Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
25.05.2024
Místo konání:
Dubenec-Tok
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35K     D35L     D40     D45K     D45L     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10F     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35K     H35L     H40     H45L     H45K     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     T1     T2     TF    
Nahrávám data...

D10 2.00 km, 60 m, 7 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1456 Voleská AndreaVoleská Andrea OK Kamenice C 2222807 130 Kč
KAM1458 Sankotová SáraSankotová Sára OK Kamenice C 8505174 130 Kč
KAM1451 Pelikánová JitkaPelikánová Jitka OK Kamenice C 2214540 130 Kč
ZVO1451 Veselá AlenaVeselá Alena OB SK Zvole C 2451179 130 Kč
DKP1450 Collis HelenaCollis Helena Oddíl OB Kotlářka C 41365 130 Kč
DKP1453 Janečková EliškaJanečková Eliška Oddíl OB Kotlářka C 8012873 130 Kč
KAM1450 Neškudlová KateřinaNeškudlová Kateřina OK Kamenice C 1418764 130 Kč
KAM1457 Zoubková HanaZoubková Hana OK Kamenice C 2219048 130 Kč
TEP1451 Pecánková BarboraPecánková Barbora Tempo Praha C 49546 130 Kč
DOR1451 Hrušková TerezaHrušková Tereza OK Dobříš C 8512692 130 Kč
DOR1452 Hrušková ZuzanaHrušková Zuzana OK Dobříš C 8501541 130 Kč
DOR1454 Křížková AmálieKřížková Amálie OK Dobříš C 2126245 130 Kč
ZVO1450 Mikulová LauraMikulová Laura OB SK Zvole C 2127539 130 Kč
DKP1452 Večerková KláraVečerková Klára Oddíl OB Kotlářka C 2181307 130 Kč
FSP1450 Kurfürstová AnnaKurfürstová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8655424 130 Kč
TAP1550 Bednaříková EvaBednaříková Eva KOB Tretra Praha C 8660566 130 Kč
VSP1450 Bartošová NatálieBartošová Natálie USK Praha C 8200095 190 Kč

D10F 3.30 km, 50 m, 6 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1650 Bínová EvaBínová Eva OK Kamenice C 2213799 130 Kč
DKP1752 Míková MartinaMíková Martina Oddíl OB Kotlářka C 2080948 130 Kč
TAP1653 Prokšová EliškaProkšová Eliška KOB Tretra Praha C 9750324 130 Kč
DKP1651 Mullis ElizabethMullis Elizabeth Oddíl OB Kotlářka C 2075697 130 Kč
PGP1553 Nováková ZuzanaNováková Zuzana SK Praga C 2127557 130 Kč
SCP1652 Jůzková AnnaJůzková Anna OK Sparta Praha C zapůjčit 180 Kč
ODV1550 Lazarová DianaLazarová Diana TJ Aero Odolena Voda C 2211662 130 Kč
ODV1551 Pavlíková VeronikaPavlíková Veronika TJ Aero Odolena Voda C 2211646 130 Kč
DKP2154 Hlaváčová LadaHlaváčová Lada Oddíl OB Kotlářka C 5885 130 Kč
SCP1651 Khelová EliškaKhelová Eliška OK Sparta Praha C 07953 130 Kč
DKP1558 Červená KateřinaČervená Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2226471 130 Kč

D12 2.70 km, 65 m, 10 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1250 Bašusová OlgaBašusová Olga OK Kamenice B 8116709 130 Kč
KAM1252 Dobyášová KateřinaDobyášová Kateřina OK Kamenice C 2039186 130 Kč
PGP1352 Súkupová AnitaSúkupová Anita SK Praga B 8506942 130 Kč
PGP1255 Košárková AnetaKošárková Aneta SK Praga C 8656668 130 Kč
LOU1250 Kolářová ZuzanaKolářová Zuzana SK Moravan Louňovice B 8500031 130 Kč
PGP1356 Gondeková MarieGondeková Marie SK Praga C 2161697 130 Kč
LBE1250 Králová HelenaKrálová Helena TJ Lokomotiva Beroun C 2220665 130 Kč
KAM1253 Bradnová LenkaBradnová Lenka OK Kamenice C 2181952 130 Kč
PGP1353 Schindlerová BeátaSchindlerová Beáta SK Praga C 2152838 130 Kč
KAM1251 Rejšková KláraRejšková Klára OK Kamenice B 8625714 130 Kč
DKP1352 Sedláková HelenaSedláková Helena Oddíl OB Kotlářka C 8044628 130 Kč
DOR1253 Komová BarboraKomová Barbora OK Dobříš C 2420070 130 Kč
ZVO1352 Michalíková StelaMichalíková Stela OB SK Zvole C 2214519 130 Kč
DKP1263 Mrázová LucieMrázová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 8512678 130 Kč
DKP1256 Maroušková JulieMaroušková Julie Oddíl OB Kotlářka B 8231105 130 Kč
MKP1350 Petříčková MarkétaPetříčková Markéta SK Meteor Kačerov C 2155977 130 Kč
ZVO1250 Mikulová StellaMikulová Stella OB SK Zvole B 8680608 130 Kč
RIC1350 Proxová VeronikaProxová Veronika OB Říčany C 8033237 130 Kč
DKP1255 Ptáčková LuciePtáčková Lucie Oddíl OB Kotlářka B 8501062 130 Kč
RIC1354 Dorschnerová EmaDorschnerová Ema OB Říčany 2161655 130 Kč
DKL1353 Slejšková KláraSlejšková Klára KOB Kladno C 410721 130 Kč
TAP1351 Sedláčková AdélaSedláčková Adéla KOB Tretra Praha C 1078112 130 Kč

D14 3.40 km, 80 m, 11 kontrol

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1051 Dobyášová AdélaDobyášová Adéla OK Kamenice B 8105238 130 Kč
DKP1168 Tomešová EvelínaTomešová Evelína Oddíl OB Kotlářka B 8112161 130 Kč
PGP1152 Šňupárková BarborkaŠňupárková Barborka SK Praga C 8066729 130 Kč
PGP1052 Řepková AnnaŘepková Anna SK Praga A 8501549 130 Kč
PGP1053 Buganová PetraBuganová Petra SK Praga C 8119419 130 Kč
PGP1151 Súkupová SáraSúkupová Sára SK Praga B 8502687 130 Kč
VSP1153 Zavadilová AdélaZavadilová Adéla USK Praha B 8183103 130 Kč
ZVO1156 Veselá KláraVeselá Klára OB SK Zvole B 2146230 130 Kč
ROU1151 Brotánková KláraBrotánková Klára SKOB Roudnice nad Labem B 8662370 130 Kč
VSP1050 Ehlerová MichaelaEhlerová Michaela USK Praha B 8005127 130 Kč
LOU1050 Kolářová VeronikaKolářová Veronika SK Moravan Louňovice B 8137518 130 Kč
VSP1154 Öner EdaÖner Eda USK Praha B 8445327 130 Kč
DKP1153 Procházková AnetaProcházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 8044653 130 Kč
TAP1155 Rypáčková ŠárkaRypáčková Šárka KOB Tretra Praha B 8014509 130 Kč
SLA1053 Hrstková EliškaHrstková Eliška SKOB Slaný C 2109680 130 Kč
LBE1152 Králová ŽofieKrálová Žofie TJ Lokomotiva Beroun C 8064587 130 Kč
KAM1151 Pokorná ElenPokorná Elen OK Kamenice C 2420066 130 Kč
PGP1058 Škodová DenisaŠkodová Denisa SK Praga B 8076645 130 Kč
VSP1152 Rodová AnežkaRodová Anežka USK Praha B 8107742 130 Kč
KAM1152 Neškudlová AnnaNeškudlová Anna OK Kamenice C 2152859 130 Kč
PGP1150 Hrušková GabrielaHrušková Gabriela SK Praga B 8523848 130 Kč
KAM1153 Fuchsová BarboraFuchsová Barbora OK Kamenice B 8502749 130 Kč
DOR1155 Košťáková EmmaKošťáková Emma OK Dobříš B 8501498 130 Kč
DOR1152 Magazu SophiaMagazu Sophia OK Dobříš B 8016029 130 Kč
PGP1061 Matyšková AnetaMatyšková Aneta SK Praga C 2087642 130 Kč
TAP1050 Hlaváčková LucieHlaváčková Lucie KOB Tretra Praha B 8328655 130 Kč
PGP1055 Starostová LucieStarostová Lucie SK Praga C 2151445 130 Kč
FSP1150 Bolinová EvelínaBolinová Evelína VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8511767 130 Kč
FSP1152 Knýbelová AnnaKnýbelová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2000586 130 Kč
ODV1150 Svobodová AdélaSvobodová Adéla TJ Aero Odolena Voda C 8196064 130 Kč
FSP1051 Stará MagdalenaStará Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2129210 130 Kč
LOU1051 Šunková SáraŠunková Sára SK Moravan Louňovice B 8328653 130 Kč
SPC1158 Kalinová LisaKalinová Lisa SPORTICUS team B 8461111 130 Kč
DKP1058 Vondráčková JolanaVondráčková Jolana Oddíl OB Kotlářka B 8330756 130 Kč
TAP1056 Jirousová EditaJirousová Edita KOB Tretra Praha C 2113483 130 Kč
SCP1150 Rakovcová ZuzanaRakovcová Zuzana OK Sparta Praha C 8523703 130 Kč
TAP1151 Pohlová SandraPohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 130 Kč
DKP1173 Čechová JolanaČechová Jolana Oddíl OB Kotlářka C 2219077 130 Kč
ZVO1053 Truhlářová DoraTruhlářová Dora OB SK Zvole C 8033268 190 Kč
ZVO1052 Neubauerová MagdalénaNeubauerová Magdaléna OB SK Zvole B 8501406 190 Kč

D16 4.40 km, 110 m, 13 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0858 Honzáková NelaHonzáková Nela SK Praga B 8514482 220 Kč
DKP0951 Mullis CarolinaMullis Carolina Oddíl OB Kotlářka A 8080812 220 Kč
SLP0950 Chumová AdélaChumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 220 Kč
PGP0968 Blahutová LucieBlahutová Lucie SK Praga B 8500440 220 Kč
ROU0950 Pěkná AlžbětaPěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem B 8662284 220 Kč
TAP0954 Ryppelová AnnaRyppelová Anna KOB Tretra Praha B 8034538 220 Kč
VSP0952 Jirásková LauraJirásková Laura USK Praha C 8196090 220 Kč
VSP0854 Ehlerová AnnaEhlerová Anna USK Praha B 8005141 220 Kč
TAP0862 Bednářová ŠtěpánkaBednářová Štěpánka KOB Tretra Praha C 2113396 220 Kč
TAP0960 Volešová EditaVolešová Edita KOB Tretra Praha B 2131193 220 Kč
KAM0952 Pokorná SáraPokorná Sára OK Kamenice C 8500062 220 Kč
DKP0956 Řehořková EmaŘehořková Ema Oddíl OB Kotlářka B 8502741 220 Kč
KAM0950 Žemlová MagdalenaŽemlová Magdalena OK Kamenice B 8116673 220 Kč
PGP0953 Hrušková TerezaHrušková Tereza SK Praga A 8140916 220 Kč
DOR0952 Baštová JustýnaBaštová Justýna OK Dobříš B 8007179 220 Kč
DOR0957 Košťáková AnnaKošťáková Anna OK Dobříš C 8523659 220 Kč
DOR0956 Vaculovičová AlžbětaVaculovičová Alžběta OK Dobříš C 8006772 220 Kč
ZVO0954 Michalíková KláraMichalíková Klára OB SK Zvole B 8033280 220 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie RebekaPetriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 220 Kč
ZVO0953 Michalíková AlžbětaMichalíková Alžběta OB SK Zvole B 8033262 220 Kč
KAM0951 Balejová SofieBalejová Sofie OK Kamenice C 8660541 220 Kč
PGP0963 Labská KateřinaLabská Kateřina SK Praga B 8520946 220 Kč
ZVO0956 Fišerová EmmaFišerová Emma OB SK Zvole C 8501618 220 Kč
FSP0853 Hüblová AgátaHüblová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2029179 220 Kč
ODV0951 Svobodová EmaSvobodová Ema TJ Aero Odolena Voda C 8196040 220 Kč
ZVO0851 Mikulová TerezaMikulová Tereza OB SK Zvole B 8033261 220 Kč
RIC0950 Seidlová MagdalenaSeidlová Magdalena OB Říčany A 8061502 220 Kč
LOU0850 Šunková BertaŠunková Berta SK Moravan Louňovice C 8032776 220 Kč
ODV0851 Berná KláraBerná Klára TJ Aero Odolena Voda B 8044490 220 Kč
SPC0961 Kalinová EllaKalinová Ella SPORTICUS team C 8014488 220 Kč
DKP0954 Ptáčková BarboraPtáčková Barbora Oddíl OB Kotlářka B 8196046 220 Kč
TAP0851 Šimůnková MichaelaŠimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 8085108 220 Kč
DKP0864 Vondráčková AlžbětaVondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka A 8226349 300 Kč

D18 6.00 km, 160 m, 14 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0751 Žemlová BarboraŽemlová Barbora OK Kamenice B 8116775 220 Kč
DOR0753 Kašparová AlžbětaKašparová Alžběta OK Dobříš A 8116728 220 Kč
EKP0651 Izáková EvaIzáková Eva VŠTJ Ekonom Praha 2067230 220 Kč
DOR0657 Magazu AnnabelleMagazu Annabelle OK Dobříš B 8033231 220 Kč
DKL0752 Drašarová MagdalénaDrašarová Magdaléna KOB Kladno C 2000567 220 Kč
DKP0760 Šilerová PetraŠilerová Petra Oddíl OB Kotlářka B 8113509 220 Kč
FSP0753 Geffertová AgátaGeffertová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2029168 220 Kč
FSP0752 Stará BarboraStará Barbora VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2029170 220 Kč
DKP0657 Večerková EmaVečerková Ema Oddíl OB Kotlářka B 2419952 220 Kč
FSP0755 Leinweberová JulieLeinweberová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8042141 220 Kč
LBE0651 Baxová KateřinaBaxová Kateřina TJ Lokomotiva Beroun C 2419974 220 Kč
PGP0755 Kuklová TerezaKuklová Tereza SK Praga C 2157317 220 Kč
ZVO0752 Švejdová KarolínaŠvejdová Karolína OB SK Zvole B 8520824 220 Kč
RIC0758 Herynková KláraHerynková Klára OB Říčany C 8033253 220 Kč

D20 7.10 km, 170 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1.02

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0454 Aschermannová KláraAschermannová Klára USK Praha B 8149886 220 Kč

D21K 5.40 km, 130 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1.02

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC9950 Čiháková BarboraČiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. C 8514970 220 Kč
EKP0256 Fantová KateřinaFantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 8183070 220 Kč
EKP5650 Fantová LibušeFantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 8516255 220 Kč
DKP8762 Hrdličková JanaHrdličková Jana Oddíl OB Kotlářka C 8107771 220 Kč
LBE9150 Kalinová TerezaKalinová Tereza TJ Lokomotiva Beroun C 52316 220 Kč
DKP9157 Hlaváčová BarboraHlaváčová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 899157 220 Kč
KPY8852 Kohlová ZuzanaKohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8154981 220 Kč

D21L 8.50 km, 210 m, 12 kontrol Rank. koef.: 1.02

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU9554 Koubová LenkaKoubová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 8044551 220 Kč
VSP7850 Baldrianová BarboraBaldrianová Barbora USK Praha R 8501557 220 Kč
PGP8153 Ryšavá VendulaRyšavá Vendula SK Praga C 8662726 220 Kč
PGP9353 Mikulášová HelenaMikulášová Helena SK Praga C 8140929 220 Kč
KAM7850 Albrechtová EvaAlbrechtová Eva OK Kamenice C 8648602 220 Kč
KAM9950 Albrechtová IvetaAlbrechtová Iveta OK Kamenice C 8660456 220 Kč
TAP9053 Zajícová KateřinaZajícová Kateřina KOB Tretra Praha C 8660524 220 Kč
PHK8051 Rollier MonikaRollier Monika OK 99 Hradec Králové R 8680379 220 Kč
DKP9052 Hořejší JanaHořejší Jana Oddíl OB Kotlářka C 8947 220 Kč
KAM9850 Zimmerová KateřinaZimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 220 Kč
DKP9956 Voltrová AlenaVoltrová Alena Oddíl OB Kotlářka C 8181015 220 Kč
ROU9252 Kortusová DanielaKortusová Daniela SKOB Roudnice nad Labem C 1403419 220 Kč
PGP0157 Surkova PolinaSurkova Polina SK Praga R 8014405 220 Kč
KPY8650 Nedasová ZuzanaNedasová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8107703 220 Kč
FSP8152 Bolinová HanaBolinová Hana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8228844 220 Kč
DKP8251 Blažková KristinaBlažková Kristina Oddíl OB Kotlářka C 8014545 220 Kč
SJC8952 Fujáčková IvanaFujáčková Ivana Sportcentrum Jičín C 8000426 220 Kč
TAP9251 Hermannová AnnaHermannová Anna KOB Tretra Praha C 8667510 220 Kč
RIC0151 Vyhnálková MarieVyhnálková Marie OB Říčany C 8667540 220 Kč
ZVO7951 Mikulová ZuzanaMikulová Zuzana OB SK Zvole C 8667989 220 Kč

D35K 4.30 km, 115 m, 11 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM8053 Sankotová MonikaSankotová Monika OK Kamenice C 2219091 220 Kč
KAM8350 Pelikánová LenkaPelikánová Lenka OK Kamenice C 2181334 220 Kč
DKP8153 Haluzová MarieHaluzová Marie Oddíl OB Kotlářka C 2067234 220 Kč
KAM8551 Fuchsová AnetaFuchsová Aneta OK Kamenice C 2152837 220 Kč
TAP8451 Sedláčková PetraSedláčková Petra KOB Tretra Praha C 981850 220 Kč

D35L 6.60 km, 170 m, 14 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8255 Míková ŠárkaMíková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 8022636 220 Kč
KAM8052 Dobyášová ZuzanaDobyášová Zuzana OK Kamenice C 2039085 220 Kč
PGP8755 Králová VandaKrálová Vanda SK Praga C 8660507 220 Kč
DLP8250 Sobotová JanaSobotová Jana OOB TJ Dukla Praha C 2222850 220 Kč
TAP7950 Sotonová JitkaSotonová Jitka KOB Tretra Praha C 8044623 220 Kč
EKP8750 Kožíšková JanaKožíšková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 2133907 220 Kč
DKP8151 Janečková MarkétaJanečková Markéta Oddíl OB Kotlářka C 8033270 220 Kč
DKP8162 Mikeszová MartinaMikeszová Martina Oddíl OB Kotlářka C 2118478 220 Kč
ZBP7850 Grolichová LucieGrolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 220 Kč
DOR8151 Košťáková PetraKošťáková Petra OK Dobříš C 8196035 220 Kč
HCE8650 Kučerová BarboraKučerová Barbora TJ Hostivice C 8285920 220 Kč
VLI6151 Henychová ZuzanaHenychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 220 Kč
ZBP8050 Zoubková JanaZoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 220 Kč
PGP8756 Krupová TerezaKrupová Tereza SK Praga C 2088730 220 Kč
SCP8257 Tesařová AnnaTesařová Anna OK Sparta Praha C 8105235 220 Kč
TJP8750 Kuklová JanaKuklová Jana TJ Sokol Troja C 51328 220 Kč

D40 5.30 km, 130 m, 12 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM8050 Voleská AliceVoleská Alice OK Kamenice C 8510907 220 Kč
PGP8156 Súkupová HanaSúkupová Hana SK Praga C 2224777 220 Kč
ROU8152 Brotánková LenkaBrotánková Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2420003 220 Kč
SLA8150 Hrstková MarieHrstková Marie SKOB Slaný C 8512713 220 Kč
DKP8052 Procházková JanaProcházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 8042126 220 Kč
HCE8250 Dudová IrenaDudová Irena TJ Hostivice C 8013859 220 Kč
LBE8152 Žufníčková PavlaŽufníčková Pavla TJ Lokomotiva Beroun C 981803 220 Kč
TAP8152 Jakubská JitkaJakubská Jitka KOB Tretra Praha C 2124803 220 Kč
HCE8350 Pinkrová ŠárkaPinkrová Šárka TJ Hostivice C 2126387 220 Kč
DOR7656 Petriláková PetraPetriláková Petra OK Dobříš C 8226435 220 Kč
LIT8353 Benešová ZuzanaBenešová Zuzana KOB Litvínov C 2151450 220 Kč
MKP8251 Petříčková ZuzanaPetříčková Zuzana SK Meteor Kačerov C 434801 220 Kč
RIC8350 Proxová LadaProxová Lada OB Říčany C 8502459 220 Kč
SPC8259 Kalinová MarkétaKalinová Markéta SPORTICUS team C 8629752 220 Kč
TAP8153 Nováková HelenaNováková Helena KOB Tretra Praha C 2092438 220 Kč
SCP8150 Havlínová ZuzanaHavlínová Zuzana OK Sparta Praha C 8226305 220 Kč
DKP8252 Červená LenkaČervená Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2213796 220 Kč
0480001 Stočesová LucieStočesová Lucie 048 - Podbrďáčci 52337 220 Kč
ROU8350 Hrádková KateřinaHrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 8507956 300 Kč

D45K 3.20 km, 90 m, 13 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7752 Cichrová IvetaCichrová Iveta KOB Tretra Praha C 8514641 220 Kč
TAP7753 Motyčková ZuzanaMotyčková Zuzana KOB Tretra Praha C 2127583 220 Kč
DCE7550 Kándlová AdélaKándlová Adéla KOB Dobřichovice C 2113044 220 Kč
ODV7652 Zrostlíková JitkaZrostlíková Jitka TJ Aero Odolena Voda C 446358 220 Kč
TEP7850 Městková LucieMěstková Lucie Tempo Praha C 8410791 220 Kč
KAM7452 Pokorná KamilaPokorná Kamila OK Kamenice C 2118482 220 Kč
DOR7452 Baštová JanaBaštová Jana OK Dobříš C 2113394 220 Kč
DOR7552 Gregor TahminaGregor Tahmina OK Dobříš C 2127585 220 Kč
SLA7551 Beranová JanaBeranová Jana SKOB Slaný C 515052 220 Kč
DKL7750 Drašarová DanaDrašarová Dana KOB Kladno C 2039819 220 Kč
DVP7650 Šťovíčková DagmarŠťovíčková Dagmar DVP ORIENTATION C 2214526 220 Kč
0160002 Večerková DanielaVečerková Daniela 016 - NoWay 2039145 220 Kč
0180001 Kolářová PetraKolářová Petra 018 - Neregistrovaný 237513 220 Kč
DKP7750 Ptáčková HelenaPtáčková Helena Oddíl OB Kotlářka C 2419969 220 Kč
ROU7850 Hellerová AlenaHellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 8662349 220 Kč

D45L 4.70 km, 120 m, 10 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7652 Arnoštová KateřinaArnoštová Kateřina USK Praha C 8226388 220 Kč
KNC6550 Komersová JanaKomersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 8226399 220 Kč
OKP6550 Valentová HelenaValentová Helena SK OK 24 Praha C 8013931 220 Kč
VSP7855 Ehlerová PetraEhlerová Petra USK Praha C 8047193 220 Kč
LTU7850 Termerová JanaTermerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8523716 220 Kč
LOU7750 Bartůňková LucieBartůňková Lucie SK Moravan Louňovice C 8509347 220 Kč
KAM7553 Veselá IvaVeselá Iva OK Kamenice C 2102780 220 Kč
KNC6750 Čiháková LenkaČiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667527 220 Kč
DKL7552 Hoffmannová LucieHoffmannová Lucie KOB Kladno C 2157344 220 Kč
PGP7355 Janovská PetraJanovská Petra SK Praga C 8654900 220 Kč
KAM7550 Žemlová EvaŽemlová Eva OK Kamenice C 8033217 220 Kč
PGP7764 Svítilová PavlaSvítilová Pavla SK Praga C 8660503 220 Kč
DOR7555 Hrušková BlankaHrušková Blanka OK Dobříš C 8512716 220 Kč
DOR7853 Magazu RadmilaMagazu Radmila OK Dobříš C 8012880 220 Kč
TAP7756 Hlaváčková KláraHlaváčková Klára KOB Tretra Praha C 8105257 220 Kč
KNC7750 Lindová MiroslavaLindová Miroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 7200327 220 Kč
KAM7851 Mišeková MartinaMišeková Martina OK Kamenice C 8107712 220 Kč
ODV7655 Vyšínská MichaelaVyšínská Michaela TJ Aero Odolena Voda C 52890 220 Kč
VPM7551 Hasmanová LenkaHasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň C 8033212 220 Kč
ODV7651 Berná MarkétaBerná Markéta TJ Aero Odolena Voda C 8501552 220 Kč
DKL7650 Zvěřinová MarieZvěřinová Marie KOB Kladno C 2111751 220 Kč
OKP7350 Balusková IdaBalusková Ida SK OK 24 Praha C 8003634 220 Kč
LBE7951 Baxová IrenaBaxová Irena TJ Lokomotiva Beroun C 2148217 220 Kč
RIC7750 Herynková IrenaHerynková Irena OB Říčany C 2131184 220 Kč
RIC7552 Vyhnálková EvaVyhnálková Eva OB Říčany C 8660561 220 Kč
MFP7953 Blahutová HankaBlahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 220 Kč

D50 4.40 km, 115 m, 10 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7099 Klapalová PavlaKlapalová Pavla USK Praha C 51589 220 Kč
TAP6851 Šimůnková MartinaŠimůnková Martina KOB Tretra Praha C 2152988 220 Kč
SLP7451 Chumová JanaChumová Jana OOB Slavia Praha C 8501063 220 Kč
EKP7350 Doubková DagmarDoubková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 8076018 220 Kč
ROU7451 Dobiášová HanaDobiášová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2099485 220 Kč
PGP7356 Gondeková RomanaGondeková Romana SK Praga C 2157332 220 Kč
ZVO6451 Zimmerová LenkaZimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 220 Kč
DOR7150 Nová JanaNová Jana OK Dobříš C 2045313 220 Kč
CHT7352 Zlesáková StáňaZlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 220 Kč
ZVO7152 Polanová PavlaPolanová Pavla OB SK Zvole C 2083418 220 Kč
SJP7350 Bláhová KateřinaBláhová Kateřina KČT Slavoj Praha 446359 220 Kč
RIC7252 Kotenová KláraKotenová Klára OB Říčany C 8226424 220 Kč
KPY6050 Freyová MichaelaFreyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8137506 220 Kč
0310003 Šárka PetržílkováŠárka Petržílková 031 - není 8522893 220 Kč
BZP7351 Petýrková PavlínaPetýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 220 Kč

D55 4.30 km, 115 m, 11 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6950 Tloušťová EvaTloušťová Eva OK Sparta Praha C 8522909 220 Kč
KAS6550 Slezáčková VěraSlezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 8033243 220 Kč
LME6850 Izáková TerezaIzáková Tereza SK Los Mělník C 8013891 220 Kč
KPY6850 Míchalová MarcelaMíchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8501528 220 Kč
BZP5850 Kujanová MartinaKujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 7001902 220 Kč
VPM6951 Staňková MarcelaStaňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 8509070 220 Kč

D60 3.40 km, 100 m, 14 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC6150 Havlíčková JindřiškaHavlíčková Jindřiška Sokol Kostelec n. Č. l. C 8662276 220 Kč
OKP6151 Šámalová HanaŠámalová Hana SK OK 24 Praha C 502090 220 Kč
PGP6250 Hrabánková IlonaHrabánková Ilona SK Praga C 8013881 220 Kč

D65 3.20 km, 90 m, 13 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP5050 Dohnalová DanaDohnalová Dana USK Praha C 8680418 130 Kč
SCP5250 Jůzková JaroslavaJůzková Jaroslava OK Sparta Praha C 49837 130 Kč
KNC5750 Šilerová ZdenaŠilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 130 Kč
PGP5550 Doležalová VlastaDoležalová Vlasta SK Praga C 52095 130 Kč
DCE5550 Mrázová PavlaMrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 130 Kč
DKL5950 Rančáková StáňaRančáková Stáňa KOB Kladno C 8013873 130 Kč
DCE5650 Štrossová JiřinaŠtrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 130 Kč
DCE5450 Procházková MilušeProcházková Miluše KOB Dobřichovice C 8303060 130 Kč
SCP5550 Jahnová HelenaJahnová Helena OK Sparta Praha C 8113525 130 Kč
DKP5752 Dudová HanaDudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 8512509 130 Kč
PGP5850 Zelená MarkétaZelená Markéta SK Praga C 8680329 130 Kč
DKL5550 Cabrnochová HanaCabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 130 Kč

D70 3.10 km, 75 m, 8 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová NaďaZavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 130 Kč
VSP5450 Horová MagdaHorová Magda USK Praha C 7009782 130 Kč

D75 2.70 km, 65 m, 9 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4750 Ryšavá LubomíraRyšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 130 Kč
PGP4050 Haňkovská JanaHaňkovská Jana SK Praga C 8063085 130 Kč

H10F 3.30 km, 50 m, 6 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP1601 Gondek JanGondek Jan SK Praga C 2219094 130 Kč
TAP1702 Marek MatyášMarek Matyáš KOB Tretra Praha C 2159946 130 Kč
KAM1702 Dostalík AlexDostalík Alex OK Kamenice C 2148219 130 Kč
PGP1600 Schindler TadeášSchindler Tadeáš SK Praga C 2219055 130 Kč
KAM1500 Segev AaronSegev Aaron OK Kamenice C 2088714 130 Kč
DVP1601 Šťovíček DavidŠťovíček David DVP ORIENTATION C 51549 130 Kč
0150002 Cabrnoch MatějCabrnoch Matěj 015 - KOB Kladno - neregistrovaní 2161625 130 Kč
MKP1502 Petříček RadekPetříček Radek SK Meteor Kačerov C 2216274 130 Kč
PGP1501 Matějů AntonínMatějů Antonín SK Praga C 682623 130 Kč
PGP1403 Veverka JanVeverka Jan SK Praga C 2421368 130 Kč
SAD1400 Jaroš LukášJaroš Lukáš Sportovní akademie Dobříš C 51747 130 Kč
VSP1700 Bartoš MartinBartoš Martin USK Praha C 8100098 130 Kč

H10 1.90 km, 60 m, 7 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1504 Míka ŠtěpánMíka Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2419920 130 Kč
VSP1600 Baldrian FrantišekBaldrian František USK Praha C 8506630 130 Kč
SJC1400 Tomeš MaxmiliánTomeš Maxmilián Sportcentrum Jičín C 8141006 130 Kč
PGP1402 Veselý HubertVeselý Hubert SK Praga C 2302109 130 Kč
TAP1401 Hýbl ŠimonHýbl Šimon KOB Tretra Praha C 8196088 130 Kč
ROU1401 Brotánek JanBrotánek Jan SKOB Roudnice nad Labem C 8502671 130 Kč
PGP1505 Rollier AlexeiRollier Alexei SK Praga C 8005907 130 Kč
VSP1500 Skalka JindřichSkalka Jindřich USK Praha C 8511751 130 Kč
LBE1500 Král JaroslavKrál Jaroslav TJ Lokomotiva Beroun C 2226463 130 Kč
PGP1502 Vach ŠtěpánVach Štěpán SK Praga C 2145629 130 Kč
PGP1404 Čížek VojtěchČížek Vojtěch SK Praga C 2152972 130 Kč
PGP1405 Kazda AlbertKazda Albert SK Praga C 8523663 130 Kč
0150001 Cabrnoch LukášCabrnoch Lukáš 015 - KOB Kladno - neregistrovaní 2161626 130 Kč
RIC1407 Seidl KryštofSeidl Kryštof OB Říčany C 51610 130 Kč
TAP1502 Suchý ProkopSuchý Prokop KOB Tretra Praha C 2145900 130 Kč
SPC1502 Kalina OskarKalina Oskar SPORTICUS team C 8109400 130 Kč
LBE1400 Baxa DanielBaxa Daniel TJ Lokomotiva Beroun C 2220675 130 Kč
SCP1501 Rakovec PavelRakovec Pavel OK Sparta Praha C 8523692 130 Kč
KPY1501 Janda VratislavJanda Vratislav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2091547 130 Kč

H12 2.70 km, 65 m, 11 kontrol

(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SAD1200 Arnošt DanielArnošt Daniel Sportovní akademie Dobříš C 434596 130 Kč
KAM1205 Bína RichardBína Richard OK Kamenice B 8501047 130 Kč
DKP1301 Míka ZbyněkMíka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 8410799 130 Kč
KAM1207 Sankot JakubSankot Jakub OK Kamenice B 8502719 130 Kč
KAM1201 Sláma MarekSláma Marek OK Kamenice B 8501176 130 Kč
KAM1203 Pelikán VítPelikán Vít OK Kamenice B 8512715 130 Kč
PGP1201 Veselý VilémVeselý Vilém SK Praga C 8523664 130 Kč
PGP1202 Doležel AdamDoležel Adam SK Praga B 8514443 130 Kč
SAD1202 Spáčil ZdeněkSpáčil Zdeněk Sportovní akademie Dobříš C 08253 130 Kč
HCE1200 Pinkr JosefPinkr Josef TJ Hostivice B 1417247 130 Kč
TAP1303 Rypáček RadimRypáček Radim KOB Tretra Praha C 8008303 130 Kč
TAP1200 Petráň LukášPetráň Lukáš KOB Tretra Praha C 8501054 130 Kč
KAM1301 Fuchs VojtěchFuchs Vojtěch OK Kamenice C 2221472 130 Kč
KAM1300 Mišek MichalMišek Michal OK Kamenice C 8133301 130 Kč
PGP1301 Vach MatyášVach Matyáš SK Praga C 2218993 130 Kč
KAM1303 Veselý VáclavVeselý Václav OK Kamenice C 8506953 130 Kč
TAP1304 Jakubský FilipJakubský Filip KOB Tretra Praha C 2161961 130 Kč
DKP1206 Janeček TomášJaneček Tomáš Oddíl OB Kotlářka B 8648577 130 Kč
DKP1309 Větvička AntonínVětvička Antonín Oddíl OB Kotlářka C 2157329 130 Kč
TEP1300 Pecánek MatějPecánek Matěj Tempo Praha C 8410791 130 Kč
TAP1302 Hora KarelHora Karel KOB Tretra Praha C 8512710 130 Kč
DOR1305 Košťák HubertKošťák Hubert OK Dobříš C 8520923 130 Kč
PGP1307 Kovanda ZdeněkKovanda Zdeněk SK Praga C 2219079 130 Kč
SAD1201 Prior JiříPrior Jiří Sportovní akademie Dobříš C 53162 130 Kč
DKL1301 Drašar MatoušDrašar Matouš KOB Kladno C 2000590 130 Kč
FSP1201 Kužel JonášKužel Jonáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8514635 130 Kč
PGP1207 Kazda FrantišekKazda František SK Praga B 8515818 130 Kč
RIC1201 Posch JaroslavPosch Jaroslav OB Říčany C 2419902 130 Kč
LOU1301 Hendrich JáchymHendrich Jáchym SK Moravan Louňovice C 2419975 130 Kč
TAP1310 Suchý VojtěchSuchý Vojtěch KOB Tretra Praha C 2219060 130 Kč
DKL1201 Komín KryštofKomín Kryštof KOB Kladno C 9767 130 Kč
DKP1204 Ptáček OndřejPtáček Ondřej Oddíl OB Kotlářka B 8196098 130 Kč
PGP1306 Vyskočil JanVyskočil Jan SK Praga C 2152847 130 Kč
SLA1200 Zápotocký TomášZápotocký Tomáš SKOB Slaný B 8461732 130 Kč
RIC1207 Dorschner DavidDorschner David OB Říčany C 2211481 130 Kč
DKP1211 Červený AntonínČervený Antonín Oddíl OB Kotlářka C 2181921 130 Kč
TAP1311 Tóth LeventeTóth Levente KOB Tretra Praha C 2161636 190 Kč

H14 4.60 km, 150 m, 14 kontrol

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1101 Míka LubošMíka Luboš Oddíl OB Kotlářka B 8017720 130 Kč
KAM1004 Bašus OndřejBašus Ondřej OK Kamenice B 8007178 130 Kč
KAM1103 Voleský ViktorVoleský Viktor OK Kamenice B 8501496 130 Kč
VSP1100 Baldrian JosefBaldrian Josef USK Praha B 8670452 130 Kč
KAM1102 Čížik MatyášČížik Matyáš OK Kamenice B 8410790 130 Kč
KAM1000 Sláma KryštofSláma Kryštof OK Kamenice B 8501052 130 Kč
PGP1005 Šňupárek JendaŠňupárek Jenda SK Praga C 8420969 130 Kč
TAP1104 Bednařík VojtěchBednařík Vojtěch KOB Tretra Praha C 8003642 130 Kč
LBE1000 Kofroň JanKofroň Jan TJ Lokomotiva Beroun C 8236 130 Kč
DKP1002 Machar DanMachar Dan Oddíl OB Kotlářka B 8080823 130 Kč
TAP1109 Jakubský PavelJakubský Pavel KOB Tretra Praha B 2120625 130 Kč
DKL1004 Hoffmann VojtěchHoffmann Vojtěch KOB Kladno C 52227 130 Kč
KAM1002 Rejšek ČeněkRejšek Čeněk OK Kamenice B 8488600 130 Kč
DKP1115 Větvička VojtěchVětvička Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8522618 130 Kč
KAM1005 Neškudla JanNeškudla Jan OK Kamenice C 8226404 130 Kč
ROU1000 Hrádek VojtěchHrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem C 8512733 130 Kč
DKP1020 Vyhnálek FrantišekVyhnálek František Oddíl OB Kotlářka C 7500844 130 Kč
DOR1104 Etrych MatějEtrych Matěj OK Dobříš B 8514558 130 Kč
DOR1001 Gregor KevinGregor Kevin OK Dobříš B 8523817 130 Kč
DOR1002 Hruška TomášHruška Tomáš OK Dobříš C 8521044 130 Kč
DOR1105 Jetel VáclavJetel Václav OK Dobříš B 2039792 130 Kč
DOR1101 Kašpar AdamKašpar Adam OK Dobříš B 8514494 130 Kč
DOR1100 Španěl VítŠpaněl Vít OK Dobříš C 2125358 130 Kč
DOR1004 Vaculovič MatějVaculovič Matěj OK Dobříš B 8003628 130 Kč
DOR1113 Baláš JanBaláš Jan OK Dobříš C 2039827 130 Kč
FSP1100 Bartoň TheodorBartoň Theodor VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8026639 130 Kč
RIC1003 Prox JanProx Jan OB Říčany B 8226428 130 Kč
ODV1000 Berný JáchymBerný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 8107769 130 Kč
TAP1111 Macůrek OndřejMacůrek Ondřej KOB Tretra Praha C 8512708 130 Kč
DKL1003 Zvěřina OndřejZvěřina Ondřej KOB Kladno C 8502685 130 Kč
MKP1106 Honetschläger VojtěchHonetschläger Vojtěch SK Meteor Kačerov C 2260170 130 Kč
LBE1002 Kapoun JáchymKapoun Jáchym TJ Lokomotiva Beroun C 2212712 130 Kč
FSP1103 Hübl HugoHübl Hugo VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2000572 130 Kč
KPY1100 Hendrych LukášHendrych Lukáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2213770 130 Kč
DKP1008 Červený JiříČervený Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2260367 130 Kč

H16 6.20 km, 150 m, 14 kontrol

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0800 Jedlička AlešJedlička Aleš USK Praha C 2067940 220 Kč
TAP0903 Cichra PatrikCichra Patrik KOB Tretra Praha B 8007172 220 Kč
VSP0807 Termer ŠtěpánTermer Štěpán USK Praha B 8524142 220 Kč
DKP0817 Junek MatoušJunek Matouš Oddíl OB Kotlářka B 8670826 220 Kč
PGP0806 Šnejdar MartinŠnejdar Martin SK Praga B 8076039 220 Kč
VSP0904 Zavadil MatějZavadil Matěj USK Praha B 8026650 220 Kč
PGP0807 Zyma PetrZyma Petr SK Praga C 2113491 220 Kč
PGP0809 Luhan JakubLuhan Jakub SK Praga C 8501781 220 Kč
TAP0801 Šubrt OndřejŠubrt Ondřej KOB Tretra Praha B 8006740 220 Kč
DKP0803 Machar EdaMachar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 220 Kč
TAP0913 Pazák EduardPazák Eduard KOB Tretra Praha B 2419970 220 Kč
VSP0803 Rod MatyášRod Matyáš USK Praha B 8066787 220 Kč
TAP0912 Hrdý KryštofHrdý Kryštof KOB Tretra Praha C 2148203 220 Kč
DOR0907 Etrych JonášEtrych Jonáš OK Dobříš A 8016296 220 Kč
DOR0903 Koma LukášKoma Lukáš OK Dobříš C 2104702 220 Kč
DOR0805 Magazu LukasMagazu Lukas OK Dobříš B 8663147 220 Kč
DOR0901 Španěl ViktorŠpaněl Viktor OK Dobříš C 2045318 220 Kč
PGP0801 Chmelař DavidChmelař David SK Praga C 2106731 220 Kč
TAP0812 Rousek VítRousek Vít KOB Tretra Praha C 2161663 220 Kč
DKL0903 Drašar JakubDrašar Jakub KOB Kladno B 2000595 220 Kč
TAP0807 Tejkl ŠtěpánTejkl Štěpán KOB Tretra Praha B 8090146 220 Kč
FSP0900 Fibír JakubFibír Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8105268 220 Kč
DKP0813 Večerka VojtěchVečerka Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2039161 220 Kč
RIC0904 Cháma OndřejCháma Ondřej OB Říčany B 8009524 220 Kč
DOR0808 Kubeček TomášKubeček Tomáš OK Dobříš C 2125344 220 Kč
DKL0901 Komín MatyášKomín Matyáš KOB Kladno B 2121871 220 Kč
LBE0801 Kapoun MatějKapoun Matěj TJ Lokomotiva Beroun C 2212725 220 Kč
PGP0804 Tučný KryštofTučný Kryštof SK Praga C 2302100 220 Kč
ZVO0802 Linhart JakubLinhart Jakub OB SK Zvole B 8226440 220 Kč
ZVO0902 Švejda JáchymŠvejda Jáchym OB SK Zvole B 8514512 220 Kč

H18 8.20 km, 190 m, 12 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0706 Brumovský ŠtěpánBrumovský Štěpán KOB Tretra Praha B 8032753 220 Kč
DKP0604 Machar MatějMachar Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8080821 220 Kč
MFP0702 Sadil MartinSadil Martin Matfyz Praha C 8107729 220 Kč
PGP0611 Hůla TomášHůla Tomáš SK Praga B 7300274 220 Kč
DKP0816 Sedláček PatrikSedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka A 8080829 220 Kč
DKP0719 Svoboda FilipSvoboda Filip Oddíl OB Kotlářka C 8514460 220 Kč
DKP0613 Kopecký MatyášKopecký Matyáš Oddíl OB Kotlářka B 8017713 220 Kč
DKP0712 Černý VojtěchČerný Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8226356 220 Kč
PGP0703 Matyšek OndřejMatyšek Ondřej SK Praga B 8019443 220 Kč
DOR0704 Španěl FilipŠpaněl Filip OK Dobříš B 8509342 220 Kč
DKP0725 Weiss HugoWeiss Hugo Oddíl OB Kotlářka B 8509048 220 Kč
TAP0700 Hlaváček VojtěchHlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha B 8014443 220 Kč
SLA0700 Beran FrantišekBeran František SKOB Slaný B 8075984 220 Kč
TAP0703 Pohl LukášPohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 220 Kč
DKP0800 Šubrt JáchymŠubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka A 8080819 220 Kč
TAP0705 Jirous ErikJirous Erik KOB Tretra Praha C 8007181 220 Kč
DOR0706 Žižka PřemyslŽižka Přemysl OK Dobříš B 8332266 220 Kč
DOR0606 Hošek OndřejHošek Ondřej OK Dobříš C 2039783 300 Kč
DOR0708 Veselý VojtěchVeselý Vojtěch OK Dobříš C 2080956 300 Kč

H20 9.40 km, 190 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1.02

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0508 Kándl MatějKándl Matěj SK Praga B 8512726 220 Kč

H21K 7.80 km, 200 m, 15 kontrol Rank. koef.: 1.02

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0506 Jíra FilipJíra Filip OK Kamenice B 8663163 220 Kč
KAM9802 Jíra TomášJíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 220 Kč
ODV0300 Vyšínský AdamVyšínský Adam TJ Aero Odolena Voda C 8183192 220 Kč
0320001 Bílek MartinBílek Martin 032 - Klub veslování kondor Brandýs nad Labem 8501523 220 Kč
RIC8004 Dorschner JanDorschner Jan OB Říčany 8522876 220 Kč
PGP9705 Werner MichalWerner Michal SK Praga C 2080959 220 Kč
KAM9105 Šafka DanielŠafka Daniel OK Kamenice C 8511586 220 Kč

H21L 11.60 km, 255 m, 17 kontrol Rank. koef.: 1.02

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7900 Voleský LeošVoleský Leoš OK Kamenice C 8522889 220 Kč
PGP6401 Janovský TomášJanovský Tomáš SK Praga C 8667530 220 Kč
DKP9301 Klaška PavelKlaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 220 Kč
SJC8007 Uhlík MichalUhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 220 Kč
ROU9601 Buk MichalBuk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 8662301 220 Kč
STH7801 Junek PetrJunek Petr SK Studenec C 8660910 220 Kč
DKP8109 Tomeš JaroslavTomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 220 Kč
LBE6400 Mezník VladimírMezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 220 Kč
DKP8207 Fröhlich MartinFröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 220 Kč
DKP0107 Novák PřemyslNovák Přemysl Oddíl OB Kotlářka C 8510277 220 Kč
0040001 Kala MatějKala Matěj 004 - Kalamita 8183074 220 Kč
DKP0416 Petrilák Matouš NathanielPetrilák Matouš Nathaniel Oddíl OB Kotlářka A 8654908 220 Kč
SHK9701 Netuka VojtěchNetuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 220 Kč
DKP0110 Klement DavidKlement David Oddíl OB Kotlářka C 8080816 220 Kč
EKP8304 Borák MichalBorák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 8016307 220 Kč
0090001 Novák LukášNovák Lukáš 009 - AC SAKÉ KATEŘINKY 1503919 220 Kč
DKP8802 Vágner LiborVágner Libor Oddíl OB Kotlářka C 8301188 220 Kč
DKP8700 Axmann ŠimonAxmann Šimon Oddíl OB Kotlářka C 8080831 220 Kč
ROU8301 Hrádek TomášHrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C 8063062 220 Kč
ROU0001 Buk PetrBuk Petr SKOB Roudnice nad Labem C 8516425 220 Kč
VLI6001 Henych PetrHenych Petr Slavia Liberec orienteering C 8220800 220 Kč
SJC8006 Kazda JiříKazda Jiří Sportcentrum Jičín C 8055001 220 Kč
RIC7902 Havlíček JanHavlíček Jan OB Říčany C 8667980 220 Kč
RIC7407 Seidl MiroslavSeidl Miroslav OB Říčany C 8033245 220 Kč
PGP7106 Janas PetrJanas Petr SK Praga C 8151151 220 Kč
DOB8002 Janda MartinJanda Martin KOB Dobruška C 8662322 220 Kč
PGP7601 Matějů LubošMatějů Luboš SK Praga C 8662333 220 Kč
FSP0800 Skripnik MatoušSkripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha A 8028838 220 Kč
DKP9206 Hlaváč JaroslavHlaváč Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2067975 220 Kč

H35K 5.60 km, 150 m, 14 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DVP7703 Šťovíček JanŠťovíček Jan DVP ORIENTATION C 981810 220 Kč

H35L 9.00 km, 210 m, 14 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM8100 Sankot JaroslavSankot Jaroslav OK Kamenice C 8501587 220 Kč
KAM8200 Pelikán TomášPelikán Tomáš OK Kamenice C 8514556 220 Kč
SCP8003 Dubec PavelDubec Pavel OK Sparta Praha C 8648599 220 Kč
SCP7800 Jurkiewicz PatrikJurkiewicz Patrik OK Sparta Praha C 8500054 220 Kč
PGP8507 Vach OndřejVach Ondřej SK Praga C 8388008 220 Kč
DKP7905 Janeček PetrJaneček Petr Oddíl OB Kotlářka C 8226347 220 Kč
LIT8501 Lužnický JiříLužnický Jiří KOB Litvínov C 8241085 220 Kč
DOR8003 Košťák VojtěchKošťák Vojtěch OK Dobříš C 8521050 220 Kč
SCP8600 Jůzek MartinJůzek Martin OK Sparta Praha C 51792 220 Kč
LIT8204 Tůma MartinTůma Martin KOB Litvínov C 8520403 220 Kč
DKL8602 Jakovec PetrJakovec Petr KOB Kladno C 8502667 220 Kč
ODV8600 Kelnar MartinKelnar Martin TJ Aero Odolena Voda C 8031409 220 Kč
TAP8610 Zajíc VítězslavZajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 8482650 220 Kč
DKP8301 Hladký JanHladký Jan Oddíl OB Kotlářka C 2220679 220 Kč
TAP7900 Kamenický JanKamenický Jan KOB Tretra Praha C 8680588 220 Kč
DKP8505 Palaščak JánPalaščak Ján Oddíl OB Kotlářka C 8501492 220 Kč
VSP8201 Bartoš MariánBartoš Marián USK Praha C 8660511 300 Kč

H40 8.10 km, 200 m, 16 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY7800 Pavlíček LubomírPavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8119424 220 Kč
DKP8208 Szymanský FilipSzymanský Filip Oddíl OB Kotlářka C 8509055 220 Kč
PGP7900 Súkup JaroslavSúkup Jaroslav SK Praga C 8105281 220 Kč
SPC8211 Kalina MiroslavKalina Miroslav SPORTICUS team C 8033200 220 Kč
LBE8001 Kofroň JanKofroň Jan TJ Lokomotiva Beroun C 1459072 220 Kč
PGP8100 Doležal MartinDoležal Martin SK Praga C 1700081 220 Kč
DKP7903 Machar PavelMachar Pavel Oddíl OB Kotlářka C 2102794 220 Kč
0080001 Honetschläger VojtěchHonetschläger Vojtěch 008 - nnn zapůjčit 270 Kč
PGP8110 Schindler VáclavSchindler Václav SK Praga C 2152913 220 Kč
PGP8400 Doležal JanDoležal Jan SK Praga C 53008 220 Kč
PLU7823 Matyšek BronislavMatyšek Bronislav TJ SOKOL Plumlov C 8285917 220 Kč
PGP8302 Sysel OndřejSysel Ondřej SK Praga C 515038 220 Kč
DKL8200 Cabrnoch PavelCabrnoch Pavel KOB Kladno C 515075 220 Kč
MKP8000 Petříček MartinPetříček Martin SK Meteor Kačerov C 51690 220 Kč
DKP8005 Dvořák PetrDvořák Petr Oddíl OB Kotlářka C 8501075 220 Kč
PGP8108 Beneš MiroslavBeneš Miroslav SK Praga C 7203451 220 Kč
PGP6100 Tichovský MartinTichovský Martin SK Praga C 8680347 220 Kč
SPC8112 Bednařík JanBednařík Jan SPORTICUS team C 8670468 220 Kč
DKL7900 Pilát MiroslavPilát Miroslav KOB Kladno C 8011573 300 Kč

H45L 7.20 km, 180 m, 14 kontrol

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7800 Míka PavelMíka Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8537 220 Kč
KAM7400 Bašus PetrBašus Petr OK Kamenice C 8226400 220 Kč
PDY7501 Cháma JanCháma Jan Běhej Poděbrady C 2260343 220 Kč
PGP7712 Šnejdar OndřejŠnejdar Ondřej SK Praga C 8523530 220 Kč
PGP7510 Střelba OndřejStřelba Ondřej SK Praga C 8303009 220 Kč
SLA7602 Hill RichardHill Richard SKOB Slaný C 1150693 220 Kč
SJC7531 Tomeš PetrTomeš Petr Sportcentrum Jičín C 8008015 220 Kč
PGP7504 Hýbl LukášHýbl Lukáš SK Praga C 8116702 220 Kč
PGP7902 Stepanenko SergiyStepanenko Sergiy SK Praga C 8522888 220 Kč
VSP7403 Jirásek MilanJirásek Milan USK Praha C 8116685 220 Kč
SLA7501 Hrstka PavelHrstka Pavel SKOB Slaný C 8107759 220 Kč
LOU7700 Kolář DavidKolář David SK Moravan Louňovice C 8520947 220 Kč
MFP7500 Sadil MilanSadil Milan Matfyz Praha C 8358888 220 Kč
LBE7300 Hůla PavelHůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 220 Kč
0060001 Janousek PetrJanousek Petr 006 - PVP 301357 220 Kč
ODV7101 Zrostlík MarekZrostlík Marek TJ Aero Odolena Voda C 446343 220 Kč
SCP7501 Petráň JiříPetráň Jiří OK Sparta Praha C 301359 220 Kč
DKP7703 Collis MarkCollis Mark Oddíl OB Kotlářka C 8660454 220 Kč
TAP7700 Jakubský OndřejJakubský Ondřej KOB Tretra Praha C 7701 220 Kč
OKP7800 Marek VladimírMarek Vladimír SK OK 24 Praha C 515143 220 Kč
VSP7423 Rod JanRod Jan USK Praha C 8196080 220 Kč
ROU7505 Černý MichalČerný Michal SKOB Roudnice nad Labem C 8105251 220 Kč
ZBP7800 Pražák JiříPražák Jiří OOB SK Zbraslav C 8666865 220 Kč
KAM7105 Žemla Tomᚎemla Tomáš OK Kamenice C 8090129 220 Kč
DKP7504 Svoboda JiříSvoboda Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8069069 220 Kč
SLA7601 Beran JaroslavBeran Jaroslav SKOB Slaný C 2109694 220 Kč
KAM7201 Balej JiříBalej Jiří OK Kamenice C 8680586 220 Kč
FSP7903 Beneš TomášBeneš Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8509985 220 Kč
FSP7800 Starý JanStarý Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1450166 220 Kč
RIC7200 Koten PavelKoten Pavel OB Říčany C 8109350 220 Kč
LOU7600 Šunka JanŠunka Jan SK Moravan Louňovice C 8162908 220 Kč
PGP7405 Komín DavidKomín David SK Praga C 8116739 220 Kč
DKP7704 Vondráček MartinVondráček Martin Oddíl OB Kotlářka C 8047162 220 Kč
SPC7312 Lebeda DušanLebeda Dušan SPORTICUS team C 8500036 220 Kč
SLA7500 Zápotocký LubošZápotocký Luboš SKOB Slaný C 8501567 220 Kč
SLA6500 Aster VladimírAster Vladimír SKOB Slaný C 8009527 220 Kč
RIC7305 Herynek PetrHerynek Petr OB Říčany C 8004274 220 Kč
ROU7708 Heller JiříHeller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 8005150 220 Kč
MFP7903 Dvořáček DanDvořáček Dan Matfyz Praha C 8008081 300 Kč

H45K 4.30 km, 110 m, 16 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7702 Tejkl JiříTejkl Jiří KOB Tretra Praha C 8226377 220 Kč
ZBP7302 Vaněk PetrVaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 220 Kč
DOR7505 Vaculovič RadimVaculovič Radim OK Dobříš C 8119443 220 Kč
LME7102 Izák PavelIzák Pavel SK Los Mělník C 2061860 220 Kč
DKL7600 Drašar TomášDrašar Tomáš KOB Kladno C 2039798 220 Kč
KPY7701 Nedas DušanNedas Dušan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 220 Kč
ODV7702 Berný JanBerný Jan TJ Aero Odolena Voda C 8501408 220 Kč
ODV7705 Pavlík MichalPavlík Michal TJ Aero Odolena Voda C 2148169 220 Kč
PGP7408 Sedláček MilanSedláček Milan SK Praga C 8196041 220 Kč

H50 6.50 km, 170 m, 10 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP7201 Podivínský TomášPodivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 220 Kč
DLP7400 Dostál TomášDostál Tomáš OOB TJ Dukla Praha C 2131186 220 Kč
0070001 Gutak MykhayloGutak Mykhaylo 007 - (UKR) Azymut(Ukraine) 8071309 220 Kč
DKP7303 Řehořek JanŘehořek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2181928 220 Kč
DKP7100 Šubrt AntonínŠubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 220 Kč
DOR7300 Etrych TomášEtrych Tomáš OK Dobříš C 8044386 220 Kč
DOR6900 Jiras JiříJiras Jiří OK Dobříš C 2120631 220 Kč
DOR7100 Španěl OndřejŠpaněl Ondřej OK Dobříš C 2058506 220 Kč
CHT7302 Zlesák MartinZlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 220 Kč
0160001 Večerka DanielVečerka Daniel 016 - NoWay 7002605 220 Kč
RIC7406 Prox JakubProx Jakub OB Říčany C 8506965 220 Kč
VPM6801 Staněk RostislavStaněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 220 Kč
VPM6904 Kroupa ŠtěpánKroupa Štěpán KOS Slavia Plzeň C 8514507 220 Kč
MFP7102 Gemperle FrantišekGemperle František Matfyz Praha C 8680580 220 Kč
LBE7400 Kapoun LuděkKapoun Luděk TJ Lokomotiva Beroun C 7008099 220 Kč
DKL7101 Datel JiříDatel Jiří KOB Kladno C 8501787 220 Kč
DCE7400 Kándl FilipKándl Filip KOB Dobřichovice C 2113085 220 Kč
SLA7000 Doubek PetrDoubek Petr SKOB Slaný C 8648574 220 Kč
TAP6102 Tihon JaroslavTihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 220 Kč
DKP7001 Vydra LukášVydra Lukáš Oddíl OB Kotlářka C 2181310 300 Kč

H55 5.60 km, 150 m, 14 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE6100 Pavlů JaroslavPavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 2222796 220 Kč
EKP6300 Kořistka LiborKořistka Libor VŠTJ Ekonom Praha C 8520400 220 Kč
KPY5701 Dobeš VáclavDobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 220 Kč
HCE6800 Müller JanMüller Jan TJ Hostivice C 7208085 220 Kč
OKP6501 Valenta JanValenta Jan SK OK 24 Praha C 8514548 220 Kč
VSP6902 Aschermann JanAschermann Jan USK Praha C 2020710 220 Kč
DCE5500 Procházka AntonínProcházka Antonín KOB Dobřichovice C 8303070 220 Kč
DKL6901 Šemelík PetrŠemelík Petr KOB Kladno C 8033265 220 Kč
DKP6402 Vyhnálek FrantišekVyhnálek František Oddíl OB Kotlářka C 7500847 220 Kč
PGP6004 Pasničenko ViktorPasničenko Viktor SK Praga C 8116705 220 Kč
DKL6900 Vinš PavelVinš Pavel KOB Kladno C 8196089 220 Kč
DOR6600 Petrilák MiroslavPetrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 220 Kč
EKP5800 Fanta MiroslavFanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 8414109 220 Kč
SJP6800 Bláha JanBláha Jan KČT Slavoj Praha 1407424 220 Kč
KPY6201 Kohl JiříKohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 220 Kč
OKP6200 Novák IvoNovák Ivo SK OK 24 Praha C 8014533 220 Kč
SCP6901 Rakovec MichalRakovec Michal OK Sparta Praha C 1700085 220 Kč
ROU6901 Buk JiříBuk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2099501 220 Kč

H60 4.90 km, 120 m, 17 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU6202 Buk MiloslavBuk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 8501520 220 Kč
ZVO6101 Strejc JaroslavStrejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 220 Kč
DOR6400 Kettner VladekKettner Vladek OK Dobříš 2151384 220 Kč

H65 4.30 km, 110 m, 16 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL5501 Jirka JiříJirka Jiří KOB Kladno C 8014450 130 Kč
TAP5501 Fiala ZdeněkFiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 130 Kč
HCE5901 Kudrnáč MartinKudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 130 Kč
DKP5500 Špičák AlešŠpičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 130 Kč
DOR5800 Nentvich LubomírNentvich Lubomír OK Dobříš C 8033232 130 Kč
EKP5600 Adrián PetrAdrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8016032 130 Kč
VSP5600 Soukup VáclavSoukup Václav USK Praha C 232045 130 Kč
MKP5401 Koč LumírKoč Lumír SK Meteor Kačerov C 336747 130 Kč
SCP4700 Buriánek JaromírBuriánek Jaromír OK Sparta Praha C 8028840 130 Kč
DKL5400 Cabrnoch JiříCabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 130 Kč
DKL4601 Novotný JiříNovotný Jiří KOB Kladno C 8506755 130 Kč
OOL4901 Smolka MiloslavSmolka Miloslav SK Haná orienteering C 52747 130 Kč
VSP5000 Hořínek JaroslavHořínek Jaroslav USK Praha C 8045137 130 Kč
TJP5700 Kraus OtaKraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 130 Kč
KBP4500 Valter PetrValter Petr KBP Praha C 2222824 130 Kč
OKP5600 Šámal VáclavŠámal Václav SK OK 24 Praha C 436401 130 Kč
PGP5200 Sysel ZdeněkSysel Zdeněk SK Praga C 52107 130 Kč

H70 3.60 km, 110 m, 13 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5200 Přeček ZdeněkPřeček Zdeněk OK Sparta Praha C 8632855 130 Kč
SCP5201 Hojný OldřichHojný Oldřich OK Sparta Praha C 8500460 130 Kč
DCE5400 Jaroš VladimírJaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 130 Kč
EKP5212 Borák StanislavBorák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 8028861 130 Kč
VSP5100 Hora VladimírHora Vladimír USK Praha C 7200325 130 Kč
DKL5202 Chotětický VáclavChotětický Václav KOB Kladno C 2221510 130 Kč

H75 2.80 km, 70 m, 11 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4700 Ryšavý VítRyšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 130 Kč
PGP4300 Suchý KarelSuchý Karel SK Praga C 51640 130 Kč
KPY4600 Duda FrantišekDuda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 130 Kč
SCP4500 Rakovec MilošRakovec Miloš OK Sparta Praha C 8014467 130 Kč
DKP4900 Stehno PavelStehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8200026 130 Kč
DCE4401 Paul JosefPaul Josef KOB Dobřichovice 301171 130 Kč

H80 2.50 km, 70 m, 10 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJP3501 Bláha SvatoplukBláha Svatopluk KČT Slavoj Praha 08797 130 Kč

T1 3.60 km, 110 m, 10 kontrol

(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Jetel VáclavJetel Václav 001 - Velká Hraštice 2219037 220 Kč
KAM8051 Slámová MichaelaSlámová Michaela OK Kamenice C 2148061 220 Kč
PGP7651 Haková MagdaHaková Magda SK Praga C 2051544 220 Kč
TAP7202 Brumovský MartinBrumovský Martin KOB Tretra Praha C 2229843 220 Kč
TAP7251 Brumovská RheaBrumovská Rhea KOB Tretra Praha C 2224524 220 Kč
LBE1200 Kofroň OndřejKofroň Ondřej TJ Lokomotiva Beroun C 1426044 220 Kč
LBE8050 Kofroňová EditaKofroňová Edita TJ Lokomotiva Beroun C 2219017 220 Kč
0050001 Bouda MilanBouda Milan 005 - Dezorientovaní 7300556 220 Kč
0050002 Kateřina BoudováKateřina Boudová 005 - Dezorientovaní 2226488 220 Kč
OKP8450 Marková MichaelaMarková Michaela SK OK 24 Praha C 887620 220 Kč
DKP7955 Vyhnálková AnnaVyhnálková Anna Oddíl OB Kotlářka C 7500851 220 Kč
PGP8751 Bartoňová RadkaBartoňová Radka SK Praga C 7300801 220 Kč
0110005 Alena FischerAlena Fischer 011 - NER PGP zapůjčit 270 Kč
0120001 Kopecká JitkaKopecká Jitka 012 - Dezorientovaní 2419918 220 Kč
DOR7404 Gregor RadovanGregor Radovan OK Dobříš C 2125353 220 Kč
DOR8751 Křížková AnnaKřížková Anna OK Dobříš C 2092419 220 Kč
DOR7152 Španělová MarkétaŠpanělová Markéta OK Dobříš 2125351 220 Kč
ZVO8051 Michalíková JanaMichalíková Jana OB SK Zvole C 2222799 220 Kč
ROZ8050 Nosková LenkaNosková Lenka OK Roztoky C 2159909 220 Kč
0140001 Míchal MartinMíchal Martin 014 - Slovan Dubí 682688 220 Kč
HCE6451 Mudrová MartinaMudrová Martina TJ Hostivice C 51984 220 Kč
0150003 Cabrnochová PetraCabrnochová Petra 015 - KOB Kladno - neregistrovaní 206496 220 Kč
SLA6852 Kašparová IrenaKašparová Irena SKOB Slaný C 336731 220 Kč
0170001 Hrušková JanaHrušková Jana 017 - Neregistrovaní Hruškovi 2121891 220 Kč
DKL1203 Korecký JohanKorecký Johan KOB Kladno C 53194 220 Kč
0220001 Vobořilová MarkétaVobořilová Markéta 022 - CZAR 2039125 220 Kč
0280001 Segev LucieSegev Lucie 028 - Kamenice zapůjčit 270 Kč
0290001 Tučný JanTučný Jan 029 - OB Tučňáci 2131195 220 Kč
VSP5850 Soukupová MichaelaSoukupová Michaela USK Praha C 2134274 220 Kč
TAP7653 Jirousová EvaJirousová Eva KOB Tretra Praha C 442878 220 Kč
DKL0904 Zatloukal KryštofZatloukal Kryštof KOB Kladno C 49643 220 Kč
TAP7850 Ryppelová MonikaRyppelová Monika KOB Tretra Praha C 2081357 220 Kč
SPC8353 Bednaříková JanaBednaříková Jana SPORTICUS team C 8660532 220 Kč
0350002 Juříčková MichaelaJuříčková Michaela 035 - MTBEJ team 8512687 220 Kč
ROU7051 Buková ZdeňkaBuková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 2059753 220 Kč
0370001 Kukla JanKukla Jan 037 - Kuklíci zapůjčit 270 Kč
0370002 Kuklová IlonaKuklová Ilona 037 - Kuklíci zapůjčit 270 Kč
ZVO7453 Švejdová MartinaŠvejdová Martina OB SK Zvole C 2148129 220 Kč
TAP7758 Pohlová PetraPohlová Petra KOB Tretra Praha C 9527 220 Kč
0380001 Veselá ZuzanaVeselá Zuzana 038 - Bez klubu 2001984 220 Kč
SLA7451 Asterová JanaAsterová Jana SKOB Slaný C 8648627 220 Kč
0390001 Čechová LucieČechová Lucie 039 - -- 2145627 220 Kč
0400001 Veselý DanielVeselý Daniel 040 - Bez názvu 2220678 220 Kč
0420001 Švejda KarelŠvejda Karel 042 - Zvole 2219022 220 Kč
ROU0702 Heller JakubHeller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 2080840 220 Kč
0440002 Dostalová MiroslavaDostalová Miroslava 044 - Stříbro zapůjčit 270 Kč
0450001 Horová VladimíraHorová Vladimíra 045 - hory 2181304 220 Kč
0490001 Labská KláraLabská Klára 049 - Lamy 218999 220 Kč
0520001 Bretšnajdr JanBretšnajdr Jan 052 - Za Humny zapůjčit 350 Kč
TAP8352 Tóth Szász EnikőTóth Szász Enikő KOB Tretra Praha C zapůjčit 350 Kč
0530001 Šnejdarová MiroslavaŠnejdarová Miroslava 053 - není členem 2420046 300 Kč

T2 6.00 km, 160 m, 15 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8209 Hořejší JanHořejší Jan Oddíl OB Kotlářka C 2771943 220 Kč
ROZ7350 Jírová MonikaJírová Monika OK Roztoky C 1415713 220 Kč
DKP6150 Malačková JanaMalačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 220 Kč
DKP6000 Malačka MilanMalačka Milan Oddíl OB Kotlářka C 981822 220 Kč
LTU6700 Skalka MichalSkalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 220 Kč
DOR7702 Koma VítKoma Vít OK Dobříš C 2124789 220 Kč
ZVO8002 Michalík BohumilMichalík Bohumil OB SK Zvole C 2419954 220 Kč
ROZ7800 Sýkora RudolfSýkora Rudolf OK Roztoky C 2152971 220 Kč
0130001 Jelínek TomášJelínek Tomáš 013 - ?? zapůjčit 270 Kč
RIC7901 Kindl JiříKindl Jiří OB Říčany C 2049633 220 Kč
0170008 Hruška PeterHruška Peter 017 - Neregistrovaní Hruškovi 2125321 220 Kč
DOR7503 Bleha StanislavBleha Stanislav OK Dobříš C 8508188 220 Kč
ODV7751 Dudlová JanaDudlová Jana TJ Aero Odolena Voda C 2135182 220 Kč
ODV7703 Dudl JanDudl Jan TJ Aero Odolena Voda C 2134286 220 Kč
0220002 Vaněk TomášVaněk Tomáš 022 - CZAR 8667986 220 Kč
0230001 Viktorová AlenaViktorová Alena 023 - . zapůjčit 270 Kč
0240002 Škvrna JanŠkvrna Jan 024 - .. zapůjčit 270 Kč
0260001 Indrych MartinIndrych Martin 026 - ... zapůjčit 270 Kč
TAP7201 Jirous JiříJirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 220 Kč
DOR7754 Žižková JaroslavaŽižková Jaroslava OK Dobříš C 2104694 220 Kč
KPY8001 Žák DavidŽák David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2421374 220 Kč
0350001 Juříček TomášJuříček Tomáš 035 - MTBEJ team 8501403 220 Kč
0410001 Zapletal JanZapletal Jan 041 - SK Karlov 8514547 220 Kč
0440001 Dostalová Eliška Dostalová Eliška 044 - Stříbro zapůjčit 270 Kč
0540001 Koshova DariaKoshova Daria 054 - TKG zapůjčit 350 Kč

TF 3.30 km, 50 m, 6 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIP1950 Hýblová BeátaHýblová Beáta SK VIPrahlo C 7211289 130 Kč
DKP1556 Pražáková EliškaPražáková Eliška Oddíl OB Kotlářka C 53583 130 Kč
0110001 Bartoňová VeronikaBartoňová Veronika 011 - NER PGP 51861 130 Kč
0110002 Jan BartoňJan Bartoň 011 - NER PGP zapůjčit 180 Kč
0110003 Klára FischerKlára Fischer 011 - NER PGP zapůjčit 180 Kč
0110004 Julie FischerJulie Fischer 011 - NER PGP zapůjčit 180 Kč
ODV7706 Zíma MartinZíma Martin TJ Aero Odolena Voda C 2148168 130 Kč
FSP2000 Skripnik JonatanSkripnik Jonatan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 130 Kč
PGP1750 Benešová EmaBenešová Ema SK Praga C 2099508 130 Kč
SAD1800 Jaroš VítJaroš Vít Sportovní akademie Dobříš C 639547 130 Kč
FSP1600 Jeřábek VojtěchJeřábek Vojtěch VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 2159893 130 Kč
SCP1350 Khelová BáraKhelová Bára OK Sparta Praha C 52115 130 Kč
DKP1701 Hladký ManuelHladký Manuel Oddíl OB Kotlářka C 2226472 130 Kč
SAD1600 Petr SimonPetr Simon Sportovní akademie Dobříš C 51648 130 Kč
SAD1850 Petr EleanorPetr Eleanor Sportovní akademie Dobříš C zapůjčit 180 Kč
TAP1654 Tóth EmmaTóth Emma KOB Tretra Praha C 2217336 130 Kč
celkem přihlášených: 723, vklad: 138260 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.