Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
25.05.2024
Místo konání:
Havlíčkův Brod
Pořadatel:
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     D70     DH12X     H10     H10F     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P    
Nahrávám data...

D10 1.09 km, 15 m, 10 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI1650 Prošková AndreaProšková Andrea OK Jihlava C 8063078 90 Kč
CHT1451 Matrasová MarieMatrasová Marie OOB SK Chrast C 8510260 90 Kč
SJI1550 Boučková AlžbětaBoučková Alžběta OK Jihlava C 888644 90 Kč
0030001 Šidláková NatálkaŠidláková Natálka 003 - HB 49825 135 Kč
PZR1550 Kubáková LauraKubáková Laura UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 9201757 90 Kč
SZP1450 Pospíšilová EliškaPospíšilová Eliška TJ Slovan Praha Zdravotník C 8520229 90 Kč
SJI1551 Jirků TerezaJirků Tereza OK Jihlava C 8520831 90 Kč
TBM1551 Hübnerová JohanaHübnerová Johana KOS TJ Tesla Brno C 2082923 90 Kč

D10F 0.95 km, 15 m, 10 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI1652 Matějková StellaMatějková Stella OK Jihlava C 2161295 90 Kč
CHT1651 Sadílková KateřinaSadílková Kateřina OOB SK Chrast C 4680 90 Kč
PZR1551 Forstová ViolaForstová Viola UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210889 90 Kč
CTB1552 Fikarová MagdalenaFikarová Magdalena SK OB Chotěboř C 232861 90 Kč
RUZ1750 Nevrklová ZuzanaNevrklová Zuzana TJ Růžená C 2133912 90 Kč
STA1551 Doleželová LeonaDoleželová Leona OK Střelka C 2001962 90 Kč
STA1553 Dokoupilová EliškaDokoupilová Eliška OK Střelka C 2001918 90 Kč
0050001 Uchytilová AnetaUchytilová Aneta 005 - Uchytilovi zapůjčit 175 Kč

D12 1.62 km, 17 m, 11 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT1351 Krejsová MarkétaKrejsová Markéta OOB SK Chrast C 8012871 90 Kč
RUZ1350 Polednová DominikaPolednová Dominika TJ Růžená C 8063043 90 Kč
RUZ1250 Polednová HelenaPolednová Helena TJ Růžená B 8022621 90 Kč
CTB1253 Karbašová KristýnaKarbašová Kristýna SK OB Chotěboř B 8522947 90 Kč
RUZ1251 Kubešová KláraKubešová Klára TJ Růžená C 2125340 90 Kč
PZR1352 Olišarová AnnaOlišarová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2217331 90 Kč
SJI1353 Lauermanová EvaLauermanová Eva OK Jihlava C 8420964 90 Kč
JHB1352 Brychtová LucieBrychtová Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103771 90 Kč
SJH1351 Komárková OndřejkaKomárková Ondřejka SOS Jindřichův Hradec B 8662283 90 Kč
RUZ1252 Nevrklová AdélaNevrklová Adéla TJ Růžená C 8654884 90 Kč

D14 2.23 km, 22 m, 14 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB1152 Klusáčková DorotaKlusáčková Dorota SK OB Chotěboř B 8042140 90 Kč
CTB1153 Klusáčková JohanaKlusáčková Johana SK OB Chotěboř B 8012875 90 Kč
STA1152 Lubasová NelaLubasová Nela OK Střelka B 8116807 90 Kč
RUZ1050 Kubešová KristýnaKubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 90 Kč
CHT1054 Korecká EvaKorecká Eva OOB SK Chrast B 8482073 90 Kč
CHT1153 Havlíčková HanaHavlíčková Hana OOB SK Chrast B 8502709 90 Kč
SJH1151 Komárková RadkaKomárková Radka SOS Jindřichův Hradec B 8003655 90 Kč
SJH1152 Svitáková LudmilaSvitáková Ludmila SOS Jindřichův Hradec C 8047163 90 Kč
SJI1051 Nováková ŠárkaNováková Šárka OK Jihlava C 2161672 90 Kč
CTB1052 Petříčková ZitaPetříčková Zita SK OB Chotěboř C 8500058 90 Kč
STA1151 Doleželová JolanaDoleželová Jolana OK Střelka C 8482093 90 Kč
0060001 Sádecka KarolínaSádecka Karolína 006 - Ostatní 53141 203 Kč

D16 2.64 km, 28 m, 14 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0953 Novotná Nicol DominikaNovotná Nicol Dominika OK Jihlava C 433091 150 Kč
CTB0851 Jelínková MichaelaJelínková Michaela SK OB Chotěboř C 2121764 150 Kč
OSN0990 Drápová JustýnaDrápová Justýna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8119491 150 Kč
SJH0957 Těthalová AnežkaTěthalová Anežka SOS Jindřichův Hradec B 8501399 150 Kč
CTB0853 Zvolánková AlžbětaZvolánková Alžběta SK OB Chotěboř C 2039124 150 Kč
CHT0852 Kellerová AliceKellerová Alice OOB SK Chrast B 8013487 150 Kč
STA0954 Šimotová ElenŠimotová Elen OK Střelka B 8047297 150 Kč
STA0952 Čápová DenisaČápová Denisa OK Střelka B 8680427 150 Kč
TTR0852 Nešporová TerezieNešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 150 Kč

D18 2.99 km, 29 m, 14 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0753 Paulová BarboraPaulová Barbora SK OB Chotěboř B 8003665 150 Kč
CTB0754 Bukáčková ŠárkaBukáčková Šárka SK OB Chotěboř C 8482641 150 Kč
SJH0752 Kopencová AnnaKopencová Anna SOS Jindřichův Hradec B 2088158 150 Kč
OSN0777 Janíčková JolanaJaníčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8004350 150 Kč

D21C 3.13 km, 28 m, 19 kontrol Rank. koef.: 1

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9652 Hledíková LucieHledíková Lucie OOB SK Chrast C 8033202 150 Kč
DKL9051 Pangrácová MariePangrácová Marie KOB Kladno C 8028804 150 Kč
DKP0250 Sanna KarinSanna Karin Oddíl OB Kotlářka C 8240702 150 Kč
CTB0551 Paulová PavlínaPaulová Pavlína SK OB Chotěboř B 8003591 150 Kč
CTB0752 Běloušková KateřinaBěloušková Kateřina SK OB Chotěboř B 8003607 150 Kč
CTB9451 Picková AlenaPicková Alena SK OB Chotěboř C 8660906 150 Kč
SJI0751 Oranyová SylvaOranyová Sylva OK Jihlava A 8410786 150 Kč
SJI0550 Plachá ZitaPlachá Zita OK Jihlava A 8116810 150 Kč
SJH0551 Blažková VeronikaBlažková Veronika SOS Jindřichův Hradec B 8226309 150 Kč
CHT8251 Matrasová VendulaMatrasová Vendula OOB SK Chrast C 8514472 150 Kč
KAM9852 Čechová TerezaČechová Tereza OK Kamenice E 8511354 150 Kč
SJH0252 Blažková KateřinaBlažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec C 8656531 150 Kč
CHT6655 Bulvová HanaBulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 150 Kč
OSN0250 Slámová TaťánaSlámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8512698 225 Kč

D21D 2.23 km, 22 m, 14 kontrol Rank. koef.: 1

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI8350 Izdná PetraIzdná Petra OK Jihlava C 8516414 150 Kč
SJI8751 Kaňáková PetraKaňáková Petra OK Jihlava C 7003047 150 Kč
CTB7751 Petříčková LenkaPetříčková Lenka SK OB Chotěboř C 2039098 150 Kč

D35 2.99 km, 29 m, 14 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8152 Krejsová MartinaKrejsová Martina OOB SK Chrast C 8520901 150 Kč
CTB8051 Klusáčková LenkaKlusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 150 Kč
CTB8152 Jelínková HanaJelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 150 Kč
STA8052 Klímová MichalaKlímová Michala OK Střelka 2224789 225 Kč
SJI8151 Bartáková PetraBartáková Petra OK Jihlava C 8076038 150 Kč
SJI8650 Boučková KristýnaBoučková Kristýna OK Jihlava C 2157322 150 Kč
BBM8750 Králová OlgaKrálová Olga BETA URSUS Rosice C 2212705 150 Kč
CHT8551 Martincová KristýnaMartincová Kristýna OOB SK Chrast C 63591 150 Kč
CHT8651 Binková JanaBinková Jana OOB SK Chrast C 52312 150 Kč
RUZ8051 Polednová HanaPolednová Hana TJ Růžená C 8013844 150 Kč
RUZ8151 Kubešová EvaKubešová Eva TJ Růžená C 2146034 150 Kč
CTB7851 Paulová HanaPaulová Hana SK OB Chotěboř C 2039078 150 Kč
CTB8351 Šťastná LenkaŠťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 150 Kč
CHT8751 Kratochvílová StanislavaKratochvílová Stanislava OOB SK Chrast C 995877 150 Kč
CHT8852 Sadilkova MarieSadilkova Marie OOB SK Chrast C 4540 150 Kč
PZR8181 Forstová VeronikaForstová Veronika UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8119527 150 Kč
CHT8053 Korecká LenkaKorecká Lenka OOB SK Chrast C 8047133 150 Kč
SJI7850 Chudíková BarboraChudíková Barbora OK Jihlava C 8033211 150 Kč
CTB8053 Běloušková IlonaBěloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 150 Kč
SJH8051 Kinštová DominikaKinštová Dominika SOS Jindřichův Hradec C 8505199 150 Kč
SJH7652 Potužníková EvaPotužníková Eva SOS Jindřichův Hradec C 8003611 150 Kč
PDY8450 Hejtmánková KateřinaHejtmánková Kateřina Běhej Poděbrady C 8328651 150 Kč
RUZ8053 Nevrklová MartinaNevrklová Martina TJ Růžená C 2133899 150 Kč
SJI8459 Slámová PetraSlámová Petra OK Jihlava C 2159888 150 Kč

D45 2.64 km, 28 m, 14 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7854 Mazzarese JanaMazzarese Jana OK Jihlava C 2102555 150 Kč
LPU6955 Demlová JitkaDemlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 8230369 150 Kč
TTR7452 Cíchová PavlínaCíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 150 Kč
PZR7070 Poláčková BohuslavaPoláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 150 Kč
OSN7850 Dvořáčková JanaDvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8226322 150 Kč
SJI7751 Debefová ZuzanaDebefová Zuzana OK Jihlava C 2211504 150 Kč
SHK7350 Kroniková JanaKroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 8662671 150 Kč
STA7551 Plachá RadkaPlachá Radka OK Střelka C 2116452 150 Kč
SJH7051 Benešová IvaBenešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 8660392 150 Kč
SJH7851 Beranová JanaBeranová Jana SOS Jindřichův Hradec C 8013871 150 Kč
SJH7852 Svitáková EvaSvitáková Eva SOS Jindřichův Hradec C 2096234 150 Kč
SJH7853 Gregorová LenkaGregorová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 2096216 150 Kč
SJH7052 Dundáčková HanaDundáčková Hana SOS Jindřichův Hradec C 442862 150 Kč
OSN7356 Janíčková JitkaJaníčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8680294 150 Kč
TTR7251 Nešporová MarieNešporová Marie OOB Třebíč C 8009530 150 Kč

D55 2.33 km, 25 m, 13 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB6851 Voborníková EvaVoborníková Eva SK OB Chotěboř C 8003667 150 Kč
PZR5654 Rosecká AlenaRosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8655485 150 Kč
CHT6460 Kučerová VladimíraKučerová Vladimíra OOB SK Chrast C 8063094 150 Kč
BZR6951 Čechová ZuzanaČechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 8149884 150 Kč
PZR6969 Nechutová AlenaNechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8022352 150 Kč
CHT6051 Řezníčková HanaŘezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 150 Kč

D65 1.96 km, 16 m, 12 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5855 Kuchařová AdaKuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 8654911 150 Kč
TBM5451 Eremiášová JanaEremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 150 Kč

D70 1.83 km, 14 m, 11 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI5252 Podhorská VěraPodhorská Věra OK Jihlava C 1000506 150 Kč
PZR5051 Křížová ZdenkaKřížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659406 150 Kč

DH12X 1.41 km, 22 m, 12 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT1353 Dvořáková TerezaDvořáková Tereza OOB SK Chrast C 2419856 90 Kč
CTB1350 Cipryánová ViktorieCipryánová Viktorie SK OB Chotěboř C 2113489 90 Kč
0070001 Vávrová BabetaVávrová Babeta 007 - Vavrovi zapůjčit 40 Kč
0070002 Vávra LukášVávra Lukáš 007 - Vavrovi zapůjčit 40 Kč
0080001 Prostřední MatyášProstřední Matyáš 008 - Prostřední 49809 0 Kč

H10 1.16 km, 13 m, 11 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT1501 Krejsa JosefKrejsa Josef OOB SK Chrast C 8004592 90 Kč
SJI1502 Mazzarese AidenMazzarese Aiden OK Jihlava C 8500458 90 Kč
CHT1402 Matras ŠtěpánMatras Štěpán OOB SK Chrast C 8511657 90 Kč
CHT1502 Martinec OtakarMartinec Otakar OOB SK Chrast C 2221501 90 Kč
SJI1515 Lauerman JanLauerman Jan OK Jihlava C 8502676 90 Kč
CHT1403 Kosina VítKosina Vít OOB SK Chrast C 2419852 90 Kč
CHT1401 Korecký RadanKorecký Radan OOB SK Chrast C 8003626 90 Kč

H10F 0.95 km, 15 m, 10 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STA1501 Klíma AlbertKlíma Albert OK Střelka C 8004043 90 Kč
SJI1601 Ježek JáchymJežek Jáchym OK Jihlava C 2156622 90 Kč
PZR1616 Olišar MikulášOlišar Mikuláš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2420044 90 Kč
CHT1701 Korecký MarekKorecký Marek OOB SK Chrast C 8033277 90 Kč
SJH1602 Komárek ŠtěpánKomárek Štěpán SOS Jindřichův Hradec C 2025364 90 Kč
MFP1501 Král MaxmiliánKrál Maxmilián Matfyz Praha C 2053580 90 Kč
CHT1603 Souček DanielSouček Daniel OOB SK Chrast C 2419845 90 Kč
RUZ1600 Gregor ŠimonGregor Šimon TJ Růžená C 2088726 90 Kč
CHT1404 Vostrovský JanVostrovský Jan OOB SK Chrast C 2419847 90 Kč

H12 1.86 km, 17 m, 12 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STA1303 Klíma MatoušKlíma Matouš OK Střelka C 8047292 90 Kč
CHT1202 Martinec EduardMartinec Eduard OOB SK Chrast C 2102866 90 Kč
CTB1203 Kysela VojtěchKysela Vojtěch SK OB Chotěboř C 2118475 90 Kč
CTB1301 Šťastný VilémŠťastný Vilém SK OB Chotěboř B 8136477 90 Kč
PZR1200 Kocmánek LukášKocmánek Lukáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8522458 90 Kč
JHB1301 Melechovský MaxmiliánMelechovský Maxmilián TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49805 90 Kč
CTB1200 Fikar MichalFikar Michal SK OB Chotěboř C 2082924 90 Kč
SJI1202 Kasal JohanKasal Johan OK Jihlava C 8523436 90 Kč
PZR1201 Uchytil IvoUchytil Ivo UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8520940 90 Kč
SJI1302 Kováč JanKováč Jan OK Jihlava 8508282 135 Kč
OSN1313 Glier MatyášGlier Matyáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8183127 135 Kč
SJI1301 Fiala TobiasFiala Tobias OK Jihlava C 8512688 135 Kč

H14 2.50 km, 26 m, 14 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STA1003 Klíma ŠtěpánKlíma Štěpán OK Střelka C 8008304 90 Kč
TTR1111 Věžník RomanVěžník Roman OOB Třebíč B 8509385 90 Kč
CTB1103 Novák TobiášNovák Tobiáš SK OB Chotěboř A 8003661 90 Kč
CTB1101 Šťastný AntonínŠťastný Antonín SK OB Chotěboř B 8003650 90 Kč
PZR1100 Forst MatoušForst Matouš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8680414 90 Kč
SJH1101 Beran AntonínBeran Antonín SOS Jindřichův Hradec B 8014505 90 Kč
SJH1003 Blažek VojtěchBlažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec A 8014562 90 Kč
SJI1004 Kasal AlbertKasal Albert OK Jihlava C 2147511 90 Kč
PZR1101 Doležal Vojtěch LubomírDoležal Vojtěch Lubomír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2158532 90 Kč
PZR1102 Petrlík DavidPetrlík David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210882 90 Kč
STA1004 Karas LukášKaras Lukáš OK Střelka 2001982 135 Kč
SJH1001 Míchal JakubMíchal Jakub SOS Jindřichův Hradec A 8022661 90 Kč
TBM1112 Hübner VáclavHübner Václav KOS TJ Tesla Brno B 2118463 90 Kč

H16 2.97 km, 27 m, 15 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0901 Prášil ŠimonPrášil Šimon OOB Třebíč B 8107762 150 Kč
SJI0900 Dočkal MatoušDočkal Matouš OK Jihlava C 2029126 150 Kč
SJI0901 Prášil AdamPrášil Adam OK Jihlava A 8033299 150 Kč
SJI0809 Debef AlanDebef Alan OK Jihlava B 8017749 150 Kč
PZR0901 Vinopal VojtěchVinopal Vojtěch UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8501081 150 Kč
PZR0905 Dokulil JiříDokulil Jiří UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8032757 150 Kč
SJH0803 Parkan TomášParkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 8663132 150 Kč
SJH0805 Těthal JosefTěthal Josef SOS Jindřichův Hradec B 8107773 150 Kč
MFP0801 Král SamuelKrál Samuel Matfyz Praha C 7205563 150 Kč
CHT0902 Češík FrantišekČešík František OOB SK Chrast C 2260133 150 Kč
STA0901 Wierer AntonínWierer Antonín OK Střelka C 8047302 150 Kč
CHT0901 Škapa JanŠkapa Jan OOB SK Chrast C 2115711 150 Kč
CTB0903 Jirásek RostislavJirásek Rostislav SK OB Chotěboř B 8026651 225 Kč

H18 3.23 km, 26 m, 17 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0701 Knap JakubKnap Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8024756 150 Kč
SJI0702 Prášil JakubPrášil Jakub OK Jihlava B 8014531 150 Kč
0040001 Erickson ThomasErickson Thomas 004 - Jihlava zapůjčit 265 Kč
SCP0601 Slíva MikulášSlíva Mikuláš OK Sparta Praha C 8518935 150 Kč
SJI0601 Hendrych VítHendrych Vít OK Jihlava B 2080831 150 Kč
SJI0600 Jirků FrantišekJirků František OK Jihlava B 8066725 150 Kč
SJI0602 Rachůnek StanislavRachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 150 Kč
STA0701 Wierer JanWierer Jan OK Střelka C 8015288 150 Kč

H21C 3.69 km, 34 m, 20 kontrol Rank. koef.: 1

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8701 Krejsa JanKrejsa Jan OOB SK Chrast C 8509062 150 Kč
TUR9549 Kamenický JeronýmKamenický Jeroným OOB TJ Turnov R 8651708 150 Kč
CHT9501 Hledík JakubHledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 150 Kč
LPU9502 Deml TomášDeml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8221295 150 Kč
CTB7702 Jelínek JaromírJelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 150 Kč
DKL8201 Klíma KamilKlíma Kamil KOB Kladno C 8667960 150 Kč
PGP8605 Vlach MartinVlach Martin SK Praga C 8140912 150 Kč
TBM8602 Stupal FrantišekStupal František KOS TJ Tesla Brno C 8501566 150 Kč
TTR0102 Cícha MatějCícha Matěj OOB Třebíč C 8109391 150 Kč
TTR0401 Cícha VáclavCícha Václav OOB Třebíč B 8522843 150 Kč
SJI9501 Koumar FrantišekKoumar František OK Jihlava C 682090 150 Kč
SJI8306 Kadlec JanKadlec Jan OK Jihlava C 8028807 150 Kč
PZR8814 Hladílek JanHladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8016309 150 Kč
SJI7415 Prášil AlešPrášil Aleš OK Jihlava C 8015316 150 Kč
CHT8402 Jansa JiříJansa Jiří OOB SK Chrast C 8061449 150 Kč
CTB7001 Novák PavelNovák Pavel SK OB Chotěboř C 8648548 150 Kč
CTB0601 Novák MatyášNovák Matyáš SK OB Chotěboř B 8226396 150 Kč
PZR8903 Novohradský PetrNovohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 150 Kč
PGP6803 Pospíšil VítekPospíšil Vítek SK Praga C 8659382 150 Kč
SJI7419 Lauerman JanLauerman Jan OK Jihlava C 8662358 150 Kč
TTR8201 Kříž LukášKříž Lukáš OOB Třebíč C 515159 150 Kč
SJI7201 Vítek JaroslavVítek Jaroslav OK Jihlava C 8028815 150 Kč
SJI9203 Škrabánek MatějŠkrabánek Matěj OK Jihlava C 8026655 150 Kč
OSN9301 Klusáček JanKlusáček Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8410777 150 Kč
TTR0502 Nešpor JiříNešpor Jiří OOB Třebíč B 8663162 150 Kč
TTR0101 Nešpor JanNešpor Jan OOB Třebíč C 7300192 150 Kč
CTB7902 Hübner JanHübner Jan SK OB Chotěboř C 8200032 150 Kč
RUZ9900 Kahoun LukášKahoun Lukáš TJ Růžená 8501544 225 Kč
SJI9902 Šenkýř MatějŠenkýř Matěj OK Jihlava C 8109368 150 Kč

H21D 2.50 km, 26 m, 14 kontrol Rank. koef.: 1

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR9502 Skryja OndřejSkryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 150 Kč
CTB0604 Pavlas MartinPavlas Martin SK OB Chotěboř C 2113412 150 Kč
SJH0110 Martínek FrantišekMartínek František SOS Jindřichův Hradec 8512699 225 Kč

H35 3.23 km, 26 m, 17 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB7803 Klusáček LuděkKlusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 150 Kč
STA7902 Klíma DavidKlíma David OK Střelka C 8501559 150 Kč
CHT8001 Matras TomášMatras Tomáš OOB SK Chrast C 8047209 150 Kč
CHT8604 Naňka MartinNaňka Martin OOB SK Chrast C 2260148 150 Kč
CHT8601 Kysilko ZdeněkKysilko Zdeněk OOB SK Chrast C 52304 150 Kč
OSN7502 Dvořáček JiříDvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8007171 150 Kč
CHT8502 Martinec PetrMartinec Petr OOB SK Chrast C 52168 150 Kč
OSN6901 Sláma JaroslavSláma Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8501511 150 Kč
CTB7901 Šťastný KarelŠťastný Karel SK OB Chotěboř C 8162828 150 Kč
CHT7901 Korecký MiroslavKorecký Miroslav OOB SK Chrast C 8226364 150 Kč
CTB7910 Hanousek MartinHanousek Martin SK OB Chotěboř C 8003608 150 Kč
SJI8309 Jirků RomanJirků Roman OK Jihlava C 8501780 150 Kč
CTB7602 Běloušek PavelBěloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 150 Kč
SJH7601 Blažek ZdeněkBlažek Zdeněk SOS Jindřichův Hradec C 8003631 150 Kč
SJH8003 Duba VojtěchDuba Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 8013940 150 Kč
SCP7300 Sliva JanSliva Jan OK Sparta Praha C 8522875 150 Kč
RUZ7500 Gregor PetrGregor Petr TJ Růžená C 8648570 150 Kč
STA8201 Dokoupil IvanDokoupil Ivan OK Střelka C 2134335 150 Kč
SJH7802 Míchal JiříMíchal Jiří SOS Jindřichův Hradec C 8420953 150 Kč
STA7702 Wierer MartinWierer Martin OK Střelka C 2029215 150 Kč

H45 2.97 km, 27 m, 15 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7613 Izdný PavelIzdný Pavel OK Jihlava C 8149899 150 Kč
TTR7701 Dvořáček JanDvořáček Jan OOB Třebíč C 8514682 150 Kč
SJI7823 Prošek MichalProšek Michal OK Jihlava C 8028823 150 Kč
TTR7503 Cícha RadekCícha Radek OOB Třebíč C 2092381 150 Kč
BOR7710 Klusáček RadimKlusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8028866 150 Kč
SJI7802 Debef DominikDebef Dominik OK Jihlava C 2213781 150 Kč
BOR7415 Rejman JosefRejman Josef OK Jiskra Nový Bor C 8160173 150 Kč
PZR7905 Vinopal TomášVinopal Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8501404 150 Kč
SHK7704 Slovák MiroslavSlovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 150 Kč
SJI7302 Vala FerdinandVala Ferdinand OK Jihlava C 8076611 150 Kč
CHT7500 Klvaňa MilanKlvaňa Milan OOB SK Chrast C 8226323 150 Kč
SJI7311 Orany TomášOrany Tomáš OK Jihlava C 8006309 150 Kč
STA7101 Plachý MartinPlachý Martin OK Střelka C 2116453 150 Kč
SJH7001 Beneš JanBeneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 150 Kč
SJH7402 Blažek PetrBlažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 8636796 150 Kč
SJH7403 Pobuda MichalPobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 443107 150 Kč
SJH7705 Potužník MartinPotužník Martin SOS Jindřichův Hradec C 8237700 150 Kč
SJH7504 Šteflíček MartinŠteflíček Martin SOS Jindřichův Hradec C 8505214 150 Kč
SJH6902 Dundáček MilanDundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 8648639 150 Kč
MFP7808 Král AlešKrál Aleš Matfyz Praha C 887613 150 Kč
RUZ7200 Komín PetrKomín Petr TJ Růžená C 2800299 150 Kč
PZR7007 Nechuta MilanNechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8022374 150 Kč
RUZ7600 Nevrkla TomášNevrkla Tomáš TJ Růžená C 8014557 150 Kč
PZR7621 Uchytil TomášUchytil Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8006730 150 Kč
CHT7503 Češík LiborČešík Libor OOB SK Chrast C 2260140 150 Kč
CHT7502 Votruba PetrVotruba Petr OOB SK Chrast C 2148258 150 Kč
CHT7102 Šebesta PetrŠebesta Petr OOB SK Chrast C 232868 150 Kč
CTB6601 Voborník PetrVoborník Petr SK OB Chotěboř C 8414102 225 Kč
OSN7701 Glier JanGlier Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8107719 225 Kč

H55 2.77 km, 30 m, 15 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI6002 Kopecký ZdeněkKopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 150 Kč
TJP5500 Cedrych KarelCedrych Karel TJ Sokol Troja C 8226329 150 Kč
SJI6301 Petráček AlešPetráček Aleš OK Jihlava C 53631 150 Kč
TTR6701 Drábek PetrDrábek Petr OOB Třebíč C 2801047 150 Kč
CHT6601 Jehlička OldřichJehlička Oldřich OOB SK Chrast C 49857 150 Kč
PZR6106 Skryja BořivojSkryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 150 Kč
SJI6115 Kaňák PetrKaňák Petr OK Jihlava C 8149879 150 Kč
SJH6801 Parkan JiříParkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 8656643 150 Kč
SJH5901 Nosek VladimírNosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 8003617 150 Kč
PZR4800 Kříž PavelKříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659407 150 Kč
SJI6801 Rachůnek StanislavRachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 150 Kč
SJH6501 Nouza PetrNouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8003622 150 Kč
TTR6101 Nešpor JanNešpor Jan OOB Třebíč C 8009526 150 Kč
SJI5901 Zeman JaroslavZeman Jaroslav OK Jihlava C 8648620 150 Kč

H65 2.64 km, 28 m, 14 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN5601 Klusáček MartinKlusáček Martin SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2103756 150 Kč
PZR5603 Forst VlastimilForst Vlastimil UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8162866 150 Kč
PZR5309 Novohradský JanNovohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 150 Kč
SJI5801 Beneš VladimírBeneš Vladimír OK Jihlava C 07936 150 Kč

H70 2.33 km, 25 m, 13 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5100 Blecha LadislavBlecha Ladislav KOS Třešť C 8140927 150 Kč
TTR5401 Koudelný JiříKoudelný Jiří OOB Třebíč C 2092400 150 Kč
RUZ5105 Kodys VáclavKodys Václav TJ Růžená C 51920 150 Kč
CHT5301 Matras JaroslavMatras Jaroslav OOB SK Chrast C 8514539 150 Kč
CHT5001 Mrštík VáclavMrštík Václav OOB SK Chrast C 8656516 150 Kč
CHT4802 Vítek JosefVítek Josef OOB SK Chrast C 51948 150 Kč
CHT4701 Vodrážka OldřichVodrážka Oldřich OOB SK Chrast C 2260147 150 Kč
CHT5101 Zlesák MilanZlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 150 Kč
MKP4700 Koč ZdeněkKoč Zdeněk SK Meteor Kačerov C 8200018 150 Kč

HDR 0.95 km, 15 m, 10 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI1851 Boučková GabrielaBoučková Gabriela OK Jihlava C 2011866 90 Kč
SJI1801 Ježek OndřejJežek Ondřej OK Jihlava 90 Kč
0020001 Ištok SebastianIštok Sebastian 002 - 002 2069084 90 Kč
0020002 Ištok Samuel Ištok Samuel 002 - 002 682348 90 Kč
CHT1951 Martincová LindaMartincová Linda OOB SK Chrast C 2419850 90 Kč
CHT2151 Sadílková AlžbětaSadílková Alžběta OOB SK Chrast C 2419848 90 Kč
CTB1751 Provazníková StellaProvazníková Stella SK OB Chotěboř C 2121778 90 Kč
SJI1853 Kratochvílová AnnaKratochvílová Anna OK Jihlava 4537 90 Kč
SJI1751 Jirků KláraJirků Klára OK Jihlava C 301273 90 Kč
SJH1652 Těthalová MarieTěthalová Marie SOS Jindřichův Hradec C 2260168 90 Kč
CHT1851 Líbalová JosefínaLíbalová Josefína OOB SK Chrast C 2212701 90 Kč
SJH1601 Míchal JáchymMíchal Jáchym SOS Jindřichův Hradec C 2420068 90 Kč
CHT1652 Dvořáková LucieDvořáková Lucie OOB SK Chrast C 2419843 90 Kč
0050002 Uchytil JonášUchytil Jonáš 005 - Uchytilovi zapůjčit 130 Kč
0090001 Nesrovnalová AdélaNesrovnalová Adéla 009 - Nesrovnalová 8014463 0 Kč

P 1.88 km, 21 m, 12 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR8816 Olišar PetrOlišar Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2145537 90 Kč
PZR8757 Olišarová TatianaOlišarová Tatiana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121893 90 Kč
SJI8351 Jirků LucieJirků Lucie OK Jihlava C 219243 90 Kč
SJH7707 Těthal MartinTěthal Martin SOS Jindřichův Hradec C 8522842 90 Kč
CHT8652 Součková TerezaSoučková Tereza OOB SK Chrast C 2419853 90 Kč
SJI7150 Rachůnková MarkétaRachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 90 Kč
SJH8252 Míchalová ZuzanaMíchalová Zuzana SOS Jindřichův Hradec C 2419915 90 Kč
0010001 Wiederlechner RomanWiederlechner Roman 001 - KRVL zapůjčit 130 Kč
celkem přihlášených: 315, vklad: 41693 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.