Logo

Přihlášky závodu: Zimní hradubická liga

Datum:
25.02.2024
Místo konání:
Pardubice, ZŠ Studánka
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Kategorie:
D     DE     DK     H     HE     HK     P    
Nahrávám data...

D 4.50 km, 26 kontrol

(67)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU1256 Horáková Anna MarieHoráková Anna Marie OK Lokomotiva Pardubice B 8109317 80 Kč
LPU5851 Víchová LadislavaVíchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 8014508 80 Kč
CHT9652 Hledíková LucieHledíková Lucie OOB SK Chrast C 8033202 80 Kč
SHK0750 Netuková AnežkaNetuková Anežka OK Slavia Hradec Králové A 8660536 80 Kč
PGP8755 Králová VandaKrálová Vanda SK Praga C 8660507 80 Kč
LPU9359 Kotrčová LenkaKotrčová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 8183166 80 Kč
SHK7653 Fialová RadmilaFialová Radmila OK Slavia Hradec Králové C 232493 80 Kč
LPU0864 Kaplanová ViktorieKaplanová Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 8006737 80 Kč
CTB8152 Jelínková HanaJelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 80 Kč
SOB6350 Choutková LenkaChoutková Lenka SOBSA C 2419963 80 Kč
PEN6350 Kábrtová IvaKábrtová Iva OK RECO Sport C 8030630 80 Kč
HJL0851 Hamáková AdélaHamáková Adéla Sokol Horní Jelení B 8016306 80 Kč
HJL1050 Hamáková ZuzanaHamáková Zuzana Sokol Horní Jelení C 8444003 80 Kč
TYN7452 Kašparová EvaKašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 80 Kč
SNA8151 Stolinová LenkaStolinová Lenka TJ START Náchod C 8667517 80 Kč
LPU1257 Křížová MagdalenaKřížová Magdalena OK Lokomotiva Pardubice C 8012570 80 Kč
PHK0963 Sochorová KristýnaSochorová Kristýna OK 99 Hradec Králové B 8461735 80 Kč
LPU8454 Petrová DanielaPetrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 8400365 80 Kč
KUO6499 Mutinská ZdeňkaMutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 8482088 80 Kč
LPU1354 Kárníková AlžbětaKárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 8063046 80 Kč
LPU8153 Kárníková KamilaKárníková Kamila OK Lokomotiva Pardubice C 2118499 80 Kč
KOR7451 Sedláčková PetraSedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 80 Kč
DOB7956 Štěpánová DitaŠtěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 80 Kč
PHK7452 Jelínková ZuzanaJelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 8119518 80 Kč
SHK6351 Mádlová IvaMádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 80 Kč
HJL1153 Chotěnovská NelaChotěnovská Nela Sokol Horní Jelení B 8500022 80 Kč
LPU1054 Fenclová HanaFenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice A 8109335 80 Kč
SRK0557 Výchová VeronikaVýchová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8014445 80 Kč
0070001 Bílková ZdenkaBílková Zdenka 007 - Vojice 9948 80 Kč
PHK0952 Pozdílková ZuzanaPozdílková Zuzana OK 99 Hradec Králové B 8042144 80 Kč
SNA7652 Kubečková TerezieKubečková Terezie TJ START Náchod C 995872 80 Kč
SRK7850 Sedláková HanaSedláková Hana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 426328 80 Kč
LPU6152 Léharová IvaLéharová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 8514488 80 Kč
SHK6651 Thýnová IvanaThýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 80 Kč
ZAM8552 Kmentová LenkaKmentová Lenka OB T.J. Sokol Žamberk C 8033289 80 Kč
PHK1253 Korbelová EliškaKorbelová Eliška OK 99 Hradec Králové B 8162855 80 Kč
PHK1254 Korbelová TerezaKorbelová Tereza OK 99 Hradec Králové B 8420955 80 Kč
TYN6850 Šišmová HanaŠišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 8514496 80 Kč
LPU7658 Švíglerová PavlaŠvíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8013872 80 Kč
JIL7256 Kynčlová DagmarKynčlová Dagmar OK Jilemnice C 9074 80 Kč
STH8251 Hakenová DanaHakenová Dana SK Studenec C 8501569 80 Kč
STH1251 Hakenová PetraHakenová Petra SK Studenec C 8044626 80 Kč
LPU1153 Macháčková EliškaMacháčková Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 8013841 80 Kč
LTU1150 Vaňátková TheaVaňátková Thea OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8054112 80 Kč
LPU1053 Fukátková LudmilaFukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice B 8030638 80 Kč
SNA0851 Balcarová OlgaBalcarová Olga TJ START Náchod C 8076019 80 Kč
LPU1051 Zitková VeronikaZitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 8663131 80 Kč
LPU0954 Hovorková ElenHovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice B 8013852 80 Kč
VAM6251 Smutná JanaSmutná Jana OB Vamberk C 7210067 80 Kč
ZAM1053 Prchalová MagdalénaPrchalová Magdaléna OB T.J. Sokol Žamberk C 2058527 80 Kč
KUO7851 Šlesingerová JitkaŠlesingerová Jitka KOB Ústí nad Orlicí C 887161 80 Kč
PDY7851 Nedomová IvaNedomová Iva Běhej Poděbrady C 8105239 80 Kč
LPU7156 Pipková TáňaPipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 8117156 80 Kč
BZP6750 Müllerová ZorkaMüllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 8162838 80 Kč
PDY0651 Matějková KateřinaMatějková Kateřina Běhej Poděbrady C 2102808 80 Kč
SHK5652 Šabatková ZdeňkaŠabatková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 9112 80 Kč
0130002 Munzarová MichalaMunzarová Michala 013 - OBR 2801444 80 Kč
LPU0961 Macková GitaMacková Gita OK Lokomotiva Pardubice B 8109409 80 Kč
LPU7868 Vörösová MarkétaVörösová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2103253 80 Kč
SHK7352 Slavíková JanaSlavíková Jana OK Slavia Hradec Králové C 420436 80 Kč
0210001 Mašatová ZoraMašatová Zora 021 - U Studánky 207870 80 Kč
VAM8651 Smutná PavlaSmutná Pavla OB Vamberk C 9669 80 Kč
SHK0857 Hlavsová TerezaHlavsová Tereza OK Slavia Hradec Králové B 2144078 80 Kč
LTU7650 Sadílková MichaelaSadílková Michaela OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001928 80 Kč
SHK0850 Jedličková VeronikaJedličková Veronika OK Slavia Hradec Králové B 8501048 80 Kč
PGP5850 Zelená MarkétaZelená Markéta SK Praga C 8680329 80 Kč
LPU9153 Chudomelová MonikaChudomelová Monika OK Lokomotiva Pardubice C 7260017 80 Kč

DE 6.00 km, 30 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU6854 Horáková JindraHoráková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8660598 80 Kč
TZL9453 Jeřábková JitkaJeřábková Jitka SKOB Zlín C 8246428 80 Kč
ZAM9951 Barnetová VeronikaBarnetová Veronika OB T.J. Sokol Žamberk C 8116790 80 Kč
PHK7551 Melicharová ZdeňkaMelicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 8028877 80 Kč
SCP6950 Tloušťová EvaTloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 80 Kč
SNA8053 Renská LenkaRenská Lenka TJ START Náchod C 2148070 80 Kč
SNA0951 Renská AdélaRenská Adéla TJ START Náchod C 2148124 80 Kč
CTB0851 Jelínková MichaelaJelínková Michaela SK OB Chotěboř C 2121764 80 Kč
ZAM8251 Venclová VeronikaVenclová Veronika OB T.J. Sokol Žamberk C 8003646 80 Kč
SHK8251 Čížová AndreaČížová Andrea OK Slavia Hradec Králové C 8076029 80 Kč
LTU0753 Kvášovská LudmilaKvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 8680392 80 Kč
LPU7667 Fenclová MartaFenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice R 8651740 80 Kč
LPU9456 Hladíková AlžbětaHladíková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2124771 80 Kč
SHK0051 Thýnová NikolaThýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové C 8656672 80 Kč
KUO7451 Brožková KvětaBrožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 8680395 80 Kč
JIL0852 Kynčlová AnnaKynčlová Anna OK Jilemnice A 2127635 80 Kč
PDY0150 Nováková EliškaNováková Eliška Běhej Poděbrady C 8033215 80 Kč
LTU7851 Komárková LucieKomárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662725 80 Kč
SHK0250 Holečková PetraHolečková Petra OK Slavia Hradec Králové R 8660572 80 Kč
EKP8651 Hausmannová KláraHausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8013880 80 Kč
CHT0852 Kellerová AliceKellerová Alice OOB SK Chrast B 8013487 80 Kč
PHK7250 Metelková TaťánaMetelková Taťána OK 99 Hradec Králové C 8514677 80 Kč
JEN6451 Švarcová LenkaŠvarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 80 Kč
PHK0550 Metelková MichaelaMetelková Michaela OK 99 Hradec Králové R 8116745 80 Kč
LTU6752 Stodůlková LenkaStodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8047168 80 Kč

DK 2.70 km, 14 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1451 Melicharová NinaMelicharová Nina OK 99 Hradec Králové C 8511565 80 Kč
LTU5650 Filipová DagmarFilipová Dagmar OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8006752 80 Kč
SRK1550 Sedláková AnnaSedláková Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207339 80 Kč
SRK1451 Milská JosefaMilská Josefa SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091532 80 Kč
0010001 Neradová KláraNeradová Klára 001 - Chýnice 2212038 80 Kč
LPU8259 Šedová JanaŠedová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 2096143 80 Kč
0020001 Tillmannová StanislavaTillmannová Stanislava 002 - GTC Čáslav 8619907 80 Kč
HJL1252 Kušičková JolanaKušičková Jolana Sokol Horní Jelení C 2419956 80 Kč
HJL1251 Kušičková LucieKušičková Lucie Sokol Horní Jelení C 8014454 80 Kč
HJL1154 Vybíhalová HanaVybíhalová Hana Sokol Horní Jelení C 2039821 80 Kč
LTU6352 Hanušová JitkaHanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680397 80 Kč
HJL1151 Pajerová LauraPajerová Laura Sokol Horní Jelení C 8502731 80 Kč
PHK6153 Justová JanaJustová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 80 Kč
PHK7652 Korbelová PetraKorbelová Petra OK 99 Hradec Králové C 2419927 80 Kč
LPU1353 Hovorková NikolHovorková Nikol OK Lokomotiva Pardubice C 7209796 80 Kč
PHK8053 Pozdílková AlenaPozdílková Alena OK 99 Hradec Králové C 8514478 80 Kč
PHK1251 Pozdílková KateřinaPozdílková Kateřina OK 99 Hradec Králové B 8042139 80 Kč
STH1451 Hakenová KateřinaHakenová Kateřina SK Studenec C 8133236 80 Kč
PDY7350 Nováková MartinaNováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 80 Kč
PHK0953 Jelínková EvaJelínková Eva OK 99 Hradec Králové B 8107726 80 Kč
0130001 Munzarová KláraMunzarová Klára 013 - OBR 2032160 80 Kč
BZP9050 Müllerová PetraMüllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 8113498 80 Kč
PHK1354 Johanisová NikolaJohanisová Nikola OK 99 Hradec Králové C 2219034 80 Kč
0200001 Johanisová BlankaJohanisová Blanka 020 - doprovod_OK99 2219036 80 Kč
LPU7855 Stryková KateřinaStryková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 232606 80 Kč
LPU1453 Křížová DorotaKřížová Dorota OK Lokomotiva Pardubice C 7759073 80 Kč
UVP5450 Beranová VlastaBeranová Vlasta Slovan Praha C 8111134 80 Kč
PHK6950 Kavalírová ZuzanaKavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 80 Kč

H 5.30 km, 28 kontrol

(72)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1100 Chrtek JanChrtek Jan OK 99 Hradec Králové B 8051261 80 Kč
LPU7310 Pipek KamilPipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 8516912 80 Kč
VSP9200 Šunda MarekŠunda Marek USK Praha C 8162902 80 Kč
SHK7001 Netuka JanNetuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 80 Kč
SHK0910 Kyrylyshyn IhorKyrylyshyn Ihor OK Slavia Hradec Králové B 8071970 80 Kč
CHT8603 Bolech FilipBolech Filip OOB SK Chrast C 49634 80 Kč
CTB7910 Hanousek MartinHanousek Martin SK OB Chotěboř C 8003608 80 Kč
PGP7510 Střelba OndřejStřelba Ondřej SK Praga C 8303009 80 Kč
CET7701 Vacek JiříVacek Jiří TJ Loko Česká Třebová C 8144130 80 Kč
SHK1102 Fiala MatyášFiala Matyáš OK Slavia Hradec Králové B 8042133 80 Kč
SRK7503 Sedlák RadekSedlák Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8629812 80 Kč
SHK9000 Filip FilipFilip Filip OK Slavia Hradec Králové C 2058468 80 Kč
PHK5701 Běhoun PavelBěhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 8660393 80 Kč
SHK0908 Zástava MarekZástava Marek OK Slavia Hradec Králové C 8500002 80 Kč
SOB6301 Choutka JaroslavChoutka Jaroslav SOBSA C 1396839 80 Kč
SHK7802 Novák MichalNovák Michal OK Slavia Hradec Králové C 8514563 80 Kč
PEN6200 Vydra PavelVydra Pavel OK RECO Sport C 8051254 80 Kč
HJL7600 Kušička JosefKušička Josef Sokol Horní Jelení C 8285930 80 Kč
TYN7001 Kašpar VáclavKašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 80 Kč
0040001 Kučera JakubKučera Jakub 004 - NER 7203456 80 Kč
SHK5902 Číža PetrČíža Petr OK Slavia Hradec Králové C 8511590 80 Kč
PHK0906 Sochor JakubSochor Jakub OK 99 Hradec Králové A 8022640 80 Kč
LPU1002 Kárník ŠtěpánKárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice B 8109417 80 Kč
SRK0508 Sedláček DavidSedláček David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8014561 80 Kč
KOR6900 Vach VladimírVach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8514674 80 Kč
PHK5503 Souček PavelSouček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 80 Kč
LTU7802 Kvášovský JakubKvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680297 80 Kč
SHK7900 Beneda JanBeneda Jan OK Slavia Hradec Králové C 8501138 80 Kč
CHC1002 Šimek VojtěchŠimek Vojtěch K.O.B. Choceň B 8113489 80 Kč
HJL7900 Mokrý MichalMokrý Michal Sokol Horní Jelení C 09316 80 Kč
SJC7307 Bílek TomášBílek Tomáš Sportcentrum Jičín C 8515100 80 Kč
PHK7803 Pozdílek MartinPozdílek Martin OK 99 Hradec Králové C 8047119 80 Kč
LPU7720 Doubek PetrDoubek Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8196038 80 Kč
SNA7001 Ptáček MilošPtáček Miloš TJ START Náchod C 8107772 80 Kč
SCP4700 Buriánek JaromírBuriánek Jaromír OK Sparta Praha C 8028840 80 Kč
LPU6102 Roudný VáclavRoudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8047207 80 Kč
SHK6200 Širůček JaromírŠirůček Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2085650 80 Kč
PHK6504 Melichar IgorMelichar Igor OK 99 Hradec Králové C 8028839 80 Kč
SHK6902 Kohout JosefKohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 80 Kč
TYN6901 Šišma PavelŠišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 80 Kč
LPU6901 Fencl PetrFencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 2102522 80 Kč
STH8102 Haken AdamHaken Adam SK Studenec C 8445287 80 Kč
SJC7601 Pleva StanislavPleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654390 80 Kč
LPU7515 Macháček LubomírMacháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 8014564 80 Kč
LTU8100 Vaňátko JakubVaňátko Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8047129 80 Kč
SNA6101 Klimeš JiříKlimeš Jiří TJ START Náchod C 2211450 80 Kč
LPU8402 Zitka AdamZitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 8663196 80 Kč
ZAM5801 Andrš MilanAndrš Milan OB T.J. Sokol Žamberk C 2085624 80 Kč
0080001 Kropáč JanKropáč Jan 008 - HK 2161646 80 Kč
ZAM6801 Levý TomášLevý Tomáš OB T.J. Sokol Žamberk C 331587 80 Kč
DLP7200 Šindelka AntonínŠindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 8004051 80 Kč
0090001 Stejskal PavelStejskal Pavel 009 - ZAM 2058526 80 Kč
DLP5500 John VladimírJohn Vladimír OOB TJ Dukla Praha C 8185555 80 Kč
DLP0703 Strnad JakubStrnad Jakub OOB TJ Dukla Praha C 515033 80 Kč
PHK6808 Zamouřil PetrZamouřil Petr OK 99 Hradec Králové C 8512732 80 Kč
0100001 Zamouřil JáchymZamouřil Jáchym 010 - RajP 2102586 80 Kč
SHK7701 Morávek MartinMorávek Martin OK Slavia Hradec Králové C 7207351 80 Kč
OAV6900 Müller RobertMüller Robert Orienteering Adventure C 7000809 80 Kč
PGP7712 Šnejdar OndřejŠnejdar Ondřej SK Praga C 2001953 80 Kč
0130003 Munzar PetrMunzar Petr 013 - OBR 2801445 80 Kč
0130004 Munzar PetrMunzar Petr 013 - OBR 2125322 80 Kč
0150001 Jahoda JiříJahoda Jiří 015 - NER - (j)Elita 1428935 80 Kč
SHK1110 Slavík FrantišekSlavík František OK Slavia Hradec Králové B 8162884 80 Kč
CHC7901 Šimek JiříŠimek Jiří K.O.B. Choceň C 8109554 80 Kč
0170001 Slavík JanSlavík Jan 017 - Kačeři Chrudim 410782 80 Kč
LPU7517 Macek PavelMacek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 8003594 80 Kč
LPU1104 Macek DanMacek Dan OK Lokomotiva Pardubice B 8109424 80 Kč
PHK7105 Strnad JiříStrnad Jiří OK 99 Hradec Králové C 436934 80 Kč
CHT7502 Votruba PetrVotruba Petr OOB SK Chrast C 2148258 80 Kč
BRU6800 Vychopeň TomášVychopeň Tomáš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 8137509 80 Kč
PHK9900 Kučera KryšpínKučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové C 9824 80 Kč
PHK6800 Metelka PavelMetelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 8006770 80 Kč

HE 6.60 km, 31 kontrol

(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU8106 Šabatka PetrŠabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 80 Kč
CHT9501 Hledík JakubHledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 80 Kč
SHK0700 Kurka AntonínKurka Antonín OK Slavia Hradec Králové A 8042125 80 Kč
EKP9000 Pecka MarekPecka Marek VŠTJ Ekonom Praha C 8003623 80 Kč
JIL7502 Kohout PavelKohout Pavel OK Jilemnice C 8648626 80 Kč
LPU6103 Jánek LadislavJánek Ladislav OK Lokomotiva Pardubice C 8482633 80 Kč
CHT7503 Češík LiborČešík Libor OOB SK Chrast C 2260140 80 Kč
CHT0902 Češík FrantišekČešík František OOB SK Chrast C 2260133 80 Kč
SNA0402 Kubeček JosefKubeček Josef TJ START Náchod A 8107749 80 Kč
SNA0903 Renský MatějRenský Matěj TJ START Náchod C 2148119 80 Kč
LPU6904 Mornštejn RomanMornštejn Roman OK Lokomotiva Pardubice C 7201814 80 Kč
CTB7702 Jelínek JaromírJelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 80 Kč
LPU0613 Jelínek JaromírJelínek Jaromír OK Lokomotiva Pardubice C 2081398 80 Kč
SNA8301 Balek JanBalek Jan TJ START Náchod C 2211961 80 Kč
KUO6501 Mutinský ViktorMutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 8670813 80 Kč
LPU7811 Kárník JanKárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8051262 80 Kč
LTU0902 Kvášovský FilipKvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 8028803 80 Kč
SHK0703 Beneda VojtěchBeneda Vojtěch OK Slavia Hradec Králové B 8183072 80 Kč
SRK0503 Morávek MartinMorávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8663144 80 Kč
LTU0502 Kotyk VojtěchKotyk Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8085196 80 Kč
ZAM8401 Andrš PetrAndrš Petr OB T.J. Sokol Žamberk C 8226348 80 Kč
PPU6200 Lederer VladimírLederer Vladimír KOB Pardubice C 8500068 80 Kč
SHK8200 Souček TomášSouček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 8662339 80 Kč
PHK7703 Korbel MichalKorbel Michal OK 99 Hradec Králové C 8226379 80 Kč
SHK0501 Kurka JaroslavKurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové B 8113527 80 Kč
SNA0301 Balcar JiříBalcar Jiří TJ START Náchod C 8022679 80 Kč
KUO6902 Brožek TomášBrožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 8680335 80 Kč
PDY8102 Pavlík MojmírPavlík Mojmír Běhej Poděbrady C 8414108 80 Kč
SHK9001 Šabatka JanŠabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 8136028 80 Kč
PDY0601 Volejník OndřejVolejník Ondřej Běhej Poděbrady C 2181930 80 Kč
PGP0806 Šnejdar MartinŠnejdar Martin SK Praga B 8076039 80 Kč
SNA0803 Kubeček AntonínKubeček Antonín TJ START Náchod A 8022684 80 Kč
SNA7603 Kubeček ŠtěpánKubeček Štěpán TJ START Náchod C 7207623 80 Kč
PGP0809 Luhan JakubLuhan Jakub SK Praga C 8501781 80 Kč
ALB7800 Kupka JaroslavKupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 80 Kč
ALB8400 Kadečka PetrKadečka Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 8670738 80 Kč
PHK0900 Jelínek FrantišekJelínek František OK 99 Hradec Králové A 8162886 80 Kč
0120002 Kremzar PetrKremzar Petr 012 - OŘJ Vamberk 8409877 80 Kč
0120003 Hamerský DavidHamerský David 012 - OŘJ Vamberk 8509987 80 Kč
PZR7621 Uchytil TomášUchytil Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8006730 80 Kč
LPU7102 Filičko MarekFiličko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 8582019 80 Kč
SJI6002 Kopecký ZdeněkKopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 80 Kč
STH8301 Erlebach MichalErlebach Michal SK Studenec C 8005118 80 Kč
OSN7701 Glier JanGlier Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8107719 80 Kč
VRL8704 Flousek PetrFlousek Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8959 80 Kč
SHK7605 Svoboda OndřejSvoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 8000235 80 Kč
0180001 Petržilka OndřejPetržilka Ondřej 018 - Bez klubu 8520963 80 Kč
0180002 Jandík LukášJandík Lukáš 018 - Bez klubu 443073 80 Kč
SHK8901 Jirásek MichalJirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 8656557 80 Kč
PHK7107 Mašata RomanMašata Roman OK 99 Hradec Králové C 8648595 80 Kč
VAM8401 Veverka TomášVeverka Tomáš OB Vamberk C 8501495 80 Kč
JEN6201 Švarc JiříŠvarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 80 Kč
SHK7309 Jedlička MichalJedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 8024748 80 Kč
TZL9703 Mikel DavidMikel David SKOB Zlín C 8662440 80 Kč

HK 3.30 km, 25 kontrol

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU5401 Klimpl PetrKlimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 80 Kč
LPU5206 Třasák MilanTřasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 80 Kč
SCP4600 Novák MilošNovák Miloš OK Sparta Praha C 52299 80 Kč
SHK5501 Filip AlešFilip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 8006742 80 Kč
SRK1406 Klícha JindřichKlícha Jindřich SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2222832 80 Kč
SHK5703 Šabatka PetrŠabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 80 Kč
SRK1206 Votroubek JanVotroubek Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8133200 80 Kč
LPU6104 Tillmann WolfgangTillmann Wolfgang OK Lokomotiva Pardubice C 8502550 80 Kč
SNA6301 Imlauf MartinImlauf Martin TJ START Náchod C 9629 80 Kč
0030001 Kašpar JanKašpar Jan 003 - OOB Týniště nad Orlicí 49700 80 Kč
LPU8609 Kutílek JakubKutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 80 Kč
LTU6501 Hanuš PavelHanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680288 80 Kč
SNA5701 Hnyk PetrHnyk Petr TJ START Náchod C 416261 80 Kč
0050001 Vošlajer RobertVošlajer Robert 005 - Dlouhá Ves - Rychnov nad Kněžnou 7207778 80 Kč
LPU5502 Lulay MilošLulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 8003599 80 Kč
SHK6101 Mádle PetrMádle Petr OK Slavia Hradec Králové C 7210127 80 Kč
HJL1100 Mokrý TadeášMokrý Tadeáš Sokol Horní Jelení C 8409860 80 Kč
0060001 Richter RobertRichter Robert 006 - Bludičky 2161633 80 Kč
PHK6101 Justa JaromírJusta Jaromír OK 99 Hradec Králové C 995884 80 Kč
SJC1203 Vošvrda VáclavVošvrda Václav Sportcentrum Jičín B 8202261 80 Kč
SJC6001 Řehák PavelŘehák Pavel Sportcentrum Jičín C 8008020 80 Kč
SJC1103 Řehák JanŘehák Jan Sportcentrum Jičín C 8063059 80 Kč
SHK1117 Kropáč MatějKropáč Matěj OK Slavia Hradec Králové C 2122267 80 Kč
ZAM1103 Stejskal PetrStejskal Petr OB T.J. Sokol Žamberk C 2053564 80 Kč
PDY0703 Nedoma EdgarNedoma Edgar Běhej Poděbrady C 2127608 80 Kč
PZR1201 Uchytil IvoUchytil Ivo UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8520940 80 Kč
SHK1306 Šafránek ŠimonŠafránek Šimon OK Slavia Hradec Králové C 2219052 80 Kč
OSN1313 Glier MatyášGlier Matyáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8183127 80 Kč
SRK1207 Klabzuba JanKlabzuba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027216 80 Kč
LPU1602 Kříž ProkopKříž Prokop OK Lokomotiva Pardubice C 8165222 80 Kč
0220001 Holubec PetrHolubec Petr 022 - žádný 53141 80 Kč
PHK1313 Liška AlbertLiška Albert OK 99 Hradec Králové C 8005148 80 Kč

P 1.83 km, 11 kontrol

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU1407 Marek LukášMarek Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 2081386 80 Kč
SRK8401 Klícha TomášKlícha Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 80 Kč
SRK5752 Dusílková MarieDusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 80 Kč
LPU1309 Vohradský DominikVohradský Dominik OK Lokomotiva Pardubice C 80 Kč
LPU1360 Šedová SoňaŠedová Soňa OK Lokomotiva Pardubice C 2081390 80 Kč
LPU1653 Šedová HanaŠedová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 2049560 80 Kč
HJL1451 Vybíhalová EliškaVybíhalová Eliška Sokol Horní Jelení C 2420047 80 Kč
LPU1357 Holcová BarboraHolcová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2122284 80 Kč
SRK1602 Klícha KryštofKlícha Kryštof SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 80 Kč
SRK1647 Milský AntonínMilský Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 2222835 80 Kč
LPU1461 Slouková ElaSlouková Ela OK Lokomotiva Pardubice C 80 Kč
LPU1454 Fenclová ZuzanaFenclová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 887920 80 Kč
0060002 Richterová PavlínaRichterová Pavlína 006 - Bludičky 2159928 80 Kč
SJC1551 Vošvrdová EliškaVošvrdová Eliška Sportcentrum Jičín C 2082905 80 Kč
LPU1462 Čeloudová KarlaČeloudová Karla OK Lokomotiva Pardubice C 80 Kč
LPU1404 Havel OndřejHavel Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 301629 80 Kč
DLP1502 Spěvák BonifácSpěvák Bonifác OOB TJ Dukla Praha C 2060227 80 Kč
HJL1402 Koudela AdamKoudela Adam Sokol Horní Jelení C 2039825 80 Kč
CHC1301 Šimek JanŠimek Jan K.O.B. Choceň C 8512667 80 Kč
0110001 Vošlajerová EvaVošlajerová Eva 011 - neregistrovaný zapůjčit 80 Kč
0120001 Hamerská KarinHamerská Karin 012 - OŘJ Vamberk 9672 80 Kč
0140001 Šafránková SimonaŠafránková Simona 014 - Slavia Hradec Králové 2159911 80 Kč
0150002 Jahodová Berková AndreaJahodová Berková Andrea 015 - NER - (j)Elita 2126395 80 Kč
0160001 Nováková KateřinaNováková Kateřina 016 - 0 zapůjčit 80 Kč
0190001 Jirásek TobiášJirásek Tobiáš 019 - TJ ALBION Hodonín 7777400 80 Kč
0200002 Johanisová HelenaJohanisová Helena 020 - doprovod_OK99 2151415 80 Kč
LPU1551 Stohanzlová VilmaStohanzlová Vilma OK Lokomotiva Pardubice C 2085645 80 Kč
ZAM6051 Nováková MiloslavaNováková Miloslava OB T.J. Sokol Žamberk C 7210085 80 Kč
LPU1659 Sáňková SophiaSáňková Sophia OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 80 Kč
LPU1651 Stryková KamilaStryková Kamila OK Lokomotiva Pardubice C 2075644 80 Kč
CTB7850 Cipryánová AlenaCipryánová Alena SK OB Chotěboř C 7207851 80 Kč
CTB1350 Cipryánová ViktorieCipryánová Viktorie SK OB Chotěboř C 2113489 80 Kč
LPU1505 Blažek AdamBlažek Adam OK Lokomotiva Pardubice C 80 Kč
LPU1452 Dvořáková MarieDvořáková Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 80 Kč
LPU1459 Kubešová SáraKubešová Sára OK Lokomotiva Pardubice C 2122242 80 Kč
celkem přihlášených: 313, vklad: 25040 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.