Logo

Přihlášky závodu: M ČR dorostu a juniorů na klasické trati, Český pohár

Datum:
24.02.2024
Místo konání:
Postalm
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
VLI - Slavia Liberec orienteering
Kategorie:
D12     D14A     D17     D20     D21E     D21A     D45     H12     H14A     H17     H20     H21E     H35     H45     H55     H65    
Nahrávám data...

D12 2.70 km, 70 m, 10 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 8007184 210 Kč
SZP1450 Pospíšilová Eliška TJ Slovan Praha Zdravotník C 681612 210 Kč

D14A 3.97 km, 160 m, 13 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1160 Ryglová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 8042122 210 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 8013924 210 Kč

D17 7.87 km, 220 m, 16 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha A 8660533 280 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha A 8009888 280 Kč
VSP0754 Lichtenbergová Zuzana USK Praha B 8501397 280 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 8004292 280 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec A 8033224 280 Kč
TZL0851 Fišerová Markéta SKOB Zlín C 8680330 280 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha A 8030637 280 Kč
AOP0757 Rychlá Karolína Orientační Běh Opava B 8445307 280 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc A 8226374 280 Kč

D20 8.06 km, 240 m, 18 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 8116671 280 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha A 8660543 280 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha A 8502727 280 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov C 8667973 280 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering A 8667966 280 Kč
VSP0556 Lichtenbergová Tereza USK Praha C 8501794 280 Kč

D21E 8.99 km, 260 m, 19 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka A 8450007 280 Kč

D21A 7.87 km, 220 m, 16 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH0357 Pušová Bára SK Studenec A 8013925 280 Kč

D45 7.87 km, 220 m, 16 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 8515516 280 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 280 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 280 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 8002888 280 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2103288 280 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 8013408 280 Kč

H12 2.70 km, 70 m, 10 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 8680407 210 Kč
JIL1500 Kolín Jonáš OK Jilemnice C 8332000 210 Kč

H14A 3.97 km, 160 m, 13 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH1001 Junek Šimon SK Studenec B 8680325 210 Kč
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 8516453 210 Kč
TZL1004 Fišer Petr SKOB Zlín C 8660354 210 Kč

H17 8.40 km, 250 m, 20 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice B 8022634 280 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec B 8670826 280 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha A 8061443 280 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8482115 280 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha C 8404070 280 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava A 8000245 280 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec A 8162893 280 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory A 8116831 280 Kč
MLA0701 Petruš Ondřej MLOK Mariánské Lázně B 8502723 280 Kč
MLA0901 Prinz Mikuláš MLOK Mariánské Lázně B 8656644 280 Kč
SKV0801 Turek Jakub TJ Slovan Karlovy Vary C 8114119 280 Kč
SJI0906 Hofhanzl Antonín OK Jihlava A 8116806 280 Kč
VSP0808 Šubrt Jáchym USK Praha A 8080819 280 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň B 8022383 280 Kč

H20 9.52 km, 280 m, 23 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha A 8004888 280 Kč
TJN0605 Zurynek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662746 280 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň A 8651736 280 Kč
VSP0607 Kuchař Ondřej USK Praha B 8667961 280 Kč
VSP0609 Elleder David Daniel USK Praha A 8116696 280 Kč

H21E 10.82 km, 330 m, 27 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7310 Průša Michal USK Praha E 8667547 280 Kč
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8230672 280 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava E 8003660 280 Kč
JIL7701 Kolín Jan OK Jilemnice A 8007701 280 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava E 8028816 280 Kč

H35 9.52 km, 280 m, 23 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 8663166 280 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc 8670456 280 Kč

H45 8.40 km, 250 m, 20 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 8660910 280 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 280 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 8670476 280 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 8670473 280 Kč
GIG7502 Fišer Petr GIGANT Orienteering C 8662302 280 Kč
MLA7500 Petruš Marek MLOK Mariánské Lázně C 8502744 280 Kč
SJI7300 Hofhanzl Abrahám OK Jihlava C 8654910 280 Kč

H55 7.87 km, 220 m, 16 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 8226422 280 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8028835 280 Kč
ONO6701 Urbánek Lumír SKOB Ostrov C 8013394 280 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8659399 280 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast 8656509 280 Kč

H65 6.65 km, 180 m, 16 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8111113 210 Kč
celkem přihlášených: 71, vklad: 19180 Kč