Logo

Přihlášky závodu: Český pohár, ŽA, ŽB - sprint

Datum:
17.02.2024
Místo konání:
Rýmařov
Pořadatel:
VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
Kategorie:
D12     D14     D17     D20     D21E     D21A     D35     D45     D55     D65     H12     H14     H17     H20     H21E     H21A     H35     H45     H55     H65     H75     P    
Nahrávám data...

D12

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1353 Čeřovská Eliška KOB Konice C 8116677 170 Kč
41P1350 Moszkowicz Aleksandra (POL) WKS Wawel Kraków 8006533 170 Kč
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 8007184 170 Kč

D14

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 8042134 170 Kč
TBM1158 Ryglová Beáta KOS TJ Tesla Brno C 8482069 170 Kč
PGP1053 Buganová Petra SK Praga 8119419 170 Kč
TBM1156 La Carbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno C 8197607 170 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 8013924 170 Kč
SHK1155 Macháčková Lucie OK Slavia Hradec Králové C 8501571 170 Kč
SHK1051 Málková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 8501072 170 Kč
BFM1053 Juračáková Judita SKOB Frýdek - Místek C 8501545 170 Kč
SPC1151 Rypáčková Šárka SPORTICUS team C 8014509 170 Kč
PLU1051 Luterová Laura TJ SOKOL Plumlov 8047160 170 Kč

D17

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga A 8013933 200 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno B 8077877 200 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín A 8071009 200 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín A 8101007 200 Kč
JIL0954 Salabová Pavlína OK Jilemnice A 8482071 200 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava C 8445315 200 Kč
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 8033296 200 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha A 8030637 200 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno B 8180908 200 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 8516430 200 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 8004292 200 Kč
VSP0754 Lichtenbergová Zuzana USK Praha B 8501397 200 Kč
AOP0757 Rychlá Karolína Orientační Běh Opava B 8445307 200 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc A 8226374 200 Kč
14P0753 Kaszowska Zofia (POL) UKS Kometa Gliwice 8631699 200 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha A 8660533 200 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha A 8009888 200 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec A 8033224 200 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8420956 200 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680326 200 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno C 8120028 200 Kč
0100003 Daria Sereda 010 - (POL) WKS Wawel Kraków 8653292 200 Kč

D20

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha A 8660543 200 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava B 8660378 200 Kč
VLI0456 Burešová Eliška Slavia Liberec orienteering C 8660556 200 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha A 8502727 200 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8088288 200 Kč
JIL0652 Holohlavská Ema OK Jilemnice C 8510268 200 Kč
14P0650 Polewka Julianna (POL) UKS Kometa Gliwice 8516450 200 Kč
14P0450 Leśniak Matylda (POL) UKS Kometa Gliwice 8631700 200 Kč
14P0452 Żmij Karolina (POL) UKS Kometa Gliwice 8007756 200 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec C 8660369 200 Kč
PVP0450 Čechmánková Anna VSK Přírodní vědy Praha A 8660550 200 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 8656541 200 Kč
0100002 Sereda Olha 010 - (POL) WKS Wawel Kraków 8014409 200 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno E 8656742 200 Kč
DCE9950 Firešová Markéta KOB Dobřichovice E 8660435 200 Kč
DCE9353 Horčičková Vendula KOB Dobřichovice C 8644881 200 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec E 8680409 200 Kč
SSU9794 Horvátová Hana SK Severka Šumperk E 980354 200 Kč
UOL9355 Šimková Johanka SOB Olomouc E 8660401 200 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga B 8003639 200 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga E 8654900 200 Kč
2TP8800 Pacek Karolina (POL) Indywidualny Mazowsze 8000597 200 Kč
14P-050 Pogoda Kinga (POL) UKS Kometa Gliwice 8631688 200 Kč
0040002 Patassiova Michaela 004 - (POL) UKS Azymut 45 Gdynia 8670509 200 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering A 8007280 200 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 8660373 200 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 8061463 200 Kč
STH0357 Pušová Bára SK Studenec A 8013925 200 Kč

D35

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno C 8100026 200 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava B 8670479 200 Kč
KSU8383 Macková Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk 200 Kč
SPC7955 Rypáčková Dana SPORTICUS team C 8660559 200 Kč

D45

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7853 Holasová Šárka Orientační Běh Opava C 8648596 200 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 200 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 8013408 200 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 200 Kč
14P7452 Marszałek Maria (POL) UKS Kometa Gliwice 8631695 200 Kč
14P7550 Żmij Sylwia (POL) UKS Kometa Gliwice 8631673 200 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 8670820 200 Kč
PVP7450 Holubová Veronika VSK Přírodní vědy Praha C 232899 200 Kč
0060001 Jasiak Elżbieta 006 - (POL) LKS Gorzanka NawojowaGóra 1007122221222 200 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 8515516 200 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 8002888 200 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 8505712 200 Kč

D55

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 200 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSK Přírodní vědy Praha C 8515531 200 Kč

D65

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP4050 Haňkovská Jana SK Stopa Praha C 8063085 170 Kč

H12

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP1300 Podmol Ondřej Orientační Běh Opava 8648542 170 Kč
SHK1202 Macháček Jakub OK Slavia Hradec Králové C 8076589 170 Kč
OSN1313 Glier Matyáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 8183127 170 Kč
KSU1400 Macek Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk 170 Kč
SPC1302 Rypáček Radim SPORTICUS team C 8008303 170 Kč

H14

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice C 8008300 170 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 8119519 170 Kč
VRB1111 Peňáz Jan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8047126 170 Kč
14P1001 Marszałek Dawid (POL) UKS Kometa Gliwice 8631667 170 Kč
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 8516453 170 Kč
41P1100 Moszkowicz Michał (POL) WKS Wawel Kraków 8006532 170 Kč
KSU1103 Macek Jindřich Klub vytrvalostních sportů Šumperk 170 Kč
KSU1002 Macek Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 170 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8183194 170 Kč
SHK1009 Pouchlý Matěj OK Slavia Hradec Králové C 8193190 170 Kč
TAP1010 Elleder Jan KOB Tretra Praha 8014503 170 Kč
PLU1001 Lutera Oliver TJ SOKOL Plumlov 8085198 170 Kč

H17

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 8058058 200 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno B 8000710 200 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 8070717 200 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava A 8004331 200 Kč
SZP0901 Škorpil Marek TJ Slovan Praha Zdravotník A 8064484 200 Kč
MLA0701 Petruš Ondřej MLOK Mariánské Lázně B 8502723 200 Kč
MLA0902 Placek Tomas MLOK Mariánské Lázně C 8014515 200 Kč
MLA0702 Beneš Josef MLOK Mariánské Lázně B 8033219 200 Kč
TBM0910 Malý Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 8680332 200 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava A 8000245 200 Kč
14P0904 Żmij Szymon (POL) UKS Kometa Gliwice 8007755 200 Kč
DOR0907 Etrych Jonáš OK Dobříš B 8016296 200 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering B 8663117 200 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha A 8061443 200 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory A 8116831 200 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha C 8404070 200 Kč
PGP0713 Beran František SK Praga C 8075984 200 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering A 8076629 200 Kč
SHK0811 Macháček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 8076023 200 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec A 8162893 200 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec B 8670826 200 Kč
SKV0801 Turek Jakub TJ Slovan Karlovy Vary C 8114119 200 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice B 8022634 200 Kč
VSP0808 Šubrt Jáchym USK Praha A 8080819 200 Kč

H20

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 8100047 200 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8662353 200 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha C 8667982 200 Kč
14P0500 Marszałek Patryk (POL) UKS Kometa Gliwice 8631676 200 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha A 8004888 200 Kč
PVP0600 Čechmánek Václav VSK Přírodní vědy Praha B 8005434 200 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8680413 200 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662429 200 Kč
VSP0607 Kuchař Ondřej USK Praha B 8667961 200 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga E 8667530 200 Kč
SSU9442 Horvát Petr SK Severka Šumperk E 8644873 200 Kč
SZP8200 Laciga Radek TJ Slovan Praha Zdravotník E 8162899 200 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem E 8662362 200 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8508301 200 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava E 8003660 200 Kč
DCE9901 Hlaváč Ondřej KOB Dobřichovice E 8651709 200 Kč
DCE9600 Kettner Vojtěch KOB Dobřichovice A 8644887 200 Kč
DCE0102 Průša Kryštof KOB Dobřichovice E 8410807 200 Kč
DCE9800 Starý Ondra KOB Dobřichovice E 8680293 200 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha E 8667547 200 Kč
SZP0011 Panovec Kryštof TJ Slovan Praha Zdravotník E 8662750 200 Kč
SZP6800 Pospíšil Vítek TJ Slovan Praha Zdravotník A 8659382 200 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering E 8627111 200 Kč
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8230672 200 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov E 8656693 200 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk E 8662343 200 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering E 8656596 200 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 8648545 200 Kč
0020001 Skorupa Piotr 002 - (POL) LKS Górzanka Nawojowa Góra 8657175 200 Kč
0040001 Petersburski Krystian 004 - (POL) UKS Azymut 45 Gdynia 8303043 200 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 200 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB T.J. Sokol Žamberk B 8629818 200 Kč
0050001 Wójcik Mateusz 005 - (POL) Indywidualnie Lubelskie 123456 200 Kč
0100001 Paterek Mikołaj 010 - (POL) WKS Wawel Kraków 8062044 200 Kč

H35

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc 8670456 200 Kč
LDC8901 Havel Michal KOB Děčín C 8502746 200 Kč
TZL8236 Graubner Jan SKOB Zlín C 8068608 200 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 8663166 200 Kč
PVP8000 Křížan Jiří VSK Přírodní vědy Praha C 7201778 200 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň 8252429 200 Kč
0080001 Jaskuła Kornel 008 - (POL) Team 360 Stopni 8404281 200 Kč
0090001 Loniewski Grzegorz 009 - (POL) KU AZS WAT Warszawa 8230882 200 Kč

H45

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 200 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno C 8007401 200 Kč
97P7100 Gorczyca Jacek (POL) KS Hades Poznań 8000834 200 Kč
97P7200 Nowak Remigiusz (POL) KS Hades Poznań 8000833 200 Kč
SJC7100 Kouba Otakar Sportcentrum Jičín C 8076606 200 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 8014539 200 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 200 Kč
MLA7500 Petruš Marek MLOK Mariánské Lázně C 8502744 200 Kč
DOR7300 Etrych Tomáš OK Dobříš C 8044386 200 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 8028844 200 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 200 Kč
14P7301 Marszałek Waldemar (POL) UKS Kometa Gliwice 8631705 200 Kč
14P7500 Żmij Jacek (POL) UKS Kometa Gliwice 8007765 200 Kč
PVP7137 Šťastný Jiří VSK Přírodní vědy Praha C 8286697 200 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 8670473 200 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 8660910 200 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 8670476 200 Kč
0100004 Sereda Oleksii 010 - (POL) WKS Wawel Kraków 8641364 200 Kč
0110001 Lenczowski Jan 011 - (POL) [POL] Team 360 stopni 8050976 200 Kč
SPC7506 Rypáček Miroslav SPORTICUS team C 8076616 200 Kč

H55

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 8226422 200 Kč
39P6800 Bartczak Jarosław (POL) UMKS Orkan Ostróda 8081268 200 Kč
ONO6701 Urbánek Lumír SKOB Ostrov C 8013394 200 Kč
41P6400 Łabuziński Sławomir (POL) WKS Wawel Kraków 886321 200 Kč
41P6300 Niessner Piotr (POL) WKS Wawel Kraków 8200663 200 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 8005432 200 Kč
0030001 SKORUPA Stanisław 003 - (POL) Kometa Gliwice 800391 200 Kč
SSP4700 Koč Zdeněk SK Stopa Praha C 8200018 200 Kč
41P6700 Moszkowicz Paweł (POL) WKS Wawel Kraków 8180667 200 Kč
2AP6100 Polewski Dariusz (POL) Jedynka Zdzieszowice 8024911 200 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 8656589 200 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8028835 200 Kč
SSP6400 Reichl Michal SK Stopa Praha C 8200021 200 Kč

H65

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 8116117 170 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8111113 170 Kč
2UP5600 Wierciński Piotr (POL) MKS Metalowiec Łódź 8000382 170 Kč
SZP5700 Škorpil Martin TJ Slovan Praha Zdravotník C 8670484 170 Kč

H75

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
41P4800 Kruczek Stanisław (POL) WKS Wawel Kraków 2057145 170 Kč
SSP4201 Němec Vladimír SK Stopa Praha C 8162900 170 Kč

P

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP8252 Podmolová Vendula Orientační Běh Opava 2113515 170 Kč
KRN1500 Rychlý Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov 8503919 170 Kč
OSN7701 Glier Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 8107719 170 Kč
0100005 Sereda Ganna 010 - (POL) WKS Wawel Kraków 8509234 170 Kč
celkem přihlášených: 208, vklad: 40370 Kč