Logo

Přihlášky závodu: H.S.H. Vysočina cup

Datum:
12.07.2024
Místo konání:
Včelákov
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Kategorie:
D10     D10F     D12B     D14B     D16B     D18B     D21A     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D40C     D45B     D45C     D50B     D50C     D55B     D55C     D60     D65     D70     D75     H10     H10F     H12B     H14B     H16B     H18B     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H40C     H45B     H45C     H50B     H50C     H55B     H55C     H60B     H60C     H65B     H65C     H70     H75     H80     H85     HDR     P    
Nahrávám data...

D10

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VBM1451 Vernerová JohanaVernerová Johana VSK Mendelu Brno C 49679 Ano Ano Ano 500 Kč
PZR1550 Kubáková LauraKubáková Laura UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 9201757 Ano Ano Ano 500 Kč
BOR1450 Nehasilová AnnaNehasilová Anna OK Jiskra Nový Bor C 8522908 Ano Ano Ano 500 Kč
KSU1454 Vlčková BarboraVlčková Barbora Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058484 Ano Ano Ano 500 Kč
0100001 Terezka Nezvedová Terezka Nezvedová 010 - Malí draci 232264 Ne Ano Ano 400 Kč
SJI1551 Jirků TerezaJirků Tereza OK Jihlava C 8520831 Ano Ano Ano 500 Kč
PBM1554 Matulová MarkétaMatulová Markéta TJ Spartak 1. brněnská C 4781 Ano Ano Ano 500 Kč
AOP1451 Tesařová LucieTesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 Ano Ano Ano 500 Kč
CHT1451 Matrasová MarieMatrasová Marie OOB SK Chrast C 8510260 Ano Ano Ano 500 Kč
TJP1452 Klášterecká MiladaKlášterecká Milada TJ Sokol Troja C 2217338 Ano Ano Ano 500 Kč
0140003 Horáková ZuzanaHoráková Zuzana 014 - Orel Pozořice zapůjčit Ano Ano Ano 650 Kč
SJI1650 Prošková AndreaProšková Andrea OK Jihlava C 8063078 Ano Ano Ano 500 Kč
TBM1551 Hübnerová JohanaHübnerová Johana KOS TJ Tesla Brno C 2082923 Ano Ano Ano 500 Kč
TEP1451 Pecánková BarboraPecánková Barbora Tempo Praha C 49546 Ano Ano Ano 500 Kč
0400001 Šidlová DorotaŠidlová Dorota 040 - O-Mladcová 7053367 Ano Ano Ano 500 Kč
TUR1458 Havlová AnetaHavlová Aneta OOB TJ Turnov C 1409083 Ne Ano Ano 400 Kč
LPU1454 Fenclová ZuzanaFenclová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 887920 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK1450 Tihonová MagdalenaTihonová Magdalena OK 99 Hradec Králové C 8511560 Ano Ano Ano 500 Kč
OSN1456 Voráčková KarolínaVoráčková Karolína SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8009 Ano Ne Ne 300 Kč
43S1550 Máčajová ZuzanaMáčajová Zuzana (SVK) Športový klub Sandberg 2114247 Ano Ano Ano 800 Kč
PBM1552 Kozmonová SáraKozmonová Sára TJ Spartak 1. brněnská C 8506957 Ano Ano Ano 800 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VBM1651 Vernerová ZitaVernerová Zita VSK Mendelu Brno C 53211 Ano Ano Ano 500 Kč
PDY1551 Holatová VeronikaHolatová Veronika Běhej Poděbrady C 2115740 Ano Ano Ano 500 Kč
RUZ1750 Nevrklová ZuzanaNevrklová Zuzana TJ Růžená C 2133912 Ano Ano Ano 500 Kč
ZBP1750 Moráčková MedaMoráčková Meda OOB SK Zbraslav C 53592 Ano Ano Ano 500 Kč
MFP1450 Váchová PavlínaVáchová Pavlína Matfyz Praha C 2213819 Ano Ano Ano 500 Kč
SCP1650 Šístková ŠárkaŠístková Šárka OK Sparta Praha C 515102 Ano Ne Ne 200 Kč
HLV1656 Drábková KarolínaDrábková Karolína OB Holešov z.s. C 331791 Ano Ano Ano 500 Kč
AOP1650 Tesařová EvaTesařová Eva Orientační Běh Opava C 232620 Ano Ano Ano 500 Kč
TJP1750 Klášterecká DanielaKlášterecká Daniela TJ Sokol Troja 2220652 Ano Ano Ano 500 Kč
DKP1556 Pražáková EliškaPražáková Eliška Oddíl OB Kotlářka C 53583 Ano Ano Ano 500 Kč
FSP1651 Skripniková ElaSkripniková Ela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 8509985 Ano Ano Ano 500 Kč
TEP1551 Romportlová LucieRomportlová Lucie Tempo Praha C 51645 Ano Ano Ano 500 Kč
SNA1651 Kalibánová BáraKalibánová Bára TJ START Náchod C 9646 Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM1657 Brabcová TinaBrabcová Tina SK Brno Žabovřesky C 520540 Ano Ano Ano 500 Kč
PZR1551 Forstová ViolaForstová Viola UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210889 Ano Ano Ano 500 Kč
SJC1651 Prášilová AlžbětaPrášilová Alžběta Sportcentrum Jičín C 7207016 Ano Ano Ano 600 Kč
BBM1550 Krejčiříková KamilaKrejčiříková Kamila BETA URSUS Rosice C 219273 Ano Ano Ano 600 Kč
LTU1451 Bolehovská JanaBolehovská Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2135155 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM1558 Hašková KarolínaHašková Karolína SK Brno Žabovřesky C 0 Ano Ano Ne 600 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP1352 Súkupová AnitaSúkupová Anita SK Praga B 8506942 Ano Ano Ano 500 Kč
STE1251 Dratvová SáraDratvová Sára SK SKI-OB Šternberk C 8655386 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU1354 Kárníková AlžbětaKárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice B 8063046 Ano Ano Ano 500 Kč
LCE1253 Slámová Emílie InkaSlámová Emílie Inka OOB TJ Slovan Luhačovice B 8006762 Ano Ano Ano 500 Kč
JHB1352 Brychtová LucieBrychtová Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103771 Ano Ano Ano 500 Kč
KON1353 Čeřovská EliškaČeřovská Eliška KOB Konice B 8116677 Ano Ano Ano 500 Kč
TBM1377 Kurečková ZuzanaKurečková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 8658407 Ano Ano Ano 500 Kč
RUZ1252 Nevrklová AdélaNevrklová Adéla TJ Růžená C 8654884 Ano Ano Ano 500 Kč
VBM1351 Čechová AdélaČechová Adéla VSK Mendelu Brno C 209751 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU1256 Horáková Anna MarieHoráková Anna Marie OK Lokomotiva Pardubice B 8109317 Ano Ne Ano 400 Kč
LPU1253 Zvěřinová NinaZvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice B 8014549 Ano Ano Ano 500 Kč
PBM1253 Kocúrová BarboraKocúrová Barbora TJ Spartak 1. brněnská C 2067244 Ano Ano Ano 500 Kč
VRL1254 Saturová EliškaSaturová Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2181281 Ano Ano Ano 500 Kč
RUZ1250 Polednová HelenaPolednová Helena TJ Růžená B 8022621 Ano Ano Ano 500 Kč
RUZ1350 Polednová DominikaPolednová Dominika TJ Růžená C 8063043 Ano Ano Ano 500 Kč
TBM1364 Tomíčková IvanaTomíčková Ivana KOS TJ Tesla Brno B 8196085 Ano Ano Ano 500 Kč
PTE1350 Mikušová KateřinaMikušová Kateřina TJ Sokol Ptení C 8154989 Ano Ano Ano 500 Kč
PTE1351 Zapletalová MarieZapletalová Marie TJ Sokol Ptení C 2102682 Ano Ano Ano 500 Kč
CET1351 Pešková BarboraPešková Barbora TJ Loko Česká Třebová C 2159921 Ano Ano Ano 500 Kč
SJI1353 Lauermanová EvaLauermanová Eva OK Jihlava C 8420964 Ano Ano Ano 500 Kč
VCB1251 Teringlová VeronikaTeringlová Veronika OB České Budějovice C 8007184 Ano Ano Ano 500 Kč
TUR1252 Havlová TerezaHavlová Tereza OOB TJ Turnov C 2224535 Ne Ano Ano 400 Kč
KSU1262 Profousová StellaProfousová Stella Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067337 Ano Ano Ano 500 Kč
PGP1255 Košárková AnetaKošárková Aneta SK Praga C 8656668 Ano Ano Ano 500 Kč
PBM1257 Stašková TerezaStašková Tereza TJ Spartak 1. brněnská C 8060908 Ano Ano Ano 500 Kč
OSN1260 Voráčková AnežkaVoráčková Anežka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8621390 Ano Ne Ne 300 Kč
ZVO1254 Vlachová StellaVlachová Stella OB SK Zvole C 2019228 Ano Ano Ano 600 Kč
CTB1253 Karbašová KristýnaKarbašová Kristýna SK OB Chotěboř B 8522947 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU1356 Kuhnová ŠárkaKuhnová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 8409887 Ano Ano Ano 800 Kč
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL1054 Vrbatová BarboraVrbatová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8410793 Ano Ano Ano 500 Kč
TTR1151 Dosbabová MagdalénaDosbabová Magdaléna OOB Třebíč C Ano Ano Ano 500 Kč
PGP1151 Súkupová SáraSúkupová Sára SK Praga B 8502687 Ano Ano Ano 500 Kč
LBE1153 Schwarzová Katarína SofiaSchwarzová Katarína Sofia TJ Lokomotiva Beroun C 8016303 Ano Ano Ano 500 Kč
LCE1051 Slámová JulieSlámová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice B 8660362 Ano Ano Ano 500 Kč
CTB1152 Klusáčková DorotaKlusáčková Dorota SK OB Chotěboř B 8042140 Ano Ano Ano 500 Kč
CTB1153 Klusáčková JohanaKlusáčková Johana SK OB Chotěboř B 8012875 Ano Ano Ano 500 Kč
JIL1052 Valdmanová AnnaValdmanová Anna OK Jilemnice C 2127633 Ano Ano Ano 500 Kč
TAP1060 Váchová SoňaVáchová Soňa KOB Tretra Praha C 2099500 Ano Ano Ano 500 Kč
27S1050 Szlováková JulianaSzlováková Juliana (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124800 Ano Ano Ano 500 Kč
VPM1050 Vodrážková BarboraVodrážková Barbora KOS Slavia Plzeň B 8022340 Ano Ano Ano 500 Kč
TBM1158 Ryglová BeátaRyglová Beáta KOS TJ Tesla Brno B 8482069 Ano Ano Ano 500 Kč
DKP1158 Gregorová MagdalenaGregorová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 2121756 Ano Ano Ano 500 Kč
TBM1165 Malá LucieMalá Lucie KOS TJ Tesla Brno B 8030635 Ano Ano Ano 500 Kč
BBM1052 Kadlecová JolanaKadlecová Jolana BETA URSUS Rosice B 2001996 Ano Ano Ano 500 Kč
OPI1253 Fialová KristýnaFialová Kristýna Orientační sporty Písek B 8328667 Ano Ano Ano 500 Kč
VCB1060 Nechvátalová EvaNechvátalová Eva OB České Budějovice B 8005208 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU1053 Fukátková LudmilaFukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice B 8030638 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU1052 Froschová MagdalenaFroschová Magdalena OK Lokomotiva Pardubice B 8014517 Ano Ano Ano 500 Kč
VBM1152 Chloupková KristýnaChloupková Kristýna VSK Mendelu Brno C 2116445 Ano Ano Ano 500 Kč
PDY1152 Navrátilová SofieNavrátilová Sofie Běhej Poděbrady C zapůjčit Ne Ano Ano 500 Kč
SJH1151 Komárková RadkaKomárková Radka SOS Jindřichův Hradec B 8003655 Ano Ano Ano 500 Kč
KSU1099 Pavelková EvaPavelková Eva Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8510288 Ano Ano Ano 500 Kč
TZL1150 Nešporová Viktorie AnnaNešporová Viktorie Anna SKOB Zlín B 7200901 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU1054 Fenclová HanaFenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice A 8109335 Ano Ano Ano 500 Kč
RBK1151 Broschová AlžbětaBroschová Alžběta SK Radioklub Blansko B 8140939 Ano Ano Ano 500 Kč
TAP1061 Brumovská MarkétaBrumovská Markéta KOB Tretra Praha C 2771916 Ano Ano Ano 500 Kč
CHT1153 Havlíčková HanaHavlíčková Hana OOB SK Chrast B 8502709 Ano Ano Ne 400 Kč
ZBM1050 Coufalová TheaCoufalová Thea SK Brno Žabovřesky B 8107733 Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM1152 Beránková KamilaBeránková Kamila SK Brno Žabovřesky B 8107756 Ano Ano Ano 500 Kč
TUR1054 Ledabylová EliškaLedabylová Eliška OOB TJ Turnov B 2419948 Ne Ano Ano 400 Kč
LOU1051 Šunková SáraŠunková Sára SK Moravan Louňovice B 8328653 Ano Ano Ano 600 Kč
DOR1151 Blehová BarboraBlehová Barbora OK Dobříš B 8445332 Ano Ano Ano 500 Kč
CTB1052 Petříčková ZitaPetříčková Zita SK OB Chotěboř B 8500058 Ano Ano Ano 600 Kč
ZVO1052 Neubauerová MagdalénaNeubauerová Magdaléna OB SK Zvole B 8501406 Ne Ne Ano 300 Kč
DKP1058 Vondráčková JolanaVondráčková Jolana Oddíl OB Kotlářka B 8330756 Ano Ano Ano 600 Kč
BBM1150 Krejčiříková ZuzanaKrejčiříková Zuzana BETA URSUS Rosice C 2116477 Ano Ano Ano 600 Kč
SNA1151 Maráková SofieMaráková Sofie TJ START Náchod C 8501493 Ne Ano Ne 300 Kč
LPU1051 Zitková VeronikaZitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 8663131 Ano Ano Ano 600 Kč
43S1151 Máčajová HanaMáčajová Hana (SVK) Športový klub Sandberg 8522835 Ano Ano Ano 800 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TTR0851 Dosbabová VeronikaDosbabová Veronika OOB Třebíč C 2115136 Ano Ano Ano 700 Kč
LBE0951 Schwarzová Martina JustínaSchwarzová Martina Justína TJ Lokomotiva Beroun C 8014483 Ano Ano Ano 700 Kč
PTE0850 Vrbová MarieVrbová Marie TJ Sokol Ptení C 8014447 Ano Ano Ano 700 Kč
PTE0880 Vavrdová KarolínaVavrdová Karolína TJ Sokol Ptení C 8226431 Ano Ano Ano 700 Kč
SHK0861 Strejčková KláraStrejčková Klára OK Slavia Hradec Králové C 8454016 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP0858 Honzáková NelaHonzáková Nela SK Praga B 8514482 Ano Ano Ano 700 Kč
JPV0850 Pinkavová EliškaPinkavová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 8113502 Ano Ano Ano 700 Kč
JPV0952 Hýblová EliškaHýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov A 8226380 Ano Ano Ano 700 Kč
CHT1054 Korecká EvaKorecká Eva OOB SK Chrast B 8482073 Ano Ne Ne 300 Kč
KSU0950 Paloncý AdélaPaloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8501494 Ano Ano Ano 700 Kč
CTB0951 Nováková Anna MarieNováková Anna Marie SK OB Chotěboř A 8648583 Ano Ano Ano 700 Kč
PBM0852 Strýčková BarboraStrýčková Barbora TJ Spartak 1. brněnská A 8660375 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI0956 Kawuloková TerezaKawuloková Tereza TJ TŽ Třinec B 8003651 Ano Ano Ano 700 Kč
CTB0851 Jelínková MichaelaJelínková Michaela SK OB Chotěboř B 2121764 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP0859 Nemšovská MagdalenaNemšovská Magdalena SK Praga A 8515520 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK0963 Sochorová KristýnaSochorová Kristýna OK 99 Hradec Králové B 8461735 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU0979 Kočandrlová NatálieKočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8522895 Ano Ano Ano 700 Kč
PLU0888 Otrubová KarolínaOtrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov A 8061460 Ano Ano Ano 700 Kč
VIC0956 Štěpánková AnnaŠtěpánková Anna OB Vizovice B 8680388 Ano Ano Ano 700 Kč
ZVO0956 Fišerová EmmaFišerová Emma OB SK Zvole C 8501618 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU0959 Tomanková AliceTomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8680326 Ano Ano Ano 700 Kč
PBM0952 Stašková SofieStašková Sofie TJ Spartak 1. brněnská A 8007609 Ano Ano Ano 700 Kč
RBK0853 Fedrová AnežkaFedrová Anežka SK Radioklub Blansko A 8113507 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK0953 Jelínková EvaJelínková Eva OK 99 Hradec Králové B 8107726 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM0854 Rotková VeronikaRotková Veronika SK Brno Žabovřesky B 8076008 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM0953 Coufalová ReaCoufalová Rea SK Brno Žabovřesky A 8076013 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM0956 Beránková JulieBeránková Julie SK Brno Žabovřesky B 2111731 Ano Ano Ano 700 Kč
LOU0850 Šunková BertaŠunková Berta SK Moravan Louňovice C 8032776 Ano Ano Ano 900 Kč
STE0952 Gottwaldová AmálieGottwaldová Amálie SK SKI-OB Šternberk A 8006759 Ne Ano Ano 800 Kč
43S0950 Máčajová ZinaMáčajová Zina (SVK) Športový klub Sandberg 8522945 Ano Ano Ano 1200 Kč
ZBM0954 Marková EvaMarková Eva SK Brno Žabovřesky A 8517355 Ano Ano Ano 1200 Kč
VRL0851 Čivrná EliškaČivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8226375 Ano Ano Ano 1200 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TTR0651 Dosbabová MarianaDosbabová Mariana OOB Třebíč C 2115132 Ano Ano Ano 700 Kč
SJH0651 Benešová MichaelaBenešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 8005147 Ano Ano Ano 700 Kč
OPI0750 Velátová LucieVelátová Lucie Orientační sporty Písek C 8137514 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU0752 Švíglerová KateřinaŠvíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8116716 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU0659 Šmídová TerezieŠmídová Terezie OK Lokomotiva Pardubice A 8520821 Ano Ano Ano 700 Kč
AOP0652 Gallo NatálieGallo Natálie Orientační Běh Opava B 8501053 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM0667 Kurečková KláraKurečková Klára KOS TJ Tesla Brno B 8409890 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU0650 Juřinová AdélaJuřinová Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8510271 Ano Ano Ano 700 Kč
JPV0652 Přikrylová JanaPřikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov B 8013963 Ano Ano Ano 700 Kč
JPV0653 Přikrylová IvanaPřikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov B 8013964 Ano Ano Ano 700 Kč
TUR0759 Jurčíková NinaJurčíková Nina OOB TJ Turnov B 8071310 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM0660 Hlaváčová LucieHlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8088288 Ano Ano Ano 700 Kč
JPV0750 Balvanová VendulaBalvanová Vendula Oddíl OS SK Prostějov B 8303132 Ano Ano Ano 700 Kč
JPV0754 Polcrová KarolínaPolcrová Karolína Oddíl OS SK Prostějov B 8501874 Ano Ano Ano 700 Kč
SJI0751 Oranyová SylvaOranyová Sylva OK Jihlava A 8410786 Ano Ano Ano 700 Kč
TUR0660 Lamačová KateřinaLamačová Kateřina OOB TJ Turnov B 8014498 Ano Ano Ano 700 Kč
UOL0750 Paulíčková TerezaPaulíčková Tereza SOB Olomouc A 8226374 Ano Ano Ne 600 Kč
VCB0752 Janošíková MarieJanošíková Marie OB České Budějovice A 8116697 Ano Ne Ne 300 Kč
PGP0654 Vozábalová HanaVozábalová Hana SK Praga B 8510279 Ano Ano Ano 900 Kč
JIL0652 Holohlavská EmaHolohlavská Ema OK Jilemnice B 8510268 Ano Ano Ano 900 Kč
TBM0653 Fuchsová EmaFuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno A 8667974 Ano Ano Ano 900 Kč
SHK0759 Šumpíková BarboraŠumpíková Barbora OK Slavia Hradec Králové B 8500471 Ne Ano Ne 400 Kč
UOL0654 Jílková LenkaJílková Lenka SOB Olomouc A 8680425 Ano Ano Ano 900 Kč
ZBM0755 Hiklová EvaHiklová Eva SK Brno Žabovřesky B 8003521 Ano Ano Ano 1200 Kč
JEN0752 Kutková TerezaKutková Tereza OB Jenišovice B 8409896 Ano Ano Ano 1200 Kč
(64)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU0458 Kubáková NelaKubáková Nela OK Lokomotiva Pardubice A 8414138 Ano Ano Ano 700 Kč
CTB0752 Běloušková KateřinaBěloušková Kateřina SK OB Chotěboř B 8003607 Ano Ano Ano 700 Kč
PLU0453 Lubrichová VeronikaLubrichová Veronika TJ SOKOL Plumlov B 8660567 Ano Ano Ano 700 Kč
TUR0450 Hudská ŠtěpánkaHudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 8666872 Ano Ano Ano 700 Kč
0070002 Müllerová VěraMüllerová Věra 007 - (DEN) Amager OK 8016642 Ano Ano Ano 700 Kč
JPV0551 Pinkavová HanaPinkavová Hana Oddíl OS SK Prostějov B 8012877 Ano Ano Ano 700 Kč
TUR9952 Thořová MarkétaThořová Markéta OOB TJ Turnov C 8663148 Ano Ano Ano 700 Kč
KPY8852 Kohlová ZuzanaKohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8154981 Ano Ano Ano 700 Kč
MOV0551 Matoušková JanaMatoušková Jana SKOB Ostrava R 8670491 Ano Ano Ano 700 Kč
TUR0559 Mellanová JuditaMellanová Judita OOB TJ Turnov A 8660382 Ano Ano Ano 700 Kč
TUR0555 Martanová LeaMartanová Lea OOB TJ Turnov R 8662713 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM9852 Čechová TerezaČechová Tereza OK Kamenice E 8656609 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP8251 Blažková KristinaBlažková Kristina Oddíl OB Kotlářka C 8014545 Ano Ano Ano 700 Kč
PBM0352 Bídová MarkétaBídová Markéta TJ Spartak 1. brněnská R 8660531 Ano Ano Ano 700 Kč
SSU8952 Petrželová LenkaPetrželová Lenka SK Severka Šumperk R 8648618 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM0055 Nechanická KláraNechanická Klára KOS TJ Tesla Brno R 8302000 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU0254 Jelínková AdélaJelínková Adéla OK Lokomotiva Pardubice C 8013867 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU8654 Šístková IvetaŠístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice R 8667519 Ano Ne Ne 300 Kč
KAM9850 Zimmerová KateřinaZimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 Ano Ano Ano 700 Kč
SJI0451 Čápová EliškaČápová Eliška OK Jihlava A 8522650 Ano Ano Ano 700 Kč
SJC9951 Zlámalová NikolaZlámalová Nikola Sportcentrum Jičín E 8523679 Ano Ano Ano 700 Kč
LCE9250 Sklenářová RadkaSklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660599 Ano Ano Ano 700 Kč
OSN9452 Klusáčková MagdalénaKlusáčková Magdaléna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8660440 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM0362 Mulíčková MarkétaMulíčková Markéta KOS TJ Tesla Brno E 8656699 Ano Ano Ano 700 Kč
LCE8966 Valentová EvaValentová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice R 8660368 Ano Ano Ne 600 Kč
KSU9394 Vozdová AnetaVozdová Aneta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680378 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM0199 Hlaváčová AnežkaHlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno C 8656742 Ano Ano Ano 700 Kč
TZL9754 Kašparová ZuzanaKašparová Zuzana SKOB Zlín C 8518318 Ano Ano Ano 700 Kč
LCE9155 Hájková MagdalenaHájková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice C 8644878 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM7952 Kozáková ZdenkaKozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 8663149 Ne Ano Ne 300 Kč
TZL9453 Jeřábková JitkaJeřábková Jitka SKOB Zlín C 8246428 Ano Ano Ano 700 Kč
TZL9753 Kavánková IvaKavánková Iva SKOB Zlín E 8654917 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM8650 Tichovská MartinaTichovská Martina KOS TJ Tesla Brno C 8076544 Ano Ne Ne 300 Kč
CET7552 Kovářová AnnaKovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 8663199 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU0360 Fejfarová TerezaFejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice R 8656534 Ano Ano Ano 700 Kč
AOP0452 Klechová KarolínaKlechová Karolína Orientační Běh Opava A 8004330 Ano Ano Ano 700 Kč
SJI0750 Vítková HanaVítková Hana OK Jihlava A 8226390 Ano Ano Ano 700 Kč
VCB0451 Teringlová VendulaTeringlová Vendula OB České Budějovice B 8116671 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU0352 Koberová KateřinaKoberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 8654913 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK8051 Rollier MonikaRollier Monika OK 99 Hradec Králové R 8680379 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU7667 Fenclová MartaFenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice R 8651740 Ano Ano Ano 700 Kč
BOR9854 Nováková LucieNováková Lucie OK Jiskra Nový Bor C 2051502 Ano Ano Ano 700 Kč
AOP0757 Rychlá KarolínaRychlá Karolína Orientační Běh Opava A 8654881 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM9550 Bořánková KarolínaBořánková Karolína OK Kamenice C 9102089 Ano Ano Ano 700 Kč
FSP8650 Studničná LenkaStudničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM0151 Korpasová LucieKorpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 8655372 Ano Ano Ne 600 Kč
TBM9898 Korpasová TerezaKorpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno E 8656527 Ano Ano Ne 600 Kč
CHC9951 Semrádová JanaSemrádová Jana K.O.B. Choceň R 8425544 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM0060 Auermüllerová AnnaAuermüllerová Anna SK Brno Žabovřesky C 410338 Ne Ano Ano 600 Kč
ZBM0352 Barnatová KláraBarnatová Klára SK Brno Žabovřesky R 8660403 Ne Ano Ano 600 Kč
ZBM9354 Zháňalová BarboraZháňalová Barbora SK Brno Žabovřesky R 8644886 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM9456 Kaiser MarkétaKaiser Markéta SK Brno Žabovřesky R 8660416 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM9651 Hiršová GabrielaHiršová Gabriela SK Brno Žabovřesky R 8660421 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM9757 Odehnalová TerezaOdehnalová Tereza SK Brno Žabovřesky R 8660420 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM9951 Firešová MarkétaFirešová Markéta SK Brno Žabovřesky C 8660435 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM0051 Aschermannová KarolínaAschermannová Karolína OK Kamenice C 8100500 Ano Ne Ano 600 Kč
SKV9452 Škodová RomanaŠkodová Romana TJ Slovan Karlovy Vary C 8008510 Ano Ano Ano 900 Kč
TUR8153 Omová MichaelaOmová Michaela OOB TJ Turnov C 7205003 Ne Ano Ano 800 Kč
LCE8989 Perůtková JindraPerůtková Jindra OOB TJ Slovan Luhačovice C 8645927 Ano Ne Ne 400 Kč
JHB9160 Zdobinská LucieZdobinská Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8512690 Ano Ano Ano 900 Kč
SHK9951 Větříčková AndreaVětříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové C 8656704 Ano Ano Ano 900 Kč
LCE8951 Jirčáková MartinaJirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice R 8662427 Ne Ano Ne 400 Kč
CHA0555 Matyášová KristýnaMatyášová Kristýna OK Chrastava R 8116690 Ano Ano Ano 1200 Kč
PGP9954 Sieglová EliškaSieglová Eliška SK Praga E 8656705 Ne Ano Ne 400 Kč
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY0050 Míchalová ŠárkaMíchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8410806 Ano Ano Ano 700 Kč
SJC8951 Benešová LucieBenešová Lucie Sportcentrum Jičín C 8030189 Ano Ano Ano 700 Kč
STE7054 Skyvová KristýnaSkyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 8655383 Ano Ano Ano 700 Kč
TUR0061 Paříková IvaPaříková Iva OOB TJ Turnov C 8404050 Ano Ano Ano 700 Kč
ZAM9951 Barnetová VeronikaBarnetová Veronika OB T.J. Sokol Žamberk C 8116790 Ano Ano Ano 700 Kč
JHB7753 Honzáková JanaHonzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7207340 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP9950 Hrabánková ZuzanaHrabánková Zuzana SK Praga C 8155188 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP9956 Kopecká JohanaKopecká Johana SK Praga C 2021848 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI9750 Argalášová KateřinaArgalášová Kateřina TJ TŽ Třinec C 8660373 Ano Ano Ano 700 Kč
LDC9151 Žukova KateřinaŽukova Kateřina KOB Děčín C 416134 Ano Ano Ano 700 Kč
JPV0555 Plachá AnetaPlachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov B 8662307 Ano Ano Ano 700 Kč
ADA8880 Matulová LucieMatulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 Ano Ano Ano 700 Kč
ADA9652 Čížková MarkétaČížková Markéta OOB Spartak Adamov C 49862 Ano Ano Ano 700 Kč
KPY8650 Nedasová ZuzanaNedasová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8107703 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU0060 Škorpíková BarboraŠkorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 8109302 Ano Ano Ano 700 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová JanaKolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8007280 Ne Ano Ano 600 Kč
JJN8350 Švihovská EvaŠvihovská Eva Team Jizerky C 8008017 Ano Ano Ano 700 Kč
PBM0552 Širicová AnnaŠiricová Anna TJ Spartak 1. brněnská C 8445285 Ano Ano Ano 700 Kč
SBK8554 Beržinská SoňaBeržinská Soňa KOB START Blansko C 8202028 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU8857 Kolešová HelenaKolešová Helena OK Lokomotiva Pardubice C 253357 Ne Ano Ano 600 Kč
LPU0351 Kološová VeronikaKološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 8109308 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU9559 Habigerová RadkaHabigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662732 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM8062 Tomíčková DanaTomíčková Dana KOS TJ Tesla Brno C 8518312 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK9666 Koderičová TerezaKoderičová Tereza OK 99 Hradec Králové C 1406191 Ano Ano Ano 700 Kč
TUR0151 Vejražková RozárkaVejražková Rozárka OOB TJ Turnov C 8680323 Ano Ano Ano 700 Kč
LCE9555 Končáková KláraKončáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice C zapůjčit Ano Ano Ne 700 Kč
CET0251 Kovářová JanaKovářová Jana TJ Loko Česká Třebová C 8670795 Ano Ano Ano 700 Kč
CTB9451 Picková AlenaPicková Alena SK OB Chotěboř C 8660906 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU8953 Nádvorníková TerezaNádvorníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 9249 Ano Ano Ano 700 Kč
0350001 Jansová MartinaJansová Martina 035 - Děti prázdnoty! 2067239 Ano Ano Ne 600 Kč
PGP9055 Bialožytová TerezaBialožytová Tereza SK Praga C 8087800 Ano Ano Ano 700 Kč
TZL9451 Juríčková LucieJuríčková Lucie SKOB Zlín C 8000665 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU0494 Šánová JulieŠánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8107739 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP8155 Košárková IvaKošárková Iva SK Praga C 8656627 Ano Ano Ano 700 Kč
LCE9450 Tesařová MarcelaTesařová Marcela OOB TJ Slovan Luhačovice C 8013829 Ano Ano Ano 700 Kč
EKP6550 Janečková DagmarJanečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 8515518 Ano Ano Ano 700 Kč
ASU9271 Křečková LenkaKřečková Lenka Magnus Orienteering C 8663157 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP8255 Míková ŠárkaMíková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 8022636 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU9393 Turczerová HanaTurczerová Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8670790 Ano Ano Ano 700 Kč
TUR9751 Linková AlenaLinková Alena OOB TJ Turnov C 8670822 Ano Ano Ano 700 Kč
TZL9454 Hauptfleischová BarboraHauptfleischová Barbora SKOB Zlín C 218972 Ano Ano Ano 700 Kč
0590001 Bžatková KateřinaBžatková Kateřina 059 - SK RADIOSPORT Bílovice nad Svitavou 247322 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM8952 Ondráčková DanaOndráčková Dana OK Kamenice C 8514484 Ne Ano Ano 600 Kč
PGP0454 Řeháková LudmilaŘeháková Ludmila SK Praga B 8003663 Ano Ano Ano 900 Kč
RBK9257 Moučková AndreaMoučková Andrea SK Radioklub Blansko C 2015806 Ano Ano Ano 900 Kč
JJN8950 Svobodová BarboraSvobodová Barbora Team Jizerky C 8662281 Ano Ano Ano 900 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KON9888 Škrabalová ŠárkaŠkrabalová Šárka KOB Konice C 8039983 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM8653 Strejčková KláraStrejčková Klára KOS TJ Tesla Brno C 8454040 Ano Ano Ano 700 Kč
SJI9056 Adámková TerezaAdámková Tereza OK Jihlava C 2042543 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU8151 Klimplová ZuzanaKlimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI9756 Kovářová TerezaKovářová Tereza TJ TŽ Třinec C 8667 Ano Ano Ano 700 Kč
ADA0051 Čížková EliškaČížková Eliška OOB Spartak Adamov 49863 Ano Ano Ano 700 Kč
LCE9453 Klusáčková MarkétaKlusáčková Markéta OOB TJ Slovan Luhačovice C 303912 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU9359 Kotrčová LenkaKotrčová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 8183166 Ano Ano Ano 700 Kč
SBK8383 Jirková LenkaJirková Lenka KOB START Blansko C 8501584 Ano Ano Ano 700 Kč
ADA0351 Richterová JulieRichterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 Ano Ano Ano 700 Kč
VIC0151 Sadílková IvaSadílková Iva OB Vizovice C 53122 Ano Ano Ano 700 Kč
SHK9755 Červená AdélaČervená Adéla OK Slavia Hradec Králové C 8663209 Ano Ano Ano 700 Kč
SJI0051 Foltýnová EvaFoltýnová Eva OK Jihlava C 8033298 Ano Ano Ano 700 Kč
DOB9090 Lžíčařová IvetaLžíčařová Iveta KOB Dobruška C 7230 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP9652 Argaláš AnnaArgaláš Anna Oddíl OB Kotlářka C 515071 Ano Ano Ano 700 Kč
0280001 Knesplová ValerieKnesplová Valerie 028 - neregistrovaný zapůjčit Ano Ano Ano 850 Kč
ZPV9999 Křečková JanaKřečková Jana KOB ZPV Prostějov C 2073659 Ano Ano Ano 700 Kč
OSN0550 Nepustilová KateřinaNepustilová Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2080832 Ano Ne Ne 300 Kč
ZBM9956 Odehnalová KláraOdehnalová Klára SK Brno Žabovřesky C 8660446 Ano Ano Ano 700 Kč
KON9175 Dittrichová ZuzanaDittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 Ano Ne Ne 300 Kč
PGP8853 Syslová EditaSyslová Edita SK Praga C 52106 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP0155 Blahová PavlaBlahová Pavla Oddíl OB Kotlářka C 8653088 Ne Ano Ano 600 Kč
STH0154 Kindermannová TerezaKindermannová Tereza SK Studenec C 7207505 Ano Ano Ano 900 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie RebekaPetriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 Ano Ano Ano 700 Kč
SLA9851 Uhlířová LudmilaUhlířová Ludmila SKOB Slaný C 8162898 Ano Ano Ano 900 Kč
LPU0455 Tučková AnnaTučková Anna OK Lokomotiva Pardubice B 8013839 Ano Ano Ano 900 Kč
TZL8850 Polášková KristýnaPolášková Kristýna SKOB Zlín C 8517316 Ano Ano Ano 900 Kč
TZL0056 Graubnerová EliškaGraubnerová Eliška SKOB Zlín C 8006746 Ano Ano Ano 900 Kč
LPU9054 Valachová MartinaValachová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 410785 Ano Ano Ano 900 Kč
SRK0557 Výchová VeronikaVýchová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8014445 Ano Ne Ne 400 Kč
TRI9852 Liberdová JanaLiberdová Jana TJ TŽ Třinec C 8013849 Ano Ano Ano 900 Kč
ASU9250 Seitler AndreaSeitler Andrea Magnus Orienteering 8501580 Ne Ano Ne 400 Kč
SVS9050 Malá LenkaMalá Lenka Orientklub Vsetín C 2129212 Ne Ano Ano 800 Kč
0840001 Koporová LenkaKoporová Lenka 084 - . 8656550 Ne Ano Ano 800 Kč
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL8552 Vrbatová PetraVrbatová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8410781 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP8755 Králová VandaKrálová Vanda SK Praga C 8660507 Ano Ano Ano 700 Kč
VBM8558 Vernerová RadkaVernerová Radka VSK Mendelu Brno C 8154984 Ano Ano Ano 700 Kč
VBM8751 Bravená MartinaBravená Martina VSK Mendelu Brno C 53208 Ano Ano Ano 700 Kč
DCE7950 Zeman KláraZeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 Ano Ano Ano 700 Kč
0080001 Kašparová LenkaKašparová Lenka 008 - NNN - Kašparovi 2134309 Ano Ano Ano 700 Kč
VCB8854 Kovářová JulieKovářová Julie OB České Budějovice C 8445288 Ano Ano Ano 700 Kč
VPM7995 Vodrážková KateřinaVodrážková Kateřina KOS Slavia Plzeň C 980333 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU8357 Zvěřinová MartinaZvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 8656548 Ano Ano Ano 700 Kč
PBM8450 Sladká MagdalenaSladká Magdalena TJ Spartak 1. brněnská C 8226315 Ano Ano Ano 700 Kč
PBM8554 Růžková KateřinaRůžková Kateřina TJ Spartak 1. brněnská C 8116680 Ano Ano Ano 700 Kč
KON8787 Krajíčková PetraKrajíčková Petra KOB Konice C 515153 Ano Ano Ano 700 Kč
EKP8651 Hausmannová KláraHausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8013880 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU7957 Lučanová MartaLučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 8014507 Ano Ano Ano 700 Kč
FSP8686 Skripniková PetraSkripniková Petra VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53159 Ano Ano Ano 700 Kč
LCE8751 Vlažná LucieVlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670776 Ano Ano Ano 700 Kč
VBM8455 Chloupková BarboraChloupková Barbora VSK Mendelu Brno C 8034539 Ano Ano Ano 700 Kč
0320001 Vobořilová MarkétaVobořilová Markéta 032 - CZAR 2039125 Ano Ano Ano 700 Kč
VBM7751 Fučíková HanaFučíková Hana VSK Mendelu Brno C 8477774 Ano Ano Ano 700 Kč
SJI7850 Chudíková BarboraChudíková Barbora OK Jihlava C 8033211 Ano Ne Ne 300 Kč
PGP8851 Jelínková ZoraJelínková Zora SK Praga C 8005130 Ano Ano Ano 700 Kč
EKP8351 Pokorná KristýnaPokorná Kristýna VŠTJ Ekonom Praha C 52186 Ano Ano Ano 700 Kč
PBM8951 Mádlová VěraMádlová Věra TJ Spartak 1. brněnská C 8001707 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK8651 Tihonová MartinaTihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 8500046 Ano Ano Ano 700 Kč
SJI8459 Slámová PetraSlámová Petra OK Jihlava C 2159888 Ano Ano Ano 700 Kč
0540002 Stehlíková AlžbetaStehlíková Alžbeta 054 - S-team 2111772 Ano Ne Ne 300 Kč
ZBM7755 Coufalová MartinaCoufalová Martina SK Brno Žabovřesky C 2067925 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM7951 Kopáčková JanaKopáčková Jana SK Brno Žabovřesky C 8137513 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM8053 Smítalová JanaSmítalová Jana SK Brno Žabovřesky C 8111280 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM8451 Stachoňová BarbaraStachoňová Barbara SK Brno Žabovřesky C 8076012 Ano Ano Ano 700 Kč
OSN8555 Voráčková LenkaVoráčková Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8620778 Ano Ne Ne 400 Kč
HCE8650 Kučerová BarboraKučerová Barbora TJ Hostivice C 8285920 Ano Ano Ano 900 Kč
RBK8951 Skládanková TerezaSkládanková Tereza SK Radioklub Blansko 2034070 Ano Ano Ano 900 Kč
VRL7452 Randáková HelenaRandáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8518812 Ano Ano Ano 900 Kč
EKP8750 Kožíšková JanaKožíšková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 2133907 Ano Ano Ano 900 Kč
0810003 Liščinská LenkaLiščinská Lenka 081 - Nevím, dál 8220785 Ano Ano Ano 1200 Kč
VSP7450 Svobodová JitkaSvobodová Jitka USK Praha C 8648547 Ano Ano Ne 800 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KOR7950 Hladká PetraHladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 Ano Ano Ano 700 Kč
ZAM8552 Kmentová LenkaKmentová Lenka OB T.J. Sokol Žamberk C 8033289 Ano Ano Ano 700 Kč
LDC8250 Dubnová KateřinaDubnová Kateřina KOB Děčín C 7070681 Ano Ano Ano 700 Kč
VBM8353 Čechová JitkaČechová Jitka VSK Mendelu Brno C 8660539 Ano Ano Ano 700 Kč
TUR8858 Tůmová KamilaTůmová Kamila OOB TJ Turnov 2159935 Ne Ano Ano 600 Kč
SJI8751 Kaňáková PetraKaňáková Petra OK Jihlava C 7003047 Ano Ano Ano 700 Kč
TJP8650 Klášterecká TerezaKlášterecká Tereza TJ Sokol Troja 8524820 Ano Ano Ano 700 Kč
JEN8451 Kalousková PavlaKalousková Pavla OB Jenišovice C 8012882 Ano Ano Ano 700 Kč
0530001 Přibyl Dovrtělová GabrielaPřibyl Dovrtělová Gabriela 053 - SK OB Zlín 8482091 Ne Ne Ano 300 Kč
PHK7452 Jelínková ZuzanaJelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 8119518 Ano Ano Ano 700 Kč
LBM8651 Štěpánková PetraŠtěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8512674 Ano Ano Ano 700 Kč
JHB8952 Nesrovnalová IvetaNesrovnalová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8014463 Ano Ano Ano 700 Kč
TAP8751 Cikhardtová BalžimaCikhardtová Balžima KOB Tretra Praha C 416007 Ano Ano Ano 900 Kč
UOL8650 Horčičková LindaHorčičková Linda SOB Olomouc C 301553 Ne Ano Ano 800 Kč
PBM8751 Kozmonová HelenaKozmonová Helena TJ Spartak 1. brněnská C 8506934 Ano Ano Ano 1200 Kč
SOP8854 Peterková PetraPeterková Petra OOB TJ Slezan Opava C 2152852 Ano Ne Ne 400 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP8156 Súkupová HanaSúkupová Hana SK Praga C 2224777 Ano Ano Ano 700 Kč
CTB8053 Běloušková IlonaBěloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 Ano Ano Ano 700 Kč
PDY8450 Hejtmánková KateřinaHejtmánková Kateřina Běhej Poděbrady C 8328651 Ano Ano Ano 700 Kč
LCE8253 Slámová AlenaSlámová Alena OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080838 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU8153 Kárníková KamilaKárníková Kamila OK Lokomotiva Pardubice C 8522900 Ano Ano Ano 700 Kč
RBK8252 Bártová PetraBártová Petra SK Radioklub Blansko C 8514473 Ano Ano Ano 700 Kč
CTB8051 Klusáčková LenkaKlusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU8080 Juřinová RadkaJuřinová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8514721 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBP8050 Zoubková JanaZoubková Jana OOB SK Zbraslav C 2144097 Ano Ano Ano 700 Kč
JPV7676 Plachá AndreaPlachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 8516420 Ano Ano Ano 700 Kč
JPV7979 Přikrylová JitkaPřikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 Ano Ano Ano 700 Kč
TZL8053 Zlatníková IrenaZlatníková Irena SKOB Zlín C 8524186 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM7991 Malá AliceMalá Alice KOS TJ Tesla Brno C 8670786 Ano Ano Ano 700 Kč
HLV8451 Drábková KateřinaDrábková Kateřina OB Holešov z.s. C 8517324 Ano Ano Ano 700 Kč
CTB8152 Jelínková HanaJelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 Ano Ano Ano 700 Kč
OPI8150 Tichá JanaTichá Jana Orientační sporty Písek C 8044636 í Ano Ano Ano 700 Kč
RUZ8051 Polednová HanaPolednová Hana TJ Růžená C 8013844 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBP7850 Grolichová LucieGrolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 Ano Ano Ano 700 Kč
RBK8151 Kozumplíková AliceKozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 8116776 Ano Ano Ano 700 Kč
NNN0001 Hämäläinen EvaHämäläinen Eva Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 850 Kč
SJC8151 Uhlíková ŠárkaUhlíková Šárka Sportcentrum Jičín C 7207702 Ne Ano Ano 600 Kč
DKP8254 Krásná JitřenkaKrásná Jitřenka Oddíl OB Kotlářka C 8116737 Ano Ano Ano 700 Kč
SJI8151 Bartáková PetraBartáková Petra OK Jihlava C 8076038 Ano Ano Ano 700 Kč
CET8251 Pešková JanaPešková Jana TJ Loko Česká Třebová C 8520822 Ano Ano Ano 700 Kč
CET8352 Prokešová JanetProkešová Janet TJ Loko Česká Třebová C 339546 Ano Ano Ano 700 Kč
CTB8351 Šťastná LenkaŠťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 Ano Ano Ano 700 Kč
CTB7851 Paulová HanaPaulová Hana SK OB Chotěboř C 2039078 Ano Ano Ano 700 Kč
PZR8181 Forstová VeronikaForstová Veronika UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8119527 Ano Ano Ano 700 Kč
SJI8057 Paulíčková RenataPaulíčková Renata OK Jihlava C 8660557 Ano Ano Ano 700 Kč
DOR7656 Petriláková PetraPetriláková Petra OK Dobříš C 8226435 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM7898 Vokál Kabelová RadkaVokál Kabelová Radka KOS TJ Tesla Brno 8670767 Ano Ano Ano 900 Kč
SLA7451 Asterová JanaAsterová Jana SKOB Slaný C 8648627 Ano Ano Ano 900 Kč
SNA8052 Knedlíková ZuzanaKnedlíková Zuzana TJ START Náchod C 2122269 Ne Ano Ne 400 Kč
DKP7251 Vítečková KateřinaVítečková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8080630 Ne Ne Ano 400 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TTR8154 Dvořáčková JanaDvořáčková Jana OOB Třebíč C 224888 Ano Ano Ano 700 Kč
TTR8152 Dosbabová MagdaDosbabová Magda OOB Třebíč C 2011822 Ano Ano Ano 700 Kč
TJP6550 Pecharová MichaelaPecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 Ano Ano Ano 700 Kč
LCE8152 Hrbáčková KarlaHrbáčková Karla OOB TJ Slovan Luhačovice C 331031 Ano Ano Ano 700 Kč
JHB8053 Brychtová ZuzanaBrychtová Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103783 Ano Ano Ano 700 Kč
RUZ8053 Nevrklová MartinaNevrklová Martina TJ Růžená C 2133899 Ano Ano Ano 700 Kč
SJI8351 Jirků LucieJirků Lucie OK Jihlava C 219243 Ne Ano Ano 600 Kč
LPU7951 Klimplová LenkaKlimplová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 1271279 Ano Ano Ano 700 Kč
0140002 Brabcová JanaBrabcová Jana 014 - Orel Pozořice 845424 Ano Ano Ano 700 Kč
SIT8451 Kawuloková ZdeňkaKawuloková Zdeňka OK SILESIA C 8044681 Ano Ano Ano 700 Kč
STE7251 Janků RenataJanků Renata SK SKI-OB Šternberk C 2035728 Ano Ano Ano 700 Kč
STE7550 Marková EvaMarková Eva SK SKI-OB Šternberk C 8028882 Ano Ano Ano 700 Kč
JPV7552 Poláčková MonikaPoláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 8648634 Ano Ano Ano 700 Kč
PTE8365 Mikušová IvanaMikušová Ivana TJ Sokol Ptení C 1424652 Ano Ano Ano 700 Kč
RUZ8151 Kubešová EvaKubešová Eva TJ Růžená C 2146034 Ano Ano Ano 700 Kč
SJI8350 Izdná PetraIzdná Petra OK Jihlava C 8516414 Ano Ano Ano 700 Kč
PDY8051 Jindrová KláraJindrová Klára Běhej Poděbrady C 2219009 Ne Ano Ano 600 Kč
TUR8058 Havlová PetraHavlová Petra OOB TJ Turnov C 2147791 Ne Ano Ano 600 Kč
LPU8057 Šilerová EvaŠilerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 8660526 Ano Ano Ano 700 Kč
TUR8355 Ledabylová DanaLedabylová Dana OOB TJ Turnov C 2849688 Ano Ano Ano 700 Kč
0610001 Marková MichaelaMarková Michaela 061 - OK Librantice 8525182 Ano Ano Ano 700 Kč
VAM8250 Drhlíková MarkétaDrhlíková Markéta OB Vamberk C 2134332 Ne Ano Ne 400 Kč
PGP8454 Voborská JanaVoborská Jana SK Praga C 8656706 Ne Ano Ano 800 Kč
SHK8154 Šumpíková KateřinaŠumpíková Kateřina OK Slavia Hradec Králové C 8525181 Ne Ano Ne 400 Kč
JEN8050 Kutková HanaKutková Hana OB Jenišovice C 8514894 Ano Ano Ne 800 Kč
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
GIG7750 Linhartová MartinaLinhartová Martina GIGANT Orienteering C 8044442 Ano Ano Ano 700 Kč
JIL7752 Malá VěraMalá Věra OK Jilemnice C 9077 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP7763 Lošťáková IvanaLošťáková Ivana SK Praga C 8014514 Ano Ano Ano 700 Kč
ROZ7350 Jírová MonikaJírová Monika OK Roztoky C 1415713 Ne Ano Ano 600 Kč
SJH7853 Gregorová LenkaGregorová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 2096216 Ano Ano Ano 700 Kč
STE7556 Lubrichová EvaLubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 8670771 Ano Ano Ano 700 Kč
GIG7150 Pospíšilová IvaPospíšilová Iva GIGANT Orienteering C 8409900 Ano Ano Ano 700 Kč
ODV7652 Zrostlíková JitkaZrostlíková Jitka TJ Aero Odolena Voda C 446358 Ano Ano Ano 700 Kč
AOP7351 Valíková PetraValíková Petra Orientační Běh Opava C 8656684 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU7356 Mrskočová DanaMrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 8033225 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU7558 Krpatová ZuzanaKrpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 8042136 Ano Ano Ano 700 Kč
OSN7557 Nechanická DanielaNechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU6854 Horáková JindraHoráková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8660598 Ano Ne Ano 600 Kč
TBM7372 Provazník Ryglová KateřinaProvazník Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8660363 Ano Ano Ano 700 Kč
LCE6569 Hubáčková DagmarHubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670733 Ano Ano Ano 700 Kč
PBM7454 Bukovacová AlenaBukovacová Alena TJ Spartak 1. brněnská C 8515557 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU7658 Švíglerová PavlaŠvíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8013872 Ano Ano Ano 700 Kč
RBK6451 Tesařová JitkaTesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 8196058 Ano Ano Ano 700 Kč
MFP7951 Stanovská EvaStanovská Eva Matfyz Praha C 8509059 Ne Ano Ne 300 Kč
PGP7650 Ryšavá MagdalénaRyšavá Magdaléna SK Praga C 8517318 Ano Ano Ano 700 Kč
VCB7653 Míková LenkaMíková Lenka OB České Budějovice C 8237724 Ano Ano Ano 700 Kč
VCB7853 Veselá EvaVeselá Eva OB České Budějovice C 8013928 Ano Ano Ano 700 Kč
SBK7461 Sluková DagmarSluková Dagmar KOB START Blansko C 49655 Ano Ano Ano 700 Kč
EKP7750 Matoušková KateřinaMatoušková Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2133910 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU7854 Kašparová EvaKašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 8013834 Ano Ano Ano 700 Kč
KUO7451 Brožková KvětaBrožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 8680395 Ano Ano Ano 700 Kč
JPV7650 Chmelářová RadkaChmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 8648640 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM7467 Grycová PetraGrycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 8115113 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM7652 La Carbonara HanaLa Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno C 8100026 Ano Ano Ano 700 Kč
TEP7850 Městková LucieMěstková Lucie Tempo Praha C 8410791 Ano Ano Ano 700 Kč
VCB7851 Teringlová MartinaTeringlová Martina OB České Budějovice C 8515516 Ano Ano Ano 700 Kč
TZL7653 Pekárková EvaPekárková Eva SKOB Zlín C 8663119 Ano Ano Ano 700 Kč
ADA7454 Strýčková MonikaStrýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 Ano Ano Ano 700 Kč
TZL7652 Nešporová BarboraNešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 Ano Ano Ano 700 Kč
SCP7555 Petráňová JanaPetráňová Jana OK Sparta Praha C 8014523 Ano Ano Ano 700 Kč
SKV7852 Turková MartinaTurková Martina TJ Slovan Karlovy Vary C 7464855 Ano Ano Ano 700 Kč
OSN7850 Dvořáčková JanaDvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8226322 Ano Ano Ano 700 Kč
VCB7552 Janošíková OlgaJanošíková Olga OB České Budějovice C 426399 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM6251 Hrušková LenkaHrušková Lenka SK Brno Žabovřesky C 8516455 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM7553 Václavková PetraVáclavková Petra SK Brno Žabovřesky C 2771966 Ne Ano Ne 300 Kč
VRL7553 Schmidtová JanaSchmidtová Jana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 Ano Ano Ano 900 Kč
KOR7551 Rybínová IvaRybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8524487 Ne Ano Ne 400 Kč
CTB7751 Petříčková LenkaPetříčková Lenka SK OB Chotěboř C 2039098 Ano Ano Ano 900 Kč
OKP7350 Balusková IdaBalusková Ida SK OK 24 Praha C 8003634 Ano Ano Ano 900 Kč
PGP7551 Šimerková OlgaŠimerková Olga SK Praga C 8648558 Ano Ano Ano 900 Kč
DKP7856 Vondráčková MarkétaVondráčková Markéta Oddíl OB Kotlářka C 8460270 Ano Ano Ano 900 Kč
NNN7359 Ševčíková PavlaŠevčíková Pavla Neregistrovaní 53255 Ne Ano Ne 300 Kč
LTU7552 Bolehovská IvaBolehovská Iva OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2092417 Ano Ano Ano 900 Kč
UOL7051 Bartoňová EvaBartoňová Eva SOB Olomouc C 682350 Ano Ano Ano 900 Kč
0820001 Desrumaux MarieDesrumaux Marie 082 - (FRA) VALMO 8170577 Ano Ano Ano 1200 Kč
CHA7652 Matyášová JanaMatyášová Jana OK Chrastava C 8030636 Ano Ano Ano 1200 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJI7854 Mazzarese JanaMazzarese Jana OK Jihlava C 2102555 Ano Ano Ano 700 Kč
PTE7650 Bartošová DanaBartošová Dana TJ Sokol Ptení C 2131187 Ano Ano Ano 700 Kč
JIL7553 Karlová KateřinaKarlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 Ano Ano Ano 700 Kč
TZL7654 Kankova HelenaKankova Helena SKOB Zlín C 2211985 Ano Ano Ano 700 Kč
KON7575 Benešová PetraBenešová Petra KOB Konice C 8514475 Ano Ano Ano 700 Kč
VRB7878 Peňázová HanaPeňázová Hana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662338 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM7855 Vršková DagmarVršková Dagmar KOS TJ Tesla Brno C 2094515 Ne Ano Ne 300 Kč
JPV7767 Pinkavová HelenaPinkavová Helena Oddíl OS SK Prostějov C 8420960 Ano Ano Ano 700 Kč
JIL7753 Kubíčková JitkaKubíčková Jitka OK Jilemnice C 2212011 Ano Ano Ano 700 Kč
27S8500 Babková MiroslavaBabková Miroslava (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2067259 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU7878 Paloncý JanaPaloncý Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8162841 Ano Ano Ano 700 Kč
HOB7051 Hendrychová MarcelaHendrychová Marcela SK OB Horní Benešov C 301304 Ano Ano Ano 700 Kč
VRL7353 Smith LucieSmith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 Ano Ano Ano 700 Kč
PDY7851 Nedomová IvaNedomová Iva Běhej Poděbrady C 8105239 Ano Ano Ano 700 Kč
JIL7852 Pitrmucová ŠárkaPitrmucová Šárka OK Jilemnice C 2127629 Ne Ano Ano 600 Kč
KUB7750 Mikulčíková IrenaMikulčíková Irena KUB Koala Uherský Brod C 8140920 Ano Ano Ano 700 Kč
AOP7551 Pometlová JanaPometlová Jana Orientační Běh Opava C 7206538 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK7652 Korbelová PetraKorbelová Petra OK 99 Hradec Králové C 2419927 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU7787 Štáblová MichaelaŠtáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073735 Ano Ano Ano 700 Kč
JPV7777 Balvanová MartinaBalvanová Martina Oddíl OS SK Prostějov C 8066792 Ano Ano Ano 700 Kč
TEP7950 Vacíková JanaVacíková Jana Tempo Praha C 7210928 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU7552 Tomanková MartinaTomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8113521 Ano Ano Ano 700 Kč
OSN7960 Nováková EvaNováková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7007960 Ne Ano Ne 300 Kč
ZBM7356 Beránková ŠárkaBeránková Šárka SK Brno Žabovřesky C 2067240 Ano Ano Ano 700 Kč
BBM7850 Krejčiříková NikolKrejčiříková Nikol BETA URSUS Rosice C 331476 Ano Ano Ano 900 Kč
ADA7652 Šmídová AnetaŠmídová Aneta OOB Spartak Adamov 426322 Ano Ano Ano 900 Kč
43S7550 Máčajová EditaMáčajová Edita (SVK) Športový klub Sandberg 2114236 Ano Ano Ano 1200 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJH7051 Benešová IvaBenešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 8660392 Ano Ano Ano 700 Kč
OPI7350 Velátová JanaVelátová Jana Orientační sporty Písek C 1000464 Ano Ano Ano 700 Kč
LTP7252 Riby KateřinaRiby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8445304 Ano Ano Ano 700 Kč
LBE7350 Bialeková MartinaBialeková Martina TJ Lokomotiva Beroun C 8200027 Ano Ano Ano 700 Kč
KON7474 Hanousková MichaelaHanousková Michaela KOB Konice C 8030641 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP7254 Dvořáková IvanaDvořáková Ivana SK Praga C 8524160 Ano Ano Ano 700 Kč
SLA7450 Zemková HelenaZemková Helena SKOB Slaný C 8028831 Ano Ano Ano 700 Kč
JHB6553 Fencíková VladislavaFencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8013883 Ano Ano Ano 700 Kč
JPV7474 Hýblová IvetaHýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 8501548 Ano Ano Ano 700 Kč
TZL7352 Vrubelová JanaVrubelová Jana SKOB Zlín C 7210876 Ano Ano Ano 700 Kč
BOR7150 Nehasilová ZuzanaNehasilová Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8022672 Ano Ano Ano 700 Kč
JJN7250 Řehořová LenkaŘehořová Lenka Team Jizerky C 2073661 Ano Ano Ano 700 Kč
UOL6451 Poklopová IvanaPoklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 Ano Ano Ano 700 Kč
AOP7052 Sedlářová PavlaSedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 Ano Ano Ano 700 Kč
ZPV7076 Křečková PetraKřečková Petra KOB ZPV Prostějov C 8154990 Ano Ano Ano 700 Kč
DKL7150 Bejčková JanaBejčková Jana KOB Kladno C 301616 Ano Ano Ano 700 Kč
RBK7451 Broschová LucieBroschová Lucie SK Radioklub Blansko C 8006757 Ano Ano Ano 700 Kč
0560001 Zámečníková JitkaZámečníková Jitka 056 - Zámečníci 8047213 Ano Ano Ano 700 Kč
SKM7250 Mičíková LadaMičíková Lada KOB Směr Kroměříž C 8680394 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK6752 Kosová MichaelaKosová Michaela OK 99 Hradec Králové C 8660597 Ano Ano Ano 900 Kč
PGP7350 Ptáčková KateřinaPtáčková Kateřina SK Praga C 8149889 Ano Ano Ano 900 Kč
LLI7152 Marková JanaMarková Jana LOK-o Liberec C 8026579 Ano Ano Ano 1200 Kč
SLA7351 Kolářová MichaelaKolářová Michaela SKOB Slaný C 8111141 Ano Ano Ano 700 Kč
VRL7355 Čivrná KarolínaČivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8107731 Ano Ano Ano 1200 Kč
PGP7152 Janasová BarboraJanasová Barbora SK Praga C 446439 Ano Ano Ano 1200 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JIL7258 Janovská VěraJanovská Věra OK Jilemnice C 2127634 Ano Ano Ano 700 Kč
JIL7051 Třešňáková BlankaTřešňáková Blanka OK Jilemnice C 53225 Ano Ano Ano 700 Kč
EKP7450 Paurová LenkaPaurová Lenka VŠTJ Ekonom Praha C 8523363 Ano Ano Ano 700 Kč
KDZ7150 Benešová MarikaBenešová Marika Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 8014464 Ano Ano Ano 700 Kč
PZR7070 Poláčková BohuslavaPoláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU7053 Cibulková MarcelaCibulková Marcela OK Lokomotiva Pardubice C 8150271 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK7150 Čermáková LucieČermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 Ano Ano Ano 700 Kč
ADA7451 Richterová NatašaRichterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 Ano Ano Ano 700 Kč
STH7451 Junková PetraJunková Petra SK Studenec C 8330759 Ano Ano Ano 700 Kč
TYN7452 Kašparová EvaKašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 Ano Ano Ano 700 Kč
BFM7152 Řeháková JanaŘeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 8121171 Ano Ano Ano 700 Kč
0110002 Ženčáková MarieŽenčáková Marie 011 - ASPV OA 2032185 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM6653 Lukášová LenkaLukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 8511755 Ano Ano Ano 700 Kč
BBM7155 Kunzová IvanaKunzová Ivana BETA URSUS Rosice C 52346 Ano Ano Ano 700 Kč
SJC7253 Hanušová ZdenaHanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 8092929 Ano Ano Ano 700 Kč
LME6950 Ždimerová MonikaŽdimerová Monika SK Los Mělník C 336702 Ano Ano Ano 700 Kč
0160001 Časnochova TatianaČasnochova Tatiana 016 - (SVK) HHB 8299906 Ano Ano Ano 700 Kč
VIC7055 Sadílková LenkaSadílková Lenka OB Vizovice C 416050 Ano Ano Ano 700 Kč
HLV7060 Sedláčková JanaSedláčková Jana OB Holešov z.s. C 2260118 Ano Ano Ano 700 Kč
KUB7060 Švestková JanaŠvestková Jana KUB Koala Uherský Brod C 8506637 Ano Ano Ano 700 Kč
TTR7452 Cíchová PavlínaCíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK7153 Růžičková KamilaRůžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 8445323 Ano Ano Ano 700 Kč
STH7351 Junková KateřinaJunková Kateřina SK Studenec C 7204984 Ano Ano Ano 700 Kč
TAP7251 Brumovská RheaBrumovská Rhea KOB Tretra Praha C 2224524 Ano Ano Ano 700 Kč
DOR7150 Nová JanaNová Jana OK Dobříš C 8663122 Ano Ano Ano 700 Kč
JIL7151 Smrčková LucieSmrčková Lucie OK Jilemnice C 8520166 Ano Ano Ano 900 Kč
0630001 Horáčková HelenaHoráčková Helena 063 - Horac 2144115 Ano Ano Ne 800 Kč
VCB7450 Brossaud PetraBrossaud Petra OB České Budějovice C 8522569 Ne Ano Ano 800 Kč
0790001 Vrabcová LucieVrabcová Lucie 079 - KLID NA KŘIŽOVATCE 2017674 Ne Ne Ano 400 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SOB6350 Choutková LenkaChoutková Lenka SOBSA C 2419963 Ano Ano Ano 700 Kč
LME6850 Izáková TerezaIzáková Tereza SK Los Mělník C 8013891 Ano Ano Ano 700 Kč
CHA6550 Gorčicová IvanaGorčicová Ivana OK Chrastava C 8144114 Ano Ano Ano 700 Kč
KON6389 Hlavová MiroslavaHlavová Miroslava KOB Konice C 8007713 Ano Ano Ano 700 Kč
TYN6850 Šišmová HanaŠišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 8514496 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU6654 Valachová JanaValachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP6652 Tichovská HanaTichovská Hana SK Praga C 8005134 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI6850 Argalášová GabrielaArgalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 Ano Ano Ano 700 Kč
JPV6556 Štorková SimonaŠtorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 Ano Ano Ano 700 Kč
STE6751 Neumannová KamilaNeumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU6955 Demlová JitkaDemlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 8230369 Ano Ano Ano 700 Kč
TZL6566 Schäferová JanaSchäferová Jana SKOB Zlín C 7209288 Ano Ano Ano 700 Kč
SSU6591 Ostřanská IvetaOstřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP6651 Illnerová DanielaIllnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 Ano Ano Ano 700 Kč
JPV6773 Fajkusová JitkaFajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 8006773 Ano Ano Ano 700 Kč
LCE6359 Vavrysová IvaVavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670819 Ano Ano Ano 700 Kč
BOR6654 Halířová EvaHalířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 Ano Ano Ano 700 Kč
LLI6950 Fürstová KatkaFürstová Katka LOK-o Liberec C 8107774 Ano Ano Ano 700 Kč
KNC6550 Komersová JanaKomersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 8226399 Ano Ano Ano 700 Kč
TUV6850 Linková IvaLinková Iva SOK TJ Turnov C 8061486 Ano Ano Ano 700 Kč
KUO6499 Mutinská ZdeňkaMutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 8482088 Ano Ano Ano 700 Kč
ZPV6553 Jirková RenataJirková Renata KOB ZPV Prostějov C 8047130 Ano Ano Ano 700 Kč
OSN6654 Wurzelová DanaWurzelová Dana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006654 Ne Ano Ne 400 Kč
VTA6751 Vorlíčková LenkaVorlíčková Lenka SC vebr-sport C 7208093 Ano Ano Ne 800 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY6850 Míchalová MarcelaMíchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8501528 Ano Ano Ano 700 Kč
LTU6352 Hanušová JitkaHanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680397 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU6653 Kološová JanaKološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 Ano Ano Ano 700 Kč
SJI6751 Foltýnová LenkaFoltýnová Lenka OK Jihlava C 2080979 Ano Ano Ano 700 Kč
0240001 Tužilová MichaelaTužilová Michaela 024 - Tužilovi 9201063 Ano Ano Ano 700 Kč
BBM6550 Peřinková IrenaPeřinková Irena BETA URSUS Rosice C 331257 Ano Ano Ano 700 Kč
PZR6969 Nechutová AlenaNechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8022352 Ano Ano Ano 700 Kč
EKP6951 Blahová MarkétaBlahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 7209480 Ano Ano Ano 700 Kč
SMB6551 Pološčuková MonikaPološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 Ano Ano Ne 800 Kč
VBM6851 Jordanová BlankaJordanová Blanka VSK Mendelu Brno C 8520250 Ano Ano Ano 900 Kč
LDC6851 Burdová SimonaBurdová Simona KOB Děčín C 7667667 Ano Ne Ano 800 Kč

D60

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0020001 Zelenková LenkaZelenková Lenka 002 - Zelenkovi 9920924 Ano Ano Ano 500 Kč
HAV6250 Sochorová HanaSochorová Hana OB Havířov C 8113529 Ano Ano Ano 500 Kč
LTU6451 Hindráková MartinaHindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8667964 Ano Ano Ano 500 Kč
VBM6155 Bravená AlexandraBravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 8063076 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK6354 Novotná IvanaNovotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219240 Ano Ano Ano 500 Kč
JEN6451 Švarcová LenkaŠvarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 Ano Ano Ano 500 Kč
LCE6461 Ferdusová EvaFerdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 8063099 Ano Ano Ano 500 Kč
LTP6151 Kovářová AlenaKovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 Ano Ano Ano 500 Kč
0110004 Felklová JarmilaFelklová Jarmila 011 - ASPV OA 433098 Ano Ano Ano 500 Kč
TAP6253 Tihonová JindraTihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 Ano Ano Ano 500 Kč
TRI6350 Bialožytová PavlaBialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 2214550 Ano Ano Ano 500 Kč
0190002 Roubalíková IvaRoubalíková Iva 019 - ZŠ Těšetice 2102820 Ano Ano Ano 500 Kč
SCP6150 Kavková DanaKavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU6055 Smrčková OlgaSmrčková Olga OK Lokomotiva Pardubice C 9301 Ano Ano Ano 500 Kč
TZL6351 Koláriková IrenaKoláriková Irena SKOB Zlín C 7209283 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU6052 Knapová IvaKnapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 8648581 Ano Ano Ano 500 Kč
SJI6051 Hrstková DanaHrstková Dana OK Jihlava C 8656651 Ano Ano Ano 500 Kč
SSU6450 Gebauerová JanaGebauerová Jana SK Severka Šumperk C 2001926 Ano Ne Ano 600 Kč

D65

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PHK5651 Běhounová JiřinaBěhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 8648580 Ano Ano Ano 500 Kč
CHA5650 Lusková OlgaLusková Olga OK Chrastava C 8170 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU5654 Novotná JiřinaNovotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 8047142 Ano Ano Ano 500 Kč
VBM5655 Potěšilová VladimíraPotěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 Ano Ano Ano 500 Kč
DKL5950 Rančáková StáňaRančáková Stáňa KOB Kladno C 8013873 Ano Ano Ano 500 Kč
TCB5751 Pokorná EvaPokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 Ano Ano Ano 500 Kč
SHK5652 Šabatková ZdeňkaŠabatková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 9112 Ano Ano Ano 500 Kč
SHK5851 Gazdačková JanaGazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 Ano Ano Ano 500 Kč
CHA5851 Neumann PetraNeumann Petra OK Chrastava C 8222298 Ano Ano Ano 500 Kč
DCE5550 Mrázová PavlaMrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ano Ano 500 Kč
KON5887 Smičková EvaSmičková Eva KOB Konice C 8454012 Ano Ano Ano 500 Kč
SPE5851 Poláčková DarinaPoláčková Darina (SVK) KOB Sokol Pezinok 8110283 Ano Ano Ano 500 Kč
LCE5852 Vlažná MirkaVlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660397 Ano Ano Ano 500 Kč
SHK5852 Bláhová LubaBláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 Ano Ano Ano 500 Kč
LCE5551 Stackeová AnnaStackeová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660387 Ano Ano Ano 500 Kč
LBM5795 Janská IvaJanská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8410797 Ano Ano Ano 500 Kč
PGP5850 Zelená MarkétaZelená Markéta SK Praga C 8680329 Ano Ano Ano 500 Kč
KNC5750 Šilerová ZdenaŠilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 Ano Ano Ano 500 Kč
TBM5451 Eremiášová JanaEremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 Ano Ano Ano 500 Kč
VCB5750 Vejvodová MirkaVejvodová Mirka OB České Budějovice C 8656660 Ano Ano Ano 0 Kč
VCB5651 Hejzlarová VladimíraHejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 Ano Ano Ano 500 Kč
SRK5752 Dusílková MarieDusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 Ne Ano Ne 300 Kč
PZR5654 Rosecká AlenaRosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8655485 Ano Ano Ano 600 Kč
LTU5650 Filipová DagmarFilipová Dagmar OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8006752 Ne Ne Ano 300 Kč

D70

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DCE5450 Procházková MilušeProcházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 Ano Ano Ano 500 Kč
JIL5362 Zlesáková VlastaZlesáková Vlasta OK Jilemnice C 8285927 Ano Ano Ano 500 Kč
CHA5351 Ševčíková AlenaŠevčíková Alena OK Chrastava C 8008272 Ano Ano Ano 500 Kč
0060001 Píšová JitkaPíšová Jitka 006 - HoDoH 2035170 Ano Ano Ano 500 Kč
VLI5150 Karmazínová IvanaKarmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 8113523 Ano Ano Ano 500 Kč
SBK5251 Kolaříková VěraKolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 Ano Ano Ano 500 Kč
JIL5254 Horynová EvaHorynová Eva OK Jilemnice C 8662735 Ano Ano Ano 500 Kč
OTK5250 Volencová IvanaVolencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 Ano Ano Ano 500 Kč
PZR5051 Křížová ZdenkaKřížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 Ano Ano Ano 500 Kč
TBM5351 Procházková HelenaProcházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 8301247 Ano Ano Ano 600 Kč

D75

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU4752 Kubíková KvětoslavaKubíková Květoslava OK Lokomotiva Pardubice C 8471811 Ano Ano Ano 500 Kč
LTU4751 Kutáčková StanislavaKutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 Ano Ano Ano 500 Kč
CHA4650 Kašková EvaKašková Eva OK Chrastava C 887906 Ano Ano Ano 500 Kč
VLI4950 Horáčková StanislavaHoráčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 Ano Ano Ano 500 Kč
BOV4852 Sikorová MarieSikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 8051250 Ano Ano Ano 500 Kč
LDC4451 Pospíšilová JanaPospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 Ano Ne Ne 300 Kč

H10

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJI1502 Mazzarese AidenMazzarese Aiden OK Jihlava C 8500458 Ano Ano Ano 500 Kč
HOR1600 Zollmann FilipZollmann Filip TJ Jiskra Hořice C 2212045 Ano Ano Ano 500 Kč
VCB1500 Mackerle JonášMackerle Jonáš OB České Budějovice C 2152881 Ano Ano Ano 500 Kč
TZL1402 Kaňka VilémKaňka Vilém SKOB Zlín C 2211994 Ano Ano Ano 500 Kč
RBK1501 Bárta VítězslavBárta Vítězslav SK Radioklub Blansko C 2151418 Ano Ano Ano 500 Kč
CHT1501 Krejsa JosefKrejsa Josef OOB SK Chrast C 8004592 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU1501 Zvěřina RadimZvěřina Radim OK Lokomotiva Pardubice C 8500041 Ano Ano Ano 500 Kč
JPV1501 Koukal MatějKoukal Matěj Oddíl OS SK Prostějov C 52843 Ano Ano Ano 500 Kč
CHT1402 Matras ŠtěpánMatras Štěpán OOB SK Chrast C 8511657 Ano Ano Ano 500 Kč
VCB1403 Míka TomášMíka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 Ano Ano Ano 500 Kč
SBK1411 Sluka MatoušSluka Matouš KOB START Blansko C 2653461 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU1401 Lučan JakubLučan Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 515134 Ano Ano Ano 500 Kč
SJI1401 Prošek FilipProšek Filip OK Jihlava C 8409897 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU1404 Havel OndřejHavel Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2217335 Ano Ano Ano 500 Kč
SJI1515 Lauerman JanLauerman Jan OK Jihlava C 8502676 Ano Ano Ano 500 Kč
PGP1505 Rollier AlexeiRollier Alexei SK Praga C 8005907 Ano Ano Ano 500 Kč
KRN1500 Rychlý JakubRychlý Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8503919 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK1505 Tihon JanTihon Jan OK 99 Hradec Králové C 2078454 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK1414 Černý MatoušČerný Matouš OK 99 Hradec Králové C 2219058 Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM1412 Brabec LukášBrabec Lukáš SK Brno Žabovřesky C 8202203 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK1408 Dmejchal MartinDmejchal Martin OK 99 Hradec Králové C 8063064 Ano Ano Ano 500 Kč
HJL1402 Koudela AdamKoudela Adam Sokol Horní Jelení C 1501422 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP1400 Šedivý MarekŠedivý Marek SK Praga C 8629754 Ano Ano Ano 600 Kč
CHT1502 Martinec OtakarMartinec Otakar OOB SK Chrast C 2221501 Ano Ano Ano 600 Kč
0690003 Pavlíček Jakub Pavlíček Jakub 069 - BTC 88888 Ano Ano Ano 600 Kč
SSU1400 Gebauer JanGebauer Jan SK Severka Šumperk C 2001991 Ne Ano Ano 600 Kč
LOU1500 Brabec DivišBrabec Diviš SK Moravan Louňovice C 8514500 Ano Ano Ano 800 Kč
SOP1601 Peterek AntonínPeterek Antonín OOB TJ Slezan Opava C 8030648 Ano Ano Ne 600 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CET1505 Vacek MartinVacek Martin TJ Loko Česká Třebová C 2159886 Ano Ano Ano 500 Kč
TJP1403 Mička DamiánMička Damián TJ Sokol Troja C 2800365 Ano Ano Ano 500 Kč
DOK1700 Kmínek ŠtěpánKmínek Štěpán OK Doksy C 7008108 Ano Ano Ano 500 Kč
CHT1701 Korecký MarekKorecký Marek OOB SK Chrast C 8033277 Ano Ano Ano 500 Kč
0100003 Nezveda Adam Nezveda Adam 010 - Malí draci zapůjčit Ne Ano Ano 500 Kč
LDC1600 Duben JanDuben Jan KOB Děčín C 7001411 Ano Ano Ano 500 Kč
VBM1604 Čech VilémČech Vilém VSK Mendelu Brno C 2217326 Ano Ano Ano 500 Kč
PGP1501 Matějů AntonínMatějů Antonín SK Praga C 682623 Ano Ne Ne 200 Kč
RUZ1600 Gregor ŠimonGregor Šimon TJ Růžená C 2088726 Ano Ano Ano 500 Kč
NNN0002 Hämäläinen JoonasHämäläinen Joonas Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 650 Kč
PTE1500 Zapletal JosefZapletal Josef TJ Sokol Ptení C 2135185 Ano Ano Ano 500 Kč
NNN0005 Montag OskarMontag Oskar Neregistrovaní 2104588 Ano Ne Ne 200 Kč
NNN0006 Montag OliverMontag Oliver Neregistrovaní 2104593 Ano Ne Ne 200 Kč
CET1502 Pešek KryštofPešek Kryštof TJ Loko Česká Třebová C 2161627 Ano Ano Ne 400 Kč
STE1402 Kryl Jan MatějKryl Jan Matěj SK SKI-OB Šternberk C 2161669 Ne Ano Ano 400 Kč
SJH1602 Komárek ŠtěpánKomárek Štěpán SOS Jindřichův Hradec C 2025364 Ano Ano Ano 500 Kč
ADA1701 Strýček MatějStrýček Matěj OOB Spartak Adamov C 2073676 Ano Ano Ano 500 Kč
OSN1400 Novák MatějNovák Matěj SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51979 Ne Ano Ne 200 Kč
0540004 Stehlík JakubStehlík Jakub 054 - S-team 8160319 Ano Ne Ne 200 Kč
TAP1602 Cikhardt VáclavCikhardt Václav KOB Tretra Praha C 232143 Ano Ano Ano 600 Kč
OSN1701 Voráček JanVoráček Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52130 Ano Ne Ne 300 Kč
SRK1601 Drhlík AntonínDrhlík Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 Ano Ano Ne 600 Kč
TBM1799 Vokál EdvardVokál Edvard KOS TJ Tesla Brno 443108 Ano Ano Ano 500 Kč
TBM1499 Vokál OskarVokál Oskar KOS TJ Tesla Brno 8670767 Ano Ano Ano 500 Kč
0660001 Kolbaba F+MKolbaba F+M 066 - ZBM 52022 Ano Ano Ano 600 Kč
BBM1402 Klášterecký AntonínKlášterecký Antonín BETA URSUS Rosice C 2224620 Ano Ne Ne 300 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL1203 Vrbata AlanVrbata Alan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8137516 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK1313 Liška AlbertLiška Albert OK 99 Hradec Králové B 8005148 Ano Ano Ano 500 Kč
HOR1200 Zollmann DavidZollmann David TJ Jiskra Hořice B 2211446 Ano Ano Ano 500 Kč
CTB1202 Běloušek MatějBěloušek Matěj SK OB Chotěboř B 8004049 Ano Ano Ano 500 Kč
PDY1303 Holata VojtěchHolata Vojtěch Běhej Poděbrady B 8500448 Ano Ano Ano 500 Kč
TZL1202 Kaňka JanKaňka Jan SKOB Zlín C 2124754 Ano Ano Ano 500 Kč
RBK1301 Bárta ZbyněkBárta Zbyněk SK Radioklub Blansko C 2152928 Ano Ano Ano 500 Kč
LCE1313 Macka MatyášMacka Matyáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 8512646 Ano Ano Ano 500 Kč
DKP1212 Junek KryštofJunek Kryštof Oddíl OB Kotlářka C 8680407 Ano Ano Ano 500 Kč
JIL1303 Valdman HynekValdman Hynek OK Jilemnice B 8514552 Ano Ano Ano 500 Kč
JIL1301 Kubíček JonášKubíček Jonáš OK Jilemnice C 2139481 Ano Ano Ano 500 Kč
CHT1401 Korecký RadanKorecký Radan OOB SK Chrast C 8003626 Ano Ano Ano 500 Kč
0100002 Nezveda David Nezveda David 010 - Malí draci 981826 Ne Ano Ano 400 Kč
RIC1201 Posch JaroslavPosch Jaroslav OB Říčany C 1459070 Ano Ano Ano 500 Kč
PZR1201 Uchytil IvoUchytil Ivo UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8520940 Ano Ano Ano 500 Kč
SIT1201 Kawulok MatyášKawulok Matyáš OK SILESIA B 8445328 Ano Ano Ano 500 Kč
SBK1234 Urban JanUrban Jan KOB START Blansko C 8119431 Ano Ano Ano 500 Kč
SBK1414 Urban MilanUrban Milan KOB START Blansko C 8026576 Ano Ano Ano 500 Kč
VRL1204 Satur JakubSatur Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2260355 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU1302 Fukátko VáclavFukátko Václav OK Lokomotiva Pardubice B 8109313 Ano Ano Ano 500 Kč
TEP1300 Pecánek MatějPecánek Matěj Tempo Praha C 51647 Ano Ano Ano 500 Kč
TZL1200 Šidla DaliborŠidla Dalibor SKOB Zlín B 8250121 Ano Ano Ano 500 Kč
CTB1301 Šťastný VilémŠťastný Vilém SK OB Chotěboř B 8136477 Ano Ano Ano 500 Kč
STE1201 Binar VítBinar Vít SK SKI-OB Šternberk C 8512693 Ano Ano Ano 500 Kč
TAP1200 Petráň LukášPetráň Lukáš KOB Tretra Praha C 8501054 Ano Ano Ano 500 Kč
CHA1200 Lankaš AntonínLankaš Antonín OK Chrastava C 8109403 Ano Ano Ano 500 Kč
0540003 Stehlík ŠimonStehlík Šimon 054 - S-team 8130801 Ano Ne Ne 200 Kč
ZBM1313 Hašek ZdeněkHašek Zdeněk SK Brno Žabovřesky C 8506945 Ano Ano Ano 500 Kč
TUR1217 Ledabyl VáclavLedabyl Václav OOB TJ Turnov B 2216259 Ne Ano Ano 400 Kč
LOU1200 Šunka HubertŠunka Hubert SK Moravan Louňovice C 8328680 Ano Ano Ano 600 Kč
JHB1301 Melechovský MaxmiliánMelechovský Maxmilián TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49805 Ano Ano Ano 600 Kč
CHT1202 Martinec EduardMartinec Eduard OOB SK Chrast C 2102866 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBP1200 Vaněk PetrVaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8524817 Ano Ano Ano 600 Kč
PBM1301 Kozmon LukášKozmon Lukáš TJ Spartak 1. brněnská B 8514520 Ano Ano Ano 800 Kč
SLA1200 Zápotocký TomášZápotocký Tomáš SKOB Slaný B 8461732 Ano Ano Ano 800 Kč
RUZ12xx Herbrick DanielHerbrick Daniel TJ Růžená 8654887 Ne Ano Ne 300 Kč
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJI1100 Mazzarese DavidMazzarese David OK Jihlava B 8047195 Ano Ano Ano 500 Kč
PDY1102 Trnka JiříTrnka Jiří Běhej Poděbrady C 2115748 Ano Ano Ano 500 Kč
PTE1001 Vrba AntonínVrba Antonín TJ Sokol Ptení C 8014572 Ano Ano Ano 500 Kč
TJP1003 Mička TimotejMička Timotej TJ Sokol Troja C 2133021 Ano Ano Ano 500 Kč
VRB1111 Peňáz JanPeňáz Jan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8047126 Ano Ano Ano 500 Kč
SHK1116 Strejček FrantišekStrejček František OK Slavia Hradec Králové C 2087631 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU1002 Kárník ŠtěpánKárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice B 8109417 Ano Ano Ano 500 Kč
DOK1000 Kmínek OndřejKmínek Ondřej OK Doksy B 8113494 Ano Ano Ano 500 Kč
DOK1100 Kmínek JanKmínek Jan OK Doksy B 8113496 Ano Ano Ano 500 Kč
SJH1003 Blažek VojtěchBlažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec A 8014562 Ano Ano Ano 500 Kč
RBK1101 Bárta LadislavBárta Ladislav SK Radioklub Blansko B 8500016 Ano Ano Ano 500 Kč
KON1010 Čeřovský FilipČeřovský Filip KOB Konice B 8008300 Ano Ano Ano 500 Kč
LCE1112 Macka SebastiánMacka Sebastián OOB TJ Slovan Luhačovice B 8006756 Ano Ano Ano 500 Kč
DKP1011 Junek ŠimonJunek Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8680325 Ano Ano Ano 500 Kč
KSU1121 Vlček AntonínVlček Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8514551 Ano Ano Ano 500 Kč
JPV1010 Plachý MatyášPlachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 8026571 Ano Ano Ano 500 Kč
CTB1103 Novák TobiášNovák Tobiáš SK OB Chotěboř A 8003661 Ano Ano Ano 500 Kč
PBM1003 Kocúr BorisKocúr Boris TJ Spartak 1. brněnská B 2126240 Ano Ano Ano 500 Kč
PBM1007 Bukovác LukášBukovác Lukáš TJ Spartak 1. brněnská B 8515555 Ano Ano Ano 500 Kč
BBM1000 Široký JakubŠiroký Jakub BETA URSUS Rosice C 8524035 Ano Ano Ano 500 Kč
0200001 Hutník MaxHutník Max 020 - (SWE) IFK Lidingö SOK 8501625 Ano Ano Ano 500 Kč
VCB1003 Míka OndřejMíka Ondřej OB České Budějovice B 8064522 Ano Ano Ano 500 Kč
ZTC1103 Minařík FrantišekMinařík František Západočeské sportovní centrum OB B 8007194 Ano Ano Ano 500 Kč
KSU1100 Štábl VítŠtábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8183194 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU1101 Lučan OndřejLučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 8109426 Ano Ano Ano 500 Kč
DKP1120 Matoušek JanMatoušek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2113397 Ano Ano Ano 500 Kč
STE1100 Marek MartinMarek Martin SK SKI-OB Šternberk B 8501527 Ano Ano Ano 500 Kč
PTE1111 Pospíšil JáchymPospíšil Jáchym TJ Sokol Ptení B 8137502 Ano Ano Ano 500 Kč
PTE1005 Zapletal JakubZapletal Jakub TJ Sokol Ptení C 2102717 Ano Ano Ano 500 Kč
TBM1101 Kozák VojtěchKozák Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 8063051 Ne Ano Ne 200 Kč
PDY1000 Nedoma OliverNedoma Oliver Běhej Poděbrady C 2144101 Ano Ano Ano 500 Kč
TBM1112 Hübner VáclavHübner Václav KOS TJ Tesla Brno B 2118463 Ano Ano Ano 500 Kč
SJH1001 Míchal JakubMíchal Jakub SOS Jindřichův Hradec A 8022661 Ano Ano Ano 500 Kč
TZL1000 Pekárek DavidPekárek David SKOB Zlín A 8680313 Ano Ano Ano 500 Kč
KSU1030 Profous ŠtěpánProfous Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056285 Ano Ano Ano 500 Kč
CTB1101 Šťastný AntonínŠťastný Antonín SK OB Chotěboř B 8003650 Ano Ano Ano 500 Kč
HOB1101 Kratochvíl DavidKratochvíl David SK OB Horní Benešov C 8014494 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU1112 Šiler Štěpán JosefŠiler Štěpán Josef OK Lokomotiva Pardubice C 8009522 Ano Ano Ano 500 Kč
VCB1002 Janošík IvanJanošík Ivan OB České Budějovice B 8519562 Ano Ano Ano 500 Kč
0600001 Janeba ViktorJaneba Viktor 060 - CHC 320300 Ano Ano Ano 500 Kč
PZR1100 Forst MatoušForst Matouš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8680414 Ano Ano Ano 500 Kč
SHK1109 Šumpík FilipŠumpík Filip OK Slavia Hradec Králové B 8162911 Ne Ano Ne 300 Kč
SSU1101 Hedrich JanHedrich Jan SK Severka Šumperk C 224899 Ano Ne Ano 600 Kč
VCB1101 Brossaud ThomasBrossaud Thomas OB České Budějovice C 8524079 Ano Ano Ano 600 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TZL0813 Linhart JakubLinhart Jakub SKOB Zlín A 8660391 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU0903 Lučan MatějLučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice B 8109396 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU0803 Goláň FrantišekGoláň František OK Lokomotiva Pardubice A 8663151 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU0804 Goláň AntonínGoláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice B 8656532 Ano Ano Ano 700 Kč
CTB0902 Klusáček MikulášKlusáček Mikuláš SK OB Chotěboř B 8003597 Ano Ano Ano 700 Kč
SJI0901 Prášil AdamPrášil Adam OK Jihlava A 8033299 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU0828 Juřina MarekJuřina Marek Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8523438 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU0808 Paloncý JanPaloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680351 Ne Ne Ano 300 Kč
TBM0910 Malý MatyášMalý Matyáš KOS TJ Tesla Brno B 8680332 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM0829 Jiřík MartinJiřík Martin KOS TJ Tesla Brno B 8523527 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK0906 Sochor JakubSochor Jakub OK 99 Hradec Králové A 8022640 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP0809 Luhan JakubLuhan Jakub SK Praga B 8501781 Ano Ano Ano 700 Kč
TZL0800 Pernička MartinPernička Martin SKOB Zlín A 8240800 Ano Ano Ano 700 Kč
ZTC0903 Minařík JosefMinařík Josef Západočeské sportovní centrum OB B 8226414 Ano Ano Ano 700 Kč
VCB0810 Nechvátal ŠtěpánNechvátal Štěpán OB České Budějovice C 8454045 Ano Ano Ano 700 Kč
KUB0810 Švestka PatrikŠvestka Patrik KUB Koala Uherský Brod C 2088173 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU0801 Frosch VítekFrosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice A 8003519 Ano Ano Ano 700 Kč
TZL0815 Jahudka TomášJahudka Tomáš SKOB Zlín B 8510291 Ano Ano Ano 700 Kč
RIC0904 Cháma OndřejCháma Ondřej OB Říčany B 8009524 Ano Ano Ano 700 Kč
JEN0901 Kalousek DominikKalousek Dominik OB Jenišovice C 8680290 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK0900 Jelínek FrantišekJelínek František OK 99 Hradec Králové A 8162886 Ano Ano Ano 700 Kč
KTI0900 Růžička MatějRůžička Matěj Klub orientačních sportů Tišnov C 8076548 Ano Ano Ano 900 Kč
SJH0803 Parkan TomášParkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 8663132 Ano Ano Ano 900 Kč
CTB0903 Jirásek RostislavJirásek Rostislav SK OB Chotěboř B 8026651 Ano Ano Ano 900 Kč
ZTC0802 Vodrážka ŠtěpánVodrážka Štěpán Západočeské sportovní centrum OB B 8022383 Ano Ano Ano 900 Kč
TTR0901 Prášil ŠimonPrášil Šimon OOB Třebíč B 8107762 Ano Ano Ano 900 Kč
PGP0806 Šnejdar MartinŠnejdar Martin SK Praga B 8076039 Ano Ano Ano 900 Kč
DOB0900 Kubec AdamKubec Adam KOB Dobruška C 2073719 Ne Ne Ano 400 Kč
KOR0900 Hladký RadovanHladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8226395 Ne Ano Ne 400 Kč
TUR0908 Kutek MatějKutek Matěj OOB TJ Turnov A 8003260 Ano Ano Ano 1200 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU0703 Kadaně MarekKadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice A 8109319 Ano Ano Ano 700 Kč
SJH0701 Blažek CyrilBlažek Cyril SOS Jindřichův Hradec B 8662336 Ano Ano Ano 700 Kč
SJI0702 Prášil JakubPrášil Jakub OK Jihlava B 8014531 Ano Ano Ano 700 Kč
JPV0707 Plachý OndřejPlachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 8662279 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU0612 Fajfr MarekFajfr Marek OK Lokomotiva Pardubice A 8014543 Ano Ano Ano 700 Kč
LTP0702 Riby PhilipRiby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662288 Ano Ano Ano 700 Kč
VIC0713 Vlček TomášVlček Tomáš OB Vizovice A 8663111 Ano Ano Ano 700 Kč
VCB0610 Nechvátal AdamNechvátal Adam OB České Budějovice B 8454005 Ano Ano Ano 700 Kč
TZL0602 Pernička VáclavPernička Václav SKOB Zlín B 8170602 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU0701 Miča JanMiča Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8482572 Ano Ano Ano 700 Kč
PDY0601 Volejník OndřejVolejník Ondřej Běhej Poděbrady C 2181930 Ano Ano Ano 700 Kč
PDY0703 Nedoma EdgarNedoma Edgar Běhej Poděbrady C 2127608 Ano Ano Ano 700 Kč
JPV0727 Koukal JakubKoukal Jakub Oddíl OS SK Prostějov C 8501410 Ano Ano Ano 700 Kč
VCB0702 Teringl VojtěchTeringl Vojtěch OB České Budějovice A 8022634 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM0809 Štěpánek OndřejŠtěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8208112 Ne Ano Ne 300 Kč
TAP0706 Brumovský ŠtěpánBrumovský Štěpán KOB Tretra Praha B 8032753 Ano Ano Ano 700 Kč
FSP0800 Skripnik MatoušSkripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha A 8028838 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP0704 Kosák EliášKosák Eliáš SK Praga A 8140934 Ano Ano Ano 700 Kč
PZR0701 Knap JakubKnap Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8024756 Ano Ano Ano 900 Kč
TZL0604 Huleja MartinHuleja Martin SKOB Zlín B 8000604 Ano Ano Ano 1200 Kč
(135)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PBM0509 Bednařík VilémBednařík Vilém TJ Spartak 1. brněnská R 8670461 Ano Ano Ano 700 Kč
SHK9701 Netuka VojtěchNetuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 Ano Ano Ano 700 Kč
SJI9203 Škrabánek MatějŠkrabánek Matěj OK Jihlava C 8026655 Ano Ano Ano 700 Kč
EKP9000 Pecka MarekPecka Marek VŠTJ Ekonom Praha C 8003623 Ano Ano Ano 700 Kč
SJC8703 Beneš JanBeneš Jan Sportcentrum Jičín C 8290987 Ano Ano Ne 600 Kč
TBM9437 Horvát PetrHorvát Petr KOS TJ Tesla Brno E 8644873 Ano Ano Ano 700 Kč
SJC8709 Drobník MichalDrobník Michal Sportcentrum Jičín C 8278787 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU9410 Grundmann JanGrundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8654891 Ano Ano Ano 700 Kč
MOV9100 Fousek JanFousek Jan SKOB Ostrava C 8502740 Ano Ano Ano 700 Kč
SJI8509 Plíhal TomášPlíhal Tomáš OK Jihlava C 8660510 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM9601 Kettner VojtěchKettner Vojtěch OK Kamenice C 8644887 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM9700 Bořil JanBořil Jan KOS TJ Tesla Brno R 8515513 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI9301 Argaláš MichalArgaláš Michal TJ TŽ Třinec C 8662374 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP0311 Bialožyt MarekBialožyt Marek SK Praga C 8523498 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK9200 Petržela JanPetržela Jan OK 99 Hradec Králové E 8627109 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM9300 Němeček JanNěmeček Jan OK Kamenice C 8648633 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP0100 Klaška MartinKlaška Martin Oddíl OB Kotlářka C 8322332 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM9501 Čermák MatyášČermák Matyáš OK Kamenice C 9055 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP9600 Illner VojtěchIllner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka R 8648562 Ano Ano Ano 700 Kč
JPV0505 Štorek JanŠtorek Jan Oddíl OS SK Prostějov A 8440505 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM0200 Nechanický JanNechanický Jan KOS TJ Tesla Brno C 8000321 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU0222 Mareček ŠimonMareček Šimon OK Lokomotiva Pardubice C 8000543 Ano Ano Ano 700 Kč
PLU0501 Otruba FrantišekOtruba František TJ SOKOL Plumlov A 8667537 Ano Ano Ano 700 Kč
VSP0508 Bolehovský DanielBolehovský Daniel USK Praha E 8170805 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU9005 Nožka RadekNožka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 8656519 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU0209 Macek OndřejMacek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 8656535 Ano Ano Ano 700 Kč
TUR9549 Kamenický JeronýmKamenický Jeroným OOB TJ Turnov R 8651708 Ano Ano Ano 700 Kč
ASU9148 Seitler MilanSeitler Milan Magnus Orienteering C 8119436 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI0002 Filipek SebastianFilipek Sebastian TJ TŽ Třinec C 8655466 Ano Ano Ano 700 Kč
TUR9701 Wolf FilipWolf Filip OOB TJ Turnov C 8655449 Ano Ano Ano 700 Kč
ADA8202 Matula PetrMatula Petr OOB Spartak Adamov C 2042531 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU0314 Jelínek KryštofJelínek Kryštof OK Lokomotiva Pardubice C 8666870 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU7410 Tomanek DanielTomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662343 Ano Ano Ano 700 Kč
CHC9701 Semrád LadislavSemrád Ladislav K.O.B. Choceň C 8053577 Ano Ne Ano 600 Kč
JPV0202 Štorek DavidŠtorek David Oddíl OS SK Prostějov C 8663202 Ano Ano Ano 700 Kč
LCE8903 Klusáček MatějKlusáček Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662697 Ano Ano Ano 700 Kč
VSP8800 Samek JakubSamek Jakub USK Praha C 1418767 Ano Ano Ano 700 Kč
ABM9410 Mokrý OndřejMokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 8409848 Ano Ano Ano 700 Kč
JJN8000 Švihovský JaromírŠvihovský Jaromír Team Jizerky C 8008018 Ano Ano Ano 700 Kč
TZL8601 Polášek JanPolášek Jan SKOB Zlín C 8109348 Ano Ano Ano 700 Kč
PBM0501 Bukovác FilipBukovác Filip TJ Spartak 1. brněnská A 8116740 Ano Ano Ano 700 Kč
PBM0503 Strýček JanStrýček Jan TJ Spartak 1. brněnská E 8028870 Ano Ano Ano 700 Kč
PBM0512 Kasza TomášKasza Tomáš TJ Spartak 1. brněnská R 8116805 Ano Ano Ano 700 Kč
PBM7605 Bukovac MarošBukovac Maroš TJ Spartak 1. brněnská C 8518355 Ano Ano Ano 700 Kč
TZL9703 Mikel DavidMikel David SKOB Zlín C 8662440 Ano Ano Ano 700 Kč
VSP0500 Nemšovský FilipNemšovský Filip USK Praha A 8005427 Ano Ano Ano 700 Kč
VRB0313 Peňáz RadekPeňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662362 Ano Ano Ano 700 Kč
VRB0303 Peňáz VojtěchPeňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8508301 Ano Ano Ano 700 Kč
LCE0502 Sláma ŠimonSláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice A 8670814 Ano Ano Ano 700 Kč
LCE9601 Mudrák ŠtěpánMudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice C 8645928 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU9301 Čermák JanČermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8654903 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP0416 Petrilák Matouš NathanielPetrilák Matouš Nathaniel Oddíl OB Kotlářka A 8654908 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU8208 Zvěřina PetrZvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656529 Ano Ano Ano 700 Kč
LCE9300 Chloupek AdamChloupek Adam OOB TJ Slovan Luhačovice R 8660447 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU9505 Waněk AdamWaněk Adam OK Lokomotiva Pardubice C 8662365 Ano Ano Ano 700 Kč
OSN9301 Klusáček JanKlusáček Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8410777 Ano Ano Ano 700 Kč
SHK8901 Jirásek MichalJirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 8656557 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM0607 Štěpánek JanŠtěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno A 8660548 Ne Ano Ne 300 Kč
TBM0101 Adámek FilipAdámek Filip KOS TJ Tesla Brno E 8656745 Ano Ano Ano 700 Kč
LCE9201 Valenta JiříValenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 896968 Ne Ano Ne 300 Kč
BOR9006 Karvánek MatoušKarvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 8210813 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU0714 Srb VladimírSrb Vladimír OK Lokomotiva Pardubice A 8667506 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU9202 Jílek JakubJílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8162862 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU7710 Lučan VladimírLučan Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 8508306 Ano Ano Ano 700 Kč
MBM8740 Zelinka JiříZelinka Jiří O-mikron C 8656681 Ano Ano Ano 700 Kč
FSP7909 Skripnik ŠtěpánSkripnik Štěpán VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7201806 Ano Ano Ano 700 Kč
DOB8002 Janda MartinJanda Martin KOB Dobruška C 8662322 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU9001 Hovorka LukášHovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 8402048 Ano Ne Ne 300 Kč
PGP9606 Jonáš MartinJonáš Martin SK Praga C 8667535 Ne Ne Ano 300 Kč
TZL9308 Kašpar MichalKašpar Michal SKOB Zlín C 8663198 Ano Ano Ano 700 Kč
LCE9301 Hubáček MichalHubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670742 Ano Ano Ano 700 Kč