Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
06.04.2024
Místo konání:
Telnice
Pořadatel:
KUL - KOB Ústí nad Labem
Kategorie:
D10     D10L     D12     D12D     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10L     H10     H12     H14     H14D     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10 1.82 km, 60 m, 7 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB1453 Müller RonjaMüller Ronja TJ Stadion Nový Bor C 2032226 110 Kč
STB1450 Kučerková AdélaKučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 8500067 110 Kč
BOR1450 Nehasilová AnnaNehasilová Anna OK Jiskra Nový Bor C 7204511 110 Kč
BOR1451 Karafiátová KamilaKarafiátová Kamila OK Jiskra Nový Bor C 4287 110 Kč
KDZ1451 Seemann EliškaSeemann Eliška Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 434811 110 Kč
KDZ1453 Tejkalová ZuzanaTejkalová Zuzana Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 52714 110 Kč
JJN1460 Stadtherrová LeontýnaStadtherrová Leontýna Team Jizerky C 2224619 110 Kč

D10L 2.71 km, 70 m, 8 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB1550 Hanušová EvaHanušová Eva TJ Stadion Nový Bor C 1417130 110 Kč
BOR1850 Svobodová PatricieSvobodová Patricie OK Jiskra Nový Bor C 4431 110 Kč
0040001 Kubištová AdrianaKubištová Adriana 004 - kubištovi 2217350 110 Kč
BOR1552 Ehrlichová TerezaEhrlichová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 7207489 110 Kč
BOR1550 Zahradníčková JulieZahradníčková Julie OK Jiskra Nový Bor C 4413 110 Kč

D12 2.31 km, 60 m, 8 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB1350 Hanušová LenkaHanušová Lenka TJ Stadion Nový Bor C 2111714 130 Kč
LDC1251 Bábková KláraBábková Klára KOB Děčín C 8501157 130 Kč
STB1351 Hübnerová OlivieHübnerová Olivie TJ Stadion Nový Bor C 8668135 130 Kč
STB1352 Průšková VeronikaPrůšková Veronika TJ Stadion Nový Bor C 682367 130 Kč
VLI1252 Heczková EmmaHeczková Emma Slavia Liberec orienteering B 8196060 130 Kč
VLI1450 Horáčková EliškaHoráčková Eliška Slavia Liberec orienteering C 500290 130 Kč
BOR1253 Urbancová AdelaUrbancová Adela OK Jiskra Nový Bor C 4398 130 Kč
BOR1254 Urbancová TerezaUrbancová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 4439 130 Kč
LIT1353 Mančalová AlenaMančalová Alena KOB Litvínov C 2143342 130 Kč
VLI1256 Maděrová KláraMaděrová Klára Slavia Liberec orienteering B 8509115 130 Kč
JJN1352 Valtrová TeaValtrová Tea Team Jizerky C 8510282 130 Kč

D12D 1.97 km, 60 m, 8 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KDZ1350 Spieszová RebekaSpieszová Rebeka Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000576 130 Kč
JJN1362 Zikmundová AdélaZikmundová Adéla Team Jizerky C 8409898 195 Kč

D14 2.39 km, 60 m, 9 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR1057 Lischková AnežkaLischková Anežka OK Jiskra Nový Bor B 8304121 130 Kč
VLI1152 Kubešová EliškaKubešová Eliška Slavia Liberec orienteering B 8501562 130 Kč
VLI1050 Pechová Marie AnnaPechová Marie Anna Slavia Liberec orienteering B 8015312 130 Kč
BOR1051 Ouzká EliškaOuzká Eliška OK Jiskra Nový Bor B 8224455 130 Kč
TUR1054 Ledabylová EliškaLedabylová Eliška OOB TJ Turnov C 2419948 130 Kč
KUL1051 Portz ViktoriaPortz Viktoria KOB Ústí nad Labem C 8133235 130 Kč
KUL1150 Ryšánková AliceRyšánková Alice KOB Ústí nad Labem C 8133211 130 Kč
KUL1052 Taussigová KristýnaTaussigová Kristýna KOB Ústí nad Labem C 8226387 130 Kč
BOR1154 Válková AdélaVálková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 8516958 130 Kč
KDZ1052 Tejkalová AnetaTejkalová Aneta Klub dobré zprávy Lysá nad Labem B 8026625 130 Kč
BOR1152 Michálková ElaMichálková Ela OK Jiskra Nový Bor B 8304120 130 Kč
BOR1060 Urbanová EmmaUrbanová Emma OK Jiskra Nový Bor C 4410 130 Kč
JJN1054 Ryšavá AnežkaRyšavá Anežka Team Jizerky B 8662738 130 Kč
JJN1150 Stadtherrová AdélaStadtherrová Adéla Team Jizerky B 8502696 130 Kč
JJN1153 Oravcová AmálieOravcová Amálie Team Jizerky B 2027224 130 Kč
JJN1152 Valtrová EmaValtrová Ema Team Jizerky B 8501575 130 Kč
JJN1151 Dostrašilová VendulaDostrašilová Vendula Team Jizerky B 8409881 130 Kč
JJN1052 Jiráková AdélaJiráková Adéla Team Jizerky B 8076042 195 Kč
JJN1056 Rudolfová ElisabethRudolfová Elisabeth Team Jizerky B 130 Kč

D16 2.83 km, 60 m, 12 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0952 Soukupová MarieSoukupová Marie OK Jiskra Nový Bor A 8518329 170 Kč
LDC0953 Plachá BělaPlachá Běla KOB Děčín C 8204005 170 Kč
VLI0955 Barsová MagdalénaBarsová Magdaléna Slavia Liberec orienteering B 8512711 170 Kč
VLI0954 Kubešová TerezaKubešová Tereza Slavia Liberec orienteering B 8508191 170 Kč
BOR0958 Horáčková NatalieHoráčková Natalie OK Jiskra Nový Bor C 8512712 170 Kč
BOR0957 Čupcová ViktorieČupcová Viktorie OK Jiskra Nový Bor B 8514495 170 Kč
KUL0852 Šlinská AmálieŠlinská Amálie KOB Ústí nad Labem C 8482577 170 Kč
JJN0853 Pražáková NellaPražáková Nella Team Jizerky B 8662699 170 Kč

D18 3.29 km, 90 m, 15 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JJN0751 Cicvárková KláraCicvárková Klára Team Jizerky B 2111784 170 Kč
BOR0751 Rejholcová TerezaRejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8226406 170 Kč
BOR0752 Kocmanová AdélaKocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor B 8051249 170 Kč
BOR0656 Rejmanová NikolaRejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor B 8160172 170 Kč
JJN0750 Baloghová MilenaBaloghová Milena Team Jizerky B 8228091 170 Kč
KUL0653 Gruntová AlenaGruntová Alena KOB Ústí nad Labem C 8482629 170 Kč
JJN0852 Nožičková EvaNožičková Eva Team Jizerky B 8680401 170 Kč
TJN0654 Háková EliškaHáková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8667977 170 Kč

D20 3.64 km, 80 m, 17 kontrol Rank. koef.: 1

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUL0550 Derflová EliškaDerflová Eliška KOB Ústí nad Labem C 8226415 170 Kč
JJN0550 Skácelová KateřinaSkácelová Kateřina Team Jizerky B 8107705 170 Kč

D21L 4.55 km, 200 m, 22 kontrol Rank. koef.: 1

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR8754 Lukavcová IvanaLukavcová Ivana SNS Smržovka C 8656734 170 Kč
STB8650 Rickmeyer TinaRickmeyer Tina TJ Stadion Nový Bor C 8028926 170 Kč
DOK0053 Pavlíková MarkétaPavlíková Markéta OK Doksy C 8006747 170 Kč
BOR9751 Kameníková AndreaKameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051536 170 Kč
TUR8551 Dlabajová AlenaDlabajová Alena OOB TJ Turnov C 8035535 170 Kč
STB9999 Kubecová KateřinaKubecová Kateřina TJ Stadion Nový Bor C 8044747 170 Kč
CHA7850 Kašková KateřinaKašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 170 Kč
BOR9161 Havlová AdélaHavlová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 8660528 170 Kč
DOK7450 Dolejší LenkaDolejší Lenka OK Doksy C 8655448 170 Kč
JJN0454 Skácelová AdélaSkácelová Adéla Team Jizerky A 8066769 170 Kč
VLI8456 Kopcová MichaelaKopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 8063086 170 Kč
JJN0252 Rýdlová MagdalénaRýdlová Magdaléna Team Jizerky C 8662747 170 Kč
JJN0151 Rýdlová AdélaRýdlová Adéla Team Jizerky C 8655484 170 Kč
31D7350 Straube HankaStraube Hanka (GER) SV Lengefeld 8109731 255 Kč

D21K 3.40 km, 100 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR8451 Lischková LenkaLischková Lenka OK Jiskra Nový Bor C 4652 170 Kč

D35 3.52 km, 130 m, 16 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7150 Nehasilová ZuzanaNehasilová Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8022672 170 Kč
KDZ8750 Seemann AnnaSeemann Anna Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 7778750 170 Kč
LIT8951 Neradová EvaNeradová Eva KOB Litvínov C 8420929 255 Kč

D40 3.37 km, 100 m, 15 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB8297 Hanušová PetraHanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 8012885 170 Kč
LDC8151 Zítová PavlaZítová Pavla KOB Děčín C 8013440 170 Kč
LDC8150 Bábková ZuzanaBábková Zuzana KOB Děčín C 8500456 170 Kč
STB8196 Kučerková RomanaKučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 8119540 170 Kč
LDC8250 Dubnová KateřinaDubnová Kateřina KOB Děčín C 7070681 170 Kč
BOR8052 Bednářová VeronikaBednářová Veronika OK Jiskra Nový Bor C 8116769 170 Kč
VLI8150 Horáčková KateřinaHoráčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 8076026 170 Kč
BOR8450 Zenková PavlaZenková Pavla OK Jiskra Nový Bor C 8019407 170 Kč
TUR8355 Ledabylová DanaLedabylová Dana OOB TJ Turnov C 2849688 170 Kč
KUL8350 Štorcová AlenaŠtorcová Alena KOB Ústí nad Labem C 850023 170 Kč
KDZ8050 Spieszová LucieSpieszová Lucie Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000592 170 Kč
BOR8150 Zahradníčková PetraZahradníčková Petra OK Jiskra Nový Bor C 8542 170 Kč
JJN8250 Maturová JanaMaturová Jana Team Jizerky C 2149222 255 Kč

D45 3.16 km, 80 m, 14 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7658 Karafiátová LucieKarafiátová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8160190 170 Kč
BOR7650 Tučková MonikaTučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 8421843 170 Kč
JJN7750 Vokušová DanaVokušová Dana Team Jizerky C 2104591 170 Kč
STB7850 Kuťková PetraKuťková Petra TJ Stadion Nový Bor C 2111704 170 Kč
LDC7751 Plachá KateřinaPlachá Kateřina KOB Děčín C 8204004 170 Kč
STB7650 Průšková GabrielaPrůšková Gabriela TJ Stadion Nový Bor C 2148077 170 Kč
BOR7758 Kameníková KateřinaKameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 170 Kč
BOR7951 Murswieková KateřinaMurswieková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8422 170 Kč
CHA7951 Lipenská EvaLipenská Eva OK Chrastava C 8013858 170 Kč
BOR7853 Patková KateřinaPatková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 170 Kč
VLI7952 Krtičková MichaelaKrtičková Michaela Slavia Liberec orienteering C 8897 170 Kč
CHA7652 Matyášová JanaMatyášová Jana OK Chrastava C 8030636 170 Kč
TJN7651 Dejnožková BlankaDejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 170 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová RadkaPeteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 8516251 170 Kč
CHA7751 Březinová MichaelaBřezinová Michaela OK Chrastava C 8445321 170 Kč
VLI7552 Skácelová MarieSkácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 8663205 170 Kč
0070001 Benešová RadkaBenešová Radka 007 - VLI 8410767 255 Kč

D50 3.17 km, 100 m, 14 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7459 Waldhauserová IrenaWaldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8226310 170 Kč
19D7050 Scheuermann KatrinScheuermann Katrin (GER) SSV Planeta Radebeul 8606473 170 Kč
BOR6951 Rejholcová AndreaRejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 8033288 170 Kč
VLI7451 Podrábská MariePodrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8670761 170 Kč
KAS7051 Eichlerová JanaEichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8113530 170 Kč
CHA6551 Pavlíková PavlaPavlíková Pavla OK Chrastava C 8008275 170 Kč
JJN6950 Nožičková RenataNožičková Renata Team Jizerky C 2070806 170 Kč
BOR7460 Mitisková HanaMitisková Hana OK Jiskra Nový Bor C 8107746 170 Kč
JJN6951 Pokorná HanaPokorná Hana Team Jizerky C 2073666 170 Kč
JJN7250 Řehořová LenkaŘehořová Lenka Team Jizerky C 2073661 170 Kč
TAP6950 Úlehlová MonikaÚlehlová Monika KOB Tretra Praha C 8066753 255 Kč

D55 2.95 km, 80 m, 13 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6950 Fürstová KatkaFürstová Katka LOK-o Liberec C 8107774 170 Kč
LDC6451 Vlčková JindraVlčková Jindra KOB Děčín C 8347 170 Kč
SMB6551 Pološčuková MonikaPološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 170 Kč
BOR6654 Halířová EvaHalířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 170 Kč

D60 2.84 km, 80 m, 12 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR6150 Šípová SoňaŠípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 8028851 130 Kč
TJN6052 Večeřová IvanaVečeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 130 Kč

D65 2.73 km, 70 m, 12 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5150 Šaffková ZuzanaŠaffková Zuzana OK Chrastava C 8022660 130 Kč
CHA5650 Lusková OlgaLusková Olga OK Chrastava C 8170 130 Kč

D70 2.43 km, 70 m, 12 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIT5051 Neradová AlenaNeradová Alena KOB Litvínov C 8144113 130 Kč
VLI4950 Horáčková StanislavaHoráčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 130 Kč
VLI5150 Karmazínová IvanaKarmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 8113523 130 Kč
VLI5152 Pachnerová JaroslavaPachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 8448441 130 Kč

D75 2.23 km, 70 m, 10 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR4650 Křtěnská LeontinaKřtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 130 Kč
CHA4650 Kašková EvaKašková Eva OK Chrastava C 887906 130 Kč

H10L 2.71 km, 70 m, 8 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC1600 Duben JanDuben Jan KOB Děčín C 7001411 110 Kč
VLI1501 Kolaja JaromírKolaja Jaromír Slavia Liberec orienteering C 8627111 110 Kč
BOR1500 Rejman AdamRejman Adam OK Jiskra Nový Bor C 2067682 110 Kč
KUL1400 Štorc AdamŠtorc Adam KOB Ústí nad Labem C 8226409 110 Kč
VLI1502 Peteráč JindřichPeteráč Jindřich Slavia Liberec orienteering C 2032117 110 Kč
BOR1600 Patka JonášPatka Jonáš OK Jiskra Nový Bor C 8304114 110 Kč
LIT1717 Pavlík EliášPavlík Eliáš KOB Litvínov C 8501553 110 Kč
BOR1601 Čech AntonínČech Antonín OK Jiskra Nový Bor C 232182 110 Kč

H10 1.97 km, 60 m, 8 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR1400 Zachar DanielZachar Daniel OK Jiskra Nový Bor C 4402 110 Kč
TJN1600 Fanta LukášFanta Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2219093 110 Kč
VLI1500 Matějů EmilMatějů Emil Slavia Liberec orienteering C 515173 110 Kč
LIT1414 Pavlík PřemekPavlík Přemek KOB Litvínov C 8196037 110 Kč
BOR1403 Čech JanČech Jan OK Jiskra Nový Bor C 416195 110 Kč
JJN1411 Rudolf MatyášRudolf Matyáš Team Jizerky C 2224568 110 Kč

H12 2.39 km, 60 m, 9 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC1300 Zít VáclavZít Václav KOB Děčín C 8162865 130 Kč
LTP1201 Novák MatyášNovák Matyáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200344 130 Kč
VLI1201 Votava VojtěchVotava Vojtěch Slavia Liberec orienteering A 8517319 130 Kč
TJN1304 Fanta MichalFanta Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8454033 130 Kč
VLI1208 Kubišta VavroKubišta Vavro Slavia Liberec orienteering C 2080902 130 Kč
VLI1301 Kolaja BedřichKolaja Bedřich Slavia Liberec orienteering C 8629817 130 Kč
BOR1306 Karafiát DominikKarafiát Dominik OK Jiskra Nový Bor C 4379 130 Kč
VLI1200 Matějů EdaMatějů Eda Slavia Liberec orienteering B 8196044 130 Kč
VLI1300 Matějů JosefMatějů Josef Slavia Liberec orienteering C 8133261 130 Kč
TUR1217 Ledabyl VáclavLedabyl Václav OOB TJ Turnov C 2216259 130 Kč
BOR1301 Válek ŠtěpánVálek Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4414 130 Kč
BOR1204 Fedorčák ViktorFedorčák Viktor OK Jiskra Nový Bor C 4372 130 Kč
BOR1202 Zahradníček FilipZahradníček Filip OK Jiskra Nový Bor C 4404 130 Kč
BOR1305 Šrůta DavidŠrůta David OK Jiskra Nový Bor C 4408 195 Kč
JJN1205 Jirák TomášJirák Tomáš Team Jizerky C 8482578 195 Kč
LTP1200 Klein DavidKlein David OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8107758 130 Kč
JJN1207 Štolba MarekŠtolba Marek Team Jizerky C 2078479 195 Kč

H14 2.83 km, 60 m, 12 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1111 Horáček JáchymHoráček Jáchym Slavia Liberec orienteering B 8003621 130 Kč
DOK1100 Kmínek JanKmínek Jan OK Doksy B 8113496 130 Kč
DOK1000 Kmínek OndřejKmínek Ondřej OK Doksy B 8113494 130 Kč
BOR1100 Lamač VítekLamač Vítek OK Jiskra Nový Bor A 8421841 130 Kč
VLI1103 Kubišta AntonKubišta Anton Slavia Liberec orienteering B 2211674 130 Kč
LDC1103 Plachý ErikPlachý Erik KOB Děčín C 8204009 130 Kč
BOR1102 Kocman LukášKocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor B 8006755 130 Kč
LDC1101 Vyskočil OndřejVyskočil Ondřej KOB Děčín C 2000607 130 Kč
BOR1101 Nehasil FrantišekNehasil František OK Jiskra Nový Bor C 7131415 130 Kč
VLI1006 Krtička JáchymKrtička Jáchym Slavia Liberec orienteering C 2420039 130 Kč
TJN1111 Janata MatějJanata Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8013463 130 Kč
TJN1107 Zurynek TomášZurynek Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8445308 130 Kč
BOR1009 Urban AdamUrban Adam OK Jiskra Nový Bor C 4658 130 Kč
LIT1111 Pavlík TobiášPavlík Tobiáš KOB Litvínov C 8196048 130 Kč
JJN1003 Dostrašil MartinDostrašil Martin Team Jizerky C 2001903 130 Kč
0070002 Beneš MaxBeneš Max 007 - VLI 8501669 195 Kč
JJN1001 Tkáč JakubTkáč Jakub Team Jizerky C 2027207 195 Kč
JJN1105 Lánský ŠimonLánský Šimon Team Jizerky B 8063052 195 Kč

H14D 2.59 km, 60 m, 9 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR1110 Ceban PavelCeban Pavel OK Jiskra Nový Bor C 4443 130 Kč

H16 3.29 km, 90 m, 15 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0809 Hrůzek OndřejHrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 8304117 170 Kč
BOR0901 Murswiek JanMurswiek Jan OK Jiskra Nový Bor B 7208072 170 Kč
BOR0902 Patka MarekPatka Marek OK Jiskra Nový Bor A 8304112 170 Kč
VLI0906 Maděra JakubMaděra Jakub Slavia Liberec orienteering B 8119579 170 Kč
BOR0905 Mitiska MatějMitiska Matěj OK Jiskra Nový Bor B 8482575 170 Kč
VLI0901 Skácel JanSkácel Jan Slavia Liberec orienteering B 8076629 170 Kč
KUL0800 Cabalka AntonínCabalka Antonín KOB Ústí nad Labem C 8076027 170 Kč
KUL0902 Rotsch JakubRotsch Jakub KOB Ústí nad Labem C 8500073 170 Kč
BOR0908 Vakula VítVakula Vít OK Jiskra Nový Bor C 4360 170 Kč
LTP0807 Bartoš VojtěchBartoš Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202857 170 Kč

H18 3.56 km, 120 m, 17 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB0700 Hübner OndřejHübner Ondřej TJ Stadion Nový Bor C 8668141 170 Kč
BOR0701 Studničný AdamStudničný Adam OK Jiskra Nový Bor B 8511573 170 Kč
BOR0704 Zeman JakubZeman Jakub OK Jiskra Nový Bor B 8042120 170 Kč
0030001 Mišičko Vojtěch Mišičko Vojtěch 003 - Tisáci 8660594 170 Kč
KUL0603 Balej MartinBalej Martin KOB Ústí nad Labem C 8662371 170 Kč
KUL0704 Fuchs SamuelFuchs Samuel KOB Ústí nad Labem C 8226351 170 Kč
KUL0701 Ryšánek VojtěchRyšánek Vojtěch KOB Ústí nad Labem C 8144119 170 Kč
TJN0600 Dejnožka MartinDejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662693 170 Kč
BOR0702 Patka KryštofPatka Kryštof OK Jiskra Nový Bor B 8304111 170 Kč
VLI0804 Heczko ErikHeczko Erik Slavia Liberec orienteering A 8116802 170 Kč
VLI0606 Meier DavidMeier David Slavia Liberec orienteering B 8004347 170 Kč
LDC0700 Baco OndřejBaco Ondřej KOB Děčín C 2000589 170 Kč
LTP0801 Šašek JakubŠašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8028824 170 Kč

H20 4.18 km, 170 m, 22 kontrol Rank. koef.: 1

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0510 Jelínek ŠimonJelínek Šimon OK Jiskra Nový Bor B 8160188 170 Kč

H21K 3.52 km, 130 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA8110 Tejkal JanTejkal Jan OOB Spartak Adamov C 2103784 170 Kč
TJN0300 Dejnožka VojtěchDejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8659419 170 Kč
SRK9510 Bláha DavidBláha David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8015306 255 Kč

H21L 4.98 km, 200 m, 25 kontrol Rank. koef.: 1

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIT9001 Nerad JaroslavNerad Jaroslav KOB Litvínov C 8183140 170 Kč
VLI8700 Szenczi GabrielSzenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 170 Kč
VLI6001 Henych PetrHenych Petr Slavia Liberec orienteering C 8220800 170 Kč
BOR9402 Bogar KryštofBogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 8054115 170 Kč
BOR0001 Pavlovec DanPavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor C 8655456 170 Kč
KAM9203 Navrátil BorisNavrátil Boris OK Kamenice C 8656539 170 Kč
LIT8401 Macek JiříMacek Jiří KOB Litvínov C 8445317 170 Kč
LPU9410 Grundmann JanGrundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8654891 170 Kč
19D9900 Scheuermann ErikScheuermann Erik (GER) SSV Planeta Radebeul 8606412 170 Kč
VLI7702 Matějů MichalMatějů Michal Slavia Liberec orienteering C 8116764 170 Kč
TJN8306 Janata MartinJanata Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8303050 170 Kč
LIT8204 Tůma MartinTůma Martin KOB Litvínov C 8520403 170 Kč
TUR8303 Dlabaja TomasDlabaja Tomas OOB TJ Turnov C 8013405 170 Kč
VLI8203 Kopec TomášKopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 8047169 170 Kč
PGP0311 Bialožyt MarekBialožyt Marek SK Praga C 2099502 170 Kč
PGP8202 Laciga RadekLaciga Radek SK Praga C 8162899 170 Kč
PGP8401 Buzek MartinBuzek Martin SK Praga C 8005129 170 Kč
VLI7002 Urbaník RobertUrbaník Robert Slavia Liberec orienteering 8662745 255 Kč
TUR9003 Dragowski KubaDragowski Kuba OOB TJ Turnov R 8628698 255 Kč
PGP7506 Pokorný OndřejPokorný Ondřej SK Praga C 8090130 255 Kč
SJC8401 Prášil OndřejPrášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 8170284 255 Kč
SRK9002 Ptáček JiříPtáček Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8026658 255 Kč
LIT8501 Lužnický JiříLužnický Jiří KOB Litvínov C 8241085 255 Kč
0100001 Rašek FilipRašek Filip 010 - OBA1 8026659 255 Kč
LDC8502 Šálek JanŠálek Jan KOB Děčín C 8042124 170 Kč

H35 4.02 km, 130 m, 21 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7101 Nehasil VladislavNehasil Vladislav OK Jiskra Nový Bor C 8019930 170 Kč
BOR7713 Nehasil DavidNehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 170 Kč
SUL7601 Ženíšek RadekŽeníšek Radek OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8501985 170 Kč
PLU7931 Krtička JanKrtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 255 Kč
18D5900 Leibiger JensLeibiger Jens (GER) Post SV Dresden 8191059 255 Kč
0110001 Budaj RadoslavBudaj Radoslav 011 - Hurrá team 07257 255 Kč

H40 3.67 km, 150 m, 18 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC8101 Duben JiříDuben Jiří KOB Děčín C 515463 170 Kč
ROU8009 Duda MiroslavDuda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C 8631583 170 Kč
STB8101 Bernášek JiříBernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 8033290 170 Kč
LIT8002 Kučerka JanKučerka Jan KOB Litvínov C 8026646 170 Kč
VLI8100 Kolaja JanKolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8103290 170 Kč
SUL6000 Hromádka MiroslavHromádka Miroslav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8138 170 Kč
VLI7802 Peteráč ZdeněkPeteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 8109351 170 Kč
LIT8201 Pavlík BronislavPavlík Bronislav KOB Litvínov C 2221444 170 Kč

H45 3.48 km, 120 m, 15 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK7801 Kmínek JanKmínek Jan OK Doksy C 2053502 170 Kč
LDC7900 Plachý JiříPlachý Jiří KOB Děčín C 8204001 170 Kč
LLI7800 Kunc TomášKunc Tomáš LOK-o Liberec C 7210927 170 Kč
CHA7604 Březina JanBřezina Jan OK Chrastava C 8008267 170 Kč
VLI7507 Kubeša VladimírKubeša Vladimír Slavia Liberec orienteering C 8660479 170 Kč
BOR7612 Kocman JindřichKocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8304115 170 Kč
BOR7900 Karafiát FilipKarafiát Filip OK Jiskra Nový Bor C 8514526 170 Kč
CHA7603 Matyáš LiborMatyáš Libor OK Chrastava C 8003522 170 Kč
LLI7600 Hejna PavelHejna Pavel LOK-o Liberec C 2148210 170 Kč
TUR7700 Ledabyl ZbyněkLedabyl Zbyněk OOB TJ Turnov C 2224518 170 Kč
KUL7500 Wilfert OtakarWilfert Otakar KOB Ústí nad Labem C 8226319 170 Kč
BOR7715 Patka MiroslavPatka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 170 Kč
DOK7800 Synek AntonínSynek Antonín OK Doksy C 8113499 170 Kč
FSP7900 Čech JanČech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660502 170 Kč
BOR7513 Koudelka TomášKoudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8224477 255 Kč

H50 3.37 km, 100 m, 15 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7409 Vácha TomášVácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8160174 170 Kč
LLI6801 Fürst AlešFürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 170 Kč
BOR7106 Waldhauser MartinWaldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8160182 170 Kč
STB7000 Průšek PetrPrůšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 8119534 170 Kč
TJN7002 Novotný DušanNovotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662701 170 Kč
LDC7302 Gálus IgorGálus Igor KOB Děčín C 8443448 170 Kč
BOR7415 Rejman JosefRejman Josef OK Jiskra Nový Bor C 8160173 170 Kč
BOR7004 Studničný JaroslavStudničný Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8412 170 Kč
TJN7201 Ulman AlešUlman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8063045 170 Kč
TJN6301 Schindler JiříSchindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8454015 170 Kč
LLI6900 Hejna StanislavHejna Stanislav LOK-o Liberec C 682678 170 Kč
VLI7303 Maškarinec PetrMaškarinec Petr Slavia Liberec orienteering C 2088185 170 Kč
EKP7003 Zurynek JanZurynek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8445316 170 Kč
CHA7300 Houda VítězslavHouda Vítězslav OK Chrastava C 2049586 170 Kč
FSP6700 Krausz MilanKrausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 170 Kč
JLI7100 Zaydlar MichalZaydlar Michal OB Jizerky C 8107753 170 Kč
71D7400 Lange StephanLange Stephan (GER) USV TU Dresden 8411230 170 Kč
0090001 Olisauskas RaimondasOlisauskas Raimondas 009 - (GER) Berliner TSC 8001465 255 Kč

H55 3.16 km, 80 m, 14 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB6400 Müller RicoMüller Rico TJ Stadion Nový Bor C 8020222 170 Kč
LDC6802 Hovorka LadislavHovorka Ladislav KOB Děčín C 8017400 170 Kč
LDC5801 Vlk JosefVlk Josef KOB Děčín C 7700058 170 Kč
TUV6802 Šritr MartinŠritr Martin SOK TJ Turnov C 8061476 170 Kč
PHK6803 Kos MichalKos Michal OK 99 Hradec Králové C 2073747 170 Kč
19D6901 Scheuermann JürgenScheuermann Jürgen (GER) SSV Planeta Radebeul 8606469 170 Kč
KAS6900 Eichler PetrEichler Petr KOB Kamenický Šenov C 8113517 170 Kč
1VD6800 Wolfram FrankWolfram Frank (GER) SG Zittau Süd 8161618 170 Kč

H60 2.95 km, 80 m, 13 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR6303 Pavlovec PetrPavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 8520846 130 Kč
LDC6401 Vlček PetrVlček Petr KOB Děčín C 8501964 130 Kč
SUL4701 Ženíšek JanŽeníšek Jan OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8509351 130 Kč
BOR6302 Krejčí JaroslavKrejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 130 Kč

H65 2.84 km, 80 m, 12 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JJN5601 Vokuš ZdeněkVokuš Zdeněk Team Jizerky C 2148156 130 Kč
LDC5702 Holpuch JiříHolpuch Jiří KOB Děčín C 8005436 130 Kč
CHA5500 Kaška RudolfKaška Rudolf OK Chrastava C 8004724 130 Kč
TJN5602 Horák PetrHorák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680309 130 Kč
CHA5400 Pavlík MilanPavlík Milan OK Chrastava C 7208096 130 Kč
BOR5800 Průcha MiloslavPrůcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 7203711 130 Kč
DOK5500 Novák TomNovák Tom OK Doksy C 886255 130 Kč

H70 2.73 km, 70 m, 12 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5001 Babický TomášBabický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 130 Kč
26A5400 Hones SeppHones Sepp (AUT) HSV Ried 8116117 130 Kč
VLI5000 Horáček MiroslavHoráček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 130 Kč

H75 2.43 km, 70 m, 12 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA4700 Smetana RadimSmetana Radim OK Chrastava C 8113504 130 Kč
VLI4900 Ježek LadislavJežek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 8516753 130 Kč
VLI4600 Pachner JanPachner Jan Slavia Liberec orienteering C 8507965 130 Kč

HDR 2.71 km, 70 m, 8 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR1850 Lukavcová ZuzanaLukavcová Zuzana SNS Smržovka 7204493 110 Kč
SMR1700 Lukavec TomášLukavec Tomáš SNS Smržovka 7204495 110 Kč
DOK1700 Kmínek ŠtěpánKmínek Štěpán OK Doksy C 7008108 110 Kč
STB1850 Müller EllenMüller Ellen TJ Stadion Nový Bor C 445644 110 Kč
LCE1801 Erlitz MatyášErlitz Matyáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 110 Kč
LCE1851 Erlitzová SáraErlitzová Sára OOB TJ Slovan Luhačovice C 52675 110 Kč
LDC1800 Duben JakubDuben Jakub KOB Děčín C 2219007 110 Kč
VLI1701 Kolaja CyrilKolaja Cyril Slavia Liberec orienteering C 2067313 110 Kč
26A5650 Haider AnnaHaider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 110 Kč
BOR1750 Karafiátová KláraKarafiátová Klára OK Jiskra Nový Bor C 2134251 110 Kč
0040002 Kubištová GrétaKubištová Gréta 004 - kubištovi 2159922 110 Kč
KDZ1651 Spieszová JohankaSpieszová Johanka Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144108 110 Kč
VLI1752 Czinnerová DoraCzinnerová Dora Slavia Liberec orienteering C zapůjčit 150 Kč
VLI1552 Czinnerová ŽofieCzinnerová Žofie Slavia Liberec orienteering C 4411238 110 Kč
LDC1650 Třísková EliškaTřísková Eliška KOB Děčín C 435212 110 Kč
LDC1900 Třísko TomášTřísko Tomáš KOB Děčín 08336 110 Kč
SJC1651 Prášilová AlžbětaPrášilová Alžběta Sportcentrum Jičín C 7207016 110 Kč
0110002 Budaj BenBudaj Ben 011 - Hurrá team zapůjčit 150 Kč

P 2.59 km, 60 m, 9 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR8050 Kocmanová KateřinaKocmanová Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 1459071 110 Kč
VLI7553 Maškarincová HanaMaškarincová Hana Slavia Liberec orienteering C 2088151 110 Kč
KUL0806 Dušková ZuzanaDušková Zuzana KOB Ústí nad Labem C 8662286 110 Kč
LIT1051 Mančalová AdélaMančalová Adéla KOB Litvínov C 2143339 110 Kč
LIT8051 Mančalová EvaMančalová Eva KOB Litvínov 110 Kč
71D7250 Hübener AnneHübener Anne (GER) USV TU Dresden 2065060 110 Kč
0060001 Vála PetrVála Petr 006 - Válovi 2082937 110 Kč
0060002 Válová MichaelaVálová Michaela 006 - Válovi 2121885 110 Kč
TJN8100 Fanta RadekFanta Radek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2219015 110 Kč
LIT8353 Benešová ZuzanaBenešová Zuzana KOB Litvínov C 2151450 110 Kč
JJN7754 Zikmundová MichaelaZikmundová Michaela Team Jizerky C 2212046 110 Kč
0110003 Budaj OliverBudaj Oliver 011 - Hurrá team zapůjčit 150 Kč

T 3.56 km, 120 m, 17 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR7800 Lukavec PetrLukavec Petr SNS Smržovka C 8656718 170 Kč
0020001 Votava DavidVotava David 002 - DSVJ 8500014 170 Kč
VLI0304 Maškarinec ŠtěpánMaškarinec Štěpán Slavia Liberec orienteering C 2088197 170 Kč
SUL7853 Kalenská LenkaKalenská Lenka OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8509349 170 Kč
SUL7600 Kalenský PavelKalenský Pavel OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8506625 170 Kč
SUL0600 Kalenský TomášKalenský Tomáš OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 2099530 170 Kč
SUL6750 Linková AlenaLinková Alena OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8506624 170 Kč
SUL9250 Barchánková KateřinaBarchánková Kateřina OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8510264 170 Kč
0050001 Válek OndřejVálek Ondřej 005 - Aktivit 1420239 170 Kč
SUL9500 Linka MichaelLinka Michael OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8506800 170 Kč
FSP8353 Čechová JanaČechová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8476 170 Kč
TUR8857 Kufel AgataKufel Agata OOB TJ Turnov C 8407270 255 Kč
0080001 Nováková JanaNováková Jana 008 - Doksy 8133 170 Kč
0090002 Oleg SorokaOleg Soroka 009 - (GER) Berliner TSC zapůjčit 295 Kč
celkem přihlášených: 353, vklad: 55230 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.