Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček (SAXBO)

Datum:
25.05.2024
Místo konání:
Bedřichovka, 50.8014069N, 14.9993050E
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Kategorie:
D10L     D10     D12     D12D     D14     D14D     D16     D18     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10L     H10     H12     H12D     H14     H14D     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10L 2.58 km, 5 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR1850 Svobodová PatricieSvobodová Patricie OK Jiskra Nový Bor C 4431 110 Kč
STB1850 Müller EllenMüller Ellen TJ Stadion Nový Bor C 445644 110 Kč
VLI1653 Farkašovská ŠtěpánkaFarkašovská Štěpánka Slavia Liberec orienteering C 2080914 110 Kč
CHA1552 Stahoňová ZuzanaStahoňová Zuzana OK Chrastava C 8517330 110 Kč
TJN1650 Janatová SáraJanatová Sára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2039099 110 Kč
JJN1651 Bahníková ŠárkaBahníková Šárka Team Jizerky C 2158507 110 Kč
VLI1454 Seinerová MatyldaSeinerová Matylda Slavia Liberec orienteering C 2226464 110 Kč
VLI1552 Czinnerová ŽofieCzinnerová Žofie Slavia Liberec orienteering C 4411238 110 Kč
0050001 Lonská JustýnaLonská Justýna 005 - Ner Lonský 49951 110 Kč
TUR1656 Kuncová MajaKuncová Maja OOB TJ Turnov C 8257 110 Kč
BOR1550 Zahradníčková JulieZahradníčková Julie OK Jiskra Nový Bor C 4413 110 Kč
0110001 Auerová MarkétaAuerová Markéta 011 - Dalešice 4408040 110 Kč
CHA1451 Bednářová BarboraBednářová Barbora OK Chrastava C 2084443 110 Kč
CHA1450 Šírlová KamilaŠírlová Kamila OK Chrastava C 2070834 110 Kč
JJN1450 Švihovská TerezaŠvihovská Tereza Team Jizerky C 9988 110 Kč
JJN1456 Koprnická MarkétaKoprnická Markéta Team Jizerky C 2212042 110 Kč
DOK1750 Dvořáková AdélaDvořáková Adéla OK Doksy C 7008106 110 Kč

D10 2.38 km, 55 m, 7 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR1458 Havlová AnetaHavlová Aneta OOB TJ Turnov C 1409083 130 Kč
STB1453 Müller RonjaMüller Ronja TJ Stadion Nový Bor C 2032226 130 Kč
VLI1451 Feřtová AlžbětaFeřtová Alžběta Slavia Liberec orienteering C 2144040 130 Kč
STB1450 Kučerková AdélaKučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 8500067 130 Kč
TJN1450 Janatová EsterJanatová Ester OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2222834 130 Kč
VLI1551 Kadlas AnnaKadlas Anna Slavia Liberec orienteering C 8501537 130 Kč
BOR1450 Nehasilová AnnaNehasilová Anna OK Jiskra Nový Bor C 8522908 130 Kč
TUR1459 Elicerová TerezaElicerová Tereza OOB TJ Turnov C 2161661 130 Kč
KDZ1451 Seemann EliškaSeemann Eliška Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 434811 130 Kč
TJN1454 Baumanová Anna MarieBaumanová Anna Marie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408036 130 Kč
JEN1450 Zofová TaťánaZofová Taťána OB Jenišovice C 8514509 130 Kč
JJN1460 Stadtherrová LeontýnaStadtherrová Leontýna Team Jizerky C 2224619 130 Kč
BOR1451 Karafiátová KamilaKarafiátová Kamila OK Jiskra Nový Bor C 4287 130 Kč
TUR1456 Hainová EliškaHainová Eliška OOB TJ Turnov C 9975 130 Kč
TUR1653 Pohlodková OlgaPohlodková Olga OOB TJ Turnov C 2151403 130 Kč

D12 2.40 km, 65 m, 8 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR1351 Kutková SáraKutková Sára OOB TJ Turnov B 8026626 130 Kč
TUR1252 Havlová TerezaHavlová Tereza OOB TJ Turnov C 2224535 130 Kč
JJN1358 Lánská ElenaLánská Elena Team Jizerky C 8514486 130 Kč
STB1352 Průšková VeronikaPrůšková Veronika TJ Stadion Nový Bor C 8668136 130 Kč
JJN1352 Valtrová TeaValtrová Tea Team Jizerky C 8510282 130 Kč
VLI1257 Kadlas EvaKadlas Eva Slavia Liberec orienteering C 8501516 130 Kč
JJN1366 Rokosová AnnaRokosová Anna Team Jizerky C 8047187 130 Kč
VLI1450 Horáčková EliškaHoráčková Eliška Slavia Liberec orienteering C 8076021 130 Kč
JJN1359 Kalpakci EmaKalpakci Ema Team Jizerky C 8063098 130 Kč
TJN1255 Auerová KarolínaAuerová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2158520 130 Kč
VLI1252 Heczková EmmaHeczková Emma Slavia Liberec orienteering B 8196060 130 Kč
TJN1250 Dušková DenisaDušková Denisa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8044690 130 Kč
VLI1256 Maděrová KláraMaděrová Klára Slavia Liberec orienteering B 8509115 130 Kč
TJN1354 Vančurová LenkaVančurová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425589 130 Kč
PDY1352 Neyrinck NinaNeyrinck Nina Běhej Poděbrady C 2106722 130 Kč
VLI1253 Pešíková ElaPešíková Ela Slavia Liberec orienteering C 8044634 130 Kč
TJN1356 Limon Johana MiaLimon Johana Mia OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085591 130 Kč
PDY1353 Caudrová NatálieCaudrová Natálie Běhej Poděbrady C 2161390 130 Kč
TAP1350 Mejstříková KláraMejstříková Klára KOB Tretra Praha C 2135172 130 Kč
STB1351 Hübnerová OlivieHübnerová Olivie TJ Stadion Nový Bor C 8668135 130 Kč
LDC1251 Bábková KláraBábková Klára KOB Děčín C 8501157 130 Kč
DOK1251 Krausová AmálieKrausová Amálie OK Doksy C 2053503 130 Kč

D12D 2.38 km, 55 m, 7 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN1359 Kollarova SarahKollarova Sarah OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232507 130 Kč
JJN1361 Kuprová HanaKuprová Hana Team Jizerky C 2124793 130 Kč

D14 2.80 km, 85 m, 11 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR1052 Pohlodková SáraPohlodková Sára OOB TJ Turnov C 2421356 130 Kč
JJN1056 Rudolfová ElisabethRudolfová Elisabeth Team Jizerky B 8044638 130 Kč
JJN1152 Valtrová EmaValtrová Ema Team Jizerky B 8501575 130 Kč
JJN1052 Jiráková AdélaJiráková Adéla Team Jizerky B 8076042 130 Kč
PGP1051 Dlouhá JulieDlouhá Julie SK Praga C 2099494 130 Kč
TUR1054 Ledabylová EliškaLedabylová Eliška OOB TJ Turnov C 8522901 130 Kč
BOR1060 Urbanová EmmaUrbanová Emma OK Jiskra Nový Bor C 4410 130 Kč
TUR1059 Balcarová JanaBalcarová Jana OOB TJ Turnov C 2144116 130 Kč
VLI1050 Pechová Marie AnnaPechová Marie Anna Slavia Liberec orienteering B 8015312 130 Kč
DKP1158 Gregorová MagdalenaGregorová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 2121756 130 Kč
TUR1159 Konopáčová SofieKonopáčová Sofie OOB TJ Turnov C 8215 130 Kč
BOR1057 Lischková AnežkaLischková Anežka OK Jiskra Nový Bor B 8304121 130 Kč
BOR1152 Michálková ElaMichálková Ela OK Jiskra Nový Bor B 8304120 130 Kč
BOR1156 Lotová EmaLotová Ema OK Jiskra Nový Bor C 8522647 130 Kč
TUR1162 Augustová EmaAugustová Ema OOB TJ Turnov C 2147793 130 Kč
JJN1054 Ryšavá AnežkaRyšavá Anežka Team Jizerky B 8662738 130 Kč
JJN1150 Stadtherrová AdélaStadtherrová Adéla Team Jizerky B 8502696 130 Kč
BOR1058 Hadravová AdélaHadravová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 8552 130 Kč
LDC1150 Zítová KateřinaZítová Kateřina KOB Děčín B 8501078 130 Kč
TUR0961 Válková KarolínaVálková Karolína OOB TJ Turnov C 2120061 130 Kč
TUR1152 Heřmánková KateřinaHeřmánková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403062 130 Kč

D14D 2.40 km, 65 m, 8 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR1158 Mizerová ZuzanaMizerová Zuzana OOB TJ Turnov C 2219027 130 Kč

D16 2.99 km, 120 m, 15 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0955 Svobodová AnnaSvobodová Anna LOK-o Liberec C 2144063 170 Kč
PGP0957 Lošťáková ElaLošťáková Ela SK Praga A 8013933 170 Kč
PGP0859 Nemšovská MagdalenaNemšovská Magdalena SK Praga A 8515520 170 Kč
VLI0956 Šírová MarieŠírová Marie Slavia Liberec orienteering C 2000580 170 Kč
TUR0951 Zabořilová AnnaZabořilová Anna OOB TJ Turnov A 8012867 170 Kč
VLI0954 Kubešová TerezaKubešová Tereza Slavia Liberec orienteering B 8508191 170 Kč
LLI0861 Špidlová EsterŠpidlová Ester LOK-o Liberec C 2148063 170 Kč
JJN0852 Nožičková EvaNožičková Eva Team Jizerky B 8680401 170 Kč
JJN0853 Pražáková NellaPražáková Nella Team Jizerky B 8662699 170 Kč
VLI0950 Čalounová KláraČalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 8514493 170 Kč
VLI0955 Barsová MagdalénaBarsová Magdaléna Slavia Liberec orienteering B 8512711 170 Kč
BOR0952 Soukupová MarieSoukupová Marie OK Jiskra Nový Bor A 8518329 170 Kč
VLI0852 Flossmannová LucieFlossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering A 8008268 170 Kč
VLI0953 Hrdá KristýnaHrdá Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2801288 170 Kč
LDC0953 Plachá BělaPlachá Běla KOB Děčín C 8204005 170 Kč
VLI0851 Kunášková KarolínaKunášková Karolína Slavia Liberec orienteering B 8014518 170 Kč
TUR0952 Houžvičková KateřinaHoužvičková Kateřina OOB TJ Turnov A 8015289 170 Kč
TUR0850 Heřmánková BáraHeřmánková Bára OOB TJ Turnov C 8013886 170 Kč
KUL0854 Komárková AdélaKomárková Adéla KOB Ústí nad Labem C 8662304 170 Kč
KUL0852 Šlinská AmálieŠlinská Amálie KOB Ústí nad Labem C 8500023 170 Kč
KUL0953 Kvapilová AlžbětaKvapilová Alžběta KOB Ústí nad Labem C 8662286 170 Kč
TJN0957 Zurynková LenkaZurynková Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8445308 255 Kč
BOR0958 Horáčková NatalieHoráčková Natalie OK Jiskra Nový Bor C 8512712 255 Kč
BOR0957 Čupcová ViktorieČupcová Viktorie OK Jiskra Nový Bor B 8514495 255 Kč

D18 3.29 km, 125 m, 14 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN0752 Kutková TerezaKutková Tereza OB Jenišovice B 8409896 170 Kč
JJN0650 Podoubská AdélaPodoubská Adéla Team Jizerky B 8410780 170 Kč
VLI0659 Šírová AnnaŠírová Anna Slavia Liberec orienteering C 8501588 170 Kč
JJN0750 Baloghová MilenaBaloghová Milena Team Jizerky B 8228091 170 Kč
JJN0753 Farkačová TerezaFarkačová Tereza Team Jizerky C 2078479 170 Kč
BOR0750 Lamačová BarboraLamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 8421842 170 Kč
TUR0660 Lamačová KateřinaLamačová Kateřina OOB TJ Turnov B 8014498 170 Kč
TJN0655 Dušková ViktorieDušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8482078 170 Kč
BOR0767 Klymeniuk IrynaKlymeniuk Iryna OK Jiskra Nový Bor B 8514706 170 Kč
BOR0656 Rejmanová NikolaRejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor B 8160172 170 Kč
TJN0654 Háková EliškaHáková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8667977 170 Kč
TUR0751 Houžvičková DanielaHoužvičková Daniela OOB TJ Turnov A 8014471 170 Kč
JIL0652 Holohlavská EmaHolohlavská Ema OK Jilemnice B 8510268 255 Kč

D21L 4.53 km, 185 m, 19 kontrol Rank. koef.: 1

(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK7350 Johnová LenkaJohnová Lenka OK Doksy C 8501543 170 Kč
TUR8551 Dlabajová AlenaDlabajová Alena OOB TJ Turnov C 8035535 170 Kč
VLI8650 Szenczi KristýnaSzenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 8013918 170 Kč
TUR9751 Linková AlenaLinková Alena OOB TJ Turnov C 8670822 170 Kč
PGP9654 Hrabánková KláraHrabánková Klára SK Praga C 8200023 170 Kč
TUR8354 Rufferová IvaRufferová Iva OOB TJ Turnov C 8310220 170 Kč
STB8650 Rickmeyer TinaRickmeyer Tina TJ Stadion Nový Bor C 8028926 170 Kč
TUR0250 Šritrová LenkaŠritrová Lenka OOB TJ Turnov C 8033269 170 Kč
TUR8951 Holasová LucieHolasová Lucie OOB TJ Turnov C 8680579 170 Kč
TUR8650 Luštická LucieLuštická Lucie OOB TJ Turnov C 8680582 170 Kč
SJC8951 Benešová LucieBenešová Lucie Sportcentrum Jičín C 8030189 170 Kč
DOK0053 Pavlíková MarkétaPavlíková Markéta OK Doksy C 8006747 170 Kč
VLI9251 Poloprutská MarkétaPoloprutská Markéta Slavia Liberec orienteering C 8063091 170 Kč
TUR8989 Baierová HanaBaierová Hana OOB TJ Turnov C 8001989 170 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová JanaKolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8007280 170 Kč
LLI0250 Černá PetraČerná Petra LOK-o Liberec C 2032105 170 Kč
OSN0099 Zrníková AdélaZrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8662727 170 Kč
SSU9651 Fürstová AnnaFürstová Anna SK Severka Šumperk E 8640981 170 Kč
TJN8154 Janatová LucieJanatová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660535 170 Kč
PHK9255 Novotná TerezaNovotná Tereza OK 99 Hradec Králové C 8654892 170 Kč
VLI0551 Pecková TerezaPecková Tereza Slavia Liberec orienteering A 8667966 170 Kč
PGP8154 Bartalošová JanaBartalošová Jana SK Praga C 2084985 170 Kč
TUR0061 Paříková IvaPaříková Iva OOB TJ Turnov C 8404050 170 Kč
BOR9450 Macharová MichaelaMacharová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8510262 170 Kč
PHK8753 Balcarová JanaBalcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 8116686 170 Kč
CHC9051 Wiśniewska HannaWiśniewska Hanna K.O.B. Choceň E 8640913 170 Kč
TUR0255 Chrástová TerezaChrástová Tereza OOB TJ Turnov C 8680409 170 Kč
0120001 Kuze ElzaKuze Elza 012 - (LAT) IGTISA 8631478 170 Kč
EKP8651 Hausmannová KláraHausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8013880 170 Kč
LPU9750 Jansová DoubravkaJansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice C 8230897 170 Kč
BOR9954 Janoušková LucieJanoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8120499 170 Kč
SJC8765 Lepšíková EvaLepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 170 Kč
PGP9850 Janovská KateřinaJanovská Kateřina SK Praga C 8350120 170 Kč
EKP7850 Ondráčková VeronikaOndráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 8719071 170 Kč
JJN0252 Rýdlová MagdalénaRýdlová Magdaléna Team Jizerky C 8662747 170 Kč
KAM0360 Karlová AnnaKarlová Anna OK Kamenice E 8656606 170 Kč
LCE8966 Valentová EvaValentová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice R 8660368 170 Kč
EKP9850 Zurynková MichaelaZurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 8509232 170 Kč

D21K 3.29 km, 125 m, 14 kontrol Rank. koef.: 1

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR9350 Chvojková RenataChvojková Renata OK Jiskra Nový Bor C 8510266 170 Kč
LTP0350 Žejdlíková EliškaŽejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8420968 170 Kč
FYD0051 Macháčková BarboraMacháčková Barbora Jizerský klub OB Frýdlant C 49994 170 Kč
FYD9451 Kočí AnnaKočí Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 8014460 170 Kč
EKP6550 Janečková DagmarJanečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 8515518 170 Kč
KAM9354 Landovská PetraLandovská Petra OK Kamenice R 8102793 170 Kč
LPU9752 Fenclová TerezaFenclová Tereza OK Lokomotiva Pardubice 9648 170 Kč
VLI0456 Burešová EliškaBurešová Eliška Slavia Liberec orienteering C 8660556 170 Kč
0230001 Husáková MichaelaHusáková Michaela 023 - Neregistrovaní 232739 170 Kč

D35 3.56 km, 145 m, 17 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC8550 Vaňková SašaVaňková Saša KOB Děčín C 8022673 170 Kč
BOR7150 Nehasilová ZuzanaNehasilová Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8022672 170 Kč
TUR8557 Zakouřilová KamilaZakouřilová Kamila OOB TJ Turnov C 51238 170 Kč
LDC8750 Trilča MāraTrilča Māra KOB Děčín C 8670955 170 Kč
PGP7858 Dlouhá MartaDlouhá Marta SK Praga C 8116795 170 Kč
KDZ8750 Seemann AnnaSeemann Anna Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 7778750 170 Kč
JEN8451 Kalousková PavlaKalousková Pavla OB Jenišovice C 8012882 170 Kč
PDY8650 Caudrová LucieCaudrová Lucie Běhej Poděbrady C 2161958 170 Kč
JJN8752 Martin EdithMartin Edith Team Jizerky C 2085567 170 Kč
JJN8550 Koprnická MarkétaKoprnická Markéta Team Jizerky C 7720 170 Kč
JJN8750 Reslová LenkaReslová Lenka Team Jizerky C 8013902 170 Kč

D40 3.39 km, 135 m, 14 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8150 Augustová JitkaAugustová Jitka OOB TJ Turnov C 2226475 170 Kč
TUR8058 Havlová PetraHavlová Petra OOB TJ Turnov C 2147791 170 Kč
LLI8160 Svobodová MonikaSvobodová Monika LOK-o Liberec C 2219033 170 Kč
LLI8050 Kubíková LenkaKubíková Lenka LOK-o Liberec C 1000507 170 Kč
JEN8050 Kutková HanaKutková Hana OB Jenišovice C 2112773 170 Kč
STB8196 Kučerková RomanaKučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 8119540 170 Kč
TJN8450 Janatová DanaJanatová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7200343 170 Kč
JJN8250 Maturová JanaMaturová Jana Team Jizerky C 8162905 170 Kč
TUR8355 Ledabylová DanaLedabylová Dana OOB TJ Turnov C 2149688 170 Kč
BOR8052 Bednářová VeronikaBednářová Veronika OK Jiskra Nový Bor C 8116769 170 Kč
BOR8150 Zahradníčková PetraZahradníčková Petra OK Jiskra Nový Bor C 8542 170 Kč
BOR8451 Hechtová LenkaHechtová Lenka OK Jiskra Nový Bor C 8304125 170 Kč
JJN8350 Švihovská EvaŠvihovská Eva Team Jizerky C 8008017 170 Kč
BOR8450 Zenková PavlaZenková Pavla OK Jiskra Nový Bor C 8019407 170 Kč
LDC8150 Bábková ZuzanaBábková Zuzana KOB Děčín C 8500456 170 Kč
DKP7251 Vítečková KateřinaVítečková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8080630 170 Kč
STH8352 Nováková JanaNováková Jana SK Studenec C 2122248 170 Kč
DOK7450 Dolejší LenkaDolejší Lenka OK Doksy C 8655448 170 Kč
DOK7950 Synková PetraSynková Petra OK Doksy C 8113500 170 Kč
LDC8151 Zítová PavlaZítová Pavla KOB Děčín C 8013440 170 Kč
TUR7777 Heřmánková PavlaHeřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 8680599 170 Kč
0240001 Dotlačilová VlaďkaDotlačilová Vlaďka 024 - NEREG - Vstříc noým zítřkům zapůjčit 305 Kč

D45 3.17 km, 125 m, 14 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7758 Kameníková KateřinaKameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 170 Kč
PGP7763 Lošťáková IvanaLošťáková Ivana SK Praga C 8014514 170 Kč
JJN7651 Lánská MilenaLánská Milena Team Jizerky C 2212048 170 Kč
MFP7651 Šimšová JanaŠimšová Jana Matfyz Praha C 8654889 170 Kč
VLI7653 Benešová RadkaBenešová Radka Slavia Liberec orienteering C 8410767 170 Kč
JIL7553 Karlová KateřinaKarlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 170 Kč
VLI7853 Feřtová JitkaFeřtová Jitka Slavia Liberec orienteering C 2120063 170 Kč
JJN7750 Vokušová DanaVokušová Dana Team Jizerky C 2104591 170 Kč
STB7650 Průšková GabrielaPrůšková Gabriela TJ Stadion Nový Bor C 2148077 170 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová RadkaPeteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 8516251 170 Kč
LLI7550 Bradáčová MarieBradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 170 Kč
PHK6651 Novotná PetraNovotná Petra OK 99 Hradec Králové C 8670748 170 Kč
LTP7553 Kleinová PetraKleinová Petra OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8133231 170 Kč
BOR7650 Tučková MonikaTučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 8421843 170 Kč
0030002 Votavová SvětlanaVotavová Světlana 003 - DSVJ 8500014 170 Kč
VLI7552 Skácelová MarieSkácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 8663205 170 Kč
BOR7658 Karafiátová LucieKarafiátová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8160190 170 Kč
EKP7257 Konečná MarcelaKonečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 8662277 170 Kč
PGP7551 Šimerková OlgaŠimerková Olga SK Praga C 8648558 170 Kč
JJN7951 Sodomkova JanaSodomkova Jana Team Jizerky C 2096129 170 Kč
BOR7853 Patková KateřinaPatková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 170 Kč
JJN7850 Valtrová ZuzanaValtrová Zuzana Team Jizerky C 2224612 170 Kč
JEN7556 Menclová JanaMenclová Jana OB Jenišovice C 7789 170 Kč
PGP7562 Pokorná MagdalénaPokorná Magdaléna SK Praga C 899177 170 Kč
STB7850 Kuťková PetraKuťková Petra TJ Stadion Nový Bor C 2111704 170 Kč
LDC7751 Plachá KateřinaPlachá Kateřina KOB Děčín C 8204004 170 Kč
BOR7563 Jeřábková TerezaJeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8160178 170 Kč
EKP7053 Zurynková JanaZurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 8660592 170 Kč

D50 3.03 km, 120 m, 14 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7151 Čtrnáctová MagdalenaČtrnáctová Magdalena SK Praga C 8005137 170 Kč
LLI7152 Marková JanaMarková Jana LOK-o Liberec C 8026579 170 Kč
VSP7255 Horáková LenkaHoráková Lenka USK Praha C 2148103 170 Kč
MFP7050 Sieglová DagmarSieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 170 Kč
KAM6952 Himmelová MarieHimmelová Marie OK Kamenice C 51681 170 Kč
PGP7053 Šejnová MagdalenaŠejnová Magdalena SK Praga C 2129235 170 Kč
SJC7451 Škorpilová JanaŠkorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 211303 170 Kč
LTP7252 Riby KateřinaRiby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8445304 170 Kč
LTP7251 Žejdlíková JitkaŽejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 170 Kč
BOR7460 Mitisková HanaMitisková Hana OK Jiskra Nový Bor C 8107746 170 Kč
TJN7152 Lesáková VěraLesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 170 Kč
LTP7351 Kamírová GabrielaKamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8445326 170 Kč
PGP7256 Přibíková MonikaPřibíková Monika SK Praga C 301618 170 Kč
JJN6950 Nožičková RenataNožičková Renata Team Jizerky C 2070806 170 Kč
JJN7250 Řehořová LenkaŘehořová Lenka Team Jizerky C 2073661 170 Kč
FYD6952 Würzová KateřinaWürzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 8670782 170 Kč
TUV7252 Gibbonsová JitkaGibbonsová Jitka SOK TJ Turnov C 2126365 170 Kč
BOR6951 Rejholcová AndreaRejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 8033288 170 Kč
VLI7451 Podrábská MariePodrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8670761 170 Kč
TAP7152 Melišíková RadkaMelišíková Radka KOB Tretra Praha C 8008273 170 Kč
BOR7459 Waldhauserová IrenaWaldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8226310 170 Kč
VSP7051 Neyrinck Novotná MarkétaNeyrinck Novotná Markéta USK Praha C 7911 170 Kč
VLI7350 Novotná JanaNovotná Jana Slavia Liberec orienteering C 2058476 170 Kč
KAS7051 Eichlerová JanaEichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8113530 170 Kč
TAP6950 Úlehlová MonikaÚlehlová Monika KOB Tretra Praha C 8066753 170 Kč
VLI7455 Severýnová Popková KláraSeverýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 170 Kč
BOR7457 Janoušková IvetaJanoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 170 Kč
MFP6850 Forstová LenkaForstová Lenka Matfyz Praha C 2222801 170 Kč
VSP7050 Menclová SilvieMenclová Silvie USK Praha C 51749 170 Kč

D55 2.81 km, 110 m, 13 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB6350 Choutková LenkaChoutková Lenka SOBSA C 2419963 170 Kč
VLI6552 Šírová JanaŠírová Jana Slavia Liberec orienteering C 2260366 170 Kč
SMB6551 Pološčuková MonikaPološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 170 Kč
PGP6650 Slavíková KateřinaSlavíková Kateřina SK Praga C 8005122 170 Kč
EKP6850 Koucká IvanaKoucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 8962019 170 Kč
LDC6451 Vlčková JindraVlčková Jindra KOB Děčín C 8347 170 Kč
TUV6850 Linková IvaLinková Iva SOK TJ Turnov C 8061486 170 Kč
TJN5752 Kuncová JiřinaKuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 170 Kč
VLI6850 Miklasová MarkétaMiklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 170 Kč
TJN6051 Zuzánková RůženaZuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8659401 170 Kč
BOR6550 Pávková JanaPávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8063081 170 Kč
LLI6950 Fürstová KatkaFürstová Katka LOK-o Liberec C 8107774 170 Kč
0060001 Čalounová JanaČalounová Jana 006 - Liberec 2134294 170 Kč
EKP6252 Pecková IvanaPecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 8162864 170 Kč
TJN6851 Pustaiová RomanaPustaiová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434578 170 Kč
KUO6499 Mutinská ZdeňkaMutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 8482088 170 Kč
VSP6650 Němečková JarmilaNěmečková Jarmila USK Praha C 2103280 170 Kč
OKP6651 Nováková IrenaNováková Irena SK OK 24 Praha C 2133898 170 Kč

D60 2.57 km, 100 m, 12 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR6152 Kubátová IvanaKubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 130 Kč
JEN6451 Švarcová LenkaŠvarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 130 Kč
PEN6350 Kábrtová IvaKábrtová Iva OK RECO Sport C 8030630 130 Kč
LTP6151 Kovářová AlenaKovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 130 Kč
LLI6351 Košková VlastaKošková Vlasta LOK-o Liberec C 8511563 130 Kč
SJC6151 Benešová IvaBenešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 130 Kč
BOR6150 Šípová SoňaŠípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 8028851 130 Kč
DOK6050 Kapounová JitkaKapounová Jitka OK Doksy C 886261 130 Kč
TJN6354 Kočibová IvanaKočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662700 130 Kč
LDC6051 Stibalová VěraStibalová Věra KOB Děčín C 8509063 130 Kč

D65 2.33 km, 85 m, 12 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI5550 Korejčíková DáďaKorejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8015295 130 Kč
DKP5650 Mrázková IvanaMrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 130 Kč
TUR5650 Konopáčová JanaKonopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 130 Kč
JEN5651 Kadečková JanaKadečková Jana OB Jenišovice C 411563 130 Kč

D70 1.86 km, 85 m, 10 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN5450 Böhmová EvaBöhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 130 Kč
VLI5150 Karmazínová IvanaKarmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 8113523 130 Kč
KAS5451 Malá JitkaMalá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 130 Kč
VLI5152 Pachnerová JaroslavaPachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 8448441 130 Kč
TJN5452 Lukavcová LenkaLukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8008289 130 Kč
TUR5151 Tvrdková EvaTvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 130 Kč

D75 1.70 km, 80 m, 9 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4850 Kohoutová JitřenkaKohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 130 Kč
BOR4650 Křtěnská LeontinaKřtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 130 Kč

H10L 2.58 km, 5 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA1500 Lankaš VojtěchLankaš Vojtěch OK Chrastava C 8116792 110 Kč
VLI1501 Kolaja JaromírKolaja Jaromír Slavia Liberec orienteering C 8627111 110 Kč
VLI1502 Peteráč JindřichPeteráč Jindřich Slavia Liberec orienteering C 2032117 110 Kč
TUR1703 Zakouřil PetrZakouřil Petr OOB TJ Turnov C 1302868 110 Kč
JJN1605 Kysilka ArnoštKysilka Arnošt Team Jizerky C 51180 110 Kč
TUR1609 Vlček DavidVlček David OOB TJ Turnov C 515047 110 Kč
VLI1600 Seiner VilémSeiner Vilém Slavia Liberec orienteering C 2161656 110 Kč
VLI1503 Žák LadislavŽák Ladislav Slavia Liberec orienteering C 4402218 110 Kč
CHA1702 Mohr MatyášMohr Matyáš OK Chrastava C 2084432 110 Kč
BOR1600 Patka JonášPatka Jonáš OK Jiskra Nový Bor C 8304114 110 Kč
BOR1500 Rejman AdamRejman Adam OK Jiskra Nový Bor C 2067682 110 Kč
PGP1504 Ondráček ViktorOndráček Viktor SK Praga C 2120066 110 Kč
JJN1501 Kupr JaroslavKupr Jaroslav Team Jizerky C 2421361 110 Kč
DOK1400 Maršík LadislavMaršík Ladislav OK Doksy C 2053506 110 Kč

H10 2.45 km, 65 m, 7 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR1400 Zachar DanielZachar Daniel OK Jiskra Nový Bor C 4402 130 Kč
TUR1508 Tůma JáchymTůma Jáchym OOB TJ Turnov C 2219038 130 Kč
JJN1600 Vlček ŠimonVlček Šimon Team Jizerky C 8348 130 Kč
JJN1411 Rudolf MatyášRudolf Matyáš Team Jizerky C 8523528 130 Kč
TJN1600 Fanta LukášFanta Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2219093 130 Kč
TJN1601 Arnošt ČeněkArnošt Čeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2216271 130 Kč
VLI1500 Matějů EmilMatějů Emil Slavia Liberec orienteering C 515173 130 Kč
JJN1407 Kysilka TobiášKysilka Tobiáš Team Jizerky C 8063065 130 Kč
TUR1409 Drbohlav MarekDrbohlav Marek OOB TJ Turnov C 8514523 130 Kč
TUR1406 Havlíček JakubHavlíček Jakub OOB TJ Turnov C 2147519 130 Kč
TUR1401 Homolka VendelínHomolka Vendelín OOB TJ Turnov C 2224533 130 Kč
SJC1501 Palas TomášPalas Tomáš Sportcentrum Jičín C 8091115 130 Kč
JJN1503 Červenka OndřejČervenka Ondřej Team Jizerky C 2103728 130 Kč
KDZ1400 Cerha AlbertCerha Albert Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144102 130 Kč
CHA1400 Pachner OtaPachner Ota OK Chrastava C 8116804 130 Kč
SFM1400 Sebera EduardSebera Eduard O-RUNNAŘI Beskydy C 2031358 130 Kč
TJN1400 Zajíček MatějZajíček Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085580 130 Kč
TUR1501 Gomzyk GermanGomzyk German OOB TJ Turnov C 2420055 130 Kč
BOR1403 Čech JanČech Jan OK Jiskra Nový Bor C 416195 130 Kč
BOR1601 Čech AntonínČech Antonín OK Jiskra Nový Bor C 232182 130 Kč
DOK1401 Šťastný AntonínŠťastný Antonín OK Doksy C 2115697 130 Kč

H12 2.47 km, 70 m, 9 kontrol

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA1200 Lankaš AntonínLankaš Antonín OK Chrastava C 8167 130 Kč
LLI1235 Svoboda AntonínSvoboda Antonín LOK-o Liberec C 2219040 130 Kč
LLI1208 Kubík TomášKubík Tomáš LOK-o Liberec B 2420018 130 Kč
TJN1304 Fanta MichalFanta Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8454033 130 Kč
CHA1301 Stahoň JakubStahoň Jakub OK Chrastava C 8515530 130 Kč
VLI1301 Kolaja BedřichKolaja Bedřich Slavia Liberec orienteering C 8629817 130 Kč
VLI1300 Matějů JosefMatějů Josef Slavia Liberec orienteering C 8133261 130 Kč
VLI1400 Votava JanVotava Jan Slavia Liberec orienteering C 8501152 130 Kč
JJN1305 Moučka LukášMoučka Lukáš Team Jizerky C 2156616 130 Kč
JJN1205 Jirák TomášJirák Tomáš Team Jizerky C 8482578 130 Kč
BOR1209 John AdamJohn Adam OK Jiskra Nový Bor C 4436 130 Kč
TUR1217 Ledabyl VáclavLedabyl Václav OOB TJ Turnov C 2216259 130 Kč
VLI1302 Guida SebastianGuida Sebastian Slavia Liberec orienteering C 2039826 130 Kč
JJN1306 Červenka TomášČervenka Tomáš Team Jizerky C 130 Kč
BOR1305 Šrůta DavidŠrůta David OK Jiskra Nový Bor C 4408 130 Kč
BOR1301 Válek ŠtěpánVálek Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4414 130 Kč
VLI1200 Matějů EdaMatějů Eda Slavia Liberec orienteering B 8196044 130 Kč
BOR1202 Zahradníček FilipZahradníček Filip OK Jiskra Nový Bor C 4404 130 Kč
JJN1300 Sodomka KryštofSodomka Kryštof Team Jizerky C zapůjčit 180 Kč
TJN1204 Doležal BonifácDoležal Bonifác OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8409862 130 Kč
CHA1203 Merhaut JakubMerhaut Jakub OK Chrastava C 2084445 130 Kč
BOR1210 Petr JiříPetr Jiří OK Jiskra Nový Bor C 8520842 130 Kč
JJN1206 Štolba FilipŠtolba Filip Team Jizerky B 2103733 130 Kč
BOR1306 Karafiát DominikKarafiát Dominik OK Jiskra Nový Bor C 4379 130 Kč
TUR1222 Hain JanHain Jan OOB TJ Turnov C 8008011 130 Kč
0160001 Kasse MatejKasse Matej 016 - HO Jurije Gagarina 2211509 130 Kč
TUR1209 Louda ŠtěpánLouda Štěpán OOB TJ Turnov C 8502699 130 Kč
DOK1200 Dvořák DanielDvořák Daniel OK Doksy C 1501424 130 Kč
DOK1300 Stránský JakubStránský Jakub OK Doksy C 8502700 130 Kč
LDC1300 Zít VáclavZít Václav KOB Děčín C 8162865 130 Kč
BOR1302 Šup JindřichŠup Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 4440 130 Kč

H12D 2.45 km, 65 m, 7 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH1304 Tauchman MatějTauchman Matěj SK Studenec C 2144173 130 Kč

H14 3.10 km, 120 m, 13 kontrol

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1004 Hrdlička VojtěchHrdlička Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 8196055 130 Kč
TJN1105 Novotný MatějNovotný Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080843 130 Kč
VLI1105 Brzoň ŠimonBrzoň Šimon Slavia Liberec orienteering C 2159900 130 Kč
JJN1105 Lánský ŠimonLánský Šimon Team Jizerky B 8063052 130 Kč
VLI1100 Beneš MaxmiliánBeneš Maxmilián Slavia Liberec orienteering B 8501669 130 Kč
BOR1102 Kocman LukášKocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor B 8006755 130 Kč
STB1101 Kučerka RadekKučerka Radek TJ Stadion Nový Bor B 8500047 130 Kč
DOK1100 Kmínek JanKmínek Jan OK Doksy B 8113496 130 Kč
DOK1000 Kmínek OndřejKmínek Ondřej OK Doksy B 8113494 130 Kč
VLI1201 Votava VojtěchVotava Vojtěch Slavia Liberec orienteering A 8517319 130 Kč
BOR1101 Nehasil FrantišekNehasil František OK Jiskra Nový Bor C 8655486 130 Kč
JJN1102 Bahník VáclavBahník Václav Team Jizerky C 2001976 130 Kč
TJN1111 Janata MatějJanata Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8013463 130 Kč
JJN1005 Moučka OndřejMoučka Ondřej Team Jizerky C 2070856 130 Kč
BOR1100 Lamač VítekLamač Vítek OK Jiskra Nový Bor A 8421841 130 Kč
TUR1110 Havlíček TomášHavlíček Tomáš OOB TJ Turnov C 1429023 130 Kč
TUR1101 Homolka AntonínHomolka Antonín OOB TJ Turnov C 2222817 130 Kč
TJN1000 Vokurka VáclavVokurka Václav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111790 130 Kč
BOR1103 Kolařík JakubKolařík Jakub OK Jiskra Nový Bor C 8445301 130 Kč
VLI1111 Horáček JáchymHoráček Jáchym Slavia Liberec orienteering B 8003621 130 Kč
JJN1101 Švihovský DanielŠvihovský Daniel Team Jizerky C 7654324 130 Kč
BOR1009 Urban AdamUrban Adam OK Jiskra Nový Bor C 4658 130 Kč
TUR1002 Cejnar VáclavCejnar Václav OOB TJ Turnov C 2419945 130 Kč
VLI1104 Kašše JakubKašše Jakub Slavia Liberec orienteering C 2224520 130 Kč
TUV1000 Lazar MatyášLazar Matyáš SOK TJ Turnov C 2126360 130 Kč
TUR1105 Střelka MatyášStřelka Matyáš OOB TJ Turnov C 8508288 130 Kč
BOR1109 Fedorov MikhailFedorov Mikhail OK Jiskra Nový Bor C 4411 130 Kč
LDC1103 Plachý ErikPlachý Erik KOB Děčín C 8204009 130 Kč
JJN1007 Janus OndřejJanus Ondřej Team Jizerky C 8482116 130 Kč
TJN1007 Urban PatrikUrban Patrik OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408044 130 Kč
TJN1109 Pesničák DanielPesničák Daniel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8266 130 Kč
TAP1009 Mejstřík VojtěchMejstřík Vojtěch KOB Tretra Praha C 2135170 130 Kč
LDC1101 Vyskočil OndřejVyskočil Ondřej KOB Děčín C 2000607 130 Kč
TJN1107 Zurynek TomášZurynek Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8445316 195 Kč

H14D 2.47 km, 70 m, 9 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1003 Kruliš JanekKruliš Janek Slavia Liberec orienteering C 2092397 130 Kč
EKP1111 Ondráček LuborOndráček Lubor VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 130 Kč

H16 3.28 km, 120 m, 14 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0909 Žemlík EduardŽemlík Eduard OOB TJ Turnov A 8680592 170 Kč
TUR0901 Lamač FrantišekLamač František OOB TJ Turnov A 8014470 170 Kč
TJN0811 Lesák MarekLesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8482115 170 Kč
LTP0805 Cingl VojtěchCingl Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice 8662332 170 Kč
VLI0901 Skácel JanSkácel Jan Slavia Liberec orienteering B 8076629 170 Kč
LTP0801 Šašek JakubŠašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8028824 170 Kč
VLI0900 Guida AlessandroGuida Alessandro Slavia Liberec orienteering B 8034529 170 Kč
VLI0906 Maděra JakubMaděra Jakub Slavia Liberec orienteering B 8119579 170 Kč
BOR0905 Mitiska MatějMitiska Matěj OK Jiskra Nový Bor B 8482575 170 Kč
JEN0901 Kalousek DominikKalousek Dominik OB Jenišovice C 8680290 170 Kč
PGP0800 Šimerka OndřejŠimerka Ondřej SK Praga A 8648593 170 Kč
LLI0902 Jiroutek JakubJiroutek Jakub LOK-o Liberec B 8514688 170 Kč
LTP0807 Bartoš VojtěchBartoš Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202857 170 Kč
VLI0903 Pešík MatoušPešík Matouš Slavia Liberec orienteering C 8130409 170 Kč
BOR0902 Patka MarekPatka Marek OK Jiskra Nový Bor A 8304112 170 Kč
VLI0813 Christl OliverChristl Oliver Slavia Liberec orienteering 1400433 170 Kč
TUR0912 Louda MatyášLouda Matyáš OOB TJ Turnov C 8514679 170 Kč
KUL0800 Cabalka AntonínCabalka Antonín KOB Ústí nad Labem C 8144119 170 Kč
BOR0809 Hrůzek OndřejHrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 8304117 255 Kč
BOR0904 Kovanda JonášKovanda Jonáš OK Jiskra Nový Bor C 230718 255 Kč

H18 3.52 km, 125 m, 16 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0706 Jelínek VáclavJelínek Václav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8512702 170 Kč
VLI0606 Meier DavidMeier David Slavia Liberec orienteering B 8004347 170 Kč
TUR0701 Drahoňovský TomášDrahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov A 8667957 170 Kč
BOR0704 Zeman JakubZeman Jakub OK Jiskra Nový Bor B 8042120 170 Kč
BOR0701 Studničný AdamStudničný Adam OK Jiskra Nový Bor B 8511573 170 Kč
TUR0707 Mizera JanMizera Jan OOB TJ Turnov C 2144117 170 Kč
JEN0602 Matouš MarekMatouš Marek OB Jenišovice C 2104596 170 Kč
STB0700 Hübner OndřejHübner Ondřej TJ Stadion Nový Bor C 8668141 170 Kč
LTP0601 Šimek VojtěchŠimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662368 170 Kč
LDC0700 Baco OndřejBaco Ondřej KOB Děčín C 2000589 170 Kč
TUR0702 Šálek RichardŠálek Richard OOB TJ Turnov B 2151435 170 Kč
KUL0601 Votava MatějVotava Matěj KOB Ústí nad Labem B 8512695 170 Kč
KUL0704 Fuchs SamuelFuchs Samuel KOB Ústí nad Labem C 8226351 170 Kč
KUL0701 Ryšánek VojtěchRyšánek Vojtěch KOB Ústí nad Labem C 8524023 170 Kč
KUL0600 Jareš OndřejJareš Ondřej KOB Ústí nad Labem C 8660594 170 Kč
KUL0706 Dobeš KryštofDobeš Kryštof KOB Ústí nad Labem 8500073 170 Kč
BOR0702 Patka KryštofPatka Kryštof OK Jiskra Nový Bor B 8304111 255 Kč

H20 3.73 km, 165 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0500 Heřmánek PetrHeřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8680593 170 Kč
BOR0400 Janoušek SlávekJanoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor C 1204999 170 Kč

H21L 5.59 km, 200 m, 24 kontrol Rank. koef.: 1

(68)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9300 Němeček JanNěmeček Jan OK Kamenice C 8648633 170 Kč
TUR9500 Nejman StanislavNejman Stanislav OOB TJ Turnov C 8107754 170 Kč
TUR8303 Dlabaja TomasDlabaja Tomas OOB TJ Turnov C 8013405 170 Kč
VLI8700 Szenczi GabrielSzenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 170 Kč
TUR8401 Váňa MartinVáňa Martin OOB TJ Turnov C 8403030 170 Kč
TUR7135 Žemlík PavelŽemlík Pavel OOB TJ Turnov C 8505181 170 Kč
TAP8101 Hejna MartinHejna Martin KOB Tretra Praha C 8022652 170 Kč
TUR0110 Zabořil VojtěchZabořil Vojtěch OOB TJ Turnov C 8680598 170 Kč
TJN0006 Nagy JosefNagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8656507 170 Kč
TUR8501 Holas OndřejHolas Ondřej OOB TJ Turnov C 8680590 170 Kč
SJC8703 Beneš JanBeneš Jan Sportcentrum Jičín C 8290987 170 Kč
BOR9608 Burda MatějBurda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 8200008 170 Kč
LPU9410 Grundmann JanGrundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8654891 170 Kč
SHK8406 Komanec VáclavKomanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 8076028 170 Kč
BOR9402 Bogar KryštofBogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 8054115 170 Kč
LLI0002 Bradáč JakubBradáč Jakub LOK-o Liberec C 8656716 170 Kč
BOR7809 Kolařík TomášKolařík Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8509343 170 Kč
PGP9601 Landovský JakubLandovský Jakub SK Praga C 8663177 170 Kč
BOR9007 Kořínek TomášKořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8654931 170 Kč
KAM9804 Křemen ŠtěpánKřemen Štěpán OK Kamenice C 7005177 170 Kč
VLI7702 Matějů MichalMatějů Michal Slavia Liberec orienteering C 8116764 170 Kč
EKP6301 Koucký RomanKoucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 8659405 170 Kč
PHK6502 Novotný MilanNovotný Milan OK 99 Hradec Králové C 8663113 170 Kč
KAS0301 Hnízdil MatějHnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 8116704 170 Kč
TUR9904 Thoř TomášThoř Tomáš OOB TJ Turnov C 8430131 170 Kč
TUR7201 Drahoňovský AlešDrahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 8656594 170 Kč
LTP0404 Klein MartinKlein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662293 170 Kč
TJN9301 Pustai DavidPustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8076658 170 Kč
TUR8702 Vlček MartinVlček Martin OOB TJ Turnov C 8656670 170 Kč
TAP8511 Makovský JakubMakovský Jakub KOB Tretra Praha C 8651715 170 Kč
TJN8306 Janata MartinJanata Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8303050 170 Kč
TUR8700 Luštický MartinLuštický Martin OOB TJ Turnov C 8680589 170 Kč
TUR8917 Dudík PetrDudík Petr OOB TJ Turnov C 8063096 170 Kč
KAM9601 Kettner VojtěchKettner Vojtěch OK Kamenice C 8644887 170 Kč
DOK9602 Fürst MatoušFürst Matouš OK Doksy R 8651739 170 Kč
PGP0401 Čtrnáct FrantišekČtrnáct František SK Praga A 8514489 170 Kč
SJC8507 Palas JanPalas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 170 Kč
LPU9113 Procházka DavidProcházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 170 Kč
SSU8931 Panovec JanPanovec Jan SK Severka Šumperk C 8066608 170 Kč
DOK0104 Bílý JakubBílý Jakub OK Doksy C 8113497 170 Kč
LPU8505 Herman JanHerman Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8026621 170 Kč
PGP8407 Procházka JanProcházka Jan SK Praga R 8409111 170 Kč
JIL9804 Hrouda MatějHrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 170 Kč
BOR9503 Pavlovec JanPavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 8116796 170 Kč
BOR8801 Srb TomášSrb Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 52905 170 Kč
DKP7705 Gregor MartinGregor Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014551 170 Kč
LPU9902 Fencl JonášFencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice C 8656603 170 Kč
DOK9800 Koštejn VítKoštejn Vít OK Doksy C 8657100 170 Kč
EKP6701 Janeček JuraJaneček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 8662291 170 Kč
VSP6201 Němeček JanNěmeček Jan USK Praha C 8028885 170 Kč
TJN9700 Šmaus JanŠmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662721 170 Kč
CHT8902 Mikan TomášMikan Tomáš OOB SK Chrast C 8480817 170 Kč
TJN8901 Kobr TomášKobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8028868 170 Kč
PGP9503 Veselý JakubVeselý Jakub SK Praga R 8662310 170 Kč
PGP9103 Landovský TomášLandovský Tomáš SK Praga C 8071491 170 Kč
PVP0100 Zátka JosefZátka Josef VSK Přírodní vědy Praha C 8047285 170 Kč
EKP7414 Ondráček RadimOndráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 8087414 170 Kč
PGP7506 Pokorný OndřejPokorný Ondřej SK Praga C 8090130 170 Kč
TUR8402 Brož MarekBrož Marek OOB TJ Turnov C 887618 170 Kč
LPU9303 Kos TomášKos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8660901 170 Kč
PGP0610 Koliáš ŠtěpánKoliáš Štěpán SK Praga A 8076030 170 Kč
TUR9003 Dragowski KubaDragowski Kuba OOB TJ Turnov R 8628698 170 Kč
LCE9201 Valenta JiříValenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 896968 170 Kč
KAM0114 Lima TomasLima Tomas OK Kamenice R 8501519 170 Kč
TJN8400 Janata PavelJanata Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8042117 170 Kč
JJN0602 Habán OliverHabán Oliver Team Jizerky A 8655464 170 Kč
TUR7603 Baier MartinBaier Martin OOB TJ Turnov C 8007603 255 Kč
JJN8304 Žaloudek PetrŽaloudek Petr Team Jizerky C 8309000 255 Kč

H21K 3.73 km, 165 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby ThomasRiby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662326 170 Kč
LTP8801 Eiselt JanEiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662282 170 Kč
TJN9502 Hájek VojtěchHájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8520943 170 Kč
JEN7101 Zabořil MichalZabořil Michal OB Jenišovice C 8226405 170 Kč
ZAK9800 Kašpar LudvíkKašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 8010140 170 Kč
LTP0301 Šašek JanŠašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 170 Kč
STH0107 Heczko StanislavHeczko Stanislav SK Studenec C 8510267 170 Kč
PGP0001 Čtrnáct ŠimonČtrnáct Šimon SK Praga C 2121096 170 Kč
JEN9601 Kadečka AdamKadečka Adam OB Jenišovice C 2085627 170 Kč
TJN9901 Novotný MarekNovotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680399 170 Kč
VLI0304 Maškarinec ŠtěpánMaškarinec Štěpán Slavia Liberec orienteering C 2088197 170 Kč

H35 4.09 km, 155 m, 15 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC7301 Štěpán PetrŠtěpán Petr KOB Děčín C 8022688 170 Kč
SOB6301 Choutka JaroslavChoutka Jaroslav SOBSA C 1396839 170 Kč
SMB6401 Žitný Tomᚎitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 8509350 170 Kč
BOR7101 Nehasil VladislavNehasil Vladislav OK Jiskra Nový Bor C 8019930 170 Kč
LDC8800 Duben Jiří ŠumíkDuben Jiří Šumík KOB Děčín C 8505201 170 Kč
TJN8401 Král LubošKrál Luboš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8014476 170 Kč
JJN8600 Kysilka TomášKysilka Tomáš Team Jizerky C 2212051 170 Kč
BOR7713 Nehasil DavidNehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 170 Kč
PGP8010 Bartaloš TomášBartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 170 Kč
BOR8402 Ledecký VladimírLedecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8149892 170 Kč
PLU7931 Krtička JanKrtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 170 Kč
0130001 Petržilka OndřejPetržilka Ondřej 013 - Bez klubu 8520963 170 Kč
SFM8301 Sebera JosefSebera Josef O-RUNNAŘI Beskydy C 8501526 170 Kč
SJC8205 Hanzl TomášHanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 8205000 170 Kč
CHT7705 Mikan PetrMikan Petr OOB SK Chrast C 51871 255 Kč

H40 3.80 km, 150 m, 15 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR7904 Havel TomášHavel Tomáš OOB TJ Turnov C 8216 170 Kč
VLI7803 Raisr IvoRaisr Ivo Slavia Liberec orienteering C 8008270 170 Kč
TUR8408 Tůma JiříTůma Jiří OOB TJ Turnov C 2219032 170 Kč
JJN7901 Rudolf LukášRudolf Lukáš Team Jizerky C 8509057 170 Kč
0010001 Kadlas TomášKadlas Tomáš 001 - Seveřan 8501524 170 Kč
STB8101 Bernášek JiříBernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 8033290 170 Kč
JEN8200 Kalousek ZdeněkKalousek Zdeněk OB Jenišovice C 8042128 170 Kč
JEN8100 Zof JanZof Jan OB Jenišovice C 2001956 170 Kč
0100001 Albrecht DavidAlbrecht David 010 - HO Skol 8116731 170 Kč
VAM8401 Veverka TomášVeverka Tomáš OB Vamberk C 8501495 170 Kč
JJN7900 Pražák MichalPražák Michal Team Jizerky C 8670764 170 Kč
JJN8000 Švihovský JaromírŠvihovský Jaromír Team Jizerky C 8008018 170 Kč
LIT8002 Kučerka JanKučerka Jan KOB Litvínov C 8026646 170 Kč
STH8103 Tauchman VítTauchman Vít SK Studenec C 9934 170 Kč
LDC8200 Zít JanZít Jan KOB Děčín C 8022628 170 Kč

H45 3.56 km, 145 m, 17 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR7704 Augusta JanAugusta Jan OOB TJ Turnov C 2157318 170 Kč
TJN7601 Novotný VítNovotný Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 170 Kč
BOR7703 Šrůta MilanŠrůta Milan OK Jiskra Nový Bor C 8160185 170 Kč
PGP7602 Nemšovský PetrNemšovský Petr SK Praga C 8005116 170 Kč
PGP6901 Kabát JanKabát Jan SK Praga C 8140922 170 Kč
LLI7600 Hejna PavelHejna Pavel LOK-o Liberec C 2148210 170 Kč
VLI7704 Feřt MartinFeřt Martin Slavia Liberec orienteering C 2118489 170 Kč
VLI7507 Kubeša VladimírKubeša Vladimír Slavia Liberec orienteering C 8660479 170 Kč
DOK7801 Kmínek JanKmínek Jan OK Doksy C 2053502 170 Kč
TUR7500 Zakouřil TomášZakouřil Tomáš OOB TJ Turnov C 8014534 170 Kč
VLI7802 Peteráč ZdeněkPeteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 8109351 170 Kč
LLI7201 Bradáč StanislavBradáč Stanislav LOK-o Liberec C 8656748 170 Kč
PGP7507 Hřivna ŠtěpánHřivna Štěpán SK Praga C 7201813 170 Kč
TJN7501 Vokurka JanVokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8644872 170 Kč
TUR7700 Ledabyl ZbyněkLedabyl Zbyněk OOB TJ Turnov C 2224518 170 Kč
TJN7800 Auer PetrAuer Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2158553 170 Kč
BOR7715 Patka MiroslavPatka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 170 Kč
VLI7703 Vilém StanislavVilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 8518320 170 Kč
VLI7402 Severýn OttoSeverýn Otto Slavia Liberec orienteering C 8116759 170 Kč
BOR7513 Koudelka TomášKoudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8224477 170 Kč
BOR7600 Lot MiroslavLot Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8064496 170 Kč
JJN7701 Štolba PavelŠtolba Pavel Team Jizerky C 2103735 170 Kč
JEN7901 Kadečka JakubKadečka Jakub OB Jenišovice C 2085628 170 Kč
BOR7900 Karafiát FilipKarafiát Filip OK Jiskra Nový Bor C 8514526 170 Kč
SJC7502 Hain JanHain Jan Sportcentrum Jičín C 8008012 170 Kč
DKP7201 Víteček JanVíteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8720322 170 Kč
LDC7900 Plachý JiříPlachý Jiří KOB Děčín C 8204001 170 Kč
DOK7800 Synek AntonínSynek Antonín OK Doksy C 8113499 170 Kč
TUR7702 Heřmánek MichalHeřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 170 Kč

H50 3.39 km, 135 m, 14 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7001 Žejdlík MichalŽejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 170 Kč
KAM6400 Ročejdl MarekRočejdl Marek OK Kamenice C 995804 170 Kč
LTP7003 Martinec PavelMartinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8667512 170 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta)Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 170 Kč
MFP7100 Šimša JaromírŠimša Jaromír Matfyz Praha C 8109414 170 Kč
LLI6900 Hejna StanislavHejna Stanislav LOK-o Liberec C 682678 170 Kč
STB7000 Průšek PetrPrůšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 8119534 170 Kč
KAS7100 Hnízdil JanHnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 8517454 170 Kč
VLI6901 Kruliš PetrKruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 8648601 170 Kč
TUV7101 Husárek RadovanHusárek Radovan SOK TJ Turnov C 2148102 170 Kč
TJN7004 Řehoř JiříŘehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 170 Kč
JJN7400 Moučka LubošMoučka Luboš Team Jizerky C 2212031 170 Kč
LTP7308 Šašek JanŠašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8420971 170 Kč
LLI6801 Fürst AlešFürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 170 Kč
TJN7201 Ulman AlešUlman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8063045 170 Kč
VLI6801 Čaloun MichalČaloun Michal Slavia Liberec orienteering C 2109695 170 Kč
BOR7004 Studničný JaroslavStudničný Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8412 170 Kč
JLI7100 Zaydlar MichalZaydlar Michal OB Jizerky C 8107753 170 Kč
VLI7102 Novotný JiříNovotný Jiří Slavia Liberec orienteering 2078464 170 Kč
PGP6501 Kondrát MartinKondrát Martin SK Praga C 8004312 170 Kč
JJN7104 Valtr JiříValtr Jiří Team Jizerky C 2224594 170 Kč
VLI7400 Harazin MartinHarazin Martin Slavia Liberec orienteering C 899176 170 Kč
JEN7301 Mencl MartinMencl Martin OB Jenišovice C 8508187 170 Kč
VLI7404 Hrdý PavelHrdý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2800326 170 Kč
VLI7101 Hanovec PetrHanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 170 Kč
LDC7100 Horák MartinHorák Martin KOB Děčín C 8019924 170 Kč
BOR7105 Jeřábek PetrJeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8160177 170 Kč

H55 3.17 km, 125 m, 14 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR6601 Doležal MilošDoležal Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8523 170 Kč
DOK6800 Bílý PetrBílý Petr OK Doksy C 8502726 170 Kč
MFP6700 Siegl RomanSiegl Roman Matfyz Praha C 8648567 170 Kč
LDC6802 Hovorka LadislavHovorka Ladislav KOB Děčín C 8017400 170 Kč
STB6400 Müller RicoMüller Rico TJ Stadion Nový Bor C 8020222 170 Kč
LTP6501 Bruner LubošBruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8445302 170 Kč
BOR6701 Beránek PetrBeránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8402 170 Kč
TJN6603 Žucha JiříŽucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8226303 170 Kč
VLI6205 Poloprutský TomášPoloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 8506763 170 Kč
KSU5801 Šrámek JaromírŠrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680320 170 Kč
BOR6302 Krejčí JaroslavKrejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 170 Kč
EKP6800 Pecka JanPecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8659399 170 Kč
TJN5901 Zuzánek ZdeněkZuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1302798 170 Kč
BOR6900 Machara MartinMachara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8149895 170 Kč
KUO6501 Mutinský ViktorMutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 8670813 170 Kč
TJN6300 Pustai JosefPustai Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8005207 170 Kč
OKP6504 Novák LiborNovák Libor SK OK 24 Praha C 8028825 170 Kč
KAS6900 Eichler PetrEichler Petr KOB Kamenický Šenov C 8113517 170 Kč
RUM6500 Fiala PetrFiala Petr ZOOB Rumburk C 8018030 170 Kč
LTP6602 Šimek StanislavŠimek Stanislav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7210123 170 Kč
KUL6900 Jareš DanielJareš Daniel KOB Ústí nad Labem C 8076027 170 Kč

H60 3.03 km, 120 m, 14 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN6201 Švarc JiříŠvarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 130 Kč
DKP6300 Betlach MiroslavBetlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 130 Kč
PEN6200 Vydra PavelVydra Pavel OK RECO Sport C 8051254 130 Kč
PGP6301 Přibík JanPřibík Jan SK Praga C 8226367 130 Kč
JIL6004 Karel MilošKarel Miloš OK Jilemnice C 682091 130 Kč
PEN6201 Kořínek ZdeněkKořínek Zdeněk OK RECO Sport C 7762 130 Kč
LLI6301 Melichar JaromírMelichar Jaromír LOK-o Liberec C 2092413 130 Kč
LDC6401 Vlček PetrVlček Petr KOB Děčín C 8501964 130 Kč
LTP6303 Würz MartinWürz Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8644882 130 Kč
JEN6101 Mareš HynekMareš Hynek OB Jenišovice C 8042132 130 Kč
LPU6301 Fencl JiříFencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 8454031 130 Kč
VRL6401 Havel LeošHavel Leoš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8321964 130 Kč

H65 2.81 km, 110 m, 13 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP5802 Eiselt MilošEiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 130 Kč
DKP5800 Svobodný PetrSvobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 130 Kč
VLI5601 Drobník IvanDrobník Ivan Slavia Liberec orienteering C 8281250 130 Kč
LLI5903 Košek LadislavKošek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 130 Kč
SJC5801 Beneš JosefBeneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 130 Kč
JJN5601 Vokuš ZdeněkVokuš Zdeněk Team Jizerky C 2148156 130 Kč
TJN5602 Horák PetrHorák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680309 130 Kč
TJN5606 Francke KarelFrancke Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2124775 130 Kč
SMB5801 Svoboda SlavomírSvoboda Slavomír SKOB Mladá Boleslav C 8500076 130 Kč
TUR5500 Drbohlav MirekDrbohlav Mirek OOB TJ Turnov C 8410768 130 Kč
TJN5605 Táborský OndřejTáborský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8250 130 Kč
BOR5800 Průcha MiloslavPrůcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 7203711 130 Kč
BOR5801 Pávek MilošPávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 130 Kč
TAP5802 Hejtmánek VladimírHejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 130 Kč
TUR5803 Konopáč JiříKonopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 130 Kč
BOR5802 Sucharda JiříSucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 8160183 130 Kč
TUR5100 Hudský VlastimilHudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8012884 130 Kč

H70 2.57 km, 100 m, 12 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN5101 Böhm KarelBöhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680370 130 Kč
RUM5001 Babický TomášBabický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 130 Kč
VLI4901 Karmazín PetrKarmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 130 Kč
BOR5004 Rančák JosefRančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 8719003 130 Kč
TUR5102 Provazník JiříProvazník Jiří OOB TJ Turnov C 8660468 130 Kč
BOR5003 Švihovský JaroslavŠvihovský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8533 130 Kč
VLI5301 Škoda PřemekŠkoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8111113 130 Kč
PGP4900 Kotecký RomanKotecký Roman SK Praga C 8040749 130 Kč

H75 2.33 km, 85 m, 12 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4700 Procházka AlešProcházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8266333 130 Kč
VLI4900 Ježek LadislavJežek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 8516753 130 Kč
KAS4600 Nejezchleba JiříNejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 130 Kč
VLI4600 Pachner JanPachner Jan Slavia Liberec orienteering C 8507965 130 Kč
LJN4700 Matoušek LubošMatoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7746 130 Kč
TUV4701 Pospíšil JiříPospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 130 Kč
FYD4900 Juřina RobertJuřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 130 Kč
LLI4501 Kraus JanKraus Jan LOK-o Liberec C 51213 130 Kč

H80 1.86 km, 85 m, 10 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC3601 Havlík JaroslavHavlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 130 Kč
BOR3900 Beránek MiroslavBeránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8550 130 Kč
BOR3800 Venuš JaroslavVenuš Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8127 130 Kč
PUL4200 Novotný FrantišekNovotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 7210063 130 Kč
ONO4100 Frey JaromírFrey Jaromír SKOB Ostrov C 8063053 130 Kč

HDR 2.58 km, 5 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR1558 Augustová MarieAugustová Marie OOB TJ Turnov C 2421372 110 Kč
VLI1751 Handrková JohanaHandrková Johana Slavia Liberec orienteering C 4402228 110 Kč
DKP1803 Třebický VlkTřebický Vlk Oddíl OB Kotlářka C 8025642 110 Kč
LDC1550 Trilča MinnaTrilča Minna KOB Děčín 7205642 110 Kč
SJC1712 Beneš EdaBeneš Eda Sportcentrum Jičín C 2102079 110 Kč
VLI1701 Kolaja CyrilKolaja Cyril Slavia Liberec orienteering C 2067313 110 Kč
DOK1700 Kmínek ŠtěpánKmínek Štěpán OK Doksy C 7008108 110 Kč
VLI1752 Czinnerová DoraCzinnerová Dora Slavia Liberec orienteering C 4402231 110 Kč
LME1700 Haering ŠimonHaering Šimon SK Los Mělník C zapůjčit 160 Kč
SJC1777 Palasová TinaPalasová Tina Sportcentrum Jičín C 500267 110 Kč
0070001 Arnošt EduardArnošt Eduard 007 - PPV 4408032 110 Kč
VLI1750 Žáková JohankaŽáková Johanka Slavia Liberec orienteering C 4402221 110 Kč
VLI1754 Herman JohankaHerman Johanka Slavia Liberec orienteering C 9307 110 Kč
TJN1651 Baumanová Elena JulieBaumanová Elena Julie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408037 110 Kč
TJN1700 Vančura MartinVančura Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 09798 110 Kč
JJN1613 Pokorný TomášPokorný Tomáš Team Jizerky C 2103759 110 Kč
0160002 Kassova JulieKassova Julie 016 - HO Jurije Gagarina 4616491 110 Kč
LTU1450 Gultová ViktorieGultová Viktorie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 232503 110 Kč
LLI1600 Jiroutek MatějJiroutek Matěj LOK-o Liberec C 2260165 110 Kč
LLI1900 Kollmann EduardKollmann Eduard LOK-o Liberec C 253141 110 Kč
JJN1850 Reslová BeaReslová Bea Team Jizerky C 7731 110 Kč
TUR1600 Brož TomášBrož Tomáš OOB TJ Turnov C 1000 110 Kč
CHA1550 Brzoňová ElaBrzoňová Ela OK Chrastava C 8033274 110 Kč
CHA1551 Brzoňová EmaBrzoňová Ema OK Chrastava C 8116773 110 Kč
TUR1660 Váňová AnnaVáňová Anna OOB TJ Turnov C 1840303 110 Kč
0220002 Vašáková KristýnaVašáková Kristýna 022 - Koutaci 7200367 110 Kč
TUR1954 Váňová AstridVáňová Astrid OOB TJ Turnov 1831022 110 Kč
BOR1700 Šibrik Tomᚊibrik Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 4430 110 Kč

P 2.54 km, 80 m, 10 kontrol

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JLI7450 Blínová VendulaBlínová Vendula OB Jizerky C 2051478 110 Kč
JLI6900 Blín OldřichBlín Oldřich OB Jizerky C 2051500 110 Kč
LLI7252 Melicharová BarboraMelicharová Barbora LOK-o Liberec C 51203 110 Kč
JJN7952 Rudolfová MartinaRudolfová Martina Team Jizerky C 2224568 110 Kč
TUV7051 Válková MartinaVálková Martina SOK TJ Turnov C 2120071 110 Kč
JJN7752 Kertezsová JitkaKertezsová Jitka Team Jizerky C 2224593 110 Kč
0020001 Křováček JakubKřováček Jakub 002 - OB Vinec 8501654 110 Kč
JJN8152 Bahníková JanaBahníková Jana Team Jizerky C 2111789 110 Kč
TUR7756 Havlíčková MarkétaHavlíčková Markéta OOB TJ Turnov 2219025 110 Kč
LLI6051 Štičková EvaŠtičková Eva LOK-o Liberec C 253133 110 Kč
ZAK9950 Lacková AlexandraLacková Alexandra OK Netopýr Zákupy C 1409084 110 Kč
TUR8054 Mizerová IvanaMizerová Ivana OOB TJ Turnov C 2217321 110 Kč
0080001 Červenka JanČervenka Jan 008 - T. J. Sokol Zásada 0 110 Kč
VSP7012 Neyrinck NoelNeyrinck Noel USK Praha C 2067921 110 Kč
0090001 Dušková PetraDušková Petra 009 - TJN 2102568 110 Kč
CHA1102 Kadlec JakubKadlec Jakub OK Chrastava C 2084438 110 Kč
CHA1402 Kadlec JanKadlec Jan OK Chrastava C 2084440 110 Kč
0140001 Toráňová HanaToráňová Hana 014 - SK Nový Bor 4368 110 Kč
SFM1200 Sebera HugoSebera Hugo O-RUNNAŘI Beskydy C 8162860 110 Kč
TJN8099 Háková DagmarHáková Dagmar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4622358 110 Kč
VSP6505 Mencl MiloslavMencl Miloslav USK Praha C 52277 110 Kč
LLI9600 Unger JiříUnger Jiří LOK-o Liberec 7205022 110 Kč
VLI0850 Harazinová TerezaHarazinová Tereza Slavia Liberec orienteering C 2135181 110 Kč
JJN8001 Kupr JaroslavKupr Jaroslav Team Jizerky C 2421369 110 Kč
TJN6100 Kočíb JiříKočíb Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103719 110 Kč
VLI7457 Hrdá MartinaHrdá Martina Slavia Liberec orienteering C 2800001 110 Kč
0180001 Hanzlová BarboraHanzlová Barbora 018 - SJC neregistrovaní 9965 110 Kč
TUR7558 Románková IvaRománková Iva OOB TJ Turnov 8255 110 Kč
STH9152 Tauchmanová JanaTauchmanová Jana SK Studenec C 425575 110 Kč
TUR8857 Kufel AgataKufel Agata OOB TJ Turnov C 8407270 110 Kč
0210001 Diener JannikDiener Jannik 021 - Diener 8158 110 Kč
0210002 Diener TerezaDiener Tereza 021 - Diener 8159 110 Kč
0220001 Vašák PetrVašák Petr 022 - Koutaci 2216262 110 Kč
VLI7553 Maškarincová HanaMaškarincová Hana Slavia Liberec orienteering C 2088151 110 Kč
0250001 Mejstříková TamaraMejstříková Tamara 025 - Mejstříková 2226444 110 Kč

T 3.47 km, 140 m, 15 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC8701 Trültzsch JacobTrültzsch Jacob KOB Děčín C 8523558 170 Kč
FYD7299 Macháčková MichaelaMacháčková Michaela Jizerský klub OB Frýdlant C 8328 170 Kč
0030001 Votava DavidVotava David 003 - DSVJ 2090845 170 Kč
0040001 Tišerová IvanaTišerová Ivana 004 - Wokerovka 08282 170 Kč
0050002 Lonský OndřejLonský Ondřej 005 - Ner Lonský 49954 170 Kč
JJN8101 Jirák MichalJirák Michal Team Jizerky C 8509383 170 Kč
JLI7701 Pešík MichalPešík Michal OB Jizerky C 8051677 170 Kč
ASU7751 Hrobařová LenkaHrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 170 Kč
ASU8049 Vančura MartinVančura Martin Magnus Orienteering C 51234 170 Kč
LTU8300 Gult JindřichGult Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8063067 170 Kč
VSP0602 Mencl JosefMencl Josef USK Praha C 2021850 170 Kč
JJN8150 Kuprová KláraKuprová Klára Team Jizerky C 2124781 170 Kč
JJN8800 Resl ZbyněkResl Zbyněk Team Jizerky C 8076045 170 Kč
0190001 Seiner JiříSeiner Jiří 019 - VLI rodič 1503915 170 Kč
VLI7601 Bureš MichalBureš Michal Slavia Liberec orienteering C 8014539 170 Kč
PGP7603 Čtrnáct JiříČtrnáct Jiří SK Praga C 231948 170 Kč
JEN7701 Kutek PavelKutek Pavel OB Jenišovice C 8071630 170 Kč
0200001 Jancary milanJancary milan 020 - FYD 08335 170 Kč
TJN9352 Žuchová NikolaŽuchová Nikola OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8071193 170 Kč
celkem přihlášených: 752, vklad: 114470 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.