Logo

Přihlášky závodu: STK Švédsko turnus 5 - 18.8.-25.8.2024

Datum:
18.08.2024
Místo konání:
Göteborg, Švédsko
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Kategorie:
D14     D16     D18     D21     H14     H16     H18     H21    
Nahrávám data...

D14

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU1056 Munzarová MonikaMunzarová Monika OK Lokomotiva Pardubice A 8013836 0 Kč
LPU1051 Zitková VeronikaZitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 8663131 0 Kč
LPU1154 Kroupová AnnaKroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice B 8013860 0 Kč
LPU1052 Froschová MagdalenaFroschová Magdalena OK Lokomotiva Pardubice B 8014517 0 Kč
LPU1054 Fenclová HanaFenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice A 8109335 0 Kč
LPU1253 Zvěřinová NinaZvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice B 8014549 0 Kč

D16

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU0954 Hovorková ElenHovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice B 8013852 0 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza EsterKamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8183102 0 Kč
LPU0961 Macková GitaMacková Gita OK Lokomotiva Pardubice B 8109409 0 Kč
LPU0857 Dominová JulieDominová Julie OK Lokomotiva Pardubice B 8663171 0 Kč

D18

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU0659 Šmídová TerezieŠmídová Terezie OK Lokomotiva Pardubice A 7200596 0 Kč
LPU0763 Kaláčová AnnaKaláčová Anna OK Lokomotiva Pardubice A 8506938 0 Kč
LPU0752 Švíglerová KateřinaŠvíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8116716 0 Kč
LPU0652 Kuhnová AlžbětaKuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice B 8054118 0 Kč
LPU0756 Pipková KarolínaPipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice A 8663190 0 Kč
SJH0651 Benešová MichaelaBenešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 8005147 0 Kč
SJI0751 Oranyová SylvaOranyová Sylva OK Jihlava A 8410786 0 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová ŠtěpánkaHofhanzlová Štěpánka TJ Růžená C 8116689 0 Kč

D21

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU0557 Srbová MichaelaSrbová Michaela OK Lokomotiva Pardubice R 8660560 0 Kč
LPU0459 Hanušová KateřinaHanušová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice R 8670740 0 Kč
LPU8357 Zvěřinová MartinaZvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 8656548 0 Kč
LPU7957 Lučanová MartaLučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 8014507 0 Kč

H14

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU1001 Kadaně MatějKadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice B 8501558 0 Kč
LPU1101 Lučan OndřejLučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 8109426 0 Kč
LPU1104 Macek DanMacek Dan OK Lokomotiva Pardubice B 8109424 0 Kč
LPU1012 Jirout VilémJirout Vilém OK Lokomotiva Pardubice B 8014516 0 Kč
LPU1003 Juška VojtěchJuška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8014487 0 Kč

H16

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU0902 Kroupa MatyášKroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109402 0 Kč
LPU0901 Držka FilipDržka Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2102523 0 Kč
LPU0903 Lučan MatějLučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice B 8109396 0 Kč
LPU0803 Goláň FrantišekGoláň František OK Lokomotiva Pardubice A 8663151 0 Kč
LPU0804 Goláň AntonínGoláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice B 8656532 0 Kč
LPU0905 Maloch DavidMaloch David OK Lokomotiva Pardubice B 8109427 0 Kč
RUZ0902 Hofhanzl AntonínHofhanzl Antonín TJ Růžená A 8116806 0 Kč
CTB0902 Klusáček MikulášKlusáček Mikuláš SK OB Chotěboř B 8003597 0 Kč
LPU0801 Frosch VítekFrosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice A 8003519 0 Kč
SJH0803 Parkan TomášParkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 8663132 0 Kč
SJI0901 Prášil AdamPrášil Adam OK Jihlava A 8033299 0 Kč
SJI0801 Venhoda LukášVenhoda Lukáš OK Jihlava B 8015319 0 Kč

H18

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU0633 Flos TomášFlos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 8109314 0 Kč
LPU0713 Hlavatý JanHlavatý Jan OK Lokomotiva Pardubice B 8196084 0 Kč
LPU0603 Štichhauer AdamŠtichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice B 8663189 0 Kč
LPU0714 Srb VladimírSrb Vladimír OK Lokomotiva Pardubice A 8667506 0 Kč
SJI0702 Prášil JakubPrášil Jakub OK Jihlava B 8014531 0 Kč
LPU0703 Kadaně MarekKadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice A 8109319 0 Kč

H21

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU0403 Krpata MichalKrpata Michal OK Lokomotiva Pardubice A 8656545 0 Kč
LPU7710 Lučan VladimírLučan Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 8508306 0 Kč
LPU8103 Kroupa JanKroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8017401 0 Kč
LPU8208 Zvěřina PetrZvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656529 0 Kč
LPU0405 Štichhauer DanielŠtichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 8656502 0 Kč
LPU7818 Srb VladimírSrb Vladimír OK Lokomotiva Pardubice R 8667505 0 Kč
RUZ7300 Hofhanzl AbrahámHofhanzl Abrahám TJ Růžená C 8654910 0 Kč
LPU8002 Udržal TomášUdržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656530 0 Kč
LPU7715 Vodička OldřichVodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 8518324 0 Kč
celkem přihlášených: 54, vklad: 0 Kč
Pozn. řádky označené žlutou barvou jsou závodníci, kteří jsou přihlášení nad limit přihlášek (max 50 závodníků) a jsou v seznamu náhradníků (max 5 závodníků).