Logo

Přihlášky závodu: Prolog Czech O-Tour Plzeňsko

Datum:
02.07.2024
Místo konání:
Stadion TJ Baník Stříbro, GPS: 49.7573N, 13.0083E
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Kategorie:
M21-serial     M21     W21-serial     W21    
Nahrávám data...
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVS7400 Furmánek ZdeněkFurmánek Zdeněk SKOB Kobra Vsetín C 8116816 0 Kč
DKP0107 Novák PřemyslNovák Přemysl Oddíl OB Kotlářka C 8510277 0 Kč
PGP7510 Střelba OndřejStřelba Ondřej SK Praga C 8303009 0 Kč
MLA8000 Placek PetrPlacek Petr MLOK Mariánské Lázně C 8109418 0 Kč
MLA0902 Placek TomasPlacek Tomas MLOK Mariánské Lázně B 8014515 0 Kč
MLA1200 Placek NikolasPlacek Nikolas MLOK Mariánské Lázně B 8514683 0 Kč
0630001 Šolc JakubŠolc Jakub 063 - Čeřovka Jičín 8047167 0 Kč
MLA7601 Beneš MarekBeneš Marek MLOK Mariánské Lázně C 8116729 0 Kč
CTB6601 Voborník PetrVoborník Petr SK OB Chotěboř C 8414102 0 Kč
RIC7407 Seidl MiroslavSeidl Miroslav OB Říčany C 8033245 0 Kč
PGP6401 Janovský TomášJanovský Tomáš SK Praga C 8667530 0 Kč
MOV9100 Fousek JanFousek Jan SKOB Ostrava C 8502740 0 Kč
OPI7803 Fiala JanFiala Jan Orientační sporty Písek C 8008278 0 Kč
PEN6200 Vydra PavelVydra Pavel OK RECO Sport C 8051254 0 Kč
KSU7700 Kočandrle JaroslavKočandrle Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8522894 0 Kč
LBE6400 Mezník VladimírMezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 0 Kč
MOV9200 Šidík PetrŠidík Petr SKOB Ostrava C 8509069 0 Kč
0990001 Frei ThomasFrei Thomas 099 - (SUI) OLG Zürich 8667811 0 Kč
24D5500 Juckelandt Wolf-GeroldJuckelandt Wolf-Gerold (GER) SV Robotron Dresden 8606441 0 Kč
SOB7300 Jandera TomášJandera Tomáš SOBSA C 8005128 0 Kč
PGP0700 Jandera KryštofJandera Kryštof SK Praga C 8662280 0 Kč
TBM8603 Kavan TomášKavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8410802 0 Kč
TBM8809 Karlík JanKarlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8557333 0 Kč
PGP6000 Kožina PetrKožina Petr SK Praga C 8670455 0 Kč
ZBM0410 Marek VojtěchMarek Vojtěch SK Brno Žabovřesky A 8660439 0 Kč
SJI5901 Zeman JaroslavZeman Jaroslav OK Jihlava C 8648620 0 Kč
1230001 Myklebost JonMyklebost Jon 123 - (NOR) Sandnes IL 8071680 0 Kč
RBK1401 Jalový KryštofJalový Kryštof SK Radioklub Blansko C 8512644 0 Kč
1300001 DELENNE PierreDELENNE Pierre 130 - (FRA) ACA Aix en Provence 8130710 0 Kč
OPI0300 Sobotka RadimSobotka Radim Orientační sporty Písek C 8226333 0 Kč
1310001 Gloersen MathiasGloersen Mathias 131 - (NOR) OL Tonsberg, Norway 9434014 0 Kč
1310002 Gloersen, GloerGloersen, Gloer 131 - (NOR) OL Tonsberg, Norway 7031065 0 Kč
LDC6802 Hovorka LadislavHovorka Ladislav KOB Děčín C 8017400 0 Kč
1120001 Tam Wing ChungTam Wing Chung 112 - (HKG) Pro-Active Orienteering Club 8518827 0 Kč
1360001 Gönczi PéterGönczi Péter 136 - (HUN) TIPO TKE 8131221 0 Kč
DOR7503 Bleha StanislavBleha Stanislav OK Dobříš C 8508188 0 Kč
1480001 Currie DuncanCurrie Duncan 148 - (AUS) Garingal Orienteers 8117874 0 Kč
ZTC0903 Minařík JosefMinařík Josef Západočeské sportovní centrum OB B 8226414 0 Kč
ZTC1103 Minařík FrantišekMinařík František Západočeské sportovní centrum OB B 8007194 0 Kč
ZBM8723 Graf MiroslavGraf Miroslav SK Brno Žabovřesky C 7062461 0 Kč
1520001 Dragoev IvayloDragoev Ivaylo 152 - (BUL) NSA Sofia 8655577 0 Kč
1530001 Bergman IsakBergman Isak 153 - (SWE) OK Skogsfalken 820900 0 Kč
1530002 Svante BergmanSvante Bergman 153 - (SWE) OK Skogsfalken 3130224 0 Kč
TTR0501 Prášil TomášPrášil Tomáš OOB Třebíč R 8666871 0 Kč
RBK0606 Brosch OndřejBrosch Ondřej SK Radioklub Blansko R 8660437 0 Kč
RBK7111 Brosch PetrBrosch Petr SK Radioklub Blansko C 8482111 0 Kč

M21

(90)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0510002 Jansen KimJansen Kim 051 - (BEL) Omega 8000688 150 Kč
0510003 Jansen ThomasJansen Thomas 051 - (BEL) Omega 8003985 150 Kč
0510004 Jansen Nathan Jansen Nathan 051 - (BEL) Omega 8310934 150 Kč
TZL7404 Brucháček RudolfBrucháček Rudolf SKOB Zlín C 8512685 150 Kč
0560001 Shingler MarkShingler Mark 056 - (AUS) Big Foot Orienteers 8040162 150 Kč
0580001 Hansen Jens JørgenHansen Jens Jørgen 058 - (DEN) HAGI-DK 8307008 150 Kč
0590002 Adenstedt NikolausAdenstedt Nikolaus 059 - (AUT) Orienteering Klosterneuburg 8091965 150 Kč
0610002 Rodríguez MaikelRodríguez Maikel 061 - (ESP) Orientijote 8655222 150 Kč
0620001 Morrison GarryMorrison Garry 062 - (RSA) RACO zapůjčit 200 Kč
MLA0702 Beneš JosefBeneš Josef MLOK Mariánské Lázně C 8033219 150 Kč
0300001 TANAKA MOTONARITANAKA MOTONARI 030 - (JPN) KEIYO orienteering club 8506464 150 Kč
0320002 Woolford OscarWoolford Oscar 032 - (AUS) Bush 'n' Beach Orienteering Club 8503617 150 Kč
0320003 Woolford JamieWoolford Jamie 032 - (AUS) Bush 'n' Beach Orienteering Club 8041242 150 Kč
0320004 Woolford AlexWoolford Alex 032 - (AUS) Bush 'n' Beach Orienteering Club 8041231 150 Kč
0360001 Penck EthanPenck Ethan 036 - (AUS) Southern Arrows 8008028 150 Kč
0370003 Enderby. DamienEnderby. Damien 037 - (AUS) Newcastle Australia 8117870 150 Kč
0390001 De Smul olivierDe Smul olivier 039 - (BEL) SC Team BE 8281070 150 Kč
0390003 De Clercq Bob De Clercq Bob 039 - (BEL) SC Team BE 8518901 150 Kč
0410002 MERAT LaurentMERAT Laurent 041 - (FRA) O'JURA 8251063 150 Kč
0430001 Gray RyanGray Ryan 043 - (AUS) Ugly Gully Orienteers 8064426 150 Kč
KPY8600 Kohl OndřejKohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8500064 150 Kč
0460001 Zariņš MārcisZariņš Mārcis 046 - (LAT) MONA OK 8180011 150 Kč
0460002 Zariņš AtisZariņš Atis 046 - (LAT) MONA OK 7111700 150 Kč
0470001 Krakovič JanKrakovič Jan 047 - Krakeni zapůjčit 200 Kč
0060002 Kozel JiříKozel Jiří 006 - Family Point 2260169 150 Kč
0060004 Hrabec RomanHrabec Roman 006 - Family Point 2260176 150 Kč
0060006 Semotam ZbyněkSemotam Zbyněk 006 - Family Point 2260173 150 Kč
RBK8001 Šulák OndřejŠulák Ondřej SK Radioklub Blansko C 8520829 150 Kč
MBM7900 Nekula TomášNekula Tomáš O-mikron C 2260175 150 Kč
0500001 Hobson AndrewHobson Andrew 050 - (AUS) Bushflyers ACT Canberra 8052350 150 Kč
0640001 Buchholz BrettBuchholz Brett 064 - (USA) Cascade Orienteering Club 8511920 150 Kč
0670001 Egger Jürgen Egger Jürgen 067 - (AUT) Support Team Austria 8400840 150 Kč
MOV9500 Dvořák JakubDvořák Jakub SKOB Ostrava C 8520951 150 Kč
0690002 Le Helloco YannLe Helloco Yann 069 - (FRA) OPA Montigny 8488585 150 Kč
0720002 Leonard DerekLeonard Derek 072 - (USA) Orienteering USA zapůjčit 200 Kč
0760002 Pete TrynerPete Tryner 076 - (GBR) South Yorkshire Orienteers 8310374 150 Kč
71D0102 Klein MarekKlein Marek (GER) USV TU Dresden 8606484 150 Kč
0780001 Dunlap RyanDunlap Ryan 078 - (USA) Orienteering Louisville 8169696 150 Kč
0780002 Dunlap NateDunlap Nate 078 - (USA) Orienteering Louisville 8520097 150 Kč
0800003 Joergensen CarstenJoergensen Carsten 080 - (NZL) Peninsula and Plains Orienteers 8066766 150 Kč
0820001 Roach DavidRoach David 082 - (LUX) Luxembourg OC 8020556 150 Kč
0840001 Kobayashi TaketoKobayashi Taketo 084 - (JPN) ES Kanto Club zapůjčit 200 Kč
0850001 Allé PaulAllé Paul 085 - (FRA) SCAPA Nancy 8402080 150 Kč
0860002 Zosel AndrewZosel Andrew 086 - (USA) Cascade Orienteering 8505388 150 Kč
0060008 Paseka TomášPaseka Tomáš 006 - Family Point 2260171 150 Kč
0960001 Rinaldi AndreaRinaldi Andrea 096 - (ITA) Trento Orienteering A.S.D: 8312017 150 Kč
0960002 Rinaldi FilippoRinaldi Filippo 096 - (ITA) Trento Orienteering A.S.D: 1411418 150 Kč
1000001 Craig StephenCraig Stephen 100 - (AUS) Newcastle Orienteering Club 8668721 150 Kč
1020001 Schuessler ThomasSchuessler Thomas 102 - (GER) Gundelfinger Turnerschaft 8647669 150 Kč
1040001 Finlayson IanFinlayson Ian 104 - (USA) NEOC 2068566 150 Kč
DKP1105 Sedlák VáclavSedlák Václav Oddíl OB Kotlářka B 8008297 150 Kč
1090001 Astridge JustinAstridge Justin 109 - (CAN) Foothills Wanderers Orienteering Club 8001260 150 Kč
1100003 Atanasov AlexanderAtanasov Alexander 110 - (BUL) Istros Ruse 8655654 150 Kč
1100004 Radoslavov AlexRadoslavov Alex 110 - (BUL) Istros Ruse 8208255 150 Kč
ZTC9542 Vaňátko OndřejVaňátko Ondřej Západočeské sportovní centrum OB C 8066723 150 Kč
HCE5900 Kettner PavelKettner Pavel TJ Hostivice C 8509341 150 Kč
MKP6402 Reichl MichalReichl Michal SK Meteor Kačerov C 8200021 150 Kč
MKP0100 Reichl TomášReichl Tomáš SK Meteor Kačerov C 8042118 150 Kč
MKP0400 Reichl MartinReichl Martin SK Meteor Kačerov C 8514508 150 Kč
JBM5700 Gawel JiříGawel Jiří JG Sport 8666873 150 Kč
0930001 Fedel AndreaFedel Andrea 093 - (ITA) Orienteering Pinè A.S.D. 8047325 150 Kč
0930002 Hillebrand StephanHillebrand Stephan 093 - (ITA) Orienteering Pinè A.S.D. 8500780 150 Kč
0930003 Santuari AlessandroSantuari Alessandro 093 - (ITA) Orienteering Pinè A.S.D. 8217966 150 Kč
0930004 Gonzo Savio RaffaelloGonzo Savio Raffaello 093 - (ITA) Orienteering Pinè A.S.D. 8503598 150 Kč
0930005 Santuari DavideSantuari Davide 093 - (ITA) Orienteering Pinè A.S.D. 8030079 150 Kč
0950001 Gretter AlessandroGretter Alessandro 095 - (ITA) Panda Valsugana A.S.D. 8338334 150 Kč
1180002 Szalay LeventeSzalay Levente 118 - (HUN) Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő Egyesület 8122499 150 Kč
1180003 Polgár BátorPolgár Bátor 118 - (HUN) Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő Egyesület 8088897 150 Kč
1180004 Héra OlivérHéra Olivér 118 - (HUN) Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő Egyesület 8005867 150 Kč
1180005 Héra SzilárdHéra Szilárd 118 - (HUN) Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő Egyesület 8076604 150 Kč
1180006 Husz VendelHusz Vendel 118 - (HUN) Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő Egyesület 2092464 150 Kč
1220002 White GlenWhite Glen 122 - (AUS) Yarra Valley Orienteering Club 8001594 150 Kč
1220003 White AshWhite Ash 122 - (AUS) Yarra Valley Orienteering Club 8001591 150 Kč
1280001 Tudorache MihaiTudorache Mihai 128 - (ROM) OK Silva Campina 8177778 150 Kč
1290001 Bailey JimBailey Jim 129 - (GBR) BOK 8270503 150 Kč
PZR4800 Kříž PavelKříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659407 150 Kč
1410001 Kiss ÁgostonKiss Ágoston 141 - (HUN) Gödöllői Kirchhofer József Sportegyesület 8280815 150 Kč
MKP0101 Devátý VáclavDevátý Václav SK Meteor Kačerov C 8522879 150 Kč
SCP4700 Buriánek JaromírBuriánek Jaromír OK Sparta Praha C 8028840 150 Kč
0770001 Chodúr MiroslavChodúr Miroslav 077 - Zlín 7209282 150 Kč
EKP6301 Koucký RomanKoucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 8659405 150 Kč
OPT7800 Šmahel Lukᚊmahel Lukáš Orientační sporty Prachatice C 2103772 150 Kč
OPI1000 Šmahel Tadeᚊmahel Tadeáš Orientační sporty Písek C 150 Kč
OPI0100 Vaněk AdamVaněk Adam Orientační sporty Písek C 8226386 150 Kč
SJI7201 Vítek JaroslavVítek Jaroslav OK Jihlava C 8028815 150 Kč
SJI0500 Vítek MatějVítek Matěj OK Jihlava A 8116794 150 Kč
1610001 Duník AdamDuník Adam 161 - Duníkovi zapůjčit 200 Kč
LTP0404 Klein MartinKlein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662293 150 Kč
LTP1200 Klein DavidKlein David OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8107758 150 Kč
LTP7601 Klein AlešKlein Aleš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8109394 150 Kč
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVS8550 Muchová BarboraMuchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 8007195 0 Kč
PGP8755 Králová VandaKrálová Vanda SK Praga C 8660507 0 Kč
DKP0250 Sanna KarinSanna Karin Oddíl OB Kotlářka C 8240702 0 Kč
SJC1152 Šolcová ElsaŠolcová Elsa Sportcentrum Jičín B 8047201 0 Kč
MLA8250 Placková VeronikaPlacková Veronika MLOK Mariánské Lázně C 8033229 0 Kč
MLA0851 Hermannová NatálieHermannová Natálie MLOK Mariánské Lázně B 8016037 0 Kč
0630002 Dousková JiřinaDousková Jiřina 063 - Čeřovka Jičín 2221500 0 Kč
MLA8350 Kožíšková HanaKožíšková Hana MLOK Mariánské Lázně C 8044631 0 Kč
0370001 Enderby Jennifer Enderby Jennifer 037 - (AUS) Newcastle Australia 8004836 0 Kč
0370002 Enderby Mikayla Enderby Mikayla 037 - (AUS) Newcastle Australia 8636019 0 Kč
0400001 Stewart SarahStewart Sarah 040 - (NZL) Auckland Orienteering Club 8446622 0 Kč
RIC0950 Seidlová MagdalenaSeidlová Magdalena OB Říčany A 8061502 0 Kč
PGP7355 Janovská PetraJanovská Petra SK Praga C 8654900 0 Kč
0460003 Zariņa AnceZariņa Ance 046 - (LAT) MONA OK 8220002 0 Kč
OPI8150 Tichá JanaTichá Jana Orientační sporty Písek C 8044636 0 Kč
OPI1253 Fialová KristýnaFialová Kristýna Orientační sporty Písek B 8328667 0 Kč
PEN6350 Kábrtová IvaKábrtová Iva OK RECO Sport C 8030630 0 Kč
KSU0979 Kočandrlová NatálieKočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8522895 0 Kč
SJC1050 Jakubcová KarolínaJakubcová Karolína Sportcentrum Jičín B 8112770 0 Kč
0760001 Tryner PaulineTryner Pauline 076 - (GBR) South Yorkshire Orienteers 8199072 0 Kč
0780003 Dunlap JosalynDunlap Josalyn 078 - (USA) Orienteering Louisville 1417958 0 Kč
0800001 Joergensen TorunJoergensen Torun 080 - (NZL) Peninsula and Plains Orienteers 8310941 0 Kč
0800002 Adams JenniAdams Jenni 080 - (NZL) Peninsula and Plains Orienteers 8290870 0 Kč
0960003 Turri LuisellaTurri Luisella 096 - (ITA) Trento Orienteering A.S.D: 8220752 0 Kč
24D6350 Juckelandt SabineJuckelandt Sabine (GER) SV Robotron Dresden 8606442 0 Kč
PGP6651 Kožinová JanaKožinová Jana SK Praga C 8680353 0 Kč
RBK5761 Jalová MarieJalová Marie SK Radioklub Blansko C 8511566 0 Kč
HJL0851 Hamáková AdélaHamáková Adéla Sokol Horní Jelení B 8016306 0 Kč
OPI0951 Sobotková LadaSobotková Lada Orientační sporty Písek A 8226381 0 Kč
LDC0650 Hovorková MarieHovorková Marie KOB Děčín C 8008279 0 Kč
1370001 Magyari OrsolyaMagyari Orsolya 137 - (HUN) Tipo 8240079 0 Kč
TAP0851 Šimůnková MichaelaŠimůnková Michaela KOB Tretra Praha A 8085108 0 Kč
VCB7853 Veselá EvaVeselá Eva OB České Budějovice C 8013928 0 Kč
RBK1151 Broschová AlžbětaBroschová Alžběta SK Radioklub Blansko B 8140939 0 Kč
RBK7451 Broschová LucieBroschová Lucie SK Radioklub Blansko C 8006757 0 Kč

W21

(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0510001 De Grande AngeliqueDe Grande Angelique 051 - (BEL) Omega 8000675 150 Kč
TAP6951 Smolková RomanaSmolková Romana KOB Tretra Praha C 2099515 150 Kč
TZL8152 Brucháčková MarkétaBrucháčková Markéta SKOB Zlín C 8507946 150 Kč
0540001 Žáčková JanaŽáčková Jana 054 - Tempo makers zapůjčit 200 Kč
0560002 Shingler PaulaShingler Paula 056 - (AUS) Big Foot Orienteers 8080563 150 Kč
PGP5850 Zelená MarkétaZelená Markéta SK Praga C 8680329 150 Kč
0590001 Adenstedt Ingrid Adenstedt Ingrid 059 - (AUT) Orienteering Klosterneuburg 8180670 150 Kč
0610001 Otero CristinaOtero Cristina 061 - (ESP) Orientijote 8061455 150 Kč
0310001 TANAKA AKANETANAKA AKANE 031 - (JPN) ES KANTO C zapůjčit 200 Kč
0320001 OCallaghan HelenOCallaghan Helen 032 - (AUS) Bush 'n' Beach Orienteering Club 8041236 150 Kč
0390002 De Bie EllenDe Bie Ellen 039 - (BEL) SC Team BE 800038 150 Kč
0390004 De Clercq MaraDe Clercq Mara 039 - (BEL) SC Team BE 1409488 150 Kč
0390005 Deschepper Ellen Deschepper Ellen 039 - (BEL) SC Team BE 8208881 150 Kč
0410001 MERAT CatherineMERAT Catherine 041 - (FRA) O'JURA 7020166 150 Kč
0420001 Rollins SarahRollins Sarah 042 - (GBR) Southern Navigators 8140776 150 Kč
LBE7350 Bialeková MartinaBialeková Martina TJ Lokomotiva Beroun C 8200027 150 Kč
0440001 Brady SherriBrady Sherri 044 - (USA) OUSA 8680082 150 Kč
0060001 Kozlová SlávkaKozlová Slávka 006 - Family Point 2214523 150 Kč
0060005 Hrabcová DanaHrabcová Dana 006 - Family Point 2260161 150 Kč
0060007 Semotamová MartinaSemotamová Martina 006 - Family Point 1413719 150 Kč
0500002 Hobson JoHobson Jo 050 - (AUS) Bushflyers ACT Canberra 8142580 150 Kč
0500003 Hobson JustineHobson Justine 050 - (AUS) Bushflyers ACT Canberra 8041810 150 Kč
0670002 Tobler-EggerTobler-Egger 067 - (AUT) Support Team Austria 8100024 150 Kč
0690001 Vasiloi NadejdaVasiloi Nadejda 069 - (FRA) OPA Montigny 8523344 150 Kč
0720001 Leonard AlexisLeonard Alexis 072 - (USA) Orienteering USA 8011974 150 Kč
0040001 Žáčková JanaŽáčková Jana 004 - Tempo makers 8162875 150 Kč
0210001 Doogan KimDoogan Kim 021 - (CAN) Dontgetlost 8504259 150 Kč
0820002 Roach MaggieRoach Maggie 082 - (LUX) Luxembourg OC 8160257 150 Kč
PGP0957 Lošťáková ElaLošťáková Ela SK Praga A 8013933 150 Kč
PGP0660 Lošťáková SáraLošťáková Sára SK Praga A 8003639 150 Kč
0860001 Zosel Renea Zosel Renea 086 - (USA) Cascade Orienteering 7500108 150 Kč
UVP5450 Beranová VlastaBeranová Vlasta Slovan Praha C 8111134 150 Kč
0980001 Fa'avae JodieFa'avae Jodie 098 - (NZL) Nelson, New Zealand 8666142 150 Kč
0980002 Fa'avae, JessieFa'avae, Jessie 098 - (NZL) Nelson, New Zealand 8665521 150 Kč
1000002 Craig, MartinaCraig, Martina 100 - (AUS) Newcastle Orienteering Club 8670355 150 Kč
1000003 Craig, RebeccaCraig, Rebecca 100 - (AUS) Newcastle Orienteering Club 8639409 150 Kč
1100001 Stoyanova MargaritaStoyanova Margarita 110 - (BUL) Istros Ruse 8208266 150 Kč
1100002 Stoyanova EmanuelaStoyanova Emanuela 110 - (BUL) Istros Ruse 8122582 150 Kč
HCE6450 Kettnerová LenkaKettnerová Lenka TJ Hostivice C 8501070 150 Kč
1130001 McNamara ElanorMcNamara Elanor 113 - (GBR) AYROC 7151075 150 Kč
1140001 Gran Sigrid SchmittGran Sigrid Schmitt 114 - (NOR) Halden SK 8210106 150 Kč
0930007 Grisenti AlessiaGrisenti Alessia 093 - (ITA) Orienteering Pinè A.S.D. 8009143 150 Kč
0930008 Anesin VivianaAnesin Viviana 093 - (ITA) Orienteering Pinè A.S.D. 8668124 150 Kč
0930009 Pellegrini AgnesePellegrini Agnese 093 - (ITA) Orienteering Pinè A.S.D. 8111809 150 Kč
0950002 Gretter MariannaGretter Marianna 095 - (ITA) Panda Valsugana A.S.D. 8184220 150 Kč
0930010 Rinaldi AnnaRinaldi Anna 093 - (ITA) Orienteering Pinè A.S.D. 8087771 150 Kč
1180001 Júlia JuhászJúlia Juhász 118 - (HUN) Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő Egyesület 8051267 150 Kč
1220001 O'Donnell HeatherO'Donnell Heather 122 - (AUS) Yarra Valley Orienteering Club 8001547 150 Kč
1280002 Tudorache Silvia MariaTudorache Silvia Maria 128 - (ROM) OK Silva Campina 8404340 150 Kč
PGP9350 Kožinová AnnaKožinová Anna SK Praga C 8005121 150 Kč
PZR5051 Křížová ZdenkaKřížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659406 150 Kč
LTP7553 Kleinová PetraKleinová Petra OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8133231 150 Kč
celkem přihlášených: 223, vklad: 21650 Kč