Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
26.05.2024
Místo konání:
Vrábče
Pořadatel:
KRE - OOB TJ Sokol Křemže
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     HF     P     T    
Nahrávám data...

D10 1.70 km, 40 m, 7 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR1550 Kubáková LauraKubáková Laura UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 9201757 90 Kč
0060001 Beáta ŠvecováBeáta Švecová 006 - 001 zapůjčit 185 Kč

D12 2.30 km, 40 m, 8 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA1252 Leitnerová MarieLeitnerová Marie SC vebr-sport B 8670760 90 Kč
OPI1352 Smolíková KateřinaSmolíková Kateřina Orientační sporty Písek C 2064771 90 Kč
OPI1351 Jandová AlžbětaJandová Alžběta Orientační sporty Písek C 2155991 90 Kč
OPI1354 Bittmanová EmaBittmanová Ema Orientační sporty Písek C 2144043 90 Kč
VCB1251 Teringlová VeronikaTeringlová Veronika OB České Budějovice C 8007184 90 Kč
VIM1350 Roučková TerezaRoučková Tereza Ski klub Šumava Vimperk C 8006332 135 Kč
KRE1250 Hendrychová KarolínaHendrychová Karolína OOB TJ Sokol Křemže C 8660908 0 Kč

D14 3.20 km, 80 m, 8 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI1152 Kalábová KateřinaKalábová Kateřina Orientační sporty Písek B 8013893 90 Kč
OPI1150 Smolíková AdélaSmolíková Adéla Orientační sporty Písek B 8226306 90 Kč
OPI1253 Fialová KristýnaFialová Kristýna Orientační sporty Písek B 8328667 90 Kč
VCB1060 Nechvátalová EvaNechvátalová Eva OB České Budějovice B 8005208 90 Kč
VTA1053 Kůrková EmaKůrková Ema SC vebr-sport B 2221505 90 Kč
OPT1151 Cinádrová ŠárkaCinádrová Šárka Orientační sporty Prachatice C 2216249 90 Kč
OPT1150 Korytarová BarboraKorytarová Barbora Orientační sporty Prachatice C 2216265 90 Kč
OPI1050 Kopecká ZuzanaKopecká Zuzana Orientační sporty Písek C 2144058 90 Kč

D16 4.10 km, 75 m, 10 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA0958 Leitnerová AnnaLeitnerová Anna SC vebr-sport B 8670753 150 Kč
OPT0851 Hronová ŠtěpánkaHronová Štěpánka Orientační sporty Prachatice C 150 Kč
OPI0951 Sobotková LadaSobotková Lada Orientační sporty Písek A 8226381 150 Kč
OPI0953 Velátová TerezaVelátová Tereza Orientační sporty Písek B 2088196 300 Kč

D18 6.10 km, 110 m, 14 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0750 Velátová LucieVelátová Lucie Orientační sporty Písek C 8137514 150 Kč
VCB0750 Yakymenko MillaYakymenko Milla OB České Budějovice C 2118447 150 Kč
VCB0752 Janošíková MarieJanošíková Marie OB České Budějovice A 8116697 225 Kč
KRE0650 Hendrychová VeronikaHendrychová Veronika OOB TJ Sokol Křemže B 8516927 0 Kč
KRE0751 Čerklová EvaČerklová Eva OOB TJ Sokol Křemže B 8516427 0 Kč

D20 7.10 km, 120 m, 17 kontrol Rank. koef.: 1.02

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0452 Pazderníková JanaPazderníková Jana Orientační sporty Písek B 8022373 150 Kč

D21 8.10 km, 110 m, 20 kontrol Rank. koef.: 1.02

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB8150 Rücklová AlenaRücklová Alena OB České Budějovice C 8501783 150 Kč
KSH9751 Jirsová AnnaJirsová Anna OB Kašperské Hory C 8502669 150 Kč
VCB7953 Zábranská AlenaZábranská Alena OB České Budějovice C 2118442 150 Kč
VCB7653 Míková LenkaMíková Lenka OB České Budějovice C 8237724 150 Kč
VTA0051 Rudová AnnaRudová Anna SC vebr-sport C 8680389 150 Kč

D35 7.00 km, 120 m, 13 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI8252 Koubová KláraKoubová Klára Orientační sporty Písek C 2064783 150 Kč
OPI8051 Smolíková LenkaSmolíková Lenka Orientační sporty Písek C 2088174 150 Kč
OPI8150 Tichá JanaTichá Jana Orientační sporty Písek C 8044636 150 Kč
VCB7851 Teringlová MartinaTeringlová Martina OB České Budějovice C 8515516 150 Kč
VIM8350 Roučková RomanaRoučková Romana Ski klub Šumava Vimperk C 8500038 225 Kč
KRE8451 Žáková JaroslavaŽáková Jaroslava OOB TJ Sokol Křemže 0 Kč

D45 5.10 km, 85 m, 11 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI7250 Bečvářová LadislavaBečvářová Ladislava Orientační sporty Písek C 2039217 150 Kč
OPI7401 Sobotková LenkaSobotková Lenka Orientační sporty Písek C 2091538 150 Kč
OPI7350 Velátová JanaVelátová Jana Orientační sporty Písek C 1000464 150 Kč
VCB7055 Gottfriedová MarcelaGottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426392 150 Kč
KSH7251 Jirsová PavlaJirsová Pavla OB Kašperské Hory C 8501799 150 Kč
OPI7450 Váňová MonikaVáňová Monika Orientační sporty Písek C zapůjčit 200 Kč
VCB7450 Brossaud PetraBrossaud Petra OB České Budějovice C 8522569 225 Kč

D55 3.90 km, 60 m, 12 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST6550 Málková VěraMálková Věra OB Strakonice C 8033691 150 Kč
VTA6951 Hudečková HelenaHudečková Helena SC vebr-sport C 8655469 150 Kč
VTA6751 Vorlíčková LenkaVorlíčková Lenka SC vebr-sport C 7208093 150 Kč

D65 2.50 km, 40 m, 8 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TCB5751 Pokorná EvaPokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 150 Kč
VCB5651 Hejzlarová VladimíraHejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 150 Kč
VCB5750 Vejvodová MirkaVejvodová Mirka OB České Budějovice C 8656660 150 Kč
KCK5756 Flašarová MarieFlašarová Marie KOB Český Krumlov C 8013472 225 Kč

H10 1.70 km, 40 m, 8 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB1500 Mackerle JonášMackerle Jonáš OB České Budějovice C 2152881 90 Kč
VCB1403 Míka TomášMíka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 90 Kč
TCB1301 Němec MatoušNěmec Matouš SK Technik České Budějovice C 52188 135 Kč

H12 2.80 km, 80 m, 8 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI1202 Kouba MikulášKouba Mikuláš Orientační sporty Písek B 8033254 90 Kč
OPT1300 Harvalík KamilHarvalík Kamil Orientační sporty Prachatice C 2216257 90 Kč
KSH1301 Hulec KarelHulec Karel OB Kašperské Hory C 2073726 90 Kč
0050001 Kopecký JanKopecký Jan 005 - K Lipam 2800333 90 Kč
0050002 Herink Václav-prosím mimo soutěž, rok narození 2010Herink Václav-prosím mimo soutěž, rok narození 2010 005 - K Lipam 2080837 90 Kč
KRE1200 Švarc OndřejŠvarc Ondřej OOB TJ Sokol Křemže C 2771486 0 Kč
OPI1203 Velát FilipVelát Filip Orientační sporty Písek B 8510278 180 Kč

H14 4.10 km, 75 m, 10 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI1102 Kaláb JakubKaláb Jakub Orientační sporty Písek B 8077483 90 Kč
OPI1002 Kouba JanKouba Jan Orientační sporty Písek B 2039216 90 Kč
OPI1100 Janda FilipJanda Filip Orientační sporty Písek B 8013863 90 Kč
OPT1000 Vinš VojtěchVinš Vojtěch Orientační sporty Prachatice C 2216258 90 Kč
KSH1101 Hulec FrantišekHulec František OB Kašperské Hory C 2073725 90 Kč
VCB1101 Brossaud ThomasBrossaud Thomas OB České Budějovice C 8524079 135 Kč

H16 6.10 km, 110 m, 20 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0810 Nechvátal ŠtěpánNechvátal Štěpán OB České Budějovice C 8454045 150 Kč
OPI0802 Chalupa KryštofChalupa Kryštof Orientační sporty Písek B 8520823 150 Kč
OPI0904 Váně ŠimonVáně Šimon Orientační sporty Písek B 2039129 150 Kč
KRE0800 Fiala OndřejFiala Ondřej OOB TJ Sokol Křemže B 8077472 0 Kč
KRE0900 Troják ŠimonTroják Šimon OOB TJ Sokol Křemže B 8077482 0 Kč

H18 7.10 km, 120 m, 17 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0601 Hrdlička ŠimonHrdlička Šimon Orientační sporty Písek B 8014482 150 Kč
VCB0610 Nechvátal AdamNechvátal Adam OB České Budějovice B 8454005 150 Kč
VCB0702 Teringl VojtěchTeringl Vojtěch OB České Budějovice A 8022634 150 Kč
OPT0700 Mertlík Matyáš JanMertlík Matyáš Jan Orientační sporty Prachatice C 150 Kč

H20 8.10 km, 130 m, 18 kontrol Rank. koef.: 1.02

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0403 Pelc MatyášPelc Matyáš Orientační sporty Písek B 8109386 150 Kč
OPI0400 Velát VojtěchVelát Vojtěch Orientační sporty Písek B 8226416 150 Kč

H21 10.10 km, 230 m, 17 kontrol Rank. koef.: 1.02

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST6501 Málek MartinMálek Martin OB Strakonice C 8246117 150 Kč
CST6702 Pelc VáclavPelc Václav OB Strakonice C 8109353 150 Kč
OPI0100 Vaněk AdamVaněk Adam Orientační sporty Písek C 8226386 150 Kč
PBM6708 Přikryl PetrPřikryl Petr TJ Spartak 1. brněnská C 8351967 150 Kč
OPI0300 Sobotka RadimSobotka Radim Orientační sporty Písek C 8226333 150 Kč
PCB9401 Hulec FilipHulec Filip SKP České Budějovice C 8001109 150 Kč
VCB7803 Zábranský ZdeněkZábranský Zdeněk OB České Budějovice C 2118443 150 Kč
0030001 Chloupek PavelChloupek Pavel 003 - kolbenka 8515527 150 Kč
VCB6502 Teringl RadekTeringl Radek OB České Budějovice C 8028835 150 Kč
OPT7800 Šmahel Lukᚊmahel Lukáš Orientační sporty Prachatice C 2103772 150 Kč
KSH8401 Hulec JakubHulec Jakub OB Kašperské Hory C 8019433 150 Kč
VCB8748 Vošta ZdeněkVošta Zdeněk OB České Budějovice C 7207704 150 Kč
VCB0000 Brossaud YanBrossaud Yan OB České Budějovice C 8523690 225 Kč

H35 8.10 km, 130 m, 19 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MIL7202 Mareš LadislavMareš Ladislav Tesil Milevsko C 8695 150 Kč
OPI7803 Fiala JanFiala Jan Orientační sporty Písek C 8008278 150 Kč
VIM8000 Roučka MartinRoučka Martin Ski klub Šumava Vimperk C 8520832 225 Kč

H45 7.00 km, 120 m, 14 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI7700 Klimeš PetrKlimeš Petr Orientační sporty Písek C 8013894 150 Kč
OPI7300 Sobotka PetrSobotka Petr Orientační sporty Písek C 8033287 150 Kč
VCB5601 Hejzlar JosefHejzlar Josef OB České Budějovice C 8077486 150 Kč
OPI7302 Velát JosefVelát Josef Orientační sporty Písek C 8226393 150 Kč
OPI6900 Hartvich OttoHartvich Otto Orientační sporty Písek C 8013426 150 Kč
0010001 Topinka LukášTopinka Lukáš 001 - bez klubu zapůjčit 200 Kč
SJH7402 Blažek PetrBlažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 8636796 150 Kč
VTA7401 Kůrka FrantišekKůrka František SC vebr-sport C 2211477 150 Kč
OPI7400 Kopecky MartinKopecky Martin Orientační sporty Písek C 8113531 150 Kč
VTA7301 Ruda PetrRuda Petr SC vebr-sport C 8501843 150 Kč
OPI7402 Šafařík IvoŠafařík Ivo Orientační sporty Písek C 8004272 150 Kč
VCB7402 Janošík RadekJanošík Radek OB České Budějovice C 8149900 225 Kč
KRE7301 Hendrych FrantišekHendrych František OOB TJ Sokol Křemže C 7207867 0 Kč
TCB6901 Princ DavidPrinc David SK Technik České Budějovice C 8116820 150 Kč
OPI7100 Velát VladimírVelát Vladimír Orientační sporty Písek C 2064778 300 Kč

H55 5.10 km, 85 m, 11 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI6500 Hrdlička PavelHrdlička Pavel Orientační sporty Písek C 8022348 150 Kč
KTA6501 Hudeček JaroslavHudeček Jaroslav SK Kotnov Tábor C 416339 150 Kč
KSH6301 Jirsa AdamJirsa Adam OB Kašperské Hory C 85114685 150 Kč

H65 3.90 km, 60 m, 10 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PCB5901 Blabla ZdeněkBlabla Zdeněk SKP České Budějovice C 8660458 150 Kč
26A5400 Hones SeppHones Sepp (AUT) HSV Ried 8116117 150 Kč
VTA5401 Khýn MiroslavKhýn Miroslav SC vebr-sport C 2221502 150 Kč
KCK5701 Flašar JanFlašar Jan KOB Český Krumlov C 8028814 225 Kč

H75 2.50 km, 40 m, 9 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PCB4800 Rychtecký JosefRychtecký Josef SKP České Budějovice C 8648557 150 Kč
OCB4101 Bouček VáclavBouček Václav OC České Budějovice C 51410 150 Kč
OPI4600 Šafařík BedřichŠafařík Bedřich Orientační sporty Písek C 443103 150 Kč
KSH4801 Fiala MilošFiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 150 Kč

HDR 8 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
26A5650 Haider AnnaHaider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 90 Kč
OPI1950 Koubová JosefínaKoubová Josefína Orientační sporty Písek C 2039158 90 Kč
KRE1500 Kovaříček FilipKovaříček Filip OOB TJ Sokol Křemže C 51413 0 Kč
KRE2000 Kovaříčková HanaKovaříčková Hana OOB TJ Sokol Křemže 51414 0 Kč
SJH1952 Topinková BerenikaTopinková Berenika SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 140 Kč
VCB1600 Yakymenko MakarYakymenko Makar OB České Budějovice C 2118452 90 Kč
OPT1650 Harvalíková MarlenHarvalíková Marlen Orientační sporty Prachatice C 425534 90 Kč
KRE1950 Švarcová AnnaŠvarcová Anna OOB TJ Sokol Křemže C 2771487 0 Kč
TCB1800 Němec ŠimonNěmec Šimon SK Technik České Budějovice C 2073741 90 Kč

HF 3.40 km, 50 m, 6 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH1606 Topinka ŠtěpánTopinka Štěpán SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 140 Kč

P 2.80 km, 50 m, 9 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB7700 Mackerle AdamMackerle Adam OB České Budějovice C 2118448 90 Kč
0040001 Kůrková IvetaKůrková Iveta 004 - Kůrkovci 301647 90 Kč
OCB7050 Ash HanaAsh Hana OC České Budějovice 51404 90 Kč
KRE8450 Nováková IvanaNováková Ivana OOB TJ Sokol Křemže C 2419976 0 Kč

T 5.40 km, 80 m, 12 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0100 Benda DanielBenda Daniel OB České Budějovice C 2118456 90 Kč
KTA9201 Hudeček PetrHudeček Petr SK Kotnov Tábor C 410750 90 Kč
KRE8750 Srbová AdelaSrbová Adela OOB TJ Sokol Křemže C 2127621 0 Kč
VCB7254 Votíková MonikaVotíková Monika OB České Budějovice C 426341 90 Kč
celkem přihlášených: 139, vklad: 17680 Kč