Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
26.05.2024
Místo konání:
Dubenec-Tok
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H10F     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     T1     T2     TF    
Nahrávám data...

D10 2.10 km, 70 m, 8 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1458 Sankotová SáraSankotová Sára OK Kamenice C 8505174 130 Kč
KAM1451 Pelikánová JitkaPelikánová Jitka OK Kamenice C 2214540 130 Kč
PGP1550 Svítilová VeronikaSvítilová Veronika SK Praga C 8006334 130 Kč
KAM1459 Macková KláraMacková Klára OK Kamenice C 8514476 130 Kč
ZVO1451 Veselá AlenaVeselá Alena OB SK Zvole C 2451179 130 Kč
PGP1451 Litschmannová BarboraLitschmannová Barbora SK Praga C 2219088 130 Kč
TAP1650 Puchernová AdélaPuchernová Adéla KOB Tretra Praha C 8510254 130 Kč
DKP1450 Collis HelenaCollis Helena Oddíl OB Kotlářka C 41365 130 Kč
DKP1453 Janečková EliškaJanečková Eliška Oddíl OB Kotlářka C 8012873 130 Kč
TEP1451 Pecánková BarboraPecánková Barbora Tempo Praha C 51647 130 Kč
KAM1450 Neškudlová KateřinaNeškudlová Kateřina OK Kamenice C 1418764 130 Kč
DOR1454 Křížková AmálieKřížková Amálie OK Dobříš C 2126245 130 Kč
DKP1452 Večerková KláraVečerková Klára Oddíl OB Kotlářka C 2181307 130 Kč
ZVO1450 Mikulová LauraMikulová Laura OB SK Zvole C 2127539 130 Kč
KAM1555 Mordačíková AdélaMordačíková Adéla OK Kamenice C 2157335 130 Kč
DOR1453 Haisová ŠtěpánkaHaisová Štěpánka OK Dobříš C 2224532 130 Kč
DOR1550 Lorencová AnnaLorencová Anna OK Dobříš C 2112756 130 Kč
FSP1450 Kurfürstová AnnaKurfürstová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8655424 130 Kč
TAP1550 Bednaříková EvaBednaříková Eva KOB Tretra Praha C 8660566 130 Kč
MKP1451 Petrašová EliškaPetrašová Eliška SK Meteor Kačerov C 2260121 130 Kč

D10F 3.20 km, 110 m, 7 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1752 Míková MartinaMíková Martina Oddíl OB Kotlářka C 2080948 130 Kč
TAP1653 Prokšová EliškaProkšová Eliška KOB Tretra Praha C 9750324 130 Kč
DKP1651 Mullis ElizabethMullis Elizabeth Oddíl OB Kotlářka C 2075697 130 Kč
PGP1553 Nováková ZuzanaNováková Zuzana SK Praga C 2127557 130 Kč
PGP1650 Svobodová MarieSvobodová Marie SK Praga C 2220658 130 Kč
KNC1553 Kašová ViktorieKašová Viktorie Sokol Kostelec n. Č. l. C 515078 130 Kč
0210001 Čermáková LeaČermáková Lea 021 - E+L 1066205 130 Kč
DKP1771 Pospíšilová RebekaPospíšilová Rebeka Oddíl OB Kotlářka C 7875600 130 Kč
TAP1655 Frabšová EmaFrabšová Ema KOB Tretra Praha C 515493 130 Kč
SLP1650 Sajalová MichaelaSajalová Michaela OOB Slavia Praha C 9005226 130 Kč
RIC1650 Silovská AdélaSilovská Adéla OB Říčany C 2212750 130 Kč

D12 2.50 km, 95 m, 8 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1250 Bašusová OlgaBašusová Olga OK Kamenice B 8116709 130 Kč
KAM1252 Dobyášová KateřinaDobyášová Kateřina OK Kamenice C 2039186 130 Kč
PGP1352 Súkupová AnitaSúkupová Anita SK Praga B 8506942 130 Kč
PGP1255 Košárková AnetaKošárková Aneta SK Praga C 8656668 130 Kč
LOU1250 Kolářová ZuzanaKolářová Zuzana SK Moravan Louňovice B 8500031 130 Kč
LBE1250 Králová HelenaKrálová Helena TJ Lokomotiva Beroun C 2220665 130 Kč
KAM1253 Bradnová LenkaBradnová Lenka OK Kamenice C 2181952 130 Kč
PGP1353 Schindlerová BeátaSchindlerová Beáta SK Praga C 2152838 130 Kč
KAM1251 Rejšková KláraRejšková Klára OK Kamenice B 8625714 130 Kč
DOR1253 Komová BarboraKomová Barbora OK Dobříš C 2420070 130 Kč
ZVO1352 Michalíková StelaMichalíková Stela OB SK Zvole C 2214519 130 Kč
DKP1256 Maroušková JulieMaroušková Julie Oddíl OB Kotlářka B 8231105 130 Kč
MKP1350 Petříčková MarkétaPetříčková Markéta SK Meteor Kačerov C 2155977 130 Kč
ZVO1250 Mikulová StellaMikulová Stella OB SK Zvole B 8680608 130 Kč
RIC1352 Kuthanová AmálieKuthanová Amálie OB Říčany C 2127577 130 Kč
RIC1350 Proxová VeronikaProxová Veronika OB Říčany C 8033237 130 Kč
RIC1251 Šimůnková KateřinaŠimůnková Kateřina OB Říčany C 2211462 130 Kč
DOR1252 Haisová AnnaHaisová Anna OK Dobříš C 2302098 130 Kč
DOR1251 Lorencová KateřinaLorencová Kateřina OK Dobříš C 8523666 130 Kč
0210002 Čermáková EmílieČermáková Emílie 021 - E+L 7003028 130 Kč
DKL1350 Datlová AnnaDatlová Anna KOB Kladno C 995851 130 Kč
DKP1255 Ptáčková LuciePtáčková Lucie Oddíl OB Kotlářka B 8501062 130 Kč
TAP1351 Sedláčková AdélaSedláčková Adéla KOB Tretra Praha C 1078112 130 Kč
DKP1263 Mrázová LucieMrázová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 8512678 190 Kč

D14 3.00 km, 105 m, 13 kontrol

(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1051 Dobyášová AdélaDobyášová Adéla OK Kamenice B 8105238 130 Kč
DKP1168 Tomešová EvelínaTomešová Evelína Oddíl OB Kotlářka B 8112161 130 Kč
PGP1152 Šňupárková BarborkaŠňupárková Barborka SK Praga C 8066729 130 Kč
PGP1052 Řepková AnnaŘepková Anna SK Praga A 8501549 130 Kč
PGP1053 Buganová PetraBuganová Petra SK Praga C 8119419 130 Kč
PGP1151 Súkupová SáraSúkupová Sára SK Praga B 8502687 130 Kč
VSP1153 Zavadilová AdélaZavadilová Adéla USK Praha B 8183103 130 Kč
ZVO1156 Veselá KláraVeselá Klára OB SK Zvole B 2146230 130 Kč
ROU1151 Brotánková KláraBrotánková Klára SKOB Roudnice nad Labem B 8662370 130 Kč
VSP1050 Ehlerová MichaelaEhlerová Michaela USK Praha B 8005127 130 Kč
VSP1154 Öner EdaÖner Eda USK Praha B 8445327 130 Kč
DKP1153 Procházková AnetaProcházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 8044653 130 Kč
LOU1050 Kolářová VeronikaKolářová Veronika SK Moravan Louňovice B 8137518 130 Kč
TAP1155 Rypáčková ŠárkaRypáčková Šárka KOB Tretra Praha B 8014509 130 Kč
LBE1152 Králová ŽofieKrálová Žofie TJ Lokomotiva Beroun C 8064587 130 Kč
KAM1151 Pokorná ElenPokorná Elen OK Kamenice C 2420066 130 Kč
PGP1058 Škodová DenisaŠkodová Denisa SK Praga B 8076645 130 Kč
ZVO1052 Neubauerová MagdalénaNeubauerová Magdaléna OB SK Zvole B 8501406 130 Kč
PGP1150 Hrušková GabrielaHrušková Gabriela SK Praga B 8523848 130 Kč
KAM1153 Fuchsová BarboraFuchsová Barbora OK Kamenice B 8502749 130 Kč
KAM1152 Neškudlová AnnaNeškudlová Anna OK Kamenice C 2152859 130 Kč
DOR1155 Košťáková EmmaKošťáková Emma OK Dobříš B 8501498 130 Kč
DKP1176 Abrahamová KateřinaAbrahamová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8501497 130 Kč
TAP1050 Hlaváčková LucieHlaváčková Lucie KOB Tretra Praha B 8328655 130 Kč
DOR1152 Magazu SophiaMagazu Sophia OK Dobříš B 8016029 130 Kč
PGP1055 Starostová LucieStarostová Lucie SK Praga C 2151445 130 Kč
ODV1150 Svobodová AdélaSvobodová Adéla TJ Aero Odolena Voda C 8196064 130 Kč
FSP1150 Bolinová EvelínaBolinová Evelína VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8511767 130 Kč
FSP1152 Knýbelová AnnaKnýbelová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2000586 130 Kč
FSP1051 Stará MagdalenaStará Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2129210 130 Kč
RIC1051 Havlíčková ZuzanaHavlíčková Zuzana OB Říčany B 8016298 130 Kč
KAM1156 Mordačíková EvaMordačíková Eva OK Kamenice C 8042116 130 Kč
SPC1158 Kalinová LisaKalinová Lisa SPORTICUS team B 8461111 130 Kč
DKP1058 Vondráčková JolanaVondráčková Jolana Oddíl OB Kotlářka B 8330756 130 Kč
KAM1054 Matyšková KristýnaMatyšková Kristýna OK Kamenice C 2090864 130 Kč
TAP1056 Jirousová EditaJirousová Edita KOB Tretra Praha C 2113483 130 Kč
FSP1050 Kurfürstová MarieKurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8502714 130 Kč
SCP1150 Rakovcová ZuzanaRakovcová Zuzana OK Sparta Praha C 8523703 130 Kč
DKP1166 Havlíková TerezaHavlíková Tereza Oddíl OB Kotlářka B 8014555 130 Kč
DKP1167 Havlíková ZuzanaHavlíková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8454037 130 Kč
0360002 Zeidlerová ŠárkaZeidlerová Šárka 036 - AB 2159924 130 Kč
DKP1165 Tarešová SofieTarešová Sofie Oddíl OB Kotlářka C 1409093 130 Kč
ZVO1053 Truhlářová DoraTruhlářová Dora OB SK Zvole C 8033268 190 Kč

D16 3.30 km, 115 m, 13 kontrol

(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0858 Honzáková NelaHonzáková Nela SK Praga B 8514482 190 Kč
DKP0951 Mullis CarolinaMullis Carolina Oddíl OB Kotlářka A 8080812 190 Kč
SLP0950 Chumová AdélaChumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 190 Kč
PGP0968 Blahutová LucieBlahutová Lucie SK Praga B 8500440 190 Kč
ROU0950 Pěkná AlžbětaPěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem B 8662284 190 Kč
TAP0954 Ryppelová AnnaRyppelová Anna KOB Tretra Praha B 8034538 190 Kč
VSP0854 Ehlerová AnnaEhlerová Anna USK Praha B 8005141 190 Kč
VSP0950 Kučerová KateřinaKučerová Kateřina USK Praha A 8013954 190 Kč
PGP0956 Dvořáková LucieDvořáková Lucie SK Praga B 8410787 190 Kč
VSP0850 Zakouřilová KláraZakouřilová Klára USK Praha B 8009888 190 Kč
TAP0960 Volešová EditaVolešová Edita KOB Tretra Praha B 2131193 190 Kč
KAM0952 Pokorná SáraPokorná Sára OK Kamenice C 8500062 190 Kč
DKP0956 Řehořková EmaŘehořková Ema Oddíl OB Kotlářka B 8502741 190 Kč
DKP0959 Šedivá EmaŠedivá Ema Oddíl OB Kotlářka C 2086465 190 Kč
KAM0950 Žemlová MagdalenaŽemlová Magdalena OK Kamenice B 8116673 190 Kč
PGP0953 Hrušková TerezaHrušková Tereza SK Praga A 8140916 190 Kč
DOR0952 Baštová JustýnaBaštová Justýna OK Dobříš B 8007179 190 Kč
DOR0957 Košťáková AnnaKošťáková Anna OK Dobříš C 8523659 190 Kč
DOR0956 Vaculovičová AlžbětaVaculovičová Alžběta OK Dobříš C 8006772 190 Kč
ZVO0955 Sedmerová NelaSedmerová Nela OB SK Zvole C 2135178 190 Kč
ZVO0953 Michalíková AlžbětaMichalíková Alžběta OB SK Zvole B 8033262 190 Kč
ZVO0954 Michalíková KláraMichalíková Klára OB SK Zvole B 8033280 190 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie RebekaPetriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 190 Kč
KAM0951 Balejová SofieBalejová Sofie OK Kamenice C 8660541 190 Kč
ZVO0956 Fišerová EmmaFišerová Emma OB SK Zvole C 8501618 190 Kč
ODV0951 Svobodová EmaSvobodová Ema TJ Aero Odolena Voda C 8196040 190 Kč
FSP0853 Hüblová AgátaHüblová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2029179 190 Kč
ZVO0851 Mikulová TerezaMikulová Tereza OB SK Zvole B 8033261 190 Kč
RIC0854 Bouřová NatálieBouřová Natálie OB Říčany C 2131200 190 Kč
RIC0853 Havlíčková VeronikaHavlíčková Veronika OB Říčany C 8109375 190 Kč
ODV0855 Matoušková SáraMatoušková Sára TJ Aero Odolena Voda C 2420054 190 Kč
ODV0851 Berná KláraBerná Klára TJ Aero Odolena Voda B 8044490 190 Kč
TAP0862 Bednářová ŠtěpánkaBednářová Štěpánka KOB Tretra Praha C 2113396 190 Kč
SPC0961 Kalinová EllaKalinová Ella SPORTICUS team C 8014488 190 Kč
DKP0954 Ptáčková BarboraPtáčková Barbora Oddíl OB Kotlářka B 8196046 190 Kč
0360001 Abrahamová AlžbětaAbrahamová Alžběta 036 - AB 8524404 190 Kč
VSP0855 Malečková PavlínaMalečková Pavlína USK Praha A 8030637 300 Kč

D18 3.60 km, 150 m, 14 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0751 Žemlová BarboraŽemlová Barbora OK Kamenice B 8116775 190 Kč
DOR0657 Magazu AnnabelleMagazu Annabelle OK Dobříš B 8033231 190 Kč
DKL0752 Drašarová MagdalénaDrašarová Magdaléna KOB Kladno C 2000567 190 Kč
DKP0760 Šilerová PetraŠilerová Petra Oddíl OB Kotlářka B 8113509 190 Kč
FSP0753 Geffertová AgátaGeffertová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2029168 190 Kč
FSP0752 Stará BarboraStará Barbora VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2029170 190 Kč
FSP0653 Svobodová AdrianaSvobodová Adriana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8183056 190 Kč
FSP0777 Fibírová LucieFibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8079930 190 Kč
DKP0657 Večerková EmaVečerková Ema Oddíl OB Kotlářka B 2419952 190 Kč
RIC0651 Kotenová MarkétaKotenová Markéta OB Říčany B 8226391 190 Kč
ODV0752 Houdková KateřinaHoudková Kateřina TJ Aero Odolena Voda B 8418098 190 Kč
DKP0656 Škáchová ZuzanaŠkáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 8080818 190 Kč
FSP0755 Leinweberová JulieLeinweberová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8042141 190 Kč
0310002 Pavla RothbauerováPavla Rothbauerová 031 - není 8522881 190 Kč
ZVO0752 Švejdová KarolínaŠvejdová Karolína OB SK Zvole B 8520824 190 Kč

D21K 2.80 km, 120 m, 10 kontrol Rank. koef.: 1

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP9850 Černá KateřinaČerná Kateřina TJ Sokol Troja C 8524145 190 Kč
EKP0256 Fantová KateřinaFantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 8183070 190 Kč
EKP5650 Fantová LibušeFantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 8516255 190 Kč
DKL0050 Benešová HanaBenešová Hana KOB Kladno C 8113516 190 Kč
EKP8950 Pidrmanová StanislavaPidrmanová Stanislava VŠTJ Ekonom Praha C 2124747 190 Kč
LBE9150 Kalinová TerezaKalinová Tereza TJ Lokomotiva Beroun C 52316 190 Kč
MFP0550 Blahutová MartinaBlahutová Martina Matfyz Praha B 53611 190 Kč

D21L 4.50 km, 170 m, 17 kontrol Rank. koef.: 1

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8651 Plochová DominikaPlochová Dominika Oddíl OB Kotlářka C 8080833 190 Kč
VSP7850 Baldrianová BarboraBaldrianová Barbora USK Praha R 8501557 190 Kč
KNC9850 Vacková EliškaVacková Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 8445297 190 Kč
PGP9353 Mikulášová HelenaMikulášová Helena SK Praga C 8140929 190 Kč
KAM7850 Albrechtová EvaAlbrechtová Eva OK Kamenice C 8648602 190 Kč
KAM9950 Albrechtová IvetaAlbrechtová Iveta OK Kamenice C 8660456 190 Kč
PHK8051 Rollier MonikaRollier Monika OK 99 Hradec Králové R 8680379 190 Kč
DKP9052 Hořejší JanaHořejší Jana Oddíl OB Kotlářka C 8947 190 Kč
DKP0351 Tichá DoroteaTichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka C 8656590 190 Kč
PGP0355 Dvořáková HanaDvořáková Hana SK Praga C 8667539 190 Kč
SCP7555 Petráňová JanaPetráňová Jana OK Sparta Praha C 8014523 190 Kč
DKP9956 Voltrová AlenaVoltrová Alena Oddíl OB Kotlářka C 8181015 190 Kč
KNC9950 Čiháková BarboraČiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. C 8514970 190 Kč
PGP7355 Janovská PetraJanovská Petra SK Praga C 8654900 190 Kč
ROU9554 Koubová LenkaKoubová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 8044551 190 Kč
DOR0753 Kašparová AlžbětaKašparová Alžběta OK Dobříš A 8116728 190 Kč
PGP0157 Surkova PolinaSurkova Polina SK Praga R 8014405 190 Kč
FSP8152 Bolinová HanaBolinová Hana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8228844 190 Kč
DKP8758 Bochenková MartinaBochenková Martina Oddíl OB Kotlářka R 8656549 190 Kč
DKP8251 Blažková KristinaBlažková Kristina Oddíl OB Kotlářka C 8014545 190 Kč
SJC8952 Fujáčková IvanaFujáčková Ivana Sportcentrum Jičín C 8000426 190 Kč
DKP8550 Tučková LucieTučková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 8510248 190 Kč
DKP8762 Hrdličková JanaHrdličková Jana Oddíl OB Kotlářka C 8107771 190 Kč
DKP8756 Pospíšilová MariePospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 8080824 190 Kč
SLP8387 Kotačková LenkaKotačková Lenka OOB Slavia Praha C 8033209 190 Kč
SHK9251 Kettner KarolínaKettner Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 190 Kč
TAP0851 Šimůnková MichaelaŠimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 8085108 190 Kč
VSP7450 Svobodová JitkaSvobodová Jitka USK Praha C 8648547 190 Kč
TAP9251 Hermannová AnnaHermannová Anna KOB Tretra Praha C 8667510 190 Kč

D35 3.70 km, 155 m, 16 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8255 Míková ŠárkaMíková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 8022636 190 Kč
KAM8052 Dobyášová ZuzanaDobyášová Zuzana OK Kamenice C 2039085 190 Kč
KAM8053 Sankotová MonikaSankotová Monika OK Kamenice C 2219091 190 Kč
PGP8755 Králová VandaKrálová Vanda SK Praga C 8660507 190 Kč
DKP8250 Špičáková BarboraŠpičáková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2102804 190 Kč
TAP8453 Puchernová ZuzanaPuchernová Zuzana KOB Tretra Praha C 8190384 190 Kč
OKP6452 Smolková AlenaSmolková Alena SK OK 24 Praha C 8200022 190 Kč
EKP8750 Kožíšková JanaKožíšková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 2133907 190 Kč
DKP8151 Janečková MarkétaJanečková Markéta Oddíl OB Kotlářka C 8033270 190 Kč
ROU8350 Hrádková KateřinaHrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 8507956 190 Kč
DOR8151 Košťáková PetraKošťáková Petra OK Dobříš C 8196035 190 Kč
HCE8650 Kučerová BarboraKučerová Barbora TJ Hostivice C 8285920 190 Kč
SJC8450 Drobníková MarkétaDrobníková Markéta Sportcentrum Jičín C 8482121 190 Kč
SCP7950 Hojná SilvieHojná Silvie OK Sparta Praha C 8226308 190 Kč
DKP7054 Škáchová PetraŠkáchová Petra Oddíl OB Kotlářka C 8017712 190 Kč
PGP8756 Krupová TerezaKrupová Tereza SK Praga C 2088730 190 Kč
DKP8551 Havlíková BarboraHavlíková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2221458 190 Kč

D40 3.70 km, 155 m, 16 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7652 Arnoštová KateřinaArnoštová Kateřina USK Praha C 8226388 190 Kč
PGP8156 Súkupová HanaSúkupová Hana SK Praga C 2224777 190 Kč
ROU8152 Brotánková LenkaBrotánková Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2420003 190 Kč
TAP8150 Šubrtová VěraŠubrtová Věra KOB Tretra Praha C 8523680 190 Kč
KAM8050 Voleská AliceVoleská Alice OK Kamenice C 8510907 190 Kč
DKP8052 Procházková JanaProcházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 8042126 190 Kč
HCE8250 Dudová IrenaDudová Irena TJ Hostivice C 8013859 190 Kč
LBE8152 Žufníčková PavlaŽufníčková Pavla TJ Lokomotiva Beroun C 981803 190 Kč
SPC7160 Mědílková IvaMědílková Iva SPORTICUS team C 8667533 190 Kč
TAP8152 Jakubská JitkaJakubská Jitka KOB Tretra Praha C 2124803 190 Kč
HCE8350 Pinkrová ŠárkaPinkrová Šárka TJ Hostivice C 2126387 190 Kč
VSP8050 Uhrová ZuzanaUhrová Zuzana USK Praha C 8667963 190 Kč
DOR7656 Petriláková PetraPetriláková Petra OK Dobříš C 8226435 190 Kč
PGP7558 Forštová JitkaForštová Jitka SK Praga C 440405 190 Kč
MKP8251 Petříčková ZuzanaPetříčková Zuzana SK Meteor Kačerov C 434801 190 Kč
RIC8350 Proxová LadaProxová Lada OB Říčany C 8502459 190 Kč
CST8351 Málková ŠárkaMálková Šárka OB Strakonice C 8051083 190 Kč
ZVO8151 Perknerová BarboraPerknerová Barbora OB SK Zvole C 2099523 190 Kč
DOR8051 Haisová StanislavaHaisová Stanislava OK Dobříš C 2039822 190 Kč
SPC8259 Kalinová MarkétaKalinová Markéta SPORTICUS team C 8629752 190 Kč
SPC7955 Rypáčková DanaRypáčková Dana SPORTICUS team C 8660559 190 Kč
KAM8350 Pelikánová LenkaPelikánová Lenka OK Kamenice C 2181334 190 Kč
0460001 Valentová AlžbětaValentová Alžběta 046 - Kotlářka Praha zapůjčit 240 Kč
TAP8451 Sedláčková PetraSedláčková Petra KOB Tretra Praha C 981850 190 Kč
0480001 Stočesová LucieStočesová Lucie 048 - Podbrďáčci 52337 190 Kč

D45 3.20 km, 105 m, 11 kontrol

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7752 Cichrová IvetaCichrová Iveta KOB Tretra Praha C 8514641 190 Kč
SCP6950 Tloušťová EvaTloušťová Eva OK Sparta Praha C 8522909 190 Kč
TAP7753 Motyčková ZuzanaMotyčková Zuzana KOB Tretra Praha C 2127583 190 Kč
KNC7851 Havlová EvaHavlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 8003637 190 Kč
KNC6550 Komersová JanaKomersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 8226399 190 Kč
PGP7764 Svítilová PavlaSvítilová Pavla SK Praga C 8660503 190 Kč
PGP7762 Řepková JanaŘepková Jana SK Praga C 2126398 190 Kč
VIP7855 Skobová TerezaSkobová Tereza SK VIPrahlo C 8116702 190 Kč
ROU7451 Dobiášová HanaDobiášová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2099485 190 Kč
OKP6550 Valentová HelenaValentová Helena SK OK 24 Praha C 8013931 190 Kč
VSP7551 Kučerová MarieKučerová Marie USK Praha C 8409894 190 Kč
DCE7550 Kándlová AdélaKándlová Adéla KOB Dobřichovice C 2113044 190 Kč
VSP7855 Ehlerová PetraEhlerová Petra USK Praha C 8047193 190 Kč
LTU7850 Termerová JanaTermerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8523716 190 Kč
LOU7750 Bartůňková LucieBartůňková Lucie SK Moravan Louňovice C 8509347 190 Kč
KAM7452 Pokorná KamilaPokorná Kamila OK Kamenice C 2118482 190 Kč
KAM7553 Veselá IvaVeselá Iva OK Kamenice C 2102780 190 Kč
KNC6750 Čiháková LenkaČiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667527 190 Kč
DKL7552 Hoffmannová LucieHoffmannová Lucie KOB Kladno C 2157344 190 Kč
TEP7850 Městková LucieMěstková Lucie Tempo Praha C 8410791 190 Kč
KAM7550 Žemlová EvaŽemlová Eva OK Kamenice C 8033217 190 Kč
DOR7452 Baštová JanaBaštová Jana OK Dobříš C 2113394 190 Kč
DOR7552 Gregor TahminaGregor Tahmina OK Dobříš C 2127585 190 Kč
TAP7756 Hlaváčková KláraHlaváčková Klára KOB Tretra Praha C 8105257 190 Kč
SLA7551 Beranová JanaBeranová Jana SKOB Slaný C 515052 190 Kč
DOR7853 Magazu RadmilaMagazu Radmila OK Dobříš C 8012880 190 Kč
DKL7750 Drašarová DanaDrašarová Dana KOB Kladno C 2039819 190 Kč
DVP7650 Šťovíčková DagmarŠťovíčková Dagmar DVP ORIENTATION C 2214526 190 Kč
SOB7850 Kolaříková MarieKolaříková Marie SOBSA C 8196075 190 Kč
0160002 Večerková DanielaVečerková Daniela 016 - NoWay 2039145 190 Kč
KAM7851 Mišeková MartinaMišeková Martina OK Kamenice C 8107712 190 Kč
ODV7651 Berná MarkétaBerná Markéta TJ Aero Odolena Voda C 8501552 190 Kč
TAP7851 Stuchlíková MartinaStuchlíková Martina KOB Tretra Praha C 8510251 190 Kč
DKP7750 Ptáčková HelenaPtáčková Helena Oddíl OB Kotlářka C 2419969 190 Kč
PGP6652 Tichovská HanaTichovská Hana SK Praga C 8005134 190 Kč

D50 2.90 km, 90 m, 11 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP7451 Chumová JanaChumová Jana OOB Slavia Praha C 8501063 190 Kč
TAP7251 Brumovská RheaBrumovská Rhea KOB Tretra Praha C 2224524 190 Kč
EKP7350 Doubková DagmarDoubková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 8076018 190 Kč
ZVO7451 Marholdová MartinaMarholdová Martina OB SK Zvole C 438635 190 Kč
VSP7453 Zakouřilová HelenaZakouřilová Helena USK Praha C 8002888 190 Kč
ZVO6451 Zimmerová LenkaZimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 190 Kč
DOR7150 Nová JanaNová Jana OK Dobříš C 2045313 190 Kč
SJP7350 Bláhová KateřinaBláhová Kateřina KČT Slavoj Praha 446359 190 Kč
RIC7252 Kotenová KláraKotenová Klára OB Říčany C 8226424 190 Kč
DKL7050 Benešová JaroslavaBenešová Jaroslava KOB Kladno C 8667528 190 Kč
PGP7350 Ptáčková KateřinaPtáčková Kateřina SK Praga C 8149889 190 Kč
DKL7251 Kohoutová ZdeňkaKohoutová Zdeňka KOB Kladno C 897353 190 Kč
0310001 Petržílková ŠárkaPetržílková Šárka 031 - není 8522893 190 Kč
KAM7451 Víšková AlenaVíšková Alena OK Kamenice C 2075615 190 Kč

D55 2.70 km, 65 m, 11 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA6950 Hrdličková LudmilaHrdličková Ludmila SKOB Slaný C 8033240 190 Kč
HCE6450 Kettnerová LenkaKettnerová Lenka TJ Hostivice C 8501070 190 Kč
EKP6150 Bochenková JanaBochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 8116687 190 Kč
KPY6850 Míchalová MarcelaMíchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8501528 190 Kč
DOR6450 Kopáčková AlenaKopáčková Alena OK Dobříš C 436940 190 Kč
KPY6050 Freyová MichaelaFreyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8137506 190 Kč

D60 2.40 km, 80 m, 9 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC6150 Havlíčková JindřiškaHavlíčková Jindřiška Sokol Kostelec n. Č. l. C 8662276 190 Kč
DCE5450 Procházková MilušeProcházková Miluše KOB Dobřichovice C 8303060 190 Kč
TAP6253 Tihonová JindraTihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 190 Kč
PGP6250 Hrabánková IlonaHrabánková Ilona SK Praga C 8013881 190 Kč

D65 2.20 km, 80 m, 9 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP5050 Dohnalová DanaDohnalová Dana USK Praha C 8680418 130 Kč
SCP5250 Jůzková JaroslavaJůzková Jaroslava OK Sparta Praha C 49837 130 Kč
KNC5750 Šilerová ZdenaŠilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 130 Kč
PGP5550 Doležalová VlastaDoležalová Vlasta SK Praga C 52095 130 Kč
DCE5550 Mrázová PavlaMrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 130 Kč
DCE5650 Štrossová JiřinaŠtrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 130 Kč
DKL5950 Rančáková StáňaRančáková Stáňa KOB Kladno C 8013873 130 Kč
SCP5550 Jahnová HelenaJahnová Helena OK Sparta Praha C 8113525 130 Kč
DKP5752 Dudová HanaDudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 8512509 130 Kč
SBK5555 Seifertová MarieSeifertová Marie KOB START Blansko C 2011795 130 Kč

D70 2.00 km, 75 m, 7 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová NaďaZavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 130 Kč
VSP5450 Horová MagdaHorová Magda USK Praha C 7009782 130 Kč

D75 2.00 km, 75 m, 7 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská JanaHaňkovská Jana SK Praga C 8063085 130 Kč

H10 2.30 km, 70 m, 8 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1504 Míka ŠtěpánMíka Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 8410799 130 Kč
VSP1600 Baldrian FrantišekBaldrian František USK Praha C 8506630 130 Kč
SJC1400 Tomeš MaxmiliánTomeš Maxmilián Sportcentrum Jičín C 8141006 130 Kč
PGP1402 Veselý HubertVeselý Hubert SK Praga C 2302109 130 Kč
ROU1401 Brotánek JanBrotánek Jan SKOB Roudnice nad Labem C 8502671 130 Kč
KAM1700 Albrecht JiříAlbrecht Jiří OK Kamenice C 515490 130 Kč
PGP1505 Rollier AlexeiRollier Alexei SK Praga C 8005907 130 Kč
VSP1500 Skalka JindřichSkalka Jindřich USK Praha C 8511751 130 Kč
LBE1500 Král JaroslavKrál Jaroslav TJ Lokomotiva Beroun C 2226463 130 Kč
PGP1502 Vach ŠtěpánVach Štěpán SK Praga C 2145629 130 Kč
DOR1401 Jiroušek LukášJiroušek Lukáš OK Dobříš C 2420058 130 Kč
HCE1400 Kučera MartinKučera Martin TJ Hostivice C 2021835 130 Kč
SJC1502 Drobník KryštofDrobník Kryštof Sportcentrum Jičín C 7431985 130 Kč
PGP1404 Čížek VojtěchČížek Vojtěch SK Praga C 2152972 130 Kč
PGP1405 Kazda AlbertKazda Albert SK Praga C 8523663 130 Kč
DLP1401 Honzík JanHonzík Jan OOB TJ Dukla Praha C 2161383 130 Kč
0150001 Cabrnoch LukášCabrnoch Lukáš 015 - KOB Kladno - neregistrovaní 2161626 130 Kč
MKP1502 Petříček RadekPetříček Radek SK Meteor Kačerov C 2216274 130 Kč
TAP1401 Hýbl ŠimonHýbl Šimon KOB Tretra Praha C 8196088 130 Kč
RIC1402 Havlíček KristiánHavlíček Kristián OB Říčany C 2420001 130 Kč
TAP1600 Stuchlík EduardStuchlík Eduard KOB Tretra Praha C 8512671 130 Kč
SPC1502 Kalina OskarKalina Oskar SPORTICUS team C 8109400 130 Kč
SCP1501 Rakovec PavelRakovec Pavel OK Sparta Praha C 8523692 130 Kč
DKP1402 Valenta OndřejValenta Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2086453 130 Kč

H10F 3.20 km, 110 m, 7 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1702 Dostalík AlexDostalík Alex OK Kamenice C 2148219 130 Kč
KAM1703 Macek MartinMacek Martin OK Kamenice C 8514527 130 Kč
PGP1600 Schindler TadeášSchindler Tadeáš SK Praga C 2219055 130 Kč
DVP1601 Šťovíček DavidŠťovíček David DVP ORIENTATION C 51549 130 Kč
SOB1500 Kolařík JakubKolařík Jakub SOBSA C 8510910 130 Kč
0150002 Cabrnoch MatějCabrnoch Matěj 015 - KOB Kladno - neregistrovaní 2161625 130 Kč
ODV1402 Slezák PetrSlezák Petr TJ Aero Odolena Voda C 2148160 130 Kč
PGP1501 Matějů AntonínMatějů Antonín SK Praga C 682623 130 Kč
PGP1403 Veverka JanVeverka Jan SK Praga C 2421368 130 Kč
SAD1400 Jaroš LukášJaroš Lukáš Sportovní akademie Dobříš C 51747 130 Kč
FSP1405 Grund ViktorGrund Viktor VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2159882 130 Kč

H12 2.70 km, 105 m, 10 kontrol

(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SAD1200 Arnošt DanielArnošt Daniel Sportovní akademie Dobříš C 434596 130 Kč
KAM1205 Bína RichardBína Richard OK Kamenice B 8501047 130 Kč
ZBP1200 Vaněk PetrVaněk Petr OOB SK Zbraslav C 2219072 130 Kč
KAM1207 Sankot JakubSankot Jakub OK Kamenice B 8502719 130 Kč
PGP1205 Štola KristiánŠtola Kristián SK Praga B 2219044 130 Kč
KAM1208 Holeček JakubHoleček Jakub OK Kamenice C 2102864 130 Kč
KAM1201 Sláma MarekSláma Marek OK Kamenice B 8501176 130 Kč
KAM1203 Pelikán VítPelikán Vít OK Kamenice B 8512715 130 Kč
PGP1201 Veselý VilémVeselý Vilém SK Praga C 8523664 130 Kč
DKL1202 Kunc KryštofKunc Kryštof KOB Kladno C 64094 130 Kč
PGP1202 Doležel AdamDoležel Adam SK Praga B 8514443 130 Kč
SAD1202 Spáčil ZdeněkSpáčil Zdeněk Sportovní akademie Dobříš C 08253 130 Kč
TAP1303 Rypáček RadimRypáček Radim KOB Tretra Praha C 8008303 130 Kč
TAP1200 Petráň LukášPetráň Lukáš KOB Tretra Praha C 8501054 130 Kč
TAP1400 Pucherna ŠtěpánPucherna Štěpán KOB Tretra Praha C 8509353 130 Kč
KAM1301 Fuchs VojtěchFuchs Vojtěch OK Kamenice C 2221472 130 Kč
KAM1300 Mišek MichalMišek Michal OK Kamenice C 8133301 130 Kč
PGP1301 Vach MatyášVach Matyáš SK Praga C 2218993 130 Kč
KAM1303 Veselý VáclavVeselý Václav OK Kamenice C 8506953 130 Kč
TAP1304 Jakubský FilipJakubský Filip KOB Tretra Praha C 2161961 130 Kč
DKP1206 Janeček TomášJaneček Tomáš Oddíl OB Kotlářka B 8648577 130 Kč
TEP1300 Pecánek MatějPecánek Matěj Tempo Praha C 51647 130 Kč
TAP1302 Hora KarelHora Karel KOB Tretra Praha C 8512710 130 Kč
DOR1305 Košťák HubertKošťák Hubert OK Dobříš C 8520923 130 Kč
DKP1310 Abraham JanAbraham Jan Oddíl OB Kotlářka C 8509050 130 Kč
DKL1301 Drašar MatoušDrašar Matouš KOB Kladno C 2000590 130 Kč
SOB1300 Kolařík JiříKolařík Jiří SOBSA C 8502697 130 Kč
FSP1201 Kužel JonášKužel Jonáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8514635 130 Kč
HCE1200 Pinkr JosefPinkr Josef TJ Hostivice B 1417247 130 Kč
PGP1207 Kazda FrantišekKazda František SK Praga B 8515818 130 Kč
FSP1300 Skripnik KiliánSkripnik Kilián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028833 130 Kč
RIC1302 Kuthan MikulášKuthan Mikuláš OB Říčany C 2049634 130 Kč
RIC1201 Posch JaroslavPosch Jaroslav OB Říčany C 2419902 130 Kč
SJC1301 Drobník TadeášDrobník Tadeáš Sportcentrum Jičín C 8522606 130 Kč
TAP1307 Stuchlík AntonínStuchlík Antonín KOB Tretra Praha C 8506949 130 Kč
DKL1201 Komín KryštofKomín Kryštof KOB Kladno C 9767 130 Kč
DKP1204 Ptáček OndřejPtáček Ondřej Oddíl OB Kotlářka B 8196098 130 Kč
PGP1306 Vyskočil JanVyskočil Jan SK Praga C 2152847 130 Kč
ROU1302 Rajman JanRajman Jan SKOB Roudnice nad Labem C 2143344 130 Kč
TAP1308 Frabša JanFrabša Jan KOB Tretra Praha C 2161666 130 Kč
LBE1301 Beran MatoušBeran Matouš TJ Lokomotiva Beroun C 2099525 130 Kč
DKP1210 Valenta FilipValenta Filip Oddíl OB Kotlářka C 2086451 130 Kč
DKP1304 Žižkovský DanielŽižkovský Daniel Oddíl OB Kotlářka C 2152887 190 Kč

H14 3.40 km, 110 m, 12 kontrol

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1101 Míka LubošMíka Luboš Oddíl OB Kotlářka B 8017720 130 Kč
KAM1004 Bašus OndřejBašus Ondřej OK Kamenice B 8007178 130 Kč
KAM1103 Voleský ViktorVoleský Viktor OK Kamenice B 8501496 130 Kč
VSP1100 Baldrian JosefBaldrian Josef USK Praha B 8670452 130 Kč
KAM1102 Čížik MatyášČížik Matyáš OK Kamenice B 8410790 130 Kč
KAM1000 Sláma KryštofSláma Kryštof OK Kamenice B 8501052 130 Kč
TAP1104 Bednařík VojtěchBednařík Vojtěch KOB Tretra Praha C 8003642 130 Kč
LBE1000 Kofroň JanKofroň Jan TJ Lokomotiva Beroun C 8236 130 Kč
DKP1002 Machar DanMachar Dan Oddíl OB Kotlářka B 8080823 130 Kč
TAP1109 Jakubský PavelJakubský Pavel KOB Tretra Praha B 2120625 130 Kč
KAM1002 Rejšek ČeněkRejšek Čeněk OK Kamenice B 8488600 130 Kč
ROU1000 Hrádek VojtěchHrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem C 8512733 130 Kč
KAM1005 Neškudla JanNeškudla Jan OK Kamenice C 8226404 130 Kč
DOR1104 Etrych MatějEtrych Matěj OK Dobříš B 8514558 130 Kč
DOR1103 Etrych TobiášEtrych Tobiáš OK Dobříš C 2148206 130 Kč
DOR1001 Gregor KevinGregor Kevin OK Dobříš B 8523817 130 Kč
DOR1105 Jetel VáclavJetel Václav OK Dobříš B 2039792 130 Kč
DOR1101 Kašpar AdamKašpar Adam OK Dobříš B 8514494 130 Kč
DOR1100 Španěl VítŠpaněl Vít OK Dobříš C 2125358 130 Kč
DOR1004 Vaculovič MatějVaculovič Matěj OK Dobříš B 8003628 130 Kč
DOR1113 Baláš JanBaláš Jan OK Dobříš C 2039827 130 Kč
DKP1012 Šťovíček JanŠťovíček Jan Oddíl OB Kotlářka C 428233 130 Kč
DKP1116 Valenta OndřejValenta Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2155971 130 Kč
TJP1003 Mička TimotejMička Timotej TJ Sokol Troja C 2133021 130 Kč
FSP1100 Bartoň TheodorBartoň Theodor VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8026639 130 Kč
RIC1003 Prox JanProx Jan OB Říčany B 8226428 130 Kč
ODV1006 Houdek JakubHoudek Jakub TJ Aero Odolena Voda C 8196063 130 Kč
ODV1000 Berný JáchymBerný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 8107769 130 Kč
LBE1002 Kapoun JáchymKapoun Jáchym TJ Lokomotiva Beroun C 2212712 130 Kč
DKL1100 Datel AdamDatel Adam KOB Kladno C 2148079 130 Kč
SLA1100 Hanák KryštofHanák Kryštof SKOB Slaný C 9201329 130 Kč
TAP1105 Kamenický KarelKamenický Karel KOB Tretra Praha B 8196049 130 Kč
DKP1119 Šíma MarekŠíma Marek Oddíl OB Kotlářka C 2157333 130 Kč
DKL1102 Chudoba JiříChudoba Jiří KOB Kladno B 2000552 190 Kč

H16 3.60 km, 130 m, 15 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0903 Cichra PatrikCichra Patrik KOB Tretra Praha B 8007172 190 Kč
VSP0807 Termer ŠtěpánTermer Štěpán USK Praha B 8524142 190 Kč
DKP0817 Junek MatoušJunek Matouš Oddíl OB Kotlářka B 8670826 190 Kč
PGP0806 Šnejdar MartinŠnejdar Martin SK Praga B 8076039 190 Kč
VSP0904 Zavadil MatějZavadil Matěj USK Praha B 8026650 190 Kč
VSP0900 Kučera JakubKučera Jakub USK Praha A 8042137 190 Kč
PGP0807 Zyma PetrZyma Petr SK Praga C 2113491 190 Kč
PGP0809 Luhan JakubLuhan Jakub SK Praga C 8501781 190 Kč
TAP0801 Šubrt OndřejŠubrt Ondřej KOB Tretra Praha B 8006740 190 Kč
DKP0803 Machar EdaMachar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 190 Kč
DOR0907 Etrych JonášEtrych Jonáš OK Dobříš A 8016296 190 Kč
DOR0903 Koma LukášKoma Lukáš OK Dobříš C 2104702 190 Kč
PGP0801 Chmelař DavidChmelař David SK Praga C 2106731 190 Kč
DOR0805 Magazu LukasMagazu Lukas OK Dobříš B 8663147 190 Kč
DKL0903 Drašar JakubDrašar Jakub KOB Kladno B 2000595 190 Kč
TAP0807 Tejkl ŠtěpánTejkl Štěpán KOB Tretra Praha B 8090146 190 Kč
FSP0900 Fibír JakubFibír Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8105268 190 Kč
DKP0813 Večerka VojtěchVečerka Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2039161 190 Kč
RIC0904 Cháma OndřejCháma Ondřej OB Říčany B 8009524 190 Kč
DOR0808 Kubeček TomášKubeček Tomáš OK Dobříš C 2125344 190 Kč
DKL0901 Komín MatyášKomín Matyáš KOB Kladno B 2121871 190 Kč
LBE0801 Kapoun MatějKapoun Matěj TJ Lokomotiva Beroun C 2212725 190 Kč
FSP0902 Krutský VavřinecKrutský Vavřinec VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116476 190 Kč
KNC0801 Pačes FrantišekPačes František Sokol Kostelec n. Č. l. C 2115704 190 Kč
ZVO0802 Linhart JakubLinhart Jakub OB SK Zvole B 8226440 190 Kč
ZVO0902 Švejda JáchymŠvejda Jáchym OB SK Zvole B 8514512 190 Kč
DKP0913 Svoboda AdamSvoboda Adam Oddíl OB Kotlářka C 2148236 190 Kč

H18 3.90 km, 160 m, 16 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0706 Brumovský ŠtěpánBrumovský Štěpán KOB Tretra Praha B 8032753 190 Kč
DKP0604 Machar MatějMachar Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8080821 190 Kč
MFP0702 Sadil MartinSadil Martin Matfyz Praha C 8107729 190 Kč
PGP0611 Hůla TomášHůla Tomáš SK Praga B 7300274 190 Kč
HCE0700 Mackovič AdamMackovič Adam TJ Hostivice C 8196081 190 Kč
SPC0701 Štěňha DavidŠtěňha David SPORTICUS team C 7204486 190 Kč
ZVO0704 Neubauer RenéNeubauer René OB SK Zvole B 2019229 190 Kč
ROZ0700 Svoboda FrantišekSvoboda František OK Roztoky B 416137 190 Kč
DKP0719 Svoboda FilipSvoboda Filip Oddíl OB Kotlářka C 8514460 190 Kč
DKP0613 Kopecký MatyášKopecký Matyáš Oddíl OB Kotlářka B 8017713 190 Kč
DKP0712 Černý VojtěchČerný Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8226356 190 Kč
TAP0700 Hlaváček VojtěchHlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha B 8014443 190 Kč
FSP0601 Klepetko AdamKlepetko Adam VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029189 190 Kč
TAP0705 Jirous ErikJirous Erik KOB Tretra Praha C 8007181 190 Kč
TAP0703 Pohl LukášPohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 190 Kč
DOR0606 Hošek OndřejHošek Ondřej OK Dobříš C 2039783 300 Kč

H21K 3.60 km, 125 m, 12 kontrol Rank. koef.: 1

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP9401 Smolka OndřejSmolka Ondřej TJ Sokol Troja C 8501148 190 Kč
DKL9800 Beneš JanBeneš Jan KOB Kladno C 8008306 190 Kč
0250001 Lejsek TadeasLejsek Tadeas 025 - OB Rocks! 51689 190 Kč
DKL0101 Kohout VáclavKohout Václav KOB Kladno C 8008284 190 Kč

H21L 5.80 km, 230 m, 25 kontrol Rank. koef.: 1

(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6401 Janovský TomášJanovský Tomáš SK Praga C 8667530 190 Kč
KNC9300 Vacek VladimírVacek Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667542 190 Kč
STH7801 Junek PetrJunek Petr SK Studenec C 8660910 190 Kč
DKP8109 Tomeš JaroslavTomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 190 Kč
LBE6400 Mezník VladimírMezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 190 Kč
DKP8207 Fröhlich MartinFröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 190 Kč
DKP0107 Novák PřemyslNovák Přemysl Oddíl OB Kotlářka C 8510277 190 Kč
0040001 Kala MatějKala Matěj 004 - Kalamita 8183074 190 Kč
VSP7302 Kučera JanKučera Jan USK Praha C 8196070 190 Kč
PGP0508 Kándl MatějKándl Matěj SK Praga B 8512726 190 Kč
DKP0309 Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8080830 190 Kč
KAM0506 Jíra FilipJíra Filip OK Kamenice B 8663163 190 Kč
PGP8006 Dvořák JosefDvořák Josef SK Praga C 8482120 190 Kč
VSP0400 Zakouřil MatyášZakouřil Matyáš USK Praha A 8004888 190 Kč
ROU9601 Buk MichalBuk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 8662301 190 Kč
DKP0816 Sedláček PatrikSedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka A 8080829 190 Kč
SPC7608 Štěňha MartinŠtěňha Martin SPORTICUS team C 8667520 190 Kč
EKP8304 Borák MichalBorák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 8016307 190 Kč
ROU0001 Buk PetrBuk Petr SKOB Roudnice nad Labem C 8516425 190 Kč
0090002 Novák LukášNovák Lukáš 009 - AC SAKÉ KATEŘINKY 1503919 190 Kč
ROU8301 Hrádek TomášHrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C 8063062 190 Kč
DKP0725 Weiss HugoWeiss Hugo Oddíl OB Kotlářka B 8509048 190 Kč
TAP7701 Pucherna JanPucherna Jan KOB Tretra Praha C 8151177 190 Kč
DOR0704 Španěl FilipŠpaněl Filip OK Dobříš B 8509342 190 Kč
PGP8302 Sysel OndřejSysel Ondřej SK Praga C 515038 190 Kč
SLA0700 Beran FrantišekBeran František SKOB Slaný B 8075984 190 Kč
DKP0205 Šubrt MatějŠubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8080826 190 Kč
KAM9105 Šafka DanielŠafka Daniel OK Kamenice C 8511586 190 Kč
VSP0413 Kuchař MatějKuchař Matěj USK Praha A 8667509 190 Kč
SJC8006 Kazda JiříKazda Jiří Sportcentrum Jičín C 8055001 190 Kč
RIC7902 Havlíček JanHavlíček Jan OB Říčany C 8667980 190 Kč
PGP7106 Janas PetrJanas Petr SK Praga C 8151151 190 Kč
PGP0200 Janas PetrJanas Petr SK Praga C 8663127 190 Kč
CST8902 Málek MartinMálek Martin OB Strakonice C 8130389 190 Kč
DKP0310 Škácha VítŠkácha Vít Oddíl OB Kotlářka C 8654883 190 Kč
TJP8400 Junek VladimírJunek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 190 Kč
EKP8310 Pidrman MilanPidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 190 Kč
TZL9703 Mikel DavidMikel David SKOB Zlín C 8662440 190 Kč
PGP9705 Werner MichalWerner Michal SK Praga C 2080959 190 Kč
PGP8108 Beneš MiroslavBeneš Miroslav SK Praga C 7203451 190 Kč
SLA8002 Hanák JanHanák Jan SKOB Slaný C 8660460 190 Kč
DKP8717 Pospíšil OndřejPospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 190 Kč
0320001 Bílek MartinBílek Martin 032 - Klub veslování kondor Brandýs nad Labem 8501523 190 Kč
SJC8007 Uhlík MichalUhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 190 Kč
TAP8511 Makovský JakubMakovský Jakub KOB Tretra Praha C 8651715 190 Kč
ROU8202 Rajman JanRajman Jan SKOB Roudnice nad Labem C 2143362 190 Kč
PGP0808 Zápotocký JiříZápotocký Jiří SK Praga A 8648622 190 Kč
DKP0800 Šubrt JáchymŠubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka A 8080819 190 Kč
KAM9403 Kettner LukášKettner Lukáš OK Kamenice C 8654886 190 Kč
TAP0100 Měšťan OndřejMěšťan Ondřej KOB Tretra Praha C 8201203 190 Kč
VSP7000 Bořánek PetrBořánek Petr USK Praha C 8648561 190 Kč
DKP0416 Petrilák Matouš NathanielPetrilák Matouš Nathaniel Oddíl OB Kotlářka A 8654908 300 Kč

H35 4.60 km, 130 m, 18 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM8100 Sankot JaroslavSankot Jaroslav OK Kamenice C 8501587 190 Kč
KAM8200 Pelikán TomášPelikán Tomáš OK Kamenice C 8514556 190 Kč
SCP8003 Dubec PavelDubec Pavel OK Sparta Praha C 8648599 190 Kč
SCP7800 Jurkiewicz PatrikJurkiewicz Patrik OK Sparta Praha C 8500054 190 Kč
PGP8507 Vach OndřejVach Ondřej SK Praga C 8388008 190 Kč
LIT8501 Lužnický JiříLužnický Jiří KOB Litvínov C 8241085 190 Kč
DOR8003 Košťák VojtěchKošťák Vojtěch OK Dobříš C 8521050 190 Kč
ZVO8002 Michalík BohumilMichalík Bohumil OB SK Zvole C 2419954 190 Kč
DVP7703 Šťovíček JanŠťovíček Jan DVP ORIENTATION C 981810 190 Kč
ODV8600 Kelnar MartinKelnar Martin TJ Aero Odolena Voda C 8031409 190 Kč
0340001 Sedykh IlyaSedykh Ilya 034 - m. SVOBODA 8519862 190 Kč
DKP8505 Palaščak JánPalaščak Ján Oddíl OB Kotlářka C 8501492 190 Kč
ROU8802 Rokoš JanRokoš Jan SKOB Roudnice nad Labem C 8410808 190 Kč

H40 4.60 km, 130 m, 18 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY7800 Pavlíček LubomírPavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8119424 190 Kč
DKP8208 Szymanský FilipSzymanský Filip Oddíl OB Kotlářka C 8509055 190 Kč
PGP7900 Súkup JaroslavSúkup Jaroslav SK Praga C 8105281 190 Kč
SPC8211 Kalina MiroslavKalina Miroslav SPORTICUS team C 8033200 190 Kč
LBE8001 Kofroň JanKofroň Jan TJ Lokomotiva Beroun C 1459072 190 Kč
VSP8102 Ehler TomášEhler Tomáš USK Praha C 339016 190 Kč
TAP8000 Šubrt EvženŠubrt Evžen KOB Tretra Praha C 2085631 190 Kč
DKP7903 Machar PavelMachar Pavel Oddíl OB Kotlářka C 2102794 190 Kč
PGP7901 Svoboda LukášSvoboda Lukáš SK Praga C 7500853 190 Kč
HCE7801 Mackovič DušanMackovič Dušan TJ Hostivice C 1413898 190 Kč
PGP8110 Schindler VáclavSchindler Václav SK Praga C 2152913 190 Kč
DKP7905 Janeček PetrJaneček Petr Oddíl OB Kotlářka C 8226347 190 Kč
PGP8100 Doležal MartinDoležal Martin SK Praga C 1700081 190 Kč
DKL8200 Cabrnoch PavelCabrnoch Pavel KOB Kladno C 515075 190 Kč
MKP8000 Petříček MartinPetříček Martin SK Meteor Kačerov C 51690 190 Kč
ODV8001 Houdek RichardHoudek Richard TJ Aero Odolena Voda C 2148164 190 Kč
TAP8302 Stuchlík MartinStuchlík Martin KOB Tretra Praha C 8514503 190 Kč
PGP6100 Tichovský MartinTichovský Martin SK Praga C 8680347 190 Kč
PGP8005 Doležel JiříDoležel Jiří SK Praga C 8502742 190 Kč
SPC8112 Bednařík JanBednařík Jan SPORTICUS team C 8670468 190 Kč
SCP7500 Khel RichardKhel Richard OK Sparta Praha C 7202899 190 Kč
RIC8001 Silovský TomášSilovský Tomáš OB Říčany C 8667534 190 Kč
VSP5202 Píchal JanPíchal Jan USK Praha C 51742 190 Kč
DKL7900 Pilát MiroslavPilát Miroslav KOB Kladno C 8011573 300 Kč

H45 4.00 km, 140 m, 15 kontrol

(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7800 Míka PavelMíka Pavel Oddíl OB Kotlářka C 2419920 190 Kč
PDY7501 Cháma JanCháma Jan Běhej Poděbrady C 2260343 190 Kč
PGP7712 Šnejdar OndřejŠnejdar Ondřej SK Praga C 8523530 190 Kč
TAP7702 Tejkl JiříTejkl Jiří KOB Tretra Praha C 8226377 190 Kč
PGP7510 Střelba OndřejStřelba Ondřej SK Praga C 8303009 190 Kč
SLA7602 Hill RichardHill Richard SKOB Slaný C 1150693 190 Kč
SJC7531 Tomeš PetrTomeš Petr Sportcentrum Jičín C 8008015 190 Kč
KNC7800 Havel JosefHavel Josef Sokol Kostelec n. Č. l. C 232895 190 Kč
PGP7902 Stepanenko SergiyStepanenko Sergiy SK Praga C 8522888 190 Kč
KAM7802 Dobyáš PetrDobyáš Petr OK Kamenice C 8162878 190 Kč
LOU7700 Kolář DavidKolář David SK Moravan Louňovice C 8520947 190 Kč
MFP7500 Sadil MilanSadil Milan Matfyz Praha C 8358888 190 Kč
LBE7300 Hůla PavelHůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 190 Kč
0060001 Janousek PetrJanousek Petr 006 - PVP 301357 190 Kč
SCP7501 Petráň JiříPetráň Jiří OK Sparta Praha C 301359 190 Kč
DKP7703 Collis MarkCollis Mark Oddíl OB Kotlářka C 8660454 190 Kč
TAP7700 Jakubský OndřejJakubský Ondřej KOB Tretra Praha C 7701 190 Kč
ROU7505 Černý MichalČerný Michal SKOB Roudnice nad Labem C 8105251 190 Kč
KAM7105 Žemla Tomᚎemla Tomáš OK Kamenice C 8090129 190 Kč
ZBP7601 Dvořák MiroslavDvořák Miroslav OOB SK Zbraslav C 53581 190 Kč
DKP7504 Svoboda JiříSvoboda Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8069069 190 Kč
DOR7505 Vaculovič RadimVaculovič Radim OK Dobříš C 8119443 190 Kč
SLA7601 Beran JaroslavBeran Jaroslav SKOB Slaný C 2109694 190 Kč
DKL7600 Drašar TomášDrašar Tomáš KOB Kladno C 2039798 190 Kč
KAM7201 Balej JiříBalej Jiří OK Kamenice C 8680586 190 Kč
TJP7300 Mička AlešMička Aleš TJ Sokol Troja C 7800365 190 Kč
FSP7903 Beneš TomášBeneš Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8509985 190 Kč
FSP7800 Starý JanStarý Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1450166 190 Kč
TAP7606 Pohl ZdeněkPohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 8662334 190 Kč
ODV7702 Berný JanBerný Jan TJ Aero Odolena Voda C 8501408 190 Kč
PGP7405 Komín DavidKomín David SK Praga C 8116739 190 Kč
TAP6102 Tihon JaroslavTihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 190 Kč
DKP7704 Vondráček MartinVondráček Martin Oddíl OB Kotlářka C 8047162 190 Kč
SLA7500 Zápotocký LubošZápotocký Luboš SKOB Slaný C 8501567 190 Kč
LBE7902 Beran PavelBeran Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 2224516 190 Kč
PGP7408 Sedláček MilanSedláček Milan SK Praga C 8196041 190 Kč

H50 3.90 km, 100 m, 14 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP7302 Vaněk PetrVaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 190 Kč
SCP7201 Podivínský TomášPodivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 190 Kč
TAP7202 Brumovský MartinBrumovský Martin KOB Tretra Praha C 2229843 190 Kč
SLA7200 Kouřimský JanKouřimský Jan SKOB Slaný C 8107710 190 Kč
DCE7400 Kándl FilipKándl Filip KOB Dobřichovice C 2113085 190 Kč
0070001 Gutak MykhayloGutak Mykhaylo 007 - (UKR) Azymut(Ukraine) 8071309 190 Kč
DKP5500 Špičák AlešŠpičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 190 Kč
VSP7401 Zakouřil VáclavZakouřil Václav USK Praha C 8006888 190 Kč
MFP7301 Blahuta MarekBlahuta Marek Matfyz Praha C 8409873 190 Kč
DKP7100 Šubrt AntonínŠubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 190 Kč
ROZ7100 Svoboda OndřejSvoboda Ondřej OK Roztoky C 2102709 190 Kč
ZBP7102 Toušek FilipToušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 190 Kč
DOR7300 Etrych TomášEtrych Tomáš OK Dobříš C 8044386 190 Kč
DOR7404 Gregor RadovanGregor Radovan OK Dobříš C 2125353 190 Kč
DOR6900 Jiras JiříJiras Jiří OK Dobříš C 2120631 190 Kč
DOR6400 Kettner VladekKettner Vladek OK Dobříš 2151384 190 Kč
DOR7100 Španěl OndřejŠpaněl Ondřej OK Dobříš C 2058506 190 Kč
SCP7300 Sliva JanSliva Jan OK Sparta Praha C 8522875 190 Kč
0160001 Večerka DanielVečerka Daniel 016 - NoWay 7002605 190 Kč
RIC7406 Prox JakubProx Jakub OB Říčany C 8506965 190 Kč
RIC7301 Tolar JanTolar Jan OB Říčany C 8007176 190 Kč
LBE7400 Kapoun LuděkKapoun Luděk TJ Lokomotiva Beroun C 7008099 190 Kč
DKL7101 Datel JiříDatel Jiří KOB Kladno C 8501787 190 Kč
ZVO6501 Valla ZdeněkValla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 190 Kč
ZVO6902 Brachtl DanielBrachtl Daniel OB SK Zvole C 887907 190 Kč
SLA7000 Doubek PetrDoubek Petr SKOB Slaný C 8648574 190 Kč

H55 3.50 km, 100 m, 13 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY5701 Dobeš VáclavDobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 190 Kč
OKP6501 Valenta JanValenta Jan SK OK 24 Praha C 8514548 190 Kč
PGP6004 Pasničenko ViktorPasničenko Viktor SK Praga C 8116705 190 Kč
HCE5900 Kettner PavelKettner Pavel TJ Hostivice C 8509341 190 Kč
DCE5500 Procházka AntonínProcházka Antonín KOB Dobřichovice C 8303070 190 Kč
DKL6901 Šemelík PetrŠemelík Petr KOB Kladno C 8033265 190 Kč
DOR6600 Petrilák MiroslavPetrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 190 Kč
EKP5800 Fanta MiroslavFanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 8414109 190 Kč
SJP6800 Bláha JanBláha Jan KČT Slavoj Praha 1407424 190 Kč
DKL6600 Beneš JanBeneš Jan KOB Kladno C 8632959 190 Kč
KPY6201 Kohl JiříKohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 190 Kč
OKP6200 Novák IvoNovák Ivo SK OK 24 Praha C 8014533 190 Kč

H60 3.10 km, 90 m, 11 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6001 Hošek LadislavHošek Ladislav OK Sparta Praha C 8676001 190 Kč
ROU6202 Buk MiloslavBuk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 8501520 190 Kč
ZVO6101 Strejc JaroslavStrejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 190 Kč
API6401 Funda JiříFunda Jiří OK Andante Písek 8519485 300 Kč

H65 2.60 km, 85 m, 9 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL5501 Jirka JiříJirka Jiří KOB Kladno C 8014450 130 Kč
SCP5200 Přeček ZdeněkPřeček Zdeněk OK Sparta Praha C 8632855 130 Kč
TAP5501 Fiala ZdeněkFiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 130 Kč
SCP5500 Jahn PavelJahn Pavel OK Sparta Praha C 8520888 130 Kč
MKP4700 Koč ZdeněkKoč Zdeněk SK Meteor Kačerov C 51706 130 Kč
DOR5800 Nentvich LubomírNentvich Lubomír OK Dobříš C 8033232 130 Kč
VSP5001 Uher PetrUher Petr USK Praha C 8666868 130 Kč
EKP5600 Adrián PetrAdrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8016032 130 Kč
MKP5401 Koč LumírKoč Lumír SK Meteor Kačerov C 336747 130 Kč
SCP4700 Buriánek JaromírBuriánek Jaromír OK Sparta Praha C 8028840 130 Kč
VSP5203 Polák ZdeněkPolák Zdeněk USK Praha C 51740 130 Kč
DKL4601 Novotný JiříNovotný Jiří KOB Kladno C 8506755 130 Kč
0290001 Tučný JanTučný Jan 029 - OB Tučňáci 2131195 130 Kč
DKP4900 Stehno PavelStehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8200026 130 Kč
CST5601 Muchl VladimírMuchl Vladimír OB Strakonice C 8648613 130 Kč
KBP4500 Valter PetrValter Petr KBP Praha C 2222824 130 Kč
DKL4800 Fujan SlávaFujan Sláva KOB Kladno C 8516253 130 Kč
EKP5212 Borák StanislavBorák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 8028861 190 Kč

H70 2.30 km, 85 m, 9 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5201 Hojný OldřichHojný Oldřich OK Sparta Praha C 8500460 130 Kč
DCE5400 Jaroš VladimírJaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 130 Kč
VSP5100 Hora VladimírHora Vladimír USK Praha C 7200325 130 Kč
DKL5202 Chotětický VáclavChotětický Václav KOB Kladno C 2221510 130 Kč

H75 2.10 km, 70 m, 7 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE4600 Nosál StanislavNosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8022665 130 Kč
PGP4300 Suchý KarelSuchý Karel SK Praga C 51640 130 Kč
KPY4600 Duda FrantišekDuda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 130 Kč

H80 2.10 km, 70 m, 7 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJP3501 Bláha SvatoplukBláha Svatopluk KČT Slavoj Praha 08797 130 Kč

T1 3.60 km, 100 m, 11 kontrol

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM8051 Slámová MichaelaSlámová Michaela OK Kamenice C 2148061 190 Kč
PGP7651 Haková MagdaHaková Magda SK Praga C 2051544 190 Kč
PGP8256 Doleželová Lišková EvaDoleželová Lišková Eva SK Praga C 7005179 190 Kč
0030001 Macek MartinMacek Martin 003 - KAM Kamenice 2152980 190 Kč
0030002 Irena MullerováIrena Mullerová 003 - KAM Kamenice 2226478 190 Kč
LBE1200 Kofroň OndřejKofroň Ondřej TJ Lokomotiva Beroun C 1426044 190 Kč
LBE8050 Kofroňová EditaKofroňová Edita TJ Lokomotiva Beroun C 2219017 190 Kč
ROZ7350 Jírová MonikaJírová Monika OK Roztoky C 1415713 190 Kč
PGP8557 Litschmannová LenkaLitschmannová Lenka SK Praga C 7003029 190 Kč
KAM8551 Fuchsová AnetaFuchsová Aneta OK Kamenice C 2152837 190 Kč
0100001 Šimůnková JanaŠimůnková Jana 010 - Jaja´s team 2159884 190 Kč
ZBP7900 Laga MiroslavLaga Miroslav OOB SK Zbraslav C 53582 190 Kč
ZVO8051 Michalíková JanaMichalíková Jana OB SK Zvole C 2222799 190 Kč
SOB7800 Kolařík LadislavKolařík Ladislav SOBSA C 8512719 190 Kč
0140001 Míchal MartinMíchal Martin 014 - Slovan Dubí 682688 190 Kč
KNC0900 Čečetka MatějČečetka Matěj Sokol Kostelec n. Č. l. C 2420029 190 Kč
DKP6001 Valenta PetrValenta Petr Oddíl OB Kotlářka C 2155968 190 Kč
0150003 Cabrnochová PetraCabrnochová Petra 015 - KOB Kladno - neregistrovaní 206496 190 Kč
ODV7605 Svoboda JanSvoboda Jan TJ Aero Odolena Voda C 8028846 190 Kč
ZVO8001 Perkner RadimPerkner Radim OB SK Zvole C 2115681 190 Kč
0170001 Hrušková JanaHrušková Jana 017 - Neregistrovaní Hruškovi 2121891 190 Kč
0190001 Klepetko DavidKlepetko David 019 - Šutri 2129229 190 Kč
ODV7853 Houdková LenkaHoudková Lenka TJ Aero Odolena Voda C 2211645 190 Kč
ODV7852 Truncová LenkaTruncová Lenka TJ Aero Odolena Voda C 2211656 190 Kč
0220001 Vobořilová MarkétaVobořilová Markéta 022 - CZAR 2039125 190 Kč
0300001 Šedivá JanaŠedivá Jana 030 - neregistovaná zapůjčit 240 Kč
TAP7653 Jirousová EvaJirousová Eva KOB Tretra Praha C 442878 190 Kč
OKP7350 Balusková IdaBalusková Ida SK OK 24 Praha C 8003634 190 Kč
SPC8353 Bednaříková JanaBednaříková Jana SPORTICUS team C 8660532 190 Kč
0420001 Švejda KarelŠvejda Karel 042 - Zvole 2219022 190 Kč
0430001 Vachová TerezieVachová Terezie 043 - VACH-o-VA 2220664 190 Kč
0500001 Slabá DanielaSlabá Daniela 050 - Šneci 2212707 190 Kč
ODV7001 Tareš JiříTareš Jiří TJ Aero Odolena Voda C 1078115 190 Kč
0550001 Kučera TomášKučera Tomáš 055 - *** 1417246 300 Kč

T2 5.10 km, 190 m, 18 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8209 Hořejší JanHořejší Jan Oddíl OB Kotlářka C 2771943 190 Kč
DKP6150 Malačková JanaMalačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 190 Kč
DKP6000 Malačka MilanMalačka Milan Oddíl OB Kotlářka C 981822 190 Kč
LTU6700 Skalka MichalSkalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 190 Kč
DOR7702 Koma VítKoma Vít OK Dobříš C 2124789 190 Kč
RIC8250 Havlíčková BarboraHavlíčková Barbora OB Říčany 8047157 190 Kč
ZVO0603 Perkner VítPerkner Vít OB SK Zvole C 2099526 190 Kč
0170002 Hruška PeterHruška Peter 017 - Neregistrovaní Hruškovi 2125321 190 Kč
KAM7803 Mordačík MichalMordačík Michal OK Kamenice C 8410805 190 Kč
EKP7510 Čermák DanielČermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 8028876 190 Kč
0220002 Vaněk TomášVaněk Tomáš 022 - CZAR 8667986 190 Kč
TAP7201 Jirous JiříJirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 190 Kč
ZVO7951 Mikulová ZuzanaMikulová Zuzana OB SK Zvole C 8667989 190 Kč
0470001 Šíma MichalŠíma Michal 047 - Orión Řepy 2157323 190 Kč
ZVO7901 Kolář JanKolář Jan OB SK Zvole C 8471111 300 Kč

TF 3.20 km, 110 m, 7 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIP1950 Hýblová BeátaHýblová Beáta SK VIPrahlo C 7211289 130 Kč
ZBP1300 Laga JakubLaga Jakub OOB SK Zbraslav C 2106882 130 Kč
DOR1600 Jetel VítJetel Vít OK Dobříš 2219037 130 Kč
SJC1751 Drobníková ViktorieDrobníková Viktorie Sportcentrum Jičín C 1985821 130 Kč
TJP1403 Mička DamiánMička Damián TJ Sokol Troja C 2800365 130 Kč
FSP2000 Skripnik JonatanSkripnik Jonatan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 130 Kč
DKP1751 Tučková KláraTučková Klára Oddíl OB Kotlářka C 2095927 130 Kč
0250002 Lejsek MikulasLejsek Mikulas 025 - OB Rocks! 53334 130 Kč
0250003 Lejsek JuliusLejsek Julius 025 - OB Rocks! 53693 130 Kč
PGP1801 Matějů FrantišekMatějů František SK Praga C 995832 130 Kč
0270001 Junek MartinJunek Martin 027 - Sokol Troja 2152879 130 Kč
PGP1750 Benešová EmaBenešová Ema SK Praga C 2099508 130 Kč
SAD1800 Jaroš VítJaroš Vít Sportovní akademie Dobříš C 639547 130 Kč
ZBP1301 Dvořák MaxDvořák Max OOB SK Zbraslav C 2111807 130 Kč
RBK8604 Jalový VlastimilJalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 8014461 130 Kč
SAD1600 Petr SimonPetr Simon Sportovní akademie Dobříš C 51648 130 Kč
SAD1850 Petr EleanorPetr Eleanor Sportovní akademie Dobříš C zapůjčit 180 Kč
0460002 Valentova StellaValentova Stella 046 - Kotlářka Praha zapůjčit 180 Kč
celkem přihlášených: 719, vklad: 121860 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.