 Popule TomášPopule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň E 8033218 300 Kč
LCE9302 Vavrys JohanVavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662426 300 Kč
LCE8801 Perůtka JanPerůtka Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8635817 300 Kč
LCE9601 Mudrák ŠtěpánMudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice C 8645928 300 Kč
XHK8100 Jedlička LukášJedlička Lukáš MTBO Hradec Králové C 8670498 300 Kč
XHK8900 Šabatka ZdeněkŠabatka Zdeněk MTBO Hradec Králové C 8660923 300 Kč
DKP8811 Polášek Jan FerdinandPolášek Jan Ferdinand Oddíl OB Kotlářka C 8518311 300 Kč
LCE9101 Svízela VojtěchSvízela Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice C 8663204 300 Kč
XHK7601 Macháček JiříMacháček Jiří MTBO Hradec Králové C 8109421 300 Kč
NEK0100 Wolf VojtěchWolf Vojtěch Nejdek Orienteering C 8660517 300 Kč
NEK0200 Nöbauer PetrNöbauer Petr Nejdek Orienteering C 8031406 300 Kč
DKP8500 Johanovský TomášJohanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 8654893 300 Kč
TJN0006 Nagy JosefNagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8656507 300 Kč
TAP7604 Šebesta PetrŠebesta Petr KOB Tretra Praha E 8032476 300 Kč
VSP0102 Průša KryštofPrůša Kryštof USK Praha C 8410807 300 Kč
ABR8401 Vala RadekVala Radek A-team MTBO E 8028862 300 Kč
ZAM0205 Moravec JanMoravec Jan OB T.J. Sokol Žamberk E 8667543 300 Kč
LPM9502 Valeš JiříValeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 8656689 300 Kč
VRL7406 Štregl Tomᚊtregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8003612 300 Kč
DKP8717 Pospíšil OndřejPospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 300 Kč
SBK6922 Sochor JanSochor Jan KOB START Blansko C 8663124 300 Kč
EKP8608 Štemberg MilanŠtemberg Milan VŠTJ Ekonom Praha C 8670497 300 Kč
TBM9229 Stříbrný MartinStříbrný Martin KOS TJ Tesla Brno C 8627695 300 Kč
SBK7537 Urban JanUrban Jan KOB START Blansko C 8303038 300 Kč
DKP8606 Ramba JiříRamba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 300 Kč
EKP8806 Domín NikolasDomín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha C 8662314 300 Kč
DKP8801 Urbánek JanUrbánek Jan Oddíl OB Kotlářka C 8013919 300 Kč
VLI7002 Urbaník RobertUrbaník Robert Slavia Liberec orienteering E 8662745 300 Kč
SJC8006 Kazda JiříKazda Jiří Sportcentrum Jičín C 8055001 300 Kč
VPM0200 Kovář OndřejKovář Ondřej KOS Slavia Plzeň C 8660913 300 Kč
SJC8104 Kovář MiroslavKovář Miroslav Sportcentrum Jičín E 8008104 300 Kč

M40 10.68 km, 400 m, 22 kontrol Rank. koef.: 1

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP8003 Veruňák JiříVeruňák Jiří KOB Tretra Praha C 8461737 300 Kč
XPU7804 Kříž LiborKříž Libor PARDUBICE BIKERS C 8007804 300 Kč
EKP7510 Čermák DanielČermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 8028876 300 Kč
VSP8201 Bartoš MariánBartoš Marián USK Praha E 8660511 300 Kč
VPM7906 Les MartinLes Martin KOS Slavia Plzeň C 8028813 300 Kč
VSP7403 Jirásek MilanJirásek Milan USK Praha C 8116685 300 Kč
XHK7700 Šafář JanŠafář Jan MTBO Hradec Králové C 8116828 300 Kč
XHK7400 Hájek TomášHájek Tomáš MTBO Hradec Králové C 8482645 300 Kč
SJC7531 Tomeš PetrTomeš Petr Sportcentrum Jičín C 8008015 300 Kč
GIG7400 Kroc DaliborKroc Dalibor GIGANT Orienteering C 8680300 300 Kč
ABR7601 Jašek PetrJašek Petr A-team MTBO C 8662350 300 Kč
ABR7501 Hruška MilošHruška Miloš A-team MTBO C 8680603 300 Kč
TSU8109 Sedláček PetrSedláček Petr LKT 80 Šumperk C 8662355 300 Kč
BLI8001 Ištok MartinIštok Martin MTBO Bludný kořen C 8028843 300 Kč
BLI7803 Ohera KarelOhera Karel MTBO Bludný kořen C 8028830 300 Kč
MLA7500 Petruš MarekPetruš Marek MLOK Mariánské Lázně C 8502744 300 Kč
SJI7613 Izdný PavelIzdný Pavel OK Jihlava C 8149899 300 Kč
DKP7905 Janeček PetrJaneček Petr Oddíl OB Kotlářka C 8226347 300 Kč
DKP8107 Duda FrantišekDuda František Oddíl OB Kotlářka C 8028883 300 Kč
SJC7501 Fejk ZbyněkFejk Zbyněk Sportcentrum Jičín C 8680423 300 Kč
CHA7500 Polák JaroslavPolák Jaroslav OK Chrastava C 8028844 300 Kč
SMR7700 Hons MišiHons Miši SNS Smržovka C 8414103 300 Kč
BLI7402 Vozka RadimVozka Radim MTBO Bludný kořen C 8028848 300 Kč
SMR7701 Weber RomanWeber Roman SNS Smržovka C 8026637 300 Kč
PGP7406 Přibík MartinPřibík Martin SK Praga C 8003627 300 Kč

M50 9.59 km, 350 m, 22 kontrol Rank. koef.: 1

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7200 Horák PavelHorák Pavel USK Praha C 8660356 300 Kč
VLI7005 Ropek RudolfRopek Rudolf Slavia Liberec orienteering C 8511594 300 Kč
0010001 Sturm MichaelSturm Michael 001 - (GER) ESV Bitterfeld 8000034 300 Kč
LCE6702 Piše DušanPiše Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8663203 300 Kč
XHK6401 Košťál PavelKošťál Pavel MTBO Hradec Králové C 8014478 300 Kč
ZPV6712 Holinka MartinHolinka Martin KOB ZPV Prostějov C 8660377 300 Kč
GIG7100 Kunz MartinKunz Martin GIGANT Orienteering C 8009153 300 Kč
XHK7205 Kunart TomášKunart Tomáš MTBO Hradec Králové C 8482086 300 Kč
VPM6902 Hašek OndřejHašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 8196082 300 Kč
VLI6501 Kareis MartinKareis Martin Slavia Liberec orienteering C 8680572 300 Kč
SRK7101 Filip LiborFilip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8137519 300 Kč
SJC6602 Antoš SvatoplukAntoš Svatopluk Sportcentrum Jičín C 8654568 300 Kč
XBM6904 Pekárek PavelPekárek Pavel ABND RACING TEAM C 8183069 300 Kč
TJN6701 Nagy JosefNagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8659409 300 Kč
SJC7305 Tuma JaroslavTuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8001607 300 Kč
ZUP6500 Veselý JanVeselý Jan MTBO ČZU Praha C 8051965 300 Kč
BSO6800 Vít VlastimilVít Vlastimil KOB Baník Sokolov C 8655481 300 Kč
BOR6603 Bogar LeošBogar Leoš OK Jiskra Nový Bor C 8116755 300 Kč
LME6800 Mach MartinMach Martin SK Los Mělník C 8075980 300 Kč
GIG7000 Toloch AlexandrToloch Alexandr GIGANT Orienteering C 8662147 300 Kč
VLI7301 Meier MilanMeier Milan Slavia Liberec orienteering C 8662311 300 Kč
GIG7118 Zrník TomášZrník Tomáš GIGANT Orienteering C 8659415 300 Kč
VAM6101 Doležal JosefDoležal Josef OB Vamberk C 8016308 300 Kč
TUR7301 Vřešťál JanVřešťál Jan OOB TJ Turnov C 8680595 300 Kč

M60 7.94 km, 270 m, 15 kontrol Rank. koef.: 1

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB5701 Ludvík PetrLudvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 8660582 300 Kč
KVS6200 Janků JosefJanků Josef SKOB Kobra Vsetín C 8680377 300 Kč
VEY5600 Kadlec LuděkKadlec Luděk YETTI Vejprty C 8116733 300 Kč
KVS5901 Maliňák VladimírMaliňák Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 8482098 300 Kč
KVS5900 Jánoška JozefJánoška Jozef SKOB Kobra Vsetín C 8100017 300 Kč
ABR6301 Kolář RudolfKolář Rudolf A-team MTBO C 8663187 300 Kč
ABR6102 Vrábel JaromírVrábel Jaromír A-team MTBO C 8014511 300 Kč
ABR6302 Řeháček PetrŘeháček Petr A-team MTBO C 8663161 300 Kč
ABR6201 Němec LubomírNěmec Lubomír A-team MTBO C 8013377 300 Kč
TSU5941 Král JiříKrál Jiří LKT 80 Šumperk C 8663159 300 Kč
VSP5200 Laciga ZdeněkLaciga Zdeněk USK Praha C 8667549 300 Kč
SJC6000 Kuchař PavelKuchař Pavel Sportcentrum Jičín C 8008787 300 Kč
EKP5601 Bochenek MilanBochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha C 8116818 300 Kč
VPM6001 Fajtl JaroslavFajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň C 8656554 300 Kč
TBM6007 Pospíšek ZbyněkPospíšek Zbyněk KOS TJ Tesla Brno C 8663197 300 Kč
KCK5701 Flašar JanFlašar Jan KOB Český Krumlov C 8028814 300 Kč
LME6300 Šimek MiroslavŠimek Miroslav SK Los Mělník C 8116719 300 Kč
FSP6304 Šimek Tomᚊimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 8014442 300 Kč

M70 5.05 km, 90 m, 10 kontrol Rank. koef.: 1

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5301 Škoda PřemekŠkoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8111113 300 Kč
LCE4901 Perůtka KarelPerůtka Karel OOB TJ Slovan Luhačovice zapůjčit 350 Kč
SLA4202 Němec VladimírNěmec Vladimír SKOB Slaný C 8162900 300 Kč

MB 6.75 km, 225 m, 12 kontrol Rank. koef.: 1

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7606 Šafek JiříŠafek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8000013 300 Kč
SMR7800 Lukavec PetrLukavec Petr SNS Smržovka C 8656718 300 Kč
SLA7201 Čepička VáclavČepička Václav SKOB Slaný C 8028857 300 Kč
GIG7601 Chamraďa DušanChamraďa Dušan GIGANT Orienteering C 8656746 300 Kč
GIG0100 Kroc KryštofKroc Kryštof GIGANT Orienteering C 8680420 300 Kč
ABR8800 Kočtař VáclavKočtař Václav A-team MTBO C 8017339 300 Kč
VRL8208 Štembera PetrŠtembera Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí zapůjčit 350 Kč
VRL8504 Sedlák MilanSedlák Milan OOS TJ Spartak Vrchlabí 8509336 300 Kč
TBM7123 Otoupalík JanOtoupalík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8680391 300 Kč

ME 12.02 km, 445 m, 26 kontrol Rank. koef.: 1

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
XPU8206 Odvody ZdeněkOdvody Zdeněk PARDUBICE BIKERS E 8206000 300 Kč
STB9801 Ludvík MatyášLudvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor E 8660584 300 Kč
SJC9000 Stránský VojtěchStránský Vojtěch Sportcentrum Jičín E 8066790 300 Kč
TBM7205 Rygl MiroslavRygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8230672 300 Kč
54D7700 Huster MarkHuster Mark (GER) SV Sachsen 90 Werdau 8050377 300 Kč
TBM7327 Štěpánek MartinŠtěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno E 8444884 300 Kč
TBM7044 Rygl JaroslavRygl Jaroslav KOS TJ Tesla Brno E 8667970 300 Kč
TBM7632 Ševčík MartinŠevčík Martin KOS TJ Tesla Brno E 8662360 300 Kč
VRL7501 Wohanka PavelWohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí E 8330550 300 Kč
XHK9100 Chmelař LukášChmelař Lukáš MTBO Hradec Králové E 8663200 300 Kč
TBM8907 Pospíšek MarekPospíšek Marek KOS TJ Tesla Brno E 8076022 300 Kč
TZL8604 Hradil JiříHradil Jiří SKOB Zlín E 8066794 300 Kč
TZL9502 Chovanec DavidChovanec David SKOB Zlín E 8409858 300 Kč
NEK0101 Newiak NickNewiak Nick Nejdek Orienteering E 8109361 300 Kč
SBK8403 Jirka MichalJirka Michal KOB START Blansko E 8401151 300 Kč
EKP8431 Smrt MartinSmrt Martin VŠTJ Ekonom Praha E 8631579 300 Kč
TBM8008 Polášek RadekPolášek Radek KOS TJ Tesla Brno E 8008780 300 Kč
VPM8449 Bouchal JiříBouchal Jiří KOS Slavia Plzeň C 8663206 300 Kč
VPM8807 Kamaryt TomášKamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň E 8662312 300 Kč
SJC0202 Tuma MatějTuma Matěj Sportcentrum Jičín E 8001809 300 Kč
SKL7401 Štáfek PavelŠtáfek Pavel SMS Team Kladno E 8660555 300 Kč
XPU9705 Kanta MartinKanta Martin PARDUBICE BIKERS E 8076585 300 Kč
VPM0001 Hašek JanHašek Jan KOS Slavia Plzeň E 8076582 300 Kč
DMS7700 Haničák TomášHaničák Tomáš Dynamo Malá Skála E 8014501 300 Kč
VSP8301 Hora VojtěchHora Vojtěch USK Praha E 8663123 300 Kč
TBM9120 Tišnovský MartinTišnovský Martin KOS TJ Tesla Brno E 8663201 300 Kč
SMR7901 Svoboda HonzaSvoboda Honza SNS Smržovka E 8033266 300 Kč
TZL8236 Graubner JanGraubner Jan SKOB Zlín E 8068608 300 Kč
VSP8200 Laciga RadekLaciga Radek USK Praha E 8162899 300 Kč
SLA0100 Wohanka RichardWohanka Richard SKOB Slaný E 8656731 300 Kč
VRL7305 Wohanka PetrWohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí E 8087305 300 Kč
SMR7801 Buriánek VojtaBuriánek Vojta SNS Smržovka E 8506756 300 Kč

MW10 0.05 km, 2 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1611 Šafek JakubŠafek Jakub KOS TJ Tesla Brno C 8502720 50 Kč
SMR1700 Lukavec TomášLukavec Tomáš SNS Smržovka C 7204495 50 Kč
SMR1850 Lukavcová ZuzanaLukavcová Zuzana SNS Smržovka C 7204493 50 Kč
VSP1550 Müllerová LudmilaMüllerová Ludmila USK Praha C 887608 50 Kč
SPC1902 Ouhrabka LukášOuhrabka Lukáš SPORTICUS team C 2031372 0 Kč
TAP1700 Veruňák JurášVeruňák Juráš KOB Tretra Praha 8502736 50 Kč
SJC1400 Tomeš MaxmiliánTomeš Maxmilián Sportcentrum Jičín C 8141006 50 Kč
SJC1550 Musilová AlžbětaMusilová Alžběta Sportcentrum Jičín C 8351351 50 Kč
DOB1771 Michalíková SofieMichalíková Sofie KOB Dobruška C 410769 50 Kč
SBK1818 Jirka MartinJirka Martin KOB START Blansko 52430 50 Kč
VPM1616 Bouchal VítBouchal Vít KOS Slavia Plzeň 995860 50 Kč
EKP1601 Ševčík OndřejŠevčík Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 2073671 50 Kč
SPC1553 Bednaříková EvaBednaříková Eva SPORTICUS team C 8660566 0 Kč
VSP1601 Hora DamiánHora Damián USK Praha 1006283 50 Kč
VSP1855 Horová MínaHorová Mína USK Praha C 51659 50 Kč

OPEN_L 6.89 km, 235 m, 13 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE9555 Končáková KláraKončáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice zapůjčit 150 Kč
SRK9848 Ladma MartinLadma Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 8409883 100 Kč
SLA8152 Kunstová IrenaKunstová Irena SKOB Slaný C 8076579 100 Kč
SJC7452 Tumová JanaTumová Jana Sportcentrum Jičín C 8001802 100 Kč
VBA8301 Opršal JurajOpršal Juraj ŠK VAZKA Bratislava C 8301007 100 Kč
VLI7552 Skácelová MarieSkácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 8670820 100 Kč
BOR4902 Kuchař VladimírKuchař Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8160171 100 Kč
0040001 Urbánek JakubUrbánek Jakub 004 - MTBO JU zapůjčit 150 Kč
TUR0604 Vřešťál AntonínVřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 8680577 100 Kč

W12 3.80 km, 80 m, 9 kontrol Rank. koef.: 1

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
XPU1257 Křížová MagdalenaKřížová Magdalena PARDUBICE BIKERS C 8012570 100 Kč
VSP1351 Müllerová KarlaMüllerová Karla USK Praha C 8028810 100 Kč
SJC1151 Mrázková BertaMrázková Berta Sportcentrum Jičín C 8010800 100 Kč
TBM1160 Ryglová ŠárkaRyglová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 8042122 100 Kč
SPC1256 Ouhrabková BáraOuhrabková Bára SPORTICUS team C 8509340 0 Kč
TAP1450 Veruňáková ŽofieVeruňáková Žofie KOB Tretra Praha C 8013909 100 Kč
VSP1150 Jirásková MiaJirásková Mia USK Praha C 8196033 100 Kč
VSP1151 Jirásková ViolaJirásková Viola USK Praha C 8105234 100 Kč
SJC1150 Tomešová EvelínaTomešová Evelína Sportcentrum Jičín C 8112161 100 Kč
XHK1150 Macháčková LucieMacháčková Lucie MTBO Hradec Králové C 8501571 100 Kč
EKP1353 Ševčíková LindaŠevčíková Linda VŠTJ Ekonom Praha C 8502724 100 Kč
TBM1158 Ryglová BeátaRyglová Beáta KOS TJ Tesla Brno C 8482069 100 Kč
DKP1453 Janečková EliškaJanečková Eliška Oddíl OB Kotlářka C 8012873 100 Kč
LME1350 Straková NoraStraková Nora SK Los Mělník C 2020717 100 Kč
VRL1252 Štemberová ElenŠtemberová Elen OOS TJ Spartak Vrchlabí C zapůjčit 150 Kč
XPU1252 Odvodyová NikolaOdvodyová Nikola PARDUBICE BIKERS C 8014544 100 Kč

W14 6.41 km, 225 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC1151 Rypáčková ŠárkaRypáčková Šárka SPORTICUS team C 8014509 0 Kč
VSP0952 Jirásková LauraJirásková Laura USK Praha C 8196090 100 Kč
SPC0961 Kalinová EllaKalinová Ella SPORTICUS team C 8014488 0 Kč
SPC1158 Kalinová LisaKalinová Lisa SPORTICUS team C 8461111 0 Kč
SPC0952 Akrmanová JanaAkrmanová Jana SPORTICUS team C 8502730 0 Kč
XHK1051 Ladýřová AlžbětaLadýřová Alžběta MTBO Hradec Králové C 8064427 100 Kč
XHK1050 Jedličková LucieJedličková Lucie MTBO Hradec Králové C 8013848 100 Kč
GIG1050 Chamraďa ElviraChamraďa Elvira GIGANT Orienteering C 8183148 100 Kč
LME0950 Šimková AnežkaŠimková Anežka SK Los Mělník C 8003648 100 Kč
BLI1050 Vozková VeronikaVozková Veronika MTBO Bludný kořen C 8028812 100 Kč
VRL1151 Wohanková MichaelaWohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8047165 100 Kč

W17 7.42 km, 255 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
XHK0888 Kunartová DominikaKunartová Dominika MTBO Hradec Králové C 8482084 200 Kč
VPM0750 Kadlecová BarboraKadlecová Barbora KOS Slavia Plzeň 8026585 200 Kč
TJN0863 Nagyová ZuzanaNagyová Zuzana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8030649 200 Kč
TBM0857 Ryglová AdélaRyglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 8033296 200 Kč

W20 8.34 km, 285 m, 18 kontrol Rank. koef.: 1

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0551 Zemková PavlínaZemková Pavlína SKOB Slaný E 8660529 200 Kč
ZUP0650 Folprechtová JulieFolprechtová Julie MTBO ČZU Praha E 8013908 200 Kč
LME0451 Machová AnnaMachová Anna SK Los Mělník 2115068 200 Kč
VLI0550 Skácelová KateřinaSkácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering 8660546 200 Kč
VPM0350 Kovářová LucieKovářová Lucie KOS Slavia Plzeň C 8656583 200 Kč

W21 8.34 km, 285 m, 18 kontrol Rank. koef.: 1

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB7956 Štěpánová DitaŠtěpánová Dita KOB Dobruška E 8660522 300 Kč
EKP8452 Hanzlíčková MartinaHanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 8028858 300 Kč
LCE0251 Pišová BarboraPišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662431 300 Kč
LCE0551 Pišová AdélaPišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662430 300 Kč
XPU8954 Bártíková ZuzanaBártíková Zuzana PARDUBICE BIKERS E 8090145 300 Kč
VPM8494 Lesová MarkétaLesová Markéta KOS Slavia Plzeň C 8013833 300 Kč
SMR8754 Lukavcová IvanaLukavcová Ivana SNS Smržovka E 8656734 300 Kč
EKP8062 Nováková LenkaNováková Lenka VŠTJ Ekonom Praha E 8660580 300 Kč
TAP8350 Veruňáková PetraVeruňáková Petra KOB Tretra Praha C 8076017 300 Kč
TBM9150 Pospíšková MagdalenaPospíšková Magdalena KOS TJ Tesla Brno E 8013910 300 Kč
TBM9859 Grycová VeronikaGrycová Veronika KOS TJ Tesla Brno E 8125988 300 Kč
LCE8989 Perůtková JindraPerůtková Jindra OOB TJ Slovan Luhačovice C 8645927 300 Kč
XHK8150 Jedličková ZuzanaJedličková Zuzana MTBO Hradec Králové E 8656667 300 Kč
NEK0150 Nádeníčková PavlaNádeníčková Pavla Nejdek Orienteering C 8660521 300 Kč
NEK0250 Marešová KláraMarešová Klára Nejdek Orienteering C 8660518 300 Kč
SBK8383 Jirková LenkaJirková Lenka KOB START Blansko E 8501584 300 Kč
SRK0050 Filipová TerezaFilipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8022669 300 Kč
VPM8787 Bouchalová VendulaBouchalová Vendula KOS Slavia Plzeň C 8033264 300 Kč
DKP8756 Pospíšilová MariePospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka C 8080824 300 Kč
EKP8851 Štembergová LucieŠtembergová Lucie VŠTJ Ekonom Praha C 8014552 300 Kč
VSP8455 Horová KláraHorová Klára USK Praha C 8008455 300 Kč
EKP8756 Opršalová HelenaOpršalová Helena VŠTJ Ekonom Praha C 8033233 300 Kč
DKP8655 Rambová KamilaRambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8060505 300 Kč
SSU8151 Klíchová JanaKlíchová Jana SK Severka Šumperk C 8033234 300 Kč
EKP0154 Náměstková DenisaNáměstková Denisa VŠTJ Ekonom Praha C 981844 300 Kč
ZUP8759 Puchernová RadkaPuchernová Radka MTBO ČZU Praha C 8708013 300 Kč
SJC8759 Kovářová EvaKovářová Eva Sportcentrum Jičín C 8008759 300 Kč
XPU8352 Odvodyová ŠárkaOdvodyová Šárka PARDUBICE BIKERS E 8352000 300 Kč
VPM0051 Svobodová AlexandraSvobodová Alexandra KOS Slavia Plzeň C 8656520 300 Kč
DKP8758 Bochenková MartinaBochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 8656549 300 Kč

W40 8.58 km, 310 m, 18 kontrol Rank. koef.: 1

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVS7450 Janků KateřinaJanků Kateřina SKOB Kobra Vsetín C 8482074 300 Kč
SLA7450 Zemková HelenaZemková Helena SKOB Slaný C 8028831 300 Kč
VSP7799 Košíková JitkaKošíková Jitka USK Praha C 8020233 300 Kč
GIG8051 Itaniemi JanitaItaniemi Janita GIGANT Orienteering C 8183063 300 Kč
ZUP7551 Veselá IvaVeselá Iva MTBO ČZU Praha C 8201275 300 Kč
DKP8151 Janečková MarkétaJanečková Markéta Oddíl OB Kotlářka C 8033270 300 Kč
LME7950 Straková LindaStraková Linda SK Los Mělník C 8013864 300 Kč
CHA8150 Poláková VeronikaPoláková Veronika OK Chrastava C 8008287 300 Kč
GIG7650 Michálková AliceMichálková Alice GIGANT Orienteering C 8680315 300 Kč
SMR7750 Honsová LenkaHonsová Lenka SNS Smržovka C 8116767 300 Kč
VLI7250 Zápotocká AnnaZápotocká Anna Slavia Liberec orienteering C 8482630 300 Kč
BLI7650 Matoušková PetraMatoušková Petra MTBO Bludný kořen C 8014528 300 Kč
SMR7650 Weberová IvanaWeberová Ivana SNS Smržovka C 8196074 300 Kč

W50 6.52 km, 215 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB6798 Abelová IvanaAbelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 8660583 300 Kč
KVS6551 Maliňáková EvaMaliňáková Eva SKOB Kobra Vsetín C 8662711 300 Kč
SRK7373 Filipová IvanaFilipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8410772 300 Kč
VPM7352 Hašková EvaHašková Eva KOS Slavia Plzeň C 8013875 300 Kč
GIG7150 Doleželová IvaDoleželová Iva GIGANT Orienteering C 8409900 300 Kč

W60 5.05 km, 90 m, 10 kontrol Rank. koef.: 1

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP5950 Lacigová IvanaLacigová Ivana USK Praha C 8116699 300 Kč
KVS5850 Perůtková IvanaPerůtková Ivana SKOB Kobra Vsetín C 8680404 300 Kč
ABR6251 Dohnalová JindraDohnalová Jindra A-team MTBO C 8635828 300 Kč
TSU5896 Králová DanaKrálová Dana LKT 80 Šumperk C 8662287 300 Kč

WB 4.60 km, 115 m, 9 kontrol Rank. koef.: 1

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC9950 Čiháková BarboraČiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667527 0 Kč
XBM7761 Pekárková HanaPekárková Hana ABND RACING TEAM C 416115 300 Kč
ABR8951 Veličková MonikaVeličková Monika A-team MTBO C 8013971 300 Kč
EKP8461 Mikanová KateřinaMikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 300 Kč
VSP0050 Lacigová MarieLacigová Marie USK Praha C 8670500 300 Kč
VRL8358 Štemberová VěraŠtemberová Věra OOS TJ Spartak Vrchlabí zapůjčit 350 Kč

WE 10.11 km, 380 m, 23 kontrol Rank. koef.: 1

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM8485 Uhnavá MarkétaUhnavá Markéta KOS TJ Tesla Brno E 8010108 300 Kč
XPU9952 Barnetová VeronikaBarnetová Veronika PARDUBICE BIKERS E 8116790 300 Kč
VSP8152 Lacigová MichaelaLacigová Michaela USK Praha E 8008274 300 Kč
SJC8351 Mrázková RomanaMrázková Romana Sportcentrum Jičín E 8010200 300 Kč
VEY0650 Kadlecová TerezaKadlecová Tereza YETTI Vejprty E 8656571 300 Kč
TBM8650 Tichovská MartinaTichovská Martina KOS TJ Tesla Brno E 8076544 300 Kč
SJC8451 Tomešová DanielaTomešová Daniela Sportcentrum Jičín E 8008010 300 Kč
SJC8355 Musilová VendulaMusilová Vendula Sportcentrum Jičín E 8350350 300 Kč
GIG0450 Chamraďa NataliChamraďa Natali GIGANT Orienteering E 8183109 300 Kč
ABR9499 Haltof EwaHaltof Ewa A-team MTBO E 8660544 300 Kč
VRL7652 Wohanková GabrielaWohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí E 8033284 300 Kč
TSU8992 Linhartová ŠtěpánkaLinhartová Štěpánka LKT 80 Šumperk E 8660564 300 Kč
VPM9191 Kamarytová MarieKamarytová Marie KOS Slavia Plzeň E 8064425 300 Kč
SKV9752 Kubínová VeronikaKubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary E 8656573 300 Kč
SJC0251 Kuchařová RozálieKuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín E 8631581 300 Kč
SBK8554 Beržinská SoňaBeržinská Soňa KOB START Blansko E 8202028 300 Kč
SJI8057 Paulíčková RenataPaulíčková Renata OK Jihlava E 8660557 300 Kč
celkem přihlášených: 331, vklad: 77850 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.