Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství ČR mass start, Český pohár 7. kolo

Datum:
19.05.2024
Místo konání:
Vilémov
Pořadatel:
GIG - GIGANT Orienteering
Kategorie:
M12     M14     M17     M20     M21     M40     M50     M60     M70     MB     ME     MW10     OPEN_L     W12     W14     W17     W20     W21     W40     W50     W60     WB     WE    
Nahrávám data...

M12 4.40 km, 6 kontrol Rank. koef.: 1

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010004 Nixon DrewNixon Drew 001 - (NZL) Orienteering Hutt Valley 8064966 150 Kč
VRL1304 Sedlák AntonínSedlák Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8523093 100 Kč
KAM1300 Mišek MichalMišek Michal OK Kamenice C 8133301 100 Kč
SPC1302 Rypáček RadimRypáček Radim SPORTICUS team C 8008303 100 Kč
VSP1400 Horák KryštofHorák Kryštof USK Praha C 8116691 100 Kč
SPC1502 Kalina OskarKalina Oskar SPORTICUS team C 8109400 100 Kč
SJC1212 Musil JakubMusil Jakub Sportcentrum Jičín C 8251251 100 Kč
SBK1414 Urban MilanUrban Milan KOB START Blansko C 8026576 100 Kč
VRL1301 Wohanka JakubWohanka Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8019425 100 Kč
VRL1601 Wohanka MetodějWohanka Metoděj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8409892 100 Kč
SJC1301 Drobník TadeášDrobník Tadeáš Sportcentrum Jičín C 8105233 100 Kč
XPU1502 Odvody VilémOdvody Vilém PARDUBICE BIKERS C 8509053 100 Kč
TZL1302 Honner MartinHonner Martin SKOB Zlín C 8033257 150 Kč

M14 7.50 km, 11 kontrol Rank. koef.: 1

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010003 Sherlock DrewSherlock Drew 001 - (NZL) Orienteering Hutt Valley 8074315 150 Kč
ZUP1000 Šňupárek JendaŠňupárek Jenda MTBO ČZU Praha C 8420969 100 Kč
SPC1010 Ouhrabka VítOuhrabka Vít SPORTICUS team C 8022695 100 Kč
SBK1234 Urban JanUrban Jan KOB START Blansko C 8119431 100 Kč
ABR1111 Jašek VítJašek Vít A-team MTBO C 8183170 100 Kč
TZL1004 Fišer PetrFišer Petr SKOB Zlín C 8660354 100 Kč
VRL1201 Wohanka AntonínWohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8026573 100 Kč
TZL1014 Václavík MarekVáclavík Marek SKOB Zlín C 8508287 100 Kč
XHK1100 Šafář MartinŠafář Martin MTBO Hradec Králové C 8014455 100 Kč
SJC1004 Ticháček JáchymTicháček Jáchym Sportcentrum Jičín C 8250110 100 Kč
TZL0906 Zdráhal MatějZdráhal Matěj SKOB Zlín C 8052217 150 Kč
TZL1001 Honner TomášHonner Tomáš SKOB Zlín C 8662687 150 Kč
0100002 Miheljak AndražMiheljak Andraž 010 - (SLO) OK Slovenj Gradec 8277076 225 Kč

M17 14.30 km, 13 kontrol Rank. koef.: 1

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC0807 Lesage RadekLesage Radek SPORTICUS team C 8502705 200 Kč
STE0702 Buchta DavidBuchta David SK SKI-OB Šternberk C 8030632 200 Kč
SBK0701 Sochor KryštofSochor Kryštof KOB START Blansko C 8506647 200 Kč
ZUP0800 Folprecht LukášFolprecht Lukáš MTBO ČZU Praha C 8226436 200 Kč
14H0700 Sárecz BenceSárecz Bence (HUN) MTBO Hungary 8282033 300 Kč
54A0800 Dobler LinusDobler Linus (AUT) Austria MTBO Team 8344333 300 Kč
SMR0700 Weber MaxmilianWeber Maxmilian SNS Smržovka C 8109423 200 Kč
SMR0900 Weber SebastianWeber Sebastian SNS Smržovka C 8033278 200 Kč
MLA0702 Beneš JosefBeneš Josef MLOK Mariánské Lázně C 8033219 200 Kč
MLA0701 Petruš OndřejPetruš Ondřej MLOK Mariánské Lázně C 8502723 200 Kč
SKL0801 Vaníček FilipVaníček Filip SMS Team Kladno C 8014530 200 Kč
CHA0801 Polák TomášPolák Tomáš OK Chrastava C 8005439 200 Kč
TBM0910 Malý MatyášMalý Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 8680332 200 Kč
SJC0800 Tuma LukášTuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 8001103 200 Kč
TZL0701 Honner JaroslavHonner Jaroslav SKOB Zlín C 8662706 300 Kč

M20 15.80 km, 18 kontrol Rank. koef.: 1

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0606 Meier DavidMeier David Slavia Liberec orienteering C 8004347 200 Kč
XPU0501 Šípek OndřejŠípek Ondřej PARDUBICE BIKERS C 8663154 200 Kč
GIG0601 Zrník TomášZrník Tomáš GIGANT Orienteering C 8662686 0 Kč
VPM0601 Svoboda AntonínSvoboda Antonín KOS Slavia Plzeň C 8651736 300 Kč
TBM0606 Folprecht MatyášFolprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 8662278 300 Kč

M21 15.80 km, 18 kontrol Rank. koef.: 1

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC9810 Mišoň MatějMišoň Matěj SPORTICUS team C 8003616 300 Kč
XHK8900 Šabatka ZdeněkŠabatka Zdeněk MTBO Hradec Králové C 8660923 300 Kč
SBK8501 Jiráček JosefJiráček Josef KOB START Blansko E 8201285 300 Kč
SBK7537 Urban JanUrban Jan KOB START Blansko C 8303038 300 Kč
KNC7001 Švarcbach MichalŠvarcbach Michal Sokol Kostelec n. Č. l. E 8013920 300 Kč
SBK6922 Sochor JanSochor Jan KOB START Blansko C 8663124 300 Kč
KNC8803 Bitter AlešBitter Aleš Sokol Kostelec n. Č. l. E 8629814 300 Kč
SRK9803 Ladma MartinLadma Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8520228 300 Kč
XHK8100 Jedlička LukášJedlička Lukáš MTBO Hradec Králové C 8670498 300 Kč
VRL7305 Wohanka PetrWohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8087305 300 Kč
XHK7601 Macháček JiříMacháček Jiří MTBO Hradec Králové C 8109421 300 Kč
VSP8201 Bartoš MariánBartoš Marián USK Praha C 8660511 300 Kč
VRB0313 Peňáz RadekPeňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662362 300 Kč
VRB0303 Peňáz VojtěchPeňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8508301 300 Kč
XPU0204 Šišma VojtěchŠišma Vojtěch PARDUBICE BIKERS C 8663165 300 Kč
XPU0210 Vališ JanVališ Jan PARDUBICE BIKERS C 8109304 300 Kč
NEK0200 Nöbauer PetrNöbauer Petr Nejdek Orienteering C 8031406 300 Kč
LDC8901 Havel MichalHavel Michal KOB Děčín C 8502746 300 Kč
TBM8307 Uhmann PetrUhmann Petr KOS TJ Tesla Brno C 8307000 300 Kč
LCE8801 Perůtka JanPerůtka Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8635817 300 Kč
DKP8902 Pospíšek MarekPospíšek Marek Oddíl OB Kotlářka C 8076022 300 Kč

M40 15.80 km, 18 kontrol Rank. koef.: 1

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7705 Potužník MartinPotužník Martin SOS Jindřichův Hradec C 8237700 300 Kč
SPC7506 Rypáček MiroslavRypáček Miroslav SPORTICUS team C 8076616 300 Kč
SJI7613 Izdný PavelIzdný Pavel OK Jihlava C 8149899 300 Kč
SPC8211 Kalina MiroslavKalina Miroslav SPORTICUS team E 8033200 300 Kč
TSU8109 Sedláček PetrSedláček Petr LKT 80 Šumperk C 8662355 300 Kč
TAP8003 Veruňák JiříVeruňák Jiří KOB Tretra Praha C 8461737 300 Kč
STE7700 Buchta MartinBuchta Martin SK SKI-OB Šternberk C 8030642 300 Kč
TBM8008 Polášek RadekPolášek Radek KOS TJ Tesla Brno C 8008780 300 Kč
SPC7703 Dočkal TomášDočkal Tomáš SPORTICUS team C 8109336 300 Kč
ABR7601 Jašek PetrJašek Petr A-team MTBO C 8662350 300 Kč
ABR7501 Hruška MilošHruška Miloš A-team MTBO C 8680603 300 Kč
ABR7600 Žák PavelŽák Pavel A-team MTBO C 8662295 300 Kč
ABR8200 Kaluža LubošKaluža Luboš A-team MTBO C 8014496 300 Kč
GIG7502 Fišer PetrFišer Petr GIGANT Orienteering C 8662302 0 Kč
TSU8246 Medlík JanMedlík Jan LKT 80 Šumperk C 8003641 300 Kč
21A7900 Klimo ThomasKlimo Thomas (AUT) OLT Transdanubien 8100379 450 Kč
TAP7604 Šebesta PetrŠebesta Petr KOB Tretra Praha C 8032476 300 Kč
XPU8206 Odvody ZdeněkOdvody Zdeněk PARDUBICE BIKERS C 8206000 300 Kč
BLI8001 Ištok MartinIštok Martin MTBO Bludný kořen C 8028843 300 Kč
BLI7803 Ohera KarelOhera Karel MTBO Bludný kořen C 8028830 300 Kč
BLI7402 Vozka RadimVozka Radim MTBO Bludný kořen C 8028848 300 Kč
SMR7701 Weber RomanWeber Roman SNS Smržovka C 8026637 300 Kč
MLA7500 Petruš MarekPetruš Marek MLOK Mariánské Lázně C 8502744 300 Kč
SMR7700 Hons MišiHons Miši SNS Smržovka C 8414103 300 Kč
XHK7700 Šafář JanŠafář Jan MTBO Hradec Králové C 8116828 300 Kč
CHA7500 Polák JaroslavPolák Jaroslav OK Chrastava C 8028844 300 Kč
TBM7711 Rovensky MilanRovensky Milan KOS TJ Tesla Brno C 8301177 450 Kč
VPM7905 Jirka JakubJirka Jakub KOS Slavia Plzeň C 8252429 450 Kč
TZL7803 Honner JaroslavHonner Jaroslav SKOB Zlín C 8109412 0 Kč
0100001 Miheljak BlažMiheljak Blaž 010 - (SLO) OK Slovenj Gradec 8277075 675 Kč
XHK7908 Ševčík MatějŠevčík Matěj MTBO Hradec Králové C 8501581 300 Kč
TBM7337 La Carbonara ClaudioLa Carbonara Claudio KOS TJ Tesla Brno C 8022288 0 Kč
TBM7305 Folprecht JaroslavFolprecht Jaroslav KOS TJ Tesla Brno C 8680615 450 Kč

M50 14.30 km, 13 kontrol Rank. koef.: 1

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Drew LiamDrew Liam 001 - (NZL) Orienteering Hutt Valley 8081685 450 Kč
VLI7301 Meier MilanMeier Milan Slavia Liberec orienteering C 8662311 300 Kč
TZL6915 Podmolík TomášPodmolík Tomáš SKOB Zlín C 8482085 300 Kč
SJC6602 Antoš SvatoplukAntoš Svatopluk Sportcentrum Jičín C 8654568 300 Kč
15A7000 Pölzelbauer MichaelPölzelbauer Michael (AUT) OLG Ströck Wien 8120970 450 Kč
0040001 Sturm MichaelSturm Michael 004 - (GER) ESV Bitterfeld 8000034 450 Kč
ZUP7300 Folprecht EduardFolprecht Eduard MTBO ČZU Praha C 8670480 300 Kč
VBA6501 Mlynárik PeterMlynárik Peter ŠK VAZKA Bratislava C 8402555 300 Kč
ABR6849 Pavlík RadekPavlík Radek A-team MTBO C 8666874 300 Kč
VRL7406 Štregl Tomᚊtregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8003612 300 Kč
SRK7101 Filip LiborFilip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8137519 300 Kč
SJI7104 Venhoda MilanVenhoda Milan OK Jihlava C 8028816 300 Kč
XHK6401 Košťál PavelKošťál Pavel MTBO Hradec Králové C 8014478 300 Kč
SMR7001 Pařízek PetrPařízek Petr SNS Smržovka C 8414115 300 Kč
TJN6701 Nagy JosefNagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8659409 300 Kč
VSP7403 Jirásek MilanJirásek Milan USK Praha C 8116685 300 Kč
ZPV6712 Holinka MartinHolinka Martin KOB ZPV Prostějov C 8660377 300 Kč
VLI6501 Kareis MartinKareis Martin Slavia Liberec orienteering C 8680572 300 Kč
VRB7201 Klech RichardKlech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662299 300 Kč
VRB7404 Klech AlešKlech Aleš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8047185 300 Kč
PHK7103 Chaloupský DavidChaloupský David OK 99 Hradec Králové C 8660515 300 Kč
SKL7401 Štáfek PavelŠtáfek Pavel SMS Team Kladno E 8660555 300 Kč
HOB7101 Kulíšek TomášKulíšek Tomáš SK OB Horní Benešov 8105241 450 Kč
SJC7305 Tuma JaroslavTuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8001607 300 Kč
BOR6603 Bogar LeošBogar Leoš OK Jiskra Nový Bor C 8116755 300 Kč
XBM6949 Šňupárek OndřejŠňupárek Ondřej ABND RACING TEAM C 8662695 450 Kč
VLI7005 Ropek RudolfRopek Rudolf Slavia Liberec orienteering C 8511594 450 Kč
TBM6900 Mudrák PavelMudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8662331 450 Kč
0110001 Bauman BorisBauman Boris 011 - (SLO) Mariborski OK 8270366 675 Kč
VPM6902 Hašek OndřejHašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 8196082 300 Kč
XHK7205 Kunart TomášKunart Tomáš MTBO Hradec Králové C 8482086 600 Kč

M60 11.10 km, 12 kontrol Rank. koef.: 1

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL6345 Strakoš BohumilStrakoš Bohumil SKOB Zlín C 8000120 300 Kč
VSP5200 Laciga ZdeněkLaciga Zdeněk USK Praha C 8667549 300 Kč
VEY5600 Kadlec LuděkKadlec Luděk YETTI Vejprty C 8116733 300 Kč
STB5701 Ludvík PetrLudvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 8660582 300 Kč
TBM6213 Argaláš JaroslavArgaláš Jaroslav KOS TJ Tesla Brno C 8662684 300 Kč
VBA6000 Autrata VlastimilAutrata Vlastimil ŠK VAZKA Bratislava C 8016302 300 Kč
0030001 Deijgers DirkDeijgers Dirk 003 - (BEL) HAMOK 8010238 450 Kč
22H5800 Jankó TamásJankó Tamás (HUN) Hegyisport Szentendre 8300958 450 Kč
ZPV6213 Křeček MiroslavKřeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 8660478 300 Kč
HOR6302 Vávra MartinVávra Martin TJ Jiskra Hořice C 8680322 300 Kč
KVS5901 Maliňák VladimírMaliňák Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 8482098 300 Kč
SPC6201 Hejna JiříHejna Jiří SPORTICUS team C 8663134 300 Kč
KVS5900 Jánoška JozefJánoška Jozef SKOB Kobra Vsetín C 8100017 300 Kč
ABR6302 Řeháček PetrŘeháček Petr A-team MTBO C 8663161 300 Kč
ABR6102 Vrábel JaromírVrábel Jaromír A-team MTBO C 8014511 300 Kč
ABR6301 Kolář RudolfKolář Rudolf A-team MTBO C 8663187 300 Kč
0050001 Gartlgruber WolfgangGartlgruber Wolfgang 005 - (AUT) HSV Pinkafeld 8115115 450 Kč
14H6100 Mets MiklósMets Miklós (HUN) MTBO Hungary 8610506 450 Kč
TSU5941 Král JiříKrál Jiří LKT 80 Šumperk C 8663159 300 Kč
SBK6301 Buřt VladimírBuřt Vladimír KOB START Blansko C 8007189 300 Kč
SBK6201 Peťovský JanPeťovský Jan KOB START Blansko C 8107732 300 Kč
TBM6007 Pospíšek ZbyněkPospíšek Zbyněk KOS TJ Tesla Brno C 8663197 300 Kč
SJC6000 Kuchař PavelKuchař Pavel Sportcentrum Jičín C 8008787 300 Kč
0090001 Melcher MichaelMelcher Michael 009 - (AUT) OLKFV Bobomap 8160262 675 Kč
KCK5701 Flašar JanFlašar Jan KOB Český Krumlov C 8028814 450 Kč

M70 10.40 km, 10 kontrol Rank. koef.: 1

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5418 Dravetz WalterDravetz Walter SKOB Zlín C 8230954 300 Kč
0020001 Pickering KevinPickering Kevin 002 - (GBR) GB MTBO 8008956 450 Kč
TSU4600 Skácel JaroslavSkácel Jaroslav LKT 80 Šumperk C 8005125 300 Kč
ABR5301 Vojtášek JanVojtášek Jan A-team MTBO C zapůjčit 350 Kč
VLI5301 Škoda PřemekŠkoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8111113 300 Kč
14H4800 Hidas SándorHidas Sándor (HUN) MTBO Hungary 8480212 450 Kč
SLA4202 Němec VladimírNěmec Vladimír SKOB Slaný C 8162900 300 Kč
LCE4901 Perůtka KarelPerůtka Karel OOB TJ Slovan Luhačovice C 8512660 300 Kč
BOR4902 Kuchař VladimírKuchař Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8160171 300 Kč
0140001 Deseő LaszloDeseő Laszlo 014 - (HUN) Deseő Laszlo 8130343 675 Kč

MB 11.10 km, 12 kontrol Rank. koef.: 1

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR7800 Lukavec PetrLukavec Petr SNS Smržovka C 8656718 300 Kč
12H7001 Molnár AttilaMolnár Attila (HUN) Tipo Orienteering Club 8484444 450 Kč
VRL8504 Sedlák MilanSedlák Milan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8509336 300 Kč
VSP7200 Horák PavelHorák Pavel USK Praha C 8660356 300 Kč
12H6900 Dankó IstvánDankó István (HUN) Tipo Orienteering Club 8646369 450 Kč
SPC8003 Ouhrabka JakubOuhrabka Jakub SPORTICUS team C 8119513 300 Kč
TBM7606 Šafek JiříŠafek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8000013 300 Kč
VRL8208 Štembera PetrŠtembera Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C zapůjčit 350 Kč
14H8000 Vajda PéterVajda Péter (HUN) MTBO Hungary 8012262 450 Kč
TBM0106 Gryc VojtěchGryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 8645931 300 Kč
LOV7600 Bochňák ZbyněkBochňák Zbyněk lepus.cz C 8013937 300 Kč
TBM7301 Provazník DušanProvazník Dušan KOS TJ Tesla Brno C 8482080 450 Kč
TBM7610 Malý MartinMalý Martin KOS TJ Tesla Brno C 8470600 300 Kč

ME 22.30 km, 20 kontrol Rank. koef.: 1

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC7803 Sajal MartinSajal Martin SPORTICUS team E 8033209 300 Kč
SMR7901 Svoboda HonzaSvoboda Honza SNS Smržovka E 8520825 300 Kč
STB9801 Ludvík MatyášLudvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor E 8660584 300 Kč
TZL8604 Hradil JiříHradil Jiří SKOB Zlín E 8066794 300 Kč
SPC0102 Niebielski BartoszNiebielski Bartosz SPORTICUS team E 8000846 300 Kč
VBA9601 Muller MatejMuller Matej ŠK VAZKA Bratislava E 8680283 300 Kč
SPC8207 Hvězdář PetrHvězdář Petr SPORTICUS team E 8660573 300 Kč
TZL9502 Chovanec DavidChovanec David SKOB Zlín E 8409858 300 Kč
SPC7608 Štěňha MartinŠtěňha Martin SPORTICUS team E 8667520 300 Kč
STB9301 Ludvík VojtěchLudvík Vojtěch TJ Stadion Nový Bor E 8656551 300 Kč
SBK8403 Jirka MichalJirka Michal KOB START Blansko E 8401151 300 Kč
ZAM0205 Moravec JanMoravec Jan OB T.J. Sokol Žamberk E 8667543 300 Kč
TBM7205 Rygl MiroslavRygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8230672 300 Kč
BOR8904 Bogar FrantišekBogar František OK Jiskra Nový Bor E 8116722 300 Kč
SJC9000 Stránský VojtěchStránský Vojtěch Sportcentrum Jičín E 8066790 300 Kč
SPC0009 Vacek JanVacek Jan SPORTICUS team E 8028808 300 Kč
VSP8200 Laciga RadekLaciga Radek USK Praha E 8162899 300 Kč
ABR8401 Vala RadekVala Radek A-team MTBO E 8028862 300 Kč
TBM7632 Ševčík MartinŠevčík Martin KOS TJ Tesla Brno E 8662360 300 Kč
TBM7327 Štěpánek MartinŠtěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno E 8444884 300 Kč
XHK9100 Chmelař LukášChmelař Lukáš MTBO Hradec Králové E 8663200 300 Kč
54A0400 Hnilica HannesHnilica Hannes (AUT) Austria MTBO Team 8070504 450 Kč
54A0100 Illig MartinIllig Martin (AUT) Austria MTBO Team 8122609 450 Kč
VRL7501 Wohanka PavelWohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí E 8330550 300 Kč
VLI8800 Škoda JakubŠkoda Jakub Slavia Liberec orienteering E 8656596 300 Kč
STB8100 Stránský JiříStránský Jiří TJ Stadion Nový Bor E 8663143 300 Kč
VPM8807 Kamaryt TomášKamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň E 8662312 300 Kč
14P0102 Hyla DamianHyla Damian (POL) UKS Kometa Gliwice 8631670 300 Kč
NEK0101 Newiak NickNewiak Nick Nejdek Orienteering E 8109361 300 Kč
VPM0001 Hašek JanHašek Jan KOS Slavia Plzeň E 8076582 300 Kč
VSP8301 Hora VojtěchHora Vojtěch USK Praha E 8663123 300 Kč
XPU9705 Kanta MartinKanta Martin PARDUBICE BIKERS E 8076585 300 Kč
0070001 Wilms LukasWilms Lukas 007 - (GER) O-Team Kiel 8050006 450 Kč
SJC0202 Tuma MatějTuma Matěj Sportcentrum Jičín E 8001809 300 Kč
SMR7801 Buriánek VojtaBuriánek Vojta SNS Smržovka E 8028837 450 Kč

MW10 1.80 km, 6 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR1850 Lukavcová ZuzanaLukavcová Zuzana SNS Smržovka 7204493 50 Kč
SMR1700 Lukavec TomášLukavec Tomáš SNS Smržovka 7204495 50 Kč
VRL1701 Sedlák JiříSedlák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2151440 50 Kč
SPC1902 Ouhrabka LukášOuhrabka Lukáš SPORTICUS team C 2031372 50 Kč
SBK1818 Jirka MartinJirka Martin KOB START Blansko 52430 50 Kč
TAP1700 Veruňák JurášVeruňák Juráš KOB Tretra Praha 8502736 50 Kč
DOB1771 Michalíková SofieMichalíková Sofie KOB Dobruška C 410769 50 Kč
TBM1611 Šafek JakubŠafek Jakub KOS TJ Tesla Brno C 8502720 50 Kč
SPC1458 Dočkalová ŽanetaDočkalová Žaneta SPORTICUS team C 8502703 50 Kč
SBK1515 Sochor SamuelSochor Samuel KOB START Blansko C 50 Kč
VRL1751 Štemberová AnetŠtemberová Anet OOS TJ Spartak Vrchlabí C zapůjčit 100 Kč
VSP1700 Bartoš MartinBartoš Martin USK Praha 8100098 50 Kč
SBK1800 König TobiasKönig Tobias KOB START Blansko C 8234323 50 Kč
SBK1600 König TeodorKönig Teodor KOB START Blansko C 8234322 50 Kč
BLI1550 Oherová KateřinaOherová Kateřina MTBO Bludný kořen C 50 Kč
VSP1601 Hora DamiánHora Damián USK Praha C 1006283 50 Kč
LDC1750 Havlová AnetaHavlová Aneta KOB Děčín 8660528 50 Kč
21A2350 Rovensky AnnieRovensky Annie (AUT) OLT Transdanubien 8180520 50 Kč
21A1600 Rovensky LaurenRovensky Lauren (AUT) OLT Transdanubien 8101116 50 Kč
VBA1701 Ančic DanielAnčic Daniel ŠK VAZKA Bratislava 2008512 50 Kč
EKP1601 Ševčík OndřejŠevčík Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 50 Kč
VSP1550 Müllerová LudmilaMüllerová Ludmila USK Praha C 336798 50 Kč

OPEN_L 11.10 km, 12 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ABR6201 Němec LubomírNěmec Lubomír A-team MTBO 8013377 100 Kč
BLI8250 Oherová MichaelaOherová Michaela MTBO Bludný kořen C 8502706 100 Kč
PHK0200 Alger MichalAlger Michal OK 99 Hradec Králové 100 Kč
ABM7210 Kurečka RobertKurečka Robert KOB ALFA Brno C 8648589 100 Kč
21A8050 Rovensky DagmarRovensky Dagmar (AUT) OLT Transdanubien 8051180 100 Kč
0130001 Lesák AdamLesák Adam 013 - GIG - Neregistrovaní 8680315 100 Kč
MOV2400 Čudek LiborČudek Libor SKOB Ostrava zapůjčit 150 Kč

W12 4.20 km, 6 kontrol Rank. koef.: 1

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1450 Veruňáková ŽofieVeruňáková Žofie KOB Tretra Praha C 8013909 100 Kč
VRL1252 Štemberová ElenŠtemberová Elen OOS TJ Spartak Vrchlabí C zapůjčit 150 Kč
VSP1450 Bartošová NatálieBartošová Natálie USK Praha C 8200095 100 Kč
XPU1252 Odvodyová NikolaOdvodyová Nikola PARDUBICE BIKERS C 8014544 100 Kč
XPU1257 Křížová MagdalenaKřížová Magdalena PARDUBICE BIKERS C 8012570 100 Kč
VSP1855 Horová MínaHorová Mína USK Praha C 51659 100 Kč
TBM1377 Kurečková ZuzanaKurečková Zuzana KOS TJ Tesla Brno 8658407 150 Kč
EKP1353 Ševčíková LindaŠevčíková Linda VŠTJ Ekonom Praha C 100 Kč

W14 6.30 km, 10 kontrol Rank. koef.: 1

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC1151 Rypáčková ŠárkaRypáčková Šárka SPORTICUS team C 8014509 100 Kč
SPC1256 Ouhrabková BáraOuhrabková Bára SPORTICUS team C 8509340 100 Kč
TBM1160 Ryglová ŠárkaRyglová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 8042122 100 Kč
VRL1151 Wohanková MichaelaWohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8047165 100 Kč
VSP1150 Jirásková MiaJirásková Mia USK Praha C 8196033 100 Kč
VSP1151 Jirásková ViolaJirásková Viola USK Praha C 8105234 100 Kč
XHK1051 Ladýřová AlžbětaLadýřová Alžběta MTBO Hradec Králové C 8064427 100 Kč
GIG1050 Chamraďa ElviraChamraďa Elvira GIGANT Orienteering C 8183148 0 Kč
ZUP1051 Veselá JulieVeselá Julie MTBO ČZU Praha C 8506953 150 Kč
TBM1156 La Carbonara NoemiLa Carbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno C 8197607 150 Kč

W17 9.80 km, 11 kontrol Rank. koef.: 1

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC1158 Kalinová LisaKalinová Lisa SPORTICUS team C 8461111 200 Kč
SPC0961 Kalinová EllaKalinová Ella SPORTICUS team C 8014488 200 Kč
SPC0952 Akrmanová JanaAkrmanová Jana SPORTICUS team C 8502730 200 Kč
TZL0851 Fišerová MarkétaFišerová Markéta SKOB Zlín C 8680330 200 Kč
TJN0863 Nagyová ZuzanaNagyová Zuzana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8030649 200 Kč
VSP0952 Jirásková LauraJirásková Laura USK Praha C 8196090 200 Kč
BLI1050 Vozková VeronikaVozková Veronika MTBO Bludný kořen C 8028812 200 Kč
TBM0857 Ryglová AdélaRyglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 8033296 300 Kč
XHK0888 Kunartová DominikaKunartová Dominika MTBO Hradec Králové C 8482084 400 Kč

W20 10.40 km, 10 kontrol Rank. koef.: 1

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZUP0650 Folprechtová JulieFolprechtová Julie MTBO ČZU Praha E 8013908 200 Kč
MOV0654 Čudková KristýnaČudková Kristýna SKOB Ostrava 8670474 450 Kč

W21 12.00 km, 12 kontrol Rank. koef.: 1

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR8754 Lukavcová IvanaLukavcová Ivana SNS Smržovka C 8656734 300 Kč
XHK9150 Lamichová MartinaLamichová Martina MTBO Hradec Králové C 8660523 300 Kč
SPC7955 Rypáčková DanaRypáčková Dana SPORTICUS team C 8660559 300 Kč
SJI8350 Izdná PetraIzdná Petra OK Jihlava C 8516414 300 Kč
TSU8894 Coufalová MarkétaCoufalová Markéta LKT 80 Šumperk C 8013846 300 Kč
SBK8383 Jirková LenkaJirková Lenka KOB START Blansko E 8501584 300 Kč
TAP8350 Veruňáková PetraVeruňáková Petra KOB Tretra Praha C 8076017 300 Kč
DOB7956 Štěpánová DitaŠtěpánová Dita KOB Dobruška E 8660522 300 Kč
XPU9952 Barnetová VeronikaBarnetová Veronika PARDUBICE BIKERS C 8116790 300 Kč
SBK8554 Beržinská SoňaBeržinská Soňa KOB START Blansko C 8202028 300 Kč
SPC0151 Doubková EmmaDoubková Emma SPORTICUS team C 8033250 300 Kč
VSP7799 Košíková JitkaKošíková Jitka USK Praha C 8020233 300 Kč
SRK0050 Filipová TerezaFilipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8022669 300 Kč
SBK8661 Königová JanaKönigová Jana KOB START Blansko C 8000002 300 Kč
XPU8352 Odvodyová ŠárkaOdvodyová Šárka PARDUBICE BIKERS E 8352000 300 Kč
NEK0150 Nádeníčková PavlaNádeníčková Pavla Nejdek Orienteering C 8660521 300 Kč
ZBM0060 Auermüllerová AnnaAuermüllerová Anna SK Brno Žabovřesky C 410338 300 Kč
DKP9155 Pospíšková MagdalenaPospíšková Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 8013910 300 Kč

W40 10.40 km, 10 kontrol Rank. koef.: 1

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010002 Rachel DrewRachel Drew 001 - (NZL) Orienteering Hutt Valley 8041672 450 Kč
SPC7160 Mědílková IvaMědílková Iva SPORTICUS team E 8667533 300 Kč
ZUP8151 Ryšavá VendulaRyšavá Vendula MTBO ČZU Praha C 8662726 300 Kč
TSU8279 Tomečková ZuzanaTomečková Zuzana LKT 80 Šumperk C 8660549 300 Kč
SPC7651 Akrmanová JitkaAkrmanová Jitka SPORTICUS team C 8028881 300 Kč
SPC8259 Kalinová MarkétaKalinová Markéta SPORTICUS team E 8629752 300 Kč
SPC8152 Ouhrabková RadkaOuhrabková Radka SPORTICUS team C 8033282 300 Kč
TBM7850 Walther KatjaWalther Katja KOS TJ Tesla Brno C 8170678 300 Kč
SMR7151 Pařízková VěrkaPařízková Věrka SNS Smržovka C 8033216 300 Kč
VSP7653 Jirásková MarkétaJirásková Markéta USK Praha C 8196071 300 Kč
SMR6950 Rychterová DanaRychterová Dana SNS Smržovka C 8116694 300 Kč
SMR7650 Weberová IvanaWeberová Ivana SNS Smržovka C 8196074 300 Kč
VRB7850 Kuncová JanaKuncová Jana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8409853 300 Kč
SMR7750 Honsová LenkaHonsová Lenka SNS Smržovka C 8116767 300 Kč
VSP8455 Horová KláraHorová Klára USK Praha C 8008455 300 Kč
CHA8150 Poláková VeronikaPoláková Veronika OK Chrastava C 8008287 300 Kč
TBM7372 Provazník Ryglová KateřinaProvazník Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8660363 450 Kč
TBM7991 Malá AliceMalá Alice KOS TJ Tesla Brno C 8670786 300 Kč
ZUP7551 Veselá IvaVeselá Iva MTBO ČZU Praha C 8201275 450 Kč
TBM7652 La Carbonara HanaLa Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno C 8100026 450 Kč

W50 10.40 km, 10 kontrol Rank. koef.: 1

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL7155 Podmolíková DagmarPodmolíková Dagmar SKOB Zlín C 8680334 300 Kč
STB6798 Abelová IvanaAbelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 8660583 300 Kč
12H6950 Németh ÁgnesNémeth Ágnes (HUN) Tipo Orienteering Club 8401969 450 Kč
KNC6754 Švarcbachová JaroslavaŠvarcbachová Jaroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 8670499 300 Kč
KVS6551 Maliňáková EvaMaliňáková Eva SKOB Kobra Vsetín C 8662711 300 Kč
SRK7373 Filipová IvanaFilipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8410772 300 Kč
27A6850 Hnilica SonjaHnilica Sonja (AUT) Wiener Schulcup WSC 8050268 450 Kč
21A6550 Finder GabyFinder Gaby (AUT) OLT Transdanubien 450 Kč
PHK7051 Chaloupská PavlínaChaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 8644871 300 Kč

W60 6.30 km, 10 kontrol Rank. koef.: 1

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVS5850 Perůtková IvanaPerůtková Ivana SKOB Kobra Vsetín C 8680404 300 Kč
VSP5950 Lacigová IvanaLacigová Ivana USK Praha C 8116699 300 Kč
TSU5896 Králová DanaKrálová Dana LKT 80 Šumperk C 8662287 300 Kč
VBA4751 Kralova EvaKralova Eva ŠK VAZKA Bratislava C 8478747 300 Kč
KCK5756 Flašarová MarieFlašarová Marie KOB Český Krumlov C 8013472 450 Kč
0120001 Hanley KarenaHanley Karena 012 - (GBR) MTBO Great Britain 8210128 675 Kč

WB 8.60 km, 12 kontrol Rank. koef.: 1

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL8651 Dudešková SoňaDudešková Soňa SKOB Zlín C 8512628 300 Kč
VRL8358 Štemberová VěraŠtemberová Věra OOS TJ Spartak Vrchlabí C zapůjčit 350 Kč
ABR8888 Valová MarcelaValová Marcela A-team MTBO C 8512684 300 Kč

WE 15.80 km, 18 kontrol Rank. koef.: 1

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7852 Hrdinová MarieHrdinová Marie USK Praha E 8660472 300 Kč
VEY0650 Kadlecová TerezaKadlecová Tereza YETTI Vejprty E 8656571 300 Kč
21A7650 Gigon MichaelaGigon Michaela (AUT) OLT Transdanubien 8177771 450 Kč
STB9450 Kamererová ValerieKamererová Valerie TJ Stadion Nový Bor E 8660581 300 Kč
SJC8355 Musilová VendulaMusilová Vendula Sportcentrum Jičín E 8350350 300 Kč
TBM8485 Uhnavá MarkétaUhnavá Markéta KOS TJ Tesla Brno E 8010108 300 Kč
XHK0250 Nedomlelová LucieNedomlelová Lucie MTBO Hradec Králové E 8662718 300 Kč
SJC0251 Kuchařová RozálieKuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín E 8631581 300 Kč
ABR9499 Haltof EwaHaltof Ewa A-team MTBO E 8660544 300 Kč
TBM8650 Tichovská MartinaTichovská Martina KOS TJ Tesla Brno E 8076544 300 Kč
TBM0667 Kurečková KláraKurečková Klára KOS TJ Tesla Brno E 8409890 300 Kč
54A0450 Hnilica JanaHnilica Jana (AUT) Austria MTBO Team 8240102 450 Kč
54A0050 Hnilica LeaHnilica Lea (AUT) Austria MTBO Team 8120500 450 Kč
VRL7652 Wohanková GabrielaWohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí E 8033284 300 Kč
SJC8450 Drobníková MarkétaDrobníková Markéta Sportcentrum Jičín E 8482121 300 Kč
SKV9452 Škodová RomanaŠkodová Romana TJ Slovan Karlovy Vary E 8008510 300 Kč
53P8150 Tkaczuk AnnaTkaczuk Anna (POL) Team 360° 8136014 300 Kč
STB0851 Stránská SofieStránská Sofie TJ Stadion Nový Bor E 8660578 300 Kč
VBA0450 Kupriyanova MariaKupriyanova Maria ŠK VAZKA Bratislava C 8171961 300 Kč
0060001 Szaturska AleksandraSzaturska Aleksandra 006 - (POL) UKS Falenica Warszawa 8198205 300 Kč
VPM9191 Kamarytová MarieKamarytová Marie KOS Slavia Plzeň E 8064425 300 Kč
XPU8954 Bártíková ZuzanaBártíková Zuzana PARDUBICE BIKERS E 8090145 300 Kč
TSU8889 Reifová NaděždaReifová Naděžda LKT 80 Šumperk E 8656575 300 Kč
GIG0450 Chamraďa NataliChamraďa Natali GIGANT Orienteering E 8183109 0 Kč
VRL0456 Messnerová LucieMessnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí E 8033294 450 Kč
VBA8454 Ančicová StanislavaAnčicová Stanislava ŠK VAZKA Bratislava E 8407222 450 Kč
EKP8062 Nováková LenkaNováková Lenka VŠTJ Ekonom Praha E 8660580 300 Kč
VSP8152 Lacigová MichaelaLacigová Michaela USK Praha E 8008274 300 Kč
celkem přihlášených: 356, vklad: 96400 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.