Logo

Přihlášky závodu: Veřejný závod (Jarní skály)

Datum:
16.03.2024
Místo konání:
Podkost
Pořadatel:
TUV - SOK TJ Turnov
Kategorie:
D10     D12     D14     D21A     D21B     D21C     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H12     H14     H21A     H21B     H21C     H35     H45     H55     H65     H75     H80     HDR     P2     P4     T5    
Nahrávám data...

D10 2.70 km, 70 m, 8 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1450 Collis HelenaCollis Helena Oddíl OB Kotlářka C 41365 150 Kč
VLI1450 Horáčková EliškaHoráčková Eliška Slavia Liberec orienteering C 500290 150 Kč
BOR1450 Nehasilová AnnaNehasilová Anna OK Jiskra Nový Bor C 7204511 150 Kč
TAP1451 Kůdelová EliškaKůdelová Eliška KOB Tretra Praha C 8510253 150 Kč
TUR1559 Žitníková EliškaŽitníková Eliška OOB TJ Turnov C 2161675 150 Kč
ZVO1451 Veselá AlenaVeselá Alena OB SK Zvole C 2451179 150 Kč
JEN1450 Zofová TaťánaZofová Taťána OB Jenišovice C 8514509 150 Kč
TJN1454 Baumanová Anna MarieBaumanová Anna Marie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408036 150 Kč
STH1550 Chrástová MarkétaChrástová Markéta SK Studenec C 9974 150 Kč
TAP1350 Mejstříková KláraMejstříková Klára KOB Tretra Praha C 2135172 150 Kč
TUR1456 Hainová EliškaHainová Eliška OOB TJ Turnov C zapůjčit 200 Kč
JJN1459 Valešová MarieValešová Marie Team Jizerky C 09873 150 Kč
JJN1362 Zikmundová AdélaZikmundová Adéla Team Jizerky C 8409898 150 Kč
JJN1358 Lánská ElenaLánská Elena Team Jizerky C 8514486 150 Kč

D12 3.00 km, 90 m, 12 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV1251 Lazarová NelaLazarová Nela SOK TJ Turnov C 2126364 150 Kč
DKP1251 Collis EmmaCollis Emma Oddíl OB Kotlářka C 8196034 150 Kč
DKP1352 Sedláková HelenaSedláková Helena Oddíl OB Kotlářka C 8044628 150 Kč
TUR1351 Kutková SáraKutková Sára OOB TJ Turnov B 8026626 150 Kč
DOR1351 Hezká ZuzanaHezká Zuzana OK Dobříš C 2125345 150 Kč
PDY1352 Neyrinck NinaNeyrinck Nina Běhej Poděbrady C 2106722 150 Kč
TJN1450 Janatová EsterJanatová Ester OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2222834 150 Kč
TAP1255 Kůdelová NelaKůdelová Nela KOB Tretra Praha C 8511384 150 Kč
CHT1351 Krejsová MarkétaKrejsová Markéta OOB SK Chrast C 8012871 150 Kč
JIL1354 Špačková KateřinaŠpačková Kateřina OK Jilemnice C 331529 150 Kč
RIC1350 Proxová VeronikaProxová Veronika OB Říčany C 8033237 150 Kč
JIL1252 Vrdlovcová StellaVrdlovcová Stella OK Jilemnice C 2139492 150 Kč
TJN1354 Vančurová LenkaVančurová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425589 150 Kč
VLI1252 Heczková EmmaHeczková Emma Slavia Liberec orienteering B 8196060 150 Kč
TJN1255 Auerová KarolínaAuerová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2158520 150 Kč
TJN1356 Limon Johana MiaLimon Johana Mia OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085591 150 Kč
JJN1353 Hájková AlžbětaHájková Alžběta Team Jizerky C 8680348 150 Kč
PGP1352 Súkupová AnitaSúkupová Anita SK Praga B 8506942 150 Kč
JJN1252 Valešová MedaValešová Meda Team Jizerky C 2653464 150 Kč
DOK1251 Krausová AmálieKrausová Amálie OK Doksy C 2053503 150 Kč
JJN1352 Valtrová TeaValtrová Tea Team Jizerky C 8510282 150 Kč
LPU1354 Kárníková AlžbětaKárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 8063046 225 Kč
SJC1253 Cyrany AnežkaCyrany Anežka Sportcentrum Jičín C 8512723 225 Kč

D14 4.00 km, 135 m, 11 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV0951 Válková KarolínaVálková Karolína SOK TJ Turnov C 2120061 150 Kč
FSP1150 Bolinová EvelínaBolinová Evelína VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8511767 150 Kč
TUV1199 Kvapilová KláraKvapilová Klára SOK TJ Turnov B 8506612 150 Kč
KAM1050 Mišeková LucieMišeková Lucie OK Kamenice B 8660577 150 Kč
MFP1150 Janečková KristýnaJanečková Kristýna Matfyz Praha C 448933 150 Kč
SJC1050 Jakubcová KarolínaJakubcová Karolína Sportcentrum Jičín B 8112770 150 Kč
LOU1051 Šunková SáraŠunková Sára SK Moravan Louňovice B 8328653 150 Kč
VSP1153 Zavadilová AdélaZavadilová Adéla USK Praha B 8183103 150 Kč
DOR1053 Hezká AdélaHezká Adéla OK Dobříš C 2050499 150 Kč
VSP1152 Rodová AnežkaRodová Anežka USK Praha B 8107742 150 Kč
TAP1050 Hlaváčková LucieHlaváčková Lucie KOB Tretra Praha B 8328655 150 Kč
SJC1153 Krykorková ZuzanaKrykorková Zuzana Sportcentrum Jičín B 8076648 150 Kč
ZVO1156 Veselá KláraVeselá Klára OB SK Zvole B 2146230 150 Kč
SJC1152 Šolcová ElsaŠolcová Elsa Sportcentrum Jičín B 8047201 150 Kč
VSP1050 Ehlerová MichaelaEhlerová Michaela USK Praha B 8005127 150 Kč
JJN1153 Oravcová AmálieOravcová Amálie Team Jizerky B 2027224 150 Kč
JJN1150 Stadtherrová AdélaStadtherrová Adéla Team Jizerky B 8502696 150 Kč
VLI1050 Pechová Marie AnnaPechová Marie Anna Slavia Liberec orienteering B 8015312 150 Kč
PGP1151 Súkupová SáraSúkupová Sára SK Praga B 8502687 150 Kč
JJN1151 Dostrašilová VendulaDostrašilová Vendula Team Jizerky B 8409881 150 Kč
KAM1054 Matyšková KristýnaMatyšková Kristýna OK Kamenice C 2090864 150 Kč
TAP1155 Rypáčková ŠárkaRypáčková Šárka KOB Tretra Praha B 8014509 150 Kč
TUR1054 Ledabylová EliškaLedabylová Eliška OOB TJ Turnov C 2419948 150 Kč
JJN1152 Valtrová EmaValtrová Ema Team Jizerky B 8501575 150 Kč
JJN1054 Ryšavá AnežkaRyšavá Anežka Team Jizerky B 8662738 150 Kč
JJN1052 Jiráková AdélaJiráková Adéla Team Jizerky B 8076042 150 Kč
TUR1052 Pohlodková SáraPohlodková Sára OOB TJ Turnov 2421356 225 Kč

D21A 8.20 km, 330 m, 21 kontrol Rank. koef.: 1

(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9999 Sokolářová ŠárkaSokolářová Šárka OOB TJ Turnov E 8660903 200 Kč
JIL0751 Malá AnežkaMalá Anežka OK Jilemnice A 8670769 200 Kč
SJC0253 Klacková ŠtěpánkaKlacková Štěpánka Sportcentrum Jičín C 8242002 200 Kč
VRL0952 Hančová KarolínaHančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8014548 200 Kč
SJH8150 Gregorová KamilaGregorová Kamila SOS Jindřichův Hradec R 8660904 200 Kč
VLI0452 Šestáková MarieŠestáková Marie Slavia Liberec orienteering R 8667522 200 Kč
DOK0156 Dolejší KateřinaDolejší Kateřina OK Doksy C 8006733 200 Kč
PHK9150 Kosová DenisaKosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 8656691 200 Kč
JIL0852 Kynčlová AnnaKynčlová Anna OK Jilemnice A 8140914 200 Kč
KAM7850 Albrechtová EvaAlbrechtová Eva OK Kamenice C 8648602 200 Kč
KAM9950 Albrechtová IvetaAlbrechtová Iveta OK Kamenice C 8660456 200 Kč
KAM9850 Zimmerová KateřinaZimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 200 Kč
TJP8850 Jirásková KateřinaJirásková Kateřina TJ Sokol Troja C 8501139 200 Kč
ZBM9757 Odehnalová TerezaOdehnalová Tereza SK Brno Žabovřesky R 8660420 200 Kč
KAM9488 Hájková KateřinaHájková Kateřina OK Kamenice C 8501531 200 Kč
TUR0660 Lamačová KateřinaLamačová Kateřina OOB TJ Turnov B 8014498 200 Kč
KAM0360 Karlová AnnaKarlová Anna OK Kamenice E 8656606 200 Kč
PGP9954 Sieglová EliškaSieglová Eliška SK Praga E 8656705 200 Kč
TUR0552 Novotná BarboraNovotná Barbora OOB TJ Turnov B 8026584 200 Kč
TUR0551 Novotná MichaelaNovotná Michaela OOB TJ Turnov R 8013862 200 Kč
PGP9850 Janovská KateřinaJanovská Kateřina SK Praga C 8350120 200 Kč
DKP8251 Blažková KristinaBlažková Kristina Oddíl OB Kotlářka C 8014545 200 Kč
CHA9850 Knížková ŠárkaKnížková Šárka OK Chrastava C 8659402 200 Kč
BOR9954 Janoušková LucieJanoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8120499 200 Kč
SHK9251 Kettner KarolínaKettner Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 200 Kč
BOR9161 Havlová AdélaHavlová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 8660528 200 Kč
TUR0559 Mellanová JuditaMellanová Judita OOB TJ Turnov A 8660382 200 Kč
TAP0457 Černá EmaČerná Ema KOB Tretra Praha E 8516925 200 Kč
SSU8151 Klíchová JanaKlíchová Jana SK Severka Šumperk C 8033234 200 Kč
TUR0450 Hudská ŠtěpánkaHudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 8666872 200 Kč
SJC8952 Fujáčková IvanaFujáčková Ivana Sportcentrum Jičín C 8000426 200 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová JanaKolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8007280 200 Kč
VRL0852 Hanušová MarkétaHanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8033283 200 Kč
SJC0750 Havrdová SheilaHavrdová Sheila Sportcentrum Jičín A 8101007 200 Kč
TUR9851 Hudská LudmilaHudská Ludmila OOB TJ Turnov C 1403054 200 Kč
TUR0250 Šritrová LenkaŠritrová Lenka OOB TJ Turnov C 8033269 200 Kč
LPU0459 Hanušová KateřinaHanušová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice R 8670740 200 Kč
DOK0053 Pavlíková MarkétaPavlíková Markéta OK Doksy C 8006747 200 Kč
JHB9160 Zdobinská LucieZdobinská Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8014477 200 Kč
NPA9151 Nováková ZuzanaNováková Zuzana SK LOB Nová Paka R 8116676 200 Kč
PHK0151 Kosová TerezaKosová Tereza OK 99 Hradec Králové R 8660596 200 Kč
SHK0051 Thýnová NikolaThýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové C 8656672 200 Kč
JJN0151 Rýdlová AdélaRýdlová Adéla Team Jizerky C 8655484 200 Kč
JJN0252 Rýdlová MagdalénaRýdlová Magdaléna Team Jizerky C 8662747 200 Kč
VRL7652 Wohanková GabrielaWohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8033284 200 Kč
FSP8650 Studničná LenkaStudničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 200 Kč
PHK0550 Metelková MichaelaMetelková Michaela OK 99 Hradec Králové R 8116745 300 Kč
PHK8753 Balcarová JanaBalcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 8116686 300 Kč
JIL0954 Salabová PavlínaSalabová Pavlína OK Jilemnice A 8482071 200 Kč
DKP9956 Voltrová AlenaVoltrová Alena Oddíl OB Kotlářka C 8181015 300 Kč

D21B 6.50 km, 240 m, 18 kontrol Rank. koef.: 1

(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9052 Tihonová HanaTihonová Hana KOB Tretra Praha C 8660593 200 Kč
SMR8754 Lukavcová IvanaLukavcová Ivana SNS Smržovka C 8656734 200 Kč
0010001 Mrózková VendulaMrózková Vendula 001 - Bez členství 7200905 200 Kč
JIL7752 Malá VěraMalá Věra OK Jilemnice C 9077 200 Kč
TUR0061 Paříková IvaPaříková Iva OOB TJ Turnov C 8404050 200 Kč
PHK0555 Kopecká MartinaKopecká Martina OK 99 Hradec Králové B 8512650 200 Kč
VLI0853 Šestáková JohanaŠestáková Johana Slavia Liberec orienteering A 8119509 200 Kč
DKP8254 Krásná JitřenkaKrásná Jitřenka Oddíl OB Kotlářka C 8116737 200 Kč
KPY8650 Nedasová ZuzanaNedasová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8107703 200 Kč
SRK0153 Šklíbová VeronikaŠklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8659387 200 Kč
LTP0151 Pavlová MartinaPavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662324 200 Kč
TUR0853 Novotná KarolínaNovotná Karolína OOB TJ Turnov A 8680596 200 Kč
TJP9850 Černá KateřinaČerná Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 200 Kč
TUR8153 Omová MichaelaOmová Michaela OOB TJ Turnov C 7205003 200 Kč
PGP7355 Janovská PetraJanovská Petra SK Praga C 8654900 200 Kč
SRK0551 Morávková ZuzanaMorávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8517323 200 Kč
PHK0354 Zamouřilová AnežkaZamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové C 8020280 200 Kč
TUR0951 Zabořilová AnnaZabořilová Anna OOB TJ Turnov A 8012867 200 Kč
JIL0652 Holohlavská EmaHolohlavská Ema OK Jilemnice B 8510268 200 Kč
TUR0957 Tomášková MatildaTomášková Matilda OOB TJ Turnov A 8656542 200 Kč
DKP8762 Hrdličková JanaHrdličková Jana Oddíl OB Kotlářka C 8107771 200 Kč
PVP0450 Čechmánková AnnaČechmánková Anna VSK Přírodní vědy Praha C 8660550 200 Kč
VSP7752 Gajdová KristinaGajdová Kristina USK Praha C 8505712 200 Kč
VSP0752 Gajdová MichaelaGajdová Michaela USK Praha B 8660527 200 Kč
SJC0950 Havrdová SelinaHavrdová Selina Sportcentrum Jičín A 8071009 200 Kč
TAP9053 Zajícová KateřinaZajícová Kateřina KOB Tretra Praha C 8660524 200 Kč
TJN9352 Žuchová NikolaŽuchová Nikola OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8071193 200 Kč
TJN9750 Žuchová DanielaŽuchová Daniela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8230697 200 Kč
PHK7250 Metelková TaťánaMetelková Taťána OK 99 Hradec Králové C 8514677 200 Kč
VSP0854 Ehlerová AnnaEhlerová Anna USK Praha B 8005141 200 Kč
ROU9554 Koubová LenkaKoubová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 8044551 200 Kč
JIL0750 Votočková AmelieVotočková Amelie OK Jilemnice C 8047184 200 Kč
NPA0652 Plecháčová MariePlecháčová Marie SK LOB Nová Paka B 2122274 200 Kč
DKP0155 Blahová PavlaBlahová Pavla Oddíl OB Kotlářka C 8653088 200 Kč
EKP0256 Fantová KateřinaFantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 8183070 200 Kč
EKP0351 Janečková JosefínaJanečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha C 2067977 200 Kč
DKP8660 Ryantová JanaRyantová Jana Oddíl OB Kotlářka C 7260030 200 Kč
KPY0450 Pavlíčková HanaPavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 8226325 200 Kč
JJN0554 Zoubková ŠárkaZoubková Šárka Team Jizerky B 8421840 200 Kč
PDY0150 Nováková EliškaNováková Eliška Běhej Poděbrady C 8033215 300 Kč
PHK9451 Novotná MarkétaNovotná Markéta OK 99 Hradec Králové C 2058530 300 Kč

D21C 5.00 km, 210 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0751 Stavrinou KristýnaStavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8516423 200 Kč
TUR9751 Linková AlenaLinková Alena OOB TJ Turnov C 8670822 200 Kč
TUV0999 Kvapilová KristýnaKvapilová Kristýna SOK TJ Turnov B 8226312 200 Kč
VLI7454 Dvorská MarieDvorská Marie Slavia Liberec orienteering C 2058473 200 Kč
VLI0852 Flossmannová LucieFlossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering A 8008268 200 Kč
KPY0050 Míchalová ŠárkaMíchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8410806 200 Kč
CHA9050 Koníčková PavlaKoníčková Pavla OK Chrastava C 2051498 200 Kč
BOR9350 Chvojková RenataChvojková Renata OK Jiskra Nový Bor C 8510266 200 Kč
BOR9450 Macharová MichaelaMacharová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8510262 200 Kč
KAM0756 Mišeková KateřinaMišeková Kateřina OK Kamenice B 8226411 200 Kč
0040002 Košatová LucieKošatová Lucie 004 - QOC - Quantico Orienteering Club zapůjčit 250 Kč
OSN0055 Stoklasová DanielaStoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7203325 200 Kč
TUR8557 Zakouřilová KamilaZakouřilová Kamila OOB TJ Turnov C 51238 200 Kč
SJC8151 Uhlíková ŠárkaUhlíková Šárka Sportcentrum Jičín C 7207702 200 Kč
0220002 Rothbauerová PavlaRothbauerová Pavla 022 - není 8522881 200 Kč
SMB0050 Albrechtová ZuzanaAlbrechtová Zuzana SKOB Mladá Boleslav C 7707 200 Kč
VLI0955 Barsová MagdalénaBarsová Magdaléna Slavia Liberec orienteering B 8512711 200 Kč
STH0754 Hamáčková TáňaHamáčková Táňa SK Studenec B 8512649 200 Kč
DOK7950 Synková PetraSynková Petra OK Doksy C 8113500 200 Kč
BOR8052 Bednářová VeronikaBednářová Veronika OK Jiskra Nový Bor C 8116769 200 Kč
BOR0751 Rejholcová TerezaRejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8226406 200 Kč
SJC8754 Vágnerová MichaelaVágnerová Michaela Sportcentrum Jičín C 8653299 200 Kč
FSP0450 Cincibusová LenkaCincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 200 Kč
JJN0853 Pražáková NellaPražáková Nella Team Jizerky B 8662699 200 Kč
MFP0950 Blahutová LucieBlahutová Lucie Matfyz Praha B 8500440 200 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie RebekaPetriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 300 Kč
SJC0751 Brožková ElenaBrožková Elena Sportcentrum Jičín C 8501583 300 Kč

D35 6.60 km, 220 m, 19 kontrol

(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8755 Králová VandaKrálová Vanda SK Praga C 8660507 200 Kč
TJN8251 Kopecká MagdalénaKopecká Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2148140 200 Kč
CST8351 Málková ŠárkaMálková Šárka OB Strakonice C 8051083 200 Kč
BOR7150 Nehasilová ZuzanaNehasilová Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8022672 200 Kč
SRK7651 Šklíbová JanaŠklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8663139 200 Kč
FSP8152 Bolinová HanaBolinová Hana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8228844 200 Kč
DKP8257 Collis BlankaCollis Blanka Oddíl OB Kotlářka C 517704 200 Kč
DLP8350 Matesová Kopecká ŠárkaMatesová Kopecká Šárka OOB TJ Dukla Praha C 8445295 200 Kč
VLI8150 Horáčková KateřinaHoráčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 8076026 200 Kč
SPC8260 Slavíčková PetraSlavíčková Petra SPORTICUS team C 2144050 200 Kč
MFP8250 Janečková LenkaJanečková Lenka Matfyz Praha C 416119 200 Kč
LDC8550 Vaňková SašaVaňková Saša KOB Děčín C 8022673 200 Kč
SHK8051 Toužilová MartinaToužilová Martina OK Slavia Hradec Králové C 9165 200 Kč
TJN8951 Večeřová BarboraVečeřová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8061451 200 Kč
PDY8450 Hejtmánková KateřinaHejtmánková Kateřina Běhej Poděbrady C 8328651 200 Kč
0150001 Andrade MilenaAndrade Milena 015 - Terronska UTD 2081371 200 Kč
PDY8051 Jindrová KláraJindrová Klára Běhej Poděbrady C 2219009 200 Kč
EKP8651 Hausmannová KláraHausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8013880 200 Kč
VLI8051 Mokrá JulieMokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 8033227 200 Kč
0170001 Hejnicová SáraHejnicová Sára 017 - StillAlive 7210925 200 Kč
TUR8150 Augustová JitkaAugustová Jitka OOB TJ Turnov C 2219039 200 Kč
JEN8451 Kalousková PavlaKalousková Pavla OB Jenišovice C 8012882 200 Kč
RIC8350 Proxová LadaProxová Lada OB Říčany C 8502459 200 Kč
SCP8150 Havlínová ZuzanaHavlínová Zuzana OK Sparta Praha C 8226305 200 Kč
JIL8150 Vrdlovcová BarboraVrdlovcová Barbora OK Jilemnice C 2096111 200 Kč
CHA8050 Lankašová BarboraLankašová Barbora OK Chrastava C 8109403 200 Kč
LLI8160 Svobodová MonikaSvobodová Monika LOK-o Liberec C 2219033 200 Kč
SHK8552 Stulíková BarboraStulíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9161 200 Kč
KDZ8750 Seemann AnnaSeemann Anna Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 7778750 200 Kč
KDZ8050 Spieszová LucieSpieszová Lucie Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000592 200 Kč
LIT8353 Benešová ZuzanaBenešová Zuzana KOB Litvínov C 2151450 200 Kč
PGP7551 Šimerková OlgaŠimerková Olga SK Praga C 8648558 200 Kč
SJC8152 Podlipná VeronikaPodlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 200 Kč
PGP8156 Súkupová HanaSúkupová Hana SK Praga C 2224777 200 Kč
SMR8150 Rolná JankaRolná Janka SNS Smržovka C 8033279 200 Kč
TUR8355 Ledabylová DanaLedabylová Dana OOB TJ Turnov C 2849688 200 Kč
VRL7553 Schmidtová JanaSchmidtová Jana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 200 Kč
KPY8750 Dobešová KateřinaDobešová Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301352 200 Kč
LTU7851 Komárková LucieKomárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662725 300 Kč
LPU8153 Kárníková KamilaKárníková Kamila OK Lokomotiva Pardubice C 2118499 300 Kč
DOR7656 Petriláková PetraPetriláková Petra OK Dobříš C 8226435 300 Kč
JIL8452 Špačková MichaelaŠpačková Michaela OK Jilemnice C 2035791 200 Kč
DKP8255 Míková ŠárkaMíková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 8022636 300 Kč

D45 5.70 km, 200 m, 15 kontrol

(79)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby KateřinaRiby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8445304 200 Kč
CHA7652 Matyášová JanaMatyášová Jana OK Chrastava C 8030636 200 Kč
SJH7051 Benešová IvaBenešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 8660392 200 Kč
PHK6752 Kosová MichaelaKosová Michaela OK 99 Hradec Králové C 8660597 200 Kč
OKP6550 Valentová HelenaValentová Helena SK OK 24 Praha C 8013931 200 Kč
VRL7052 Hančová AliceHančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 200 Kč
PHK6852 Kopecká MarcelaKopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 200 Kč
0020002 Raadal Hanne LercheRaadal Hanne Lerche 002 - (NOR) Halden SK 7482280 200 Kč
MFP7050 Sieglová DagmarSieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 200 Kč
ROU7451 Dobiášová HanaDobiášová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2099485 200 Kč
ROU7150 Buková JanaBuková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2075666 200 Kč
DOK6850 Hradecká PetraHradecká Petra OK Doksy C 897368 200 Kč
SBR7750 Sklenářová DitaSklenářová Dita SKOB Bruntál C 8648636 200 Kč
JJN7750 Vokušová DanaVokušová Dana Team Jizerky C 2104591 200 Kč
JIL7554 Vlastníková LucieVlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 200 Kč
0070002 Tomandlová RadkaTomandlová Radka 007 - NER - HoRa 2099521 200 Kč
LTP7351 Kamírová GabrielaKamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8445326 200 Kč
KAS7051 Eichlerová JanaEichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8113530 200 Kč
LLI7152 Marková JanaMarková Jana LOK-o Liberec C 8026579 200 Kč
VSP7256 Průšová MarkétaPrůšová Markéta USK Praha C 8660554 200 Kč
JHB6553 Fencíková VladislavaFencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8013883 200 Kč
SOB7150 Brabencová AlenaBrabencová Alena SOBSA C 8502678 200 Kč
SOB7850 Kolaříková MarieKolaříková Marie SOBSA C 8196075 200 Kč
KAM7550 Žemlová EvaŽemlová Eva OK Kamenice C 8033217 200 Kč
JIL7553 Karlová KateřinaKarlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 200 Kč
KAM7851 Mišeková MartinaMišeková Martina OK Kamenice C 2800344 200 Kč
TAP7152 Melišíková RadkaMelišíková Radka KOB Tretra Praha C 8008273 200 Kč
KON7474 Hanousková MichaelaHanousková Michaela KOB Konice C 8030641 200 Kč
SNA7155 Douchová JaroslavaDouchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 200 Kč
TUR7451 Lamačová DanaLamačová Dana OOB TJ Turnov C 2111603 200 Kč
STH7451 Junková PetraJunková Petra SK Studenec C 8330759 200 Kč
DOR7555 Hrušková BlankaHrušková Blanka OK Dobříš C 8512716 200 Kč
VRL7353 Smith LucieSmith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 200 Kč
OKP7350 Balusková IdaBalusková Ida SK OK 24 Praha C 8003634 200 Kč
SLA7451 Asterová JanaAsterová Jana SKOB Slaný C 8648627 200 Kč
PGP7151 Čtrnáctová MagdalenaČtrnáctová Magdalena SK Praga C 8005137 200 Kč
TAP7756 Hlaváčková KláraHlaváčková Klára KOB Tretra Praha C 8105257 200 Kč
CHA7751 Březinová MichaelaBřezinová Michaela OK Chrastava C 8445321 200 Kč
LTU7850 Termerová JanaTermerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 200 Kč
RIC7352 Kotková LenkaKotková Lenka OB Říčany C 8667545 200 Kč
JJN7753 Termerová PetraTermerová Petra Team Jizerky C 2653463 200 Kč
SHK7350 Kroniková JanaKroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 8662671 200 Kč
SMR7750 Honsová LenkaHonsová Lenka SNS Smržovka C 8116767 200 Kč
JIL7051 Třešňáková BlankaTřešňáková Blanka OK Jilemnice C 2096128 200 Kč
KPY7550 Varhaníková HalkaVarhaníková Halka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2087668 200 Kč
SHK7851 Suchá EvaSuchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 8656671 200 Kč
HCE7751 Černá PetraČerná Petra TJ Hostivice C 1413899 200 Kč
PHK7150 Čermáková LucieČermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 200 Kč
TBM7654 Štěpánková KateřinaŠtěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8149893 200 Kč
SJC7756 Havrdová RenataHavrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 200 Kč
ROZ6150 Voltrová SvatavaVoltrová Svatava OK Roztoky C 8013396 200 Kč
STH7351 Junková KateřinaJunková Kateřina SK Studenec C 7204984 200 Kč
LDC7751 Plachá KateřinaPlachá Kateřina KOB Děčín C 8204004 200 Kč
SRK7452 Zemánková EvaZemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2144177 200 Kč
KDZ7150 Benešová MarikaBenešová Marika Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 8014464 200 Kč
KDZ7851 Šídová HanaŠídová Hana Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144057 200 Kč
JJN7951 Sodomkova JanaSodomkova Jana Team Jizerky C 2078479 200 Kč
STH7352 Jónová MarkétaJónová Markéta SK Studenec C 2134347 200 Kč
BOR7457 Janoušková IvetaJanoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 200 Kč
VRL7851 Havlík Poláková PavlínaHavlík Poláková Pavlína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1409092 200 Kč
TJN7651 Dejnožková BlankaDejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 200 Kč
VLI7455 Severýnová Popková KláraSeverýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 200 Kč
LPU7670 Držková MarkétaDržková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 200 Kč
FYD6952 Würzová KateřinaWürzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 8670782 200 Kč
SPC7955 Rypáčková DanaRypáčková Dana SPORTICUS team C 8660559 200 Kč
BOR6951 Rejholcová AndreaRejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 8033288 200 Kč
SHK7051 Myslivcová LenkaMyslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 200 Kč
EKP6550 Janečková DagmarJanečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 200 Kč
BOR7658 Karafiátová LucieKarafiátová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8160190 200 Kč
PGP7350 Ptáčková KateřinaPtáčková Kateřina SK Praga C 8149889 200 Kč
DKP7251 Vítečková KateřinaVítečková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 7007201 200 Kč
VLI7451 Podrábská MariePodrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8670761 300 Kč
VLI7653 Benešová RadkaBenešová Radka Slavia Liberec orienteering C 8410767 300 Kč
PHK6651 Novotná PetraNovotná Petra OK 99 Hradec Králové C 8670748 300 Kč
0430001 Králová ŠtěpánkaKrálová Štěpánka 043 - Vratislavice 51733 300 Kč
TUR7254 Houžvičková KarolínaHoužvičková Karolína OOB TJ Turnov C 8680576 300 Kč
SHK7951 Houžvičková KateřinaHoužvičková Kateřina OK Slavia Hradec Králové C 300 Kč
LPU7868 Vörösová MarkétaVörösová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2103253 300 Kč
SLA7850 Grisová KateřinaGrisová Kateřina SKOB Slaný C 2109679 300 Kč

D55 4.10 km, 140 m, 12 kontrol

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová IvaKábrtová Iva OK RECO Sport C 8030630 200 Kč
JIL6052 Jiřištová HanaJiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 200 Kč
BZP6750 Müllerová ZorkaMüllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 8162838 200 Kč
OKP6151 Šámalová HanaŠámalová Hana SK OK 24 Praha C 502090 200 Kč
LLI6950 Fürstová KatkaFürstová Katka LOK-o Liberec C 8107774 200 Kč
KPY6050 Freyová MichaelaFreyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 200 Kč
SOB6350 Choutková LenkaChoutková Lenka SOBSA C 2419963 200 Kč
SCP6150 Kavková DanaKavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 200 Kč
LPU6152 Léharová IvaLéharová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 8514488 200 Kč
SMB6551 Pološčuková MonikaPološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 200 Kč
BOR6152 Kubátová IvanaKubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 200 Kč
OKP6150 Jeřábková JanaJeřábková Jana SK OK 24 Praha C 303948 200 Kč
JEN6451 Švarcová LenkaŠvarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 200 Kč
PHK6756 Kavalírová KateřinaKavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 200 Kč
TAP6950 Úlehlová MonikaÚlehlová Monika KOB Tretra Praha C 8066753 200 Kč
SJC6151 Benešová IvaBenešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 200 Kč
KON6389 Hlavová MiroslavaHlavová Miroslava KOB Konice C 8007713 200 Kč
KPY6051 Kohlová AlenaKohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 200 Kč
TJN6051 Zuzánková RůženaZuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8659401 200 Kč
TAP6852 Petrová MartinaPetrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 200 Kč
LPU6955 Demlová JitkaDemlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 8230369 200 Kč
SJC6657 Zalabová MartinaZalabová Martina Sportcentrum Jičín C 8213213 200 Kč
0190001 Krakorova IvaKrakorova Iva 019 - Malesice 2211447 200 Kč
PHK6354 Novotná IvanaNovotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219240 200 Kč
PVP6650 Neumannová RenataNeumannová Renata VSK Přírodní vědy Praha C 8515531 200 Kč
TJN5752 Kuncová JiřinaKuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 200 Kč
TJN6851 Pustaiová RomanaPustaiová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434578 200 Kč
NPA6851 Machová IvetaMachová Iveta SK LOB Nová Paka C 7207884 200 Kč
SHK6651 Thýnová IvanaThýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 200 Kč
FSP6651 Cincibusová IvanaCincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8116688 200 Kč
EKP5650 Fantová LibušeFantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 8516255 200 Kč
71D6900 Eckardt CorneliaEckardt Cornelia (GER) USV TU Dresden 8190769 200 Kč
JJN6850 Rýdlová MagdaRýdlová Magda Team Jizerky C 8662737 200 Kč
DKP6750 Klašková KateřinaKlašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 200 Kč
DKP6150 Malačková JanaMalačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 300 Kč

D65 3.30 km, 130 m, 13 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE5650 Štrossová JiřinaŠtrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 150 Kč
KAS5451 Malá JitkaMalá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 150 Kč
VSP5050 Dohnalová DanaDohnalová Dana USK Praha C 8680418 150 Kč
TUR5650 Konopáčová JanaKonopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 150 Kč
VLI5150 Karmazínová IvanaKarmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 8113523 150 Kč
CHA5351 Ševčíková AlenaŠevčíková Alena OK Chrastava C 8008272 150 Kč
TJN5450 Böhmová EvaBöhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 150 Kč
CHA5851 Neumann PetraNeumann Petra OK Chrastava C 8222298 150 Kč
TUR5151 Tvrdková EvaTvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 150 Kč
PGP5850 Zelená MarkétaZelená Markéta SK Praga C 8680329 150 Kč
JIL5362 Zlesáková VlastaZlesáková Vlasta OK Jilemnice C 8285927 150 Kč
CHA5650 Lusková OlgaLusková Olga OK Chrastava C 8170 150 Kč
TUR5150 Omová JanaOmová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 150 Kč
DCE5450 Procházková MilušeProcházková Miluše KOB Dobřichovice C 8303060 150 Kč
JIL5254 Horynová EvaHorynová Eva OK Jilemnice C 8662735 150 Kč
CHA5150 Šaffková ZuzanaŠaffková Zuzana OK Chrastava C 8022660 150 Kč
DCE5550 Mrázová PavlaMrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 150 Kč
JEN5651 Kadečková JanaKadečková Jana OB Jenišovice C 411563 150 Kč
CHA5750 Kadavá EvaKadavá Eva OK Chrastava C 8171 150 Kč
CHA5550 Bradnová VěraBradnová Věra OK Chrastava C 8162 150 Kč
NPA5351 Kalibánová JiřinaKalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 8006771 150 Kč

D75 2.40 km, 90 m, 11 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA4650 Kašková EvaKašková Eva OK Chrastava C 887906 150 Kč
UVP4850 Kohoutová JitřenkaKohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 150 Kč
PGP4050 Haňkovská JanaHaňkovská Jana SK Praga C 8063085 150 Kč
CHA4951 Vokálová PavlaVokálová Pavla OK Chrastava C 8158 150 Kč

H10 2.70 km, 70 m, 8 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP1500 Beneš LukášBeneš Lukáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7000509 150 Kč
JIL1502 Jiřišta VladimírJiřišta Vladimír OK Jilemnice C 2139478 150 Kč
TUR1508 Tůma JáchymTůma Jáchym OOB TJ Turnov C 2219038 150 Kč
VLI1400 Votava JanVotava Jan Slavia Liberec orienteering C 8501152 150 Kč
KAM1700 Albrecht JiříAlbrecht Jiří OK Kamenice C 515490 150 Kč
SJC1503 Jakubec JanJakubec Jan Sportcentrum Jičín C 2112770 150 Kč
TJN1600 Fanta LukášFanta Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2219093 150 Kč
TUR1703 Zakouřil PetrZakouřil Petr OOB TJ Turnov C 1302868 150 Kč
CHT1501 Krejsa JosefKrejsa Josef OOB SK Chrast C 8509062 150 Kč
VSP1500 Skalka JindřichSkalka Jindřich USK Praha C 8511751 150 Kč
STH1502 Gottvald ŠtěpánGottvald Štěpán SK Studenec C 2001935 150 Kč
VLI1501 Kolaja JaromírKolaja Jaromír Slavia Liberec orienteering C 2067313 150 Kč
TJN1601 Arnošt ČeněkArnošt Čeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2216271 150 Kč
TJN1404 Zasche TheodorZasche Theodor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 150 Kč
VLI1500 Matějů EmilMatějů Emil Slavia Liberec orienteering C 515173 150 Kč
JJN1407 Kysilka TobiášKysilka Tobiáš Team Jizerky C 8063065 150 Kč
STH1501 Drápal ŠtěpánDrápal Štěpán SK Studenec C 8063074 150 Kč
JJN1502 Hájek AntonínHájek Antonín Team Jizerky C 8047188 150 Kč
KDZ1400 Cerha AlbertCerha Albert Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144102 150 Kč
KPY1500 Kameník MatějKameník Matěj SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2221441 150 Kč
JIL1500 Kolín JonášKolín Jonáš OK Jilemnice C 8332000 150 Kč
VRL1601 Wohanka MetodějWohanka Metoděj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8409892 150 Kč
PVP1400 Rohan VáclavRohan Václav VSK Přírodní vědy Praha C 53124 225 Kč
TUR1406 Havlíček JakubHavlíček Jakub OOB TJ Turnov C 2147519 225 Kč
TUR1401 Homolka VendelínHomolka Vendelín OOB TJ Turnov C 2224533 225 Kč

H12 3.00 km, 95 m, 11 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB1300 Kolařík JiříKolařík Jiří SOBSA C 8502697 150 Kč
KAM1300 Mišek MichalMišek Michal OK Kamenice C 2088709 150 Kč
TJN1304 Fanta MichalFanta Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8454033 150 Kč
LOU1200 Šunka HubertŠunka Hubert SK Moravan Louňovice C 8328680 150 Kč
DKP1212 Junek KryštofJunek Kryštof Oddíl OB Kotlářka C 8680407 150 Kč
PDY1303 Holata VojtěchHolata Vojtěch Běhej Poděbrady C 8500448 150 Kč
TUR1204 Zakouřil FrantišekZakouřil František OOB TJ Turnov B 8505213 150 Kč
TJN1204 Doležal BonifácDoležal Bonifác OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8409862 150 Kč
KPY1200 Galuška ViktorGaluška Viktor SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 150 Kč
DOK1300 Stránský JakubStránský Jakub OK Doksy C 8502700 150 Kč
STH1203 Plůcha PetrPlůcha Petr SK Studenec C 150 Kč
VLI1301 Kolaja BedřichKolaja Bedřich Slavia Liberec orienteering C 8629817 150 Kč
CHA1200 Lankaš AntonínLankaš Antonín OK Chrastava C 8167 150 Kč
BOR1209 John AdamJohn Adam OK Jiskra Nový Bor C 4436 150 Kč
LLI1235 Svoboda AntonínSvoboda Antonín LOK-o Liberec C 2219040 150 Kč
VLI1300 Matějů JosefMatějů Josef Slavia Liberec orienteering C 8133261 150 Kč
VLI1200 Matějů EdaMatějů Eda Slavia Liberec orienteering B 8196044 150 Kč
TAP1009 Mejstřík VojtěchMejstřík Vojtěch KOB Tretra Praha C 2135170 150 Kč
KDZ1202 Šída OndřejŠída Ondřej Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144030 150 Kč
VLI1302 Guida SebastianGuida Sebastian Slavia Liberec orienteering C 2039826 150 Kč
TUR1222 Hain JanHain Jan OOB TJ Turnov C 8008011 150 Kč
PHK1201 Pompach TobiášPompach Tobiáš OK 99 Hradec Králové B 8004053 150 Kč
STH1204 Ophoff AlexOphoff Alex SK Studenec C 2008997 150 Kč
CEP1300 Pilař JiříPilař Jiří Čepíci C 1413334 150 Kč
SJC1202 Podlipný FilipPodlipný Filip Sportcentrum Jičín C 8056400 150 Kč
SLA1200 Zápotocký TomášZápotocký Tomáš SKOB Slaný B 8461732 150 Kč
SJC1302 Ticháček JonášTicháček Jonáš Sportcentrum Jičín C 8150313 150 Kč
TAP1303 Rypáček RadimRypáček Radim KOB Tretra Praha C 8008303 150 Kč
DKP1303 Duda WiktorDuda Wiktor Oddíl OB Kotlářka C 8409856 150 Kč
JJN1205 Jirák TomášJirák Tomáš Team Jizerky C 8482578 150 Kč
VRL1201 Wohanka AntonínWohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8026573 150 Kč
0450001 Kubišta VavroKubišta Vavro 045 - kubištovi zapůjčit 275 Kč
DKP1301 Míka ZbyněkMíka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 8410799 225 Kč

H14 4.10 km, 130 m, 12 kontrol

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV1000 Lazar MatyášLazar Matyáš SOK TJ Turnov C 2126360 150 Kč
FSP1105 Beneš TadeášBeneš Tadeáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2140844 150 Kč
VLI1201 Votava VojtěchVotava Vojtěch Slavia Liberec orienteering A 8517319 150 Kč
VLI1111 Horáček JáchymHoráček Jáchym Slavia Liberec orienteering B 8003621 150 Kč
DKP1105 Sedlák VáclavSedlák Václav Oddíl OB Kotlářka B 8008297 150 Kč
DKP1011 Junek ŠimonJunek Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8680325 150 Kč
PDY1105 Jindra JáchymJindra Jáchym Běhej Poděbrady C 2181938 150 Kč
HCE1000 Müller KarelMüller Karel TJ Hostivice C 8680602 150 Kč
DKP1116 Valenta OndřejValenta Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2155971 150 Kč
PDY1003 Munzar TomášMunzar Tomáš Běhej Poděbrady C 2216237 150 Kč
DOK1102 Sanitrník VojtěchSanitrník Vojtěch OK Doksy C 7008101 150 Kč
RIC1003 Prox JanProx Jan OB Říčany B 8226428 150 Kč
DOK1100 Kmínek JanKmínek Jan OK Doksy B 8113496 150 Kč
DOK1000 Kmínek OndřejKmínek Ondřej OK Doksy B 8113494 150 Kč
DOR1102 Jiroušek ŠtěpánJiroušek Štěpán OK Dobříš B 2151399 150 Kč
STH1101 Urbanec PatrikUrbanec Patrik SK Studenec C 2144164 150 Kč
LDC1103 Plachý ErikPlachý Erik KOB Děčín C 8204009 150 Kč
VLI1004 Hrdlička VojtěchHrdlička Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 8196055 150 Kč
STH1104 Šimek OldřichŠimek Oldřich SK Studenec C 2134336 150 Kč
SJC1102 Vejvoda MartinVejvoda Martin Sportcentrum Jičín C 8514554 150 Kč
TJN1111 Janata MatějJanata Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8013463 150 Kč
JJN1102 Bahník VáclavBahník Václav Team Jizerky C 2001976 150 Kč
JJN1104 Řezka VáclavŘezka Václav Team Jizerky C 2134324 150 Kč
JJN1111 Rolný JakubRolný Jakub Team Jizerky C 428294 150 Kč
SJC1004 Ticháček JáchymTicháček Jáchym Sportcentrum Jičín C 8250110 150 Kč
NPA1101 Pavelec DanielPavelec Daniel SK LOB Nová Paka B 8006751 150 Kč
JJN1105 Lánský ŠimonLánský Šimon Team Jizerky B 8063052 150 Kč
VLI1104 Kašše JakubKašše Jakub Slavia Liberec orienteering C 2224520 150 Kč
TJN1109 Pesničák DanielPesničák Daniel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8266 150 Kč
VLI1006 Krtička JáchymKrtička Jáchym Slavia Liberec orienteering C 2420039 150 Kč
SJC1103 Řehák JanŘehák Jan Sportcentrum Jičín C 8063059 150 Kč
VLI1000 Přinda VojtěchPřinda Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 49967 225 Kč
VLI1100 Beneš MaxmiliánBeneš Maxmilián Slavia Liberec orienteering B 8501669 225 Kč
TUR1110 Havlíček TomášHavlíček Tomáš OOB TJ Turnov C 1429023 225 Kč
LPU1002 Kárník ŠtěpánKárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice B 8109417 225 Kč
TUR1105 Střelka MatyášStřelka Matyáš OOB TJ Turnov C 8508288 225 Kč
VLI1103 Kubišta AntonKubišta Anton Slavia Liberec orienteering B 2211674 225 Kč
TUR1101 Homolka AntonínHomolka Antonín OOB TJ Turnov C 2222817 225 Kč
LPU1104 Macek DanMacek Dan OK Lokomotiva Pardubice B 8109424 225 Kč
TJN1107 Zurynek TomášZurynek Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8445308 225 Kč

H21A 10.60 km, 385 m, 28 kontrol Rank. koef.: 1

(74)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU9601 Buk MichalBuk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 8662301 200 Kč
SMR7901 Svoboda HonzaSvoboda Honza SNS Smržovka C 8520825 200 Kč
SHK9701 Netuka VojtěchNetuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 200 Kč
CHT8701 Krejsa JanKrejsa Jan OOB SK Chrast C 8004592 200 Kč
SMR7000 Obuškevič JanObuškevič Jan SNS Smržovka C 8033204 200 Kč
PGP9708 Bjørlo Håkon RaadalBjørlo Håkon Raadal SK Praga R 8027451 200 Kč
KPY8600 Kohl OndřejKohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8500064 200 Kč
TUR9904 Thoř TomášThoř Tomáš OOB TJ Turnov C 8430131 200 Kč
TUR0711 Tomášek ProkopTomášek Prokop OOB TJ Turnov A 8226402 200 Kč
VLI7403 Šesták MarekŠesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 200 Kč
0040001 Měrka AlexMěrka Alex 004 - QOC - Quantico Orienteering Club 8487117 200 Kč
TUR9500 Nejman StanislavNejman Stanislav OOB TJ Turnov C 8107754 200 Kč
EKP9000 Pecka MarekPecka Marek VŠTJ Ekonom Praha C 8003623 200 Kč
TUR0110 Zabořil VojtěchZabořil Vojtěch OOB TJ Turnov C 8680598 200 Kč
TAP8101 Hejna MartinHejna Martin KOB Tretra Praha C 8022652 200 Kč
PHK7107 Mašata RomanMašata Roman OK 99 Hradec Králové C 8648595 200 Kč
VLI7707 Habán IvoHabán Ivo Slavia Liberec orienteering C 8660474 200 Kč
TUR8501 Holas OndřejHolas Ondřej OOB TJ Turnov C 8680590 200 Kč
SNA0501 Doucha MartinDoucha Martin TJ START Náchod B 8076025 200 Kč
BOR9006 Karvánek MatoušKarvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 8210813 200 Kč
VSP8800 Samek JakubSamek Jakub USK Praha C 1418767 200 Kč
KAM9202 Hájek AdamHájek Adam OK Kamenice C 8499979 200 Kč
LLI7502 Peterka VojtěchPeterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 200 Kč
TUR0409 Waldhauser ŠtěpánWaldhauser Štěpán OOB TJ Turnov A 8667503 200 Kč
LOU7600 Šunka JanŠunka Jan SK Moravan Louňovice C 8162908 200 Kč
PHK0405 Tatarnikov MichalTatarnikov Michal OK 99 Hradec Králové C 8003652 200 Kč
JIL9804 Hrouda MatějHrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 200 Kč
VLI6001 Henych PetrHenych Petr Slavia Liberec orienteering C 8220800 200 Kč
DKP8109 Tomeš JaroslavTomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 200 Kč
VSP7423 Rod JanRod Jan USK Praha C 8196080 200 Kč
VSP0803 Rod MatyášRod Matyáš USK Praha B 8066787 200 Kč
SNA0402 Kubeček JosefKubeček Josef TJ START Náchod A 8107749 200 Kč
PGP9503 Veselý JakubVeselý Jakub SK Praga R 8662310 200 Kč
VSP0904 Zavadil MatějZavadil Matěj USK Praha B 8026650 200 Kč
VSP6710 Zavadil VladimírZavadil Vladimír USK Praha C 8183149 200 Kč
VLI0805 Šebelka MatějŠebelka Matěj Slavia Liberec orienteering A 8149871 200 Kč
TTR0501 Prášil TomášPrášil Tomáš OOB Třebíč A 8666871 200 Kč
DOK0104 Bílý JakubBílý Jakub OK Doksy C 8113497 200 Kč
SJI7313 Prášil MarekPrášil Marek OK Jihlava R 8116817 200 Kč
PGP8700 Sysel CtiborSysel Ctibor SK Praga C 515161 200 Kč
TUR0701 Drahoňovský TomášDrahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov A 8667957 200 Kč
VSP0807 Termer ŠtěpánTermer Štěpán USK Praha B 8404070 200 Kč
DKP8207 Fröhlich MartinFröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 200 Kč
PVP0600 Čechmánek VáclavČechmánek Václav VSK Přírodní vědy Praha C 8005434 200 Kč
PGP0311 Bialožyt MarekBialožyt Marek SK Praga C 8629759 200 Kč
VRL0604 Hanuš FilipHanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8116669 200 Kč
ZTC0204 Richtr LukášRichtr Lukáš Západočeské sportovní centrum OB E 8656696 200 Kč
SJC8104 Kovář MiroslavKovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 200 Kč
TBM0607 Štěpánek JanŠtěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno A 8660548 200 Kč
TBM0809 Štěpánek OndřejŠtěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8208112 200 Kč
EKP7002 Blaha OndřejBlaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8667983 200 Kč
KAM0114 Lima TomasLima Tomas OK Kamenice R 8501519 200 Kč
BOR7909 Najman JaroslavNajman Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 1601939 200 Kč
0300001 Zýka JanZýka Jan 030 - Skialp nad Hrobem 8013906 200 Kč
TZL9703 Mikel DavidMikel David SKOB Zlín C 8662440 200 Kč
TJN8306 Janata MartinJanata Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8303050 200 Kč
JJN0802 Oravec ViktorOravec Viktor Team Jizerky B 2111800 200 Kč
JIL0401 Valenta OndřejValenta Ondřej OK Jilemnice A 8226326 200 Kč
BOR0400 Janoušek SlávekJanoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor C 1204999 200 Kč
CHT9001 Krejsa MartinKrejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 200 Kč
SSU8841 Král VojtěchKrál Vojtěch SK Severka Šumperk E 8063501 200 Kč
SHK0403 Dohnálek TomášDohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové R 8656645 200 Kč
JIL0404 Salaba DanSalaba Dan OK Jilemnice A 8680328 200 Kč
TAP0504 Sork DominikSork Dominik KOB Tretra Praha A 8149881 200 Kč
NPA0402 Choutka MatějChoutka Matěj SK LOB Nová Paka B 8482062 200 Kč
TUR0505 Hoetzel HugoHoetzel Hugo OOB TJ Turnov A 8680581 200 Kč
JJN8301 Krejčík JiříKrejčík Jiří Team Jizerky C 8931 200 Kč
JJN8508 Dlabaja ŠtěpánDlabaja Štěpán Team Jizerky C 8185818 200 Kč
DKP8203 Goder JosefGoder Josef Oddíl OB Kotlářka C 8517315 200 Kč
TAP8610 Zajíc VítězslavZajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 8482650 200 Kč
AOP0201 Kostka JiříKostka Jiří Orientační Běh Opava C 8012870 200 Kč
VLI0700 Podrábský CtiborPodrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering A 8663117 300 Kč
JIL0107 Gottstein JonášGottstein Jonáš OK Jilemnice C 8660463 300 Kč
PGP0200 Janas PetrJanas Petr SK Praga C 8663127 300 Kč

H21B 8.10 km, 330 m, 24 kontrol Rank. koef.: 1

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP7612 Hrouda MartinHrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 200 Kč
KAM9804 Křemen ŠtěpánKřemen Štěpán OK Kamenice C 7005177 200 Kč
LTP0202 Riby ThomasRiby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662326 200 Kč
ROZ6900 Šimík DanielŠimík Daniel OK Roztoky C 8662318 200 Kč
LPU9114 Léhar AdamLéhar Adam OK Lokomotiva Pardubice C 8022693 200 Kč
VLI8700 Szenczi GabrielSzenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 200 Kč
DKP6601 Illner JakubIllner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 8303052 200 Kč
TUR8917 Dudík PetrDudík Petr OOB TJ Turnov C 8063096 200 Kč
SNA0801 Doucha TomášDoucha Tomáš TJ START Náchod B 8019416 200 Kč
TJP9401 Smolka OndřejSmolka Ondřej TJ Sokol Troja C 8501148 200 Kč
TUR0901 Lamač FrantišekLamač František OOB TJ Turnov A 8014470 200 Kč
TJN9602 Kočíb JiříKočíb Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8004054 200 Kč
LPU9502 Deml TomášDeml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8221295 200 Kč
ROU0001 Buk PetrBuk Petr SKOB Roudnice nad Labem C 8516425 200 Kč
PGP6401 Janovský TomášJanovský Tomáš SK Praga C 8667530 200 Kč
DOB8002 Janda MartinJanda Martin KOB Dobruška C 8662322 200 Kč
CHA6600 Vydra IvanVydra Ivan OK Chrastava C 8028878 200 Kč
TJN9804 Janeček MiroslavJaneček Miroslav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027208 200 Kč
PGP8302 Sysel OndřejSysel Ondřej SK Praga C 515038 200 Kč
SJC8401 Prášil OndřejPrášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 8170284 200 Kč
0210001 Schejbal MartinSchejbal Martin 021 - Neregistrovaný 246866 200 Kč
STH0104 Mühlbach AlešMühlbach Aleš SK Studenec C 8109420 200 Kč
JIL0701 Třešňák MatějTřešňák Matěj OK Jilemnice A 8670765 200 Kč
TUR7135 Žemlík PavelŽemlík Pavel OOB TJ Turnov C 8505181 200 Kč
KAM9501 Čermák MatyášČermák Matyáš OK Kamenice C 9055 200 Kč
SHK7911 Weiner JakubWeiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 8663208 200 Kč
TJN0600 Dejnožka MartinDejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662693 200 Kč
TJN0300 Dejnožka VojtěchDejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8659419 200 Kč
TJN9502 Hájek VojtěchHájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 896978 200 Kč
KPY7900 Kameník JanKameník Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2129232 200 Kč
PGP8108 Beneš MiroslavBeneš Miroslav SK Praga C 7203451 200 Kč
SRK0503 Morávek MartinMorávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8663144 200 Kč
CHA9300 Čechlovský JanČechlovský Jan OK Chrastava C 2070852 200 Kč
DKP0801 Víteček ŠimonVíteček Šimon Oddíl OB Kotlářka A 8080630 200 Kč
VLI0606 Meier DavidMeier David Slavia Liberec orienteering B 8004347 200 Kč
DKP7701 Kolín JanKolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 200 Kč
TUR8406 Kořínek JindřichKořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 300 Kč
PGP7106 Janas PetrJanas Petr SK Praga C 8151151 300 Kč
DKP0924 Novák AdamNovák Adam Oddíl OB Kotlářka B 8154985 300 Kč

H21C 6.10 km, 220 m, 17 kontrol Rank. koef.: 1

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8408 Tůma JiříTůma Jiří OOB TJ Turnov C 2219032 200 Kč
VSP9800 Hašek MartinHašek Martin USK Praha C 2021833 200 Kč
LTP0702 Riby PhilipRiby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662288 200 Kč
DOR0604 Hruška MarekHruška Marek OK Dobříš B 8506935 200 Kč
0170002 Hejnic JakubHejnic Jakub 017 - StillAlive 2118477 200 Kč
SJC8007 Uhlík MichalUhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 200 Kč
JEN0901 Kalousek DominikKalousek Dominik OB Jenišovice C 8680290 200 Kč
PVP9900 Neumann JindřichNeumann Jindřich VSK Přírodní vědy Praha C 331313 200 Kč
PVP9300 Pašava JakubPašava Jakub VSK Přírodní vědy Praha C 347887 200 Kč
0260001 Forman VojtěchForman Vojtěch 026 - Bumblebee zapůjčit 250 Kč
JEN9601 Kadečka AdamKadečka Adam OB Jenišovice C 2085627 200 Kč
LPU0901 Držka FilipDržka Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2102523 200 Kč
MFP7301 Blahuta MarekBlahuta Marek Matfyz Praha C 8409873 200 Kč
JEN0602 Matouš MarekMatouš Marek OB Jenišovice C 2104596 200 Kč
HCE0700 Mackovič AdamMackovič Adam TJ Hostivice C 8196081 200 Kč
KPY0504 Bozděch TobiášBozděch Tobiáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8119573 200 Kč
KPY0507 Valenta MartinValenta Martin SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8328664 200 Kč

H35 8.80 km, 300 m, 20 kontrol

(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST8902 Málek MartinMálek Martin OB Strakonice C 8130389 200 Kč
BOR7101 Nehasil VladislavNehasil Vladislav OK Jiskra Nový Bor C 8019930 200 Kč
JJN8200 Knespl TomášKnespl Tomáš Team Jizerky C 7706 200 Kč
JIL8500 Jiřišta VladimírJiřišta Vladimír OK Jilemnice C 8107736 200 Kč
SRK7501 Šklíba JanŠklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8515523 200 Kč
0030001 Hodboď JakubHodboď Jakub 003 - SK Svěrák zapůjčit 250 Kč
DKP7705 Gregor MartinGregor Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014551 200 Kč
VLI8202 Trávníček TomášTrávníček Tomáš Slavia Liberec orienteering 2120072 200 Kč
SCP8303 Vrabec OndřejVrabec Ondřej OK Sparta Praha C 8007185 200 Kč
SOB6301 Choutka JaroslavChoutka Jaroslav SOBSA C 1396839 200 Kč
BOR8402 Ledecký VladimírLedecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8149892 200 Kč
VSP7310 Průša MichalPrůša Michal USK Praha C 8667547 200 Kč
SMB6401 Žitný Tomᚎitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 200 Kč
SJC8002 Šnokhous JanŠnokhous Jan Sportcentrum Jičín C 8357666 200 Kč
JPV8201 Otrusina JiříOtrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8662320 200 Kč
0090001 Petržilka OndřejPetržilka Ondřej 009 - Bez klubu 8520963 200 Kč
SJC8205 Hanzl TomášHanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 8205000 200 Kč
SJC8106 Jakubec PetrJakubec Petr Sportcentrum Jičín C 8115757 200 Kč
BOR7713 Nehasil DavidNehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 200 Kč
0110003 Kamil RybářKamil Rybář 011 - JRY-Lomnice zapůjčit 250 Kč
0130001 Kala MatějKala Matěj 013 - Kalamita 818 307 4 200 Kč
SCP8003 Dubec PavelDubec Pavel OK Sparta Praha C 8648599 200 Kč
TJN8401 Král LubošKrál Luboš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8014476 200 Kč
ROU8301 Hrádek TomášHrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C 8063062 200 Kč
DKP8505 Palaščak JánPalaščak Ján Oddíl OB Kotlářka C 8501492 200 Kč
TJN8400 Janata PavelJanata Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8042117 200 Kč
PDY8103 Holata RadekHolata Radek Běhej Poděbrady C 2067966 200 Kč
0160001 Albrecht DavidAlbrecht David 016 - HO Skol 8116731 200 Kč
JEN8200 Kalousek ZdeněkKalousek Zdeněk OB Jenišovice C 8042128 200 Kč
PDY8700 Fojtů PetrFojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 200 Kč
VLI7803 Raisr IvoRaisr Ivo Slavia Liberec orienteering C 8008270 200 Kč
VLI8100 Kolaja JanKolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 200 Kč
SJC8604 Zahradník JakubZahradník Jakub Sportcentrum Jičín C 8207701 200 Kč
LIT8501 Lužnický JiříLužnický Jiří KOB Litvínov C 8241085 200 Kč
STH8103 Tauchman VítTauchman Vít SK Studenec C 9934 200 Kč
JJN8600 Kysilka TomášKysilka Tomáš Team Jizerky C 51180 200 Kč
JEN8100 Zof JanZof Jan OB Jenišovice C 2001956 200 Kč
JJN8100 Řezka PetrŘezka Petr Team Jizerky C 2001949 200 Kč
PGP7900 Súkup JaroslavSúkup Jaroslav SK Praga C 8105281 200 Kč
LPU7604 Držka ŠtěpánDržka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 200 Kč
SJC7801 Ticháček RadekTicháček Radek Sportcentrum Jičín C 8170578 200 Kč
NPA8001 Antoš FilipAntoš Filip SK LOB Nová Paka C 8047182 200 Kč
0360002 Kasse JakubKasse Jakub 036 - HO Jurije Gagarina 8554 200 Kč
EKP6701 Janeček JuraJaneček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 8662291 200 Kč
PLU7931 Krtička JanKrtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 200 Kč
HCE8200 Pinkr JosefPinkr Josef TJ Hostivice C 1421894 200 Kč
JJN8002 Hájek JanHájek Jan Team Jizerky C 2103716 300 Kč
NPA8301 Bartoň ZdeněkBartoň Zdeněk SK LOB Nová Paka C 8047200 300 Kč
LIT8204 Tůma MartinTůma Martin KOB Litvínov C 7205004 300 Kč

H45 7.50 km, 285 m, 20 kontrol

(99)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN7500 Műller KamilMűller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 8516254 200 Kč
PGP7510 Střelba OndřejStřelba Ondřej SK Praga C 8303009 200 Kč
CHA7603 Matyáš LiborMatyáš Libor OK Chrastava C 8003522 200 Kč
SJH7001 Beneš JanBeneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 200 Kč
PEN7700 Erbert LadislavErbert Ladislav OK RECO Sport C 8516415 200 Kč
JIL7502 Kohout PavelKohout Pavel OK Jilemnice C 8107715 200 Kč
JJN7902 Pelikán KarelPelikán Karel Team Jizerky C 7730 200 Kč
PHK6803 Kos MichalKos Michal OK 99 Hradec Králové C 8017398 200 Kč
FSP7903 Beneš TomášBeneš Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8509985 200 Kč
HOR7300 Kolář ViktorKolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 7200597 200 Kč
DKP7703 Collis MarkCollis Mark Oddíl OB Kotlářka C 8660454 200 Kč
SBR6601 Sklenář JosefSklenář Josef SKOB Bruntál C 8656690 200 Kč
DLP7700 Mates JanMates Jan OOB TJ Dukla Praha C 2419964 200 Kč
ROU7505 Černý MichalČerný Michal SKOB Roudnice nad Labem C 8105251 200 Kč
0070001 Tomandl JanTomandl Jan 007 - NER - HoRa 8454050 200 Kč
LTP7003 Martinec PavelMartinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8667512 200 Kč
SJC7307 Bílek TomášBílek Tomáš Sportcentrum Jičín C 8515100 200 Kč
SPC7509 Slavíček PetrSlavíček Petr SPORTICUS team C 8015307 200 Kč
BOR7409 Vácha TomášVácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8160174 200 Kč
SJC7401 Tesař ZdeněkTesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8053543 200 Kč
SOB7800 Kolařík LadislavKolařík Ladislav SOBSA C 8512719 200 Kč
KAM7105 Žemla Tomᚎemla Tomáš OK Kamenice C 8090129 200 Kč
VLI7000 Honzík TomášHonzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 8008283 200 Kč
SNA7105 Doucha JiříDoucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 200 Kč
STH7801 Junek PetrJunek Petr SK Studenec C 8660910 200 Kč
DOR7000 Hruška JanHruška Jan OK Dobříš C 8014485 200 Kč
LDC7301 Štěpán PetrŠtěpán Petr KOB Děčín C 8022688 200 Kč
JIL7601 Zlesák OndřejZlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 200 Kč
BOR7106 Waldhauser MartinWaldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8160182 200 Kč
TJN7002 Novotný DušanNovotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662701 200 Kč
SNA7001 Ptáček MilošPtáček Miloš TJ START Náchod C 8107772 200 Kč
VLI7701 Přinda LukášPřinda Lukáš Slavia Liberec orienteering C 8006731 200 Kč
SLA7501 Hrstka PavelHrstka Pavel SKOB Slaný C 8107759 200 Kč
SLA6500 Aster VladimírAster Vladimír SKOB Slaný C 8009527 200 Kč
AKE7200 sykorka ivansykorka ivan (SVK) Klub OB ATU Košice 4622374 200 Kč
MFP7500 Sadil MilanSadil Milan Matfyz Praha C 8358888 200 Kč
JLI7100 Zaydlar MichalZaydlar Michal OB Jizerky C 8107753 200 Kč
TJN7201 Ulman AlešUlman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8063045 200 Kč
VLI7801 Heczko RobertHeczko Robert Slavia Liberec orienteering C 8044622 200 Kč
VLI6801 Čaloun MichalČaloun Michal Slavia Liberec orienteering C 2109695 200 Kč
PDY7501 Cháma JanCháma Jan Běhej Poděbrady C 2260343 200 Kč
KAM6501 Kozák PetrKozák Petr OK Kamenice C 8226383 200 Kč
VLI7501 Mokrý PavelMokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 8102561 200 Kč
BOR7900 Karafiát FilipKarafiát Filip OK Jiskra Nový Bor C 8514526 200 Kč
CHA7604 Březina JanBřezina Jan OK Chrastava C 8008267 200 Kč
RUZ7300 Hofhanzl AbrahámHofhanzl Abrahám TJ Růžená C 8654910 200 Kč
TJN7101 Mrkvička JiříMrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670752 200 Kč
VRL7201 Cupák JiříCupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8332334 200 Kč
JJN7702 Suchý JanSuchý Jan Team Jizerky C 2653443 200 Kč
SHK6601 Souček KarelSouček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 200 Kč
SMR7700 Hons MišiHons Miši SNS Smržovka C 8414103 200 Kč
MLA7600 Pivec LukášPivec Lukáš MLOK Mariánské Lázně C 8116735 200 Kč
JEN7901 Kadečka JakubKadečka Jakub OB Jenišovice C 2085629 200 Kč
JIL6902 Třešňák MilošTřešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 200 Kč
KPY7700 Galuška OndřejGaluška Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060245 200 Kč
DOK7800 Synek AntonínSynek Antonín OK Doksy C 8113499 200 Kč
JJN6600 Štefanyuk LubošŠtefanyuk Luboš Team Jizerky C 7748 200 Kč
RIC7406 Prox JakubProx Jakub OB Říčany C 8506965 200 Kč
VLI7402 Severýn OttoSeverýn Otto Slavia Liberec orienteering C 8116759 200 Kč
DOK7801 Kmínek JanKmínek Jan OK Doksy C 2053502 200 Kč
PGP6405 Čermák RadekČermák Radek SK Praga C 1413333 200 Kč
VRL7508 Hanuš VladimírHanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8030640 200 Kč
STH7401 Chrást TomášChrást Tomáš SK Studenec C 8670473 200 Kč
PGP6501 Kondrát MartinKondrát Martin SK Praga C 8004312 200 Kč
SHK7704 Slovák MiroslavSlovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 200 Kč
LDC7900 Plachý JiříPlachý Jiří KOB Děčín C 8204001 200 Kč
SJC7100 Kouba OtakarKouba Otakar Sportcentrum Jičín C 8076606 200 Kč
STH7101 Šimek OldřichŠimek Oldřich SK Studenec C 2116485 200 Kč
ROU7504 Simr PavelSimr Pavel SKOB Roudnice nad Labem C 2099492 200 Kč
SHK7002 Myslivec TomášMyslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 200 Kč
JJN7505 Oravec TomášOravec Tomáš Team Jizerky C 2059775 200 Kč
CEP7700 Pilař MarekPilař Marek Čepíci C 2800223 200 Kč
SJC7502 Hain JanHain Jan Sportcentrum Jičín C 8008012 200 Kč
TJP7300 Mička AlešMička Aleš TJ Sokol Troja C 7800365 200 Kč
TJN7004 Řehoř JiříŘehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 200 Kč
VLI7702 Matějů MichalMatějů Michal Slavia Liberec orienteering C 8116764 200 Kč
SHK7701 Morávek MartinMorávek Martin OK Slavia Hradec Králové C 7207351 200 Kč
JIL7041 Votoček TomášVotoček Tomáš OK Jilemnice C 2127658 200 Kč
SLA7500 Zápotocký LubošZápotocký Luboš SKOB Slaný C 8501567 200 Kč
SPC7506 Rypáček MiroslavRypáček Miroslav SPORTICUS team C 8076616 200 Kč
NPA7502 Novák JiříNovák Jiří SK LOB Nová Paka C 8063047 200 Kč
KAM6700 Škvor MartinŠkvor Martin OK Kamenice C 7040267 200 Kč
JJN7000 Rýdl JiříRýdl Jiří Team Jizerky C 8662707 200 Kč
TUR7700 Ledabyl ZbyněkLedabyl Zbyněk OOB TJ Turnov C 2224518 200 Kč
SMR7902 Pesničák JanPesničák Jan SNS Smržovka C 7001413 200 Kč
SJC7601 Pleva StanislavPleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654390 200 Kč
NPA7701 Novák ZdeněkNovák Zdeněk SK LOB Nová Paka C 8047121 200 Kč
DKP7201 Víteček JanVíteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8720322 200 Kč
VRL7501 Wohanka PavelWohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8330550 200 Kč
PGP7902 Stepanenko SergiyStepanenko Sergiy SK Praga C 1088801 200 Kč
VLI7703 Vilém StanislavVilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 8518320 200 Kč
0420001 Gutak MykhayloGutak Mykhaylo 042 - (UKR) Azymut(Ukraine) 8071309 200 Kč
LPU7811 Kárník JanKárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8051262 300 Kč
SJC7301 Cyrany JiříCyrany Jiří Sportcentrum Jičín C 04297 300 Kč
FYD7800 Juřina FrantišekJuřina František Jizerský klub OB Frýdlant C 8329 300 Kč
PHK6502 Novotný MilanNovotný Milan OK 99 Hradec Králové C 8663113 300 Kč
LPU7517 Macek PavelMacek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 8003594 300 Kč
SLA7600 Grisa PetrGrisa Petr SKOB Slaný C 2109693 300 Kč
TUR7704 Augusta JanAugusta Jan OOB TJ Turnov C 2157318 300 Kč

H55 5.80 km, 190 m, 14 kontrol

(64)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6200 Vydra PavelVydra Pavel OK RECO Sport C 8051254 200 Kč
PEN6201 Kořínek ZdeněkKořínek Zdeněk OK RECO Sport C 7762 200 Kč
LPU6103 Jánek LadislavJánek Ladislav OK Lokomotiva Pardubice C 8482633 200 Kč
LTP6501 Bruner LubošBruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8445302 200 Kč
DOK6800 Bílý PetrBílý Petr OK Doksy C 8502726 200 Kč
JIL6102 Malý EvženMalý Evžen OK Jilemnice C 9070 200 Kč
LLI6900 Hejna StanislavHejna Stanislav LOK-o Liberec C 682678 200 Kč
OKP6501 Valenta JanValenta Jan SK OK 24 Praha C 8514548 200 Kč
BOR6601 Doležal MilošDoležal Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8523 200 Kč
TJN6802 Posselt MartinPosselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670801 200 Kč
SCP6100 Vrabec MartinVrabec Martin OK Sparta Praha C 2125364 200 Kč
LPU6102 Roudný VáclavRoudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8047207 200 Kč
FSP6104 Borovička MilanBorovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8196083 200 Kč
VRL6702 Hanč JaroslavHanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7201198 200 Kč
0020001 Bjørlo KjetilBjørlo Kjetil 002 - (NOR) Halden SK 8503172 200 Kč
MFP6700 Siegl RomanSiegl Roman Matfyz Praha C 8648567 200 Kč
KON6427 Navrátil VáclavNavrátil Václav KOB Konice C 8461738 200 Kč
TJN6500 Picek JanPicek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 200 Kč
FSP6700 Krausz MilanKrausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 200 Kč
KON6111 Grepl LadislavGrepl Ladislav KOB Konice C 8660471 200 Kč
OAV6900 Müller RobertMüller Robert Orienteering Adventure C 7000809 200 Kč
DOK6300 Hradecký JaroslavHradecký Jaroslav OK Doksy C 8648566 200 Kč
VLI6900 Řezáč PavelŘezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 8680609 200 Kč
LLI6801 Fürst AlešFürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 200 Kč
JPV6112 Jeřábek LubošJeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 8006112 200 Kč
KPY6201 Kohl JiříKohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 200 Kč
KAS6900 Eichler PetrEichler Petr KOB Kamenický Šenov C 8113517 200 Kč
FYD6400 Macháček AlešMacháček Aleš Jizerský klub OB Frýdlant C 8333 200 Kč
DCE6100 Pavlů JaroslavPavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 2222796 200 Kč
VLI6501 Kareis MartinKareis Martin Slavia Liberec orienteering C 8680572 200 Kč
TJN6603 Žucha JiříŽucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8226303 200 Kč
BOR6900 Machara MartinMachara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8149895 200 Kč
JEN6201 Švarc JiříŠvarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 200 Kč
LTP6806 Pavel PetrPavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 200 Kč
JIL6004 Karel MilošKarel Miloš OK Jilemnice C 682091 200 Kč
PHK6503 Kavalír KarelKavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 8140938 200 Kč
KPY5701 Dobeš VáclavDobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 200 Kč
LBE6800 Karmazín PavelKarmazín Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 52975 200 Kč
PHK6808 Zamouřil PetrZamouřil Petr OK 99 Hradec Králové C 8512732 200 Kč
TJN5901 Zuzánek ZdeněkZuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1302798 200 Kč
SHK6200 Širůček JaromírŠirůček Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2085650 200 Kč
CST6501 Málek MartinMálek Martin OB Strakonice C 8246117 200 Kč
TJN6300 Pustai JosefPustai Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8005207 200 Kč
HCE6800 Müller JanMüller Jan TJ Hostivice C 7208085 200 Kč
TAP6102 Tihon JaroslavTihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 200 Kč
LTU6501 Hanuš PavelHanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680288 200 Kč
JEN6101 Mareš HynekMareš Hynek OB Jenišovice C 8042132 200 Kč
LDC6802 Hovorka LadislavHovorka Ladislav KOB Děčín C 8017400 200 Kč
MFP6301 Forst LiborForst Libor Matfyz Praha C 1418752 200 Kč
TJN6301 Schindler JiříSchindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8454015 200 Kč
RUM6500 Fiala PetrFiala Petr ZOOB Rumburk C 8018030 200 Kč
KDZ6700 Beneš PetrBeneš Petr Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 8003595 200 Kč
MFP6401 Suk JiříSuk Jiří Matfyz Praha C 515016 200 Kč
VPM6601 Richtr AlešRichtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 8054119 200 Kč
JEN6901 Touš JanTouš Jan OB Jenišovice C 7774 200 Kč
SJI6002 Kopecký ZdeněkKopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 200 Kč
DKP6300 Betlach MiroslavBetlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 200 Kč
FSP6605 Cincibus PavelCincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8226358 200 Kč
EKP5800 Fanta MiroslavFanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 8414109 200 Kč
LTU6801 Killar MarekKillar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 200 Kč
71D6500 Gossel HeikoGossel Heiko (GER) USV TU Dresden 8151265 200 Kč
SNA6101 Klimeš JiříKlimeš Jiří TJ START Náchod C 2211450 200 Kč
DKP6500 Klaška PavelKlaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 200 Kč
DOR6600 Petrilák MiroslavPetrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 300 Kč

H65 4.30 km, 130 m, 15 kontrol

(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE5400 Jaroš VladimírJaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 150 Kč
CHA5500 Kaška RudolfKaška Rudolf OK Chrastava C 8004724 150 Kč
TJN5602 Horák PetrHorák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680309 150 Kč
CST5601 Muchl VladimírMuchl Vladimír OB Strakonice C 8648613 150 Kč
TUR5803 Konopáč JiříKonopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 150 Kč
BOR5800 Průcha MiloslavPrůcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 7203711 150 Kč
VLI4901 Karmazín PetrKarmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 150 Kč
CHA5003 Ševčík MilanŠevčík Milan OK Chrastava C 8022378 150 Kč
VLI5301 Škoda PřemekŠkoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8111113 150 Kč
OOL5904 Višňa MilanVišňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 150 Kč
JJN5601 Vokuš ZdeněkVokuš Zdeněk Team Jizerky C 2148156 150 Kč
OKP5600 Šámal VáclavŠámal Václav SK OK 24 Praha C 436401 150 Kč
LDC5702 Holpuch JiříHolpuch Jiří KOB Děčín C 8005436 150 Kč
SCP5900 Kavka JiříKavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 150 Kč
RUM5001 Babický TomášBabický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 150 Kč
TUR5100 Hudský VlastimilHudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8012884 150 Kč
DCE5500 Procházka AntonínProcházka Antonín KOB Dobřichovice C 8303070 150 Kč
LJN5301 Šikola AlexejŠikola Alexej OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 446348 150 Kč
TJP5500 Cedrych KarelCedrych Karel TJ Sokol Troja C 53523 150 Kč
0110001 Rybář JiříRybář Jiří 011 - JRY-Lomnice zapůjčit 200 Kč
SJC5801 Beneš JosefBeneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 150 Kč
SMB5801 Svoboda SlavomírSvoboda Slavomír SKOB Mladá Boleslav C 7260024 150 Kč
TAP5802 Hejtmánek VladimírHejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 150 Kč
MKP4700 Koč ZdeněkKoč Zdeněk SK Meteor Kačerov C 51706 150 Kč
TJN5605 Táborský OndřejTáborský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8250 150 Kč
VSP5801 Šváb JanŠváb Jan USK Praha C 886277 150 Kč
MKP5401 Koč LumírKoč Lumír SK Meteor Kačerov C 336747 150 Kč
JIL5201 Erlebach JosefErlebach Josef OK Jilemnice C 8516412 150 Kč
PHK5600 Čermák LiborČermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2181286 150 Kč
SMB5901 Albrecht MiloslavAlbrecht Miloslav SKOB Mladá Boleslav C 7717 150 Kč
VLI5701 Machálek MiloslavMachálek Miloslav Slavia Liberec orienteering C 49997 150 Kč
FSP5300 Wald FrantišekWald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8506630 150 Kč
MKP5000 Toušek MiloslavToušek Miloslav SK Meteor Kačerov C 51655 150 Kč
NPA5101 Kalibán JaroslavKalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 8680363 150 Kč
JIL5401 Kynčl StanislavKynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 150 Kč
TBM5602 Cigoš PetrCigoš Petr KOS TJ Tesla Brno C 53268 225 Kč

H75 3.00 km, 110 m, 11 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA4700 Smetana RadimSmetana Radim OK Chrastava C 8113504 150 Kč
TJN4901 Lukavec MiloslavLukavec Miloslav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8656720 150 Kč
LBE4600 Nosál StanislavNosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8022665 150 Kč
KPY4600 Duda FrantišekDuda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 150 Kč
JIL4701 Zlesák ZdeněkZlesák Zdeněk OK Jilemnice C 8420976 150 Kč
SRK4702 Hrobař RudolfHrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8013968 150 Kč
VLI4900 Ježek LadislavJežek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 8516753 150 Kč
FYD4900 Juřina RobertJuřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 150 Kč
PGP4800 Zelený VladimírZelený Vladimír SK Praga C 8506765 150 Kč

H80 2.40 km, 90 m, 11 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN4000 Picek JanPicek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102144 150 Kč
FSP4300 Čadil JanČadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 150 Kč
TJN3800 Petrželka PavelPetrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 150 Kč
ODV4300 Žemla AntonínŽemla Antonín TJ Aero Odolena Voda C 52888 150 Kč
TUR4301 Folprecht EduardFolprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 150 Kč
PUL4200 Novotný FrantišekNovotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 7210063 150 Kč

HDR 2.70 km, 70 m, 8 kontrol

(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN1401 Kopecký VáclavKopecký Václav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2039226 150 Kč
JIL1751 Jiřištová AnetaJiřištová Aneta OK Jilemnice C 9059 150 Kč
TUR1759 Tůmová JohanaTůmová Johana OOB TJ Turnov C 2421358 150 Kč
0060001 Vodičková BětaVodičková Běta 006 - Neregistrovaní zapůjčit 200 Kč
0060002 Vodičková AnnaVodičková Anna 006 - Neregistrovaní zapůjčit 200 Kč
RUM1800 Heinl DavidHeinl David ZOOB Rumburk 150 Kč
RUM1501 Heinl ŠtěpánHeinl Štěpán ZOOB Rumburk 150 Kč
SOB1500 Kolařík JakubKolařík Jakub SOBSA C 8510910 150 Kč
TUR2020 Schulhof MatějSchulhof Matěj OOB TJ Turnov C 8100 150 Kč
VLI5101 Přinda OldřichPřinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 8659398 150 Kč
PDY1551 Holatová VeronikaHolatová Veronika Běhej Poděbrady C 2115740 150 Kč
TJN1650 Janatová SáraJanatová Sára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2039099 150 Kč
TUR1900 Zakouřil JosefZakouřil Josef OOB TJ Turnov C 51726 150 Kč
JJN1613 Pokorný TomášPokorný Tomáš Team Jizerky C 2085567 150 Kč
VLI1650 Mokrá LudmilaMokrá Ludmila Slavia Liberec orienteering C 7710 150 Kč
SJC1650 Uhlíková EvaUhlíková Eva Sportcentrum Jičín C 2102082 150 Kč
TUR1558 Augustová MarieAugustová Marie OOB TJ Turnov C 2421372 150 Kč
SJC1651 Prášilová AlžbětaPrášilová Alžběta Sportcentrum Jičín C 7207016 150 Kč
MLA1650 Pivcová LuciePivcová Lucie MLOK Mariánské Lázně C 1421925 150 Kč
TUR1301 Žemlík LeonardŽemlík Leonard OOB TJ Turnov C 2119202 150 Kč
SJC1701 Fujáček VojtěchFujáček Vojtěch Sportcentrum Jičín C 897345 150 Kč
SJC1901 Fujáček MatějFujáček Matěj Sportcentrum Jičín C 7031575 150 Kč
TUR1656 Kuncová MajaKuncová Maja OOB TJ Turnov C 8257 150 Kč
JJN1603 Suchý JosefSuchý Josef Team Jizerky C 2158506 150 Kč
SCP1850 Havlínová MajdalenaHavlínová Majdalena OK Sparta Praha C 51574 150 Kč
VLI1701 Kolaja CyrilKolaja Cyril Slavia Liberec orienteering C 1398538 150 Kč
TJN1651 Baumanová Elena JulieBaumanová Elena Julie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408037 150 Kč
0270002 Arnošt EduardArnošt Eduard 027 - PPV 4408032 150 Kč
TJN1603 Zasche RobertZasche Robert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 150 Kč
0290002 Smékal ŠimonSmékal Šimon 029 - Smekal zapůjčit 200 Kč
STH1801 Puš KryštofPuš Kryštof SK Studenec C 2124785 150 Kč
JJN1651 Bahníková ŠárkaBahníková Šárka Team Jizerky C 2158507 150 Kč
SJC1451 Podlipná KláraPodlipná Klára Sportcentrum Jičín C 8029202 150 Kč
KPY1700 Kameník LukášKameník Lukáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2222841 150 Kč
TJN1800 Janata JakubJanata Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8277 150 Kč
NPA1701 Novák TadeášNovák Tadeáš SK LOB Nová Paka C 515421 150 Kč
0090002 Petržilka ViktorPetržilka Viktor 009 - Bez klubu 443073 150 Kč
0360003 Kassova JulieKassova Julie 036 - HO Jurije Gagarina 4616491 150 Kč
SJC1900 Vágner FilipVágner Filip Sportcentrum Jičín 9971 150 Kč
DKP1555 Dudová MartaDudová Marta Oddíl OB Kotlářka C 8332288 150 Kč
DKP1804 Duda MarekDuda Marek Oddíl OB Kotlářka C 2124772 150 Kč
0410003 Pušová VeronikaPušová Veronika 041 - LEAN-CAT.com nemám dodám 150 Kč
JJN1900 Valeš JosefValeš Josef Team Jizerky C 2096129 150 Kč
JIL1850 Kolínová AnitaKolínová Anita OK Jilemnice C 9007701 150 Kč
TUR1653 Pohlodková OlgaPohlodková Olga OOB TJ Turnov 2151403 150 Kč
TAP1653 Prokšová EliškaProkšová Eliška KOB Tretra Praha C zapůjčit 200 Kč
0450002 Kubištová GrétaKubištová Gréta 045 - kubištovi zapůjčit 200 Kč
JJN1460 Stadtherrová LeontýnaStadtherrová Leontýna Team Jizerky C 2103733 150 Kč

P2 3.10 km, 90 m, 10 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8858 Tůmová KamilaTůmová Kamila OOB TJ Turnov 2159935 150 Kč
ROU0350 Dobiášová JitkaDobiášová Jitka SKOB Roudnice nad Labem C 2099529 150 Kč
ROU1101 Dobiáš JaromírDobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 2099506 150 Kč
ROU6802 Dobiáš JaromírDobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 2099487 150 Kč
0080001 Bílková ZdenkaBílková Zdenka 008 - Vojice 9948 150 Kč
TJN5452 Lukavcová LenkaLukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8008289 150 Kč
SOB0450 Brabencová AnnaBrabencová Anna SOBSA C 887945 150 Kč
0100001 Hanzlová BarboraHanzlová Barbora 010 - SJC neregistrovaní 9965 150 Kč
LLI4702 Peterka JosefPeterka Josef LOK-o Liberec C 51204 150 Kč
DOR7855 Hezká ZuzanaHezká Zuzana OK Dobříš C 2104691 150 Kč
VSP7012 Neyrinck NoelNeyrinck Noel USK Praha C 2067921 150 Kč
PDY7350 Nováková MartinaNováková Martina Běhej Poděbrady C 8514469 150 Kč
VSP6505 Mencl MiloslavMencl Miloslav USK Praha C 52277 150 Kč
PDY0853 Munzarová EliškaMunzarová Eliška Běhej Poděbrady C 2102798 150 Kč
LTU6352 Hanušová JitkaHanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680397 150 Kč
0250001 Borovičková VendulaBorovičková Vendula 025 - Ostružno 2115757 150 Kč
0270001 Arnošt TomášArnošt Tomáš 027 - PPV 4633949 150 Kč
JJN7754 Zikmundová MichaelaZikmundová Michaela Team Jizerky C 2212046 150 Kč
STH1154 Urbancová SofieUrbancová Sofie SK Studenec C 2144166 150 Kč
JJN7651 Lánská MilenaLánská Milena Team Jizerky C 2212048 150 Kč
0380001 Ryšavý TomášRyšavý Tomáš 038 - Bučáci zapůjčit 200 Kč
JJN1414 Puš OndřejPuš Ondřej Team Jizerky C 2103728 150 Kč
TUR7756 Havlíčková MarkétaHavlíčková Markéta OOB TJ Turnov 2219025 150 Kč
0440001 Hanzlová TerezaHanzlová Tereza 044 - JN neregistrovaní 09964 150 Kč
0440002 Vinš Jiří Vinš Jiří 044 - JN neregistrovaní 2216225 150 Kč
0460001 Míchal MartinMíchal Martin 046 - Slovan Dubí 682688 150 Kč
0470004 Kadlec DanielKadlec Daniel 047 - Bílá Hora 2218995 150 Kč

P4 4.60 km, 160 m, 14 kontrol

(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT7251 Nosek MartinaNosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 8107725 150 Kč
DLT6151 Leníková JanaLeníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 150 Kč
DLT0151 Reisingerová EliškaReisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 8501510 150 Kč
JIL9451 Malá DanielaMalá Daniela OK Jilemnice C 405969 150 Kč
VSP7150 Beranová IvanaBeranová Ivana USK Praha C 2021834 150 Kč
0060003 Vodičková PavlínaVodičková Pavlína 006 - Neregistrovaní 2056290 150 Kč
0060004 Vodička JanVodička Jan 006 - Neregistrovaní 9944 150 Kč
KPY6850 Míchalová MarcelaMíchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8501528 150 Kč
FYD0051 Macháčková BarboraMacháčková Barbora Jizerský klub OB Frýdlant C 49994 150 Kč
RUM8551 Heinlová IvaHeinlová Iva ZOOB Rumburk 5642 150 Kč
JIL7256 Kynčlová DagmarKynčlová Dagmar OK Jilemnice C 9074 150 Kč
KAM7202 Mišek MichalMišek Michal OK Kamenice C 2800300 150 Kč
LOU0850 Šunková BertaŠunková Berta SK Moravan Louňovice C 8032776 150 Kč
DOR0855 Hezká TerezaHezká Tereza OK Dobříš C 2111613 150 Kč
DOR7504 Hezký VítězslavHezký Vítězslav OK Dobříš C 2127571 150 Kč
SLA8150 Hrstková MarieHrstková Marie SKOB Slaný C 8512713 150 Kč
VSP7051 Neyrinck Novotná MarkétaNeyrinck Novotná Markéta USK Praha C 7911 150 Kč
KPY0900 Kopecký OldřichKopecký Oldřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53731 150 Kč
PDY0953 Jindrová EmaJindrová Ema Běhej Poděbrady C 53640 150 Kč
SHK6561 Teplá HanaTeplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 7001407 150 Kč
TJN8450 Janatová DanaJanatová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7200343 150 Kč
RIC0904 Cháma OndřejCháma Ondřej OB Říčany B 8009524 150 Kč
DKP6001 Valenta PetrValenta Petr Oddíl OB Kotlářka C 2155968 150 Kč
0180001 Čalounová Jana Čalounová Jana 018 - Liberec 2134294 150 Kč
VSP7050 Menclová SilvieMenclová Silvie USK Praha C 51749 150 Kč
VSP0602 Mencl JosefMencl Josef USK Praha C 2021850 150 Kč
0220001 petržílková šárkapetržílková šárka 022 - není 8522893 150 Kč
0240001 Šolc JakubŠolc Jakub 024 - Čeřovka Jičín 8047167 150 Kč
0240002 Dousková JiřinaDousková Jiřina 024 - Čeřovka Jičín 2221500 150 Kč
VRL7654 Hanušová MonikaHanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 150 Kč
SJC7950 Kučerová PetraKučerová Petra Sportcentrum Jičín C 150 Kč
0280001 Zasche PetrZasche Petr 028 - Astronom z Rychnova zapůjčit 200 Kč
LLI0955 Svobodová AnnaSvobodová Anna LOK-o Liberec C 2144063 150 Kč
0290001 Smékal AlešSmékal Aleš 029 - Smekal 2058524 150 Kč
STH5501 Junek PetrJunek Petr SK Studenec C 9200530 150 Kč
STH9152 Tauchmanová JanaTauchmanová Jana SK Studenec C 425575 150 Kč
STH9451 Válková KateřinaVálková Kateřina SK Studenec C 2001957 150 Kč
JIL7202 Janovský PetrJanovský Petr OK Jilemnice C 2211474 150 Kč
JIL7258 Janovská VěraJanovská Věra OK Jilemnice C 2127634 150 Kč
0310001 Vejvoda MichalVejvoda Michal 031 - Jičín 04743 150 Kč
VPM7451 Richtrová LucieRichtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 150 Kč
ROU71xx Čmejla PetrČmejla Petr SKOB Roudnice nad Labem 8662366 150 Kč
ROU6401 Pohořalý DobroslavPohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 150 Kč
JJN7551 Koníčková PavlínaKoníčková Pavlína Team Jizerky C 2224607 150 Kč
0320001 Hausmannová IrenaHausmannová Irena 032 - Bludičky 2079491 150 Kč
CEP8050 Pilařová KateřinaPilařová Kateřina Čepíci C 2800224 150 Kč
CEP0900 Pilař FrantišekPilař František Čepíci C 7300820 150 Kč
JJN7250 Řehořová LenkaŘehořová Lenka Team Jizerky C 2073661 150 Kč
LDC0953 Plachá BělaPlachá Běla KOB Děčín C 8204005 150 Kč
FYD9852 Würzová KarolínaWürzová Karolína Jizerský klub OB Frýdlant C 2103232 150 Kč
VSP0254 Beranová EvaBeranová Eva USK Praha C 2115749 150 Kč
0390001 Albrecht Vladimír Albrecht Vladimír 039 - Albrecht Vladimír 981812 150 Kč
JJN8250 Maturová JanaMaturová Jana Team Jizerky C 2149222 150 Kč
JJN0754 Ryšavá KateřinaRyšavá Kateřina Team Jizerky C 2212054 150 Kč
JJN8101 Jirák MichalJirák Michal Team Jizerky C 8509383 150 Kč
0410001 Puš VáclavPuš Václav 041 - LEAN-CAT.com nemám dodám 150 Kč
0410002 Pušová MichaelaPušová Michaela 041 - LEAN-CAT.com nemám dodám 150 Kč
SHK6902 Kohout JosefKohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 150 Kč
VSP0800 Jedlička AlešJedlička Aleš USK Praha C 2067940 150 Kč
VSP7099 Klapalová PavlaKlapalová Pavla USK Praha C 51589 150 Kč
TJN0956 Janatová ViolkaJanatová Violka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8660508 150 Kč
0470002 Kadlecová JanaKadlecová Jana 047 - Bílá Hora 2152846 150 Kč
0470003 Kadlec AdamKadlec Adam 047 - Bílá Hora 2212748 150 Kč
0480001 Lejsková DominikaLejsková Dominika 048 - OPEN 7880128 150 Kč
0490001 Ročejdl MarekRočejdl Marek 049 - Hrebenka 995804 150 Kč

T5 6.00 km, 280 m, 18 kontrol

(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT6901 Nosek PetrNosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 8107716 200 Kč
SMR8451 Svobodová KatuSvobodová Katu SNS Smržovka C 8033266 200 Kč
SMR7800 Lukavec PetrLukavec Petr SNS Smržovka C 8656718 200 Kč
SCP9050 Černá EliškaČerná Eliška OK Sparta Praha C 2088205 200 Kč
SMR7452 Macholdová IvaMacholdová Iva SNS Smržovka C 8022350 200 Kč
VLI8456 Kopcová MichaelaKopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 8063086 200 Kč
VLI8203 Kopec TomášKopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 8047169 200 Kč
0050001 Votava DavidVotava David 005 - DSVJ 2090845 200 Kč
0050002 Votavová SvětlanaVotavová Světlana 005 - DSVJ 8500014 200 Kč
JLI7701 Pešík MichalPešík Michal OB Jizerky C 8051677 200 Kč
KAM0751 Žemlová BarboraŽemlová Barbora OK Kamenice B 8116775 200 Kč
0120001 Trávníčková HanaTrávníčková Hana 012 - WAL 08275 200 Kč
TJN6354 Kočibová IvanaKočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662700 200 Kč
TJN6100 Kočíb JiříKočíb Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103719 200 Kč
JIL8702 Malý AlešMalý Aleš OK Jilemnice C 1155115 200 Kč
LLI7608 Špidla KryštofŠpidla Kryštof LOK-o Liberec C 2148108 200 Kč
LLI0861 Špidlová EsterŠpidlová Ester LOK-o Liberec C 2148063 200 Kč
JLI7600 Keltner MarekKeltner Marek OB Jizerky C 8019446 200 Kč
JLI7702 Scholze RenéScholze René OB Jizerky C 2113359 200 Kč
JLI7700 Štryncl PavelŠtryncl Pavel OB Jizerky C 8140177 200 Kč
JLI8301 Pešík MarekPešík Marek OB Jizerky C 8307130 200 Kč
VPM0254 Macholdová TerezaMacholdová Tereza KOS Slavia Plzeň 8656747 200 Kč
1VD7500 Ochmann JensOchmann Jens (GER) SG Zittau Süd 411418 200 Kč
1VD6450 Wagner MartinaWagner Martina (GER) SG Zittau Süd 8050464 200 Kč
1VD6100 Wagner ThomasWagner Thomas (GER) SG Zittau Süd 8303036 200 Kč
PHK7001 Cichý DavidCichý David OK 99 Hradec Králové C 2070821 200 Kč
TJN9105 Večeřa MartinVečeřa Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8061438 200 Kč
TUR7500 Zakouřil TomášZakouřil Tomáš OOB TJ Turnov C 8014534 200 Kč
LTU6700 Skalka MichalSkalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 200 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová ŠtěpánkaHofhanzlová Štěpánka TJ Růžená C 8116689 200 Kč
LTU8300 Gult JindřichGult Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8063067 200 Kč
EKP0601 Kalous TomášKalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 2060242 200 Kč
ZVO8052 Veselá LenkaVeselá Lenka OB SK Zvole C 7500852 200 Kč
0230001 Kunc FilipKunc Filip 023 - N/A 2102558 200 Kč
MFP0901 Forst AlbertForst Albert Matfyz Praha C 2079501 200 Kč
VLI7750 Heczková BohdanaHeczková Bohdana Slavia Liberec orienteering C 8328670 200 Kč
STH7501 Puš RomanPuš Roman SK Studenec C 8670476 200 Kč
STH8852 Vejrová IvaVejrová Iva SK Studenec C 8656522 200 Kč
ROU6850 Pohořalá KarolínaPohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 200 Kč
PLU7612 Matyšek StanislavMatyšek Stanislav TJ SOKOL Plumlov C 515147 200 Kč
TUR8002 Oma JakubOma Jakub OOB TJ Turnov C 8670485 200 Kč
0330001 Hendrychová AnežkaHendrychová Anežka 033 - 0 zapůjčit 250 Kč
0330002 Gregora VítGregora Vít 033 - 0 zapůjčit 250 Kč
SHK0350 Thýnová MartinaThýnová Martina OK Slavia Hradec Králové C 7206547 200 Kč
0340001 Tišerová IvaTišerová Iva 034 - Wokerovka 08282 200 Kč
0370001 Nováková JanaNováková Jana 037 - Doksy 8133 200 Kč
DKP8107 Duda FrantišekDuda František Oddíl OB Kotlářka C 8028883 200 Kč
ASU7751 Hrobařová LenkaHrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 200 Kč
ASU8049 Vančura MartinVančura Martin Magnus Orienteering C 51234 200 Kč
0400001 Šafránek MichalŠafránek Michal 040 - VRL 8970 200 Kč
0400002 Šafránková ZuzanaŠafránková Zuzana 040 - VRL 2211969 200 Kč
0470001 Kadlec JiříKadlec Jiří 047 - Bílá Hora 8514498 200 Kč
TJN9252 Posseltová TerezaPosseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662712 200 Kč
celkem přihlášených: 1048, vklad: 196550 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.