Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
13.04.2024
Místo konání:
Jihlava
Pořadatel:
SJI - OK Jihlava
Kategorie:
D10F     D10     D12     D14     D16     D18     D21N     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     D70     DH12X     H10F     H10     H12     H14     H16     H18     H21N     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P    
Nahrávám data...

D10F 1.90 km, 25 m, 11 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI1652 Matějková StellaMatějková Stella OK Jihlava C 0 Kč
PZR1551 Forstová ViolaForstová Viola UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210889 90 Kč
CHT1651 Sadílková KateřinaSadílková Kateřina OOB SK Chrast C 4680 90 Kč
RUZ1750 Nevrklová ZuzanaNevrklová Zuzana TJ Růžená C 2133912 90 Kč
OSN1550 Makovská TerezieMakovská Terezie SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52138 90 Kč
0100001 Viktorie HudečkováViktorie Hudečková 010 - OSN 51995 90 Kč
STA1551 Doleželová LeonaDoleželová Leona OK Střelka C 2001962 90 Kč
STA1553 Dokoupilová EliškaDokoupilová Eliška OK Střelka C 2001918 90 Kč
RUZ1650 Hofhanzlová MagdalénaHofhanzlová Magdaléna TJ Růžená C 2801042 90 Kč
0160001 Uchytilová AnetaUchytilová Aneta 016 - Uchytilovi zapůjčit 130 Kč

D10 1.40 km, 20 m, 11 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT1451 Matrasová MarieMatrasová Marie OOB SK Chrast C 8510260 90 Kč
PZR1550 Kubáková LauraKubáková Laura UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 9201757 90 Kč
SJI1550 Boučková AlžbětaBoučková Alžběta OK Jihlava C 888644 0 Kč
OSN1456 Voráčková KarolínaVoráčková Karolína SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8009 90 Kč
SJI1551 Jirků TerezaJirků Tereza OK Jihlava C 8520831 0 Kč
SJI1650 Prošková AndreaProšková Andrea OK Jihlava C 8063078 0 Kč

D12 1.60 km, 20 m, 16 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI1351 Jandová AlžbětaJandová Alžběta Orientační sporty Písek C 2155991 90 Kč
CHT1351 Krejsová MarkétaKrejsová Markéta OOB SK Chrast C 8012871 90 Kč
OPI1253 Fialová KristýnaFialová Kristýna Orientační sporty Písek B 8328667 90 Kč
OPI1352 Smolíková KateřinaSmolíková Kateřina Orientační sporty Písek C 2064771 90 Kč
SJI1353 Lauermanová EvaLauermanová Eva OK Jihlava C 8420964 0 Kč
RUZ1350 Polednová DominikaPolednová Dominika TJ Růžená C 8063043 90 Kč
RUZ1250 Polednová HelenaPolednová Helena TJ Růžená B 8022621 90 Kč
RUZ1251 Kubešová KláraKubešová Klára TJ Růžená C 2125340 90 Kč
CTB1253 Karbašová KristýnaKarbašová Kristýna SK OB Chotěboř B 8522947 90 Kč
JHB1352 Brychtová LucieBrychtová Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103771 90 Kč
SJH1351 Komárková OndřejkaKomárková Ondřejka SOS Jindřichův Hradec B 8662283 90 Kč
VIM1350 Roučková TerezaRoučková Tereza Ski klub Šumava Vimperk C 8006332 90 Kč
VTA1252 Leitnerová MarieLeitnerová Marie SC vebr-sport B 8670760 90 Kč
RUZ1150 Benešová AnetaBenešová Aneta TJ Růžená C 2092371 90 Kč
PZR1352 Olišarová AnnaOlišarová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121893 90 Kč
VCB1251 Teringlová VeronikaTeringlová Veronika OB České Budějovice C 8007184 90 Kč
RUZ1252 Nevrklová AdélaNevrklová Adéla TJ Růžená C 8654884 90 Kč
OSN1260 Voráčková AnežkaVoráčková Anežka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8621390 90 Kč
OSN1252 Hudečková MarianaHudečková Mariana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2161671 90 Kč
CTB1251 Dostálková AnnaDostálková Anna SK OB Chotěboř C 2039120 90 Kč

D14 1.80 km, 30 m, 18 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT1054 Korecká EvaKorecká Eva OOB SK Chrast B 8482073 90 Kč
SJI1151 Rychnovská EliškaRychnovská Eliška OK Jihlava B 8409865 0 Kč
CTB1152 Klusáčková DorotaKlusáčková Dorota SK OB Chotěboř B 8042140 90 Kč
CTB1153 Klusáčková JohanaKlusáčková Johana SK OB Chotěboř B 8012875 90 Kč
OPI1150 Smolíková AdélaSmolíková Adéla Orientační sporty Písek B 8226306 90 Kč
STA1152 Lubasová NelaLubasová Nela OK Střelka B 8116807 90 Kč
RUZ1050 Kubešová KristýnaKubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 90 Kč
SJI1051 Nováková ŠárkaNováková Šárka OK Jihlava C 2161672 0 Kč
SJH1050 Pobudová MariePobudová Marie SOS Jindřichův Hradec C 8225500 90 Kč
SJH1151 Komárková RadkaKomárková Radka SOS Jindřichův Hradec B 8003655 90 Kč
SJH1152 Svitáková LudmilaSvitáková Ludmila SOS Jindřichův Hradec C 8047163 90 Kč
CHT1153 Havlíčková HanaHavlíčková Hana OOB SK Chrast B 8502709 90 Kč
OPI1050 Kopecká ZuzanaKopecká Zuzana Orientační sporty Písek C 2144058 90 Kč
OSN1050 Dvořáčková EvaDvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8302010 90 Kč
VTA1053 Kůrková EmaKůrková Ema SC vebr-sport B 2221505 90 Kč
CTB1052 Petříčková ZitaPetříčková Zita SK OB Chotěboř C 8500058 90 Kč
CHT1053 Vítková EvaVítková Eva OOB SK Chrast C 8047244 90 Kč
VCB1060 Nechvátalová EvaNechvátalová Eva OB České Budějovice B 8005208 90 Kč
STA1151 Doleželová JolanaDoleželová Jolana OK Střelka C 8482093 90 Kč

D16 2.30 km, 30 m, 19 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0951 Slavíková BáraSlavíková Bára OOB SK Chrast B 2120993 150 Kč
CTB0853 Zvolánková AlžbětaZvolánková Alžběta SK OB Chotěboř C 2039124 150 Kč
OSN0990 Drápová JustýnaDrápová Justýna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8119491 150 Kč
CTB0951 Nováková Anna MarieNováková Anna Marie SK OB Chotěboř A 8648583 150 Kč
STA0953 Lubasová AnetaLubasová Aneta OK Střelka B 8482112 150 Kč
VTA0958 Leitnerová AnnaLeitnerová Anna SC vebr-sport B 8670753 150 Kč
CTB0851 Jelínková MichaelaJelínková Michaela SK OB Chotěboř C 2121764 150 Kč
CHT0852 Kellerová AliceKellerová Alice OOB SK Chrast B 8013487 150 Kč
ROZ0952 Schuhmeierová AlenaSchuhmeierová Alena OK Roztoky C 2420033 150 Kč
STA0954 Šimotová ElenŠimotová Elen OK Střelka B 8047297 150 Kč
FSP0850 Vondrová EliškaVondrová Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7200315 150 Kč
OPI0953 Velátová TerezaVelátová Tereza Orientační sporty Písek B 2088196 225 Kč

D18 2.80 km, 30 m, 18 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0754 Bukáčková ŠárkaBukáčková Šárka SK OB Chotěboř C 8482641 150 Kč
OPI0750 Velátová LucieVelátová Lucie Orientační sporty Písek C 8137514 150 Kč
PZR0752 Baďurová EliškaBaďurová Eliška UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8033281 150 Kč
SJH0651 Benešová MichaelaBenešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 8005147 150 Kč
SJH0752 Kopencová AnnaKopencová Anna SOS Jindřichův Hradec B 2088158 150 Kč
SJH0751 Komárková ZbyňkaKomárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 8014456 150 Kč
OSN0757 Dvořáčková JanaDvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8312007 150 Kč
VCB0750 Yakymenko MillaYakymenko Milla OB České Budějovice C 2118447 150 Kč
KRE0751 Čerklová EvaČerklová Eva OOB TJ Sokol Křemže B 8516427 150 Kč
CHT0752 Škapová MarkétaŠkapová Markéta OOB SK Chrast B 8136478 150 Kč
CTB0753 Paulová BarboraPaulová Barbora SK OB Chotěboř B 8003665 150 Kč
OSN0777 Janíčková JolanaJaníčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8004350 150 Kč

D21N 2.80 km, 30 m, 19 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020002 Pangrácová MariePangrácová Marie 002 - SK Olympia Praha SPS 8028804 0 Kč
0030001 Hornová LenkaHornová Lenka 003 - SK SKIVELO neslyšících Olomouc 8414094 0 Kč
0030002 Pangrácová AnnaPangrácová Anna 003 - SK SKIVELO neslyšících Olomouc 8518315 0 Kč

D21C 3.20 km, 40 m, 21 kontrol Rank. koef.: 1.02

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9652 Hledíková LucieHledíková Lucie OOB SK Chrast C 8033202 150 Kč
KAM9488 Hájková KateřinaHájková Kateřina OK Kamenice C 8501531 150 Kč
OPI0453 Počtová KláraPočtová Klára Orientační sporty Písek B 8014535 150 Kč
OPI0350 Šafaříková LucieŠafaříková Lucie Orientační sporty Písek C 8226327 150 Kč
JHB0551 Honzáková LenkaHonzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7210814 150 Kč
SRK0251 Paletová MichaelaPaletová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 150 Kč
ROZ0050 Sedláčková LindaSedláčková Linda OK Roztoky C 8516755 150 Kč
ROZ7050 Sedláčková PetraSedláčková Petra OK Roztoky C 8226429 150 Kč
VCB0454 Votíková TerezaVotíková Tereza OB České Budějovice C 426387 150 Kč
CHT8251 Matrasová VendulaMatrasová Vendula OOB SK Chrast C 8514472 150 Kč
VCB9755 Gottfriedová AdélaGottfriedová Adéla OB České Budějovice C 426398 150 Kč
CTB0752 Běloušková KateřinaBěloušková Kateřina SK OB Chotěboř B 8003607 150 Kč
DKP8762 Hrdličková JanaHrdličková Jana Oddíl OB Kotlářka C 8107771 150 Kč
SJH0454 Novotná JitkaNovotná Jitka SOS Jindřichův Hradec R 8663172 150 Kč
SJH8251 Míková MichaelaMíková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 2079502 150 Kč
TAP9052 Tihonová HanaTihonová Hana KOB Tretra Praha C 8660593 150 Kč
SJH0551 Blažková VeronikaBlažková Veronika SOS Jindřichův Hradec B 8226309 150 Kč
VCB0451 Teringlová VendulaTeringlová Vendula OB České Budějovice B 8116671 150 Kč
CHT0251 Starková TerezieStarková Terezie OOB SK Chrast C 9102283 150 Kč
CTB0551 Paulová PavlínaPaulová Pavlína SK OB Chotěboř B 8003591 150 Kč
PHK8051 Rollier MonikaRollier Monika OK 99 Hradec Králové R 8680379 150 Kč
JHB9160 Zdobinská LucieZdobinská Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8512690 150 Kč
KPY8650 Nedasová ZuzanaNedasová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8107703 150 Kč
FSP8650 Studničná LenkaStudničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 225 Kč

D21D 2.30 km, 30 m, 21 kontrol Rank. koef.: 1.02

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9754 Vrbatová JanaVrbatová Jana OOB SK Chrast C 8144120 150 Kč
SJH0252 Blažková KateřinaBlažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec C 8656531 150 Kč
CHT8054 Kellerová LenkaKellerová Lenka OOB SK Chrast C 2148247 150 Kč
BBM9999 Ptáčková AnetaPtáčková Aneta BETA URSUS Rosice C 8033293 150 Kč
EKP8459 Černá HanaČerná Hana VŠTJ Ekonom Praha C 8510261 150 Kč
SJH9551 Kubičková BáraKubičková Bára SOS Jindřichův Hradec C 331719 150 Kč

D35 2.80 km, 30 m, 19 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8053 Korecká LenkaKorecká Lenka OOB SK Chrast C 8047133 150 Kč
CHT8152 Krejsová MartinaKrejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 150 Kč
CTB8051 Klusáčková LenkaKlusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 150 Kč
CHT8651 Binková JanaBinková Jana OOB SK Chrast C 52312 150 Kč
OPI8150 Tichá JanaTichá Jana Orientační sporty Písek C 8044636 150 Kč
OPI8051 Smolíková LenkaSmolíková Lenka Orientační sporty Písek C 2088174 150 Kč
OPI8252 Koubová KláraKoubová Klára Orientační sporty Písek C 2064783 150 Kč
JHB7753 Honzáková JanaHonzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7207340 150 Kč
RUZ8051 Polednová HanaPolednová Hana TJ Růžená C 8013844 150 Kč
RUZ8151 Kubešová EvaKubešová Eva TJ Růžená C 2146034 150 Kč
VCB7254 Votíková MonikaVotíková Monika OB České Budějovice C 426341 150 Kč
CTB8053 Běloušková IlonaBěloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 150 Kč
SJH8051 Kinštová DominikaKinštová Dominika SOS Jindřichův Hradec C 8505199 150 Kč
SJH7652 Potužníková EvaPotužníková Eva SOS Jindřichův Hradec C 2113481 150 Kč
STA8051 Lubasová MiroslavaLubasová Miroslava OK Střelka C 2118114 150 Kč
VIM8350 Roučková RomanaRoučková Romana Ski klub Šumava Vimperk C 8500038 150 Kč
STA8052 Klímová MichalaKlímová Michala OK Střelka 2224789 225 Kč
CTB8152 Jelínková HanaJelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 150 Kč
CHT8851 Kopáčková IvaKopáčková Iva OOB SK Chrast C 8013927 150 Kč
CHT8751 Kratochvílová StanislavaKratochvílová Stanislava OOB SK Chrast C 995877 150 Kč
PZR8181 Forstová VeronikaForstová Veronika UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8119527 150 Kč
CHT8852 Sadilkova MarieSadilkova Marie OOB SK Chrast C 4540 150 Kč
TTR8151 Sobotková LenkaSobotková Lenka OOB Třebíč C 52239 150 Kč
VCB7851 Teringlová MartinaTeringlová Martina OB České Budějovice C 8515516 150 Kč
RUZ8053 Nevrklová MartinaNevrklová Martina TJ Růžená C 2133899 150 Kč
CHT8451 Kubanová KateřinaKubanová Kateřina OOB SK Chrast C 2226470 150 Kč
CTB7851 Paulová HanaPaulová Hana SK OB Chotěboř C 2039078 150 Kč
RBK8252 Bártová PetraBártová Petra SK Radioklub Blansko C 8514473 150 Kč
VCB7653 Míková LenkaMíková Lenka OB České Budějovice C 8237724 150 Kč

D45 2.30 km, 30 m, 21 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT6460 Kučerová VladimíraKučerová Vladimíra OOB SK Chrast C 8063094 150 Kč
VCB7853 Veselá EvaVeselá Eva OB České Budějovice C 8013928 150 Kč
TTR7452 Cíchová PavlínaCíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 150 Kč
OPI7350 Velátová JanaVelátová Jana Orientační sporty Písek C 1000464 150 Kč
OPI7401 Sobotková LenkaSobotková Lenka Orientační sporty Písek C 8226381 150 Kč
RIC7251 Šrámková IvaŠrámková Iva OB Říčany C 8033239 150 Kč
VCB7055 Gottfriedová MarcelaGottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426392 150 Kč
SJH7051 Benešová IvaBenešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 8660392 150 Kč
SJH7550 Blažková MarkétaBlažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 8512699 150 Kč
SJH7851 Beranová JanaBeranová Jana SOS Jindřichův Hradec C 8013871 150 Kč
SJH7853 Gregorová LenkaGregorová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 2096216 150 Kč
VCB7552 Janošíková OlgaJanošíková Olga OB České Budějovice C 426399 150 Kč
SCP7555 Petráňová JanaPetráňová Jana OK Sparta Praha C 8014523 150 Kč
OSN7850 Dvořáčková JanaDvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8226322 150 Kč
VCB7450 Brossaud PetraBrossaud Petra OB České Budějovice C 426368 150 Kč
CTB7751 Petříčková LenkaPetříčková Lenka SK OB Chotěboř C 2039098 150 Kč
KRE7450 Nováková AlenaNováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 8445298 150 Kč
STA7551 Plachá RadkaPlachá Radka OK Střelka C 2116452 150 Kč
PZR7070 Poláčková BohuslavaPoláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 150 Kč
OSN7557 Nechanická DanielaNechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 150 Kč
0130001 Vačlenová Macháčková LucieVačlenová Macháčková Lucie 013 - _ zapůjčit 265 Kč
CTB7850 Cipryánová AlenaCipryánová Alena SK OB Chotěboř C 7207851 150 Kč
RUZ7951 Hofhanzlová HanaHofhanzlová Hana TJ Růžená C 2801046 150 Kč
EKP7850 Ondráčková VeronikaOndráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 8719071 150 Kč

D55 1.80 km, 25 m, 19 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT6051 Řezníčková HanaŘezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 150 Kč
VTA6951 Hudečková HelenaHudečková Helena SC vebr-sport C 8655469 150 Kč
JHB6553 Fencíková VladislavaFencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8013883 150 Kč
CTB6851 Voborníková EvaVoborníková Eva SK OB Chotěboř C 8003667 150 Kč
JEN6451 Švarcová LenkaŠvarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 150 Kč
SOB6350 Choutková LenkaChoutková Lenka SOBSA C 2419963 150 Kč
VTA6751 Vorlíčková LenkaVorlíčková Lenka SC vebr-sport C 7208093 150 Kč
KRE6352 Kovaříčková DarjaKovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 8077465 150 Kč

D65 1.70 km, 25 m, 18 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5654 Rosecká AlenaRosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8655485 150 Kč
CHT5852 Jansová AlenaJansová Alena OOB SK Chrast C 51897 150 Kč
OSN5950 Hrušková ZdeňkaHrušková Zdeňka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 590124 150 Kč
VCB5750 Vejvodová MirkaVejvodová Mirka OB České Budějovice C 8656660 150 Kč

D70 1.70 km, 25 m, 19 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR5351 Orálková LibušeOrálková Libuše OOB Třebíč C 52253 150 Kč
SJI5252 Podhorská VěraPodhorská Věra OK Jihlava C 1000506 0 Kč

DH12X 1.50 km, 20 m, 12 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUZ1301 Beneš PetrBeneš Petr TJ Růžená C 8654887 90 Kč
OSN1353 Čejková LindaČejková Linda SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2217344 90 Kč
OSN1200 Pospíchal MichaelPospíchal Michael SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51969 90 Kč
OSN1300 Makovský JosefMakovský Josef SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52000 90 Kč
CTB1350 Cipryánová ViktorieCipryánová Viktorie SK OB Chotěboř C 2113489 90 Kč
RUZ12xx Herbrick DanielHerbrick Daniel TJ Růžená 129 90 Kč
SJI Kováč JanKováč Jan OK Jihlava 0 Kč

H10F 1.90 km, 25 m, 10 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT1701 Korecký MarekKorecký Marek OOB SK Chrast C 8033277 90 Kč
SJI1601 Ježek JáchymJežek Jáchym OK Jihlava C 0 Kč
SJH1601 Míchal JáchymMíchal Jáchym SOS Jindřichův Hradec C 2420068 90 Kč
SJH1602 Komárek ŠtěpánKomárek Štěpán SOS Jindřichův Hradec C 2025364 90 Kč
RUZ1600 Gregor ŠimonGregor Šimon TJ Růžená C 2088726 90 Kč
STA1501 Klíma AlbertKlíma Albert OK Střelka C 8004043 90 Kč
CHT1404 Vostrovský JanVostrovský Jan OOB SK Chrast C 2419851 90 Kč
CHT1604 Vostrovský JosefVostrovský Josef OOB SK Chrast C 2419850 90 Kč
CHT1603 Souček DanielSouček Daniel OOB SK Chrast C 2419847 90 Kč
OSN1701 Voráček JanVoráček Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52130 90 Kč
PGP1501 Matějů AntonínMatějů Antonín SK Praga C 8680605 90 Kč
PGP1504 Ondráček ViktorOndráček Viktor SK Praga C 2120066 90 Kč

H10 1.50 km, 20 m, 11 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI1502 Mazzarese AidenMazzarese Aiden OK Jihlava C 8500458 0 Kč
CHT1501 Krejsa JosefKrejsa Josef OOB SK Chrast C 8004592 90 Kč
CHT1402 Matras ŠtěpánMatras Štěpán OOB SK Chrast C 8511657 90 Kč
SJI1515 Lauerman JanLauerman Jan OK Jihlava C 8502676 0 Kč
SFM1400 Sebera EduardSebera Eduard O-RUNNAŘI Beskydy C 2031358 90 Kč
CHT1403 Kosina VítKosina Vít OOB SK Chrast C 2419860 90 Kč
SJI1400 Jakoubek MartinJakoubek Martin OK Jihlava C 1409095 0 Kč
VCB1500 Mackerle JonášMackerle Jonáš OB České Budějovice C 2152881 90 Kč
CTB1401 Dostálek JanDostálek Jan SK OB Chotěboř C 2039131 90 Kč
VCB1403 Míka TomášMíka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 90 Kč
SJI1401 Prošek FilipProšek Filip OK Jihlava C 8409897 0 Kč

H12 1.60 km, 25 m, 15 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI1202 Kouba MikulášKouba Mikuláš Orientační sporty Písek B 8033254 90 Kč
SJI1202 Kasal JohanKasal Johan OK Jihlava C 140080 0 Kč
CTB1202 Běloušek MatějBěloušek Matěj SK OB Chotěboř B 8004049 90 Kč
CTB1203 Kysela VojtěchKysela Vojtěch SK OB Chotěboř C 2118475 90 Kč
CTB1301 Šťastný VilémŠťastný Vilém SK OB Chotěboř B 8136477 90 Kč
PZR1200 Kocmánek LukášKocmánek Lukáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 7210087 90 Kč
SJI1300 Dorážka TadeášDorážka Tadeáš OK Jihlava C 00115 0 Kč
TAP1200 Petráň LukášPetráň Lukáš KOB Tretra Praha C 8501054 90 Kč
PZR1202 Nedělka FrantišekNedělka František UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8511589 90 Kč
JHB1301 Melechovský MaxmiliánMelechovský Maxmilián TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53444 90 Kč
CTB1200 Fikar MichalFikar Michal SK OB Chotěboř C 2082924 90 Kč
OSN1313 Glier MatyášGlier Matyáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8183127 90 Kč
KRN1300 Hrouza JanHrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654916 135 Kč
OPI1203 Velát FilipVelát Filip Orientační sporty Písek B 8510278 135 Kč

H14 2.00 km, 30 m, 18 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI1100 Janda FilipJanda Filip Orientační sporty Písek B 8013863 90 Kč
SJI1100 Mazzarese DavidMazzarese David OK Jihlava B 8047195 0 Kč
ZTC1103 Minařík FrantišekMinařík František Západočeské sportovní centrum OB B 8007194 90 Kč
TTR1111 Věžník RomanVěžník Roman OOB Třebíč B 8509385 90 Kč
SJI1004 Kasal AlbertKasal Albert OK Jihlava C 2147511 0 Kč
SJH1001 Míchal JakubMíchal Jakub SOS Jindřichův Hradec A 8022661 90 Kč
SJH1101 Beran AntonínBeran Antonín SOS Jindřichův Hradec B 8014505 90 Kč
SJH1003 Blažek VojtěchBlažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec A 8014562 90 Kč
CTB1103 Novák TobiášNovák Tobiáš SK OB Chotěboř A 8003661 90 Kč
CTB1101 Šťastný AntonínŠťastný Antonín SK OB Chotěboř B 8003650 90 Kč
VIM1100 Roučka TomášRoučka Tomáš Ski klub Šumava Vimperk C 8500052 90 Kč
STA1003 Klíma ŠtěpánKlíma Štěpán OK Střelka C 8008304 90 Kč
VCB1002 Janošík IvanJanošík Ivan OB České Budějovice B 8519562 90 Kč
PZR1100 Forst MatoušForst Matouš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8680414 90 Kč
PZR1102 Petrlík DavidPetrlík David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210882 90 Kč
VCB1101 Brossaud ThomasBrossaud Thomas OB České Budějovice C 426355 90 Kč
PZR1101 Doležal Vojtěch LubomírDoležal Vojtěch Lubomír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2158532 90 Kč
PZR1103 Košťál OndřejKošťál Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2145637 90 Kč
PZR1004 Havlíček ThomasHavlíček Thomas UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121884 90 Kč
VCB1003 Míka OndřejMíka Ondřej OB České Budějovice B 8064522 90 Kč
EKP1111 Ondráček LuborOndráček Lubor VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 90 Kč
OPI1102 Kaláb JakubKaláb Jakub Orientační sporty Písek B 8077483 180 Kč

H16 2.60 km, 35 m, 22 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0901 Prášil ŠimonPrášil Šimon OOB Třebíč B 8107762 150 Kč
CTB0902 Klusáček MikulášKlusáček Mikuláš SK OB Chotěboř B 8003597 150 Kč
ZTC0903 Minařík JosefMinařík Josef Západočeské sportovní centrum OB B 8226414 150 Kč
PZR0800 Šimon EduardŠimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8501056 150 Kč
SJH0803 Parkan TomášParkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 8663132 150 Kč
SJH0804 Jelínek VítJelínek Vít SOS Jindřichův Hradec B 8014566 150 Kč
SJH0805 Těthal JosefTěthal Josef SOS Jindřichův Hradec B 8107773 150 Kč
PZR0901 Vinopal VojtěchVinopal Vojtěch UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8501081 150 Kč
PZR0905 Dokulil JiříDokulil Jiří UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8032757 150 Kč
CHT0902 Češík FrantišekČešík František OOB SK Chrast C 2260133 150 Kč
KRE0800 Fiala OndřejFiala Ondřej OOB TJ Sokol Křemže B 8077472 150 Kč
CHT0801 Vítek VojtěchVítek Vojtěch OOB SK Chrast C 8061440 150 Kč
STA0901 Wierer AntonínWierer Antonín OK Střelka C 8047302 150 Kč

H18 3.10 km, 35 m, 19 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0601 Hrdlička ŠimonHrdlička Šimon Orientační sporty Písek B 8014482 150 Kč
PZR0701 Knap JakubKnap Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8024756 150 Kč
SJH0701 Blažek CyrilBlažek Cyril SOS Jindřichův Hradec B 8662336 150 Kč
CTB0602 Kocourek JiříKocourek Jiří SK OB Chotěboř C 8011039 150 Kč
VCB0702 Teringl VojtěchTeringl Vojtěch OB České Budějovice A 8022634 150 Kč
VCB0610 Nechvátal AdamNechvátal Adam OB České Budějovice B 8454005 150 Kč
STA0701 Wierer JanWierer Jan OK Střelka C 8015288 150 Kč
VTA0601 Novisedlák PatrikNovisedlák Patrik SC vebr-sport C 8047166 150 Kč

H21N 3.10 km, 35 m, 22 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020001 Klíma KamilKlíma Kamil 002 - SK Olympia Praha SPS 8667960 0 Kč
0030003 Semerád JanSemerád Jan 003 - SK SKIVELO neslyšících Olomouc 8014522 0 Kč
0030004 Spilka MarekSpilka Marek 003 - SK SKIVELO neslyšících Olomouc 8003633 0 Kč
0030005 Procházka JosefProcházka Josef 003 - SK SKIVELO neslyšících Olomouc 8116756 0 Kč
0030006 Vondrouš JaroslavVondrouš Jaroslav 003 - SK SKIVELO neslyšících Olomouc 9453 0 Kč

H21C 3.60 km, 40 m, 22 kontrol Rank. koef.: 1.02

(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9549 Kamenický JeronýmKamenický Jeroným OOB TJ Turnov R 8651708 150 Kč
CHT9501 Hledík JakubHledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 150 Kč
KAM9202 Hájek AdamHájek Adam OK Kamenice C 8499979 150 Kč
DKP9301 Klaška PavelKlaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 150 Kč
OPI0100 Vaněk AdamVaněk Adam Orientační sporty Písek C 8226386 150 Kč
DKP8207 Fröhlich MartinFröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 150 Kč
CTB9902 Sabol JosefSabol Josef SK OB Chotěboř C 8482648 150 Kč
TTR0102 Cícha MatějCícha Matěj OOB Třebíč C 8109391 150 Kč
TTR0401 Cícha VáclavCícha Václav OOB Třebíč B 8522843 150 Kč
PCB9401 Hulec FilipHulec Filip SKP České Budějovice C 8001109 150 Kč
SLA7200 Kouřimský JanKouřimský Jan SKOB Slaný C 8107710 150 Kč
OPI0400 Velát VojtěchVelát Vojtěch Orientační sporty Písek B 8226416 150 Kč
SLA8002 Hanák JanHanák Jan SKOB Slaný C 8660460 150 Kč
BBM9600 Ptáček PavelPtáček Pavel BETA URSUS Rosice C 7207026 150 Kč
SRK9802 Locker TomášLocker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8004341 150 Kč
PZR8814 Hladílek JanHladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8016309 150 Kč
DKP0309 Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8080830 150 Kč
SJH0002 Nosek JakubNosek Jakub SOS Jindřichův Hradec C 331357 150 Kč
SJH0504 Potužník ViktorPotužník Viktor SOS Jindřichův Hradec C 8003611 150 Kč
OPI0701 Hrodek Ondřej OttoHrodek Ondřej Otto Orientační sporty Písek B 8077477 150 Kč
CTB7001 Novák PavelNovák Pavel SK OB Chotěboř C 8648548 150 Kč
CTB0601 Novák MatyášNovák Matyáš SK OB Chotěboř B 8226396 150 Kč
CTB7702 Jelínek JaromírJelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 150 Kč
OPI0300 Sobotka RadimSobotka Radim Orientační sporty Písek C 8226333 150 Kč
OSN0505 Dvořáček TomášDvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8302005 150 Kč
OSN0303 Dvořáček JakubDvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8648630 150 Kč
VCB6502 Teringl RadekTeringl Radek OB České Budějovice C 8028835 150 Kč
LPU7818 Srb VladimírSrb Vladimír OK Lokomotiva Pardubice R 8667505 150 Kč
PZR0102 Poláček TomášPoláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052352 150 Kč
JHB8607 Culka JosefCulka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300171 150 Kč
VCB8901 Krška VojtěchKrška Vojtěch OB České Budějovice C 2080931 150 Kč
VAM9401 Dvořáček RadekDvořáček Radek OB Vamberk C 8509332 150 Kč
PHK8200 Rollier BaptisteRollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 8270982 150 Kč
EKP8511 Černý OndřejČerný Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8045215 150 Kč
DOB8002 Janda MartinJanda Martin KOB Dobruška C 8662322 150 Kč
OSN9301 Klusáček JanKlusáček Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8410777 150 Kč
FSP7600 Vondra JiříVondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680616 150 Kč
ROU9303 Buk JindřichBuk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 150 Kč
SJH9300 Nouza PetrNouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8090148 150 Kč
EKP7414 Ondráček RadimOndráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 8087414 150 Kč
CHT8402 Jansa JiříJansa Jiří OOB SK Chrast C 8061449 300 Kč

H21D 2.40 km, 35 m, 21 kontrol Rank. koef.: 1.02

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8004 Líbal TomášLíbal Tomáš OOB SK Chrast C 2260160 150 Kč
PZR8903 Novohradský PetrNovohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 150 Kč
PZR9502 Skryja OndřejSkryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 150 Kč
SJH0110 Martínek FrantišekMartínek František SOS Jindřichův Hradec 2051486 225 Kč
CTB0604 Pavlas MartinPavlas Martin SK OB Chotěboř C 2113412 150 Kč
RUZ9900 Kahoun LukášKahoun Lukáš TJ Růžená 8501544 225 Kč
0110001 Podivínský TomášPodivínský Tomáš 011 - SK Podivín Šalingrad 8109331 225 Kč

H35 3.10 km, 35 m, 22 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT7901 Korecký MiroslavKorecký Miroslav OOB SK Chrast C 8226364 150 Kč
CHT8601 Kysilko ZdeněkKysilko Zdeněk OOB SK Chrast C 1425378 150 Kč
TUR8408 Tůma JiříTůma Jiří OOB TJ Turnov C 2219032 150 Kč
CHT8701 Krejsa JanKrejsa Jan OOB SK Chrast C 8509062 150 Kč
CTB7803 Klusáček LuděkKlusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 150 Kč
CHT8001 Matras TomášMatras Tomáš OOB SK Chrast C 8047209 150 Kč
OPI7803 Fiala JanFiala Jan Orientační sporty Písek C 8008278 150 Kč
CHT8002 Leksa RobertLeksa Robert OOB SK Chrast C 301340 150 Kč
SFM8301 Sebera JosefSebera Josef O-RUNNAŘI Beskydy C 8501526 150 Kč
CTB7602 Běloušek PavelBěloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 150 Kč
SJH7802 Míchal JiříMíchal Jiří SOS Jindřichův Hradec C 8420953 150 Kč
SJH7601 Blažek ZdeněkBlažek Zdeněk SOS Jindřichův Hradec C 8003631 150 Kč
SJH7702 Komárek ArnoštKomárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8014444 150 Kč
RUZ7500 Gregor PetrGregor Petr TJ Růžená C 8648570 150 Kč
VIM8000 Roučka MartinRoučka Martin Ski klub Šumava Vimperk C 8520832 150 Kč
STA7902 Klíma DavidKlíma David OK Střelka C 8501559 150 Kč
SOB6301 Choutka JaroslavChoutka Jaroslav SOBSA C 1396839 150 Kč
CHT8604 Naňka MartinNaňka Martin OOB SK Chrast C 2260148 150 Kč
RUZ8001 Poledna MiroslavPoledna Miroslav TJ Růžená C 7208083 150 Kč
CHT8505 Kuban MichalKuban Michal OOB SK Chrast C 2216236 150 Kč
ZBM7541 Holáň RadimHoláň Radim SK Brno Žabovřesky C 8162826 150 Kč
OSN8000 Voráček MichalVoráček Michal SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8620015 150 Kč
OSN6901 Sláma JaroslavSláma Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8501511 150 Kč
RBK7802 Bárta LadislavBárta Ladislav SK Radioklub Blansko C 2229812 150 Kč
LIT8501 Lužnický JiříLužnický Jiří KOB Litvínov C 8241085 225 Kč
CHT8502 Martinec PetrMartinec Petr OOB SK Chrast C 52168 300 Kč

H45 2.60 km, 35 m, 22 kontrol

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR7701 Dvořáček JanDvořáček Jan OOB Třebíč C 8514682 150 Kč
SCP7201 Podivínský TomášPodivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 150 Kč
TTR7503 Cícha RadekCícha Radek OOB Třebíč C 2092381 150 Kč
OPI7302 Velát JosefVelát Josef Orientační sporty Písek C 8226393 150 Kč
OPI7300 Sobotka PetrSobotka Petr Orientační sporty Písek C 8033287 150 Kč
RIC6905 Šrámek PetrŠrámek Petr OB Říčany C 8226334 150 Kč
JEN6201 Švarc JiříŠvarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 150 Kč
SJH7001 Beneš JanBeneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 150 Kč
SJH7402 Blažek PetrBlažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 8636796 150 Kč
SJH7403 Pobuda MichalPobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 443107 150 Kč
SJH7705 Potužník MartinPotužník Martin SOS Jindřichův Hradec C 8237700 150 Kč
PZR7621 Uchytil TomášUchytil Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8006730 150 Kč
VCB7402 Janošík RadekJanošík Radek OB České Budějovice C 8149900 150 Kč
CHT7502 Votruba PetrVotruba Petr OOB SK Chrast C 2148258 150 Kč
RUZ7200 Komín PetrKomín Petr TJ Růžená C 2800299 150 Kč
VTA7401 Kůrka FrantišekKůrka František SC vebr-sport C 2211477 150 Kč
OSN7502 Dvořáček JiříDvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8007171 150 Kč
VCB7700 Mackerle AdamMackerle Adam OB České Budějovice C 2127644 150 Kč
SCP7417 Boudný JanBoudný Jan OK Sparta Praha C 8116774 150 Kč
CHT7503 Češík LiborČešík Libor OOB SK Chrast C 2260140 150 Kč
KRE7300 Novák MilanNovák Milan OOB TJ Sokol Křemže C 8116675 150 Kč
STA7101 Plachý MartinPlachý Martin OK Střelka C 2116453 150 Kč
RUZ7600 Nevrkla TomášNevrkla Tomáš TJ Růžená C 8014557 150 Kč
CTB7601 Paul PavelPaul Pavel SK OB Chotěboř C 2039076 150 Kč
CTB7903 Dostálek TomášDostálek Tomáš SK OB Chotěboř C 2039079 150 Kč
STA7702 Wierer MartinWierer Martin OK Střelka C 2029215 150 Kč
CTB7910 Hanousek MartinHanousek Martin SK OB Chotěboř C 8003608 150 Kč
VTA7501 Novisedlák DušanNovisedlák Dušan SC vebr-sport C 7210406 150 Kč
OSN7701 Glier JanGlier Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8107719 150 Kč
CTB6601 Voborník PetrVoborník Petr SK OB Chotěboř C 8414102 150 Kč
VTA7301 Ruda PetrRuda Petr SC vebr-sport C 8501843 150 Kč
OPI7100 Velát VladimírVelát Vladimír Orientační sporty Písek C 2064778 225 Kč

H55 2.00 km, 30 m, 19 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP5500 Cedrych KarelCedrych Karel TJ Sokol Troja C 8226329 150 Kč
CHT6601 Jehlička OldřichJehlička Oldřich OOB SK Chrast C 49857 150 Kč
PZR6106 Skryja BořivojSkryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 150 Kč
ROZ6801 Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav OK Roztoky C 2000574 150 Kč
OPI6500 Hrdlička PavelHrdlička Pavel Orientační sporty Písek C 8022348 150 Kč
SJH6801 Parkan JiříParkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 8656643 150 Kč
SJH5901 Nosek VladimírNosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 8003617 150 Kč
SJH6502 Novotný PetrNovotný Petr SOS Jindřichův Hradec C 2079504 150 Kč
CHT6049 Kopáček MiroslavKopáček Miroslav OOB SK Chrast C 8656509 150 Kč
TTR6701 Drábek PetrDrábek Petr OOB Třebíč C 2801047 150 Kč
OSN6005 Wurzel BřetislavWurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 150 Kč
KTA6501 Hudeček JaroslavHudeček Jaroslav SK Kotnov Tábor C 416339 150 Kč
PZR4800 Kříž PavelKříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659407 150 Kč
SJH6501 Nouza PetrNouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8003622 150 Kč

H65 1.80 km, 25 m, 20 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AKE5600 Žilinčík SlavkoŽilinčík Slavko (SVK) Klub OB ATU Košice 8017123 150 Kč
OSN5601 Klusáček MartinKlusáček Martin SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2103756 150 Kč
PZR5603 Forst VlastimilForst Vlastimil UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8162866 150 Kč
OSN5501 Hruška JiříHruška Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 550310 150 Kč
PZR5309 Novohradský JanNovohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 150 Kč
MFP5700 Minchev IvanMinchev Ivan Matfyz Praha C 8116819 300 Kč

H70 1.70 km, 25 m, 18 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5100 Blecha LadislavBlecha Ladislav KOS Třešť C 8140927 150 Kč
RUZ5105 Kodys VáclavKodys Václav TJ Růžená C 51920 150 Kč
TTR5401 Koudelný JiříKoudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 150 Kč
CHT4801 Starka FrantišekStarka František OOB SK Chrast C 51949 150 Kč
VTA5401 Khýn MiroslavKhýn Miroslav SC vebr-sport C 2221502 150 Kč
CHT5101 Zlesák MilanZlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 150 Kč
TTR5201 Orálek MiroslavOrálek Miroslav OOB Třebíč C 8482589 150 Kč
CHT4802 Vítek JosefVítek Josef OOB SK Chrast C 51948 150 Kč
CHT4701 Vodrážka OldřichVodrážka Oldřich OOB SK Chrast C 2260147 150 Kč
CHT5301 Matras JaroslavMatras Jaroslav OOB SK Chrast C 8514539 150 Kč
CHT5001 Mrštík VáclavMrštík Václav OOB SK Chrast C 8656516 150 Kč
RUZ5306 Kubálek ZdeněkKubálek Zdeněk TJ Růžená C 8510284 150 Kč

HDR 1.90 km, 25 m, 12 kontrol

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0050001 Ježek OndřejJežek Ondřej 005 - SJI zapůjčit 130 Kč
CHT1851 Líbalová JosefínaLíbalová Josefína OOB SK Chrast C 2212701 90 Kč
CHT1752 Kosinová MarieKosinová Marie OOB SK Chrast C 2419854 90 Kč
KRE1650 Heřmanová LauraHeřmanová Laura OOB TJ Sokol Křemže C 2148185 90 Kč
0060001 Pechová MiaPechová Mia 006 - Pechovi 995885 90 Kč
SJI1851 Boučková GabrielaBoučková Gabriela OK Jihlava C 2011866 0 Kč
CTB1701 Šťastný HynekŠťastný Hynek SK OB Chotěboř C 51830 90 Kč
CHT2151 Sadílková AlžbětaSadílková Alžběta OOB SK Chrast C 2419859 90 Kč
PZR1616 Olišar MikulášOlišar Mikuláš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2420044 90 Kč
CHT1801 Souček RichardSouček Richard OOB SK Chrast C 2419852 90 Kč
CHT1852 Vostrovská AnnaVostrovská Anna OOB SK Chrast C 2419855 90 Kč
LPU1852 Srbová JulieSrbová Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2059730 90 Kč
CHT1601 Kuban DanielKuban Daniel OOB SK Chrast C 232877 90 Kč
CHT1751 Kubanová KarolínaKubanová Karolína OOB SK Chrast C 52303 90 Kč
CTB1552 Fikarová MagdalenaFikarová Magdalena SK OB Chotěboř C 232861 90 Kč
0100002 Klára ČejkováKlára Čejková 010 - OSN 51960 90 Kč
SJI1701 Záškoda AdamZáškoda Adam OK Jihlava 0 Kč
0120001 Šidláková NatálkaŠidláková Natálka 012 - HB 49825 90 Kč
VCB1751 Kršková AlžbětaKršková Alžběta OB České Budějovice C 2118453 90 Kč
VCB1800 Krška AntonínKrška Antonín OB České Budějovice C 232351 90 Kč
PHK1851 Rollier EvaRollier Eva OK 99 Hradec Králové C 515494 90 Kč
EKP1752 Černá AndreaČerná Andrea VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 90 Kč
SJI1700 Blažek RobinBlažek Robin OK Jihlava C 1425374 0 Kč
PGP1801 Matějů FrantišekMatějů František SK Praga C 682623 90 Kč
0160002 Uchytil JonášUchytil Jonáš 016 - Uchytilovi zapůjčit 130 Kč
SJI1853 Kratochvílová AnnaKratochvílová Anna OK Jihlava 4537 0 Kč
SJI1751 Jirků KláraJirků Klára OK Jihlava C 301273 0 Kč
KRN1650 Hrouzová HelenaHrouzová Helena KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2151410 90 Kč
RUZ16xx Herbricková AdrianaHerbricková Adriana TJ Růžená 51780 90 Kč
RUZ165x Bývalcová MonikaBývalcová Monika TJ Růžená 51923 90 Kč
SJIxxxx Matějková EllenMatějková Ellen OK Jihlava 112 0 Kč
RUZ14xx Krejčová AnnaKrejčová Anna TJ Růžená 53500 90 Kč
RUZ1300 Jelínek ŠimonJelínek Šimon TJ Růžená C 2092366 90 Kč
RUZ1801 Jelínek MatoušJelínek Matouš TJ Růžená C 897365 90 Kč
CHT1951 Martincová LindaMartincová Linda OOB SK Chrast C 53155 90 Kč

P 1.60 km, 25 m, 18 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8858 Tůmová KamilaTůmová Kamila OOB TJ Turnov 2159935 90 Kč
SJH7852 Svitáková EvaSvitáková Eva SOS Jindřichův Hradec C 2096234 90 Kč
0070001 Pejchalová VeronikaPejchalová Veronika 007 - Jihlava321 2126392 90 Kč
SJH8252 Míchalová ZuzanaMíchalová Zuzana SOS Jindřichův Hradec C 2419915 90 Kč
0080001 Kůrková IvetaKůrková Iveta 008 - Kůrkovci 301647 90 Kč
PZR7402 Knap MiroslavKnap Miroslav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210811 90 Kč
CHT8652 Součková TerezaSoučková Tereza OOB SK Chrast C 2419853 90 Kč
CHT8452 Vostrovská TerezaVostrovská Tereza OOB SK Chrast C 2419841 90 Kč
TAP1156 Domkářová AlžbětaDomkářová Alžběta KOB Tretra Praha C 2152861 90 Kč
0090001 Domkář AdamDomkář Adam 009 - nereg. zapůjčit 130 Kč
STA8201 Dokoupil IvanDokoupil Ivan OK Střelka C 2116494 90 Kč
STA8003 Vostrovská IvanaVostrovská Ivana OK Střelka 2108861 90 Kč
0140001 Ganzwohlová PetraGanzwohlová Petra 014 - Fanda Klub Dobronín 4774 90 Kč
TTR8080 Věžníková MagdaVěžníková Magda OOB Třebíč C 7205015 90 Kč
SJH7707 Těthal MartinTěthal Martin SOS Jindřichův Hradec C 8501399 90 Kč
celkem přihlášených: 459, vklad: 56675 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.