Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
15.06.2024
Místo konání:
Brniště
Pořadatel:
STB - TJ Stadion Nový Bor
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D14D     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10L     H10     H12     H14     H14D     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10 2.09 km, 55 m, 9 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB1450 Kučerková AdélaKučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 8500067 50 Kč
BOR1451 Karafiátová KamilaKarafiátová Kamila OK Jiskra Nový Bor C 4287 50 Kč
BOR1450 Nehasilová AnnaNehasilová Anna OK Jiskra Nový Bor C 8522908 50 Kč
TUR1456 Hainová EliškaHainová Eliška OOB TJ Turnov C 2158536 50 Kč
KDZ1454 Stuchlíková AndreaStuchlíková Andrea Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2145898 50 Kč
TJN1454 Baumanová Anna MarieBaumanová Anna Marie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408036 50 Kč
TUR1459 Elicerová TerezaElicerová Tereza OOB TJ Turnov C 2161661 50 Kč
JEN1450 Zofová TaťánaZofová Taťána OB Jenišovice C 8514509 50 Kč
VLI1451 Feřtová AlžbětaFeřtová Alžběta Slavia Liberec orienteering C 2144040 50 Kč
TJN1453 Štíchová KláraŠtíchová Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4622351 50 Kč

D10L 2.04 km, 55 m, 8 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR1750 Karafiátová KláraKarafiátová Klára OK Jiskra Nový Bor C 2134251 50 Kč
CHA1552 Stahoňová ZuzanaStahoňová Zuzana OK Chrastava C 8517330 50 Kč
0030001 Auerová MarkétaAuerová Markéta 003 - Dalešice 4408040 50 Kč
DOK1750 Dvořáková AdélaDvořáková Adéla OK Doksy C 7008106 50 Kč
VLI1653 Farkašovská ŠtěpánkaFarkašovská Štěpánka Slavia Liberec orienteering C 2080914 50 Kč
TUR1559 Žitníková EliškaŽitníková Eliška OOB TJ Turnov C 2161675 50 Kč
0190001 Čermáková LeaČermáková Lea 019 - E+L 1066205 50 Kč
BOR1850 Svobodová PatricieSvobodová Patricie OK Jiskra Nový Bor C 4431 50 Kč
BOR1550 Zahradníčková JulieZahradníčková Julie OK Jiskra Nový Bor C 4413 50 Kč
JJN1450 Švihovská TerezaŠvihovská Tereza Team Jizerky C 9988 50 Kč
DOK1652 Bláhová StellaBláhová Stella OK Doksy 2056237 50 Kč

D12 2.17 km, 70 m, 8 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN1255 Auerová KarolínaAuerová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2158520 50 Kč
TUR1351 Kutková SáraKutková Sára OOB TJ Turnov B 8026626 50 Kč
VLI1450 Horáčková EliškaHoráčková Eliška Slavia Liberec orienteering B 8076021 50 Kč
LIT1353 Mančalová AlenaMančalová Alena KOB Litvínov B 2143342 50 Kč
TJN1250 Dušková DenisaDušková Denisa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8044690 50 Kč
TUR1260 Preislerová NelaPreislerová Nela OOB TJ Turnov C 8013435 50 Kč
0190002 Čermáková EmílieČermáková Emílie 019 - E+L 7003028 50 Kč
JJN1358 Lánská ElenaLánská Elena Team Jizerky C 8514486 50 Kč
JJN1353 Hájková AlžbětaHájková Alžběta Team Jizerky C 8680348 50 Kč
JJN1352 Valtrová TeaValtrová Tea Team Jizerky B 8510282 75 Kč
KDZ1350 Spieszová RebekaSpieszová Rebeka Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000576 75 Kč
JJN1359 Kalpakci EmaKalpakci Ema Team Jizerky C 8063098 100 Kč

D14 2.73 km, 105 m, 7 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV1199 Kvapilová KláraKvapilová Klára SOK TJ Turnov B 8506612 50 Kč
BOR1057 Lischková AnežkaLischková Anežka OK Jiskra Nový Bor B 8304121 50 Kč
LDC1150 Zítová KateřinaZítová Kateřina KOB Děčín B 8501078 50 Kč
BOR1154 Válková AdélaVálková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 8516958 50 Kč
FSP1150 Bolinová EvelínaBolinová Evelína VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8511767 50 Kč
VLI1050 Pechová Marie AnnaPechová Marie Anna Slavia Liberec orienteering B 8015312 50 Kč
TUR1159 Konopáčová SofieKonopáčová Sofie OOB TJ Turnov C 8215 50 Kč
VLI1056 Feřtová EliškaFeřtová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2118485 50 Kč
BOR1152 Michálková ElaMichálková Ela OK Jiskra Nový Bor B 8304120 50 Kč
LDC1051 Studená JIndřiškaStudená JIndřiška KOB Děčín C 8501653 50 Kč
JJN1052 Jiráková AdélaJiráková Adéla Team Jizerky B 8076042 50 Kč
JJN1151 Dostrašilová VendulaDostrašilová Vendula Team Jizerky B 8409881 50 Kč
KUL1052 Taussigová KristýnaTaussigová Kristýna KOB Ústí nad Labem C 8133211 75 Kč
KUL1150 Ryšánková AliceRyšánková Alice KOB Ústí nad Labem C 8511599 75 Kč
0080005 Raisrová ŠtěpánkaRaisrová Štěpánka 008 - Neregistrovaný 1459052 75 Kč
PBM1156 Slavíková AnnaSlavíková Anna TJ Spartak 1. brněnská C 8162836 75 Kč
CHA1052 Straková KateřinaStraková Kateřina OK Chrastava C 100 Kč

D14D 2.17 km, 70 m, 8 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR1164 Hoření AnnaHoření Anna OOB TJ Turnov C 4406063 50 Kč
JJN1057 Koprnická JohanaKoprnická Johana Team Jizerky C 2212042 50 Kč
LIT1051 Mančalová AdélaMančalová Adéla KOB Litvínov C 2143339 50 Kč

D16 4.04 km, 130 m, 10 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0851 Březinová AntonieBřezinová Antonie OK Chrastava B 8516430 50 Kč
TUV0999 Kvapilová KristýnaKvapilová Kristýna SOK TJ Turnov B 8226312 50 Kč
LDC0953 Plachá BělaPlachá Běla KOB Děčín C 8204005 50 Kč
VLI0956 Šírová MarieŠírová Marie Slavia Liberec orienteering C 2000580 50 Kč
VLI0955 Barsová MagdalénaBarsová Magdaléna Slavia Liberec orienteering B 8512711 50 Kč
VLI0950 Čalounová KláraČalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 8514493 50 Kč
LLI0861 Špidlová EsterŠpidlová Ester LOK-o Liberec B 2148063 50 Kč
JJN1056 Rudolfová ElisabethRudolfová Elisabeth Team Jizerky B 8044638 50 Kč
KUL0953 Kvapilová AlžbětaKvapilová Alžběta KOB Ústí nad Labem C 8662286 75 Kč
FSP0850 Vondrová EliškaVondrová Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8523461 75 Kč
VLI0954 Kubešová TerezaKubešová Tereza Slavia Liberec orienteering B 8508191 75 Kč
VLI0953 Hrdá KristýnaHrdá Kristýna Slavia Liberec orienteering B 2801288 75 Kč

D18 4.98 km, 155 m, 10 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0659 Šírová AnnaŠírová Anna Slavia Liberec orienteering C 8501588 50 Kč
JEN0752 Kutková TerezaKutková Tereza OB Jenišovice B 8409896 50 Kč
CHA0753 Lipenská BarboraLipenská Barbora OK Chrastava A 8445315 50 Kč
LDC0650 Hovorková MarieHovorková Marie KOB Děčín C 8008279 50 Kč
KUL0653 Gruntová AlenaGruntová Alena KOB Ústí nad Labem C 8482629 75 Kč

D20 5.27 km, 150 m, 10 kontrol Rank. koef.: 1.02

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JJN0554 Zoubková ŠárkaZoubková Šárka Team Jizerky B 8421840 50 Kč
TJN0655 Dušková ViktorieDušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8482078 50 Kč
KUL0550 Derflová EliškaDerflová Eliška KOB Ústí nad Labem B 8226415 75 Kč
RIC0452 Kotenová BarboraKotenová Barbora OB Říčany B 8109328 75 Kč

D21L 6.25 km, 205 m, 15 kontrol Rank. koef.: 1.02

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA9651 Vejstrková MartinaVejstrková Martina OK Chrastava C 8506944 50 Kč
DOK7350 Johnová LenkaJohnová Lenka OK Doksy C 8501543 50 Kč
TUR8951 Holasová LucieHolasová Lucie OOB TJ Turnov C 8680579 50 Kč
DOK7450 Dolejší LenkaDolejší Lenka OK Doksy C 8655448 50 Kč
CHA8850 Ježková BarboraJežková Barbora OK Chrastava C 8004126 50 Kč
TJN0153 Šklíbová MichaelaŠklíbová Michaela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660383 50 Kč
CHA7850 Kašková KateřinaKašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 50 Kč
FSP8152 Bolinová HanaBolinová Hana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8228844 50 Kč
DKP8251 Blažková KristinaBlažková Kristina Oddíl OB Kotlářka C 8014545 50 Kč
0090001 Hendrychová AnežkaHendrychová Anežka 009 - 0 07732 50 Kč
LTP0151 Pavlová MartinaPavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662324 50 Kč
SJC8952 Fujáčková IvanaFujáčková Ivana Sportcentrum Jičín C 8000426 50 Kč
LCE8966 Valentová EvaValentová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice R 8660368 75 Kč
JJN0454 Skácelová AdélaSkácelová Adéla Team Jizerky A 8066769 75 Kč
VLI8750 Juklíčková ZuzanaJuklíčková Zuzana Slavia Liberec orienteering C 8505204 75 Kč
CHA9150 Feiglová EliškaFeiglová Eliška OK Chrastava C 8197 100 Kč

D21K 4.21 km, 160 m, 9 kontrol Rank. koef.: 1.02

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8650 Szenczi KristýnaSzenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 8013918 50 Kč
FYD9451 Kočí AnnaKočí Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 8014460 50 Kč
FYD9852 Würzová KarolínaWürzová Karolína Jizerský klub OB Frýdlant C 8680316 50 Kč
VLI0456 Burešová EliškaBurešová Eliška Slavia Liberec orienteering C 8660556 50 Kč
EKP6550 Janečková DagmarJanečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 8515518 50 Kč
SUL9250 Barchánková KateřinaBarchánková Kateřina OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8510264 50 Kč
JJN8350 Švihovská EvaŠvihovská Eva Team Jizerky C 8008017 75 Kč
EKP8459 Černá HanaČerná Hana VŠTJ Ekonom Praha C 8510261 75 Kč

D35 4.24 km, 140 m, 10 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN8451 Kalousková PavlaKalousková Pavla OB Jenišovice C 8012882 50 Kč
BOR7150 Nehasilová ZuzanaNehasilová Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8022672 50 Kč
LDC8550 Vaňková SašaVaňková Saša KOB Děčín C 8022673 50 Kč
CHA8852 Hradcová ZuzanaHradcová Zuzana OK Chrastava C 8514634 50 Kč
JJN8752 Martin EdithMartin Edith Team Jizerky C 2116491 50 Kč
TUR8557 Zakouřilová KamilaZakouřilová Kamila OOB TJ Turnov C 51238 50 Kč
JJN8550 Koprnická MarkétaKoprnická Markéta Team Jizerky C 7720 50 Kč
BOR8850 Marhanová MichaelaMarhanová Michaela OK Jiskra Nový Bor C zapůjčit 100 Kč
SJC8765 Lepšíková EvaLepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 100 Kč

D40 4.23 km, 145 m, 9 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA8450 Stahoňová JanaStahoňová Jana OK Chrastava C 2216263 50 Kč
TUV8151 Kvapilová LenkaKvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 8524075 50 Kč
BOR8451 Hechtová LenkaHechtová Lenka OK Jiskra Nový Bor C 8304125 50 Kč
DOK7950 Synková PetraSynková Petra OK Doksy C 8113500 50 Kč
SJC8151 Uhlíková ŠárkaUhlíková Šárka Sportcentrum Jičín C 7207702 50 Kč
VLI8150 Horáčková KateřinaHoráčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 8076026 50 Kč
BOR8450 Zenková PavlaZenková Pavla OK Jiskra Nový Bor C 8019407 50 Kč
LDC8151 Zítová PavlaZítová Pavla KOB Děčín C 8013440 50 Kč
BOR8052 Bednářová VeronikaBednářová Veronika OK Jiskra Nový Bor C 8116769 50 Kč
VSP8050 Uhrová ZuzanaUhrová Zuzana USK Praha C 8667963 50 Kč
KDZ8050 Spieszová LucieSpieszová Lucie Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 8523733 50 Kč
MFP8050 Nedbalová JanaNedbalová Jana Matfyz Praha C 8501530 50 Kč
LDC8250 Dubnová KateřinaDubnová Kateřina KOB Děčín C 7070681 50 Kč
JJN8250 Maturová JanaMaturová Jana Team Jizerky C 8162905 50 Kč
BOR8150 Zahradníčková PetraZahradníčková Petra OK Jiskra Nový Bor C 8542 50 Kč
SLA8150 Hrstková MarieHrstková Marie SKOB Slaný C 8512713 75 Kč
CHA8050 Lankašová BarboraLankašová Barbora OK Chrastava C 8109403 75 Kč
PBM8252 Slavíková JanaSlavíková Jana TJ Spartak 1. brněnská C 2213782 75 Kč
VLI8051 Mokrá JulieMokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 8033227 100 Kč

D45 4.25 km, 135 m, 9 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7650 Tučková MonikaTučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 8421843 50 Kč
CHA7652 Matyášová JanaMatyášová Jana OK Chrastava C 8030636 50 Kč
CHA7951 Lipenská EvaLipenská Eva OK Chrastava C 8013858 50 Kč
CHA7751 Březinová MichaelaBřezinová Michaela OK Chrastava C 8445321 50 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová RadkaPeteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 8516251 50 Kč
LDC7751 Plachá KateřinaPlachá Kateřina KOB Děčín C 8204004 50 Kč
JJN7750 Vokušová DanaVokušová Dana Team Jizerky C 2104591 50 Kč
JEN7556 Menclová JanaMenclová Jana OB Jenišovice C 7789 50 Kč
DKL7552 Hoffmannová LucieHoffmannová Lucie KOB Kladno C 2157344 50 Kč
OKP7350 Balusková IdaBalusková Ida SK OK 24 Praha C 8003634 50 Kč
LLI7550 Bradáčová MarieBradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 50 Kč
0060002 Votavová SvětlanaVotavová Světlana 006 - DSVJ 8500014 50 Kč
BOR7658 Karafiátová LucieKarafiátová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8160190 50 Kč
JEN7457 Zabořilová RomanaZabořilová Romana OB Jenišovice C 8033263 50 Kč
VLI7552 Skácelová MarieSkácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 8663205 50 Kč
JJN7951 Sodomkova JanaSodomkova Jana Team Jizerky C 2653462 50 Kč
BOR7853 Patková KateřinaPatková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 50 Kč
VLI7853 Feřtová JitkaFeřtová Jitka Slavia Liberec orienteering C 2120063 50 Kč
JJN7753 Termerová PetraTermerová Petra Team Jizerky C 2653463 50 Kč
BOR7758 Kameníková KateřinaKameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 50 Kč
BOR7563 Jeřábková TerezaJeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8160178 50 Kč
JJN7651 Lánská MilenaLánská Milena Team Jizerky C 2212048 50 Kč
ODV7652 Zrostlíková JitkaZrostlíková Jitka TJ Aero Odolena Voda C 446358 100 Kč

D50 4.25 km, 135 m, 9 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS7051 Eichlerová JanaEichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8113530 50 Kč
JJN7250 Řehořová LenkaŘehořová Lenka Team Jizerky C 2073661 50 Kč
MFP7050 Sieglová DagmarSieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 50 Kč
LTP7252 Riby KateřinaRiby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8445304 50 Kč
PGP7151 Čtrnáctová MagdalenaČtrnáctová Magdalena SK Praga C 8005137 50 Kč
BOR7363 Sochová PetraSochová Petra OK Jiskra Nový Bor C 4125 50 Kč
BOR6951 Rejholcová AndreaRejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 8033288 50 Kč
TAP6950 Úlehlová MonikaÚlehlová Monika KOB Tretra Praha C 8066753 50 Kč
FYD6952 Würzová KateřinaWürzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 8670782 50 Kč
LIT7451 Pavlíková KláraPavlíková Klára KOB Litvínov C 8344044 50 Kč
PGP7053 Šejnová MagdalenaŠejnová Magdalena SK Praga C 2129235 50 Kč
TJN7152 Lesáková VěraLesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 50 Kč
MFP6850 Forstová LenkaForstová Lenka Matfyz Praha C 2222801 50 Kč
TAP7152 Melišíková RadkaMelišíková Radka KOB Tretra Praha C 8008273 50 Kč
VLI7350 Novotná JanaNovotná Jana Slavia Liberec orienteering C 2058476 50 Kč
JJN7450 Mairichová RadkaMairichová Radka Team Jizerky C 8662696 50 Kč
RIC7252 Kotenová KláraKotenová Klára OB Říčany C 8226424 75 Kč
LLI7152 Marková JanaMarková Jana LOK-o Liberec C 8026579 75 Kč
VLI7455 Severýnová Popková KláraSeverýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 100 Kč

D55 3.30 km, 95 m, 9 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA6551 Pavlíková PavlaPavlíková Pavla OK Chrastava C 8008275 50 Kč
BOR6550 Pávková JanaPávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8063081 50 Kč
LLI6950 Fürstová KatkaFürstová Katka LOK-o Liberec C 8107774 50 Kč
VLI6552 Šírová JanaŠírová Jana Slavia Liberec orienteering C 2260366 50 Kč
BOR6654 Halířová EvaHalířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 50 Kč
SOB6350 Choutková LenkaChoutková Lenka SOBSA C 2419963 50 Kč
VLI6851 Barsová LucieBarsová Lucie Slavia Liberec orienteering C 2058472 50 Kč
VLI6850 Miklasová MarkétaMiklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 50 Kč
0050001 Čalounová JanaČalounová Jana 005 - Liberec 2134294 50 Kč
LDC6451 Vlčková JindraVlčková Jindra KOB Děčín C 8347 50 Kč
KAS6550 Slezáčková VěraSlezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 8033243 50 Kč
TUV6850 Linková IvaLinková Iva SOK TJ Turnov C 8061486 50 Kč
VSP6650 Němečková JarmilaNěmečková Jarmila USK Praha C 2103280 50 Kč
SUL6750 Linková AlenaLinková Alena OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8506624 50 Kč
TJP6451 Baziková LucieBaziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 50 Kč
DCE5450 Procházková MilušeProcházková Miluše KOB Dobřichovice C 8303060 75 Kč
EKP6850 Koucká IvanaKoucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 8962019 75 Kč
JJN6850 Rýdlová MagdaRýdlová Magda Team Jizerky C 8662737 75 Kč

D60 3.21 km, 75 m, 9 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6351 Košková VlastaKošková Vlasta LOK-o Liberec C 8511563 50 Kč
DOK6050 Kapounová JitkaKapounová Jitka OK Doksy C 886261 50 Kč
BOR6152 Kubátová IvanaKubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 50 Kč
BOR6150 Šípová SoňaŠípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 8028851 50 Kč
LDC6051 Stibalová VěraStibalová Věra KOB Děčín C 8509063 50 Kč
TJN6052 Večeřová IvanaVečeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 50 Kč
1VD6450 Wagner MartinaWagner Martina (GER) SG Zittau Süd 8050464 50 Kč
TUR6061 Zuzaňáková BohumilaZuzaňáková Bohumila OOB TJ Turnov C 51814 75 Kč

D65 2.77 km, 80 m, 7 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5650 Lusková OlgaLusková Olga OK Chrastava C 8170 50 Kč
CHA5150 Šaffková ZuzanaŠaffková Zuzana OK Chrastava C 8022660 50 Kč
LLI5550 Korejčíková DáďaKorejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8015295 50 Kč
CHA5851 Neumann PetraNeumann Petra OK Chrastava C 8222298 50 Kč
CHA5351 Ševčíková AlenaŠevčíková Alena OK Chrastava C 8008272 50 Kč
JEN5651 Kadečková JanaKadečková Jana OB Jenišovice C 411563 50 Kč
CHA5750 Kadavá EvaKadavá Eva OK Chrastava C 8171 50 Kč
TUR5650 Konopáčová JanaKonopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 50 Kč
DKP5752 Dudová HanaDudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 8512509 50 Kč
TJN5752 Kuncová JiřinaKuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 50 Kč
PGP5850 Zelená MarkétaZelená Markéta SK Praga C 8680329 75 Kč
DKP5650 Mrázková IvanaMrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 75 Kč

D70 2.77 km, 80 m, 7 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN5450 Böhmová EvaBöhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8512630 50 Kč
VLI4950 Horáčková StanislavaHoráčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 50 Kč
VLI5150 Karmazínová IvanaKarmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 8113523 50 Kč
LIT5051 Neradová AlenaNeradová Alena KOB Litvínov C 8144113 50 Kč
KAS5451 Malá JitkaMalá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 50 Kč

D75 2.27 km, 45 m, 8 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC4451 Pospíšilová JanaPospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 50 Kč
CHA4650 Kašková EvaKašková Eva OK Chrastava C 887906 50 Kč
CHA4951 Vokálová PavlaVokálová Pavla OK Chrastava C 8158 50 Kč
UVP4850 Kohoutová JitřenkaKohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 50 Kč

H10L 2.04 km, 55 m, 8 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1502 Peteráč JindřichPeteráč Jindřich Slavia Liberec orienteering C 2032117 50 Kč
JJN1605 Kysilka ArnoštKysilka Arnošt Team Jizerky C 8409875 50 Kč
VLI1503 Žák LadislavŽák Ladislav Slavia Liberec orienteering C 2162896 50 Kč
DOK1500 Kamenár ŠtěpánKamenár Štěpán OK Doksy C 2115698 50 Kč
BOR1500 Rejman AdamRejman Adam OK Jiskra Nový Bor C 2067682 50 Kč
LIT1717 Pavlík EliášPavlík Eliáš KOB Litvínov C 8501553 50 Kč
TUR1609 Vlček DavidVlček David OOB TJ Turnov C 515047 50 Kč
BOR1600 Patka JonášPatka Jonáš OK Jiskra Nový Bor C 8304114 50 Kč
TUR1703 Zakouřil PetrZakouřil Petr OOB TJ Turnov C 1302868 50 Kč
JJN1603 Suchý JosefSuchý Josef Team Jizerky C 2158506 50 Kč
LDC1600 Duben JanDuben Jan KOB Děčín C 7001411 50 Kč
TJN1404 Zasche TheodorZasche Theodor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4622352 50 Kč
CHA1500 Lankaš VojtěchLankaš Vojtěch OK Chrastava C 8116792 50 Kč

H10 2.09 km, 55 m, 9 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN1601 Arnošt ČeněkArnošt Čeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2216271 50 Kč
JJN1407 Kysilka TobiášKysilka Tobiáš Team Jizerky C 8063065 50 Kč
VLI1500 Matějů EmilMatějů Emil Slavia Liberec orienteering C 515173 50 Kč
BOR1402 Lischka AntonínLischka Antonín OK Jiskra Nový Bor C 8304129 50 Kč
BOR1401 Průcha FloriánPrůcha Florián OK Jiskra Nový Bor C 4397 50 Kč
DOK1401 Šťastný AntonínŠťastný Antonín OK Doksy C 2115697 50 Kč
FSP1500 Beneš LukášBeneš Lukáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7000509 50 Kč
TJN1600 Fanta LukášFanta Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2219093 50 Kč
TUR1401 Homolka VendelínHomolka Vendelín OOB TJ Turnov C 2224533 50 Kč
LIT1414 Pavlík PřemekPavlík Přemek KOB Litvínov C 8196037 50 Kč
BOR1403 Čech JanČech Jan OK Jiskra Nový Bor C 416195 50 Kč
BOR1601 Čech AntonínČech Antonín OK Jiskra Nový Bor C 232182 50 Kč
TUR1512 Preisler VilémPreisler Vilém OOB TJ Turnov C 515471 50 Kč
JJN1411 Rudolf MatyášRudolf Matyáš Team Jizerky C 8523528 50 Kč
JJN1410 Pospíšil MartinPospíšil Martin Team Jizerky C 2211970 50 Kč
JJN1414 Puš OndřejPuš Ondřej Team Jizerky C 8511601 50 Kč
TUR1409 Drbohlav MarekDrbohlav Marek OOB TJ Turnov C 8514523 75 Kč

H12 2.30 km, 45 m, 7 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR1306 Karafiát DominikKarafiát Dominik OK Jiskra Nový Bor C 4379 50 Kč
BOR1305 Šrůta DavidŠrůta David OK Jiskra Nový Bor C 4408 50 Kč
TUR1222 Hain JanHain Jan OOB TJ Turnov C 8008011 50 Kč
VLI1300 Matějů JosefMatějů Josef Slavia Liberec orienteering B 8133261 50 Kč
VLI1200 Matějů EdaMatějů Eda Slavia Liberec orienteering B 8196044 50 Kč
DOK1200 Dvořák DanielDvořák Daniel OK Doksy C 1501424 50 Kč
DOK1300 Stránský JakubStránský Jakub OK Doksy C 8502700 50 Kč
BOR1208 Krauman FilipKrauman Filip OK Jiskra Nový Bor C 8529 50 Kč
VLI1400 Votava JanVotava Jan Slavia Liberec orienteering C 8501152 50 Kč
BOR1209 John AdamJohn Adam OK Jiskra Nový Bor C 4436 50 Kč
BOR1301 Válek ŠtěpánVálek Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4414 50 Kč
LIT1202 Šmídl MatějŠmídl Matěj KOB Litvínov C 2143371 50 Kč
LDC1300 Zít VáclavZít Václav KOB Děčín B 8162865 50 Kč
TUR1209 Louda ŠtěpánLouda Štěpán OOB TJ Turnov B 8502699 50 Kč
LDC1200 Javůrek TomášJavůrek Tomáš KOB Děčín C 347864 50 Kč
JJN1205 Jirák TomášJirák Tomáš Team Jizerky B 8482578 50 Kč
0210002 Kasse MatejKasse Matej 021 - HO Jurije Gagarina 2211509 50 Kč
BOR1202 Zahradníček FilipZahradníček Filip OK Jiskra Nový Bor B 4404 50 Kč
CHA1200 Lankaš AntonínLankaš Antonín OK Chrastava C 8167 75 Kč
JJN1206 Štolba FilipŠtolba Filip Team Jizerky B 0000 75 Kč
JJN1207 Štolba MarekŠtolba Marek Team Jizerky B 0000 75 Kč

H14 3.69 km, 125 m, 8 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR1100 Lamač VítekLamač Vítek OK Jiskra Nový Bor A 8421841 50 Kč
BOR1101 Nehasil FrantišekNehasil František OK Jiskra Nový Bor B 8655486 50 Kč
DOK1000 Kmínek OndřejKmínek Ondřej OK Doksy B 8113494 50 Kč
DOK1100 Kmínek JanKmínek Jan OK Doksy B 8113496 50 Kč
LDC1103 Plachý ErikPlachý Erik KOB Děčín C 8204009 50 Kč
TJN1105 Novotný MatějNovotný Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080843 50 Kč
VLI1100 Beneš MaxmiliánBeneš Maxmilián Slavia Liberec orienteering B 8501669 50 Kč
VLI1111 Horáček JáchymHoráček Jáchym Slavia Liberec orienteering B 8003621 50 Kč
VLI1201 Votava VojtěchVotava Vojtěch Slavia Liberec orienteering A 8517319 50 Kč
FSP1105 Beneš TadeášBeneš Tadeáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 4556 50 Kč
TUR1101 Homolka AntonínHomolka Antonín OOB TJ Turnov C 2222826 50 Kč
KDZ1100 Kvasnička JakubKvasnička Jakub Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144081 50 Kč
TUR1105 Střelka MatyášStřelka Matyáš OOB TJ Turnov C 8508288 50 Kč
JJN1102 Bahník VáclavBahník Václav Team Jizerky C 2001976 50 Kč
VLI1104 Kašše JakubKašše Jakub Slavia Liberec orienteering C 2224520 50 Kč
JJN1105 Lánský ŠimonLánský Šimon Team Jizerky B 8063052 50 Kč
JJN1003 Dostrašil MartinDostrašil Martin Team Jizerky C 2001903 50 Kč
BOR1109 Fedorov MikhailFedorov Mikhail OK Jiskra Nový Bor C 4411 50 Kč
JJN1101 Švihovský DanielŠvihovský Daniel Team Jizerky C 7654324 75 Kč
TJN1107 Zurynek TomášZurynek Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8445290 75 Kč
VLI1000 Přinda VojtěchPřinda Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 8659398 75 Kč
TJN1000 Vokurka VáclavVokurka Václav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111790 75 Kč

H14D 2.30 km, 45 m, 7 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR1108 Lischka AdamLischka Adam OK Jiskra Nový Bor C 4278 50 Kč
BOR1205 Průcha KvidoPrůcha Kvido OK Jiskra Nový Bor C 4435 50 Kč
BOR1110 Ceban PavelCeban Pavel OK Jiskra Nový Bor C 4443 50 Kč

H16 5.18 km, 135 m, 10 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN0901 Kalousek DominikKalousek Dominik OB Jenišovice C 8680290 50 Kč
SJC0805 Pleva StanislavPleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654389 50 Kč
JJN0805 Šnytr VáclavŠnytr Václav Team Jizerky C 8454008 50 Kč
BOR0809 Hrůzek OndřejHrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 8304117 50 Kč
VLI0901 Skácel JanSkácel Jan Slavia Liberec orienteering B 8076629 50 Kč
FSP0901 Bolina EduardBolina Eduard VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2140844 50 Kč
TJN0811 Lesák MarekLesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8482115 50 Kč
BOR0905 Mitiska MatějMitiska Matěj OK Jiskra Nový Bor B 8482575 50 Kč
TUR0912 Louda MatyášLouda Matyáš OOB TJ Turnov C 8514679 50 Kč
KUL0800 Cabalka AntonínCabalka Antonín KOB Ústí nad Labem B 8144119 75 Kč
LTP0801 Šašek JakubŠašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8028824 75 Kč
LTP0805 Cingl VojtěchCingl Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice 8662332 75 Kč

H18 6.81 km, 200 m, 13 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0704 Zeman JakubZeman Jakub OK Jiskra Nový Bor B 8042120 50 Kč
BOR0701 Studničný AdamStudničný Adam OK Jiskra Nový Bor B 8511573 50 Kč
LDC0700 Baco OndřejBaco Ondřej KOB Děčín C 2000589 50 Kč
JEN0602 Matouš MarekMatouš Marek OB Jenišovice C 2104596 50 Kč
JJN0600 Mairich FilipMairich Filip Team Jizerky A 8662716 75 Kč
KUL0601 Votava MatějVotava Matěj KOB Ústí nad Labem B 8512695 75 Kč
KUL0704 Fuchs SamuelFuchs Samuel KOB Ústí nad Labem B 8226351 75 Kč
KUL0600 Jareš OndřejJareš Ondřej KOB Ústí nad Labem B 8660594 75 Kč
KUL0706 Dobeš KryštofDobeš Kryštof KOB Ústí nad Labem 8500073 75 Kč
KUL0701 Ryšánek VojtěchRyšánek Vojtěch KOB Ústí nad Labem C 8524023 75 Kč
KUL0603 Balej MartinBalej Martin KOB Ústí nad Labem B 8662371 75 Kč
LTP0702 Riby PhilipRiby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662288 75 Kč

H20 7.44 km, 220 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1.02

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0510 Jelínek ŠimonJelínek Šimon OK Jiskra Nový Bor B 8160188 50 Kč
LIT0401 Pavlík MatějPavlík Matěj KOB Litvínov C 7210130 50 Kč

H21L 11.06 km, 325 m, 19 kontrol Rank. koef.: 1.02

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA9101 Kubát PavelKubát Pavel OK Chrastava E 8644491 50 Kč
VLI8700 Szenczi GabrielSzenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 50 Kč
LLI7502 Peterka VojtěchPeterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 50 Kč
TJN8901 Kobr TomášKobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8028868 50 Kč
DKP0308 Mareš AlbertMareš Albert Oddíl OB Kotlářka C 8226408 50 Kč
TJN0006 Nagy JosefNagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8656507 50 Kč
TUR8501 Holas OndřejHolas Ondřej OOB TJ Turnov C 8680590 50 Kč
SJC8007 Uhlík MichalUhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 50 Kč
LCE8902 Slezák ZdeněkSlezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice C 889311 50 Kč
CHA8801 Hradec PavelHradec Pavel OK Chrastava C 8183193 50 Kč
PGP7106 Janas PetrJanas Petr SK Praga C 8151151 50 Kč
VLI7403 Šesták MarekŠesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 50 Kč
LDC8502 Šálek JanŠálek Jan KOB Děčín C 8042124 50 Kč
KAS0301 Hnízdil MatějHnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 8116704 50 Kč
DKP8207 Fröhlich MartinFröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 50 Kč
TUR8702 Vlček MartinVlček Martin OOB TJ Turnov C 8656670 50 Kč
LIT9001 Nerad JaroslavNerad Jaroslav KOB Litvínov C 8183140 50 Kč
JJN8000 Švihovský JaromírŠvihovský Jaromír Team Jizerky C 8008018 75 Kč
LCE9201 Valenta JiříValenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 896968 75 Kč
ZBM8607 Šrubař MichalŠrubař Michal SK Brno Žabovřesky C 8002099 100 Kč
LCE8804 Papež MartinPapež Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 100 Kč

H21K 7.72 km, 265 m, 14 kontrol Rank. koef.: 1.02

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAK0403 Kašpar VojtěchKašpar Vojtěch OK Netopýr Zákupy C 7209659 50 Kč
TJN9502 Hájek VojtěchHájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8520943 50 Kč
CHA8604 Ježek LukášJežek Lukáš OK Chrastava C 8001212 50 Kč
LIT0101 Pavlík OndřejPavlík Ondřej KOB Litvínov C 7210115 50 Kč
CHA8606 Němec JanNěmec Jan OK Chrastava C 1078107 50 Kč
SUL9500 Linka MichaelLinka Michael OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8506800 50 Kč

H35 7.80 km, 275 m, 15 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7713 Nehasil DavidNehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 50 Kč
BOR7101 Nehasil VladislavNehasil Vladislav OK Jiskra Nový Bor C 8019930 50 Kč
SMB6401 Žitný Tomᚎitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 8509350 50 Kč
JJN8600 Kysilka TomášKysilka Tomáš Team Jizerky C 2212051 50 Kč
LDC7301 Štěpán PetrŠtěpán Petr KOB Děčín C 8022688 50 Kč
TJN8401 Král LubošKrál Luboš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8014476 50 Kč
SOB6301 Choutka JaroslavChoutka Jaroslav SOBSA C 1396839 50 Kč
LIT8501 Lužnický JiříLužnický Jiří KOB Litvínov C 8241085 50 Kč
0150001 Hodboď JakubHodboď Jakub 015 - SK Svěrák zapůjčit 100 Kč
SJC8205 Hanzl TomášHanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 8205000 75 Kč
RIC7200 Koten PavelKoten Pavel OB Říčany C 8109350 75 Kč
EKP8511 Černý OndřejČerný Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8045215 75 Kč

H40 6.83 km, 225 m, 13 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN8200 Kalousek ZdeněkKalousek Zdeněk OB Jenišovice C 8042128 50 Kč
BOR8402 Ledecký VladimírLedecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8149892 50 Kč
VLI7802 Peteráč ZdeněkPeteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 8109351 50 Kč
KDZ8300 Stuchlík PavelStuchlík Pavel Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 1409075 50 Kč
VLI7803 Raisr IvoRaisr Ivo Slavia Liberec orienteering C 8008270 50 Kč
JJN8200 Knespl TomášKnespl Tomáš Team Jizerky C 7706 50 Kč
DOK8000 Dvořák MartinDvořák Martin OK Doksy C 2220651 50 Kč
0040001 Albrecht DavidAlbrecht David 004 - HO Skol 8116731 50 Kč
LTU8300 Gult JindřichGult Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8063067 50 Kč
LIT8201 Pavlík BronislavPavlík Bronislav KOB Litvínov C 2221444 50 Kč
JEN8100 Zof JanZof Jan OB Jenišovice C 2001956 50 Kč
LDC8200 Zít JanZít Jan KOB Děčín C 8022628 50 Kč
0210003 Kasse JakubKasse Jakub 021 - HO Jurije Gagarina 8554 50 Kč
0230001 Puš VáclavPuš Václav 023 - LEAN-CAT.com 2078460 50 Kč

H45 6.83 km, 225 m, 13 kontrol

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7703 Šrůta MilanŠrůta Milan OK Jiskra Nový Bor C 8160185 50 Kč
BOR7900 Karafiát FilipKarafiát Filip OK Jiskra Nový Bor C 8514526 50 Kč
SJC7601 Pleva StanislavPleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654390 50 Kč
CHA7603 Matyáš LiborMatyáš Libor OK Chrastava C 8003522 50 Kč
CHA7604 Březina JanBřezina Jan OK Chrastava C 8008267 50 Kč
LLI7800 Kunc TomášKunc Tomáš LOK-o Liberec C 2159912 50 Kč
DOK7801 Kmínek JanKmínek Jan OK Doksy C 2053502 50 Kč
SJC7502 Hain JanHain Jan Sportcentrum Jičín C 8008012 50 Kč
LDC7900 Plachý JiříPlachý Jiří KOB Děčín C 8204001 50 Kč
PGP7603 Čtrnáct JiříČtrnáct Jiří SK Praga C 231948 50 Kč
TJN7800 Auer PetrAuer Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2158553 50 Kč
JJN7902 Pelikán KarelPelikán Karel Team Jizerky C 7730 50 Kč
TJN7601 Novotný VítNovotný Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 50 Kč
DOK7800 Synek AntonínSynek Antonín OK Doksy C 8113499 50 Kč
BOR7513 Koudelka TomášKoudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8224477 50 Kč
PGP6901 Kabát JanKabát Jan SK Praga C 8140922 50 Kč
LLI7608 Špidla KryštofŠpidla Kryštof LOK-o Liberec C 2148108 50 Kč
ODV7706 Zíma MartinZíma Martin TJ Aero Odolena Voda C 2216223 50 Kč
LIT7605 Pavlík LiborPavlík Libor KOB Litvínov C 8416667 50 Kč
FSP7903 Beneš TomášBeneš Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8509985 50 Kč
CHA7800 Kadavý PetrKadavý Petr OK Chrastava C 8509338 50 Kč
JEN7901 Kadečka JakubKadečka Jakub OB Jenišovice C 2085628 50 Kč
VLI7704 Feřt MartinFeřt Martin Slavia Liberec orienteering C 2118489 50 Kč
JJN7702 Suchý JanSuchý Jan Team Jizerky C 2653443 50 Kč
TUR7601 Preisler LeošPreisler Leoš OOB TJ Turnov C 8506764 50 Kč
FSP7900 Čech JanČech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660502 50 Kč
PGP7902 Stepanenko SergiyStepanenko Sergiy SK Praga C 8522888 50 Kč
BOR7715 Patka MiroslavPatka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 50 Kč
JJN7901 Rudolf LukášRudolf Lukáš Team Jizerky C 8509057 50 Kč
SUL6000 Hromádka MiroslavHromádka Miroslav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8138 50 Kč
SLA7501 Hrstka PavelHrstka Pavel SKOB Slaný C 8107759 75 Kč
KUL7500 Wilfert OtakarWilfert Otakar KOB Ústí nad Labem C 8524023 75 Kč
KUL7601 Votava JanVotava Jan KOB Ústí nad Labem C 8514516 75 Kč
KUL7501 Dvořák RadimDvořák Radim KOB Ústí nad Labem C 8524028 75 Kč
JJN7701 Štolba PavelŠtolba Pavel Team Jizerky C 0000 75 Kč
FSP7600 Vondra JiříVondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680616 75 Kč
VLI7507 Kubeša VladimírKubeša Vladimír Slavia Liberec orienteering C 8660479 75 Kč
VLI7701 Přinda LukášPřinda Lukáš Slavia Liberec orienteering C 8006731 75 Kč
TJN7501 Vokurka JanVokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8644872 75 Kč

H50 6.49 km, 235 m, 14 kontrol

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN7101 Zabořil MichalZabořil Michal OB Jenišovice C 8226405 50 Kč
BOR7409 Vácha TomášVácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8160174 50 Kč
TJN7004 Řehoř JiříŘehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 50 Kč
ZAK7200 Kašpar LudvíkKašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 448931 50 Kč
TUV7402 Kvapil PetrKvapil Petr SOK TJ Turnov C 8076586 50 Kč
TJN7201 Ulman AlešUlman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8063045 50 Kč
LDC7100 Horák MartinHorák Martin KOB Děčín C 8019924 50 Kč
VLI7000 Honzík TomášHonzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 8008283 50 Kč
LDC7201 Šafařík MilanŠafařík Milan KOB Děčín C 8042135 50 Kč
JEN7301 Mencl MartinMencl Martin OB Jenišovice C 8508187 50 Kč
VLI6801 Čaloun MichalČaloun Michal Slavia Liberec orienteering C 2109695 50 Kč
ODV7101 Zrostlík MarekZrostlík Marek TJ Aero Odolena Voda C 8063068 50 Kč
MFP7102 Gemperle FrantišekGemperle František Matfyz Praha C 8680580 50 Kč
BOR7415 Rejman JosefRejman Josef OK Jiskra Nový Bor C 8160173 50 Kč
LLI7201 Bradáč StanislavBradáč Stanislav LOK-o Liberec C 8656748 50 Kč
JLI7100 Zaydlar MichalZaydlar Michal OB Jizerky C 8107753 50 Kč
LDC7302 Gálus IgorGálus Igor KOB Děčín C 8443448 50 Kč
CHA7201 Lipenský RobertLipenský Robert OK Chrastava C 8116793 50 Kč
0100001 Ludvík MichalLudvík Michal 010 - RH Česká Lípa 7080925 50 Kč
TUR7310 Christl IvanChristl Ivan OOB TJ Turnov C 8524240 50 Kč
VLI7102 Novotný JiříNovotný Jiří Slavia Liberec orienteering 2078464 50 Kč
KDZ7400 Kvasnička LadislavKvasnička Ladislav Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144073 50 Kč
TJN5901 Zuzánek ZdeněkZuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1302798 50 Kč
CHA7300 Houda VítězslavHouda Vítězslav OK Chrastava C 2049586 50 Kč
0200001 Gutak MykhayloGutak Mykhaylo 020 - (UKR) Azymut(Ukraine) 8071309 50 Kč
BOR7105 Jeřábek PetrJeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8160177 50 Kč
KUL7100 Cabalka AlešCabalka Aleš KOB Ústí nad Labem C 8409871 75 Kč
LTP7001 Žejdlík MichalŽejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 75 Kč
JJN7000 Rýdl JiříRýdl Jiří Team Jizerky C 8662707 75 Kč
LTP7308 Šašek JanŠašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8420971 75 Kč
SJC7401 Tesař ZdeněkTesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8053543 75 Kč
SLA7000 Doubek PetrDoubek Petr SKOB Slaný C 8648574 75 Kč

H55 4.91 km, 160 m, 11 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR6601 Doležal MilošDoležal Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8523 50 Kč
RUM6500 Fiala PetrFiala Petr ZOOB Rumburk C 8018030 50 Kč
DOK6800 Bílý PetrBílý Petr OK Doksy C 8502726 50 Kč
MFP6700 Siegl RomanSiegl Roman Matfyz Praha C 8648567 50 Kč
LLI6801 Fürst AlešFürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 50 Kč
TJN6603 Žucha JiříŽucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8226303 50 Kč
LTP6501 Bruner LubošBruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8445302 50 Kč
SOB6700 Drahoňovský RomanDrahoňovský Roman SOBSA C 53099 50 Kč
LLI6900 Hejna StanislavHejna Stanislav LOK-o Liberec C 682678 50 Kč
VLI6205 Poloprutský TomášPoloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 8506763 50 Kč
LDC6802 Hovorka LadislavHovorka Ladislav KOB Děčín C 8017400 50 Kč
TUV6802 Šritr MartinŠritr Martin SOK TJ Turnov C 8061476 50 Kč
VSP6201 Němeček JanNěmeček Jan USK Praha C 8028885 50 Kč
LTP6806 Pavel PetrPavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 50 Kč
BOR6701 Beránek PetrBeránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8402 50 Kč
BOR6302 Krejčí JaroslavKrejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 50 Kč
FSP6700 Krausz MilanKrausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 50 Kč
KUL6900 Jareš DanielJareš Daniel KOB Ústí nad Labem C 8076027 75 Kč
DCE5500 Procházka AntonínProcházka Antonín KOB Dobřichovice C 8303070 75 Kč
CHA6600 Vydra IvanVydra Ivan OK Chrastava C 8028878 75 Kč

H60 3.73 km, 95 m, 11 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR6303 Pavlovec PetrPavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 8520846 50 Kč
KAM6400 Ročejdl MarekRočejdl Marek OK Kamenice C 995804 50 Kč
LTP6303 Würz MartinWürz Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8644882 50 Kč
PGP6004 Pasničenko ViktorPasničenko Viktor SK Praga C 8116705 50 Kč
TJN6301 Schindler JiříSchindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8454015 50 Kč
CHA6200 Gorčica PavelGorčica Pavel OK Chrastava C 8224334 50 Kč
OKP6200 Novák IvoNovák Ivo SK OK 24 Praha C 8014533 50 Kč
BOR6003 Dikoš PavelDikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8160176 50 Kč
LDC6401 Vlček PetrVlček Petr KOB Děčín C 8501964 50 Kč
JEN6101 Mareš HynekMareš Hynek OB Jenišovice C 8042132 50 Kč
MFP6301 Forst LiborForst Libor Matfyz Praha C 1418752 50 Kč
1VD6100 Wagner ThomasWagner Thomas (GER) SG Zittau Süd 8303036 50 Kč
FYD6400 Macháček AlešMacháček Aleš Jizerský klub OB Frýdlant C 8333 50 Kč
TJP6401 Bazika MiroslavBazika Miroslav TJ Sokol Troja C 2157339 50 Kč
LLI6301 Melichar JaromírMelichar Jaromír LOK-o Liberec C 2092413 75 Kč

H65 3.73 km, 95 m, 11 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN5606 Francke KarelFrancke Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2124775 50 Kč
TJN5602 Horák PetrHorák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680309 50 Kč
BOR5800 Průcha MiloslavPrůcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 7203711 50 Kč
LDC5702 Holpuch JiříHolpuch Jiří KOB Děčín C 8005436 50 Kč
JJN5601 Vokuš ZdeněkVokuš Zdeněk Team Jizerky C 2148156 50 Kč
CHA5500 Kaška RudolfKaška Rudolf OK Chrastava C 8004724 50 Kč
BOR5802 Sucharda JiříSucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 8160183 50 Kč
LTP5802 Eiselt MilošEiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 50 Kč
LDC5701 Stibal IvanStibal Ivan KOB Děčín C 8505192 50 Kč
TAP5802 Hejtmánek VladimírHejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 50 Kč
TUR5803 Konopáč JiříKonopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 50 Kč
TJN5549 Kunc RadovanKunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670777 50 Kč
SUL5701 Linka VladislavLinka Vladislav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8506779 50 Kč

H70 3.58 km, 70 m, 10 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR5003 Švihovský JaroslavŠvihovský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8533 50 Kč
RUM5001 Babický TomášBabický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 50 Kč
TJN5101 Böhm KarelBöhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680370 50 Kč
LDC5301 Pospíšil JaromírPospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 50 Kč
BOR5004 Rančák JosefRančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 8719003 50 Kč
VLI5000 Horáček MiroslavHoráček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 50 Kč
TUR5100 Hudský VlastimilHudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8012884 50 Kč
VSP5001 Uher PetrUher Petr USK Praha C 8666868 50 Kč
CHA5003 Ševčík MilanŠevčík Milan OK Chrastava C 8022378 50 Kč
VSP5000 Hořínek JaroslavHořínek Jaroslav USK Praha C 8045137 50 Kč
VLI4901 Karmazín PetrKarmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 50 Kč
VSP5203 Polák ZdeněkPolák Zdeněk USK Praha C 51740 50 Kč

H75 2.60 km, 65 m, 8 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA4700 Smetana RadimSmetana Radim OK Chrastava C 8113504 50 Kč
VLI4900 Ježek LadislavJežek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 8516753 50 Kč
LLI4702 Peterka JosefPeterka Josef LOK-o Liberec C 51204 50 Kč
LJN4700 Matoušek LubošMatoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7746 50 Kč
TJN4901 Lukavec MiloslavLukavec Miloslav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8656720 50 Kč
TUV4701 Pospíšil JiříPospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 50 Kč
FYD4900 Juřina RobertJuřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 50 Kč
LLI4501 Kraus JanKraus Jan LOK-o Liberec C 51213 75 Kč

H80 2.55 km, 65 m, 9 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR3900 Beránek MiroslavBeránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8550 50 Kč
SJC3601 Havlík JaroslavHavlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 50 Kč
TJN3800 Petrželka PavelPetrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 50 Kč
BOR3800 Venuš JaroslavVenuš Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8127 50 Kč
PUL4200 Novotný FrantišekNovotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 7210063 50 Kč
PGP4300 Suchý KarelSuchý Karel SK Praga C 51640 75 Kč

HDR 2.04 km, 55 m, 8 kontrol

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK1700 Kmínek ŠtěpánKmínek Štěpán OK Doksy C 7008108 50 Kč
0010002 Arnošt EduardArnošt Eduard 001 - PPV 4408032 50 Kč
VLI1750 Žáková JohankaŽáková Johanka Slavia Liberec orienteering C 4402221 50 Kč
SJC1650 Uhlíková EvaUhlíková Eva Sportcentrum Jičín C 09931 50 Kč
TJN1651 Baumanová Elena JulieBaumanová Elena Julie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408037 50 Kč
CHA1950 Ježková MagdalénaJežková Magdaléna OK Chrastava C 51534 50 Kč
CHA1650 Němcová BeataNěmcová Beata OK Chrastava C 4130 50 Kč
0080002 Sládková JohanaSládková Johana 008 - Neregistrovaný zapůjčit 100 Kč
TUR1908 Vlček JakubVlček Jakub OOB TJ Turnov C 7795 50 Kč
0110002 Rošková MagdalenaRošková Magdalena 011 - - 4127 50 Kč
TUR1900 Zakouřil JosefZakouřil Josef OOB TJ Turnov C 51726 50 Kč
LLI1900 Kollmann EduardKollmann Eduard LOK-o Liberec C 50 Kč
0110003 Roško PřemyslRoško Přemysl 011 - - 2124770 50 Kč
0110004 Roško RichardRoško Richard 011 - - 2084445 50 Kč
JJN1555 Voháňkova AmálieVoháňkova Amálie Team Jizerky C 2653444 50 Kč
LDC1800 Duben JakubDuben Jakub KOB Děčín C 2219007 50 Kč
TUR1901 Holas OliverHolas Oliver OOB TJ Turnov C 515048 50 Kč
TUR1751 Holasová AdélaHolasová Adéla OOB TJ Turnov C 1416368 50 Kč
BOR1700 Šibrik Tomᚊibrik Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 4430 50 Kč
0210001 Kassova JulieKassova Julie 021 - HO Jurije Gagarina 4616491 50 Kč
BOR1800 Marhan JakubMarhan Jakub OK Jiskra Nový Bor C 7880102 50 Kč
TJN1603 Zasche RobertZasche Robert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4622357 50 Kč
SJC1701 Fujáček VojtěchFujáček Vojtěch Sportcentrum Jičín C 897345 50 Kč
SJC1901 Fujáček MatějFujáček Matěj Sportcentrum Jičín C 2220659 50 Kč
0230002 Pušová VeronikaPušová Veronika 023 - LEAN-CAT.com Dodám 50 Kč
CHA1951 Vejstrková RozálieVejstrková Rozálie OK Chrastava C 2049588 50 Kč
0250001 Rokosová LauraRokosová Laura 025 - Rokosáci zapůjčit 100 Kč
FSP1950 Vondrová AnetaVondrová Aneta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 50 Kč
KDZ1651 Spieszová JohankaSpieszová Johanka Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144108 50 Kč
SJC1750 Lepšíková RonjaLepšíková Ronja Sportcentrum Jičín C 8508 50 Kč
EKP1752 Černá AndreaČerná Andrea VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 50 Kč

P 2.38 km, 50 m, 12 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Arnošt TomášArnošt Tomáš 001 - PPV 4633949 50 Kč
0020001 Hanzlová TerezaHanzlová Tereza 002 - JN neregistrovaní 9964 50 Kč
0020002 Vinš JiříVinš Jiří 002 - JN neregistrovaní 2216225 50 Kč
0080001 Sládková Zlata Sládková Zlata 008 - Neregistrovaný zapůjčit 100 Kč
LIT8352 Pavlíková JitkaPavlíková Jitka KOB Litvínov C 8445296 50 Kč
LIT8051 Mančalová EvaMančalová Eva KOB Litvínov 2143369 50 Kč
0110001 Rošková HanaRošková Hana 011 - - 1078111 50 Kč
DKP6250 Prouzová ZuzanaProuzová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8501532 50 Kč
TJN5452 Lukavcová LenkaLukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8008289 50 Kč
0150002 Hodbodova MarketaHodbodova Marketa 015 - SK Svěrák zapůjčit 100 Kč
0160001 Dušková PetraDušková Petra 016 - TJN 2102568 50 Kč
0170001 Studený StanislavStudený Stanislav 017 - VLR DC zapůjčit 100 Kč
FSP8353 Čechová JanaČechová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8476 50 Kč
CHA6601 Cihlář RobertCihlář Robert OK Chrastava C 2070843 50 Kč
TUV7051 Válková MartinaVálková Martina SOK TJ Turnov C 2120071 50 Kč
0220001 Zasche PetrZasche Petr 022 - Astronom z Rychnova zapůjčit 100 Kč
JJN7903 Dostrašil JanDostrašil Jan Team Jizerky C 2158552 50 Kč
0230003 Pušová MichaelaPušová Michaela 023 - LEAN-CAT.com Dodám 50 Kč
0240001 Šedivá JanaŠedivá Jana 024 - neregistovaná zapůjčit 100 Kč
TJN7851 Štíchová LenkaŠtíchová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4622368 50 Kč
TUR7558 Románková IvaRománková Iva OOB TJ Turnov 8255 50 Kč
0260001 Jonášová KarolínaJonášová Karolína 026 - Orienťák Tanvald 2055018 50 Kč
LTP7251 Žejdlíková JitkaŽejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 50 Kč
LTP0301 Šašek JanŠašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 50 Kč
0080006 Fantová JitkaFantová Jitka 008 - Neregistrovaný 2145636 50 Kč
0080007 Lejsková DominikaLejsková Dominika 008 - Neregistrovaný 7880128 50 Kč

T 8.00 km, 320 m, 16 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7651 Haková MagdaHaková Magda SK Praga C 2051544 50 Kč
SOB0551 Drahoňovská BarboraDrahoňovská Barbora SOBSA C 53098 50 Kč
SOB0950 Drahoňovská LucieDrahoňovská Lucie SOBSA C 53097 50 Kč
0060001 Votava DavidVotava David 006 - DSVJ 2090845 50 Kč
0070001 Matějů KateřinaMatějů Kateřina 007 - nereg 336783 50 Kč
JEN8050 Kutková HanaKutková Hana OB Jenišovice C 8514894 50 Kč
0120001 Pech RichardPech Richard 012 - Och421 2148088 50 Kč
0130001 Válek OndřejVálek Ondřej 013 - Aktivit 1420239 50 Kč
0140001 Odehnal KarelOdehnal Karel 014 - KO 2053552 50 Kč
VLI7601 Bureš MichalBureš Michal Slavia Liberec orienteering C 8014539 50 Kč
LLI9600 Unger JiříUnger Jiří LOK-o Liberec 50 Kč
EKP7510 Čermák DanielČermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 8028876 50 Kč
TJN8449 Kunc ŠtěpánKunc Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060256 50 Kč
SJC7506 Fujáček JanFujáček Jan Sportcentrum Jičín C 7031575 50 Kč
VLI7404 Hrdý PavelHrdý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2800326 50 Kč
JJN8101 Jirák MichalJirák Michal Team Jizerky C 8509383 50 Kč
0270001 Čermák PetrČermák Petr 027 - Au 2771915 50 Kč
VSP7559 Malečková IvaMalečková Iva USK Praha C 2067949 50 Kč
KPY7800 Pavlíček LubomírPavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8119424 50 Kč
VLI7402 Severýn OttoSeverýn Otto Slavia Liberec orienteering C 8116759 50 Kč
celkem přihlášených: 592, vklad: 32350 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.