Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
06.04.2024
Místo konání:
Ptení, osada Pohodlí
Pořadatel:
PTE - TJ Sokol Ptení
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     DH10S     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H75C     HDR     OPEN    
Nahrávám data...

D10C 2.00 km, 50 m, 5 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU1456 Rochovanská EliškaRochovanská Eliška Magnus Orienteering C 8512689 100 Kč
ASU1457 Rochovanská ŠtěpánkaRochovanská Štěpánka Magnus Orienteering C 8512676 100 Kč
KSU1551 Kočandrlová AnežkaKočandrlová Anežka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 229473 100 Kč
KSU1454 Vlčková BarboraVlčková Barbora Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058484 100 Kč

D12C 2.10 km, 55 m, 6 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL1351 Šaňáková AnnaŠaňáková Anna SOB Olomouc C 2124801 100 Kč
SSU1252 Kopecká EliškaKopecká Eliška SK Severka Šumperk B 2771933 100 Kč
KON1353 Čeřovská EliškaČeřovská Eliška KOB Konice B 8116677 0 Kč
PLU1277 Otrubová VeronikaOtrubová Veronika TJ SOKOL Plumlov B 8044612 100 Kč
STE1251 Dratvová SáraDratvová Sára SK SKI-OB Šternberk C 8655386 100 Kč
STE1350 Tomášková LucieTomášková Lucie SK SKI-OB Šternberk C 232959 100 Kč
RBK1353 Daňková ViktorieDaňková Viktorie SK Radioklub Blansko C 8511377 100 Kč
PTE1351 Zapletalová MarieZapletalová Marie TJ Sokol Ptení C 2102682 0 Kč
PTE1350 Mikušová KateřinaMikušová Kateřina TJ Sokol Ptení C 8154989 0 Kč
PTE1277 Mikušová AdélaMikušová Adéla TJ Sokol Ptení C 2102680 0 Kč

D14C 2.50 km, 70 m, 11 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1191 Lipenská Jana MarieLipenská Jana Marie KOB Konice B 8502680 0 Kč
UOL1053 Malasková LindaMalasková Linda SOB Olomouc C 8107767 100 Kč
UOL1050 Kopecká TerezaKopecká Tereza SOB Olomouc B 8013869 100 Kč
KSU1050 Jordánová NellyJordánová Nelly Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8076623 100 Kč
KSU1099 Pavelková EvaPavelková Eva Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8510288 100 Kč
SSU1051 Kopecká VeronikaKopecká Veronika SK Severka Šumperk C 2653473 100 Kč
ASU1150 Pelantová NikolPelantová Nikol Magnus Orienteering C 2159941 100 Kč
PLU1051 Luterová LauraLuterová Laura TJ SOKOL Plumlov B 8047160 100 Kč
UOL1150 Kubíčková MagdalenaKubíčková Magdalena SOB Olomouc B 8501634 100 Kč
STE1051 Tomášková AnnaTomášková Anna SK SKI-OB Šternberk B 8183015 100 Kč
KON1079 Václavková AmálieVáclavková Amálie KOB Konice B 8013874 0 Kč
PTE1051 Bábková AmálieBábková Amálie TJ Sokol Ptení C 8003670 0 Kč

D16C 3.10 km, 100 m, 13 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU0950 Kranzler Stella MarieKranzler Stella Marie SK Severka Šumperk B 8511592 150 Kč
JPV0952 Hýblová EliškaHýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov A 8226380 150 Kč
KSU0950 Paloncý AdélaPaloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058485 150 Kč
KSU0959 Tomanková AliceTomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8680326 150 Kč
KSU0979 Kočandrlová NatálieKočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8522895 150 Kč
KSU0888 Reichlová PavlaReichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8420956 150 Kč
ASU0850 Pelantová SáraPelantová Sára Magnus Orienteering C 7203336 150 Kč
STE0852 Burdová HanaBurdová Hana SK SKI-OB Šternberk B 8507623 150 Kč
PBM0852 Strýčková BarboraStrýčková Barbora TJ Spartak 1. brněnská A 8660375 150 Kč
AOP0950 Borunská AlžbětaBorunská Alžběta Orientační Běh Opava C 8648592 150 Kč

D18C 4.10 km, 120 m, 16 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0757 Benešová AnežkaBenešová Anežka KOB Konice B 8196099 0 Kč
JPV0652 Přikrylová JanaPřikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov B 8013963 150 Kč
JPV0653 Přikrylová IvanaPřikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov B 8013964 150 Kč
UOL0650 Kopecká NelaKopecká Nela SOB Olomouc C 8013868 150 Kč
KSU0650 Juřinová AdélaJuřinová Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8510271 150 Kč
KSU0676 Smýkalová EliškaSmýkalová Eliška Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 150 Kč
KON0760 Rozsívalová AdélaRozsívalová Adéla KOB Konice B 2090865 0 Kč
JPV0752 Dedková ZdenaDedková Zdena Oddíl OS SK Prostějov C 2222795 150 Kč
JPV0750 Balvanová VendulaBalvanová Vendula Oddíl OS SK Prostějov B 8303132 150 Kč

D21C 4.70 km, 140 m, 17 kontrol Rank. koef.: 1

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0555 Plachá AnetaPlachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov B 8662307 150 Kč
ASU0398 Šneiderová DanielaŠneiderová Daniela Magnus Orienteering C 8226432 150 Kč
KSU0565 Müllerová MarieMüllerová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8076633 150 Kč
PLU0453 Lubrichová VeronikaLubrichová Veronika TJ SOKOL Plumlov B 8660567 150 Kč
PLU0452 Janečková AdélaJanečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 8517451 150 Kč
ASU9271 Křečková LenkaKřečková Lenka Magnus Orienteering C 8663157 150 Kč
JPV0551 Pinkavová HanaPinkavová Hana Oddíl OS SK Prostějov B 8012877 150 Kč
UOL7651 Janošíková LenkaJanošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 150 Kč
PTE9474 Švihrová LucieŠvihrová Lucie TJ Sokol Ptení 8656506 0 Kč
ZLH0150 Zatloukalová HanaZatloukalová Hana OOB TJ Zlaté Hory C 224900 150 Kč
STE0554 Venusová AnnaVenusová Anna SK SKI-OB Šternberk C 2148071 150 Kč
PLU7677 Otrubová IvonaOtrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 8454026 150 Kč
PLU0577 Otrubová AnnaOtrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 8667550 150 Kč
UOL9151 Koutná ŠtěpánkaKoutná Štěpánka SOB Olomouc C 52465 150 Kč
0060001 Palupčíková NikolaPalupčíková Nikola 006 - - 2058521 150 Kč
UOL0750 Paulíčková TerezaPaulíčková Tereza SOB Olomouc A 8226374 150 Kč
EKP0351 Janečková JosefínaJanečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha C 2067977 225 Kč
PLU0351 Černochová MichaelaČernochová Michaela TJ SOKOL Plumlov C 8660570 225 Kč

D35C 4.10 km, 120 m, 16 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL8350 Krejčí LenkaKrejčí Lenka SOB Olomouc C 2224788 150 Kč
JPV7979 Přikrylová JitkaPřikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 150 Kč
JPV7676 Plachá AndreaPlachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 8516420 150 Kč
SSU8000 Kopecká TerezaKopecká Tereza SK Severka Šumperk C 2221430 150 Kč
KON8063 Rozsívalová PetraRozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 0 Kč
KSU7272 Krčová MartinaKrčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680374 150 Kč
UOL8050 Jílková HanaJílková Hana SOB Olomouc C 8116765 150 Kč
PLU8350 Hubíková IvaHubíková Iva TJ SOKOL Plumlov C 7208232 150 Kč
KSU8383 Macková HanaMacková Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 150 Kč
UOL7051 Bartoňová EvaBartoňová Eva SOB Olomouc C 682350 150 Kč
SBK8151 Daňková VeronikaDaňková Veronika KOB START Blansko C 8007503 150 Kč

D45C 3.10 km, 80 m, 14 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová PetraBenešová Petra KOB Konice C 8514475 0 Kč
UOL6953 Kotrlová GitaKotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 150 Kč
KON6389 Hlavová MiroslavaHlavová Miroslava KOB Konice C 8007713 0 Kč
UOL7650 Šaňáková ŠárkaŠaňáková Šárka SOB Olomouc C 1420235 150 Kč
JPV6951 Kašparová IvanaKašparová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 8234432 150 Kč
JPV7474 Hýblová IvetaHýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 8501548 150 Kč
UOL7750 Kopecká JitkaKopecká Jitka SOB Olomouc C 2069081 150 Kč
ASU7498 Šneiderová LucieŠneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 150 Kč
JPV7552 Poláčková MonikaPoláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 8648634 150 Kč
JPV7650 Chmelářová RadkaChmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 8648640 150 Kč
PLU7878 Luterová KristýnaLuterová Kristýna TJ SOKOL Plumlov C 2419928 150 Kč
UOL7851 Paulíčková BarbaraPaulíčková Barbara SOB Olomouc C 2116467 150 Kč
0010002 Ženčáková MarieŽenčáková Marie 001 - ASPV OA 2032185 150 Kč
ZLH7051 Zatloukalová EvaZatloukalová Eva OOB TJ Zlaté Hory C 2027210 150 Kč
PLU7777 Otrubová VěraOtrubová Věra TJ SOKOL Plumlov C 8514501 150 Kč
ZPV6970 Karásková MarcelaKarásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 150 Kč
JPV7853 Dedková IvetaDedková Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 2221436 150 Kč
UOL6653 Šimková HanaŠimková Hana SOB Olomouc C 2011817 150 Kč
KSU7552 Tomanková MartinaTomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8113521 150 Kč
STE7450 Glonková MartinaGlonková Martina SK SKI-OB Šternberk C 2073422 150 Kč
STE7556 Lubrichová EvaLubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 8670771 150 Kč
KSU7878 Paloncý JanaPaloncý Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8162841 150 Kč
TVR7350 Slavíková LenkaSlavíková Lenka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 8154988 150 Kč
KSU7551 Pattermanová IvanaPattermanová Ivana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085601 150 Kč
KON7676 Škrabalová EvaŠkrabalová Eva KOB Konice C 8076649 0 Kč
KSU7787 Štáblová MichaelaŠtáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073735 150 Kč
STE7352 Zbraňková MagdaZbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 150 Kč
AOP7052 Sedlářová PavlaSedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 150 Kč
JPV7777 Balvanová MartinaBalvanová Martina Oddíl OS SK Prostějov C 8066792 150 Kč
ASU7750 Sekaninová JitkaSekaninová Jitka Magnus Orienteering C 2080969 150 Kč
JPV7551 Gottwaldová HanaGottwaldová Hana Oddíl OS SK Prostějov C 8040975 150 Kč
ADA7454 Strýčková MonikaStrýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 150 Kč
ZPV7076 Křečková PetraKřečková Petra KOB ZPV Prostějov C 8154990 150 Kč

D55C 2.70 km, 85 m, 11 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6591 Ostřanská IvetaOstřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 150 Kč
SSU6091 Králová ZdenkaKrálová Zdenka SK Severka Šumperk C 8409878 150 Kč
KON5887 Smičková EvaSmičková Eva KOB Konice C 8454012 0 Kč
JPV6556 Štorková SimonaŠtorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 150 Kč
SSU6450 Gebauerová JanaGebauerová Jana SK Severka Šumperk C 2001926 150 Kč
0010004 Felklová JarmilaFelklová Jarmila 001 - ASPV OA 433098 150 Kč
RBK5761 Jalová MarieJalová Marie SK Radioklub Blansko C 8511566 150 Kč
STE6751 Neumannová KamilaNeumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 150 Kč
0050002 Roubalíková IvaRoubalíková Iva 005 - ZŠ Těšetice 21028202 150 Kč
JPV6773 Fajkusová JitkaFajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 8006773 150 Kč
OTK5250 Volencová IvanaVolencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 150 Kč
JPV6750 Rozehnalová KarlaRozehnalová Karla Oddíl OS SK Prostějov C 2212727 150 Kč

DH10S 2.00 km, 40 m, 5 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL1551 Krejčí JulieKrejčí Julie SOB Olomouc C 2151404 100 Kč
RBK1451 Zemánková MagdalénaZemánková Magdaléna SK Radioklub Blansko C 2161693 100 Kč
ASU1661 Rochovanská JulieRochovanská Julie Magnus Orienteering C 416716 100 Kč
ASU1600 Vala JakubVala Jakub Magnus Orienteering C 52560 100 Kč
UOL1550 Bublová MatyldaBublová Matylda SOB Olomouc C 2045237 100 Kč
STE1402 Kryl Jan MatějKryl Jan Matěj SK SKI-OB Šternberk C 100 Kč
JPV1400 Gottwald PetrGottwald Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2080978 100 Kč
SSU1600 Pánek MilanPánek Milan SK Severka Šumperk C 9200527 100 Kč
KON1515 Komínek VojtěchKomínek Vojtěch KOB Konice C 2001968 0 Kč
PTE1402 Bábek TomBábek Tom TJ Sokol Ptení C 2135196 0 Kč
PTE1500 Zapletal JosefZapletal Josef TJ Sokol Ptení C 2135185 0 Kč
UOL1500 Svoboda TobiášSvoboda Tobiáš SOB Olomouc C 2143348 150 Kč
KON1361 Kolářová EmmaKolářová Emma KOB Konice C 0 Kč
PLU1600 Vémola OndřejVémola Ondřej TJ SOKOL Plumlov C 150 Kč

H10C 2.00 km, 50 m, 5 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL1402 Krejčí ViktorKrejčí Viktor SOB Olomouc C 8512696 100 Kč
UOL1400 Bednář RichardBednář Richard SOB Olomouc C 8655425 100 Kč
KSU1400 Macek MartinMacek Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 100 Kč
ASU1400 Klimeš FrankKlimeš Frank Magnus Orienteering C 416509 100 Kč
JPV1501 Koukal MatějKoukal Matěj Oddíl OS SK Prostějov C 52843 100 Kč
STE1401 Jiráček OndřejJiráček Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 2100988 100 Kč
UOL1601 Tempír VilémTempír Vilém SOB Olomouc C 2214511 100 Kč
UOL1401 Kindl OskarKindl Oskar SOB Olomouc C 8501502 100 Kč

H12C 2.10 km, 55 m, 6 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU1300 Vala KarelVala Karel Magnus Orienteering C 8511583 100 Kč
UOL1203 Lýsek ŠtěpánLýsek Štěpán SOB Olomouc B 8162840 100 Kč
RBK1202 Zemánek JakubZemánek Jakub SK Radioklub Blansko C 8512707 100 Kč
PLU1301 Ježek OliverJežek Oliver TJ SOKOL Plumlov C 8501616 100 Kč
KSU1300 Mazák ŠimonMazák Šimon Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2220669 100 Kč
KSU1313 Rajnošek SamuelRajnošek Samuel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8180786 100 Kč
PLU1300 Hubík HubertHubík Hubert TJ SOKOL Plumlov C 8009528 100 Kč
PLU1500 Hubík RadanHubík Radan TJ SOKOL Plumlov C 8107760 100 Kč
ASU1249 Macek VáclavMacek Václav Magnus Orienteering B 886264 100 Kč
UOL1301 Macháček JanMacháček Jan SOB Olomouc C 8509360 100 Kč
UOL1201 Svoboda OndřejSvoboda Ondřej SOB Olomouc C 2121010 150 Kč
KON1124 Písek OndřejPísek Ondřej KOB Konice C 0 Kč
PLU1302 Vémola RomanVémola Roman TJ SOKOL Plumlov C 150 Kč

H14C 3.00 km, 80 m, 13 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1131 Lipenský Jan FrantišekLipenský Jan František KOB Konice C 2771942 0 Kč
JPV1010 Plachý MatyášPlachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 8026571 100 Kč
KSU1100 Štábl VítŠtábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8183194 100 Kč
KSU1103 Macek JindřichMacek Jindřich Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 100 Kč
KSU1121 Vlček AntonínVlček Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8514551 100 Kč
KSU1002 Macek VojtěchMacek Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 100 Kč
KSU1030 Profous ŠtěpánProfous Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056285 100 Kč
KON1022 Rozsíval MartinRozsíval Martin KOB Konice B 2090866 0 Kč
SSU1004 Foret DominikForet Dominik SK Severka Šumperk C 2771349 100 Kč
SSU1101 Hedrich JanHedrich Jan SK Severka Šumperk C 224899 100 Kč
PLU1001 Lutera OliverLutera Oliver TJ SOKOL Plumlov B 8085198 100 Kč
KON1010 Čeřovský FilipČeřovský Filip KOB Konice B 8008300 0 Kč
ZLH1100 Mrkvica JanMrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory B 8516453 100 Kč
STE1100 Marek MartinMarek Martin SK SKI-OB Šternberk B 8501527 100 Kč
HOB1101 Kratochvíl DavidKratochvíl David SK OB Horní Benešov C 8014494 100 Kč
KON1132 Václavek AloisVáclavek Alois KOB Konice B 8014559 0 Kč
UOL1001 Tempír LukášTempír Lukáš SOB Olomouc C 8196079 100 Kč
SSU1102 Turek VáclavTurek Václav SK Severka Šumperk C 8511579 100 Kč
SSU1006 Pospíšil TomášPospíšil Tomáš SK Severka Šumperk C 8512642 100 Kč
JPV1001 Koutný OndřejKoutný Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 8404142 100 Kč
ASU1010 Sekanina MarekSekanina Marek Magnus Orienteering C 2102553 100 Kč
PTE1001 Vrba AntonínVrba Antonín TJ Sokol Ptení C 8014572 0 Kč
PTE1111 Pospíšil JáchymPospíšil Jáchym TJ Sokol Ptení B 8137502 0 Kč

H16C 3.60 km, 100 m, 13 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0830 Lipenský MatoušLipenský Matouš KOB Konice B 8133263 0 Kč
KSU0808 Paloncý JanPaloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680351 150 Kč
JPV0919 Dedek MartinDedek Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2224530 150 Kč
STE0811 Máčala AntonínMáčala Antonín SK SKI-OB Šternberk B 8047199 150 Kč
UOL0902 Fanta MaxmilianFanta Maxmilian SOB Olomouc B 8196051 150 Kč
KSU0828 Juřina MarekJuřina Marek Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2220661 150 Kč
SSU0901 Pánek AntonínPánek Antonín SK Severka Šumperk B 9005142 150 Kč
SSU0903 Richtr FrantišekRichtr František SK Severka Šumperk B 2001965 150 Kč
UOL0805 Barták PetrBarták Petr SOB Olomouc B 8162825 150 Kč
PLU0804 Novotný JakubNovotný Jakub TJ SOKOL Plumlov C 7005170 150 Kč
UOL0903 Swaczyna ŠimonSwaczyna Šimon SOB Olomouc C 8522886 150 Kč

H18C 4.90 km, 150 m, 21 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU0749 Šneider KvidoŠneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 150 Kč
KSU0701 Miča JanMiča Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8482572 150 Kč
KSU0616 Šána RobertŠána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670827 150 Kč
ASU0748 Macek VojtěchMacek Vojtěch Magnus Orienteering B 8140925 150 Kč
SSU0702 Pánek OndřejPánek Ondřej SK Severka Šumperk B 8051259 150 Kč

H21C 5.50 km, 160 m, 21 kontrol Rank. koef.: 1

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš MiroslavBeneš Miroslav KOB Konice C 1418762 0 Kč
OOL8804 Hladík LadislavHladík Ladislav SK Haná orienteering C 8509043 150 Kč
KSU0501 Fabiánek JakubFabiánek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 150 Kč
SSU0400 Beneš JindřichBeneš Jindřich SK Severka Šumperk A 8660477 150 Kč
JPV8201 Otrusina JiříOtrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8662320 150 Kč
JPV0505 Štorek JanŠtorek Jan Oddíl OS SK Prostějov A 8440505 150 Kč
JPV0202 Štorek DavidŠtorek David Oddíl OS SK Prostějov C 8663202 150 Kč
OOL8801 Zdráhal TomášZdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 8198811 150 Kč
KSU8506 Rajnošek ZdeněkRajnošek Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8230285 150 Kč
JPV8200 Jura TomášJura Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C 8501875 150 Kč
KSU7410 Tomanek DanielTomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662343 150 Kč
PLU7917 Otruba KarelOtruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 150 Kč
SSU0202 Seidenglanz JáchymSeidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk C 1407427 150 Kč
UOL6601 Krampla TomášKrampla Tomáš SOB Olomouc C 8454046 150 Kč
STE7607 Fendrych MichalFendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 8116678 150 Kč
STE7501 Marek AntonínMarek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 8028819 150 Kč
STE7505 Pudel JardaPudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 8116758 150 Kč
STE6501 Skyva PetrSkyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 8006749 150 Kč
KSU0403 Šperlich JanŠperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680405 150 Kč
PLU0501 Otruba FrantišekOtruba František TJ SOKOL Plumlov A 8667537 150 Kč
PLU0500 Černoch MartinČernoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 150 Kč
AOP7700 Bencúr JurajBencúr Juraj Orientační Běh Opava C 8004329 150 Kč
TBM9437 Horvát PetrHorvát Petr KOS TJ Tesla Brno E 8644873 150 Kč
JPV9509 Fajkus RadimFajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8656711 150 Kč
KSU0401 Štábl AdamŠtábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 8662429 150 Kč
PLU7902 Karásek MichalKarásek Michal TJ SOKOL Plumlov C 8501512 150 Kč
SSU8243 Král VáclavKrál Václav SK Severka Šumperk C 8033246 150 Kč
EKP6701 Janeček JuraJaneček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 8662291 225 Kč
OKP8901 Červinka JanČervinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 225 Kč

H35C 4.90 km, 150 m, 21 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU8011 Vlček JanVlček Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8514528 150 Kč
KSU7700 Kočandrle JaroslavKočandrle Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8522894 150 Kč
UOL7800 Kopecký DavidKopecký David SOB Olomouc C 8461740 150 Kč
ASU8400 Rochovanský FrantišekRochovanský František Magnus Orienteering C 8514637 150 Kč
JPV8111 Burda MartinBurda Martin Oddíl OS SK Prostějov C 8509060 150 Kč
PLU8419 Ježek TomášJežek Tomáš TJ SOKOL Plumlov C 7203337 150 Kč
PLU8101 Lutera MichalLutera Michal TJ SOKOL Plumlov C 2102795 150 Kč
UOL7701 Paulíček MichalPaulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 150 Kč
ZLH7800 Mrkvica PetrMrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 8663166 150 Kč
0010001 Ženčák JaroslavŽenčák Jaroslav 001 - ASPV OA 8030639 150 Kč
PLU8201 Hubík HubertHubík Hubert TJ SOKOL Plumlov C 8670809 150 Kč
ZPV7301 Karásek MartinKarásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 150 Kč
STE8001 Tomášek PetrTomášek Petr SK SKI-OB Šternberk C 52462 150 Kč
SSU7401 Seidenglanz MarekSeidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 150 Kč
KON8216 Václavek LeošVáclavek Leoš KOB Konice C 515427 0 Kč
KON8518 Čeřovský PetrČeřovský Petr KOB Konice C 52722 0 Kč
JPV8817 Navrátil TomášNavrátil Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C 1602632 150 Kč
KSU8600 Mazák LukášMazák Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 897348 150 Kč
PLU7501 Travnicek JanTravnicek Jan TJ SOKOL Plumlov C 8660365 150 Kč
0020001 Jurenka PavelJurenka Pavel 002 - Neregistrovaný 2108915 150 Kč
AOP7402 Borunský TomášBorunský Tomáš Orientační Běh Opava C 8004294 150 Kč
SBK7541 Daněk RomanDaněk Roman KOB START Blansko C 8008112 150 Kč
PLU7901 Novotný MichalNovotný Michal TJ SOKOL Plumlov C 8445306 150 Kč
TBM8603 Kavan TomášKavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8410802 150 Kč
TBM8809 Karlík JanKarlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8557333 150 Kč
UOL7900 Svoboda ZdeněkSvoboda Zdeněk SOB Olomouc C 300 Kč

H45C 4.30 km, 135 m, 17 kontrol

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CEL6426 Tomášek JiříTomášek Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 7210922 150 Kč
UOL7005 Kotrle MiroslavKotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 150 Kč
JPV7700 Martinek PavelMartinek Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 8123477 150 Kč
KON6427 Navrátil VáclavNavrátil Václav KOB Konice C 8461738 0 Kč
ASU6849 Pavlík RadekPavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 150 Kč
JPV7404 Přikryl JiříPřikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8663185 150 Kč
UOL7504 Malaska LukášMalaska Lukáš SOB Olomouc C 2224157 150 Kč
UOL7903 Lýsek MartinLýsek Martin SOB Olomouc C 2113056 150 Kč
JPV6526 Soldán VladimírSoldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 8266526 150 Kč
ASU7101 Šneider MiroslavŠneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 150 Kč
KON6111 Grepl LadislavGrepl Ladislav KOB Konice C 8660471 0 Kč
JPV7606 Pinkava RomanPinkava Roman Oddíl OS SK Prostějov C 8009531 150 Kč
CEL7015 Hubáček MartinHubáček Martin TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52409 150 Kč
JPV7214 Poláček LubošPoláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 150 Kč
UOL7401 Baláček VáclavBaláček Václav SOB Olomouc C 2161647 150 Kč
KSU6800 Květoň VladimírKvětoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2090700 150 Kč
KON7219 Procházka JosefProcházka Josef KOB Konice C 8116756 0 Kč
KSU7503 Pavelka MartinPavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 150 Kč
KSU7601 Hecl MilošHecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8670773 150 Kč
JPV7717 Koukal PavelKoukal Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 2161642 150 Kč
UOL6500 Kubíček JiříKubíček Jiří SOB Olomouc C 8107752 150 Kč
PLU7417 Otruba MarekOtruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 8003659 150 Kč
UOL6503 Šimek RomanŠimek Roman SOB Olomouc C 8005432 150 Kč
STE7600 Burda TomášBurda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8501550 150 Kč
STE7900 Novák JanNovák Jan SK SKI-OB Šternberk C 2102537 150 Kč
ASU7102 Macek KarelMacek Karel Magnus Orienteering C 51882 150 Kč
STE7200 Silnoušek JiříSilnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 8047120 150 Kč
SSU7403 Závodný MarekZávodný Marek SK Severka Šumperk C 2420013 150 Kč
KON7521 Škrabal MilanŠkrabal Milan KOB Konice C 8039983 0 Kč
SBR6601 Sklenář JosefSklenář Josef SKOB Bruntál C 8656690 150 Kč
KSU7501 Štábl RomanŠtábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 897363 150 Kč
ASU7501 Kolek PetrKolek Petr Magnus Orienteering C 8636194 150 Kč
STE6907 Petřivalský MarekPetřivalský Marek SK SKI-OB Šternberk C 8660455 150 Kč
0030001 Foltin DavidFoltin David 003 - Olomouc zapůjčit 150 Kč
UOL7801 Krejčí PetrKrejčí Petr SOB Olomouc C 2216232 150 Kč
0040001 Lorenčík IvoLorenčík Ivo 004 - XXX zapůjčit 150 Kč
KSU6701 Matoušek MilanMatoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 150 Kč
SSU7847 Krtička LuděkKrtička Luděk SK Severka Šumperk C 8409884 150 Kč
LCE7125 Bednařík RadekBednařík Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 8680375 150 Kč

H55C 3.60 km, 100 m, 14 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR5501 Vodička LuděkVodička Luděk SKOB Bruntál C 8014529 150 Kč
SBR6302 Řeháček PetrŘeháček Petr SKOB Bruntál C 8663161 150 Kč
JPV6217 Chmelař MiroslavChmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 150 Kč
JPV6515 Plachý MartinPlachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 8663138 150 Kč
JPV6505 Štorek PetrŠtorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 8515515 150 Kč
JPV6112 Jeřábek LubošJeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 8006112 150 Kč
OOL5904 Višňa MilanVišňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 150 Kč
UOL6600 Raclavský VladislavRaclavský Vladislav SOB Olomouc C 2092433 150 Kč
OOL5301 Zdráhal TomášZdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 8271053 150 Kč
ZLH6701 Zatloukal TomášZatloukal Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 8517353 150 Kč
STE6901 Gentric MarcGentric Marc SK SKI-OB Šternberk C 8013403 150 Kč
STE6307 Hepnar LubošHepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8140910 150 Kč
KSU6349 Paloncý PavelPaloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680340 150 Kč
JPV6909 Holusek MilanHolusek Milan Oddíl OS SK Prostějov C 2121898 150 Kč
SSU6301 Valenta JiříValenta Jiří SK Severka Šumperk C 8140921 150 Kč
0050001 Roubalík RadovanRoubalík Radovan 005 - ZŠ Těšetice 8656544 150 Kč

H65C 2.70 km, 85 m, 11 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský JosefOstřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 150 Kč
UOL5402 Bednář JanBednář Jan SOB Olomouc C 52473 150 Kč
SBR4801 Toman StanislavToman Stanislav SKOB Bruntál C 8445312 150 Kč
UOL5201 Janošík AntonínJanošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 150 Kč
OOL5600 Janošík ZdeněkJanošík Zdeněk SK Haná orienteering C 682075 150 Kč
RBK5719 Jalový JaroslavJalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 150 Kč
UOL5101 Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 150 Kč
TVR5000 Pospíšil KarelPospíšil Karel TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2001952 150 Kč
STE5902 Neumann JaroslavNeumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8116698 150 Kč
UOL5301 Navrátil AntonínNavrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 150 Kč

H75C 2.40 km, 65 m, 11 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON4617 Skácel JaroslavSkácel Jaroslav KOB Konice C 8005125 0 Kč
ZPV4012 Kroupa JaroslavKroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 150 Kč

HDR 2.00 km, 40 m, 5 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL1602 Baláček JonášBaláček Jonáš SOB Olomouc C 2217291 100 Kč
ZLH1600 Mrkvica VítMrkvica Vít OOB TJ Zlaté Hory C 8516456 100 Kč
STE1601 Kryl RichardKryl Richard SK SKI-OB Šternberk C 100 Kč
HOB1651 Kratochvílová AmálieKratochvílová Amálie SK OB Horní Benešov C 8013898 100 Kč
UOL2000 Štrajt JakubŠtrajt Jakub SOB Olomouc C 09577 100 Kč
STE1600 Jiráček TomášJiráček Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2260122 100 Kč
PLU1599 Herzingerová LindaHerzingerová Linda TJ SOKOL Plumlov C 887939 100 Kč
UOL2001 Koutný JindřichKoutný Jindřich SOB Olomouc C 53103 100 Kč
UOL1650 Petřivalská AnežkaPetřivalská Anežka SOB Olomouc C 1004660 100 Kč
UOL1900 Kindl FabianKindl Fabian SOB Olomouc C 1410004 100 Kč
PTE1400 Fládr JanFládr Jan TJ Sokol Ptení C 2102683 0 Kč
PTE2050 Zapletalová AnnaZapletalová Anna TJ Sokol Ptení C 2219082 0 Kč
PTE1700 Fládr LukášFládr Lukáš TJ Sokol Ptení C 2135196 0 Kč
PTE1771 Dušková MichaelaDušková Michaela TJ Sokol Ptení C 2125319 0 Kč
ADA1701 Strýček MatějStrýček Matěj OOB Spartak Adamov C 2073676 100 Kč
PLU1700 Karásek RichardKarásek Richard TJ SOKOL Plumlov C 433096 100 Kč
0070001 Trhlík VojtaTrhlík Vojta 007 - PTE zapůjčit 100 Kč
PTE1053 Svobodová BarboraSvobodová Barbora TJ Sokol Ptení C 2135198 0 Kč
PTE2100 Krul ŠtěpánKrul Štěpán TJ Sokol Ptení C 2102684 0 Kč
PTE1250 Frantíková NelaFrantíková Nela TJ Sokol Ptení C 2135192 0 Kč
OKP2000 Červinka AntonínČervinka Antonín SK OK 24 Praha C 436949 100 Kč
0100001 Otrusina TomášOtrusina Tomáš 010 - OB Alojzov 08784 100 Kč
0100002 Otrusinová TerezaOtrusinová Tereza 010 - OB Alojzov 1602629 100 Kč

OPEN 2.50 km, 85 m, 9 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK8051 Zemánková VladimíraZemánková Vladimíra SK Radioklub Blansko C 2161651 150 Kč
KSU1262 Profousová StellaProfousová Stella Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067337 150 Kč
KSU7200 Profous KamilProfous Kamil Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2104587 150 Kč
SSU0705 Hedrich MiroslavHedrich Miroslav SK Severka Šumperk C 2001959 150 Kč
STE7651 Burdová OlgaBurdová Olga SK SKI-OB Šternberk C 2122260 150 Kč
STE7750 Krylová DanielaKrylová Daniela SK SKI-OB Šternberk C 150 Kč
STE7602 Kučera MartinKučera Martin SK SKI-OB Šternberk C 2143405 150 Kč
STE7551 Pospíšilová LuciePospíšilová Lucie SK SKI-OB Šternberk C 2102551 150 Kč
STE7800 Venus CtiborVenus Ctibor SK SKI-OB Šternberk C 2144041 150 Kč
UOL8400 Štrajt PřemyslŠtrajt Přemysl SOB Olomouc C 52464 150 Kč
ASU8552 Kubíčková JitkaKubíčková Jitka Magnus Orienteering C 52556 150 Kč
KON8755 Čeřovská AdélaČeřovská Adéla KOB Konice C 8044627 0 Kč
TVR6200 Labudík MilanLabudík Milan TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 206457 150 Kč
KSU0660 Pattermanová MagdalenaPattermanová Magdalena Klub vytrvalostních sportů Šumperk 2085598 150 Kč
UOL8151 Kutá AlenaKutá Alena SOB Olomouc C 2214509 150 Kč
KSU7667 Stryková VlastaStryková Vlasta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446436 150 Kč
SSU8052 Pospíšilová KarlaPospíšilová Karla SK Severka Šumperk C 2653479 150 Kč
SSU7850 Pánková JitkaPánková Jitka SK Severka Šumperk C 2001954 150 Kč
UOL8750 Fousková VeronikaFousková Veronika SOB Olomouc C 2181315 150 Kč
SBK1010 Daněk FrantišekDaněk František KOB START Blansko C 811213 150 Kč
ZPV0555 Karásková DenisaKarásková Denisa KOB ZPV Prostějov C 206390 150 Kč
0080001 Konečná LucieKonečná Lucie 008 - ABC zapůjčit 150 Kč
ZPV0302 Karásek MatyášKarásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 150 Kč
PTE0853 Pravdová KarolínaPravdová Karolína TJ Sokol Ptení C 1424645 0 Kč
celkem přihlášených: 362, vklad: 44250 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.