Logo

Přihlášky závodu: Seminář rozhodčích 1. třídy

Datum:
15.02.2024
Místo konání:
Online
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Kategorie:
jsem R1     nejsem R1    
Nahrávám data...
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka C 8080833 0 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava 8663153 0 Kč
JPV6317 Vystavěl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 52426 0 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava 8008264 0 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8662320 0 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga R 8409111 0 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 8004332 0 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 8663149 0 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava 8014553 0 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 8052300 0 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering 8028809 0 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering 8662685 0 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 8226338 0 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 8086808 0 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov E 8660903 0 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 8662299 0 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 8662676 0 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň 8054119 0 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň 51151 0 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Rosice C 8636192 0 Kč
SSU7847 Krtička Luděk SK Severka Šumperk 8409884 0 Kč
LPM7206 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň 8670454 0 Kč
TAP8737 Hošek Radim KOB Tretra Praha C 8087370 0 Kč
TJN8306 Janata Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 8303050 0 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 0 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 8662701 0 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 8670801 0 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk 8662682 0 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín R 8010100 0 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Brno Žabovřesky C 8660422 0 Kč
KRL6701 Hanák Martin Kometa Kralovice 2017667 0 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor 8160187 0 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 8662310 0 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 8044545 0 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 8019431 0 Kč
TBM8911 Zimmermann Jakub KOS TJ Tesla Brno C 8645930 0 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice 9995599 0 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové 9126 0 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava 8210077 0 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 8648561 0 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 0 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk 8660457 0 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín C 8422248 0 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 8656692 0 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 0 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka C 8450007 0 Kč
JPV8817 Navrátil Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C 1602632 0 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha 8087414 0 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 8009702 0 Kč
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 0 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava 8670479 0 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8660460 0 Kč
SSU8841 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 8063501 0 Kč
ONO7200 Ševčík Petr SKOB Ostrov C 8662290 0 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Brno Žabovřesky C 8660410 0 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha 2035738 0 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering 8003620 0 Kč
celkem přihlášených: 57, vklad: 0 Kč