Logo

Přihlášky závodu: Pěkné prázdniny s orientačním během v Českém ráji

Datum:
23.08.2024
Místo konání:
Malá Skála
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14A     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10F     H10     H12     H14A     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR    
Nahrávám data...

D10

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU1456 Šabatková PavlaŠabatková Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 9323 Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1452 Pěničková TamaraPěničková Tamara Team Jizerky C Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1651 Bahníková ŠárkaBahníková Šárka Team Jizerky C Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1453 Papoušková AnnikaPapoušková Annika Team Jizerky C 2212034 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL1552 Bejrová AnitaBejrová Anita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7162015 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL1452 Janáková VeronikaJanáková Veronika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8116814 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR1458 Havlová AnetaHavlová Aneta OOB TJ Turnov C 1409083 Ano Ano Ano 400 Kč
STH1451 Hakenová KateřinaHakenová Kateřina SK Studenec C 8133236 Ano Ano Ano 400 Kč
JEN1450 Zofová TaťánaZofová Taťána OB Jenišovice C 8514509 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK1452 Weinerová EliškaWeinerová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 9140 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR1653 Pohlodková OlgaPohlodková Olga OOB TJ Turnov C 2151403 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC1453 Cyrany MagdalenaCyrany Magdalena Sportcentrum Jičín C 0000000000 Ano Ano Ano 400 Kč
CHA1550 Brzoňová ElaBrzoňová Ela OK Chrastava C 8033274 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM1551 Hübnerová JohanaHübnerová Johana KOS TJ Tesla Brno C 2082923 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK1450 Tihonová MagdalenaTihonová Magdalena OK 99 Hradec Králové C 8511560 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK1451 Melicharová NinaMelicharová Nina OK 99 Hradec Králové C 8511565 Ano Ano Ano 400 Kč
OOP1450 Hudečková AdinaHudečková Adina TJ Opava C 232338 Ano Ano Ano 400 Kč
SZP1450 Pospíšilová EliškaPospíšilová Eliška TJ Slovan Praha Zdravotník C 681612 Ano Ano Ano 400 Kč
TJN1450 Janatová EsterJanatová Ester OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2222834 Ano Ano Ano 400 Kč
TJN1650 Janatová SáraJanatová Sára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2039099 Ano Ano Ano 400 Kč
TJN1453 Štíchová KláraŠtíchová Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4622351 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR1459 Elicerová TerezaElicerová Tereza OOB TJ Turnov C 2161661 Ano Ano Ano 400 Kč
STB1453 Müller RonjaMüller Ronja TJ Stadion Nový Bor C 8668144 Ano Ano Ano 400 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP1551 Krásná IsabelaKrásná Isabela Oddíl OB Kotlářka C 51787 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP1555 Dudová MartaDudová Marta Oddíl OB Kotlářka C 8332288 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR1656 Kuncová MajaKuncová Maja OOB TJ Turnov C 8257 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP1650 Rambová BarboraRambová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 1413714 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR1559 Žitníková EliškaŽitníková Eliška OOB TJ Turnov C 2161675 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC1777 Palasová TinaPalasová Tina Sportcentrum Jičín C 0000009956 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL1850 Kolínová AnitaKolínová Anita OK Jilemnice C 9007701 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM1653 Nováčková AnikaNováčková Anika SK Brno Žabovřesky C 8660380 Ano Ano Ano 400 Kč
CHA1551 Brzoňová EmaBrzoňová Ema OK Chrastava C 8116773 Ano Ano Ano 400 Kč
CHA1552 Stahoňová ZuzanaStahoňová Zuzana OK Chrastava C 8517330 Ano Ano Ano 400 Kč
PZR1551 Forstová ViolaForstová Viola UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210889 Ano Ano Ano 400 Kč
BOR1850 Svobodová PatricieSvobodová Patricie OK Jiskra Nový Bor C 4431 Ano Ano Ano 400 Kč
TAP1653 Prokšová EliškaProkšová Eliška KOB Tretra Praha C 9760324 Ano Ano Ano 400 Kč
STH1550 Chrástová MarkétaChrástová Markéta SK Studenec C 9974 Ano Ano Ano 400 Kč
STB1850 Müller EllenMüller Ellen TJ Stadion Nový Bor C 445644 Ano Ano Ano 400 Kč

D12

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU1256 Horáková Anna MarieHoráková Anna Marie OK Lokomotiva Pardubice B 8109317 Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1352 Valtrová TeaValtrová Tea Team Jizerky B 2224594 Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1353 Hájková AlžbětaHájková Alžběta Team Jizerky C 8680348 Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1358 Lánská ElenaLánská Elena Team Jizerky C 2212048 Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1359 Kalpakci EmaKalpakci Ema Team Jizerky C 8063098 Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1362 Zikmundová AdélaZikmundová Adéla Team Jizerky C 2212046 Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1366 Rokosová AnnaRokosová Anna Team Jizerky C 2049534 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL1451 Kutlvašrová MartaKutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2001908 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL1251 Schmidtová EvaSchmidtová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096245 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL1351 Poláková GabrielaPoláková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8013854 Ano Ano Ano 400 Kč
18D1350 Bader TyraBader Tyra (GER) Post SV Dresden 1984 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR1252 Havlová TerezaHavlová Tereza OOB TJ Turnov C 2224535 Ano Ano Ano 400 Kč
STH1251 Hakenová PetraHakenová Petra SK Studenec B 8044626 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP1263 Mrázová LucieMrázová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 2219002 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR1351 Kutková SáraKutková Sára OOB TJ Turnov B 8026626 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK1250 Jakubská LucieJakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové B 8500009 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC1253 Cyrany AnežkaCyrany Anežka Sportcentrum Jičín B 8512723 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM1253 Dohnalová EliškaDohnalová Eliška SK Brno Žabovřesky C 8019434 Ano Ano Ano 400 Kč
MLA1250 Benešová MarieBenešová Marie MLOK Mariánské Lázně B 8044616 Ano Ano Ano 400 Kč
CET1351 Pešková BarboraPešková Barbora TJ Loko Česká Třebová C 2159921 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM1384 Šťastná VendulaŠťastná Vendula KOS TJ Tesla Brno B 8047117 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM1364 Tomíčková IvanaTomíčková Ivana KOS TJ Tesla Brno B 8196085 Ano Ano Ano 400 Kč
LTU1352 Matoušková NelaMatoušková Nela OOB TJ Lokomotiva Trutnov Ano Ano Ano 400 Kč
PHK1253 Korbelová EliškaKorbelová Eliška OK 99 Hradec Králové B 8162855 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK1254 Korbelová TerezaKorbelová Tereza OK 99 Hradec Králové B 8420955 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK1251 Pozdílková KateřinaPozdílková Kateřina OK 99 Hradec Králové B 8042139 Ano Ano Ano 400 Kč
DKL1353 Slejšková KláraSlejšková Klára KOB Kladno C 2144110 Ano Ano Ano 400 Kč
DKL1351 Lukavská ZuzanaLukavská Zuzana KOB Kladno C 2148259 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI1252 Heczková EmmaHeczková Emma Slavia Liberec orienteering B 8196060 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI1450 Horáčková EliškaHoráčková Eliška Slavia Liberec orienteering B 500290 Ano Ano Ano 400 Kč
TJN1356 Limon Johana MiaLimon Johana Mia OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408045 Ano Ano Ano 400 Kč
VIM1350 Roučková TerezaRoučková Tereza Ski klub Šumava Vimperk C 8006332 Ano Ano Ano 400 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL1053 Nová KláraNová Klára OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8013842 Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1052 Jiráková AdélaJiráková Adéla Team Jizerky B 8076042 Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1055 Černíková ZoraČerníková Zora Team Jizerky C 8409855 Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1056 Rudolfová ElisabethRudolfová Elisabeth Team Jizerky B 8044638 Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1151 Dostrašilová VendulaDostrašilová Vendula Team Jizerky B 8409881 Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1152 Valtrová EmaValtrová Ema Team Jizerky B 8501575 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL1151 Wohanková MichaelaWohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075629 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL1054 Vrbatová BarboraVrbatová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8410793 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR1152 Heřmánková KateřinaHeřmánková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403062 Ano Ano Ano 400 Kč
STH1051 Buďárková LauraBuďárková Laura SK Studenec B 8003458 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR1054 Ledabylová EliškaLedabylová Eliška OOB TJ Turnov B 2419948 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR1158 Mizerová ZuzanaMizerová Zuzana OOB TJ Turnov C 2219027 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR1052 Pohlodková SáraPohlodková Sára OOB TJ Turnov C 2421356 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC1050 Jakubcová KarolínaJakubcová Karolína Sportcentrum Jičín B 0008112770 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC1153 Krykorková ZuzanaKrykorková Zuzana Sportcentrum Jičín B 0008076648 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC1152 Šolcová ElsaŠolcová Elsa Sportcentrum Jičín B 0008047201 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM1050 Coufalová TheaCoufalová Thea SK Brno Žabovřesky B 8107733 Ano Ano Ano 400 Kč
TUV1199 Kvapilová KláraKvapilová Klára SOK TJ Turnov B 8506612 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM1177 Urválková AnnaUrválková Anna KOS TJ Tesla Brno B 8524020 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM1052 Eliášová ViktorieEliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno A 8088388 Ano Ano Ano 400 Kč
LTU1050 Čapková KateřinaČapková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2143349 Ano Ano Ano 400 Kč
LTU1150 Vaňátková TheaVaňátková Thea OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8054112 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK1152 Horáková EliškaHoráková Eliška OK 99 Hradec Králové B 8501500 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK1155 Hepnerová TerezaHepnerová Tereza OK 99 Hradec Králové B 8121537 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK1053 Mojžíšová NelaMojžíšová Nela OK 99 Hradec Králové C 8420979 Ano Ano Ano 400 Kč
0130002 Fleissigová KateřinaFleissigová Kateřina 013 - Rychtářov 2152856 Ano Ano Ano 400 Kč
OOP1150 Hudečková StellaHudečková Stella TJ Opava C 49401 Ano Ano Ano 400 Kč
ROU1151 Brotánková KláraBrotánková Klára SKOB Roudnice nad Labem B 8662370 Ano Ano Ano 400 Kč
MLA1151 Fišáková LeonaFišáková Leona MLOK Mariánské Lázně B 2082925 Ano Ano Ano 400 Kč
RBK1051 Jágrová ZuzanaJágrová Zuzana SK Radioklub Blansko B 8013953 Ano Ano Ano 400 Kč
BBM1052 Kadlecová JolanaKadlecová Jolana BETA URSUS Rosice B 2001996 Ano Ano Ano 400 Kč
SLA1151 Václavíková AnnaVáclavíková Anna SKOB Slaný C 2109686 Ano Ano Ano 400 Kč
ZVO1052 Neubauerová MagdalénaNeubauerová Magdaléna OB SK Zvole B 8501406 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR1162 Augustová EmaAugustová Ema OOB TJ Turnov C 2147793 Ano Ano Ano 400 Kč

D16

(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL0951 Kutlvašrová PavlaKutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8454047 Ano Ano Ano 800 Kč
VRL0952 Hančová KarolínaHančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8014548 Ano Ano Ano 800 Kč
VRL0852 Hanušová MarkétaHanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8033283 Ano Ano Ano 800 Kč
VRL0851 Čivrná EliškaČivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8226375 Ano Ano Ano 800 Kč
STH0851 Chrástová BarboraChrástová Barbora SK Studenec A 8033224 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP0951 Mullis CarolinaMullis Carolina Oddíl OB Kotlářka A 8080812 Ano Ano Ano 800 Kč
JIL0852 Kynčlová AnnaKynčlová Anna OK Jilemnice R 8140914 Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM0854 Rotková VeronikaRotková Veronika SK Brno Žabovřesky B 8076008 Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM0953 Coufalová ReaCoufalová Rea SK Brno Žabovřesky A 8076013 Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM0954 Marková EvaMarková Eva SK Brno Žabovřesky A 8517355 Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM0957 Kučerová TerezaKučerová Tereza SK Brno Žabovřesky B 8047164 Ano Ano Ano 800 Kč
SJC0950 Havrdová SelinaHavrdová Selina Sportcentrum Jičín A 0008071009 Ano Ano Ano 800 Kč
SJC0850 Vltavská EliškaVltavská Eliška Sportcentrum Jičín B 0002114998 Ano Ano Ano 800 Kč
TUV0999 Kvapilová KristýnaKvapilová Kristýna SOK TJ Turnov B 8226312 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0888 Čechová JohanaČechová Johana KOS TJ Tesla Brno A 8180908 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0853 Skřivanková AnnaSkřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno B 8047115 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP0956 Dvořáková LucieDvořáková Lucie SK Praga B 8410787 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0963 Sochorová KristýnaSochorová Kristýna OK 99 Hradec Králové B 8461735 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0850 Čapková MarkétaČapková Markéta OK 99 Hradec Králové A 8013911 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0888 Kunartová DominikaKunartová Dominika OK 99 Hradec Králové B 8482084 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0952 Pozdílková ZuzanaPozdílková Zuzana OK 99 Hradec Králové B 8042144 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0999 Grusserová DianaGrusserová Diana OK 99 Hradec Králové B 8013885 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0953 Jelínková EvaJelínková Eva OK 99 Hradec Králové B 8107726 Ano Ano Ano 800 Kč
DKL0850 Chudobová EliškaChudobová Eliška KOB Kladno C 2148141 Ano Ano Ano 800 Kč
DKL0853 Kadlecová LudmilaKadlecová Ludmila KOB Kladno C 2157321 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP0951 Štěpová BarboraŠtěpová Barbora SK Praga A 8005136 Ano Ano Ano 800 Kč
15G0851 Crawford SophieCrawford Sophie (GBR) DRONGO 2136099 Ano Ano Ano 800 Kč
15G0850 Brown MeganBrown Megan (GBR) DRONGO 8190817 Ano Ano Ano 800 Kč
15G0852 Simpson EllenSimpson Ellen (GBR) DRONGO 8667385 Ano Ano Ano 800 Kč
15G0859 Howard SophieHoward Sophie (GBR) DRONGO 8442664 Ano Ano Ano 800 Kč
15G0860 Hammond RebeccaHammond Rebecca (GBR) DRONGO 8310914 Ano Ano Ano 800 Kč
15G0858 Mayes RebeccaMayes Rebecca (GBR) DRONGO 8433133 Ano Ano Ano 800 Kč
15G0857 Atkinson EmilyAtkinson Emily (GBR) DRONGO 8345612 Ano Ano Ano 800 Kč
15G0856 Todd AnnaTodd Anna (GBR) DRONGO 8061999 Ano Ano Ano 800 Kč
15G0855 Buckley KatieBuckley Katie (GBR) DRONGO 8446688 Ano Ano Ano 800 Kč
15G0854 Kelly ScarlettKelly Scarlett (GBR) DRONGO 8281090 Ano Ano Ano 800 Kč
15G0853 Scott IonaScott Iona (GBR) DRONGO 2038978 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP0952 Jirásková LauraJirásková Laura USK Praha C 8196090 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP0855 Malečková PavlínaMalečková Pavlína USK Praha A 8030637 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP0850 Zakouřilová KláraZakouřilová Klára USK Praha B 8009888 Ano Ano Ano 800 Kč
ROU0950 Pěkná AlžbětaPěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem B 8662284 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP0967 Kabátová AnnaKabátová Anna SK Praga C 8512625 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI0852 Flossmannová LucieFlossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering A 8008268 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI0851 Kunášková KarolínaKunášková Karolína Slavia Liberec orienteering B 8014518 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI0853 Šestáková JohanaŠestáková Johana Slavia Liberec orienteering A 8119509 Ano Ano Ano 800 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie JohankaFišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 8657099 Ano Ano Ano 800 Kč
SLA0851 Václavíková AmálieVáclavíková Amálie SKOB Slaný C 2109678 Ano Ano Ano 800 Kč
TTR0851 Dosbabová VeronikaDosbabová Veronika OOB Třebíč C 2115136 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP0957 Lošťáková ElaLošťáková Ela SK Praga A 8013933 Ano Ano Ano 800 Kč

D18

(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHC0658 Mimrová KateřinaMimrová Kateřina K.O.B. Choceň A 8206485 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP0760 Šilerová PetraŠilerová Petra Oddíl OB Kotlářka B 8113509 Ano Ano Ano 800 Kč
JJN0852 Nožičková EvaNožičková Eva Team Jizerky B 8680401 Ano Ano Ano 800 Kč
JJN0853 Pražáková NellaPražáková Nella Team Jizerky B 8662699 Ano Ano Ano 800 Kč
KAM0760 Havlová TerezaHavlová Tereza OK Kamenice A 8510280 Ano Ano Ano 800 Kč
JIL0751 Malá AnežkaMalá Anežka OK Jilemnice A 8670769 Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM0658 Tomanová EliškaTomanová Eliška SK Brno Žabovřesky A 8116744 Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM0755 Hiklová EvaHiklová Eva SK Brno Žabovřesky B 8003521 Ano Ano Ano 800 Kč
SJC0750 Havrdová SheilaHavrdová Sheila Sportcentrum Jičín A 0008101007 Ano Ano Ano 800 Kč
CHA0851 Březinová AntonieBřezinová Antonie OK Chrastava B 8516430 Ano Ano Ano 800 Kč
CHA0753 Lipenská BarboraLipenská Barbora OK Chrastava A 8445315 Ano Ano Ano 800 Kč
UOL0656 Burdová HelenaBurdová Helena SOB Olomouc B 8516424 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0660 Hlaváčová LucieHlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8088288 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0758 Dobrovolná AnnaDobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno A 8120028 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0667 Kurečková KláraKurečková Klára KOS TJ Tesla Brno B 8409890 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0659 Doušková HanaDoušková Hana KOS TJ Tesla Brno A 8149311 Ano Ano Ano 800 Kč
LTU0753 Kvášovská LudmilaKvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 8680392 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0653 Fuchsová EmaFuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno A 8667974 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP0657 Štěpová KateřinaŠtěpová Kateřina SK Praga E 8226324 Ano Ano Ano 800 Kč
43S0750 Baloghová ZoraBaloghová Zora (SVK) Športový klub Sandberg 2028798 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP0659 Dvořáková VeronikaDvořáková Veronika SK Praga B 8140907 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0662 Rážová AnetaRážová Aneta OK 99 Hradec Králové B 8454022 Ano Ano Ano 800 Kč
DKL0752 Drašarová MagdalénaDrašarová Magdaléna KOB Kladno C 2000567 Ano Ano Ano 800 Kč
TTR0651 Dosbabová MarianaDosbabová Mariana OOB Třebíč C 2115132 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP0754 Lichtenbergová ZuzanaLichtenbergová Zuzana USK Praha A 8501397 Ano Ano Ano 800 Kč
AOP0751 Kovalčíková AlenaKovalčíková Alena Orientační Běh Opava A 8004292 Ano Ano Ano 800 Kč
AOP0651 Holasová BarboraHolasová Barbora Orientační Běh Opava R 8660378 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP0653 Folprechtová JulieFolprechtová Julie USK Praha C 8013908 Ano Ano Ano 800 Kč
UOL0654 Jílková LenkaJílková Lenka SOB Olomouc A 8680425 Ano Ano Ano 800 Kč
ROU0653 Krejčová HanaKrejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 8662337 Ano Ano Ano 800 Kč
VCB0752 Janošíková MarieJanošíková Marie OB České Budějovice A 8116697 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI0658 Balcarová MarieBalcarová Marie Slavia Liberec orienteering B 8016312 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI0652 Heczková AnnaHeczková Anna Slavia Liberec orienteering A 8328656 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI0655 Vilémová EliškaVilémová Eliška Slavia Liberec orienteering A 8517331 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0654 Příkazská ZuzanaPříkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 8518314 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP0660 Lošťáková SáraLošťáková Sára SK Praga A 8003639 Ano Ano Ano 800 Kč

D20

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU0457 Brožková TerezaBrožková Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 8667532 Ano Ano Ano 800 Kč
LPU0458 Kubáková NelaKubáková Nela OK Lokomotiva Pardubice A 8414138 Ano Ano Ano 800 Kč
VRL0452 Randáková AdélaRandáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP0558 Koubová HanaKoubová Hana Oddíl OB Kotlářka A 8149896 Ano Ano Ano 800 Kč
JJN0554 Zoubková ŠárkaZoubková Šárka Team Jizerky B 2078475 Ano Ano Ano 800 Kč
JEN0452 Menclová AnnaMenclová Anna OB Jenišovice B 2103259 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK0463 Andrlová LeaAndrlová Lea OK Slavia Hradec Králové A 8409854 Ano Ano Ano 800 Kč
SKM0551 Dittrichová LucieDittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž E 8655378 Ano Ano Ano 800 Kč
SJI0550 Plachá ZitaPlachá Zita OK Jihlava A 8522956 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0451 Porubská LenkaPorubská Lenka KOS TJ Tesla Brno C 8668997 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0460 Miková LenkaMiková Lenka KOS TJ Tesla Brno A 8663167 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0554 Dušková TerezaDušková Tereza KOS TJ Tesla Brno A 8414120 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP0455 Krejčová LucieKrejčová Lucie SK Praga R 8517325 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0454 Vrábelová HanaVrábelová Hana OK 99 Hradec Králové B 8007192 Ano Ano Ano 800 Kč
SJI0451 Čápová EliškaČápová Eliška OK Jihlava A 8522650 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP0556 Lichtenbergová TerezaLichtenbergová Tereza USK Praha C 8501794 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP0553 Malečková HanaMalečková Hana USK Praha A 8502727 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP0450 Arnoštová VeronikaArnoštová Veronika USK Praha A 8516920 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP0554 Tulachová AnnaTulachová Anna USK Praha B 8013965 Ano Ano Ano 800 Kč
TAP0457 Černá EmaČerná Ema KOB Tretra Praha E 8516925 Ano Ano Ano 800 Kč
ZVO0556 Linhartová KláraLinhartová Klára OB SK Zvole A 8033297 Ano Ano Ano 800 Kč
JJN0550 Skácelová KateřinaSkácelová Kateřina Team Jizerky B 8107705 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0555 Kopecká MartinaKopecká Martina OK 99 Hradec Králové B 8512650 Ano Ano Ano 800 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHC9951 Semrádová JanaSemrádová Jana K.O.B. Choceň R 8425544 Ano Ano Ano 800 Kč
CHC9952 Kleiberová EliškaKleiberová Eliška K.O.B. Choceň C 8129952 Ano Ano Ano 800 Kč
71D9250 Uiboupin KerstinUiboupin Kerstin (GER) USV TU Dresden 1008467 Ano Ano Ano 800 Kč
KAM9852 Čechová TerezaČechová Tereza OK Kamenice E 8656609 Ano Ano Ano 800 Kč
KAM9851 Hájková EliškaHájková Eliška OK Kamenice R 8404001 Ano Ano Ano 800 Kč
KAM9551 Hlubučková KristýnaHlubučková Kristýna OK Kamenice C 8663175 Ano Ano Ano 800 Kč
KAM9354 Landovská PetraLandovská Petra OK Kamenice R 8102793 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8756 Pospíšilová MariePospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 8080824 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK0250 Holečková PetraHolečková Petra OK Slavia Hradec Králové R 8660572 Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM0352 Barnatová KláraBarnatová Klára SK Brno Žabovřesky R 8660403 Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM0455 Rotková MarkétaRotková Markéta SK Brno Žabovřesky R 8660409 Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM9757 Odehnalová TerezaOdehnalová Tereza SK Brno Žabovřesky R 8660420 Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM8350 Hiklová NataliaHiklová Natalia SK Brno Žabovřesky R 8520835 Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM9651 Hiršová GabrielaHiršová Gabriela SK Brno Žabovřesky R 8660421 Ano Ano Ano 800 Kč
23P8951 Ślusarczyk KatarzynaŚlusarczyk Katarzyna (POL) OK!Sport Warszawa 8636522 Ano Ano Ano 800 Kč
SSU9651 Fürstová AnnaFürstová Anna SK Severka Šumperk E 8640981 Ano Ano Ano 800 Kč
CHA0555 Matyášová KristýnaMatyášová Kristýna OK Chrastava R 8116690 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0050 Špringlová KamilaŠpringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno C 8662300 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0058 Grycová KateřinaGrycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8409879 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0362 Mulíčková MarkétaMulíčková Markéta KOS TJ Tesla Brno E 8656699 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM9898 Korpasová TerezaKorpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno E 8656527 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0151 Korpasová LucieKorpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 8655372 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0055 Nechanická KláraNechanická Klára KOS TJ Tesla Brno R 8302000 Ano Ano Ano 800 Kč
NPA9151 Nováková ZuzanaNováková Zuzana SK LOB Nová Paka R 8116676 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0255 Vandasová AdélaVandasová Adéla OK 99 Hradec Králové E 8656623 Ano Ano Ano 800 Kč
SJH8150 Gregorová KamilaGregorová Kamila SOS Jindřichův Hradec R 8660904 Ano Ano Ano 800 Kč
LCE0250 Dittrichová MichaelaDittrichová Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656732 Ano Ano Ano 800 Kč
0210001 Hříchová JanaHříchová Jana 021 - OB Riposo Rokycany 8012883 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP9354 Fořtová JohanaFořtová Johana SK Praga C 8226366 Ano Ano Ano 800 Kč
15G0151 Pedley SarahPedley Sarah (GBR) DRONGO 8442442 Ano Ano Ano 800 Kč
15G9750 Ockenden HelenOckenden Helen (GBR) DRONGO 8300197 Ano Ano Ano 800 Kč
0180001 Veljačiková HanaVeljačiková Hana 018 - Praha 8016313 Ano Ano Ano 800 Kč
TZL0051 Nešporová AlžbětaNešporová Alžběta SKOB Zlín C 8662719 Ano Ano Ano 800 Kč
TAP0356 Smolková BarboraSmolková Barbora KOB Tretra Praha E 8654912 Ano Ano Ano 800 Kč
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU9460 Procházková ŠtěpánkaProcházková Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 8015315 Ano Ano Ano 800 Kč
LPU0360 Fejfarová TerezaFejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice R 8656534 Ano Ano Ano 800 Kč
LPU9461 Kosová KláraKosová Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8660902 Ano Ano Ano 800 Kč
JJN0151 Rýdlová AdélaRýdlová Adéla Team Jizerky C 8655484 Ano Ano Ano 800 Kč
JJN0252 Rýdlová MagdalénaRýdlová Magdaléna Team Jizerky C 8662747 Ano Ano Ano 800 Kč
KAM9488 Hájková KateřinaHájková Kateřina OK Kamenice C 8501531 Ano Ano Ano 800 Kč
KAM0051 Aschermannová KarolínaAschermannová Karolína OK Kamenice C 8100500 Ano Ano Ano 800 Kč
KAM0258 Bejvlová KarolínaBejvlová Karolína OK Kamenice C 8656555 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP9956 Voltrová AlenaVoltrová Alena Oddíl OB Kotlářka C 8181015 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8450 Kolínová KristýnaKolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka C 8450007 Ano Ano Ano 800 Kč
KAM9850 Zimmerová KateřinaZimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK9755 Červená AdélaČervená Adéla OK Slavia Hradec Králové C 8663209 Ano Ano Ano 800 Kč
KAM0153 Šafková SofieŠafková Sofie OK Kamenice C 8100401 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP0250 Sanna KarinSanna Karin Oddíl OB Kotlářka C 8240702 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8655 Rambová KamilaRambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8060505 Ano Ano Ano 800 Kč
SJC0253 Klacková ŠtěpánkaKlacková Štěpánka Sportcentrum Jičín C 0008242002 Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM9956 Odehnalová KláraOdehnalová Klára SK Brno Žabovřesky C 8660446 Ano Ano Ano 800 Kč
LTP0151 Pavlová MartinaPavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662324 Ano Ano Ano 800 Kč
DOK0156 Dolejší KateřinaDolejší Kateřina OK Doksy C 8006733 Ano Ano Ano 800 Kč
DOK7450 Dolejší LenkaDolejší Lenka OK Doksy C 8655448 Ano Ano Ano 800 Kč
DOK0052 Riby RoseRiby Rose OK Doksy C 8107748 Ano Ano Ano 800 Kč
FSP8650 Studničná LenkaStudničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 Ano Ano Ano 800 Kč
LCE0252 Bednaříková SáraBednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660400 Ano Ano Ano 800 Kč
CET7552 Kovářová AnnaKovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 8663199 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP9956 Kopecká JohanaKopecká Johana SK Praga C 2021848 Ano Ano Ano 800 Kč
CHA7850 Kašková KateřinaKašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 Ano Ano Ano 800 Kč
CHA9651 Vejstrková MartinaVejstrková Martina OK Chrastava C 8506944 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM9859 Grycová VeronikaGrycová Veronika KOS TJ Tesla Brno C 8125988 Ano Ano Ano 800 Kč
43S0250 Kostercová ViktóriaKostercová Viktória (SVK) Športový klub Sandberg 2079535 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP0355 Dvořáková HanaDvořáková Hana SK Praga C 8667539 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP9256 Havelíková KateřinaHavelíková Kateřina SK Praga C 8667999 Ano Ano Ano 800 Kč
BOR9854 Nováková LucieNováková Lucie OK Jiskra Nový Bor C 2051502 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0354 Zamouřilová AnežkaZamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové C 8020280 Ano Ano Ano 800 Kč
SJH9452 Tichá TerezaTichá Tereza SOS Jindřichův Hradec C 8500045 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP9850 Janovská KateřinaJanovská Kateřina SK Praga C 8350120 Ano Ano Ano 800 Kč
LLI9751 Balcarová BarboraBalcarová Barbora LOK-o Liberec C 8044637 Ano Ano Ano 800 Kč
SOP9551 Procházková MarieProcházková Marie OOB TJ Slezan Opava C 8667516 Ano Ano Ano 800 Kč
SOP0151 Poláková LenkaPoláková Lenka OOB TJ Slezan Opava C 8656721 Ano Ano Ano 800 Kč
ROU9554 Koubová LenkaKoubová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 8044551 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI8456 Kopcová MichaelaKopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 8063086 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI0452 Šestáková MarieŠestáková Marie Slavia Liberec orienteering R 8667522 Ano Ano Ano 800 Kč
TJN0152 Lamancová AnnaLamancová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8659403 Ano Ano Ano 800 Kč
TJN0153 Šklíbová MichaelaŠklíbová Michaela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660383 Ano Ano Ano 800 Kč
ZVO0557 Švecová KarolínaŠvecová Karolína OB SK Zvole A 8116789 Ano Ano Ano 800 Kč
ZVO0352 Švecová AnežkaŠvecová Anežka OB SK Zvole C 8116827 Ano Ano Ano 800 Kč
LPU0352 Koberová KateřinaKoberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 8654913 Ano Ano Ano 800 Kč
SMR8754 Lukavcová IvanaLukavcová Ivana SNS Smržovka C 8656734 Ano Ano Ano 800 Kč
STH0357 Pušová BáraPušová Bára SK Studenec C 8013925 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI8750 Juklíčková ZuzanaJuklíčková Zuzana Slavia Liberec orienteering C 8505204 Ano Ano Ano 800 Kč
CTB9451 Picková AlenaPicková Alena SK OB Chotěboř C 8660906 Ano Ano Ano 800 Kč
TUR8401 Váňa MartinVáňa Martin OOB TJ Turnov C 8137507 Ano Ano Ano 800 Kč
STB8650 Rickmeyer TinaRickmeyer Tina TJ Stadion Nový Bor C 8028926 Ano Ano Ano 800 Kč
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU0351 Kološová VeronikaKološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 8109308 Ano Ano Ano 800 Kč
VRL0252 Randáková AlžbětaRandáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7208078 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8255 Míková ŠárkaMíková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 8022636 Ano Ano Ano 800 Kč
KAM8952 Ondráčková DanaOndráčková Dana OK Kamenice C 8514484 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK9351 Justová EliškaJustová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 8662297 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK9151 Chmelařová MichaelaChmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 8044394 Ano Ano Ano 800 Kč
SJC8759 Kovářová EvaKovářová Eva Sportcentrum Jičín C 0008008759 Ano Ano Ano 800 Kč
SJC8754 Vágnerová MichaelaVágnerová Michaela Sportcentrum Jičín C 0000009971 Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM9051 Linhartová IvaLinhartová Iva SK Brno Žabovřesky C 8107766 Ano Ano Ano 800 Kč
23P9550 Drągowska MariaDrągowska Maria (POL) OK!Sport Warszawa 8628699 Ano Ano Ano 800 Kč
LCE0352 Mudráková EliškaMudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice C 8680306 Ano Ano Ano 800 Kč
ALB9050 Vandělíková MarieVandělíková Marie OOB Albrechtice nad Orlicí C 8076035 Ano Ano Ano 800 Kč
LCE0051 Špendlíková KamilaŠpendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice 7207020 Ano Ano Ano 800 Kč
SMR8451 Svobodová KatuSvobodová Katu SNS Smržovka C 8033266 Ano Ano Ano 800 Kč
CHA8852 Hradcová ZuzanaHradcová Zuzana OK Chrastava C 8514634 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK9251 Kettner KarolínaKettner Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 Ano Ano Ano 800 Kč
EKP8459 Černá HanaČerná Hana VŠTJ Ekonom Praha C 8510261 Ano Ano Ano 800 Kč
LTU0452 Licková ŠtěpánkaLicková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662730 Ano Ano Ano 800 Kč
LTU0451 Hošková KateřinaHošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662731 Ano Ano Ano 800 Kč
CHT9651 Ďoubalíková AnnaĎoubalíková Anna OOB SK Chrast C 207805 Ano Ano Ano 800 Kč
UOL0253 Raclavská VlaďkaRaclavská Vlaďka SOB Olomouc C 8004346 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0353 Horáková VeronikaHoráková Veronika OK 99 Hradec Králové C 8514502 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0051 Hápová PetraHápová Petra OK 99 Hradec Králové C 8662722 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0052 Hlaváčková PetraHlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK8852 Balcarová JanaBalcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 9354 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK9751 Novotná KláraNovotná Klára OK 99 Hradec Králové C 1398990 Ano Ano Ano 800 Kč
SJI9851 Petráčková KristýnaPetráčková Kristýna OK Jihlava C 8044606 Ano Ano Ano 800 Kč
SJI0051 Foltýnová EvaFoltýnová Eva OK Jihlava C 8033298 Ano Ano Ano 800 Kč
KSU9559 Habigerová RadkaHabigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662732 Ano Ano Ano 800 Kč
LCE0052 Ressová TerezaRessová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091521 Ano Ano Ano 800 Kč
UOL0452 Binarová AdélaBinarová Adéla SOB Olomouc B 8662703 Ano Ano Ano 800 Kč
KPY0050 Míchalová ŠárkaMíchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8410806 Ano Ano Ano 800 Kč
KPY0450 Pavlíčková HanaPavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 8226325 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI8650 Szenczi KristýnaSzenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 8013918 Ano Ano Ano 800 Kč
0190001 Bendová EliškaBendová Eliška 019 - N 7208324 Ano Ano Ano 800 Kč
PDY0150 Nováková EliškaNováková Eliška Běhej Poděbrady C 8033215 Ano Ano Ano 800 Kč
TJN9352 Žuchová NikolaŽuchová Nikola OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232503 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP0155 Blahová PavlaBlahová Pavla Oddíl OB Kotlářka C 8653088 Ano Ano Ano 800 Kč
0250002 Grant HazelGrant Hazel 025 - (GBR) DRONGO 8171066 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP9055 Bialožytová TerezaBialožytová Tereza SK Praga C 8087800 Ano Ano Ano 800 Kč
0300001 Jirků MartinaJirků Martina 030 - Bohemia Sekta 8221 Ano Ano Ano 800 Kč
CHA8650 Šulcová VeronikaŠulcová Veronika OK Chrastava C 9101701 Ano Ano Ano 800 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU9155 Maclová KristýnaMaclová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 8047141 Ano Ano Ano 800 Kč
LPU8057 Šilerová EvaŠilerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 8660526 Ano Ano Ano 800 Kč
CHC8851 Sýkorová DanielaSýkorová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 Ano Ano Ano 800 Kč
VRL8853 Makaloušová HanaMakaloušová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8005424 Ano Ano Ano 800 Kč
JJN8751 Žaloudková PetraŽaloudková Petra Team Jizerky C 7878000 Ano Ano Ano 800 Kč
JJN8752 Martin EdithMartin Edith Team Jizerky C Ano Ano Ano 800 Kč
JJN9350 Strachotová PavlínaStrachotová Pavlína Team Jizerky C 920693 Ano Ano Ano 800 Kč
JJN8950 Svobodová BarboraSvobodová Barbora Team Jizerky C 8662281 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP9157 Hlaváčová BarboraHlaváčová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 899157 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP9651 Klašková JosefinaKlašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 Ano Ano Ano 800 Kč
HCE8350 Pinkrová ŠárkaPinkrová Šárka TJ Hostivice C 2126387 Ano Ano Ano 800 Kč
23P9350 Horoszkiewicz EwelinaHoroszkiewicz Ewelina (POL) OK!Sport Warszawa 1418714 Ano Ano Ano 800 Kč
23P9050 Kowalczyk SandraKowalczyk Sandra (POL) OK!Sport Warszawa 2034196 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP8853 Syslová EditaSyslová Edita SK Praga C 52106 Ano Ano Ano 800 Kč
CHA9050 Koníčková PavlaKoníčková Pavla OK Chrastava C 2051498 Ano Ano Ano 800 Kč
LIT8951 Neradová EvaNeradová Eva KOB Litvínov C 8420929 Ano Ano Ano 800 Kč
UOL0251 Raclavská ZuzanaRaclavská Zuzana SOB Olomouc C 8680601 Ano Ano Ano 800 Kč
DOB9090 Lžíčařová IvetaLžíčařová Iveta KOB Dobruška C 7230 Ano Ano Ano 800 Kč
43S8850 Tomkovičová SilviaTomkovičová Silvia (SVK) Športový klub Sandberg 2102783 Ano Ano Ano 800 Kč
ASU9250 Seitler AndreaSeitler Andrea Magnus Orienteering 8501580 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK8053 Pozdílková AlenaPozdílková Alena OK 99 Hradec Králové C 8514478 Ano Ano Ano 800 Kč
DKL0050 Benešová HanaBenešová Hana KOB Kladno C 8113516 Ano Ano Ano 800 Kč
DKL0150 Horychová ZuzanaHorychová Zuzana KOB Kladno C 515197 Ano Ano Ano 800 Kč
SJH9753 Trinh Minh AnhTrinh Minh Anh SOS Jindřichův Hradec C Ano Ano Ano 800 Kč
DKL0151 Geislerová AnetaGeislerová Aneta KOB Kladno C 8524256 Ano Ano Ano 800 Kč
SJI9854 Vacková AnnaVacková Anna OK Jihlava C 8285934 Ano Ano Ano 800 Kč
TZL0056 Graubnerová EliškaGraubnerová Eliška SKOB Zlín C 8006746 Ano Ano Ano 800 Kč
LDC9251 Dubnová DanielaDubnová Daniela KOB Děčín C 7001408 Ano Ano Ano 800 Kč
0160002 Dvořáková BarboraDvořáková Barbora 016 - Lucifer čelovky 7201206 Ano Ano Ano 800 Kč
0030002 Poláčková AnnaPoláčková Anna 003 - (SVK) KOB Sokol Pezinok 2078195 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP8254 Bozděchová LenkaBozděchová Lenka SK Praga C 2080966 Ano Ano Ano 800 Kč
ADA0351 Richterová JulieRichterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 Ano Ano Ano 800 Kč
0310001 Náhlíková ErikaNáhlíková Erika 031 - - 51986 Ano Ano Ano 800 Kč
KUO9051 Potočková HanaPotočková Hana KOB Ústí nad Orlicí C 8523678 Ano Ano Ano 800 Kč

D35

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL7452 Randáková HelenaRandáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8518812 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8760 Typltová HanaTypltová Hana Oddíl OB Kotlářka C 7207357 Ano Ano Ano 800 Kč
VRL8552 Vrbatová PetraVrbatová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8410781 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8859 Bauerová KateřinaBauerová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit Ano Ano Ano 950 Kč
JEN8451 Kalousková PavlaKalousková Pavla OB Jenišovice C 8012882 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8257 Collis BlankaCollis Blanka Oddíl OB Kotlářka C 517704 Ano Ano Ano 800 Kč
HCE8250 Dudová IrenaDudová Irena TJ Hostivice C 8013859 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8550 Tučková LucieTučková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 8510248 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK8552 Stulíková BarboraStulíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9161 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK8251 Čížová AndreaČížová Andrea OK Slavia Hradec Králové C 8076029 Ano Ano Ano 800 Kč
SJC8658 Palasová PetraPalasová Petra Sportcentrum Jičín C 0008008016 Ano Ano Ano 800 Kč
SJC8551 Srpová ZuzanaSrpová Zuzana Sportcentrum Jičín C 0000009969 Ano Ano Ano 800 Kč
LBM8051 Eliášková HanaEliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8454043 Ano Ano Ano 800 Kč
23P8500 Drągowska MalwinaDrągowska Malwina (POL) OK!Sport Warszawa 8033244 Ano Ano Ano 800 Kč
LDC8550 Vaňková SašaVaňková Saša KOB Děčín C 8520941 Ano Ano Ano 800 Kč
LDC8750 Trilča MāraTrilča Māra KOB Děčín C 8670955 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP8756 Krupová TerezaKrupová Tereza SK Praga C 2088730 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP8755 Králová VandaKrálová Vanda SK Praga C 8660507 Ano Ano Ano 800 Kč
CHA8451 Brzoňová BarboraBrzoňová Barbora OK Chrastava C 2084444 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM8452 Drábková ZuzanaDrábková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 8100025 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM8062 Tomíčková DanaTomíčková Dana KOS TJ Tesla Brno C 8518312 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK8150 Hepnerová MartinaHepnerová Martina OK 99 Hradec Králové C 8656708 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK8651 Tihonová MartinaTihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 8500046 Ano Ano Ano 800 Kč
HJL8650 Bláhová LenkaBláhová Lenka Sokol Horní Jelení C 09145 Ano Ano Ano 800 Kč
PZR8181 Forstová VeronikaForstová Veronika UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8119527 Ano Ano Ano 800 Kč
SOP8854 Peterková PetraPeterková Petra OOB TJ Slezan Opava C 2152852 Ano Ano Ano 800 Kč
KPY8651 Trdá LucieTrdá Lucie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2111818 Ano Ano Ano 800 Kč
ROU8350 Hrádková KateřinaHrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 8507956 Ano Ano Ano 800 Kč
LBM8651 Štěpánková PetraŠtěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8512674 Ano Ano Ano 800 Kč
TJN8154 Janatová LucieJanatová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660535 Ano Ano Ano 800 Kč
TJN8951 Večeřová BarboraVečeřová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8061451 Ano Ano Ano 800 Kč
0110008 Šenková NatáliaŠenková Natália 011 - Orientační klub dobré pohody Babice nad Svitavou 8002908 Ano Ano Ano 800 Kč
STH8852 Vejrová IvaVejrová Iva SK Studenec C 8656522 Ano Ano Ano 800 Kč
VIM8350 Roučková RomanaRoučková Romana Ski klub Šumava Vimperk C 8500038 Ano Ano Ano 800 Kč
31D7350 Straube HankaStraube Hanka (GER) SV Lengefeld 8109731 Ano Ano Ano 800 Kč

D40

(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU8352 Odvodyová ŠárkaOdvodyová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 8352000 Ano Ano Ano 800 Kč
VRL7752 Kutlvašrová VlaďkaKutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 Ano Ano Ano 800 Kč
JJN8250 Maturová JanaMaturová Jana Team Jizerky C Ano Ano Ano 800 Kč
VRL7553 Schmidtová JanaSchmidtová Jana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8159 Chládková PetraChládková Petra Oddíl OB Kotlářka C 420446 Ano Ano Ano 800 Kč
VRL8254 Poláková LuciePoláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096239 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8254 Krásná JitřenkaKrásná Jitřenka Oddíl OB Kotlářka C 8116737 Ano Ano Ano 800 Kč
VRL8352 Janáková EvaJanáková Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2124792 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP7251 Vítečková KateřinaVítečková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 7007201 Ano Ano Ano 800 Kč
SKV7752 Dítková JitkaDítková Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 8400082 Ano Ano Ano 800 Kč
18D8451 Bader AnneBader Anne (GER) Post SV Dresden 8404290 Ano Ano Ano 800 Kč
JEN8050 Kutková HanaKutková Hana OB Jenišovice C 2112773 Ano Ano Ano 800 Kč
STH8251 Hakenová DanaHakenová Dana SK Studenec C 8501569 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8162 Mikeszová MartinaMikeszová Martina Oddíl OB Kotlářka C 2118478 Ano Ano Ano 800 Kč
TTR8152 Dosbabová MagdaDosbabová Magda OOB Třebíč C 2011822 Ano Ano Ano 800 Kč
JIL7752 Malá VěraMalá Věra OK Jilemnice C 9077 Ano Ano Ano 800 Kč
SJC8151 Uhlíková ŠárkaUhlíková Šárka Sportcentrum Jičín C 0007207702 Ano Ano Ano 800 Kč
MLA8350 Kožíšková HanaKožíšková Hana MLOK Mariánské Lázně C 8044631 Ano Ano Ano 800 Kč
TUV8151 Kvapilová LenkaKvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 Ano Ano Ano 800 Kč
TUV7851 Tomášková RadkaTomášková Radka SOK TJ Turnov C 2120062 Ano Ano Ano 800 Kč
TUV8350 Švagerová PavlaŠvagerová Pavla SOK TJ Turnov C 22305 Ano Ano Ano 800 Kč
DOK7950 Synková PetraSynková Petra OK Doksy C 8113500 Ano Ano Ano 800 Kč
CET8251 Pešková JanaPešková Jana TJ Loko Česká Třebová C 8520822 Ano Ano Ano 800 Kč
DLP8052 Šichová JaroslavaŠichová Jaroslava OOB TJ Dukla Praha C 8076613 Ano Ano Ano 800 Kč
CHA8050 Lankašová BarboraLankašová Barbora OK Chrastava C 8109403 Ano Ano Ano 800 Kč
CHA8450 Stahoňová JanaStahoňová Jana OK Chrastava C 2216263 Ano Ano Ano 800 Kč
LIT8353 Benešová ZuzanaBenešová Zuzana KOB Litvínov C 2151450 Ano Ano Ano 800 Kč
DLP8350 Matesová Kopecká ŠárkaMatesová Kopecká Šárka OOB TJ Dukla Praha C 8445295 Ano Ano Ano 800 Kč
LTU7851 Komárková LucieKomárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662725 Ano Ano Ano 800 Kč
NPA8151 Píšová MonikaPíšová Monika SK LOB Nová Paka C 8454021 Ano Ano Ano 800 Kč
LTU8250 Brožová JanaBrožová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8047150 Ano Ano Ano 800 Kč
0130001 Fleissigová EvaFleissigová Eva 013 - Rychtářov 52010 Ano Ano Ano 800 Kč
DLP8150 Nováková IvanaNováková Ivana OOB TJ Dukla Praha C 8063044 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK8151 Lišková KateřinaLišková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8508297 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK8254 Mojžíšová JanaMojžíšová Jana OK 99 Hradec Králové C 8410801 Ano Ano Ano 800 Kč
DKL8051 Pilátová PetraPilátová Petra KOB Kladno C 8196068 Ano Ano Ano 800 Kč
SSU8052 Pospíšilová KarlaPospíšilová Karla SK Severka Šumperk C 2653479 Ano Ano Ano 800 Kč
SOP7150 Hájková JitkaHájková Jitka OOB TJ Slezan Opava C 515407 Ano Ano Ano 800 Kč
OOP8252 Hudečková PetraHudečková Petra TJ Opava C 2106729 Ano Ano Ano 800 Kč
ROU8152 Brotánková LenkaBrotánková Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2420003 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI8150 Horáčková KateřinaHoráčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 8076026 Ano Ano Ano 800 Kč
TJN8450 Janatová DanaJanatová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7200343 Ano Ano Ano 800 Kč
TJN8499 Limon LindaLimon Linda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C Ano Ano Ano 800 Kč
TJN7851 Štíchová LenkaŠtíchová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C Ano Ano Ano 800 Kč
DCE8050 Kučerová BerenikaKučerová Berenika KOB Dobřichovice C 8512700 Ano Ano Ano 800 Kč
TTR8154 Dvořáčková JanaDvořáčková Jana OOB Třebíč C 224888 Ano Ano Ano 800 Kč

D45

(71)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU7558 Krpatová ZuzanaKrpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 8042136 Ano Ano Ano 800 Kč
LPU7356 Mrskočová DanaMrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 8033225 Ano Ano Ano 800 Kč
LPU7670 Držková MarkétaDržková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 Ano Ano Ano 800 Kč
LPU7658 Švíglerová PavlaŠvíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8013872 Ano Ano Ano 800 Kč
LPU7854 Kašparová EvaKašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 8013834 Ano Ano Ano 800 Kč
JJN7651 Lánská MilenaLánská Milena Team Jizerky C Ano Ano Ano 800 Kč
CHC7856 Šimková MarkétaŠimková Markéta K.O.B. Choceň C 2134304 Ano Ano Ano 800 Kč
JJN7750 Vokušová DanaVokušová Dana Team Jizerky C 2104591 Ano Ano Ano 800 Kč
JJN7753 Termerová PetraTermerová Petra Team Jizerky C Ano Ano Ano 800 Kč
JJN7850 Valtrová ZuzanaValtrová Zuzana Team Jizerky C Ano Ano Ano 800 Kč
VRL7656 Nová MartinaNová Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8500015 Ano Ano Ano 800 Kč
JJN7951 Sodomkova JanaSodomkova Jana Team Jizerky C Ano Ano Ano 800 Kč
VRL7851 Havlík Poláková PavlínaHavlík Poláková Pavlína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1409092 Ano Ano Ano 800 Kč
VRL7654 Hanušová MonikaHanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP7857 Mrázková JanaMrázková Jana Oddíl OB Kotlářka C 8206 Ano Ano Ano 800 Kč
VRL7955 Wohanková KateřinaWohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425552 Ano Ano Ano 800 Kč
71D7850 Löhning SusanneLöhning Susanne (GER) USV TU Dresden 8041178 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP7054 Škáchová PetraŠkáchová Petra Oddíl OB Kotlářka C 8017712 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP7955 Vyhnálková AnnaVyhnálková Anna Oddíl OB Kotlářka C 7500851 Ano Ano Ano 800 Kč
JEN7556 Menclová JanaMenclová Jana OB Jenišovice C 7789 Ano Ano Ano 800 Kč
JEN7457 Zabořilová RomanaZabořilová Romana OB Jenišovice C 8033263 Ano Ano Ano 800 Kč
STH7851 Buďárková EvaBuďárková Eva SK Studenec C 2144163 Ano Ano Ano 800 Kč
LOU7750 Bartůňková LucieBartůňková Lucie SK Moravan Louňovice C 8509347 Ano Ano Ano 800 Kč
SJC7756 Havrdová RenataHavrdová Renata Sportcentrum Jičín C 0008113000 Ano Ano Ano 800 Kč
SJC7950 Kučerová PetraKučerová Petra Sportcentrum Jičín C 0002102075 Ano Ano Ano 800 Kč
SJC7550 Pešková RenataPešková Renata Sportcentrum Jičín C 0002115014 Ano Ano Ano 800 Kč
SJC7957 Posoldová EvaPosoldová Eva Sportcentrum Jičín C 0008033285 Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM7654 Kučerová RenataKučerová Renata SK Brno Žabovřesky C 2090859 Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM7752 Nováčková Obelczová VěraNováčková Obelczová Věra SK Brno Žabovřesky C 8501627 Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM7954 Dohnalová KvětaDohnalová Květa SK Brno Žabovřesky C 2144067 Ano Ano Ano 800 Kč
ONO7852 Davidová JanaDavidová Jana SKOB Ostrov C 8154978 Ano Ano Ano 800 Kč
CET7554 Hájková LudmilaHájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 8501126 Ano Ano Ano 800 Kč
MLA7750 Fišáková HanaFišáková Hana MLOK Mariánské Lázně C 8656664 Ano Ano Ano 800 Kč
CHA7751 Březinová MichaelaBřezinová Michaela OK Chrastava C 8445321 Ano Ano Ano 800 Kč
CHA7951 Lipenská EvaLipenská Eva OK Chrastava C 8013858 Ano Ano Ano 800 Kč
CHA7652 Matyášová JanaMatyášová Jana OK Chrastava C 8030636 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM7659 Čechová MarcelaČechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8007659 Ano Ano Ano 800 Kč
LTU7850 Termerová JanaTermerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 Ano Ano Ano 800 Kč
LTU7852 Čapková EvaČapková Eva OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9201756 Ano Ano Ano 800 Kč
LTU7650 Sadílková MichaelaSadílková Michaela OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001928 Ano Ano Ano 800 Kč
SBK7789 Jágrová VlastaJágrová Vlasta KOB START Blansko C 8662315 Ano Ano Ano 800 Kč
BOR7758 Kameníková KateřinaKameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK7456 Samková RenátaSamková Renáta OK 99 Hradec Králové C 8409844 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK7652 Korbelová PetraKorbelová Petra OK 99 Hradec Králové C 2419927 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK7852 Kunartová LenkaKunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 2059756 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK7760 Grusserová VěraGrusserová Věra OK 99 Hradec Králové C 2219001 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK7551 Melicharová ZdeňkaMelicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 8028877 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK6752 Kosová MichaelaKosová Michaela OK 99 Hradec Králové C 8660597 Ano Ano Ano 800 Kč
DKL7650 Zvěřinová MarieZvěřinová Marie KOB Kladno C 2111751 Ano Ano Ano 800 Kč
DKL7552 Hoffmannová LucieHoffmannová Lucie KOB Kladno C 2157344 Ano Ano Ano 800 Kč
DKL7750 Drašarová DanaDrašarová Dana KOB Kladno C 2039819 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP7454 Vildmonová PavlaVildmonová Pavla SK Praga C 7207787 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP7355 Janovská PetraJanovská Petra SK Praga C 8654900 Ano Ano Ano 800 Kč
KNC7851 Havlová EvaHavlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 8003637 Ano Ano Ano 800 Kč
SJH7853 Gregorová LenkaGregorová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 2096216 Ano Ano Ano 800 Kč
TZL7652 Nešporová BarboraNešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP7559 Malečková IvaMalečková Iva USK Praha C 2067949 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP7650 Městková KateřinaMěstková Kateřina USK Praha C 8033206 Ano Ano Ano 800 Kč
ROU7758 Krejčová JanaKrejčová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2127876 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI7653 Benešová RadkaBenešová Radka Slavia Liberec orienteering C 8410767 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová RadkaPeteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 8516251 Ano Ano Ano 800 Kč
0220001 Láčíková SabinaLáčíková Sabina 022 - nereg 2051488 Ano Ano Ano 800 Kč
SMR7750 Honsová LenkaHonsová Lenka SNS Smržovka C 8116767 Ano Ano Ano 800 Kč
SJI7854 Mazzarese JanaMazzarese Jana OK Jihlava C 2102555 Ano Ano Ano 800 Kč
TJN7653 Pesničáková KristýnaPesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085597 Ano Ano Ano 800 Kč
HAV6751 Vričanová SylvaVričanová Sylva OB Havířov C 8034543 Ano Ano Ano 800 Kč
HAV7051 Kaděrová BarboraKaděrová Barbora OB Havířov C 1425330 Ano Ano Ano 800 Kč
0230001 Jobst IvonneJobst Ivonne 023 - (GER) Berliner Turnerschaft 8300875 Ano Ano Ano 800 Kč
TJP6550 Pecharová MichaelaPecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP7763 Lošťáková IvanaLošťáková Ivana SK Praga C 8014514 Ano Ano Ano 800 Kč
PVP7755 Finco Dneboská EvaFinco Dneboská Eva VSK Přírodní vědy Praha C 8107747 Ano Ano Ano 800 Kč

D50

(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU6955 Demlová JitkaDemlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 8230369 Ano Ano Ano 800 Kč
LPU6854 Horáková JindraHoráková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8660598 Ano Ano Ano 800 Kč
JJN6950 Nožičková RenataNožičková Renata Team Jizerky C 2070806 Ano Ano Ano 800 Kč
JJN6951 Pokorná HanaPokorná Hana Team Jizerky C 2073666 Ano Ano Ano 800 Kč
JJN7250 Řehořová LenkaŘehořová Lenka Team Jizerky C 2073661 Ano Ano Ano 800 Kč
VRL7052 Hančová AliceHančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 Ano Ano Ano 800 Kč
VRL7354 Stará PetraStará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425562 Ano Ano Ano 800 Kč
VRL7355 Čivrná KarolínaČivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8107731 Ano Ano Ano 800 Kč
VZA7251 Chupeková SilviaChupeková Silvia (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071303 Ano Ano Ano 800 Kč
KAM7350 Škvorová ZuzanaŠkvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP7050 Hlavatá PavlaHlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 8014441 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP6553 Foglarová NaďaFoglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 8506842 Ano Ano Ano 800 Kč
JIL7256 Kynčlová DagmarKynčlová Dagmar OK Jilemnice C 9074 Ano Ano Ano 800 Kč
TUV7251 Mellanová VeronikaMellanová Veronika SOK TJ Turnov C 8522869 Ano Ano Ano 800 Kč
KAS7051 Eichlerová JanaEichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8113530 Ano Ano Ano 800 Kč
TUV7454 Folprechtová KateřinaFolprechtová Kateřina SOK TJ Turnov C 8670466 Ano Ano Ano 800 Kč
TUV7252 Gibbonsová JitkaGibbonsová Jitka SOK TJ Turnov C 2126365 Ano Ano Ano 800 Kč
TUV7051 Válková MartinaVálková Martina SOK TJ Turnov C 2120071 Ano Ano Ano 800 Kč
TUV7351 Hájková MagdalenaHájková Magdalena SOK TJ Turnov C 9102562 Ano Ano Ano 800 Kč
LTP7252 Riby KateřinaRiby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8445304 Ano Ano Ano 800 Kč
TUV7250 Veselá JitkaVeselá Jitka SOK TJ Turnov C 2126363 Ano Ano Ano 800 Kč
MFP7050 Sieglová DagmarSieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 Ano Ano Ano 800 Kč
LIT7451 Pavlíková KláraPavlíková Klára KOB Litvínov C 8344044 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM7275 Kubáňová JanaKubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM6969 Grycová JanaGrycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 995875 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM7152 Zajíčková LenkaZajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 8667996 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM7258 Hlaváčová ŠárkaHlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM7260 Fuchsová MarcelaFuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8221278 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM7060 Doušková VlastaDoušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 8512682 Ano Ano Ano 800 Kč
LTU7350 Licková DanaLicková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM7256 Ježková IlonaJežková Ilona KOS TJ Tesla Brno 2067219 Ano Ano Ano 800 Kč
SCP6451 Veljačiková MarkétaVeljačiková Markéta OK Sparta Praha C 8506651 Ano Ano Ano 800 Kč
BOR7150 Nehasilová ZuzanaNehasilová Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8022672 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP7254 Dvořáková IvanaDvořáková Ivana SK Praga C 2148227 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK6651 Novotná PetraNovotná Petra OK 99 Hradec Králové C 8670748 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK6852 Kopecká MarcelaKopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 Ano Ano Ano 800 Kč
SNA7155 Douchová JaroslavaDouchová Jaroslava TJ START Náchod C 8512632 Ano Ano Ano 800 Kč
DKL7050 Benešová JaroslavaBenešová Jaroslava KOB Kladno C 8667528 Ano Ano Ano 800 Kč
DKL7053 Postolková MonikaPostolková Monika KOB Kladno C 2042542 Ano Ano Ano 800 Kč
DKL7054 Vítková MarieVítková Marie KOB Kladno C 2800302 Ano Ano Ano 800 Kč
BFM7152 Řeháková JanaŘeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 8121171 Ano Ano Ano 800 Kč
VAM7251 Rykalová JitkaRykalová Jitka OB Vamberk C 7210243 Ano Ano Ano 800 Kč
SJI7150 Rachůnková MarkétaRachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 Ano Ano Ano 800 Kč
SJH7051 Benešová IvaBenešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 8660392 Ano Ano Ano 800 Kč
SJH7151 Nouzová AlenaNouzová Alena SOS Jindřichův Hradec C 8044649 Ano Ano Ano 800 Kč
SOP7351 Procházková MartinaProcházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 8005206 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP7256 Průšová MarkétaPrůšová Markéta USK Praha C 8660554 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP7453 Zakouřilová HelenaZakouřilová Helena USK Praha C 8002888 Ano Ano Ano 800 Kč
ROU7051 Buková ZdeňkaBuková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 2059753 Ano Ano Ano 800 Kč
ROU7150 Buková JanaBuková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2075666 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI7454 Dvorská MarieDvorská Marie Slavia Liberec orienteering C 2058473 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI6151 Henychová ZuzanaHenychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI7451 Podrábská MariePodrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8670761 Ano Ano Ano 800 Kč
SLA7353 Raymond-Bertrandová JanaRaymond-Bertrandová Jana SKOB Slaný C 2109689 Ano Ano Ano 800 Kč
LLI7150 Balcarová AlenaBalcarová Alena LOK-o Liberec C 1398994 Ano Ano Ano 800 Kč
SKM7250 Mičíková LadaMičíková Lada KOB Směr Kroměříž C 8680394 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI7452 Martanová DanielaMartanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8149885 Ano Ano Ano 800 Kč
TJN7152 Lesáková VěraLesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 Ano Ano Ano 800 Kč
0120001 Varhaníčková Jana Varhaníčková Jana 012 - NER - Varhaníčková 2222787 Ano Ano Ano 800 Kč
ADA7451 Richterová NatašaRichterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI7455 Severýnová Popková KláraSeverýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 Ano Ano Ano 800 Kč
0330002 Malá MartinaMalá Martina 033 - OB Tučňáci 2148228 Ano Ano Ano 800 Kč
LPM7353 Čepičková JanaČepičková Jana OK Lokomotiva Plzeň C 8044744 Ano Ano Ano 800 Kč
EKP7350 Doubková DagmarDoubková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 8076018 Ano Ano Ano 800 Kč
TZL7350 Kundratová JanaKundratová Jana SKOB Zlín C 8660357 Ano Ano Ano 800 Kč

D55

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU6554 Roudná EvaRoudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 Ano Ano Ano 800 Kč
CHC6651 Semrádová JitkaSemrádová Jitka K.O.B. Choceň C 8166708 Ano Ano Ano 800 Kč
JJN6850 Rýdlová MagdaRýdlová Magda Team Jizerky C 8662737 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP6651 Illnerová DanielaIllnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 Ano Ano Ano 800 Kč
OSN6654 Wurzelová DanaWurzelová Dana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006654 Ano Ano Ano 800 Kč
71D6900 Eckardt CorneliaEckardt Cornelia (GER) USV TU Dresden 8190769 Ano Ano Ano 800 Kč
71D6950 Woy AnjaWoy Anja (GER) USV TU Dresden 8290569 Ano Ano Ano 800 Kč
24D6650 Cruse KatrinCruse Katrin (GER) SV Robotron Dresden 8040766 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP6750 Klašková KateřinaKlašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 Ano Ano Ano 800 Kč
18D6850 Sihver WiebkeSihver Wiebke (GER) Post SV Dresden 8130668 Ano Ano Ano 800 Kč
18D6650 Müller AnkeMüller Anke (GER) Post SV Dresden 8606498 Ano Ano Ano 800 Kč
1QD6750 Leonhardt AnnetteLeonhardt Annette (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 8501939 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK6651 Thýnová IvanaThýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK6561 Teplá HanaTeplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 7001407 Ano Ano Ano 800 Kč
HCE6450 Kettnerová LenkaKettnerová Lenka TJ Hostivice C 8501070 Ano Ano Ano 800 Kč
23P6550 Bargiel BeataBargiel Beata (POL) OK!Sport Warszawa 2086530 Ano Ano Ano 800 Kč
TUV6851 Sokolářová JitkaSokolářová Jitka SOK TJ Turnov C 7209436 Ano Ano Ano 800 Kč
TUV6850 Linková IvaLinková Iva SOK TJ Turnov C 8061486 Ano Ano Ano 800 Kč
LDC6850 Patzeltová BeatricePatzeltová Beatrice KOB Děčín C 8042127 Ano Ano Ano 800 Kč
MLA6552 Miturová RadkaMiturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 8656680 Ano Ano Ano 800 Kč
LTU6752 Stodůlková LenkaStodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8047168 Ano Ano Ano 800 Kč
SCP6950 Tloušťová EvaTloušťová Eva OK Sparta Praha C 8522909 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK6756 Kavalírová KateřinaKavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 Ano Ano Ano 800 Kč
SJH6451 Tichá JanaTichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 8482089 Ano Ano Ano 800 Kč
22H6701 Tóth ÁgnesTóth Ágnes (HUN) Hegyisport Szentendre 8112967 Ano Ano Ano 800 Kč
EKP6951 Blahová MarkétaBlahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 7209480 Ano Ano Ano 800 Kč
15G6650 Safkova PetraSafkova Petra (GBR) DRONGO Ano Ano Ano 800 Kč
KPY6850 Míchalová MarcelaMíchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8501528 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP6650 Němečková JarmilaNěmečková Jarmila USK Praha C 2103280 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI6850 Miklasová MarkétaMiklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 Ano Ano Ano 800 Kč
OKP6651 Nováková IrenaNováková Irena SK OK 24 Praha C 2133898 Ano Ano Ano 800 Kč
TAP6950 Úlehlová MonikaÚlehlová Monika KOB Tretra Praha C 8066753 Ano Ano Ano 800 Kč
BZP6750 Müllerová ZorkaMüllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 8162838 Ano Ano Ano 800 Kč
TJN6851 Pustaiová RomanaPustaiová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434578 Ano Ano Ano 800 Kč
4HP6800 Wolowczyk MariolaWolowczyk Mariola (POL) UNTS Warszawa 8000847 Ano Ano Ano 800 Kč
ONO6750 Lisá MonikaLisá Monika SKOB Ostrov C 8660918 Ano Ano Ano 800 Kč
ROZ6450 Klinkerová JitkaKlinkerová Jitka OK Roztoky C 8517320 Ano Ano Ano 800 Kč
LPM6151 Pechová IvaPechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 8014556 Ano Ano Ano 800 Kč
SMB6551 Pološčuková MonikaPološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 Ano Ano Ano 800 Kč

D60

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU6052 Knapová IvaKnapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 8648581 Ano Ano Ano 800 Kč
JEN6451 Švarcová LenkaŠvarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 Ano Ano Ano 800 Kč
JIL6052 Jiřištová HanaJiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 Ano Ano Ano 800 Kč
SJC6151 Benešová IvaBenešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 Ano Ano Ano 800 Kč
23P6250 Drągowska MarzenaDrągowska Marzena (POL) OK!Sport Warszawa 8033242 Ano Ano Ano 800 Kč
LTU6352 Hanušová JitkaHanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680397 Ano Ano Ano 800 Kč
SCP6150 Kavková DanaKavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK6354 Novotná IvanaNovotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219240 Ano Ano Ano 800 Kč
SNA6251 Vondráčková ZdeňkaVondráčková Zdeňka TJ START Náchod C 9608 Ano Ano Ano 800 Kč
PEN6350 Kábrtová IvaKábrtová Iva OK RECO Sport C 8030630 Ano Ano Ano 800 Kč
OOP6150 Hrabicová IvaHrabicová Iva TJ Opava C 8005139 Ano Ano Ano 800 Kč
TJN6052 Večeřová IvanaVečeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 Ano Ano Ano 800 Kč
ROZ6150 Voltrová SvatavaVoltrová Svatava OK Roztoky C 8013396 Ano Ano Ano 800 Kč

D65

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU5654 Novotná JiřinaNovotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 8047142 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP5650 Mrázková IvanaMrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP5651 Klusáková JitkaKlusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8660376 Ano Ano Ano 600 Kč
PZR5654 Rosecká AlenaRosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8655485 Ano Ano Ano 600 Kč
DOK5950 Nováková PavlaNováková Pavla OK Doksy C 8113493 Ano Ano Ano 600 Kč
24P5650 Wysocka JolantaWysocka Jolanta (POL) Slask O-Team 8086619 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA5851 Neumann PetraNeumann Petra OK Chrastava C 8222298 Ano Ano Ano 600 Kč
NPA5754 Hušková EvaHušková Eva SK LOB Nová Paka C 8409846 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK5651 Běhounová JiřinaBěhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 8648580 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK5951 Panchártková JitkaPanchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 Ano Ano Ano 600 Kč
22H5750 Jenővári GabriellaJenővári Gabriella (HUN) Hegyisport Szentendre 8383380 Ano Ano Ano 600 Kč
LLI5550 Korejčíková DáďaKorejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8015295 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE5852 Vlažná MirkaVlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660397 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN5752 Kuncová JiřinaKuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 Ano Ano Ano 600 Kč
13H5550 Muzsnai ÁgotaMuzsnai Ágota (HUN) HSE Szentendre 8211055 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP5850 Zelená MarkétaZelená Markéta SK Praga C 8680329 Ano Ano Ano 600 Kč
JEN5651 Kadečková JanaKadečková Jana OB Jenišovice C 411563 Ano Ano Ano 600 Kč
LBM5795 Janská IvaJanská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8410797 Ano Ano Ano 600 Kč
DCE5550 Mrázová PavlaMrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ano Ano 600 Kč
SMB5951 Svobodová HanaSvobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 8511580 Ano Ano Ano 600 Kč

D70

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SHK5451 Hepnerová DagmarHepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 Ano Ano Ano 600 Kč
JIL5254 Horynová EvaHorynová Eva OK Jilemnice C 8662735 Ano Ano Ano 600 Kč
JIL5362 Zlesáková VlastaZlesáková Vlasta OK Jilemnice C 8285927 Ano Ano Ano 600 Kč
LIT5051 Neradová AlenaNeradová Alena KOB Litvínov C 8144113 Ano Ano Ano 600 Kč
22H5450 Jenei MargitJenei Margit (HUN) Hegyisport Szentendre 4660121 Ano Ano Ano 600 Kč
DCE5450 Procházková MilušeProcházková Miluše KOB Dobřichovice C 8303060 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI5150 Karmazínová IvanaKarmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 8113523 Ano Ano Ano 600 Kč

D75

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
UVP4850 Kohoutová JitřenkaKohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 Ano Ano Ano 600 Kč
SOP4851 Suchánková LibušeSuchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 8003656 Ano Ano Ano 600 Kč
15G4950 Rosen MiriamRosen Miriam (GBR) DRONGO 8640466 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI4950 Horáčková StanislavaHoráčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 Ano Ano Ano 600 Kč
0350001 Píšová JitkaPíšová Jitka 035 - HoDoH 2035170 Ano Ano Ano 600 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JJN1603 Suchý JosefSuchý Josef Team Jizerky C 2158506 Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1605 Kysilka ArnoštKysilka Arnošt Team Jizerky C 8409875 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR1406 Havlíček JakubHavlíček Jakub OOB TJ Turnov C 2147519 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR1609 Vlček DavidVlček David OOB TJ Turnov C 515047 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR1703 Zakouřil PetrZakouřil Petr OOB TJ Turnov C 1302868 Ano Ano Ano 400 Kč
HCE1700 Pinkr LukášPinkr Lukáš TJ Hostivice C 1421894 Ano Ano Ano 400 Kč
CET1505 Vacek MartinVacek Martin TJ Loko Česká Třebová C 2159886 Ano Ano Ano 400 Kč
CET1502 Pešek KryštofPešek Kryštof TJ Loko Česká Třebová C 2161627 Ano Ano Ano 400 Kč
CHA1500 Lankaš VojtěchLankaš Vojtěch OK Chrastava C 8173 Ano Ano Ano 400 Kč
SOP1601 Peterek AntonínPeterek Antonín OOB TJ Slezan Opava C 2420050 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI1502 Peteráč JindřichPeteráč Jindřich Slavia Liberec orienteering C 2032117 Ano Ano Ano 400 Kč
BBM1402 Klášterecký AntonínKlášterecký Antonín BETA URSUS Rosice C 2224609 Ano Ano Ano 400 Kč

H10

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JJN1407 Kysilka TobiášKysilka Tobiáš Team Jizerky C 8063065 Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1411 Rudolf MatyášRudolf Matyáš Team Jizerky C 8523528 Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1502 Hájek AntonínHájek Antonín Team Jizerky C 8047188 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR1409 Drbohlav MarekDrbohlav Marek OOB TJ Turnov C 8514523 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR1501 Gomzyk GermanGomzyk German OOB TJ Turnov C 2420055 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR1508 Tůma JáchymTůma Jáchym OOB TJ Turnov C 2219038 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR1401 Homolka VendelínHomolka Vendelín OOB TJ Turnov C 2224533 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC1501 Palas TomášPalas Tomáš Sportcentrum Jičín C 0000500267 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC1503 Jakubec JanJakubec Jan Sportcentrum Jičín C 0002112770 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK1402 Vítek MichalVítek Michal OK 99 Hradec Králové C 8409841 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK1501 Hepner MartinHepner Martin OK 99 Hradec Králové C 8226320 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK1505 Tihon JanTihon Jan OK 99 Hradec Králové C 2078454 Ano Ano Ano 400 Kč
BOR1400 Zachar DanielZachar Daniel OK Jiskra Nový Bor C 4402 Ano Ano Ano 400 Kč
ROU1401 Brotánek JanBrotánek Jan SKOB Roudnice nad Labem C 8502671 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI1400 Votava JanVotava Jan Slavia Liberec orienteering C 8501152 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI1502 Mazzarese AidenMazzarese Aiden OK Jihlava C 8500458 Ano Ano Ano 400 Kč
TJN1601 Arnošt ČeněkArnošt Čeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2216271 Ano Ano Ano 400 Kč
TJN1600 Fanta LukášFanta Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2219093 Ano Ano Ano 400 Kč
SMR1700 Lukavec TomášLukavec Tomáš SNS Smržovka 7204495 Ano Ano Ano 400 Kč
STH1501 Drápal ŠtěpánDrápal Štěpán SK Studenec C 8063074 Ano Ano Ano 400 Kč

H12

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU1302 Fukátko VáclavFukátko Václav OK Lokomotiva Pardubice B 8109313 Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1300 Sodomka KryštofSodomka Kryštof Team Jizerky C Ano Ano Ano 400 Kč
CHC1301 Šimek JanŠimek Jan K.O.B. Choceň B 8512667 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP1301 Míka ZbyněkMíka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 8410799 Ano Ano Ano 400 Kč
ZAM1203 Stejskal AdamStejskal Adam OB T.J. Sokol Žamberk C 9029 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL1305 Toman JonášToman Jonáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2158541 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL1301 Wohanka JakubWohanka Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8987 Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1205 Jirák TomášJirák Tomáš Team Jizerky B Ano Ano Ano 400 Kč
DKP1303 Duda WiktorDuda Wiktor Oddíl OB Kotlářka C 8409856 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR1217 Ledabyl VáclavLedabyl Václav OOB TJ Turnov B 2216259 Ano Ano Ano 400 Kč
STH1304 Tauchman MatějTauchman Matěj SK Studenec C 2144173 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR1209 Louda ŠtěpánLouda Štěpán OOB TJ Turnov B 8502699 Ano Ano Ano 400 Kč
HCE1200 Pinkr JosefPinkr Josef TJ Hostivice B 1417247 Ano Ano Ano 400 Kč
HCE1300 Pinkr JanPinkr Jan TJ Hostivice C 2220663 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR1204 Zakouřil FrantišekZakouřil František OOB TJ Turnov B 8505213 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK1209 Komárek JakubKomárek Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2073743 Ano Ano Ano 400 Kč
HCE1301 Gono JakubGono Jakub TJ Hostivice C 1421898 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM1207 Nováček KryštofNováček Kryštof SK Brno Žabovřesky B 8514536 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM1309 Janda KryštofJanda Kryštof SK Brno Žabovřesky C 8509352 Ano Ano Ano 400 Kč
CHA1202 Brzoň MatoušBrzoň Matouš OK Chrastava C 8116784 Ano Ano Ano 400 Kč
CHA1200 Lankaš AntonínLankaš Antonín OK Chrastava C 8167 Ano Ano Ano 400 Kč
CHA1301 Stahoň JakubStahoň Jakub OK Chrastava C 8515530 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK1201 Pompach TobiášPompach Tobiáš OK 99 Hradec Králové B 8004053 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK1313 Liška AlbertLiška Albert OK 99 Hradec Králové B 8005148 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK1200 Mojžíš RadovanMojžíš Radovan OK 99 Hradec Králové B 8501551 Ano Ano Ano 400 Kč
DKL1301 Drašar MatoušDrašar Matouš KOB Kladno C 2000590 Ano Ano Ano 400 Kč
DKL1202 Kunc KryštofKunc Kryštof KOB Kladno C 64094 Ano Ano Ano 400 Kč
0130003 Fleissig AntonínFleissig Antonín 013 - Rychtářov 2218998 Ano Ano Ano 400 Kč
TJN1304 Fanta MichalFanta Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8454033 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP1303 Kosák DamiánKosák Damián SK Praga C 2800310 Ano Ano Ano 400 Kč
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU1107 Šabatka FilipŠabatka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9269 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1112 Šiler Štěpán JosefŠiler Štěpán Josef OK Lokomotiva Pardubice C 8009522 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL1002 Kutlvašr VladimírKutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8047122 Ano Ano Ano 400 Kč
CHC1002 Šimek VojtěchŠimek Vojtěch K.O.B. Choceň B 8113489 Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1001 Tkáč JakubTkáč Jakub Team Jizerky B 2027207 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL1001 Polák VlastimilPolák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8454321 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP1020 Vyhnálek FrantišekVyhnálek František Oddíl OB Kotlářka C 7500844 Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1003 Dostrašil MartinDostrašil Martin Team Jizerky C 2001903 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP1101 Míka LubošMíka Luboš Oddíl OB Kotlářka B 8017720 Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1102 Bahník VáclavBahník Václav Team Jizerky C 2001976 Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1104 Řezka VáclavŘezka Václav Team Jizerky C 2134324 Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1105 Lánský ŠimonLánský Šimon Team Jizerky B 8063052 Ano Ano Ano 400 Kč
71D1100 Lange MariusLange Marius (GER) USV TU Dresden 8234313 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR1110 Havlíček TomášHavlíček Tomáš OOB TJ Turnov C 1429023 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR1101 Homolka AntonínHomolka Antonín OOB TJ Turnov C 2222817 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP1105 Sedlák VáclavSedlák Václav Oddíl OB Kotlářka B 8008297 Ano Ano Ano 400 Kč
HCE1000 Müller KarelMüller Karel TJ Hostivice C 8680602 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM1011 Janda FilipJanda Filip SK Brno Žabovřesky C 8502713 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM1104 Hikl MartinHikl Martin SK Brno Žabovřesky B 8006761 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC1100 Posolda LukášPosolda Lukáš Sportcentrum Jičín B 0008226418 Ano Ano Ano 400 Kč
MLA1000 Beneš JanBeneš Jan MLOK Mariánské Lázně B 8196039 Ano Ano Ano 400 Kč
LBM1101 Eliášek JakubEliášek Jakub TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8510290 Ano Ano Ano 400 Kč
ONO1001 Černý AntonínČerný Antonín SKOB Ostrov B 8119462 Ano Ano Ano 400 Kč
SLA1200 Zápotocký TomášZápotocký Tomáš SKOB Slaný B 8461732 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM1108 Skřivanek FrantišekSkřivanek František KOS TJ Tesla Brno C 7210862 Ano Ano Ano 400 Kč
LTU1101 Brož JiříBrož Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8047206 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP1103 Tesař JonášTesař Jonáš SK Praga C 8522910 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM1112 Hübner VáclavHübner Václav KOS TJ Tesla Brno B 2118463 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK1111 Liška ViktorLiška Viktor OK 99 Hradec Králové C 8511604 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK1010 Kunart LukášKunart Lukáš OK 99 Hradec Králové B 8482087 Ano Ano Ano 400 Kč
DKL1102 Chudoba JiříChudoba Jiří KOB Kladno B 2000552 Ano Ano Ano 400 Kč
DKL1101 Lukavský VítLukavský Vít KOB Kladno C 2127553 Ano Ano Ano 400 Kč
DKL1003 Zvěřina OndřejZvěřina Ondřej KOB Kladno C 8502685 Ano Ano Ano 400 Kč
DKL1004 Hoffmann VojtěchHoffmann Vojtěch KOB Kladno C 52227 Ano Ano Ano 400 Kč
SSU1006 Pospíšil TomášPospíšil Tomáš SK Severka Šumperk C 8512642 Ano Ano Ano 400 Kč
PZR1100 Forst MatoušForst Matouš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8680414 Ano Ano Ano 400 Kč
SJH1003 Blažek VojtěchBlažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec A 8014562 Ano Ano Ano 400 Kč
SJH1104 Nouza VítekNouza Vítek SOS Jindřichův Hradec C 8116757 Ano Ano Ano 400 Kč
ROU1000 Hrádek VojtěchHrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem C 8512733 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI1100 Beneš MaxmiliánBeneš Maxmilián Slavia Liberec orienteering B 8501669 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI1105 Brzoň ŠimonBrzoň Šimon Slavia Liberec orienteering C 2159900 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI1111 Horáček JáchymHoráček Jáchym Slavia Liberec orienteering B 8003621 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI1201 Votava VojtěchVotava Vojtěch Slavia Liberec orienteering A 8517319 Ano Ano Ano 400 Kč
ZAM1103 Stejskal PetrStejskal Petr OB T.J. Sokol Žamberk C 2053564 Ano Ano Ano 400 Kč
VCB1002 Janošík IvanJanošík Ivan OB České Budějovice B 8519562 Ano Ano Ano 400 Kč
TJN1105 Novotný MatějNovotný Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080843 Ano Ano Ano 400 Kč
VIM1100 Roučka TomášRoučka Tomáš Ski klub Šumava Vimperk C 8500052 Ano Ano Ano 400 Kč
BOR1100 Lamač VítekLamač Vítek OK Jiskra Nový Bor A 8421841 Ano Ano Ano 400 Kč

H16

(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHC0902 Matoušek AlexMatoušek Alex K.O.B. Choceň B 8200920 Ano Ano Ano 800 Kč
TZL0800 Pernička MartinPernička Martin SKOB Zlín A 8240800 Ano Ano Ano 800 Kč
TZL0810 Pavlík AdamPavlík Adam SKOB Zlín A 8662733 Ano Ano Ano 800 Kč
TZL0815 Jahudka TomášJahudka Tomáš SKOB Zlín B 8510291 Ano Ano Ano 800 Kč
VRL0903 Červinka VojtěchČervinka Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2124762 Ano Ano Ano 800 Kč
TZL0806 Hozík ŠtěpánHozík Štěpán SKOB Zlín B 8648637 Ano Ano Ano 800 Kč
JEN0901 Kalousek DominikKalousek Dominik OB Jenišovice C 8680290 Ano Ano Ano 800 Kč
HOR0900 Škorpil MarekŠkorpil Marek TJ Jiskra Hořice A 8064484 Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM0814 Eliášek PatrikEliášek Patrik SK Brno Žabovřesky B 8454004 Ano Ano Ano 800 Kč
SJC0802 Pešek OndřejPešek Ondřej Sportcentrum Jičín C 0002115010 Ano Ano Ano 800 Kč
SJC0805 Pleva StanislavPleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 0008654389 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP0808 Zápotocký JiříZápotocký Jiří SK Praga A 8648622 Ano Ano Ano 800 Kč
LTU0801 Čapek KarelČapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8047154 Ano Ano Ano 800 Kč
LTU0802 Kotyk ŠimonKotyk Šimon OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8136464 Ano Ano Ano 800 Kč
LTU0903 Brož JindřichBrož Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8006754 Ano Ano Ano 800 Kč
LTU0803 Lasík MartinLasík Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8047153 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP0818 Veljačik JonášVeljačik Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 8007188 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0906 Sochor JakubSochor Jakub OK 99 Hradec Králové A 8022640 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0900 Jelínek FrantišekJelínek František OK 99 Hradec Králové A 8162886 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0905 Jakubský DavidJakubský David OK 99 Hradec Králové B 8014481 Ano Ano Ano 800 Kč
DKL0903 Drašar JakubDrašar Jakub KOB Kladno B 2000595 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP0924 Novák AdamNovák Adam Oddíl OB Kotlářka B 8154985 Ano Ano Ano 800 Kč
ZAM0903 Stejskal PavelStejskal Pavel OB T.J. Sokol Žamberk C 436955 Ano Ano Ano 800 Kč
15G0810 Cottier RuariCottier Ruari (GBR) DRONGO 1911226 Ano Ano Ano 800 Kč
15G0809 Lightfoot RobertLightfoot Robert (GBR) DRONGO 8400594 Ano Ano Ano 800 Kč
15G0808 Heppell TobyHeppell Toby (GBR) DRONGO 503675 Ano Ano Ano 800 Kč
15G0807 Osborne SamOsborne Sam (GBR) DRONGO 8170819 Ano Ano Ano 800 Kč
15G0806 Bennett LukeBennett Luke (GBR) DRONGO 1420641 Ano Ano Ano 800 Kč
15G0805 Wilkinson EwenWilkinson Ewen (GBR) DRONGO 940116 Ano Ano Ano 800 Kč
15G0804 Kenneth CasparKenneth Caspar (GBR) DRONGO 550194 Ano Ano Ano 800 Kč
15G0803 Duguid RobertDuguid Robert (GBR) DRONGO 1407006 Ano Ano Ano 800 Kč
15G0802 McLuckie FinlayMcLuckie Finlay (GBR) DRONGO 1398916 Ano Ano Ano 800 Kč
15G0801 Peel OscarPeel Oscar (GBR) DRONGO 2038976 Ano Ano Ano 800 Kč
15G0800 Nagy-Kovacs VinceNagy-Kovacs Vince (GBR) DRONGO 416818 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP0802 Folprecht LukášFolprecht Lukáš USK Praha C 8226436 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP0807 Termer ŠtěpánTermer Štěpán USK Praha B 8404070 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI0804 Heczko ErikHeczko Erik Slavia Liberec orienteering A 8116802 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI0805 Šebelka MatějŠebelka Matěj Slavia Liberec orienteering A 8149871 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP0804 Tučný KryštofTučný Kryštof SK Praga C 2302100 Ano Ano Ano 800 Kč
TUR0907 Wiedeman NicolasWiedeman Nicolas OOB TJ Turnov C 2144075 Ano Ano Ano 800 Kč
DKL0904 Zatloukal KryštofZatloukal Kryštof KOB Kladno C Ano Ano Ano 800 Kč

H18

(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU0607 Hájek DominikHájek Dominik OK Lokomotiva Pardubice B 8660514 Ano Ano Ano 800 Kč
TZL0604 Huleja MartinHuleja Martin SKOB Zlín B 8000604 Ano Ano Ano 800 Kč
TZL0602 Pernička VáclavPernička Václav SKOB Zlín B 8170602 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP0613 Kopecký MatyášKopecký Matyáš Oddíl OB Kotlářka B 8017713 Ano Ano Ano 800 Kč
VRL0604 Hanuš FilipHanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8116669 Ano Ano Ano 800 Kč
JEN0602 Matouš MarekMatouš Marek OB Jenišovice C 2104596 Ano Ano Ano 800 Kč
STH0703 Buďárek ŠimonBuďárek Šimon SK Studenec B 8162893 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP0604 Machar MatějMachar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080821 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP0712 Černý VojtěchČerný Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8226356 Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM0605 Kučera TomášKučera Tomáš SK Brno Žabovřesky A 8660418 Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM0807 Bulička MartinBulička Martin SK Brno Žabovřesky A 8162909 Ano Ano Ano 800 Kč
JIL0701 Třešňák MatějTřešňák Matěj OK Jilemnice A 8670765 Ano Ano Ano 800 Kč
SJC0705 Vaníček JanVaníček Jan Sportcentrum Jičín A 0008051111 Ano Ano Ano 800 Kč
VCB0702 Teringl VojtěchTeringl Vojtěch OB České Budějovice A 8022634 Ano Ano Ano 800 Kč
MFP0702 Sadil MartinSadil Martin Matfyz Praha C 8107729 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP0611 Hůla TomášHůla Tomáš SK Praga B 7300274 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP0610 Koliáš ŠtěpánKoliáš Štěpán SK Praga A 8076030 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0707 Urválek JanUrválek Jan KOS TJ Tesla Brno A 8100019 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0809 Štěpánek OndřejŠtěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8208112 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0604 Eliáš VojtěchEliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 8100047 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0629 Mudrák DanielMudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 8663145 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0710 Schwab FilipSchwab Filip KOS TJ Tesla Brno A 8000710 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0717 Ptáček JonášPtáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno A 8070717 Ano Ano Ano 800 Kč
UOL0700 Janeček JáchymJaneček Jáchym SOB Olomouc A 8113535 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0705 Vrábel ŠtěpánVrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové B 8006764 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0701 Horák FilipHorák Filip OK 99 Hradec Králové B 8514540 Ano Ano Ano 800 Kč
DKL0700 Geisler RichardGeisler Richard KOB Kladno C 8519565 Ano Ano Ano 800 Kč
0090002 Radek BestaRadek Besta 009 - OB Unhošť 224868 Ano Ano Ano 800 Kč
SJH0701 Blažek CyrilBlažek Cyril SOS Jindřichův Hradec B 8662336 Ano Ano Ano 800 Kč
HOR0601 Čihák JanČihák Jan TJ Jiskra Hořice A 8670737 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP0600 Městka VáclavMěstka Václav USK Praha C 8028854 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP0701 Štrait VilémŠtrait Vilém USK Praha A 8061443 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI0708 Beneš FilipBeneš Filip Slavia Liberec orienteering C 8033275 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI0611 Dolejší JanDolejší Jan Slavia Liberec orienteering A 8116777 Ano Ano Ano 800 Kč
JPV0707 Plachý OndřejPlachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 8662279 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI0702 Hyxa JanHyxa Jan Slavia Liberec orienteering A 8022656 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI0701 Miklas OndřejMiklas Ondřej Slavia Liberec orienteering B 8063050 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI0700 Podrábský CtiborPodrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering A 8663117 Ano Ano Ano 800 Kč
MLA0700 Janoch Mikuláš JosefJanoch Mikuláš Josef MLOK Mariánské Lázně C 2085576 Ano Ano Ano 800 Kč
SLA0601 Václavík MartinVáclavík Martin SKOB Slaný B 8109398 Ano Ano Ano 800 Kč
TAP0615 Elleder David DanielElleder David Daniel KOB Tretra Praha A 8116696 Ano Ano Ano 800 Kč
TJN0605 Zurynek JanZurynek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662746 Ano Ano Ano 800 Kč
ADA0601 Richter RudolfRichter Rudolf OOB Spartak Adamov C 8107720 Ano Ano Ano 800 Kč
TAP0609 Kuchař OndřejKuchař Ondřej KOB Tretra Praha A 8667961 Ano Ano Ano 800 Kč

H20

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JJN0400 Pokorný JanPokorný Jan Team Jizerky A 8659408 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP0502 Šubrt VojtěchŠubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8080825 Ano Ano Ano 800 Kč
KAM0405 Gajda MartinGajda Martin OK Kamenice E 8656715 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK0403 Dohnálek TomášDohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové R 8656645 Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM0410 Marek VojtěchMarek Vojtěch SK Brno Žabovřesky A 8660439 Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM0604 Urbánek TomášUrbánek Tomáš SK Brno Žabovřesky E 8670828 Ano Ano Ano 800 Kč
CHA0401 Bumbálek ŠtěpánBumbálek Štěpán OK Chrastava B 2049590 Ano Ano Ano 800 Kč
LIT0401 Pavlík MatějPavlík Matěj KOB Litvínov C 7210130 Ano Ano Ano 800 Kč
43S0402 Kukurugya ŠimonKukurugya Šimon (SVK) Športový klub Sandberg 2049991 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0500 Pompach LukášPompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 8061489 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0502 Čermák MartinČermák Martin OK 99 Hradec Králové C 8226370 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0504 Málek DavidMálek David OK 99 Hradec Králové C 8000239 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP0404 Janas AdamJanas Adam SK Praga B 8667507 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP0412 Blaha MichalBlaha Michal USK Praha A 8656733 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP0411 Blaha JiříBlaha Jiří USK Praha A 8655423 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP0400 Zakouřil MatyášZakouřil Matyáš USK Praha A 8004888 Ano Ano Ano 800 Kč
ROU0503 Krátký ŠtěpánKrátký Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2143364 Ano Ano Ano 800 Kč
ROU0501 Heller JiříHeller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 8662349 Ano Ano Ano 800 Kč
MLA0502 Janoch Samuel JanJanoch Samuel Jan MLOK Mariánské Lázně A 8656638 Ano Ano Ano 800 Kč
TAP0504 Sork DominikSork Dominik KOB Tretra Praha A 8149881 Ano Ano Ano 800 Kč
TJN0501 Pěnička JanPěnička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070823 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP0401 Čtrnáct FrantišekČtrnáct František SK Praga A 8670467 Ano Ano Ano 800 Kč
(82)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU0203 Pipek OndřejPipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 8651710 Ano Ano Ano 800 Kč
LPU9113 Procházka DavidProcházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 Ano Ano Ano 800 Kč
LPU0401 Haas FilipHaas Filip OK Lokomotiva Pardubice R 8656543 Ano Ano Ano 800 Kč
LPU9303 Kos TomášKos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8660901 Ano Ano Ano 800 Kč
CHC9701 Semrád LadislavSemrád Ladislav K.O.B. Choceň C 8053577 Ano Ano Ano 800 Kč
CHC9402 Sháněl JanSháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 Ano Ano Ano 800 Kč
CHC0101 Švadlena MichalŠvadlena Michal K.O.B. Choceň R 8656615 Ano Ano Ano 800 Kč
VRL9701 Hrdinka DanielHrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 Ano Ano Ano 800 Kč
71D9600 Grätsch MarkusGrätsch Markus (GER) USV TU Dresden 8606455 Ano Ano Ano 800 Kč
71D0102 Klein MarekKlein Marek (GER) USV TU Dresden 8606484 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP9206 Hlaváč JaroslavHlaváč Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2067975 Ano Ano Ano 800 Kč
KAM0105 Gajda JanGajda Jan OK Kamenice E 8656513 Ano Ano Ano 800 Kč
KAM9602 Glonek JakubGlonek Jakub OK Kamenice E 8656521 Ano Ano Ano 800 Kč
KAM9601 Kettner VojtěchKettner Vojtěch OK Kamenice C 8644887 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8717 Pospíšil OndřejPospíšil Ondřej<